Florida Swimming
Girls Age 11 & 12
100 Yards Butterfly
9/1/2023 to 8/31/2024
Short Course Yards (SCY)
Rankings by Current Season We offer two types of swimmer rankings:Current Season and Career Best. The Current Season rankings only include results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024.The Career Best rankings are based upon career best times for each event. This set of rankings is based only upon results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024. Age is the swimmer's age on the date of the swim meet.
Swimmer
Age at Meet
Team
Time
Date
Swim Meet
1Grace Panna 12 Gator Swim Club 58.83 2/29/24 FL Spring Age G
2Ali Canada 12 Bolles School Sharks 59.43 2/29/24 FL Spring Age G
3Abby Bernard 12 Sarasota Tsunami Swim 1:00.07 12/01/23 Speedo Gator Ho
4Ali Canada 12 Bolles School Sharks 1:00.11 4/03/24 ISCA Elite Show
5Sydney Hardy 12 Sarasota Sharks 1:00.89 1/19/24 Hot Chocolate I
6Makayla Davies 12 Loggerhead Aquatics 1:01.01 2/29/24 FL Spring Age G
7Sophia Malkowicz 12 Sarasota Sharks 1:01.01 9/15/23 SYS Fall Kickof
8Kayla Hill 12 Swim Florida 1:01.52 3/21/24 Destination Ath
9Kora Griffin 12 Highlander Aquatic Cl 1:01.55 2/29/24 FL Spring Age G
10Denise Paul 12 Fast Falcons 1:01.70 2/29/24 FL Spring Age G
11Mai Perez 12 Unattached 1:01.82 2/02/24 FAST February I
12Grace Goodman 11 Patriot Aquatics 1:02.01 2/29/24 FL Spring Age G
13Brenna Kagels 12 Sarasota Sharks 1:02.14 2/29/24 Florida Swimmin
14Ava Dipasquale 12 Sarasota Tsunami Swim 1:02.27 2/29/24 Florida Swimmin
15Isabella Figueroa 12 Swim Florida 1:02.45 9/23/23 GCST FALL INVIT
16Ansley Bess 12 Saint Petersburg Aqua 1:02.74 12/01/23 Speedo Gator Ho
17Aubri Holsenbeck 12 Southwest Stars Swim 1:03.13 2/29/24 FL Spring Age G
18Blake Beaver 12 Bolles School Sharks 1:03.23 3/22/24 FL Sunshine Sta
19Leah Abrams 12 Sarasota Tsunami Swim 1:03.54 9/23/23 GCST FALL INVIT
20Isabella Herrera 12 Pipeline Swimming 1:04.10 2/29/24 Florida Swimmin
21Vivi Hughes 11 Sarasota Sharks 1:04.26 3/07/24 Florida Swimmin
22Brielle Yakich 12 West Florida Lightnin 1:04.28 2/29/24 Florida Swimmin
23Baylee Finklehoffe 12 Bolles School Sharks 1:04.35 2/29/24 FL Spring Age G
24Ellie Correia 12 Swim Florida 1:04.55 2/29/24 Florida Swimmin
25Megan Anderkin 12 Patriot Aquatics 1:04.57 11/30/23 Winter Classic
26Braelyn McCall 11 Treasure Coast Aquati 1:04.66 2/29/24 Florida Swimmin
27Skylar Revere 12 Bolles School Sharks 1:04.92 11/30/23 Winter Classic
28sabrina Avila 12 Episcopal AmberJax 1:05.08 2/02/24 Groundhog Day M
29Eva Delaney 12 Bolles School Sharks 1:05.27 10/13/23 October Meet
30Agustina Martinez Bonavia 12 Southwest Stars Swim 1:05.32 1/12/24 FAST Polar Bear
31Raelin Harrielson 12 Southwest Stars Swim 1:05.46 11/10/23 Patriot Aquatic
32Bryn Orchard 12 Southwest Stars Swim 1:05.66 2/02/24 FAST February I
33Lily Oldham 11 Bolles School Sharks 1:06.02 4/03/24 ISCA Elite Show
34Keira Druck 12 Patriot Aquatics 1:06.02 2/29/24 FL Spring Age G
35Makayla Taggart 12 Loggerhead Aquatics 1:06.34 2/02/24 Groundhog Day M
36Sophia Everett 11 Patriot Aquatics 1:06.50 2/29/24 FL Spring Age G
37Amaya Ballesteros 12 Clearwater Aquatic Te 1:06.52 11/04/23 CAT Fall Harves
38Lorali Smith 12 Saint Petersburg Aqua 1:06.68 2/29/24 Florida Swimmin
39Paula Toro-Leon 12 Highlander Aquatic Cl 1:06.72 2/29/24 FL Spring Age G
40Evelyn Rigney 11 Sarasota Sharks 1:06.79 2/29/24 Florida Swimmin
41Addie Castro 12 Southwest Stars Swim 1:06.86 2/29/24 FL Spring Age G
42Helaina Gunn 12 Sarasota Sharks 1:06.97 9/15/23 SYS Fall Kickof
43Karli Branon 11 Bolles School Sharks 1:07.15 2/02/24 Groundhog Day M
44Parker Presley 12 Sarasota Tsunami Swim 1:07.19 12/01/23 Speedo Gator Ho
45Michelle McNab 11 Makos Aquatics Club o 1:07.22 2/29/24 FL Spring Age G
46Maxine Delfin 12 Swim Florida 1:07.27 2/29/24 Florida Swimmin
47Leonor Valera 12 Swim Florida 1:07.33 12/01/23 Speedo Gator Ho
48Lily Bixler 12 Florida Elite Swimmin 1:07.44 12/01/23 CAT Jingle Bell
