Texas Swimming
Boys Age 17 & 18
200 Yards Individual Medley
9/1/2023 to 8/31/2024
Short Course Yards (SCY)
Rankings by Current Season We offer two types of swimmer rankings:Current Season and Career Best. The Current Season rankings only include results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024.The Career Best rankings are based upon career best times for each event. This set of rankings is based only upon results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024. Age is the swimmer's age on the date of the swim meet.
Swimmer
Age at Meet
Team
Time
Date
Swim Meet
1Maximus Williamson 17 Lakeside Aquatic Club 1:41.18 12/06/23 West Speedo Win
2Cooper Lucas 18 Lakeside Aquatic Club 1:43.88 12/06/23 West Speedo Win
3Jacob Turner 18 Metroplex Aquatics 1:45.26 3/07/24 LAC 2024 Sectio
4Luke Stibrich 18 Unattached 1:46.50 2/23/24 ST OB UIL 6A St
5Tony Laurito 17 South Shore Sails 1:46.83 12/06/23 West Speedo Win
6Jacob Wimberly 18 Texas Ford Aquatics 1:46.84 12/14/23 King Marlin Pro
7William Savarese 18 Unattached 1:47.52 2/23/24 ST OB UIL 6A St
8Raphael Wang 17 Waterloo Swimming 1:48.04 3/07/24 LAC 2024 Sectio
9Grant Hu 18 Metroplex Aquatics 1:48.41 3/07/24 LAC 2024 Sectio
10Max Hatcher 17 Unattached 1:48.50 11/17/23 NT 7th Annual T
11Collin Quickstad 18 Lakeside Aquatic Club 1:48.53 12/06/23 West Speedo Win
12Andrew Zou 18 Longhorn Aquatics 1:48.82 12/07/23 ST TXLA Jingle
13Max Hatcher 17 Lakeside Aquatic Club 1:49.07 12/06/23 West Speedo Win
14Eddie Jin 17 Blue Tide Aquatics 1:49.31 12/06/23 West Speedo Win
15Collin Quickstad 18 Unattached 1:49.32 2/23/24 ST OB UIL 6A St
16Jonas Dark 17 Unattached 1:49.42 2/23/24 ST OB UIL 6A St
17Larkin Helman 18 Dads Club Swim Team 1:49.62 3/07/24 LAC 2024 Sectio
18Luke Huffman 18 Unattached 1:49.76 2/23/24 ST OB UIL 6A St
19Alejandro Michelena 17 Premier Aquatics Club 1:50.25 3/07/24 LAC 2024 Sectio
20Andreas Brooks 17 Unattached 1:50.46 2/23/24 ST OB UIL 6A St
21Connor Jones 17 Katy Aquatic Team For 1:50.46 3/07/24 LAC 2024 Sectio
22Grant Chapa 18 Metroplex Aquatics 1:50.54 12/06/23 West Speedo Win
23Carter Gray 17 Unattached 1:50.58 2/09/24 GU UIL Region V
24AJ Robinson 17 Aggie Swim Club 1:50.77 3/27/24 FL ISCA Interna
25Jack Armour 17 Texas Ford Aquatics 1:50.89 11/03/23 LAC Fall Classi
26Alex Schwartz 17 Lakeside Aquatic Club 1:50.93 3/07/24 LAC 2024 Sectio
27James Gottfried 18 Unattached 1:50.99 2/23/24 ST OB UIL 6A St
28Tyler Tannenberger 17 Swim Streamline at No 1:51.03 3/07/24 LAC 2024 Sectio
29Watson Nguyen 18 Metroplex Aquatics 1:51.17 1/19/24 COPS Greater So
30Will D'Orazio 17 Unattached 1:51.36 2/23/24 ST OB UIL 6A St
31Danny Bishop 18 Nitro Swim Team 1:51.49 3/07/24 LAC 2024 Sectio
32Isaiah Eichel 17 Southwest Aquatic Tea 1:51.58 12/14/23 King Marlin Pro
33Branden Beladi 17 Unattached 1:51.71 2/23/24 ST OB UIL 6A St
34Michael Sachau 18 Texas Ford Aquatics 1:51.73 11/03/23 LAC Fall Classi
35Nathan Jacobbe 17 Unattached 1:51.83 2/09/24 NT Region 2 - 6
36Cash Strickland 17 Lakeside Aquatic Club 1:51.89 12/06/23 TT West Speedo
37Jeremy Kelly 17 Nitro Swim Team 1:51.93 10/13/23 ST TXLA 11&Over
38Gannon Flynn 17 Unattached 1:51.98 2/23/24 ST OB UIL 6A St
39Joshua Chen 17 Texas Ford Aquatics 1:52.08 11/03/23 LAC Fall Classi
40Joseph Pollock 17 Unattached 1:52.35 2/09/24 NT Region 3 - 6
41Jack Toole 17 Unattached 1:52.43 2/09/24 GU UIL Region V
42Ian O'Neil 18 Unattached 1:52.66 2/09/24 GU UIL Region I
43Connor Van Otterloo 17 Longhorn Aquatics 1:52.77 3/07/24 LAC 2024 Sectio
44Luke Bezanilla 18 Iron Horse Aquatics 1:52.82 1/19/24 COPS Greater So
45Trevan Valena 17 Unattached 1:52.97 2/23/24 ST OB UIL 5A St
46Chase Dai 17 Unattached 1:52.99 2/09/24 NT Region 2 - 6
47Wesley Foster 17 The Woodlands Swim Te 1:53.18 3/01/24 GA Speedo South
48Aubrey Jaya 17 Lakeside Aquatic Club 1:53.43 3/07/24 LAC 2024 Sectio
49Henry Hugele 18 Cypress Fairbanks Swi 1:53.45 3/07/24 LAC 2024 Sectio
50Aaron Gordon 17 Waterloo Swimming 1:53.62 1/12/24 ST TXLA New Yea
51Cash Strickland 17 Unattached 1:53.65 1/26/24 NT District 4-6
52Daniel King 17 Alamo Area Aquatic As 1:53.77 3/07/24 LAC 2024 Sectio
53Adam Picco 17 Unattached 1:53.79 11/16/23 GU TISCA Gulf C
54Evan Roberts 18 Waterloo Swimming 1:53.94 12/07/23 ST TXLA Jingle
55Ryder McCrory 17 Unattached 1:53.96 2/09/24 GU UIL Region V
56Dean Jones 18 Magnolia Aquatic Club 1:54.11 1/19/24 COPS Greater So
57Nick Hensel 18 Dads Club Swim Team 1:54.17 11/30/23 Gulf Southern S
