Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Parker Wheeler
10
GA
SwimAtlanta
56.09 12/8/23
Classic City Quad Meet 2023
2
Alex Kirsling
10
GA
SwimAtlanta
57.00 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
3
William Crisp
10
ST
Streamline Aquatics
57.47 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
4
Clayton Chia
10
NC
Tac Titans
58.24 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
5
Sutton Hansen
10
FL
Saint Petersburg Aquatics
58.31 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
6
Guy Soto
10
FG
Cyclones Swim Team
58.38 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
7
Luca Ferrera
9
FL
Saint Petersburg Aquatics
58.47 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
8
Ivans Bogdanovs
10
GA
SwimAtlanta
59.44 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
9
Gabriel Laurito
10
GU
Sharks Swim Club
59.57 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
10
Max Norton
10
ST
Nitro Swim Team
59.70 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
11
Tony Machavariani
10
NC
SwimMAC Carolina
59.71 10/28/23
2023 SwimMAC Carolina vs. Dyna
12
Axel Phillips
10
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
59.85 9/22/23
2023 SE PCST Speedo Beach Blas
13
Tyler Wright
10
FG
Saint Andrew's Aquatics
59.89 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
14
Lucas Karam
10
NC
Marlins of Raleigh
59.93 10/13/23
EAC Autumn Invitational 2023
15
Zackary Vlahos
10
KY
Triton Swimming of Louisville
1:00.03 1/6/24
2024 Mid States All Star Champ
16
Leif Dowling
10
FL
Blue Dolfins
1:00.10 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
17
Santiago Quevedo
10
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:00.15 10/28/23
2023 BD SWAToberfest Sprintacu
18
Gabriel Laurito
10
GU
Sharks Swim Club
1:00.23 1/12/24
2024 Tracey Harper-Santiago Me
19
Dylan Kees
10
NC
Tyde
1:00.31 1/26/24
2024 GCY Winter YMCA Meet
20
Aspen Ralys
10
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
1:00.32 9/22/23
2023 SE PCST Speedo Beach Blas
21
Kevin Xiang
10
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:00.54 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
22
Emmanuel Guerrero
10
FL
Patriot Aquatics
1:00.59 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
23
Cameron Johnson
10
SE
Birmingham Swim Team
1:00.68 9/23/23
2023 SE BSL Sprint Into Fall
24
Mikey Gao
10
ST
Nitro Swim Team
1:00.73 9/16/23
2023 ST NTRO Steve Wolleben Re
25
Ezrah Shapiro
10
ST
Capital of Texas Aquatics
1:00.89 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
26
Lucas Bonner
10
NC
Tac Titans
1:00.91 2/11/24
2024 TAC TITANS February Quali
27
Quinn Emilio
10
GU
The Woodlands Swim Team
1:00.96 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
28
Ethen Cowles
10
NC
SwimMAC Carolina
1:00.96 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
29
David Bao
9
NC
Tac Titans
1:00.98 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
30
Maverick McMeeking
10
FL
Hydro4 Swimming
1:01.02 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
31
Max Vallillo
10
FL
Patriot Aquatics
1:01.30 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
32
Seojun Lee
10
ST
Nitro Swim Team
1:01.35 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
33
Elijah McCoy
10
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:01.38 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
34
William Wang
10
FL
Blue Dolfins
1:01.49 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
35
George Chernev
10
GA
Tidal Wave Swimming
1:01.49 3/16/24
2024 GA 10& Under Greater Atlanta Divisionals
36
Adric Lam
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:01.50 2/2/24
Heart Racer
37
Brandon Infante
10
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
1:01.57 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
38
Jacob Klecha
10
NC
Marlins of Raleigh
1:01.59 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
39
Byron Bahrami
10
ST
Nitro Swim Team
1:01.60 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
40
Mati Cabrini
10
KY
Lexington Dolphins
1:01.62 1/6/24
2024 Mid States All Star Champ
41
Evan Zhang
10
NC
Tac Titans
1:01.64 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
42
Albert Chen
10
GU
Houston Bridge Bats
1:01.72 9/30/23
Texas Elite IMX Invite 2023
43
Banks Cooler
10
NC
SwimMAC Carolina
1:01.75 10/28/23
2023 SwimMAC Carolina vs. Dyna
44
Leif Dowling
9
FL
Blue Dolfins
1:01.88 11/30/23
2023 Winter Classic
45
Marcus Ognoskie
10
ST
Longhorn Aquatics
1:01.90 10/8/23
2023 ST TXLA 10&U Fall Kick Of
46
Max Vallillo
10
FL
Patriot Aquatics
1:01.94 11/30/23
2023 Winter Classic
47
Michael Rieck
10
FG
North Palm Beach Swim Club
1:01.97 11/17/23
NPB Turkey Invite
48
Daniel Shi
10
FL
Loggerhead Aquatics
1:01.98 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
49
Willie Chapman
10
LA
Crawfish Aquatics
1:02.10 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
50
Michael Albertini
10
FG
Plantation Swim Team
1:02.14 3/22/24
2024 FL Sunshine State Showcase
51
Keenan Dawson
10
NC
Star Aquatics
1:02.14 12/15/23
2023 STAR Triad Tropic
52
Jacob Li
10
FL
Gator Swim Club
1:02.19 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
53
Michael Tiani
10
FG
Coral Springs Swim Club
1:02.24 3/22/24
2024 FL Sunshine State Showcase
54
Beau Fowler
9
FL
Loggerhead Aquatics
1:02.32 2/2/24
Groundhog Day Meet
55
Ashton Womack
10
GU
Eagle Swimming Association
1:02.35 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
56
Stephano Villalobos
10
FG
Florida Atlantic Aquatics
1:02.36 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
57
Jackson Bush
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:02.38 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
58
Aaron Fang
10
NC
Tac Titans
1:02.43 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
59
Patrick Ilonta
10
FG
Swim Fort Lauderdale
1:02.45 11/30/23
SFTL Speedo Winter Classic
60
Landon Wu
10
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:02.50 10/13/23
2023 FCST Oct Tri Meet
61
Cade Miller
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:02.63 12/8/23
2023 ST AAAA NS Winter Wonderl
62
Channing Wensil
9
KY
Etown Dolphins
1:02.65 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
63
Jax Ball
10
SC
City of Charleston Southern Ma
1:02.68 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
64
Ryan Boughton
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:02.71 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
65
Vahan Matsakyan
10
NC
SwimMAC Carolina
1:02.81 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
66
Ollie Turner
10
FL
Loggerhead Aquatics
1:02.83 2/2/24
Groundhog Day Meet
67
Mason Molenaur
10
NC
SwimMAC Carolina
1:02.86 1/26/24
2024 TYR Western Open
68
Luke Masneri
10
NC
Greensboro Community YMCA
1:02.93 3/14/24
2024 USRY Short Course Champs
69
Connor Kieffer
10
FL
Tampa Bay Aquatic Club
1:02.94 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
70
Charles Lee
10
NC
Tyde
1:03.03 3/14/24
2024 USRY Short Course Champs
71
Parker Balasabas
10
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1:03.08 12/15/23
2023 GA All Medal December Extravaganza
72
Owen Hawkins
10
GU
Ambush Swimming
1:03.12 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
73
Nicklas Proniuk
10
ST
Whitecaps of Westlake
1:03.14 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
74
Taiyun McGowan
9
GU
Spring Swim Team
1:03.18 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
75
River Simpkins
10
FG
North Palm Beach Swim Club
1:03.19 12/7/23
33rd Annual Winter Championshi
76
Kai Koper
10
SC
Team Greenville
1:03.21 2/15/24
2024 SC TG Short Course Age Gr
77
Vansh Dighe
10
NC
Tac Titans
1:03.26 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
78
Lucas Wright
10
SE
Birmingham Swim Team
1:03.28 12/9/23
2023 Santa Splash
79
Janiel Espinosa
10
FG
SwimFast
1:03.33 10/14/23
2023 FG NMST-BMHG October Invite
80
Skyler Malkowicz
9
FL
Sarasota Sharks
1:03.34 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
81
Cooper Redden
9
GU
South Shore Sails
1:03.34 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
82
Hunter Gumbayan
9
FL
SwimRise Aquatics
1:03.38 9/30/23
EAJ Speedo September Fall Meet
83
Denis Yazvin
10
ST
High Performance Aquatic
1:03.39 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
84
Garrett Hoolihan
10
GU
Tomball Area Swim Club
1:03.41 1/12/24
2024 LA TAQ Mardi Gras Meet
85
Benett Christel
10
FL
Tampa Bay Aquatic Club
1:03.43 9/8/23
KAH20 Coach Kelley Allen Memor
86
Thomas Keily
10
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:03.46 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
87
Jackson Baral
10
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:03.49 3/22/24
2024 FL Sunshine State Showcase
88
Brandon Yang
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:03.51 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
89
Michael Wanless
10
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
1:03.56 11/30/23
2023 COR CLASSIC
90
Finley Rochford
10
NT
Cor
1:03.56 11/30/23
2023 COR CLASSIC
91
Brogen Smith
10
SE
Prime Aquatics
1:03.58 11/10/23
Tennessee Aquatics Fall Classi
92
Langdon Bailey
10
NC
Marlins of Raleigh
1:03.66 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
93
Mickey Jokulis
10
GA
Aiken-Augusta Swim League
1:03.68 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
94
Matthew Williams
10
FL
Highlander Aquatic Club
1:03.71 11/30/23
2023 Winter Classic
95
Graham Ollestad
10
ST
Lone Star Aquatic Club
1:03.71 10/13/23
2023 ST LSAC 4th Annual Gnarfe
96
Charlie Schrader
10
SE
McCallie / Gps Aquatics
1:03.72 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
97
James Levin
10
SE
Tennessee Aquatics
1:03.73 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
98
Holt Jollands
10
GA
Stingrays Swimming
1:03.77 11/11/23
2023 Rays IMX IMR Invite
99
Nero Miccolis
10
FG
South Florida Aquatic Club
1:03.78 10/14/23
2023 Gulliver Fall Classic
100
Ryan Li
10
NC
North Carolina Aquatic Club
1:03.78 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
101
Harrison Gill
10
NC
Greensboro Community YMCA
1:03.78 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
102
ID Hearne
10
KY
Swimchester Sailfish
1:03.80 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
103
Garrett Hoolihan
10
GU
Tomball Area Swim Club
1:03.81 1/5/24
PACK '24 Rubber Duckie Invite
104
Lincoln Hatlelid
10
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
1:03.83 3/22/24
2024 FL Sunshine State Showcase
105
Nick Sundukov
10
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1:03.83 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
106
Matthias Atrous
10
FL
Patriot Aquatics
1:03.85 1/19/24
2024 Hot Chocolate Invite
107
Prin Songchitruksa
10
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:03.88 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
108
Atlas Urun
10
FL
Bolles School Sharks
1:03.89 11/30/23
2023 Winter Classic
109
River Nicholl
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:03.92 11/10/23
AAAA ST Pete Williams & John R
110
Mackay Bishop
10
GA
Spartan Aquatic Club
1:03.93 2/2/24
2024 GA Winter Qualfier
111
Isen Wolfe
8
FL
Saint Petersburg Aquatics
1:03.94 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
112
Danila Shishkin
9
SE
Auburn Aquatics
1:03.95 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
113
Kevin Bruno
10
FL
Saint Petersburg Aquatics
1:04.00 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
114
Briggs Blackburn
10
GU
Swim Streamline at Northampton
1:04.00 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
115
William Lin
10
FL
Loggerhead Aquatics
1:04.02 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
116
Neo Thabane
10
FL
The Berkeley Barracudas
1:04.05 10/13/23
2023 GTSA TYR Swim Classic
117
Danny Ramos
10
FG
Hialeah Swim Club
1:04.09 3/22/24
2024 FL Sunshine State Showcase
118
Wynn Wheatley
10
NC
SwimMAC Carolina
1:04.09 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
119
Lucas Lau
10
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:04.20 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
120
Michael Li
9
KY
Lakeside Swim Team
1:04.21 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
121
Cub Stickels
10
NT
Texas Ford Aquatics
1:04.23 2/16/24
North Texas Short course 14 &
122
Luka Zverev
10
FL
Sarasota Sharks
1:04.30 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
123
Filip Markov
10
FL
Clearwater Aquatic Team
1:04.31 4/5/24
2024 GTSA TYR Spring Champions
124
Miles Balmaceda
