Southern Zone
Boys Ages 5 to 8
IM Ready
Short Course Yards (SCY)
The score is based upon the sum of the Power Points for each event. A swimmer must have swam in at least 3 of the IM Ready events in order to be ranked.
Age is the swimmer's age on 4/29/2024.
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
1
Isen Wolfe
8
FL
Saint Petersburg Aquatics
796
754
745
827
837
3959
2
Sean Northup
8
KY
Lakeside Swim Team
662
624
492
812
660
3250
3
Edmund Nguyen
8
MS
Sunkist Swim Team
673
635
526
539
523
2896
4
Edmund Nguyen
8
MS
Sunkist Swim Team
635
709
508
480
563
2895
5
Lucas Qi
8
NC
Tac Titans
545
551
708
486
576
2866
6
Jacob Bao
8
NC
Tac Titans
469
604
549
673
558
2853
7
Nico Bausher
8
FL
Southwest Stars Swim Club
393
671
425
589
506
2584
8
Alexander Lyavzin
8
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
463
619
570
438
468
2558
9
Solly Flowers
8
KY
Lakeside Swim Team
423
512
564
513
533
2545
10
Nicolas Guzman
8
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
556
389
399
606
464
2414
11
Owen Proud
8
SE
Huntsville Swim Association
493
612
343
390
499
2337
12
Preston Mathis
8
FL
Saint Cloud Aquatic Team
303
502
460
607
457
2329
13
Abram Lackey
8
SE
Cullman Swim Association
500
592
424
300
511
2327
14
Bonifacio Rodriguez
8
KY
Kentucky Aquatics
424
414
432
498
509
2277
15
Christopher Buente
8
KY
Lakeside Swim Team
506
601
459
343
367
2276
16
Artem Shtein
8
FG
Swim Fort Lauderdale
504
520
316
418
375
2133
17
Bennett Montague
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
470
461
362
356
447
2096
18
Kaveen Kasa
8
NC
Greensboro Community YMCA
418
502
304
432
420
2076
19
Franco Martinez
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
403
411
442
362
423
2041
20
Hudson Kieschnick
8
GU
Houston Hydra
366
505
431
286
428
2016
21
Tyndale Posner
7
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
343
287
379
486
416
1911
22
Hank Li
8
KY
Kentucky Aquatics
215
517
374
468
314
1888
23
Nathan Gutmanovich
8
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
419
539
1
486
439
1884
24
Oliver Chapman
8
KY
Ashland Area YMCA
414
92
171
653
535
1865
25
Hamilton Rule
8
SC
City of Charleston Southern Ma
209
475
480
300
374
1838
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
26
Josh Gilbert
8
FL
Bolles School Sharks
408
432
417
88
469
1814
27
Finn McGuire
8
FL
Swim Florida
563
476
213
256
288
1796
28
Lev Petrovskii
7
FG
Swim Fort Lauderdale
350
465
339
322
317
1793
29
Jaxon Matthews
8
WT
City Of Midland Swim Team
254
544
182
686
118
1784
30
Luke Gamino
7
FG
Martin County Swimming
464
187
324
455
350
1780
31
Will Moreno
8
NC
Carolina Aquatic Team
343
320
248
488
376
1775
32
Arnas Thompson
8
FG
Saint Andrew's Aquatics
348
205
498
322
395
1768
33
David Ash
8
NC
SwimMAC Carolina
307
442
375
278
355
1757
34
Christian Briscoe
8
NC
Marlins of Raleigh
401
432
271
306
342
1752
35
Johann Gomez Ugalde
8
FL
Southwest Stars Swim Club
248
430
373
292
360
1703
36
Mason Lankford
8
FL
Gator Swim Club
381
568
401
27
303
1680
37
Kevin Liu
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
293
511
246
228
396
1674
38
Luke Marek
8
ST
Surge Aquatics
229
547
193
411
289
1669
39
Chris Porembka
8
NT
Fast Fins Elite
367
371
225
361
340
1664
40
Hoss Foreman
8
NT
Mansfield Aquatic Club
370
341
288
309
346
1654
41
Nathaniel Brunelli
8
NC
SwimMAC Carolina
415
452
334
121
310
1632
42
Vince Loguinov
8
GU
Aggie Swim Club
328
349
160
529
255
1621
43
Patrick Liu
8
NC
Tac Titans
282
448
210
388
277
1605
44
Carson Zeiger
7
NC
New Wave Swim Team
289
377
158
427
348
1599
45
Rafe Schaefer
8
GU
Northeast Houston Aquatics
361
168
73
581
353
1536
46
Graham Greenblatt
8
GU
Tomball Area Swim Club
374
379
46
423
314
1536
47
Harvey Witherspoon
8
SC
Team Greenville
292
403
188
308
343
1534
48
Daniel Lin
8
GU
Dads Club Swim Team
106
525
353
189
359
1532
49
Michael Navarro
8
FG
Swim Fort Lauderdale
514
397
240
373
1524
50
George Fox
8
FG
Saint Andrew's Aquatics
373
475
354
311
1513
51
Benjamin Bailey
8
NC
Raleigh Swimming Association
317
265
351
288
288
1509
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
52
Chandler Lourie
8
SE
Life Time Southeast Swim Team
279
422
324
178
299
1502
53
Brian Lee
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
204
348
468
108
358
1486
54
Andres Gomez
8
FG
South Florida Aquatic Club
228
367
225
358
294
1472
55
Zachary Zeng
8
ST
Waterloo Swimming
159
450
324
209
323
1465
56
Nathan Liu
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
220
240
328
341
323
1452
57
Guoguo Liu
8
NC
Tac Titans
209
430
264
172
356
1431
58
Coleman McCheyne
7
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
250
391
246
195
322
1404
59
Maximiliano Frehe
8
FL
Gulf Coast Swim Team
314
340
153
321
275
1403
60
Yo Abe
8
SE
Huntsville Swim Association
261
312
357
243
229
1402
61
Isaac Zhang
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
224
231
535
88
317
1395
62
Luka O'Brien
8
GU
The Woodlands Swim Team
337
277
265
192
301
1372
63
Roman Kuleshov
7
FG
Saint Andrew's Aquatics
441
1
128
458
327
1355
64
Asa Davidson
8
NT
Lakeside Aquatic Club
293
334
292
128
307
1354
65
Michael Yi
7
GA
Athens Bulldog Swim Club
283
385
292
163
193
1316
66
Charles Chen
8
NT
A+ Swimming Team
132
428
298
181
275
1314
67
Henry Curtis
8
SE
McCallie / Gps Aquatics
247
340
240
248
238
1313
68
Owen Schulte
8
GU
South Shore Sails
236
217
304
324
231
1312
69
Jonah Kasiak
8
KY
Swimchester Sailfish
243
346
401
41
269
1300
70
Jackson Keen
8
GA
Dynamo Swim Club
242
310
395
163
188
1298
71
Tate Robinson
8
GU
Eagle Swimming Association
28
526
444
299
1297
72
Matias Cardona
8
FG
SwimFast
196
283
255
312
244
1290
73
Matthew Sha
8
SE
Nashville Aquatic Club
374
300
270
346
1290
74
Sebastian Michel
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
226
281
381
124
268
1280
75
Michael Evans
8
FL
Sea Dragon Aquatics
131
290
318
282
233
1254
76
Jackson Collier
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
332
286
142
203
290
1253
77
Taimin McGowan
8
GU
Spring Swim Team
302
235
278
207
212
1234
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
78
Tristan Cohn
8
GU
Swim Ohana
301
335
303
279
1218
79
Emry Lotito
8
FL
West Florida Lightning Aquatic
366
273
196
105
277
1217
80
Nolan Robertson
8
KY
Lakeside Swim Team
140
261
169
361
282
1213
81
Wes Davisson
8
WV
Mountain State Storm
330
173
173
265
266
1207
82
Rigel DuBrul
8
GU
Life Time Houston Swim Team
369
278
165
188
206
1206
83
Theodore Dicher
8
GA
Dynamo Swim Club
149
350
327
85
287
1198
84
Xander Cuellar
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
361
305
255
30
244
1195
85
Matthew Dormsjo
8
NC
SwimMAC Carolina
270
395
177
94
252
1188
86
Nathan Campbell
7
GU
Southwestern Aquatics Team - S
14
353
305
331
182
1185
87
Yuri Igitkhanyan
8
FG
Bravo Swim Club
93
284
320
262
226
1185
88
Walker Lewis
8
SE
Excel Aquatics
341
319
156
136
225
1177
89
Rakim Hogan
8
GA
