Swimmer
Current Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Josey Solt
10
MN
Aquajets Swim Team
2:09.43 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
2
Sasha Bykova
10
IA
DES MOINES SWIMMING FEDERATION
2:11.53 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
3
Mercedes Levell
10
MW
Brownell Talbot School
2:13.04 1/15/24
2024 MW BT MLK Day Intrasquad
4
Scarlet Martin
10
IN
Flashes Aquatics
2:13.91 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
5
Larissa Johannsen
10
OH
Rocket Swim Club
2:14.64 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
6
Greta Straka
10
MN
South East Metro Sharks
2:14.76 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
7
Angie Lang
10
IL
Mundelein Mustang Swim Club
2:14.82 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
8
Vivien Morris
10
IN
Westfield Aquatics
2:14.99 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
9
Nina Collins
10
IL
Springfield IL YMCA
2:16.09 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
10
Evyn Cain
10
WI
Woodson Y Northern Swimmers
2:16.60 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
11
Cypi Lambert
10
WI
Watertown Aquatic Team
2:16.73 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
12
Tanya Spyrdz
10
IL
RISE Aquatic Club
2:16.78 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
13
Hannah Cho
10
IL
Palatine Park Dist Swim Team
2:16.84 2/9/24
2024 IL SCST Chicagoland Team Championship
14
Piper Heavner
10
MI
Club Wolverine
2:16.99 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
15
Mia Bayan
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:17.06 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
16
Quinn Allen
10
IL
Wheaton Swim Club
2:17.87 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
17
Myah Custer
10
MI
Royal Swimming
2:18.21 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
18
Violet Umstead
10
MI
Michigan Lakeshore Aquatics
2:18.24 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
19
Acelyn George
10
IN
Carmel Swim Club
2:18.28 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
20
Noelle Han
10
IL
Mundelein Mustang Swim Club
2:18.46 12/2/23
COHO Speedo Winter Classic 202
21
Adelaide Wolf
10
MN
Edina Swim Club
2:18.74 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
22
Alexandra Phillips
10
IL
Highland Park Aquatics Club
2:19.29 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
23
Annisten Hackley
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:19.32 1/26/24
2024 IA CIA Winter Blues Buster
24
Gabriela Sojka
10
IL
Hickory Willow Swim Associatio
2:19.34 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
25
Leilani Gainer
10
OK
Sooner Swim Club
2:19.43 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
26
Braylin Mitchell
10
OK
Sooner Swim Club
2:19.64 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
27
Savvy Thompson
10
OH
Mason Manta Rays
2:19.83 12/8/23
2023 OH Mako Holiday Spirit C
28
Lauren Fox
10
IN
Irish Aquatics
2:19.92 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
29
Reese Brichetto
10
IL
Academy Bullets Swim Club
2:19.93 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
30
Violet Pianki
10
OH
Wtrc Sharks
2:20.30 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
31
Brooklyn Robinson
10
MW
Council Bluffs Swim Club
2:20.38 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
32
Mckenna Lloyd
10
IN
Flashes Aquatics
2:20.49 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
33
Miyu Yokozawa
10
MI
Liquid Lightning
2:20.53 3/4/23
2023 Great Lakes Regional Meet
34
Jolie Cook
10
IN
Newburgh Sea Creatures
2:21.07 2/23/24
2024 IN JAWS SWIM Conference Meet
35
Francine Schoettmer
10
OH
Dayton Raiders Swim Club
2:21.51 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
36
Morgan Glaser
10
OH
M.E. Lyons Ymca/Anderson Barra
2:21.54 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
37
Rubie Soto
10
IN
Duneland Swim Club
2:21.66 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
38
Harper Paulic
10
LE
Great Lakes Sailfish Swimming
2:21.66 3/8/24
2024 LE 14UAGChamps
39
Olivia Hughes
10
IN
Carmel Swim Club
2:21.68 1/12/24
2024 IN CSC Winter Invite
40
Laney Ochalek
10
IL
Dundee Dolphins Swim Team
2:21.76 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
41
Emery Baker
10
IN
Fort Wayne Swim Team
2:21.85 1/12/24
2024 IN CSC Winter Invite
42
Avery Young
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:22.25 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
43
Brooke Lindsey
10
MI
Hurricane Penguins Swim Club
2:22.40 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
44
Lyla Rischling
10
IN
Summit City Aquatics
2:22.45 1/19/24
2024 IN CON IMXtreme Challenge
45
Maisy Meinke
10
MI
Macomb Octopus Swim Team
2:22.60 2/24/24
Life Time Michigan Last Chance
46
Marie Teply
10
OH
Mason Manta Rays
2:22.61 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
47
Annika Hansen
10
IN
Carmel Swim Club
2:22.72 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
48
Grace Cross
10
MN
Life Time Minnesota Swim Team
2:23.08 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
49
Kate Bonez
10
IN
Duneland Swim Club
2:23.08 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
50
Charlotte Pelkey
10
OH
Buckeye Swim Club
2:23.34 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
51
Molly McGowan
10
IN
Pacesetter Aquatics
2:23.51 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
52
Polina Cygankova
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:23.54 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
53
Mackenzie Leverenz
9
MI
Drop Aquatics
2:23.55 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
54
Bridget Ball
10
IN
Irish Aquatics
2:23.73 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
55
Gaby Zuanich
10
IL
Lincoln-Way Swim Association
2:23.75 2/9/24
2024 IN HSC TYR Love of Swimming
56
Aubree Buss
10
IL
Wahoo Aquatic Club
2:23.76 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
57
Cora Bradley
10
IL
Dunlap Dolphins Swim Team
2:23.81 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
58
Willa Moser
10
MN
Edina Swim Club
2:23.89 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
59
Ella Hines
10
IN
Indian Creek Swim Club
2:23.92 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
60
Molly Hart
10
IL
Red Raider Aquatics
2:23.99 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
61
Sophia Papazov
10
IL
FMC Aquatic
2:24.02 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
62
Emma Schaefer
10
OZ
Rec-Plex Swim Team
2:24.07 3/9/24
2024 OZ RSCA 8 & Under Champs
63
Lily Schuldt
10
WI
Lake Country Swim Team
2:24.10 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
64
Lauren McSwane
10
IL
Barrington Swim Club
2:24.18 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
65
Asia Naumenko
10
OZ
Metro East Titans Swimming
2:24.21 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
66
Marin Massie
10
MI
Egra Waves
2:24.24 2/16/24
2024 WMSL Winter A Championshi
67
Calliope Hall
10
OH
Lakota Family YMCA
2:24.25 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
68
Emma Tomory
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:24.32 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
69
Myah Custer
10
MI
Royal Swimming
2:24.32 2/9/24
2024 Michigan Open
70
Melissa Lebeda
10
IL
St Charles Swim Team
2:24.37 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
71
Penny McDonald
9
OH
Central Ohio Aquatics
2:24.53 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
72
Ellie Hendel
10
MN
Mako Aquatics
2:24.73 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
73
Juliana Kutscher
10
IN
Highland Hurricanes Swim Club
2:24.91 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
74
Elsie Reilly
9
IL
Barrington Swim Club
2:24.98 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
75
Ana Molina
10
OH
Mason Manta Rays
2:25.01 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
76
Britton Johnson
10
IL
Lincoln-Way Swim Association
2:25.36 2/9/24
2024 IN HSC TYR Love of Swimming
77
Aileen Vazquez
10
IL
Chicago Park District
2:25.47 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
78
Ella Engstrom
10
IL
Capital Area Aqua Phoenix
2:25.49 12/15/23
2023 IL CAAP Jump'n Jack Frost
79
Cora Deen
10
MN
Edina Swim Club
2:25.52 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
80
Malayna Cox
10
MV
Riptide Aquatics
2:25.62 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
81
Amelia Crompton
9
OH
New Albany Aquatic Club
2:25.65 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
82
Clara Wiest
10
OH
Northern KY Clippers
2:25.72 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
83
Caroline Kortuem
10
OZ
Rockwood Swim Club
2:25.78 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
84
Ella Park
10
MW
Aquatic Club of Elkhorn
2:25.84 1/6/24
2024 IA DSMY Midwest All Stars
85
Lily Williams
10
MI
Dearborn Dolphins
2:25.84 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
86
Lily Harder
10
MW
Siouxland Wave Aquatic Team
2:25.85 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
87
Quinn Kellett
10
IN
Carmel Swim Club
2:26.08 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
88
Serena Hong
9
MV
Kansas City Blazers
2:26.26 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
89
Mckinley Anderson
10
WI
Lake Country Swim Team
2:26.27 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
90
Evelyn Lydek
10
LE
Firestone Akron Swim Team
2:26.47 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
91
Arya Woods
10
WI
Green Bay Swim Club
2:26.51 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
92
Rylee O'Connor
10
SD
Vermillion Area Swim Team
2:26.63 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
93
Rylee Wagers
10
SD
Sioux Falls Swim Team
2:26.65 1/19/24
2024 SD SFST January Invite
94
Carly Trent
10
IN
Fort Wayne Swim Team
2:26.67 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
95
Bailey Wise
10
OK
Bixby Swim Club
2:26.68 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
96
Annie Zechmeister
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:26.72 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
97
Trinity Gevock
10
IA
OTTUMWA HURRICANES
2:26.72 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
98
Audrey Perkins
10
IN
Brownsburg Swim Club
2:26.83 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
99
Addison Ball
10
IN
Indian Creek Swim Club
2:26.93 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
100
Penelope Blackwell
10
IN
Indiana Swim Team
2:27.01 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
101
Tatum Probert
10
OH
Coffman Family YMCA
2:27.03 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
102
Ellie Ker
10
MI
Birmingham Family YMCA
2:27.04 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
103
Makenna Goldsmith
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:27.08 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
104
Gaby Zuanich
10
IL
Lincoln-Way Swim Association
2:27.08 1/26/24
2024 IL LWSA Winter Whiteout
105
Elise Schnee
10
MW
Lincoln Y Dolphins
2:27.15 1/19/24
2024 MW BSC NTS Carnival Meet
106
Lillian Carter
10
IN
Duneland Swim Club
2:27.18 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
107
Josie Rollo
10
MI
Motor City Aquatics
2:27.18 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
108
Aubrey Hanson
10
IA
Central Iowa Aquatics
2:27.20 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
109
Sarah Mendelson
10
IL
Wildkit Swimming Organization
2:27.20 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
110
Avery Bryant
10
IN
Greater Evansville Aquatic Tea
2:27.24 2/9/24
2024 IN FRST 14 &U Provincial Championships
111
Emma Bratcher
10
IN
Riverside Aquatic Club
2:27.25 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
112
Jocelyn Dushek
10
WI
Madison Aquatic Club
2:27.42 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
113
Camryn Costello
10
OZ
CSP Tideriders
2:27.57 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
114
Giddel Resendiz
10
IL
Life Time Illinois Swim Team
2:27.59 2/9/24
2024 IL SCST Chicagoland Team Championship
115
Charlee Luehmann
10
WI
Madison Aquatic Club
2:27.65 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
116
Sophia Guenther
10
IN
Irish Aquatics
2:27.66 1/19/24
2024 IN CON IMXtreme Challenge
117
Chloe Janisch
10
WI
Madison Aquatic Club
2:27.70 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
118
Bella Thompson
10
MV
Fort Leavenworth Lancers Swim
2:27.76 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
119
Kara Nickerson
10
MI
Utica Shelby Swim Club
2:27.81 2/9/24
2024 Michigan Open
