Florida Swimming
Girls Age 5 to 10
50 Yards Breaststroke
Short Course Yards (SCY)
Rankings by Career Best We offer two types of swimmer rankings:Current Season and Career Best. The Current Season rankings only include results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024.The Career Best rankings are based upon career best times for each event. This set of rankings is based upon career best times for the 50 Yards Breaststroke. Age is the swimmer's age on 5/20/2024 .
Swimmer
Current Age
Team
Time
Date
Swim Meet
1Kaylie Smith 10 Planet Swim Aquatics 37.55 3/22/24 FL Sunshine Sta
2Olivia Harrell 10 Southwest Stars Swim 37.59 2/29/24 FL Spring Age G
3Vrinda Chen 10 Bolles School Sharks 37.99 2/29/24 FL Spring Age G
4Alexia Fullone 10 Saint Petersburg Aqua 38.36 3/22/24 FL Sunshine Sta
5Teagan Tinetti 10 Unattached 39.25 4/27/24 TYR Swim Your O
6Elise Wranovics 10 Bolles School Sharks 40.06 2/29/24 FL Spring Age G
7Caroline Rowe 10 Blue Marlins Aquatic 40.20 2/29/24 Florida Swimmin
8Izzy DiPasquale 10 Sarasota Tsunami Swim 40.32 3/22/24 FL Sunshine Sta
9Alanna Pastore 10 Swim Tampa Aquatics 40.40 2/29/24 Florida Swimmin
10Stella Hellie 10 Gulf Coast Swim Team 40.64 1/12/24 GCST WINTER INV
11Marissa Simard 10 Swim Florida 40.69 2/29/24 Florida Swimmin
12Avery DeBolt 10 Carrollwood Village S 40.76 5/04/24 55th Annual CYC
13Lydia Harvey 10 Swim Melbourne 41.06 4/27/24 TYR Swim Your O
14Laila Griggs 9 Swim Florida 41.12 3/21/24 Destination Ath
15Emma DiGaetani 10 Planet Swim Aquatics 41.12 2/29/24 FL Spring Age G
16Emma Lynch 10 Sarasota Sharks 41.20 11/03/23 SYS Turkey Meet
17Deara Chen 8 Bolles School Sharks 41.26 2/29/24 FL Spring Age G
18Addison Chung 10 Sarasota Sharks 41.37 2/29/24 Florida Swimmin
19Maggibelle Mander 9 Greater Orlando Aquat 41.53 4/27/24 TYR Swim Your O
20Addison Johnson 10 T2 Aquatics 41.63 2/29/24 Florida Swimmin
21Henley Murse 10 Sarasota Tsunami Swim 41.69 2/29/24 Florida Swimmin
22Addison Magnus 10 Southwest Stars Swim 41.70 2/29/24 FL Spring Age G
23Solomia Fesenko 9 Bolles School Sharks 41.72 11/18/23 EAJ Fall Harves
24Penny Hocking 10 Bolles School Sharks 41.95 4/03/24 ISCA Elite Show
25Marianne Kaneaster 10 Hydro4 Swimming 42.08 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
26Allison Grey 10 Piranhas YMCA of the 42.15 2/29/24 Florida Swimmin
27Charlotte Paff 9 Rocket Swimming 42.42 2/29/24 Florida Swimmin
28Charlotte Lieberman 10 Bolles School Sharks 42.44 4/03/24 ISCA Elite Show
29Kaitlyn Conboy 10 Highlander Aquatic Cl 42.44 2/02/24 Stanton C. Crai
30Carolina Arreola 9 Carrollwood Village S 42.47 2/29/24 Florida Swimmin
31Nalani Aragona 10 Treasure Coast Aquati 42.58 2/29/24 Florida Swimmin
32Elizabeth Atrous 8 Patriot Aquatics 42.70 2/29/24 FL Spring Age G
33Lexie Joseph 10 Carrollwood Village S 42.70 5/04/24 55th Annual CYC
34Alice Frith 10 Carrollwood Village S 42.92 2/29/24 Florida Swimmin
35Aubrey Merideth 10 Southwest Stars Swim 42.93 9/30/23 Elizabeth Kazec
36Sadie Minott 10 T2 Aquatics 43.04 10/27/23 T2 Spooktacular
37Nicole Liesmanas 10 Planet Swim Aquatics 43.04 12/08/23 SC SCSC Blizzar
38Mckenna Coddington 9 Indian River Aquatics 43.08 2/29/24 Florida Swimmin
39Madeline Alvarez 9 Racers Swim Club 43.11 4/27/24 TYR Swim Your O
40Maddie Houge 10 United 43.15 5/03/24 USC May Invite
41Keilah Steward 10 Bolles School Sharks 43.19 7/29/23 FL Summer Area
42Cinnie Zhao 9 Southwest Stars Swim 43.22 2/02/24 FAST February I
43Sophia Kurtz 10 Fast Lane Aquatics 43.26 2/02/24 FAST February I
44Sara Maldonado 9 Bolles School Sharks 43.26 4/03/24 ISCA Elite Show
45Asara Mayer 10 Loggerhead Aquatics 43.28 9/30/23 EAJ Speedo Sept
46Reagan Pollack 10 Racers Swim Club 43.29 4/27/24 TYR Swim Your O
47Claudea Alfajora 10 Tampa Y Swimming 43.41 9/22/23 Kiefer - Speedo
48Emma Shrode 10 Gulf Coast Swim Team 43.44 2/03/24 CCS Last Chance
49Josephine Starr 9 Clearwater Aquatic Te 43.49 2/29/24 Florida Swimmin
50Asara Mayer 10 Loggerhead Aquatics 43.51 2/29/24 FL Spring Age G
51Ansley Chatlos 10 Patriot Aquatics 43.73 1/19/24 Hot Chocolate I
52Skyla Schaefer-Moore 10 Sarasota Sharks 43.76 12/01/23 Speedo Gator Ho
53Aliyah Miech 9 Southwest Stars Swim 43.80 1/12/24 FAST Polar Bear
54Adriana Logan 9 Racers Swim Club 43.84 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
55Sophia Tozser 10 Sarasota Tsunami Swim 44.03 12/01/23 Speedo Gator Ho
56Anya Heysen 10 Blue Dolfins 44.05 2/29/24 FL Spring Age G
57Nora Zito 9 Patriot Aquatics 44.05 11/10/23 Patriot Aquatic
58Ellie Leneis 9 Southwest Stars Swim 44.18 11/17/23 RAFC Almost Tur
59Adrianna Cortes 10 Treasure Coast Swimmi 44.18 2/24/24 Area 6 Spring C
60Denali Gogola 10 Southwest Stars Swim 44.19 11/10/23 Patriot Aquatic
61Ella Ottaviano 9 Sarasota Sharks 44.20 2/23/24 Spring Area 5 C
62Addie Farrier 8 Clearwater Aquatic Te 44.23 1/20/24 Winterfest Swim
63AJ Trammell 10 Area Tallahassee Aqua 44.33 2/29/24 FL Spring Age G
64Dylan Grant 10 Treasure Coast Aquati 44.35 1/19/24 TCA Winter Open
65Luiza Valdez 10 Tampa Elite Aquatics 44.36 2/29/24 Florida Swimmin
66Emme Smith 9 Clearwater Aquatic Te 44.42 2/29/24 Florida Swimmin
67Keira Renick 10 Sarasota Tsunami Swim 44.48 11/04/23 CAT Fall Harves
68Athena Clark 9 Treasure Coast Swimmi 44.78 2/24/24 Area 6 Spring C
69Hadley LaFleur 9 Gulf Coast Swim Team 44.93 2/16/24 GCST FRIDAY NIG
70Emaline Smith 10 Area Tallahassee Aqua 44.95 1/26/24 MAC Crutchfield
71Eden Walker 9 Windermere Lakers 45.04 4/27/24 TYR Swim Your O
72Anna Vaniukova 9 The Berkeley Barracud 45.04 11/17/23 FL SPAPYP Novem
73Dolanna Arigong 10 Planet Swim Aquatics 45.11 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
74Vanessa Galliano 10 Sarasota Sharks 45.12 1/19/24 Hot Chocolate I
75Estelle Staub 10 Highlander Aquatic Cl 45.15 2/24/24 FL Spring Area
76Sophia Ortiz Rivera 10 Florida Elite Swimmin 45.21 4/12/24 Black vs Silver
77Harper Harrell 9 Southwest Stars Swim 45.27 1/12/24 FAST Polar Bear
78Ziva Rana 10 T2 Aquatics 45.31 2/23/24 Spring Area 5 C
79Sofia Orlyanskaya 9 Blue Dolfins 45.39 5/04/24 BD May 2024 Inv
80Abigail Apicella 10 Indian River Aquatics 45.40 4/05/24 GTSA TYR Spring
81Audrey Besade 10 Greater Orlando Aquat 45.40 4/27/24 TYR Swim Your O
82Diana Gomez 10 SwimEnergy Aquatics 45.41 2/03/24 CCS Last Chance
83Alysana Holgado 8 Racers Swim Club 45.51 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
84Isabella Ulmer 9 Carrollwood Village S 45.51 5/04/24 55th Annual CYC
85Alexa Medina 10 Windermere Lakers 45.60 4/27/24 TYR Swim Your O
86Audrey Bloom 10 Loggerhead Aquatics 45.65 2/24/24 Area 1 Spring C
87Milana Cognetti 10 Cocoa Beach Tsunami S 45.89 10/14/23 TCSC Fall Invit
88Emma Huan 10 Makos Aquatics Club o 46.01 2/17/24 8th Annual Smal
89Alyssa Schwanke 10 Planet Swim Aquatics 46.26 11/18/23 PSA Turkey Meet
90Charlotte Cary 10 Unattached 46.29 4/27/24 TYR Swim Your O
91Sadie Sullivan 9 Fast Falcons 46.36 12/01/23 Speedo Gator Ho
92Lauren Lin 10 Tampa Y Swimming 46.38 2/23/24 Spring Area 3 C
93Aurora Oh 9 Bolles School Sharks 46.46 11/18/23 EAJ Fall Harves
94Kendall Tripp 10 Bolles School Sharks 46.49 10/28/23 PSA Halloween I
95Anna Little 10 Nocatee Bluetide Swim 46.50 1/13/24 GA Mark Case Wi
96Lillian Segovia 9 Dolphins, Countryside 46.52 5/04/24 55th Annual CYC
97Ellyn Myers 10 Planet Swim Aquatics 46.56 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
98Beatrice Mercado-Adams 10 United 46.56 2/23/24 Spring Area 4 C
99Mikaela Halvorsen 10 Piranhas YMCA of the 46.65 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
100Brianna Swartzman 10 Sarasota Sharks 46.67 2/23/24 Spring Area 5 C
101Annie Cheung 10 Southwest Stars Swim 46.74 2/02/24 FAST February I
102Melody Zhang 10 Southwest Stars Swim 46.75 2/02/24 FAST February I
103Harper Hartman 9 Southwest Stars Swim 46.78 2/24/24 FL Spring Area
104Olivia Oldenburg 10 Bolles School Sharks 46.81 2/24/24 Area 1 Spring C
105Jillian Adeney 10 Riptide Aquatics 46.86 11/17/23 FL SPAPYP Novem
106Lara Beier 10 Bolles School Sharks 46.95 2/24/24 Area 1 Spring C
107Finley Brookover 10 Piranhas YMCA of the 47.12 12/08/23 HARRY MEISEL WE
108Karina Shane 10 Sarasota Tsunami Swim 47.19 12/09/23 FL CCS Holiday
109Anna Wuerffel 10 Bolles School Sharks 47.20 2/02/24 Groundhog Day M
110Nadia Diaz 10 Fast Falcons 47.46 2/23/24 Spring Area 4 C
111Marissa Healey 10 Swim Tampa Aquatics 47.51 2/09/24 CVST Last Chanc
112Kara Jones 10 Clearwater Aquatic Te 47.58 4/05/24 GTSA TYR Spring
113Maelan Johnson 10 Planet Swim Aquatics 47.59 9/24/23 Planet Swim Sea
114Parker Fluharty 9 Tampa Yacht & Country 47.60 5/04/24 55th Annual CYC
115Gabriella Botello 8 Gulf Coast Swim Team 47.65 1/12/24 GCST WINTER INV
116Charlotte Rigney 10 Sarasota Sharks 47.76 2/23/24 Spring Area 5 C
