Florida Swimming
Girls Age 15 & 16
100 Yards Butterfly
9/1/2023 to 8/31/2024
Short Course Yards (SCY)
Rankings by Current Season We offer two types of swimmer rankings:Current Season and Career Best. The Current Season rankings only include results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024.The Career Best rankings are based upon career best times for each event. This set of rankings is based only upon results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024. Age is the swimmer's age on the date of the swim meet.
Swimmer
Age at Meet
Team
Time
Date
Swim Meet
1Penny Zarczynski 16 Planet Swim Aquatics 54.56 3/07/24 Florida Swimmin
2Caitlin Bartle 16 Blue Dolfins 54.58 11/30/23 Winter Classic
3Taylor Schwenk 16 Sarasota Sharks 54.87 3/07/24 Florida Swimmin
4Charlotte Driesse 16 Loggerhead Aquatics 55.17 11/30/23 Winter Classic
5Angelina Lista 15 Sarasota Sharks 55.44 3/07/24 Florida Swimmin
6Adeline Cloutier 16 Tampa Elite Aquatics 55.47 3/07/24 Florida Swimmin
7Jenna Frost 15 Loggerhead Aquatics 55.60 3/07/24 Florida Swimmin
8Sophie Fox 16 Planet Swim Aquatics 55.74 3/07/24 Florida Swimmin
9Logan Jaffe 16 Unattached 56.05 9/23/23 FL Pinellas Cou
10Lara Braganza 16 Unattached 56.06 11/03/23 FL FHSAA Class
11Arianna Wertheim 16 Southwest Stars Swim 56.15 3/07/24 Florida Swimmin
12Blakely Hammel 15 Episcopal AmberJax 56.22 12/01/23 Speedo Gator Ho
13Mary Smith 16 Unattached 56.22 11/04/23 FL FHSAA Class
14Hana Sungail 15 Patriot Aquatics 56.31 3/07/24 Florida Swimmin
15Hannah Le 16 Unattached 56.62 11/10/23 FL FHSAA Class
16Jb Kodera 15 Blue Dolfins 56.63 3/07/24 Florida Swimmin
17Jessica Robie 16 Sarasota Sharks 56.63 12/01/23 Speedo Gator Ho
18Natalie Doig 16 Unattached 56.69 11/04/23 FL FHSAA Class
19Peyton Brooks 15 Gator Swim Club 56.75 3/07/24 Florida Swimmin
20Hannah Parkin 15 Fast Falcons 56.88 3/19/24 FL NCSA Swimmin
21Brynn Lavigueur 16 Sarasota Sharks 56.90 3/07/24 Florida Swimmin
22Sienna Angove 16 Sarasota Sharks 56.92 10/13/23 SYS Halloween M
23Lilliana Krstolic 15 Laker Swim 57.02 12/06/23 Speedo Winter J
24Ella Gotham 15 Bolles School Sharks 57.04 3/07/24 Florida Swimmin
25Danika Senekal 16 Blue Dolfins 57.05 3/07/24 Florida Swimmin
26Sadie Jahn 16 Unattached 57.06 11/10/23 FL FHSAA Class
27Mackenzie O'Keefe 16 Hydro4 Swimming 57.08 12/01/23 Speedo Gator Ho
28Sophie Oldham 15 Bolles School Sharks 57.11 3/07/24 Florida Swimmin
29Olivia Moore 16 Bolles School Sharks 57.13 3/07/24 Florida Swimmin
30Kate Pelot 16 Planet Swim Aquatics 57.16 3/07/24 Florida Swimmin
31Grace Descent 15 Saint Petersburg Aqua 57.35 12/01/23 Speedo Gator Ho
32Aubrey Tuthill 16 Tampa Bay Aquatic Clu 57.45 12/01/23 Speedo Gator Ho
33Nelanee Fulton 16 Unattached 57.55 11/04/23 FL FHSAA Class
34Gracie Lanning 16 Unattached 57.56 9/16/23 FL Plapp Memori
35nicole Avila 15 Episcopal AmberJax 57.62 3/07/24 Florida Swimmin
36Regan Bright 16 Unattached 57.70 11/02/23 FL FHSAA Class
37McKenna Smith 16 Unattached 57.77 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
38Lanna Bingaman 15 Tampa Bay Aquatic Clu 57.77 3/07/24 Florida Swimmin
39Victoria Edgar 15 Bolles School Sharks 57.79 3/07/24 Florida Swimmin
40Ellie Stewart 16 Bolles School Sharks 57.96 3/07/24 Florida Swimmin
41Nicole Riopelle 16 Unattached 58.11 10/26/23 FL FHSAA Class
42Mary Twomey 16 Unattached 58.13 11/11/23 FL FHSAA Class
43Sophia Hernandez-Flores 15 Unattached 58.28 9/23/23 FL Pinellas Cou
44Sarah Roerig 15 Highlander Aquatic Cl 58.30 3/07/24 Florida Swimmin
45Anna Burtscher 16 Bolles School Sharks 58.42 11/30/23 Winter Classic
46Marleigh Howes 15 Bolles School Sharks 58.46 11/30/23 Winter Classic
47Marissa Hengesbach 16 Laker Swim 58.61 11/30/23 Winter Classic
48Piper Jemison 15 West Volusia Swim Clu 58.65 3/07/24 Florida Swimmin
49Aidyn Reese 15 Laker Swim 58.66 11/17/23 RAFC Almost Tur
50Sofia Bonati 16 Bolles School Sharks 58.68 11/30/23 Winter Classic
51Sarnai Chimidkhorloo 16 Piranhas YMCA Palm Ha 58.68 3/07/24 Florida Swimmin
52Emma Best 16 Unattached 58.84 9/30/23 FL FSPA High Sc
53Zharra Conner 16 Sarasota Sharks 58.84 3/07/24 Florida Swimmin
54Monica Digaetani 15 Unattached 58.88 9/16/23 FL Plapp Memori
55Madison McKendree 16 Tampa Bay Aquatic Clu 58.91 12/01/23 Speedo Gator Ho
56Victoria Weldon 16 Unattached 58.94 11/03/23 FL FHSAA Class
57Kayla McKinney 15 Unattached 59.02 9/23/23 FL Lake Brantle