SwimAtlanta
250
189
279
140
317
1175
90
Sebastian Wood
8
FG
Lake Lytal Lightning
326
288
225
108
205
1152
91
Tristan Keough
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
146
334
467
1
180
1128
92
Emilio Retana
8
BD
El Paso Aqua Posse
291
301
44
276
213
1125
93
Thomas Shearer
8
ST
Sailfish
182
254
142
311
234
1123
94
Aiden Cowles
8
NC
SwimMAC Carolina
188
315
204
145
271
1123
95
Whitman Blyth
8
KY
Lexington Dolphins
350
228
361
1
166
1106
96
Juwon Kang
8
GA
Carrollton Bluefins
298
261
155
162
227
1103
97
Zachary Mokhiber
8
FL
T2 Aquatics
292
443
44
92
220
1091
98
William Powell
8
NC
North Carolina Aquatic Club
260
225
294
110
197
1086
99
John Callarman
8
NT
Dallas Mustangs
279
204
1
381
181
1046
100
Peter McCormick
8
SC
Wahoo Aquatic Club
343
266
145
273
1027
101
Mateo Torrelli
7
FL
Clearwater Aquatic Team
197
197
270
138
217
1019
102
Charles Watts
8
NC
Waves of Wilmington Swim Team
201
252
229
100
227
1009
103
Spencer Ramsbottom
7
NC
Marlins of Raleigh
296
298
140
250
984
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
104
Finn McCormick
8
GU
Northeast Houston Aquatics
251
272
202
255
980
105
Adam Aburas
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
162
438
52
83
238
973
106
Angelo Concepcion
8
GA
SwimAtlanta
298
254
150
270
972
107
Leo Stevens
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
283
330
120
37
196
966
108
Jordan Sotelo
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
243
290
1
151
280
965
109
Ben Balmaceda
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
79
296
177
211
201
964
110
Michael Fan
8
ST
High Performance Aquatic
198
239
300
220
957
111
William Power
8
NT
Lakeside Aquatic Club
170
198
340
122
127
957
112
Miles Lee
7
NC
New Wave Swim Team
142
263
209
92
245
951
113
Rafael Parlato
8
FG
Swim Gym
340
267
98
69
175
949
114
Alexander Cobb
7
NT
Metroplex Aquatics
211
375
31
165
143
925
115
Alonso Andrade
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
232
290
222
1
177
922
116
Aaron Luswata
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
164
258
198
49
253
922
117
Mason Kutzenberger
8
GU
Aggie Swim Club
357
286
128
34
117
922
118
Charlie Toole
8
GU
Eagle Swimming Association
132
291
51
228
216
918
119
Roman Euseppi
8
FG
North Palm Beach Swim Club
127
214
332
69
170
912
120
Austin Ren
7
GU
VillaSport Swim Team
113
172
201
190
235
911
121
Tyre McCrary
8
NC
Carolina Aquatic Team
243
165
224
87
190
909
122
Reed Larson
8
GU
Blue Tide Aquatics
140
226
279
101
162
908
123
Ethan van Maanen
8
GA
Spartan Aquatic Club
267
182
245
1
210
905
124
Caleb Nash
8
NC
Swim Gsa
274
141
179
91
219
904
125
Ryan Nesmith
8
FL
Swim Florida
211
301
172
219
903
126
Ryan Kashani
8
GU
Duncan Dragons Swim Team
194
277
208
216
895
127
Keller Roedel
8
LA
Crawfish Aquatics
223
291
109
102
160
885
128
Malcolm Roodhuyzen
8
NT
Dallas Mustangs
277
245
157
203
882
129
Carson Swift
8
ST
Waterloo Swimming
236
302
105
94
140
877
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
130
Nello Licamele
8
NC
New Wave Swim Team
109
179
120
228
237
873
131
Everett Armentrout
8
SE
Barracuda Swim Club of Northea
209
173
385
1
90
858
132
Aaron Kim
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
176
260
1
254
166
857
133
Grayson Jeter
8
NT
Mansfield Aquatic Club
187
271
152
86
143
839
134
Colt Sivells
8
FL
Southwest Stars Swim Club
164
158
198
114
201
835
135
Nathaniel Lewis
8
SE
Marshall County Swim Club
154
268
32
213
164
831
136
Leo Williams
7
NC
Tac Titans
264
270
59
197
31
821
137
Lars Daniel
8
NC
Marlins of Raleigh
224
1
208
136
233
802
138
Hudson Pitts
8
GU
Magnolia Aquatic Club
221
231
167
181
800
139
Lucas Wang
8
NT
A+ Swimming Team
83
208
236
73
193
793
140
Robert Richards
8
FL
Bolles School Sharks
224
201
136
65
154
780
141
Jonathan Miriovsky
7
SE
Huntsville Swim Association
166
165
178
173
95
777
142
Lucas Akinc
8
NC
Marlins of Raleigh
122
288
216
149
775
143
Benjamin Lawrence
8
GA
Spartan Aquatic Club
279
302
1
187
769
144
Viggo Spohn
7
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
219
207
143
70
129
768
145
John Wallace
7
NT
Lakeside Aquatic Club
155
147
61
248
152
763
146
Evan Neary
8
NC
Mecklenburg Swim Association
1
295
231
66
168
761
147
Aiden Mayer
8
GU
Htx Swims
204
317
63
6
167
757
148
Alex Broady
7
KY
North Lexington YMCA
204
177
110
172
89
752
149
Grayson Edds
7
KY
Triton Swimming of Louisville
158
312
28
126
128
752
150
Winston Suber
8
GA
Marietta Marlins, Inc
187
238
151
175
751
151
Sergey Sidorenko
7
NT
A+ Swimming Team
153
248
223
112
736
152
Jack McGill
8
GA
Dynamo Swim Club
212
323
92
1
101
729
153
Walter Hamrick
8
NC
New Wave Swim Team
243
139
182
2
158
724
154
Nicholas Bergfield
8
GU
Swim Streamline at Northampton
206
201
76
29
211
723
155
Ethan Gaffin
7
ST
Alamo Area Aquatic Association
100
174
73
177
199
723
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
156
Lyrik Atwater
8
NC
Granite Falls Makos
77
142
243
111
150
723
157
Jack Tan
8
GU
Texas Elite Swim Team
242
184
87
10
196
719
158
Max Chao
7
NC
Tac Titans
80
173
279
41
136
709
159
Henry Barnes
8
NC
Raleigh Swimming Association
103
235
240
83
47
708
160
Ethen Roden
8
SE
Huntsville Swim Association
101
165
210
132
99
707
161
Charlie Swinsick
8
NC
Marlins of Raleigh
183
247
60
68
149
707
162
Evan Hradecky
8
GU
Texas Elite Swim Team
207
209
76
1
211
704
163
John Coimbra
8
FL
Tampa Y Swimming
142
183
191
40
148
704
164
Micah Vargas
8
NT
Cor
154
371
14
10
154
703
165
Ezra Basch
8
SE
Cullman Swim Association
205
281
109
108
703
166
Mauro Carrasco
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
260
291
20
27
104
702
167
Lucas Monreal
8
GU
Blue Tide Aquatics
206
242
124
1
117
690
168
Owen Kramer
8
NC
New Wave Swim Team
65
237
190
181
673
169
Colby Billingsley
8
KY
Tsunami Swim Club
283
121
8
256
668
170
Matthew Sarver
8
KY
Kentucky Aquatics
53
358
141
1
111
664
171
Ethan Zhao
8
NC
Tac Titans
124
162
236
1
138
661
172
Daniel Lazar
8
SE
Coast Aquatics
253
79
223
102
657
173
Joseph Tomicic
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
172
419
63
654
174
Isaac Kalsbeek
8
NC
New Wave Swim Team
264
190
38
31
128
651
175
Carson Lam
8
GU
Fulshear Racing Swim Team
211
195
77
166
649
176
Qurtis Lo
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
298
158
192
648
177
Harrison Smythe
8
GU
Magnolia Aquatic Club
72
337
112
1
111
633
178
Luke Newman
8
FL
Treasure Coast Swimming
125
1
378
4
123
631
179
Kaiden Duong
8
GU
Lone Star Swim Team
59
223
134
87
127
630
180
Anthony Studsrud
8
GU
Pearland Aquatics
189
180
21
62
173
625
181
Grant Zimmermann
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
85
305
96
135
1
622
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
182
Lincoln Robertson
8
KY
Lakeside Swim Team
125
253
112
64
65
619
183
Hampton Lober
8
SE
City of Mobile Swim Associatio
195
75
286
55
611
184
Ira Soto
8
BD
Just Care Aquatics Tritons
176
201
37
90
103
