Southern Zone
Girls Ages 5 to 8
IM Ready
Long Course Meters (LCM)
The score is based upon the sum of the Power Points for each event. A swimmer must have swam in at least 3 of the IM Ready events in order to be ranked.
Age is the swimmer's age on 4/29/2024.
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
1
Hadley Wheeler
8
GU
Swim Streamline at Northampton
656
713
543
698
776
3386
2
Kaila Perry
7
FG
Sunrise Swimming
473
609
566
481
414
2543
3
Camila Cepparo
8
ST
Unattached
491
438
478
491
548
2446
4
Deara Chen
8
FL
Bolles School Sharks
570
225
391
571
629
2386
5
Gabriella Botello
8
FL
Gulf Coast Swim Team
505
453
388
229
503
2078
6
Mila Metzger
8
GU
The Woodlands Swim Team
434
485
428
401
319
2067
7
Tori Velte
8
GA
Dynamo Swim Club
275
382
342
365
671
2035
8
Scarlett Teague
7
NC
Star Aquatics
477
468
589
474
2008
9
Reign Belzer
8
FG
Wellington Swim Team (Fg)
467
643
382
505
1997
10
Daria Nedelko
8
NC
Tac Titans
370
502
293
615
201
1981
11
Addie Farrier
8
FL
Clearwater Aquatic Team
433
615
499
433
1980
12
Vanna Hanoian
8
NC
Tac Titans
376
473
647
454
1950
13
Elizabeth Atrous
8
FL
Patriot Aquatics
333
411
441
315
355
1855
14
Kaia Fullone
7
FL
Saint Petersburg Aquatics
589
526
391
315
1821
15
Claire Richardson
8
NC
SwimMAC Carolina
427
278
367
692
1764
16
Daisy Lange
8
GA
Summit Family YMCA Titans
395
450
242
285
354
1726
17
Sienna Hermann
8
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
429
484
339
433
1685
18
Iris Liu
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
250
414
598
263
1525
19
Moriah Steward
8
FL
Bolles School Sharks
359
432
374
346
14
1525
20
Nisreen Nasr
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
181
333
302
396
291
1503
21
Adriana Logan
8
FL
Racers Swim Club
256
317
248
278
315
1414
22
Alexandra Smith
8
GA
Dynamo Swim Club
148
253
391
254
356
1402
23
Sharon Yu
8
NC
Raleigh Swimming Association
230
185
464
294
151
1324
24
Morgan Reynosa
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
323
273
518
200
1314
25
Savannah Copa-Brzozowski
8
SE
Excel Aquatics
97
547
78
437
136
1295
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
26
Bella Thuston
8
GU
Dads Club Swim Team
274
468
537
1279
27
Mayah Wood
7
GU
Northeast Houston Aquatics
354
329
293
302
1278
28
Lacey Durden
8
FL
Riptide Aquatics
291
333
165
201
277
1267
29
Kensington Cox
8
GA
Dynamo Swim Club
294
446
351
17
149
1257
30
Charley Lynch
8
FL
Sarasota Sharks
290
528
151
285
1254
31
Mia Valdiviezo
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
287
325
269
123
223
1227
32
Lydia Garza
8
GU
Eagle Swimming Association
199
269
279
212
268
1227
33
Iris Liu
7
FG
Boca Raton Swim Team
404
505
317
1226
34
Ava Meisel
8
NC
Waves of Wilmington Swim Team
345
347
332
196
1220
35
Molly Barber
8
FG
South Florida Aquatic Club
458
225
43
492
1218
36
Grace Yun
8
GU
Team 300
236
206
286
205
250
1183
37
Pyper Emilio
8
GU
The Woodlands Swim Team
287
368
189
1
337
1182
38
Evelyn Brown
7
NC
Carolina Aquatic Team
354
364
223
226
1167
39
Jean Lin
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
242
33
449
68
351
1143
40
Ella Xu
7
GU
Team 300
240
193
533
168
1134
41
Aye Haynes
7
FL
Academy Aquatic Club
191
170
403
364
1128
42
Sawyer Cruz
8
FL
South Lake Aquatic Club
194
286
333
306
1119
43
Leegan Buss
8
SC
Team Greenville
275
512
109
1
198
1095
44
McKenzie Beasley
8
FL
Bolles School Sharks
154
236
148
556
1094
45
Natalia Grogan
8
FL
Bolles School Sharks
263
395
210
223
1091
46
Mia Berenson
8
NC
Tac Titans
195
341
194
268
89
1087
47
Zara Maleche
7
GA
Valdosta Aquatics
327
325
103
320
1075
48
Hadley Shea
8
NC
North Carolina Aquatic Club
215
434
151
244
1044
49
Harper Woodard
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
331
394
257
35
1017
50
Ivy Cope
8
NC
Lowe's YMCA
98
507
362
37
1004
51
Amelia Wagner
8
SC
Wahoo Aquatic Club
177
281
367
177
1002
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
52
Adelyn Ray
8
GU
Houston Hydra
210
445
234
98
987
53
Eliza Huang
8
SE
Tennessee Aquatics
