Texas Swimming
Girls Ages 11 & 12
IM Xtreme
Long Course Meters (LCM)
The score is based upon the sum of the Power Points for each event. A swimmer must have swam in at least 3 of the IM Xtreme events in order to be ranked.
Age is the swimmer's age on 3/25/2024.
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
1
Drue Rogers
12
NT
Lakeside Aquatic Club
788
831
543
801
806
3769
2
Abi Cowart
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
789
826
585
569
732
3501
3
Ruohan Sun
12
NT
Lakeside Aquatic Club
781
641
559
744
734
3459
4
Alina Pan-Wang
12
NT
Metroplex Aquatics
580
809
688
679
693
3449
5
Leighton Haver
12
GU
Sharks Swim Club
654
757
607
643
747
3408
6
Miagrace Medlin
12
GU
Blue Tide Aquatics
609
766
499
736
727
3337
7
May Liang
11
ST
Nitro Swim Team
591
696
518
768
764
3337
8
Ella Wang
12
NT
Lakeside Aquatic Club
526
731
607
765
699
3328
9
Hanne Peeters
12
ST
Nitro Swim Team
627
636
524
749
710
3246
10
Lucy Simmons
11
GU
Blue Tide Aquatics
584
694
599
663
684
3224
11
Charissa Higgs
12
ST
Nitro Swim Team
702
744
471
589
655
3161
12
Chloe Yang
12
GU
Swim Streamline at Northampton
636
639
680
546
652
3153
13
Tori Bohland
11
NT
Metroplex Aquatics
605
656
435
731
696
3123
14
Emily Fu
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
658
505
578
686
675
3102
15
Ellie Zhang
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
379
631
791
639
662
3102
16
Tracy Wang
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
466
782
507
645
674
3074
17
Ridgley Koeppel
12
ST
Nitro Swim Team
577
627
476
722
643
3045
18
Yaya Sosa
12
GU
Swim Houston Aquatics Center
706
544
444
679
663
3036
19
Beibei Wu
12
GU
The Woodlands Swim Team
531
534
593
635
649
2942
20
Santi Phan
11
NT
Mansfield Aquatic Club
475
456
669
611
694
2905
21
Molly Maddan
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
469
612
516
671
614
2882
22
Lucy Griego
11
ST
Waterloo Swimming
594
564
294
715
679
2846
23
Kalena Au
12
NT
Mansfield Aquatic Club
742
653
508
323
617
2843
24
Emily Wall
11
NT
Lakeside Aquatic Club
612
568
418
585
638
2821
25
Jessie Li
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
382
732
480
546
666
2806
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
26
Bella Kallus
12
ST
Victoria Texas Aquatic Club
543
560
440
596
628
2767
27
Emma Gaffin
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
479
497
533
617
619
2745
28
Pepper Gunn
12
ST
Nitro Swim Team
652
578
455
437
622
2744
29
Ava Betts
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
570
474
428
615
609
2696
30
Claire Stewart
12
GU
Swim Streamline at Northampton
573
383
644
452
632
2684
31
Kariayn Mann
12
NT
Mansfield Aquatic Club
697
401
559
402
625
2684
32
Avery McGuinness
12
NT
Mansfield Aquatic Club
759
411
207
681
613
2671
33
Aida Jakhangirova
12
ST
Nitro Swim Team
372
473
572
669
581
2667
34
Lainey Schnapp
12
NT
Lakeside Aquatic Club
536
667
402
437
612
2654
35
Amanda Heredia
12
GU
Houston Hydra
439
717
299
630
567
2652
36
Katherine Coxe
12
ST
Waterloo Swimming
373
578
655
521
522
2649
37
Genevieve Gaertner
12
ST
Waterloo Swimming
674
332
400
671
561
2638
38
Rebekah Smith
12
GU
Conroe Area Team Swimmers
741
582
8
582
668
2581
39
Reese Kahla
12
NT
Mansfield Aquatic Club
484
546
343
594
612
2579
40
Alessia Sciaraffia
12
ST
Nitro Swim Team
629
659
377
321
586
2572
41
Liana Marek
12
ST
Surge Aquatics
485
654
767
662
2568
42
Sophia Li
12
BD
EL Paso Border Land Swim Team
412
571
381
582
595
2541
43
Lela Coleman
11
NT
Lakeside Aquatic Club
612
625
207
564
530
2538
44
Haddie Hutchison
12
GU
South Shore Sails
397
522
585
528
496
2528
45
Addie Robinson
12
ST
Waterloo Swimming
492
669
426
306
632
2525
46
Tricia Pacheco
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
457
439
476
596
554
2522
47
Caroline Milano
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
446
536
596
354
567
2499
48
Arielle Cabanzo
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
221
683
522
464
601
2491
49
Quinn Montague
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
558
503
364
403
650
2478
50
Erin Sung
12
NT
Lakeside Aquatic Club
365
679
420
457
548
2469
51
Katie Krone
11
NT
Life Time Swim Dallas
512
490
425
465
564
2456
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
52
Emerson Woods
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
577
180
502
541
655
2455
53
Sofia Cepparo
12
ST
Aqua Swift Aquatics
508
473
408
538
521
2448
54
Shelby Smetana
11
NT
Life Time Swim Dallas
439
497
363
636
508
2443
55
Cecile Alcala
11
GU
Blue Tide Aquatics
688
497
556
687
2428
56
Emma Tran
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
296
482
553
522
556
2409
57
Cami Galloway
12
GU
Swim Streamline at Northampton
540
523
481
336
516
2396
58
Prisha Parikh
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
372
627
507
391
495
2392
59
Katherine Smith
12
NT
Texas Ford Aquatics
672
523
218
499
478
2390
60
Emily Timm
12
ST
Nitro Swim Team
356
595
556
324
542
2373
61
Kaylee Pacoma
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
381
612
573
419
362
2347
62
Maddy Elam
11
NT
Cor
396
611
522
331
480
2340
63
Claire Kizer
12
NT
Lakeside Aquatic Club
393
591
208
649
486
2327
64
Makayla Steele
12
GU
South Texas Aquatics
469
566
259
507
511
2312
65
Adriana Holliday
12
GU
Conroe Area Team Swimmers
613
373
411
402
507
2306
66
Isabella Rubino
11
GU
The Woodlands Swim Team
572
608
309
234
566
2289
67
Evie Bertha
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
531
605
355
403
386
2280
68
Isabella Guerrero
11
GU
Conroe Area Team Swimmers
548
313
584
283
540
2268
69
Darcy Johnson
12
NT
Lakeside Aquatic Club
553
673
179
398
461
2264
70
Kelly Liu
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
295
333
614
504
516
2262
71
Andy Rosas Magos
12
GU
The Woodlands Swim Team
415
400
569
332
529
2245
72
Haley Horak
12
GU
Swim Streamline at Northampton
469
382
507
341
544
2243
73
Delaney Wheeler
12
GU
Swim Streamline at Northampton
366
368
524
473
508
2239
74
Yunjing Shi
11
NT
Lakeside Aquatic Club
505
476
624