607
185
Colton Bell
8
NC
Waves of Wilmington Swim Team
140
259
44
86
78
607
186
Charlie Lockett
8
ST
Nitro Swim Team
216
115
119
1
153
604
187
Ayrton Rangan
8
GU
Southwestern Aquatics Team - S
53
218
209
121
601
188
Summit Bergman
8
SE
Birmingham Swim League
204
184
66
134
588
189
Constantine Balduyeu
8
FL
Bolles School Sharks
92
85
384
1
25
587
190
Graham Stoertz
8
SC
YMCA Columbia Swim Club
179
79
21
167
133
579
191
Jaden Bae
8
GA
Spartan Aquatic Club
135
203
77
164
579
192
Borja Garrido
8
FG
Ransom Everglades Aquatic Club
21
202
246
32
77
578
193
Carter Novak
8
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
78
225
72
120
78
573
194
Caleb Horvath
7
NC
Mecklenburg Swim Association
1
246
220
102
569
195
Enrique Acosta
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
98
136
134
30
163
561
196
Evan Templin
8
GA
Athens Bulldog Swim Club
53
175
261
47
24
560
197
Maddox Jordan
8
SE
Prime Aquatics
121
216
101
20
98
556
198
Nolan Lees
8
FL
Greater Tampa Swim Association
77
301
101
1
76
556
199
Caleb Ingraham
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
107
408
1
38
554
200
Aaden Meacham
8
LA
Crawfish Aquatics
133
76
130
115
98
552
201
Christopher Beatty
8
GA
Tidal Wave Swimming
122
220
13
41
154
550
202
Long Ma
8
FL
Gator Swim Club
63
165
147
38
135
548
203
Phearce Davis-Thompson
8
ST
Texas Gold
29
229
288
546
204
Noah Dean
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
87
163
62
111
117
540
205
Micah Lamb
8
FL
Riptide Aquatics
1
39
1
1
494
536
206
Holton Lika
8
FL
Swim Florida
229
235
60
524
207
Zachary Brill
8
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
10
39
333
70
71
523
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
208
Beckham Meyers
8
LA
Hurricane Swim Club
1
94
102
96
229
522
209
Isaac Lee
8
SE
Auburn Aquatics
159
188
71
7
97
522
210
Henry Chen
8
NT
Life Time Swim Dallas
170
271
50
27
518
211
Weston Balasabas
7
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
178
211
102
1
19
511
212
Caleb Harrison
8
SE
Huntsville Swim Association
269
62
171
502
213
Thomas McLain
8
SE
Huntsville Swim Association
117
188
81
109
495
214
Jack Deneau
8
SE
Panama City Swim Team
213
74
1
91
115
494
215
Kash James
7
SC
Coastal Aquatic Club
181
6
186
1
119
493
216
Ryder Cumpelik
8
SC
Wahoo Aquatic Club
87
231
31
144
493
217
Cristiano Dawson
8
NC
Team Charlotte
1
168
199
1
124
493
218
Lucius Leven
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
83
252
65
1
91
492
219
Eames Meek
8
FL
Highlander Aquatic Club
115
81
91
84
120
491
220
Vance Schildknecht
7
FG
Ransom Everglades Aquatic Club
202
172
115
489
221
Caden Pratt
8
NC
Sailfish Aquatics
133
156
51
136
476
222
Lincoln McClain
8
WV
Mountain State Storm
138
227
1
79
24
469
223
Alex Farcas
8
NT
Metroplex Aquatics
153
204
1
21
88
467
224
Robert Mello
8
SE
Excel Aquatics
77
258
1
24
106
466
225
Asher Caponera
7
FG
Florida Atlantic Aquatics
113
38
1
274
34
460
226
Kyle Bolduc
8
GA
SwimAtlanta
229
107
118
454
227
Dexter LaForce
8
NC
SwimMAC Carolina
1
196
142
1
112
452
228
Imran Diyashev
8
GU
Tuan Elite Swim Team Club
124
190
137
451
229
Luke Balez
8
GU
Life Time Houston Swim Team
121
1
97
106
116
441
230
Leonardo Mora Carrillo
8
FL
Blue Marlins Aquatic Club
186
116
26
113
441
231
Austin Xue
7
ST
Waterloo Swimming
151
127
27
57
74
436
232
Landon Moses
8
WV
Kanawha YMCA
109
56
62
106
99
432
233
Lucas Saavedra
8
GU
Swim Streamline at Northampton
1
22
274
4
131
432
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
234
Ben El-Alam
8
GA
Gwinnett Aquatics
148
175
1
1
102
427
235
Blake Sellers
8
SE
Excel Aquatics
69
139
218
426
236
Ekam Gill
8
NC
Tac Titans
91
229
66
37
1
424
237
Richard Gunther III
8
NC
Swim Gsa
195
188
1
20
18
422
238
Theo Whitson
7
NC
Tac Titans
75
334
1
1
11
422
239
Parker Karam
8
NC
Marlins of Raleigh
102
169
142
413
240
Briggs Mirda
8
FL
Swim Melbourne
122
190
1
100
413
241
Adam Crook
8
GU
Pearland Aquatics
44
68
215
1
84
412
242
John Bone
8
ST
Streamline Aquatics
322
43
44
1
410
243
Samuel Leven
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
51
173
105
23
55
407
244
John Duggins
8
NC
Greensboro Community YMCA
200
27
177
404
245
Isaac Camenisch
7
KY
Highbridge Aquatics
179
153
35
1
34
402
246
Isaac Wright
8
SE
Madison Swimming Association
74
133
131
64
402
247
Carson Logar
8
NC
Mecklenburg Swim Association
94
204
35
1
67
401
248
Luca Cummings
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
165
231
1
1
398
249
Benjamin Garcia Villar
7
ST
Texas Gold
239
155
1
395
250
Kyle Whitley
8
FL
Fast Falcons
45
82
1
178
83
389
251
River Briscoe
7
SE
Madison Swimming Association
24
142
185
1
37
389
252
Zayne Bazil
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
166
36
110
75
388
253
Thomas Hummel
8
NC
Hillsborough Aquatic Club
41
68
165
111
385
254
Youssef Youssef
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
137
193
1
1
50
382
255
Preston Younts
8
NT
Select Team of Aquatic Racers
220
160
1
381
256
Merrick Harner
8
FL
Brevard Swim Club
84
143
105
17
30
379
257
Bennett Upton
7
NC
Greensboro Community YMCA
62
271
1
2
40
376
258
James Mayo Reynoso
8
FL
Gulf Coast Swim Team
17
81
225
11
39
373
259
Austin Deng
7
NT
Lakeside Aquatic Club
175
178
14
367
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
260
Isaiah Coupland
8
NC
Carolina Aquatic Team
42
154
61
1
105
363
261
Travis Zhu
8
SE
Excel Aquatics
136
125
12
26
64
363
262
Flint Wright
8
FG
SwimFast
90
143
61
14
52
360
263
Arick Eisler
7
NC
Tac Titans
47
219
71
1
21
359
264
Ralph Haman
8
SE
Tennessee Aquatics
197
117
1
1
40
356
265
Graham Cassella
8
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
65
84
110
1
95
355
266
Stone Cunningham
8
NC
High Point Swim Club
117
4
229
350
267
George Younger
8
KY
Lakeside Swim Team
68
208
32
1
37
346
268
Derek Folk
7
SE
Excel Aquatics
109
135
1
101
346
269
Simiao He
8
ST
Circle C Select Swim Team
31
198
112
341
270
Jackson Tokarsky
8
SC
South Carolina Swim Club
1
219
65
1
54
340
271
Cole Nemmers
8
NC
New Wave Swim Team
54
204
1
15
66
340
272
Peyton Escue
8
SE
Prattville Swim League
1
113
226
340
273
Huie Walton
8
SE
Huntsville Swim Association
89
212
1
1
35
338
274
Patrick Drennan
8
LA
Crawfish Aquatics
63
139
126
1
1
330
275
Evan Achivida
8
GU
Eagle Swimming Association
13
127
67
33
89
329
276
Nan-Yi Yeh
8
NC
Marlins of Raleigh
86
204
1
1
35
327
277
Nicco Santana
7
NT
Cor
149
31
31
113
324
278
Noble Rickstrew
8
SE
Excel Aquatics
107
97
1
1
118
324
279
Grayson Tidwell
8
SC
Wahoo Aquatic Club
78
119
62
18
44
321
280
Maxim Kurochkin
8
SE
Panama City Swim Team
182
127
11
1
321
281
Drexton Dorvil
8
FL
Southwest Stars Swim Club
214
1
104
319
282
Garrett Michel
8
NC
SwimMAC Carolina
77
134
83
4
20
318
283
Andres Jaquez
7
BD
EL Paso Border Land Swim Team
22
240
1
1
52
316
284
Braylon Ward
8
ST
Texas Gold
60
113
54
1
86
314
285
Julian Lee
8
FL
Loggerhead Aquatics
22
233
50
9
314