10
LA
Nu Wave Swim Club
1:04.32 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
125
David Reynolds
10
NC
Marlins of Raleigh
1:04.36 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
126
Alfonso Esteban
10
FL
Patriot Aquatics
1:04.37 2/2/24
Hydro4 Arena Winter Open
127
Grey Nelson
10
NC
Tac Titans
1:04.39 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
128
Grey Nelson
10
NC
Tac Titans
1:04.41 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
129
Jackson Sambevski
10
FL
Treasure Coast Aquatics
1:04.42 10/14/23
TCSC Fall Invitational
130
Houston Reimer
10
FL
Florida Elite Swimming
1:04.47 3/22/24
2024 FL Sunshine State Showcase
131
Mikhail Alpatov
10
ST
Nitro Swim Team
1:04.47 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
132
Grayson Mondragon
10
FL
Gulf Coast Swim Team
1:04.49 11/30/23
2023 Winter Classic
133
Ronan Bilow
10
GU
Swim Houston Aquatics Center
1:04.51 10/14/23
2023 Autumn Invitational AQUA
134
Holden Jickling
10
SC
City of Charleston Southern Ma
1:04.54 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
135
Caden Normand
10
NC
SwimMAC Carolina
1:04.58 10/13/23
EAC Autumn Invitational 2023
136
Dean Pester
10
BD
El Paso Aqua Posse
1:04.59 2/17/24
2024 BD BLST Arctic BLAST Swim
137
Edward Prasetyo
10
NT
City of Plano Swimmers
1:04.63 10/7/23
2023 COR October A-BB
138
Thomas Langhans
9
SE
Nashville Aquatic Club
1:04.65 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
139
Liam Hennis
10
NC
Tyde
1:04.66 11/11/23
2023 John Dewey Invitational
140
Tristan Talwar
10
NC
Tac Titans
1:04.69 12/1/23
ATOM Winter Invite 2023
141
Alex Naumchenko
10
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
1:04.71 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
142
Alex Frias
10
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:04.73 9/29/23
2023 NM LCAT Daniel France Memorial Pecan Classic
143
Aidan Cleary
10
NC
SwimMAC Carolina
1:04.75 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
144
Blake Varghese
10
GU
Premier Aquatics Club of Klein
1:04.76 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
145
John Groves
10
GA
Aiken-Augusta Swim League
1:04.80 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
146
Matias Tiani
10
FG
Coral Springs Swim Club
1:04.82 1/19/24
SPEEDO CUP CLOSED INVITE
147
Benson Travnicek
10
ST
Tiger Shark of Texas
1:04.85 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
148
Keaton Hubbard
10
SE
Excel Aquatics
1:04.86 9/15/23
2023 Fall Fest Open
149
Maverick Lippe
10
ST
Nitro Swim Team
1:04.91 10/8/23
2023 ST TXLA 10&U Fall Kick Of
150
Benjamin Fernandez
10
FG
Metro Aquatic Club of Miami
1:04.95 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
151
Layne Weston
9
KY
Southern Kentucky Swim Club
1:05.02 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
152
Hunter Bloomstine
10
FL
Swim Melbourne
1:05.04 11/17/23
NPB Turkey Invite
153
Anthony Li
10
ST
Nitro Swim Team
1:05.04 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
154
Jaime Claros
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:05.06 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
155
Andrew Kovalev
9
FL
Saint Petersburg Aquatics
1:05.08 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
156
Luke Siduguen
10
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:05.12 10/6/23
2023 Fleet Fall Kickoff Invita
157
Lachlan Allmaras
10
GU
Swim Streamline at Northampton
1:05.13 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
158
Kobe Palmer
10
KY
Swimchester Sailfish
1:05.19 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
159
Samuel Trevino
10
NC
Enfinity Aquatic Club
1:05.22 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
160
Grant Stahlin
10
GU
Swim Streamline at Northampton
1:05.26 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
161
Nathan Didier
10
ST
Streamline Aquatics
1:05.28 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
162
John Lebrun
10
FL
Gator Swim Club
1:05.32 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
163
Tristan Cary
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:05.32 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
164
Nick Levesque
10
NC
Marlins of Raleigh
1:05.35 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
165
Edwin Zhong
10
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:05.39 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (K
166
Seth Overway
10
GA
Dynamo Swim Club
1:05.40 2/2/24
9th Annual Famous Last Words M
167
Gabriel Ferrer
10
FG
South Florida Aquatic Club
1:05.43 11/17/23
2023 SOFL0 Last Chance And Hol
168
Sean Tee
10
FG
South Florida Aquatic Club
1:05.46 9/9/23
2023 Michael's Memorial Meet
169
ethan yao
9
GU
Texas Elite Swim Team
1:05.49 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
170
Dat Vo
10
NT
Life Time Swim Dallas
1:05.52 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
171
Asa Keeler
10
WT
City Of Midland Swim Team
1:05.52 2/16/24
2024 WT Flatland West Texas Championship
172
Colin Lee
10
GU
Fulshear Racing Swim Team
1:05.54 11/11/23
2023 LSST November Open Meet
173
Toshi Iwamoto
10
GA
Dynamo Swim Club
1:05.58 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
174
Grayson Groff
10
NC
Life Time Swim Team North Caro
1:05.59 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
175
Toby Smeltzer
10
GU
Eagle Swimming Association
1:05.59 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
176
Atticus Sherry
10
SC
City of Charleston Southern Ma
1:05.63 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
177
Connor Sanchez
9
FL
Clearwater Aquatic Team
1:05.65 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
178
Michael White
10
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1:05.65 11/17/23
2023 YOTA Arena Turkey Classic
179
Alex Helm
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:05.67 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
180
Felipe Marin
10
GU
Magnolia Aquatic Club
1:05.67 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
181
Ethan Zimmerman
10
GA
Low Country Aquatic Club
1:05.78 11/17/23
2023 SC CAC 14th Annual TYR Co
182
Maxton Davis
10
NC
SwimMAC Carolina
1:05.81 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
183
Keola Kawaiaea
10
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
1:05.83 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
184
Jackson Spannhake
9
NC
Raleigh Swimming Association
1:05.84 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
185
Andrew Zumbek
10
LA
Crawfish Aquatics
1:05.86 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
186
yu Tsao
10
NC
Enfinity Aquatic Club
1:05.87 11/11/23
2023 John Dewey Invitational
187
Liam Wang
10
FL
United
1:05.88 9/29/23
2023 USC Fall Invite
188
Cooper Jankun
10
FL
Patriot Aquatics
1:05.88 11/30/23
2023 Winter Classic
189
Austin Alamo
10
NC
Raleigh Swimming Association
1:05.91 10/20/23
2023 CAT Trick or Treat Meet
190
Jace Hartz
10
GU
Texas Elite Swim Team
1:05.93 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
191
Theodore Prabhu
10
NC
SwimMAC Carolina
1:05.94 12/1/23
ATOM Winter Invite 2023
192
Fitz Moter
9
KY
Lakeside Swim Team
1:05.95 2/9/24
2024 KY LAK Dare to Care
193
Liam Mccloy
10
ST
High Performance Aquatic
1:06.03 9/16/23
HPAC 2023 Kickoff to Fall
194
Max Dancigers
10
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
1:06.03 11/4/23
CAT Fall Harvest Championship
195
Chase Galloway
9
NC
Tyde
1:06.07 3/14/24
2024 USRY Short Course Champs
196
Anatolie Badila
10
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
1:06.10 1/12/24
2024 GPAC Winter Invitational
197
Martin Valera
10
FL
Swim Florida
1:06.10 1/12/24
2024 T2 Aquatics Naples Open
198
Leo Hernandez
10
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:06.15 3/22/24
2024 SC RAYS South Carolina Palmetto Championship
199
Jake Cockman
10
NC
Marlins of Raleigh
1:06.17 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
200
Logan Reid
10
GU
Dads Club Swim Team
1:06.20 1/12/24
2024 Tracey Harper-Santiago Me
201
Kai Rodriguez
10
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
1:06.21 1/27/24
CANES Winter Invite 2024
202
Calum Bass
10
FG
Swim Fort Lauderdale
1:06.22 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
203
Daniel Vaskovtsev
10
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:06.23 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
204
Charlie Malone
10
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:06.25 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
205
Heyward Loichinger
10
SC
City of Charleston Southern Ma
1:06.31 11/17/23
2023 SC CAC 14th Annual TYR Co
206
Ryan Anderson
10
NC
Tac Titans
1:06.32 12/15/23
2023 TAC TITANS Jingle Bells M
207
Dominic Bell
10
GU
Swim Streamline at Northampton
1:06.37 2/24/24
2024 LSST Last Chance Time Tri
208
Ryan Johnson
10
FG
Sunrise Swimming
1:06.38 3/22/24
2024 FL Sunshine State Showcase
209
Harrison Wang
10
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
1:06.39 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
210
Ian Lin
10
NC
East Carolina Aquatics
1:06.40 11/10/23
2023 ECA Southeastern Classic
211
Blake Hughes
9
FL
Sarasota Sharks
1:06.46 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
212
Jeremiah Harrell
10
LA
Nu Wave Swim Club
1:06.46 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
213
Caleb Piennette
9
SE
Magic City Aquatic League
1:06.51 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
214
Carter Harrison
10
GU
Blue Tide Aquatics
1:06.57 1/19/24
COPS Greater Southwest
215
Michael Bonavilla
10
SC
YMCA Columbia Swim Club
1:06.58 2/15/24
2024 SC TG Short Course Age Gr
216
Kyle de Vries
9
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:06.59 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
217
Quinn Prescod
10
GU
Swim Houston Aquatics Center
1:06.60 10/28/23
2023 GU SHAC 14 & Under Open
218
Calum Martinez
10
FL
Indian River Aquatics
1:06.61 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
219
John Christensen
9
WT
City Of Midland Swim Team
1:06.63 2/16/24
2024 WT Flatland West Texas Championship
220
Charles Wolfe
10
FL
Fast Falcons
1:06.64 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
221
Andrew Xing
9
KY
Race Aquatics
1:06.64 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
222
Mac Gominger
10
NC
North Carolina Aquatic Club
1:06.65 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
223
Jonah Lamb
9
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1:06.66 2/2/24
9th Annual Famous Last Words M
224
William Parsons
10
SE
Ensworth Aquatics
1:06.69 2/24/24
2024 SES Region 1 & 8 and Unde
225
Oscar Lans Mendoza
10
FG
Coral Springs Swim Club
1:06.71 9/16/23
2023 Sunrise September Open In
226
Juan Alvarez
10
FG
YMCA of South Florida
1:06.72 12/7/23
33rd Annual Winter Championshi
227
Marco Michieletto
10
GU
Texas Elite Swim Team
1:06.74 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
228
Jesse Boyle
10
SE
Tennessee Aquatics
1:06.75 1/5/24
Tennessee Aquatics January Inv
229
Penn Underhill
10
KY
Lakeside Swim Team
1:06.78 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
230
Alan Leonard
10
FG
Atlantis Swimming Club
1:06.79 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
231
Michal Valko
10
NT
Dallas Mustangs
1:06.81 2/16/24
North Texas Short course 14 &
232
Jarrett McKone
10
NC
Marlins of Raleigh
1:06.83 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
233
Carter McCheyne
10
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
1:06.87 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
234
Ryan Lemons
10
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:06.88 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
235
Liam Singletary
10
NC
Tac Titans
1:06.89 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
236
Easton Lee
10
SC
Team Greenville
1:06.91 3/8/24
2024 SC YSSC March Swimming Madness Invitational
237
Brennan McKown
10
FL
Patriot Aquatics
1:06.92 11/10/23
2023 Patriot Aquatics Winter I
238
Liam Bonnell
9
FL
Southwest Stars Swim Club
1:06.92 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
239
Chase Galloway
8
NC
Tyde
1:07.00 10/27/23
2023 GCY Spooktacular
240
Owen Petersen
10
GA
Ace Aquatic Club
1:07.01 3/22/24
2024 GA Central Divisional Championships
241
Teddy Miriovsky
10
SE
Huntsville Swim Association
1:07.03 12/1/23
Ensworth Aquatics Holiday Clas
242
Ej Mokhiber
10
FL
T2 Aquatics
1:07.04 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
243
Theodore Hendricks
10
NT
City of Plano Swimmers
1:07.06 2/16/24