117Sawyer Cruz 8 South Lake Aquatics C 47.82 3/21/24 Destination Ath
118Emma Adams 9 Planet Swim Aquatics 47.86 2/24/24 Area 1 Spring C
119Reagan Powell 9 Kissimmee Swim Associ 47.91 2/24/24 FL Spring Area
120Rochelle Hendra 9 Sarasota Tsunami Swim 47.91 10/14/23 TYR Pumpkinfest
121Veva Chase 9 Blue Wave Swimming 47.93 10/13/23 GTSA TYR Swim C
122Kaleesi Kiner 9 Tampa Yacht & Country 48.03 5/04/24 55th Annual CYC
123Lainey Carnathan 9 Racers Swim Club 48.03 2/24/24 Area 6 Spring C
124Quinn Gearhart 10 Loggerhead Aquatics 48.07 2/02/24 Groundhog Day M
125Maria Dumitrascu 10 YMCA of Florida's Fir 48.09 2/24/24 Area 1 Spring C
126Maddie Elijah 9 Celebration Cyclones 48.10 4/27/24 TYR Swim Your O
127Hannah Shrode 10 Gulf Coast Swim Team 48.20 2/16/24 GCST FRIDAY NIG
128Charlotte Gold 9 Bolles School Sharks 48.30 4/03/24 ISCA Elite Show
129Finley Bruenning 10 Sarasota Sharks 48.31 11/03/23 SYS Turkey Meet
130Emilia Ewing 9 South Lake Aquatics C 48.38 5/04/24 BD May 2024 Inv
131Evelina Walker 9 Greater Tampa Swim As 48.45 4/05/24 GTSA TYR Spring
132Belle Horovitz 9 Bolles School Sharks 48.50 11/30/23 Winter Classic
133Alice Mattson 10 Tampa Y Swimming 48.52 12/08/23 HARRY MEISEL WE
134Ella Diaz 10 Saint Petersburg Aqua 48.53 12/08/23 HARRY MEISEL WE
135Maya Gulati 10 T2 Aquatics 48.64 1/12/24 T2 Aquatics Nap
136Vayda Blaugh 10 Sarasota Sharks 48.66 12/08/23 HARRY MEISEL WE
137Lili Aguilar 9 Kissimmee Swim Associ 48.67 10/14/23 TCSC Fall Invit
138Sarah Beaty 10 Palma Ceia Swim Team 48.70 5/04/24 55th Annual CYC
139Alexis Tiba 9 West Florida Lightnin 48.76 11/17/23 FL SPAPYP Novem
140Charlotte Capps 10 Tampa Y Swimming 48.79 2/23/24 Spring Area 3 C
141Sophia Moore 10 South Lake Aquatics C 48.88 5/04/24 BD May 2024 Inv
142Vivienne VonSeggern 10 Sarasota Tsunami Swim 48.89 12/09/23 FL CCS Holiday
143Lily Wolfe 10 Tampa Yacht & Country 48.91 5/04/24 55th Annual CYC
144Elizabeth Vazquez Flores 10 Lakewood Ranch Swim A 48.92 2/23/24 Spring Area 5 C
145Emerson Sutton 10 United 48.94 5/03/24 USC May Invite
146Lorenza Gowdy 10 Bolles School Sharks 48.98 11/18/23 EAJ Fall Harves
147Brynn Kearney 9 Windermere Lakers 48.99 2/29/24 FL Spring Age G
148Addie Schellenberg 10 Bolles School Sharks 49.04 7/29/23 FL Summer Area
149Camille Waldeck 9 Riptide Aquatics 49.08 11/17/23 FL SPAPYP Novem
150Bre Wunsch 10 SwimEnergy Aquatics 49.12 1/20/24 Winterfest Swim
151Kylie Latham 9 Blue Dolfins 49.13 2/24/24 FL Spring Area
152Kirstyn Thomas 10 Episcopal AmberJax 49.20 2/02/24 Groundhog Day M
153Logan Baker 10 South Lake Aquatics C 49.21 2/17/24 SLAC Last Chanc
154Molly Bennett 10 Pipeline Swimming 49.23 2/16/24 Last Chance Mee
155Lenora Thomas 9 Greater Orlando Aquat 49.27 4/27/24 TYR Swim Your O
156Elin Broner 10 Wahoos of Jacksonvill 49.29 7/29/23 FL Summer Area
157Halle Filipic 10 Sun Coast Swim Team 49.31 9/23/23 Heart of Florid
158Athalia Ortiz 9 Patriot Aquatics 49.33 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
159Andromeda Horngren 9 Greater Orlando Aquat 49.33 2/24/24 FL Spring Area
160Avery Hissa 10 Tampa Elite Aquatics 49.36 9/08/23 KAH20 Coach Kel
161Isabella Tuttle 10 Indian River Aquatics 49.38 4/05/24 GTSA TYR Spring
162Tesora O'Neill 10 Sarasota Sharks 49.43 11/03/23 SYS Turkey Meet
163Pepper Eagleston 10 Sarasota Sharks 49.44 10/13/23 SYS Halloween M
164Ella Jorgenson 10 Bolles School Sharks 49.52 2/24/23 Area 1 & 4 Cham
165Kennedy Kruse 9 Sarasota Sharks 49.53 2/29/24 Florida Swimmin
166Gracie Brown 9 Tampa Bay Aquatics 49.54 2/23/24 Spring Area 3 C
167Raleigh Grantham 10 United 49.54 1/26/24 MAC Crutchfield
168Harper Rankin 10 YMCA of Southwest Flo 49.55 9/23/23 GCST FALL INVIT
169Reese Moreland 9 Tampa Elite Aquatics 49.59 12/08/23 HARRY MEISEL WE
170Logan Haden 10 Loggerhead Aquatics 49.60 2/24/24 Area 1 Spring C
171Brecklyn Lind 10 T2 Aquatics 49.62 1/12/24 T2 Aquatics Nap
172Aye Haynes 7 Academy Aquatic Club 49.67 2/23/24 Spring Area 3 C
173Lexi Luebbert 9 Planet Swim Aquatics 49.69 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
174Zella Kearns 9 Episcopal AmberJax 49.73 10/13/23 October Meet
175Breigh Derrico 10 Indian River Aquatics 49.73 2/24/24 Area 6 Spring C
176Avelette Poole 10 Treasure Coast Swimmi 49.74 2/25/23 Area 6 Spring C
177Adley Ralys 9 Area Tallahassee Aqua 49.78 2/17/24 FebATAC Meet
178Mallory Kivney 10 Sarasota Tsunami Swim 49.78 2/17/24 Winter Intrasqu
179Riley Wilson 10 Planet Swim Aquatics 49.81 2/24/24 Area 1 Spring C
180Addie Bollenback 10 Makos Aquatics Club o 49.93 1/26/24 MAC Crutchfield
181Katie Johnson 9 Area Tallahassee Aqua 49.96 2/23/24 Spring Area 4 C
182Amelia Burnsed 10 Saint Petersburg Aqua 49.96 12/08/23 HARRY MEISEL WE
183Kamdyn Jaye 9 Clearwater Aquatic Te 50.01 10/13/23 GTSA TYR Swim C
184Addison Beasley 10 Bolles School Sharks 50.06 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
185Jayda Mathis 10 Area Tallahassee Aqua 50.10 1/26/24 MAC Crutchfield
186Hannah Selbst 10 Swim Tampa Aquatics 50.11 5/04/24 FL May Day Doub
187Madeline Bigelow 9 Area Tallahassee Aqua 50.13 2/17/24 FebATAC Meet
188Callahan Edwards 10 Gator Swim Club 50.14 2/02/24 FAST February I
189Kaia Fullone 8 Saint Petersburg Aqua 50.19 12/08/23 HARRY MEISEL WE
190Aurora Mountain 10 T2 Aquatics 50.21 1/13/23 T2 Aquatics Nap
191Kylie Fuit 10 U.S.R.P. Racers 50.28 10/14/23 TCSC Fall Invit
192Emme McGrane 10 Greater Tampa Swim As 50.28 8/26/23 GTSA Season Ope
193Charlotte Weinberg 10 West Florida Lightnin 50.35 11/17/23 FL SPAPYP Novem
194Wilhelmine Ricci 10 Piranhas YMCA of the 50.40 8/26/23 TYR Stingrays S
195Claire Dera 10 Bolles School Sharks 50.42 11/30/23 Winter Classic
196Cora Fenner 10 Patriot Aquatics 50.45 2/24/24 FL Spring Area
197Gigi Viloria 10 Indian River Aquatics 50.45 2/02/24 Stanton C. Crai
198Daniella Esser 10 Sarasota Tsunami Swim 50.45 2/17/24 Winter Intrasqu
199Mila Calitri 10 Greater Tampa Swim As 50.48 1/13/24 GTSA FANTASY DR
200Jocelyn Galvin 9 Sarasota Sharks 50.49 9/15/23 SYS Fall Kickof
201Jasmine Downing 10 U.S.R.P. Racers 50.52 4/16/23 USRP April 2023
202Moriah Steward 8 Bolles School Sharks 50.54 7/29/23 FL Summer Area
203Audra Bubriski 10 United 50.54 5/03/24 USC May Invite
204Kenzy Crouse 10 Loggerhead Aquatics 50.59 9/30/23 EAJ Speedo Sept
205Sawyer Sullivan 9 Fast Falcons 50.59 2/02/24 FAST February I
206Sienna Arguello 10 Academy Aquatic Club 50.60 2/02/24 TBAC Winter Mee
207Harper Baker 9 Southwest Stars Swim 50.64 2/24/24 FL Spring Area
208Aleksandra Varantsova 9 United 50.66 2/10/24 USC Last Chance
209Ansley Roerig 10 Highlander Aquatic Cl 50.67 2/24/24 FL Spring Area
210Claire Allen 9 Bolles School Sharks 50.69 11/30/23 Winter Classic
211Hannah Barnes 10 Saint Petersburg Aqua 50.70 2/29/24 Florida Swimmin
212Matti Horak 9 Sarasota Tsunami Swim 50.72 1/20/24 Winterfest Swim
213Zoey Richardson 10 Sarasota Sharks 50.83 10/13/23 SYS Halloween M
214Sitara Mehta 10 Tampa Y Swimming 50.84 11/17/23 FL SPAPYP Novem
215Avery Falini 10 Swim Melbourne 50.85 2/24/24 Area 6 Spring C
216Bailey Harrell 7 Southwest Stars Swim 50.88 1/12/24 FAST Polar Bear
217Kamilla Zimasova 9 Sarasota Sharks 50.88 2/23/24 Spring Area 5 C
218Alexandra Vlcko 9 Swim Florida 50.94 4/20/24 CCS Spring Clas
219Avie Swarts 9 T2 Aquatics 50.96 1/12/24 T2 Aquatics Nap
220Avery Kalkwarf 10 Saint Petersburg Aqua 50.96 8/26/23 SPA-TBAC AUGUS
221Quinn Wann 10 Gulf Coast Swim Team 50.97 2/03/24 CCS Last Chance
222Penelope Moss 9 Windermere Lakers 51.00 2/29/24 FL Spring Age G
223Lily DeVicente 9 Saint Petersburg Aqua 51.04 2/23/24 Spring Area 3 C
224Yaelle Neel 9 Unattached 51.07 2/24/24 Area 1 Spring C
225Sadie Storey 10 Blue Dolfins 51.12 11/10/23 Patriot Aquatic
226Ella Domeier 10 Saint Petersburg Aqua 51.12 11/17/23 FL SPAPYP Novem
227Mary Guglielmo 9 Swim Florida 51.13 1/12/24 T2 Aquatics Nap
228Abigail Shaffer 10 South Lake Aquatics C 51.14 5/04/24 BD May 2024 Inv
229Alexandra Mendoza 10 Tampa Y Swimming 51.15 7/21/23 Summer Area 3 C
230Makenna Gordon 7 United 51.18 2/10/24 USC Last Chance
231Carmela Allegra 8 Patriot Aquatics 51.19 2/24/24 FL Spring Area
232Zoey Maple 10 Spartan Aquatic Club 51.24 2/24/24 Area 1 Spring C
233Selwyn Bates 8 Trinity Prep Aquatics 51.24 2/24/24 FL Spring Area
234Greer Nielsen 9 Area Tallahassee Aqua 51.25 1/26/24 MAC Crutchfield
235Sage Robinson 10 Tampa Bay Aquatics 51.28 2/23/24 Spring Area 3 C
236Makynlee Conte 10 South Lake Aquatics C 51.33 2/18/23 RIptide Aquatic
237Cailyn Blair 10 Spartan Aquatic Club 51.34 9/30/23 EAJ Speedo Sept
238Alex La 9 Southwest Stars Swim 51.34 11/30/23 Winter Classic
239Madison Ecklof 9 Loggerhead Aquatics 51.36 2/24/24 Area 1 Spring C
240Iris Shen 9 Bolles School Sharks 51.38 2/24/24 Area 1 Spring C
241Sloane Hunt 10 Greater Tampa Swim As 51.44 5/06/23 May Day Double
