Florida Swimming
Girls Age 15 & 16
100 Yards Breaststroke
9/1/2023 to 8/31/2024
Short Course Yards (SCY)
Rankings by Current Season We offer two types of swimmer rankings:Current Season and Career Best. The Current Season rankings only include results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024.The Career Best rankings are based upon career best times for each event. This set of rankings is based only upon results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024. Age is the swimmer's age on the date of the swim meet.
Swimmer
Age at Meet
Team
Time
Date
Swim Meet
1Addison Bitel 15 Unattached 1:02.23 11/04/23 FL FHSAA Class
2Victoria Edgar 15 Unattached 1:02.41 11/04/23 FL FHSAA Class
3Madyson Hartway 16 Sarasota Sharks 1:02.65 3/07/24 Florida Swimmin
4Riley Leach 16 Unattached 1:03.01 11/10/23 FL FHSAA Class
5Aidyn Reese 15 Laker Swim 1:03.42 3/07/24 Florida Swimmin
6Carolina Daher 16 Laker Swim 1:04.10 12/06/23 Speedo Winter J
7Savannah Branon 16 Bolles School Sharks 1:04.33 12/06/23 Speedo Winter J
8Ruby Broadfoot 16 Sarasota Sharks 1:04.64 12/01/23 Speedo Gator Ho
9Gabriella Marim 15 Bolles School Sharks 1:04.88 11/30/23 Winter Classic
10Eva Whitehead 16 Gator Swim Club 1:05.00 3/07/24 Florida Swimmin
11Ashley Leblanc 16 Tampa Bay Aquatics 1:05.02 3/07/24 Florida Swimmin
12Catherine Dieffenthaller 15 Saint Petersburg Aqua 1:05.09 3/07/24 Florida Swimmin
13Grace Higdon 15 Bolles School Sharks 1:05.25 11/30/23 Winter Classic
14Lila Higgo 16 Unattached 1:05.32 9/16/23 FL Plapp Memori
15Ivanka Bukele 16 Unattached 1:05.33 10/26/23 FL FHSAA Class
16Zoe Gruber 15 Sarasota Sharks 1:05.35 3/07/24 Florida Swimmin
17Reese Messal 16 Unattached 1:05.39 11/10/23 FL FHSAA Class
18McKenna Smith 16 Unattached 1:05.61 11/04/23 FL FHSAA Class
19Sadie Minich 16 Tampa Elite Aquatics 1:05.93 3/07/24 Florida Swimmin
20Alexis Petrosevich 16 Planet Swim Aquatics 1:06.14 3/07/24 Florida Swimmin
21Danika Senekal 16 Blue Dolfins 1:06.19 11/30/23 Winter Classic
22Mallory Baker 16 Unattached 1:06.31 9/23/23 FL Lake Brantle
23Isabella Frazier 15 Unattached 1:06.45 9/23/23 FL Lake Brantle
24Kylie Elrod 15 Bolles School Sharks 1:06.49 3/07/24 Florida Swimmin
25Zoee Fulton 15 Hydro4 Swimming 1:06.55 3/07/24 Florida Swimmin
26Carmen Bunt 16 Sarasota Sharks 1:06.67 3/07/24 Florida Swimmin
27Mary Twomey 16 Unattached 1:06.70 11/01/23 FL FHSAA Class
28Hollace Stokes 16 Laker Swim 1:06.82 9/30/23 Elizabeth Kazec
29Angelina Lista 15 Sarasota Sharks 1:06.88 12/01/23 Speedo Gator Ho
30Sonja Petrov 15 Academy Aquatic Club 1:06.99 3/07/24 Florida Swimmin
31Sydney Player 15 Planet Swim Aquatics 1:07.02 12/08/23 SC SCSC Blizzar
32Arlee Abbey 16 Bolles School Sharks 1:07.07 11/30/23 Winter Classic
33Peyton Loving 16 Unattached 1:07.44 9/23/23 FL 3rd Annual F
34Morgan Gibson 16 Sun Coast Swim Team 1:07.47 3/07/24 Florida Swimmin
35Monica Digaetani 16 Planet Swim Aquatics 1:07.55 3/07/24 Florida Swimmin
36Brooke Jorgenson 15 Bolles School Sharks 1:07.61 3/07/24 Florida Swimmin
37Eden Jennings 16 Academy Aquatic Club 1:07.64 2/23/24 Spring Area 3 C
38Sadie Jahn 16 Unattached 1:07.92 11/10/23 FL FHSAA Class
39Cora Falvey 16 Unattached 1:08.03 9/23/23 FL Lake Brantle
40Bryce Palmer 15 Riptide Aquatics 1:08.09 3/07/24 Florida Swimmin
41Reese Vetor 15 T2 Aquatics 1:08.20 3/07/24 Florida Swimmin
42Danica Aten 15 Unattached 1:08.39 9/30/23 FL Tri-County I
43Lana Kurmay 15 Unattached 1:08.56 11/02/23 FL FHSAA Class
44Madelyn Bussom 15 Unattached 1:08.57 3/07/24 Florida Swimmin
45Sophia Johnson 15 Unattached 1:08.61 9/30/23 FL FSPA High Sc
46Gabriella Gonzalez 16 Unattached 1:08.66 11/10/23 FL FHSAA Class
47Arianna Wertheim 16 Southwest Stars Swim 1:08.68 9/30/23 Elizabeth Kazec
48Gracie Lanning 16 Unattached 1:08.77 9/16/23 FL Plapp Memori
49Lindsey Annunziato 16 Seminole Aquatics 1:08.88 3/07/24 Florida Swimmin
50Sydney Koshinski 16 Sarasota Sharks 1:09.04 12/01/23 Speedo Gator Ho
51Elena Rollen 15 Rocket Swimming 1:09.09 3/07/24 Florida Swimmin
52Lolly Milbaum 16 Sarasota Sharks 1:09.12 12/01/23 Speedo Gator Ho
53Vanessa Calva 15 Riptide Aquatics 1:09.35 12/01/23 CAT Jingle Bell
54Sophie Nichols 15 Florida Elite Swimmin 1:09.41 3/07/24 Florida Swimmin
55Marissa Hengesbach 16 Laker Swim 1:09.47 11/30/23 Winter Classic
