Florida Swimming
Girls Age 15 & 16
100 Meters Freestyle
9/1/2023 to 8/31/2024
Long Course Meters (LCM)
Rankings by Current Season We offer two types of swimmer rankings:Current Season and Career Best. The Current Season rankings only include results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024.The Career Best rankings are based upon career best times for each event. This set of rankings is based only upon results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024. Age is the swimmer's age on the date of the swim meet.
Swimmer
Age at Meet
Team
Time
Date
Swim Meet
1Sienna Angove 16 Sarasota Sharks 55.94 9/04/23 Junior World Ch
2Blakely Hammel 15 Episcopal AmberJax 57.08 2/08/24 Southern Zone S
3Lucero MEJIA ARCE 15 Montverde Aquatic Clu 57.96 9/04/23 Junior World Ch
4Karrington Hansen 15 Saint Petersburg Aqua 58.40 3/26/24 FL ISCA Interna
5Hana Sungail 15 Patriot Aquatics 58.48 2/08/24 Southern Zone S
6Charlotte Driesse 16 Loggerhead Aquatics 58.69 2/08/24 Southern Zone S
7Ella Gotham 15 Bolles School Sharks 58.70 2/08/24 Southern Zone S
8Arianna Wertheim 16 Southwest Stars Swim 58.75 2/08/24 Southern Zone S
9Brynn Lavigueur 16 Sarasota Sharks 58.77 4/10/24 TYR Pro Swim Se
10Penny Zarczynski 16 Planet Swim Aquatics 58.83 2/08/24 Southern Zone S
11Taylor Schwenk 16 Sarasota Sharks 58.92 2/08/24 Southern Zone S
12Adeline Cloutier 16 Tampa Elite Aquatics 58.97 2/08/24 Southern Zone S
13Savannah Branon 16 Bolles School Sharks 59.01 12/10/23 OH Speedo Winte
14Lila Higgo 16 Bolles School Sharks 59.01 1/10/24 TYR Pro Swim Se
15Olivia Moore 16 Bolles School Sharks 59.04 12/10/23 OH Speedo Winte
16Hannah Parkin 15 Fast Falcons 59.70 2/08/24 Southern Zone S
17Lily Doyle 16 Planet Swim Aquatics 59.92 4/20/24 11th Annual JAX
18Leah Chin 15 Bolles School Sharks 1:00.23 2/08/24 Southern Zone S
19Jenna Frost 15 Loggerhead Aquatics 1:00.33 2/08/24 Southern Zone S
20Sophie Mokhiber 15 T2 Aquatics 1:00.36 2/08/24 Southern Zone S
21Angelina Lista 15 Sarasota Sharks 1:00.66 2/08/24 Southern Zone S
22Sophie Fox 16 Planet Swim Aquatics 1:00.67 2/08/24 Southern Zone S
23Marleigh Howes 15 Bolles School Sharks 1:00.68 11/05/23 FL FAST High Sc
24Kate Pelot 16 Planet Swim Aquatics 1:00.85 2/08/24 Southern Zone S
25Grace Descent 16 Saint Petersburg Aqua 1:00.85 2/08/24 Southern Zone S
26Kasey Roy 16 Charlotte County Swim 1:00.86 2/08/24 Southern Zone S
27Elle Loehr 16 Bolles School Sharks 1:00.91 4/20/24 11th Annual JAX
28Riley Miller 15 Bolles School Sharks 1:01.08 2/11/24 World Champs
29Monica DiGaetani 16 Planet Swim Aquatics 1:01.08 2/08/24 Southern Zone S
30Eden Jennings 16 Academy Aquatic Club 1:01.17 3/26/24 FL ISCA Interna
31Aidyn Reese 15 Windermere Lakers 1:01.18 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
32Lexie O'Keefe 15 Hydro4 Swimming 1:01.27 2/08/24 Southern Zone S
33Claudia Nowakowski 15 Sarasota Sharks 1:01.27 2/08/24 Southern Zone S
34Gina Smith 15 Tampa Bay Aquatics 1:01.32 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