242Mia Schoback 9 T2 Aquatics 51.47 10/27/23 T2 Spooktacular
243Maya Frijouf 10 Tampa Bay Aquatics 51.48 12/16/23 4th Annual TBAY
244Khloe Morse 8 Carrollwood Village S 51.53 2/09/24 CVST Last Chanc
245Aspen Lester 9 Flagler Fluid Swim Cl 51.56 4/21/24 Racers April 20
246Francesca Solonskyi 8 Planet Swim Aquatics 51.58 11/18/23 PSA Turkey Meet
247Mary Kiely 10 Blue Dolfins 51.61 2/24/24 FL Spring Area
248Ariella Fuller 10 Patriot Aquatics 51.62 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
249Hannah Harris 10 Blue Dolfins 51.63 2/24/24 FL Spring Area
250Julie Nguyen 10 Kissimmee Swim Associ 51.63 2/24/24 FL Spring Area
251Reagan Ecklof 9 Loggerhead Aquatics 51.64 2/24/24 Area 1 Spring C
252Katherine Jakovlev 10 Florida Elite Swimmin 51.64 4/12/24 Black vs Silver
253Elena Lawrence 10 Southwest Stars Swim 51.69 11/17/23 RAFC Almost Tur
254Aaliyah Brown 10 Hydro4 Swimming 51.89 11/19/23 Thankswimming
255Zoey Sullivan 9 Loggerhead Aquatics 51.90 2/24/24 Area 1 Spring C
256Caroline Merrill 9 Unattached 51.93 9/30/23 EAJ Speedo Sept
257Adelaide Johnson 8 Bolles School Sharks 51.96 11/30/23 Winter Classic
258Aubrey Rode 9 Area Tallahassee Aqua 51.99 9/22/23 SE PCST Speedo
259Morgana Maries 10 Blue Wave Swimming 52.05 2/23/24 Spring Area 3 C
260Amelia Sanderson 10 Gulf Coast Swim Team 52.06 1/20/23 GCST WINTER INV
261Sophia Locks 10 Fast Falcons 52.11 12/09/23 FAST December O
262Jax Repak 9 The Berkeley Barracud 52.13 1/05/24 Winter Training
263Brittany Jordan 9 Sea Dragon Aquatics 52.16 12/01/23 Sea Dragon Aqua
264Katherine Kudmani 10 Windermere Lakers 52.17 2/24/24 FL Spring Area
265Vivian Turek 10 Sarasota Sharks 52.18 9/15/23 SYS Fall Kickof
266Rory Tinetti 9 Unattached 52.18 4/27/24 TYR Swim Your O
267Nina Liu 9 Loggerhead Aquatics 52.20 2/24/24 Area 1 Spring C
268Charley Lynch 8 Sarasota Sharks 52.22 10/13/23 SYS Halloween M
269Madelyn Brown 10 Swim Melbourne 52.25 2/24/24 Area 6 Spring C
270Sloan Corbin 10 Bolles School Sharks 52.28 11/30/23 Winter Classic
271Hadley McCoy 9 Blue Dolfins 52.28 5/04/24 BD May 2024 Inv
272Madison Metcalf 10 Bolles School Sharks 52.31 9/17/23 BSS September M
273Grace Mcdonald 10 Florida Elite Swimmin 52.32 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
274Ivory Lester 9 Titusville Swim Team 52.32 4/21/24 Racers April 20
275Campbell Futch 10 Tampa Yacht & Country 52.35 5/04/24 55th Annual CYC
276Piper Merideth 9 Southwest Stars Swim 52.37 9/30/23 Elizabeth Kazec
277Charlotte Englert 9 Treasure Coast Swimmi 52.39 2/24/24 Area 6 Spring C
278Mia Pascale 9 Patriot Aquatics 52.45 4/13/24 PA Spring Invit
279Daisy Dai 10 Fast Lane Aquatics 52.47 11/10/23 Patriot Aquatic
280Bea Motta 8 Blue Dolfins 52.52 11/10/23 Patriot Aquatic
281Sophia Underwood 10 Titusville Swim Team 52.55 7/29/23 FL TST v USRP D
282Willow Herod 7 Patriot Aquatics 52.58 11/10/23 Patriot Aquatic
283Alexandra Chassin 10 Saint Petersburg Aqua 52.60 2/23/24 Spring Area 3 C
284Cassie Fuller 10 Fast Falcons 52.62 1/12/24 FAST Polar Bear
285Lauren Roska 10 Patriot Aquatics 52.70 4/13/24 PA Spring Invit
286Surina Kelchner 10 Treasure Coast Aquati 52.70 1/05/24 Tiger Shark Inv
287Molly Kiefer 9 Southwest Stars Swim 52.72 2/24/24 FL Spring Area
288Madison Theodoseau 9 Greater Orlando Aquat 52.73 11/17/23 RAFC Almost Tur
289Charlotte Lohser 7 Swim Florida 52.77 2/23/24 Spring Area 5 C
290JINAL Patel 10 Lakewood Ranch Swim A 52.80 12/09/23 FL CCS Holiday
291Reese Thornton 10 Episcopal AmberJax 52.80 7/08/23 BSS July Last C
292Elle Wilson 10 Riptide Aquatics 52.85 11/17/23 FL SPAPYP Novem
293Catherine Leyte-Vidal 10 Haines City Tritons 52.88 5/04/24 FL May Day Doub
294Maddie Higgins 10 Greater Tampa Swim As 52.90 6/24/23 West Coast B Me
295Ella Fox 9 Bolles School Sharks 52.92 2/24/24 Area 1 Spring C
296Rowan Coleman 10 Gator Swim Club 52.97 2/23/24 Spring Area 4 C
297Quinn Norris 10 Bolles School Sharks 52.98 9/17/23 BSS September M
298Sara Andrade 9 Bolles School Sharks 53.02 2/24/24 Area 1 Spring C
299Madison Immordino 10 Treasure Coast Aquati 53.05 2/24/24 Area 6 Spring C
300Sienna Servello 9 Lakewood Ranch Swim A 53.06 2/23/24 Spring Area 5 C
301Riley Dedekind 10 Blue Dolfins 53.06 2/25/23 FL Spring Area
302Leilana Snitowsky 9 Sarasota Sharks 53.12 10/13/23 SYS Halloween M
303Carter Crum 10 Tampa Elite Aquatics 53.17 2/23/24 Spring Area 3 C
304Cadence Swenson 9 Planet Swim Aquatics 53.18 9/24/23 Planet Swim Sea
305Valentina Estrada 8 Pine Island Aquatics 53.21 3/21/24 Destination Ath
306Ellie Lawfer 10 Planet Swim Aquatics 53.22 2/24/24 Area 1 Spring C
307Melia Reynolds 8 T2 Aquatics 53.24 2/23/24 Spring Area 5 C
308Kaitlyn Smalley 9 West Florida Lightnin 53.24 2/16/24 17th Annual TBA
309Allison Choi 10 Treasure Coast Aquati 53.26 2/24/24 Area 6 Spring C
310Annabel Enmon 8 Blue Wave Swimming 53.27 1/12/24 FAST Polar Bear
311Harper Lynch 10 Tampa Yacht & Country 53.31 5/04/24 55th Annual CYC
312Amy Machado 9 YMCA of Florida's Fir 53.32 12/09/23 FAST December O
313Sadie Meadows 10 Seminole Aquatics 53.35 10/29/23 Halloween Spook
314Bella Martinez 10 Clearwater Aquatic Te 53.35 12/01/23 CAT Jingle Bell
315Johanna Vinson 10 Makos Aquatics Club o 53.38 1/26/24 MAC Crutchfield
316Eizamar Perez 10 Unattached 53.48 2/02/24 Stanton C. Crai
317Ryanna Villaflor 8 Swim Florida 53.52 1/12/24 T2 Aquatics Nap
318Haley Allen 10 Titusville Swim Team 53.54 7/29/23 FL TST v USRP D
319Meghan Smalley 10 West Florida Lightnin 53.55 12/08/23 HARRY MEISEL WE
320Emma Beaulieu 10 Nocatee Bluetide Swim 53.60 9/17/23 BSS September M
321Naomi Askey 8 Area Tallahassee Aqua 53.60 1/26/24 MAC Crutchfield
322Camryn Finch 9 Planet Swim Aquatics 53.61 2/02/24 Groundhog Day M
323Mia Luczkowski 9 YMCA of Southwest Flo 53.63 1/20/24 Winterfest Swim
324Claire Leonard 9 Swim Florida 53.65 9/23/23 GCST FALL INVIT
325Adrienne Wik 8 Southwest Stars Swim 53.66 2/24/24 FL Spring Area
326LyLan Carey 9 Spartan Aquatic Club 53.68 2/24/24 Area 1 Spring C
327Sienna Silas 8 Treasure Coast Aquati 53.69 11/30/23 Winter Classic
328Rhys Browning 10 Saint Petersburg Aqua 53.70 11/05/23 SUNDAY MORNING
329Elliott Leuthauser 9 Tampa Yacht & Country 53.70 5/04/24 55th Annual CYC
330Kaitlin Renick 9 Sarasota Tsunami Swim 53.73 10/14/23 TYR Pumpkinfest
331Madison Flotkoetter 10 YMCA of Florida's Fir 53.79 11/18/23 PSA Turkey Meet
332Scarlett Zaro 10 Fast Falcons 53.79 1/21/23 Polar Bear Plun
333Kaylin McAndrew 10 Clearwater Aquatic Te 53.79 4/05/24 GTSA TYR Spring
334Reese Davis 9 Greater Tampa Swim As 53.82 4/05/24 GTSA TYR Spring
335Verity Piazza 10 Florida Elite Swimmin 53.83 2/23/24 Spring Area 3 C
336Bianca Duke 8 Sarasota Tsunami Swim 53.86 4/20/24 CCS Spring Clas
337Hannah Powers 8 Nocatee Bluetide Swim 53.89 7/29/23 FL Blue Tide Su
338Clara Maslak 9 Unattached 53.89 2/02/24 Stanton C. Crai
339Sienna Hunt 10 Unattached 53.92 11/17/23 FL SPAPYP Novem
340Avery Costa 9 Bolles School Sharks 53.95 11/30/23 Winter Classic
341Izabela Brkic 9 Saint Petersburg Aqua 53.96 2/23/24 Spring Area 3 C
342Sarah Stille 9 Piranhas YMCA of the 53.96 11/17/23 FL SPAPYP Novem
343Maxine Yetter 9 T2 Aquatics 53.98 2/23/24 Spring Area 5 C
344Paisley Campbell 9 Southwest Stars Swim 53.99 2/02/24 FAST February I
345Sydney Freed 10 South Lake Aquatics C 54.03 5/04/24 BD May 2024 Inv
346Ayla Ivey 10 Florida Elite Swimmin 54.04 4/12/24 Black vs Silver
347Catherine Robinson 10 Patriot Aquatics 54.06 2/24/24 FL Spring Area
348Riley Dorsey 9 Swim Tampa Aquatics 54.09 9/08/23 KAH20 Coach Kel
349Claire Weldon 9 Episcopal AmberJax 54.10 2/24/24 Area 1 Spring C
350Reese Riva 9 Blue Wave Swimming 54.10 12/01/23 CAT Jingle Bell
351Emily Qian 9 Unattached 54.12 2/24/24 FL Spring Area
352Claire Oliveira 10 Lakewood Ranch Swim A 54.14 12/09/23 FL CCS Holiday
353Sadie Human 9 Swim Melbourne 54.18 2/02/24 Stanton C. Crai
354Zoie Nagle 10 Tampa Elite Aquatics 54.23 11/11/22 STA/TEAM Vetera
355Evelyn Harris 9 Tampa Bay Aquatics 54.29 12/16/23 4th Annual TBAY
356Lila Lee 10 Swim Melbourne 54.34 6/23/23 Area 6 Summer C
357Libby Sorice 10 Racers Swim Club 54.37 4/27/24 TYR Swim Your O
358Isabella Arellano 10 Fast Falcons 54.41 1/12/24 FAST Polar Bear
359Olivia Nelson 10 South Lake Aquatics C 54.48 11/12/22 NC YSST Ryan Al
360Leila Moore 9 Florida Elite Swimmin 54.48 2/23/24 Spring Area 3 C
361Alana Shelton 9 Windermere Lakers 54.48 4/27/24 TYR Swim Your O
362Sadie Butler 10 Blue Wave Swimming 54.54 11/03/23 FL STATEAM Vete
363Kendall Beauregard 9 Tampa Bay Aquatics 54.63 4/13/24 4th Annual TBAY
364Cora DeRoo 10 Swim Melbourne 54.65 9/10/23 USRP syoa short
365Cosette Dera 9 Bolles School Sharks 54.67 11/30/23 Winter Classic
366Ellisen Taylor 9 Loggerhead Aquatics 54.68 2/02/24 Groundhog Day M