56Kylie Morton 16 Bolles School Sharks 1:09.69 11/30/23 Winter Classic
57Layla Farooq 16 Florida Elite Swimmin 1:09.83 1/12/24 FAST Polar Bear
58Lindsey Annunziato 16 Seminole Aquatics 1:09.92 2/24/24 FL Spring Area
59Victoria Weldon 16 Episcopal AmberJax 1:09.93 3/07/24 Florida Swimmin
60Maddie Polk 16 Pipeline Swimming 1:10.01 1/26/24 MAC Crutchfield
61Rileigh Revere 15 Bolles School Sharks 1:10.05 11/30/23 Winter Classic
62Cassidee Moore 15 Unattached 1:10.09 11/11/23 FL FHSAA Class
63Kayleigh Smith 16 Unattached 1:10.18 10/27/23 FL FHSAA Class
64Mariana Bustamante Garcia 15 Montverde Aquatic Clu 1:10.19 3/27/24 FL ISCA Interna
65Alexa Bartling 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:10.28 12/01/23 Speedo Gator Ho
66Milena Fix 16 Piranhas YMCA Palm Ha 1:10.37 12/01/23 Speedo Gator Ho
67Meredith Mendenhall 16 Unattached 1:10.40 10/26/23 FL FHSAA Class
68Claire Whitaker 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:10.46 12/01/23 Speedo Gator Ho
69Karen Hoefler 15 Blue Dolfins 1:10.57 3/07/24 Florida Swimmin
70Adeline Cloutier 16 Tampa Elite Aquatics 1:10.67 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
71Taylor Wagner 15 Patriot Aquatics 1:10.72 3/07/24 Florida Swimmin
72Lucy Megginson 15 Southwest Stars Swim 1:10.73 12/01/23 Speedo Gator Ho
73Miles Zajac 15 Treasure Coast Swimmi 1:10.83 12/01/23 Speedo Gator Ho
74Alejandra Perez 16 Fast Falcons 1:10.87 3/07/24 Florida Swimmin
75Camryn Brown 16 Blue Wave Swimming 1:10.93 1/12/24 FAST Polar Bear
76Sophie Schuh 15 Rocket Swimming 1:11.03 2/02/24 Stanton C. Crai
77Katie Schischa 16 Greater Orlando Aquat 1:11.05 11/30/23 Winter Classic
78Gracie Barowsky 15 Blue Dolfins 1:11.09 11/10/23 Patriot Aquatic
79Thea Ong 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:11.19 3/07/24 Florida Swimmin
80Stella Chicles 16 Unattached 1:11.36 9/23/23 FL Lake Brantle
81Katie Wolfe 16 Fast Falcons 1:11.50 3/07/24 Florida Swimmin
82Addison Bradley 16 Unattached 1:11.56 10/27/23 FL FHSAA Class
83Elle Loehr 16 Bolles School Sharks 1:11.61 3/07/24 Florida Swimmin
84Mackenzie MacLean 16 Unattached 1:11.69 10/27/23 FL FHSAA Class
85Ansley Allen 16 Academy Aquatic Club 1:11.76 9/22/23 Kiefer - Speedo
86Kyleigh Cohil 16 Patriot Aquatics 1:11.91 3/07/24 Florida Swimmin
87Nelanee Fulton 16 Hydro4 Swimming 1:11.98 10/13/23 October Meet
88Haley Hopkins 16 Patriot Aquatics 1:12.00 11/10/23 Patriot Aquatic
89Zharra Conner 16 Sarasota Sharks 1:12.01 3/07/24 Florida Swimmin
90Ana Easter 15 Sarasota Sharks 1:12.13 3/07/24 Florida Swimmin
91Natalie Lyme 16 Unattached 1:12.17 10/27/23 FL FHSAA Class
92Sophie Mokhiber 15 T2 Aquatics 1:12.26 1/12/24 T2 Aquatics Nap
93Addie Barowsky 15 Blue Dolfins 1:12.27 11/10/23 Patriot Aquatic
94Morgan Labella 16 Florida Elite Swimmin 1:12.33 3/07/24 Florida Swimmin
95Riley Sica 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:12.43 3/07/24 Florida Swimmin
96Hailey Denham 16 Unattached 1:12.50 9/23/23 FL Lake Brantle
97Regan Bright 16 Florida Elite Swimmin 1:12.59 3/07/24 Florida Swimmin
98Jena Ruste 16 Florida Elite Swimmin 1:12.68 3/07/24 Florida Swimmin
99Molly McKinney 15 Patriot Aquatics 1:12.72 11/10/23 Patriot Aquatic
100Sidney Stromberg 16 South Lake Aquatic Cl 1:12.78 1/12/24 SE Ralph Crocke
101Annelise Meidt 16 Unattached 1:12.80 9/29/23 FL Hillsborough
102Kate Pelot 16 Planet Swim Aquatics 1:12.85 11/18/23 PSA Turkey Meet
103Madison Whidden 15 Opelika Swim Team 1:12.88 12/16/23 GA Battle of th
104Cora Foxwell-Jones 15 Bolles School Sharks 1:12.99 3/07/24 Florida Swimmin
105Sam Henkel 15 Radiant Aquatics 1:13.03 3/07/24 Florida Swimmin
106Caitlin Bartle 16 Blue Dolfins 1:13.08 1/26/24 MAC Crutchfield
107Aubrey Tuthill 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:13.10 11/04/23 CAT Fall Harves
108Courtney Chetko 16 Patriot Aquatics 1:13.34 11/10/23 Patriot Aquatic
109Kaya Robertson 15 Southwest Stars Swim 1:13.35 2/02/24 FAST February I
110Kasey Roy 16 Charlotte County Swim 1:13.42 1/20/24 Winterfest Swim
111Jb Kodera 15 Blue Dolfins 1:13.45 11/10/23 Patriot Aquatic
112Sofi Pigulevsky 16 Unattached 1:13.71 9/23/23 FL 3rd Annual F
113Karrington Hansen 15 Saint Petersburg Aqua 1:13.79 12/08/23 HARRY MEISEL WE
114Cecilia Duda 16 Unattached 1:13.84 10/26/23 FL FHSAA Class