35Zoie Fjare 16 Saint Petersburg Aqua 1:01.32 3/26/24 FL ISCA Interna
36Sydney Koshinski 16 Sarasota Sharks 1:01.43 2/08/24 Southern Zone S
37Gabriella Marim 15 Bolles School Sharks 1:01.47 4/20/24 11th Annual JAX
38Ellie Bosque 16 Southwest Stars Swim 1:01.48 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
39Sophie Oldham 15 Bolles School Sharks 1:01.50 4/20/24 11th Annual JAX
40Sonja Petrov 15 Academy Aquatic Club 1:01.62 4/19/24 SPA Spring Firs
41Cora Foxwell-Jones 15 Bolles School Sharks 1:01.62 2/08/24 Southern Zone S
42Dahee Seo 15 Area Tallahassee Aqua 1:01.70 2/08/24 Southern Zone S
43Ava Baldwin 15 T2 Aquatics 1:01.72 2/08/24 Southern Zone S
44Ruby Broadfoot 16 Sarasota Sharks 1:01.90 2/08/24 Southern Zone S
45Madison Whidden 15 Unattached 1:01.93 2/08/24 Southern Zone S
46Laurel Carson 15 Hydro4 Swimming 1:01.95 2/08/24 Southern Zone S
47Kayla McKinney 16 Southwest Stars Swim 1:02.08 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
48Sofia Bonati 16 Bolles School Sharks 1:02.12 2/08/24 Southern Zone S
49Ellie Stewart 16 Bolles School Sharks 1:02.26 4/20/24 11th Annual JAX
50Eva Schischa 16 Greater Orlando Aquat 1:02.26 2/08/24 Southern Zone S
51Elena Rollen 15 Rocket Swimming 1:02.29 2/08/24 Southern Zone S
52Elise Panna 15 Gator Swim Club 1:02.41 4/06/24 Florida Senior
53Payton Griffin 16 Sarasota Tsunami Swim 1:02.54 2/08/24 Southern Zone S
54Lucy Megginson 16 Southwest Stars Swim 1:02.56 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
55Bella Slagter 15 Charlotte County Swim 1:02.71 2/08/24 Southern Zone S
56Peyton Brooks 15 Gator Swim Club 1:02.82 4/06/24 Florida Senior
57Campbell Stever 16 Fast Falcons 1:02.86 1/20/24 Florida Senior
58Rileigh Revere 15 Bolles School Sharks 1:02.97 4/20/24 11th Annual JAX
59Kara Walters 16 Gator Swim Club 1:03.01 4/06/24 Florida Senior
60Megan Hageman 16 Academy Aquatic Club 1:03.03 1/13/24 Al Soltis Memor
61Mary Smith 16 Bolles School Sharks 1:03.15 11/05/23 FL FAST High Sc
62Sophie Nichols 15 Florida Elite Swimmin 1:03.20 4/19/24 SPA Spring Firs
63Ivanka Bukele 16 Montverde Aquatic Clu 1:03.20 2/08/24 Southern Zone S
64Emma Christie 16 Bolles School Sharks 1:03.23 11/05/23 FL FAST High Sc
65Ava Baldwin 15 T2 Aquatics 1:03.25 4/19/24 GCST Spring Ope
66Brooke Billitto 15 West Florida Lightnin 1:03.41 1/13/24 Al Soltis Memor
67Skye Persechino 15 Swim Florida 1:03.41 2/08/24 Southern Zone S
68Kinsey Yarbrough 15 Episcopal AmberJax 1:03.42 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
69Addie Smurdon 15 Hydro4 Swimming 1:03.47 2/08/24 Southern Zone S
70Layla Busby 15 Montverde Aquatic Clu 1:03.55 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
71Lara Braganza 16 Fast Falcons 1:03.57 1/20/24 Florida Senior
72Bree Buchanan 16 Greater Orlando Aquat 1:03.71 4/20/24 9th Annual Hoh
73Katie Schischa 16 Greater Orlando Aquat 1:03.73 4/20/24 9th Annual Hoh
74Brooke Seay 15 St. Augustine Cyclone 1:03.83 4/20/24 11th Annual JAX
75Kailyn Kohn 16 Sarasota Tsunami Swim 1:03.87 1/20/24 Florida Senior
76Reese Alfajora 16 Tampa Y Swimming 1:03.89 2/08/24 Southern Zone S