49Isabella Hensel 11 Sarasota Sharks 1:07.46 2/29/24 Florida Swimmin
50Avery Sica 11 Piranhas YMCA Palm Ha 1:07.58 2/29/24 Florida Swimmin
51Claire Bathala 12 Bolles School Sharks 1:07.74 11/18/23 EAJ Fall Harves
52Gemma Laaser 12 Planet Swim Aquatics 1:07.74 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
53Sophia Scarpinato 12 Blue Dolfins 1:07.89 10/29/23 Halloween Spook
54Kathrine Chen 12 Bolles School Sharks 1:08.03 2/29/24 FL Spring Age G
55Alexandra Duty 12 Sarasota Sharks 1:08.05 12/01/23 Speedo Gator Ho
56Lacey Stroup 12 Southwest Stars Swim 1:08.11 12/01/23 Speedo Gator Ho
57Anya Farooq 12 Florida Elite Swimmin 1:08.14 2/29/24 Florida Swimmin
58Klara Shoesmith 12 Bolles School Sharks 1:08.25 10/28/23 PSA Halloween I
59Ryann Udagawa 12 Swim Tampa Aquatics 1:08.39 2/09/24 CVST Last Chanc
60Sara Cunado 12 Blue Dolfins 1:08.46 10/29/23 Halloween Spook
61Ellie Strombeck 12 Episcopal AmberJax 1:08.50 2/29/24 FL Spring Age G
62Chloe Taylor 12 West Florida Lightnin 1:08.56 12/01/23 Speedo Gator Ho
63Skyler Ross 12 Saint Petersburg Aqua 1:08.60 12/08/23 HARRY MEISEL WE
64Alex Myers 12 Carrollwood Village S 1:08.60 4/12/24 Boys & Girls Cl
65Juliette Scuderi 12 Treasure Coast Aquati 1:08.64 2/29/24 Florida Swimmin
66Lorraine Pilla 11 Bolles School Sharks 1:08.74 11/18/23 EAJ Fall Harves
67Sara Cunado 12 Blue Dolfins 1:08.94 9/30/23 Elizabeth Kazec
68Rylynn Wagner 11 Patriot Aquatics 1:09.04 11/10/23 Patriot Aquatic
69Claire Schaffstein 12 Nocatee Bluetide Swim 1:09.05 2/29/24 FL Spring Age G
70Santiana Meassick 12 Kissimmee Swim Associ 1:09.06 10/14/23 TCSC Fall Invit
71Sophia Navarro-Lenza 12 Sarasota Tsunami Swim 1:09.25 2/03/24 CCS Last Chance
72Carma Soud 12 Piranhas YMCA Palm Ha 1:09.42 2/29/24 Florida Swimmin
73Timerie Corn 12 Sarasota Tsunami Swim 1:09.42 11/04/23 CAT Fall Harves
74Desirae Williams 12 Sarasota Tsunami Swim 1:09.48 12/01/23 Speedo Gator Ho
75Caylee Niehaus 12 Sarasota Tsunami Swim 1:09.48 9/23/23 GCST FALL INVIT
76McKinnley Polk 12 Pipeline Swimming 1:09.53 2/09/24 CVST Last Chanc
77Zoey Wooten 12 Southwest Stars Swim 1:09.60 2/29/24 FL Spring Age G
78Laura DeOliveira 12 Bolles School Sharks 1:09.68 10/13/23 October Meet
79Natalia Lesniewska 12 Sarasota Sharks 1:09.77 1/19/24 Hot Chocolate I
80Iana Imperial 12 Bolles School Sharks 1:09.83 2/29/24 FL Spring Age G
81Isa Cazella 11 Southwest Stars Swim 1:09.93 2/29/24 FL Spring Age G
82Addy Kieffer 11 Tampa Bay Aquatic Clu 1:10.03 12/08/23 HARRY MEISEL WE
83Lola Dice 12 The Berkeley Barracud 1:10.05 12/08/23 HARRY MEISEL WE
84Carson Wise 11 Area Tallahassee Aqua 1:10.10 2/29/24 FL Spring Age G
85Elizabeth Christie 12 Bolles School Sharks 1:10.13 11/18/23 EAJ Fall Harves
86Arianny Ruiz 12 Patriot Aquatics 1:10.14 2/29/24 FL Spring Age G
87Irene Revere 11 Bolles School Sharks 1:10.18 2/29/24 FL Spring Age G
88Chloe Armour 12 Tampa Elite Aquatics 1:10.22 2/29/24 Florida Swimmin
89Mila Adriani 12 Florida Elite Swimmin 1:10.30 2/23/24 Spring Area 3 C
90Isabella Hensel 11 Sarasota Sharks 1:10.36 1/19/24 Hot Chocolate I
91Sofia Chubina 12 Gator Swim Club 1:10.41 2/02/24 FAST February I
92Brecken Meislahn 12 Sarasota Sharks 1:10.46 9/15/23 SYS Fall Kickof
93Olivia Bajzat 11 Bolles School Sharks 1:10.49 2/02/24 Groundhog Day M
94Syd Conlan 11 Hydro4 Swimming 1:10.62 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
95Leah Hamer 12 Fast Falcons 1:10.66 12/01/23 Speedo Gator Ho
96Grace Costello 12 Planet Swim Aquatics 1:10.67 10/13/23 October Meet
97Peyton Lango 12 Tampa Bay Aquatic Clu 1:10.74 10/13/23 FL WFLA Hallowe
98Luisa Soares 12 Southwest Stars Swim 1:10.82 2/02/24 FAST February I
99Elise Bruijnzeel 12 Gator Swim Club 1:10.83 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
100Ella Abele 11 Academy Aquatic Club 1:10.90 11/17/23 FL SPAPYP Novem
101Krisanthi Kaltsounis 12 Tampa Bay Aquatic Clu 1:11.10 11/04/23 CAT Fall Harves
102Lila Young 12 Sarasota Sharks 1:11.14 12/01/23 Speedo Gator Ho