North Texas Short course 14 &
244
Layne Bowles
10
KY
Paducah Swim Team
1:07.07 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
245
Lucas Li
10
NC
North Carolina Aquatic Club
1:07.09 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
246
Ryan Hanna
10
FL
Southwest Stars Swim Club
1:07.16 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
247
Butchi Dorrian
10
FL
Loggerhead Aquatics
1:07.16 11/18/23
EAJ Fall Harvest 2023
248
Cody De Kleyn
10
FL
Indian River Aquatics
1:07.18 2/24/24
Area 6 Spring Championships
249
Sutton Schauer
10
NT
Cor
1:07.19 1/19/24
COPS Greater Southwest
250
Bryce Beil
10
KY
Race Aquatics
1:07.23 1/19/24
2024 SKY WinterFest
251
En Liu
9
GA
Athens Bulldog Swim Club
1:07.23 11/17/23
2023 GA Woodie B Malone Invitational
252
Aidan Danican
10
GU
Escalate Aquatic Team
1:07.24 10/27/23
TWST Halloween Meet
253
Rolan Akhmetshin
10
FG
Swim Fort Lauderdale
1:07.25 9/29/23
2023 FG SoFlo Distance IMX IMR TYR Challenge
254
Santiago Gonzalez-Rodriguez
10
FG
Swim Gym
1:07.33 1/27/24
CANES Winter Invite 2024
255
Matthew Shashaty
10
SE
Blue Angels Aquatic Club
1:07.34 10/13/23
2023 SE War Eagle Invitational
256
Logan Lorensen
9
FL
Bolles School Sharks
1:07.35 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
257
Greyson Hood
10
FL
Gator Swim Club
1:07.36 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
258
Luke Shiner
10
SC
Team Greenville
1:07.37 3/8/24
2024 SC YSSC March Swimming Madness Invitational
259
fulvio Gowdy
10
FL
Bolles School Sharks
1:07.39 3/22/24
2024 FL Sunshine State Showcase
260
Finn Wilkinson
10
FL
Episcopal AmberJax
1:07.40 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
261
Wyatt Watkins
9
NT
Mansfield Aquatic Club
1:07.40 11/3/23
MAC A/BB November 3-5
262
Ryan Mccann
10
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
1:07.46 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
263
Andrew Stratmann
10
NC
Tyde
1:07.46 3/14/24
2024 USRY Short Course Champs
264
Jake Mueller
10
ST
Nitro Swim Team
1:07.46 11/30/23
2023 COR CLASSIC
265
Joshua Lee
10
SE
Auburn Aquatics
1:07.47 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
266
Blake Kadlic
10
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
1:07.49 11/17/23
2023 FL SPAPYP November Meet
267
Alex Toth
10
GU
Swim Streamline at Northampton
1:07.50 1/12/24
SSAN 2024 Winter Invite
268
Hudson Chappell
10
NC
New Wave Swim Team
1:07.53 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
269
Carter Quinn
10
SC
Carolina Aquatics Swim Club
1:07.54 3/22/24
2024 SC CAC Palmetto Champions
270
Vance Habern
9
NT
Lakeside Aquatic Club
1:07.55 1/19/24
COPS Greater Southwest
271
Darwin Walker
10
FL
Greater Tampa Swim Association
1:07.59 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
272
Maven Dorvil
10
FL
Southwest Stars Swim Club
1:07.59 2/2/24
2024 FAST February Invite
273
Badou Zhang
9
NC
Enfinity Aquatic Club
1:07.59 3/15/24
2024 STAR Tarheel States
274
Knox Ruffennach
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:07.63 12/8/23
LAC Jingle Bell
275
Alexander Kollataj
10
FL
Flagler Fluid Swim Club
1:07.65 9/8/23
Hydro4 Fall Classic
276
Mason Moreno
10
LA
Bulldog Aquatic Club
1:07.67 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
277
Christian Kilpatrick
10
NT
City of Plano Swimmers
1:07.70 2/16/24
North Texas Short course 14 &
278
Reid Harper
9
SE
Cullman Swim Association
1:07.71 1/26/24
10th Annual Kyle Parker Invita
279
Blake Agamez
10
FL
South Lake Aquatic Club
1:07.74 3/21/24
2024 Destination Athlete Cente
280
Bennett Whitaker
9
SE
Excel Aquatics
1:07.75 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
281
Alex Bao
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:07.80 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
282
Crew Breland
10
SC
Wahoo Aquatic Club
1:07.83 10/27/23
2023 SC SCSC 18th Annual Spook
283
Patrick Vaughan
10
NC
Life Time Swim Team North Caro
1:07.85 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
284
Cal Wiley
10
GA
Cherokee Swim Club
1:07.88 1/12/24
2024 SE Ralph Crocker Classic
285
Alphonse Lo
10
GU
Dads Club Swim Team
1:07.88 10/13/23
2023 FCST Oct Tri Meet
286
Liam Kuo
10
GU
The Woodlands Swim Team
1:07.91 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
287
Sonny Yang
10
ST
Nitro Swim Team
1:07.92 10/8/23
2023 ST TXLA 10&U Fall Kick Of
288
Edmund Nguyen
8
MS
Sunkist Swim Team
1:07.95 1/26/24
2024 MS Sunkist Winter Blast
289
Sebas Hosein
10
FG
Ransom Everglades Aquatic Club
1:07.96 1/27/24
CANES Winter Invite 2024
290
Pablo Nevado
10
GU
Dads Club Swim Team
1:07.96 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
291
Maxton Sickle
10
NC
Marlins of Raleigh
1:07.97 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
292
Matthew Cimbala
9
FL
Hydro4 Swimming
1:07.99 2/2/24
Hydro4 Arena Winter Open
293
Davis Watson
10
ST
Capital of Texas Aquatics
1:07.99 2/2/24
2024 ST SC STX Championship Sa
294
Trek Mueller
10
NT
Iron Horse Aquatics
1:08.00 11/30/23
2023 COR CLASSIC
295
Liam Madsen
10
ST
Lone Star Aquatic Club
1:08.01 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
296
Jackson Brown
10
GA
SwimAtlanta
1:08.10 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
297
Preston Ehrlich
10
FG
Coral Springs Swim Club
1:08.12 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
298
Dymytrii Khruslov
10
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
1:08.12 9/9/23
2023 Michael's Memorial Meet
299
Andrew DeMoss
10
NC
Tac Titans
1:08.12 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
300
Leonel Subasic
10
GA
SwimAtlanta
1:08.13 12/2/23
2023 10U Winter Championsip
301
Abel Heavrin
10
GU
Eagle Swimming Association
1:08.14 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
302
Gianni Nucci
10
FL
West Florida Lightning Aquatic
1:08.15 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
303
Josh Kilpatrick
8
ST
Streamline Aquatics
1:08.15 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
304
Colton Mcdaniel
10
FL
St. Augustine Cyclones
1:08.16 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
305
Santi Hernandez
10
ST
Heart of Texas Swim Team
1:08.16 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
306
Eli Peters
9
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
1:08.16 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
307
John Lawson
9
FL
T2 Aquatics
1:08.17 11/30/23
2023 Winter Classic
308
Logan Evans
9
NT
Life Time Swim Dallas
1:08.18 2/16/24
North Texas Short course 14 &
309
Travis Pribanic
10
NT
Life Time Swim Dallas
1:08.18 1/19/24
COPS Greater Southwest
310
Jax Brister
10
LA
South Louisiana Swim Team
1:08.19 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
311
Albert Huynh
10
GU
VillaSport Swim Team
1:08.22 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
312
Eli Summers
10
SE
Baylor Swim Club
1:08.23 1/26/24
2024 SE Region 2 Championships
313
Aiden Amspoker
10
GU
Pearland Aquatics
1:08.23 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
314
Patrick McGuire
10
FL
Tampa Bay Aquatic Club
1:08.27 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
315
Evan Thrasher
10
NC
Carolina Aquatic Team
1:08.27 12/15/23
2023 STAR Triad Tropic
316
Liam Baggott
10
LA
Hurricane Swim Club
1:08.28 1/12/24
2024 GPAC Winter Invitational
317
Kirk Washburn
10
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:08.28 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
318
Paxton Jamil
10
NC
Mecklenburg Swim Association
1:08.33 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
319
Sean Northup
8
KY
Lakeside Swim Team
1:08.33 12/1/23
2023 NAC SPEEDO Music City Inv
320
Jaxton Allen
10
NT
Texas Ford Aquatics
1:08.33 2/3/24
2024 NT TFA Sweetheart BBBC Meet
321
Cal Burklew
10
FL
Gator Swim Club
1:08.37 2/2/24
2024 FAST February Invite
322
Hunter Kies
10
GA
Dynamo Swim Club
1:08.37 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
323
Ruian Liu
10
FL
Highlander Aquatic Club
1:08.38 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
324
Kristof Ogonowski
10
FL
Blue Dolfins
1:08.38 11/30/23
2023 Winter Classic
325
Daniel Rauber
9
NT
Lakeside Aquatic Club
1:08.40 1/19/24
COPS Greater Southwest
326
Josh Choi
10
NC
Marlins of Raleigh
1:08.43 12/7/23
2023 12th Speedo Swim and Tri
327
Max Hughes
10
SE
Prime Aquatics
1:08.47 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
328
Nathan Cole
10
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
1:08.47 12/1/23
2023 NAC SPEEDO Music City Inv
329
Adam Harris
10
KY
Lexington Dolphins
1:08.48 12/1/23
2023 TYR Meet of Champs
330
James Huh
10
NT
Metroplex Aquatics
1:08.50 2/3/24
2024 NT TFA Sweetheart BBBC Meet
331
Keegan Lewis
10
SC
Fins Swim Team
1:08.51 2/15/24
2024 SC TG Short Course Age Gr
332
Seph Wlotko
10
KY
Cardinal Aquatics
1:08.56 11/3/23
2023 IN CSC Fall Frenzy
333
Keith Aikman
10
SC
City of Charleston Southern Ma
1:08.59 11/17/23
2023 SC CAC 14th Annual TYR Co
334
Doyeon Kim
9
ST
Nitro Swim Team
1:08.59 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
335
Arnaud Lievens
10
NC
Swim Gsa
1:08.59 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
336
Kai Haynes
10
FL
Academy Aquatic Club
1:08.60 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
337
Tim Burke
10
FL
T2 Aquatics
1:08.61 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
338
Wyatt Coggins
9
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:08.61 3/22/24
2024 SC RAYS South Carolina Palmetto Championship
339
Jase White
10
GU
Lighthouse Aquatics
1:08.61 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
340
Braden Barger
10
FL
Swim Melbourne
1:08.64 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
341
Ethan Heimbaugh
10
GU
Swim Streamline at Northampton
1:08.65 1/12/24
SSAN 2024 Winter Invite
342
Matthew Gilson
10
FG
Swim Fort Lauderdale
1:08.68 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
343
Ayan Wilson
9
NT
Lakeside Aquatic Club
1:08.70 2/16/24
North Texas Short course 14 &
344
Jayden Gartman
9
FG
Pompano Beach Piranhas
1:08.70 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
345
Koby Yakabovits
10
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
1:08.72 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
346
Bryce Magee
10
ST
Nitro Swim Team
1:08.72 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
347
Hudson Scholl
10
FG
Jupiter Dragons Swim Team
1:08.74 1/19/24
2024 TCA Winter Open
348
Nicko Jokulis
10
GA
Aiken-Augusta Swim League
1:08.78 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
349
Alex Stojanovski
9
FG
Pompano Beach Piranhas
1:08.79 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
350
Aaron Hauser
10
NC
Raleigh Swimming Association
1:08.79 10/28/23
NCAC IMX Meet 2023
351
Kai Armitage
9
GU
The Woodlands Swim Team
1:08.79 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
352
Ethan Hao
10
ST
Nitro Swim Team
1:08.81 12/8/23
2023 ST AAAA NS Winter Wonderl
353
Isaac Clay
10
SC
Foothills Area YMCA Bluefins
1:08.82 2/15/24
2024 SC TG Short Course Age Gr
354
Chase Alford
9
FL
Sun Coast Swim Team
1:08.83 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
355
Nathan Moore
10
GA
Tidal Wave Swimming
1:08.83 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
356
Kyle Miller-Dotson
10
GA
Buckhead Aquatics
1:08.83 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
357
Sam Lara
10
ST
Nitro Swim Team
1:08.84 10/8/23
2023 ST TXLA 10&U Fall Kick Of
358
Nazmi Bodlli
9
NC
Tac Titans
1:08.85 12/15/23
2023 TAC TITANS Jingle Bells M
359
Dmitrii Arseev
9
FL
Sarasota Sharks
1:08.86 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
360
Zander Fleming
10
SE
Huntsville Swim Association
1:08.87 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
361
Aiden Boyd
10
GA
SwimAtlanta
1:08.89 1/13/24
2024 SA Winter Classic Jan 13-
362
Henry Muthler
10
NC
North Carolina Aquatic Club
1:08.91 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
363
Austin Poordod
9
ST
Aqua Swift Aquatics
1:08.91 9/29/23
2023 ST SASA Sombrero Uno
364
Josh Maslak
10
FL
Unattached
1:08.92 2/2/24
2024 Stanton C. Craigie Memori
365
Nate Grove
10
GU
Houston Bridge Bats
1:08.92 1/13/24
2024 LSST January Frosty Open
366
Gates Cox
10
NC
O'Neal Aquatics
1:08.94 10/28/23
NCAC IMX Meet 2023
367
Nikita Carson
10
NC
Tac Titans
1:08.97 1/12/24
2024 TAC TITANS Polar Plunge M
368
Connor Sanchez
8
FL
Clearwater Aquatic Team
1:08.99 11/4/23
CAT Fall Harvest Championship
369
Jackson Mosbo
10
NC
SwimMAC Carolina
1:08.99 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
370
Wesley Hamer
10
FL
Fast Falcons