58Allie Chung 15 Sarasota Sharks 59.08 3/07/24 Florida Swimmin
59Leah Chin 15 Bolles School Sharks 59.15 3/07/24 Florida Swimmin
60Isabella Cardenas 16 Unattached 59.19 9/30/23 FL Tri-County I
61Mimi Estrada 16 Unattached 59.20 10/26/23 FL FHSAA Class
62Grace Higdon 15 Bolles School Sharks 59.26 3/07/24 Florida Swimmin
63Cassie Jones 16 Unattached 59.30 10/26/23 FL FHSAA Class
64Emily Ross 15 Unattached 59.34 11/02/23 FL FHSAA Class
65Lexie O'Keefe 15 Hydro4 Swimming 59.52 12/01/23 Speedo Gator Ho
66Kaylee Jones 15 Unattached 59.69 11/11/23 FL FHSAA Class
67Milena Fix 16 Unattached 59.74 10/28/23 FL FHSAA Class
68Carolina Seoane 15 Unattached 59.75 11/02/23 FG FHSAA Class
69Gabi Paredes 16 Unattached 59.78 11/02/23 FL FHSAA Class
70Anna Samuel Andrade 16 Unattached 59.81 10/26/23 FL FHSAA Class
71Eva Whitehead 16 Gator Swim Club 59.83 11/05/23 FL FAST High Sc
72Ansley Allen 16 Academy Aquatic Club 59.87 3/27/24 FL ISCA Interna
73Natasha Goodwin 15 Blue Dolfins 59.92 11/10/23 Patriot Aquatic
74Makala Milburn 15 Sarasota Sharks 59.92 12/01/23 Speedo Gator Ho
75Sophie Mokhiber 15 T2 Aquatics 59.99 11/30/23 Winter Classic
76Lily Dourney 16 Unattached 1:00.01 10/26/23 FL FHSAA Class
77Zoie Fjare 16 Saint Petersburg Aqua 1:00.04 3/07/24 Florida Swimmin
78Noelle Panna 16 Gator Swim Club 1:00.05 3/07/24 Florida Swimmin
79Sydney Eastman 16 Gulf Coast Swim Team 1:00.11 3/07/24 Florida Swimmin
80Ella Wricke 15 Bolles School Sharks 1:00.18 11/30/23 Winter Classic
81Anna Ling 15 Unattached 1:00.19 10/27/23 FL FHSAA Class
82Karrington Hansen 15 Saint Petersburg Aqua 1:00.23 2/23/24 Spring Area 3 C
83Ava Ehinger 16 Fast Falcons 1:00.24 3/19/24 FL NCSA Swimmin
84Abbey Shaughnessy 15 Unattached 1:00.40 11/03/23 FL FHSAA Class
85Madelyn Bowen 16 Unattached 1:00.50 10/24/23 FL FHSAA Class
86Kinley Meislahn 15 Sarasota Sharks 1:00.53 3/07/24 Florida Swimmin
87Carolina Daher 16 Laker Swim 1:00.54 9/30/23 Elizabeth Kazec
88Brooke Billitto 16 West Florida Lightnin 1:00.54 3/07/24 Florida Swimmin
89Natalie Lyme 16 Unattached 1:00.57 10/27/23 FL FHSAA Class
90Morgan Gibson 16 Sun Coast Swim Team 1:00.62 4/05/24 GTSA TYR Spring
91Ellie Bosque 16 Southwest Stars Swim 1:00.64 3/07/24 Florida Swimmin
92Lily Doyle 15 Planet Swim Aquatics 1:00.72 12/08/23 SC SCSC Blizzar
93Mallory Baker 16 Unattached 1:00.73 9/30/23 FL FSPA High Sc
94Layla Busby 15 Montverde Aquatic Clu 1:00.76 3/27/24 FL ISCA Interna
95Camryn Brown 16 Blue Wave Swimming 1:00.77 10/13/23 GTSA TYR Swim C
96Sophia Whitney 16 Unattached 1:00.78 11/03/23 FL FHSAA Class
97Luca Dessau 16 Unattached 1:00.79 9/16/23 FL Plapp Memori
98Caroline MacDonald 15 Planet Swim Aquatics 1:00.91 12/08/23 SC SCSC Blizzar
99Anna Moseley 16 Academy Aquatic Club 1:00.94 12/01/23 CAT Jingle Bell
100Julia Mesic 16 Treasure Coast Aquati 1:00.96 3/07/24 Florida Swimmin
101Gemma Gledhill 15 Sarasota Sharks 1:01.06 12/01/23 Speedo Gator Ho
102Lexi Henry 16 Unattached 1:01.07 10/27/23 FL FHSAA Class
103Parker Johnson 15 Blue Wave Swimming 1:01.11 2/23/24 Spring Area 3 C
104Kaya Robertson 15 Southwest Stars Swim 1:01.22 1/12/24 FAST Polar Bear
105Lila Higgo 16 Bolles School Sharks 1:01.25 10/13/23 October Meet
106Mariana Bustamante Garcia 15 Montverde Aquatic Clu 1:01.26 3/27/24 FL ISCA Interna
107Addie Barowsky 15 Blue Dolfins 1:01.32 11/30/23 Winter Classic
108Clare Custer 15 Unattached 1:01.32 9/30/23 FL Tri-County I
109Megan Hageman 16 Academy Aquatic Club 1:01.35 3/07/24 Florida Swimmin
110Karen Hoefler 15 Blue Dolfins 1:01.39 3/07/24 Florida Swimmin
111Reese Alfajora 16 Tampa Y Swimming 1:01.53 1/12/24 FAST Polar Bear
112Lillian Tomczyk 16 Sarasota Sharks 1:01.53 12/01/23 Speedo Gator Ho
113Alexa Bartling 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:01.53 2/23/24 Spring Area 3 C
114Aerin Wyman 15 Cocoa Beach Tsunami S 1:01.57 10/14/23 TCSC Fall Invit
115Arianna Reed 16 Unattached 1:01.58 10/27/23 FL FHSAA Class
116Sophia Minotte 16 Swim Melbourne 1:01.61 3/07/24 Florida Swimmin
117Mallory Lapointe 16 Unattached 1:01.63 9/16/23 FL Plapp Memori
118Trinity Lucas 16 Greater Orlando Aquat 1:01.63 2/24/24 FL Spring Area
119Layla Watson 15 Fast Falcons 1:01.71 11/12/23 FL FAST High Sc
120Emmy Maguire 15 Blue Dolfins 1:01.71 2/24/24 FL Spring Area
121Katie Schischa 15 Unattached 1:01.73 11/02/23 FG FHSAA Class
122Campbell Stever 16 Fast Falcons 1:01.77 11/05/23 FL FAST High Sc