248
292
201
212
953
54
Maya Foerster
8
SE
Excel Aquatics
104
355
469
5
933
55
Sienna Sung
7
NC
Carolina Aquatic Team
208
144
342
212
906
56
Olivia Wise
8
NC
SwimMAC Carolina
323
354
168
60
905
57
Maya Gruenbaum
8
FL
Bolles School Sharks
214
300
72
319
905
58
Towela Sebit
8
GU
Houston Hydra
128
421
320
25
894
59
Adelyn Holfelder
8
NC
Tac Titans
171
168
428
1
110
878
60
Lily Doyle
8
NT
City of Plano Swimmers
186
169
386
135
876
61
Vera Preda
8
GU
Swim Streamline at Northampton
227
254
393
874
62
Elizabeth Holliday
8
NC
New Wave Swim Team
426
255
191
872
63
Sophia Baru
8
GU
Eagle Swimming Association
103
341
298
107
849
64
Bella Werner
7
NT
Cor
243
380
1
212
836
65
Athena Yeung
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
326
420
56
802
66
Chelsea Munoz
8
FG
Wellington Swim Team (Fg)
339
167
292
798
67
Journey Maus
8
FL
Gulf Coast Swim Team
187
176
427
1
791
68
Ivanna Precoma
8
ST
Life ST
285
276
218
779
69
Alexandra Cowley
8
FG
Metro Aquatic Club of Miami
273
22
430
41
766
70
Harbor Hood
8
SC
City of Charleston Southern Ma
150
319
95
198
762
71
Stephy Chen
8
ST
Life ST
383
189
189
761
72
Serenity Day
8
NT
Texas Ford Aquatics
55
326
365
1
747
73
Birdie Neely
8
MS
Mississippi Makos Swim Team
165
160
391
17
733
74
Samantha Didier
8
ST
Streamline Aquatics
31
276
217
208
732
75
Gabrielle Smith
8
GA
Dynamo Swim Club
121
257
1
204
146
729
76
Claira Vroom
8
NC
North Carolina Aquatic Club
81
327
298
706
77
Lillian Mzyk
8
NC
Marlins of Raleigh
237
197
246
22
702
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
78
Caroline Deykin
7
ST
Life ST
224
180
32
1
261
698
79
Callie Bevilacqua
8
FG
North Palm Beach Swim Club
122
414
155
691
80
Veronika Titioura
8
NC
SwimMAC Carolina
95
199
324
71
689
81
Rosalee Wertz
8
NC
New Wave Swim Team
226
323
30
107
686
82
Anna Hewett
8
SC
Sumter YMCA Swimming
318
207
159
684
83
Molly Brown
8
GU
Life Time Houston Swim Team
295
304
84
683
84
Yilin Dai
7
GA
Dynamo Swim Club
122
92
314
152
680
85
Zoey Vlahos
8
KY
Triton Swimming of Louisville
271
208
168
24
671
86
Evie Hamlin
8
SC
Team Greenville
16
202
297
11
139
665
87
Anne Eustis
8
GU
Dads Club Swim Team
211
246
160
46
663
88
Mila Arce
8
NT
Texas Ford Aquatics
53
258
350
661
89
Alayna Behrendsen
8
FL
Spartan Aquatic Club
294
298
56
648
90
Renee Lu
8
ST
Capital of Texas Aquatics
266
239
142
647
91
Adelaide Johnson
8
FL
Bolles School Sharks
220
41
372
633
92
Igundany Vaughn
7
GU
Premier Aquatics Club of Klein
198
201
233
632
93
Lexi Webb
8
NC
Tac Titans
32
263
201
134
630
94
Naomi Loberman
8
GU
The Woodlands Swim Team
114
269
245
628
95
Emerson Grauzer
8
SE
Excel Aquatics
183
235
208
1
627
96
Sara Kourjakian
8
FG
Saint Andrew's Aquatics
139
132
265
86
622
97
Evalyn Lee
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
74
1
542
1
618
98
Kamila Fernandez Pelegrin
8
SC
Wahoo Aquatic Club
88
247
135
115
32
617
99
Frances Eppling
8
SE
Huntsville Swim Association
27
250
326
603
100
Brooklyn Versen
8
NC
Life Time Swim Team North Caro
187
172
234
593
101
Bellamy Gemmell
8
FL
Tampa Y Swimming
314
42
215
21
592
102
Emily Kouassi
8
GU
Houston Hydra
216
167
41
167
591
103
Elaine Hayes
6
GU
Escalate Aquatic Team
392
32
164
588
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
104
Camryn Scholz
8
GU
Montgomery Aquatic Race Club
110
239
98
140
587
105
Naomi Freehill
8
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
19
183
369
15
586
106
Paige Applegate
8
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
125
177
145
1
130
578
107
Ariya Young
8
NC
Sailfish Aquatics
23
167
280
100
570
108
Ivy Acosta
8
FG
South Florida Aquatic Club
421
37
112
570
109
Emmalyn Couch
7
ST
Schertz YMCA Swim Team
204
178
183
565
110
Kaylee Xing
8
NC
Tac Titans
210
353
1
564
111
Eliana Dawson
8
NC
Team Charlotte
76
137
219
115
547
112
Cecilia Kendi
8
GU
The Woodlands Swim Team
82
197
164
101
544
113
Jax Repak
8
FL
The Berkeley Barracudas
7
279
92
164
542
114
Landry Marshall
8
NT
Iron Horse Aquatics
49
177
301
527
115
Avery Edgerton