103Tina Hanna 12 Southwest Stars Swim 1:11.21 2/02/24 FAST February I
104Scarlett Bradley 12 Bolles School Sharks 1:11.32 11/18/23 EAJ Fall Harves
105Adela Cicirello 12 Southwest Stars Swim 1:11.52 2/29/24 FL Spring Age G
106Lauren Mizeski 11 Piranhas YMCA Palm Ha 1:11.54 3/21/24 Destination Ath
107Emylieth Varela-Zuleta 12 Lakewood Ranch Swim A 1:11.57 12/01/23 Sea Dragon Aqua
108Molly Graham 12 Greater Tampa Swim As 1:11.65 4/05/24 GTSA TYR Spring
109Charlotte Leiby 12 Planet Swim Aquatics 1:11.66 2/02/24 Groundhog Day M
110Camila Espinosa 12 Piranhas YMCA Palm Ha 1:11.69 2/29/24 Florida Swimmin
111Anna Bushko 12 Gulf Coast Swim Team 1:11.77 11/30/23 Winter Classic
112Kaitlyn Kreissl 12 Gulf Coast Swim Team 1:11.81 10/14/23 TYR Pumpkinfest
113Harper Sango 12 Saint Petersburg Aqua 1:11.93 12/08/23 HARRY MEISEL WE
114Payton Thomas 12 Episcopal AmberJax 1:11.96 2/24/24 Area 1 Spring C
115Eva Scribner 12 SwimEnergy Aquatics 1:11.97 1/12/24 T2 Aquatics Nap
116Callie Caplin 11 Loggerhead Aquatics 1:12.02 1/13/24 GA Mark Case Wi
117Emily Jorgenson 12 Bolles School Sharks 1:12.08 2/02/24 Groundhog Day M
118Kylie MacDonald 12 Planet Swim Aquatics 1:12.09 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
119Lyla Whitebread 12 Tampa Elite Aquatics 1:12.10 9/08/23 KAH20 Coach Kel
120Veronica Marrero-Ruiz 11 Piranhas YMCA Palm Ha 1:12.38 12/01/23 Speedo Gator Ho
121Payton Burton 12 Florida Elite Swimmin 1:12.38 9/08/23 KAH20 Coach Kel
122Dani Yuille 11 Tampa Y Swimming 1:12.60 12/08/23 HARRY MEISEL WE
123Abby Maldonado 11 Bolles School Sharks 1:12.63 2/24/24 Area 1 Spring C
124Mariia Khakimova 12 Southwest Stars Swim 1:12.63 2/02/24 FAST February I
125Laura Zimmerman 12 Fast Falcons 1:12.71 1/12/24 FAST Polar Bear
126Ava Medina 12 YMCA of Southwest Flo 1:12.85 12/01/23 Sea Dragon Aqua
127Bella Jernigan 12 Blue Dolfins 1:12.91 11/10/23 Patriot Aquatic
128Katey Lewis 12 Bolles School Sharks 1:12.92 2/02/24 Groundhog Day M
129Piper Dodson 12 Blue Wave Swimming 1:13.00 12/01/23 CAT Jingle Bell
130Camille Suenon-Nestar 11 T2 Aquatics 1:13.09 11/30/23 Winter Classic
131Patricia Nemes 12 Swim Florida 1:13.16 10/14/23 TYR Pumpkinfest
132Sloane Bonnell 11 Southwest Stars Swim 1:13.17 1/12/24 FAST Polar Bear
133Madison Pixler 12 Southwest Stars Swim 1:13.30 9/30/23 Elizabeth Kazec
134Eva Stotler 11 Bolles School Sharks 1:13.32 11/30/23 Winter Classic
135Avery Kodera 12 Blue Dolfins 1:13.40 9/30/23 Elizabeth Kazec
136Graziana Gowdy 12 Bolles School Sharks 1:13.55 10/13/23 October Meet
137Veronica Geist 11 Loggerhead Aquatics 1:13.74 2/24/24 Area 1 Spring C
138Anna Leneis 12 Southwest Stars Swim 1:13.74 9/30/23 Elizabeth Kazec
139Ava Whitley 11 Fast Falcons 1:13.92 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
140Allison Whidden 12 Opelika Swim Team 1:14.19 9/23/23 Fall Kickoff Cl
141Caroline Gadd 12 Wahoos of Jacksonvill 1:14.27 11/30/23 Winter Classic
142Masha Redka 12 Loggerhead Aquatics 1:14.32 2/02/24 Groundhog Day M
143Priyanka Chary 12 Bolles School Sharks 1:14.38 11/30/23 Winter Classic
144Adelana Adewale 12 Unattached 1:14.53 9/23/23 FL Lake Brantle
145Olivia Breadon 11 Piranhas YMCA Palm Ha 1:14.57 12/01/23 Speedo Gator Ho
146Magdalena Idiaquez 12 Sarasota Sharks 1:14.58 2/23/24 Spring Area 5 C
147Piper Mirda 12 Swim Melbourne 1:14.66 2/24/24 Area 6 Spring C
148Elise Stromberg 12 South Lake Aquatic Cl 1:14.67 1/12/24 SE Ralph Crocke
149Peyton Osborne 12 Tampa Elite Aquatics 1:14.70 2/09/24 CVST Last Chanc
150Caroline Kuhl 12 Bolles School Sharks 1:14.80 10/13/23 October Meet
151Makenna Forbes 12 Blue Dolfins 1:14.84 11/30/23 Winter Classic
152Cami Arkins 12 Southwest Stars Swim 1:14.92 1/12/24 FAST Polar Bear
153Jane Barton 12 Southwest Stars Swim 1:15.00 9/30/23 Elizabeth Kazec
154Bella Rusnak 12 Southwest Stars Swim 1:15.01 2/02/24 FAST February I
155Hirusha Idippili 11 Florida Elite Swimmin 1:15.04 11/17/23 FL SPAPYP Novem