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
286
Xander Smith
8
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
47
156
53
1
56
313
287
Paxton Coggins
7
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
29
30
48
129
77
313
288
Leonardo Suarez Cabrera
8
FG
South Florida Aquatic Club
48
99
164
311
289
Penn Hofeld
8
FG
Saint Andrew's Aquatics
76
232
1
1
310
290
Daniel Wang
8
NT
Lakeside Aquatic Club
119
189
1
309
291
Beau Meeks
8
GU
Swim Houston Aquatics Center
103
202
1
1
1
308
292
Lincoln Kelly
8
SE
Excel Aquatics
119
85
10
11
81
306
293
Calynn Daniel
8
SE
Southeast Tennessee Swimming
118
52
135
1
306
294
John Gurr
8
GU
Inspire Swimming
5
239
6
9
47
306
295
Mael Tedsen
8
SE
Tennessee Aquatics
110
92
1
1
100
304
296
Davis King
7
NC
New Wave Swim Team
115
170
1
7
9
302
297
Jacob Lietzke
8
NC
New Wave Swim Team
1
166
14
120
301
298
Bentley Nobles
8
SE
Tnt Swimming
299
1
1
301
299
Wyatt Gladfelter
8
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
104
141
54
299
300
Noah Handel
8
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
70
204
1
1
23
299
301
Grayson McKinney
8
KY
Southern Kentucky Swim Club
104
115
28
1
51
299
302
Leonardo Henn
8
FG
Eagles Swim Club
54
139
102
295
303
Jasper Senko
8
GU
Swim Streamline at Northampton
1
137
116
1
38
293
304
Moss Fano
8
SC
Team Greenville
1
170
94
1
26
292
305
Vincent McAndrews
8
FG
Saint Andrew's Aquatics
78
150
6
58
292
306
Reid McDonald
8
GU
Eagle Swimming Association
46
103
1
65
74
289
307
Hines Butler
8
FL
Sarasota Sharks
1
1
170
116
288
308
Denny Senlet
8
GA
Marietta Jets Swim Team
225
60
1
1
1
288
309
Calvin Higgs
8
ST
Nitro Swim Team
60
85
80
49
12
286
310
Luca Axente
8
GA
Dynamo Swim Club
1
182
96
1
5
285
311
Bryant Yang
8
NC
Tac Titans
16
201
1
2
64
284
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
312
Atvi Sankar
8
GA
South West Aquatics of Georgia
43
55
181
1
1
281
313
Leonardo Gutierrez
8
NT
Mars Swimming
92
180
1
5
278
314
Lawson Williford
8
NC
Carolina Aquatic Team
162
66
1
49
278
315
Gavin Quickstad
8
NT
Lakeside Aquatic Club
47
223
5
1
276
316
Cullen Owen
8
NC
SwimMAC Carolina
5
151
3
68
47
274
317
Reyansh Dhwajad
8
NC
SwimMAC Carolina
1
100
117
1
51
270
318
Yubo Wang
8
FL
Windermere Lakers
46
8
214
268
319
Aryan Mehta
8
NC
Marlins of Raleigh
81
45
82
57
265
320
Levi Philp
8
SC
Gamecock Aquatics
78
184
1
263
321
Collin Johnson
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
51
210
1
262
322
Mitchell Novack
7
ST
Platinum Aquatics
108
138
1
13
260
323
Elias Morgan
8
SE
Huntsville Swim Association
35
128
83
1
12
259
324
Bennett McKown
6
FL
Patriot Aquatics
40
85
59
1
74
259
325
Valton Watts
8
GU
Houston Hydra
11
176
1
69
257
326
Jair Ortega
8
ST
Austin Swim Club
148
107
1
256
327
William Jorgeson
8
ST
Waterloo Swimming
1
102
124
1
27
255
328
Tommy Zundel
8
GA
Tidal Wave Swimming
92
1
112
50
255
329
Leo Grimm
7
NC
Fort Bragg Fighing Fish
193
60
1
254
330
Sam Doughty
7
SC
City of North Charleston
45
207
1
253
331
Asa Gardner
8
LA
YMCA of NW LA / Red River Aqua
21
218
11
250
332
Aedan Allen
8
ST
Lone Star Aquatic Club
33
213
1
1
1
249
333
Tang Zheng
7
FL
Clearwater Aquatic Team
162
36
1
45
244
334
Graham Rothwell
8
ST
Texas Gold
147
1
95
243
335
Chezeq Morgos
8
FL
Sea Dragon Aquatics
84
55
1
1
102
243
336
Klein Durbin
8
GU
Premier Aquatics Club of Klein
65
176
1
242
337
Thedford Neely
8
GU
Eagle Swimming Association
29
5
80
125
239
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
338
Collis Mockon
8
KY
Triton Swimming of Louisville
1
141
1
96
239
339
Luca Detillio
8
FL
Tampa Elite Aquatics
47
60
115
1
15
238
340
Drew Dailey
8
KY
Triton Swimming of Louisville
56
155
1
22
1
235
341
Callen Merritt
8
NC
Carolina Aquatic Team
4
79
120
5
26
234
342
Samuel Cutrell
8
FL
Cocoa Beach Tsunami Swimmers
113
99
21
233
343
Tiergan Daniel
8
GU
Conroe Area Team Swimmers
31
151
1
3
44
230
344
Steve Guo
8
NC
Tac Titans
3
161
9
9
48
230
345
Matthew Bennett
8
FL
Pipeline Swimming
19
9
19
151
29
227
346
Leo Galeyev-Johnson
8
NT
Mars Swimming
30
103
16
24
53
226
347
IVAN TO
8
GA
SwimAtlanta
178
16
1
28
223
348
Ty Hoggard
8
FL
Blue Dolfins
113
107
1
221
349
Matthew Pelkey
8
FL
Episcopal AmberJax
27
1
132
60
220
350
Quinton Lollar
8
GU
Eagle Swimming Association
169
11
38
1
219
351
Matias Hosein
8
FG
Ransom Everglades Aquatic Club
80
97
37
1
215
352
Jeffrey Hill
8
FG
Hurricane Aquatics
40
118
53
1
1
213
353
Joshua Veri
8
GA
Direct Current Swimming
147
63
1
1
212
354
Harris Brooks
8
KY
Kceoc Aquatic Club
18
65
114
14
211
355
Weston Erkmann
8
GU
Houston Bridge Bats
1
208
1
210
356
Andrew Lam
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
107
100
209
357
Udhiyan Gokulakrishnan
6
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1
168
21
1
15
206
358
Lawson Crenshaw
8
GU
Swim Streamline at Northampton
1
197
7
205
359
Bennett Williams
8
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
137
67
1
205
360
Elliott Strickland
7
NC
O'Neal Aquatics
1
201
1
203
361
Colton Nichols
8
ST
Streamline Aquatics
142
60
1
203
362
Austin Moran
8
ST
Nitro Swim Team
1
52
35
5
110
203
363
Liam Robley
8
SE
Huntsville Swim Association
30
69
82
21
202
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
364
Preston Cain
8
ST
Streamline Aquatics
36
163
1
1
201
365
Giovanni Chairez
8
ST
High Performance Aquatic
198
1
1
200
366
Nixon Sherry
8
SC
City of Charleston Southern Ma
1
196
1
1
199
367
Maxwell Alred
7
SE
Marshall County Swim Club
82
31
1
30
55
199
368
Jack Doolin
8
GU
Htx Swims
1
167
25
193
369
Parker Rate
8
SC
Carolina Aquatics Swim Club
121
68
1
1
1
192
370
Samuel Fuetsch
7
NC
Tac Titans
41
138
9
1
2
191
371
Lincoln Purdy
8
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
1
187
1
1
1
191
372
Kyrie Song
7
NC
SwimMAC Carolina
1
76
113
190
373
Zachariah Cornine
8
SE
Anniston Barracudas Swim Team
60
1
45
81
187
374
Arsenii Chebaev
7
FG
Bravo Swim Club
19
166
1
186
375
Jacob Smith
8
NT
Lakeside Aquatic Club
62
120
1
1
184
376
Corbin Piatt
8
NC
Raleigh Swimming Association
46
134
3
183
377
Ryan Denehy
8
KY
Kentucky Aquatics
51
128
1
1
1
182
378
Liam Ho
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
55
78
13
1
34
181
379
Jayden Ruan
8
ST
Nitro Swim Team
141
38
1
180
380
Rafa Hewett
7
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
57
104
1
1
17
180
381
Max Madera
8
FL
Fast Falcons
1
1
162
1
15
180
382
Symon Kartsev
8
ST
Sailfish
1
173
5
179
383
Cody Graves
8
FL
Saint Petersburg Aquatics
124
1
54
179
384
Adrian Burangulov
8
FL
Gator Swim Club
1
1
176
178
385
Alexander Pedersen
8
KY
Lakeside Swim Team
1
14
161
1
177
386
Archer Dary
7
NC
Carolina Aquatic Team
1
52
31
41
52
177
387
Tyler Morris
8
KY
North Lexington YMCA
56
119
1
176
388
Ata Balikcioglu
8
NC
Tac Titans
47
29
29
1
70
176
389
John Stetson
8
FL
Bolles School Sharks
56
110
10
176
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
390
Joss Werr
8
NC
SwimMAC Carolina