616
2221
75
Taley Cagas
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
431
596
212
515
450
2204
76
Michaela Cogill
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
589
406
417
370
416
2198
77
Ashtyn Mandacina
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
482
294
246
638
534
2194
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
78
Katherine Whorton
12
ST
Nitro Swim Team
301
627
359
438
462
2187
79
Yasmeen Nasr
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
327
309
533
478
534
2181
80
Kivy Moore
11
GU
Sharks Swim Club
442
336
535
339
527
2179
81
Korinne Green
12
NT
Mansfield Aquatic Club
388
433
533
286
523
2163
82
Callie Romero
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
427
511
172
491
561
2162
83
Grace Kang
12
NT
Lakeside Aquatic Club
343
453
481
326
551
2154
84
Marjory Ehlers
12
GU
Dads Club Swim Team
450
636
203
421
439
2149
85
Olivia Rogers
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
671
693
103
681
2148
86
Ashlyn McManus
12
GU
Pearland Aquatics
417
408
374
482
464
2145
87
Hailey Jones
11
GU
Swim Streamline at Northampton
439
407
234
560
505
2145
88
Amy Tran
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
319
458
515
358
492
2142
89
Rita Lowe
11
ST
Waterloo Swimming
260
627
472
226
546
2131
90
Emma Mefford
12
ST
Nitro Swim Team
302
477
332
499
519
2129
91
Shelby Dean
12
NT
Mansfield Aquatic Club
528
555
111
442
476
2112
92
Koji Cepeda
12
BD
Just Care Aquatics Tritons
384
323
323
560
521
2111
93
Danica Whitzel
11
ST
Tiger Shark of Texas
356
338
510
322
580
2106
94
Laci Metzler
12
GU
Escalate Aquatic Team
445
334
199
568
557
2103
95
Adelyne Lam
12
NT
Lakeside Aquatic Club
342
352
501
351
544
2090
96
Jordana Zhao
12
GU
Pearland Aquatics
342
247
373
671
454
2087
97
Catherine Salmassian
11
NT
Dallas Mustangs
695
707
685
2087
98
Josie Preddy
12
GU
The Woodlands Swim Team
400
447
336
366
506
2055
99
Amelia Withers
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
225
484
402
469
473
2053
100
Lexie Smith
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
465
525
1
509
546
2046
101
Emilie Deaton
12
ST
Nitro Swim Team
361
452
266
532
426
2037
102
Reagan Wenglar
12
ST
Nitro Swim Team
384
451
284
456
454
2029
103
Anshika Singh
12
NT
Iron Horse Aquatics
205
211
499
610
489
2014
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
104
Sky Rodriguez
11
BD
El Paso Aqua Posse
273
355
440
436
492
1996
105
Dhriti Upadhyaya
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
364
671
228
327
406
1996
106
Sophia Sears
12
ST
Waterloo Swimming
196
171
602
496
516
1981
107
Camdan Morris
12
ST
Longhorn Aquatics
388
727
346
515
1976
108
Evyn Gideon
12
GU
Pacesetters Aquatic Club
187
496
263
556
464
1966
109
Grace Gadsby
11
NT
Texas Ford Aquatics
385
546
515
513
1959
110
Emily Phillips
12
WT
City Of Midland Swim Team
390
583
502
468
1943
111
Miria Powers
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
251
471
467
330
413
1932
112
Jimena Gamboa
12
BD
Desert Sharks Swim Club
220
294
529
420
469
1932
113
Azul Martinez
12
GU
North Channel Aquatics
351
356
323
459
441
1930
114
Ellie Cantu
11
NT
Life Time Swim Dallas
476
265
92
527
569
1929
115
Brooke Franks
12
ST
Nitro Swim Team
623
234
237
446
384
1924
116
Eve King
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
422
387
623
491
1923
117
Brighton Pan
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
228
408
495
386
404
1921
118
Samantha Gideon
12
NT
Lakeside Aquatic Club
229
639
541
512
1921
119
Ruhee Shakya
12
NT
Lakeside Aquatic Club
380
406
495
178
459
1918
120
Brooke Sams
12
WT
City Of Midland Swim Team
349
308
259
512
474
1902
121
Ashley Frushour
11
ST
Nitro Swim Team
254
479
482
231
446
1892
122
Neely Vinson
12
NT
Lakeside Aquatic Club
314
343
452
271
511
1891
123
Mackayla Smith
12
WT
Clovis Swim Club
337
687
436
425
1885
124
Kaleena Buckner
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
496
511
304
129
419
1859
125
Cayna Craver
12
NT
Iron Horse Aquatics
461
475
1
512
410
1859
126
Olivia Ye
11
ST
Waterloo Swimming
396
343
642
475
1856
127
Collins Leibowitz
11
ST
Nitro Swim Team
463
407
496
490
1856
128
Casey Erwin
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
382
465
505
493
1845
129
Lyza Sosa
12
GU
Swim Houston Aquatics Center
613
655
573
1841
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
130
Chelsea Klubben
12
NT
Lakeside Aquatic Club
495
196
390
352
396
1829
131
Aliana Franco
12
NT
Lakeside Aquatic Club
437
392
564
435
1828
132
Audrey Nguyen
11
NT
Lakeside Aquatic Club
661
168
486
499
1814
133
Alycia Wang
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
279
430
452
277
374
1812
134
Morgan Bush
12
NT
Lakeside Aquatic Club
366
513
234
313
374
1800
135
Zoe Bailey
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
409
343
306
300
437
1795
136
Annalise Johnson
11
NT
Life Time Swim Dallas
501
453
361
477
1792
137
Harper Gor
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
264
232
525
367
397
1785
138
Lily Anderson
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
386
470
66
466
384
1772
139
Jordan Xanthos
11
NT
Texas Ford Aquatics
345
772
648
1765
140
Kodi Chatman
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
267
255
445
446
343
1756
141
Emma Chang
11
ST
Texas Gold
354
560
279
212
342
1747
142
Avery Messick
11
GU
The Woodlands Swim Team
137
556
220
456
376
1745
143
Ainsley Moran
12
ST
Nitro Swim Team
322
561
322
539
1744
144
Naomi Brown
12
ST
Nitro Swim Team
192
585
271
299
389
1736
145
Adrianna Duncan
12
GU
Sharks Swim Club
243
323
310
443
412
1731
146
Elizabeth Hahn
11
GU
Dads Club Swim Team
291
396
456
284
303
1730
147
Soovin Kim
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
418
351
381
359
218
1727
148
Baylee Mack
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
367
441
432
487
1727
149
Ria Advani
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
400
492
231
215
388
1726
150
Phoebe Stanco
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
463
681
575
1719
151
Liliana Broccolo