367Marisa Munera 9 Swim Florida 54.69 2/23/24 Spring Area 5 C
368Penelope Martin 10 Swim Florida 54.70 2/23/24 Spring Area 5 C
369Michaela Smurdon 8 Hydro4 Swimming 54.71 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
370Izabella Lane 9 Clearwater Aquatic Te 54.71 4/05/24 GTSA TYR Spring
371Aria Ittleman 10 Haines City Tritons 54.71 8/26/23 TCSC Sprint Inv
372Niva Ranjit 10 Gator Swim Club 54.74 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
373Chloe Balseiro 10 Tampa Y Swimming 54.75 11/17/23 FL SPAPYP Novem
374Brooklynn Fenno 10 Treasure Coast Aquati 54.77 12/14/23 TCA Cookie Meet
375Morgan Spencer 10 Highlander Aquatic Cl 54.87 2/03/24 BD February 202
376Olivia Skelton 10 Blue Wave Swimming 54.93 12/01/23 CAT Jingle Bell
377Mattie Dai 7 Fast Lane Aquatics 54.94 2/24/24 FL Spring Area
378Katie Young 9 Tampa Elite Aquatics 54.95 12/08/23 HARRY MEISEL WE
379Delilah Pender 9 Pine Island Aquatics 54.98 11/03/23 SYS Turkey Meet
380Natalia Grogan 8 Bolles School Sharks 55.01 2/24/24 Area 1 Spring C
381Sofia Botticelli 10 Saint Petersburg Aqua 55.01 2/23/24 Spring Area 3 C
382Emma Little 8 YMCA of Florida's Fir 55.02 2/24/24 Area 1 Spring C
383Robin Barber 10 Area Tallahassee Aqua 55.03 9/22/23 SE PCST Speedo
384Olivia Stasko 10 Blue Dolfins 55.03 10/29/23 Halloween Spook
385Presley Peters 8 Area Tallahassee Aqua 55.05 1/26/24 MAC Crutchfield
386Faith Crawford 10 Saint Petersburg Aqua 55.05 12/08/23 HARRY MEISEL WE
387Elaina Baldev 10 Bolles School Sharks 55.06 2/24/24 Area 1 Spring C
388Ruby Nicol 9 Saint Petersburg Aqua 55.09 1/20/23 BLOOMIN' FAST S
389Riya Vora 10 North Florida Swimmin 55.10 2/24/24 Area 1 Spring C
390Lukia Miliashkevich 10 Saint Petersburg Aqua 55.17 12/08/23 HARRY MEISEL WE
391Lila Hash 10 Southwest Stars Swim 55.23 2/24/24 FL Spring Area
392Evelynn Reinhold 9 Fast Falcons 55.24 9/24/23 FAST Pentathlon
393Leah Bowling 9 Pine Island Aquatics 55.24 2/23/24 Spring Area 5 C
394Ayelet Tindall 8 Blue Dolfins 55.26 12/09/23 Blue Dolfins De
395Payton Kuhn 8 Swim Florida 55.29 2/23/24 Spring Area 5 C
396Makenna Dubsky 10 Loggerhead Aquatics 55.35 9/30/23 EAJ Speedo Sept
397Grace Williams 10 YMCA of Central Flori 55.36 11/17/23 RAFC Almost Tur
398Elle Garces 10 YMCA of Florida's Fir 55.37 10/28/23 PSA Halloween I
399Addy Muller 9 Gator Swim Club 55.39 12/09/23 FL Harry Meisel
400Camila Lopez Torres 10 St. Cloud Thunderbolt 55.39 12/09/23 FL Harry Meisel
401Violet Guy 8 United 55.39 1/26/24 MAC Crutchfield
402Clara Leon 10 Gator Swim Club 55.41 2/23/24 Spring Area 4 C
403Ellee Nguyen 10 Saint Petersburg Aqua 55.41 7/21/23 Summer Area 3 C
404Elysian Kiner 8 Greater Tampa Swim As 55.41 10/13/23 GTSA TYR Swim C
405Avery Liparini 10 Swim Melbourne 55.43 8/26/23 TCSC Sprint Inv
406Ava Wise 9 Area Tallahassee Aqua 55.46 7/29/23 FL Summer Area
407Elena Wiszowaty 9 Piranhas YMCA of the 55.51 9/08/23 KAH20 Coach Kel
408Savannah Reynolds 8 T2 Aquatics 55.52 2/23/24 Spring Area 5 C
409Zoe Wang 7 Hydro4 Swimming 55.55 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
410Emily Liesmanas 8 Planet Swim Aquatics 55.57 2/24/24 Area 1 Spring C
411Adalynn Luppert 8 Patriot Aquatics 55.58 2/24/24 FL Spring Area
412Elizabeth Alloro 10 Planet Swim Aquatics 55.63 11/18/23 PSA Turkey Meet
413Alice Vogel 10 Bolles School Sharks 55.66 11/18/23 EAJ Fall Harves
414Zoe Samples 9 United 55.66 6/17/23 USC Summer Deve
415Everly Melnick 10 Carrollwood Village S 55.67 4/12/24 Boys & Girls Cl
416Tegan Tuszynski 9 United 55.67 1/26/24 MAC Crutchfield
417Mariyana Munsiff 10 Tampa Y Swimming 55.68 8/26/23 TYR Stingrays S
418Elizabeth Hotchkiss 9 Episcopal AmberJax 55.75 9/30/23 EAJ Speedo Sept
419Ocean Major 10 Planet Swim Aquatics 55.76 9/24/23 Planet Swim Sea
420Elora Tripp 9 Radiant Aquatics 55.78 4/13/24 4th Annual TBAY
421Clara Selph 10 Makos Aquatics Club o 55.81 2/17/24 8th Annual Smal
422Elizabeth Lieberman 8 Bolles School Sharks 55.83 2/24/24 Area 1 Spring C
423Savannah Weger 10 St. Augustine Cyclone 55.85 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
424Bryce Crawford 10 Gulf Coast Swim Team 55.94 7/28/23 Summer Area 5 C
425Aubrey Ritchie 9 YMCA of Florida's Fir 55.95 1/13/24 GA Mark Case Wi
426Helena Cabrera Mendez 10 Haines City Tritons 55.96 5/04/24 FL May Day Doub
427Angelica Jochims-Mann 9 Southwest Stars Swim 55.97 5/04/24 BD May 2024 Inv
428Alexa Ramos 9 Florida Elite Swimmin 55.99 11/17/23 FL SPAPYP Novem
429Braelyn Hauer 10 Flagler Fluid Swim Cl 56.00 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
430Kadie Bisig 9 Patriot Aquatics 56.03 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
431Claire Blaga 10 Blue Dolfins 56.04 9/16/23 PA Fall Invite
432Bellamy Gemmell 9 Tampa Y Swimming 56.05 9/22/23 Kiefer - Speedo
433Chloe Sturgill 10 Dolphins, Countryside 56.05 5/04/24 55th Annual CYC
434Gabriella Bak 9 Clearwater Aquatic Te 56.09 4/05/24 GTSA TYR Spring
435Piper-Lu Sims 10 Area Tallahassee Aqua 56.10 11/04/23 Peanut Invitati
436Harper Collins 10 Planet Swim Aquatics 56.11 11/18/23 PSA Turkey Meet
437Alexandra Suliashvili 10 U.S.R.P. Racers 56.12 11/19/23 Thankswimming
438Bailey Von Hertsenberg 9 Area Tallahassee Aqua 56.17 2/17/24 FebATAC Meet
439Nora Waldenmayer 7 Loggerhead Aquatics 56.23 2/24/24 Area 1 Spring C
440Jordan Rioux 10 Hydro4 Swimming 56.23 1/12/24 FAST Polar Bear
441Grace Sora 8 Saint Petersburg Aqua 56.23 12/08/23 HARRY MEISEL WE
442Olivia Bulluck 10 Swim Melbourne 56.24 4/27/24 TYR Swim Your O
443Josie Gilbert 10 Bolles School Sharks 56.25 2/02/24 Groundhog Day M
444Sadie Voellinger 8 Nocatee Bluetide Swim 56.26 4/21/24 Racers April 20
445Lacey Durden 8 Riptide Aquatics 56.31 11/17/23 FL SPAPYP Novem
446Gracyn Connelly 8 North Florida Swimmin 56.31 4/21/24 Racers April 20
447Kylie McDonald 9 Pine Island Aquatics 56.33 2/23/24 Spring Area 5 C
448Hazel Farley 9 Loggerhead Aquatics 56.35 1/13/24 GA Mark Case Wi
449Adella Yoswit 10 Southwest Stars Swim 56.35 11/17/23 RAFC Almost Tur
450Adriana Silas 9 Treasure Coast Aquati 56.41 12/10/22 Harry Meisel Ch
451Nora Julson 8 Seminole Aquatics 56.42 2/24/24 FL Spring Area
452Gabriella Sutherland 10 Patriot Aquatics 56.43 2/24/24 FL Spring Area
453Angie Bai 9 Blue Dolfins 56.46 11/10/23 Patriot Aquatic
454Taylor Wranovics 8 Bolles School Sharks 56.47 2/02/24 Groundhog Day M
455Karissa Clark 10 Greater Tampa Swim As 56.49 4/05/24 GTSA TYR Spring
456Sophia Ledo 10 Flagler Fluid Swim Cl 56.49 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
457Anji Li 9 Southwest Stars Swim 56.51 2/24/24 FL Spring Area
458Maria Mattos 10 Windermere Lakers 56.52 10/29/23 Laker Pumpkin M
459Yeleni Alfonso 10 Swim Florida 56.54 7/28/23 Summer Area 5 C
460Harper Hodges 9 Loggerhead Aquatics 56.57 2/24/24 Area 1 Spring C
461Elizabeth Garcia 9 Sarasota Tsunami Swim 56.57 6/24/23 Summer Last Cha
462Ina Rivera 10 Blue Marlins Aquatic 56.63 4/05/24 GTSA TYR Spring
463Beatrice Adams 10 United 56.66 2/24/23 Area 1 & 4 Cham
464Joanna Bai 9 United 56.67 11/04/23 USC Pumpkin Plu
465Isabella Boyd 10 Florida Elite Swimmin 56.69 4/12/24 Black vs Silver
466Athina Guci 10 Loggerhead Aquatics 56.70 2/02/24 Groundhog Day M
467Julianna Hepp 9 Patriot Aquatics 56.71 2/24/24 FL Spring Area
468Valentina Gentili 8 Clearwater Aquatic Te 56.71 10/13/23 GTSA TYR Swim C
469Kendall Butner 9 St. Cloud Thunderbolt 56.72 9/23/23 Heart of Florid
470Victoria Griffard 10 Loggerhead Aquatics 56.74 11/18/23 EAJ Fall Harves
471Eleanor Reilly 9 Blue Dolfins 56.74 2/03/24 BD February 202
472Lily Parker 10 Riptide Aquatics 56.75 2/18/23 RIptide Aquatic
473Grace Covitz 10 Greater Tampa Swim As 56.75 8/26/23 GTSA Season Ope
474Zoe Lankford 10 Gator Swim Club 56.78 2/02/24 FAST February I
475Elysse Shrestha 10 Planet Swim Aquatics 56.79 11/18/23 PSA Turkey Meet
476Brynley Guengerich 10 Lakewood Ranch Swim A 56.84 2/23/24 Spring Area 5 C
477Layla Hillier 10 St. Augustine Cyclone 56.84 12/09/23 FL Harry Meisel
478Kori Weisberg 10 St. Cloud Thunderbolt 56.90 12/09/23 FL Harry Meisel
479Alexis Andrews 9 Belleair Breakers 56.92 5/04/24 55th Annual CYC
480Finley Bloomstine 8 Swim Melbourne 56.92 12/09/23 FL Harry Meisel
481Cadence Waldron 9 Treasure Coast Aquati 56.93 2/02/24 Stanton C. Crai
482jade Robertson 8 Fast Falcons 56.95 2/02/24 FAST February I
483Barb Chen 10 United 56.96 11/04/23 USC Pumpkin Plu
484Sawyer Ryan 9 Tampa Elite Aquatics 57.03 11/03/23 FL STATEAM Vete
485Amelia Chaffin 8 Fast Falcons 57.05 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
486Gia Easter 8 Sarasota Sharks 57.05 1/19/24 Hot Chocolate I
487Valeria Villamediana Parra 10 Charlotte County Swim 57.10 9/23/23 GCST FALL INVIT
488Emma Curry 9 Swim Tampa Aquatics 57.10 5/04/24 FL May Day Doub