58Ethan Moore 17 Alamo Area Aquatic As 1:54.26 3/07/24 LAC 2024 Sectio
59Grant Bibza 18 Unattached 1:54.40 2/09/24 WT Region 1-6A
60Yochanan Meza 17 Texas Ford Aquatics 1:54.64 11/03/23 LAC Fall Classi
61Lukas Vetkoetter 17 Texas Ford Aquatics 1:54.66 12/14/23 King Marlin Pro
62ZJ Hays 17 Waterloo Swimming 1:54.67 12/07/23 ST TXLA Jingle
63Reid Vandervoort 17 Dads Club Swim Team 1:54.86 3/07/24 LAC 2024 Sectio
64Kurt Owens 17 Unattached 1:54.90 11/17/23 NT North Zone T
65Philip Mu 17 Unattached 1:54.91 2/23/24 ST OB UIL 5A St
66Evan Fang 17 Metroplex Aquatics 1:55.03 3/07/24 LAC 2024 Sectio
67Michael Turmilov 17 Texas Ford Aquatics 1:55.15 12/14/23 King Marlin Pro
68Jack Hernandez 17 Lakeside Aquatic Club 1:55.18 11/03/23 LAC Fall Classi
69Mason Otwell 17 Unattached 1:55.38 2/09/24 GU UIL Region I
70Hudson Bawduniak 17 Unattached 1:55.49 2/15/24 ST OB UIL 4A an
71Joe Morales 18 Barracudas Open-Water 1:55.56 12/14/23 King Marlin Pro
72Steven Ma 17 Unattached 1:55.75 11/17/23 NT 7th Annual T
73Andrew McEachern 18 Texas Ford Aquatics 1:55.76 3/07/24 LAC 2024 Sectio
74Logan Solomon 17 Unattached 1:55.84 2/09/24 GU UIL Region V
75Fer Gonzalez 18 Desert Sharks Swim Cl 1:55.99 3/07/24 LAC 2024 Sectio
76Nick Arevalos 17 Unattached 1:56.12 2/09/24 ST OB UIL Regio
77Brad Binns 17 Rockwall Aquatic Cent 1:56.24 11/30/23 COR CLASSIC
78Finnian Helman 17 Dads Club Swim Team 1:56.31 3/07/24 LAC 2024 Sectio
79Carter Bartolini 17 Unattached 1:56.55 1/26/24 ST OB UIL Distr
80Karl Nolte 17 Unattached 1:56.56 2/09/24 GU UIL Region V
81Aidan Eckard 18 Unattached 1:56.57 2/15/24 ST OB UIL 4A an
82Gavin Rochelle 17 Unattached 1:56.62 2/09/24 WT Region 1-6A
83Vincent Leek 17 Unattached 1:56.64 2/09/24 NT Region 3 - 6
84Aidan Fox 17 Unattached 1:56.78 2/09/24 ST OB UIL Regio
85Sean Li 17 Dallas Mustangs 1:56.90 11/03/23 LAC Fall Classi
86Kai Funaro 17 Nitro Swim Team 1:56.92 1/19/24 COPS Greater So
87Eli Likins 18 Tyler Rose Aquatic Cl 1:57.03 11/03/23 LAC Fall Classi
88Travis Zinzer 17 Unattached 1:57.05 2/09/24 ST OB UIL Regio
89Colby Williams 17 Dads Club Swim Team 1:57.08 10/13/23 FCST Oct Tri Me
90Tristan Clark 17 Streamline Aquatics 1:57.17 3/07/24 LAC 2024 Sectio
91Reid Thompson 17 First Colony Swim Tea 1:57.18 3/07/24 LAC 2024 Sectio
92Porter Kidd 17 Clovis Swim Club 1:57.31 11/30/23 COR CLASSIC
93Enzo Fiorese 17 Metroplex Aquatics 1:57.33 11/03/23 LAC Fall Classi
94Trenton Cassens 17 Premier Aquatics Club 1:57.58 3/07/24 LAC 2024 Sectio
95Bucky Gettys 17 Texas Gold 1:57.59 1/19/24 COPS Greater So
96Carson Smith 18 Swim Houston Aquatics 1:57.60 12/14/23 King Marlin Pro
97Austin Moore 17 Unattached 1:57.72 1/26/24 ST OB UIL Distr
98Jayden Deleon 17 Mansfield Aquatic Clu 1:57.73 12/01/23 MAC Winter Invi
99Derek Wintergrass 17 Fulshear Racing Swim 1:57.77 11/30/23 Gulf Southern S
100Joel Nace 17 Katy Aquatic Team For 1:57.92 11/03/23 LAC Fall Classi
101Leonardo Xiao 17 Unattached 1:57.98 1/26/24 NT District 4-6
102Noah Ott 17 Alamo Area Aquatic As 1:58.05 11/10/23 ST TXLA 11&Over
103Derek Smith 17 Unattached 1:58.05 2/23/24 ST OB UIL 5A St
104Caleb Rojas 18 The Woodlands Swim Te 1:58.08 3/01/24 GA Speedo South
105Jacob Hinojosa 17 Lakeside Aquatic Club 1:58.19 3/07/24 LAC 2024 Sectio
106Cadel Stauffer 17 Unattached 1:58.32 1/26/24 NT District 4-6
107Lloyd Gomez 17 First Colony Swim Tea 1:58.44 3/07/24 LAC 2024 Sectio
108Gabriel Aleman 17 Austin Swim Club 1:58.50 1/27/24 ST WOW Last Cha
109Mikael Larsson 17 Dads Club Swim Team 1:58.50 3/01/24 TEST 2024 Gulf
110Jack Hester 17 Whitecaps of Westlake 1:58.55 3/07/24 LAC 2024 Sectio
111Luke Van Otterloo 17 Longhorn Aquatics 1:58.62 11/10/23 ST TXLA 11&Over
112Jason Manzo 17 Unattached 1:58.71 11/17/23 NT 7th Annual T
113Javier Brenes-Quesada 17 Unattached 1:58.79 1/26/24 GU UIL District
114Michael Saucedo 17 Unattached 1:58.90 12/01/23 ST OB South Zon
115Logan LaCombe 17 Sailfish 1:58.92 1/12/24 ST TXLA New Yea
116John Aegerter 18 Lakeside Aquatic Club 1:58.95 3/07/24 LAC 2024 Sectio
117Dylan Cooke 18 Nitro Swim Team 1:59.08 11/30/23 COR CLASSIC
118Santiago Salazar 17 Power for Life 1:59.09 3/01/24 Gulf 13 & Over
119Michael Higgens 17 Cor 1:59.10 11/03/23 LAC Fall Classi
120Kevin Qian 17 Waterloo Swimming 1:59.15 2/16/24 ST STAGS Champi
121Walter Armstrong 17 Longhorn Aquatics 1:59.18 3/07/24 LAC 2024 Sectio
122Matteo Palmisani 17 Lakeside Aquatic Club 1:59.20 10/06/23 COR October Sen
123Tim Young 18 Unattached 1:59.21 2/09/24 ST OB UIL Regio