11
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
309
578
265
566
1718
152
Lena Ogwezi
11
NT
Mansfield Aquatic Club
344
299
150
538
385
1716
153
Lily Ainsworth
11
GU
Sharks Swim Club
183
512
398
205
418
1716
154
Emma Nguyen
12
NT
Life Time Swim Dallas
687
438
575
1700
155
Ellen Brandl
12
ST
Whitecaps of Westlake
459
245
562
420
1686
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
156
Lily Harrison
12
NT
Fast Fins Elite
644
283
401
355
1683
157
Sloan Taylor
11
ST
South Texas Swimming Associat
399
330
510
46
394
1679
158
Abigail Westerberg
11
NT
Lakeside Aquatic Club
325
340
296
261
453
1675
159
Ila Norton
12
ST
Nitro Swim Team
450
668
526
1644
160
Natalye Duong
11
GU
Lone Star Swim Team
596
485
555
1636
161
Sophia Martinez
12
NT
Mansfield Aquatic Club
278
398
95
466
387
1624
162
Ada Yang
12
ST
Sailfish
356
314
216
342
393
1621
163
Alivia Bynum
12
WT
City Of Midland Swim Team
323
386
293
254
364
1620
164
Caileen Wang
11
ST
Longhorn Aquatics
374
405
394
446
1619
165
Carlin Pan
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
231
251
337
386
414
1619
166
Ainslee Sears
12
NT
City of Plano Swimmers
374
312
132
442
355
1615
167
Kalyssa Fontenot
12
GU
Swim Houston Aquatics Center
141
396
424
272
367
1600
168
Maci Young
11
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
191
355
292
390
372
1600
169
Savannah Campbell
12
ST
Capital Area Aquatics
296
408
247
240
409
1600
170
Peyton Shreve
12
NT
Dallas Mustangs
494
103
492
31
458
1578
171
Vicky Robinson
12
GU
Aggie Swim Club
283
342
243
346
359
1573
172
Chloe Winchester
12
NT
Mansfield Aquatic Club
484
242
390
453
1569
173
Clover Martell
11
NT
Life Time Swim Dallas
365
441
308
453
1567
174
Sammi Owen
11
NT
Lakeside Aquatic Club
276
320
312
269
385
1562
175
Satomi Ota
12
NT
Lakeside Aquatic Club
232
153
576
230
365
1556
176
Mattie Furth
11
NT
Texas Ford Aquatics
75
303
401
437
339
1555
177
Dumebi Obi
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
317
332
370
227
304
1550
178
Grace Hallmark
12
GU
Swim Streamline at Northampton
359
233
493
465
1550
179
Zaryna Wardlay
11
NT
Metroplex Aquatics
533
382
619
1534
180
Molly Porcher
12
ST
Waterloo Swimming
447
259
165
331
329
1531
181
Mila Liu
11
ST
Waterloo Swimming
220
437
345
173
342
1517
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
182
Sophia Whitney
12
NT
Dallas Mustangs
500
307
259
448
1514
183
Ellie Sharrett
11
GU
Houston Hydra
511
273
206
519
1509
184
Emma McKean
11
WT
City Of Midland Swim Team
218
395
295
318
278
1504
185
Sophia Boring
12
GU
Sharks Swim Club
231
356
349
239
329
1504
186
Sophia Chen
11
ST
Waterloo Swimming
273
404
333
141
325
1476
187
Ana Landeros Alvarez
12
GU
The Woodlands Swim Team
263
94
304
431
384
1476
188
Srishti Trivedi
11
GU
Swim Houston Aquatics Center
328
452
253
286
146
1465
189
Alli Mauntel
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
229
534
229
199
260
1451
190
Lyla Whitehurst
11
ST
High Performance Aquatic
430
299
242
100
373
1444
191
Reign Cruz
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
316
324
184
250
355
1429
192
Isabel Hand
12
NT
Lakeside Aquatic Club
279
500
1
196
453
1429
193
Carlota Gomez-Cisneros
11
ST
High Performance Aquatic
459
453
486
1398
194
Jessica Hong
12
GU
Team 300
391
354
251
394
1390
195
Shahd Borji
12
GU
Sharks Swim Club
289
330
214
224
320
1377
196
Evelyn Chen
12
NT
Texas Ford Aquatics
280
342
173
242
334
1371
197
Claire Lu
11
ST
Nitro Swim Team
359
521
478
1358
198
Bria Fitzsullivan
12
GU
The Woodlands Swim Team
195
309
436
56
359
1355
199
Mia Jasme
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
156
454
136
300
301
1347
200
Dr Johnson
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
187
152
450
210
344
1343
201
Annabelle Ritt
11
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
570
381
389
1340
202
Remy Bosquez
11
GU
Tomball Area Swim Club
149
247
418
163
357
1334
203
Violet Hipp
12
GU
Dads Club Swim Team
154
279
270
361
266
1330
204
Charlotte Sutherland
11
ST
Nitro Swim Team
297
333
181
187
322
1320
205
Charlotte Neland
11
ST
Nitro Swim Team
351
557
405
1313
206
Amelia Burns
12
GU
The Woodlands Swim Team
137
351
282
252
285
1307
207
Evelyn Culberson
11
GU
Swim Streamline at Northampton
100
359
368
86
392
1305
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
208
Brooklyn Stidham
12
GU
Ambush Swimming
60
457
428
356
1301
209
Erin Lam
11
NT
Lakeside Aquatic Club
559
261
157
324
1301
210
Phoenix Fyfe
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
215
305
462
317
1299
211
Devyn Whitaker
12
GU
Ambush Swimming
344
359
15
431
149
1298
212
Sawyer Carter
12
ST
Waterloo Swimming
185
450
115
277
270
1297
213
Madelyn Taylor
11
GU
Swim Streamline at Northampton
175
335
449
329
1288
214
Annika Bartz
11
NT
Life Time Swim Dallas
219
287
99
336
337
1278
215
Harper Thompson
11
NT
Lakeside Aquatic Club
357
246
221
127
325
1276
216
Luciana Miller
11
NT
Lakeside Aquatic Club
167
233
359
199
314
1272
217
Olivia Hernandez
12
GU
Swim Streamline at Northampton
368
324
130
448
1270
218
Meriliah Khengsaoy
11
NT
Mansfield Aquatic Club
341
437
212
280
1270
219
Talia Korobov
11
NT
A+ Swimming Team
248
511
167
338
1264
220
Imogen Jugmans
12
ST
Nitro Swim Team
411
388
464
1263
221
Joy Blue
12
BD
El Paso Aqua Posse
225
435
209
390
1259
222
Charlotte Riffel
12
ST
Whitecaps of Westlake
452
17
362
328
100
1259
223
Hannah Robbins
11
GU
Sharks Swim Club
141
194
366
217
335
1253
224
Riley Lyons
12
ST
Texas Gold
116
496
304
333
1249
225
Keilani Hunter
12
ST
Nitro Swim Team
116
483
1
257
390
1247
226
Victoria Li
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
162
383
195
202
303
1245
227
Lulu Ramirez
12
BD
West Texas Typhoon
411
81
347
404
1243
228
Yuhan Tong
11
ST
Nitro Swim Team
275
354
319
293
1241
229
Lila Murphy
12
GU
The Woodlands Swim Team
138
243
399
66
390
1236
230
Vivian Worthy
12
NT
Iron Horse Aquatics
363
420
450
1233
231
Kate Luico
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
164
247
455
40
320
1226
232
Luci Craig
12
GU