120
Sophie Wagner
10
MV
Cool Swim Team
2:27.92 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
121
Josie Calhoun
9
IN
Valparaiso Swim Club
2:27.98 1/26/24
2024 IN BA Gold Fever Invitational
122
Nori Lorence
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:28.04 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
123
Britton Johnson
10
IL
Lincoln-Way Swim Association
2:28.04 12/8/23
2023 IL LWSA 22nd Annual Holiday Splash
124
Molly DeVore
10
MI
Benton Harbor-St. Joesph YMCA
2:28.06 3/2/24
2024 Michigan YMCA State Champ
125
Eme Dommer
9
IN
Fort Wayne Swim Team
2:28.08 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
126
Emma Pham
10
IL
B.R. Ryall YMCA Swim Team
2:28.15 2/9/24
2024 IL SCST Chicagoland Team Championship
127
Emmersyn Sledge
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:28.16 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
128
Libby Cole
10
OZ
CSP Tideriders
2:28.18 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
129
Peyton Krygier
10
IN
Highland Hurricanes Swim Club
2:28.20 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
130
Natalia Cundiff
10
LE
Massillon Y Gators
2:28.24 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
131
Kerrina Mozdzierz
10
IL
Fox Valley Swim Team
2:28.30 2/9/24
2024 IL FOX Winter Classic
132
Josie Ludwig
10
IL
Heartland Hurricanes
2:28.32 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
133
Brittany Marinello
10
WI
Waukenna Express Swim Team
2:28.33 2/10/24
2024 February Freeze
134
Maryn Varga
9
MI
Farmington Family YMCA
2:28.50 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
135
Dylan Myszynski
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:28.57 2/2/24
2024 IL LYON TYR Classic
136
Addy McHugh
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:28.59 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
137
Kate Messner
10
IN
Irish Aquatics
2:28.70 1/19/24
2024 IN CON IMXtreme Challenge
138
Emma Malo
9
IL
Woodstock Dolphins
2:28.75 2/16/24
2024 IL BSC Final Countdown Meet
139
Abby Brose
10
OH
Ft. Meigs YMCA Stingrays
2:28.82 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
140
Addisyn Champ
10
IN
Jay County Swim Club
2:28.84 2/24/24
2024 IN CARDOAK Last Chance Invite
141
Olivia Weishaar
10
MI
Greater Kalamazoo Crocs
2:28.84 2/17/24
2024 Great Lakes Tropical Chal
142
Ailsa Mendoza
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:28.87 2/16/24
2024 IN CPSC Presidential Cchallenge
143
Ruby Speed
10
OH
Mason Manta Rays
2:28.89 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
144
Greta Peterson
10
IA
DES MOINES SWIMMING FEDERATION
2:28.91 1/6/24
2024 IA DSMY Midwest All Stars
145
Layla Ripperger
10
MN
Hurricanes Swim Team
2:28.93 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
146
Jennifer Kells
10
OH
Upper Arlington Swim Club
2:28.94 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
147
Leah Schomaker
10
OH
Blue Ash YMCA Swim Team
2:28.95 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
148
Mesa Josephson
10
WI
Fox Valley Wave Swim Team
2:29.06 2/9/24
2024 OSHY Winter Open
149
Lainie Behnke
9
MI
Supernova Swim Team
2:29.09 12/10/22
Life Time Michigan Candy Cane
150
Anna Kukla
10
MI
Supernova Swim Team
2:29.18 5/13/23
2023 USSC May Invite
151
Irie Durossette
10
OK
Jenks Trojan Swim Club
2:29.18 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
152
MacKenzie Sederland
10
LE
Massillon Y Gators
2:29.26 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
153
Norah Hanson
10
WI
Oregon Community Swim Club
2:29.34 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
154
Amalia Calafeteanu
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:29.40 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
155
Abby Redding
9
WI
Madison Aquatic Club
2:29.45 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
156
Morgan Simms
10
MN
Riptide Swim Team
2:29.46 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
157
Marlowe Castle
10
IN
Lake Central Barracudas
2:29.50 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
158
Adley Kettinger
10
IN
Mt. Vernon Swim Team
2:29.80 3/1/24
2024 Spring SW ISI Divisional
159
Blair Alcorn
10
AR
Berzerker Swimming
2:29.85 3/1/24
2024 AR 2024 AR 14 and Under Age Group State Champ
160
Addi Reighley
10
OH
Huber Heights Hurricanes
2:29.99 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
161
Elizabeth Burke
8
WI
Madison Aquatic Club
2:30.02 1/20/24
Express January Open 2024
162
Emma Xiong
10
MN
South East Metro Sharks
2:30.02 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
163
Caroline Horvath
10
LE
Blazing Barracudas
2:30.13 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
164
Allie Yahl
10
OH
Auglaize Mercer Counties YMCA
2:30.32 2/2/24
2024 OH CM TYR Winter Invite
165
Grayson Smith
10
IL
RISE Aquatic Club
2:30.33 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
166
Emma Wilderman
10
IN
Newburgh Sea Creatures
2:30.36 1/5/24
2024 IN JAWS Medalfest
167
Kaytie Lehan
10
IL
Academy Bullets Swim Club
2:30.39 2/9/24
2024 IL SCST Chicagoland Team Championship
168
Kinley Hinrich
9
SD
Sioux Falls Swim Team
2:30.52 1/19/24
2024 SD SFST January Invite
169
Tait Birdsong
10
IN
Seymour Swimming
2:30.60 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
170
Sam Witterstaetter
10
OH
M.E. Lyons Ymca/Anderson Barra
2:30.70 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
171
Georgie Huizinga
10
IL
North Aquatics Club
2:30.79 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
172
Sloane Gazda
10
IL
Alligator Aquatics
2:30.83 12/16/23
2023 IL WDST Candy Cane Classic
173
Stella Anderson
9
IL
Kishwaukee YMCA Dekalb County
2:30.85 3/1/24
2024 IL ILVY Northwest District and Junior Distric
174
Alivia Alanen
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:31.13 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
175
Nicole Ruan
9
IN
Carmel Swim Club
2:31.14 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
176
Bella Larson
10
IL
Decatur Family YMCA Gators
2:31.16 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
177
Julia Dennis
10
MW
Swim Omaha
2:31.29 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
178
Anna Heppner
10
OH
Dayton Raiders Swim Club
2:31.32 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
179
Madeline Mayotte
10
MI
Liquid Lightning
2:31.34 2/17/24
2024 Great Lakes Tropical Chal
180
Selena Liu
10
OK
King Marlin Swim Club
2:31.39 1/13/24
2024 OK KMS Winter Invitational
181
Madison Couch
10
IN
Hoosier Hills Otters
2:31.43 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
182
Lily Jones
10
MN
Aquajets Swim Team
2:31.45 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
183
Matilda Basich
9
IN
Duneland Swim Club
2:31.45 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
184
Mia Williams
10
IL
FMC Aquatic
2:31.55 11/17/23
2023 IL HSC FMC Speedo Classic
185
Gabriella Lesatz
10
IL
St Charles Swim Team
2:31.55 2/16/24
2024 IL DLTA February Friday Races TT
186
Camilla Kurmanova
10
OH
Mason Manta Rays
2:31.58 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
187
Georgia Lindewald
10
IN
Munster Swim Club
2:31.61 1/5/24
2024 IL HWSA 39th Annual TYR Winter Splash
188
Frankie Gleeson
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:31.63 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
189
Hayley Anderson
9
MV
Wichita Swim Club
2:31.79 2/2/24
2024 MV WSC Presidential Invitational
190
Ashley Fischer
10
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
2:31.79 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
191
Annaliese Saski
10
MI
Dexter Community Aquatic Club
2:31.83 1/26/24
2024 USSC Winter Invite
192
Hailey Milliman
10
MI
Club Wolverine
2:31.85 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
193
Ava Stepulla
9
MI
Grosse Pointe Gators
2:31.87 3/2/24
2024 Regional Meet - Metro
194
Kate Canida
9
IN
Hoosier Hills Otters
2:31.87 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
195
Grace Warling
9
OH
Dayton Raiders Swim Club
2:31.89 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
196
Aubrey Claggett
10
OH
Buckeye Swim Club
2:31.92 12/1/23
2023 NCAT Winter Invite
197
Skye Cinninger
10
IN
Irish Aquatics
2:32.05 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
198
Riddhi Subhedar
10
IL
Chicago Wolfpack Aquatic Club
2:32.11 2/18/24
2024 IL CWAC Windy City Conference Championship
199
Evelyn Kelm
10
WI
Shorewood Swim Club
2:32.11 1/20/24
2024 WI SHOR SYOA IMX CHALLENGE
200
Ella Loyola
9
WI
Pleasant Prairie Patriots
2:32.12 1/6/24
LFSC Windy City Open
201
Avery Wills
10
IN
Goshen Rays
2:32.13 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
202
Josephine Zuska
8
MI
Supernova Swim Team
2:32.19 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
203
Josie Brons
10
IA
DES MOINES SWIMMING FEDERATION
2:32.33 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
204
Maddie Bush
10
OH
Cincinnati Marlins
2:32.35 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
205
Nicole Cheruiyot
10
MN
Riptide Swim Team
2:32.39 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
206
Hazel Petersen
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:32.45 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
207
Lucy Klappenback
10
MW
Club Husker
2:32.49 2/17/24
2024 MW MAC NTS 9 and Over Mee
208
Annelise Kuhnert
10
OH
Bobcat Swim Club
2:32.59 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
209
Bridget Beland
9
MI
Grosse Pointe Gators
2:32.60 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
210
Grace Lardo
10
MI
Club Wolverine
2:32.60 3/24/23
2023 MAGS Championship Meet (S
211
Teagan Brownfield
9
IL
Hinsdale Swim Club
2:32.64 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
212
Hadley Hugo
10
MI
Flint YMCA
2:32.71 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
213
Lora Bitner
10
IN
Brownsburg Swim Club
2:32.79 2/9/24
2024 IN ACST Aquasprints
214
Julianna Eaton
10
OK
Jenks Trojan Swim Club
2:32.79 11/10/23
Gobbler Invitational
215
Elaine Haire
10
OH
Worthington Swim Club
2:32.81 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
216
Eva Stringer
10
MV
Kansas City Blazers
2:32.83 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
217
Sophia Liu
9
IN
Fishers Area Swimming Tigers
2:32.85 1/26/24
2024 CGAC CHASESTRONG Prelim/F
218
Emme Chapman
10
OH
Central Ohio Aquatics
2:32.88 2/2/24
2024 OH CM TYR Winter Invite
219
Fiona Myers
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:32.88 12/9/23
2023 MN MTKA TYR Team Challenge
220
Alice Kelty
10
IL
FMC Aquatic
2:32.92 2/10/24
2024 PX3 Valentine Open
221
Nola Molter
9
MI
Club Wolverine
2:33.00 1/26/24
2024 USSC Winter Invite
222
Hadley Edwards
10
IN
Brownsburg Swim Club
2:33.02 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
223
Mary Inniger
10
MI
Dexter Community Aquatic Club
2:33.05 2/23/24
SST "Last Chance" Meet
224
Freja Symreng
10
MN
Riptide Swim Team
2:33.08 3/1/24
2024 MN MAN Minnesota Regional Championship
225
Emma Danzinger
9
WI
Badger Aquatics Club
2:33.14 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
226
Sophie Warvel
10
IN
Jay County Swim Club
2:33.14 2/24/24
2024 IN CARDOAK Last Chance Invite
227
Zoe Badziong
10
LE
Heat- Hudson Explorers Aquatic
2:33.18 3/8/24
2024 LE 14UAGChamps
228
Audrey Iacco
10
MI
Birmingham Family YMCA
2:33.20 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
229
Aria Trusty
10
IN
Newburgh Sea Creatures
2:33.22 3/1/24
2024 Spring SW ISI Divisional
230
Kenzie Dzierwa
10
IL
Hornet Age Group Swim Club
2:33.31 2/9/24
2024 IL WCS Feb Frenzy
231
Cora Pieters
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:33.41 3/4/24
2024 IN MSC Blast off to state Time Trial
232
Riley Robertson
9
MN
MNMNVA
2:33.45 3/1/24
2024 MN WEST Minnesota Regional Championship
233
Allie Schroeder
10
OH
Rocket Swim Club
2:33.45 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
234
Norah Natelborg
10
IN
Munster Swim Club
2:33.46 2/7/24
2024 IN LCB vs MSC
235
Aubrey Brocker
10
MI
Flint YMCA
2:33.57 3/2/24
2024 Michigan YMCA State Champ
236
Jaiel Rhodenizer
10
IN
Fort Wayne Swim Team
2:33.61 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
237
Kacie Nemeth
10
WI
Badger Aquatics Club
2:33.79 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
238
Emily Musser
10
MI
Mid Michigan Aquatics Hurrican
2:33.79 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
239
Julia Fleming
10
OH
Upper Arlington Swim Club
2:33.84 12/1/23
2023 NCAT Winter Invite
240
Isla Wensmann
9
MN
Edina Swim Club
2:33.86 3/1/24
2024 MN EDI Minnesota Regional Championship
241
Harper Totman
10
MN
West Express Swim Team
2:33.93 3/1/24