1:09.01 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
371
Leo Dwyer
10
GU
Dads Club Swim Team
1:09.08 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
372
Jackson Deaton
10
ST
Nitro Swim Team
1:09.08 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
373
Daniel Rauber
8
NT
Lakeside Aquatic Club
1:09.10 12/8/23
LAC Jingle Bell
374
Jack Stanley
10
SE
Prime Aquatics
1:09.10 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
375
Jack Calhoun
10
SE
Excel Aquatics
1:09.12 2/24/24
2024 SES Region 1 & 8 and Unde
376
Theo Davisson
10
WV
Mountain State Storm
1:09.13 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
377
Michael McSoley
10
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
1:09.14 9/8/23
KAH20 Coach Kelley Allen Memor
378
Isaac McKinnon
10
NC
Enfinity Aquatic Club
1:09.14 10/13/23
EAC Autumn Invitational 2023
379
Ishak Agic
10
KY
Southern Kentucky Swim Club
1:09.16 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
380
Jayson Zayas
8
FG
Atlantis Swimming Club
1:09.17 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
381
Henry Brown
10
SC
Sumter YMCA Swimming
1:09.19 3/14/24
2024 USRY Short Course Champs
382
Caleb Nelson
10
SE
Wake Aquatics
1:09.22 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
383
Henry Gonchar
9
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:09.22 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
384
Hong-yi Wang
10
GA
Athens Bulldog Swim Club
1:09.22 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
385
Ian McCloud
9
FL
Patriot Aquatics
1:09.24 9/16/23
2023 PA Fall Invite
386
Edmund Nguyen
8
MS
Sunkist Swim Team
1:09.24 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
387
Thomas Casino
9
FG
Ransom Everglades Aquatic Club
1:09.25 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
388
Holden Kendall
9
NC
Raleigh Swimming Association
1:09.25 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
389
Jonathan Galeano Obando
10
FG
City of Miami Parks Swim Team
1:09.26 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
390
Hayden Hackney
10
NC
Granite Falls Makos
1:09.27 1/12/24
2024 TAC TITANS Polar Plunge M
391
Grayson Sweet
9
NC
SwimMAC Carolina
1:09.27 1/26/24
2024 TYR Western Open
392
Luke Pedersen
10
NT
Metroplex Aquatics
1:09.28 1/13/24
TFA 2024 Polar Bear
393
Maddox Humphreys
10
SC
Southern Tide Swim Club
1:09.29 3/22/24
2024 SC CAC Palmetto Champions
394
Colin Hennis
9
NC
Tyde
1:09.29 2/9/24
2024 TYDE Be My Valentine Qual
395
Lex Werbeck
10
ST
Capital Area Aquatics
1:09.31 1/12/24
2024 ST TXLA New Year's Classi
396
Emanuel Quintero
10
FG
Coral Springs Swim Club
1:09.31 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
397
Carter Nordstrom
9
FL
The Berkeley Barracudas
1:09.32 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
398
Spencer Willis
10
GU
Blue Tide Aquatics
1:09.33 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
399
Harrison Bolin
9
FL
Southwest Stars Swim Club
1:09.37 2/2/24
2024 FAST February Invite
400
Roberto Negron
10
FL
Montverde Aquatic Club
1:09.38 9/30/23
2023 Elizabeth Kazeck Fall Spr
401
Harper Li
10
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:09.38 1/20/24
2024 BD Reyes y Reina's IMR/IM
402
Erik Ellis
10
FG
Sunrise Swimming
1:09.44 1/19/24
SPEEDO CUP CLOSED INVITE
403
Landon Beauregard
10
FL
Tampa Bay Aquatics
1:09.44 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
404
Camilo Bolivar
10
FG
Tsunami Swim Team
1:09.46 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
405
Simeon Marandici
10
NC
Mecklenburg Swim Association
1:09.48 12/1/23
ATOM Winter Invite 2023
406
William Kaufman
10
NT
Life Time Swim Dallas
1:09.50 10/28/23
2023 NT "ATAC YOUR TIMES" Open
407
Caleb Zeman
9
SE
Excel Aquatics
1:09.53 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
408
Gavin He
9
LA
Elmwood Sharks
1:09.56 1/12/24
2024 LA TAQ Mardi Gras Meet
409
Vincent Goodenough
9
FL
Planet Swim Aquatics
1:09.58 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
410
Charlie Hazel
9
KY
Lakeside Swim Team
1:09.59 2/9/24
2024 KY LAK Dare to Care
411
Parke Struthers
9
GU
The Woodlands Swim Team
1:09.64 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
412
Konrad Laszczak
10
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:09.65 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships N
413
Wit Anderson
10
FL
Fast Falcons
1:09.65 10/13/23
2023 FAST Pumpkin Plunge
414
Maximus Bradchulis
10
FG
Jupiter Dragons Swim Team
1:09.66 11/17/23
NPB Turkey Invite
415
Cole Thurmond
10
LA
Crawfish Aquatics
1:09.68 1/12/24
2024 Gabrielle Rose Tiger Clas
416
Grayson Stallworth
10
GU
Houston Hydra
1:09.68 1/12/24
SSAN 2024 Winter Invite
417
Willy Rowe
10
FL
Tampa Bay Aquatic Club
1:09.69 2/23/24
2024 Spring Area 3 Championshi
418
Christopher Morrell
10
FL
Loggerhead Aquatics
1:09.74 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
419
Brock Eason
10
SE
Memphis Tiger Swimming
1:09.74 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
420
Eric Yun
10
NC
Raleigh Swimming Association
1:09.75 2/9/24
2024 RSA Cupid Cuts
421
Patrick Ilonta
10
FG
Swim Fort Lauderdale
1:09.76 9/29/23
2023 FG SoFlo Distance IMX IMR TYR Challenge
422
Owen Deloach
9
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
1:09.76 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
423
Rod Astor
10
FL
Blue Marlins Aquatic Club
1:09.77 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
424
Ethan Schmidt
10
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:09.78 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships N
425
Sam Olusanya
10
FL
Wahoos of Jacksonville
1:09.78 2/2/24
Groundhog Day Meet
426
Monroe Burks
10
KY
Lexington Dolphins
1:09.78 11/3/23
2023 IN CSC Fall Frenzy
427
Eli Green
10
GU
Fulshear Racing Swim Team
1:09.78 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (T
428
Blake Manos
9
GU
South Shore Sails
1:09.80 12/15/23
2023 Gulf Fall Champs (ESCA/NO
429
Ojore Berkeley
10
GA
Chastain Park Athletic Club (Y
1:09.80 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
430
Sid Bailey
10
KY
Lexington Dolphins
1:09.81 12/17/23
2023 KY LEXD Reindeer Games
431
Wyatt Shaw
10
SC
Team Greenville
1:09.84 12/1/23
2023 SC TG Champions Challenge
432
Collier Shultz
9
GU
Spring Swim Team
1:09.85 4/13/24
2024 GU MAC April Developmental Meet
433
Jackson Tao
10
NC
North Carolina Aquatic Club
1:09.86 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
434
Abraham Chen
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:09.88 2/16/24
North Texas Short course 14 &
435
Walter Loughrey
10
NC
North Carolina Aquatic Club
1:09.89 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
436
Jonathan Vasquez
10
FG
Metro Aquatic Club of Miami
1:09.91 10/14/23
2023 FG NMST-BMHG October Invite
437
Colin Carandang
9
GU
Swim Houston Aquatics Center
1:09.92 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (A
438
Nick Hernandez
10
BD
El Paso Aqua Posse
1:09.92 2/17/24
2024 BD BLST Arctic BLAST Swim
439
Elijah Briskie
10
NC
Granite Falls Makos
1:09.97 12/7/23
33rd Annual Winter Championshi
440
Ilia Makushkin
10
FG
Bravo Swim Club
1:09.98 9/9/23
2023 Michael's Memorial Meet
441
Sawyer Lutz
9
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1:10.00 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
442
Mac Naylor
10
ST
Nitro Swim Team
1:10.02 12/8/23
2023 ST AAAA NS Winter Wonderl
443
Micah Wood
10
GU
Northeast Houston Aquatics
1:10.03 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
444
Ridge Cavanaugh
9
NC
Life Time Swim Team North Caro
1:10.04 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
445
Easton Dewberry
10
NC
SwimMAC Carolina
1:10.04 3/22/24
2024 SwimMAC Tar Heel States
446
Peter Meyer
10
ST
Longhorn Aquatics
1:10.06 12/7/23
2023 ST TXLA Jingle Bell Splas
447
Lance Park
10
GA
Marietta Jets Swim Team
1:10.07 10/7/23
Gold Kickoff 2023
448
Jacob Williams
9
NC
Raleigh Swimming Association
1:10.09 2/9/24
2024 RSA Cupid Cuts
449
Luke Rumford
10
GA
Swim Macon Aquatic Club
1:10.12 1/6/24
2024 SE BSL Southern Classic
450
Brock Eason
10
NC
Raleigh Swimming Association
1:10.13 1/12/24
2024 RSA Winter Tri
451
Danny Deptula
10
FL
Loggerhead Aquatics
1:10.14 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
452
Fitz Brodoski
10
SE
Ensworth Aquatics
1:10.15 1/12/24
2024 HSA TYR Invitational
453
Westin Jones
10
KY
Triton Swimming of Louisville
1:10.15 12/1/23
2023 IN FAST Santa Claus Classic
454
Schuyler Jones
10
SE
Ensworth Aquatics
1:10.17 1/12/24
2024 HSA TYR Invitational
455
Ian Lowther
10
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1:10.18 3/14/24
2024 USRY Short Course Champs
456
Jacob Mathew
10
GA
Gwinnett Aquatics
1:10.21 10/28/23
2023 GA Fall Series #3
457
Reed Taylor
9
GU
Ambush Swimming
1:10.21 11/11/23
2023 NOCH Turkey Classic
458
Zel Obi
9
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:10.22 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
459
Nicholas Cermak
10
GA
SwimAtlanta
1:10.23 10/20/23
2023 SC TG Great Pumpkin Invit
460
Sebastian Kirov
9
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
1:10.24 2/3/24
CCS Last Chance Meet 2024
461
William Allgood
9
SE
Coast Aquatics
1:10.24 2/23/24
2024 SES Region 4 Championship
462
Armani Benjamin
9
GU
Tomball Area Swim Club
1:10.24 1/5/24
PACK '24 Rubber Duckie Invite
463
David Al Andari
10
NT
Texas Ford Aquatics
1:10.24 11/11/23
Select Swim November Unclassif
464
Mark Kuleshov
9
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:10.25 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
465
Jason Xu
10
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:10.27 12/15/23
2023 Gulf Fall Champs (KATY)
466
Tristan Nguyen
10
GA
US Aquatics Club
1:10.27 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
467
Kaden Davis
10
NC
SwimMAC Carolina
1:10.28 3/22/24
2024 SwimMAC Tar Heel States
468
Rowan Cox
10
NC
O'Neal Aquatics
1:10.30 10/28/23
NCAC IMX Meet 2023
469
Jonah Bilello
9
GA
Titans Swimming Academy
1:10.31 1/26/24
2024 Groundhog Invite
470
George Wayne
10
KY
Lakeside Swim Team
1:10.31 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
471
Cade Lockett
9
ST
Nitro Swim Team
1:10.33 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
472
Isaac Schaefer
9
ST
Nitro Swim Team
1:10.35 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
473
Derek Lu
10
ST
Waterloo Swimming
1:10.35 10/8/23
2023 ST TXLA 10&U Fall Kick Of
474
Faelan Rikhye
10
WV
Club Mountaineer Aquatics
1:10.39 3/14/24
2024 WV Short Course State Championship
475
Micah Bales
10
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
1:10.40 2/2/24
2024 ST SC STX Championship Sa
476
Maxim Ewer
10
FL
Planet Swim Aquatics
1:10.41 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
477
Luke Li
10
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:10.41 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
478
Isaac Arrambide
10
GU
Eagle Swimming Association
1:10.41 9/22/23
2023 ESA IMX/IMReady Invitatio
479
Kevin Morgan
10
FL
Treasure Coast Aquatics
1:10.44 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
480
Rohan Dhwajad
10
NC
SwimMAC Carolina
1:10.44 3/22/24
2024 SwimMAC Tar Heel States
481
Yan LU
9
NC
Tac Titans
1:10.45 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
482
Nqaba Lunga
10
SE
Tennessee Aquatics
1:10.47 12/1/23
2023 NAC SPEEDO Music City Inv
483
Emerson Meek
10
FL
Highlander Aquatic Club
1:10.47 10/13/23
2023 FAST Pumpkin Plunge
484
Pierson Montano
10
GA
Savannah Swim Team
1:10.50 10/6/23
2023 GA Fall Flash
485
Theo Pinheiro
10
NC
Helios
1:10.50 12/8/23
2023 SC RAYS Snowflake Invitational
486
Fernando Oyervides Linan
10
ST
Nitro Swim Team
1:10.51 1/12/24
2024 ST TXLA New Year's Classi
487
Jacob Holding
10
NC
Marlins of Raleigh
1:10.52 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
488
Zeke Chase
10
FL
Blue Wave Swimming
1:10.52 2/23/24
2024 Spring Area 3 Championshi
489
Campbell Abbott
10
NC
Marlins of Raleigh
1:10.55 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
490
Jacob Guggenheim
10
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1:10.58 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
491
Tadija Misevic
10
GU
Eagle Swimming Association
1:10.59 9/22/23
2023 ESA IMX/IMReady Invitatio
492
Elijah Palafox
9
GA
SwimAtlanta
1:10.60 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
493
Mateo Salamando
9
NC
SwimMAC Carolina
1:10.60 3/22/24
2024 SwimMAC Tar Heel States
494
Rocco Murray
10
NC
SwimMAC Carolina
1:10.60 2/10/24
2024 SwimMAC Fast Festival
495
Jackson Atnip
10
KY
