Florida Swimming
Girls Age 15 & 16
100 Yards Breaststroke
Short Course Yards (SCY)
Rankings by Career Best We offer two types of swimmer rankings:Current Season and Career Best. The Current Season rankings only include results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024.The Career Best rankings are based upon career best times for each event. This set of rankings is based upon career best times for the 100 Yards Breaststroke. Age is the swimmer's age on 5/6/2024 .
Swimmer
Current Age
Team
Time
Date
Swim Meet
1Addison Bitel 16 Unattached 1:02.23 11/04/23 FL FHSAA Class
2Victoria Edgar 15 Unattached 1:02.41 11/04/23 FL FHSAA Class
3Madyson Hartway 16 Sarasota Sharks 1:02.65 3/07/24 Florida Swimmin
4Riley Leach 16 Unattached 1:03.01 11/10/23 FL FHSAA Class
5Aidyn Reese 15 Windermere Lakers 1:03.42 3/07/24 Florida Swimmin
6Danica Aten 16 Sarasota Sharks 1:04.10 10/28/22 FL FHSAA Class
7Blakely Hammel 15 Swim Jax 1:04.17 3/02/23 Florida Swimmin
8Ruby Broadfoot 16 Sarasota Tsunami Swim 1:04.22 3/09/23 Florida Swimmin
9Ashley Leblanc 16 Tampa Bay Aquatics 1:04.70 3/09/23 Florida Swimmin
10Gabriella Marim 15 Bolles School Sharks 1:04.88 11/30/23 Winter Classic
11Catherine Dieffenthaller 15 Unattached 1:04.89 11/03/23 FL FHSAA Class
12Anna Driesse 15 Loggerhead Aquatics 1:04.97 11/30/23 Winter Classic
13Eva Whitehead 16 Gator Swim Club 1:05.00 3/07/24 Florida Swimmin
14Sonja Petrov 15 Unattached 1:05.18 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
15Grace Higdon 15 Bolles School Sharks 1:05.25 11/30/23 Winter Classic
16Zoe Gruber 15 Sarasota Sharks 1:05.35 3/07/24 Florida Swimmin
17Blakely Hammel 15 Swim Jax 1:05.41 3/05/22 Florida Swimmin
18McKenna Smith 16 Unattached 1:05.61 11/04/23 FL FHSAA Class
19Angelina Lista 15 Sarasota Sharks 1:05.76 3/02/23 Florida Swimmin
20Bryce Palmer 15 Riptide Aquatics 1:05.84 2/29/24 Florida Swimmin
21Sadie Minich 16 Tampa Elite Aquatics 1:05.93 3/07/24 Florida Swimmin
22Carmen Bunt 16 Maine Gators 1:06.09 2/24/22 NE 11-14 AG CHA
23Danika Senekal 16 Blue Dolfins 1:06.19 11/30/23 Winter Classic
24Mallory Baker 16 Unattached 1:06.31 9/23/23 FL Lake Brantle
25Zoee Fulton 15 Unattached 1:06.45 11/04/23 FL FHSAA Class
26Isabella Frazier 15 Unattached 1:06.45 9/23/23 FL Lake Brantle
27Kylie Elrod 15 Bolles School Sharks 1:06.49 3/07/24 Florida Swimmin
28Ella Gotham 15 Bolles School Sharks 1:06.87 12/01/22 RAFC Winter Cla
29Sydney Player 16 Planet Swim Aquatics 1:07.02 12/08/23 SC SCSC Blizzar
30Peyton Loving 16 Unattached 1:07.44 9/23/23 FL 3rd Annual F
31Morgan Gibson 16 Sun Coast Swim Team 1:07.47 3/07/24 Florida Swimmin
32Monica DiGaetani 16 Planet Swim Aquatics 1:07.55 3/07/24 Florida Swimmin
33Brooke Jorgenson 15 Bolles School Sharks 1:07.61 3/07/24 Florida Swimmin
34Eden Jennings 16 Academy Aquatic Club 1:07.64 2/23/24 Spring Area 3 C
35Yingxin Xiao 15 Montverde Aquatic Clu 1:07.75 11/12/22 FAST November M
36Brynn Lavigueur 16 Westbrook Seals 1:07.78 4/13/22 ISCA Elite Show
37Reese Vetor 15 T2 Aquatics 1:08.20 3/07/24 Florida Swimmin
38Lana Kurmay 15 Unattached 1:08.56 11/02/23 FL FHSAA Class
39Madelyn Bussom 15 Unattached 1:08.57 3/07/24 Florida Swimmin
40Sophia Johnson 16 Unattached 1:08.61 9/30/23 FL FSPA High Sc
41Katie Hirsch 15 Bolles School Sharks 1:08.82 3/05/22 Florida Swimmin
42Lindsey Annunziato 16 Seminole Aquatics 1:08.88 3/07/24 Florida Swimmin
43Mariana Bustamante Garcia 15 Montverde Aquatic Clu 1:08.90 3/02/23 Florida Swimmin
44Ansley Allen 16 Tampa Bay Aquatics 1:09.02 2/25/22 Winter Area 3 C
45Elena Rollen 16 Rocket Swimming 1:09.09 3/07/24 Florida Swimmin
46Lolly Milbaum 16 Sarasota Sharks 1:09.12 12/01/23 Speedo Gator Ho
47Lucy Megginson 16 Southwest Stars Swim 1:09.35 12/01/22 RAFC Winter Cla
48Vanessa Calva 15 Riptide Aquatics 1:09.35 12/01/23 CAT Jingle Bell
49Sophie Nichols 15 Florida Elite Swimmin 1:09.41 3/07/24 Florida Swimmin
50Zharra Conner 16 Sarasota Sharks 1:09.49 10/28/22 FL FHSAA Class
51Katie Schischa 16 Celebration Cyclones 1:09.55 1/14/23 G.O.A.T. TYR T
52Lindsey Annunziato 16 Seminole Aquatics 1:09.73 3/09/23 Florida Swimmin
53Faith Domico 15 Radiant Aquatics 1:09.81 2/29/24 Florida Swimmin
54Avery Spencer 15 Highlander Aquatic Cl 1:09.85 1/12/24 FAST Polar Bear
55Victoria Weldon 16 Episcopal AmberJax 1:09.93 3/07/24 Florida Swimmin
56Maddie Polk 16 Pipeline Swimming 1:10.01 1/26/24 MAC Crutchfield
57Cassidee Moore 15 Area Tallahassee Aqua 1:10.04 3/02/23 Florida Swimmin
58Rileigh Revere 15 Bolles School Sharks 1:10.05 11/30/23 Winter Classic
59Kayleigh Smith 16 Unattached 1:10.18 10/27/23 FL FHSAA Class
60Alexa Bartling 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:10.28 12/01/23 Speedo Gator Ho
61Milena Fix 16 Piranhas YMCA Palm Ha 1:10.37 12/01/23 Speedo Gator Ho
62Claire Whitaker 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:10.46 12/01/23 Speedo Gator Ho
63Audrey Wood 15 Blue Dolfins 1:10.48 3/02/23 Florida Swimmin
64Karen Hoefler 16 Blue Dolfins 1:10.57 3/07/24 Florida Swimmin
65Cora Foxwell-Jones 15 Bolles School Sharks 1:10.58 3/02/23 Florida Swimmin
66Thea Ong 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:10.60 10/28/22 FL FHSAA Class
67Taylor Wagner 15 Patriot Aquatics 1:10.72 3/07/24 Florida Swimmin
68Elle Loehr 16 Bolles School Sharks 1:10.73 12/01/22 RAFC Winter Cla
69Olivia Moore 16 Planet Swim Aquatics 1:10.75 3/10/22 Florida Swimmin
70Morgan Labella 16 North Tampa Aquatics 1:10.78 2/19/21 February Last C
71Addy Troutman 15 Radiant Aquatics 1:10.81 2/29/24 Florida Swimmin
72Miles Zajac 15 Treasure Coast Swimmi 1:10.83 12/01/23 Speedo Gator Ho
73Alejandra Perez 16 Fast Falcons 1:10.87 3/07/24 Florida Swimmin
74Sophie Schuh 15 Rocket Swimming 1:11.03 2/02/24 Stanton C. Crai
75Gracie Barowsky 16 Blue Dolfins 1:11.09 11/10/23 Patriot Aquatic
76Madison Whidden 15 Opelika Swim Team 1:11.25 12/17/22 Battle of the C
77Addie Barowsky 16 Blue Dolfins 1:11.38 7/30/22 Area 2 Champion
78Katie Wolfe 16 Fast Falcons 1:11.50 3/07/24 Florida Swimmin