156Sofia Caballero 11 Florida Elite Swimmin 1:15.08 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
157Clover Dinnis 12 Blue Wave Swimming 1:15.11 10/13/23 GTSA TYR Swim C
158Taylor Tedhams 12 Pine Island Aquatics 1:15.18 1/12/24 GCST WINTER INV
159Georgia Henry 12 Sarasota Sharks 1:15.20 10/13/23 SYS Halloween M
160Ella Yorgey 12 Flagler Fluid Swim Cl 1:15.37 2/24/24 Area 1 Spring C
161Julianna Wolfe 12 Fast Falcons 1:15.71 12/09/23 FAST December O
162Mackenzie Shoemaker 12 Columbia Swim Team 1:15.77 2/23/24 Spring Area 4 C
163Sarah Wilkinson 12 Episcopal AmberJax 1:15.89 11/18/23 EAJ Fall Harves
164Victoria Khan 11 Southwest Stars Swim 1:15.89 2/02/24 FAST February I
165Jocelyn Chanthavongsa 12 YMCA of West Central 1:15.91 12/08/23 HARRY MEISEL WE
166Ella Fuschetto 11 Lakewood Ranch Swim A 1:15.97 2/23/24 Spring Area 5 C
167Alivia Butler 12 Gator Swim Club 1:15.97 9/24/23 FAST Pentathlon
168Ava Kruse 12 Sarasota Sharks 1:16.03 1/19/24 Hot Chocolate I
169Sydney Gordon 12 Cbs Islanders 1:16.12 2/02/24 Stanton C. Crai
170Lyla Fischer 12 Sea Dragon Aquatics 1:16.17 12/01/23 Sea Dragon Aqua
171Atia Cognetti 12 Cocoa Beach Tsunami S 1:16.27 10/14/23 TCSC Fall Invit
172Nadia Hamadani 12 Tampa Elite Aquatics 1:16.39 9/08/23 KAH20 Coach Kel
173Reagan McPherson 12 YMCA of Southwest Flo 1:16.40 12/01/23 Sea Dragon Aqua
174Amaya Dudczak 12 Patriot Aquatics 1:16.45 1/19/24 Hot Chocolate I
175Hannah Swanson 12 Florida Elite Swimmin 1:16.47 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
176Sinclair Watts 12 Laker Swim 1:16.78 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
177Lilliana Jandera-Chambless 11 Sarasota Sharks 1:16.80 12/01/23 Speedo Gator Ho
178Kylie Smalley 11 West Florida Lightnin 1:16.80 12/08/23 HARRY MEISEL WE
179Kimberly Deister 12 Swim Tampa Aquatics 1:16.82 2/23/24 Spring Area 3 C
180Emma Fielding 12 Columbia Swim Team 1:16.94 11/18/23 EAJ Fall Harves
181Mckenna Geiger 12 Hydro4 Swimming 1:16.98 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
182Harper Schafer 12 Piranhas YMCA Palm Ha 1:17.00 2/23/24 Spring Area 3 C
183Sophia Campa 12 Piranhas YMCA Palm Ha 1:17.03 11/17/23 FL SPAPYP Novem
184Izzy Sanderson 12 Gulf Coast Swim Team 1:17.08 10/14/23 TYR Pumpkinfest
185Jalynn Dickey 12 U.S.R.P. Racers 1:17.23 12/01/23 Speedo Gator Ho
186Zella Snitowsky 11 Sarasota Sharks 1:17.23 12/01/23 Speedo Gator Ho
187Evelyn Gomez 11 Planet Swim Aquatics 1:17.34 2/02/24 Groundhog Day M
188Aviana Abraham-Gish 12 Tampa Bay Aquatic Clu 1:17.36 9/22/23 Kiefer - Speedo
189Sophia Muschiana 12 Pine Island Aquatics 1:17.41 2/03/24 CCS Last Chance
190Zara Inshan 12 Southwest Stars Swim 1:17.42 2/24/24 FL Spring Area
191Hailey McArdle 12 Florida Elite Swimmin 1:17.53 11/04/23 CAT Fall Harves
192Olivia North 12 Fast Falcons 1:17.61 11/18/23 EAJ Fall Harves
193Lola Simmons 12 Nocatee Bluetide Swim 1:17.69 2/17/24 8th Annual Smal
194Alya Bensmail 12 Tampa Y Swimming 1:17.69 9/22/23 Kiefer - Speedo
195Bella Childs 12 Tampa Bay Aquatic Clu 1:17.73 11/17/23 FL SPAPYP Novem
196Chloe Barry 12 Planet Swim Aquatics 1:17.75 10/13/23 October Meet
197Kara Hoff 12 Swim Florida 1:17.84 10/14/23 TYR Pumpkinfest
198Sophia Ong 12 Highlander Aquatic Cl 1:17.86 1/12/24 FAST Polar Bear
199Maddie Macaluso 11 Tampa Elite Aquatics 1:17.90 2/09/24 CVST Last Chanc
200Lily Benitez 12 Treasure Coast Swimmi 1:17.94 12/09/23 FL Harry Meisel
201Skylar Batten 11 Piranhas YMCA Palm Ha 1:17.96 2/02/24 FAST February I
202Stella Kerch 12 Wahoos of Jacksonvill 1:18.21 11/18/23 EAJ Fall Harves
203Eli Ruiz 11 Gulf Coast Swim Team 1:18.23 1/12/24 GCST WINTER INV
204Liana Sienkiewicz 11 Sarasota Tsunami Swim 1:18.33 11/04/23 CAT Fall Harves
205Jill Burklew 12 Gator Swim Club 1:18.47 12/09/23 FL Harry Meisel
206Emma Powers 12 Nocatee Bluetide Swim 1:19.07 2/17/24 8th Annual Smal
207Lynn Morales 12 Sarasota Sharks 1:19.07 10/13/23 SYS Halloween M
208Gwendolyn Metz 12 Sarasota Sharks 1:19.14 10/13/23 SYS Halloween M