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
197
98
222
517
116
Grace Ding
8
KY
Kentucky Aquatics
38
142
179
39
117
515
117
Adalind Maddox
8
GU
The Woodlands Swim Team
34
138
341
513
118
Emmaela Lopez-Galindo
7
GU
Texas Elite Swim Team
91
149
84
182
506
119
Austin Lee
7
ST
Waterloo Swimming
151
222
31
98
502
120
Emily Liesmanas
8
FL
Planet Swim Aquatics
148
204
149
501
121
Callie Porter
8
NC
Mecklenburg Swim Association
142
310
38
490
122
Tessa Kerr
7
NC
Enfinity Aquatic Club
290
129
54
473
123
Scarlett Martinez
8
GU
Houston Hydra
49
228
190
3
470
124
Robyn Cleaver
8
NC
Swim Gsa
101
227
26
115
469
125
Hazel Farley
8
FL
Loggerhead Aquatics
46
183
184
48
461
126
Paige Price
7
NT
Metroplex Aquatics
180
79
191
450
127
Francesca Solonskyi
8
FL
SwimRise Aquatics
7
10
426
1
444
128
Zoe York
8
NC
Helios
1
173
269
443
129
Evelyn Kerr
8
GU
South Shore Sails
45
166
1
96
134
442
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
130
Elizabeth McReynolds
8
GU
Dads Club Swim Team
164
163
1
114
442
131
Charlotte Lohser
7
FL
Swim Florida
99
245
60
35
439
132
Hannah Ringler
8
ST
Nitro Swim Team
39
220
175
1
435
133
Karri Stewart
7
GU
Htx Swims
58
171
73
131
433
134
Alysana Holgado
8
FL
Racers Swim Club
171
134
127
432
135
Rielynn Gomez
8
GU
Dads Club Swim Team
183
89
159
431
136
Baylor Landram
8
FL
Academy Aquatic Club
131
187
113
431
137
Madison Spriggs
8
GU
Houston Hydra
161
262
1
5
429
138
Brooke Pipes
8
GU
Texas Elite Swim Team
79
347
1
1
428
139
Natalie Chong
8
GU
Swim Streamline at Northampton
37
142
249
428
140
Gwen Bussom
8
FG
Martin County Swimming
35
1
254
1
135
426
141
Lyla Douglass
8
GA
Dynamo Swim Club
144
16
219
14
393
142
Emma Swann
8
GA
SwimAtlanta
71
224
2
3
90
390
143
Zahra Guerrero
7
NC
Carolina Aquatic Team
46
115
226
1
388
144
Finn Bosquez
8
GU
Tomball Area Swim Club
65
167
41
37
76
386
145
Ava Swartzman
8
FL
Sarasota Sharks
64
142
180
386
146
Abby Whitzel
7
ST
Tiger Shark of Texas
129
118
91
1
46
385
147
Ashley Rowe
8
FG
Coral Springs Swim Club
155
60
79
1
87
382
148
Amelia Yang
8
NT
Texas Ford Aquatics
30
241
108
379
149
Nora Davis
8
SE
Tennessee Aquatics
159
190
30
379
150
Joy White
8
GU
Aggie Swim Club
133
204
6
33
376
151
Nonoha Hanada
8
NT
Texas Ford Aquatics
102
211
57
370
152
Polina Shelokov
8
NT
A+ Swimming Team
1
93
274
1
369
153
Lily Castillo
8
GU
Pearland Aquatics
56
290
8
13
367
154
Hayden McFeaters
8
NC
Tac Titans
46
68
250
1
365
155
Addison Strausser
7
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
97
170
27
69
363
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
156
Megan Boivin
8
GA
Dynamo Swim Club
35
154
53
1
117
360
157
Alessandra Hayden
7
SE
Madison Swimming Association
62
191
82
19
354
158
Alice Liu
8
NC
Tac Titans
10
118
224
1
353
159
Anna Sorina
8
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
77
200
76
353
160
Benedikta Saldsieder
8
ST
Austin Swim Club
145
206
1
352
161
Caroline Christensen
8
GA
Dynamo Swim Club
146
36
49
121
352
162
Clara Michna
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
55
1
215
80
351
163
Abigail Franks
7
ST
Nitro Swim Team
64
96
187
1
348
164
Lauren LaBrose
8
GU
Texas Elite Swim Team
186
49
51
1
59
346
165
Lauren Benson
8
GA
Peachtree Aquatic Club
26
6
314
346
166
Luka Shaw
8
SE
Tennessee Aquatics
125
102
117
1
345
167
Valeria Patino Hurtado
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
101
156
32
1
54
344
168
Ryanna Villaflor
8
FL
Swim Florida
176
151
16
343
169
Ifeyinwachukwu Ukeje
8
SE
Mountain Valley Aquatics
57
213
71
341
170
Adaline Alfiero
7
NC
Marlins of Raleigh
33
150
157
1
341
171
Charlotte Freed
8
GU
Premier Aquatics Club of Klein
14
59
265
338
172
Quinn McIsaac
8
SE
Tennessee Aquatics
172
98
66
1
337
173
Piper Truscello
8
SE
Nashville Aquatic Club
55
279
1
335
174
Giuliana Raimondi
8
FG
Pompano Beach Piranhas
74
203
51
328
175
Olivia With
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
59
261
1
321
176
Adeline Willard
7
SE
Excel Aquatics
211
1
106
318
177