79Rylee Erisman 15 Windermere Lakers 1:11.71 1/13/23 CAT Al Soltis M
80Natalie Lyme 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:11.82 7/21/23 Summer Area 3 C
81Elizabeth Parker 15 Nocatee Bluetide Swim 1:11.99 2/29/24 FL Spring Age G
82Haley Hopkins 16 Patriot Aquatics 1:12.00 11/10/23 Patriot Aquatic
83Madison McKendree 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:12.07 7/23/21 - Summer Area 3
84Ana Easter 15 Sarasota Sharks 1:12.13 3/07/24 Florida Swimmin
85Selena Nicor-Pereira 15 Clearwater Aquatic Te 1:12.21 12/01/23 CAT Jingle Bell
86Sophie Mokhiber 16 T2 Aquatics 1:12.26 1/12/24 T2 Aquatics Nap
87Sophie Oldham 15 Unattached 1:12.27 3/24/23 All-Star Meet
88Riley Sica 15 Unattached 1:12.33 9/23/23 FL Pinellas Cou
89Janae Sanders 15 Blue Wave Swimming 1:12.40 2/24/23 Spring Area 3 C
90Audrey Sorensen 15 North Baltimore Aquat 1:12.40 12/16/21 NBAC 47th Annua
91Jamie Creel 16 Highlands Hurricanes 1:12.43 3/30/23 Destination Ath
92Sidney Stromberg 16 South Lake Aquatics C 1:12.58 3/30/23 Destination Ath
93Regan Bright 16 Florida Elite Swimmin 1:12.59 3/07/24 Florida Swimmin
94Kayla McKinney 16 Southwest Stars Swim 1:12.64 12/01/22 RAFC Winter Cla
95Jena Ruste 16 Florida Elite Swimmin 1:12.68 3/07/24 Florida Swimmin
96Chloe Sullivan 15 Sarasota Sharks 1:12.68 12/01/23 Speedo Gator Ho
97Molly McKinney 15 Patriot Aquatics 1:12.72 11/10/23 Patriot Aquatic
98Hana Sungail 15 Patriot Aquatics 1:12.73 11/11/22 Patriot Aquatic
99Ava Green 16 Unattached 1:12.80 10/29/21 FL FHSAA 4A Dis
100Annelise Meidt 16 Unattached 1:12.80 9/29/23 FL Hillsborough
101Kate Pelot 16 Planet Swim Aquatics 1:12.85 11/18/23 PSA Turkey Meet
102Leighton Walters 15 Planet Swim Aquatics 1:12.92 7/09/22 PSA Summer Time
103Grace Descent 16 Saint Petersburg Aqua 1:12.97 2/25/22 Winter Area 3 C
104Sam Henkel 15 Unattached 1:13.00 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
105Aubrey Tuthill 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:13.10 11/04/23 CAT Fall Harves
106Jessica Robie 16 Ft. Meigs YMCA Stingr 1:13.21 2/18/22 OH SOS SC Regio
107Sivi Ward 16 Trinity Prep Aquatics 1:13.27 11/01/22 FL FHSAA Class
108Keyda Sagastume 16 Indian River Aquatics 1:13.30 1/20/23 TCA Winter Open
109Aubryanna Gore 15 Area Tallahassee Aqua 1:13.34 7/29/23 FL Summer Area
110Kaya Robertson 16 Southwest Stars Swim 1:13.35 2/02/24 FAST February I
111Hannah Parkin 15 Fast Falcons 1:13.43 9/24/23 FAST Pentathlon
112Jb Kodera 15 Blue Dolfins 1:13.45 11/10/23 Patriot Aquatic
113Jolie Nguyen 16 Loggerhead Aquatics 1:13.53 1/13/23 CAT Al Soltis M
114Karrington Hansen 15 Saint Petersburg Aqua 1:13.79 12/08/23 HARRY MEISEL WE
115Caroline MacDonald 15 Planet Swim Aquatics 1:13.83 3/02/23 Florida Swimmin
116Mary Noga 15 Saint Petersburg Aqua 1:13.89 2/23/24 Spring Area 3 C
117Adalyn Scherer 16 Florida Elite Swimmin 1:13.89 2/23/24 Spring Area 3 C
118Trinity Lucas 16 Greater Orlando Aquat 1:13.91 2/24/24 FL Spring Area
119Natasha Goodwin 15 Blue Dolfins 1:13.92 1/26/24 MAC Crutchfield
120Logan Barcelo 15 Sarasota Sharks 1:13.93 2/25/22 Spring Area 5 C
121Anna Driesse 15 Loggerhead Aquatics 1:13.99 6/10/22 EAJ Summer Sizz
122Aidana Aidarova 15 Bolles School Sharks 1:13.99 10/13/23 October Meet
123Ivy Fistrovic 15 Blue Wave Swimming 1:14.01 2/23/24 Spring Area 3 C
124Gina Smith 15 Tampa Bay Aquatics 1:14.04 12/02/22 Gator Holiday C
125Sophie Griffis 15 Blue Wave Swimming 1:14.04 3/07/24 Florida Swimmin
126Kate Rodger 15 Pipeline Swimming 1:14.06 3/31/23 GTSA TYR Spring
127Alicia Barnes 16 Unattached 1:14.06 10/27/23 FL FHSAA Class
128Reese Alfajora 16 Tampa Y Swimming 1:14.26 12/08/23 HARRY MEISEL WE
129Morgan Jorgensen 16 Blue Dolfins 1:14.28 2/03/24 BD February 202
130Bella Arrazcaeta 16 Lakeland Area Swimmin 1:14.31 3/05/20 Florida Spring
131Ellie Bosque 16 Southwest Stars Swim 1:14.39 9/30/23 Elizabeth Kazec
132Tynan Tracy 16 Unattached 1:14.42 9/23/23 FL Lake Brantle
133Madelyn Berry 15 Trinity Prep Aquatics 1:14.66 2/29/24 FL Spring Age G
134Lara Braganza 16 Fast Falcons 1:14.75 11/12/22 FAST November M
135Elise Gearhart 16 Loggerhead Aquatics 1:14.79 3/02/23 Florida Swimmin
136Rylie Smith 15 Patriot Aquatics 1:14.84 2/24/24 FL Spring Area
137Hailey Benton 15 Southwest Stars Swim 1:14.88 11/10/23 Patriot Aquatic
138Bella Slagter 15 Charlotte County Swim 1:14.89 1/12/24 GCST WINTER INV
139Anndi Rutledge-Jukes 15 Sylvania Tsunami Swim 1:14.89 10/22/21 OH SOS Black Sw
140Neala Klein 16 Westchester Aquatic C 1:14.94 5/07/21 MR WEST May Bac
141Isabel Yang 15 Planet Swim Aquatics 1:15.23 2/24/23 Area 1 & 4 Cham
142Zoie Fjare 16 Saint Petersburg Aqua 1:15.26 2/24/23 Spring Area 3 C
143Sophie Fox 16 Planet Swim Aquatics 1:15.30 2/18/23 FL PSA Winter I
144Allie Chung 16 Sarasota Sharks 1:15.33 1/19/24 Hot Chocolate I
145Nicole Shanks 16 Central Florida Marli 1:15.35 2/27/21 FL Spring Area
146Amanda Saiz 16 Unattached 1:15.41 10/26/23 FL FHSAA Class
147Audrey Zajac 15 Treasure Coast Swimmi 1:15.62 3/07/24 Florida Swimmin
148Penny Zarczynski 16 Unattached 1:15.66 3/25/22 FL Swimming vs.
149Julia Cooper 16 Unattached 1:15.67 10/28/23 FL FHSAA Class
150Amanda Saiz 16 Swim Florida 1:15.68 2/25/22 Spring Area 5 C
151Amanda Viera 15 Swim Tampa Aquatics 1:15.69 2/23/24 Spring Area 3 C
152Lilliana Krstolic 15 Windermere Lakers 1:15.76 2/19/23 FL Race for the
153Angie Lekov 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:15.78 7/22/22 Summer Area 3 C
154Mia Stout 16 Unattached 1:15.79 11/03/21 FL FHSAA 3A Reg
155Annabel Braun 15 Tampa Bay Aquatics 1:15.81 12/01/23 Speedo Gator Ho
156Shannon Flaherty 16 Loggerhead Aquatics 1:15.84 10/19/22 FL FHSAA Class
157Ava Oshinski 16 Greater Tampa Swim As 1:15.84 12/03/21 Jingle Bell Inv
158Jenna Frost 15 Loggerhead Aquatics 1:15.85 3/04/21 Florida Swimmin
159Adriel Pratt 16 Bolles School Sharks 1:15.86 12/01/22 RAFC Winter Cla
160Lindsey Horn 16 Unattached 1:15.87 10/28/23 FL FHSAA Class
161Evie Henry 16 Unattached 1:15.89 3/26/21 FL Swimming vs.