115Mary Noga 15 Saint Petersburg Aqua 1:13.89 2/23/24 Spring Area 3 C
116Adalyn Scherer 15 Florida Elite Swimmin 1:13.89 2/23/24 Spring Area 3 C
117Trinity Lucas 16 Greater Orlando Aquat 1:13.91 2/24/24 FL Spring Area
118Natasha Goodwin 15 Blue Dolfins 1:13.92 1/26/24 MAC Crutchfield
119Ivy Fistrovic 15 Blue Wave Swimming 1:14.01 2/23/24 Spring Area 3 C
120Jamie Creel 15 Unattached 1:14.04 9/30/23 FL FSPA High Sc
121Sophie Griffis 15 Blue Wave Swimming 1:14.04 3/07/24 Florida Swimmin
122Alicia Barnes 15 Unattached 1:14.06 10/27/23 FL FHSAA Class
123Ava Green 16 Unattached 1:14.17 10/24/23 FL FHSAA Class
124Reese Alfajora 16 Tampa Y Swimming 1:14.26 12/08/23 HARRY MEISEL WE
125Morgan Jorgensen 16 Blue Dolfins 1:14.28 2/03/24 BD February 202
126Ava Broome 16 U.S.R.P. Racers 1:14.35 12/01/23 Speedo Gator Ho
127Ellie Bosque 15 Southwest Stars Swim 1:14.39 9/30/23 Elizabeth Kazec
128Tynan Tracy 15 Unattached 1:14.42 9/23/23 FL Lake Brantle
129Campbell Stever 16 Fast Falcons 1:14.75 9/24/23 FAST Pentathlon
130Rylie Smith 15 Patriot Aquatics 1:14.84 2/24/24 FL Spring Area
131Hailey Benton 15 Southwest Stars Swim 1:14.88 11/10/23 Patriot Aquatic
132Bella Slagter 15 Charlotte County Swim 1:14.89 1/12/24 GCST WINTER INV
133Ava Fuller 16 Gator Swim Club 1:14.93 9/24/23 FAST Pentathlon
134Ingrid Ford 16 Unattached 1:15.03 10/27/23 FL FHSAA Class
135Caroline MacDonald 15 Planet Swim Aquatics 1:15.04 12/08/23 SC SCSC Blizzar
136Juliana Dubray 16 Laker Swim 1:15.27 9/30/23 Elizabeth Kazec
137Kate Rodger 15 Unattached 1:15.32 1/12/24 FAST Polar Bear
138Allie Chung 15 Sarasota Sharks 1:15.33 1/19/24 Hot Chocolate I
139Amanda Saiz 15 Unattached 1:15.41 10/26/23 FL FHSAA Class
140Audrey Zajac 15 Treasure Coast Swimmi 1:15.62 3/07/24 Florida Swimmin
141Julia Cooper 15 Unattached 1:15.67 10/28/23 FL FHSAA Class
142Amanda Viera 15 Swim Tampa Aquatics 1:15.69 2/23/24 Spring Area 3 C
143Annabel Braun 15 Tampa Bay Aquatics 1:15.81 12/01/23 Speedo Gator Ho
144Nila Harish 16 Unattached 1:15.85 10/27/23 FL FHSAA Class
145Lindsey Horn 15 Unattached 1:15.87 10/28/23 FL FHSAA Class
146Haylee Hite 16 Planet Swim Aquatics 1:15.89 10/13/23 October Meet
147Laila Chance 16 Sarasota Sharks 1:15.91 1/19/24 Hot Chocolate I
148McKenna Coris 15 Unattached 1:15.95 9/30/23 FL FSPA High Sc
149Lola Geist 15 Unattached 1:15.98 10/24/23 FL FHSAA Class
150nicole Avila 15 Episcopal AmberJax 1:15.98 9/30/23 EAJ Speedo Sept
151Ava Oshinski 16 Unattached 1:16.00 10/27/23 FL FHSAA Class
152Bella Philpott 16 Rocket Swimming 1:16.06 11/17/23 RAFC Almost Tur
153Adriel Pratt 16 Bolles School Sharks 1:16.07 10/13/23 October Meet
154Lauren Hutton 16 Unattached 1:16.07 10/31/23 FL FHSAA Class
155Gemma Gledhill 15 Sarasota Sharks 1:16.09 1/19/24 Hot Chocolate I
156Alex LaBohn 16 Unattached 1:16.17 9/29/23 FL Hillsborough
157Aerin Wyman 15 Cocoa Beach Tsunami S 1:16.28 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
158Ella Beverly 15 Unattached 1:16.28 9/23/23 FL TOI @ Indian
159Gwennie Anderson 15 Unattached 1:16.30 10/27/23 FL FHSAA Class
160Sarah Beirne 15 Unattached 1:16.30 10/27/23 FG FHSAA Class
161Alessandra Quintana 16 Gator Swim Club 1:16.43 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
162Bella Craven 16 Southwest Stars Swim 1:16.45 9/30/23 Elizabeth Kazec
163Eva Schischa 16 Greater Orlando Aquat 1:16.45 2/24/24 FL Spring Area
164Elise Gearhart 15 Unattached 1:16.46 9/16/23 FL Plapp Memori
165Ashlyn Peri 16 Unattached 1:16.49 9/23/23 FL Lake Brantle
166Eva Thompson 16 Episcopal AmberJax 1:16.55 2/24/24 Area 1 Spring C
167Montserrat Coss Amieva 16 Swim Tampa Aquatics 1:16.66 10/13/23 GTSA TYR Swim C
168Carolina Seoane 15 Laker Swim 1:16.67 2/24/24 FL Spring Area
169Sydney Moore 16 Unattached 1:16.72 9/16/23 FL BACC Swimmin
170Gina Faunce 16 Planet Swim Aquatics 1:16.86 12/08/23 SC SCSC Blizzar
171Skye Persechino 15 Swim Florida 1:16.94 1/12/24 T2 Aquatics Nap
172Shannon Flaherty 16 Unattached 1:17.06 9/23/23 FL 3rd Annual F
173Cali Treeman-Reinke 15 Blue Dolfins 1:17.10 2/24/24 FL Spring Area
174Isabel Yang 15 Unattached 1:17.11 9/23/23 FL 3rd Annual F
175Emily Ross 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:17.11 2/02/24 TBAC Winter Mee
176Sabrina Lara 16 Swim Florida 1:17.16 3/21/24 Destination Ath