2024 MN WEST Minnesota Regional Championship
242
Nessy Compton
10
MI
Greater Kalamazoo Crocs
2:33.96 1/5/24
2024 IN IA Tim Welsh Invitatio
243
Charlotte Feingold
10
MV
Kansas City Blazers
2:34.07 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
244
Emily Schnacke
10
OH
M.E. Lyons Ymca/Anderson Barra
2:34.12 2/15/24
2024 OH CM SC Regional Champio
245
Ashley Melvin
10
OH
Buckeye Swim Club
2:34.15 1/26/24
2024 OH UASC CLASSIC
246
Lydia Freppon
10
OH
Cincinnati Marlins
2:34.16 2/26/24
2024 OH CM Swimville USA Champ
247
Emmaline Christie
10
OH
New Albany Aquatic Club
2:34.16 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
248
Kennedy Kuehn
9
WI
Verona Area Swim Team
2:34.28 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
249
Brielle Knudson
10
ND
Aquastorm
2:34.31 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
250
Amity Zuber
10
IN
Wabash Valley Swim Team
2:34.37 12/8/23
2023 IN NAT Jingle Jamboree
251
Lauren Mager
10
WI
Howard Suamico Storm Breakers
2:34.40 1/26/24
HSSB Winter Meet 2024
252
Rosie Ackermann
9
IN
Franklin Regional Swim Team
2:34.40 1/12/24
2024 IN CSC Winter Invite
253
Rachel Larson
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:34.55 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
254
Ann Guo
9
OH
Mason Manta Rays
2:34.56 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
255
Emery Governal
10
MV
Kansas City Blazers
2:34.58 1/5/24
2024 MV TSA True Blue Igloo
256
Lena Granovsky
10
MN
St Croix Swim Club
2:34.59 2/17/23
2023 MN RSC President's Day Sw
257
Molly Hart
10
IL
Red Raider Aquatics
2:34.61 2/9/24
2024 IL RAID Valentine Classic
258
Molly Zahn
10
IN
Greater Evansville Aquatic Tea
2:35.04 2/23/24
2024 IN JAWS SWIM Conference Meet
259
Abby Sheppard
10
OH
M.E. Lyons Ymca/Anderson Barra
2:35.10 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
260
Mila Maximov
10
IL
Coho Swim Club
2:35.16 2/23/24
2024 IL SCT Winter Regional Ch
261
Ava Senn
10
IN
Carmel Swim Club
2:35.21 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
262
Aria Herbst
10
OH
Mason Manta Rays
2:35.24 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
263
Adelyn Patton
10
OH
Dayton Raiders Swim Club
2:35.28 12/8/23
2023 OH Mako Holiday Spirit C
264
Jocelyn Strand
10
WI
Schroeder YMCA Swim Team
2:35.29 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
265
Ana Smith
10
MI
Grand Rapids Aquatics
2:35.29 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
266
Caroline Ni
10
AR
Jets Aquatic Club
2:35.31 9/29/23
2023 Tiger Fall Splash
267
Elise Kneuertz
10
OH
New Albany Aquatic Club
2:35.38 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
268
Calli Carter
10
WI
Schroeder YMCA Swim Team
2:35.39 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
269
Audrey Silgalis
10
IL
Mundelein Mustang Swim Club
2:35.41 2/23/24
2024 IL SCT Winter Regional Ch
270
Abby Hohenbery
10
IL
Peoria Area Water Wizards
2:35.56 12/8/23
2023 FOX Holiday Classic
271
Jane Brinkman
10
MN
Edina Swim Club
2:35.66 3/1/24
2024 MN EDI Minnesota Regional Championship
272
Reagan Coon
9
IN
Rochester Royals Swim Club
2:35.68 3/1/24
2024 Spring NE ISI Divisional
273
Rosalynn Senn
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:35.75 11/3/23
2023 MN EDI Invite - IMX
274
Brooklyn Gilmore
10
IN
Carmel Swim Club
2:35.84 1/12/24
2024 IN CSC Winter Invite
275
Kelsie Cook
10
OH
Northern KY Clippers
2:35.85 12/1/23
Cardinal Christmas Classic
276
Raegan Tigert
10
WI
Badger Aquatics Club
2:35.88 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
277
Samantha Patten
10
OH
Mason Manta Rays
2:35.91 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
278
Cecily Clifton
10
IL
New Trier Aquatics
2:35.97 2/16/24
2024 IL WSO North Shore Conference Championships
279
Emerson Bushong
10
IN
Fort Wayne Swim Team
2:35.98 11/3/23
2023 IN SCA Fall in the Pool Invitational
280
Logan Cotter
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:36.17 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
281
Allison Lo Bianco
10
IL
Chicago Park District
2:36.18 12/2/23
2023 IL CWAC RISE Mid Season Challenge
282
Sophia Zhang
10
OK
King Marlin Swim Club
2:36.25 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
283
Daphne Grotenhuis
10
WI
Oregon Community Swim Club
2:36.28 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
284
Katie Hollenbeck
10
OK
Aquatic Club of Enid
2:36.29 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
285
Leah Yeon
10
MI
Midland Dolphins
2:36.33 12/1/23
2023 EGRA Winter Washout
286
Kinsley Riancho
10
OH
Huber Heights Hurricanes
2:36.43 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
287
Sophie Hao
9
OH
Mason Manta Rays
2:36.47 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
288
Annabel Theccanat
10
IL
Coho Swim Club
2:36.50 2/23/24
2024 IL SCT Winter Regional Ch
289
Keira Kelly
10
OH
Dayton Raiders Swim Club
2:36.51 11/10/23
2023 OH RAYS City of Mason Nov
290
Jessica Kram
10
IL
Fox Valley Swim Team
2:36.60 2/23/24
2024 IL TIDE Winter Regional Championship
291
Elise Greiber
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:36.62 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
292
Molly Miller
10
WI
Green Bay Swim Club
2:36.69 1/5/24
2024 MAC Short Course Midwest
293
Madeline Orani
10
WI
Madison Aquatic Club
2:36.72 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
294
Alice Kamm
10
IL
B.R. Ryall YMCA Swim Team
2:36.73 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
295
Maggie Franz
10
OH
Mason Manta Rays
2:36.74 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
296
Clara Baack
10
MW
Greater Omaha Aquatics Leopard
2:36.84 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
297
Leo Franco
10
IL
NASA Wildcat Aquatics
2:37.00 10/28/23
LFSC Monster Mash
298
Carsyn Guggenbiller
9
IN
Jay County Swim Club
2:37.00 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
299
Charlotte Teufel
10
OH
Blue Ash YMCA Swim Team
2:37.06 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
300
Maika Miyata
10
MI
Club Wolverine
2:37.11 11/17/23
SST Fall Classic
301
Frankie Gleeson
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:37.12 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
302
Charlotte Zhong
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:37.15 11/17/23
2023 IL HSC FMC Speedo Classic
303
Chloe Liu
9
OH
Mason Manta Rays
2:37.24 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
304
Sofia Leal
10
IL
Academy Bullets Swim Club
2:37.26 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
305
Ellie Forman
10
OZ
Seahawks Swim Club
2:37.31 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
306
Eloise Wichman
10
WI
Waukenna Express Swim Team
2:37.39 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
307
Bella DeKeyser
10
WI
Southwest Aquatic Team
2:37.41 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
308
Violet Schoettler
10
IL
M3 Aquatics
2:37.42 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
309
Maeven Feddes
9
IN
Wabash Valley Swim Team
2:37.44 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
310
Harper Ringold
10
MI
Birmingham Family YMCA
2:37.44 3/2/24
2024 Michigan YMCA State Champ
311
Marley Gustafson
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:37.51 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
312
Blakely Kulcher-Karakozis
10
IN
Crown Point Swim Club
2:37.52 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
313
Evelyn Vandenberghe
10
MI
Pointe Aquatics
2:37.55 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
314
Erika Vondale
10
MI
Sea Bees Swim Club
2:37.59 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
315
Solana Becker
10
MI
Egra Waves
2:37.76 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
316
Eleanor Silvestrini
10
IN
Carmel Swim Club
2:37.82 1/12/24
2024 IN CSC Winter Invite
317
Izzy Smith
10
OK
BISON AQUATIC CLUB
2:37.84 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
318
Rowan Compton
10
MI
Greater Kalamazoo Crocs
2:37.86 2/17/24
2024 Great Lakes Tropical Chal
319
Elsie Semeyn
10
IL
Hornet Age Group Swim Club
2:37.87 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
320
Emma Varner
10
OH
Scc Swim & Dive
2:37.92 2/17/24
2024 OH UASC SC Regional Champ
321
Savannah Desautel
9
MN
West Express Swim Team
2:37.93 3/1/24
2024 MN WEST Minnesota Regional Championship
322
Abigail Kimber
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:38.03 1/27/24
2024 MN HURR Rock Me Like a Hu
323
Lily Trowbridge
10
MI
Utica Shelby Swim Club
2:38.06 1/26/24
2024 USSC Winter Invite
324
Karyssa Urbanek
10
IN
Crown Point Swim Club
2:38.07 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
325
Elsie Morgan
9
MI
Plymouth Canton Cruisers
2:38.07 3/2/24
2024 Regional Meet - US-23
326
Kennedy Wozniak
10
LE
Blazing Barracudas
2:38.10 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
327
Olivia Rasmussen
10
ND
West Fargo Flyers Swim Club
2:38.13 3/3/24
2024 ND RRV Last Chance
328
Taylor Wilhoit
10
OZ
Parkway Swim Club
2:38.14 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
329
Junia Chang
10
MI
Club Wolverine
2:38.18 3/2/24
2024 Regional Meet - US-23
330
Lydia Rothman
10
IL
Lyons Aquatics
2:38.20 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
331
Myla Duke
9
IN
Wavemakers Swim Team
2:38.20 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
332
Emma Legrand
9
IL
Hornet Age Group Swim Club
2:38.26 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
333
Amelia Kuester
10
MN
South East Metro Sharks
2:38.30 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
334
Ana Tapernoux
9
MN
Edina Swim Club
2:38.43 3/1/24
2024 MN EDI Minnesota Regional Championship
335
Maddie Goya
9
IN
Indiana Swim Team
2:38.46 2/9/24
2024 IN FRST 14 &U Provincial Championships
336
Tiager Kelling
10
WI
Sheboygan County YMCA
2:38.48 2/9/24
2024 OSHY Winter Open
337
Mia Topolinski
10
SD
Sioux Falls Swim Team
2:38.61 1/19/24
2024 SD SFST January Invite
338
Hailey Cho
10
MV
Kansas City Blazers
2:38.65 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
339
Collins Deboer
9
SD
Watertown Area Swim Club
2:38.68 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
340
Scarlett Wise
10
IL
RISE Aquatic Club
2:38.72 1/20/24
2024 IL NTA TYR Rick Peterson Build The Base Invit
341
Ryan Logsdon
10
IN
Newburgh Sea Creatures
2:38.76 3/1/24
2024 Spring SW ISI Divisional
342
Emerson Fontenot
10
IL
Capital Area Aqua Phoenix
2:38.79 1/27/24
2024 IN THT Arctic Blast
343
Emma Debosch
10
OZ
Parkway Swim Club
2:38.82 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
344
Reese McShurley
10
IN
Cardinal Community Swim Club
2:39.08 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
345
Shiloh Yeh
10
MV
Empire KC Swim Club
2:39.12 1/12/24
2024 OK BVSC Meet of Champions
346
Olivia Fekete
9
IN
Pacesetter Aquatics
2:39.17 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
347
Kaylee Han
10
OH
Mason Manta Rays
2:39.21 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
348
Brynlee Adam
9
MW
Heartland Aquatics
2:39.21 3/1/24
2024 MW HLA Champ Challenge
349
Abby Reeves
9
OH
Cincinnati Aquatic Club
2:39.30 2/15/24
2024 OH CM SC Regional Champio
350
Olivia Woodward
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:39.35 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
351
Ellie LeFevre
10
IN
Flashes Aquatics
2:39.36 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
352
Hibaq Farah
9
MI
Liquid Lightning
2:39.38 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
353
Sarah Fleener
10
WI
Badger Aquatics Club
2:39.40 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champions
354
Sage Macneill
10
MI
Oly Swimming
2:39.41 2/23/24
2024 MCSA Junior Cup
355
Raina Hwang
10
MI
Utica Shelby Swim Club
2:39.45 2/23/24
2024 USSC Junior Cup
356
Vada Kallhof
10
MN
New Hope Crystal Plymouth
2:39.57 3/9/24
2024 MN FOXJ Short Course 10&U State Championship
357
Taylor Higgins
10
MN
Great Wolf Swim Team
2:39.62 3/1/24
2024 MN MTKA Minnesota Regional Championship
358
Elizabeth Demott
10
MI
Drop Aquatics
2:39.63 2/2/24
Polar Plunge
359
Esther Schnurer
10
WI
Green Bay Swim Club
2:39.65 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
360
Hildi Deist
10
OZ
Metro East Titans Swimming
2:39.66 2/2/24
2024 OZ Parkway Be My Valentine
361
Emma Stilwell
9
IN
Capital Aquatics
2:39.69 3/1/24
2024 Spring SW ISI Divisional
362
Sophia Burke
9
WI
Schroeder YMCA Swim Team
2:39.69 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
363
Zoe Fleishans
10
MI
Dexter Community Aquatic Club
2:39.78 2/23/24
SST "Last Chance" Meet
364
Mary Bailey
10
MI
Birmingham Family YMCA
2:39.83 3/24/23
2023 MAGS Championship Meet (S