123Meredith Mendenhall 16 Unattached 1:01.79 10/26/23 FL FHSAA Class
124Kasey Roy 16 Charlotte County Swim 1:01.83 3/07/24 Florida Swimmin
125Isabella Frazier 15 Unattached 1:01.84 9/23/23 FL Lake Brantle
126Gabriella Marim 15 Bolles School Sharks 1:01.90 10/13/23 October Meet
127Maddie Polk 16 Pipeline Swimming 1:01.91 1/26/24 MAC Crutchfield
128Taylor Wagner 15 Patriot Aquatics 1:02.07 11/10/23 Patriot Aquatic
129Kara Walters 15 Unattached 1:02.10 11/11/23 FL FHSAA Class
130Layla Farooq 16 Florida Elite Swimmin 1:02.13 1/12/24 FAST Polar Bear
131Corina Hayden 15 Patriot Aquatics 1:02.14 3/07/24 Florida Swimmin
132Lizzy Santana 15 Saint Petersburg Aqua 1:02.15 3/07/24 Florida Swimmin
133Ava Fuller 16 Gator Swim Club 1:02.22 9/24/23 FAST Pentathlon
134Regina Martinez Barrios 15 Indian River Aquatics 1:02.26 11/17/23 NPB Turkey Invi
135Ava Domico 16 Unattached 1:02.27 10/28/23 FL FHSAA Class
136Willa Fitzpatrick 15 Laker Swim 1:02.30 2/24/24 FL Spring Area
137Isabella Tannus 15 Southwest Stars Swim 1:02.34 3/07/24 Florida Swimmin
138Claudia Nowakowski 15 Sarasota Sharks 1:02.34 3/07/24 Florida Swimmin
139Kinsey Yarbrough 15 Episcopal AmberJax 1:02.46 3/07/24 Florida Swimmin
140Lucy Megginson 15 Southwest Stars Swim 1:02.46 9/30/23 Elizabeth Kazec
141Laurel Carson 15 Hydro4 Swimming 1:02.46 3/07/24 Florida Swimmin
142Ivy Fistrovic 15 Blue Wave Swimming 1:02.46 3/07/24 Florida Swimmin
143Kate Rodger 15 Blue Wave Swimming 1:02.48 2/23/24 Spring Area 3 C
144Ava Wygonik 16 Loggerhead Aquatics 1:02.50 11/30/23 Winter Classic
145Skye Persechino 15 Swim Florida 1:02.52 3/07/24 Florida Swimmin
146Carmen Bunt 16 Sarasota Sharks 1:02.52 1/19/24 Hot Chocolate I
147Danica Aten 15 Sarasota Sharks 1:02.55 10/13/23 SYS Halloween M
148Sara Henkel 16 West Florida Lightnin 1:02.59 3/07/24 Florida Swimmin
149Tynan Tracy 16 Highlander Aquatic Cl 1:02.66 3/07/24 Florida Swimmin
150Ava Green 16 Unattached 1:02.71 10/24/23 FL FHSAA Class
151Arlee Abbey 16 Bolles School Sharks 1:02.71 11/30/23 Winter Classic
152Carolina Ribeiro 15 Southwest Stars Swim 1:02.72 11/17/23 RAFC Almost Tur
153Riley Sica 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:02.78 2/02/24 FAST February I
154Dani O'Dwyer 16 Bolles School Sharks 1:02.79 10/13/23 October Meet
155Andi Rutledge-Jukes 15 Laker Swim 1:02.82 11/17/23 RAFC Almost Tur
156Madilynn Senft 16 Unattached 1:02.82 9/23/23 FL Lake Brantle
157Davilynn Veres 16 North Florida Swimmin 1:02.82 11/17/23 RAFC Almost Tur
158Ashtyn Muir 15 The Berkeley Barracud 1:02.83 2/22/24 Spring Time Tri
159Cora Foxwell-Jones 15 Bolles School Sharks 1:02.84 3/07/24 Florida Swimmin
160Lydia Zhukovsky 15 Sarasota Sharks 1:02.86 12/01/23 Speedo Gator Ho
161Jolie Nguyen 16 Loggerhead Aquatics 1:02.88 3/07/24 Florida Swimmin
162Abby Hissa 16 Tampa Elite Aquatics 1:02.89 12/01/23 CAT Jingle Bell
163Nicole Shanks 16 Fast Falcons 1:02.93 12/01/23 Speedo Gator Ho
164Elena Rollen 15 Rocket Swimming 1:02.93 2/24/24 Area 6 Spring C
165Sophie Nichols 15 Florida Elite Swimmin 1:03.19 2/23/24 Spring Area 3 C
166Bella Craven 16 Southwest Stars Swim 1:03.35 9/30/23 Elizabeth Kazec
167Delicia Coleman 15 Unattached 1:03.36 10/27/23 FL FHSAA Class
168Julia Burke 15 Unattached 1:03.39 10/31/23 FL FHSAA Class
169Paityn Roberts 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:03.48 2/23/24 Spring Area 3 C
170Monica Heeg 15 Unattached 1:03.49 11/03/23 FL FHSAA Class
171Daphne Schemel 15 Sarasota Sharks 1:03.52 2/23/24 Spring Area 5 C
172Gianna Buchanan 15 T2 Aquatics 1:03.58 3/07/24 Florida Swimmin
173Emelia D'Alessio 15 Florida Elite Swimmin 1:03.66 3/07/24 Florida Swimmin
174Ainsley Macadams 15 Planet Swim Aquatics 1:03.69 12/08/23 SC SCSC Blizzar
175Cassidee Moore 15 Unattached 1:03.71 9/30/23 SE PCB High Sch
176Rileigh Revere 15 Bolles School Sharks 1:03.75 2/24/24 Area 1 Spring C
177Eva Schischa 16 Greater Orlando Aquat 1:03.78 11/30/23 Winter Classic
178Sophia Johnson 15 Unattached 1:03.85 10/24/23 FL FHSAA Class
179Nikki Waite 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:03.90 2/23/24 Spring Area 3 C
180Sonja Petrov 15 Academy Aquatic Club 1:03.90 2/02/24 TBAC Winter Mee
181Haley Hopkins 16 Patriot Aquatics 1:03.91 11/10/23 Patriot Aquatic
182Amanda Kinter 16 Sarasota Sharks 1:03.92 12/01/23 Speedo Gator Ho
183Isabel Rasmussen 16 T2 Aquatics 1:03.95 11/12/23 FL FAST High Sc