177Hadassah Gusmao 16 Southwest Stars Swim 1:17.16 2/02/24 FAST February I
178Emily Ong 16 Highlander Aquatic Cl 1:17.21 11/10/23 Patriot Aquatic
179Gianna Buchanan 15 T2 Aquatics 1:17.24 1/12/24 T2 Aquatics Nap
180Autumn Bennett 16 Unattached 1:17.30 9/23/23 FL Lake Brantle
181Angie Lekov 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:17.44 11/04/23 CAT Fall Harves
182Jaid Leung 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:17.53 2/23/24 Spring Area 3 C
183Allie Warrner 15 Blue Dolfins 1:17.59 11/30/23 Winter Classic
184Adrianna Galliano 15 Sarasota Sharks 1:17.63 1/19/24 Hot Chocolate I
185Reese Denman 16 Tampa Bay Aquatics 1:17.68 4/13/24 4th Annual TBAY
186Kylie Coles 15 The Berkeley Barracud 1:17.69 1/19/24 Hot Chocolate I
187Amanda Saiz 15 Pine Island Aquatics 1:17.71 12/07/23 33rd Annual Win
188Victoria Davenport 16 Gator Swim Club 1:17.72 12/01/23 Speedo Gator Ho
189Isabel Rasmussen 16 T2 Aquatics 1:17.80 1/12/24 T2 Aquatics Nap
190Ayla Williams 16 Unattached 1:17.88 9/30/23 FL FSPA High Sc
191Alex Kinsey 16 Radiant Aquatics 1:17.92 12/01/23 CAT Jingle Bell
192Mia Stout 16 Area Tallahassee Aqua 1:17.95 1/12/24 FAST Polar Bear
193Lexie O'Keefe 15 Hydro4 Swimming 1:18.03 11/10/23 Patriot Aquatic
194Kiera Myers 16 Unattached 1:18.07 9/16/23 FL Record Break
195Keyda Sagastume 15 Indian River Aquatics 1:18.12 10/14/23 TCSC Fall Invit
196Laurel Carson 15 Hydro4 Swimming 1:18.17 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
197Lara Braganza 16 Fast Falcons 1:18.20 9/24/23 FAST Pentathlon
198Lillian Tomczyk 16 Sarasota Sharks 1:18.22 11/03/23 SYS Turkey Meet
199Mya Ramdayal 15 Unattached 1:18.27 11/02/23 FL FHSAA Class
200Carmella Cuccinello 15 Unattached 1:18.27 10/27/23 FL FHSAA Class
201Ainsley Macadams 15 Planet Swim Aquatics 1:18.41 11/18/23 PSA Turkey Meet
202Hannah Turner 15 North Florida Swimmin 1:18.41 2/24/24 Area 1 Spring C
203Michelle Meidt 16 Blue Wave Swimming 1:18.55 12/01/23 CAT Jingle Bell
204Addison Barber 15 Area Tallahassee Aqua 1:18.61 2/23/24 Spring Area 4 C
205Nicole Shanks 16 Fast Falcons 1:18.62 9/24/23 FAST Pentathlon
206Sophia Hernandez-Flores 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:18.63 2/02/24 TBAC Winter Mee
207Katelyn Merrell 16 Loggerhead Aquatics 1:18.66 2/02/24 Groundhog Day M
208Ava Ehinger 16 Fast Falcons 1:18.68 2/02/24 FAST February I
209Jovi Anderson 15 Unattached 1:18.69 9/16/23 FL Record Break
210Abigail Groves 15 Tampa Y Swimming 1:18.72 2/23/24 Spring Area 3 C
211Mikayla Ilog 16 Unattached 1:18.74 10/27/23 FL FHSAA Class
212Paige Houdek 15 Unattached 1:18.76 10/26/23 FL FHSAA Class
213Katie Key 15 Planet Swim Aquatics 1:18.76 2/02/24 Groundhog Day M
214Daphne Schemel 15 Sarasota Sharks 1:18.81 10/13/23 SYS Halloween M
215Lily Veltman 15 Unattached 1:18.82 10/28/23 FL FHSAA Class
216Gina Smith 15 Tampa Bay Aquatics 1:18.83 2/23/24 Spring Area 3 C
217Aurora Czifrak 15 Patriot Aquatics 1:18.92 2/24/24 FL Spring Area
218Marylin Truong 15 Patriot Aquatics 1:19.03 11/10/23 Patriot Aquatic
219Alexa Ferro 16 Unattached 1:19.06 9/30/23 FL FSPA High Sc
220Liz Khodzhaieva 15 YMCA of Southwest Flo 1:19.09 3/21/24 Destination Ath
221Summer VanWagenen 15 Spartan Aquatic Club 1:19.20 2/02/24 Groundhog Day M
222Mackenzie Malone 16 U.S.R.P. Racers 1:19.23 12/01/23 Speedo Gator Ho
223Ava Hamilton 15 Tampa Elite Aquatics 1:19.31 12/01/23 CAT Jingle Bell
224Dana Willets 15 Planet Swim Aquatics 1:19.35 2/24/24 Area 1 Spring C
225Evie Henry 15 Bolles School Sharks 1:19.40 10/13/23 October Meet
226Amelie Rudometkin 15 Planet Swim Aquatics 1:19.40 2/24/24 Area 1 Spring C
227Emma Cruz 15 Laker Swim 1:19.47 11/17/23 RAFC Almost Tur
228Emily Stukenborg 15 Sarasota Sharks 1:19.47 12/08/23 HARRY MEISEL WE
229Anya Burtak 15 Sarasota Sharks 1:19.49 1/19/24 Hot Chocolate I
230Anne-philippe Robelin 16 Patriot Aquatics 1:19.50 11/10/23 Patriot Aquatic
231Kate Cashman 15 Academy Aquatic Club 1:19.58 2/23/24 Spring Area 3 C
232Layla Watson 15 Fast Falcons 1:19.63 2/02/24 FAST February I
233Kylie Jelfimow 16 Unattached 1:19.64 10/27/23 FG FHSAA Class
234Emily Harris 15 Unattached 1:19.71 10/24/23 FL FHSAA Class
235Katie Purcell 16 Tampa Y Swimming 1:19.82 2/23/24 Spring Area 3 C
236Regina Martinez Barrios 15 Indian River Aquatics 1:19.82 2/24/24 Area 6 Spring C