Dads Club Swim Team
217
569
41
175
224
1226
233
Emily Yang
11
GU
Tomball Area Swim Club
246
357
284
1
332
1220
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
234
Sophia Herrera
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
123
173
264
316
340
1216
235
Sophie Xu
12
NT
Lakeside Aquatic Club
385
172
293
363
1213
236
Maddie Stacey
12
ST
Nitro Swim Team
317
228
355
301
1201
237
Abigail Cain
11
GU
The Woodlands Swim Team
320
148
385
74
272
1199
238
Jenna Tran
11
NT
City of Plano Swimmers
382
62
451
303
1198
239
Annabelle Chung
11
GU
Swim Houston Aquatics Center
371
466
361
1198
240
Sahbrina Krasht
11
NT
Texas Ford Aquatics
285
532
377
1194
241
Sofia Kolen
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
214
222
433
10
311
1190
242
Sophia Malhotra
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
170
227
274
173
337
1181
243
Madyson Green
11
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
257
229
363
321
1170
244
Paige Helm
12
ST
Nitro Swim Team
266
290
185
175
254
1170
245
Sophia Lund
12
GU
Tomball Area Swim Club
178
169
395
427
1169
246
Jyena Bhatt
11
NT
Life Time Swim Dallas
264
399
177
34
290
1164
247
Eva Gamboa
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
183
290
264
87
337
1161
248
Rachel Lee
11
ST
Whitecaps of Westlake
293
188
415
264
1160
249
Jane Liang
12
GU
Team 300
119
104
316
296
322
1157
250
Madeline Ivey
12
BD
West Texas Typhoon
293
446
37
379
1155
251
Lillie Smyers
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
247
122
308
190
288
1155
252
Audra Jang-Gutterman
11
ST
Nitro Swim Team
462
299
391
1152
253
Annaliese Hughes
12
GU
Sharks Swim Club
226
293
319
1
311
1150
254
Lilly Chen
11
NT
Lakeside Aquatic Club
293
224
234
69
324
1144
255
Zoe Yu
12
NT
Texas Ford Aquatics
285
292
242
324
1143
256
Kenna Brimage
12
NT
Lakeside Aquatic Club
323
122
385
72
238
1140
257
Cristiana Jimenez
12
ST
Life ST
319
352
234
226
1131
258
Jayla Purnama-Sehgal
12
NT
Life Time Swim Dallas
259
256
288
326
1129
259
Molly Kuneman
12
GU
Tomball Area Swim Club
396
440
289
1125
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
260
Emerson Ellsworth
11
GU
The Woodlands Swim Team
192
409
196
31
297
1125
261
Gabi Staggs
11
ST
Lone Star Aquatic Club
478
257
385
1120
262
Brianne Creswell
11
GU
Montgomery Aquatic Race Club
58
502
14
415
127
1116
263
Allison Vu
12
ST
Waterloo Swimming
384
74
258
117
273
1106
264
Emerson Neurohr
11
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
142
415
189
359
1105
265
Reshikaa Vijee
12
NT
Prosper Aquatic Club
399
324
380
1103
266
Camila Solis
12
BD
West Texas Typhoon
260
315
215
312
1102
267
Charli Dodge
12
NT
Metroplex Aquatics
404
338
358
1100
268
Sarah Giesecke
11
GU
Dads Club Swim Team
103
295
387
309
1094
269
Fiayo Akinjaiyeju
12
GU
Sienna Premier Aquatics
19
346
367
3
354
1089
270
Sydney Wey
11
GU
Escalate Aquatic Team
1
402
309
376
1088
271
Elizabeth Knudtson
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
186
270
359
266
1081
272
Harper Jenkins
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
165
181
348
134
243
1071
273
Ellie Smith
11
NT
Lakeside Aquatic Club
226
260
273
312
1071
274
Ellie White
12
GU
Lighthouse Aquatics
151
398
193
320
1062
275
Lyla Davis
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
216
294
121
109
314
1054
276
Gia Costello
12
ST
Waterloo Swimming
152
431
166
295
1044
277
Kynder Tran
11
NT
Life Time Swim Dallas
171
377
225
261
1034
278
Claire Coreas
12
GU
The Woodlands Swim Team
297
279
26
162
267
1031
279
Taylor Nguyen
12
GU
Dads Club Swim Team
213
167
345
84
222
1031
280
Caitlyn Alley
11
GU
Sharks Swim Club
123
518
36
2
351
1030
281
Charlotte Matthews
12
GU
Sharks Swim Club
168
214
277
166
203
1028
282
Helen Zhang
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
102
145
331
170
267
1015
283
Tzule Chao
11
ST
Waterloo Swimming
305
258
171
276
1010
284
Ada Goktug
12
GU
Fulshear Racing Swim Team
269
339
401
1009
285
Aurora Torres
11
BD
Southwest Aquatic Team
151
361
179
317
1008
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
286
Isabella Ramos
11
NT
Mansfield Aquatic Club
298
456
251
1005
287
Jane Pan
12
NT
Metroplex Aquatics
280
357
364
1001
288
Emily Ferraco
12
GU
Sharks Swim Club
136
375
87
145
255
998
289
Isabel Gil Borja
12
NT
Texas Ford Aquatics
213
250
215
310
988
290
Ella Harrison
12
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
164
244
318
261
987
291
Mindi Ly
12
GU
Aggie Swim Club
129
344
175
339
987
292
Caroline Svoboda
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
223
253
255
1
252
984
293
Liela Camarillo
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
178
145
270
176
211
980
294
Esme Binnie
12
GU
Texas Elite Swim Team
157
192
334
63
231
977
295
Launa Fiore
12
GU
Swim Streamline at Northampton
348
237
106
1
278
970
296
Aniya Terrell
11
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
302
333
131
203
969
297
Amy Martin
12
GU
Houston Country Club League
348
352
268
968
298
Kendall Koenig
12
GU
Magnolia Aquatic Club
229
193
127
151
266
966
299
Elyse Khoja
12
GU
Htx Swims
359
227
114
1
254
955
300
Kaya Camarillo
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
141
321
213
87
190
952
301
Audrey Davis
11
NT
Texas Ford Aquatics
259
224
192
9
267
951
302
Josephine Lee
11
ST
Waterloo Swimming
252
547
3
145
947
303
Victoria Lazaro
12
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
431
171
341
943
304
Adriana Taylor
12
GU
The Woodlands Swim Team
384
198
298
60
1
941
305
Hailey Labudde
12
GU
The Woodlands Swim Team
203
286
170
83
197
939
306
Paula Gutierrez Najera
11
BD
EL Paso Border Land Swim Team
77
425
138
1
292
933
307
Ailsa Karvenz
12
ST
Sailfish
5
121
522
2
271
921
308
Miyuki McCarry
11
NT
Texas Ford Aquatics
1
409
209
302
921
309
Callie Skelton
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
305
232
71
86
226
920
310
Mason Ward
11
ST
Nitro Swim Team
117
225
379
6
192
919
311
Sherrie Yan
11
ST
Nitro Swim Team
141
370
145
47
211
914
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
312