77Emily Ross 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:03.95 11/12/23 FL FAST High Sc
78Victoria Edgar 15 Bolles School Sharks 1:03.98 4/20/24 11th Annual JAX
79Morgan Gibson 15 Sun Coast Swim Team 1:03.98 2/08/24 Southern Zone S
80Ansley Allen 16 Academy Aquatic Club 1:04.00 4/19/24 SPA Spring Firs
81Grace Alegi 15 Sarasota Sharks 1:04.16 4/20/24 9th Annual Hoh
82Keyda Sagastume 16 Indian River Aquatics 1:04.19 2/08/24 Southern Zone S
83Sadie Jahn 16 Blue Dolfins 1:04.20 2/08/24 Southern Zone S
84Natasha Goodwin 15 Blue Dolfins 1:04.20 1/20/24 Florida Senior
85Sarah Roerig 15 Highlander Aquatic Cl 1:04.21 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
86Ava Ehinger 16 Fast Falcons 1:04.22 1/20/24 Florida Senior
87Sophia Hernandez-Flores 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:04.36 4/19/24 SPA Spring Firs
88Annabel Braun 15 Tampa Bay Aquatics 1:04.47 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
89Mallory Baker 16 Greater Orlando Aquat 1:04.47 2/08/24 Southern Zone S
90Alana Hauser 15 West Florida Lightnin 1:04.55 4/19/24 SPA Spring Firs
91Sara Henkel 16 West Florida Lightnin 1:04.64 1/13/24 Al Soltis Memor
92Andi Rutledge-Jukes 15 Windermere Lakers 1:04.65 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
93Leighton Walters 15 Planet Swim Aquatics 1:04.67 4/20/24 11th Annual JAX
94Elisa Bethke 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:04.71 4/19/24 SPA Spring Firs
95Riley Leach 16 Sarasota Sharks 1:04.74 4/20/24 9th Annual Hoh
96Ciel Sanabria 16 Blue Dolfins 1:04.82 1/20/24 Florida Senior
97Mazie Moberly 15 Gator Swim Club 1:04.87 4/06/24 Florida Senior
98Nicole Riopelle 16 Rocket Swimming 1:04.94 1/20/24 Florida Senior
99Ainsley MacAdams 16 Planet Swim Aquatics 1:04.97 4/20/24 11th Annual JAX
100Reese Denman 16 Tampa Bay Aquatics 1:05.06 4/19/24 SPA Spring Firs
101Alexis Petrosevich 16 Planet Swim Aquatics 1:05.13 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
102Logan Jaffe 16 Piranhas YMCA Palm Ha 1:05.16 4/06/24 TYR LCM Season
103Zoee Fulton 15 Hydro4 Swimming 1:05.17 4/20/24 11th Annual JAX
104Juliette Bruijnzeel 15 Gator Swim Club 1:05.20 4/20/24 9th Annual Hoh
105Mckay Yearty 15 Area Tallahassee Aqua 1:05.23 4/13/24 PCST Speedo Inv
106Mackenzie O'Keefe 16 Hydro4 Swimming 1:05.24 4/20/24 11th Annual JAX
107Claire Cramer 16 Highlander Aquatic Cl 1:05.34 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
108Lizzy Santana 15 Saint Petersburg Aqua 1:05.35 4/19/24 SPA Spring Firs
109Gianna Buchanan 15 T2 Aquatics 1:05.36 4/19/24 GCST Spring Ope
110Sidney Stromberg 16 South Lake Aquatics C 1:05.42 4/20/24 9th Annual Hoh
111Isabella Tannus 15 Southwest Stars Swim 1:05.42 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
112Layla Watson 15 Fast Falcons 1:05.43 4/06/24 Florida Senior
113Zharra Conner 16 Sarasota Sharks 1:05.45 4/20/24 9th Annual Hoh
114Isabel Rasmussen 16 T2 Aquatics 1:05.54 4/19/24 GCST Spring Ope
115Kylie Elrod 15 Bolles School Sharks 1:05.66 4/20/24 11th Annual JAX
