Florida Swimming
Girls Age 15 & 16
200 Yards Breaststroke
9/1/2023 to 8/31/2024
Short Course Yards (SCY)
Rankings by Current Season We offer two types of swimmer rankings:Current Season and Career Best. The Current Season rankings only include results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024.The Career Best rankings are based upon career best times for each event. This set of rankings is based only upon results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024. Age is the swimmer's age on the date of the swim meet.
Swimmer
Age at Meet
Team
Time
Date
Swim Meet
1Victoria Edgar 15 Bolles School Sharks 2:15.78 3/07/24 Florida Swimmin
2Aidyn Reese 15 Laker Swim 2:15.83 3/07/24 Florida Swimmin
3Ruby Broadfoot 16 Sarasota Sharks 2:16.24 3/07/24 Florida Swimmin
4Madyson Hartway 16 Sarasota Sharks 2:16.64 3/07/24 Florida Swimmin
5Addison Bitel 15 Laker Swim 2:17.92 12/06/23 Speedo Winter J
6Carolina Daher 16 Laker Swim 2:18.78 12/06/23 Speedo Winter J
7Danica Aten 15 Sarasota Sharks 2:20.29 11/03/23 SYS Turkey Meet
8Zoe Gruber 15 Sarasota Sharks 2:20.44 3/07/24 Florida Swimmin
9Catherine Dieffenthaller 15 Saint Petersburg Aqua 2:20.79 3/07/24 Florida Swimmin
10Grace Higdon 15 Bolles School Sharks 2:21.29 3/07/24 Florida Swimmin
11Arianna Wertheim 16 Southwest Stars Swim 2:21.36 12/01/23 Speedo Gator Ho
12Carmen Bunt 16 Sarasota Sharks 2:21.40 3/07/24 Florida Swimmin
13Brooke Jorgenson 15 Bolles School Sharks 2:21.54 3/07/24 Florida Swimmin
14Angelina Lista 15 Sarasota Sharks 2:21.56 3/07/24 Florida Swimmin
15Ella Gotham 15 Bolles School Sharks 2:21.64 11/30/23 Winter Classic
16Zoee Fulton 15 Hydro4 Swimming 2:21.88 3/07/24 Florida Swimmin
17Gabriella Marim 15 Bolles School Sharks 2:21.98 11/30/23 Winter Classic
18Savannah Branon 16 Bolles School Sharks 2:22.20 12/06/23 Speedo Winter J
19Sydney Player 15 Planet Swim Aquatics 2:22.56 12/08/23 SC SCSC Blizzar
20Sienna Angove 16 Sarasota Sharks 2:22.84 10/13/23 SYS Halloween M
21Kylie Elrod 15 Bolles School Sharks 2:23.38 3/07/24 Florida Swimmin
22Reese Messal 16 Sarasota Tsunami Swim 2:23.47 3/07/24 Florida Swimmin
23Ashley Leblanc 16 Tampa Bay Aquatics 2:23.78 3/07/24 Florida Swimmin
24Sadie Minich 15 Tampa Elite Aquatics 2:24.70 11/30/23 Winter Classic
25Jessica Robie 16 Sarasota Sharks 2:24.77 12/01/23 Speedo Gator Ho
26Ivanka Bukele 16 Montverde Aquatic Clu 2:24.96 12/01/23 Speedo Gator Ho
27Danika Senekal 16 Blue Dolfins 2:25.21 2/24/24 FL Spring Area
28Lana Kurmay 15 West Florida Lightnin 2:25.41 12/01/23 Speedo Gator Ho
29Lucy Megginson 16 Southwest Stars Swim 2:25.54 3/07/24 Florida Swimmin
30Bryce Palmer 15 Riptide Aquatics 2:25.61 3/07/24 Florida Swimmin
31Reese Vetor 15 T2 Aquatics 2:26.83 3/07/24 Florida Swimmin
32Sonja Petrov 15 Academy Aquatic Club 2:26.96 12/01/23 CAT Jingle Bell
33McKenna Smith 16 The Berkeley Barracud 2:27.31 3/07/24 Florida Swimmin