209Ainsley Levoy 11 Loggerhead Aquatics 1:19.23 1/13/24 GA Mark Case Wi
210Lily Schmaltz 12 Bolles School Sharks 1:19.23 11/18/23 EAJ Fall Harves
211Adelyn Gaslin 12 Loggerhead Aquatics 1:19.25 1/13/24 GA Mark Case Wi
212Ainslee Kagels 11 Sarasota Sharks 1:19.31 2/23/24 Spring Area 5 C
213Junie Densberger 11 Blue Dolfins 1:19.32 2/24/24 FL Spring Area
214Sadie Bolin 11 Southwest Stars Swim 1:19.43 11/10/23 Patriot Aquatic
215Millie Paff 11 Unattached 1:19.49 10/14/23 TCSC Fall Invit
216Averly Powell 12 Kissimmee Swim Associ 1:19.58 10/14/23 TCSC Fall Invit
217Grace Horn 12 Florida Elite Swimmin 1:19.61 1/12/24 FAST Polar Bear
218Jessica Sheynin 12 Loggerhead Aquatics 1:19.62 11/18/23 EAJ Fall Harves
219Allie Salazar 11 T2 Aquatics 1:19.62 2/23/24 Spring Area 5 C
220Brynn Jordan 12 Sea Dragon Aquatics 1:19.62 3/21/24 Destination Ath
221Valeria Gomez 11 Southwest Stars Swim 1:19.76 2/02/24 FAST February I
222Sidney McConnell 12 Swim Florida 1:19.82 10/14/23 TYR Pumpkinfest
223Hailee Smith 11 St. Augustine Cyclone 1:19.88 9/30/23 EAJ Speedo Sept
224Ashadiah Batiz-Mohammed 12 Bolles School Sharks 1:19.88 2/24/24 Area 1 Spring C
225Teryn Johnson 12 Bolles School Sharks 1:19.95 11/30/23 Winter Classic
226Mikayla Costello 11 Planet Swim Aquatics 1:20.01 11/18/23 PSA Turkey Meet
227Sonya Bassette 12 Blue Wave Swimming 1:20.08 12/01/23 CAT Jingle Bell
228Ivy Williams 12 Saint Petersburg Aqua 1:20.14 9/22/23 Kiefer - Speedo
229Emily West 12 Nocatee Bluetide Swim 1:20.20 2/17/24 8th Annual Smal
230Maebry Lasoff 11 Wahoos of Jacksonvill 1:20.28 2/02/24 Groundhog Day M
231Sophie Spinale 11 Saint Petersburg Aqua 1:20.29 11/17/23 FL SPAPYP Novem
232Olivia Brooks 11 Gator Swim Club 1:20.30 2/02/24 FAST February I
233Mackie Rutherford 12 Gulf Coast Swim Team 1:20.41 1/12/24 GCST WINTER INV
234Charlee Anderson 11 Racers Swim Club 1:20.43 1/13/24 GA Mark Case Wi
235Zoey Kollet 12 Sarasota Tsunami Swim 1:20.77 1/20/24 Winterfest Swim
236Karina McSoley 12 Piranhas YMCA Palm Ha 1:20.85 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
237Gabriela Munoz 12 Haines City Tritons 1:20.95 9/23/23 Heart of Florid
238Izzy Nishman 12 Saint Petersburg Aqua 1:20.98 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
239Nora Starkey 12 Loggerhead Aquatics 1:21.09 2/24/24 Area 1 Spring C
240Sienna Mackie 11 T2 Aquatics 1:21.19 12/09/23 FL CCS Holiday
241Mylinh Kearley 12 Loggerhead Aquatics 1:21.28 2/02/24 Groundhog Day M
242Maggie Menke 12 Hydro4 Swimming 1:21.33 9/30/23 EAJ Speedo Sept
243Elizabeth Crawford 11 Bolles School Sharks 1:21.49 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
244Abygale Lott 11 Treasure Coast Aquati 1:21.54 1/19/24 TCA Winter Open
245Anderson O'Kelley 12 Tampa Bay Aquatics 1:21.57 2/23/24 Spring Area 3 C
246Sienna Campbell 11 Southwest Stars Swim 1:21.59 11/10/23 Patriot Aquatic
247Mia Gordon 12 Southwest Stars Swim 1:21.64 9/30/23 Elizabeth Kazec
248Katherine Skiendziel 12 Swim Tampa Aquatics 1:21.69 2/09/24 CVST Last Chanc
249Andrea Wang 11 Sarasota Tsunami Swim 1:21.81 1/20/24 Winterfest Swim
250Nadiya Koutereba 12 Swim Tampa Aquatics 1:22.03 10/13/23 GTSA TYR Swim C
251Mila Mirkovic 12 T2 Aquatics 1:22.16 9/23/23 GCST FALL INVIT
252Celia Haire 12 Episcopal AmberJax 1:22.27 2/02/24 Groundhog Day M
253Juliette Kelleter 11 Bolles School Sharks 1:22.30 10/13/23 October Meet
254Juliana Alvarez 11 Tampa Bay Aquatics 1:22.33 2/23/24 Spring Area 3 C
255Julia Laine 11 Carrollwood Village S 1:22.40 2/09/24 CVST Last Chanc
256Charlotte Batia 11 Highlander Aquatic Cl 1:22.47 2/24/24 FL Spring Area
257Jolene Harner 12 Brevard Swim Club 1:22.54 10/14/23 TCSC Fall Invit
258Payton Portale 12 Sarasota Tsunami Swim 1:22.55 10/14/23 TYR Pumpkinfest
259Tori Acosta 11 Bolles School Sharks 1:22.64 2/02/24 Groundhog Day M
260Olivia Smith 12 Patriot Aquatics 1:22.64 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