184Laila Chance 16 Sarasota Sharks 1:03.97 1/19/24 Hot Chocolate I
185Laila Chance 16 Unattached 1:04.00 9/30/23 FL Tri-County I
186Addison Maniscalco 15 Academy Aquatic Club 1:04.02 12/01/23 CAT Jingle Bell
187Kayleigh Smith 16 Rocket Swimming 1:04.02 3/07/24 Florida Swimmin
188Madison Whidden 15 Opelika Swim Team 1:04.07 12/16/23 GA Battle of th
189Isabella Vasquez 16 Unattached 1:04.13 11/02/23 FG FHSAA Class
190Emily Ong 16 Highlander Aquatic Cl 1:04.16 1/12/24 FAST Polar Bear
191Anna Viloria 15 Unattached 1:04.20 9/23/23 FL TOI @ Indian
192Gosia Dolowy 16 Unattached 1:04.20 11/02/23 FL FHSAA Class
193Jillian Starford 15 Blue Wave Swimming 1:04.24 2/23/24 Spring Area 3 C
194Reese Messal 16 Sarasota Tsunami Swim 1:04.29 12/01/23 Speedo Gator Ho
195Bailey Dunn 16 Unattached 1:04.29 10/26/23 FL FHSAA Class
196Katie Key 15 Planet Swim Aquatics 1:04.35 12/08/23 SC SCSC Blizzar
197ANALU Campos 16 Swim Melbourne 1:04.41 10/14/23 TCSC Fall Invit
198Alex LaBohn 16 Tampa Y Swimming 1:04.42 9/22/23 Kiefer - Speedo
199Ava Baldwin 15 T2 Aquatics 1:04.44 2/23/24 Spring Area 5 C
200Lia Richards 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:04.46 12/01/23 Speedo Gator Ho
201Peyton Loving 16 Bolles School Sharks 1:04.50 2/24/24 Area 1 Spring C
202Gina Faunce 16 Planet Swim Aquatics 1:04.50 12/08/23 SC SCSC Blizzar
203Ciel Sanabria 16 Blue Dolfins 1:04.52 3/07/24 Florida Swimmin
204Adrianna Galliano 15 Sarasota Sharks 1:04.57 3/07/24 Florida Swimmin
205Caitlin Carter 16 Florida Elite Swimmin 1:04.61 12/01/23 CAT Jingle Bell
206Grace Callahan 16 Academy Aquatic Club 1:04.66 11/17/23 FL SPAPYP Novem
207Eva Thompson 16 Episcopal AmberJax 1:04.77 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
208Sydney Player 15 Planet Swim Aquatics 1:04.80 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
209Isla Pitkin 15 Gator Swim Club 1:04.81 2/23/24 Spring Area 4 C
210Bella Slagter 15 Charlotte County Swim 1:04.82 2/23/24 Spring Area 5 C
211Molly McKinney 15 Patriot Aquatics 1:04.86 11/10/23 Patriot Aquatic
212Bethany Allen 16 Unattached 1:04.95 10/27/23 FL FHSAA Class
213Anna Viloria 15 Indian River Aquatics 1:04.95 10/14/23 TCSC Fall Invit
214Jena Ruste 16 Florida Elite Swimmin 1:05.04 2/23/24 Spring Area 3 C
215Micaela Vasquez 15 Florida Elite Swimmin 1:05.16 2/02/24 FAST February I
216Tessa Karamsadkar 16 Laker Swim 1:05.18 3/07/24 Florida Swimmin
217Lauren Carter 16 Unattached 1:05.19 10/24/23 FL FHSAA Class
218Ava Baldwin 15 T2 Aquatics 1:05.22 3/07/24 Florida Swimmin
219Catherine Dieffenthaller 15 Saint Petersburg Aqua 1:05.30 2/02/24 TBAC Winter Mee
220Elise Panna 15 Gator Swim Club 1:05.34 1/12/24 FAST Polar Bear
221Keyda Sagastume 15 Indian River Aquatics 1:05.34 10/14/23 TCSC Fall Invit
222Thea Ong 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:05.36 12/01/23 Speedo Gator Ho
223Jacqui Kelley 16 Southwest Stars Swim 1:05.46 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
224Lola Geist 15 Unattached 1:05.52 10/24/23 FL FHSAA Class
225Sophie Griffis 15 Blue Wave Swimming 1:05.65 1/12/24 FAST Polar Bear
226Isabel Rasmussen 16 T2 Aquatics 1:05.77 9/23/23 GCST FALL INVIT
227Aniela Kelly 15 Indian River Aquatics 1:06.01 2/24/24 Area 6 Spring C
228Ellis Imperi 15 South Lake Aquatic Cl 1:06.05 12/01/23 CAT Jingle Bell
229Celia Castaneda Mencia 15 Bolles School Sharks 1:06.08 2/24/24 Area 1 Spring C
230Elise Gearhart 15 Loggerhead Aquatics 1:06.14 2/02/24 Groundhog Day M
231Alexis Petrosevich 16 Planet Swim Aquatics 1:06.25 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
232Addison Bradley 16 Swim Melbourne 1:06.25 11/17/23 NPB Turkey Invi
233Sidney Stromberg 15 South Lake Aquatic Cl 1:06.27 9/23/23 Heart of Florid
234Nila Harish 16 Unattached 1:06.29 10/27/23 FL FHSAA Class
235Lauren Dean 16 Florida Elite Swimmin 1:06.32 2/23/24 Spring Area 3 C
236Chloe Kamat 16 Florida Elite Swimmin 1:06.34 12/01/23 CAT Jingle Bell
237Kylie Coles 15 The Berkeley Barracud 1:06.48 4/05/24 GTSA TYR Spring
238Angie Lekov 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:06.50 2/23/24 Spring Area 3 C
239Dasha Korenieva 15 The Berkeley Barracud 1:06.51 11/17/23 FL SPAPYP Novem
240Madi Napolitano 15 Unattached 1:06.53 10/24/23 FL FHSAA Class
241Taylor Snook 16 South Lake Aquatic Cl 1:06.53 3/21/24 Destination Ath
242Rylie Smith 15 Patriot Aquatics 1:06.62 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