CM Gatton Beaumont YMCA
1:10.60 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
496
Dex Anthony
9
NC
SwimMAC Carolina
1:10.61 3/22/24
2024 SwimMAC Tar Heel States
497
Noah Lawrence
10
ST
Waterloo Swimming
1:10.63 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
498
Matthew Yan
10
GA
Athens Bulldog Swim Club
1:10.63 10/14/23
2023 GA Athens Fall Classic
499
Landon Bomar
10
GU
Sharks Swim Club
1:10.64 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
500
Ivan Liu
9
NC
SwimMAC Carolina
1:10.70 3/22/24
2024 SwimMAC Tar Heel States
501
James Tackie
9
GA
SwimAtlanta
1:10.71 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
502
Tristen Finklehoffe
10
FL
Bolles School Sharks
1:10.71 2/24/24
2024 Area 1 Spring Championshi
503
Liam Van Volkenburg
10
GU
Dads Club Swim Team
1:10.71 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
504
Samuel Rodriguez
10
GU
Southwestern Aquatics Team - S
1:10.71 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
505
Ev Weeks
10
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:10.72 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
506
Lucas Botello
10
FL
Gulf Coast Swim Team
1:10.72 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
507
Brayden Barber
10
NC
Ybac Hurricanes
1:10.73 1/13/24
2024 YBAC Blizzard Invitationa
508
Pierce Schreiber
10
NC
North Carolina Aquatic Club
1:10.74 2/10/24
2024 Carolina Aquatic Team's V
509
Martin Herceg
10
ST
Lone Star Aquatic Club
1:10.74 3/9/24
2024 ST GOLD Spring Fling
510
Thomas Kidd
10
LA
SwimPAC Piranhas
1:10.76 12/8/23
2024 LA TAQ Christmas Invitational
511
Aiden Hood
10
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
1:10.77 1/5/24
Short Course IMX Meet
512
Sutton Deal
10
KY
Triton Swimming of Louisville
1:10.79 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
513
Yaroslav Ibragimov
9
FG
Pine Crest Swim Team
1:10.82 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
514
Renzo Lossada
10
SC
Hilton Head Aquatics
1:10.84 12/8/23
2023 SC SCSC Blizzard Blast
515
Austin Lowrance
10
SE
Tnt Swimming
1:10.86 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
516
Atticus Henry
9
NC
Tac Titans
1:10.88 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
517
Levi Brinkman
10
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:10.88 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
518
Brody Haefner
10
SC
City of Charleston Southern Ma
1:10.89 12/8/23
2023 SC SCSC Blizzard Blast
519
Quincy Jansz
10
NT
Mansfield Aquatic Club
1:10.89 3/1/24
AAC Open March 1-3 2024
520
Tyler Durkin
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:10.91 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
521
Samuel Pratt
6
FL
United
1:10.93 9/16/23
2023 FL Plapp Memorial Invite
522
Jasper Shen
9
GU
Texas Elite Swim Team
1:10.93 2/24/24
2024 LSST Last Chance Time Tri
523
Andrea Cremaschi
10
SE
Auburn Aquatics
1:10.97 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
524
Ahaan Kariro
10
GA
Cumming Waves
1:10.99 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
525
Ray Liu
10
NC
Tac Titans
1:10.99 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
526
Grayson Klucher
10
LA
SwimPAC Piranhas
1:11.00 10/14/23
2023 LA Ed Kelly Memorial
527
Luke Mzyk
10
NC
Marlins of Raleigh
1:11.01 11/10/23
2023 MOR Atlantic Invitational
528
Henry Bush
10
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:11.01 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
529
Finn Adams
10
FL
YMCA of Florida's First Coast
1:11.02 9/30/23
EAJ Speedo September Fall Meet
530
Ian Mejia
10
FL
Wahoos of Jacksonville
1:11.03 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
531
Nikhil Sharma
10
ST
Waterloo Swimming
1:11.03 3/2/24
2024 ST SCY Surge Spring Shena
532
Naru Kim
10
ST
Waterloo Swimming
1:11.03 1/12/24
2024 ST TXLA New Year's Classi
533
Owen Tschikof
10
SC
Gamecock Aquatics
1:11.04 10/27/23
2023 SC SCSC 18th Annual Spook
534
Peter Gray
10
NT
Iron Horse Aquatics
1:11.04 10/7/23
2023 COR October A-BB
535
Zack Bingham
10
ST
Lone Star Aquatic Club
1:11.04 10/13/23
2023 ST LSAC 4th Annual Gnarfe
536
Everett Schafer
9
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
1:11.05 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
537
Lucas Mango
10
FG
Boca Raton Swim Team
1:11.05 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
538
Henry Evans
10
FL
Sea Dragon Aquatics
1:11.05 3/21/24
2024 Destination Athlete Cente
539
Zayan Syed
10
NC
Tac Titans
1:11.05 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
540
Connor Benson
10
GA
Peachtree Aquatic Club
1:11.06 12/15/23
2023 GA Spartans Winter Invite
541
Peter Priddy
10
KY
Lexington Dolphins
1:11.06 1/12/24
2024 IN ZSC The Freeze
542
Aiden Han
10
GA
Cumming Waves
1:11.07 11/11/23
2023 SE Martha Bass Invitation
543
Carter Nordstrom
8
FL
The Berkeley Barracudas
1:11.08 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
544
JJ Chung
10
GA
Dynamo Swim Club
1:11.08 11/17/23
2023 GA Woodie B Malone Invitational
545
Mason Ochoa
10
FG
Atlantis Swimming Club
1:11.08 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
546
Niam Soloman
9
NC
SwimMAC Carolina
1:11.09 1/26/24
2024 TYR Western Open
547
Joseph Sorah
10
NT
Fit N Wise Swim Team
1:11.10 2/2/24
MARS BB_B_C Meet 02022024
548
Briant Sanspree
10
NC
Marlins of Raleigh
1:11.11 10/13/23
EAC Autumn Invitational 2023
549
Bryce Painter
10
SE
Huntsville Swim Association
1:11.12 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
550
Troy Foley
10
SE
City of Mobile Swim Associatio
1:11.13 11/17/23
2023 GPAC Gravy Bowl Invitatio
551
Jericho Ong
10
FL
Highlander Aquatic Club
1:11.13 2/24/24
2024 FL Spring Area 2 Champion
552
Emmitt Robertson
10
NC
Gaston Gators
1:11.14 12/8/23
2023 NC QCD Holiday Invite
553
Christopher McMurtray
9
SE
Excel Aquatics
1:11.15 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
554
Nicolas Jakymiw
10
SC
City of Charleston Southern Ma
1:11.15 12/8/23
2023 SC SCSC Blizzard Blast
555
Silas Spencer
9
NC
Waves of Wilmington Swim Team
1:11.17 3/22/24
2024 ECSL Championship
556
Isaac Reinoso
10
FL
Tampa Elite Aquatics
1:11.20 12/1/23
2023 CAT Jingle Bell Invitatio
557
Logan Lalinde
9
FG
Coral Springs Swim Club
1:11.20 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships N
558
Benny Morgan
10
FL
Swim Melbourne
1:11.21 2/2/24
2024 Stanton C. Craigie Memori
559
Noah Schechter
10
FL
Fast Falcons
1:11.21 2/2/24
2024 FAST February Invite
560
Thomas Pressley
10
LA
Crew Swimming
1:11.21 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
561
Owen LoPiccolo
10
NC
Raleigh Swimming Association
1:11.23 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
562
Jude Marsh
10
GA
Dynamo Swim Club
1:11.25 11/17/23
2023 GA Woodie B Malone Invitational
563
Hudson Sanders
9
GA
SwimAtlanta
1:11.26 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
564
John Simons
10
NC
Marlins of Raleigh
1:11.27 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
565
Jacob Ennis
10
NC
Raleigh Swimming Association
1:11.27 1/12/24
2024 RSA Winter Tri
566
Graham Lumpkins
10
FL
Southwest Stars Swim Club
1:11.28 2/2/24
2024 FAST February Invite
567
Grafton Whitaker
10
SC
Carolina Aquatics Swim Club
1:11.29 3/22/24
2024 SC CAC Palmetto Champions
568
Ethan Jia
10
NC
Tac Titans
1:11.30 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
569
Russell Barnett
10
SE
Winchester Swim Team
1:11.31 1/12/24
2024 HSA TYR Invitational
570
John Moloznik
10
NC
North Carolina Aquatic Club
1:11.33 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
571
Enhan Shen
10
GU
Dads Club Swim Team
1:11.34 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
572
Thaison Longacre
10
NT
Mansfield Aquatic Club
1:11.35 11/3/23
MAC A/BB November 3-5
573
Camden Olson
10
GA
Fowler Fins
1:11.35 12/15/23
2023 GA Spartans Winter Invite
574
AJ Gillespie
10
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
1:11.36 2/23/24
2024 SES Region 4 Championship
575
Prescott Johnson
10
SE
Excel Aquatics
1:11.36 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
576
Collins Crawford
10
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
1:11.41 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
577
Enzo Negrete
10
FL
West Florida Lightning Aquatic
1:11.42 9/8/23
KAH20 Coach Kelley Allen Memor
578
Timur Akhmetov
9
GU
The Woodlands Swim Team
1:11.42 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
579
Cam Roussin
9
GU
Eagle Swimming Association
1:11.42 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
580
Lincoln Poropat
10
ST
Pflugerville Pflamingos
1:11.42 11/10/23
2023 ST TST Fall Frenzy
581
Baylor Thompson
9
GA
SwimAtlanta
1:11.43 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
582
Knox Vucetic
10
FG
Gulliver Swim Club
1:11.44 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
583
Ryker Haecker
9
GU
Pearland Aquatics
1:11.45 10/21/23
2023 Battle of the Beltway
584
Ezra Robertson-Marsh
10
ST
Waterloo Swimming
1:11.51 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
585
Jaxson Cassella
10
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:11.51 2/15/24
2024 SC TG Short Course Age Gr
586
Daniel Kang
10
NT
Metroplex Aquatics
1:11.53 9/23/23
2023 September Sprint
587
Stanley Jiang
10
FL
Clearwater Aquatic Team
1:11.54 9/8/23
KAH20 Coach Kelley Allen Memor
588
Daniel Pavlov
10
LA
Nu Wave Swim Club
1:11.54 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
589
Jake Walgamotte
9
LA
Hurricane Swim Club
1:11.55 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
590
Umar Baig
10
NT
O2 Performance Aquatics
1:11.55 2/2/24
Heart Racer
591
Elijah Turner
10
SE
Mountain Valley Aquatics
1:11.57 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
592
Owen Havens
10
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
1:11.57 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
593
Caleb Morris
9
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
1:11.58 12/8/23
2023 SC RAYS Snowflake Invitational
594
Trent Teoh
10
NC
Star Aquatics
1:11.59 3/15/24
2024 STAR Tarheel States
595
Landon Shay
10
LA
Hurricane Swim Club
1:11.59 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
596
Evan Takeda
9
GU
Sharks Swim Club
1:11.61 11/10/23
SHARKS November Invitational
597
Aiden Childs
10
FL
Southwest Stars Swim Club
1:11.62 9/30/23
2023 Elizabeth Kazeck Fall Spr
598
Ethan Zhang
9
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
1:11.66 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
599
Jackson Bowling
10
SE
Nashville Aquatic Club
1:11.67 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
600
Jacob Rivas
10
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
1:11.67 1/27/24
CANES Winter Invite 2024
601
Mason Muldoon
9
FL
Hydro4 Swimming
1:11.68 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
602
Frank Jedzejec
10
FL
Tampa Bay Aquatic Club
1:11.70 2/23/24
2024 Spring Area 3 Championshi
603
Jacob Faure
10
GA
Dynamo Swim Club
1:11.70 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
604
Luke DeLarco
10
SE
Tennessee Aquatics
1:11.71 12/1/23
2023 NAC SPEEDO Music City Inv
605
Vincent Euseppi
9
FG
North Palm Beach Swim Club
1:11.76 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships N
606
Warner Sheldon
10
NC
North Carolina Aquatic Club
1:11.76 10/20/23
2023 CAT Trick or Treat Meet
607
Theo Channavong
10
GA
Spartan Aquatic Club
1:11.76 11/17/23
2023 RAFC Almost Turkey Invita
608
Julian James
9
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:11.76 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (K
609
Hank Jones
10
ST
Waterloo Swimming
1:11.76 11/3/23
2023 ST ASC Fall Classic
610
Lincoln Drumm
10
FL
Sea Dragon Aquatics
1:11.77 9/23/23
2023 GCST FALL INVITE
611
Finn McGuire
8
FL
Swim Florida
1:11.77 2/23/24
2024 Spring Area 5 Championshi
612
Darren Feng
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:11.77 3/8/24
2024 AAAA SW SCY End of Season
613
Caleb Woo
10
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
1:11.77 2/3/24
COR BB-B-C My Valentine Meet
614
Mathis Schoubben
10
NC
Swim Gsa
1:11.77 2/2/24
Speedo 2024 MOR Short Course Q
615
Everett Keene
10
NC
Waves of Wilmington Swim Team
1:11.78 2/10/24
BAC CUPID QUALIFIER 2024
616
John Casey
9
FL
T2 Aquatics
1:11.83 2/23/24
2024 Spring Area 5 Championshi
617
Mason Waldrop
10
FL
Gator Swim Club
1:11.84 10/13/23
2023 FAST Pumpkin Plunge
618
James Miller
10
SE
Streamline Aquatic Club
1:11.86 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
619
Joshua Townsend
10
NC
Star Aquatics
1:11.86 3/15/24
2024 STAR Tarheel States