162Anna Moseley 16 Tampa Elite Aquatics 1:15.90 12/02/21 RAFC Winter Cla
163Laila Chance 16 Sarasota Sharks 1:15.91 1/19/24 Hot Chocolate I
164McKenna Coris 16 Unattached 1:15.95 9/30/23 FL FSPA High Sc
165Lola Geist 16 Unattached 1:15.98 10/24/23 FL FHSAA Class
166nicole Avila 15 Episcopal AmberJax 1:15.98 9/30/23 EAJ Speedo Sept
167Bella Philpott 16 Rocket Swimming 1:16.06 11/17/23 RAFC Almost Tur
168Gemma Gledhill 15 Sarasota Sharks 1:16.09 1/19/24 Hot Chocolate I
169Emily Harris 16 Loggerhead Aquatics 1:16.17 7/10/22 BSS July Last C
170Ally Figueroa 16 Swim Florida 1:16.17 3/30/23 Destination Ath
171Eva Schischa 16 Celebration Cyclones 1:16.18 6/24/23 Riptide Aquatic
172Reese Denman 16 Tampa Bay Aquatics 1:16.25 7/21/23 Summer Area 3 C
173Aerin Wyman 15 Cocoa Beach Tsunami S 1:16.28 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
174Ella Beverly 16 Unattached 1:16.28 9/23/23 FL TOI @ Indian
175Gwennie Anderson 16 Unattached 1:16.30 10/27/23 FL FHSAA Class
176Sarah Beirne 15 Unattached 1:16.30 10/27/23 FG FHSAA Class
177Hadassah Gusmao 16 Southwest Stars Swim 1:16.33 11/11/22 Patriot Aquatic
178Lexie O'Keefe 15 Hydro4 Swimming 1:16.39 2/03/23 Hydro4 Winter O
179Skye Persechino 15 Swim Florida 1:16.41 4/20/24 CCS Spring Clas
180Ashlyn Peri 16 Unattached 1:16.49 9/23/23 FL Lake Brantle
181Eva Acevedo 15 Tekmasters Swim Club 1:16.51 9/08/23 KAH20 Coach Kel
182Eva Thompson 16 Episcopal AmberJax 1:16.55 2/24/24 Area 1 Spring C
183Emma Christie 16 Bolles School Sharks 1:16.55 2/25/22 FL Area 1 & 4 S
184Kiera Myers 16 U.S.R.P. Racers 1:16.56 7/29/23 FL TST v USRP D
185Claudia Nowakowski 15 Sarasota Sharks 1:16.61 12/02/21 RAFC Winter Cla
186Montserrat Coss Amieva 16 Swim Tampa Aquatics 1:16.66 10/13/23 GTSA TYR Swim C
187Carolina Seoane 15 Windermere Lakers 1:16.67 2/24/24 FL Spring Area
188Molly Braybrook 16 Lakewood Ranch Swim A 1:16.78 6/24/22 Summer Last Cha
189Ellagrace Galioto 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:16.91 7/21/23 Summer Area 3 C
190Cali Treeman-Reinke 15 Blue Dolfins 1:17.09 11/30/23 Winter Classic
191Emily Ross 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:17.11 2/02/24 TBAC Winter Mee
192Makala Milburn 15 Sarasota Sharks 1:17.11 12/01/22 RAFC Winter Cla
193Sabrina Lara 16 Swim Florida 1:17.16 3/21/24 Destination Ath
194Emily Ong 16 Highlander Aquatic Cl 1:17.21 11/10/23 Patriot Aquatic
195Gianna Buchanan 15 T2 Aquatics 1:17.24 1/12/24 T2 Aquatics Nap
196Kinley Meislahn 15 Sarasota Sharks 1:17.30 1/20/23 Hot Chocolate I
197Autumn Bennett 16 Unattached 1:17.30 9/23/23 FL Lake Brantle
198Dahee Seo 16 Area Tallahassee Aqua 1:17.48 1/27/23 Mac Crutchfield
199Hannah Turner 15 North Florida Swimmin 1:17.48 4/21/24 Racers April 20
200Kylie Jelfimow 16 Treasure Coast Swimmi 1:17.53 12/02/22 Gator Holiday C
201Allie Warrner 15 Blue Dolfins 1:17.59 11/30/23 Winter Classic
202Sofia Lawler 15 Sarasota Tsunami Swim 1:17.59 6/24/23 Summer Last Cha
203Adrianna Galliano 15 Sarasota Sharks 1:17.63 1/19/24 Hot Chocolate I
204Kylie Coles 15 The Berkeley Barracud 1:17.69 1/19/24 Hot Chocolate I
205Sarah Ledezma 15 Riptide Aquatics 1:17.70 1/28/23 SLAC Hohne Memo
206Anya Burtak 15 Sarasota Sharks 1:17.72 12/01/22 RAFC Winter Cla
207Eleanor Myers 15 Unattached 1:17.77 10/24/23 FL FHSAA Class
208Emma Cruz 16 Celebration Cyclones 1:17.82 7/29/23 FL Summer Area
209Andi Rutledge-Jukes 15 Windermere Lakers 1:17.83 1/14/23 G.O.A.T. TYR T
210Lily Doyle 16 Planet Swim Aquatics 1:17.86 2/18/23 FL PSA Winter I
211Ashtyn Muir 15 The Berkeley Barracud 1:17.89 12/15/23 Holiday Dual
212Mariela Johnson 16 Cocoa Beach Tsunami S 1:17.96 11/02/22 FL FHSAA Class
213Addison Barber 15 Area Tallahassee Aqua 1:18.04 1/27/23 Mac Crutchfield
214Sophia Yurko 16 Unattached 1:18.04 11/05/22 FL FHSAA Class
215Sophia Minotte 16 Issaquah Swim Team 1:18.08 12/10/21 PN 13-14 Winter
216Laurel Carson 15 Hydro4 Swimming 1:18.17 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
217Arianna Reed 16 Sea Dragon Aquatics 1:18.23 7/28/23 Summer Area 5 C
218Mya Ramdayal 15 Unattached 1:18.27 11/02/23 FL FHSAA Class
219Carmella Cuccinello 16 Unattached 1:18.27 10/27/23 FL FHSAA Class
220Alexa Ferro 16 Swim Florida 1:18.28 7/08/22 Summer Area 5 C
221Kiley Naramore 16 Florida Elite Swimmin 1:18.34 2/25/22 Winter Area 3 C
222Ainsley MacAdams 16 Planet Swim Aquatics 1:18.41 11/18/23 PSA Turkey Meet
223Michelle Meidt 16 Blue Wave Swimming 1:18.55 12/01/23 CAT Jingle Bell
224Jessica Harner 15 Brevard Swim Club 1:18.58 8/26/23 TCSC Sprint Inv
225Katie Key 15 Coastal Aquatic Club 1:18.60 3/25/22 SC CA Palmetto
226Sophia Hernandez-Flores 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:18.63 2/02/24 TBAC Winter Mee
227Katelyn Merrell 16 Loggerhead Aquatics 1:18.66 2/02/24 Groundhog Day M
228Ava Ehinger 16 Fast Falcons 1:18.68 2/02/24 FAST February I
229Jovi Anderson 16 Unattached 1:18.69 9/16/23 FL Record Break
230Abigail Groves 16 Tampa Y Swimming 1:18.72 2/23/24 Spring Area 3 C
231Casey Fair 16 Columbia Swim Team 1:18.72 7/29/23 FL Summer Area
232Peyton Brooks 15 Gator Swim Club 1:18.73 1/12/24 FAST Polar Bear
233Mikayla Ilog 16 Unattached 1:18.74 10/27/23 FL FHSAA Class
234Paige Houdek 16 Unattached 1:18.76 10/26/23 FL FHSAA Class
235Summer VanWagenen 15 Unattached 1:18.78 10/27/23 FL FHSAA Class
236Daphne Schemel 15 Sarasota Sharks 1:18.81 10/13/23 SYS Halloween M
237Lily Veltman 15 Unattached 1:18.82 10/28/23 FL FHSAA Class
238Ellie Stewart 16 Bolles School Sharks 1:18.83 2/25/22 Area 1 & 4 Spri
239Abbey Shaughnessy 16 Tampa Y Swimming 1:18.83 8/26/23 TYR Stingrays S
240Tessa Karamsadkar 16 Windermere Lakers 1:18.84 7/31/21 FL Summer Area
241Claire Diaz 16 Sarasota Tsunami Swim 1:18.86 10/07/22 TYR Octoberfest
242Aurora Czifrak 16 Patriot Aquatics 1:18.92 2/24/24 FL Spring Area
243Bella Destrade 16 Academy Aquatic Club 1:18.95 9/23/22 SPEEDO ALL-AMER
244Reese Boswell 16 T2 Aquatics 1:18.96 12/06/19 YCF Winter Clas
245Anna Viloria 15 Unattached 1:19.00 10/20/21 FL FHSAA 1A Dis
246Lily Jonsson 16 Riptide Aquatics 1:19.03 7/26/19 Area 3 Champion
247Marylin Truong 15 Patriot Aquatics 1:19.03 11/10/23 Patriot Aquatic
248Josie Chung 15 Gator Swim Club 1:19.05 2/24/23 Area 1 & 4 Cham
249Cheney Morris 16 Lakewood Ranch Swim A 1:19.06 11/11/22 SYS Turkey Meet
250Reagan Faiella 15 Unattached 1:19.07 10/26/23 FL FHSAA Class
251Liz Khodzhaieva 15 YMCA of Southwest Flo 1:19.09 3/21/24 Destination Ath
252Brooke Billitto 16 West Florida Lightnin 1:19.17 10/14/22 WFLA Halloween
253Mackenzie Malone 16 U.S.R.P. Racers 1:19.23 12/01/23 Speedo Gator Ho
254Jane Reinhardt 16 The St. James 1:19.29 2/11/22 PV President's
255Ava Hamilton 15 Tampa Elite Aquatics 1:19.31 12/01/23 CAT Jingle Bell
256Dana Willets 15 Planet Swim Aquatics 1:19.35 2/24/24 Area 1 Spring C
257Emma Collins 16 Rockets 1:19.35 2/26/21 Area 6 Short Co
258Amelie Rudometkin 15 Planet Swim Aquatics 1:19.40 2/24/24 Area 1 Spring C
259Isabella Navarro 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:19.40 7/21/23 Summer Area 3 C
260Zara Jaffe 16 United 1:19.46 2/24/23 Area 1 & 4 Cham
261Emily Stukenborg 16 Sarasota Sharks 1:19.47 12/08/23 HARRY MEISEL WE