489Caroline Mattison 10 Blue Wave Swimming 57.13 9/22/23 Kiefer - Speedo
490Samantha Langton 10 Southwest Stars Swim 57.19 5/13/23 TYR Swim Your O
491Kelsey Peterson 9 Planet Swim Aquatics 57.19 10/13/23 October Meet
492Madeline Collins 9 YMCA of Central Flori 57.23 2/24/24 FL Spring Area
493Cora Hungler 9 Piranhas YMCA of the 57.23 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
494Eloise Chau 8 Sarasota Tsunami Swim 57.23 1/20/24 Winterfest Swim
495Adilynn Gronendyke 10 Sun Coast Swim Team 57.25 4/05/24 GTSA TYR Spring
496Arina Bespalova 10 Patriot Aquatics 57.32 5/04/24 BD May 2024 Inv
497Noelle Tiba 7 West Florida Lightnin 57.34 2/16/24 17th Annual TBA
498Sylvie Nazaryan 10 Hydro4 Swimming 57.35 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
499Harper Backhaus 10 Greater Orlando Aquat 57.37 4/27/24 TYR Swim Your O
500Kaelyn Blake 10 Treasure Coast Swimmi 57.39 2/02/24 Stanton C. Crai
501Aramis Molavi 9 St. Augustine Cyclone 57.40 2/24/24 Area 1 Spring C
502Maya Powell 9 Florida Elite Swimmin 57.41 2/02/24 FAST February I
503Avery Braun 8 Tampa Elite Aquatics 57.42 2/24/23 Spring Area 3 C
504Finn Lettieri 10 T2 Aquatics 57.44 10/27/23 T2 Spooktacular
505Lilly Lopez 9 Saint Petersburg Aqua 57.44 2/23/24 Spring Area 3 C
506Harper Taylor 9 YMCA of Southwest Flo 57.44 1/20/24 Winterfest Swim
507Ariana Mastrucci 9 Saint Petersburg Aqua 57.46 11/17/23 FL SPAPYP Novem
508Madi Keiter 10 Academy Aquatic Club 57.51 10/13/23 FL WFLA Hallowe
509Shelby Blackburn 10 Treasure Coast Aquati 57.55 12/14/23 TCA Cookie Meet
510Scarlet Hart 9 Carrollwood Village S 57.57 9/23/22 SPEEDO ALL-AMER
511Lily Donor 9 Spartan Aquatic Club 57.63 10/13/23 October Meet
512Ashdyn Baker 10 South Lake Aquatics C 57.68 2/17/24 SLAC Last Chanc
513Ainsley Chard 10 Hydro4 Swimming 57.70 11/10/23 Patriot Aquatic
514Raelynn Mclean 9 Pine Island Aquatics 57.70 3/21/24 Destination Ath
515Camryn Zambito 10 South Lake Aquatics C 57.71 5/04/24 BD May 2024 Inv
516Marla Delfin 9 Swim Florida 57.71 2/23/24 Spring Area 5 C
517Alexa Leyvi 8 Sarasota Tsunami Swim 57.78 10/14/23 TYR Pumpkinfest
518Lily Dangerfield 9 Blue Dolfins 57.80 10/29/23 Halloween Spook
519JUHI Rajeev 10 Sarasota Sharks 57.81 10/13/23 SYS Halloween M
520Ilianna Guerra 10 Gulf Coast Swim Team 57.83 2/03/24 CCS Last Chance
521Madelin Troast 10 Southwest Stars Swim 57.83 11/17/23 RAFC Almost Tur
522Samantha Rodriguez 8 Windermere Lakers 57.85 11/17/23 RAFC Almost Tur
523Annabel DePasquale 10 Sarasota Sharks 57.85 11/03/23 SYS Turkey Meet
524Jocelyn Witte 10 Spartan Aquatic Club 57.91 10/13/23 October Meet
525Arizona Treon 8 Sarasota Sharks 57.92 11/03/23 SYS Turkey Meet
526Mckenna DuBois 10 Treasure Coast Aquati 57.96 10/14/23 TCSC Fall Invit
527Kaitlyn Bassford 10 Saint Petersburg Aqua 57.99 8/26/23 SPA-TBAC AUGUS
528Zoey Giehl 10 Tampa Elite Aquatics 58.04 7/21/23 Summer Area 3 C
529Maliyah Parker 9 Haines City Tritons 58.10 12/02/23 Winter Invitati
530Journey Maus 8 Gulf Coast Swim Team 58.11 1/12/24 GCST WINTER INV
531Tiffany Tang 10 United 58.23 11/04/23 USC Pumpkin Plu
532Alyssa Kaplan 10 Loggerhead Aquatics 58.24 2/24/24 Area 1 Spring C
533Maya Starkey 10 Loggerhead Aquatics 58.26 11/18/23 EAJ Fall Harves
534Giovana Brenner Vieira 10 Swim Tampa Aquatics 58.28 2/09/24 CVST Last Chanc
535Avery Williams 9 Flagler Fluid Swim Cl 58.28 2/18/24 Racers Last Cha
536Jordyn Gurdak 10 YMCA of Central Flori 58.30 4/27/24 TYR Swim Your O
537Fabiana Silva-Gomez 8 Sarasota Tsunami Swim 58.31 1/20/24 Winterfest Swim
538Elizabeth Brooker 10 Saint Petersburg Aqua 58.36 11/17/23 FL SPAPYP Novem
539Ashlyn Hedinger 10 Trinity Prep Aquatics 58.37 2/25/23 FL Spring Area
540Julia Gates 10 Lakewood Ranch Swim A 58.50 10/07/22 TYR Octoberfest
541Emily Cunningham 9 T2 Aquatics 58.52 2/23/24 Spring Area 5 C
542Penelope Liles 10 Isle Swim Club 58.58 11/18/23 PSA Turkey Meet
543Kaigan Kim 9 Tampa Elite Aquatics 58.59 9/08/23 KAH20 Coach Kel
544Jinsin McDaniel 10 Gator Swim Club 58.64 2/23/24 Spring Area 4 C
545Ally Weinberg 9 West Florida Lightnin 58.65 2/16/24 17th Annual TBA
546Lydia Reed 10 Swim Tampa Aquatics 58.72 2/23/24 Spring Area 3 C
547Reese Yancey 8 Fast Falcons 58.82 2/02/24 FAST February I
548Karen Rahhal 9 Southwest Stars Swim 58.82 5/04/24 BD May 2024 Inv
549Emma Denson 10 St. Augustine Cyclone 58.84 6/30/23 EAJ Summer Sizz
550Victoria Schade 10 Swim Florida 58.84 2/04/23 CCS Last Chance
551Rzaslyn Lugg 10 Episcopal AmberJax 58.88 9/17/22 EAJ Speedo Sept
552Mary Gustin 10 Blue Dolfins 58.88 2/24/24 FL Spring Area
553Lyla Mullins 9 Bolles School Sharks 58.96 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
554Skye Youngblood 9 United 58.98 11/04/23 USC Pumpkin Plu
555Evelyn Carbol 10 Lakewood Ranch Swim A 59.07 3/30/23 Destination Ath
556Sadie Hamilton 9 Southwest Stars Swim 59.09 2/24/24 FL Spring Area
557Valentina Deuloffeu 10 YMCA of Central Flori 59.11 4/27/24 TYR Swim Your O
558Morgan King 10 Blue Dolfins 59.17 5/04/24 BD May 2024 Inv
559Teagan Portale 10 Sarasota Tsunami Swim 59.17 4/15/23 CCS Spring Clas
560Liliana Toncelli 10 Bluetide Aquatics Tea 59.22 7/21/23 Summer Area 3 C
561Hailey Bolton 10 Southwest Stars Swim 59.22 2/24/24 FL Spring Area
562Louisa Poole 8 Indian River Aquatics 59.23 6/23/23 Area 6 Summer C
563Alyse Derrico 7 Indian River Aquatics 59.23 6/23/23 Area 6 Summer C
564Jasoda Miles 10 Bolles School Sharks 59.24 11/30/23 Winter Classic
565Lily Lime 9 Planet Swim Aquatics 59.27 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
566Finley Diersing 9 Episcopal AmberJax 59.28 2/24/24 Area 1 Spring C
567Julia Feger 10 West Florida Lightnin 59.28 11/17/23 FL SPAPYP Novem
568Addison Blanco 9 United 59.30 5/20/23 USC Summer Deve
569Amelia Joseph 8 Bolles School Sharks 59.35 2/02/24 Groundhog Day M
570Aria Nunez 10 Patriot Aquatics 59.38 5/04/24 BD May 2024 Inv
571Kinley Blake 10 Treasure Coast Swimmi 59.39 1/19/24 TCA Winter Open
572Elizabeth Mccann 8 Piranhas YMCA of the 59.42 2/23/24 Spring Area 3 C
573Bianca Rodrigues 9 Blue Dolfins 59.43 1/13/24 BD January 2024
574Paige Porter 9 Lakewood Ranch Swim A 59.44 2/23/24 Spring Area 5 C
575Amelia Perdomo 9 Patriot Aquatics 59.48 11/10/23 Patriot Aquatic
576Grace Carver 9 Saint Petersburg Aqua 59.49 2/23/24 Spring Area 3 C
577Holly Haynes 8 Racers Swim Club 59.50 1/13/24 GA Mark Case Wi
578Layla Christopher 9 Lakeland Country Club 59.59 5/04/24 55th Annual CYC
579Charlie Simpson 10 Riptide Aquatics 59.67 6/25/22 Riptide Aquatic
580Audrey Snyder 10 Blue Dolfins 59.70 10/29/23 Halloween Spook
581Amelie Johnson 8 Planet Swim Aquatics 59.71 2/24/24 Area 1 Spring C
582Wren Fox 9 Planet Swim Aquatics 59.76 12/08/23 SC SCSC Blizzar
583Alexia Manousakis 10 Hydro4 Swimming 59.76 10/22/23 Hydro4 Hallowee
584Quinn Kelly 9 Flagler Fluid Swim Cl 59.79 4/21/24 Racers April 20
585Abbey Metcalf 8 Bolles School Sharks 59.84 2/24/24 Area 1 Spring C
586Lily Attard 8 Tampa Elite Aquatics 59.84 12/08/23 HARRY MEISEL WE
587Ellie Meek 9 Belleair Breakers 59.85 5/04/24 55th Annual CYC
588Gwen Cappello 9 Unattached 59.88 11/17/23 RAFC Almost Tur
589Jasmine Boginskiy 9 Makos Aquatics Club o 59.92 2/17/24 8th Annual Smal
590Eva Schoer 10 Planet Swim Aquatics 59.95 10/28/23 PSA Halloween I
591Darcy Austin 9 Bolles School Sharks 59.97 10/13/23 October Meet
592Kennedy Lankford 10 Gator Swim Club 59.97 2/23/24 Spring Area 4 C
593Sydney Cote 7 United 59.98 5/03/24 USC May Invite
594Ember Linscott 9 YMCA of Southwest Flo 1:00.00 4/20/24 CCS Spring Clas
595Ivana Diaz 10 Florida Elite Swimmin 1:00.05 4/12/24 Black vs Silver
596Isabelle Frketic 9 Bolles School Sharks 1:00.08 2/02/24 Groundhog Day M
597Sophia Dolan 7 Swim Tampa Aquatics 1:00.09 5/04/24 FL May Day Doub
598Sarina Vora 9 North Florida Swimmin 1:00.17 4/21/24 Racers April 20
599Mallory Wright 9 Loggerhead Aquatics 1:00.23 2/24/24 Area 1 Spring C
600Havana Dominguez 9 Flagler Fluid Swim Cl 1:00.23 12/09/23 FAST December O
601Claire Muschiana 7 Pine Island Aquatics 1:00.24 3/21/24 Destination Ath
602Brooklynne Stentz 10 Lake Wales Blue Marli 1:00.27 8/26/23 TYR Stingrays S
603Hailey Russell 10 Sarasota Sharks 1:00.29 2/23/24 Spring Area 5 C
604Arya Baker 8 Bolles School Sharks 1:00.35 2/24/24 Area 1 Spring C
605Megan Hopkins 10 Patriot Aquatics 1:00.36 9/16/23 PA Fall Invite
606Ambar Sangroni 10 SwimEnergy Aquatics 1:00.38 10/14/23 TYR Pumpkinfest
607Harper Sexton 10 Gulf Coast Swim Team 1:00.38 7/28/23 Summer Area 5 C
608Evie Long 10 Gator Swim Club 1:00.38 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
609Eloise Pinto 9 Racers Swim Club 1:00.40 2/18/24 Racers Last Cha
610Katherine Martinez 7 Clearwater Aquatic Te 1:00.45 4/05/24 GTSA TYR Spring
611Jordan Jackson 9 St. Augustine Cyclone 1:00.46 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