1
1
172
174
391
James Ludington
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
121
52
1
174
392
Chanu Woo
7
GU
Houston Cougars
17
1
155
173
393
Finn Mccabe
8
GA
YMCA Barracudas
56
116
1
173
394
Andrew Koepp
8
GA
Cumming Waves
119
49
1
1
2
172
395
Aiden Serralta
8
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
30
1
90
1
50
172
396
James Ganus
8
SE
Memphis Tiger Swimming
161
1
1
8
171
397
Franklin Chao
8
NC
North Carolina Aquatic Club
55
20
14
20
60
169
398
Frans van Wagenberg
8
SE
Huntsville Swim Association
16
41
106
1
4
168
399
Tyler Abbott
8
SC
Team Greenville
93
56
17
1
167
400
Maverick West
8
SE
Mountain Valley Aquatics
1
66
1
1
96
165
401
Jayden Silveira
8
FL
Fast Falcons
36
1
108
1
18
164
402
Leo Grant
8
GU
Texas Elite Swim Team
15
124
1
1
22
163
403
Marcus Burger
7
NC
SwimMAC Carolina
32
19
35
17
59
162
404
Maddox Joseph
7
KY
Triton Swimming of Louisville
20
136
1
3
1
161
405
Rhett Coker
7
SE
Life Time Southeast Swim Team
10
148
1
1
1
161
406
William Singleton
8
GU
Life Time Houston Swim Team
86
73
1
160
407
Ronan O'Malley
8
NC
Tac Titans
48
69
1
1
40
159
408
Jud Cozad
7
SC
Team Greenville
3
73
61
1
18
156
409
Clyde Myers
8
GA
Dynamo Swim Club
1
55
1
77
20
154
410
Paxton Marvray
8
NT
Metroplex Aquatics
8
51
1
93
153
411
Max Muse
6
SE
Unattached
21
37
1
80
14
153
412
Jack Taylor
8
NC
New Wave Swim Team
15
133
1
3
152
413
Hunter Hause
8
GU
Houston Hydra
1
148
1
1
151
414
Grayson Poe
8
SC
Team Greenville
1
148
1
1
151
415
Alex Tinajero
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
21
1
126
1
1
150
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
416
Darren Xu
7
NT
Lakeside Aquatic Club
1
132
11
1
4
149
417
Patrick Camplin
8
NC
Marlins of Raleigh
57
1
82
1
7
148
418
Reed Bohac
7
GU
Houston Hydra
1
143
1
1
146
419
Ward Kranz
7
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
70
12
1
1
62
146
420
Obinna Uzowulu
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
22
38
72
1
12
145
421
Aaron Yang
8
NC
Tac Titans
1
5
128
1
9
144
422
Caden Merritt
8
NC
Carolina Aquatic Team
3
52
54
16
19
144
423
Dylan Kemmish
7
KY
Kentucky Aquatics
1
138
1
1
1
142
424
Maddox Dudley
6
BD
EL Paso Border Land Swim Team
43
95
1
1
1
141
425
Flynn Hughes
7
NC
Asheville Jewish Comm. Center
6
132
1
139
426
Graham McGuire
6
FL
Swim Florida
53
85
1
139
427
Prann Vimuktananda
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
51
49
29
1
8
138
428
Cam Ecklof
8
FL
Loggerhead Aquatics
1
1
68
1
66
137
429
Rowan Desrosiers
7
FL
Carrollwood Village Swim Team
1
135
1
137
430
Beckham Funderburk
8
NC
SwimMAC Carolina
1
37
72
1
25
136
431
Win Lwin
7
KY
Lexington Dolphins
1
133
1
1
136
432
Jacob Hood
8
ST
Sailfish
47
80
1
1
6
135
433
August Venghaus
8
GU
Eagle Swimming Association
16
53
26
40
135
434
Evan McGuire
8
ST
Texas Gold
1
85
49
135
435
Vitor Megathlin
7
FG
Wellington Swim Team (Fg)
114
3
1
17
135
436
James Lee
8
NC
SwimMAC Carolina
1
28
104
1
134
437
Daniel Vershinskii
8
NC
Tac Titans
1
132
1
134
438
Luke Rubino
7
GU
The Woodlands Swim Team
37
20
76
133
439
Carson Taylor
8
FL
Planet Swim Aquatics
1
130
1
1
133
440
Patrick Grey
8
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
11
43
77
1
1
133
441
Jackson Riley
8
SE
Covington Aquatics
49
83
1
133
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
442
Andre Rubio
8
BD
Desert Sharks Swim Club
1
107
16
1
7
132
443
Ashford Cox
8
KY
Lakeside Swim Team
93
13
1
25
132
444
Cameron Ehrlich
8
FG
Coral Springs Swim Club
12
72
47
1
132
445
Potter Wright
8
KY
Lexington Dolphins
2
110
17
1
130
446
Cash Bailey
8
SE
Excel Aquatics
30
99
1
130
447
Arsenii Chebaev
7
FG
Bravo Swim Club
102
1
27
130
448
Brody Donaldson
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
23
1
1
103
128
449
Joey Jensen
7
SE
Madison Swimming Association
1
30
89
1
7
128
450
Tristan Albitz
8
FL
Gulf Coast Swim Team
85
9
30
1
125
451
Sebastian Mejia
8
NC
Star Aquatics
1
1
122
124
452
Alexander Van Volkenburg
8
GU
Dads Club Swim Team
1
30
91
1
123
453
Milton Lewis
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
118
1
1
121
454
Warren Gehring
8
KY
Triton Swimming of Louisville
1
117
1
1
1
121
455
Niam Gettings
8
NC
North Carolina Aquatic Club
1
118
1
120
456
Zane Seifel
8
FL
Indian River Aquatics
1
117
1
119
457
John Long
8
SC
Carolina Aquatics Swim Club
1
93
1
23
118
458
Hatcher Harrington
8
SE
Ensworth Aquatics
1
114
1
1
1
118
459
Jack Criscuolo
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
4
80
32
1
117
460
Van Yetter
8
FL
T2 Aquatics
104
12
1
117
461
Peter Enberg
7
NC
Raleigh Swimming Association
66
37
10
113
462
Rett Rust
7
KY
Lakeside Swim Team
6
103
1
1
1
112
463
Kaden Sun
8
NT
City of Plano Swimmers
29
38
43
1
111
464
Oliver Cutler
8
NC
Raleigh Swimming Association
2
1
107
1
111
465
Jackson Vann
7
GA
Aiken-Augusta Swim League
1
63
44
1
1
110
466
Angelo Treglia
8
KY
Lakeside Swim Team
13
94
1
1
109
467
Elliot Bolle
8
GA
Zaban Sharks
59
42
1
1
5
108
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
468
Quincy Topete
7
NC
Tac Titans
1
104
1
1
1
108
469
Ryan Karapostoles
7
FL
South Lake Aquatic Club
1
36
1
23
47
108
470
Charles Duryea
8
NT
Dallas Mustangs
30
75
1
1
107
471
Elijah Gabbard
8
KY
Central Kentucky Aquatics
1
1
104
1
107
472
Hunter Bracke
8
GU
Blue Tide Aquatics
104
1
1
106
473
Kippy Miller
7
NC
Granite Falls Makos
1
103
1
105
474
Luke Moyer
7
FL
Hydro4 Swimming
76
26
1
1
104
475
Jacob Day
8
GU
Montgomery Aquatic Race Club
1
100
1
1
103
476
Ben Burkett
8
GU
Spring Swim Team
51
1
50
102
477
Bhargav Yalavarthy
8
NC
SwimMAC Carolina
22
13
61
1
5
102
478
Johnny Li
6
KY
Kentucky Aquatics
1
3
97
1
102
479
Maxwell Johnson
8
SE
Excel Aquatics
1
47
51
1
1
101
480
Eduardo Rodríguez
8
GU
Houston Waves Swim Club
48
51
1
100
481
Franky Aguilar
8
BD
El Paso Aqua Posse
1
97
1
1
100
482
Sebastian Campolieto-Morales
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
10
84
1
3
1
99
483
Robin Ochoa
6
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
95
1
1
98
484
Logan Dannemiller
8
FG
Hurricane Aquatics
35
1
58
1
1
96
485
Jayan Naik
8
ST
Capital of Texas Aquatics
1
1
77
1
13
93
486
Andrew Chen
8
GA
Life Time Georgia
19
15
57
1
92
487
Henry Chenier
8
NC
YMCA OF Western North Carolina
1
49
41
91
488
Max Knighton
8
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
27
27
1
36
91
489
Maximus Balfour
7
NC
Mecklenburg Swim Association
49
39
1
1
90
490
Sharmon Lee
8
FL
Spartan Aquatic Club
86
1
1
88
491
Ian Paredes
8
GU
Northeast Houston Aquatics
72
1
14
87
492
Olin Beerens
8
ST
Longhorn Aquatics
1
85
1
87
493
Troy Cary
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
1
1
83
1
1
87
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
494
Caleb Campos
8
ST
Texas Gold
85
1
1
87
495
Nathan Li
8
KY
Kentucky Aquatics
1
84
1
1
87
496
Grayson Howell
8
GA
Northwest Georgia Aquatics
1
1
83
85
497
Jeremy Ting
8
NT
Lakeside Aquatic Club
1
1
28