116Nicole Shanks 16 Fast Falcons 1:05.72 4/06/24 Florida Senior
117Taylor Wagner 15 Patriot Aquatics 1:05.76 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
118Anna Burtscher 16 Bolles School Sharks 1:05.85 1/20/24 Florida Senior
119Celia Castaneda Mencia 15 Bolles School Sharks 1:05.90 4/20/24 11th Annual JAX
120Adaiah Smith 15 Bolles School Sharks 1:05.91 4/20/24 11th Annual JAX
121Kaylee Jones 15 Area Tallahassee Aqua 1:05.97 4/13/24 PCST Speedo Inv
122Anna Ling 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:06.01 4/06/24 TYR LCM Season
123Arianna Reed 16 Sea Dragon Aquatics 1:06.08 4/19/24 GCST Spring Ope
124Sydney Player 16 Planet Swim Aquatics 1:06.46 4/20/24 11th Annual JAX
125Tynan Tracy 16 Highlander Aquatic Cl 1:06.51 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
126Alejandra Perez 16 Fast Falcons 1:06.75 4/06/24 Florida Senior
127Trinity Clark 15 Area Tallahassee Aqua 1:06.79 4/13/24 PCST Speedo Inv
128Eva Thompson 16 Episcopal AmberJax 1:06.90 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
129Brooke Jorgenson 15 Bolles School Sharks 1:06.92 4/20/24 11th Annual JAX
130Charlotte Ulewicz 16 Gator Swim Club 1:06.92 4/20/24 9th Annual Hoh
131Ivy Fistrovic 15 Blue Wave Swimming 1:06.92 1/13/24 Al Soltis Memor
132Anya Burtak 15 Sarasota Sharks 1:07.01 4/20/24 9th Annual Hoh
133Liz Khodzhaieva 15 YMCA of Southwest Flo 1:07.01 4/19/24 GCST Spring Ope
134Anna Moseley 16 Academy Aquatic Club 1:07.08 4/19/24 SPA Spring Firs
135Dani O'Dwyer 16 Bolles School Sharks 1:07.11 1/20/24 Florida Senior
136Emmy Maguire 15 Blue Dolfins 1:07.25 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
137Jena Ruste 16 Florida Elite Swimmin 1:07.39 4/19/24 SPA Spring Firs
138Daphne Schemel 15 Sarasota Sharks 1:07.45 4/20/24 9th Annual Hoh
139Vanessa Calva 15 Riptide Aquatics 1:07.48 4/19/24 SPA Spring Firs
140Willa Fitzpatrick 15 Windermere Lakers 1:07.54 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
141Gracie Barowsky 16 Blue Dolfins 1:07.71 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
142Isabella Navarro 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:07.80 4/19/24 SPA Spring Firs
143Sam Henkel 15 Radiant Aquatics 1:07.82 4/19/24 SPA Spring Firs
144Maddie Barry 15 Planet Swim Aquatics 1:07.88 4/20/24 11th Annual JAX
145Hailey Benton 15 Southwest Stars Swim 1:08.07 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
146Haley Hopkins 16 Patriot Aquatics 1:08.20 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
147Mia Stout 16 Area Tallahassee Aqua 1:08.22 4/13/24 PCST Speedo Inv
148Reese Vetor 15 T2 Aquatics 1:08.23 4/19/24 GCST Spring Ope
149Camryn Sanders-Reinhart 15 Sarasota Tsunami Swim 1:08.28 4/19/24 GCST Spring Ope
150Kayleigh Smith 16 Rocket Swimming 1:08.32 1/20/24 Florida Senior
151Claire Whitaker 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:08.34 4/19/24 SPA Spring Firs
152Dana Willets 15 Planet Swim Aquatics 1:08.43 4/20/24 11th Annual JAX
153Laura Sanz Gobernado 16 Piranhas YMCA Palm Ha 1:08.43 4/19/24 SPA Spring Firs