Ava Vogelsberg
8
GU
Texas Elite Swim Team
122
68
118
5
313
178
Finnley Strickland
8
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
1
267
43
311
179
Claire Maddan
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
11
15
284
310
180
Bella Turner
8
SE
Nashville Aquatic Club
5
211
87
303
181
Alexandra Kososki
7
NC
North Carolina Aquatic Club
106
194
1
301
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
182
Bridget Brohm
8
GA
Dynamo Swim Club
70
178
52
1
301
183
Lilly Lopez
8
FL
Saint Petersburg Aquatics
1
1
298
300
184
Gabriella Ordonez
8
GU
Blue Tide Aquatics
268
1
30
299
185
Emma Klecha
8
NC
Marlins of Raleigh
179
113
7
299
186
June Frausto
8
GU
Hydro Elite Aquatic Team
49
211
1
10
20
291
187
Sienna Silas
8
FL
Treasure Coast Aquatics
114
96
80
290
188
Aubree Miller
8
SE
Crimson Tide Aquatics
88
198
1
287
189
Ellen Yang
8
GU
Tomball Area Swim Club
150
135
1
286
190
Karina Tralik
8
GU
Houston Hydra
35
98
152
285
191
Farayola Oluwafemi
8
ST
Schertz YMCA Swim Team
24
259
1
284
192
Lily Brown
8
GU
South Shore Sails
54
27
203
284
193
Kayla Cepeda
8
BD
Just Care Aquatics Tritons
46
198
1
33
278
194
Abby Sharrett
8
GU
Houston Hydra
67
102
108
1
278
195
Julia LaDuc
8
ST
Nitro Swim Team
1
45
230
1
277
196
Josie Smyth
8
GU
Conroe Area Team Swimmers
97
112
53
8
270
197
Sarah Gardner
8
SE
Birmingham Swim League
42
226
1
1
270
198
Analeigh Wilson
8
GU
Swim Streamline at Northampton
75
12
182
269
199
Ava King
8
SE
Ensworth Aquatics
41
102
126
269
200
Nora Waldenmayer
7
FL
Loggerhead Aquatics
65
109
93
1
268
201
Rilynn Smith
8
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
118
146
1
1
266
202
Alexandra Lupton
8
NC
Marlins of Raleigh
31
218
11
1
261
203
Madalena Adelino
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
68
191
1
260
204
Olivia Whitley
8
GU
Dads Club Swim Team
105
152
1
1
259
205
Bixby Wesley
8
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
12
24
222
258
206
Serena Qu
8
SE
Nashville Aquatic Club
74
180
1
1
256
207
Melia Reynolds
8
FL
T2 Aquatics
1
1
120
129
251
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
208
Natalee Thrasher
8
FG
Tsunami Swim Team
109
23
115
1
248
209
Amelia VanDerbeck
8
FL
Fast Falcons
24
171
50
1
246
210
Arizona Treon
8
FL
Sarasota Sharks
78
167
1
246
211
Stella Sullivan
7
NC
North Carolina Aquatic Club
40
54
151
245
212
Adelyn McKinney
8
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
88
103
44
235
213
Victoria Blackburn
8
GU
Swim Streamline at Northampton
80
132
19
231
214
Grace Burson
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
145
38
43
5
231
215
Danielle Klausing
8
FL
Blue Dolfins
64
73
1
89
227
216
Jeeyu Lee
8
GA
SwimAtlanta
23
203
1
227
217
Chloe Godfrey
8
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
40
80
5
1
94
220
218
Willow Herod
7
FL
Patriot Aquatics
97
117
1
215
219
Callie White
7
GU
Lighthouse Aquatics
54
49
104
1
208
220
Chloe Wood
6
GU
Northeast Houston Aquatics
9
198
1
208
221
Miriam Whitlock
8
NC
Asheville Jewish Comm. Center
29
112
60
201
222
Marylynn Spruill
7
NC
Marlins of Raleigh
19
49
132
1
201
223
Abigail Korn
8
FG
Ransom Everglades Aquatic Club
1
184
1
14
200
224
Jalanah Deroze
8
FG
Coral Springs Swim Club
115
12
57
1
185
225
Charlotte Bartoszek
8
NC
Marlins of Raleigh
30
90
65
185
226
Addilyn Tarin
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1
83
97
1
182
227
Emma Nguyen
8
GU
Houston Hydra
1
83
95
1
180
228
Lauren Kersten
8
GU
Swim Streamline at Northampton
1
177
1
1
180
229
Anastasia Stevens
8
FL
Clearwater Aquatic Team
178
1
1
180
230
Maya Figler
7
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
149
27
177
231
Maya Ghaderi
8
GU
Life Time Houston Swim Team
1
65
107
173
232
Ainara Yepez
8
GU
Premier Aquatics Club of Klein
1
82
90
173
233
Quinn Williams
8
KY
Lakeside Swim Team
1
93
76
1
171
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
234
Michaela Smurdon
8
FL
Hydro4 Swimming
29
52
85
1
167
235
Cadence Swenson
8
FL
Planet Swim Aquatics
59
1
69
16
21
166
236