42
13
85
498
Emmett Leigh
7
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
79
1
1
1
83
499
Lorenzo Molina
8
FG
Hurricane Aquatics
1
40
39
1
2
83
500
Spencer Buchanan
8
GU
Pearland Aquatics
75
1
1
5
82
501
Nolan Meinen
8
ST
Nitro Swim Team
1
42
37
1
1
82
502
Francesco De Napoli
8
FG
Eagle Aquatics
1
79
1
1
82
503
Brody Barton
8
FL
Tampa Elite Aquatics
23
57
1
1
82
504
Gabriel Jakymiw
7
SC
City of Charleston Southern Ma
69
9
1
1
1
81
505
Maverick Compton
8
WT
Northwest Texas Swim Club
1
76
3
80
506
Ross Bartemus
8
NC
SwimMAC Carolina
1
70
2
7
80
507
Elan Varilla
7
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
31
35
1
10
78
508
Cade Kittinger
8
KY
Race Aquatics
48
28
1
1
78
509
Rhys Griffiths
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1
75
1
1
78
510
Reagan Chau
8
SE
Ensworth Aquatics
1
73
1
1
1
77
511
Iker Malvaiz
8
ST
Tiger Shark of Texas
1
1
72
1
1
76
512
Yashovar Nallannagari
8
ST
Nitro Swim Team
1
74
1
76
513
Ben King
8
FL
Southwest Stars Swim Club
31
1
42
1
1
76
514
Hudson Kenny
7
NT
Lakeside Aquatic Club
1
60
1
9
5
76
515
Sam Yuan
7
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
72
1
1
75
516
Roland Pelc
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
1
71
1
1
75
517
Braeden Crowe
8
LA
Nu Wave Swim Club
1
73
1
75
518
Evan Roney
8
GA
Zaban Sharks
71
1
1
1
74
519
Sebastian Pineda
8
GA
Marietta Jets Swim Team
1
72
1
74
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
520
Caden Shen
8
NT
Lakeside Aquatic Club
53
18
1
1
1
74
521
Adam Johnson
7
GU
The Woodlands Swim Team
67
5
1
73
522
Hudson Rowlands
8
NC
Mecklenburg Swim Association
1
15
52
1
4
73
523
Robert Birsa
8
GA
SwimAtlanta
46
16
11
73
524
Lincoln Mills
7
KY
Lakeside Swim Team
50
21
1
72
525
Aaron Kostogorov
8
NC
Asheville Jewish Comm. Center
18
1
52
1
72
526
Greyson Toms
8
KY
Cardinal Aquatics
1
68
1
1
71
527
FEDERICO Balestrini
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
27
25
1
1
17
71
528
William Harris
8
GA
Tidal Wave Swimming
1
1
67
1
1
71
529
Humberto Arevalo
7
BD
El Paso Aqua Posse
1
68
1
70
530
Sam Dewar
8
NT
Fast Fins Elite
3
33
1
33
70
531
Jaxon Anderson
8
SE
Coast Aquatics
1
66
1
68
532
Avery Roberts
8
ST
Surge Aquatics
65
1
1
67
533
Benjamin David
8
GU
The Woodlands Swim Team
1
49
1
15
1
67
534
Henry Reed
7
SE
Excel Aquatics
1
63
1
1
66
535
William Morrison
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1
62
1
1
65
536
Charlie Abdelahad
8
KY
Lakeside Swim Team
1
40
23
64
537
Oliver Baird
8
NC
Gaston Gators
1
61
1
63
538
Kael Flora
8
KY
Southern Kentucky Swim Club
1
58
1
1
1
62
539
James Cody
8
NC
Marlins of Raleigh
7
1
53
1
62
540
Oliver James
7
NC
Life Time Swim Team North Caro
1
1
57
1
1
61
541
William Brush
8
NC
Marlins of Raleigh
1
54
1
1
4
61
542
Sullivan Yates
8
SC
Wahoo Aquatic Club
17
41
1
1
60
543
Abraham Polisuk
8
NC
Mecklenburg Swim Association
1
51
4
4
60
544
Brady Nguyen
8
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
1
56
1
1
1
60
545
Thomas Marshall
8
SE
Brewton Local Area Swim Team
50
4
1
1
3
59
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
546
Walker Rapp
8
GA
Dynamo Swim Club
1
57
1
59
547
Zaiden Vlahos
7
KY
Triton Swimming of Louisville
1
54
1
1
1
58
548
Brookie Pynn
7
GA
Gwinnett Aquatics
1
55
1
1
58
549
Adam Jiang
8
ST
Waterloo Swimming
55
1
1
57
550
Hudson Maher
8
GU
Sharks Swim Club
1
53
1
1
1
57
551
Axel Fleming
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1
31
22
2
1
57
552
Dayton Perkins
8
NC
Marlins of Raleigh
53
1
1
55
553
Bryson Lasoff
7
FL
Wahoos of Jacksonville
1
50
1
1
53
554
Joey Mohler
8
FL
Tampa Bay Aquatic Club
3
47
1
1
1
53
555
Alexander Gonzalez-Meyer
8
GU
Houston Bridge Bats
1
48
1
1
1
52
556
Alex van den Berg
7
SE
Madison Swimming Association
17
31
1
1
1
51
557
Ellis Houghton
6
GA
Low Country Aquatic Club
7
26
6
1
9
49
558
Jacob Pulido
8
SE
Dothan Dolphins Swim Team
1
47
1
49
559
Cooper Jackson
8
SE
Coast Aquatics
24
24
1
49
560
Wesley Hill
8
GU
Sharks Swim Club
1
42
1
1
45
561
Eli Adams
8
SC
Carolina Aquatics Swim Club
40
1
1
1
1
44
562
Eli LoPiccolo
8
NC
Raleigh Swimming Association
1
40
1
1
1
44
563
Divyaan Mehta
8
NC
SwimMAC Carolina
1
1
40
1
43
564
Mindao Zhu
7
FL
Clearwater Aquatic Team
1
40
1
1
43
565
Avir Verma
7
GU
The Woodlands Swim Team
1
40
1
42
566
Liam Doherty
8
GA
Dynamo Swim Club
7
33
1
1
42
567
Aaron Shen
8
NT
A+ Swimming Team
1
40
1
42
568
Michael Jordan
7
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
39
1
1
41
569
David Zheng
7
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
36
1
1
1
40
570
Gabriel Zimmermann
8
GA
Gwinnett Aquatics
1
38
1
40
571
Favio Caceres
8
GA
Carpet Capital Aquatics Club
3
35
1
1
40
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
572
Anthony Hodgson
8
NC
North Carolina Aquatic Club
1
37
1
1
40
573
Ryan Liu
7
GA
Marietta Marlins, Inc
4
24
1
1
9
39
574
Mason Wong
8
NT
Dallas Mustangs
13
25
1
39
575
Arlo Edwards
8
SE
Memphis Tiger Swimming
35
1
1
1
1
39
576
Shaun Fan
8
NC
North Carolina Aquatic Club
27
11
1
39
577
Quinn Zarambo
8
NC
Mecklenburg Swim Association
1
4
1
1
32
39
578
Judson Phillips
8
GA
Carpet Capital Aquatics Club
34
1
1
2
38
579
George Rowlings
8
GU
Texas Elite Swim Team
1
1
34
1
37
580
Jace Witte
8
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
1
32
1
1
2
37
581
Cole Gnan
8
GU
The Woodlands Swim Team
1
1
12
22
36
582
Graham Shepherd
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1
30
1
1
1
34
583
Everett Howes
8
KY
Swimchester Sailfish
1
30
1
1
1
34
584
Stephan Fox
6
FG
Saint Andrew's Aquatics
8
17
8
33
585
Tyler Slater
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
22
7
1
1
1
32
586
Jacob Motes
8
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
1
29
1
1
32
587
Raylan Benton
8
SC
Sumter YMCA Swimming
29
1
1
31
588
Angel Malave
8
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
1
29
1
31
589
Lincoln Brabner
8
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
1
28
1
1
31
590
Samuel Scalvini
8
NC
Marlins of Raleigh
1
27
1
1
1
31
591
Ezekiel Rigsby
8
SE
Opelika Swim Team
28
1
1
30
592
Ty Gates
8
ST
Nitro Swim Team
1
26
1
1
29
593
Wyatt Flynn
8
NC
Tac Titans
1
26
1
1
29
594
Sebastian Calderon
8
NT
Dallas Mustangs
11
17
1
29
595
Dominic Truchan
8
GA
Cumming Waves
27
1
1
29
596
Harvey Kuhr
8
ST
Nitro Swim Team
1
25
1
1
28
597
Graham Lester
8
GA
Dynamo Swim Club
1
26
1
28
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
598
Nicolas Wilkes
7
SE
City of Mobile Swim Associatio
12
14
1
27
599
Seanan O'Neill
8
FL
Sarasota Sharks
1
24
1
1
27
600
Abai Zhumagaliyeva
7
GU
Tuan Elite Swim Team Club
15
1
10
26
601
Alvin Zhang
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
22
1
1
1
26
602
Dane Hegeman
7
KY
Lexington Dolphins
1
24
1
26
603
Archer Sewell
8
SE
Baylor Swim Club
1
22
1
2
26
604
Robert Gentry
8
NT
Lakeside Aquatic Club
1
24
1
26
605
Chase Varghese
8
GU
Premier Aquatics Club of Klein