154Caitlin Carter 16 Florida Elite Swimmin 1:08.54 4/19/24 SPA Spring Firs
155Anne-philippe Robelin 16 Patriot Aquatics 1:08.61 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
156Isabella Frazier 15 Patriot Aquatics 1:08.69 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
157Lucy Scipione 16 Swim Tampa Aquatics 1:08.72 1/13/24 Al Soltis Memor
158Addie Barowsky 16 Blue Dolfins 1:08.74 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
159Abbey Shaughnessy 16 Tampa Y Swimming 1:08.75 4/06/24 TYR LCM Season
160Allie Warrner 15 Blue Dolfins 1:08.81 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
161Lexi Henry 16 Tampa Y Swimming 1:08.85 4/06/24 TYR LCM Season
162Lila Biller 15 Academy Aquatic Club 1:08.86 4/19/24 SPA Spring Firs
163Mary Noga 15 Saint Petersburg Aqua 1:08.89 1/12/24 TRIALS FUNDRAIS
164Claire Diaz 16 Sarasota Tsunami Swim 1:08.89 1/20/24 Florida Senior
165Isla Pitkin 15 Gator Swim Club 1:08.91 4/06/24 Florida Senior
166Katie Wolfe 16 Fast Falcons 1:08.99 4/06/24 Florida Senior
167Katie Key 15 Planet Swim Aquatics 1:09.06 4/20/24 11th Annual JAX
168Peyton Loving 16 Bolles School Sharks 1:09.10 1/20/24 Florida Senior
169Logan Barcelo 15 Sarasota Sharks 1:09.40 4/20/24 9th Annual Hoh
170Riley Sica 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:09.41 4/06/24 TYR LCM Season
171Amelie Rudometkin 15 Planet Swim Aquatics 1:09.58 4/20/24 11th Annual JAX
172Addison Maniscalco 16 Academy Aquatic Club 1:09.63 4/19/24 SPA Spring Firs
173Stella Dera 15 Bolles School Sharks 1:09.66 4/20/24 11th Annual JAX
174Jenna Becker 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:09.85 4/19/24 SPA Spring Firs
175Abby Hissa 16 Tampa Elite Aquatics 1:09.87 4/19/24 SPA Spring Firs
176Lexi Huxohl 16 Planet Swim Aquatics 1:10.04 4/20/24 11th Annual JAX
177Siena Barre 16 Bolles School Sharks 1:10.10 4/20/24 11th Annual JAX
178Marylin Truong 15 Patriot Aquatics 1:10.10 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
179Thea Ong 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:10.15 1/13/24 Al Soltis Memor
180Kate Johnson 15 Florida Elite Swimmin 1:10.23 4/19/24 SPA Spring Firs
181Amanda Saiz 15 Pine Island Aquatics 1:10.28 4/19/24 GCST Spring Ope
182Lydia Zhukovsky 16 Sarasota Sharks 1:10.37 4/20/24 9th Annual Hoh
183Avery Ford 16 Rocket Swimming 1:10.38 1/20/24 Florida Senior
184Trinity Lucas 16 Greater Orlando Aquat 1:10.39 4/20/24 9th Annual Hoh
185Josie Chung 15 Gator Swim Club 1:10.56 4/06/24 Florida Senior
186Annabelle Weidenmiller 15 T2 Aquatics 1:10.65 4/19/24 GCST Spring Ope
187Lily Jonsson 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:10.70 4/19/24 SPA Spring Firs
188Callie Trussler 15 Florida Elite Swimmin 1:10.72 4/19/24 SPA Spring Firs
189Molly Adams 15 Gator Swim Club 1:10.86 4/06/24 Florida Senior
190Aurora Czifrak 16 Patriot Aquatics 1:10.89 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
191Amaris Mitchell 15 Cbs Islanders 1:11.01 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