262Anne-philippe Robelin 16 Patriot Aquatics 1:19.50 11/10/23 Patriot Aquatic
263Lexie O'Keefe 15 Hydro4 Swimming 1:19.52 2/18/23 FL PSA Winter I
264Kate Cashman 16 Academy Aquatic Club 1:19.58 2/23/24 Spring Area 3 C
265Regina Martinez Barrios 15 Indian River Aquatics 1:19.59 2/25/23 Area 6 Spring C
266Layla Watson 16 Fast Falcons 1:19.63 2/02/24 FAST February I
267Katie Purcell 16 Tampa Y Swimming 1:19.65 8/26/23 TYR Stingrays S
268Joana Alexandre 15 Windermere Lakers 1:19.65 9/30/23 Elizabeth Kazec
269Grace Kuebelbeck 16 Blue Wave Swimming 1:19.69 2/24/23 Spring Area 3 C
270Emily Maguire 15 Blue Dolfins 1:19.71 1/29/22 Patriot Aquatic
271Abby Hissa 16 Tampa Elite Aquatics 1:19.75 12/02/21 RAFC Winter Cla
272Ingrid Cushman 15 Sarasota Sharks 1:19.85 1/29/21 Hot Chocolate I
273Matilda Noble 15 Hydro4 Swimming 1:19.86 9/09/22 Hydro4 Fall Cla
274Payton Griffin 16 Sarasota Tsunami Swim 1:19.88 10/07/22 TYR Octoberfest
275Aniela Kelly 15 Indian River Aquatics 1:19.95 2/02/24 Stanton C. Crai
276Alyssa Srdanovic 15 Greenwich Ywca Dolphi 1:19.97 2/25/22 CT GRYM Regiona
277Atarah Robinson 15 Sarasota Tsunami Swim 1:20.07 2/24/23 Spring Area 5 C
278Lanna Bingaman 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:20.10 11/04/23 CAT Fall Harves
279Ellery Flanagan 16 Unattached 1:20.12 10/21/23 FL FHSAA Class
280Catherine Weldon 15 Episcopal AmberJax 1:20.18 10/13/23 October Meet
281Amanda Kinter 16 Sarasota Sharks 1:20.41 11/11/22 SYS Turkey Meet
282Keelyn Underdown 15 Loggerhead Aquatics 1:20.46 11/30/23 Winter Classic
283Lia Richards 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:20.47 12/08/23 HARRY MEISEL WE
284Brie Fair 15 Columbia Swim Team 1:20.51 10/13/23 October Meet
285Elizabeth Amaris 15 South Lake Aquatics C 1:20.52 2/17/24 SLAC Last Chanc
286Delicia Coleman 16 Episcopal AmberJax 1:20.56 9/18/21 EAJ Speedo Sept
287Nittiya Boyce 16 Indian River Aquatics 1:20.64 2/02/24 Stanton C. Crai
288Aubrey Ott 16 Trinity Prep Aquatics 1:20.66 9/18/20 Friday Night Un
289Royal Kulick 16 Makos Aquatics Club o 1:20.68 2/17/24 8th Annual Smal
290Skylar Ingram 15 Highlander Aquatic Cl 1:20.72 11/30/23 Winter Classic
291Tatum Elsberry 15 Sarasota Sharks 1:20.75 9/16/22 Rain Out 2022 S
292Paityn Roberts 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:20.77 12/08/23 HARRY MEISEL WE
293Daniela Ramos 15 Union Aquatic Club 1:20.85 2/25/22 NI Niagara Qual
294Zoey Marzonie 15 YMCA of Southwest Flo 1:20.88 6/24/22 Summer Last Cha
295Lily Hansen 15 Episcopal AmberJax 1:20.89 6/11/21 EAJ Summer Sizz
296Addison Evans 16 Episcopal AmberJax 1:20.93 10/14/22 BSS October Inv
297Olivia Lewis 15 Velocity Swimming 1:21.04 2/24/23 Spring Area 3 C
298Neva Gumbayan 16 Episcopal AmberJax 1:21.15 11/14/20 EAJ Fall Harves
299Angelin Cano 15 Fast Falcons 1:21.17 11/12/22 FAST November M
300Marie Morris 16 Blue Dolfins 1:21.20 7/30/22 Area 2 Champion
301Elise Panna 15 Gator Swim Club 1:21.21 9/09/22 Hydro4 Fall Cla
302Kate Johnson 15 Florida Elite Swimmin 1:21.26 1/12/24 FAST Polar Bear
303Abigail Corbett 15 Episcopal AmberJax 1:21.27 1/14/23 G.O.A.T. TYR T
304Serena Leisure 15 Saint Petersburg Aqua 1:21.27 7/21/23 Summer Area 3 C
305Kailyn Kohn 16 Sarasota Tsunami Swim 1:21.31 12/02/21 RAFC Winter Cla
306Caitlin Carter 16 Florida Elite Swimmin 1:21.32 4/14/23 FE April Mini M
307Anna Ling 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:21.43 9/08/23 KAH20 Coach Kel
308Anna DeVault 16 Windermere Lakers 1:21.45 2/02/24 FAST February I
309Brinley Millsaps 15 Unattached 1:21.48 10/24/23 FL FHSAA Class
310Olivia Strickland 16 St. Augustine Cyclone 1:21.54 2/17/24 8th Annual Smal
311Zoe Ghanem 15 Highlander Aquatic Cl 1:21.60 2/25/23 FL Spring Area
312Katelyn Denigan 16 West Volusia Swim Clu 1:21.61 4/21/24 Racers April 20
313Gracie Chung 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:21.61 7/11/20 WFLA v/s TBAC T
314Sarah Roerig 15 Highlander Aquatic Cl 1:21.65 10/08/22 Elizabeth Kazec
315Margaret Rozance 15 Unattached 1:21.74 10/21/23 FL FHSAA Class
316Monica Heeg 16 Sea Dragon Aquatics 1:21.75 12/01/23 Sea Dragon Aqua
317Hayden Jansen 16 Indian River Aquatics 1:21.77 2/03/23 FL Stanton C Cr
318Miriam Ginn 15 Tekmasters Swim Club 1:21.77 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
319Amy Higerd 16 Blue Dolfins 1:21.81 2/24/24 FL Spring Area
320Nella Duty 15 Sarasota Sharks 1:21.81 9/16/22 Rain Out 2022 S
321Grace Wesley 15 Nocatee Bluetide Swim 1:21.83 9/17/22 EAJ Speedo Sept
322Kaitlyn Porter 15 Academy Aquatic Club 1:21.90 10/13/23 FL WFLA Hallowe
323Madison Wainwright 15 Unattached 1:21.90 2/25/22 Area 1 & 4 Spri
324Angelina Ramos 16 Kissimmee Swim Associ 1:21.93 8/06/22 Sunshine League
325Eileen Doyle 16 Academy Aquatic Club 1:21.95 7/21/23 Summer Area 3 C
326Annabelle Weidenmiller 15 T2 Aquatics 1:21.97 2/24/23 Spring Area 5 C
327Reagan Owen 15 United 1:21.99 1/26/24 MAC Crutchfield
328Alexandra Zamecki 15 Fast Falcons 1:22.01 10/07/22 FL FAST Pumpkin
329Emmy Maguire 15 Blue Dolfins 1:22.02 10/08/22 Elizabeth Kazec
330Kate Domian 16 The Sky Family YMCA H 1:22.10 7/27/19 Area 5 Champion
331Isabella Tannus 15 Southwest Stars Swim 1:22.12 11/11/22 Patriot Aquatic
332Jordan Coppola 16 Makos Aquatics Club o 1:22.14 2/17/24 8th Annual Smal
333Julia Murdzhev 16 Unattached 1:22.21 10/24/23 FL FHSAA Class
334Olivia Morris 16 Kissimmee Swim Associ 1:22.21 10/28/22 FL FHSAA Class
335Claire Schau 16 Sarasota Sharks 1:22.24 2/23/24 Spring Area 5 C
336Abbie McGovern 16 Makos Aquatics Club o 1:22.29 11/17/23 GPAC Gravy Bowl
337Grace Ham 16 Riptide Aquatics 1:22.30 2/18/23 RIptide Aquatic
338Juliana Jordan 16 T2 Aquatics 1:22.34 11/30/23 Winter Classic
339Camryn Sanders-Reinhart 15 Sarasota Tsunami Swim 1:22.42 1/20/24 Winterfest Swim
340Gianna Trujillo 16 Tampa Y Swimming 1:22.52 2/24/23 Spring Area 3 C
341Reagan Weiss 16 Unattached 1:22.58 10/20/21 FL FHSAA 1A Dis
342Claire Gentner 16 Tampa Y Swimming 1:22.60 2/23/24 Spring Area 3 C
343Ava Baldwin 15 T2 Aquatics 1:22.69 1/13/23 T2 Aquatics Nap
344Kara Walters 16 Gator Swim Club 1:22.77 7/30/22 FL Summer Area
345Mazie Moberly 15 Gator Swim Club 1:22.78 9/24/23 FAST Pentathlon
346Megan Sampson 16 T2 Aquatics 1:22.79 2/23/24 Spring Area 5 C
347Audrey Hale 16 Blue Dolfins 1:22.84 11/30/23 Winter Classic
348Mia Fackler 15 Florida Elite Swimmin 1:22.88 2/02/24 FAST February I
349Carolina Ribeiro 16 YMCA of Central Flori 1:22.89 2/21/20 Florida YMCA St
350Maddie Barry 15 Planet Swim Aquatics 1:22.90 11/18/23 PSA Turkey Meet
351Rei Koerber 15 T2 Aquatics 1:22.91 1/12/24 T2 Aquatics Nap
352Keyda Sagastume 16 Unattached 1:22.93 9/05/20 Hydro 4 Invitat
353Ady Warrick 15 Lake Wales Blue Marli 1:22.96 9/23/23 Heart of Florid
354Sofia Adams 16 Swim Melbourne 1:22.96 2/24/24 Area 6 Spring C
355Baylinn Pisowicz 16 Tampa Y Swimming 1:22.97 2/23/24 Spring Area 3 C
356Charlotte Joseph 16 Planet Swim Aquatics 1:23.00 9/25/21 Planet Swim Sea
357Stella Dera 15 Bolles School Sharks 1:23.02 11/30/23 Winter Classic
358Carrie Sullivan 15 Highlander Aquatic Cl 1:23.04 12/01/22 RAFC Winter Cla
359Elle Kushner 15 Blue Dolfins 1:23.06 7/01/23 Firecracker