Aura Gonzalez
8
GU
Htx Swims
72
89
1
1
163
237
Lily Bai
8
KY
Kentucky Aquatics
1
1
161
163
238
Ayelet Tindall
8
FL
Blue Dolfins
5
113
43
161
239
Mackayla Rouaud-Watson
8
GU
Htx Swims
1
32
127
160
240
Shruti Trivedi
8
GU
Swim Houston Aquatics Center
1
156
1
158
241
Kiora Martin
8
NC
Raleigh Swimming Association
43
112
1
156
242
Celeste Tabuenca
8
ST
Nitro Swim Team
27
117
1
8
153
243
Ashleigh Wuchter
8
NC
Tac Titans
1
151
1
153
244
Catherine Cahill
8
SE
Tennessee Aquatics
1
44
108
153
245
Ana Mogollon Velasquez
7
FG
Coral Springs Swim Club
60
90
1
1
152
246
Juliet Cohen
8
FL
Swim Tampa Aquatics
79
1
71
1
152
247
Aubrey Dela Cruz
6
GU
Conroe Area Team Swimmers
48
101
1
1
151
248
Avery Kuykendall
8
GA
Aiken-Augusta Swim League
4
140
1
1
146
249
Vivian Alexander
7
SE
Ensworth Aquatics
1
118
23
1
143
250
Jordin Omoniyi
7
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
30
110
1
1
142
251
Reynolds Bowers
8
GA
Gwinnett Aquatics
1
138
1
140
252
Ariya Ruhomon
8
FL
Gulf Coast Swim Team
68
71
1
140
253
Zoe Jarc
8
GA
Dynamo Swim Club
1
50
87
1
139
254
Ivy Threatt
8
GU
Johnnie Means Aquatics
1
136
1
138
255
Naomi Tucker
8
NT
Prosper Aquatic Club
122
1
14
1
138
256
Ema Jahic
8
KY
Lakeside Swim Team
1
11
125
1
138
257
Valentina Gentili
8
FL
Clearwater Aquatic Team
9
114
15
138
258
Ellory Sebek
8
ST
Tiger Shark of Texas
1
33
102
136
259
Emily Franklin
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
30
34
70
1
135
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
260
Cora Coreas
7
GU
The Woodlands Swim Team
54
52
27
133
261
Olivia Viel
7
GU
South Shore Sails
1
77
53
1
132
262
Caroline Gaza
8
SC
Columbia Swimming
1
123
1
1
1
127
263
Margot Ozanus
7
ST
Nitro Swim Team
21
58
47
126
264
Parisa Randolph
8
FG
Pine Crest Swim Team
58
45
21
1
125
265
Jackie Kennedy
8
BD
El Paso Aqua Posse
1
117
1
5
124
266
Adilynn Foster
8
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
1
88
35
124
267
Penelope Almeida-Crossley
8
NC
Rocky Mount Family YMCA Racers
21
3
3
96
123
268
Charlie Levins
8
SE
Panama City Swim Team
1
120
1
122
269
Jenna Mueller
8
GA
SwimAtlanta
1
117
1
119
270
Avery Williams
8
FL
Flagler Fluid Swim Club
1
101
1
15
118
271
Emma Ogden
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
83
29
1
113
272
Raina Manickam
8
NC
Marlins of Raleigh
1
9
102
1
113
273
Chloe Gougler
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
58
52
1
1
112
274
Kylie Hollifield
8
NC
Tac Titans
1
7
103
1
112
275
Mackenzie Richardson
8
FL
Tampa Elite Aquatics
72
37
2
111
276
Annabel Enmon
8
FL
Blue Wave Swimming
67
41
1
1
1
111
277
Annabelle Schwarz
8
GU
The Woodlands Swim Team
22
11
63
1
11
108
278
Gwynn Owens
8
SE
Tennessee Aquatics
65
41
1
1
108
279
Reese Yancey
8
FL
Fast Falcons
1
1
101
1
104
280
Savannah Reynolds
8
FL
T2 Aquatics
1
29
64
6
100
281
Miraya Sanghvi
8
GU
Swim Streamline at Northampton
1
96
1
98
282
Miller Lippe
8
ST
Nitro Swim Team
1
94
1
1
97
283
Eliana Lei
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
5
87
1
94
284
Claire Muschiana
7
FL
Pine Island Aquatics
3
90
1
94
285
jade Robertson
8
FL
Fast Falcons
1
4
87
1
93
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
286
Elizabeth Reilly
8
NC
Marlins of Raleigh
1
87
4
1
93
287
Gweneth Williams
8
KY
Lakeside Swim Team
1
88
2
1
92
288
Tate Scott
8
MS
Swim Columbus Swim Team
1
62
26
1
90
289
Arianna Finkelshteyn
6
GU
Houston Hydra
1
47
40
88
290
Isa Sierra
7
GU
The Woodlands Swim Team
57
23
8
88
291
Aria Dulworth
6
GU
Swim Streamline at Northampton
1
86
1
88
292
Nora Kieschnick
6
GU
Houston Hydra
1
83
1
85
293
June Joiner
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5
79
1
85
294
Elaine Thacker
8
SE
Memphis Tiger Swimming
83
1
1
85
295
Amelie Johnson
8
FL
Planet Swim Aquatics
1
23
61
85
296
Grace Adams
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
76
3
1
2
82
297
Eliza Smith
8
SE
Nashville Aquatic Club
1
74
5
80
298
Rowan Breedon
8
FL
Fast Falcons
1
75
1
1
78
299
Lucy Drewry
8
SE
Nashville Aquatic Club
1
74