365
Emma Wang
10
MI
Sailfish Swim Club
2:39.93 1/26/24
2024 USSC Winter Invite
366
Kenley Pohlmeyer
10
OH
Mason Manta Rays
2:40.03 2/26/24
2024 OH CM Swimville USA Champ
367
Zoe Alisiswanto
10
OH
Buckeye Swim Club
2:40.07 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
368
Casey Dailey
9
IN
Noblesville Swim Club
2:40.14 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
369
Peyton Martin
9
MV
Columbia Swim Club
2:40.15 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
370
Brooke Scheitler
10
SD
Sioux Falls Swim Team
2:40.15 1/19/24
2024 SD SFST January Invite
371
Jibishana Gajanetharan
10
MN
South East Metro Sharks
2:40.17 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regional Championship
372
Veronica Giuffre
10
OZ
Seahawks Swim Club
2:40.25 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
373
Hannah Cho
10
IL
Palatine Park Dist Swim Team
2:40.34 2/10/23
2023 IL SCST Speedo Chicagoland Championship
374
Ava Peck
10
OH
Westerville Aquatic Club
2:40.47 2/17/24
2024 OH WOR SC Regional Champi
375
Skye Oldham
9
OH
Hilliard YMCA
2:40.48 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
376
Santana Garcia
10
IN
Hobart Swim Club
2:40.56 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
377
Heidi Brown
10
WI
Lake Country Swim Team
2:40.70 1/20/24
Express January Open 2024
378
Alice Everett
10
IL
NASA Wildcat Aquatics
2:40.74 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
379
Elizabeth McCoy
10
MI
West Ottawa Swim Club
2:40.79 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
380
Nora Guyre
10
OZ
Parkway Swim Club
2:40.81 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
381
Amelia Oland
10
IL
Kishwaukee YMCA Dekalb County
2:40.86 2/24/24
2024 IL DCST vs FVFY
382
Caroline Kresowik
10
IA
DAVENPORT METRO SWIM TEAM
2:40.92 1/20/24
2024 IA DMET January Invite
383
Calista Wang
9
MN
Rochester Swim Club
2:40.96 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
384
Hattie Giannini
10
IN
Newburgh Sea Creatures
2:40.97 2/23/24
2024 IN JAWS SWIM Conference Meet
385
Elizabeth McCoy
10
MI
West Ottawa Swim Club
2:40.98 2/16/24
2024 WMSL Winter A Championshi
386
Ginny Peterson
9
SD
Aberdeen Swim Club
2:40.99 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
387
Claire Ruff
10
OH
Dayton Raiders Swim Club
2:41.15 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
388
Charlie Bornman
10
OK
King Marlin Swim Club
2:41.17 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
389
Juliana Zugelder
10
OH
Cincinnati Aquatic Club
2:41.18 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
390
Finley Borrowman
10
OZ
Twin Pike Family YMCA
2:41.18 3/17/23
2023 OZ YMCA Heartland Area Championship Meet
391
Sloane Langdon
10
OZ
CSP Tideriders
2:41.19 2/2/24
2024 OZ Parkway Be My Valentine
392
Morgan ONeil
10
IL
North Aquatics Club
2:41.19 11/17/23
2023 IL LWSA Don Fritz Sprint for a Cure
393
Mimi Fredman
10
IL
Chicago Wolfpack Aquatic Club
2:41.20 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
394
Lyric Berry
10
MN
Rochester Swim Club
2:41.30 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
395
Emerson Shardo
10
OH
Auglaize Mercer Counties YMCA
2:41.41 1/21/23
2023 OH WOR Kelly German Memor
396
Tatum Comer
10
ND
Williston Sea Lions Swim Team
2:41.43 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
397
Zoe Kovacs
10
IL
Patriot Aquatic Club
2:41.43 2/23/24
2024 IL SCT Winter Regional Ch
398
Mei-lin Chin
10
IL
Academy Bullets Swim Club
2:41.45 1/12/24
2024 IL PAC Patriot Pride Winter Prelim Final
399
Izzy Peterson
10
IL
Glenbrook Swim Club
2:41.50 2/9/24
2024 IL PAC Winter North Suburban Splash
400
Abby Houston
10
IL
FMC Aquatic
2:41.51 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
401
Emily Hasse
10
IL
Woodstock Dolphins
2:41.51 1/6/24
LFSC Windy City Open
402
Sabrina Park
10
MI
Egra Waves
2:41.57 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
403
Cora Felkner
10
WI
Badger Aquatics Club
2:41.58 1/5/24
2024 WI BAC JANUARY CLASSIC INVITE
404
Korbin Alexander
10
IN
Wabash Valley Swim Team
2:41.64 2/23/24
2024 IN JAWS SWIM Conference Meet
405
Chloe Overbay
9
OH
Mason Manta Rays
2:41.67 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
406
Nina Allen
10
WI
Madison Aquatic Club
2:41.67 1/5/24
2024 MAC Short Course Midwest
407
Aria Coffee
9
IN
Crown Point Swim Club
2:41.73 2/16/24
2024 IN CPSC Presidential Cchallenge
408
Emmy Schreiber
9
IL
Hinsdale Swim Club
2:41.80 2/2/24
2024 IL LYON TYR Classic
409
Gracie Green
9
OZ
Parkway Swim Club
2:41.80 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
410
Amelia Peters
10
IL
Wahoo Aquatic Club
2:41.80 2/23/24
2024 IL TIDE Winter Regional Championship
411
Alana Springborn
10
MI
Hammerhead Swim Club
2:41.81 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
412
Olivia Potsch
10
WI
Geneva Lakes Family YMCA
2:41.85 3/15/24
2024 WI SSTY WIUP YMCA STATE CHAMPIONSHIP
413
Alana Tipton
10
OK
SwimTulsa
2:41.85 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
414
Quinn Wosepka
10
ND
Dickinson Dolphins Swim Team
2:41.93 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
415
Zoe Johnson
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:41.97 12/9/23
2023 MN MTKA TYR Team Challenge
416
Charlotte Warner
10
IL
Mundelein Mustang Swim Club
2:42.06 2/23/24
2024 IL SCT Winter Regional Ch
417
Vivian Oppliger
10
MV
Cool Swim Team
2:42.06 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
418
Emily Bell
10
WI
Waukenna Express Swim Team
2:42.07 2/16/24
2024 WI Regional Championship
419
Eleanor Chan
9
IN
Southeastern Swim Club
2:42.09 1/12/24
2024 IN SSC MLK Invite
420
Aubrey Price
10
MI
Greater Kalamazoo Crocs
2:42.10 3/2/24
2024 Regional Meet - Lake Mich
421
Maddie Weffer
10
IL
Chicago Wolfpack Aquatic Club
2:42.13 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
422
Adriana David
10
OH
Mason Manta Rays
2:42.14 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
423
Jacqueline Loney
9
MI
Unattached
2:42.16 2/25/24
2024 MTSL Championship Meet
424
Hannah Linse
9
WI
Waukenna Express Swim Team
2:42.16 2/16/24
2024 WI Regional Championship
425
Sura Harland
10
MI
Blue Water Swim Club
2:42.45 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
426
Brooklyn Nordmark
10
IL
Alligator Aquatics
2:42.50 2/23/24
2024 IL GSC Winter Regional Championship
427
Hayden Smith
9
IA
DES MOINES SWIMMING FEDERATION
2:42.63 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
428
Lucy Petterson
10
MN
Edina Swim Club
2:42.68 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
429
Molly Gierman
10
IL
B.R. Ryall YMCA Swim Team
2:42.74 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
430
Jessica Bogdan
10
IL
Life Time Illinois
2:42.79 2/23/24
2024 IL LWSA Winter Regional Championship
431
Ellie Wegener
10
MN
Riptide Swim Team
2:42.82 3/1/24
2024 MN MAN Minnesota Regional Championship
432
Maddie Favot
10
IL
Champaign Cnty YMCA
2:42.82 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
433
Julia Spring
9
IL
St Charles Swim Team
2:42.84 1/12/24
2024 IN CSC Winter Invite
434
Harper McGuire
9
IL
Decatur Family YMCA Gators
2:42.89 2/24/24
2024 Illini District Champions
435
Mary Crowe
10
IL
Fox Valley Family YMCA Aqua Fo
2:42.91 1/26/24
2024 IL DCST Winter Classic
436
Lucy Huster
9
OZ
Saint Louis Tsunami Swimming
2:42.92 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
437
Luisa Wich
10
WI
Fox Valley Wave Swim Team
2:42.93 2/16/24
2024 WI Regional Championship
438
Blake Cassell
9
IL
Hinsdale Swim Club
2:42.95 11/17/23
2023 IL HSC FMC Speedo Classic
439
Chelsea Spoerer
10
IL
FMC Aquatic
2:42.96 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
440
Leah Guan
9
LE
Blazing Barracudas
2:42.96 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
441
Annabelle Beach
10
MI
Egra Waves
2:43.01 3/2/24
2024 Regional Meet - Grand Rap
442
Maya Reaume
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:43.02 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
443
Layla Summerson
10
MW
Club Husker
2:43.02 2/17/24
2024 MW MAC NTS 9 and Over Mee
444
Anna Krezel
10
IL
Hornet Age Group Swim Club
2:43.08 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
445
Claire Yuan
10
MI
Spartan Aquatic Club
2:43.10 3/2/24
2024 Regional Meet - Metro
446
Claudia Maloney
10
MI
Michigan Lakeshore Aquatics
2:43.16 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
447
Maya Sage
9
MN
North Suburban Aquatic Club
2:43.17 11/17/23
2023 MN STRM 2nd Annual Movemb
448
Bailey DeSantis
10
IN
Greenwood Gators
2:43.19 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
449
Eleanor Freitag
10
IN
Greater Evansville Aquatic Tea
2:43.23 3/1/24
2024 Spring SW ISI Divisional
450
Rowan Dismore
10
IN
Jasper Aquatic Wildcats
2:43.26 2/23/24
2024 IN JAWS SWIM Conference Meet
451
Taylor Preston
9
IN
Concord Swim Club
2:43.32 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
452
Cali Gray
10
IN
Club Olympia Swim Team
2:43.32 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
453
Mila Rybas
10
OH
Huber Heights Hurricanes
2:43.36 12/8/23
2023 OH Mako Holiday Spirit C
454
Maggie Love
10
OK
King Marlin Swim Club
2:43.41 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
455
Kate Antimonova
10
OH
Dayton Raiders Swim Club
2:43.44 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
456
Elora Major
10
MN
Riptide Swim Team
2:43.55 3/1/24
2024 MN MAN Minnesota Regional Championship
457
Fiona Prill
9
MN
Riptide Swim Team
2:43.60 3/1/24
2024 MN MAN Minnesota Regional Championship
458
Megan Bullinger
10
ND
Aquastorm
2:43.62 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
459
Madelyn Patla
10
IL
Reach Aquatics
2:43.64 12/16/23
2023 IL WDST Candy Cane Classic
460
Brooklyn Glatzer
10
LE
Piranha Aquatics
2:43.69 1/13/24
2024 Jim Scullion Age Group Sh
461
Sloan Wollard
9
MV
Columbia Swim Club
2:43.78 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
462
Piper Swacil
10
OZ
Fast
2:43.78 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
463
Erika Robinson
9
AR
Northwest Arkansas Aquatics
2:43.86 3/1/24
2024 AR 2024 AR 14 and Under Age Group State Champ
464
Celine Shaw
10
IL
FMC Aquatic
2:43.89 2/2/24
2024 IL LYON TYR Classic
465
Brennan Fowler
9
MI
Egra Waves
2:43.96 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
466
Reagan Halfen
10
WI
Lake Country Swim Team
2:43.98 2/10/24
2024 February Freeze
467
Maddy Piper
10
IA
DOWLING CATHOLIC RIPTIDE
2:43.99 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
468
Norah Halm
10
OH
Findlay YMCA Frogs
2:44.00 1/20/24
2024 OH SYL NWOWI
469
Lydia Ladin
10
IL
Fox Valley Swim Team
2:44.11 2/23/24
2024 IL TIDE Winter Regional Championship
470
Haevyn Jones
10
SD
Watertown Area Swim Club
2:44.12 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
471
JJ Bonfitto
9
IN
Boilermaker Aquatics
2:44.13 2/25/24
2024 IN BA Train and Grain Bowl
472
Emily Chen
9
AR
Razorback Aquatic Club AquaHaw
2:44.27 3/1/24
2024 AR 2024 AR 14 and Under Age Group State Champ
473
Mallory Caponi
9
OH
Dublin Community Swim Team
2:44.28 2/17/24
2024 OH WOR SC Regional Champi
474
Hayden Lalime
8
IN
Northridge Area Swimming Assoc
2:44.34 3/1/24
2024 Spring NE ISI Divisional
475
Madeline Eskew
10
IL
Sharks Swim Club
2:44.35 2/17/24
2024 IL MAVS Speedo Feed the Fire
476
Kennedy Suter
10
IL
B.R. Ryall YMCA Swim Team
2:44.45 2/17/24
2024 IL DLTA Chase the Dream PrelimFinal Champions
477
Lauren McSwane
10
IL
Barrington Swim Club
2:44.47 1/14/23
2023 IL BSC Winter Classic
478
Eve Goodwin
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:44.49 2/17/24
2024 IL DLTA Chase the Dream PrelimFinal Champions
479
Laura Feng
10
WI
Lake Country Swim Team
2:44.54 12/1/23
2023 WI Dale Schrank Memorial
480
Avery Quinn
10
MI
Swim Gators STR
2:44.55 3/2/24
2024 Regional Meet - Northeast
481
Rylee Mornard
10
MN
West Express Swim Team
2:44.60 11/11/23
2023 MN WEST Express Fall Invi
482
Taylor Hoeschen
10
MW
Sarpy County
2:44.60 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
483
Bella-grace Aldendifer
10
MW
Nebraska Aquatics
2:44.64 1/27/24
2024 MW LSS Winterfest
484
Ivy Aisenbrey
10
ND
Aquastorm
2:44.65 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
485
Molly Tuckowski
9
MI
Sea Bees Swim Club
2:44.65 1/20/24
Big Lake Invite
486
Sophia Delgado
10
IN
Avon Community Swim Team
2:44.66 3/1/24
2024 Spring CW ISI Divisional
487
Samantha Holubetz
10
OH
Countryside YMCA Torpedoes Swi
2:44.71 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
488
Maizie McAdam
10
WI
Rocket Aquatics
2:44.76 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
489
Addyson Salvadori
9
IN
Southeastern Swim Club