237Noelle Panna 16 Gator Swim Club 1:19.87 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
238Maya VanDam 16 Highlands Hurricanes 1:20.06 11/05/23 SUNDAY MORNING
239Ellery Flanagan 16 Unattached 1:20.12 10/21/23 FL FHSAA Class
240Emma Collins 15 Rocket Swimming 1:20.14 12/09/23 FL Harry Meisel
241Zara Jaffe 16 United 1:20.19 1/26/24 MAC Crutchfield
242Kiley Naramore 16 Tampa Y Swimming 1:20.27 2/23/24 Spring Area 3 C
243Abbey Shaughnessy 15 Tampa Y Swimming 1:20.43 12/08/23 HARRY MEISEL WE
244Mariela Johnson 16 Cocoa Beach Tsunami S 1:20.45 2/24/24 Area 6 Spring C
245Keelyn Underdown 15 Loggerhead Aquatics 1:20.46 11/30/23 Winter Classic
246Lia Richards 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:20.47 12/08/23 HARRY MEISEL WE
247Elizabeth Amaris 15 South Lake Aquatic Cl 1:20.52 2/17/24 SLAC Last Chanc
248Molly Braybrook 15 Lakewood Ranch Swim A 1:20.53 2/23/24 Spring Area 5 C
249Kinley Meislahn 15 Sarasota Sharks 1:20.55 1/19/24 Hot Chocolate I
250Isabella Navarro 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:20.61 12/08/23 HARRY MEISEL WE
251Ally Figueroa 15 Swim Florida 1:20.63 1/12/24 T2 Aquatics Nap
252Nittiya Boyce 16 Indian River Aquatics 1:20.64 2/02/24 Stanton C. Crai
253Royal Kulick 15 Makos Aquatics Club o 1:20.68 2/17/24 8th Annual Smal
254Abby Hissa 16 Tampa Elite Aquatics 1:20.68 9/08/23 KAH20 Coach Kel
255Jessica Harner 15 Brevard Swim Club 1:20.70 10/14/23 TCSC Fall Invit
256Skylar Ingram 15 Highlander Aquatic Cl 1:20.72 11/30/23 Winter Classic
257Catherine Weldon 15 Episcopal AmberJax 1:20.77 2/24/24 Area 1 Spring C
258Elissa Noles 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:20.79 9/08/23 KAH20 Coach Kel
259Casey Fair 16 Columbia Swim Team 1:20.84 2/17/24 8th Annual Smal
260Kate Johnson 15 Florida Elite Swimmin 1:21.26 1/12/24 FAST Polar Bear
261Aniela Kelly 15 Indian River Aquatics 1:21.36 2/24/24 Area 6 Spring C
262Sophia Yurko 16 T2 Aquatics 1:21.41 2/23/24 Spring Area 5 C
263Anna Ling 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:21.43 9/08/23 KAH20 Coach Kel
264Anna DeVault 16 Laker Swim 1:21.45 2/02/24 FAST February I
265Olivia Strickland 16 St. Augustine Cyclone 1:21.54 2/17/24 8th Annual Smal
266Samantha Hall 16 Unattached 1:21.72 9/23/23 FL Pinellas Cou
267Monica Heeg 15 Sea Dragon Aquatics 1:21.75 12/01/23 Sea Dragon Aqua
268Amy Higerd 16 Blue Dolfins 1:21.81 2/24/24 FL Spring Area
269Zoey Marzonie 15 Sea Dragon Aquatics 1:21.85 3/21/24 Destination Ath
270Kaitlyn Porter 15 Academy Aquatic Club 1:21.90 10/13/23 FL WFLA Hallowe
271ANALU Campos 16 Swim Melbourne 1:21.90 12/09/23 FL Harry Meisel
272Reagan Owen 15 United 1:21.99 1/26/24 MAC Crutchfield
273Jordan Coppola 16 Makos Aquatics Club o 1:22.14 2/17/24 8th Annual Smal
274Julia Murdzhev 15 Unattached 1:22.21 10/24/23 FL FHSAA Class
275Claire Schau 16 Sarasota Sharks 1:22.24 2/23/24 Spring Area 5 C
276Abbie McGovern 16 Makos Aquatics Club o 1:22.29 11/17/23 GPAC Gravy Bowl
277Annabelle Weidenmiller 15 T2 Aquatics 1:22.32 9/23/23 GCST FALL INVIT
278Juliana Jordan 15 T2 Aquatics 1:22.34 11/30/23 Winter Classic
279Caitlin Carter 16 Florida Elite Swimmin 1:22.45 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
280Claire Gentner 16 Tampa Y Swimming 1:22.60 2/23/24 Spring Area 3 C
281Angelina Ramos 16 Unattached 1:22.69 11/02/23 FL FHSAA Class
282Megan Sampson 16 T2 Aquatics 1:22.79 2/23/24 Spring Area 5 C
283Audrey Hale 16 Blue Dolfins 1:22.84 11/30/23 Winter Classic
284Mia Fackler 15 Florida Elite Swimmin 1:22.88 2/02/24 FAST February I
285Rei Koerber 15 T2 Aquatics 1:22.91 1/12/24 T2 Aquatics Nap
286Sofia Adams 16 Swim Melbourne 1:22.96 2/24/24 Area 6 Spring C
287Baylinn Pisowicz 16 Tampa Y Swimming 1:22.97 2/23/24 Spring Area 3 C
288Zoie Johansen 16 Patriot Aquatics 1:22.97 11/10/23 Patriot Aquatic
289Stella Dera 15 Bolles School Sharks 1:23.02 11/30/23 Winter Classic
290Isabella Vangundy 16 Blue Marlins Aquatic 1:23.31 11/17/23 RAFC Almost Tur
291Julia Jones 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:23.56 11/17/23 FL SPAPYP Novem
292Reagan Weiss 15 Unattached 1:23.70 10/26/23 FL FHSAA Class
293Anabel Tocco 16 YMCA of Southwest Flo 1:23.71 9/23/23 GCST FALL INVIT
294Serena Leisure 15 Saint Petersburg Aqua 1:23.84 2/23/24 Spring Area 3 C