124Dhruv Salvi 17 Unattached 1:59.33 2/09/24 NT Region 2 - 6
125Aiydan Schweizer 18 Nitro Swim Team 1:59.52 11/30/23 COR CLASSIC
126Nick Moylan 18 Unattached 1:59.68 11/16/23 GU TISCA Gulf C
127Luis Villalobos Matson 17 City Of Midland Swim 1:59.82 2/16/24 WT Flatland Wes
128Jordan Pishko 17 Lakeside Aquatic Club 1:59.82 3/07/24 LAC 2024 Sectio
129Danny Molloy 17 Waterloo Swimming 1:59.83 2/16/24 ST STAGS Champi
130Garrett Burleson 18 Unattached 2:00.05 2/09/24 NT Region 2 - 5
131Kaden Alarcon 17 Texas Gold 2:00.14 12/14/23 King Marlin Pro
132Porter Lane 18 Unattached 2:00.19 12/08/23 NT 17th Annual
133Nathan Moss 17 Dads Club Swim Team 2:00.20 11/30/23 Gulf Southern S
134Phoenix Mielcarek 17 Waterloo Swimming 2:00.22 3/07/24 LAC 2024 Sectio
135Ruihan Zhu 17 Unattached 2:00.23 2/09/24 NT Region 2 - 6
136Cooper Workman 17 City Of Midland Swim 2:00.27 3/07/24 LAC 2024 Sectio
137Samuel Stone 17 Nitro Swim Team 2:00.32 3/07/24 LAC 2024 Sectio
138Jonathan Dalley 17 Unattached 2:00.33 2/02/24 ST OB UIL Regio
139Keaton Rice 18 Lakeside Aquatic Club 2:00.34 10/06/23 COR October Sen
140Heath Luebsen 17 Tomball Area Swim Clu 2:00.39 3/01/24 Gulf 13 & Over
141Karthik Bobbili 17 Unattached 2:00.40 2/09/24 GU UIL Region I
142Efrain Soto 18 Dads Club Swim Team 2:00.43 10/13/23 FCST Oct Tri Me
143Carson Wolbert 17 Schertz YMCA Swim Tea 2:00.45 12/08/23 ST AAAA NS Wint
144Jordan Ledbetter 17 Unattached 2:00.51 2/09/24 ST OB UIL Regio
145Eli Bridges 18 Unattached 2:00.57 2/02/24 NT TAPPS North
146Victor Yu 18 Unattached 2:00.65 2/09/24 NT Region 2 - 6
147Judah Fralic 17 Lakeside Aquatic Club 2:00.68 12/01/23 MAC Winter Invi
148Dio Vega 17 Metroplex Aquatics 2:00.69 11/03/23 LAC Fall Classi
149Jack Brown 18 Dads Club Swim Team 2:00.73 10/13/23 FCST Oct Tri Me
150Oscar Buitrago 17 City Of Midland Swim 2:00.78 3/27/24 FL ISCA Interna
151Colin Stewart 18 Unattached 2:00.79 1/26/24 ST OB UIL Distr
152Quinn Bigney 17 Eagle Swimming Associ 2:00.88 11/30/23 Gulf Southern S
153Patricio Perezpuebla 18 Texas Elite Swim Team 2:00.93 3/01/24 TEST 2024 Gulf
154Julian McNamara 17 Unattached 2:01.05 2/09/24 ST OB UIL Regio
155Samuel Wen 18 Swim Houston Aquatics 2:01.14 12/14/23 King Marlin Pro
156JP Cardenas 17 El Paso Aqua Posse 2:01.27 3/01/24 BD- SCY Champio
157Chris Clarin 18 Unattached 2:01.31 11/17/23 NT 7th Annual T
158Christian Georgi 17 Unattached 2:01.40 2/23/24 ST OB UIL 6A St
159River Paulk 18 Lakeside Aquatic Club 2:01.52 10/06/23 COR October Sen
160Austin Pan 17 First Colony Swim Tea 2:01.53 11/30/23 Gulf Southern S
161Ethan Bonow 17 Metroplex Aquatics 2:01.56 12/08/23 AAC December BB
162Gabe Fabrizio 17 Unattached 2:01.64 2/09/24 GU UIL Region I
163Blake D'Spain 17 Metroplex Aquatics 2:01.67 12/14/23 King Marlin Pro
164Sebastian Pabon 17 Unattached 2:01.68 1/26/24 GU UIL District
165Josue Blanco 17 Southwest Aquatic Tea 2:01.74 11/11/23 TURKEY SPLASH I
166Wes Scalf 18 Alamo Area Aquatic As 2:01.80 12/08/23 ST AAAA NS Wint
167Benjamin Farahbod 17 Dads Club Swim Team 2:01.82 3/07/24 LAC 2024 Sectio
168Connor O'Neill 17 Unattached 2:01.84 2/09/24 GU UIL Region I
169Landon Dehn 17 Cor 2:01.86 2/23/24 COR Senior CUP
170Jackson Demoss 18 Houston Hydra 2:01.89 3/01/24 Gulf 13 & Over
171Carson Smith 18 Swim Houston Aquatics 2:02.10 11/04/23 Speedo ShAC Sen
172Dylan Avery 17 Swim Streamline at No 2:02.23 1/12/24 SSAN 2024 Winte
173Nathan Wu 17 Unattached 2:02.46 11/10/23 NT FISD TISCA D
174Lucas Mijares 17 Dallas Mustangs 2:02.48 11/03/23 LAC Fall Classi
175Peterson Darger 17 Fulshear Racing Swim 2:02.57 3/01/24 TEST 2024 Gulf
176Ryan Rautenbach 18 Swim Streamline at No 2:02.58 10/20/23 SSAN Pink Out
177Derek Smith 17 Lakeside Aquatic Club 2:02.73 3/07/24 LAC 2024 Sectio
178Zach Wieland 17 Lakeside Aquatic Club 2:02.73 2/23/24 COR Senior CUP
179Rylan Reasoner 17 Tiger Shark of Texas 2:02.87 2/23/24 ST TST Bedlam a
180Michael Odogwu 17 Premier Aquatics Club 2:02.99 3/01/24 Gulf 13 & Over
181Preston Propst 17 Waterloo Swimming 2:03.37 12/07/23 ST TXLA Jingle
182Lucas Peterson 17 Lakeside Aquatic Club 2:03.42 12/14/23 King Marlin Pro
183John Calef 17 Alamo Area Aquatic As 2:03.50 11/11/23 ST AAAA NS Nove
184Samuel Wen 17 Swim Houston Aquatics 2:03.51 11/04/23 Speedo ShAC Sen
185Knox St.Amant 18 Cypress Fairbanks Swi 2:03.57 3/01/24 Gulf 13 & Over
186Ehren Wetzel 18 Unattached 2:03.65 2/09/24 GU UIL Region V
187David Roach 18 Lakeside Aquatic Club 2:03.69 11/03/23 LAC Fall Classi
188Seth Phillips 18 Unattached 2:03.70 1/26/24 GU UIL District