Cynthia Zhang
11
ST
Nitro Swim Team
254
95
238
325
912
313
Amber Ketterer
12
GU
Texas Elite Swim Team
242
58
301
304
905
314
Vivian Costesso
12
GU
Fulshear Racing Swim Team
288
184
1
121
308
902
315
Aurora Deyo
11
ST
Nitro Swim Team
272
260
104
260
896
316
Liah Chernis
12
GU
Dads Club Swim Team
207
167
144
140
227
885
317
Kiley Stock
12
GU
Sharks Swim Club
125
165
230
155
206
881
318
Kylie Heminger
12
NT
Life Time Swim Dallas
255
217
135
273
880
319
Morgan Henson
11
ST
Texas Gold
336
249
294
879
320
Sarina Mulepati
12
GU
The Woodlands Swim Team
73
250
146
149
260
878
321
Saberin Owens
12
NT
Lakeside Aquatic Club
263
219
149
30
203
864
322
Angie Mondragon
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
168
417
276
861
323
Jules Nowell
12
ST
Waterloo Swimming
244
368
98
149
859
324
Bella Van Hessen
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
177
98
198
152
231
856
325
Allison Solominsky
11
ST
Nitro Swim Team
323
215
64
34
217
853
326
Londyn Green
12
GU
Houston Hydra
403
243
206
852
327
Adelyn Hill
11
ST
Waterloo Swimming
158
145
273
81
195
852
328
Taley Cagas
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
129
471
7
211
31
849
329
Penelope Setty
12
NT
Cor
170
191
67
195
220
843
330
Alaina Gingrich
11
GU
Swim Streamline at Northampton
1
246
332
54
207
840
331
Chloe Milanes
12
GU
Aggie Swim Club
125
222
111
123
259
840
332
Savannah Bedford
12
GU
Conroe Area Team Swimmers
403
333
1
100
837
333
Megan Ta
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
83
242
190
150
168
833
334
Poppy Garrett
11
ST
San Antonio Wave
406
83
339
828
335
Bella Fitzsullivan
12
GU
The Woodlands Swim Team
128
144
196
63
294
825
336
Erica Thompson
11
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
50
316
134
67
249
816
337
Olivia Ledesma
11
ST
Tri City Aquatics
138
407
266
811
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
338
Sophia Chen
12
GU
Htx Swims
1
443
1
360
805
339
Angelica Mendez
12
ST
Waterloo Swimming
322
340
142
804
340
Malini Mulford
12
NT
Cor
249
77
206
271
803
341
Piper Smith
12
ST
Austin Swim Club
192
333
272
797
342
Maya Arispe
11
ST
Tri City Aquatics
336
318
1
32
100
787
343
Claire Deykin
12
ST
Life ST
127
157
314
2
186
786
344
Colette Dreher
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
248
279
258
785
345
Chloe Clarke
12
GU
Magnolia Aquatic Club
8
460
1
314
783
346
Claire Ball
12
NT
Cor
203
198
33
143
204
781
347
Eliza Fenton
11
ST
Capital of Texas Aquatics
104
339
331
774
348
Hallie Holladay
11
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
132
174
203
265
774
349
Farah Sabry
12
GU
Dads Club Swim Team
19
86
294
138
236
773
350
Kaitlyn Hadley
12
GU
Swim Streamline at Northampton
43
372
357
772
351
Mackenzie Shavulsky
11
ST
Waterloo Swimming
269
227
181
90
767
352
Katie Choi
12
NT
Lakeside Aquatic Club
339
98
77
253
767
353
Mikaela Manley
12
NT
Texas Ford Aquatics
153
358
253
764
354
ali Rivas
12
GU
Swim Houston Aquatics Center
255
282
227
764
355
Addy Taylor
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
145
130
119
108
259
761
356
Tessa Roberts
11
ST
Waterloo Swimming
11
119
281
347
758
357
Loryn Jones
12
NT
Cor
258
171
95
232
756
358
Alexis Basil
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
334
70
124
225
753
359
Juliana Bengson
11
BD
Desert Sharks Swim Club
338
201
209
748
360
Olivia Yi
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
80
181
184
49
251
745
361
Ansley Schiller
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
250
268
1
225
744
362
Sophie Freed
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
204
184
120
235
743
363
Nakiyah Rucker
12
NT
Cor
5
200
314
212
731
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
364
Charley Livesay
11
GU
Montgomery Aquatic Race Club
167
242
149
169
727
365
Lily Hendon
11
GU
South Shore Sails
15
333
209
1
162
720
366
Kirin Raven
11
NT
Lakeside Aquatic Club
171
157
148
244
720
367
Keegan Carr
11
GU
Sharks Swim Club
117
185
160
69
188
719
368
Defne Balog
12
GU
Aggie Swim Club
139
163
94
123
199
718
369
Layla Vaughan
12
GU
Swim Streamline at Northampton
235
217
1
78
177
708
370
Aubrey Yanez
12
GU
Sienna Premier Aquatics
253
186
90
173
702
371
Razan EL Iahiai
12
NT
Lakeside Aquatic Club
131
138
107
133
193
702
372
Jennah Agha
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
119
133
333
109
694
373
Ella Dulworth
12
GU
Swim Streamline at Northampton
175
51
236
229
691
374
Lucy Kendrick
11
GU
The Woodlands Swim Team
245
150
109
184
688
375
Grace Chen
12
GU
Dads Club Swim Team
217
270
196
683
376
Ivy Hsu
11
NT
Lakeside Aquatic Club
77
197
202
196
672
377
Julianne Wien
11
NT
Cor
283
115
273
671
378
Liesl Haecker
12
GU
Pearland Aquatics
89
211
118
61
191
670
379
Peyton Fry
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
68
190
210
102
98
668
380
Joyce Wang
12
ST
Waterloo Swimming
254
219
189
662
381
Clara McGarvey
11
GU
Sharks Swim Club
177
200
43
148
94
662
382
Olivia Beck
12
NT
Lakeside Aquatic Club
248
185
42
184
659
383
Mira Mohan
12
ST
Nitro Swim Team
71
177
207
201
656
384
Taylor Chu
12
NT
Cor
104
272
277
653
385
Caitlin Scholz
12
GU
Montgomery Aquatic Race Club
261
131
259
651
386
Mia Brown
12
NT
Metroplex Aquatics
329
149
161
639
387
Hallie Bearden
12
ST
Austin Swim Club
440
28
170
638
388
Gianna Rendall
11
GU
Fulshear Racing Swim Team
98
239
81
55
165
638
389
Brooklynn Gustison
11
ST
Texas Gold
196
171
50
221
638
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
390
Mia Vogelsberg
11
GU
Texas Elite Swim Team
190
143
91
2
211
637
391
Amanda Qiao
12
GU
Fulshear Racing Swim Team
93
20
229
42
247
631
392
Christine Stephenson
12
GU
Blue Tide Aquatics
163
210
46
210
629
393
Lydia Schad
12
GU
Dads Club Swim Team
43
267
319
629
394
Andrea Perez
12
WT
City Of Midland Swim Team
327
86
208
621
395
Lisette Ortega
12
GU
Pearland Aquatics
51
225
139
1
203
619
396
Harmony Williams
11
NT
Lakeside Aquatic Club
76
196
183
163
618
397
Amy Kimber
11
GU
Fulshear Racing Swim Team
151
293
164
608
398
Alexis DeVasier
12
GU