2
77
300
Zari Bernal
7
BD
Just Care Aquatics Tritons
1
73
1
1
76
301
Avery Burgin
8
KY
Lakeside Swim Team
18
56
1
1
76
302
Goldie Hyman
7
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
57
15
73
303
Riley Blaugh
8
FL
Sarasota Sharks
1
20
51
1
73
304
Julia Batten
8
NT
North Texas Nadadores
1
3
67
1
72
305
Loralei Durden
8
FL
Riptide Aquatics
47
23
1
1
72
306
Sloan Verner
8
SE
Ensworth Aquatics
1
69
1
1
72
307
Aubrey Lyon
8
ST
Platinum Aquatics
68
1
1
70
308
Margaret DeSmidt
8
FL
Bolles School Sharks
1
67
1
69
309
Milli Kratzke
8
ST
Capital of Texas Aquatics
66
1
1
68
310
Harper Carrelha
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1
64
1
1
67
311
Kimberly Lawson
7
FL
T2 Aquatics
1
64
1
1
67
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
312
Natasha Aden
8
GU
Houston Hydra
20
34
8
1
63
313
Millie Peet
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
18
43
1
1
63
314
Molly Schewe
8
KY
Lakeside Swim Team
1
1
59
1
62
315
Emilia Weant
7
NC
New Wave Swim Team
1
1
58
60
316
Ella Wadsworth
8
KY
Tnt Swimming
56
1
1
1
59
317
Elsa Uguagliati
7
ST
Austin Swim Club
53
1
1
55
318
Dylan Nance
7
GU
Swim Streamline at Northampton
51
1
1
53
319
Emma Gonzalez
8
GA
Gwinnett Aquatics
1
49
1
51
320
Lillian Cruze
8
SE
Huntsville Swim Association
1
49
1
51
321
Nataly Nagy
8
FL
Sarasota Sharks
36
14
1
51
322
Juliet Hahn
7
FG
Jupiter Dragons Swim Team
1
1
47
1
50
323
Joan Cohen
8
FL
Swim Tampa Aquatics
20
10
18
48
324
Noe Unverzagt
6
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
45
1
47
325
Samantha Jones
8
NT
Tyler Rose Aquatic Club
1
43
1
1
46
326
Ellie Combs
8
KY
Highbridge Aquatics
1
43
1
1
46
327
Cora Taylor
7
FL
Planet Swim Aquatics
1
43
1
1
46
328
Kimberly Larsen
8
FL
Kissimmee Swim Association
1
1
44
46
329
Esin Sukhrani
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
43
1
45
330
Lily Arguello
8
ST
Schertz YMCA Swim Team
38
4
1
1
44
331
Anna Millsaps
8
NC
YMCA Seahorse Swim Team
1
9
1
32
43
332
Clara Leach
8
SE
Ensworth Aquatics
1
32
10
43
333
Emma Marone
8
NC
Waves of Wilmington Swim Team
1
40
1
42
334
Frances Everson
8
LA
YMCA of NW LA / Red River Aqua
1
38
1
1
41
335
Ellery Sheppard
8
NC
North Carolina Aquatic Club
1
39
1
41
336
Emma Dong
8
FL
Clearwater Aquatic Team
1
38
1
1
41
337
Catherine Downs
8
KY
Triton Swimming of Louisville
2
35
1
1
39
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
338
Elena Hu
8
NC
Tac Titans
1
37
1
39
339
Sadee Slusser
8
NT
Metroplex Aquatics
1
36
1
38
340
Charley Felsberg
8
NC
Mecklenburg Swim Association
1
36
1
38
341
Ember Howard
8
FL
Fast Falcons
1
35
1
1
38
342
Mary Garlitz
8
SC
Columbia Swimming
1
35
1
37
343
Zoe Maley
8
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
1
28
1
30
344
Lexi Baker
8
KY
Triton Swimming of Louisville
1
27
1
1
30
345
Kylie Nicholson
8
NC
Tac Titans
1
6
22
29
346
Kaylee Ferrel
8
WT
Northwest Texas Swim Club
1
8
18
1
28
347
Abigail Neland
8
ST
Nitro Swim Team
26
1
1
28
348
Zoe Scott
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
24
1
1
1
27
349
Savannah Buchwald
8
KY
Lakeside Swim Team
1
23
1
1
26
350
Kennedy Dovey
6
WV
Mountain State Storm
1
1
1
20
23
351
Quinn Schanz
8
SC
Gamecock Aquatics
20
1
1
22
352
Kimi Cheung
7
GU
Dads Club Swim Team
1
18
1
20
353
Vivi Rowold
7
GU
Dads Club Swim Team
1
18
1
20
354
Gabi Goldner
7
GA
Aiken-Augusta Swim League
1
17
1
1
20
355
Barri Lucas
8
GU
The Woodlands Swim Team
17
1
1
19
356
Georgia Bahr
8
SE
Ensworth Aquatics
1
1
16
18
357
Tess Barger
8
FL
Swim Melbourne
15
1
1
1
18
358
Zoe Friemel
7
ST
Austin Swim Club
1
12
1
1
15
359
Anny Cao
6
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
11
1
13
360
Emma Hoerber
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
9
1
11
361
Isabelle Li
7
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
9
1
1
11
362
Veda Bond
8
GU
Escalate Aquatic Team
7
1
1
1
10
363
Merritt Wildstein
8
SC
City of Charleston Southern Ma
1
7
1
1
10
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
364
Zachiel Caraballo