189Quint Erwin 17 Cypress Fairbanks Swi 2:03.74 1/12/24 TWST Speedo Win
190Julian Hemmer 17 Dads Club Swim Team 2:03.75 11/30/23 Gulf Southern S
191Pablo Romero 17 Lakeside Aquatic Club 2:03.80 2/23/24 COR Senior CUP
192Matthew Graff 17 Premier Aquatics Club 2:03.81 3/01/24 Gulf 13 & Over
193Samuel Yang 17 Nitro Swim Team 2:03.99 2/16/24 ST STAGS Champi
194David Russell 17 Unattached 2:04.05 2/09/24 GU UIL Region V
195Marshall Odom IV 18 Hydro Elite Aquatic T 2:04.11 9/30/23 SHARKS PENTATHL
196Cody Le 17 Dallas Mustangs 2:04.36 2/23/24 COR Senior CUP
197Luka Herceg 17 Nitro Swim Team 2:04.40 10/13/23 ST TXLA 11&Over
198Ivan Leong 18 Waterloo Swimming 2:04.44 12/07/23 ST TXLA Jingle
199Konner Schneider 17 Alamo Area Aquatic As 2:04.46 12/08/23 ST AAAA NS Wint
200Daniel Orr 17 Mansfield Aquatic Clu 2:04.54 12/01/23 MAC Winter Invi
201Lucas Wong 17 First Colony Swim Tea 2:04.64 3/01/24 Gulf 13 & Over
202James Hackney 17 Dads Club Swim Team 2:04.70 11/30/23 Gulf Southern S
203Zach Tukhi 17 Unattached 2:04.83 2/09/24 NT Region 3 - 6
204Ethan Orr 17 El Paso Aqua Posse 2:04.88 12/08/23 BD EPAP Leo Can
205Zach Todd 17 Unattached 2:04.92 11/17/23 NT 7th Annual T
206Oliver Spencer 17 Metroplex Aquatics 2:05.09 11/30/23 COR CLASSIC
207Tyron Chew 18 Unattached 2:05.11 1/26/24 GU UIL District
208Eric Rangel 17 Premier Aquatics Club 2:05.43 1/05/24 PACK '24 Rubber
209Ian Lindberg 17 Magnolia Aquatic Club 2:05.46 1/19/24 MAC Neon New Ye
210Michael Grove 17 Unattached 2:05.58 11/17/23 NT 7th Annual T
211Skyler Yue 17 Unattached 2:05.61 11/03/23 ST OB David Joh
212Martin Gomez 17 Sharks Swim Club 2:05.62 3/01/24 Gulf 13 & Over
213Woojin Choi 17 Unattached 2:05.66 11/17/23 GU West Houston
214Victor Zambrano 17 Schertz YMCA Swim Tea 2:05.69 2/16/24 ST STAGS Champi
215William Schauss 17 Unattached 2:05.73 1/13/24 GU Houston Area
216Kai Jankowiak 17 Hydro Elite Aquatic T 2:05.74 1/05/24 KATY Westpark T
217Owen Hulme 17 Unattached 2:05.82 1/27/24 NT District 8-6
218Dylan England 18 Waterloo Swimming 2:05.83 10/20/23 ST ASC Bob Thom
219Jackson Greenwood 17 Unattached 2:05.91 1/26/24 GU UIL District
220Jack Ritter 17 Unattached 2:05.95 10/17/23 ST OB Eanes Inv
221Nate Mapp 17 Unattached 2:06.01 2/09/24 NT Region 2 - 5
222Tres Lucio 17 Katy Aquatic Team For 2:06.03 11/30/23 Gulf Southern S
223Andrew Li 17 Unattached 2:06.04 1/27/24 NT District 7-6
224Sebastian Marrujo 18 Lakeside Aquatic Club 2:06.15 11/03/23 LAC Fall Classi
225Nicky Allison 18 Unattached 2:06.22 2/09/24 NT Region 2 - 5
226Caden Motheral 17 Unattached 2:06.29 2/15/24 ST OB UIL 4A an
227Kyle Stutz 18 Lakeside Aquatic Club 2:06.43 12/14/23 King Marlin Pro
228Matthew Smith 17 Alamo Area Aquatic As 2:06.50 9/23/23 AAAA-NE Septemb
229Kriday Andiboina 17 Unattached 2:06.57 2/10/24 NM NM High Scho
230Ben Blalock 17 Metroplex Aquatics 2:06.61 12/08/23 AAC December BB
231Koen Farmer 17 Lakeside Aquatic Club 2:06.63 10/06/23 COR October Sen
232Luke Cook 17 Swim Houston Aquatics 2:06.65 12/14/23 King Marlin Pro
233Cameron Upchurch 17 Metroplex Aquatics 2:06.70 1/12/24 LA BAC Winter I
234Andrew Balson 17 North Texas Nadadores 2:07.02 1/05/24 LAC Ice Breaker
235Patrick Lemuel 17 Waterloo Swimming 2:07.03 12/07/23 ST TXLA Jingle
236Pierce Propst 17 Waterloo Swimming 2:07.06 10/20/23 ST ASC Bob Thom
237Andrew Ballard 17 Cor 2:07.09 11/30/23 COR CLASSIC
238Brannan Espericueta 18 Nitro Swim Team 2:07.10 11/03/23 LAC Fall Classi
239Jake Lowe 17 Lakeside Aquatic Club 2:07.18 11/03/23 LAC Fall Classi
240Austin Brister 17 Schertz YMCA Swim Tea 2:07.19 11/10/23 ST TXLA 11&Over
241Eric Song 17 Sharks Swim Club 2:07.21 1/12/24 Tracey Harper-S
242Zadok Morey 18 Lubbock Swim Club 2:07.26 2/16/24 WT Flatland Wes
243Stephen Thompson 17 Metroplex Aquatics 2:07.27 11/30/23 COR CLASSIC
244Daniel Smith 17 Alamo Area Aquatic As 2:07.29 11/20/23 AAAA AH Turkey
245Nicolas Ortiz Carrion 17 Alamo Area Aquatic As 2:07.34 9/23/23 AAAA-NE Septemb
246Zach Hardeman 17 Alamo Area Aquatic As 2:07.48 1/19/24 ST AAAA-NS Fros
247Luke Elliott 17 Metroplex Aquatics 2:07.57 2/24/24 ATAC 6th Jerry
248Andrew Sampson 17 Austin Swim Club 2:07.63 1/12/24 ST TXLA New Yea
249Anton Hozyaev 17 Htx Swims 2:07.66 11/30/23 Gulf Southern S
250Nicolas Pinal 18 Southwest Aquatic Tea 2:07.72 12/14/23 King Marlin Pro
251Benjamin Skinner 18 Unattached 2:07.88 2/09/24 ST OB UIL Regio
252Sam Hinson 17 Unattached 2:07.88 11/16/23 GU TISCA Gulf C
253Braxton McKinney 17 Sienna Premier Aquati 2:07.96 12/14/23 King Marlin Pro