360Claire Cramer 16 Saint Petersburg Aqua 1:23.06 1/22/21 OUTBACK BLOOMIN
361Maya Rollins 16 Tampa Bay Aquatics 1:23.21 2/18/22 15th Annual TBA
362Callie Trussler 15 Florida Elite Swimmin 1:23.23 2/24/23 Spring Area 3 C
363Bethany Allen 16 Fast Falcons 1:23.26 11/12/22 FAST November M
364Riley Hyde 15 Swim Jax 1:23.29 2/18/23 7th Annual Smal
365Mckay Yearty 15 Area Tallahassee Aqua 1:23.31 12/18/21 ATAC Red-Green
366Jenna Becker 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:23.37 12/08/23 HARRY MEISEL WE
367Sara Henkel 16 West Florida Lightnin 1:23.43 10/08/21 WFLA Halloween
368Lily Shovary 15 T2 Aquatics 1:23.47 11/30/23 Winter Classic
369Sophia Whitney 16 T2 Aquatics 1:23.53 11/11/22 SYS Turkey Meet
370Lia Lombardo 15 Hydro4 Swimming 1:23.53 11/11/22 Patriot Aquatic
371Dianna Vricos 15 Unattached 1:23.56 10/28/23 FL FHSAA Class
372Julia Jones 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:23.56 11/17/23 FL SPAPYP Novem
373Clare Custer 16 Sarasota Sharks 1:23.75 1/21/22 Hot Chocolate I
374Kaylee Jones 15 Area Tallahassee Aqua 1:23.92 1/14/22 GPAC Winter Inv
375Mady Tulloch 15 Planet Swim Aquatics 1:23.92 2/02/24 Groundhog Day M
376Charlotte Ulewicz 16 Gator Swim Club 1:24.04 9/24/23 FAST Pentathlon
377Trinity Clark 15 United 1:24.06 9/23/22 PCST Beach Blas
378Gabriella Vergnano 16 YMCA of the Triangle 1:24.08 3/04/22 NC GYSSA Champs
379Naomi Gallagher 15 Fast Falcons 1:24.15 2/02/24 FAST February I
380Molly Adams 15 Gator Swim Club 1:24.17 9/24/23 FAST Pentathlon
381Hannah Lilley 15 St. Cloud Thunderbolt 1:24.18 6/24/23 Riptide Aquatic
382Suhani Gawde 15 United 1:24.19 1/26/24 MAC Crutchfield
383Emy Dupee 16 Episcopal AmberJax 1:24.25 2/02/24 Groundhog Day M
384Corina Hayden 15 Patriot Aquatics 1:24.28 12/02/21 RAFC Winter Cla
385Kinsey Yarbrough 15 Episcopal AmberJax 1:24.29 9/30/23 EAJ Speedo Sept
386Emerson Woods 16 Sarasota Tsunami Swim 1:24.45 11/18/22 SPA - PYP NOVEM
387Shahla Badaei 15 Highlander Aquatic Cl 1:24.47 2/24/24 FL Spring Area
388Marley Genusa 15 Florida Elite Swimmin 1:24.47 2/23/24 Spring Area 3 C
389Gabby Acquaro 16 T2 Aquatics 1:24.48 2/24/23 Spring Area 5 C
390Maddy Baczek 16 Trinity Prep Aquatics 1:24.49 1/28/23 SLAC Hohne Memo
391Caroline McGucken 15 Greater Tampa Swim As 1:24.49 4/05/24 GTSA TYR Spring
392Mackenzie O'Keefe 16 Hydro4 Swimming 1:24.51 11/10/23 Patriot Aquatic
393Lila Biller 15 Greater Tampa Swim As 1:24.59 2/25/22 Winter Area 3 C
394Julia Hernandez 15 Silver Hawk Aquatics 1:24.59 7/31/21 FL Summer Area
395Juliette Bruijnzeel 15 Gator Swim Club 1:24.61 9/24/23 FAST Pentathlon
396Kai Parker 16 Sarasota Tsunami Swim 1:24.61 1/15/21 Al Soltis Memor
397Maya Nowakowski 15 Sarasota Sharks 1:24.78 10/02/20 FL SOFL vs. SYS
398Briza Gonzalez 15 Swim Florida 1:24.81 12/09/23 FL CCS Holiday
399Landry Ozmore 15 Unattached 1:24.89 9/23/23 FL 3rd Annual F
400Zaharo Korovesis 15 Area Tallahassee Aqua 1:25.01 11/04/23 Peanut Invitati
401Lia Garcia 16 Swim Florida 1:25.08 12/11/21 CCS Holiday Cla
402Siena Barre 16 Bolles School Sharks 1:25.11 11/20/21 EAJ Speedo Fall
403Kk Drinkard 16 Tampa Elite Aquatics 1:25.20 1/15/21 Al Soltis Memor
404Julia Carpeta 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:25.24 2/24/23 Spring Area 3 C
405Katya Kelenina 15 Sarasota Tsunami Swim 1:25.25 2/24/23 Spring Area 5 C
406Georgia Summers 16 Trinity Prep Aquatics 1:25.27 2/02/24 Groundhog Day M
407Ava Carpenter 15 Sarasota Tsunami Swim 1:25.28 2/24/23 Spring Area 5 C
408Katharine Haynes 15 North Florida Swimmin 1:25.30 2/24/23 Area 1 & 4 Cham
409Mollie Pokelwaldt 16 Loggerhead Aquatics 1:25.34 2/05/21 Hydro4 Winter O
410Sophie Simons 16 Swim Florida 1:25.45 2/23/24 Spring Area 5 C
411Hudson Payne 15 Unattached 1:25.45 10/05/23 FL Gateway Swim
412Isis James 16 Planet Swim Aquatics 1:25.47 2/24/23 Area 1 & 4 Cham
413Chloe Korn 16 Episcopal AmberJax 1:25.50 10/14/22 BSS October Inv
414Ashley Randall 15 Beaches Aquatic Club 1:25.52 11/10/23 Patriot Aquatic
415Annabelle Weidenmiller 15 T2 Aquatics 1:25.58 1/13/23 T2 Aquatics Nap
416Rachel Shuai 15 Blue Dolfins 1:25.60 11/10/23 Patriot Aquatic
417Ximena Jimenez 15 Unattached 1:25.62 10/26/23 FL FHSAA Class
418Rita Puodziunas 15 Clearwater Aquatic Te 1:25.70 1/13/23 CAT Al Soltis M
419Lily Ferrari 15 Tampa Y Swimming 1:25.80 7/21/23 Summer Area 3 C
420Carina Nichitean 15 Gulf Coast Swim Team 1:25.80 10/22/21 GCST HALLOWEN O
421Momo Sutton 16 Kissimmee Swim Associ 1:25.80 12/09/23 FL Harry Meisel
422Lucey Tucker 16 Unattached 1:25.87 10/27/23 FL FHSAA Class
423Mariana Fernandez 15 Unattached 1:25.90 9/16/23 FL Record Break
424Kaitlyn Rich 16 Blue Wave Swimming 1:25.91 4/21/23 STA/TEAM Invite
425Samantha Perry 15 Episcopal AmberJax 1:26.00 9/18/21 EAJ Speedo Sept
426Lainey Smith 15 Loggerhead Aquatics 1:26.09 7/29/23 FL Summer Area
427Nikki Waite 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:26.09 8/26/23 SPA-TBAC AUGUS
428Sierra Sieve 16 Unattached 1:26.09 9/30/23 FL Tri-County I
429Amaliya Haurysheva 15 Tampa Elite Aquatics 1:26.15 10/28/22 FL FHSAA Class
430Olivia Rectenwald 15 Swim Florida 1:26.18 12/01/23 Sea Dragon Aqua
431Lana Fulmer 16 Tampa Y Swimming 1:26.21 12/10/21 HARRY MEISEL WE
432Isabella Vicencio 16 YMCA of West Central 1:26.35 11/02/22 FL FHSAA Class
433Catherine Howard 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:26.37 2/23/24 Spring Area 3 C
434Lauren Dean 16 Unattached 1:26.44 8/27/22 Stingrays SCY S
435Elisa Bethke 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:26.45 2/03/23 TBAC Winter Mee
436Ryane Johnson 16 Swim Florida 1:26.50 1/17/20 GCST WINTER OPE
437Natalie Colvin 15 Loggerhead Aquatics 1:26.51 2/03/23 February Meet
438Jiya Derrick 15 Southwest Stars Swim 1:26.55 2/24/24 FL Spring Area
439Lilyanna Meyer 16 Tampa Bay Aquatics 1:26.63 2/23/24 Spring Area 3 C
440Zoe Chuang Saladin 15 Swim Florida 1:26.65 12/10/22 T2 Candy Cane M
441Violet Grebe 15 Unattached 1:26.66 9/23/23 FL Pinellas Cou
442Emelia D'Alessio 15 Florida Elite Swimmin 1:26.72 1/16/21 Florida Elite P
443Ella Mitchell 16 Trinity Prep Aquatics 1:26.73 1/08/22 TPA TYR Team Ch
444Alessia Elbooz 15 Swim Tampa Aquatics 1:26.80 2/09/24 CVST Last Chanc
445Lyla Bredenkamp 15 Swim Florida 1:26.81 2/25/22 Spring Area 5 C
446Grace Alegi 15 Sarasota Tsunami Swim 1:26.83 10/08/21 TYR Octoberfest
447Addison Copley 15 Greater Tampa Swim As 1:26.83 2/17/23 Last Chance Mee
448Leah Wood 16 Tampa Y Swimming 1:26.84 8/26/23 TYR Stingrays S
449Aubry Atkinson 15 Spartan Aquatic Club 1:26.92 2/02/24 Groundhog Day M
450Haven Aldred 15 Bartlett Xtreme Swim 1:26.93 3/13/21 BXST Spring Inv
451Sofia Fuertes 15 Windermere Lakers 1:26.99 2/24/24 FL Spring Area
452Emma Varn 16 Swim Melbourne 1:26.99 2/26/21 Area 6 Short Co
453Chloe Wilcox 15 Area Tallahassee Aqua 1:27.05 1/27/23 Mac Crutchfield
454Julia Klein 16 Makos Aquatics Club o 1:27.05 2/12/22 6th Annual Smal
455Marissa Coates 15 Treasure Coast Aquati 1:27.16 2/25/23 Area 6 Spring C
456Riley Thompson 16 Tampa Bay Aquatics 1:27.20 7/21/23 Summer Area 3 C
457Mckenna Maczuga 16 Tampa Y Swimming 1:27.21 2/02/24 TBAC Winter Mee
458Maria Smyth 16 Hydro4 Swimming 1:27.28 11/10/23 Patriot Aquatic