295Chelsea Andersen 16 Tampa Elite Aquatics 1:24.03 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
296Callie Trussler 15 Florida Elite Swimmin 1:24.03 2/02/24 FAST February I
297Charlotte Ulewicz 15 Gator Swim Club 1:24.04 9/24/23 FAST Pentathlon
298Naomi Gallagher 15 Fast Falcons 1:24.15 2/02/24 FAST February I
299Hayden Jansen 15 Indian River Aquatics 1:24.18 10/14/23 TCSC Fall Invit
300Suhani Gawde 15 United 1:24.19 1/26/24 MAC Crutchfield
301Addison Evans 16 SwimRise Aquatics 1:24.20 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
302Emy Dupee 16 Episcopal AmberJax 1:24.25 2/02/24 Groundhog Day M
303Caroline McGucken 15 Greater Tampa Swim As 1:24.49 4/05/24 GTSA TYR Spring
304Mackenzie O'Keefe 16 Hydro4 Swimming 1:24.51 11/10/23 Patriot Aquatic
305Abigail Corbett 15 SwimRise Aquatics 1:24.54 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
306Emery Tindoll 16 Greater Tampa Swim As 1:24.62 2/16/24 Last Chance Mee
307Elle Kushner 15 Blue Dolfins 1:24.68 1/26/24 MAC Crutchfield
308Briza Gonzalez 15 Swim Florida 1:24.81 12/09/23 FL CCS Holiday
309Landry Ozmore 15 Unattached 1:24.89 9/23/23 FL 3rd Annual F
310Emerson Woods 15 Sarasota Sharks 1:24.93 1/19/24 Hot Chocolate I
311Zaharo Korovesis 15 Area Tallahassee Aqua 1:25.01 11/04/23 Peanut Invitati
312Georgia Summers 16 Trinity Prep Aquatics 1:25.27 2/02/24 Groundhog Day M
313Sophie Simons 15 Swim Florida 1:25.45 2/23/24 Spring Area 5 C
314Hudson Payne 15 Unattached 1:25.45 10/05/23 FL Gateway Swim
315Ashley Randall 15 Beaches Aquatic Club 1:25.52 11/10/23 Patriot Aquatic
316Momo Sutton 16 Kissimmee Swim Associ 1:25.80 12/09/23 FL Harry Meisel
317Lucey Tucker 16 Unattached 1:25.87 10/27/23 FL FHSAA Class
318Mariana Fernandez 15 Unattached 1:25.90 9/16/23 FL Record Break
319Hannah Lilley 15 Unattached 1:25.95 10/27/23 FG FHSAA Class
320Daniela Ramos 15 Florida Elite Swimmin 1:26.04 2/23/24 Spring Area 3 C
321Sierra Sieve 16 Unattached 1:26.09 9/30/23 FL Tri-County I
322Kaitlyn Rich 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:26.14 2/02/24 TBAC Winter Mee
323Selah Lamb 16 Riptide Aquatics 1:26.23 10/13/23 FL WFLA Hallowe
324Davilynn Veres 16 North Florida Swimmin 1:26.26 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
325Catherine Howard 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:26.37 2/23/24 Spring Area 3 C
326Ady Warrick 15 Blue Marlins Aquatic 1:26.40 12/09/23 FL CCS Holiday
327Anna Hutton 16 Tampa Bay Aquatics 1:26.42 12/01/23 Speedo Gator Ho
328Isabella Vicencio 16 Unattached 1:26.44 10/27/23 FL FHSAA Class
329Leehee Brauner 16 Gator Swim Club 1:26.47 9/24/23 FAST Pentathlon
330Jiya Derrick 15 Southwest Stars Swim 1:26.55 2/24/24 FL Spring Area
331Lilyanna Meyer 15 Tampa Bay Aquatics 1:26.63 2/23/24 Spring Area 3 C
332Gianna Trujillo 15 Tampa Y Swimming 1:26.66 1/12/24 FAST Polar Bear
333Chloe Korn 15 Unattached 1:26.79 9/16/23 FL Plapp Memori
334Alessia Elbooz 15 Swim Tampa Aquatics 1:26.80 2/09/24 CVST Last Chanc
335Katharine Haynes 15 North Florida Swimmin 1:26.88 9/30/23 EAJ Speedo Sept
336Lia Garcia 16 Unattached 1:26.95 11/02/23 FL FHSAA Class
337Sofia Fuertes 15 Laker Swim 1:26.99 2/24/24 FL Spring Area
338Mckenna Maczuga 16 Tampa Y Swimming 1:27.21 2/02/24 TBAC Winter Mee
339Addison Copley 15 Greater Tampa Swim As 1:27.24 4/05/24 GTSA TYR Spring
340Maria Smyth 16 Hydro4 Swimming 1:27.28 11/10/23 Patriot Aquatic
341Riley Thompson 16 Tampa Bay Aquatics 1:27.41 2/16/24 17th Annual TBA
342Julia Militello 15 Unattached 1:27.52 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
343Barrett Fennessy 15 Blue Marlins Aquatic 1:27.58 11/17/23 RAFC Almost Tur
344Ava Renda 16 Lakewood Ranch Swim A 1:27.63 1/19/24 Hot Chocolate I
345Bethany Allen 16 Fast Falcons 1:27.75 9/24/23 FAST Pentathlon
346Emily Villarreal 16 Unattached 1:27.76 10/27/23 FL FHSAA Class
347Addie Wallner 15 Florida Elite Swimmin 1:27.76 2/23/24 Spring Area 3 C
348Jenna Van Ness 16 Piranhas YMCA Palm Ha 1:27.93 12/08/23 HARRY MEISEL WE
349Maddie Allee 16 Southwest Stars Swim 1:28.04 11/30/23 Winter Classic
350Marissa Coates 15 Treasure Coast Aquati 1:28.05 1/19/24 TCA Winter Open
351Francheska Pore 16 Unattached 1:28.16 10/17/23 FL FHSAA Class
352Adriana Hendrix 15 Planet Swim Aquatics 1:28.36 2/02/24 Groundhog Day M