2:44.80 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
490
Lily Johnson
10
IN
Plainfield Community Aquatics
2:44.84 3/1/24
2024 Spring CW ISI Divisional
491
Austyn Talbot
10
OH
New Albany Aquatic Club
2:45.09 2/17/24
2024 OH UASC SC Regional Champ
492
Ella Bringman
10
IN
Donner Swim Club
2:45.14 1/26/24
2024 CGAC CHASESTRONG Prelim/F
493
Lexie Thomas
9
OH
RC Durr Family YMCA
2:45.15 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
494
Charlotte Cameron
9
IN
Brownsburg Swim Club
2:45.19 2/9/24
2024 IN ACST Aquasprints
495
Kate Nickerson
10
MI
Utica Shelby Swim Club
2:45.23 12/8/23
2023 CW Huron River Winter Spl
496
Addi Lamb
9
IA
Greater Des Moines YMCA
2:45.25 11/17/23
2023 IA DASH Giving Thanks Invite
497
Kathryn Owen
10
IL
Bloomington Normal Swim Club
2:45.26 10/20/23
2023 IL PAWW Spooktacular
498
Nima Ghodsian
9
MN
South East Metro Sharks
2:45.34 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regional Championship
499
Harper Bartling
10
IN
Franklin Regional Swim Team
2:45.36 11/17/23
2023 IN CGAC Jingle Bell Classic
500
Mckenna Felton
10
IL
Dundee Dolphins Swim Team
2:45.42 1/19/24
2024 MMSC Winter Invite
501
Kassidy Smith
10
IN
Franklin Regional Swim Team
2:45.42 7/28/23
2023 ISI Summer SE Divisional
502
Harper Gura
10
IL
Byron Tiger Sharks
2:45.51 1/26/24
2024 IL DCST Winter Classic
503
Summer Rubis
10
IL
Blue Tides
2:45.53 2/23/24
2024 IL LWSA Winter Regional Championship
504
Kingsley Copeland
10
IN
Hoosier Hills Otters
2:45.58 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
505
Violet Boesch
9
IN
Boilermaker Aquatics
2:45.58 3/1/24
2024 Spring CW ISI Divisional
506
Ellie Zerr
8
OH
Findlay YMCA Frogs
2:45.61 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
507
Amelia Karczmarz
10
IL
FMC Aquatic
2:45.62 2/17/24
2024 IL MAVS Speedo Feed the Fire
508
Tenley Simonson
10
WI
Madison Aquatic Club
2:45.62 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
509
Diana Douchkin
10
IN
Zionsville Swim Club
2:45.64 3/1/24
2024 Spring CW ISI Divisional
510
Lydia Schroeder
10
IN
Flashes Aquatics
2:45.69 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
511
Myra Jaryal
8
IN
Club Olympia Swim Team
2:45.70 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
512
Madeleine Fortin
10
IN
Carmel Swim Club
2:45.75 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
513
Carys Dunn
10
OK
King Marlin Swim Club
2:45.85 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
514
Ella Scheuer
10
IL
Lake Forest Swim Club IL
2:45.87 2/23/24
2024 IL SCT Winter Regional Ch
515
Parker Goff
10
IN
Noblesville Swim Club
2:45.90 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
516
Isabella Baty
10
IN
Cardinal Community Swim Club
2:45.92 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
517
Lindsey Zhang
10
ND
FM Gators Swim Club
2:45.99 3/8/24
2024 ND Spring Invite
518
Gemma Denton
10
LE
Lakewood Rangers Swim Team
2:46.01 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
519
Grace Brefczynski
9
WI
Oshkosh Community YMCA
2:46.06 2/9/24
2024 OSHY Winter Open
520
Iona Sykes
10
MN
Foxjets Swim Team
2:46.11 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
521
Charlotte Harrington
10
MV
Team Triumph
2:46.11 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
522
Mackenna Keckan
10
LE
Lakeshore Swim Club
2:46.16 2/2/24
2024 OH CM TYR Winter Invite
523
Evie Melhem
9
MI
Grosse Pointe Gators
2:46.19 2/25/24
GPG Last Chance Closed invite
524
Reagan Klongland
10
WI
Badger Aquatics Club
2:46.26 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champions
525
Alice Barrone
9
MN
Rochester Swim Club
2:46.38 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
526
Emily Zhang
10
OH
Mason Manta Rays
2:46.38 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
527
Kylie Carman
10
IL
Chicago Wolfpack Aquatic Club
2:46.44 2/9/24
2024 IN HSC TYR Love of Swimming
528
Eva Richards
10
IN
Boilermaker Aquatics
2:46.49 1/6/24
2024 IN SCSC Penguin Plunge
529
Piper Shelbourne
10
IL
Springfield IL YMCA
2:46.58 2/4/23
2023 IL FFSC Laura Manikas Mem
530
Berit Porter
10
OZ
Parkway Swim Club
2:46.60 11/3/23
2023 OZ Seahawks Fall Invite
531
Emily Christiansen
10
OZ
Parkway Swim Club
2:46.67 10/6/23
2023 Fall Festival Invitationa
532
Brynlee Skiver
10
MI
Flint YMCA
2:46.68 3/2/24
2024 Michigan YMCA State Champ
533
Addy Ploehn
10
MN
Riptide Swim Team
2:46.71 3/1/24
2024 MN MAN Minnesota Regional Championship
534
Lucy Litke
10
OH
South YMCA
2:46.72 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
535
Nora Bohn
9
MN
Rochester Swim Club
2:46.74 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regional Championship
536
Audrey Lee
10
IL
Palatine Park Dist Swim Team
2:46.74 2/9/24
2024 IL SCST Chicagoland Team Championship
537
Brynn Wells
9
IN
Irish Aquatics
2:46.77 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
538
Ingrid Biebl
10
MN
St Croix Swim Club
2:46.79 3/1/24
2024 MN EDI Minnesota Regional Championship
539
Addie Gilkey
9
MN
Rochester Swim Club
2:46.80 10/13/23
2023 MN RSC October Instrasqua
540
Grace Stanton
9
WI
Badger Aquatics Club
2:46.85 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champions
541
Petra Messink
10
MI
Egra Waves
2:46.88 2/16/24
2024 WMSL Winter A Championshi
542
Josey Eichholz
10
OZ
Fast
2:46.89 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
543
Ailyn Soller
10
IL
Lyons Aquatics
2:47.04 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
544
Jojo Van Roy
10
WI
Pulaski Area Swim Club
2:47.08 3/23/24
2024 MN MYAS Midwest Regional Swim Meet
545
Eva Santos
10
IN
Portage Porpoise Swim Club
2:47.13 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
546
Gigi Thibault
8
MI
Pointe Aquatics
2:47.13 2/2/24
Polar Plunge
547
Lana Lenhart
9
IN
Fort Wayne Swim Team
2:47.15 2/9/24
2024 IN FRST 14 &U Provincial Championships
548
Hazel Blagoue
10
WI
Fond du Lac Swim Club
2:47.16 10/7/23
2023 WBSC FSC HIGH POINT CLASS
549
Bella Toledo
10
OK
Jenks Trojan Swim Club
2:47.19 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
550
Avery Ball
8
IN
Indian Creek Swim Club
2:47.21 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
551
Everly Weibler
9
IL
B.R. Ryall YMCA Swim Team
2:47.24 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
552
Elle Dorsch
10
IN
Irish Aquatics
2:47.25 1/19/24
2024 IN CON IMXtreme Challenge
553
Livy Gardiner
10
IL
Peoria Area Water Wizards
2:47.27 12/9/22
2022 FOX Holiday Classic
554
Kenzington Howard
10
IN
Wa-nee Waves Swim Team
2:47.29 3/1/24
2024 Spring NE ISI Divisional
555
Lilliana Breyer
9
MN
Life Time Minnesota Swim Team
2:47.32 12/9/23
2023 MN SCSC Winter Carnival Invite
556
Rory Breitbach
9
IA
Linn-Mar Swim Team
2:47.33 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
557
Brynlee Albrecht
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:47.44 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
558
Eve Malavich
9
OH
Countryside YMCA Torpedoes Swi
2:47.50 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
559
Janie Skarphol
10
ND
Minot Swim Club
2:47.52 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
560
Juliet Keyser
10
IN
Carmel Swim Club
2:47.54 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
561
Hadley White
10
MW
Lincoln Select Swimming
2:47.56 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
562
Irene Huang
10
IN
Carmel Swim Club
2:47.57 2/16/24
2024 IN SSC Northside Invite 2024
563
Norah Rome
10
MN
Life Time Minnesota Swim Team
2:47.59 3/1/24
2024 MN EDI Minnesota Regional Championship
564
Gracie Johnston
9
OH
Countryside YMCA Torpedoes Swi
2:47.73 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
565
Daisy Feeley
10
IL
Chicago Wolfpack Aquatic Club
2:47.76 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
566
Addy Vidas
10
MN
Riptide Swim Team
2:47.79 1/6/24
2024 MN AQJT Winter Invite
567
Olivia Willenbring
10
MN
St Cloud Area Family YMCA
2:47.80 11/17/23
2023 ND FM Gators IMX and Fall Invite
568
Alana Rodriguez
9
AR
Jets Aquatic Club
2:47.87 3/1/24
2024 AR 2024 AR 14 and Under Age Group State Champ
569
Aria Tam
10
IN
Westfield Aquatics
2:47.90 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
570
Cali Harb
8
IN
Munster Swim Club
2:47.95 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
571
Sophia Minniti
10
ND
West Fargo Flyers Swim Club
2:48.02 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
572
Tatum Probert
10
OH
Coffman Family YMCA
2:48.02 11/3/23
2023 OH Tidal Wave Aquatics Lu
573
Abby Balter
10
WI
Elmbrook Swim Club
2:48.12 1/20/24
2024 WI SHOR SYOA IMX CHALLENGE
574
Kahli Yap
10
LE
Blazing Barracudas
2:48.16 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
575
Lydia Kroon
10
SD
Pierre Swim Team
2:48.23 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
576
Madison Deuster
10
WI
Fox Cities YMCA Swim Team
2:48.30 2/16/24
2024 WI Regional Championship
577
Maya Klister
10
WI
Fox Valley Wave Swim Team
2:48.34 11/17/23
2023 OSHY Champion Meet
578
Josie Drummond
10
OH
Central Ohio Aquatics
2:48.36 10/21/23
2023 OH DR Gunnar Listerman
579
Norah Djoko Moyo
8
IL
FMC Aquatic
2:48.38 2/2/24
2024 IL LYON TYR Classic
580
Sadie Adhikari
9
OK
King Marlin Swim Club
2:48.42 1/13/24
2024 OK KMS Winter Invitational
581
Sybil Sylvester
9
IL
Peoria Area Water Wizards
2:48.44 2/16/24
2024 IL PAWW Valentine We'll Swim Our Heart Out
582
Ella Utterback
10
IN
Oak Hill Swim Club
2:48.45 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
583
Amelia Postovalov
10
IL
B.R. Ryall YMCA Swim Team
2:48.48 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
584
Michaela Blickensderfer
10
IL
Sullivan Blue Dolphins
2:48.51 2/9/24
2024 IL RAID Valentine Classic
585
Sophia Papazov
10
IL
FMC Aquatic
2:48.52 2/18/23
2023 IL MAVS Speedo Feed the Fire
586
Calise Ehresman
10
IN
Center Grove Aquatic Club
2:48.53 7/28/23
2023 ISI Summer SE Divisional
587
Victoria Wojtowicz
10
IL
FMC Aquatic
2:48.54 2/17/24
2024 IL MAVS Speedo Feed the Fire
588
Macy Pagano
10
IN
Irish Aquatics
2:48.54 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
589
Lauren Hettel
10
AR
Northwest Arkansas Aquatics
2:48.55 3/1/24
2024 AR 2024 AR 14 and Under Age Group State Champ
590
Avery Hawkins
10
MI
Dearborn Dolphins
2:48.55 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
591
Paige Jennings
10
OH
M.E. Lyons Ymca/Anderson Barra
2:48.57 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
592
Haylee Hines
8
IN
Indian Creek Swim Club
2:48.62 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
593
Emily Guo
10
MV
Empire KC Swim Club
2:48.66 2/9/24
2024 MV SC District Championships - East
594
Annistyn Worley
8
IN
Noblesville Swim Club
2:48.78 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
595
Scarlett Perrott
10
IL
Sullivan Blue Dolphins
2:48.81 2/9/24
2024 IL RAID Valentine Classic
596
Lucy Alde
9
WI
Southwest Aquatic Team
2:48.85 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
597
Lauren Motylinski
9
OH
Milford Area Swim Team
2:48.87 2/2/24
2024 OH CM TYR Winter Invite
598
Addie Graettinger
10
WI
Badger Aquatics Club
2:48.90 1/5/24
2024 WI BAC JANUARY CLASSIC INVITE
599
Vivienne Nevarez
10
IL
Fox Valley Family YMCA Aqua Fo
2:48.93 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
600
Paisley Marty
10
IL
Springfield IL YMCA
2:48.98 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
601
Vivienne Johnson
9
WI
Waunakee Wave
2:48.99 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
602
Addie Koutnik
10
WI
Elmbrook Swim Club
2:49.03 2/16/24
2024 WI Regional Championship
603
Emmy Stewart
10
LE
Lakeshore Swim Club
2:49.06 2/18/24
LSSC Regional Age Group Champi
604
Aleena Dukes
10
AR
Northwest Arkansas Aquatics
2:49.07 3/1/24
2024 AR 2024 AR 14 and Under Age Group State Champ
605
Olivia Fritz
10
WI
Schroeder YMCA Swim Team
2:49.09 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
606
Sloane Tussing
10
MN
Northfield Swim Club
2:49.09 2/24/24
2024 MN RFSC Last Chance Invit
607
Leah Anderson
10
MN
West Express Swim Team
2:49.16 3/1/24
2024 MN WEST Minnesota Regional Championship
608
Emma Portell
10
OZ
Metro East Titans Swimming
2:49.22 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
609
Clementine Tully
10
OZ
Parkway Swim Club
2:49.23 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
610
Iolana Ledermann
10
MI
Club Wolverine
2:49.24 11/17/23
SST Fall Classic
611
Cami Grigas
10
IL
Lincoln-Way Swim Association
2:49.28 1/19/24
2024 IN LCB New Years Splash Invite
612
Scarlett Hosch
9
IL
Danville YMCA Dolphins
2:49.31 2/24/24
2024 Illini District Champions
613
Catelynn Burkholder
10
IN
Wa-nee Waves Swim Team
2:49.31 3/1/24
2024 Spring NE ISI Divisional
614