261Catherine Alegi 11 Sarasota Sharks 1:22.69 11/03/23 SYS Turkey Meet
262Brinkley Larkin 12 Loggerhead Aquatics 1:22.74 11/30/23 Winter Classic
263Scarlett Olson 12 Unattached 1:22.76 10/21/23 FL FHSAA Class
264Sarah Eppinger 12 Titusville Swim Team 1:22.89 2/02/24 Stanton C. Crai
265Lilly Wunner 11 Treasure Coast Swimmi 1:22.93 10/14/23 TCSC Fall Invit
266Teagan Mullarney 11 Southwest Stars Swim 1:22.96 11/17/23 RAFC Almost Tur
267Brynley Kugley 11 Tampa Elite Aquatics 1:23.23 12/01/23 CAT Jingle Bell
268Pailynn Boyce 12 Unattached 1:23.33 9/23/23 FL TOI @ Indian
269Myrical Michanne 12 Gator Swim Club 1:23.45 2/02/24 FAST February I
270Natashajeet Saini 11 Bolles School Sharks 1:23.49 2/02/24 Groundhog Day M
271Joelle Borglund 12 Riptide Aquatics 1:23.55 2/16/24 17th Annual TBA
272Kylie McCollom 12 Southwest Stars Swim 1:23.72 2/24/24 FL Spring Area
273Isla Lynch 11 Makos Aquatics Club o 1:23.72 2/17/24 8th Annual Smal
274Kinsey O'Neal 11 Lakewood Ranch Swim A 1:23.88 11/03/23 SYS Turkey Meet
275Lina Larson 12 Tampa Y Swimming 1:24.13 9/22/23 Kiefer - Speedo
276Jocelyn Smith 12 Patriot Aquatics 1:24.36 9/30/23 Elizabeth Kazec
277Campbell Chandler 11 Greater Tampa Swim As 1:24.53 2/16/24 Last Chance Mee
278Morgan Myers 12 Sarasota Sharks 1:24.66 1/19/24 Hot Chocolate I
279Valentina Detillio 11 Tampa Elite Aquatics 1:24.71 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
280Seven Raditic Mehalso 12 Piranhas YMCA Palm Ha 1:24.73 2/02/24 FAST February I
281Kailiana Shemluck 11 Sarasota Tsunami Swim 1:25.02 1/20/24 Winterfest Swim
282Molly Lashbrook 12 Loggerhead Aquatics 1:25.08 2/24/24 Area 1 Spring C
283Maia Linehan-Failla 12 Sarasota Sharks 1:25.12 10/13/23 SYS Halloween M
284Kira Sewlal 11 Swim Melbourne 1:25.27 12/09/23 FL Harry Meisel
285Bouthayna Khair 12 Sarasota Tsunami Swim 1:25.29 10/14/23 TYR Pumpkinfest
286Raina Gilmore 12 Tampa Y Swimming 1:25.41 2/23/24 Spring Area 3 C
287Caroline Weidenmiller 12 T2 Aquatics 1:25.43 9/23/23 GCST FALL INVIT
288Miah Rengifo 11 Fast Falcons 1:25.69 12/09/23 FAST December O
289Quinn Kirwin 11 T2 Aquatics 1:25.71 9/23/23 GCST FALL INVIT
290Yiyan Wu 11 United 1:25.71 9/29/23 USC Fall Invite
291Kamilah Aguilar 11 Kissimmee Swim Associ 1:25.90 2/24/24 FL Spring Area
292Ashton Tesmer 12 South Lake Aquatic Cl 1:26.13 2/17/24 SLAC Last Chanc
293Harper Klein 11 Florida Elite Swimmin 1:26.22 2/02/24 FAST February I
294Lyric Ogugua 11 Tampa Y Swimming 1:26.30 2/23/24 Spring Area 3 C
295Faith Wendel 12 Tampa Y Swimming 1:26.38 12/08/23 HARRY MEISEL WE
296Josephine Kretchman 12 Swim Tampa Aquatics 1:26.44 2/09/24 CVST Last Chanc
297Alana Burgos-Pizarro 12 Cocoa Beach Tsunami S 1:26.54 11/17/23 RAFC Almost Tur
298Juliette Laitner 11 Patriot Aquatics 1:26.64 9/30/23 Elizabeth Kazec
299Kira Nagy 12 Sarasota Sharks 1:26.73 1/19/24 Hot Chocolate I
300Zana Denard 11 Racers Swim Club 1:27.13 2/24/24 Area 6 Spring C
301Anabelle McClelland 11 U.S.R.P. Racers 1:27.18 10/28/23 PSA Halloween I
302Raine Allen 11 Sarasota Sharks 1:27.24 10/13/23 SYS Halloween M
303Isabella Gentili 11 Clearwater Aquatic Te 1:27.46 10/13/23 GTSA TYR Swim C
304Elizabeth LaFleur 12 St. Augustine Cyclone 1:27.76 2/17/24 8th Annual Smal
305Ava McCartney 12 Tampa Bay Aquatic Clu 1:28.06 2/02/24 TBAC Winter Mee
306Katherine Campbell 11 Blue Wave Swimming 1:28.20 9/22/23 Kiefer - Speedo
307Chloe Wozney 12 Sarasota Sharks 1:28.56 1/19/24 Hot Chocolate I
308Caroline Groves 12 Tampa Y Swimming 1:28.67 2/02/24 TBAC Winter Mee
309Barbara Bogomazova 11 Planet Swim Aquatics 1:29.10 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
310Annika Traktueva 11 Gator Swim Club 1:29.33 2/23/24 Spring Area 4 C
311Jessica Lee 12 United 1:29.78 4/13/24 USC Last Chance
312Camille Young 12 Gator Swim Club 1:30.04 2/23/24 Spring Area 4 C
313Brianna Davis 12 Piranhas YMCA Palm Ha 1:30.24 2/23/24 Spring Area 3 C
314Peyton Ballesteros 12 Tampa Y Swimming 1:30.29 10/13/23 SYS Halloween M