Texas Elite Swim Team
162
203
61
19
160
605
399
Alaina Herboth
11
ST
Platinum Aquatics
251
151
195
597
400
Sophia Valdes
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
84
235
37
74
164
594
401
Cora Nguyen
11
GU
Pearland Aquatics
14
27
279
105
168
593
402
Crystal Trinh
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
44
59
326
1
163
593
403
Juliana Pena
11
ST
Tri City Aquatics
128
277
187
592
404
Olivia Chomiak
12
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
304
107
175
586
405
Charlotte Bradford
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
171
268
142
581
406
Claire Godfrey
12
BD
West Texas Typhoon
275
17
148
135
575
407
Kaysen Henderson
11
GU
The Woodlands Swim Team
49
58
231
75
161
574
408
Avery Markum
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
142
308
5
8
107
570
409
Valeria Rivera
12
BD
Desert Sharks Swim Club
222
247
1
92
562
410
Amelia Pappalardo
11
NT
Lakeside Aquatic Club
201
222
138
561
411
Hannah Menchaca
12
ST
Sailfish
32
58
126
342
558
412
Anna Blain
12
GU
Texas Elite Swim Team
126
92
121
17
200
556
413
Ina Yu
11
ST
Waterloo Swimming
30
9
422
1
94
556
414
Katelyn Wheeler
12
NT
Cor
102
125
45
278
550
415
Meidi Wang
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
130
48
138
59
172
547
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
416
Eleanor Ho
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
129
201
215
545
417
Bella O'Bannon
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
141
124
122
1
157
545
418
Ysa Montojo
12
GU
Pearland Aquatics
118
228
196
542
419
Sophia Tunison
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
79
33
81
134
213
540
420
Samantha Mathew
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5
127
267
1
140
540
421
Lily Heczey
11
GU
Htx Swims
104
74
186
1
174
539
422
Isla Garcia
11
GU
North Channel Aquatics
104
241
13
55
122
535
423
Madeleine Thiede
12
ST
Whitecaps of Westlake
193
309
21
523
424
Ellie Ni
11
NT
City of Plano Swimmers
136
210
169
515
425
Sam-yan Lei
11
ST
Sailfish
192
271
50
513
426
Madeline Bobrowski
12
GU
Texas Elite Swim Team
97
47
251
1
111
507
427
Brielle Avery
12
ST
Waterloo Swimming
137
152
58
20
137
504
428
Hailey Choi
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
135
357
10
1
503
429
Amanda Pierami
11
ST
South Texas Swimming Associat
222
94
184
500
430
Addison Blumenthal
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
190
140
1
168
499
431
Delfina Mondini
11
GU
Escalate Aquatic Team
169
100
102
127
498
432
Riley Clements
12
GU
Tomball Area Swim Club
70
104
150
172
496
433
Isabelle Ducayet
11
NT
Cor
10
146
147
191
494
434
Evelyn Rey
11
BD
EL Paso Border Land Swim Team
213
101
178
492
435
Nadia Preda
12
GU
Swim Streamline at Northampton
168
317
1
486
436
Chloe Brandon
12
NT
Iron Horse Aquatics
1
381
92
474
437
Whitney Hutchison
12
GU
Lighthouse Aquatics
372
3
92
467
438
Tatum Earnhardt
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
83
118
266
467
439
Aryssa Rao
11
NT
Iron Horse Aquatics
43
97
47
237
43
467
440
Emelyn Keeler
12
WT
City Of Midland Swim Team
132
142
1
191
466
441
Bailey Meredith
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
240
1
42
183
466
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
442
Amelia Geiger
11
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
89
163
211
463
443
Margaret Haynes
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
82
87
153
1
140
463
444
Abrianna Washington
12
ST
Nitro Swim Team
208
249
1
458
445
Cora Matthews
12
ST
Nitro Swim Team
249
185
23
457
446
Kayla Lee
11
BD
Barracuda Aquatics Team
117
177
162
456
447
Gianna Cabrera
12
GU
The Woodlands Swim Team
108
66
149
1
129
453
448
Addie Howell
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
59
186
68
135
448
449
Olivia Ulrich
11
NT
Lakeside Aquatic Club
1
254
167
23
445
450
Maryam Borji
11
GU
Sharks Swim Club
143
48
139
114
444
451
Sarah Pittner
12
NT
Lakeside Aquatic Club
196
40
205
441
452
Brynn Gardner
11
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
141
85
1
111
102
440
453
Gloria Lacefield
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
39
128
97
1
172
437
454
Annalynn Hom
12
NT
Iron Horse Aquatics
202
5
137
90
434
455
Reagan Worden
11
GU
Pacesetters Aquatic Club
149
133
88
63
433
456
Claire Kinzel
11
GU
Eagle Swimming Association
192
1
234
427
457
Lauren Batten
12
NT
North Texas Nadadores
203
60
160
423
458
Ellie Stewart
11
NT
Texas Ford Aquatics
70
177
175
422
459
Sophie Zhang
12
GU
Life Time Houston Swim Team
103
139
179
421
460
Chloe Xu
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
58
222
1
135
416
461
Reagan Lee
11
GU
Houston Hydra
93
232
1
79
405
462
Taylor Henson
11
ST
Texas Gold
66
59
270
395
463
Eva Koerner
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
97
163
134
394
464
Mia Jaruzel
12
ST
Nitro Swim Team
79
145
17
1
148
390
465
Maddie Hanson
12
GU
Eagle Swimming Association
1
226
162
389
466
Molly Springborn
12
NT
Dallas Mustangs
152
89
146
387
467
Isabella Carpio
11
WT
Southwest Aqua Swim
103
132
151
386
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
468
Alisa Charoenrattanaruk
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
25
294
61
380
469
Diya Mukundh
12
NT
Lakeside Aquatic Club
190
176
12
378
470
Khristi Lange
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
85
173
1
118
377
471
Macie Hartz
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
60
208
27
9
72
376
472
Harper Sallee
11
WT
Southwest Aqua Swim
191
124
53
368
473
Isabella Gutierrez-Contreras
12
GU
Houston Hydra
198
12
156
366
474
Margaret Richards
11
ST
Capital Area Aquatics
235
1
127
363
475
Landry Ferguson
12
GU
Sharks Swim Club
98
116
1
1
142
358
476
Anna Constantinides
11
GU
Texas Elite Swim Team
71
179
1
104
355
477
Lillian Smith
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
91
51
48
165
355
478
Lila Bonakchi
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
95
230
29
354
479
Isabella Jimenez
11
BD
Southwest Aquatic Team
83
270
1
354
480
Kendall Liu
12
GU