34Sophie Nichols 15 Florida Elite Swimmin 2:27.41 3/07/24 Florida Swimmin
35Morgan Gibson 16 Sun Coast Swim Team 2:27.96 3/07/24 Florida Swimmin
36Mary Twomey 16 Treasure Coast Swimmi 2:28.21 3/07/24 Florida Swimmin
37Alexis Petrosevich 16 Planet Swim Aquatics 2:28.61 3/07/24 Florida Swimmin
38Isabella Frazier 15 Patriot Aquatics 2:28.78 11/10/23 Patriot Aquatic
39Eden Jennings 16 Academy Aquatic Club 2:29.11 3/27/24 FL ISCA Interna
40Gabriella Gonzalez 16 Sarasota Sharks 2:29.26 12/01/23 Speedo Gator Ho
41Claire Whitaker 15 Tampa Bay Aquatic Clu 2:29.33 12/01/23 Speedo Gator Ho
42Madelyn Bussom 15 Unattached 2:29.86 3/07/24 Florida Swimmin
43Sadie Jahn 16 Blue Dolfins 2:30.24 11/10/23 Patriot Aquatic
44Haley Hopkins 16 Patriot Aquatics 2:30.33 3/07/24 Florida Swimmin
45Arlee Abbey 16 Bolles School Sharks 2:32.23 11/30/23 Winter Classic
46Kylie Morton 16 Bolles School Sharks 2:32.26 11/30/23 Winter Classic
47Milena Fix 16 Piranhas YMCA Palm Ha 2:32.29 12/01/23 Speedo Gator Ho
48Adeline Cloutier 16 Tampa Elite Aquatics 2:32.59 1/05/24 Winter Training
49Peyton Loving 16 Bolles School Sharks 2:32.66 11/30/23 Winter Classic
50Maddie Polk 16 Pipeline Swimming 2:32.88 1/26/24 MAC Crutchfield
51Kyleigh Cohil 16 Patriot Aquatics 2:33.00 3/07/24 Florida Swimmin
52Caroline MacDonald 15 Planet Swim Aquatics 2:33.21 12/08/23 SC SCSC Blizzar
53Eva Whitehead 16 Gator Swim Club 2:33.42 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
54Karen Hoefler 15 Blue Dolfins 2:33.49 1/26/24 MAC Crutchfield
55Lindsey Annunziato 16 Seminole Aquatics 2:33.80 3/07/24 Florida Swimmin
56Alexa Bartling 15 Tampa Bay Aquatic Clu 2:33.87 12/01/23 Speedo Gator Ho
57Rileigh Revere 15 Bolles School Sharks 2:33.98 2/24/24 Area 1 Spring C
58Natalie Lyme 16 Tampa Bay Aquatic Clu 2:34.00 3/07/24 Florida Swimmin
59Sidney Stromberg 16 South Lake Aquatic Cl 2:34.03 1/12/24 SE Ralph Crocke
60Sydney Koshinski 16 Sarasota Sharks 2:34.42 12/01/23 Speedo Gator Ho
61Vanessa Calva 15 Riptide Aquatics 2:34.75 12/01/23 CAT Jingle Bell
62Cassidee Moore 15 Area Tallahassee Aqua 2:34.85 1/26/24 MAC Crutchfield
63Sophia Johnson 15 Wahoos of Jacksonvill 2:34.86 3/07/24 Florida Swimmin
64Annelise Meidt 16 Blue Wave Swimming 2:34.92 3/07/24 Florida Swimmin
65Camryn Brown 16 Blue Wave Swimming 2:34.98 1/12/24 FAST Polar Bear
66Elena Rollen 15 Rocket Swimming 2:35.36 2/24/24 Area 6 Spring C
67Sophie Schuh 15 Rocket Swimming 2:35.48 3/07/24 Florida Swimmin
68Meredith Mendenhall 16 Tampa Y Swimming 2:35.54 1/12/24 FAST Polar Bear
69Mariana Bustamante Garcia 15 Montverde Aquatic Clu 2:35.66 3/27/24 FL ISCA Interna
70Stella Chicles 16 Blue Dolfins 2:35.86 11/10/23 Patriot Aquatic
71Addie Barowsky 15 Blue Dolfins 2:36.21 11/30/23 Winter Classic
72Mallory Baker 16 Greater Orlando Aquat 2:36.32 11/17/23 RAFC Almost Tur
73Miles Zajac 15 Treasure Coast Swimmi 2:36.82 12/01/23 Speedo Gator Ho