459Megan Hageman 16 Greater Tampa Swim As 1:27.41 12/04/20 CAT Jingle Bell
460Sophie Meyer 16 Pipeline Swimming 1:27.48 6/26/21 Riptide Aquatic
461Kayla Beaulieu 15 Nocatee Bluetide Swim 1:27.52 10/29/23 Halloween Spook
462Julia Militello 16 Unattached 1:27.52 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
463Katie Wrightenberry 15 Belleair Breakers 1:27.54 6/04/22 The PCL Don Ric
464Barrett Fennessy 16 Blue Marlins Aquatic 1:27.58 11/17/23 RAFC Almost Tur
465Antonina Hoppmann 15 Blue Dolfins 1:27.59 7/30/22 Area 2 Champion
466Emily Lyme 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:27.64 7/21/23 Summer Area 3 C
467Yeva Melnichenko 15 Montverde Aquatic Clu 1:27.64 2/25/23 FL Spring Area
468Ellie VanMatre 16 Tampa Y Swimming 1:27.75 8/27/22 Stingrays SCY S
469Addie Wallner 15 Florida Elite Swimmin 1:27.76 2/23/24 Spring Area 3 C
470Jillian Starford 16 Blue Wave Swimming 1:27.85 1/07/22 Tiger Shark Inv
471Reese Ripple 15 Saint Petersburg Aqua 1:27.90 11/18/22 SPA - PYP NOVEM
472Jenna Van Ness 16 Piranhas YMCA Palm Ha 1:27.93 12/08/23 HARRY MEISEL WE
473Aurora Purdy 15 Flagler Fluid Swim Cl 1:27.96 1/14/23 G.O.A.T. TYR T
474Margaret Welch 16 Academy Aquatic Club 1:28.00 7/22/22 Summer Area 3 C
475Bo Warnken 16 T2 Aquatics 1:28.01 7/31/21 Area 5 Champion
476Emily Roosevelt 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:28.02 2/23/24 Spring Area 3 C
477Joelle Rucker 16 Treasure Coast Aquati 1:28.03 8/13/21 TCA Aaron Vaugh
478Maddie Allee 16 Southwest Stars Swim 1:28.04 11/30/23 Winter Classic
479Kathryn Caraynoff 15 Florida Elite Swimmin 1:28.06 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
480Adeline Davis 15 Saint Petersburg Aqua 1:28.10 9/17/22 FL Tampa Bay Cl
481Monique Kozlowski Rezende 16 Montverde Aquatic Clu 1:28.15 7/30/22 Area 2 Champion
482Francheska Pore 16 Unattached 1:28.16 10/17/23 FL FHSAA Class
483Jasia Solak 16 Academy Aquatic Club 1:28.20 10/08/21 WFLA Halloween
484Isa Rhynfield 15 Area Tallahassee Aqua 1:28.25 9/23/22 PCST Beach Blas
485Aly Kemp 16 The Sky Family YMCA H 1:28.26 2/28/20 Area 5 Spring C
486Kallie Scepkowski 15 Florida Elite Swimmin 1:28.28 4/14/23 FE April Mini M
487Adriana Hendrix 15 Planet Swim Aquatics 1:28.36 2/02/24 Groundhog Day M
488Alana Hauser 15 West Florida Lightnin 1:28.38 2/04/22 TBAC Winter Mee
489Vivian Swain 15 Seminole Aquatics 1:28.41 11/12/21 Patriot Aquatic
490Gianna Scarcella 16 South Lake Aquatics C 1:28.47 7/31/21 FL Summer Area
491Anslie Wingo 15 Blue Wave Swimming 1:28.49 10/07/22 GTSA TYR Swim C
492Morgan Goodsell 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:28.61 2/23/24 Spring Area 3 C
493Logan Poole 15 United 1:28.66 6/17/23 USC Summer Deve
494Ella Cunningham-Crangle 15 Swim Florida 1:28.69 3/30/23 Destination Ath
495Olivia Kaminsky 15 Long Island Aquatic C 1:28.72 3/24/23 MR Bronze Champ
496Eryn McLeod 16 Unattached 1:28.72 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
497Sydnee Campbell 16 YMCA of Southwest Flo 1:28.87 12/01/23 Sea Dragon Aqua
498Malia Halvorsen 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:28.88 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
499Aeryn Thomas 16 South Lake Aquatics C 1:28.89 11/12/21 Patriot Aquatic
500Amelia Marquardt 15 Area Tallahassee Aqua 1:28.93 10/22/22 ATAC Fall Meet
501Aubrey Coleman 15 Southwest Stars Swim 1:28.94 10/08/22 Elizabeth Kazec
502Laney Fina 15 Isle Swim Club 1:28.98 11/07/21 BSS November Me
503Jillian Billetdeaux 15 Blue Wave Swimming 1:29.00 9/22/23 Kiefer - Speedo
504Paige Webber 15 Area Tallahassee Aqua 1:29.01 7/29/23 FL Summer Area
505Patricija Baksyte 16 Makos Aquatics Club o 1:29.02 10/13/23 October Meet
506Ola Branka 16 Treasure Coast Swimmi 1:29.03 1/20/23 TCA Winter Open
507Olivia Batko 16 Sarasota Sharks 1:29.07 1/20/23 Hot Chocolate I
508Laine Petagna 15 Unattached 1:29.08 10/27/23 FL FHSAA Class
509Danielle Stein 15 Tampa Bay Aquatics 1:29.15 4/13/24 4th Annual TBAY
510Kendal Westerberg 15 Saint Petersburg Aqua 1:29.22 8/27/22 FL SPA & TBAC -
511Carly Rhodes 15 West Florida Lightnin 1:29.25 1/13/23 CAT Al Soltis M
512Emma Mastrangelo 15 Swim Florida 1:29.38 2/26/21 Spring South Ar
513Jaidyn Lott 16 West Volusia Swim Clu 1:29.49 9/03/21 Hydro4 Fall Cla
514Erin Jones 16 Piranhas YMCA Palm Ha 1:29.56 10/21/22 SAINT PETERSBUR
515Katelynn Denny 16 Unattached 1:29.56 10/27/23 FL FHSAA Class
516Addie Smurdon 15 Hydro4 Swimming 1:29.58 11/12/21 Patriot Aquatic
517Nicole Lauder 16 Academy Aquatic Club 1:29.63 9/19/20 Barracuda Morni
518Anya Burtak 15 Sarasota Sharks 1:29.65 10/02/20 FL SOFL vs. SYS
519Piper Jemison 15 West Volusia Swim Clu 1:29.66 2/13/22 USRP Feb 2022 l
520Alice Hu 16 Tampa Elite Aquatics 1:29.73 7/22/22 Summer Area 3 C
521Kyra White 15 T2 Aquatics 1:29.77 2/23/24 Spring Area 5 C
522Lexi Henry 16 Tampa Y Swimming 1:29.79 7/21/23 Summer Area 3 C
523Kyra Hashey 16 Episcopal AmberJax 1:29.87 2/02/24 Groundhog Day M
524Gracie Meurer 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:29.88 11/05/23 SUNDAY MORNING
525Emily Boyd 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:29.91 2/23/24 Spring Area 3 C
526Elly Padgett 16 Haines City Tritons 1:29.92 10/14/23 TYR Pumpkinfest
527Trinity Contee 15 Unattached 1:29.94 10/27/23 FL FHSAA Class
528Keira Rapin 16 North Florida Swimmin 1:30.05 11/17/23 RAFC Almost Tur
529Adrienne Keller 15 T2 Aquatics 1:30.12 2/23/24 Spring Area 5 C
530Amy Barcena 15 Swim Florida 1:30.19 1/20/24 Winterfest Swim
531Lizzie Agee 16 Unattached 1:30.19 10/27/23 FL FHSAA Class
532Kendall Underdown 15 Old Dominion Aquatic 1:30.22 2/25/22 VA SE 13&Over D
533Michelle Henry 16 Blue Dolfins 1:30.23 9/10/22 FL Patriot Aqua
534Mia Demarcay 16 Unattached 1:30.34 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
535Bree Buchanan 16 Trinity Prep Aquatics 1:30.37 1/11/20 TPA Adidas Tea
536Hannah Perra 16 Lakewood Ranch Swim A 1:30.43 2/25/22 Spring Area 5 C
537Idika Banerjee 15 Blue Dolfins 1:30.49 7/29/23 FL Summer Area
538Mikayla Lara 15 Swim Florida 1:30.77 3/21/24 Destination Ath
539Danielle Weathers 16 Lakewood Ranch Swim A 1:30.86 1/19/24 Hot Chocolate I
540Addie Luers 15 St. Augustine Cyclone 1:30.92 6/30/23 EAJ Summer Sizz
541Julianne Suekell 15 West Volusia Swim Clu 1:30.93 2/04/22 HYDRO4 Winter O
542Anne Shuai 16 Blue Dolfins 1:30.94 11/11/22 Patriot Aquatic
543Elizabeth Baldeo 15 Southwest Stars Swim 1:30.95 2/24/24 FL Spring Area
544Charlotte Lightman 16 Trinity Prep Aquatics 1:31.06 10/26/22 FL FHSAA Class
545Brooke Seay 15 Loggerhead Aquatics 1:31.08 11/01/20 Age Group Hallo
546Zoe Fina 16 Isle Swim Club 1:31.09 2/12/22 6th Annual Smal
547Addison Maniscalco 16 Academy Aquatic Club 1:31.15 10/14/22 WFLA Halloween
548Maddie Stenberg 15 Radiant Aquatics 1:31.19 10/14/22 WFLA Halloween
549Betsy Conrad 16 Area Tallahassee Aqua 1:31.19 7/29/23 FL Summer Area
550Isla Pitkin 15 Gator Swim Club 1:31.21 9/24/23 FAST Pentathlon
551Lina dos Santos 15 Gator Swim Club 1:31.29 2/23/24 Spring Area 4 C
552Emma Burburija 15 Clearwater Aquatic Te 1:31.31 12/04/20 CAT Jingle Bell
553Lillie Anderson 15 Fast Falcons 1:31.40 2/23/24 Spring Area 4 C