620
Logan Campeau
10
MS
Shock Wave Aquatic Team
1:11.87 2/15/24
2024 MS MSI Short Course State Championship
621
Drew Mooty
10
SE
Huntsville Swim Association
1:11.88 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
622
Max Bothner
9
NT
Tyler Rose Aquatic Club
1:11.90 2/16/24
North Texas Short course 14 &
623
Jameson Potter
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:11.91 10/21/23
LAC Spooky Splash
624
Dom Brown
10
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
1:11.91 3/15/24
2024 GA Southern Divisional Championships
625
Robbie Messer
10
KY
Lexington Dolphins
1:11.92 11/3/23
2023 IN CSC Fall Frenzy
626
Evan Valenzuela
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:11.93 1/19/24
COPS Greater Southwest
627
Benjamin Caldwell
10
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1:11.94 2/2/24
Speedo 2024 MOR Short Course Q
628
Kikin Guajardo
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:11.94 2/17/24
2024 BD BLST Arctic BLAST Swim
629
Zak Atir
10
FL
Tampa Y Swimming
1:11.95 11/17/23
2023 FL SPAPYP November Meet
630
Tate Clowe
10
BD
West Texas Typhoon
1:11.95 2/17/24
2024 BD BLST Arctic BLAST Swim
631
Noah Hahn
9
GU
Dads Club Swim Team
1:11.96 1/12/24
2024 Tracey Harper-Santiago Me
632
MATTHEW Powell
10
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:11.97 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
633
John Lee
10
NC
Marlins of Raleigh
1:11.98 12/7/23
2023 12th Speedo Swim and Tri
634
Jaiden Harvey
10
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
1:11.98 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
635
Will Lim
10
FL
Rocket Swimming
1:11.99 11/17/23
2023 RAFC Almost Turkey Invita
636
Nathan Tackson
10
NC
Mecklenburg Swim Association
1:11.99 1/26/24
2024 TYR Western Open
637
Ethan Pan-Wang
9
NT
Metroplex Aquatics
1:11.99 2/16/24
North Texas Short course 14 &
638
Ricardo Rivas
10
FG
YMCA of South Florida
1:12.00 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
639
Mark Sheeran
10
FL
Tampa Bay Aquatic Club
1:12.00 2/23/24
2024 Spring Area 3 Championshi
640
Nicolas Guzman
8
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
1:12.00 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
641
William Coburn
10
GA
Dynamo Swim Club
1:12.00 2/2/24
9th Annual Famous Last Words M
642
James Collins
10
NT
North Texas Nadadores
1:12.00 10/6/23
LAC Splashing Pumpkins Invitat
643
Blake Henderson
10
GU
Swim Streamline at Northampton
1:12.04 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
644
Graham Sutton
10
NC
North Carolina Aquatic Club
1:12.05 2/10/24
2024 Carolina Aquatic Team's V
645
Willem van den Berg
9
SE
Madison Swimming Association
1:12.06 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
646
Jace Duncan
9
SE
Marshall County Swim Club
1:12.07 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
647
Leeland Thomas
10
KY
Triton Swimming of Louisville
1:12.08 12/1/23
2023 IN FAST Santa Claus Classic
648
Deklan Richardson
10
ST
Capital Area Aquatics
1:12.11 11/5/23
2023 ST TXLA 10&U November Unc
649
Daniel Zarzar
10
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1:12.14 3/1/24
2024 GYSSA SC Championships
650
Isaac Sollie
10
GA
DeKalb Aquatics
1:12.15 2/2/24
2024 GA Winter Qualfier
651
Joshua Sadetsky
10
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:12.15 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (K
652
Gabriel Grubin
9
FG
Metro Aquatic Club of Miami
1:12.16 12/2/23
NMST December Invite/Sprint Ch
653
Samuel Hoblet
10
NC
Helios
1:12.16 3/2/24
2024 SwimMAC BC Championship
654
Gavin Stevens
10
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:12.17 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
655
Jason Tran
9
NT
City of Plano Swimmers
1:12.17 11/11/23
12th annual LPA swim meet
656
Hunter Nelson
10
GU
Montgomery Aquatic Race Club
1:12.18 1/19/24
MAC Neon New Year Open Meet
657
Theo Zambon Sartori
10
SE
Excel Aquatics
1:12.19 12/1/23
2023 TYR Meet of Champs
658
Nathan Louzon
9
FL
Sea Dragon Aquatics
1:12.19 3/21/24
2024 Destination Athlete Cente
659
Fei Wang
10
NC
North Carolina Aquatic Club
1:12.22 10/20/23
2023 CAT Trick or Treat Meet
660
Luke Clavier
10
LA
Crawfish Aquatics
1:12.23 1/26/24
2024 CA Winter Invitational
661
Max Shaw
10
SE
Baylor Swim Club
1:12.24 1/26/24
2024 SE Region 2 Championships
662
Jordan Page
9
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
1:12.24 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
663
Nolan McCluskey
10
FL
Tampa Bay Aquatic Club
1:12.25 11/4/23
CAT Fall Harvest Championship
664
James Williams
9
FL
Highlander Aquatic Club
1:12.28 2/24/24
2024 FL Spring Area 2 Champion
665
Parker Pate
9
SE
Life Time Southeast Swim Team
1:12.28 1/6/24
OST Lifetime Duel Meet
666
Adam Saada
10
GU
Fulshear Racing Swim Team
1:12.30 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (T
667
Van Pittard
10
SC
Wahoo Aquatic Club
1:12.31 2/15/24
2024 SC TG Short Course Age Gr
668
Griffin Koller
10
KY
Southern Kentucky Swim Club
1:12.32 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
669
Nico Franchak
10
FG
Hurricane Aquatics
1:12.32 1/27/24
CANES Winter Invite 2024
670
Bo Newman
10
KY
Lexington Dolphins
1:12.32 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
671
Nicholas Ochoa
9
GU
Life Time Houston Swim Team
1:12.32 12/15/23
2023 LSST-USA Gulf Fall Champs
672
Finn Schlossmacher
10
FL
Blue Dolfins
1:12.33 11/10/23
2023 Patriot Aquatics Winter I
673
Levi Whitley
10
SE
Tennessee Aquatics
1:12.35 12/1/23
2023 NAC SPEEDO Music City Inv
674
Jonathan Chen
10
GU
Dads Club Swim Team
1:12.37 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
675
Lucas Qi
8
NC
Tac Titans
1:12.40 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
676
Grayson Descent
10
FL
Saint Petersburg Aquatics
1:12.42 2/23/24
2024 Spring Area 3 Championshi
677
Garrett Miller
10
NC
Tac Titans
1:12.44 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
678
Carson Kleeman
10
GU
Blue Tide Aquatics
1:12.44 11/10/23
2023 BTA Turkey Splash
679
Grayson Clancy
10
SE
Tennessee Aquatics
1:12.45 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
680
Lincoln Rhyne
10
NC
Marlins of Raleigh
1:12.46 2/2/24
Speedo 2024 MOR Short Course Q
681
Owen Rieber
10
KY
Kentucky Aquatics
1:12.46 2/9/24
2024 KY LAK Dare to Care
682
Luke Fontaine
10
NT
Prosper Aquatic Club
1:12.47 10/7/23
2023 COR October A-BB
683
Ryan Frost
10
GA
Peachtree Aquatic Club
1:12.48 12/2/23
2023 10U Winter Championsip
684
Louis Barrow
10
GU
Duncan Dragons Swim Team
1:12.48 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
685
Ben Lee
10
FL
Loggerhead Aquatics
1:12.48 11/18/23
EAJ Fall Harvest 2023
686
Grant Fennell
10
GA
Spartan Aquatic Club
1:12.48 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
687
Luke Hawthorne
10
FL
Southwest Stars Swim Club
1:12.49 11/10/23
2023 Patriot Aquatics Winter I
688
Owen Butler
10
MS
Hub Fins
1:12.50 2/15/24
2024 MS MSI Short Course State Championship
689
Jonathan Hernandez
10
NC
East Carolina Aquatics
1:12.53 3/22/24
2024 ECSL Championship
690
Carter Brennan
10
NC
Mecklenburg Swim Association
1:12.57 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
691
Paxton Goodspeed
10
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:12.57 10/6/23
2023 Fleet Fall Kickoff Invita
692
Adam Trippi
10
SC
Southern Tide Swim Club
1:12.58 2/15/24
2024 SC TG Short Course Age Gr
693
Carter Cruze
10
SE
Huntsville Swim Association
1:12.59 1/12/24
2024 HSA TYR Invitational
694
Sawyer Kendrick
9
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
1:12.60 1/12/24
2024 Gabrielle Rose Tiger Clas
695
Benjamin LeSuer
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:12.62 11/11/23
LAC A-maize-ing Autumn Meet
696
Isaac Lee
10
GA
SwimAtlanta
1:12.62 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
697
Brayden Howard
9
FL
Patriot Aquatics
1:12.62 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
698
Christopher Chan
10
SE
Huntsville Swim Association
1:12.67 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
699
Kaden Tong
9
GU
Dads Club Swim Team
1:12.67 1/12/24
2024 Tracey Harper-Santiago Me
700
Lukian Fleury
10
FG
Coral Springs Swim Club
1:12.68 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships N
701
Knox Wilber
10
SC
Coastal Aquatic Club
1:12.68 11/17/23
2023 SC CAC 14th Annual TYR Co
702
Hunter Kinsey
10
FG
Jupiter Dragons Swim Team
1:12.74 4/6/24
Lightning Spring Sub Champs In
703
Wyatt Erkmann
10
GU
Houston Bridge Bats
1:12.77 1/13/24
2024 LSST January Frosty Open
704
Samrudh Shankar
10
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1:12.80 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
705
Colin Campbell
10
GU
Southwestern Aquatics Team - S
1:12.82 10/21/23
SPA Annual Fall Invite 2023
706
Parker Gunn
10
ST
High Performance Aquatic
1:12.83 9/16/23
HPAC 2023 Kickoff to Fall
707
Parker Krasovic
9
NC
SwimMAC Carolina
1:12.83 1/5/24
2024 SwimMAC IMX Winter Invite
708
Kyle Pacoma
9
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:12.83 11/10/23
2023 GU FCST TWST Fleet Tri Meet
709
Jackson Massey
9
NC
Marlins of Raleigh
1:12.85 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
710
John McClure
10
WT
City Of Midland Swim Team
1:12.85 10/28/23
2023 WT Dowdle Family Halloween Invitational Swim
711
Benicio Zimmermann
9
GA
Gwinnett Aquatics
1:12.87 3/22/24
2024 GA Northeastern Divisionals
712
Aleksandar Tasic
9
NT
Dallas Mustangs
1:12.88 2/16/24
North Texas Short course 14 &
713
Nico Barrueto
10
LA
Hurricane Swim Club
1:12.89 10/14/23
2023 LA Ed Kelly Memorial
714
Nathan Stec
10
FG
SwimFast
1:12.96 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
715
Duncan Hoffman
9
KY
Murray Youth Swim Team
1:12.97 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
716
Chapman Wishy
9
MS
Biloxi Elite Swim Team
1:12.98 2/3/24
2024 MS BEST Coast Tri Meet
717
Danny Schiopu-Elwell
10
GA
Aiken-Augusta Swim League
1:12.98 3/22/24
2024 GA Northeastern Divisionals
718
Angelo Baldanza
10
FG
Coral Springs Swim Club
1:12.98 1/19/24
SPEEDO CUP CLOSED INVITE
719
Christian Huynh
9
FL
Montverde Aquatic Club
1:13.00 2/24/24
2024 FL Spring Area 2 Champion
720
Memphis Saylor
9
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1:13.01 1/13/24
2024 SA Winter Classic Jan 13-
721
Francisco Miksovsky
9
FG
Metro Aquatic Club of Miami
1:13.02 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
722
Grayson Wiley
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:13.08 11/3/23
MAC A/BB November 3-5
723
Vikram Singh
9
GA
South West Aquatics of Georgia
1:13.08 1/26/24
2024 Groundhog Invite
724
Carter Murray
9
NT
Cor
1:13.10 2/16/24
North Texas Short course 14 &
725
Colt Wheeler
10
NC
Greensboro Community YMCA
1:13.11 11/10/23
2023 TAC TITANS Big Southern C
726
Patton Mumford
10
SE
Middle Tennessee Swim Club
1:13.13 9/23/23
September Invitational
727
Evan Horn
10
FL
Planet Swim Aquatics
1:13.14 2/2/24
Groundhog Day Meet
728
Zahar Diatlov
9
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
1:13.14 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
729
Hunter Somers
9
GU
Eagle Swimming Association
1:13.14 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
730
Ellis Barker
10
FL
Hydro4 Swimming
1:13.15 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
731
Jonathan Kim
10
SE
Madison Swimming Association
1:13.16 4/13/24
18th Annual Sprint Medal Meet
732
Samuel Guerrero-Cayafa
10
FG
City of Miami Parks Swim Team
1:13.20 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
733
Angel Corona-Rivas
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:13.20 9/30/23
2023 ST AAAA NS 2nd Annual Wan
734
Benj Lei
9
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1:13.22 1/13/24
2024 YBAC Blizzard Invitationa
735
Owen Sausman
10
NC
Waves of Wilmington Swim Team
1:13.22 9/22/23
2023-24 WOW KHK 1
736
Lincoln Hardin
10
GU
Northeast Houston Aquatics
1:13.22 9/22/23
2023 ESA IMX/IMReady Invitatio
737
Case Krebs
10
GU
Ambush Swimming
1:13.22 9/23/23
2023 TRAC Fall Kick Off
738
Matthew Baker
9
WV
Mountain State Storm
1:13.23 3/14/24
2024 WV Short Course State Championship
739
Sebastian Vidarsson
9
NC
Mecklenburg Swim Association
1:13.24 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
740
Alex van Maanen
10
GA
Spartan Aquatic Club
1:13.26 3/16/24
2024 GA 10& Under Greater Atlanta Divisionals
741
Andre Olmedo Quinones
10
ST
Nitro Swim Team
1:13.26 12/8/23
2023 ST AAAA NS Winter Wonderl
742
Hampton Tabb
10
GA
Aiken-Augusta Swim League