192Shahla Badaei 15 Highlander Aquatic Cl 1:11.13 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
193Julia Jones 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:11.30 4/19/24 SPA Spring Firs
194Summer VanWagenen 15 Spartan Aquatic Club 1:11.35 4/06/24 EAJ Spring into
195Anna DeVault 16 Windermere Lakers 1:11.35 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
196Momo Sutton 16 Kissimmee Swim Associ 1:11.37 4/11/24 Citi Para Swimm
197Corina Hayden 15 Patriot Aquatics 1:11.45 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
198Emily Boyd 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:11.57 4/06/24 TYR LCM Season
199Serena Leisure 15 Saint Petersburg Aqua 1:11.58 4/19/24 SPA Spring Firs
200Jessica Harner 15 Brevard Swim Club 1:11.87 4/06/24 EAJ Spring into
201Hadassah Gusmao 16 Southwest Stars Swim 1:12.12 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
202Isabella Arwood 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:12.43 4/19/24 SPA Spring Firs
203Addison Barber 15 Area Tallahassee Aqua 1:12.54 4/13/24 PCST Speedo Inv
204Marie Morris 16 Blue Dolfins 1:12.57 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
205Katelyn Curlin 15 YMCA of Florida's Fir 1:13.23 4/20/24 11th Annual JAX
206Sophia Yurko 16 T2 Aquatics 1:13.23 4/19/24 GCST Spring Ope
207Ashlyn Peri 16 Blue Dolfins 1:13.40 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
208Sofia Fuertes 15 Windermere Lakers 1:13.51 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
209Kalea Wombles 15 Highlander Aquatic Cl 1:13.66 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
210Rei Koerber 15 T2 Aquatics 1:13.69 4/19/24 GCST Spring Ope
211Sofia Lawler 15 Sarasota Tsunami Swim 1:13.74 4/19/24 GCST Spring Ope
212Sophia Drevenkar 15 T2 Aquatics 1:13.84 4/19/24 GCST Spring Ope
213Sydney Dobbins 15 Tampa Y Swimming 1:13.99 4/06/24 TYR LCM Season
214Amy Higerd 16 Blue Dolfins 1:13.99 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
215Emma Mastrangelo 15 T2 Aquatics 1:14.00 4/19/24 GCST Spring Ope
216Aeryn Thomas 16 South Lake Aquatics C 1:14.22 4/20/24 9th Annual Hoh
217Chloe Sullivan 15 Sarasota Sharks 1:14.31 4/20/24 9th Annual Hoh
218Bethany Allen 16 Fast Falcons 1:14.48 4/20/24 9th Annual Hoh
219Norah Lane 15 T2 Aquatics 1:14.59 4/19/24 GCST Spring Ope
220Elizabeth Baldeo 15 Southwest Stars Swim 1:14.71 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
221Isabel Yang 15 Planet Swim Aquatics 1:14.73 4/20/24 11th Annual JAX
222Aubrey Coleman 15 Highlander Aquatic Cl 1:14.73 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
223Julia Carpeta 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:14.97 4/19/24 SPA Spring Firs
224Ayanna Mitchell 15 Cbs Islanders 1:15.02 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
225Audrey Hall 15 Spartan Aquatic Club 1:15.08 4/06/24 EAJ Spring into
226Olivia Cowart 15 Wahoos of Jacksonvill 1:15.46 4/20/24 11th Annual JAX
227Hannah Andrusyshyn 16 Tampa Bay Aquatics 1:15.63 4/19/24 SPA Spring Firs