243Ana Easter 15 Sarasota Sharks 1:06.70 1/19/24 Hot Chocolate I
244Jenna Van Ness 16 Piranhas YMCA Palm Ha 1:06.74 2/23/24 Spring Area 3 C
245Liz Khodzhaieva 15 YMCA of Southwest Flo 1:06.76 1/12/24 GCST WINTER INV
246Bree Buchanan 16 Greater Orlando Aquat 1:06.90 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
247Mackenzie Malone 16 U.S.R.P. Racers 1:06.93 12/01/23 Speedo Gator Ho
248Sadie Minich 16 Tampa Elite Aquatics 1:06.94 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
249Callie Trussler 15 Florida Elite Swimmin 1:07.06 3/07/24 Florida Swimmin
250Charlotte Ulewicz 15 Gator Swim Club 1:07.07 1/12/24 FAST Polar Bear
251Zoe Gruber 15 Sarasota Sharks 1:07.15 1/19/24 Hot Chocolate I
252Anya Burtak 15 Sarasota Sharks 1:07.16 1/19/24 Hot Chocolate I
253Emma Varn 16 Unattached 1:07.17 10/27/23 FL FHSAA Class
254Reese Vetor 15 T2 Aquatics 1:07.23 2/23/24 Spring Area 5 C
255Courtney Chetko 16 Patriot Aquatics 1:07.28 11/10/23 Patriot Aquatic
256Reese Denman 16 Tampa Bay Aquatics 1:07.34 12/01/23 Speedo Gator Ho
257Anne-philippe Robelin 16 Patriot Aquatics 1:07.34 2/24/24 FL Spring Area
258Aeryn Thomas 16 South Lake Aquatic Cl 1:07.35 3/21/24 Destination Ath
259Emma Collins 15 Rocket Swimming 1:07.38 12/09/23 FL Harry Meisel
260Matilda Noble 15 Unattached 1:07.42 10/24/23 FL FHSAA Class
261Gabby Harper 16 Unattached 1:07.54 9/30/23 FL Tri-County I
262Hailey Benton 15 Southwest Stars Swim 1:07.55 1/12/24 FAST Polar Bear
263Casey Fair 16 Unattached 1:07.58 10/31/23 FL FHSAA Class
264Marylin Truong 15 Patriot Aquatics 1:07.71 2/24/24 FL Spring Area
265Gianna Trujillo 15 Unattached 1:07.74 10/26/23 FL FHSAA Class
266Jenna Becker 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:07.75 3/07/24 Florida Swimmin
267Eden Jennings 16 Academy Aquatic Club 1:07.80 9/22/23 Kiefer - Speedo
268Lexi Huxohl 16 Planet Swim Aquatics 1:07.83 2/24/24 Area 1 Spring C
269Madelyn Bussom 15 Treasure Coast Aquati 1:07.83 2/24/24 Area 6 Spring C
270Gracie Chung 16 Unattached 1:07.86 10/26/23 FL FHSAA Class
271Claire Whitaker 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:07.87 11/17/23 FL SPAPYP Novem
272Annabel Braun 15 Tampa Bay Aquatics 1:07.94 12/16/23 4th Annual TBAY
273Lainey Hooper 16 Unattached 1:07.97 10/26/23 FL FHSAA Class
274Adaiah Smith 15 Bolles School Sharks 1:08.06 2/24/24 Area 1 Spring C
275Alejandra Perez 16 Fast Falcons 1:08.16 2/02/24 FAST February I
276Audrey Hall 15 Spartan Aquatic Club 1:08.18 2/02/24 Groundhog Day M
277Olivia Greer 16 Unattached 1:08.21 10/27/23 FL FHSAA Class
278Kyleigh Cohil 16 Patriot Aquatics 1:08.26 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
279Katharine Haynes 15 North Florida Swimmin 1:08.33 11/17/23 RAFC Almost Tur
280Lyla Bredenkamp 15 Unattached 1:08.36 10/28/23 FL FHSAA Class
281Abigail Groves 15 Tampa Y Swimming 1:08.48 2/23/24 Spring Area 3 C
282Lila Biller 15 Academy Aquatic Club 1:08.48 2/23/24 Spring Area 3 C
283Siena Barre 15 Bolles School Sharks 1:08.64 2/24/24 Area 1 Spring C
284Rita Puodziunas 15 Saint Petersburg Aqua 1:08.64 2/23/24 Spring Area 3 C
285Alexa Dowell 15 Episcopal AmberJax 1:08.66 9/30/23 EAJ Speedo Sept
286Dana Willets 15 Planet Swim Aquatics 1:08.72 11/18/23 PSA Turkey Meet
287Violet Flores 15 Unattached 1:08.73 10/17/23 FL FHSAA Class
288Mackenzie MacLean 16 Unattached 1:08.81 9/30/23 FL Tri-County I
289Natalie Colvin 15 Loggerhead Aquatics 1:08.83 11/30/23 Winter Classic
290Elina Goncalves 15 Sarasota Sharks 1:08.85 2/23/24 Spring Area 5 C
291Jamie Creel 16 Highlands Hurricanes 1:08.92 3/21/24 Destination Ath
292Kate Johnson 15 Florida Elite Swimmin 1:08.98 2/23/24 Spring Area 3 C
293Ella Beverly 15 Unattached 1:09.02 9/23/23 FL TOI @ Indian
294Hadassah Gusmao 16 Southwest Stars Swim 1:09.03 1/12/24 FAST Polar Bear
295Sophie Schuh 15 Rocket Swimming 1:09.15 2/02/24 Stanton C. Crai
296Amanda Viera 15 Swim Tampa Aquatics 1:09.20 2/09/24 CVST Last Chanc
297Isabella Vangundy 16 Blue Marlins Aquatic 1:09.29 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
298Anna Hutton 16 Tampa Bay Aquatics 1:09.45 12/01/23 Speedo Gator Ho
299Maria Smyth 16 Unattached 1:09.48 10/27/23 FL FHSAA Class
300Zoey Marzonie 15 Sea Dragon Aquatics 1:09.50 3/21/24 Destination Ath
301Gina Smith 15 Tampa Bay Aquatics 1:09.51 12/16/23 4th Annual TBAY