Ally Roth
10
LE
Lakeshore Swim Club
2:49.33 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
615
Madilyn McNichols
9
IA
DES MOINES SWIMMING FEDERATION
2:49.33 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
616
Caitlyn Perkins
9
IN
Fishers Area Swimming Tigers
2:49.35 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
617
Marcella Hubrich
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:49.43 10/20/23
2023 IN VSC Kick Off to Fall Invite
618
Ari Busalacchi
10
WI
Storm Aquatics
2:49.43 12/16/23
2023 WI STRM TYR Winter Classi
619
Claire Graham
10
MV
Kansas City Blazers
2:49.45 2/4/23
2023 MV MAL Championships
620
Avalee Rann
9
OH
Mason Manta Rays
2:49.53 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
621
Ella Grobbel
10
MI
Oly Swimming
2:49.57 2/9/24
2024 Michigan Open
622
Ella Vateitei
10
WI
Northern Lakes Aquatic Club
2:49.59 2/3/24
2024 WI NLAC CONFERENCE SEASON ENDING MEET
623
Mallory Badgett
10
IN
Noblesville Swim Club
2:49.67 1/26/24
2024 IN WTSC Groundhog Invitational
624
Poppy Decker
9
MN
Blackline Aquatics
2:49.69 1/7/24
2024 MN SEMS January Invite
625
Nancy Logan
10
MV
Kansas City Blazers
2:49.69 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
626
Rylee Barnett
10
OZ
Seahawks Swim Club
2:49.72 12/16/23
2023 OZ METS Winter Invite
627
Juliette Calhoun
7
IN
Valparaiso Swim Club
2:49.74 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
628
Aleah Baker
9
IN
Concord Swim Club
2:49.76 3/1/24
2024 Spring NE ISI Divisional
629
Amelia Meland
10
SD
Brookings Swim Club
2:49.77 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
630
Skylee Biby
10
ND
West Fargo Flyers Swim Club
2:49.82 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
631
Ava Nixon
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:49.84 2/17/24
2024 IL DLTA Chase the Dream PrelimFinal Champions
632
Sophie Hoffsis
10
OH
Liberty Township/Powell YMCA P
2:49.94 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
633
Naomi Reopelle
10
IL
St Charles Swim Team
2:49.95 2/9/24
2024 IL SCST Chicagoland Team Championship
634
Hazel Buckler
8
MI
Plymouth Canton Cruisers
2:49.95 2/9/24
2024 Michigan Open
635
Kate Cassidy
10
ND
FM Gators Swim Club
2:49.95 3/23/24
2024 MN MYAS Midwest Regional Swim Meet
636
Elyse Karpinski
9
OH
Mason Manta Rays
2:49.97 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
637
Libby Hartnett
10
OZ
Parkway Swim Club
2:49.98 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
638
Francie Papachronis
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:50.04 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
639
Maren Cooper
10
MI
Oly Swimming
2:50.06 1/12/24
2024 IN SSC MLK Invite
640
Reese Kavanaugh
10
WI
Oregon Community Swim Club
2:50.08 1/6/23
2023 WI MAC MIDWEST INVITATIONAL
641
Amelia Osenga
10
IN
Fort Wayne Central
2:50.08 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
642
Hannah Isaksen
10
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
2:50.22 2/9/24
2024 Michigan Open
643
Addy Monke
10
IN
Carmel Swim Club
2:50.27 11/3/23
2023 IN CSC Fall Frenzy
644
Annabelle Haushalter
10
WI
Badger Aquatics Club
2:50.35 1/5/24
2024 WI BAC JANUARY CLASSIC INVITE
645
Liesl Roberts
9
MI
Byron Center
2:50.35 11/11/23
2023 GR Gales of November Open
646
Jacey Huber
10
WI
Oregon Community Swim Club
2:50.36 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champs -
647
Bianca Lacek
9
MN
Rochester Swim Club
2:50.37 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regional Championship
648
Sydney Smith
10
OH
Upper Arlington Swim Club
2:50.38 1/26/24
2024 OH UASC CLASSIC
649
Maria Campillo
9
MI
Rockford Riptide
2:50.41 2/16/24
2024 WMSL Winter A Championshi
650
Ella Lalko
10
IL
Delta Aquatics
2:50.43 1/19/24
2024 IL DLTA Winter Classic Make Up Days
651
Taissa Gorelik
10
IL
Scout Aquatics
2:50.53 2/16/24
2024 IL WSO North Shore Conference Championships
652
Alice Lipinski
10
IL
FMC Aquatic
2:50.54 2/2/24
2024 IL LYON TYR Classic
653
Addy Vue
10
MN
South East Metro Sharks
2:50.54 2/10/24
2024 MN PRNH Winter Whiteout
654
Blake Kruse
9
IL
St Charles Swim Team
2:50.58 2/17/24
2024 IL DLTA Chase the Dream PrelimFinal Champions
655
Charlie Porter
9
MN
Northfield Swim Club
2:50.60 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
656
Kate Rodriguez
9
WI
Green Bay Swim Club
2:50.63 2/16/24
2024 WI Regional Championship
657
Mia Murphy
10
IL
Academy Bullets Swim Club
2:50.66 1/5/24
2024 IL ACAD Speedo Invitational
658
Kennedy Jones
10
IL
Heartland Hurricanes
2:50.68 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
659
Stella Engelmeyer
9
MN
Rochester Swim Club
2:50.73 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regional Championship
660
Lucy Coffman
10
IN
Cardinal Community Swim Club
2:50.78 12/1/23
2023 IN Christmas CARD invite
661
Kennedy de Bear
10
OH
Upper Arlington Swim Club
2:50.82 1/26/24
2024 OH UASC CLASSIC
662
Violet Swanson
10
MW
Lincoln Select Swimming
2:50.87 1/27/24
2024 MW LSS Winterfest
663
Beeler Bazat
9
MV
Columbia Swim Club
2:50.92 1/26/24
2024 MV CSC Tiger Invite
664
Ruthie Shearer
10
IL
Kishwaukee YMCA Dekalb County
2:50.92 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
665
Chloe Pifer
10
OH
RC Durr Family YMCA
2:50.98 12/1/23
Cardinal Christmas Classic
666
Ksenia Skilj
10
MV
Kansas City Blazers
2:51.01 2/28/24
2024 MV SC Age Group Championships
667
Ellis Armstrong
10
OH
Wtrc Sharks
2:51.03 12/2/23
2023 OH WTRC "Swim Your Age" W
668
Khloe Pfeifer
10
SD
Dakota Riptide
2:51.03 11/11/23
2023 SD YST Upper Deck Veteran
669
Esme Hanson
10
MN
Foxjets Swim Team
2:51.05 11/12/22
2022 MN EDI Invite
670
Chloe Johnson
10
IN
Pacesetter Aquatics
2:51.05 2/9/24
2024 IN RAC Winter Invitational
671
Emily Accad
9
MI
Plymouth Canton Cruisers
2:51.07 12/8/23
2023 CW Huron River Winter Spl
672
Naevia Skilj
10
MV
Kansas City Blazers
2:51.10 10/22/23
2023 MV KCB BB Meet
673
Annalise Welch
9
WI
Elmbrook Swim Club
2:51.13 1/20/24
2024 WI SHOR SYOA IMX CHALLENGE
674
Hayden Sall
9
MI
Egra Waves
2:51.17 3/2/24
2024 Regional Meet - Grand Rap
675
Makenna Toyne
10
MV
Northland United Swim Team
2:51.22 1/12/24
2024 OK BVSC Meet of Champions
676
Kylie Morrison
10
OZ
Rockwood Swim Club
2:51.26 9/16/23
2023 RSCA Fall Distance Classi
677
Maya Bailey
10
LE
Lakewood Rangers Swim Team
2:51.30 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
678
Kinley Keck
10
LE
Vacationland Swim Club
2:51.35 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
679
Lillian Roberts
10
IN
Indian Creek Swim Club
2:51.36 2/9/24
2024 IN FRST 14 &U Provincial Championships
680
Lyla Warty
10
IL
Life Time Illinois Swim Team
2:51.36 1/6/24
2024 IL RISE and Shine
681
Vivian Jordan
10
IN
Carmel Swim Club
2:51.45 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
682
Essence Hinkelman
10
SD
Watertown Area Swim Club
2:51.45 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
683
Hannah Peng
9
MN
Aquajets Swim Team
2:51.49 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
684
Betsy Lord
10
WI
McFarland Spartan Sharks
2:51.50 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champs -
685
Beighley Ray
10
OK
Jenks Trojan Swim Club
2:51.50 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
686
Ella Nelson
9
MN
Great Wolf Swim Team
2:51.51 3/1/24
2024 MN MTKA Minnesota Regional Championship
687
Brianna Lankford
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:51.53 3/1/24
2024 MN MTKA Minnesota Regional Championship
688
Ava Johnson
10
ND
Minot Swim Club
2:51.54 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
689
Maggie Kovalyov
9
ND
FM Gators Swim Club
2:51.55 2/3/24
2024 ND Prochnow Invitational
690
Charlotte Truman
10
MI
Plymouth Canton Cruisers
2:51.63 2/2/24
Polar Plunge
691
Railynn James
8
SD
Rushmore Swim Team
2:51.64 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
692
Sophia Mickelson
10
WI
Elmbrook Swim Club
2:51.65 1/20/24
2024 WI SHOR SYOA IMX CHALLENGE
693
Myra Bailey
10
IN
Northridge Area Swimming Assoc
2:51.66 1/19/24
2024 IN CON IMXtreme Challenge
694
Violet Osterloh
8
MW
Brownell Talbot School
2:51.72 3/1/24
2024 MW HLA Champ Challenge
695
Aleks Smith
10
IL
B.R. Ryall YMCA Swim Team
2:51.74 12/16/23
2023 IL WDST Candy Cane Classic
696
Caroline Huang
9
OH
Mason Manta Rays
2:51.74 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
697
Kenzi Brown
10
MV
Fort Leavenworth Lancers Swim
2:51.74 2/9/24
2024 MV SC District Championships - Central
698
Emily Solorio
10
IN
Lake Central Barracudas
2:51.80 1/13/24
2024 IN CPSC Winter Timed Final Invitational
699
Olivia Gibson
10
OH
M.E. Lyons Ymca/Anderson Barra
2:51.81 3/1/24
2024 OH AP SWOYSL A Championships South
700
Zara Kopaygora
10
LE
Lake Erie Silver Dolphins
2:51.82 10/22/23
2023 Stevie Grieshammer HS Pre
701
Olivia Garland
10
IN
Indiana Swim Club
2:51.84 12/2/23
2023 IN ISC Fast and Flurrious Invitational
702
Maia Tiangco
10
SD
Sioux Falls Swim Team
2:51.86 10/28/23
2023 SD Swim Series, pt. 2
703
Amelia Garant
10
MI
Plymouth Canton Cruisers
2:51.93 2/23/24
2024 USSC Junior Cup
704
Grace Stephon
9
IN
Franklin Regional Swim Team
2:51.96 2/9/24
2024 IN FRST 14 &U Provincial Championships
705
Edie Hoftiezer
9
SD
Watertown Area Swim Club
2:51.99 2/3/24
2024 SD Beat the Blizzard
706
Violet Linzell
9
MI
Milan Swim Club
2:52.07 3/2/24
2024 Regional Meet - US-23
707
Annabella Drew
8
OH
Upper Arlington Swim Club
2:52.20 2/17/24
2024 OH UASC SC Regional Champ
708
Annmaree Anacker
9
IN
Cardinal Community Swim Club
2:52.25 2/24/24
2024 IN CARDOAK Last Chance Invite
709
Harper Hornung
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:52.34 2/11/23
2023 IA IASI Regional Champs - WEST
710
Abigail Norcia
10
OH
Liberty Township/Powell YMCA P
2:52.34 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
711
Finley Schlund
10
WI
Woodson Y Northern Swimmers
2:52.36 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
712
Maggie Tyler
10
IN
Franklin Regional Swim Team
2:52.37 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
713
Norah Pearson
9
MN
Monticello Swim Club
2:52.43 3/1/24
2024 MN EDI Minnesota Regional Championship
714
Audrey McGill
9
IL
Kishwaukee YMCA Dekalb County
2:52.44 3/1/24
2024 IL ILVY Northwest District and Junior Distric
715
Reagan Qualley
9
IA
Greater Des Moines YMCA
2:52.45 12/1/23
2023 IA DSMY Snow Globe Classic
716
Allie Marriott
9
MI
Supernova Swim Team
2:52.51 1/26/24
SLA Arctic Blast 2024
717
Ellen Zhu
9
OH
Mason Manta Rays
2:52.51 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
718
Esther Whitcomb
10
MN
Edina Swim Club
2:52.55 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
719
Kiersten Mittelstedt
10
SD
Dakota Riptide
2:52.60 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
720
Charlotte Walsh
9
WI
Badger Aquatics Club
2:52.60 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champions
721
Anna Hyde
10
OH
Countryside YMCA Torpedoes Swi
2:52.68 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
722
Deetya Prakash
10
IL
Fox Valley Swim Team
2:52.69 1/26/24
2024 IL LWSA Winter Whiteout
723
Aria Liesinger
10
MN
Riptide Swim Team
2:52.69 11/12/22
2022 MN RIPT FALL FESTIVAL INV
724
Madeleine Kirk
9
MN
Hurricanes Swim Team
2:52.69 12/16/23
2023 MN AQJT Holiday Invite
725
Molly Fisher
9
MW
Lincoln Select Swimming
2:52.73 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
726
Victoria Pike
10
IN
Carmel Swim Club
2:52.75 2/16/24
2024 IN SSC Northside Invite 2024
727
Celia Smith
9
MI
Farmington Family YMCA
2:52.78 12/16/23
SLA Holiday Blast
728
Alexa Wojciechowski
10
IL
Maverick Swim Club
2:52.80 1/5/24
2024 IL WCS Polar Bear Classic
729
Sophie Siegler
10
WI
McFarland Spartan Sharks
2:52.87 1/27/24
2024 STAR Winter Chill
730
Della Moffatt
10
WI
Shorewood Swim Club
2:52.88 2/16/24
2024 WI Regional Championship
731
Lily Abney
10
WI
Howard Suamico Storm Breakers
2:52.91 2/16/24
2024 WI Regional Championship
732
Anna Patten
10
WI
Waunakee Wave
2:52.94 1/20/24
Norski Open
733
Quinn Rayman
8
SD
Black Hills Gold Swimming
2:52.97 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
734
Addy Barron
10
IN
Riverside Aquatic Club
2:52.98 3/1/24
2024 Spring SW ISI Divisional
735
Kora Lind
8
SD
Vermillion Area Swim Team
2:53.03 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
736
Rachel Turk
10
LE
Macedonia Manta Ray Swim Team
2:53.03 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
737
Olivia Smith
9
MI
Dearborn Dolphins
2:53.07 3/2/24
2024 Regional Meet - Metro
738
Nora Moe
10
IN
Tri-West Swim Club
2:53.11 3/1/24
2024 Spring CW ISI Divisional
739
Abby Ponto
9
OH
Dublin Community Swim Team
2:53.11 12/8/23
2023 OH Mako Holiday Spirit C