228Aly Kemp 16 Sea Dragon Aquatics 1:15.66 4/19/24 GCST Spring Ope
229Meredith Mendenhall 16 Tampa Y Swimming 1:15.67 4/06/24 TYR LCM Season
230Alexandra Zamecki 15 Fast Falcons 1:15.73 4/20/24 9th Annual Hoh
231CLAUDIA Lebrons Montesinos 16 Bolles School Sharks 1:15.92 4/20/24 11th Annual JAX
232Emilia Pineda 16 Bolles School Sharks 1:16.04 4/20/24 11th Annual JAX
233Liv Cazel 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:16.05 4/19/24 SPA Spring Firs
234Trinity Contee 15 Planet Swim Aquatics 1:16.09 4/20/24 11th Annual JAX
235Ariana Easters 15 Riptide Aquatics 1:16.26 4/19/24 SPA Spring Firs
236Elysianne Davis 15 Gulf Coast Swim Team 1:16.46 4/19/24 GCST Spring Ope
237Sally Rozelle 15 Saint Petersburg Aqua 1:16.60 4/19/24 SPA Spring Firs
238Kate Solomon 15 Riptide Aquatics 1:17.21 4/19/24 SPA Spring Firs
239Claire Gentner 16 Tampa Y Swimming 1:17.22 4/06/24 TYR LCM Season
240Morgan Goodsell 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:17.47 4/19/24 SPA Spring Firs
241Mia Blowers 15 Tampa Elite Aquatics 1:17.92 4/06/24 TYR LCM Season
242Addyson Fuerst 15 Riptide Aquatics 1:18.07 4/19/24 SPA Spring Firs
243Bo Warnken 16 T2 Aquatics 1:18.53 4/19/24 GCST Spring Ope
244Atia Pyle 16 St. Augustine Cyclone 1:18.62 4/06/24 EAJ Spring into
245Naomi Gallagher 15 Fast Falcons 1:18.81 4/06/24 Florida Senior
246Alessia Elbooz 15 Swim Tampa Aquatics 1:18.91 4/06/24 TYR LCM Season
247Carol Garcia-Silva 15 Treasure Coast Aquati 1:19.04 4/19/24 FG Coral Spring
248Mya Ramdayal 15 Tampa Y Swimming 1:19.05 4/06/24 TYR LCM Season
249Olivia Morris 16 Kissimmee Swim Associ 1:19.24 4/20/24 9th Annual Hoh
250Daknishael Sanon 15 Sarasota Tsunami Swim 1:19.26 4/19/24 GCST Spring Ope
251Julia Zampaglione 15 Windermere Lakers 1:20.56 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
252Kalsa Bajracharya 15 Bolles School Sharks 1:20.76 4/20/24 11th Annual JAX
253Zoe Denton 16 YMCA of Florida's Fir 1:22.18 4/06/24 EAJ Spring into
254Anna Leonard 15 Saint Petersburg Aqua 1:22.41 4/19/24 SPA Spring Firs
255Kate Caborn 15 Highlander Aquatic Cl 1:23.08 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
256Zaharo Korovesis 15 Area Tallahassee Aqua 1:23.97 4/13/24 PCST Speedo Inv
257Naomi Cooper 15 Makos Aquatics Club o 1:24.22 4/20/24 9th Annual Hoh
258Camila Diaz 15 Highlander Aquatic Cl 1:24.98 4/20/24 Ron Nardozzi Pr
259Samantha Hall 16 Piranhas YMCA Palm Ha 1:25.23 4/19/24 SPA Spring Firs
260Bailey Buchanan 15 Fast Falcons 1:25.40 4/06/24 Florida Senior
261Blythe Harrell 15 Columbia Swim Team 1:26.63 4/20/24 11th Annual JAX
262Sofa Silva 15 Florida Elite Swimmin 1:26.69 4/19/24 SPA Spring Firs
263Sophia Giarelli 15 Tampa Y Swimming 1:29.14 4/06/24 TYR LCM Season
264Bella Guy 15 YMCA of Florida's Fir 1:32.67 4/20/24 11th Annual JAX
265Anna Russ 15 Gator Swim Club 1:33.82 4/06/24 EAJ Spring into
266Samantha Sutton 15 Tampa Y Swimming 1:34.64 4/06/24 TYR LCM Season
Dominate The Competition With The Latest & Greatest Girls' Tech & Training Suits Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application