254Tanner McKay 17 First Colony Swim Tea 2:08.00 11/30/23 Gulf Southern S
255Cade Doherty 17 First Colony Swim Tea 2:08.10 11/30/23 Gulf Southern S
256Max Lee 17 Unattached 2:08.15 11/10/23 GU Spring Branc
257Carson Koenning 18 Dads Club Swim Team 2:08.20 3/01/24 TEST 2024 Gulf
258Johnny Durkan 17 Blue Tide Aquatics 2:08.21 10/27/23 TWST Halloween
259Travis Ly 18 Dads Club Swim Team 2:08.36 10/13/23 FCST Oct Tri Me
260Diego Camarena 17 Swim Houston Aquatics 2:08.39 12/08/23 Gulf Senior Cha
261Tyler Sandrock 17 Dads Club Swim Team 2:08.43 11/30/23 Gulf Southern S
262Abris Kellermayer 17 Texas Elite Swim Team 2:08.46 11/30/23 Gulf Southern S
263Benjamin Tercero 18 Hydro Elite Aquatic T 2:08.49 9/30/23 SHARKS PENTATHL
264Addison Richardson 17 Tiger Shark of Texas 2:08.57 3/02/24 ST SCY Surge Sp
265Jay-Colin Hall 17 Lighthouse Aquatics 2:08.61 12/08/23 LSST-USA Gulf S
266Noah Hamner 17 Swim Streamline at No 2:08.65 11/30/23 Gulf Southern S
267Xavier Galvan 18 Unattached 2:08.71 11/10/23 GU Bob Stalling
268Julian Dunn 18 Alamo Area Aquatic As 2:08.84 2/11/24 ST AAAA NS I He
269Aaron Lee 17 Unattached 2:08.84 10/28/23 GU Surfside Spl
270Eddie Mendoza 17 Desert Sharks Swim Cl 2:08.90 11/11/23 TURKEY SPLASH I
271Nicolas Ramirez 17 El Paso Aqua Posse 2:09.00 2/17/24 BD BLST Arctic
272Will Henderson 18 Swim Streamline at No 2:09.19 11/30/23 Gulf Southern S
273Shaw Rasmussen 17 Unattached 2:09.29 1/26/24 NT District 9-5
274Timothy Guan 17 Waterloo Swimming 2:09.30 11/10/23 ST TXLA 11&Over
275Zev Benjamin 17 El Paso Aqua Posse 2:09.33 9/29/23 NM LCAT Daniel
276Daniel Armada 17 Unattached 2:09.43 1/25/24 GU UIL District
277Ian Darg De Lira 17 Longhorn Aquatics 2:09.52 12/07/23 ST TXLA Jingle
278Talon Welch 17 Hydro Elite Aquatic T 2:09.65 11/30/23 Gulf Southern S
279Gabe Charles 17 Nitro Swim Team 2:09.69 1/12/24 ST TXLA New Yea
280Armando Estrella 17 Longhorn Aquatics 2:09.70 12/07/23 ST TXLA Jingle
281Christopher Wang 17 Metroplex Aquatics 2:09.72 10/06/23 COR October Sen
282Diego Aguilar Colomo 17 Unattached 2:09.73 11/03/23 BD LorettoCathe
283Jonah Marquez 17 Swim Streamline at No 2:09.81 1/12/24 SSAN 2024 Winte
284Declan Staunton 17 Unattached 2:09.81 11/03/23 ST OB David Joh
285Ansh Anand 17 Iron Horse Aquatics 2:09.84 10/07/23 COR October A-B
286Jack Fenton 18 Longhorn Aquatics 2:09.86 2/02/24 ST STX Champion
287Tristin Harris 17 Cor 2:09.87 2/23/24 COR Senior CUP
288Billy Krebs 17 Blue Tide Aquatics 2:09.93 10/27/23 TWST Halloween
289Cade Sullivan 17 Whitecaps of Westlake 2:10.02 12/16/23 ST WOW Hot Choc
290Karthik Peddu 17 Nitro Swim Team 2:10.11 1/12/24 ST TXLA New Yea
291Logan Schaefer 17 Nitro Swim Team 2:10.13 12/08/23 ST AAAA NS Wint
292Kaysar Altemus 17 Unattached 2:10.22 1/26/24 NT District 9-5
293Taegeon Yoon 17 Unattached 2:10.25 2/09/24 NT Region 3 - 5
294Nick Corpuz 17 Houston Hydra 2:10.27 3/01/24 Gulf 13 & Over
295Liam Atkinson 17 Lakeside Aquatic Club 2:10.28 4/13/24 LAC Season Open
296Chad Fifield 17 Whitecaps of Westlake 2:10.29 10/21/23 ST WOW Great Pu
297Sam Milinski 17 Unattached 2:10.35 2/13/24 ST OB TAPPS Div
298Ev McElroy 17 Tyler Rose Aquatic Cl 2:10.36 10/07/23 COR October A-B
299Marcus Figueroa 17 Unattached 2:10.37 2/02/24 NT TAPPS North
300Andrew Pataky 17 Unattached 2:10.47 11/10/23 GU Bob Stalling
301Liam Taylor-Montero 17 Austin Swim Club 2:10.60 1/27/24 ST WOW Last Cha
302Ty Mastrian 17 Unattached 2:10.70 11/17/23 NT 7th Annual T
303Alex Escalante 17 Unattached 2:10.77 2/09/24 WT Region 1-6A
304Luke De la Garza 17 Rockwall Aquatic Cent 2:10.82 11/03/23 LAC Fall Classi
305Drew Holland 17 Lighthouse Aquatics 2:10.84 12/08/23 LSST-USA Gulf S
306Allen Hilburn 17 Htx Swims 2:10.92 11/30/23 Gulf Southern S
307Eli Ward 17 Austin Swim Club 2:10.98 1/12/24 ST TXLA New Yea
308Sean Choi 17 Texas Elite Swim Team 2:11.20 10/28/23 BATS October In
309Jay Kittur 17 Katy Aquatic Team For 2:11.24 11/30/23 Gulf Southern S
310Donald Palmer 17 Metroplex Aquatics 2:11.31 10/06/23 LAC Splashing P
311Diego Villalon 17 Pearland Aquatics 2:11.37 12/08/23 Gulf Senior Cha
312Cheston Francis 17 Mansfield Aquatic Clu 2:11.39 10/06/23 LAC Splashing P
313Ted Nitka 17 Unattached 2:11.39 10/28/23 ST OB 20th Annu
314Jack Petric 17 Lakeside Aquatic Club 2:11.42 12/14/23 King Marlin Pro
315Aidan Gonzalez 18 Whitecaps of Westlake 2:11.44 11/18/23 ST WOW Harvest
316Landon Anthony 17 Rockwall Aquatic Cent 2:11.51 11/30/23 COR CLASSIC