74Madison Whidden 15 Opelika Swim Team 2:36.83 10/20/23 22nd Annual Cha
75Ana Easter 15 Sarasota Sharks 2:37.06 3/07/24 Florida Swimmin
76Riley Sica 15 Piranhas YMCA Palm Ha 2:37.07 2/02/24 FAST February I
77Thea Ong 15 Piranhas YMCA Palm Ha 2:37.20 3/07/24 Florida Swimmin
78Ansley Allen 16 Academy Aquatic Club 2:37.35 3/27/24 FL ISCA Interna
79Audrey Zajac 15 Treasure Coast Swimmi 2:37.45 3/07/24 Florida Swimmin
80Alejandra Perez 15 Fast Falcons 2:37.71 12/01/23 Speedo Gator Ho
81Katie Schischa 16 Greater Orlando Aquat 2:37.76 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
82Lily Dourney 16 Tampa Bay Aquatics 2:37.80 12/16/23 4th Annual TBAY
83Lindsey Annunziato 16 Seminole Aquatics 2:37.83 11/10/23 Patriot Aquatic
84Addison Bradley 16 Swim Melbourne 2:37.90 11/17/23 NPB Turkey Invi
85Layla Farooq 16 Florida Elite Swimmin 2:38.04 1/12/24 FAST Polar Bear
86Regan Bright 16 Florida Elite Swimmin 2:38.20 1/12/24 FAST Polar Bear
87Campbell Stever 16 Fast Falcons 2:38.64 2/02/24 FAST February I
88Mia Stout 16 Area Tallahassee Aqua 2:38.74 3/07/24 Florida Swimmin
89Jena Ruste 16 Florida Elite Swimmin 2:38.93 2/02/24 FAST February I
90Hailey Benton 15 Southwest Stars Swim 2:39.03 3/07/24 Florida Swimmin
91Emma Christie 16 Bolles School Sharks 2:39.22 10/13/23 October Meet
92Kaya Robertson 15 Southwest Stars Swim 2:39.35 12/01/23 Speedo Gator Ho
93Kayla McKinney 16 Southwest Stars Swim 2:39.55 11/10/23 Patriot Aquatic
94Karrington Hansen 15 Saint Petersburg Aqua 2:39.70 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
95Morgan Labella 16 Florida Elite Swimmin 2:39.74 3/07/24 Florida Swimmin
96Alex LaBohn 16 Tampa Y Swimming 2:40.00 10/13/23 SYS Halloween M
97Sophie Griffis 15 Blue Wave Swimming 2:40.31 3/07/24 Florida Swimmin
98Lara Braganza 16 Fast Falcons 2:40.76 2/02/24 FAST February I
99Reese Alfajora 16 Tampa Y Swimming 2:40.87 12/08/23 HARRY MEISEL WE
100Sofi Pigulevsky 16 Planet Swim Aquatics 2:40.94 2/02/24 Groundhog Day M
101Kiley Naramore 16 Tampa Y Swimming 2:41.26 3/07/24 Florida Swimmin
102Emily Ross 16 Tampa Bay Aquatic Clu 2:41.28 2/23/24 Spring Area 3 C
103Ava Fuller 16 Gator Swim Club 2:41.31 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
104Amanda Viera 15 Swim Tampa Aquatics 2:41.41 2/23/24 Spring Area 3 C
105Elle Loehr 15 Bolles School Sharks 2:41.46 11/30/23 Winter Classic
106Kayleigh Smith 16 Rocket Swimming 2:41.59 2/24/24 Area 6 Spring C
107Morgan Jorgensen 15 Blue Dolfins 2:41.71 11/10/23 Patriot Aquatic
108Sophie Mokhiber 15 T2 Aquatics 2:42.07 9/23/23 GCST FALL INVIT
109Alessandra Quintana 16 Gator Swim Club 2:42.43 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
110Cora Foxwell-Jones 15 Bolles School Sharks 2:42.90 10/13/23 October Meet
111Sam Henkel 15 Radiant Aquatics 2:43.27 3/07/24 Florida Swimmin
112Carolina Seoane 15 Laker Swim 2:44.20 2/24/24 FL Spring Area