612Heidi Wang 8 Blue Dolfins 1:00.47 9/30/23 Elizabeth Kazec
613Olivia McIntosh 9 Sarasota Tsunami Swim 1:00.48 2/17/24 Winter Intrasqu
614Elizabeth Mansfield 9 Windermere Lakers 1:00.50 10/29/23 Laker Pumpkin M
615Lydia Dickey 10 Saint Petersburg Aqua 1:00.56 2/03/23 TBAC Winter Mee
616Juliet Cohen 8 Swim Tampa Aquatics 1:00.57 2/23/24 Spring Area 3 C
617Elise Schwartz 9 Swim Florida 1:00.59 10/27/23 T2 Spooktacular
618Brielle Vaden 10 Titusville Swim Team 1:00.61 2/24/24 Area 6 Spring C
619Deanna Haley 9 Piranhas YMCA of the 1:00.65 11/05/23 SUNDAY MORNING
620Hayley Marks 9 Southwest Stars Swim 1:00.72 5/04/24 BD May 2024 Inv
621Emma Smith 9 Windermere Lakers 1:00.72 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
622Brooklyn Hoffman 10 Tampa Bay Aquatics 1:00.75 12/16/23 4th Annual TBAY
623Penelope Wirth 9 Tampa Y Swimming 1:00.78 2/23/24 Spring Area 3 C
624Elena Gelhardt 9 Area Tallahassee Aqua 1:00.83 7/29/23 FL Summer Area
625June Staebell 9 T2 Aquatics 1:00.83 1/12/24 T2 Aquatics Nap
626Emily Blix 9 Sarasota Sharks 1:00.84 9/15/23 SYS Fall Kickof
627Avery Cox 7 Greater Tampa Swim As 1:00.95 11/04/23 CAT Fall Harves
628Ariana Ulmer 7 Carrollwood Village S 1:00.95 2/09/24 CVST Last Chanc
629Quinn Person 9 Lakewood Ranch Swim A 1:00.97 12/01/23 Sea Dragon Aqua
630Emily Parlette 7 Planet Swim Aquatics 1:00.97 2/24/24 Area 1 Spring C
631Zora Haller 8 Racers Swim Club 1:00.99 4/21/24 Racers April 20
632Sophia Kriess 10 Florida Elite Swimmin 1:01.01 4/12/24 Black vs Silver
633Aaliyah Lee 10 Spartan Aquatic Club 1:01.02 2/24/24 Area 1 Spring C
634Finley Jordahl 9 Hydro4 Swimming 1:01.02 2/03/23 Hydro4 Winter O
635Saya Humayun 9 Tampa Elite Aquatics 1:01.02 11/03/23 FL STATEAM Vete
636Arabella Hyatte 8 Fast Falcons 1:01.12 2/02/24 FAST February I
637Lily Skelton 9 Sarasota Sharks 1:01.19 12/08/23 HARRY MEISEL WE
638Clare Baker 10 Dolphins, Countryside 1:01.20 7/08/23 PAL Championshi
639Piper Nevling 9 Charlotte County Swim 1:01.23 2/23/24 Spring Area 5 C
640Nora Nicholas 9 Greater Tampa Swim As 1:01.23 2/16/24 Last Chance Mee
641Rowan Breedon 8 Fast Falcons 1:01.25 2/02/24 FAST February I
642Findley Citta 8 Makos Aquatics Club o 1:01.25 2/17/24 8th Annual Smal
643Lily Rump 10 Planet Swim Aquatics 1:01.26 2/24/24 Area 1 Spring C
644Margaret Reilly 9 Episcopal AmberJax 1:01.27 9/30/23 EAJ Speedo Sept
645Hadley O'Connell 9 Academy Aquatic Club 1:01.42 10/13/23 FL WFLA Hallowe
646Amryn Reynolds 9 Fast Falcons 1:01.42 2/23/24 Spring Area 4 C
647Sarah De Kleyn 7 Indian River Aquatics 1:01.50 2/02/24 Stanton C. Crai
648Claire Bian 10 Gator Swim Club 1:01.52 1/12/24 FAST Polar Bear
649Mae White 8 Racers Swim Club 1:01.58 2/18/24 Racers Last Cha
650Riley Blaugh 8 Sarasota Sharks 1:01.65 11/03/23 SYS Turkey Meet
651Lanie Miller 10 Sarasota Tsunami Swim 1:01.69 2/03/24 CCS Last Chance
652Kimberly Lawson 7 T2 Aquatics 1:01.84 2/23/24 Spring Area 5 C
653Laura Mayorga 9 Blue Wave Swimming 1:01.90 11/03/23 FL STATEAM Vete
654Nhya Montalvan 9 Gulliver Swim Club 1:01.94 10/15/22 Gulliver Fall C
655Emmy Rubis 10 Greater Tampa Swim As 1:01.97 10/13/23 GTSA TYR Swim C
656Maddix Muldoon 8 Hydro4 Swimming 1:02.01 9/30/23 EAJ Speedo Sept
657Emily Whited 10 Lakewood Ranch Swim A 1:02.08 11/03/23 SYS Turkey Meet
658Sivani Prakhya 8 Bolles School Sharks 1:02.09 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
659McKenzie McGinnis 9 Blue Wave Swimming 1:02.11 10/13/23 GTSA TYR Swim C
660Elle De Wachter 9 Windermere Lakers 1:02.11 11/17/23 RAFC Almost Tur
661Nataly Nagy 8 Sarasota Sharks 1:02.16 11/03/23 SYS Turkey Meet
662Mai Pham 10 Sarasota Tsunami Swim 1:02.17 4/20/24 CCS Spring Clas
663Ella Updike 10 Nocatee Bluetide Swim 1:02.20 2/17/24 8th Annual Smal
664Maddie Wood 8 Patriot Aquatics 1:02.28 2/24/24 FL Spring Area
665Diana Sazonova 10 Piranhas YMCA of the 1:02.30 10/13/23 FL WFLA Hallowe
666Harper Treglown 10 T2 Aquatics 1:02.36 10/27/23 T2 Spooktacular
667Ava Toepke 9 Palma Ceia Swim Team 1:02.40 5/04/24 55th Annual CYC
668Tor Moore 7 Carrollwood Village S 1:02.44 2/09/24 CVST Last Chanc
669Josephine Damkjer 10 Brevard Swim Club 1:02.45 2/24/24 Area 6 Spring C
670Robin Bass 10 Sarasota Sharks 1:02.53 1/20/23 Hot Chocolate I
671Maya Delmond 10 Gator Swim Club 1:02.54 2/02/24 FAST February I
672Emma Jiang 7 Clearwater Aquatic Te 1:02.54 11/04/23 CAT Fall Harves
673Lincoln Pasquale 9 Swim Florida 1:02.59 1/12/24 T2 Aquatics Nap
674Emery Brault 8 Lakewood Ranch Swim A 1:02.60 11/03/23 SYS Turkey Meet
675Raven Doddapaneni 10 Blue Dolfins 1:02.60 12/09/23 Blue Dolfins De
676Madelyn Carroll 9 Bolles School Sharks 1:02.66 11/18/23 EAJ Fall Harves
677Maddy Yorkgitis 10 Swim Jax 1:02.72 2/18/23 7th Annual Smal
678Sophia Bosl 10 Swim Tampa Aquatics 1:02.75 11/03/23 FL STATEAM Vete
679Scarlett Keller 9 Saint Petersburg Aqua 1:02.80 10/21/22 SAINT PETERSBUR
680Ava Edge 8 Carrollwood Village S 1:02.80 2/09/24 CVST Last Chanc
681Chloe Solonskyi 6 Planet Swim Aquatics 1:02.81 10/13/23 October Meet
682Siena Piacenti 8 Patriot Aquatics 1:02.93 11/10/23 Patriot Aquatic
683Monika Jones 9 Sarasota Sharks 1:02.98 12/08/23 HARRY MEISEL WE
684Alice Gangl 8 Sarasota Sharks 1:03.04 12/08/23 HARRY MEISEL WE
685Emry Chase 6 Blue Wave Swimming 1:03.09 2/23/24 Spring Area 3 C
686Olivia Banks 10 Tampa Bay Aquatics 1:03.10 9/22/23 Kiefer - Speedo
687Molly Pelkey 10 Episcopal AmberJax 1:03.12 9/30/23 EAJ Speedo Sept
688Kira Berisha 10 Gator Swim Club 1:03.15 9/24/23 FAST Pentathlon
689Lucy Dewald 9 Tampa Elite Aquatics 1:03.15 1/05/24 Winter Training
690Sophia Batlle 10 Swim Florida 1:03.23 2/04/23 CCS Last Chance
691Reagan Canada 10 Bolles School Sharks 1:03.32 2/02/24 Groundhog Day M
692Autumn Zubowsky 9 Nova South 1:03.33 2/11/23 Central Distric
693Abigail Crewson 8 Planet Swim Aquatics 1:03.42 9/24/23 Planet Swim Sea
694Violet Klawitter 10 Sea Dragon Aquatics 1:03.48 12/01/23 Sea Dragon Aqua
695Eileen Shin 9 Gator Swim Club 1:03.51 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
696Penny Grewe 8 Planet Swim Aquatics 1:03.52 2/24/24 Area 1 Spring C
697Camelia Luca 10 Windermere Lakers 1:03.57 4/27/24 TYR Swim Your O
698Nicole Brito 7 Tampa Bay Aquatics 1:03.59 2/23/24 Spring Area 3 C
699Loralei Durden 8 Riptide Aquatics 1:03.60 11/17/23 FL SPAPYP Novem
700Joan Cohen 8 Swim Tampa Aquatics 1:03.60 2/23/24 Spring Area 3 C
701Evelyn Biloski 10 St. Augustine Cyclone 1:03.61 2/24/24 Area 1 Spring C
702Berlin Arce 9 Area Tallahassee Aqua 1:03.63 7/29/23 FL Summer Area
703Elli Ryan 8 Patriot Aquatics 1:03.67 2/25/23 FL Spring Area
704Zoey Kamat 10 Gator Swim Club 1:03.68 2/23/24 Spring Area 4 C
705Ilaryia Ramaniuk 8 Patriot Aquatics 1:03.71 2/24/24 FL Spring Area
706Nicole Leal Horita 10 Seminole Aquatics 1:03.74 7/01/23 Firecracker
707Maya Jones 10 Sarasota Sharks 1:03.78 11/03/23 SYS Turkey Meet
708Agustina Bilbao 9 Southwest Stars Swim 1:03.84 2/24/24 FL Spring Area
709Elizabeth Locke 7 Tampa Elite Aquatics 1:03.85 2/09/24 CVST Last Chanc
710Dylan Welling 9 Sarasota Sharks 1:03.92 11/03/23 SYS Turkey Meet
711Julianna Schmidt 9 Swim Florida 1:03.94 1/12/24 T2 Aquatics Nap
712Mia Frost 10 St. Cloud Thunderbolt 1:04.01 9/23/23 Heart of Florid
713Brooklyn Mathis 6 Saint Cloud Aquatic T 1:04.01 12/09/23 FL Harry Meisel
714Elizabeth Williams 6 Flagler Fluid Swim Cl 1:04.03 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
715Sara Kim 10 St. Cloud Thunderbolt 1:04.10 9/23/23 Heart of Florid
716Peyton Jordan 9 Sarasota Tsunami Swim 1:04.10 4/20/24 CCS Spring Clas
717Mackenzie Richardson 8 Tampa Elite Aquatics 1:04.21 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
718Mila Shah-Dziatsel 8 Sarasota Sharks 1:04.25 2/23/24 Spring Area 5 C
719Clara Morgan 7 Sarasota Tsunami Swim 1:04.26 2/23/24 Spring Area 5 C
720Sarah Pirtle 10 Florida Elite Swimmin 1:04.38 4/12/24 Black vs Silver
721Abigail Flemming 10 Rocket Swimming 1:04.39 8/26/23 TCSC Sprint Inv
722Eloise Radigan 10 Blue Dolfins 1:04.42 7/29/23 FL Summer Area
723Zoey Marrero 10 Florida Elite Swimmin 1:04.44 11/17/23 FL SPAPYP Novem
724Ember Howard 8 Fast Falcons 1:04.49 2/23/24 Spring Area 4 C
725Adilynn Foster 8 Piranhas YMCA of the 1:04.69 2/02/24 FAST February I
726Ariya Ruhomon 8 Gulf Coast Swim Team 1:04.70 1/12/24 GCST WINTER INV
727Naomi Klimis 10 Blue Dolfins 1:04.77 10/29/23 Halloween Spook
728Taylor Magnusson 10 Nocatee Bluetide Swim 1:04.83 9/30/23 EAJ Speedo Sept
729Alexandra Pollack 9 Racers Swim Club 1:04.89 4/21/24 Racers April 20
730Audrey Miller 9 Tampa Elite Aquatics 1:04.92 8/26/23 TYR Stingrays S
731Aubrey Kelley 10 Gator Swim Club 1:04.97 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
732Arya Rawal 9 Gator Swim Club 1:05.08 2/23/24 Spring Area 4 C