21
1
1
1
1
25
606
Derek Neciosup
8
GU
Blue Tide Aquatics
1
22
1
1
25
607
David Montgomery
8
SE
Prattville Swim League
1
1
22
1
25
608
Preston King
6
NC
Asheville Jewish Comm. Center
1
1
22
24
609
Bennett Cordero
8
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
1
1
20
1
1
24
610
Lucas De Soto Mejias
8
FL
Bolles School Sharks
19
3
1
23
611
Elijah Denison
7
KY
Kentucky Aquatics
1
20
1
22
612
Coen Yazdani
8
ST
San Antonio Wave
1
17
1
1
1
21
613
Nash Sullivan
7
KY
Lakeside Swim Team
1
18
1
1
21
614
Sam Ingwersen
8
SE
Anniston Barracudas Swim Team
15
2
4
21
615
Carter Vigorito
8
FL
Tampa Elite Aquatics
8
1
11
1
21
616
Andrew McDonald
7
NC
Mecklenburg Swim Association
1
17
1
1
20
617
Caleb Wierson
8
BD
El Paso Aqua Posse
1
17
1
19
618
Julien Nguyen
8
SE
City of Mobile Swim Associatio
1
1
16
1
19
619
Alex Shen
8
ST
Whitecaps of Westlake
1
17
1
19
620
Beau Hastings
7
NC
Waves of Wilmington Swim Team
1
14
1
1
1
18
621
Anthony Stratton
7
SC
Team Greenville
1
16
1
18
622
Graham Culberson
7
SE
Birmingham Swim League
1
15
1
1
18
623
Sterling Stewart
8
FL
Fast Lane Aquatics
15
1
1
1
18
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
624
Hudson Huang
8
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1
15
1
17
625
Carter Stone
7
NC
Tac Titans
1
15
1
17
626
Evan Willis
8
SE
Madison Swimming Association
14
1
1
1
17
627
Tyne Dunkerley
8
FL
Patriot Aquatics
1
1
14
1
17
628
Victor Lykho
8
FG
Gulliver Swim Club
1
1
14
16
629
Carter Gray
8
SE
Cleveland Aquatics
1
13
1
1
16
630
Bryce Cheatum
7
FG
Sunrise Swimming
14
1
1
16
631
Ryan Hankey
7
NT
Wichita Falls Elite Swim Team
1
9
1
4
15
632
Bradley Schrantz
7
FL
Patriot Aquatics
12
1
1
14
633
Hudson Fain
8
NC
Team Charlotte
1
10
1
1
1
14
634
RJ Partain
7
SE
McCallie / Gps Aquatics
1
11
1
13
635
Tyler Woolery
8
SE
Excel Aquatics
1
11
1
13
636
Jack Thomas
8
SE
Birmingham Swim League
1
10
1
12
637
Wyatt Brown
8
KY
Highbridge Aquatics
1
8
1
1
1
12
638
Hudson Saunders
8
KY
Kceoc Aquatic Club
9
1
1
1
12
639
Iker Andrade
8
BD
Desert Sharks Swim Club
1
9
1
11
640
Cameron Cheng-Zhang
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
8
1
1
11
641
Elijah Shumaker
8
NC
Life Time Swim Team North Caro
7
1
1
1
10
642
Isaac Osegueda
8
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
1
7
1
9
643
Oliver Heavrin
8
GU
Eagle Swimming Association
1
6
1
1
9
644
Henry Pardon
8
KY
Cardinal Aquatics
1
7
1
9
645
Tristan Stanley
8
ST
Nitro Swim Team
1
7
1
9
646
Noah Olusanya
7
FL
Wahoos of Jacksonville
1
1
6
1
9
647
Lucas Chen
8
NT
Lakeside Aquatic Club
1
7
1
9
648
SR Hutto
8
NT
Life Time Swim Dallas
4
1
1
1
1
8
649
Sulaiman Aziz
8
GU
Escalate Aquatic Team
1
5
1
1
8
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
650
David Shoer
8
FL
Patriot Aquatics
6
1
1
8
651
Simon Feldman
7
FL
Patriot Aquatics
2
5
1
8
652
Ryan Rodriguez
8
NC
Brunswick Aquatic Club
5
1
1
7
653
Felix Buch
8
GU
The Woodlands Swim Team
1
5
1
7
654
Logan Lambert
7
GU
South Shore Sails
3
1
1
1
1
7
655
Kaden Joji
8
GU
Eagle Swimming Association
1
3
1
1
6
656
Leif Reiersen
8
BD
El Paso Aqua Posse
1
3
1
1
6
657
Kaiden Iino
8
FG
South Florida Aquatic Club
4
1
1
6
658
Benjamin Zepp
8
GU
Pearland Aquatics
1
1
1
1
1
5
659
Ethan Zhou
7
GU
VillaSport Swim Team
1
1
1
1
1
5
660
Luke Ren
8
NT
Texas Ford Aquatics
1
2
1
1
5
661
Henry Liao
7
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1
1
1
1
1
5
662
Stefan Halldin
7
NC
Highlands Hurricanes Swim Team
1
1
1
1
1
5
663
Jayce Powell
8
NC
Highlands Hurricanes Swim Team
1
1
1
1
1
5
664
Camden Keesey
8
GU
The Woodlands Swim Team
1
1
1
1
1
5
665
Merritt Lee
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
1
1
2
5
666
William Warner
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
1
5
667
Jayden Xue
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
1
5
668
Ryan Du
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
1
5
669
Grayson Choong
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
1
5
670
Lecre St Germain
8
SC
South Carolina Swim Club
1
1
1
1
1
5
671
Miles Key
8
NC
Raleigh Swimming Association
1
1
1
1
1
5
672
Henry Dunkman
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
1
1
1
1
5
673
Andrew Guthrie
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1
1
1
1
1
5
674
Raleigh Brown
8
SC
Team Greenville
1
1
1
1
1
5
675
Harrison Rentz
7
SC
Team Greenville
1
1
1
1
1
5
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
676
Collier Pellegrino
7
GA
Columbus Aquatic Club
1
1
1
1
1
5
677
Thomas Jenkins
7
NC
Asheville Jewish Comm. Center
1
3
1
5
678
Ethan Jang
8
SE
Montgomery YMCA Barracudas
1
1
3
5
679
Luka Haberle
8
NC
Mecklenburg Swim Association
1
1
1
1
1
5
680
Colton Graves
7
FL
Gulf Coast Swim Team
1
1
1
1
1
5
681
Bryant Weng
8
FL
Fast Falcons
1
1
1
1
1
5
682
Liam Steigner
7
FL
Fast Falcons
1
1
1
1
1
5
683
Austin Guo
8
GA
Dynamo Swim Club
1
1
1
1
1
5
684
Caleb Lau
7
GA
Dynamo Swim Club
1
1
1
1
1
5
685
Landan Kresak
8
NC
Team Charlotte
1
1
1
1
1
5
686
William Rickett
7
GA
Northwest Georgia Aquatics
1
1
1
1
1
5
687
James Coble
8
SE
Tennessee Aquatics
1
1
1
1
1
5
688
Jack Anderson
7
FL
Racers Swim Club
1
3
1
5
689
Benson Maughan
7
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
1
1
1
1
1
5
690
George Wheatley
8
WV
Shepherd University Wellness
1
1
1
1
1
5
691
Mark Wang
8
FL
United
1
1
1
1
1
5
692
Gavin McHargue
8
WT
Canyon Swim Team
1
1
1
1
4
693
Cole Gomez
7
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
1
1
1
4
694
David Samson
7
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
1
1
1
4
695
August Havey
7
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
1
1
1
4
696
Austin Ren
8
GU
Power for Life
2
1
1
4
697
Grady Helms
8
GU
Fulshear Racing Swim Team
1
1
1
1
4
698
Mason Presley
7
GU
Eagle Swimming Association
1
1
1
1
4
699
Abdulrahman Elsayad
8
GU
Texas Elite Swim Team
1
1
1
1
4
700
Nolan Laffey
8
NT
Prosper Aquatic Club
1
1
1
1
4
701
Tucker McGehee
8
KY
Tsunami Swim Club
1
1
1
1
4
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
702
Yeshaiah Meza
8
NT
Texas Ford Aquatics
1
1
1
1
4
703
Hurley White
8
NT
Texas Ford Aquatics
1
1
1
1
4
704
Lucas Bell
8
NT
O2 Performance Aquatics
1
1
1
1
4
705
Mikey Maggard
8
WV
Parkersburg YMCA
1
1
1
1
4
706
Colin Williams
8
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1
1
1
1
4
707
Aezekiel Barcelon
8
NC
YMCA Seahorse Swim Team
1
1
1
1
4
708
Lincoln Weaver
8
NC
Catawba Valley Aquatic Club
1
1
1
1
4
709
Jmac McEwen
8
GU
Tomball Area Swim Club
1
1
1
1
4
710
Austin Lu
8
ST
Streamline Aquatics
1
1
1
1
4
711
Carter Mutch
6
GU
South Shore Sails
1
1
1
1
4
712
Alton Ersoz
8
GU
South Shore Sails
1
1
1
1
4
713
Matthias Amores
8
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
1
1
1
1
4
714
Jett Maldonado
8
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
1
1
1
1
4
715
Kaiden Czajkowski
8
GU
Premier Aquatics Club of Klein
1
1
1
1
4
716
Willem Humphrey
8
GU