315Jamie Scherer 11 Florida Elite Swimmin 1:30.61 2/23/24 Spring Area 3 C
316Liana Jimenez 12 Tampa Bay Aquatics 1:31.45 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
317Reese Klipa 12 Tampa Bay Aquatic Clu 1:31.45 2/23/24 Spring Area 3 C
318Christina Capelli 11 Patriot Aquatics 1:31.58 2/24/24 FL Spring Area
319Hadley Weisenborn 11 Sarasota Sharks 1:31.65 1/19/24 Hot Chocolate I
320Julia Garas 12 Tampa Y Swimming 1:31.75 11/17/23 FL SPAPYP Novem
321Caroline Kocher 11 Tampa Y Swimming 1:31.94 2/02/24 TBAC Winter Mee
322Natalie Galvin 11 Sarasota Sharks 1:31.96 11/03/23 SYS Turkey Meet
323Lana Ramdayal 11 Tampa Y Swimming 1:32.51 2/23/24 Spring Area 3 C
324Abbie Weinstein 11 Sarasota Sharks 1:32.63 10/13/23 SYS Halloween M
325Leila Nabi 12 Southwest Stars Swim 1:32.71 10/29/23 Halloween Spook
326Julia Harner 11 Brevard Swim Club 1:32.86 2/24/24 Area 6 Spring C
327Evie Bates 12 Saint Petersburg Aqua 1:32.87 2/23/24 Spring Area 3 C
328Giuliana Allegra 11 Patriot Aquatics 1:32.87 11/10/23 Patriot Aquatic
329Molly McGillivray 12 Tampa Y Swimming 1:33.01 9/22/23 Kiefer - Speedo
330Cline Vaughan 11 Tampa Bay Aquatics 1:33.21 9/22/23 Kiefer - Speedo
331Ivory Whitehill 11 Blue Dolfins 1:33.24 11/10/23 Patriot Aquatic
332Maggie Haynes 11 Racers Swim Club 1:33.38 1/13/24 GA Mark Case Wi
333Camryn Roberts 12 Piranhas YMCA Palm Ha 1:33.49 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
334Lara Pyle 12 St. Augustine Cyclone 1:34.19 2/17/24 8th Annual Smal
335Alexa Fritz 12 Fast Falcons 1:35.21 1/12/24 FAST Polar Bear
336Alexis Sutterley 11 Bolles School Sharks 1:35.34 10/28/23 PSA Halloween I
337Caroline Bizwell 11 Tampa Bay Aquatics 1:35.40 9/22/23 Kiefer - Speedo
338Sophia Burkett 12 Seminole Aquatics 1:35.48 11/10/23 Patriot Aquatic
339Josephine Evans 12 Sea Dragon Aquatics 1:35.49 2/03/24 CCS Last Chance
340Eliza Horton 11 United 1:35.53 12/16/23 Christmas Crawl
341Sophia DeOliveira 11 Bolles School Sharks 1:35.60 10/13/23 October Meet
342Valeria Mayo 12 Swim Tampa Aquatics 1:35.63 10/13/23 GTSA TYR Swim C
343Sarah Garcia Munoz 12 South Lake Aquatic Cl 1:35.75 10/21/23 SLAC IMX Challe
344Emilia Hughes 12 Sarasota Sharks 1:35.80 10/13/23 SYS Halloween M
345Elizabeth Gonzalez Rodriguez 12 Greater Tampa Swim As 1:36.03 10/13/23 GTSA TYR Swim C
346Kennedy Henkels 11 Bolles School Sharks 1:36.05 11/30/23 Winter Classic
347Victoria Balduyeu 11 Bolles School Sharks 1:36.64 2/02/24 Groundhog Day M
348Fiona Wells 11 Blue Dolfins 1:37.52 11/30/23 Winter Classic
349Sophie Soban 12 YMCA of Southwest Flo 1:38.00 12/01/23 Sea Dragon Aqua
350Sarang Oh 11 Bolles School Sharks 1:38.02 11/18/23 EAJ Fall Harves
351Isla Matash 11 Sarasota Sharks 1:38.03 10/13/23 SYS Halloween M
352Molly Keefe 12 Gulf Coast Swim Team 1:38.48 2/23/24 Spring Area 5 C
353Honor Lin 12 Tampa Y Swimming 1:38.73 2/23/24 Spring Area 3 C
354Reilly Green 12 Lakewood Ranch Swim A 1:38.89 11/03/23 SYS Turkey Meet
355Chi Nguyen 11 Greater Orlando Aquat 1:38.89 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
356Lily Reid 12 Columbia Swim Team 1:38.95 11/18/23 EAJ Fall Harves
357Masha Lim 12 Titusville Swim Team 1:38.99 2/02/24 Stanton C. Crai
358Abigail Blackwell 11 Greater Orlando Aquat 1:39.40 9/30/23 Elizabeth Kazec
359Piper Burford 12 Flagler Fluid Swim Cl 1:40.07 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
360Claire Estes 11 Bolles School Sharks 1:40.30 9/30/23 EAJ Speedo Sept
361Veda Schafer 11 Southern Kentucky Swi 1:40.69 11/03/23 SKY Fall Festiv
362Lorelei Eickhoff 11 Tampa Bay Aquatic Clu 1:40.71 9/08/23 KAH20 Coach Kel
363Isabella Good 12 Ohana Swim Club 1:40.91 9/10/23 USRP syoa short
364Corina Hurtado Rios 12 Fast Falcons 1:40.96 2/23/24 Spring Area 4 C
365Jacqueline Guenther 11 Greater Orlando Aquat 1:41.05 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
366Cinthya Macias 12 Fast Falcons 1:41.11 2/02/24 FAST February I
367Lina Tang 11 Tampa Elite Aquatics 1:41.16 2/23/24 Spring Area 3 C