353Emily Lyme 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:28.40 2/23/24 Spring Area 3 C
354Morgan Goodsell 16 Tampa Bay Aquatic Clu 1:28.61 2/23/24 Spring Area 3 C
355Eryn McLeod 16 Unattached 1:28.72 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
356Julia Carpeta 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:28.76 9/22/23 Kiefer - Speedo
357Julia Klein 15 Makos Aquatics Club o 1:28.80 11/17/23 GPAC Gravy Bowl
358Rita Puodziunas 15 Saint Petersburg Aqua 1:28.81 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
359Sydnee Campbell 15 YMCA of Southwest Flo 1:28.87 12/01/23 Sea Dragon Aqua
360Patricija Baksyte 15 Makos Aquatics Club o 1:29.02 10/13/23 October Meet
361Kayla Beaulieu 15 Nocatee Bluetide Swim 1:29.04 1/13/24 GA Mark Case Wi
362Katelyn Denigan 15 West Volusia Swim Clu 1:29.26 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
363Katelynn Denny 16 Unattached 1:29.56 10/27/23 FL FHSAA Class
364Milani Lee 16 Riptide Aquatics 1:29.68 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
365Kyra White 15 T2 Aquatics 1:29.77 2/23/24 Spring Area 5 C
366Kyra Hashey 16 Episcopal AmberJax 1:29.87 2/02/24 Groundhog Day M
367Emily Boyd 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:29.91 2/23/24 Spring Area 3 C
368Elly Padgett 16 Haines City Tritons 1:29.92 10/14/23 TYR Pumpkinfest
369Trinity Contee 15 Unattached 1:29.94 10/27/23 FL FHSAA Class
370Keira Rapin 16 North Florida Swimmin 1:30.05 11/17/23 RAFC Almost Tur
371Emilee Moseley 16 Swim Tampa Aquatics 1:30.05 2/23/24 Spring Area 3 C
372Adrienne Keller 15 T2 Aquatics 1:30.12 2/23/24 Spring Area 5 C
373Amy Barcena 15 Swim Florida 1:30.19 1/20/24 Winterfest Swim
374Lizzie Agee 16 Unattached 1:30.19 10/27/23 FL FHSAA Class
375Mia Demarcay 15 Unattached 1:30.34 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
376Bo Warnken 15 T2 Aquatics 1:30.64 9/23/23 GCST FALL INVIT
377Mikayla Lara 15 Swim Florida 1:30.77 3/21/24 Destination Ath
378Danielle Weathers 16 Lakewood Ranch Swim A 1:30.86 1/19/24 Hot Chocolate I
379Allison Moyer 16 Tampa Y Swimming 1:30.92 1/12/24 FAST Polar Bear
380Elizabeth Baldeo 15 Southwest Stars Swim 1:30.95 2/24/24 FL Spring Area
381Addie Luers 15 St. Augustine Cyclone 1:31.12 2/17/24 8th Annual Smal
382Isla Pitkin 15 Gator Swim Club 1:31.21 9/24/23 FAST Pentathlon
383Lina dos Santos 15 Gator Swim Club 1:31.29 2/23/24 Spring Area 4 C
384Allyse Chase 15 Sarasota Tsunami Swim 1:31.61 1/20/24 Winterfest Swim
385Sophia Preston 15 Unattached 1:31.68 9/16/23 FL BACC Swimmin
386Izzy Chandler 15 Loggerhead Aquatics 1:31.74 2/02/24 Groundhog Day M
387Anne Shuai 16 Blue Dolfins 1:31.97 11/10/23 Patriot Aquatic
388Riley Maynard 15 West Volusia Swim Clu 1:32.07 11/10/23 Patriot Aquatic
389Hannah Andrusyshyn 15 Tampa Bay Aquatics 1:32.43 9/22/23 Kiefer - Speedo
390Betsy Conrad 15 Area Tallahassee Aqua 1:32.69 1/26/24 MAC Crutchfield
391Sophie Koterba 15 Blue Wave Swimming 1:32.70 2/23/24 Spring Area 3 C
392Lily Ferrari 15 Tampa Y Swimming 1:32.87 2/23/24 Spring Area 3 C
393Sophia Rick 16 Gator Swim Club 1:32.87 9/24/23 FAST Pentathlon
394Parker Johnson 15 Academy Aquatic Club 1:33.02 9/22/23 Kiefer - Speedo
395Lexi Henry 16 Tampa Y Swimming 1:33.05 1/12/24 FAST Polar Bear
396Lily Gibbins 15 Titusville Swim Team 1:33.27 2/24/24 Area 6 Spring C
397Jordan Huser 15 Unattached 1:33.33 10/05/23 FL Gateway Swim
398Ayanna Mitchell 15 Cbs Islanders 1:33.49 12/09/23 FL Harry Meisel
399Delaney Peterson 16 Riptide Aquatics 1:33.56 11/17/23 FL SPAPYP Novem
400Norah Lane 15 T2 Aquatics 1:33.61 10/27/23 T2 Spooktacular
401Paige Webber 15 Area Tallahassee Aqua 1:33.98 9/22/23 SE PCST Speedo
402Beckey Lin 16 Unattached 1:33.99 9/23/23 FL Lake Brantle
403Katharine Rotramel 16 SwimRise Aquatics 1:34.06 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
404Lucy Justus 15 Sarasota Sharks 1:34.08 1/19/24 Hot Chocolate I
405Brooke Pothier 15 Unattached 1:34.64 10/27/23 FL FHSAA Class
406Sally Rozelle 15 Unattached 1:34.74 10/07/23 FL St Petersbur
407Lily Gorgol 16 Swim Tampa Aquatics 1:34.77 2/23/24 Spring Area 3 C
408Brianna Box 15 Swim Florida 1:34.82 1/12/24 T2 Aquatics Nap
409Abigail Houle 15 Titusville Swim Team 1:34.89 2/24/24 Area 6 Spring C
410Kalsa Bajracharya 15 Bolles School Sharks 1:34.94 2/24/24 Area 1 Spring C