317Taylorlee Goebel 17 Premier Aquatics Club 2:11.51 11/30/23 Gulf Southern S
318Micah Aschenbeck 17 Victoria Texas Aquati 2:11.55 2/02/24 ST SC STX Champ
319Chad Fifield 17 Unattached 2:11.68 10/28/23 ST OB 20th Annu
320Theo Rogers 18 City of Plano Swimmer 2:11.70 11/30/23 COR CLASSIC
321Brendan Lyon 17 Unattached 2:11.81 11/17/23 GU West Houston
322Channing Mouton 18 Longhorn Aquatics 2:11.84 12/07/23 ST TXLA Jingle
323Kampten Biggs 18 Alamo Area Aquatic As 2:11.88 10/20/23 ST ASC Bob Thom
324Kevin Shen 17 Unattached 2:11.95 10/28/23 ST OB 20th Annu
325Connor Wharton 17 Eagle Swimming Associ 2:12.00 9/22/23 ESA IMX/IMReady
326Alex Medina 18 City Of Midland Swim 2:12.01 3/27/24 FL ISCA Interna
327Seb Aguilar Colomo 17 Unattached 2:12.04 11/03/23 BD LorettoCathe
328Gianni De La Cerda 17 Unattached 2:12.11 1/26/24 ST OB UIL Distr
329Nick Williams 17 Unattached 2:12.12 10/07/23 ST OB Belton IS
330Marin Pavlin 17 Dads Club Swim Team 2:12.43 11/10/23 SSAN 2023 Fall
331Massimo Alarcon 17 West Texas Typhoon 2:12.49 9/29/23 NM LCAT Daniel
332Leo Covic 17 Unattached 2:12.53 11/10/23 GU Spring Branc
333Joey Leto 17 Houston Hydra 2:12.65 11/30/23 Gulf Southern S
334Santiago Melendez 17 Unattached 2:12.69 11/03/23 BD LorettoCathe
335Noah Didier 17 Streamline Aquatics 2:12.75 10/27/23 ST AAAA NS Spoo
336Nareg Aidinian 18 Unattached 2:12.86 11/17/23 BD UIL EPISD In
337Corin Patel 17 Unattached 2:12.87 1/26/24 GU UIL District
338Landon Tedrow 17 Alamo Area Aquatic As 2:12.89 2/02/24 ST SC STX Champ
339Ravi Raythattha 17 Unattached 2:12.98 12/08/23 NT 17th Annual
340Benjamin Smith 17 Alamo Area Aquatic As 2:12.98 1/13/24 ST SC B Champio
341Tim Jenkins 17 Unattached 2:13.01 2/09/24 GU UIL Region V
342Max O'Neil 18 Dads Club Swim Team 2:13.16 10/13/23 FCST Oct Tri Me
343Cooper Hardy 17 Texas Gold 2:13.33 11/10/23 ST TXLA 11&Over
344Blake Cookson 18 Waterloo Swimming 2:13.54 1/12/24 ST TXLA New Yea
345Riley Montgomery 17 Montgomery Aquatic Ra 2:13.57 1/19/24 MAC Neon New Ye
346Owen Cannella 17 First Colony Swim Tea 2:13.61 3/01/24 Gulf 13 & Over
347Josh Bishay 18 The Woodlands Swim Te 2:13.96 12/08/23 Gulf Senior Cha
348Nathan Travis 17 Barracudas Open-Water 2:14.11 9/23/23 September Sprin
349Chandler Garrett 17 Mansfield Aquatic Clu 2:14.21 2/23/24 COR Senior CUP
350Travis Tellez 17 Unattached 2:14.26 11/04/23 ST OB Roy and J
351Michael Moreno 17 Unattached 2:14.34 1/26/24 BD UIL District
352Luke Philpot 17 Swim Streamline at No 2:14.36 11/30/23 Gulf Southern S
353Elisha Rhodes 18 Unattached 2:14.36 1/27/24 NT District 3-6
354Connor Hutchinson 17 Unattached 2:14.37 11/03/23 ST OB David Joh
355Jared Peterson 18 Metroplex Aquatics 2:14.49 11/30/23 COR CLASSIC
356Grayson Dailey 17 Unattached 2:14.49 12/08/23 WT Lubbock Swim
357Rodrigo Sanchez-Garcia 17 Magnolia Aquatic Club 2:14.60 1/19/24 MAC Neon New Ye
358Diego Ramos 17 Dallas Mustangs 2:14.63 11/30/23 COR CLASSIC
359Cole Grotjohn 17 Alamo Area Aquatic As 2:14.64 2/02/24 ST SC STX Champ
360Alex Esparza-Gonzalez 17 Unattached 2:14.65 2/09/24 ST OB UIL Regio
361Gavin Cotton 17 Unattached 2:14.72 1/26/24 GU UIL District
362Luke Lawhon 18 West Texas Typhoon 2:14.82 12/08/23 BD EPAP Leo Can
363Aaron Williamson 17 Fit N Wise Swim Team 2:14.88 10/06/23 LAC Splashing P
364Ryan Kelley 17 United Swim Aquatics 2:14.90 1/05/24 PACK '24 Rubber
365Max Vierkant 17 Montgomery Aquatic Ra 2:15.01 9/22/23 ESA IMX/IMReady
366Ethan Alford 17 Metroplex Aquatics 2:15.04 10/06/23 LAC Splashing P
367Jacob Haeberle 17 Unattached 2:15.12 1/26/24 GU UIL District
368Jake Pollack 17 Alamo Area Aquatic As 2:15.14 11/10/23 ST TXLA 11&Over
369Cole Wolaver 17 Lakeside Aquatic Club 2:15.20 2/23/24 COR Senior CUP
370Michael Johnson 17 First Colony Swim Tea 2:15.34 10/13/23 FCST Oct Tri Me
371David Dalley 17 Alamo Area Aquatic As 2:15.42 9/30/23 ST AAAA NS 2nd
372Andrew Yahin 17 Nitro Swim Team 2:15.72 2/02/24 ST STX Champion
373Andrew Dawson 17 Unattached 2:15.96 11/04/23 GU The Woodland
374Aidan Burke 18 Dads Club Swim Team 2:15.98 11/30/23 Gulf Southern S
375AJ Newton 17 First Colony Swim Tea 2:16.04 10/13/23 FCST Oct Tri Me
376Thomas Carr 17 Unattached 2:16.14 2/09/24 GU SPC Champion
377Linden Ni 17 City of Plano Swimmer 2:16.25 10/07/23 COR October A-B
378Ethan Gales 17 Southwest Aquatic Tea 2:16.64 3/01/24 BD- SCY Champio
379Ryan Tibbetts 17 Unattached 2:16.66 10/07/23 ST OB Belton IS
380Ryan Gentile 17 Dads Club Swim Team 2:16.70 10/13/23 FCST Oct Tri Me
381Hogan Anderson 17 Blue Tide Aquatics 2:16.80 10/27/23 TWST Halloween