113Ivy Fistrovic 15 Blue Wave Swimming 2:44.23 2/23/24 Spring Area 3 C
114Victoria Weldon 16 Episcopal AmberJax 2:44.37 2/02/24 Groundhog Day M
115Trinity Lucas 16 Greater Orlando Aquat 2:44.67 11/17/23 RAFC Almost Tur
116Jamie Creel 16 Highlands Hurricanes 2:45.32 3/21/24 Destination Ath
117Natasha Goodwin 15 Blue Dolfins 2:45.62 2/24/24 FL Spring Area
118Sabrina Lara 16 Swim Florida 2:45.90 3/21/24 Destination Ath
119Layla Watson 15 Fast Falcons 2:46.33 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
120Cecilia Duda 16 Gator Swim Club 2:46.45 11/05/23 FL FAST High Sc
121Bella Slagter 15 Charlotte County Swim 2:46.56 1/20/24 Winterfest Swim
122Logan Barcelo 15 Sarasota Sharks 2:46.71 3/07/24 Florida Swimmin
123Annabel Braun 15 Tampa Bay Aquatics 2:47.16 12/16/23 4th Annual TBAY
124Hadassah Gusmao 16 Southwest Stars Swim 2:47.21 1/12/24 FAST Polar Bear
125Montserrat Coss Amieva 16 Swim Tampa Aquatics 2:47.41 10/13/23 GTSA TYR Swim C
126Gemma Gledhill 15 Sarasota Sharks 2:47.50 11/03/23 SYS Turkey Meet
127Addison Barber 15 Area Tallahassee Aqua 2:48.27 2/23/24 Spring Area 4 C
128Lola Geist 15 Loggerhead Aquatics 2:48.37 2/02/24 Groundhog Day M
129Nicole Shanks 16 Fast Falcons 2:48.37 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
130Lindsey Horn 16 Florida Elite Swimmin 2:48.57 2/23/24 Spring Area 3 C
131Jessica Harner 15 Brevard Swim Club 2:48.63 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
132Noelle Panna 16 Gator Swim Club 2:49.15 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
133Angie Lekov 16 Tampa Bay Aquatic Clu 2:49.27 11/04/23 CAT Fall Harves
134Abby Hissa 16 Tampa Elite Aquatics 2:49.38 11/03/23 FL STATEAM Vete
135Hannah Turner 15 North Florida Swimmin 2:49.43 2/24/24 Area 1 Spring C
136Ainsley Macadams 15 Planet Swim Aquatics 2:49.64 11/18/23 PSA Turkey Meet
137Gina Faunce 16 Planet Swim Aquatics 2:49.68 11/18/23 PSA Turkey Meet
138Kate Cashman 15 Academy Aquatic Club 2:49.78 2/23/24 Spring Area 3 C
139Lauren Dean 16 Florida Elite Swimmin 2:49.80 2/23/24 Spring Area 3 C
140Ally Figueroa 15 Swim Florida 2:49.84 1/12/24 T2 Aquatics Nap
141Ava Ehinger 16 Fast Falcons 2:49.87 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
142Michelle Meidt 16 Blue Wave Swimming 2:50.02 2/23/24 Spring Area 3 C
143Katie Purcell 16 Tampa Y Swimming 2:50.17 2/23/24 Spring Area 3 C
144Anna Ling 15 Piranhas YMCA Palm Ha 2:50.19 11/17/23 FL SPAPYP Novem
145Ashlyn Peri 16 Blue Dolfins 2:50.22 1/26/24 MAC Crutchfield
146Mackenzie Malone 16 Racers Swim Club 2:50.40 1/13/24 GA Mark Case Wi
147Daphne Schemel 15 Sarasota Sharks 2:50.48 11/03/23 SYS Turkey Meet
148Cali Treeman-Reinke 15 Blue Dolfins 2:50.57 2/24/24 FL Spring Area
149Paityn Roberts 15 Piranhas YMCA Palm Ha 2:50.57 2/23/24 Spring Area 3 C
150Victoria Davenport 16 Gator Swim Club 2:50.58 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
151Keelyn Underdown 15 Loggerhead Aquatics 2:50.79 11/30/23 Winter Classic