554Alexa Dowell 15 Episcopal AmberJax 1:31.45 9/18/21 EAJ Speedo Sept
555Lydia Zhukovsky 16 Unattached 1:31.45 10/02/20 FL SOFL vs. SYS
556Joselynn McVey 16 Stone Crabs Swim Team 1:31.53 4/21/24 Racers April 20
557Katharine Rotramel 16 Mako Aquatics 1:31.56 2/26/22 MN RFSC Last Ch
558Allyse Chase 15 Sarasota Tsunami Swim 1:31.61 1/20/24 Winterfest Swim
559Sophia Preston 16 Unattached 1:31.68 9/16/23 FL BACC Swimmin
560Julia Burke 15 Planet Swim Aquatics 1:31.72 10/16/21 ATAC Fall Harve
561Izzy Chandler 15 Loggerhead Aquatics 1:31.74 2/02/24 Groundhog Day M
562Maddie Jackson 15 Swim Jax 1:31.75 9/17/22 EAJ Speedo Sept
563Alexis Carroll 15 Bolles School Sharks 1:31.86 12/01/22 RAFC Winter Cla
564Gabi Linden 15 The Berkeley Barracud 1:31.96 8/22/20 Barracuda Satur
565Riley Maynard 15 West Volusia Swim Clu 1:32.07 11/10/23 Patriot Aquatic
566Liv Cazel 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:32.08 7/21/23 Summer Area 3 C
567Abigail Houle 16 Titusville Swim Team 1:32.16 2/03/23 FL Stanton C Cr
568Payton Crandall 16 Bluetide Aquatics Tea 1:32.21 7/21/23 Summer Area 3 C
569Sophia Calabro 15 Cocoa Beach Tsunami S 1:32.41 7/08/22 Area 6 Summer C
570Hannah Andrusyshyn 16 Tampa Bay Aquatics 1:32.43 9/22/23 Kiefer - Speedo
571Kaylin Getz 15 United 1:32.56 5/20/23 USC Summer Deve
572Sophie Koterba 15 Blue Wave Swimming 1:32.70 2/23/24 Spring Area 3 C
573Nivrithi Sangaraju 15 Swim Tampa Aquatics 1:32.74 6/25/22 B-Meet Champion
574Khale Dickey 15 Hardee Swim Associati 1:32.81 7/08/22 Summer Area 5 C
575Scarlett Koessick 15 Swim Tampa Aquatics 1:32.82 2/03/23 CVST Last Chanc
576Valentyna Herzinova 15 T2 Aquatics 1:32.90 12/01/22 RAFC Winter Cla
577Norah Lane 15 T2 Aquatics 1:32.97 12/01/22 RAFC Winter Cla
578Parker Johnson 15 Academy Aquatic Club 1:33.02 9/22/23 Kiefer - Speedo
579Kira Bahtic 16 Blue Wave Swimming 1:33.05 2/24/23 Spring Area 3 C
580Lily Gibbins 15 Titusville Swim Team 1:33.27 2/24/24 Area 6 Spring C
581Abbie Love 15 Area Tallahassee Aqua 1:33.33 7/29/23 FL Summer Area
582Jordan Huser 16 Unattached 1:33.33 10/05/23 FL Gateway Swim
583Kalea Wombles 15 Highlander Aquatic Cl 1:33.35 11/11/22 Patriot Aquatic
584Lucy Justus 16 Sarasota Sharks 1:33.44 1/29/21 Hot Chocolate I
585Ayanna Mitchell 15 Cbs Islanders 1:33.49 12/09/23 FL Harry Meisel
586Aylin Garibay 15 Unattached 1:33.85 10/29/21 Friday Night Un
587Sydney Dobbins 15 Tampa Y Swimming 1:33.94 9/22/23 Kiefer - Speedo
588Brooke Pothier 16 Dragon Swim Team 1:34.05 4/21/23 STA/TEAM Invite
589Josephine Cooper 16 Palma Ceia Swim Team 1:34.10 5/20/23 The PCL Don Ric
590Madi Napolitano 15 Loggerhead Aquatics 1:34.13 2/04/22 HYDRO4 Winter O
591Zoey Lin 16 Tampa Elite Aquatics 1:34.18 9/10/21 KAH20 Coach Kel
592Mannat Bakshi 16 Blue Dolfins 1:34.52 7/30/22 Area 2 Champion
593Brianna Box 15 Swim Florida 1:34.65 2/24/23 Spring Area 5 C
594Sally Rozelle 15 Unattached 1:34.74 10/07/23 FL St Petersbur
595Montserrat Hernandez 15 Swim Tampa Aquatics 1:34.76 10/13/23 GTSA TYR Swim C
596Ellis Imperi 15 South Lake Aquatics C 1:34.77 10/08/22 Elizabeth Kazec
597Lily Gorgol 16 Swim Tampa Aquatics 1:34.77 2/23/24 Spring Area 3 C
598Aeon Johnson 16 Sarasota Sharks 1:34.87 10/08/21 SYS Halloween M
599Abigail Houle 16 Titusville Swim Team 1:34.89 2/24/24 Area 6 Spring C
600Kalsa Bajracharya 15 Bolles School Sharks 1:34.94 2/24/24 Area 1 Spring C
601Amelia Boyle 15 Planet Swim Aquatics 1:35.03 2/02/24 Groundhog Day M
602Neveen Trevino 15 Swim Jax 1:35.08 10/14/22 BSS October Inv
603Hayes Lynch 15 Tampa Yacht & Country 1:35.10 5/20/23 The PCL Don Ric
604Jessica Scharlach 16 West Volusia Swim Clu 1:35.19 2/13/22 USRP Feb 2022 l
605Maayan Moshkovitz 15 Patriot Aquatics 1:35.27 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
606Nicola Mazewski 16 Windermere Lakers 1:35.32 12/01/22 RAFC Winter Cla
607Viktoriia Muntian 16 Blue Dolfins 1:35.34 11/10/23 Patriot Aquatic
608Anna Boffardi 16 YMCA of Florida's Fir 1:35.41 2/02/24 Groundhog Day M
609Hannah Blankenship 15 Clearwater Aquatic Te 1:35.46 10/07/22 GTSA TYR Swim C
610Audrey Hall 15 Spartan Aquatic Club 1:35.49 11/30/23 Winter Classic
611Amelia Lusk 16 Windermere Lakers 1:35.58 2/25/23 FL Spring Area
612Jenai Morris 16 Unattached 1:35.76 10/28/23 FL FHSAA Class
613Anna Leonard 15 Saint Petersburg Aqua 1:35.80 2/23/24 Spring Area 3 C
614Elina Goncalves 15 Sarasota Sharks 1:35.85 7/24/20 SYS Summer Soci
615Abigail Mann 15 Pipeline Swimming 1:35.87 2/25/22 Winter Area 3 C
616Kai Simon 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:35.91 10/21/22 SAINT PETERSBUR
617Ava Zimmerer 15 Pipeline Swimming 1:36.03 1/14/23 G.O.A.T. TYR T
618KayLynn Stokes 16 North Florida Swimmin 1:36.16 11/19/21 RAFC Almost Tur
619Lucia Dixon 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:36.39 9/22/23 Kiefer - Speedo
620Amaris Mitchell 15 Cbs Islanders 1:36.49 12/09/23 FL Harry Meisel
621Sophia Drevenkar 15 T2 Aquatics 1:36.50 1/12/24 T2 Aquatics Nap
622Sarah Sahid 16 Unattached 1:36.85 10/26/23 FL FHSAA Class
623Elie Hull 16 Unattached 1:36.85 9/23/23 FL 3rd Annual F
624Camila Diaz 15 Highlander Aquatic Cl 1:36.92 9/30/23 Elizabeth Kazec
625Elsie Craven 15 Indian River Aquatics 1:36.97 1/19/24 TCA Winter Open
626KatieJane Klepko 15 T2 Aquatics 1:37.01 10/27/23 T2 Spooktacular
627Suma Gadde 16 Unattached 1:37.04 10/28/23 FL FHSAA Class
628Rylie Lynch 15 North Florida Swimmin 1:37.08 9/30/23 EAJ Speedo Sept
629Mallory Blackburn 15 Flagler Fluid Swim Cl 1:37.11 12/09/23 FAST December O
630Valentina Nunez Rivas 15 Saint Petersburg Aqua 1:37.25 7/21/23 Summer Area 3 C
631Olivia Cowart 15 Wahoos of Jacksonvill 1:37.42 2/17/24 8th Annual Smal
632Gwen McFarland 15 YMCA of West Central 1:37.50 8/26/23 TYR Stingrays S
633Noemi Thibault 16 Titusville Swim Team 1:37.51 12/11/21 FL Harry Meisel
634Snehal Sahu 15 YMCA of Central Flori 1:37.60 2/21/20 Florida YMCA St
635Mia Blowers 15 Tampa Elite Aquatics 1:37.65 2/23/24 Spring Area 3 C
636Sana Inshan 15 Southwest Stars Swim 1:37.77 6/10/22 June Meet
637Mariah Calderon 15 U.S.R.P. Racers 1:37.79 12/05/20 Gator Holiday C
638Anna Russ 15 Gator Swim Club 1:37.82 2/23/24 Spring Area 4 C
639Cora Billingsley 15 Swim Florida 1:37.89 9/17/22 GCST FALL INVIT
640Lexi Huxohl 16 Castle Rock Swim Team 1:37.91 10/11/19 CO FST Swim Pin
641Sienna Peddie 16 Lakewood Ranch Swim A 1:38.00 1/19/24 Hot Chocolate I
642Bailey Buchanan 15 Fast Falcons 1:38.13 7/29/23 FL Summer Area
643Caroline Piercy 15 Titusville Swim Team 1:38.16 1/20/23 TCA Winter Open
644Emma Kamenov 16 Makos Aquatics Club o 1:38.32 2/17/24 8th Annual Smal
645Ariana Easters 15 Riptide Aquatics 1:38.39 2/19/22 RIptide Aquatic
646Camila Rodriguez-Rojas 16 Swim Florida 1:38.56 10/22/22 FL FHSAA Class
647Ava Romine 15 Swim Florida 1:38.58 12/11/21 T2 Candy Cane M
648Sophie Pierre 15 Tampa Bay Aquatics 1:38.64 12/17/22 3rd Annual TBAY
649Madison Brault 16 Sun Coast Swim Team 1:38.70 6/24/23 Riptide Aquatic
650Sarah Bernath 16 Haines City Tritons 1:38.78 7/30/22 Area 2 Champion
651Hannah Luznar 15 Hydro4 Swimming 1:38.84 9/09/22 Hydro4 Fall Cla
652Avery Richason 15 Rocket Swimming 1:39.12 11/17/23 RAFC Almost Tur
653Madelyn Carr 15 Blue Dolfins 1:39.42 2/25/23 FL Spring Area