302Annabelle Weidenmiller 15 T2 Aquatics 1:09.65 11/30/23 Winter Classic
303Ava Broome 16 Racers Swim Club 1:09.66 1/13/24 GA Mark Case Wi
304Katie Purcell 16 Tampa Y Swimming 1:09.72 10/13/23 SYS Halloween M
305Aurora Czifrak 15 Patriot Aquatics 1:09.93 2/24/24 FL Spring Area
306Paige Houdek 16 Southwest Stars Swim 1:09.96 2/02/24 FAST February I
307Leah Wood 15 Unattached 1:10.04 11/02/23 FL FHSAA Class
308Avery Ford 16 Rocket Swimming 1:10.08 11/05/23 FL FAST High Sc
309Bella Arrazcaeta 16 Riptide Aquatics 1:10.11 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
310Lainey Smith 15 Loggerhead Aquatics 1:10.19 2/24/24 Area 1 Spring C
311Lily Jonsson 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:10.29 2/02/24 TBAC Winter Mee
312Kk Drinkard 16 Tampa Elite Aquatics 1:10.37 2/23/24 Spring Area 3 C
313Betsy Conrad 15 Unattached 1:10.39 10/31/23 FL FHSAA Class
314Danielle Weathers 15 Lakewood Ranch Swim A 1:10.43 9/23/23 GCST FALL INVIT
315Luana Kampf-Zipperer 16 Unattached 1:10.45 10/26/23 FL FHSAA Class
316Lana Fulmer 16 Unattached 1:10.86 10/27/23 FL FHSAA Class
317Olivia Deprospo 16 Unattached 1:10.90 10/26/23 FL FHSAA Class
318Hannah Perra 16 Unattached 1:11.06 9/30/23 FL Tri-County I
319Mollie Pokelwaldt 16 Loggerhead Aquatics 1:11.07 1/13/24 GA Mark Case Wi
320Kiley Naramore 16 Tampa Y Swimming 1:11.36 2/23/24 Spring Area 3 C
321Caroline McGucken 15 Greater Tampa Swim As 1:11.43 4/05/24 GTSA TYR Spring
322Victoria Velasco 16 Unattached 1:11.62 10/26/23 FL FHSAA Class
323Chaeleigh McAvoy 15 Unattached 1:11.63 10/26/23 FL FHSAA Class
324Haven Soncrant 16 Unattached 1:11.63 10/27/23 FL FHSAA Class
325Molly Adams 15 Gator Swim Club 1:11.73 2/23/24 Spring Area 4 C
326Laura Sanz Gobernado 16 Piranhas YMCA Palm Ha 1:11.78 11/05/23 SUNDAY MORNING
327Julia Klein 15 Makos Aquatics Club o 1:11.88 2/17/24 8th Annual Smal
328Emily Boyd 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:12.07 2/23/24 Spring Area 3 C
329Momo Sutton 16 Unattached 1:12.12 11/02/23 FL FHSAA Class
330Nittiya Boyce 16 Indian River Aquatics 1:12.29 2/24/24 Area 6 Spring C
331Sydney Wilhelm 16 Radiant Aquatics 1:12.31 12/01/23 CAT Jingle Bell
332Lucy Scipione 16 Swim Tampa Aquatics 1:12.31 11/03/23 FL STATEAM Vete
333Royal Kulick 15 Makos Aquatics Club o 1:12.36 2/17/24 8th Annual Smal
334Alexa Ferro 16 Swim Florida 1:12.39 1/12/24 T2 Aquatics Nap
335Kendall Underdown 15 Loggerhead Aquatics 1:12.51 2/02/24 Groundhog Day M
336Alexandra Zamecki 15 Fast Falcons 1:12.56 2/02/24 FAST February I
337Olivia Pettinato 15 Sarasota Sharks 1:12.56 12/08/23 HARRY MEISEL WE
338Baylinn Pisowicz 16 Tampa Y Swimming 1:12.58 12/08/23 HARRY MEISEL WE
339Chase Marsala 15 Unattached 1:12.69 11/02/23 FL FHSAA Class
340Sabrina Lara 16 Swim Florida 1:12.76 12/01/23 Sea Dragon Aqua
341Catherine Weldon 15 Episcopal AmberJax 1:13.17 2/24/24 Area 1 Spring C
342Mckenna Maczuga 16 Tampa Y Swimming 1:13.18 2/23/24 Spring Area 3 C
343Atia Pyle 16 Unattached 1:13.23 10/27/23 FL FHSAA Class
344Bo Warnken 15 T2 Aquatics 1:13.41 11/30/23 Winter Classic
345Emy Dupee 16 Episcopal AmberJax 1:13.51 2/02/24 Groundhog Day M
346Chellie Whaley 16 Episcopal AmberJax 1:13.55 2/24/24 Area 1 Spring C
347Montserrat Coss Amieva 16 Swim Tampa Aquatics 1:13.62 10/13/23 GTSA TYR Swim C
348Adalyn Scherer 15 Unattached 1:13.67 9/21/23 FL Western Conf
349Sage Summers 16 Saint Petersburg Aqua 1:13.76 2/02/24 TBAC Winter Mee
350Mikayla Phan 15 Florida Elite Swimmin 1:13.92 2/23/24 Spring Area 3 C
351Amy Barcena 15 Unattached 1:13.95 11/02/23 FL FHSAA Class
352Mya Ramdayal 15 Tampa Y Swimming 1:13.98 12/08/23 HARRY MEISEL WE
353Jasia Solak 16 Academy Aquatic Club 1:14.01 11/17/23 FL SPAPYP Novem
354Cecilia Duda 16 Gator Swim Club 1:14.18 9/24/23 FAST Pentathlon
355Vanda Va'helyi 15 Unattached 1:14.20 10/24/23 FL FHSAA Class
356Marissa Coates 15 Treasure Coast Aquati 1:14.24 1/05/24 Tiger Shark Inv
357Noemi Thibault 16 Titusville Swim Team 1:14.24 1/20/24 Thunderbolts In
358Isabella Arwood 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:14.44 2/23/24 Spring Area 3 C
359Stella Dera 15 Bolles School Sharks 1:14.52 11/30/23 Winter Classic
360Amaris Mitchell 15 Cbs Islanders 1:15.03 2/02/24 Stanton C. Crai
361Beckey Lin 16 Unattached 1:15.18 9/16/23 FL Record Break
362Allison Moyer 16 Tampa Y Swimming 1:15.18 2/23/24 Spring Area 3 C
363Cheney Morris 15 Lakewood Ranch Swim A 1:15.19 12/01/23 Sea Dragon Aqua