382Clayton Sursa 17 Tiger Shark of Texas 2:16.92 3/02/24 ST SCY Surge Sp
383Lucas Rodriguez 17 First Colony Swim Tea 2:17.09 11/30/23 Gulf Southern S
384Ezra Fuentes 17 Unattached 2:17.18 11/17/23 BD UIL EPISD In
385Cole Thomas 17 Arlington ISD Aquatic 2:17.19 10/06/23 LAC Splashing P
386Fintan Villanueva-Delaney 17 Alamo Area Aquatic As 2:17.48 1/13/24 ST SC B Champio
387Joseph Valure 17 Blue Tide Aquatics 2:17.49 10/27/23 TWST Halloween
388Tristan Haver 17 Sharks Swim Club 2:17.54 9/30/23 SHARKS PENTATHL
389Sean Eason 17 Dallas Mustangs 2:17.79 1/13/24 Mr. Freeze
390Connor Philpott 17 Alamo Area Aquatic As 2:17.85 12/08/23 ST AAAA NS Wint
391Andres Garza 17 Unattached 2:17.95 11/17/23 BD UIL EPISD In
392Colter Potucek 17 Heart of Texas Swim T 2:18.05 2/02/24 ST SC STX Champ
393Haggin Lockhart 17 Fulshear Racing Swim 2:18.05 1/13/24 LSST January Fr
394Johnny Albaugh 17 Fit N Wise Swim Team 2:18.13 10/20/23 36th BB/B/C Hau
395Grant Showan 17 Premier Aquatics Club 2:18.13 11/30/23 Gulf Southern S
396Alex Cedillo 17 Desert Sharks Swim Cl 2:18.15 3/01/24 BD- SCY Champio
397Aden Namkung 17 Tiger Shark of Texas 2:18.22 10/14/23 ST SRG SCY Surg
398Aydan Bustamante 17 Desert Sharks Swim Cl 2:18.23 11/11/23 TURKEY SPLASH I
399Krish Puri 17 Unattached 2:18.27 11/11/23 ST OB Battle fo
400Matthias Harvey 17 Unattached 2:18.51 2/09/24 GU UIL Region V
401Hayden Leslie 17 Unattached 2:18.54 1/25/24 GU UIL District
402Zane Yacoub 17 Nitro Swim Team 2:18.64 9/16/23 ST NTRO Steve W
403Jackson George 17 Swim Houston Aquatics 2:18.66 9/23/23 GU SHAC Intrasq
404Roberto Torres 18 Desert Sharks Swim Cl 2:18.68 3/01/24 BD- SCY Champio
405Saveli Nosko 18 Sailfish 2:18.72 11/10/23 ST TXLA 11&Over
406Lance Miller 17 First Colony Swim Tea 2:18.75 3/01/24 Gulf 13 & Over
407Juan Cuevas 17 Unattached 2:18.75 11/17/23 ST OB Hornet TI
408Sterling Wright 17 Surge Aquatics 2:18.79 1/13/24 ST SC B Champio
409Christopher Harris 17 Premier Aquatics Club 2:18.81 1/05/24 PACK '24 Rubber
410Conner Morgan 17 Metroplex Aquatics 2:19.05 12/08/23 AAC December BB
411Sathvik Jinna 17 Alamo Area Aquatic As 2:19.11 10/27/23 ST AAAA NS Spoo
412Isaac Tsukerman 17 Aquatex Swim & Water 2:19.22 2/02/24 ST STX Champion
413Liam Murray 17 Streamline Aquatics 2:19.33 4/05/24 ST SASA SOMBRER
414Lucas McGrath 17 Southwest Aquatic Tea 2:19.36 3/01/24 BD- SCY Champio
415OM Dharmadhikari 17 Iron Horse Aquatics 2:19.45 2/23/24 COR Senior CUP
416Arjun Sidharth 17 Unattached 2:19.56 1/26/24 GU UIL District
417Alejandro Rios 17 Power for Life 2:19.58 3/01/24 Gulf 13 & Over
418Anakin Nguyen 17 Barracudas Open-Water 2:19.59 9/23/23 September Sprin
419Michael Jenckes 17 Unattached 2:19.65 11/17/23 BD UIL EPISD In
420Victor Quiroz-Ibanez Spindl 18 Nitro Swim Team 2:19.79 2/02/24 ST STX Champion
421Peter Villalobos 17 Alamo Area Aquatic As 2:20.08 1/13/24 ST SC B Champio
422Martin Antunez 18 Katy Aquatic Team For 2:20.16 12/08/23 LSST-USA Gulf S
423Jake Rouse 18 Unattached 2:20.30 1/26/24 ST OB UIL Distr
424Charlie White 17 Metroplex Aquatics 2:20.73 10/06/23 LAC Splashing P
425Cade Catlin 17 Unattached 2:20.73 12/08/23 NT 17th Annual
426Chance Meyer 17 Waterloo Swimming 2:20.83 3/02/24 ST SCY Surge Sp
427Arturo Lemus 17 Unattached 2:21.01 11/17/23 BD UIL EPISD In
428Leago Magosi 17 Prosper Aquatic Club 2:21.23 2/24/24 ATAC 6th Jerry
429Abraham Crum 18 Southwest Aquatic Tea 2:21.26 2/17/24 BD BLST Arctic
430Clayton Stowers 17 Waterloo Swimming 2:21.48 11/10/23 ST TXLA 11&Over
431Tarun Kurkal 18 Unattached 2:21.55 10/17/23 ST OB Eanes Inv
432Alessandro Vielma 17 Arlington ISD Aquatic 2:21.65 11/11/23 MARS November D
433Matthew Monday 18 Metroplex Aquatics 2:21.68 11/11/23 Select Swim Nov
434Kai North 17 Tyler Rose Aquatic Cl 2:21.82 10/07/23 COR October A-B
435Abbas Salehpour 17 Dads Club Swim Team 2:21.94 12/08/23 Gulf Senior Cha
436Sebastian Olivas 18 Desert Sharks Swim Cl 2:22.42 11/11/23 TURKEY SPLASH I
437Alex Guerrero-Hernandez 17 Lone Star Aquatic Clu 2:22.48 4/13/24 ST LSAC 4th Ann
438Jeremiah Pratt 17 Schertz YMCA Swim Tea 2:22.58 12/15/23 ST SASA 'Tis Th
439Jordan Jerigan 17 Unattached 2:22.61 2/09/24 NT Region 3 - 6
440Kyle McCracken 17 Streamline Aquatics 2:22.69 12/15/23 ST SASA 'Tis Th
441Brandt Meaux 17 Swim Houston Aquatics 2:22.78 11/04/23 Speedo ShAC Sen
442Diego Gonzales 17 Unattached 2:23.10 1/26/24 GU UIL District
443Cameron Groszek 17 Unattached 2:23.13 11/10/23 GU Bob Stalling