Dads Club Swim Team
54
179
1
116
350
481
Stella Johnson
12
GU
Texas Elite Swim Team
233
1
1
114
349
482
Charis Lau
11
ST
Sailfish
141
110
97
348
483
Aashira Gautam
11
NT
Texas Ford Aquatics
131
168
49
348
484
Michelle Hernandez
11
GU
North Channel Aquatics
141
1
6
104
95
347
485
Kate Patterson
12
GU
Texas Elite Swim Team
208
1
136
345
486
Briana Fernandi
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
146
173
25
344
487
Sofia Saavedra
12
GU
Swim Streamline at Northampton
6
118
76
143
343
488
Suri Loeffel
11
GU
Blue Tide Aquatics
239
1
101
341
489
Aria Zhang
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
122
54
164
340
490
Amelia Anderson
12
WT
Lubbock Swim Club
45
133
1
159
338
491
Julianna Hao
12
ST
Nitro Swim Team
79
75
1
180
335
492
Kennedy Baldwin
12
BD
Barracuda Aquatics Team
118
114
100
332
493
Amberly Brent
12
GU
Aggie Swim Club
44
148
21
1
107
321
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
494
Hailey Hiew
12
GU
Southwestern Aquatics Team - S
34
212
74
320
495
Lilly Ogle
11
NT
Lakeside Aquatic Club
199
1
115
315
496
Eliza Blanco
11
GU
VillaSport Swim Team
193
1
118
312
497
Lucia Bustamante
12
NT
Texas Ford Aquatics
24
237
51
312
498
Abby Simmang
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
18
1
95
87
109
310
499
Nora Doyle
11
NT
City of Plano Swimmers
147
162
1
310
500
Sephira Addo
12
ST
Waterloo Swimming
1
141
168
310
501
Hailey Lin
12
ST
Nitro Swim Team
116
72
115
303
502
Mairi Simonton
12
GU
Dads Club Swim Team
82
80
141
303
503
Daisy Chen
11
GU
Magnolia Aquatic Club
279
1
20
300
504
Piper Tysdal
11
NT
Lakeside Aquatic Club
69
60
67
1
101
298
505
Emory Calver
12
ST
Longhorn Aquatics
166
107
23
296
506
Bella Heczey
12
GU
Htx Swims
107
115
73
295
507
Lilah Jarvis
12
NT
Fast Fins Elite
1
35
248
284
508
Nahla Crockett
11
GU
Pearland Aquatics
121
58
102
281
509
Kylie Ruffin
11
GU
Sharks Swim Club
83
129
1
1
66
280
510
Emma Schievelbein
11
WT
City Of Midland Swim Team
133
29
115
277
511
Nadia Ozturk
11
GU
Dads Club Swim Team
24
141
107
272
512
Laila Saenz
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
11
131
127
269
513
Deesha Agrawal
12
ST
Capital of Texas Aquatics
46
95
1
124
266
514
Ailey Gill
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2
6
168
90
266
515
Avery Koronka
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
17
105
36
105
263
516
Samantha Bobo
12
WT
City Of Midland Swim Team
10
153
1
1
96
261
517
Emily Nguyen
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
19
62
172
1
254
518
Claire Starnes
11
ST
Nitro Swim Team
104
72
78
254
519
Kaitlyn Schad
11
GU
Dads Club Swim Team
84
57
65
43
249
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
520
Laura Cai
12
GU
The Woodlands Swim Team
26
41
115
2
64
248
521
Allison Rodriguez
11
ST
South Texas Swimming Associat
68
101
1
1
77
248
522
Jocelin Chiu
11
GU
Aquastar
55
1
187
243
523
Anna Laporte
12
GU
Dads Club Swim Team
105
86
51
242
524
Arielle Fralic
11
NT
Lakeside Aquatic Club
132
66
43
241
525
Amber Cuellar
12
BD
EL Paso Border Land Swim Team
146
60
1
31
238
526
Phoenix Wakefield
11
BD
El Paso Aqua Posse
56
59
1
122
238
527
Willa Graves
11
GU
Swim Streamline at Northampton
141
1
96
238
528
Kaki Cox
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
96
1
62
10
67
236
529
Ivana Hsu
12
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
97
137
1
235
530
Sophie Tuomey
11
NT
Lakeside Aquatic Club
199
25
1
225
531
Siaralyne Icamen-Gabiana
12
NT
Iron Horse Aquatics
9
212
1
222
532
Kori Gillingham
12
GU
Houston Hydra
215
1
1
217
533
Lucy Grabowski
11
ST
Longhorn Aquatics
71
79
67
217
534
Yzahbella Millan
12
ST
Tri City Aquatics
84
8
125
217
535
Gianna Ruiz
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
12
88
115
215
536
Sadie Sparks
12
GU
Tomball Area Swim Club
88
84
36
208
537
Astrid Quick
12
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
87
115
1
203
538
Lea Rodela
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
145
1
48
194
539
Kyler Armstrong
12
GU
South Shore Sails
94
1
23
75
193
540
Joey Martinez
11
BD
El Paso Aqua Posse
99
85
1
185
541
Devon Nelson
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
59
45
79
183
542
Olivia Ellington
11
GU
Hydro Elite Aquatics Team
65
15
1
27
74
182
543
Katherine Levell
11
ST
Whitecaps of Westlake
112
36
1
33
182
544
Mackenzie Medrano
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
61
113
1
6
181
545
Hannah Martin
11
WT
Southwest Aqua Swim
93
41
42
176
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
546
Olivia Brown
11
GU
Pearland Aquatics
18
103
29
1
25
176
547
Jonni Murray
12
GU
The Woodlands Swim Team
122
9
1
40
172
548
Emily Ho
12
ST
Nitro Swim Team
48
49
73
170
549
Pheonix Wakefield
11
BD
El Paso Aqua Posse
54
5
108
167
550
Natalie Castillo
11
GU
Pearland Aquatics
1
73
1
1
90
166
551
Lynn Zhang
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
163
1
165
552
Mia Artiles
12
NT
Lakeside Aquatic Club
161
1
1
163
553
Zhuoyan Yao
12
NT
Lakeside Aquatic Club
22
96
42
160
554
Lainey Ford
12
NT
Lakeside Aquatic Club
131
1
28
160
555
Sonia Zhang
12
GU
Team 300
89
1
29
40
159
556
Caroline Seidman
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
41
71
24
1
21
158
557
Mary Buitrago
12
WT
City Of Midland Swim Team
5
1
75
1
76
158
558
Reagan Dischler
11
GU
Sharks Swim Club
6
18
56
1
77
158
559
Ava Bodnar
11
GU
The Woodlands Swim Team
23
66
1
65
155
560
Brynn Chambers
11
NT
Iron Horse Aquatics
17
29
109
155
561
Isabelle Slemons
12
NT
Metroplex Aquatics
7
76
1
71
155
562
Olivia Zahraoui
12
NT
Lakeside Aquatic Club
66
55
30
151
563
Anita Narayan
12
NT
Texas Ford Aquatics
63
84
1
1
149
564
Madhuri Bond
12
GU
Escalate Aquatic Team
111
35
1
147
565
Maria Kaminska
11
ST
Nitro Swim Team
110
1
36
147
566
Berkley Wagner
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
35
109
1
1
146
567
Alex Koerner
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
119
25
1
145
568
Izzy Slemons
12
NT
Metroplex Aquatics
63
1
81
145
569
Adalia Sam
11
GU
The Woodlands Swim Team
115