364Scarlett Koessick 15 Unattached 1:15.19 9/21/23 FL Western Conf
365Ingrid Ford 16 Piranhas YMCA Palm Ha 1:15.20 11/05/23 SUNDAY MORNING
366Keelyn Underdown 15 Loggerhead Aquatics 1:15.22 2/02/24 Groundhog Day M
367Jane Reinhardt 16 Unattached 1:15.26 9/21/23 FL Western Conf
368Isabella Navarro 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:15.42 9/08/23 KAH20 Coach Kel
369Hannah Pfannenstiel 15 Swim Florida 1:15.44 12/01/23 Sea Dragon Aqua
370Maya VanDam 16 Highlands Hurricanes 1:15.47 9/23/23 GCST FALL INVIT
371Alyssa Srdanovic 15 T2 Aquatics 1:15.50 1/12/24 T2 Aquatics Nap
372Zoie Johansen 16 Patriot Aquatics 1:15.51 11/10/23 Patriot Aquatic
373Abigail Corbett 15 SwimRise Aquatics 1:15.52 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
374Hannah Andrusyshyn 16 Tampa Bay Aquatics 1:15.66 12/16/23 4th Annual TBAY
375Leehee Brauner 16 Gator Swim Club 1:15.78 9/24/23 FAST Pentathlon
376Addison Evans 16 SwimRise Aquatics 1:15.95 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
377Emma Mastrangelo 15 T2 Aquatics 1:16.00 11/30/23 Winter Classic
378Nivrithi Sangaraju 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:16.00 2/02/24 TBAC Winter Mee
379Maya Rollins 15 Unattached 1:16.09 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
380Anna Nogueira 16 United 1:16.18 11/04/23 USC Pumpkin Plu
381Norah Lane 15 T2 Aquatics 1:16.20 11/30/23 Winter Classic
382Mariela Johnson 16 Cocoa Beach Tsunami S 1:16.48 2/24/24 Area 6 Spring C
383Lucy Justus 15 Sarasota Sharks 1:16.54 11/03/23 SYS Turkey Meet
384Delaney Peterson 16 Riptide Aquatics 1:16.73 11/17/23 FL SPAPYP Novem
385Jessica Harner 15 Brevard Swim Club 1:16.90 11/17/23 RAFC Almost Tur
386Grace Warren 16 Unattached 1:16.93 10/18/23 FL FHSAA Class
387Lily Veltman 15 Swim Florida 1:17.12 9/23/23 GCST FALL INVIT
388Reese Boswell 15 Unattached 1:17.34 9/23/23 FL 3rd Annual F
389Mia Martin 16 Unattached 1:17.39 12/01/23 CAT Jingle Bell
390Katharine Rotramel 16 SwimRise Aquatics 1:17.45 2/24/24 Area 1 Spring C
391Claire Gentner 15 Tampa Y Swimming 1:17.49 9/22/23 Kiefer - Speedo
392Lindsey Horn 15 Florida Elite Swimmin 1:17.56 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
393Miles Zajac 15 Treasure Coast Swimmi 1:17.82 2/24/24 Area 6 Spring C
394Estella Allen 15 Unattached 1:18.16 9/23/23 FL TOI @ Indian
395Michelle Henry 16 Blue Dolfins 1:18.21 11/10/23 Patriot Aquatic
396Ally Figueroa 15 Swim Florida 1:18.28 1/12/24 T2 Aquatics Nap
397Jaid Leung 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:18.58 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
398Jiya Derrick 15 Southwest Stars Swim 1:18.78 11/17/23 RAFC Almost Tur
399Ayanna Mitchell 15 Cbs Islanders 1:18.98 2/02/24 Stanton C. Crai
400Sophia Yurko 16 T2 Aquatics 1:19.25 1/12/24 T2 Aquatics Nap
401Briza Gonzalez 15 Swim Florida 1:19.29 12/09/23 FL CCS Holiday
402Julia Carpeta 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:19.46 11/04/23 CAT Fall Harves
403Macy Applegate 15 Rocket Swimming 1:19.77 11/17/23 RAFC Almost Tur
404Hannah Lilley 15 St. Cloud Thunderbolt 1:19.84 9/23/23 Heart of Florid
405Megan Sampson 16 T2 Aquatics 1:19.97 2/23/24 Spring Area 5 C
406Caroline Piercy 15 Unattached 1:20.13 9/16/23 FL Record Break
407Riley Thompson 16 Tampa Bay Aquatics 1:20.14 2/16/24 17th Annual TBA
408Patricija Baksyte 15 Makos Aquatics Club o 1:20.14 1/26/24 MAC Crutchfield
409Kyra White 15 T2 Aquatics 1:20.17 2/23/24 Spring Area 5 C
410Alice Hu 16 Tampa Y Swimming 1:20.52 12/08/23 HARRY MEISEL WE
411Carol Garcia-Silva 15 Treasure Coast Aquati 1:20.63 12/09/23 FL Harry Meisel
412Mikayla Lara 15 Swim Florida 1:21.33 3/21/24 Destination Ath
413Ainsley Baldwin 16 Wahoos of Jacksonvill 1:21.34 11/30/23 Winter Classic
414Emilee Moseley 16 Swim Tampa Aquatics 1:21.37 2/23/24 Spring Area 3 C
415Madison Brault 15 Sun Coast Swim Team 1:21.38 2/02/24 FAST February I
416Alessia Elbooz 15 Swim Tampa Aquatics 1:21.45 2/09/24 CVST Last Chanc
417Kayla Fitzgerald 15 Nocatee Bluetide Swim 1:21.57 1/13/24 GA Mark Case Wi
418Ryleigh Danzey 16 Highlands Hurricanes 1:21.96 3/21/24 Destination Ath
419Elizabeth Baldeo 15 Southwest Stars Swim 1:22.11 2/02/24 FAST February I
420Julieta Lopez 16 Unattached 1:22.21 9/21/23 FL Western Conf
421Sophia Drevenkar 15 T2 Aquatics 1:22.37 1/12/24 T2 Aquatics Nap
422Eliana Vicencio 15 YMCA of West Central 1:22.51 9/23/23 GCST FALL INVIT