152Liz Khodzhaieva 15 YMCA of Southwest Flo 2:50.82 10/14/23 TYR Pumpkinfest
153Eva Schischa 16 Greater Orlando Aquat 2:50.89 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
154Paige Houdek 16 Southwest Stars Swim 2:51.09 11/30/23 Winter Classic
155Molly Braybrook 15 Lakewood Ranch Swim A 2:51.19 9/23/23 GCST FALL INVIT
156Amanda Saiz 15 Pine Island Aquatics 2:51.25 12/07/23 33rd Annual Win
157Amanda Kinter 16 Sarasota Sharks 2:51.33 1/19/24 Hot Chocolate I
158Kara Walters 16 Gator Swim Club 2:51.52 2/02/24 FAST February I
159Ingrid Ford 16 Piranhas YMCA Palm Ha 2:52.10 10/13/23 FL WFLA Hallowe
160Katelyn Merrell 16 Loggerhead Aquatics 2:52.37 2/02/24 Groundhog Day M
161Alicia Barnes 15 Rocket Swimming 2:52.84 2/16/24 37th Black Hist
162Sophia Yurko 16 T2 Aquatics 2:52.99 1/12/24 T2 Aquatics Nap
163Elissa Noles 16 Tampa Bay Aquatic Clu 2:53.18 9/08/23 KAH20 Coach Kel
164Abbey Shaughnessy 15 Tampa Y Swimming 2:53.26 10/13/23 SYS Halloween M
165Royal Kulick 15 Makos Aquatics Club o 2:53.42 1/26/24 MAC Crutchfield
166Elizabeth Amaris 15 South Lake Aquatic Cl 2:53.42 2/17/24 SLAC Last Chanc
167Samantha Hall 16 Piranhas YMCA Palm Ha 2:53.52 2/23/24 Spring Area 3 C
168Lily Veltman 15 Swim Florida 2:54.24 12/01/23 Sea Dragon Aqua
169Aurora Czifrak 15 Patriot Aquatics 2:54.41 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
170Dana Willets 15 Planet Swim Aquatics 2:54.45 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
171Jaid Leung 16 Tampa Bay Aquatic Clu 2:55.02 12/01/23 Speedo Gator Ho
172Mariela Johnson 16 Cocoa Beach Tsunami S 2:55.42 2/24/24 Area 6 Spring C
173Rei Koerber 15 T2 Aquatics 2:55.73 2/23/24 Spring Area 5 C
174Alex Kinsey 16 Radiant Aquatics 2:56.01 12/01/23 CAT Jingle Bell
175Davilynn Veres 16 North Florida Swimmin 2:56.45 11/17/23 RAFC Almost Tur
176Alexa Ferro 16 Swim Florida 2:56.49 1/12/24 T2 Aquatics Nap
177Alexandra Zamecki 15 Fast Falcons 2:56.67 2/02/24 FAST February I
178Amy Higerd 16 Blue Dolfins 2:56.71 2/24/24 FL Spring Area
179Isabel Yang 15 Planet Swim Aquatics 2:57.03 2/02/24 Groundhog Day M
180Lydia Zhukovsky 15 Sarasota Sharks 2:57.95 11/03/23 SYS Turkey Meet
181Baylinn Pisowicz 16 Tampa Y Swimming 2:58.00 2/23/24 Spring Area 3 C
182Ava Domico 16 Radiant Aquatics 2:58.02 10/13/23 FL WFLA Hallowe
183Claire Gentner 16 Tampa Y Swimming 2:58.43 2/23/24 Spring Area 3 C
184Ava Hamilton 15 Tampa Elite Aquatics 2:58.45 12/01/23 CAT Jingle Bell
185Aerin Wyman 15 Cocoa Beach Tsunami S 2:58.60 11/17/23 RAFC Almost Tur
186Zoe Quemba 15 Planet Swim Aquatics 2:58.88 2/24/24 Area 1 Spring C
187Mya Ramdayal 15 Tampa Y Swimming 2:58.98 2/23/24 Spring Area 3 C
188Skylar Ingram 15 Highlander Aquatic Cl 2:59.01 2/02/24 Stanton C. Crai
189Serena Leisure 15 Saint Petersburg Aqua 2:59.59 2/23/24 Spring Area 3 C
190Anabel Tocco 16 YMCA of Southwest Flo 3:00.48 10/14/23 TYR Pumpkinfest