733Clara Williams 10 Palma Ceia Swim Team 1:05.10 5/04/24 55th Annual CYC
734Rose Shaffer 9 Gulf Coast Swim Team 1:05.12 1/12/24 GCST WINTER INV
735Agam Revvah 9 Patriot Aquatics 1:05.20 4/13/24 PA Spring Invit
736Evelyn Meyers 10 Bluetide Aquatics Tea 1:05.23 7/21/23 Summer Area 3 C
737Elizabeth DeMatto 10 Fast Falcons 1:05.23 2/23/24 Spring Area 4 C
738Alba Larica 9 Treasure Coast Aquati 1:05.35 12/14/23 TCA Cookie Meet
739Juliana Knighton 9 Dolphins, Countryside 1:05.36 5/04/24 55th Annual CYC
740Sarah White 8 Racers Swim Club 1:05.37 4/21/24 Racers April 20
741Lilah Landherr 9 Unattached 1:05.37 2/02/24 Stanton C. Crai
742Amelia VanDerbeck 8 Fast Falcons 1:05.45 2/02/24 FAST February I
743Helen Munkittrick 9 Saint Petersburg Aqua 1:05.49 10/20/23 FRIDAY NITE RAC
744Madelyn Hess 10 South Lake Aquatics C 1:05.50 10/21/23 SLAC IMX Challe
745Ainslee O'Neal 9 Windermere Lakers 1:05.50 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
746Charlotte Pederson 10 Southwest Stars Swim 1:05.55 7/01/23 Firecracker
747Harper Lin 9 Isle Swim Club 1:05.58 11/18/23 PSA Turkey Meet
748Lillian McCartney 10 Tampa Bay Aquatic Clu 1:05.60 2/04/22 TBAC Winter Mee
749JJ Freeman 8 Fast Falcons 1:05.62 2/02/24 FAST February I
750Jordan Muller 9 Gator Swim Club 1:05.64 2/02/24 FAST February I
751Mary Mathews 8 Southwest Stars Swim 1:05.71 2/24/24 FL Spring Area
752McKenzie Beasley 8 Bolles School Sharks 1:05.80 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
753Katie Hooper 8 Area Tallahassee Aqua 1:05.83 1/26/24 MAC Crutchfield
754Ann-Marie Helmer 8 Greater Tampa Swim As 1:05.85 10/13/23 GTSA TYR Swim C
755Charlie Weitekamp 9 Sarasota Tsunami Swim 1:05.93 1/20/24 Winterfest Swim
756Sally Nall 10 Saint Petersburg Aqua 1:06.01 11/05/23 SUNDAY MORNING
757Adriana Tong 9 Southwest Stars Swim 1:06.06 5/04/24 BD May 2024 Inv
758Sofia Nechaevsky 9 Tampa Bay Aquatics 1:06.15 11/17/23 FL SPAPYP Novem
759Myka Ciosek 10 T2 Aquatics 1:06.26 1/12/24 T2 Aquatics Nap
760Shanaya Grover 9 Bolles School Sharks 1:06.30 2/24/24 Area 1 Spring C
761Dylan Miller 9 Palma Ceia Swim Team 1:06.33 5/04/24 55th Annual CYC
762Valentina Meseroll 10 T2 Aquatics 1:06.42 12/10/22 T2 Candy Cane M
763Emmalyne Mitchell 9 Treasure Coast Aquati 1:06.46 1/19/24 TCA Winter Open
764Rachel Tionko 7 Blue Wave Swimming 1:06.50 2/23/24 Spring Area 3 C
765Felicity Chase 8 Florida West Coast Aq 1:06.52 9/08/23 KAH20 Coach Kel
766Finnley Strickland 8 Area Tallahassee Aqua 1:06.55 1/26/24 MAC Crutchfield
767Mia Maass 9 Sarasota Sharks 1:06.61 2/23/24 Spring Area 5 C
768Haleigh Lenoir 9 Swim Tampa Aquatics 1:06.62 2/09/24 CVST Last Chanc
769Claire Halstead 10 Patriot Aquatics 1:06.66 11/10/23 Patriot Aquatic
770Mia Jones 9 Windermere Lakers 1:06.72 4/27/24 TYR Swim Your O
771Anastasia Stevens 8 Clearwater Aquatic Te 1:06.73 10/13/23 GTSA TYR Swim C
772Brie Franks 8 Saint Petersburg Aqua 1:06.77 2/23/24 Spring Area 3 C
773Payson Benton 8 Treasure Coast Aquati 1:06.79 12/14/23 TCA Cookie Meet
774Danielle Klausing 9 Blue Dolfins 1:06.84 1/21/23 Polar Bear Plun
775Grace Rich 9 Academy Aquatic Club 1:06.85 9/22/23 Kiefer - Speedo
776Ava Cooper 10 Coast Aquatics 1:06.87 1/13/23 SE Ralph Crocke
777Corinne Carr 9 Gator Swim Club 1:06.88 9/24/23 FAST Pentathlon
778Isabell Castiblanco Becerra 10 Loggerhead Aquatics 1:06.89 2/02/24 Groundhog Day M
779Isabella Berling 8 Bolles School Sharks 1:06.89 2/24/24 Area 1 Spring C
780Chloe Young 7 Blue Wave Swimming 1:06.95 12/01/23 CAT Jingle Bell
781Sadie George 10 Patriot Aquatics 1:07.00 4/15/23 PA Spring Invit
782Kennedy Pastore 8 Swim Tampa Aquatics 1:07.03 10/07/22 GTSA TYR Swim C
783Audrey Liang 7 Blue Dolfins 1:07.04 9/30/23 Elizabeth Kazec
784Tegan Griffin 9 Blue Dolfins 1:07.08 10/29/23 Halloween Spook
785Ellie Cooper 9 Swim Tampa Aquatics 1:07.09 10/13/23 GTSA TYR Swim C
786Aubrey Eberson 8 Planet Swim Aquatics 1:07.18 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
787Anya Prakash 8 Tampa Bay Aquatics 1:07.19 11/17/23 FL SPAPYP Novem
788Anne Ramnath 9 Hydro4 Swimming 1:07.21 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
789Lola Akmalova 9 Windermere Lakers 1:07.22 4/27/24 TYR Swim Your O
790Jayme Jean 10 Haines City Tritons 1:07.27 9/23/23 Heart of Florid
791Sawyer Cunio 8 Treasure Coast Aquati 1:07.28 2/02/24 Stanton C. Crai
792Catherine Foster 7 Bolles School Sharks 1:07.34 2/24/24 Area 1 Spring C
793Jia Wayangankar 8 Bolles School Sharks 1:07.48 2/24/24 Area 1 Spring C
794Isabella Youngers 9 Bolles School Sharks 1:07.63 2/02/24 Groundhog Day M
795Georgia Smith 10 Pine Island Aquatics 1:07.66 2/03/24 CCS Last Chance
796Merritt Shine 9 Unattached 1:07.80 2/02/24 Stanton C. Crai
797Cecilia Navarro 10 Windermere Lakers 1:08.01 2/24/24 FL Spring Area
798Jill Patel 8 Bolles School Sharks 1:08.15 2/02/24 Groundhog Day M
799Gwenith Spiker 7 Blue Marlins Aquatic 1:08.23 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
800Leslie Pickens 9 Hydro4 Swimming 1:08.29 2/03/23 Hydro4 Winter O
801Lara Ferreyra 9 Swim Tampa Aquatics 1:08.36 2/09/24 CVST Last Chanc
802Katelyn DeGroff 9 United 1:08.38 2/10/24 USC Last Chance
803Whittaker Gold 6 Bolles School Sharks 1:08.40 2/24/24 Area 1 Spring C
804Sofia Beaufond 10 Greater Tampa Swim As 1:08.43 2/16/24 Last Chance Mee
805Mirabella Shank 8 Sarasota Tsunami Swim 1:08.44 4/20/24 CCS Spring Clas
806Paisleigh Summerall 10 Columbia Swim Team 1:08.49 2/17/24 8th Annual Smal
807Avery Danaher-Rovansek 9 Gator Swim Club 1:08.71 2/02/24 FAST February I
808Mariagracia Jacome 9 Fast Falcons 1:08.78 2/02/24 FAST February I
809Margaux McGuire 9 Treasure Coast Aquati 1:08.79 2/02/24 Stanton C. Crai
810Reece Gilbert 9 West Florida Lightnin 1:08.80 2/23/24 Spring Area 3 C
811Ainsley Mahoney 9 Lakewood Ranch Swim A 1:08.82 12/09/23 FL CCS Holiday
812Skye Melvin 9 T2 Aquatics 1:08.98 2/23/24 Spring Area 5 C
813Alexis White 9 Racers Swim Club 1:09.09 2/24/24 Area 6 Spring C
814Kensley Smith 10 Planet Swim Aquatics 1:09.17 9/24/23 Planet Swim Sea
815Hazel Friedman 9 Swim Tampa Aquatics 1:09.17 10/13/23 GTSA TYR Swim C
816Marie Martin 9 Florida Elite Swimmin 1:09.22 11/11/22 STA/TEAM Vetera
817Eldridge Ward 10 Tampa Yacht & Country 1:09.26 5/04/24 55th Annual CYC
818Addison Morrell 10 Area Tallahassee Aqua 1:09.27 9/22/23 SE PCST Speedo
819Joanelly Agosto Del Valle 10 YMCA of Central Flori 1:09.41 4/27/24 TYR Swim Your O
820Josephine Lam 10 Gulf Coast Swim Team 1:09.42 12/09/23 FL CCS Holiday
821Penelope Del Pino 9 South Lake Aquatics C 1:09.48 5/04/24 BD May 2024 Inv
822Ivy Whitney 8 T2 Aquatics 1:09.50 1/12/24 T2 Aquatics Nap
823Alana Bankoske 10 T2 Aquatics 1:09.51 2/24/23 Spring Area 5 C
824Ava Swartzman 8 Sarasota Sharks 1:09.70 1/19/24 Hot Chocolate I
825Marie White 8 Racers Swim Club 1:09.73 2/18/24 Racers Last Cha
826Finley Burton-Sparks 9 Blue Dolfins 1:09.79 2/24/24 FL Spring Area
827Hannah Smudde 7 Piranhas YMCA of the 1:09.85 9/08/23 KAH20 Coach Kel
828Hayley Sherwood 10 Sarasota Sharks 1:09.88 11/03/23 SYS Turkey Meet
829Violet Gilbert 9 Saint Petersburg Aqua 1:09.95 11/18/22 SPA - PYP NOVEM
830Violet Melymuk 10 Blue Dolfins 1:10.00 2/03/24 BD February 202
831Katherine Pickens 10 Hydro4 Swimming 1:10.11 2/03/23 Hydro4 Winter O
832Leila Adorno 10 Windermere Lakers 1:10.16 4/27/24 TYR Swim Your O
833Grace Justo 8 Wahoos of Jacksonvill 1:10.17 6/30/23 EAJ Summer Sizz
834Quinn Pietzak 10 T2 Aquatics 1:10.35 2/24/23 Spring Area 5 C
835Olivia Melymuk 10 Blue Dolfins 1:10.39 2/03/24 BD February 202
836Jasmine Garcia 8 SwimEnergy Aquatics 1:10.44 1/12/24 T2 Aquatics Nap
837Victoria Gomez 10 Swim Tampa Aquatics 1:10.45 6/24/23 West Coast B Me
838Mathilda Olea-Rivera 9 Loggerhead Aquatics 1:10.70 9/30/23 EAJ Speedo Sept
839Leia Rodriguez 9 Patriot Aquatics 1:10.73 9/30/23 Elizabeth Kazec
840Dominika Gajda 8 Sarasota Sharks 1:10.81 1/19/24 Hot Chocolate I
841Eliza Fowler 10 Spartan Aquatic Club 1:10.86 6/30/23 EAJ Summer Sizz
842Isla Castro 8 Blue Dolfins 1:10.86 11/10/23 Patriot Aquatic
843Annabelle Shuler 9 Radiant Aquatics 1:10.88 10/13/23 FL WFLA Hallowe
844Ava Eichmann 9 Greater Tampa Swim As 1:10.97 2/17/23 Last Chance Mee
845Sevianna Smith 8 Lakeland Country Club 1:11.05 6/24/23 Riptide Aquatic
846Andrea Domson 10 Sarasota Sharks 1:11.05 9/15/23 SYS Fall Kickof
847Catherine Kuhl 7 Bolles School Sharks 1:11.18 2/02/24 Groundhog Day M
848Piper Wright 8 Fast Falcons 1:11.20 1/12/24 FAST Polar Bear
849Emery Ball 8 Swim Melbourne 1:11.63 12/10/22 Harry Meisel Ch
850Vivian Hartley 7 Bolles School Sharks 1:11.77 2/24/24 Area 1 Spring C
851Alice Hill 8 Gator Swim Club 1:11.87 2/02/24 FAST February I
852Olivia Fogle 9 Fast Falcons 1:11.88 2/23/24 Spring Area 4 C