1:13.27 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
743
Trace Barton
10
SC
Carolina Aquatics Swim Club
1:13.27 2/15/24
2024 SC TG Short Course Age Gr
744
Jacob Rohrs
9
KY
Tsunami Swim Club
1:13.27 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
745
Grant Riegle
10
KY
Lexington Dolphins
1:13.30 3/1/24
LEXD Race to State 2024
746
Cade Henry
10
GA
Stingrays Swimming
1:13.32 10/22/23
2023 GA TWS Fall Splash
747
Matteo Vargas
10
FL
Kissimmee Swim Association
1:13.33 11/17/23
2023 RAFC Almost Turkey Invita
748
Jones Sewell
10
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
1:13.36 10/6/23
2023 GA Fall Flash
749
Jasen Brice
8
FL
Tampa Bay Aquatic Club
1:13.38 2/23/24
2024 Spring Area 3 Championshi
750
Luke Lindle
10
KY
Tsunami Swim Club
1:13.38 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
751
Callen Morris
10
SC
Team Greenville
1:13.39 2/15/24
2024 SC TG Short Course Age Gr
752
Caleb Stromberg
9
FL
South Lake Aquatic Club
1:13.40 2/17/24
SLAC Last Chance to Dance
753
Grady Gibson
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:13.41 2/2/24
Heart Racer
754
Sebastian Exarcos
10
GA
Dynamo Swim Club
1:13.42 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
755
Carpenter Keigan
10
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1:13.42 2/2/24
Speedo 2024 MOR Short Course Q
756
Ryan Cunningham
10
SC
South Carolina Swim Club
1:13.43 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
757
Logan Parker
10
ST
Sailfish
1:13.43 11/10/23
2023 ST TST Fall Frenzy
758
Ryder Herrmann
10
FL
Greater Tampa Swim Association
1:13.44 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
759
Carlos Parra
10
GU
Dads Club Swim Team
1:13.44 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
760
Eddie Simo
10
GU
Spring Swim Team
1:13.46 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
761
Cal Johnson
10
FL
Bolles School Sharks
1:13.47 2/2/24
Groundhog Day Meet
762
Caden Qu
10
ST
Nitro Swim Team
1:13.47 10/8/23
2023 ST TXLA 10&U Fall Kick Of
763
Noah Grant
10
NC
New Wave Swim Team
1:13.48 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
764
Andrew Shen
10
ST
Whitecaps of Westlake
1:13.49 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
765
Jacob Teijelo
10
FL
Sarasota Sharks
1:13.51 10/13/23
2023 SYS Halloween Meet
766
Eli Fender
10
NC
SwimMAC Carolina
1:13.54 11/11/23
15th Annual Ryan Alea Young In
767
Theodore Greene
9
NC
Marlins of Raleigh
1:13.55 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
768
Ethan Worthington
10
GA
Direct Current Swimming
1:13.55 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
769
Richard Bailey
10
ST
Longhorn Aquatics
1:13.55 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
770
Lawrence Ancheta
10
ST
Surge Aquatics
1:13.57 10/14/23
2023 ST SRG SCY Surgetoberfest
771
Donavan Bennett
10
GA
Malo Aquatics
1:13.58 10/14/23
2023 GA Lanier Aquatics Fall Invite
772
Cal LeBlanc
9
GA
DeKalb Aquatics
1:13.61 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
773
Evan Gunn
9
FL
Sarasota Sharks
1:13.63 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
774
Christian Beauchamp
8
SE
Huntsville Swim Association
1:13.64 2/2/24
2024 SE BSL Region 3 Champions
775
Dax Reynolds
10
NT
Life Time Swim Dallas
1:13.64 2/24/24
2024 ATAC 6th Jerry Heidenreic
776
Ethan Kresak
10
NC
Team Charlotte
1:13.66 1/26/24
2024 TYR Western Open
777
Parker Landry
10
LA
Elmwood Sharks
1:13.67 1/12/24
2024 LA TAQ Mardi Gras Meet
778
Jonah Taplett
9
GU
Duncan Dragons Swim Team
1:13.70 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
779
James Hageman
10
NC
Gaston Gators
1:13.71 1/13/24
ATOM Frosty Invitational 2024
780
Jack Li
10
KY
Kentucky Aquatics
1:13.74 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
781
Riley Pynn
9
GA
Gwinnett Aquatics
1:13.74 1/12/24
2024 DYNA Eastern Classic
782
Griffin Jabkiewicz
9
NC
Marlins of Raleigh
1:13.75 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
783
Russell Greenblatt
10
GU
Tomball Area Swim Club
1:13.75 10/13/23
MAC October Open
784
Ian Ibarra
10
FG
South Florida Aquatic Club
1:13.76 9/9/23
2023 Michael's Memorial Meet
785
Maximus Tedeschi
10
GU
Magnolia Aquatic Club
1:13.76 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
786
Declan Fuhrman
10
SE
Coast Aquatics
1:13.77 11/17/23
2023 GPAC Gravy Bowl Invitatio
787
Jack Kanno
10
GA
YMCA Barracudas
1:13.78 1/26/24
2024 Groundhog Invite
788
Leo Jarc
10
GA
Dynamo Swim Club
1:13.79 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
789
Maximos Keena
9
NC
Brunswick Aquatic Club
1:13.79 3/15/24
2024 STAR Tarheel States
790
Austin Nguyen
10
NT
Mansfield Aquatic Club
1:13.80 2/16/24
North Texas Short course 14 &
791
Liam Shaw
10
SC
Team Greenville
1:13.81 12/1/23
2023 SC TG Champions Challenge
792
Canyon Clagett
10
KY
Etown Dolphins
1:13.81 1/19/24
2024 OH CLPR Midwinter Classic
793
Christopher Buente
8
KY
Lakeside Swim Team
1:13.82 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
794
Aaron Fuller
10
FL
Swim Melbourne
1:13.83 2/24/24
Area 6 Spring Championships
795
Zachary Rowe
10
FG
Plantation Swim Team
1:13.83 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships N
796
Olivier Smith
10
GA
Dynamo Swim Club
1:13.83 12/8/23
Classic City Quad Meet 2023
797
Demir Goktug
10
GU
Fulshear Racing Swim Team
1:13.84 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
798
Hudson Dupree
8
NC
New Wave Swim Team
1:13.86 12/15/23
2023 TAC TITANS Jingle Bells M
799
Calvin Verhoef
9
FL
Bolles School Sharks
1:13.87 2/2/24
Groundhog Day Meet
800
Arden Wu
10
GA
Spartan Aquatic Club
1:13.87 10/28/23
2023 GA Fall Series #3
801
Victor Brody
10
KY
Cardinal Aquatics
1:13.88 1/12/24
2024 IN CSC Winter Invite
802
Tymur Bairamov
10
NT
A+ Swimming Team
1:13.89 11/11/23
Select Swim November Unclassif
803
Artem Shtein
8
FG
Swim Fort Lauderdale
1:13.91 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
804
Jacob Kazakevich
10
GU
Houston Cougars
1:13.92 12/15/23
2023 LSST-USA Gulf Fall Champs
805
Bryston Burks
9
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1:13.96 1/13/24
2024 SA Winter Classic Jan 13-
806
Nathaniel Brookhart
10
NC
Raleigh Swimming Association
1:13.96 2/9/24
2024 RSA Cupid Cuts
807
Caden Sandate Antonetty
9
BD
Desert Sharks Swim Club
1:13.96 12/8/23
2023 BD EPAP Leo Cancellarie I
808
Eduardo Garcia-Rojas
9
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:13.97 1/20/24
2024 BD Reyes y Reina's IMR/IM
809
Brian Lee
9
SE
Auburn Aquatics
1:13.98 11/4/23
2023 SE BSL Cranberry Classic
810
Tucker Landherr
10
FL
Unattached
1:14.00 2/2/24
2024 Stanton C. Craigie Memori
811
James Williams
8
FL
Highlander Aquatic Club
1:14.00 1/12/24
2024 FAST Polar Bear Plunge
812
Cameron Bumgarner
9
NC
Sharks Aquatic Club
1:14.01 3/15/24
2024 BRSL Championships
813
Gray Murdock
10
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:14.01 11/10/23
2023 SC YSSC Thanksgiving Invitational
814
Owen Liao
10
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:14.02 1/12/24
2024 SC HOOS SMRT Trophy Meet
815
Abram Lackey
8
SE
Cullman Swim Association
1:14.05 2/2/24
2024 SE BSL Region 3 Champions
816
Milaan Sahu
10
GA
SwimAtlanta
1:14.06 12/8/23
TWS Invite 2023
817
John Hurlbert
10
SC
Summerville YMCA Tidalwaves
1:14.06 1/26/24
2024 SCSC SC Super Moc Bowl:
818
Charles Han
10
LA
Bulldog Aquatic Club
1:14.07 12/15/23
2023 LA BAC Jingle Bell
819
Loukas Arghiropol
10
GU
Hydro Elite Aquatic Team
1:14.08 12/15/23
2023 Gulf Fall Champs (ESCA/NO
820
Kristoffer Alberts
9
GU
Eagle Swimming Association
1:14.09 1/12/24
2024 LA TAQ Mardi Gras Meet
821
Luke Kaper
10
NC
Enfinity Aquatic Club
1:14.12 2/4/24
EAC 12&U February Intrasquad
822
Henry Greenman
10
KY
North Lexington YMCA
1:14.12 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
823
Matthew Alred
9
SE
Marshall County Swim Club
1:14.14 11/4/23
Splash From The Past (90's The
824
Dane Gant
10
GU
Houston Bridge Bats
1:14.14 9/30/23
Texas Elite IMX Invite 2023
825
Schuyler Jones
10
SE
Ensworth Aquatics
1:14.15 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
826
Hudson Wenzel
9
SC
Hilton Head Aquatics
1:14.15 3/22/24
2024 SC CAC Palmetto Champions
827
Liam Baghai
10
NT
Dallas Mustangs
1:14.16 12/9/23
COPS Reindeer Games BB/B/C
828
Preston Anderson
10
SC
Columbia Swimming
1:14.17 2/15/24
2024 SC TG Short Course Age Gr
829
Kade McCormick
10
GU
Northeast Houston Aquatics
1:14.17 3/24/24
2024 GU United Swim Series March
830
Yeng Puozaa
10
SE
Memphis Tiger Swimming
1:14.19 10/28/23
2023 MTAC Fall Invite
831
Liam Donohue
10
NC
Raleigh Swimming Association
1:14.19 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
832
Graham Scott
10
NC
YMCA OF Western North Carolina
1:14.23 3/14/24
2024 USRY Short Course Champs
833
Cooper Klutts
10
NC
Swim Gsa
1:14.23 2/2/24
Speedo 2024 MOR Short Course Q
834
Joel Brennan
9
LA
South Louisiana Swim Team
1:14.25 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
835
Sam Ong
10
FL
Highlander Aquatic Club
1:14.28 2/24/24
2024 FL Spring Area 2 Champion
836
Leon Cannizzaro
10
SE
Life Time Southeast Swim Team
1:14.29 9/23/23
2023 SE BSL Sprint Into Fall
837
Rivers Beck
10
MS
Sunkist Swim Team
1:14.29 12/15/23
2023 MS Sunkist Sprint to Christmas
838
Ralph Judkins
10
ST
Pflugerville Pflamingos
1:14.29 3/9/24
2024 ST GOLD Spring Fling
839
Jack Rust
10
SE
Excel Aquatics
1:14.30 11/10/23
Tennessee Aquatics Fall Classi
840
Hunter Mailloux
10
FL
Swim Florida
1:14.30 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
841
Cade Jenkins
10
FL
Loggerhead Aquatics
1:14.30 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
842
Jackson Tidwell
9
SC
Wahoo Aquatic Club
1:14.30 3/22/24
2024 SC CAC Palmetto Champions
843
Ryder Smith
9
SE
Excel Aquatics
1:14.31 12/1/23
2023 TYR Meet of Champs
844
Jake Walgamotte
8
LA
Hurricane Swim Club
1:14.31 12/1/23
2023 MS 16th Annual Santa's BEST Invitational
845
Peter Jansick
10
GA
Tidal Wave Swimming
1:14.31 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
846
Nathaniel Lovelady
10
FL
Loggerhead Aquatics
1:14.33 2/2/24
Groundhog Day Meet
847
Owen Proud
8
SE
Huntsville Swim Association
1:14.33 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
848
Jacob Marshall
10
GU
Eagle Swimming Association
1:14.34 11/11/23
2023 NOCH Turkey Classic
849
Ethan Seiter
10
NC
Mecklenburg Swim Association
1:14.35 3/2/24
2024 MSA March Madness Invitat
850
Luke Gander
9
GU
Blue Tide Aquatics
1:14.36 11/10/23
2023 BTA Turkey Splash
851
Chase Devault
10
WV
Mountain State Storm
1:14.37 2/17/24
2024 WV TYR Top 10 Invite
852
Matthew Perez
10
NC
Gaston Gators
1:14.37 3/15/24
2024 BRSL Championships
853
Hunter Li
10
NT
Metroplex Aquatics
1:14.38 10/7/23
2023 COR October A-BB
854
Joshua Orr
10
GU
Dads Club Swim Team
1:14.39 1/12/24
2024 Tracey Harper-Santiago Me
855
JR Riccardi
10
NT
Metroplex Aquatics
1:14.39 10/7/23
2023 COR October A-BB
856
Silas Carroll
10
SE
Panama City Swim Team
1:14.40 10/7/23
2023 Rick Byers Invitational
857
Khoa Pham
10
GA
Aiken-Augusta Swim League
1:14.41 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
858
Jaxon Meek
10
KY
Swimchester Sailfish
1:14.41 2/9/24
2024 KY LAK Dare to Care
859
Drew Scibienski
9
NC
Tac Titans
1:14.41 1/12/24
2024 TAC TITANS Polar Plunge M
860
Jake Johnston
10
GA
Gwinnett Swim
1:14.41 12/2/23
2023 10U Winter Championsip
861
Aayush Patel
10
MS
Shock Wave Aquatic Team
1:14.42 11/17/23
2023 Tiger Turkey Tumble
862
Cristiano Buda
10
FL
Tampa Y Swimming
1:14.43 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
863
Kingsley Darsuma
10
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:14.43 10/6/23
2023 Fleet Fall Kickoff Invita
864
John Randolph
10
NC
Rutherford County Swim Team
1:14.44 3/15/24
2024 BRSL Championships
865
Elliott Chaney
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:14.45 2/2/24
Heart Racer
866
Brayden Howard
8
FL
Patriot Aquatics
1:14.45 11/10/23
2023 Patriot Aquatics Winter I
867
Jensen Mirda
9
FL
Swim Melbourne
1:14.46 10/14/23
TCSC Fall Invitational
868
Steven Hesselbarth
10
FG
Pompano Beach Piranhas
1:14.48 11/17/23
NPB Turkey Invite
869
Anderson Swistak
10
NC
SwimMAC Carolina
1:14.48 3/2/24
2024 SwimMAC BC Championship
870
Kai Wray
9
BD
Southwest Aquatic Team
1:14.49 2/17/24
2024 BD BLST Arctic BLAST Swim
871
Eli Commerford
9
KY
Highbridge Aquatics
1:14.50 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
872
Nathaniel Smith
8
GU
Conroe Area Team Swimmers
1:14.51 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
873
Jerry Liang
10
GU
Team 300
1:14.54 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