411Joselynn McVey 15 Stone Crabs Swim Team 1:34.98 9/23/23 Heart of Florid
412Viktoriia Muntian 16 Blue Dolfins 1:35.34 11/10/23 Patriot Aquatic
413Anna Boffardi 15 YMCA of Florida's Fir 1:35.41 2/02/24 Groundhog Day M
414Audrey Hall 15 Spartan Aquatic Club 1:35.49 11/30/23 Winter Classic
415Jenai Morris 16 Unattached 1:35.76 10/28/23 FL FHSAA Class
416Anna Leonard 15 Saint Petersburg Aqua 1:35.80 2/23/24 Spring Area 3 C
417Zoey Lin 16 Tampa Elite Aquatics 1:36.00 11/03/23 FL STATEAM Vete
418Lucia Dixon 15 Tampa Bay Aquatic Clu 1:36.39 9/22/23 Kiefer - Speedo
419Amaris Mitchell 15 Cbs Islanders 1:36.49 12/09/23 FL Harry Meisel
420Sophia Drevenkar 15 T2 Aquatics 1:36.50 1/12/24 T2 Aquatics Nap
421Hannah Blankenship 15 Unattached 1:36.58 9/23/23 FL Pinellas Cou
422Nina Rarey 16 Unattached 1:36.83 10/05/23 FL Gateway Swim
423Sarah Sahid 16 Unattached 1:36.85 10/26/23 FL FHSAA Class
424Elie Hull 15 Unattached 1:36.85 9/23/23 FL 3rd Annual F
425Elsie Craven 15 Indian River Aquatics 1:36.97 1/19/24 TCA Winter Open
426Suma Gadde 16 Unattached 1:37.04 10/28/23 FL FHSAA Class
427Mallory Blackburn 15 Flagler Fluid Swim Cl 1:37.11 12/09/23 FAST December O
428Olivia Cowart 15 Wahoos of Jacksonvill 1:37.42 2/17/24 8th Annual Smal
429Mia Blowers 15 Tampa Elite Aquatics 1:37.65 2/23/24 Spring Area 3 C
430Anna Russ 15 Gator Swim Club 1:37.82 2/23/24 Spring Area 4 C
431Kaylee Magliacane 16 Unattached 1:37.95 10/27/23 FL FHSAA Class
432Sienna Peddie 16 Lakewood Ranch Swim A 1:38.00 1/19/24 Hot Chocolate I
433Emma Kamenov 16 Makos Aquatics Club o 1:38.32 2/17/24 8th Annual Smal
434Gwen McFarland 15 YMCA of West Central 1:38.64 9/23/23 GCST FALL INVIT
435Camila Diaz 15 Highlander Aquatic Cl 1:39.06 2/24/24 FL Spring Area
436Avery Richason 15 Rocket Swimming 1:39.12 11/17/23 RAFC Almost Tur
437Brianna Kwetkauskie 16 Blue Wave Swimming 1:39.52 9/22/23 Kiefer - Speedo
438Zoe Denton 15 YMCA of Florida's Fir 1:40.02 10/13/23 October Meet
439Maisie Tunnicliffe 16 Planet Swim Aquatics 1:40.17 11/18/23 PSA Turkey Meet
440Lily Polender 15 Tampa Y Swimming 1:40.20 2/23/24 Spring Area 3 C
441Lilly Montero 15 Tampa Elite Aquatics 1:40.27 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
442Vivienne Hodge 15 Bolles School Sharks 1:40.70 2/24/24 Area 1 Spring C
443Ashleigh Hardy 15 West Volusia Swim Clu 1:40.93 11/10/23 Patriot Aquatic
444Makiyah Wright 15 Florida Elite Swimmin 1:40.97 12/01/23 CAT Jingle Bell
445Parmis Molavi 15 St. Augustine Cyclone 1:40.98 2/24/24 Area 1 Spring C
446Sarah Bernath 16 Haines City Tritons 1:41.72 9/23/23 Heart of Florid
447Katalina Cruzat Golding 16 United 1:42.09 11/04/23 USC Pumpkin Plu
448Maria Cabrera Mendez 15 Haines City Tritons 1:42.42 12/02/23 Winter Invitati
449Liv Cazel 15 Piranhas YMCA Palm Ha 1:42.62 11/05/23 SUNDAY MORNING
450Snehal Sahu 15 Ycf Competitive Group 1:43.24 9/16/23 PA Fall Invite
451Kate Caborn 15 Highlander Aquatic Cl 1:43.32 2/24/24 FL Spring Area
452Ericka Ginder 15 Hydro4 Swimming 1:43.38 9/10/23 USRP syoa short
453Morgan Greaux 16 Pipeline Swimming 1:43.78 11/30/23 Winter Classic
454Sophia Case 15 Unattached 1:43.78 10/17/23 FL FHSAA Class
455Cassie Barnes 15 Saint Petersburg Aqua 1:44.18 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
456Sophia Giarelli 15 Tampa Y Swimming 1:47.41 12/08/23 HARRY MEISEL WE
457Sophia Medina 15 St. Augustine Cyclone 1:49.13 2/17/24 8th Annual Smal
458Camille Thompson 16 Greater Tampa Swim As 1:50.55 4/05/24 GTSA TYR Spring
459Autumn Lebron 15 Tampa Y Swimming 1:51.44 2/23/24 Spring Area 3 C
460Chellie Whaley 16 Episcopal AmberJax 1:52.25 9/30/23 EAJ Speedo Sept
461Bella Guy 15 YMCA of Florida's Fir 1:53.49 2/02/24 Groundhog Day M
462Stella Rodriguez 16 Fast Falcons 1:55.23 12/09/23 FAST December O
463Blythe Harrell 15 Columbia Swim Team 1:55.27 1/26/24 MAC Crutchfield
464Abigail Leyte-Vidal 15 Haines City Tritons 1:55.62 11/17/23 FL SPAPYP Novem
465Abbey Benjamin 15 Haines City Tritons 1:58.03 12/02/23 Winter Invitati
466Bernice Orellana 16 Swim Tampa Aquatics 1:59.16 11/03/23 FL STATEAM Vete
467Alena Bachmann 15 Ycf Competitive Group 2:03.56 11/17/23 RAFC Almost Tur
Speed Thru Relays With Our Wide Selection of Men's Tech Suits, Jammers & Briefs Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application