191Anna DeVault 16 Laker Swim 3:00.77 2/02/24 FAST February I
192Monique Kozlowski Rezende 16 South Lake Aquatic Cl 3:01.29 3/21/24 Destination Ath
193Megan Sampson 16 T2 Aquatics 3:01.86 9/23/23 GCST FALL INVIT
194Bethany Allen 16 Fast Falcons 3:02.54 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
195Kaitlyn Porter 15 Academy Aquatic Club 3:03.12 9/22/23 Kiefer - Speedo
196Jordan Coppola 16 Makos Aquatics Club o 3:03.18 11/17/23 GPAC Gravy Bowl
197Emma Cruz 15 Laker Swim 3:03.73 2/24/24 FL Spring Area
198Naomi Gallagher 15 Fast Falcons 3:03.89 1/12/24 FAST Polar Bear
199Jiya Derrick 15 Southwest Stars Swim 3:05.21 11/30/23 Winter Classic
200Morgan Goodsell 16 Tampa Bay Aquatic Clu 3:05.27 2/23/24 Spring Area 3 C
201Zoey Marzonie 15 Sea Dragon Aquatics 3:05.31 12/01/23 Sea Dragon Aqua
202Addison Copley 15 Greater Tampa Swim As 3:05.51 4/05/24 GTSA TYR Spring
203Zaharo Korovesis 15 Area Tallahassee Aqua 3:06.92 1/26/24 MAC Crutchfield
204Olivia Batko 16 Sarasota Sharks 3:08.44 11/03/23 SYS Turkey Meet
205Isla Pitkin 15 Gator Swim Club 3:08.46 1/12/24 FAST Polar Bear
206Maddie Allee 16 Southwest Stars Swim 3:08.57 11/30/23 Winter Classic
207Julia Murdzhev 15 Makos Aquatics Club o 3:08.62 11/17/23 GPAC Gravy Bowl
208Anna Hutton 16 Tampa Bay Aquatics 3:09.85 12/16/23 4th Annual TBAY
209Adriana Hendrix 15 Planet Swim Aquatics 3:10.89 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
210Lexi Henry 16 Tampa Y Swimming 3:11.07 9/22/23 Kiefer - Speedo
211Elizabeth Baldeo 15 Southwest Stars Swim 3:11.34 2/24/24 FL Spring Area
212Barrett Fennessy 16 Blue Marlins Aquatic 3:12.62 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
213Lily Ferrari 15 Tampa Y Swimming 3:13.52 12/08/23 HARRY MEISEL WE
214Alice Hu 15 Tampa Y Swimming 3:14.39 9/22/23 Kiefer - Speedo
215Isabella Vicencio 16 YMCA of West Central 3:15.37 9/23/23 GCST FALL INVIT
216Sophie Simons 15 Swim Florida 3:15.67 2/23/24 Spring Area 5 C
217Sydnee Campbell 15 YMCA of Southwest Flo 3:16.25 10/14/23 TYR Pumpkinfest
218Izzy Chandler 15 Loggerhead Aquatics 3:16.61 2/02/24 Groundhog Day M
219Paige Webber 15 Area Tallahassee Aqua 3:20.35 9/22/23 SE PCST Speedo
220Anna Boffardi 15 YMCA of Florida's Fir 3:25.41 2/24/24 Area 1 Spring C
221Sophia Drevenkar 15 T2 Aquatics 3:27.62 1/12/24 T2 Aquatics Nap
222Zoe Denton 15 YMCA of Florida's Fir 3:33.35 10/13/23 October Meet
223Stefania Hendrix 16 Planet Swim Aquatics 3:36.72 11/18/23 PSA Turkey Meet
224Isabella Oliveira 15 Sarasota Tsunami Swim 3:36.74 10/14/23 TYR Pumpkinfest
225Bailey Buchanan 15 Fast Falcons 3:36.77 2/02/24 FAST February I
226Anna Russ 15 Gator Swim Club 3:42.63 1/12/24 FAST Polar Bear
227Sophia Giarelli 15 Tampa Y Swimming 3:47.33 2/23/24 Spring Area 3 C
Dominate The Competition With The Latest & Greatest Girls' Tech & Training Suits Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application