874
Chace Nguyen
10
SC
YMCA Columbia Swim Club
1:14.57 12/10/23
2023 SC YCSC December Invite
875
Rhylan Holcombe
10
SE
Madison Swimming Association
1:14.58 11/4/23
Splash From The Past (90's The
876
Jack Harkey
10
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1:14.59 1/13/24
2024 SA Winter Classic Jan 13-
877
Brian Carlo
10
GU
The Woodlands Swim Team
1:14.59 1/12/24
2024 TWST Speedo Winter Classi
878
Krishnan Sundaresan
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:14.61 2/16/24
North Texas Short course 14 &
879
Nicholas Ochoa
8
GU
Life Time Houston Swim Team
1:14.61 10/14/23
2023 LSST October Open Meet
880
Emory McKnight
10
GA
Dynamo Swim Club
1:14.62 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
881
Jack Ross
10
FL
Unattached
1:14.64 2/2/24
2024 FAST February Invite
882
Gordon Liu
10
FG
SwimFast
1:14.65 9/29/23
2023 FG SoFlo Distance IMX IMR TYR Challenge
883
Lucas Mendez
10
FG
Gulliver Swim Club
1:14.66 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
884
Holden Koehler
9
FL
St. Augustine Cyclones
1:14.66 2/2/24
Hydro4 Arena Winter Open
885
Parker Lovegreen
10
SC
Carolina Aquatics Swim Club
1:14.66 3/22/24
2024 SC CAC Palmetto Champions
886
Brady Caldwell
9
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:14.68 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
887
Maverick Dame
10
NC
Evolution Aquatics
1:14.69 2/10/24
2024 SwimMAC Fast Festival
888
Samuel Zvonar
9
SE
City of Mobile Swim Associatio
1:14.69 2/23/24
2024 SES Region 4 Championship
889
Liam Douglass
9
GA
Dynamo Swim Club
1:14.69 2/2/24
9th Annual Famous Last Words M
890
Jayden Kwon
10
NT
Metroplex Aquatics
1:14.69 2/24/24
2024 ATAC 6th Jerry Heidenreic
891
Mason Zhang
8
FL
Bolles School Sharks
1:14.72 2/2/24
Groundhog Day Meet
892
Gavin King
10
NC
Lowe's YMCA
1:14.72 12/8/23
2023 SC RAYS Snowflake Invitational
893
John Endorf
10
KY
Georgetown-Scott County Supers
1:14.72 11/3/23
2023 Kentucky Aquatics Autumn
894
Micah Boyd
10
GA
Athens Bulldog Swim Club
1:14.73 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
895
Phillip Hart
10
LA
Crawfish Aquatics
1:14.74 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
896
Lucas Hutcherson
10
NC
Piedmont Aquatic Club
1:14.75 3/15/24
2024 BRSL Championships
897
Owen McCoy
10
GA
SwimAtlanta
1:14.76 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
898
Henry Mansfield
9
NC
North Carolina Aquatic Club
1:14.79 2/10/24
2024 Carolina Aquatic Team's V
899
Kellen Heffernan
10
GA
SwimAtlanta
1:14.80 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
900
Lawson Tylander
10
FG
North Palm Beach Swim Club
1:14.81 9/30/23
2023 Elizabeth Kazeck Fall Spr
901
Jude Waller
10
SE
Coast Aquatics
1:14.81 10/7/23
2023 Rick Byers Invitational
902
Kai Armitage
8
GU
The Woodlands Swim Team
1:14.81 10/27/23
TWST Halloween Meet
903
Sam Thompson
10
WV
Mountain State Storm
1:14.82 10/7/23
2023 WV MSS Autumn Invite
904
Nandhan Palanivel
9
FL
Pipeline Swimming
1:14.82 2/9/24
CVST Last Chance Sweetheart Me
905
Olamikun Adekoya
9
NC
Greensboro Community YMCA
1:14.83 1/26/24
2024 GCY Winter YMCA Meet
906
Lennon Varellan
10
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
1:14.85 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
907
Nickolas Evans
10
SC
City of Charleston Southern Ma
1:14.85 12/8/23
2023 SC SCSC Blizzard Blast
908
Francis Lata
9
SC
City of Charleston Southern Ma
1:14.85 1/12/24
2024 SC HOOS SMRT Trophy Meet
909
Hudson Roser
10
GU
Blue Tide Aquatics
1:14.85 1/12/24
2024 LA TAQ Mardi Gras Meet
910
Easton Daniel
9
SE
Southeast Tennessee Swimming
1:14.86 1/26/24
2024 SE Region 2 Championships
911
Sully Carroll
10
SC
Wahoo Aquatic Club
1:14.87 10/27/23
2023 SC SCSC 18th Annual Spook
912
Yan LU
8
NC
Tac Titans
1:14.88 12/1/23
ATOM Winter Invite 2023
913
William Dufour
10
BD
West Texas Typhoon
1:14.88 1/12/24
COM Winter Invite 2024
914
Ethan Goldberg
9
FL
Swim Tampa Aquatics
1:14.89 11/3/23
2023 FL STATEAM Veterans Day Open
915
Mason Zhu
10
FL
Clearwater Aquatic Team
1:14.90 4/5/24
2024 GTSA TYR Spring Champions
916
Evan Wright
10
SE
Madison Swimming Association
1:14.91 12/9/23
2023 Santa Splash
917
Gabe Williams
10
SE
Panama City Swim Team
1:14.91 9/22/23
2023 SE PCST Speedo Beach Blas
918
Alex Stojanovski
8
FG
Pompano Beach Piranhas
1:14.92 10/6/23
Mike Horgan Memorial Inv.
919
Ethan Hodges
10
KY
Orcas Swim Team-Oldham County
1:14.93 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
920
Santi Zuluaga
9
FG
South Florida Aquatic Club
1:14.94 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
921
Kentaro Lange
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:14.95 3/8/24
2024 AAAA SW SCY End of Season
922
Hudson Dupree
9
NC
New Wave Swim Team
1:14.96 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
923
Rex Shieh
10
KY
Triton Swimming of Louisville
1:14.97 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
924
Gus Mussman
10
SC
Team Greenville
1:14.98 12/1/23
2023 SC TG Champions Challenge
925
Sean Odom
10
GU
The Woodlands Swim Team
1:14.98 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
926
Charles Dickson
10
NC
Raleigh Swimming Association
1:14.99 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
927
Luke Reno
10
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:14.99 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
928
Landon Eager
10
NC
Mecklenburg Swim Association
1:15.00 12/1/23
ATOM Winter Invite 2023
929
Timur Akhmetov
8
GU
The Woodlands Swim Team
1:15.00 10/27/23
TWST Halloween Meet
930
Jackson Brown
10
GU
Life Time Houston Swim Team
1:15.00 9/22/23
2023 ESA IMX/IMReady Invitatio
931
William Boyd
10
SE
Excel Aquatics
1:15.02 9/15/23
2023 Fall Fest Open
932
Michael Tricano
10
FL
Hydro4 Swimming
1:15.02 2/24/24
2024 Area 1 Spring Championshi
933
Tanner Smith
10
SE
Nashville Aquatic Club
1:15.03 11/4/23
2023 SE BSL Cranberry Classic
934
Cal Witherspoon
10
SC
Team Greenville
1:15.04 1/12/24
2024 SC HOOS SMRT Trophy Meet
935
Jackson Schmidt
10
FL
Swim Florida
1:15.05 10/27/23
2023 T2 Spooktacular
936
Dylan Shockley
10
GA
Marietta Jets Swim Team
1:15.05 11/4/23
2023 Bill Behrens Veterans Day
937
Michael Hogan
10
SE
Excel Aquatics
1:15.07 2/24/24
2024 SES Region 1 & 8 and Unde
938
Cooper Miller
10
SE
Streamline Aquatic Club
1:15.07 2/24/24
2024 SES Region 1 & 8 and Unde
939
Nicholas Popa
10
FL
Tampa Bay Aquatic Club
1:15.08 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
940
Kyle Aung
9
GU
Houston Hydra
1:15.08 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (T
941
James Tackie
8
GA
SwimAtlanta
1:15.09 10/14/23
2023 GA October Invite
942
Collin Lange
9
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:15.09 1/13/24
2024 ST SC B Championship at A
943
Jaxon Hanson
10
NT
Dallas Mustangs
1:15.12 10/20/23
2023 36th BB/B/C Haunted Hat I
944
Brandon Zhang
10
FL
Bolles School Sharks
1:15.14 10/13/23
2023 October Meet
945
Samuel Rodriguez
10
GU
Southwestern Aquatics Team - S
1:15.14 10/21/23
SPA Annual Fall Invite 2023
946
Brooks Watkins
8
SC
Team Greenville
1:15.15 1/26/24
2024 SC YSSC February Fling (in January)
947
Brayden Gerard
10
SC
YMCA Columbia Swim Club
1:15.15 12/10/23
2023 SC YCSC December Invite
948
Bennett Montague
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:15.18 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
949
Zachary Gomez
10
GU
Life Time Houston Swim Team
1:15.18 1/5/24
PACK '24 Rubber Duckie Invite
950
Sebastian Ngo
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:15.21 2/2/24
Heart Racer
951
Wylie Kleber
10
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
1:15.22 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
952
Edmond El Osta
10
GA
Gwinnett Aquatics
1:15.22 1/12/24
2024 DYNA Eastern Classic
953
Max Pennella
9
SC
Carolina Aquatics Swim Club
1:15.22 2/4/24
2024 SC CA Racefest #4
954
Jacob Bao
7
NC
Tac Titans
1:15.23 1/12/24
2024 TAC TITANS Polar Plunge M
955
Daniel Abair
10
GU
The Woodlands Swim Team
1:15.23 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
956
Aiden Tan
9
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:15.24 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
957
Andrew Bao
9
NT
Lakeside Aquatic Club
1:15.25 2/2/24
Heart Racer
958
Samuel Kelleter
9
FL
Bolles School Sharks
1:15.25 2/24/24
2024 Area 1 Spring Championshi
959
Luke Heil
10
KY
Lexington Dolphins
1:15.25 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
960
Griffin Johnson
10
SE
Nashville Aquatic Club
1:15.26 9/30/23
2023 October Open
961
Carson Taylor
10
GU
Conroe Area Team Swimmers
1:15.26 9/23/23
CATS Candy Cane Open
962
Gia Nguyen
10
NT
Mansfield Aquatic Club
1:15.27 2/16/24
North Texas Short course 14 &
963
Ryan Gates
10
GA
Dynamo Swim Club
1:15.28 11/17/23
2023 GA Woodie B Malone Invitational
964
Patrick MacLean
9
KY
Lakeside Swim Team
1:15.29 2/9/24
2024 KY LAK Dare to Care
965
Ian Trejo
10
FG
SwimFast
1:15.32 9/29/23
2023 FG SoFlo Distance IMX IMR TYR Challenge
966
Michael Novikov
10
FG
Pine Crest Swim Team
1:15.33 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
967
Luke Brawn
9
GU
Eagle Swimming Association
1:15.34 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
968
Allen Ridenour
10
NT
Texas Ford Aquatics
1:15.35 10/7/23
2023 COR October A-BB
969
Jayden Chavez
10
LA
Hurricane Swim Club
1:15.36 10/14/23
2023 LA Ed Kelly Memorial
970
Hugh Batten
10
NT
North Texas Nadadores
1:15.37 2/16/24
North Texas Short course 14 &
971
Mickey Gentry
10
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
1:15.38 2/24/24
2024 ATAC 6th Jerry Heidenreic
972
Quincy Rush
8
NC
Enfinity Aquatic Club
1:15.40 1/19/24
2024 STAR January Friday Night
973
Bruce Larkin
10
FL
Loggerhead Aquatics
1:15.41 2/2/24
Groundhog Day Meet
974
Luke Gamino
7
FG
Martin County Swimming
1:15.42 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships N
975
Alexander Lyavzin
8
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
1:15.44 1/19/24
2024 TYR SOFLO Open
976
Ivan Liu
8
NC
SwimMAC Carolina
1:15.44 9/23/23
2023 NC SwimMac Blue Orange In
977
Edward Clontz
10
NC
SwimMAC Carolina
1:15.44 2/10/24
2024 SwimMAC Fast Festival
978
Mark Galbraith
10
SE
Tennessee Aquatics
1:15.45 1/5/24
Tennessee Aquatics January Inv
979
Jamie Fleshman
10
NC
Tac Titans
1:15.45 1/12/24
2024 TAC TITANS Polar Plunge M
980
Luke Watkins
10
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
1:15.46 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
981
Thomas Eckles
10
SC
Kroc Swim Academy
1:15.47 1/26/24
2024 SC YSSC February Fling (in January)
982
Jaxon Bova
10
KY
Tsunami Swim Club
1:15.47 1/26/24
2024 CGAC CHASESTRONG Prelim/F
983
Stephen Ward
10
SE
Swim Birmingham YMCA
1:15.48 1/6/24
2024 SE BSL Southern Classic
984
Caleb Dorr
10
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
1:15.48 3/22/24
2024 SC RAYS South Carolina Palmetto Championship
985
Daniel Moure
10
FG
Hurricane Aquatics
1:15.49 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
986
Adam Garza
10
GU
Eagle Swimming Association
1:15.49 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
987
Owen Akard
9
SE
Excel Aquatics
1:15.50 1/12/24
2024 Mardi Gras Invite
988
Judah Lucas
9
SE
Huntsville Swim Association
1:15.50 1/12/24
2024 HSA TYR Invitational
989
Sean Reiner
10
FG
Jupiter Dragons Swim Team
1:15.52 12/7/23
33rd Annual Winter Championshi
990
Sullivan Foster
9
SE
McCallie / Gps Aquatics
1:15.52 9/23/23
2023 Fall Kickoff Classic Meet
991
Makar Lukovnikov
10
ST
Waterloo Swimming
1:15.52 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
992
Erik Wen
10
NC
Mecklenburg Swim Association
1:15.53 1/26/24
2024 TYR Western Open
993
Alan Ni
10
ST
Nitro Swim Team
1:15.53 10/8/23
2023 ST TXLA 10&U Fall Kick Of
994
Grant Bullock
10
KY
Owensboro Marlins
1:15.53 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
995
Michael McLaren
10
SE
Memphis Tiger Swimming
1:15.55 1/12/24
2024 Gabrielle Rose Tiger Clas
996
Ryan Zilinskas
10
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
1:15.55 2/24/24
2024 NT RACE Mustache Madness
997
Rhett Phillips
10
GU
Lighthouse Aquatics
1:15.55 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
998
Bryce Witty
10
NT
Lakeside Aquatic Club
1:15.56 2/2/24
Heart Racer
999
Nicholas Scuderi
10
FL
Treasure Coast Aquatics
1:15.58 10/14/23
TCSC Fall Invitational
1000
Noah Caldwell
10
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1:15.58 2/2/24
Speedo 2024 MOR Short Course Q
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application