444Sebi Romero 17 First Colony Swim Tea 2:23.28 10/13/23 FCST Oct Tri Me
445Alejandro Cedillo 17 Unattached 2:23.30 11/17/23 BD UIL EPISD In
446Alexis Estrada 17 Escalate Aquatic Team 2:23.54 10/27/23 TWST Halloween
447Cameron Kines 17 Unattached 2:23.77 12/01/23 NT TISCA 4A Nor
448Graham Howard 17 Unattached 2:23.87 11/04/23 GU The Woodland
449Kenny Arroyo Flores 17 Eagle Swimming Associ 2:23.91 10/14/23 LSST October Op
450Gael Bustillos 17 Desert Sharks Swim Cl 2:24.13 2/17/24 BD BLST Arctic
451Diego Rodriguez 17 Desert Sharks Swim Cl 2:24.32 11/11/23 TURKEY SPLASH I
452Noah Tadrous 17 Sailfish 2:24.51 1/13/24 ST SC B Champio
453Ian Maxwell 17 Blue Tide Aquatics 2:25.23 9/08/23 BTA IMX-IMR
454Alex Cabot-Sorrentini 17 Tomball Area Swim Clu 2:25.25 11/11/23 LSST November O
455Evan Wilson 17 Cor 2:25.94 2/23/24 COR Senior CUP
456Jonathan Schutz 17 Pacesetters Aquatic C 2:25.96 12/08/23 Gulf Senior Cha
457Zach Pifer 18 Schertz YMCA Swim Tea 2:25.99 11/18/23 ST SRG SCY Surg
458Gabriel Cogliatti 17 Life Time Houston Swi 2:26.46 12/08/23 Gulf Senior Cha
459Garrett Davis 18 Unattached 2:26.56 10/27/23 ST AAAA NS Spoo
460Jack Kable 17 Tomball Area Swim Clu 2:26.70 12/08/23 LSST-USA Gulf S
461Alex Tink 17 United Swim Aquatics 2:27.05 10/22/23 GU United Swim
462Miguel Murillo 17 Unattached 2:27.57 11/03/23 BD LorettoCathe
463Peter Reedstrom 17 Texas Elite Swim Team 2:27.72 11/30/23 Gulf Southern S
464Matthew Powell 17 Mansfield Aquatic Clu 2:27.89 3/01/24 AAC Open March
465Matthew Prabhu 17 Htx Swims 2:28.06 11/04/23 Speedo ShAC Sen
466Chase Beeler 17 Tomball Area Swim Clu 2:28.26 12/08/23 LSST-USA Gulf S
467Louis Newman 18 Oak Forest Swim Club 2:28.29 3/01/24 Gulf 13 & Over
468Alex Groning 17 Unattached 2:28.79 11/04/23 GU The Woodland
469Juan Diaz Ponce 17 Power for Life 2:29.35 3/01/24 Gulf 13 & Over
470Eli Delgado 17 Fit N Wise Swim Team 2:29.98 11/18/23 Bison Aquatic C
471Shawn Reid Duran 17 Unattached 2:30.03 1/27/24 NT District 10-
472Wilks Smith 17 First Colony Swim Tea 2:30.26 11/10/23 GU FCST TWST Fl
473Murad Sadykhov 17 First Colony Swim Tea 2:30.27 11/10/23 GU FCST TWST Fl
474Easton Odom 17 Sailfish 2:30.50 9/22/23 ST AQTX Round
475Kathen Weiss 17 Sienna Premier Aquati 2:31.85 1/12/24 LA TAQ Mardi Gr
476Huaiyuan Ni 17 First Colony Swim Tea 2:32.26 10/13/23 FCST Oct Tri Me
477Ryan Anderson 17 West Texas Typhoon 2:32.74 3/01/24 BD- SCY Champio
478Aaron Jones 17 Unattached 2:32.86 12/01/23 NT TISCA 4A Nor
479Winston Nguyen 17 Southwestern Aquatics 2:33.18 12/08/23 Gulf Senior Cha
480John Sorah 17 Fit N Wise Swim Team 2:33.53 10/20/23 36th BB/B/C Hau
481Kaiden Kreps 17 Iron Horse Aquatics 2:33.71 10/28/23 NT "ATAC YOUR T
482Culby Bell 17 Circle C Select Swim 2:33.77 10/28/23 ST CCSS Unclass
483Yerik Estrada 17 West Texas Typhoon 2:34.34 9/29/23 NM LCAT Daniel
484Cooper Caron 17 Fulshear Racing Swim 2:34.62 12/08/23 Gulf Senior Cha
485Ankit Sammeta 17 First Colony Swim Tea 2:35.08 11/10/23 GU FCST TWST Fl
486Trent Wagner 17 Unattached 2:35.28 1/25/24 ST OB UIL Distr
487JACOB Ramirez 17 West Texas Typhoon 2:36.42 3/01/24 BD- SCY Champio
488Sterling Stone 17 Lakeside Aquatic Club 2:36.57 12/08/23 LAC Jingle Bell
489Daniel Murphy 17 Tomball Area Swim Clu 2:37.31 3/01/24 Gulf 13 & Over
490Jonathan Relampagos 18 Unattached 2:38.22 10/14/23 LSST October Op
491Zakai Benningfield-Mosca 17 Unattached 2:39.74 10/27/23 ST OB AISD Swim
492Chris Vega 18 Corpus Christi Laredo 2:41.77 2/11/24 ST AAAA NS I He
493George Arrona 17 Harlingen CISD SEAL 2:43.20 10/14/23 ST SC BAS Swim
494Joshua George 17 Streamline Aquatics 2:43.39 12/15/23 ST SASA 'Tis Th
495Axel Quick 18 Aquatex Swim & Water 2:44.38 1/06/24 ST SRG New Year
496Alex Henkel 17 Lakeside Aquatic Club 2:47.45 10/06/23 LAC Splashing P
497Gus Garcia 17 Metroplex Aquatics 2:48.03 2/02/24 MARS BB_B_C Mee
498Ethan Balderrama Vargas 17 Desert Sharks Swim Cl 2:48.30 3/01/24 BD- SCY Champio
499Anthony Avenenti 17 Desert Sharks Swim Cl 2:50.08 10/28/23 BD SWAToberfest
500Gavin Whitaker 17 Ambush Swimming 2:53.61 10/21/23 October Ambush
501Cayden Nguyen 17 Lone Star Swim Team 2:54.31 9/30/23 United Swim Ser
502Bryan Rodriguez 17 Unattached 2:58.01 2/09/24 GU UIL Region I
503Jordan Green 17 City Of Midland Swim 3:11.06 11/17/23 Pioneer Top Fin
504Jovan Abada 17 Mansfield Aquatic Clu 3:12.80 10/13/23 MAC B/C October
Train For The Best Results With The Latest Women's Tech Suits, One & Two-Pieces & More Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application