1
22
138
570
Lydia Michna
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
22
83
29
134
571
Lucia Zavala
11
WT
Amarillo Swim Team
66
1
65
132
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
572
Genevieve Laterreur
12
GU
Htx Swims
1
130
1
132
573
Vivian Tan
12
GU
The Woodlands Swim Team
43
61
1
26
131
574
Gillian Magdaleno
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
100
1
30
131
575
Ella Dierkes
12
NT
Metroplex Aquatics
49
41
1
29
120
576
Alexa Gaza
11
GU
Sharks Swim Club
1
9
25
1
82
118
577
Lucy Wu
11
GU
Aggie Swim Club
32
1
85
118
578
Calyssa Shaver
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
70
1
43
114
579
Angel Lin
12
BD
EL Paso Border Land Swim Team
37
56
16
109
580
Olivia Hu
11
ST
Life ST
1
64
39
104
581
Angela Yang
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
100
1
1
102
582
Louella Montgomery
11
ST
Austin Swim Club
1
61
39
101
583
Alexis Bogdanets
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2
96
1
1
100
584
Maddy Kennedy
11
BD
El Paso Aqua Posse
30
67
1
98
585
Alej Seaman
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
29
10
53
92
586
Khloe Flores
12
GU
North Channel Aquatics
46
1
1
7
34
89
587
Tenley Daniel
11
GU
Aggie Swim Club
37
1
48
86
588
Audrie Li
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
14
24
1
44
84
589
Callie Harris
12
ST
Corpus Christi Laredo Del Rio
37
45
1
83
590
Joanne Dunaway
11
GU
The Woodlands Swim Team
1
1
8
72
82
591
Kenley Stokke
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
38
1
42
82
592
Maggie Xiang
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
77
1
1
80
593
Leah Parker
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
29
9
1
41
80
594
Angelina Chang
12
ST
High Performance Aquatic
78
1
1
80
595
Paige Montejo
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
11
62
1
74
596
Olivia Rosete
12
NT
Cor
5
24
1
40
70
597
Scarlett Thompson
12
GU
Sharks Swim Club
1
1
63
1
1
67
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
598
Ariola Bulliqi
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
6
18
8
1
32
65
599
Baogiang Tran
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
63
1
65
600
Rilee Huynh
12
GU
Sharks Swim Club
1
41
1
1
21
65
601
Mckenna Kermott
12
NT
Texas Ford Aquatics
1
45
17
63
602
Alston Shebala-Bolster
12
ST
High Performance Aquatic
25
1
36
62
603
Alessandra De los Reyes
11
BD
El Paso Aqua Posse
1
57
1
59
604
Maya Shekar
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
1
53
1
1
3
59
605
Sofia Bongiorno
12
BD
Southwest Aquatic Team
56
1
1
58
606
Shaivi Nighojkar
12
ST
Sailfish
27
1
1
25
54
607
Madeline Merritt
11
GU
Texas Elite Swim Team
1
1
1
49
52
608
Quinn McMichael
11
GU
Houston Hydra
47
1
1
49
609
Ellie Allen
11
WT
City Of Midland Swim Team
45
1
1
47
610
Lexi Non
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
45
1
1
47
611
Violet Williamson
12
NT
Cor
15
30
1
46
612
Emma Wheeler
11
GU
Htx Swims
12
17
9
38
613
Denise Duong
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
34
1
37
614
Sophia Patrick
12
GU
Sharks Swim Club
11
6
1
1
17
36
615
Nora Faulhaber
11
BD
Barracuda Aquatics Team
10
1
18
29
616
Natalia Anzures
11
GU
The Woodlands Swim Team
26
1
1
28
617
Azucena Nino Tarazona
12
GU
The Woodlands Swim Team
22
1
1
1
1
26
618
Ariyah Milon
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
22
1
1
2
26
619
Elise Rodriguez
11
GU
Pearland Aquatics
1
20
1
1
1
24
620
Adelaide Venghaus
12
GU
Eagle Swimming Association
1
22
1
24
621
Abbie Tran
11
GU
Houston Hydra
15
1
1
1
18
622
Layla Martin
12
GU
South Shore Sails
16
1
1
18
623
Melanie Martinez
11
GU
North Channel Aquatics
1
1
15
17
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
624
Guoer Chen
11
GU
Dads Club Swim Team
1
1
15
17
625
Fatima Alvarado
12
GU
Tomball Area Swim Club
1
1
1
11
14
626
Maia Marek
11
ST
Surge Aquatics
3
1
1
5
10
627
Ava Achivida
11
GU
Eagle Swimming Association
4
1
1
4
10
628
Pavani Singh
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
7
1
9
629
Isabella Pacheco
12
WT
Lubbock Swim Club
1
5
1
1
8
630
Emma Alajbegovic
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
4
1
1
1
7
631
Bella Diaz-Spilere
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
1
5
1
7
632
Madi Monroe
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
1
2
1
1
6
633
Abby Pennington
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
6
634
Alexandra Flores Salas
11
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
1
1
1
1
5
635
Abigail Nipper
11
GU
Sharks Swim Club
1
1
1
1
1
5
636
Tessa Espinosa Castaneda
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
1
1
1
4
637
Kadence Stywalt
12
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
1
1
1
4
638
Kataleya Loera
11
ST
McAllen Swim Club
1
1
1
1
4
639
Audrey Flosser
11
GU
Sienna Premier Aquatics
1
1
1
1
4
640
Hana Youssef
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
4
641
Erin Zhang
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
4
642
Jeslyn Do
12
GU
Sharks Swim Club
1
1
1
1
4
643
Milania Salinas
11
ST
South Texas Swimming Associat
1
1
1
1
4
644
Rose Lyon
11
ST
Platinum Aquatics
1
1
1
3
645
Asia Becerril
11
GU
North Channel Aquatics
1
1
1
3
646
Juliana De La Rosa
12
GU
Houston Cougars
1
1
1
3
647
Briah Marshall
11
GU
Texas Elite Swim Team
1
1
1
3
648
Lillie Pasco
12
ST
Tiger Shark of Texas
1
1
1
3
649
Brielle Perez
12
BD
El Paso Aqua Posse
1
1
1
3
Swimmer
Age
LSC
Team
400FR
100BK
100BR
100FL
200IM
Score
650
Arya Sabhnani
11
GU
Htx Swims
1
1
1
3
651
Abbi Wiley
12
NT
Texas Ford Aquatics
1
1
1
3
652
Eris Winters
12
ST
Waterloo Swimming
1
1
1
3
653
Elliana Jones
11
ST
Waterloo Swimming
1
1
1
3
654
Siena Pelletier
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
1
1
1
3
655
Alice Fang
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
656
Emily Jin
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
657
Adelyn Kalland
12
GU
Blue Tide Aquatics
1
1
1
3
658
Madeline Rust
11
GU
Sharks Swim Club
1
1
1
3
659
Advithi Potturi
12
NT
Lakeside Aquatic Club
1
1
1
3