740
Hallie Stein
10
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
2:53.22 11/4/23
Atlantis Fall Brawl 2023
741
Savannah Tucker
10
IA
Iowa Flyers Swim Club
2:53.24 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
742
Anna Shaw
9
WI
Southwest Aquatic Team
2:53.27 2/16/24
2024 WI Regional Championship
743
Whitley Butcher
9
AR
Northwest Arkansas Aquatics
2:53.29 1/5/24
2024 AR NWAA Winter Invite
744
Gweneth Hermann
9
MN
Riptide Swim Team
2:53.29 1/6/24
2024 MN AQJT Winter Invite
745
Maci Couch
9
IN
Hoosier Hills Otters
2:53.30 2/9/24
2024 IN RAC Winter Invitational
746
Harper Weber
10
SD
Sioux Falls Swim Team
2:53.32 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
747
Emerson Schneider
9
OZ
CSP Tideriders
2:53.39 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
748
Michelle Chen
9
MI
Plymouth Canton Cruisers
2:53.40 2/23/24
2024 USSC Junior Cup
749
Adalyn Stibel
9
OH
Dublin Community Swim Team
2:53.41 2/17/24
2024 OH WOR SC Regional Champi
750
Candice Wang
10
OH
Greater Columbus Swim Team of
2:53.42 2/18/23
2023 OH UASC SC Regional Champ
751
Violet Nowakowski
10
WI
Southwest Aquatic Team
2:53.45 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
752
Janet Ding
10
OH
Mason Manta Rays
2:53.46 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
753
Kinsley Hatch
10
MW
Lincoln Select Swimming
2:53.46 3/1/24
2024 MW HLA Champ Challenge
754
Emersyn Lebold
10
IN
Concord Swim Club
2:53.48 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
755
Hailey Scheiblauer
10
MN
Sea Devils
2:53.54 2/10/24
2024 MN SDVL Sweetheart Classi
756
Jaylyn Treller
10
OH
Northern KY Clippers
2:53.56 1/7/24
2024 OH CM IMR Wrap-Up Challen
757
Callie Weber
10
SD
Sioux Falls Swim Team
2:53.58 12/1/23
2023 SD-TIDE SC Winter Invite
758
Lexi Dutro
10
OH
Cincinnati Aquatic Club
2:53.60 11/3/23
2023 IN CSC Fall Frenzy
759
Rosie Zhu
10
OH
Central Ohio Aquatics
2:53.64 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
760
Eve Seraphin
9
IL
FMC Aquatic
2:53.65 2/17/24
2024 IL MAVS Speedo Feed the Fire
761
Sydney Paulsen
9
IN
Boilermaker Aquatics
2:53.81 1/26/24
2024 IN BA Gold Fever Invitational
762
Erin Sadowski
10
MI
Plymouth Canton Cruisers
2:53.83 1/26/24
SLA Arctic Blast 2024
763
Angela Yang
10
OZ
Rockwood Swim Club
2:53.87 11/17/23
2023 OZ Fall FASTival
764
Rhiannon Justice
9
OH
Dayton Raiders Swim Club
2:53.88 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
765
Safiya Shakir
10
IL
FMC Aquatic
2:53.91 11/17/23
2023 IL HSC FMC Speedo Classic
766
Claire Wang
10
MI
Sailfish Swim Club
2:53.92 12/3/21
Snowball Splash ABC
767
Josie Pieters
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:53.95 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
768
Elyse Johnson
10
ND
Prairie Rose Aquatics
2:53.97 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
769
Kaitlyn Kennedy
10
OH
RC Durr Family YMCA
2:53.99 11/3/23
2023 OH AP ABLY Larry Lyons Fa
770
Lexi House
9
IN
Westfield Aquatics
2:54.04 1/26/24
2024 IN WTSC Groundhog Invitational
771
Aubrey Boyd
10
OH
Cincinnati Marlins
2:54.10 2/2/24
2024 OH CM TYR Winter Invite
772
Quinn Aunan
9
MN
Foxjets Swim Team
2:54.11 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
773
Beckett Aguirre
9
OH
Cincinnati Marlins
2:54.12 2/3/23
2023 OH CM TYR Winter Invitat
774
Doireann McVeigh
10
MN
North Suburban Aquatic Club
2:54.15 10/6/23
2023 MN WOLF Howl at the Moon Invite
775
Anna Hamzeh
8
MI
Supernova Swim Team
2:54.16 10/7/23
LIFE & ROYAL Fall Frenzy
776
Iris Boutell
10
MI
Club Wolverine
2:54.22 12/8/23
2023 CW Huron River Winter Spl
777
Norah Anthony
9
MW
Siouxland Wave Aquatic Team
2:54.26 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
778
Taylor Duffey
10
MI
Grand Rapids Aquatics
2:54.29 3/2/24
2024 Regional Meet - Grand Rap
779
Mikaela Kafedzhieva
10
OH
Life Time Swim Ohio
2:54.29 12/2/23
2023 OH WTRC "Swim Your Age" W
780
Everlie Reuter
10
SD
Watertown Area Swim Club
2:54.30 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
781
Delfina Korte
9
OH
Mason Manta Rays
2:54.32 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
782
Camille Walrond
10
IN
Zionsville Swim Club
2:54.32 12/8/23
2023 IN NAT Jingle Jamboree
783
Kate Tufano
10
IL
Glenbrook Swim Club
2:54.36 12/16/23
2023 IL GSC How the Grinch Stole Distance
784
Evelyn Martin
9
IN
Irish Aquatics
2:54.37 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
785
Avani Quamme
9
WI
Storm Aquatics
2:54.40 12/16/23
2023 WI STRM TYR Winter Classi
786
Kaitlyn Liudahl
9
MN
Minnetonka Swim Club
2:54.43 11/3/23
2023 MN EDI Invite - IMX
787
Eleanore Crapo
8
IN
Terre Haute Torpedoes
2:54.43 3/1/24
2024 Spring SW ISI Divisional
788
Annabeth O'Neill
10
IA
Iowa Flyers Swim Club
2:54.49 12/1/23
2023 IA LMST December Invitational
789
Delaney Caldwell
10
WI
J-Hawk Aquatic Club
2:54.58 2/16/24
2024 WI Regional Championship
790
Analise Cottingham Gonzalez
8
IN
Jaguar Aquatics
2:54.58 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
791
Avalynn Kunz
10
IN
Greater Evansville Aquatic Tea
2:54.60 1/27/24
2024 IN GEVV Snowflake Derby Closed Invite
792
Maelynn Martinson
9
MN
Wright County Wave Swim Club
2:54.62 3/1/24
2024 MN MAN Minnesota Regional Championship
793
Tessa Glaros
9
IN
Valparaiso Swim Club
2:54.64 1/26/24
2024 IN BA Gold Fever Invitational
794
Stella Pelech
10
OZ
CSP Tideriders
2:54.64 12/1/23
2023 OZ CSP IM Complete
795
Mikaela Morris
8
IN
Westfield Aquatics
2:54.65 1/12/24
2024 IN ZSC The Freeze
796
Izzy Navarro Buyanova
9
OH
Central Ohio Aquatics
2:54.71 2/2/24
2024 OH CM TYR Winter Invite
797
Julianne Dolcetti
10
MI
Swim Gators STR
2:54.73 2/17/24
2024 Best ValenTimes Meet
798
Olivia Zimmerly
10
OH
Ft. Meigs YMCA Stingrays
2:54.73 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
799
Clara O'Connor
10
MI
Swim Gators STR
2:54.77 2/24/24
Life Time Michigan Last Chance
800
Sophia Will
10
MI
Unattached
2:54.80 2/25/24
2024 MTSL Championship Meet
801
Kendall Peterson
10
IA
DOWLING CATHOLIC RIPTIDE
2:54.82 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
802
Sabreen Shahwan
10
MI
Greater Kalamazoo Crocs
2:54.83 3/2/24
2024 Regional Meet - Lake Mich
803
Cora Arnold
8
IN
Noblesville Swim Club
2:54.91 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
804
Katelyn Bentz
10
IL
Clinton YMCA Otters
2:54.95 2/24/24
2024 Illini District Champions
805
Lauren Fada
10
OH
Mason Manta Rays
2:54.98 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
806
Cora Bresnahan
10
MN
West Express Swim Team
2:54.99 11/11/23
2023 MN WEST Express Fall Invi
807
Agata Lapshova
10
OH
Cincinnati Marlins
2:55.00 12/8/23
2023 Ohio River Challenge
808
Eliana Junkert
10
MN
New Hope Crystal Plymouth
2:55.01 2/25/24
2024 MN MONC Core 94 Bronze Ch
809
Alexis Jannusch
10
WI
Northern Lakes Aquatic Club
2:55.01 2/16/24
2024 WI Regional Championship
810
Cece McHugh
10
MI
Dexter Community Aquatic Club
2:55.03 11/10/23
Annual A3 Red, White, and Blue
811
Ava Hong
9
OZ
Metro East Titans Swimming
2:55.04 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
812
Riley Frankle
10
IN
Zionsville Swim Club
2:55.04 12/8/23
2023 IN NAT Jingle Jamboree
813
Ellie Ekey
10
MV
Empire KC Swim Club
2:55.05 2/9/24
2024 MV SC District Championships - East
814
Kamryn Simon
10
WI
Badger Aquatics Club
2:55.09 1/5/24
2024 WI BAC JANUARY CLASSIC INVITE
815
Meyer Seiffertt
9
OZ
Fast
2:55.10 12/9/23
Saluki Merry Swim Invitational
816
Hannah Anthony
10
MW
Siouxland Wave Aquatic Team
2:55.10 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
817
Anika Goettel
9
OZ
CSP Tideriders
2:55.13 2/2/24
2024 OZ Parkway Be My Valentine
818
Baylor Tornow
10
OH
Upper Arlington Swim Club
2:55.21 2/2/24
2024 OH GCST Last Ditch Meet
819
Harper Chism
10
OZ
CSP Tideriders
2:55.21 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
820
Georgia Heyen
10
MW
Life Time Omaha
2:55.25 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
821
Nicoletta Rose
10
MI
Jenison
2:55.28 3/2/24
2024 Regional Meet - Lake Mich
822
Addilyn Westby
10
WI
Waunakee Wave
2:55.32 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
823
Natalia Baum-Perez
10
MW
Brownell Talbot School
2:55.33 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
824
Charlotte Moyer
9
OH
Buckeye Swim Club
2:55.46 1/26/24
2024 OH UASC CLASSIC
825
Sophia Gitlitz
10
OH
Central Ohio Aquatics
2:55.50 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
826
Adaruth Johnson
10
IN
Lawrence County Aquatics
2:55.50 3/1/24
2024 Spring SW ISI Divisional
827
Laura Villanueva
8
SD
Yankton Swim Team
2:55.50 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
828
Norah Ke
10
MI
Mid Michigan Aquatics Hurrican
2:55.53 3/2/24
2024 Regional Meet - Grand Rap
829
Violet Miller
10
LE
North Coast Aquatic Team
2:55.54 2/11/24
2024 LE BBA Feb 11
830
Morgan Mickschl
9
MN
Foxjets Swim Team
2:55.61 10/28/23
2023 MN MTKA Monster Mash
831
Lauren Everingham
8
OH
Dublin Community Swim Team
2:55.62 2/17/24
2024 OH WOR SC Regional Champi
832
Avery Hess
10
IL
Sullivan Blue Dolphins
2:55.71 1/27/24
2024 IN THT Arctic Blast
833
Hope Derkson
10
IL
Fox Valley Swim Team
2:55.75 2/17/24
2024 IL MAVS Speedo Feed the Fire
834
Aloh Kinas
10
WI
Waunakee Wave
2:55.77 10/28/23
LFSC Monster Mash
835
Sawyer Tuminello
10
OH
Wtrc Sharks
2:55.79 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
836
Carlie Douglas
8
LE
Canton City Swimming
2:55.83 1/13/24
2024 Jim Scullion Age Group Sh
837
Piper Druso
9
IN
Valparaiso Swim Club
2:55.87 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
838
Opal Enoch
9
IN
Carmel Swim Club
2:55.89 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
839
Mahi Shah
9
IL
Patriot Aquatic Club
2:55.90 2/2/24
2024 IL RISE A+
840
AJ Safarikova
9
IL
NASA Wildcat Aquatics
2:55.91 1/20/24
2024 IL NTA TYR Rick Peterson Build The Base Invit
841
Lily Adams-Demik
10
IN
Crown Point Swim Club
2:55.97 12/1/23
2023 IN LCB Winter Blast Invite
842
Emily Meek
10
IN
Donner Swim Club
2:55.98 12/8/23
2023 Ohio River Challenge
843
Bridget McCarthy
10
IL
Lincoln-Way Swim Association
2:56.07 1/26/24
2024 IL LWSA Winter Whiteout
844
Brooklyn David
9
MI
Blue Water Swim Club
2:56.07 12/1/23
Snowball Splash
845
Helena Susag
10
IN
Carmel Swim Club
2:56.12 2/16/24
2024 IN SSC Northside Invite 2024
846
Harvin Enger
10
MN
South Metro Storm Swim Club
2:56.18 11/11/23
2023 MN WEST Express Fall Invi
847
Natiel Jean
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:56.20 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
848
Reese Matayosian Melius
10
IL
RISE Aquatic Club
2:56.23 1/20/24
2024 IL NTA TYR Rick Peterson Build The Base Invit
849
Samantha Cielak
10
IL
Alligator Aquatics
2:56.24 2/17/24
2024 IL AA Last Chance Splash
850
Quinn Humphrey
9
SD
Brookings Swim Club
2:56.25 1/19/24
2024 SD SFST January Invite
851
Annelie Shamhart
9
OK
Bartlesville Splash Club
2:56.27 1/12/24
2024 OK BVSC Meet of Champions
852
Lydia Palmer
10
MW
Sarpy County
2:56.28 3/1/24
2024 MW CBSC Champ Challenge
853
Quinn Marzonie
10
MI
Grand Traverse Bay YMCA Breake
2:56.37 2/17/24
2024 Great Lakes Tropical Chal
854
Katy Harrison
9
IN
Cardinal Community Swim Club
2:56.38 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
855
Lily Tomic
10
MW
Sarpy County
2:56.39 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
856
Madeleine Black
9
OH
Mason Manta Rays
2:56.43 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
857
Kolby Brinkman
10
OH
Cincinnati Marlins
2:56.43 2/2/24
2024 OH CM TYR Winter Invite
858
Andie Loqui
10
IL
Maverick Swim Club
2:56.51 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
859
Eloise Kirk
9
IL
Red Raider Aquatics
2:56.53 2/9/24
2024 IL RAID Valentine Classic
860
Alexa Goertzen
9
IA
Linn-Mar Swim Team
2:56.70 2/10/24
2024 IA Winter Regional and 8 & under Championship
861
Emma Gornik
10
IL
NASA Wildcat Aquatics
2:56.70 2/16/24
2024 IL WSO North Shore Conference Championships
862
Olivia Kahle
10
WI
Fox Cities YMCA Swim Team
2:56.71 2/16/24
2024 WI Regional Championship
863
Elie Coleman
10
MN
Rochester Swim Club
2:56.73 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regional Championship
864
Annora Michaelis
9
OH
Buckeye Swim Club
2:56.76 1/26/24
2024 OH UASC CLASSIC
865
Cali Miller
10
IN
Pendleton Swim Club
2:56.76 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
866
Hailey Smigelski
10
MI
North Kent Aquatic Team
2:56.78 2/16/24
2024 WMSL Winter A Championshi
867
Haddie Reenan
10
OH
Cincinnati Marlins
2:56.80 2/15/24
2024 OH CM SC Regional Champio
868
Britt Wendt-Yu
10
MN
Sea Devils
2:56.84 2/20/24
2024 MN SDVL Intersquad Meet
869
Charlotte Becker
8
WI
McFarland Spartan Sharks