654Daknishael Sanon 15 Lakewood Ranch Swim A 1:39.52 6/24/22 Summer Last Cha
655Reese McCambridge 16 Academy Aquatic Club 1:39.57 9/24/21 SPEEDO ALL AMER
656Savannah Stone 15 Tampa Elite Aquatics 1:39.63 11/03/23 FL STATEAM Vete
657Meghan Powell 15 Tampa Y Swimming 1:39.86 7/21/23 Summer Area 3 C
658Bella Bassing 15 Swim Florida 1:39.96 3/30/23 Destination Ath
659Anna Piotrowski 16 Area Tallahassee Aqua 1:40.00 12/18/21 ATAC Red-Green
660Zoe Denton 16 YMCA of Florida's Fir 1:40.02 10/13/23 October Meet
661Maisie Tunnicliffe 16 Planet Swim Aquatics 1:40.17 11/18/23 PSA Turkey Meet
662Lily Polender 15 Tampa Y Swimming 1:40.20 2/23/24 Spring Area 3 C
663Lilly Montero 15 Tampa Elite Aquatics 1:40.27 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
664Makiyah Wright 15 Florida Elite Swimmin 1:40.40 11/04/23 CAT Fall Harves
665Nuria Torres 15 Saint Cloud Aquatic T 1:40.42 10/26/19 Halloween Spook
666Eliana Vicencio 15 YMCA of West Central 1:40.50 6/25/22 Riptide Aquatic
667Chaeleigh McAvoy 16 Brighton Bullfrogs 1:40.56 11/01/19 CO Eaton Fall R
668Vivienne Hodge 15 Bolles School Sharks 1:40.70 2/24/24 Area 1 Spring C
669Haisten Carroll 15 Treasure Coast Aquati 1:40.73 11/18/22 RAFC Almost Tur
670Sophia Case 16 Unattached 1:40.79 10/27/22 FL FHSAA Class
671Willa Fitzpatrick 15 Windermere Lakers 1:40.80 2/27/21 FL Spring Area
672Hailey Szymanski 16 Pipeline Swimming 1:40.83 1/08/21 Winter Training
673Ashleigh Hardy 15 West Volusia Swim Clu 1:40.93 11/10/23 Patriot Aquatic
674Parmis Molavi 15 St. Augustine Cyclone 1:40.98 2/24/24 Area 1 Spring C
675Isabelle Hokanson 15 Sarasota Tsunami Swim 1:41.00 9/17/22 GCST FALL INVIT
676Mikayla Phan 16 Florida Elite Swimmin 1:41.02 2/25/22 Winter Area 3 C
677Natalie Smith 15 Patriot Aquatics 1:41.13 2/24/24 FL Spring Area
678Arianna Munoz 15 YMCA of Florida's Fir 1:41.15 10/14/22 BSS October Inv
679Kate Caborn 15 Highlander Aquatic Cl 1:41.30 1/21/23 Polar Bear Plun
680Addison Leach 16 Tampa Bay Aquatics 1:41.36 6/05/21 TBAY Beat The H
681Mya Marchido 15 Clearwater Aquatic Te 1:41.44 1/13/23 CAT Al Soltis M
682Katalina Cruzat Golding 16 United 1:41.71 5/20/23 USC Summer Deve
683Sophia Gudgeon 15 Greater Tampa Swim As 1:41.72 3/31/23 GTSA TYR Spring
684Avery Hurst 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:41.88 12/14/19 HARRY MEISEL WE
685Elysianne Davis 15 Gulf Coast Swim Team 1:42.22 9/23/23 GCST FALL INVIT
686Raine Waverka 15 T2 Aquatics 1:42.35 12/11/21 T2 Candy Cane M
687Maria Cabrera Mendez 15 Haines City Tritons 1:42.42 12/02/23 Winter Invitati
688Courtney Winkowski 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:42.58 7/22/22 Summer Area 3 C
689Ericka Ginder 16 Hydro4 Swimming 1:42.76 10/08/22 FL 2022 5-STAR
690Olivia Greer 16 Beaches Aquatic Club 1:43.24 2/04/22 BSS February Me
691Sadie Kapsokavathis 16 Brimingham Bloomfield 1:43.28 11/01/19 BBA Autumn IMX
692Maggie Phelps 15 U.S.R.P. Racers 1:43.50 9/17/22 FL Record Break
693Skylah Siegel 16 Unattached 1:43.63 8/27/22 SDA August Age
694Morgan Greaux 16 Pipeline Swimming 1:43.78 11/30/23 Winter Classic
695Camille Thompson 16 Greater Tampa Swim As 1:43.84 2/17/23 Last Chance Mee
696Emily Lamb 15 Treasure Coast Aquati 1:43.93 1/07/22 Tiger Shark Inv
697Cassie Barnes 15 Saint Petersburg Aqua 1:44.18 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
698Ella Bracken 16 Unattached 1:44.32 11/23/19 SPA & PYP NOVEM
699Harmony Young 15 U.S.R.P. Racers 1:44.62 2/19/23 February 2023 l
700Chloe Hodges 15 Radiant Aquatics 1:44.94 8/28/21 TYR Short Cours
701Joleigh Derbes 16 Tampa Yacht & Country 1:45.08 5/29/21 Private Club Le
702Sammy Iglesias 15 Greater Tampa Swim As 1:45.13 3/31/23 GTSA TYR Spring
703Mary Harre 15 Swim Tampa Aquatics 1:45.35 10/13/23 GTSA TYR Swim C
704Lillianna Raphael 15 Gulf Coast Swim Team 1:45.57 9/23/23 GCST FALL INVIT
705Layna Bialek 15 T2 Aquatics 1:45.70 12/10/22 T2 Candy Cane M
706Sophia Giarelli 15 Unattached 1:46.41 9/21/23 FL Western Conf
707Jaedyn Hoovis 15 Swim Florida 1:47.01 2/26/21 Spring South Ar
708Caroline Brewer 15 Swim Melbourne 1:47.13 10/16/21 TCSC Fall Invit
709Isabella Arwood 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:47.72 11/19/21 FL SPA - PYP NO
710Annelise Kummer 16 Sarasota Sharks 1:47.78 12/09/22 HARRY MEISEL WE
711Aubee Lippman 15 Area Tallahassee Aqua 1:48.11 5/13/23 ATAC May Develo
712Crystal Phillips 16 Radiant Aquatics 1:48.34 7/21/23 Summer Area 3 C
713Sophia Medina 15 St. Augustine Cyclone 1:49.13 2/17/24 8th Annual Smal
714Miley Rhoden 16 Episcopal AmberJax 1:49.77 11/20/21 EAJ Speedo Fall
715Julia Zampaglione 15 Windermere Lakers 1:50.18 12/02/21 RAFC Winter Cla
716Lucy Presecan 16 Rockets 1:50.19 8/13/21 TCA Aaron Vaugh
717Nina Accattato 16 Pipeline Swimming 1:50.77 2/04/22 CVST Sweetheart
718Payton Bonino 16 U.S.R.P. Racers 1:51.10 4/24/22 USRP April 2022
719Autumn Lebron 15 Tampa Y Swimming 1:51.44 2/23/24 Spring Area 3 C
720Lexi Berglund 15 Bluetide Aquatics Tea 1:51.46 6/26/21 Riptide Aquatic
721Elizabeth Waters 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:51.60 10/09/20 WFLA Halloween
722Zoe Quemba 15 Planet Swim Aquatics 1:51.72 2/02/24 Groundhog Day M
723Sahitya Setty 16 United 1:51.82 1/27/23 Mac Crutchfield
724Sally Wilsey 16 Ohana Swim Club 1:52.57 9/11/22 FL USRP Age Gro
725Lyla Mucenski 15 Lakewood Ranch Swim A 1:52.86 1/20/23 Hot Chocolate I
726Bella Guy 15 YMCA of Florida's Fir 1:53.49 2/02/24 Groundhog Day M
727Chloe Beland 16 Bluetide Aquatics Tea 1:54.31 7/21/23 Summer Area 3 C
728Amelia Froehlich 15 Ohana Swim Club 1:54.74 4/16/23 USRP April 2023
729Stella Rodriguez 16 Fast Falcons 1:55.23 12/09/23 FAST December O
730Blythe Harrell 15 Columbia Swim Team 1:55.27 1/26/24 MAC Crutchfield
731Abigail Leyte-Vidal 16 Haines City Tritons 1:55.62 11/17/23 FL SPAPYP Novem
732Ani Abrahamyan 15 Loggerhead Aquatics 1:56.99 1/15/21 January LA @ BS
733Abbey Benjamin 15 Haines City Tritons 1:58.03 12/02/23 Winter Invitati
734Sofia Silva 15 Pipeline Swimming 1:58.61 6/24/23 Riptide Aquatic
735Bernice Orellana 16 Swim Tampa Aquatics 1:59.16 11/03/23 FL STATEAM Vete
736Shelby Bray 16 Tampa Y Swimming 1:59.96 8/27/22 Stingrays SCY S
737Reese Bailey 15 Blue Wave Swimming 2:00.71 1/15/21 Al Soltis Memor
738Sophia Gallus 15 Piranhas YMCA Palm Ha 2:00.74 7/21/23 Summer Area 3 C
739Samantha Sutton 15 Tampa Y Swimming 2:01.41 2/23/24 Spring Area 3 C
740Alena Bachmann 15 YMCA of Central Flori 2:03.56 11/17/23 RAFC Almost Tur
741Olivia Juntunen 15 Sarasota Tsunami Swim 2:03.62 10/08/21 TYR Octoberfest
742Abbie Flemming 15 Nocatee Bluetide Swim 2:05.77 12/06/19 YCF Winter Clas
743Molly Martinez 15 West Volusia Swim Clu 2:07.19 11/11/22 Patriot Aquatic
744Lexie Spencer 16 Radiant Aquatics 2:08.96 2/17/23 16th Annual TBA
745Riley Miskovich 15 Swim Florida 2:11.90 2/28/20 Area 5 Spring C
746Mandy Flaherty 16 Flagler Fluid Swim Cl 2:13.69 12/18/22 December USRP 2
747Danica Birriel-Rivera 16 Titan Swim Team 2:22.74 10/26/19 NTC Aquatics IM
Train For The Best Results With The Latest Women's Tech Suits, One & Two-Pieces & More Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application