8
NC
Tac Titans
1
8
1
10
365
Stella Szalay
8
FG
Pine Crest Swim Team
1
7
1
1
10
366
Isabella Martinez
6
GU
Houston Hydra
1
5
1
1
8
367
Kaylee Zhou
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
6
1
8
368
Ashtyn Haysley
8
KY
Lakeside Swim Team
1
5
1
1
8
369
Evelyn Samborski
8
NC
Tac Titans
1
6
1
8
370
Maddix Muldoon
8
FL
Hydro4 Swimming
1
6
1
8
371
Katherine Martinez
7
FL
Clearwater Aquatic Team
1
5
1
1
8
372
Polly Cue
8
GU
United Swim Aquatics
1
5
1
7
373
Samantha Teets
8
GU
South Shore Sails
1
1
5
7
374
Lennan Butler
7
GU
Magnolia Aquatic Club
1
5
1
7
375
Ronny Radoshitzky
8
NC
Helios
1
4
1
6
376
Grace Gott
7
NC
Catawba Valley Aquatic Club
1
4
1
6
377
Olivia Zhang
8
ST
Nitro Swim Team
4
1
1
6
378
Georgie Nelson
8
SE
Panama City Swim Team
1
1
4
6
379
Mila Shah-Dziatsel
8
FL
Sarasota Sharks
4
1
1
6
380
Lennon Koehler
7
FL
St. Augustine Cyclones
1
2
1
1
5
381
Whittaker Gold
6
FL
Bolles School Sharks
3
1
1
5
382
Jill Patel
8
FL
Bolles School Sharks
1
3
1
5
383
Sofia Urgelles
7
GU
Northeast Houston Aquatics
1
1
1
1
4
384
Matilda Schaefer
6
GU
Northeast Houston Aquatics
1
1
1
1
4
385
Amelia Schoessler
7
GU
South Shore Sails
1
1
1
1
4
386
Katherine Rounsavall
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
4
387
Preslyn Farley
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
4
388
Nidhi Kumar
8
ST
Texas Gold
1
1
1
1
4
389
Abigail Magouyrk
7
GA
Tidal Wave Swimming
1
1
1
1
4
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
390
Liliana McPhail
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
1
1
1
4
391
Andrea Sifuentes Banda
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
1
1
1
4
392
Dallas Farmer
8
KY
Lakeside Swim Team
1
1
1
1
4
393
Amelia Nelson
7
KY
Lakeside Swim Team
1
1
1
1
4
394
Katie Bostjancic
8
SC
Hilton Head Aquatics
1
1
1
1
4
395
Eliza Wilder
8
SE
Lakeshore Foundation
1
1
1
1
4
396
Norah Sollie
8
GA
DeKalb Aquatics
1
1
1
1
4
397
Kiely Hardin
8
NC
New South Swimming
1
1
1
1
4
398
Hathaway Dary
6
NC
Carolina Aquatic Team
1
1
1
1
4
399
JJ Freeman
8
FL
Fast Falcons
1
1
1
1
4
400
Piper Wright
8
FL
Fast Falcons
1
1
1
1
4
401
Keeling Perdue
8
GA
Dynamo Swim Club
1
1
1
1
4
402
Isabell Miles
7
FL
Bolles School Sharks
1
1
1
1
4
403
Aubrey Eberson
8
FL
Planet Swim Aquatics
1
1
1
1
4
404
Cecile Werdell
8
FL
Sea Dragon Aquatics
1
1
1
1
4
405
Cora Young
7
SE
Ensworth Aquatics
1
1
1
1
4
406
Reagan Milford
8
GA
Aiken-Augusta Swim League
1
1
1
1
4
407
Abigail Adams
8
SE
City of Mobile Swim Associatio
1
1
1
1
4
408
Katelyn LaVigne
8
SE
City of Mobile Swim Associatio
1
1
1
1
4
409
Isabela Malespin
7
FL
Tampa Elite Aquatics
1
1
1
1
4
410
Charlotte Chung
8
FL
Sarasota Sharks
1
1
1
1
4
411
Lillian Randall
8
NC
Marlins of Raleigh
1
1
1
1
4
412
Hayley Hughes
7
NC
Marlins of Raleigh
1
1
1
1
4
413
Mampoko Thabane
8
NT
Life Time Swim Dallas
1
1
1
3
414
Brooklyn Alley
8
ST
Pflugerville Pflamingos
1
1
1
3
415
Alice Chen
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
1
1
3
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
416
Abygail Basile
7
GU
Eagle Swimming Association
1
1
1
3
417
Charlotte Rutledge
6
GU
Eagle Swimming Association
1
1
1
3
418
Sammie Groover
6
GU
Texas Elite Swim Team
1
1
1
3
419
Madi Hull
8
BD
El Paso Aqua Posse
1
1
1
3
420
Caylee Simpson
8
SC
Greenview Dolphin Swim Team
1
1
1
3
421
Micaiah Simmons
8
SC
Greenview Dolphin Swim Team
1
1
1
3
422
Avery Singh
8
SC
Carolina Aquatics Swim Club
1
1
1
3
423
Lydia Reimer
6
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1
1
1
3
424
Sophia Kelty
8
NC
YMCA Seahorse Swim Team
1
1
1
3
425
Genevieve Collett
8
GU
Htx Swims
1
1
1
3
426
Maya Heczey
6
GU
Htx Swims
1
1
1
3
427
Ella Russell
7
GU
The Woodlands Swim Team
1
1
1
3
428
MariaCamila Nunez
8
GU
The Woodlands Swim Team
1
1
1
3
429
Sofia Widdison
7
GU
The Woodlands Swim Team
1
1
1
3
430
NAOMI LAURENT
6
GU
South Shore Sails
1
1
1
3
431
Vivienne Zeka
7
GU
South Shore Sails
1
1
1
3
432
Victoria Patino Hurtado
6
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