2:56.85 11/17/23
MSS 2023 Rock Star Splash
870
Brynly Kensinger
9
IN
Lake Central Barracudas
2:56.87 11/10/23
2023 IN HSC TYR Swimucopia
871
Greta McCarthy
10
IL
McGaw YMCA
2:56.91 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
872
Gisele Stewart
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:56.92 12/9/23
2023 MN MTKA TYR Team Challenge
873
Paige Somerhalder
10
WI
West Bend Swim Club
2:56.93 2/16/24
2024 WI Regional Championship
874
Palmer Steel
10
OH
Hydra Aquatics
2:56.95 2/2/24
2024 OH GCST Last Ditch Meet
875
Avery Rollins
10
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
2:56.95 12/1/23
2023 GLT Tsunami Meet
876
Julia Levis
10
MN
Edina Swim Club
2:57.03 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
877
Lydia Garcia
9
AR
Northwest Arkansas Aquatics
2:57.09 2/16/24
2024 AR Friday Night Frenzy 11
878
Sloane Miller
10
OH
Hydra Aquatics
2:57.16 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
879
Ruza Jankovich
9
IL
Scout Aquatics
2:57.17 1/12/24
2024 IL PAC Patriot Pride Winter Prelim Final
880
Madelyn Brito
10
ND
Aquastorm
2:57.33 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
881
Virginia Fiffick
10
LE
Piranha Aquatics
2:57.34 1/13/24
2024 Jim Scullion Age Group Sh
882
Alexis Parra
10
IL
Hornet Age Group Swim Club
2:57.41 2/17/24
2024 IL MAVS Speedo Feed the Fire
883
Olivia Scheetz
9
IL
RISE Aquatic Club
2:57.44 2/2/24
2024 IL RISE A+
884
Lina Houseman
10
OH
Dublin Community Swim Team
2:57.46 2/17/24
2024 OH WOR SC Regional Champi
885
Emilie Bellows
10
WI
Southwest Aquatic Team
2:57.50 2/10/24
2024 WI NBSC VALENTINE'S MEET
886
Maya Bassler
10
WI
Unattached
2:57.54 1/19/24
2024 MMSC Winter Invite
887
Hayley Dutkiewicz
10
MI
South Central Swim
2:57.60 3/2/24
2024 Regional Meet - Grand Rap
888
Ainsley Bowen
9
OH
Mason Manta Rays
2:57.64 12/17/23
2023 OH RAYS IMX Invitational
889
Collins Fish
9
MI
Mid Michigan Aquatics Hurrican
2:57.67 10/20/23
2023 Boo Bash Invitational
890
Nora Hunek
10
IL
Lyons Aquatics
2:57.68 2/2/24
2024 IL LYON TYR Classic
891
Margaret Olson
10
SD
Vermillion Area Swim Team
2:57.69 1/19/24
2024 SD SFST January Invite
892
Elizabeth Myhre
9
MN
Riptide Swim Team
2:57.70 1/6/24
2024 MN AQJT Winter Invite
893
Coraline Hill
10
OH
M.E. Lyons Ymca/Anderson Barra
2:57.72 3/1/24
2024 OH AP SWOYSL A Championships South
894
Victoria Gardner
10
MI
Northern Michigan Narwhals
2:57.74 2/25/24
2024 MTSL Championship Meet
895
Natalie Geraghty
9
IN
Brownsburg Swim Club
2:57.82 3/1/24
2024 Spring CW ISI Divisional
896
Sidney Limkemann
9
OH
Hilliard YMCA
2:57.87 2/17/24
2024 OH UASC SC Regional Champ
897
Paisley Johnson
10
MV
Lawrence Aquahawks
2:57.93 1/5/24
2024 MV TSA True Blue Igloo
898
Stella Wuerger
10
WI
Badger Aquatics Club
2:57.94 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
899
Marley LeClair
9
MI
Supernova Swim Team
2:57.95 2/23/24
2024 USSC Junior Cup
900
Scarlett Zehr
10
IN
Jasper Aquatic Wildcats
2:57.98 1/27/24
2024 IN GEVV Snowflake Derby Closed Invite
901
Emma Bry
10
IA
Mason City Swim Club
2:57.99 12/16/23
2023 IA RSC Blizzard Blast 2
902
Victoria Michajlyszyn
10
MI
Life Time Michigan Swim Team
2:58.02 3/2/24
2024 Regional Meet - Northeast
903
Julianna Bollmann
9
OH
Cincinnati Marlins
2:58.07 2/2/24
2024 OH CM TYR Winter Invite
904
Melanie Swasey
10
MI
Livonia Community Swim Club (L
2:58.07 2/2/24
Polar Plunge
905
Hailey Kotilinek
9
MN
Wright County Wave Swim Club
2:58.07 2/25/24
2024 MN MONC Core 94 Bronze Ch
906
Nyah Nagy
9
MN
Minnetonka Swim Club
2:58.12 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
907
Lina Benson
9
MN
Foxjets Swim Team
2:58.18 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
908
Elianna Lawson
9
IN
Avon Community Swim Team
2:58.20 2/9/24
2024 IN ACST Aquasprints
909
Taya Glasper
8
IN
Wavemakers Swim Team
2:58.23 3/1/24
2024 Spring NE ISI Divisional
910
Clara Zielke
9
MN
Hurricanes Swim Team
2:58.26 12/16/23
2023 MN AQJT Holiday Invite
911
Nora Lindley
9
IL
RISE Aquatic Club
2:58.31 11/17/23
2023 IL HPAC Fall Extravaganza
912
Kylie Maners
10
IN
Westfield Aquatics
2:58.32 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
913
Ria Vakayil
9
IL
Mundelein Mustang Swim Club
2:58.34 2/18/24
2024 IL COHO Open Time Trial Last Chance Meet
914
Isabelle Gurak
9
IL
Patriot Aquatic Club
2:58.35 12/8/23
2023 FOX Holiday Classic
915
Schafer Metzger
9
OH
Mason Manta Rays
2:58.38 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
916
Avani Rao
10
OZ
Rockwood Swim Club
2:58.39 12/15/23
2023 OZ Parkway Jingle Bell Classic
917
Margeaux Sevcik
9
IL
Glenbrook Swim Club
2:58.43 12/8/23
2023 FOX Holiday Classic
918
Emma Fathallah
10
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
2:58.51 12/1/23
2023 GLT Tsunami Meet
919
Aria Romero
9
IN
Highland Hurricanes Swim Club
2:58.52 2/16/24
2024 IN CPSC Presidential Cchallenge
920
Gianna Passe
10
WI
Pleasant Prairie Patriots
2:58.53 11/11/23
Welcome to Winter 2023
921
Nora Ferris
10
MN
South Metro Storm Swim Club
2:58.57 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regional Championship
922
Katelyn Johnson
10
SD
Watertown Area Swim Club
2:58.57 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
923
Ellison Mathews
9
OH
Cincinnati Marlins
2:58.58 2/15/24
2024 OH CM SC Regional Champio
924
Emily Wehrenberg
9
IL
Maverick Swim Club
2:58.64 2/17/24
2024 IL MAVS Speedo Feed the Fire
925
Ruby Fuller
10
IL
B.R. Ryall YMCA Swim Team
2:58.66 12/8/23
2023 FOX Holiday Classic
926
Lucy Peckham
10
IL
FMC Aquatic
2:58.68 12/2/23
2023 IL WHTN Jingle Bell Meet
927
Jane Brenner
9
OH
Mason Manta Rays
2:58.72 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
928
Ellie Leonard
10
LE
Lake Erie Silver Dolphins
2:58.72 10/22/23
2023 Stevie Grieshammer HS Pre
929
Ava Isaacs
10
OH
Mason Manta Rays
2:58.73 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
930
Mackenzie Morelli
10
LE
Lake Erie Silver Dolphins
2:58.75 10/22/23
2023 Stevie Grieshammer HS Pre
931
Haley Phelps
10
IN
Concord Swim Club
2:58.75 1/19/24
2024 IN CON IMXtreme Challenge
932
Elsa Schwartz
9
MN
North Suburban Aquatic Club
2:58.77 12/16/23
2023 MN AQJT Holiday Invite
933
Kate Justin
10
IN
Carmel Swim Club
2:58.79 12/1/23
2023 NAC SPEEDO Music City Inv
934
Stella McCurdy
9
MN
Riptide Swim Team
2:58.80 3/1/24
2024 MN MAN Minnesota Regional Championship
935
Willow Upchurch
10
WI
Geneva Lakes Family YMCA
2:58.80 2/17/23
2023 WI Regional Championship
936
Hanika Chhajer
10
OH
Buckeye Swim Club
2:58.81 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
937
Emmersyn Bonsky
10
LE
Copley Aquatics
2:58.82 2/18/24
2024 SWIM Regional Age Group C
938
Taanya Balapa
10
IL
Life Time Illinois
2:58.84 12/8/23
2023 IL TIDE FVPD Penguin Plunge
939
Gemma Robertson
10
MI
Saline Swim Team
2:58.85 2/3/24
DRD Ground Hog Splash
940
Reese Robinson
10
IN
Sugar Creek Swim Club Inc.
2:58.91 7/28/23
2023 ISI Summer Central Divisi
941
Amelia Tabis
10
IL
Delta Aquatics
2:58.93 1/5/24
2024 IL ACAD Speedo Invitational
942
Mia Fozo
9
MI
Pointe Aquatics
2:58.93 1/20/24
2024 PA Closed Invitational
943
Olivia Meisner
10
MV
Kansas City Blazers
2:58.94 11/4/23
2023 MV KCB Blazer Series 2 Giving Thanks
944
Harper Loges
9
MW
Swim Omaha
2:58.94 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
945
Sylvia DeVries
10
MI
Egra Waves
2:58.94 3/2/24
2024 Regional Meet - Grand Rap
946
Elenore Peebles
10
OH
Upper Arlington Swim Club
2:59.01 1/26/24
2024 OH UASC CLASSIC
947
Maya Pierskalla
9
MN
Blackline Aquatics
2:59.03 2/10/24
2024 MN PRNH Winter Whiteout
948
Sabrina Neric
10
IN
Westfield Aquatics
2:59.06 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
949
Aubrie Burle
10
MV
Mexico YMCA Mid-Mo Marlins
2:59.07 1/26/24
2024 MV CSC Tiger Invite
950
Lindsay Wang
10
OH
Mason Manta Rays
2:59.08 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
951
Alea Nguyen
9
MW
Lincoln Y Dolphins
2:59.08 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
952
Sophie Barton
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:59.10 12/8/23
2023 IN VSC Holly Jolly Invitational
953
Lydia Kessler
8
SD
Aberdeen Swim Club
2:59.17 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
954
Ellie Wiggins
10
IN
Jay County Swim Club
2:59.19 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
955
Olivia Dubois
9
MN
Riptide Swim Team
2:59.21 12/9/23
2023 MN SCSC Winter Carnival Invite
956
Veronica Mitrea
10
MI
Utica Shelby Swim Club
2:59.29 2/23/24
2024 USSC Junior Cup
957
Layla Lucas
10
IA
Iowa Flyers Swim Club
2:59.29 12/1/23
2023 IA LMST December Invitational
958
Lana Matic
10
LE
SwimUnited
2:59.31 2/18/24
2024 SWIM Regional Age Group C
959
Harper Ruffner
10
IN
Lake Central Barracudas
2:59.39 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
960
Marlowe Crowder
9
IL
Jacksonville YMCA Sharks
2:59.39 2/24/24
2024 Illini District Champions
961
Grace Kasten
9
OH
Mason Manta Rays
2:59.40 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
962
Molly Shekleton
9
IN
Zionsville Swim Club
2:59.40 3/1/24
2024 Spring CW ISI Divisional
963
Natalie McCall
10
MI
Egra Waves
2:59.42 10/20/23
2023 Boo Bash Invitational
964
Cloe McDowell
8
MI
Byron Center
2:59.47 2/3/24
2024 Grand Rapids Open
965
Frankie Beuthin
10
WI
Badger Aquatics Club
2:59.49 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champions
966
Sydney Jones
10
IL
Springfield IL YMCA
2:59.51 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
967
Jocelyn Pestana
10
MN
West Express Swim Team
2:59.53 2/3/24
2024 MN WEST Express Last Chan
968
Erin Huether
10
SD
Rushmore Swim Team
2:59.59 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
969
Elsie McNamara
10
MI
Alma
2:59.61 2/25/24
2024 MTSL Championship Meet
970
Alex Wolf
10
IL
SWIFT Aquatics
2:59.62 1/5/24
2024 IL GSC Super Teams Meet
971
Addison Knott
10
MI
Oly Swimming
2:59.62 2/9/24
2024 Michigan Open
972
Josie Forman
9
OZ
Seahawks Swim Club
2:59.70 12/16/23
2023 OZ METS Winter Invite
973
Eve Fischer
10
WI
Fond du Lac Swim Club
2:59.73 2/16/24
2024 WI Regional Championship
974
Troya Niesen
10
WI
Badger Aquatics Club
2:59.80 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champions
975
Claire Spector
10
OH
Worthington Swim Club
2:59.80 12/2/23
2023 OH BGSC Holiday Invite
976
Libby Nicholson
10
IN
Jasper Aquatic Wildcats
2:59.84 1/5/24
2024 IN JAWS Medalfest
977
Grace Gallagher
9
WI
J-Hawk Aquatic Club
2:59.86 1/13/24
J-Hawk Winter Thaw
978
Ruby Cannady
10
MV
Empire KC Swim Club
2:59.89 2/9/24
2024 MV SC District Championships - East
979
Celia Morgan
9
IN
Fishers Area Swimming Tigers
2:59.94 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
980
Zoe Lit
10
IL
FMC Aquatic
2:59.94 2/10/24
2024 PX3 Valentine Open
981
Mazie Nault
10
WI
Storm Aquatics
2:59.98 12/16/23
2023 WI STRM TYR Winter Classi
982
Ruoxi LI
10
OZ
Rockwood Swim Club
2:59.99 10/28/23
2023 RSCA Halloween Howl
983
Olivia Choi
8
IL
FMC Aquatic
3:00.04 2/10/24
2024 PX3 Valentine Open
984
Jaelyn Habon
10
IL
Greater Joliet Area YMCA
3:00.05 1/26/24
2024 IL LWSA Winter Whiteout
985
Elli Brazis
9
MN
St Croix Swim Club
3:00.06 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
986
Kinnick Ocheltree
10
IA
Greater Des Moines YMCA
3:00.07 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
987
Lachlyn Geslani
10
IL
SWIFT Aquatics
3:00.11 1/5/24
2024 IL GSC Super Teams Meet
988
Violet Bross
9
OH
M.E. Lyons Ymca/Anderson Barra
3:00.17 12/1/23
2023 IN FAST Santa Claus Classic
989
Juliet Reynolds
10
OH
Buckeye Swim Club
3:00.18 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
990
Emma Burns
9
OH
Dayton Raiders Swim Club
3:00.18 12/8/23
2023 OH Mako Holiday Spirit C
991
Svea Vevle
10
MN
Foxjets Swim Team
3:00.20 1/27/24
2024 MN HURR Rock Me Like a Hu
992
Eve Beatty
9
MW
Greater Omaha Aquatics Leopard
3:00.20 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
993
Szymon Kwaczek
9
LE
Lake Erie Silver Dolphins
3:00.21 11/17/23
The 2023 Mark J. Braun Fall Cl
994
Layla Wolfe
10
WI
The Stateline Aquatic Team
3:00.23 10/28/23
2023 STAR Spooktacular
995
Emma Rondeau
10
MN
West Express Swim Team
3:00.26 2/3/24
2024 MN WEST Express Last Chan
996
Jaylee Besser
10
IN
Northridge Area Swimming Assoc
3:00.26 1/19/24
2024 IN CON IMXtreme Challenge
997
Zoey Haines
10
MI
Hurricane Penguins Swim Club
3:00.27 3/2/24
2024 Regional Meet - US-23
998
Maevyn Burger
10
IL
Springfield IL YMCA
3:00.36 2/10/23
2023 IL RAID Valentine Classic
999
Maggie Beck
10
IN
Mt Vernon Premium Aquatics
3:00.38 12/9/22
2022 IN IU Natatorium Winter Invitational
1000
Stella Lenahan
9
OH
Greater Toledo Aquatic Club
3:00.40 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application