853Cali Grippo 9 Sarasota Sharks 1:11.88 12/08/23 HARRY MEISEL WE
854Kenia Morales 10 Sea Dragon Aquatics 1:11.93 7/28/23 Summer Area 5 C
855Claire Kriegshauser 10 Palma Ceia Swim Team 1:11.95 5/20/23 The PCL Don Ric
856Toriana Ponjuan 9 Sarasota Tsunami Swim 1:12.08 4/20/24 CCS Spring Clas
857Amelia Nagle 8 Tampa Elite Aquatics 1:12.22 12/09/22 HARRY MEISEL WE
858Ilianna Guerra 10 Gulf Coast Swim Team 1:12.51 9/23/23 GCST FALL INVIT
859Gabriela Vargas 10 South Lake Aquatics C 1:12.71 10/21/23 SLAC IMX Challe
860Kenisha Sharma 10 Seminole Aquatics 1:12.75 4/15/23 PA Spring Invit
861Jolene Mawson 10 Tampa Y Swimming 1:12.92 2/23/24 Spring Area 3 C
862Riley Klein 9 T2 Aquatics 1:12.95 10/27/23 T2 Spooktacular
863Avery Correia 10 YMCA of Southwest Flo 1:12.97 2/04/23 CCS Last Chance
864Daneen Ali 8 Windermere Lakers 1:13.20 11/17/23 RAFC Almost Tur
865Ana Orn 8 Sarasota Sharks 1:13.20 12/08/23 HARRY MEISEL WE
866Rory Greenaway 9 T2 Aquatics 1:13.23 2/23/24 Spring Area 5 C
867Maria Gonzalez 10 Southwest Stars Swim 1:13.24 10/29/23 Halloween Spook
868Anne Jenkins 8 United 1:13.31 4/13/24 USC Last Chance
869Dianna Guerra 9 Gulf Coast Swim Team 1:13.36 1/12/24 GCST WINTER INV
870Anne Brooker 8 Saint Petersburg Aqua 1:13.41 11/17/23 FL SPAPYP Novem
871Sadie Nguyen 9 Saint Petersburg Aqua 1:13.52 11/17/23 FL SPAPYP Novem
872Amelia Priebe 9 Tampa Elite Aquatics 1:13.55 2/23/24 Spring Area 3 C
873Addy Hines 9 Bolles School Sharks 1:13.70 11/18/23 EAJ Fall Harves
874Olivia Sauer 9 Planet Swim Aquatics 1:13.72 10/28/23 PSA Halloween I
875Wesleigh Warren 10 Tampa Yacht & Country 1:13.83 5/20/23 The PCL Don Ric
876Mackenzie Atkins 7 Florida West Coast Aq 1:13.86 10/13/23 FL WFLA Hallowe
877Isabell Miles 7 Bolles School Sharks 1:13.92 11/30/23 Winter Classic
878Parker Cleeveley 8 Blue Dolfins 1:14.13 9/30/23 Elizabeth Kazec
879Destiny Maka 9 Patriot Aquatics 1:14.43 2/24/24 FL Spring Area
880Elle Brown 9 St. Augustine Cyclone 1:14.51 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
881Nora Wheatley 9 YMCA of Southwest Flo 1:14.63 10/14/23 TYR Pumpkinfest
882Aubree DuBois 7 Treasure Coast Aquati 1:14.65 12/14/23 TCA Cookie Meet
883Savannah Corcoran 7 Southwest Stars Swim 1:14.69 2/24/24 FL Spring Area
884Savannah Immordino 7 Treasure Coast Aquati 1:14.74 12/14/23 TCA Cookie Meet
885Maya Malinowski 9 Sarasota Sharks 1:14.85 12/08/23 HARRY MEISEL WE
886Sibelle Silver 10 Swim Tampa Aquatics 1:15.05 11/03/23 FL STATEAM Vete
887Moira Harris 7 Tampa Bay Aquatics 1:15.27 12/16/23 4th Annual TBAY
888Katherine DeLozier 7 Saint Petersburg Aqua 1:15.34 2/23/24 Spring Area 3 C
889Aneeka Khoja 10 Windermere Lakers 1:15.36 10/29/23 Laker Pumpkin M
890Ella Schappert 9 Fast Falcons 1:15.76 2/23/24 Spring Area 4 C
891Keatly Holloway 9 Pine Island Aquatics 1:15.76 2/23/24 Spring Area 5 C
892Scarlett Barnett 9 Treasure Coast Swimmi 1:15.78 1/20/23 TCA Winter Open
893Kaylie Mick 10 Swim Florida 1:15.82 10/27/23 T2 Spooktacular
894Lily Davis 9 Tampa Yacht & Country 1:15.82 5/04/24 55th Annual CYC
895Ava Burman 8 Racers Swim Club 1:16.13 1/13/24 GA Mark Case Wi
896Sophie Ahmed 10 Blue Dolfins 1:16.25 7/02/22 Firecracker
897Amelia Brown 8 Patriot Aquatics 1:16.25 2/24/24 FL Spring Area
898Lilah McCutcheon 10 Race Aquatics 1:16.34 3/04/22 RACE to State m
899Maddie Schwanke 6 Planet Swim Aquatics 1:16.53 2/02/24 Groundhog Day M
900Charlotte Hicks 7 Bolles School Sharks 1:16.61 2/02/24 Groundhog Day M
901Rilynn Smith 8 Area Tallahassee Aqua 1:16.68 1/26/24 MAC Crutchfield
902Lily Xu 7 Carrollwood Village S 1:16.96 1/12/24 FAST Polar Bear
903Antonella Urizar 8 St. Augustine Cyclone 1:17.04 6/30/23 EAJ Summer Sizz
904Ryland Ghent 7 Swim Tampa Aquatics 1:17.04 10/13/23 GTSA TYR Swim C
905Riley Aubin 8 Hydro4 Swimming 1:17.50 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
906Micah Girard 7 Saint Petersburg Aqua 1:17.55 2/23/24 Spring Area 3 C
907Tess Barger 8 Swim Melbourne 1:17.60 10/14/23 TCSC Fall Invit
908Paige Buchanan 9 Lakewood Ranch Swim A 1:17.89 11/03/23 SYS Turkey Meet
909Delaney Lynch 7 Carrollwood Village S 1:17.92 1/12/24 FAST Polar Bear
910Ember Zenkel 9 Southwest Stars Swim 1:18.15 4/13/24 PA Spring Invit
911Madison Sapol 8 Swim Tampa Aquatics 1:18.39 10/13/23 GTSA TYR Swim C
912Lexie Larose-Holbdy 9 Swim Florida 1:18.62 2/17/23 GCST February F
913Dorie Graham 10 Dolphins, Countryside 1:18.63 7/08/23 PAL Championshi
914Meredith Weimar 10 Makos Aquatics Club o 1:19.26 11/12/22 FAST November M
915Mila Ward 9 Windermere Lakers 1:19.36 4/27/24 TYR Swim Your O
916Anastasia Koteski 9 Planet Swim Aquatics 1:19.87 10/28/23 PSA Halloween I
917Ariel Sherwin 9 Lakewood Ranch Swim A 1:20.43 12/01/23 Sea Dragon Aqua
918Josephine Seltzer 10 St. Augustine Cyclone 1:20.50 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
919Miranda Ovalles 8 Swim Tampa Aquatics 1:20.83 1/05/24 Winter Training
920Ryan Helmer 7 Bolles School Sharks 1:20.88 2/02/24 Groundhog Day M
921Hallie Maltese 8 Nocatee Bluetide Swim 1:21.05 7/29/23 FL Blue Tide Su
922Emma Futch 8 Greater Tampa Swim As 1:21.23 10/13/23 GTSA TYR Swim C
923Joss Alpert 7 Saint Petersburg Aqua 1:21.24 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
924Charlotte Chung 8 Sarasota Sharks 1:21.24 1/19/24 Hot Chocolate I
925Samantha Figueredo 9 Piranhas YMCA of the 1:21.25 2/02/24 FAST February I
926Charlotte Thatcher 10 Swim Tampa Aquatics 1:21.29 11/03/23 FL STATEAM Vete
927Cecile Werdell 8 Sea Dragon Aquatics 1:21.41 3/21/24 Destination Ath
928Chloe Williams 10 Patriot Aquatics 1:22.42 9/30/23 Elizabeth Kazec
929Avery Schellenberg 8 Bolles School Sharks 1:22.58 2/03/23 February Meet
930Allison Christopherson 7 Florida Elite Swimmin 1:22.61 2/02/24 FAST February I
931Madeline Vanderpool 10 Tampa Bay Aquatics 1:22.74 10/13/23 FL WFLA Hallowe
932Violet Fitzpatrick 7 Windermere Lakers 1:22.77 10/29/23 Laker Pumpkin M
933Skylar Foskett 10 Patriot Aquatics 1:23.17 12/09/23 Blue Dolfins De
934Nina L'Hommedieu 7 Tampa Elite Aquatics 1:23.26 8/26/23 TYR Stingrays S
935Alitza Abraham 10 Fast Falcons 1:23.57 1/12/24 FAST Polar Bear
936Katelyn Smith 10 Beaches Aquatic Club 1:23.80 9/30/23 EAJ Speedo Sept
937Grace Douglas 7 Loggerhead Aquatics 1:24.14 2/24/24 Area 1 Spring C
938Carter Calvo 9 Greater Tampa Swim As 1:24.43 2/17/23 Last Chance Mee
939Isabella Lahens 10 South Lake Aquatics C 1:24.47 5/04/24 BD May 2024 Inv
940Lea Mendoza 10 Sarasota Tsunami Swim 1:24.61 6/24/23 Summer Last Cha
941Carmel Larkin 10 Fast Falcons 1:24.71 12/09/23 FAST December O
942Amalia Orozco 10 SwimEnergy Aquatics 1:25.15 12/09/23 FL CCS Holiday
943Isabel Karapostoles 10 South Lake Aquatics C 1:25.34 12/01/23 CAT Jingle Bell
944Zoe Barile 10 Carrollwood Village S 1:25.63 5/04/24 55th Annual CYC
945Ava Manning 8 Saint Petersburg Aqua 1:25.85 10/20/23 FRIDAY NITE RAC
946Lexi Bertone 10 Piranhas YMCA of the 1:25.86 8/26/23 TYR Stingrays S
947Molly Lynch 7 Makos Aquatics Club o 1:26.15 2/17/24 8th Annual Smal
948Adelle Gao 10 Windermere Lakers 1:26.52 10/29/23 Laker Pumpkin M
949Victoria Creciun 6 Windermere Lakers 1:26.52 10/29/23 Laker Pumpkin M
950Sara Beaufond 8 Greater Tampa Swim As 1:26.80 1/13/24 GTSA FANTASY DR
951Emily Rouse 9 Sarasota Sharks 1:26.99 9/15/23 SYS Fall Kickof
952Mariia Gress 10 Sarasota Tsunami Swim 1:27.18 10/14/23 TYR Pumpkinfest
953Georgina Bugauisan 8 Fast Falcons 1:27.86 1/12/24 FAST Polar Bear
954Ariana Taghipour 6 Bolles School Sharks 1:27.86 2/02/24 Groundhog Day M
955Abby Steward 7 Bolles School Sharks 1:28.01 2/02/24 Groundhog Day M
956Salinna Arigong 7 Planet Swim Aquatics 1:28.09 9/24/23 Planet Swim Sea
957Salimar Vargas 9 Blue Marlins Aquatic 1:28.14 4/05/24 GTSA TYR Spring
958Olivia Alexander 10 U.S.R.P. Racers 1:28.18 9/10/23 USRP syoa short
959Isabella Valido 10 Tampa Bay Aquatics 1:28.22 4/13/24 4th Annual TBAY
960Norah Pawloski 9 Sarasota Tsunami Swim 1:29.30 7/28/23 Summer Area 5 C
961Isabella Granger 10 Fast Falcons 1:30.50 12/09/23 FAST December O
962Elsin Cunningham 9 Sarasota Tsunami Swim 1:31.15 2/17/24 Winter Intrasqu
963Paula Amaya Acosta 8 Tampa Bay Aquatics 1:32.57 2/16/24 17th Annual TBA
964Kaitlyn Choi 8 Treasure Coast Aquati 1:33.08 12/09/23 FL Harry Meisel
965Jessica Jia 10 United 1:33.48 11/19/22 USC Winter Invi
966Grace Berger 9 Gator Swim Club 1:34.50 1/21/23 Polar Bear Plun
967Anna Rodriguez 6 Patriot Aquatics 1:34.71 9/30/23 Elizabeth Kazec
968Elizabeth Gennille 9 Greater Tampa Swim As 1:37.99 1/13/24 GTSA FANTASY DR
969Alexandra Woods 9 Greater Tampa Swim As 1:39.98 1/07/23 GTSA FANTASY DR
970Roza Gundogan 9 United 1:40.07 5/03/24 USC May Invite
Speed Thru Relays With Our Wide Selection of Men's Tech Suits, Jammers & Briefs Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application