1
1
3
433
Claire Wen
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
1
1
3
434
Anivia Shi
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
435
Jasmine Altmiller
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
436
Melia Cogill
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
437
Sadie Skelton
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
438
Addison Garrett
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
439
Amara Ali
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
440
Mia Anand
6
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
441
Arya Anand
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
442
Hannah Hickman
7
ST
Alamo Area Aquatic Association
1
1
1
3
443
Sarah Griffin
6
GU
Hydro Elite Aquatic Team
1
1
1
3
444
Nitya Madhavaram
7
ST
Nitro Swim Team
1
1
1
3
445
Keyu Chen
8
GA
Marietta Marlins, Inc
1
1
1
3
446
Anne Contreras
7
SC
City of Charleston Southern Ma
1
1
1
3
447
Trinaty Byrne
8
NC
Raleigh Swimming Association
1
1
1
3
448
Abigail Morris
8
NC
Raleigh Swimming Association
1
1
1
3
449
Rewa Mouly
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
1
1
3
450
Emma Gruber
7
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
1
1
3
451
Olivia Scott
7
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
1
1
3
452
Evie Bradford
5
NC
New Wave Swim Team
1
1
1
3
453
Genevieve Hasler
7
KY
Lakeside Swim Team
1
1
1
3
454
Ashlynn Martin
8
KY
Lakeside Swim Team
1
1
1
3
455
Mila Wenzel
7
SC
Hilton Head Aquatics
1
1
1
3
456
Olivia Neubauer
8
NC
Tac Titans
1
1
1
3
457
Charlie McKever
7
SC
Anderson Area YMCA Makos
1
1
1
3
458
Lexie Sottile
8
LA
Hurricane Swim Club
1
1
1
3
459
Erica Burton
8
SE
Birmingham Swim League
1
1
1
3
460
Elisa Craig
8
GU
Dads Club Swim Team
1
1
1
3
461
Eleanor Pearo
8
GU
Dads Club Swim Team
1
1
1
3
462
Mirabelle Basier
8
GU
Dads Club Swim Team
1
1
1
3
463
Alira Miracle
8
GU
Dads Club Swim Team
1
1
1
3
464
Penelope Truong
7
GU
Dads Club Swim Team
1
1
1
3
465
Sena Chlebda
7
SE
Panama City Swim Team
1
1
1
3
466
Melissa Mitul
8
SE
Coast Aquatics
1
1
1
3
467
Chizara Acholem
7
SE
Germantown Swim Team
1
1
1
3
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
468
Annabelle Gurley
8
SE
Germantown Swim Team
1
1
1
3
469
Lorenza Arango
7
FG
Swim Gym
1
1
1
3
470
Haddie Cavallario
7
NC
Mecklenburg Swim Association
1
1
1
3
471
Amelia Chaffin
8
FL
Fast Falcons
1
1
1
3
472
Catherine Kuhl
7
FL
Bolles School Sharks
1
1
1
3
473
Sophia Rios
7
FG
South Florida Aquatic Club
1
1
1
3
474
Elle Burnbaum
7
FG
Ransom Everglades Aquatic Club
1
1
1
3
475
Summer Beshir
7
FG
Eagle Aquatics
1
1
1
3
476
Alyse Derrico
7
FL
Indian River Aquatics
1
1
1
3
477
Bella Wang
7
SE
Excel Aquatics
1
1
1
3
478
Parker Costello
8
SE
Ensworth Aquatics
1
1
1
3
479
Stella Parker
7
SE
Barracuda Swim Club of Northea
1
1
1
3
480
Sawyer Cunio
8
FL
Treasure Coast Aquatics
1
1
1
3
481
Aubree DuBois
7
FL
Treasure Coast Aquatics
1
1
1
3
482
Holly Haynes
8
FL
Racers Swim Club
1
1
1
3
483
Sadie Wall
7
GA
Titans Swimming Academy
1
1
1
3
484
Avery Dill
8
SE
City of Mobile Swim Associatio
1
1
1
3
485
Atoosa Randolph
7
FG
Pine Crest Swim Team
1
1
1
3
486
Gemma Osorio
8
FL
Sarasota Sharks
1
1
1
3
487
Charlotte Poole
8
FL
Sarasota Sharks
1
1
1
3
488
Gabriella Fraioli
8
FL
Sarasota Sharks
1
1
1
3
489
Ann-Marie Helmer
8
FL
Greater Tampa Swim Association
1
1
1
3
490
Emma Jiang
7
FL
Clearwater Aquatic Team
1
1
1
3
491
Madeline McIntyre
8
FL
Carrollwood Village Swim Team
1
1
1
3
492
Khloe Morse
8
FL
Carrollwood Village Swim Team
1
1
1
3
493
Gwenith Spiker
7
FL
Blue Marlins Aquatic Club
1
1
1
3
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
200IM
Score
494
Adeline Parrish
7
FL
Blue Marlins Aquatic Club
1
1
1
3
495
Rose Steel
7
FL
Blue Marlins Aquatic Club
1
1
1
3
496
Vianney Castillo
8
ST
Tri City Aquatics
1
1
1
3
497
Bennett Peters
8
GU
Inspire Swimming
1
1
1
3
498
Kate Park
8
GA
Marietta Jets Swim Team
1
1
1
3
499
Sasha Tsvetkova
6
ST
High Performance Aquatic
1
1
1
3