423Fiona Elliott 15 Riptide Aquatics 1:22.68 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
424Aubrey Coleman 15 Highlander Aquatic Cl 1:22.90 2/24/24 FL Spring Area
425Kayla Beaulieu 15 Nocatee Bluetide Swim 1:22.94 2/02/24 Groundhog Day M
426Ariana Easters 15 Riptide Aquatics 1:22.98 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
427Bridget Ballinger 15 Highlander Aquatic Cl 1:23.12 2/03/24 BD February 202
428Riley Maynard 15 West Volusia Swim Clu 1:23.56 11/10/23 Patriot Aquatic
429CLAUDIA Lebrons Montesinos 16 Bolles School Sharks 1:23.60 2/02/24 Groundhog Day M
430Zaharo Korovesis 15 Area Tallahassee Aqua 1:23.67 1/26/24 MAC Crutchfield
431Olivia Cowart 15 Wahoos of Jacksonvill 1:23.82 1/12/24 FAST Polar Bear
432Olivia Buelow 16 Unattached 1:23.83 10/17/23 FL FHSAA Class
433Makena DiPersia 16 Unattached 1:23.97 9/16/23 FL Record Break
434Kate Cashman 15 Academy Aquatic Club 1:24.18 9/22/23 Kiefer - Speedo
435Katalina Cruzat Golding 16 United 1:25.48 2/10/24 USC Last Chance
436Kelly Adams 16 Loggerhead Aquatics 1:25.54 2/02/24 Groundhog Day M
437Elly Padgett 16 Haines City Tritons 1:25.58 10/14/23 TYR Pumpkinfest
438Rei Koerber 15 T2 Aquatics 1:25.67 9/23/23 GCST FALL INVIT
439Suze Hsia 15 Sarasota Sharks 1:25.69 2/23/24 Spring Area 5 C
440Naomi Gallagher 15 Fast Falcons 1:25.84 1/12/24 FAST Polar Bear
441Stephanie Coulombe 15 Blue Marlins Aquatic 1:25.87 2/23/24 Spring Area 3 C
442Riley Miskovich 15 Swim Florida 1:25.90 2/23/24 Spring Area 5 C
443Alicia Barnes 15 Rocket Swimming 1:26.13 12/09/23 FL Harry Meisel
444Xiomara Mitchell 16 Cbs Islanders 1:26.35 10/14/23 TCSC Fall Invit
445Tatiana Milian 16 West Volusia Swim Clu 1:26.36 11/10/23 Patriot Aquatic
446Sophia Rick 16 Gator Swim Club 1:26.59 12/01/23 Speedo Gator Ho
447Barrett Fennessy 15 Lake Wales Blue Marli 1:26.98 9/23/23 Heart of Florid
448Kira Bahtic 15 Unattached 1:27.08 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
449Catherine Howard 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:27.10 9/08/23 KAH20 Coach Kel
450Elysianne Davis 15 Gulf Coast Swim Team 1:27.27 1/12/24 GCST WINTER INV
451Trinity Contee 15 Unattached 1:27.32 10/27/23 FL FHSAA Class
452Aubri Giron 16 Wahoos of Jacksonvill 1:27.88 2/02/24 Groundhog Day M
453Kalsa Bajracharya 15 Bolles School Sharks 1:28.26 2/02/24 Groundhog Day M
454Adrienne Keller 15 T2 Aquatics 1:28.67 1/12/24 T2 Aquatics Nap
455Viktoriia Muntian 16 Unattached 1:29.08 10/27/23 FL FHSAA Class
456Ashleigh Hardy 15 West Volusia Swim Clu 1:30.02 11/10/23 Patriot Aquatic
457Lina dos Santos 15 Gator Swim Club 1:30.32 2/23/24 Spring Area 4 C
458Sienna Peddie 15 Lakewood Ranch Swim A 1:30.42 10/13/23 SYS Halloween M
459Shelby Bray 16 Blue Wave Swimming 1:30.48 2/23/24 Spring Area 3 C
460Mallory Blackburn 15 Flagler Fluid Swim Cl 1:30.51 12/09/23 FAST December O
461Brianna Box 15 Swim Florida 1:30.73 2/23/24 Spring Area 5 C
462Harley Lander 16 Unattached 1:30.78 10/27/23 FG FHSAA Class
463Lily Gorgol 16 Swim Tampa Aquatics 1:30.94 10/13/23 GTSA TYR Swim C
464Anna Boffardi 15 YMCA of Florida's Fir 1:31.74 2/02/24 Groundhog Day M
465Brianna Kwetkauskie 16 Blue Wave Swimming 1:31.97 9/22/23 Kiefer - Speedo
466Anna Russ 15 Gator Swim Club 1:32.82 2/23/24 Spring Area 4 C
467Emily Lamb 15 Treasure Coast Aquati 1:33.59 1/05/24 Tiger Shark Inv
468Zoe Denton 15 YMCA of Florida's Fir 1:34.65 1/13/24 GA Mark Case Wi
469Ashlyn Martin 16 Fast Falcons 1:35.61 1/12/24 FAST Polar Bear
470Sophia Giarelli 15 Tampa Y Swimming 1:37.01 2/23/24 Spring Area 3 C
471Keira Rapin 16 North Florida Swimmin 1:37.85 11/17/23 RAFC Almost Tur
472Blythe Harrell 15 Columbia Swim Team 1:39.01 2/17/24 8th Annual Smal
473Lucy Presecan 16 Rocket Swimming 1:39.71 11/17/23 RAFC Almost Tur
474Bella Guy 15 YMCA of Florida's Fir 1:42.67 2/02/24 Groundhog Day M
475Alexiss Catania 16 Treasure Coast Aquati 1:46.93 12/09/23 FL Harry Meisel
476Isabella Oliveira 15 Sarasota Tsunami Swim 1:48.78 11/04/23 CAT Fall Harves
477Bernice Orellana 16 Swim Tampa Aquatics 1:51.01 10/13/23 GTSA TYR Swim C
478Morgan Greaux 16 Pipeline Swimming 1:55.57 12/15/23 Holiday Dual
479Ericka Ginder 15 Hydro4 Swimming 1:56.00 9/10/23 USRP syoa short
Push To The Next Level With Elite Tech Suits Made For The Swimming Leader in You Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application