368Shasta Siefken 11 Beaches Aquatic Club 1:41.46 2/02/24 Groundhog Day M
369Juliette Boltz 11 Tampa Y Swimming 1:41.75 1/12/24 FAST Polar Bear
370Emily Rowe 11 Treasure Coast Swimmi 1:41.81 10/14/23 TCSC Fall Invit
371Sophia Castro 11 Patriot Aquatics 1:41.94 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
372Amelia Short 11 Swim Florida 1:42.38 10/27/23 T2 Spooktacular
373Kollyns Havrilla 11 Sarasota Sharks 1:42.91 11/03/23 SYS Turkey Meet
374Cora Boyd 11 Southwest Stars Swim 1:43.15 2/24/24 FL Spring Area
375Annabelle Baurhyte 11 Blue Dolfins 1:43.30 11/10/23 Patriot Aquatic
376Chanel Inman 11 Planet Swim Aquatics 1:43.36 2/02/24 Groundhog Day M
377Katelyn Woodward 11 United 1:43.48 11/04/23 USC Pumpkin Plu
378Caroline Gangl 11 Sarasota Sharks 1:43.74 11/03/23 SYS Turkey Meet
379Ava Browning 11 YMCA of Southwest Flo 1:44.02 10/14/23 TYR Pumpkinfest
380Ava Pollard 11 Blue Dolfins 1:44.35 2/24/24 FL Spring Area
381Kai Kurenuma 11 Gator Swim Club 1:44.39 2/23/24 Spring Area 4 C
382Victoria Cruzat 11 United 1:44.52 1/26/24 MAC Crutchfield
383Marley Zakhour 11 Lakewood Ranch Swim A 1:44.82 1/19/24 Hot Chocolate I
384Thalia Ponjuan 12 Sarasota Tsunami Swim 1:45.48 10/14/23 TYR Pumpkinfest
385Ella Bryce 11 Southwest Stars Swim 1:45.55 2/24/24 FL Spring Area
386Alicja Bak 11 Clearwater Aquatic Te 1:46.58 4/05/24 GTSA TYR Spring
387Alina Halecki 11 Laker Swim 1:46.74 11/17/23 RAFC Almost Tur
388Meche Rojas 11 Indian River Aquatics 1:46.83 2/02/24 Stanton C. Crai
389Isabel Parra Giddings 12 YMCA of West Central 1:47.11 2/02/24 FAST February I
390June Frahm 11 Gator Swim Club 1:47.21 2/23/24 Spring Area 4 C
391Nataley Wilson 12 Unattached 1:47.65 9/23/23 FL TOI @ Indian
392Sophia Steele 11 Riptide Aquatics 1:47.87 10/13/23 FL WFLA Hallowe
393Maggie Mohler 12 Tampa Bay Aquatic Clu 1:47.93 2/23/24 Spring Area 3 C
394Lily Light 11 Pipeline Swimming 1:48.34 10/13/23 GTSA TYR Swim C
395Piper Lindsay 11 Tampa Y Swimming 1:48.70 10/13/23 SYS Halloween M
396Ella Russell 12 Treasure Coast Aquati 1:48.91 2/02/24 Stanton C. Crai
397Rowen Sheehan 12 Columbia Swim Team 1:48.95 2/17/24 8th Annual Smal
398Isabella Jiang 12 Laker Swim 1:49.06 11/17/23 RAFC Almost Tur
399Ziylah Morgos 11 Sea Dragon Aquatics 1:49.16 3/21/24 Destination Ath
400Kaavya Mehta 11 Tampa Y Swimming 1:49.19 9/22/23 Kiefer - Speedo
401Abby Ferrell 12 Fast Falcons 1:50.18 1/12/24 FAST Polar Bear
402Sophia Gangoni 11 Laker Swim 1:50.85 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
403Maedha Boosetty 12 Loggerhead Aquatics 1:52.11 2/02/24 Groundhog Day M
404Haley Chin Que 11 Indian River Aquatics 1:52.57 1/19/24 TCA Winter Open
405Maya Holloway 11 Sarasota Tsunami Swim 1:52.70 11/04/23 CAT Fall Harves
406Brooklyn duTreil 11 Patriot Aquatics 1:52.92 2/24/24 FL Spring Area
407Shoshanna Shor 11 Tampa Y Swimming 1:54.47 2/23/24 Spring Area 3 C
408Moira Struble 12 Unattached 1:54.94 10/18/23 FL FHSAA Class
409Catherine Hazell 11 Indian River Aquatics 1:55.46 2/02/24 Stanton C. Crai
410Cordelia Pennington 11 St. Cloud Thunderbolt 1:55.54 12/09/23 FL Harry Meisel
411Zahra Denard 12 U.S.R.P. Racers 1:55.75 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
412Chloe Bian 12 Gator Swim Club 1:55.82 1/12/24 FAST Polar Bear
413Iris Courtney 12 YMCA of Florida's Fir 1:57.84 12/09/23 FAST December O
414Bryn Gorman 11 T2 Aquatics 1:58.04 9/23/23 GCST FALL INVIT
415Melanie Guarino 11 Unattached 1:58.68 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
416Gargi Tripathi 12 Gator Swim Club 2:00.33 2/02/24 FAST February I
417Salma Benabda 12 Laker Swim 2:03.81 10/29/23 Laker Pumpkin M
418Eva Ovadia 12 Unattached 2:05.40 10/21/23 FL FHSAA Class
419Savannah Glidden 12 T2 Aquatics 2:07.02 2/23/24 Spring Area 5 C
420Jenna Herndon 12 Unattached 2:39.32 10/17/23 FL FHSAA Class
Speed Thru Relays With Our Wide Selection of Men's Tech Suits, Jammers & Briefs Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application