Premier Aquatics Club of Klein
1
1
1
1
4
717
Nicholas McFarlin
8
GU
Magnolia Aquatic Club
1
1
1
1
4
718
Simon Huang
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
1
1
1
4
719
Bryson Goodspeed
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
1
1
1
4
720
Charlie Wang
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
4
721
Rongyuan Zhang
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
4
722
Albert Chen
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
4
723
Wesley Yu
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
1
4
724
Miles Jaeger
8
GU
Blue Tide Aquatics
1
1
1
1
4
725
Lucas Tang
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
1
1
1
1
4
726
Samuel Gonzalez
8
NT
Life Time Swim Dallas
1
1
1
1
4
727
Stefano Ferrarese
7
ST
Nitro Swim Team
1
1
1
1
4
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
728
Dalton Gonzalez
7
ST
Nitro Swim Team
1
1
1
1
4
729
Arjun Choudhary
8
ST
Nitro Swim Team
2
1
1
4
730
Elias Bailey
8
NC
Raleigh Swimming Association
1
1
1
1
4
731
Elliott Donewar
6
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
1
1
1
4
732
Connor Papile
7
NC
New Wave Swim Team
1
1
1
1
4
733
Hunter Olson
6
NC
New Wave Swim Team
1
1
1
1
4
734
Talha Besic
8
GA
Gwinnett Aquatics
1
1
1
1
4
735
Aaron Sakowski
8
SC
Team Greenville
1
1
1
1
4
736
Breven McCausey
7
SC
Team Greenville
1
1
1
1
4
737
Joseph Carter
7
SC
Team Greenville
1
1
1
1
4
738
Elliott Gretarsson
8
LA
Nu Wave Swim Club
1
1
1
1
4
739
Owen Bromley
7
SE
Magic City Aquatic League
1
1
1
1
4
740
Chatham Howard
8
SE
Birmingham Swim League
1
1
1
1
4
741
Paxton Burkhart
7
NC
Carolina Aquatic Team
1
1
1
1
4
742
Ezekiel Braun
7
FL
Tampa Bay Aquatics
1
1
1
1
4
743
Andrew Kibbe
8
NC
Rocky Mount Family YMCA Racers
1
1
1
1
4
744
Asher Todd
7
NC
Hillsborough Aquatic Club
1
1
1
1
4
745
Adam Khaja
8
SE
Panama City Swim Team
1
1
1
1
4
746
Lucas Panez
8
FG
Heritage Aquatic Team
1
1
1
1
4
747
Aiden Guinto
8
SE
Germantown Swim Team
1
1
1
1
4
748
Crosby Kothe
8
NC
Mecklenburg Swim Association
1
1
1
1
4
749
Gabriel Shore
7
NC
Mecklenburg Swim Association
1
1
1
1
4
750
Lincoln Fritz
8
FL
Fast Falcons
1
1
1
1
4
751
Owen Ioselevich
7
GA
Dynamo Swim Club
1
1
1
1
4
752
Rene Moris
8
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
1
1
1
1
4
753
Luis Rodriguez
8
FL
Patriot Aquatics
1
1
1
1
4
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
754
Etai Gavra
7
FL
Patriot Aquatics
1
1
1
1
4
755
Oliver Moure
8
FG
Hurricane Aquatics
1
1
1
1
4
756
Niccolo Pantana
7
SE
Excel Aquatics
1
1
1
1
4
757
Shiwoo Song
8
SE
Southeast Tennessee Swimming
1
1
1
1
4
758
Beckett Smith
8
KY
Kceoc Aquatic Club
1
1
1
1
4
759
Cameron Frederick
8
GA
Aiken-Augusta Swim League
1
1
1
1
4
760
Liam Magouirk
8
GA
Aiken-Augusta Swim League
1
1
1
1
4
761
Bilal Salihovic
7
KY
Southern Kentucky Swim Club
1
1
1
1
4
762
Jonah Magallanes
8
FL
Treasure Coast Aquatics
1
1
1
1
4
763
Gabriel Keeling
8
FL
Windermere Lakers
1
1
1
1
4
764
Zlatan Denard
7
FL
Racers Swim Club
1
1
1
1
4
765
Ethan Box
8
FL
South Lake Aquatic Club
1
1
1
1
4
766
Ansel Ramos
7
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
1
1
1
1
4
767
Michael Ma
8
FL
Sarasota Sharks
1
1
1
1
4
768
Owen Cianciolo
7
NC
Marlins of Raleigh
1
1
1
1
4
769
Spencer Taylor
7
ST
South Texas Swimming Associat
1
1
1
1
4
770
Carter Lashbrook
7
KY
Unattached
1
1
1
1
4
771
Lucas Pieretti
8
FG
YMCA of South Florida
1
1
1
1
4
772
Boaz Hutchinson
7
ST
Pflugerville Pflamingos
1
1
1
3
773
David Smith
7
ST
Surge Aquatics
1
1
1
3
774
Nicholas McNally
8
ST
Surge Aquatics
1
1
1
3
775
Dale Leonard
8
ST
Sailfish
1
1
1
3
776
Nguyen Pham
8
ST
Sailfish
1
1
1
3
777
Quan Pham
7
ST
Sailfish
1
1
1
3
778
Benjamin Liang
8
ST
Sailfish
1
1
1
3
779
Walter Fish
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
1
1
3
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
780
Karson Tate
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1
1
1
3
781
Luke Despotovic
8
GU
Pearland Aquatics
1
1
1
3
782
Josiah Hearns
8
GU
North Channel Aquatics
1
1
1
3
783
Zaki Ezzat
7
GU
Power for Life
1
1
1
3
784
Trey Sero
8
GU
Fulshear Racing Swim Team
1
1
1
3
785
Ethan Lugo
8
GU
Eagle Swimming Association
1
1
1
3
786
Reed Mauldin
7
GU
Eagle Swimming Association
1
1
1
3
787
Anthony Cunningham
8
GU
Texas Elite Swim Team
1
1
1
3
788
Maximus Nguyen
8
GU
Texas Elite Swim Team
1
1
1
3
789
Brody Li
7
GU
Team 300
1
1
1
3
790
Elliott Boswell
8
GU
Escalate Aquatic Team
1
1
1
3
791
Luke Taylor
8
GU
Northeast Houston Aquatics
1
1
1
3
792
Victor Campos
8
GU
Lone Star Swim Team
1
1
1
3
793
Alexander Bell
8
KY
Etown Dolphins
1
1
1
3
794
Ben Meyer
7
KY
Owensboro Marlins
1
1
1
3
795
Kieran Wilson
8
KY
Tsunami Swim Club
1
1
1
3
796
Travis Busch
8
ST
Life ST
1
1
1
3
797
Wynn Norton
8
SC
Wahoo Aquatic Club
1
1
1
3
798
Peter Haddadin
7
SC
Florence Area Swim Team
1
1
1
3
799
Declan Dunham
7
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1
1
1
3
800
Enzo Marrazzo
7
NC
YMCA Seahorse Swim Team
1
1
1
3
801
Luke Millsaps
6
NC
YMCA Seahorse Swim Team
1
1
1
3
802
Dashiel Herman
7
NC
Aquaventure Riptides
1
1
1
3
803
Finn Jones
8
NC
Aquaventure Riptides
1
1
1
3
804
Caleb Gray
8
NC
Queen City Dolphins
1
1
1
3
805
Henry Cutlip
7
WV
West Virginia Wild
1
1
1
3
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
806
Graham Chadha
8
NC
SwimMAC Carolina
1
1
1
3
807
George Gardner
7
NC
SwimMAC Carolina
1
1
1
3
808
Jack Griego
7
ST
Waterloo Swimming
1
1
1
3
809
Grayson Kramer
8
ST
Waterloo Swimming
1
1
1
3
810
Lucas Aguilar Fortuny
8
ST
Waterloo Swimming
1
1
1
3
811
Milo Sass Wahlrab
8
NT
Tyler Rose Aquatic Club
1
1
1
3
812
Zaylen Patel
8
GU
Tomball Area Swim Club
1
1
1
3
813
Owen Egap
7
GU
The Woodlands Swim Team
1
1
1
3
814
Adam Elshamy
8
GU
The Woodlands Swim Team
1
1
1
3
815
Marc Edrenkine
7
ST
Streamline Aquatics
1
1
1
3
816
Sawyer Pozas
8
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
1
1
1
3
817
Luca Ortiz
8
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
1
1
1
3
818
Dominic Bergonzi
8
GU
Magnolia Aquatic Club
1
1
1
3
819
Samuel He
7
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
1
1
3
820
Charles Wu
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
1
1
3
821
Matt LI
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1
1
1
3
822
William Stawicki
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
823
Michael Li
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
824
Ethan Chen
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
825
Mason King
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1
1
1
3
826
Benjamin Groves
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
1
1
1
3
827
Benedict Clarno
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
1
1
1
3
828
Tristan Alisangco
7
ST
Alamo Area Aquatic Association
1
1
1
3
829
Chun Huang
7
ST
Alamo Area Aquatic Association
1
1
1
3
830
Declyn Powers
7
NT
Life Time Swim Dallas
1
1
1
3
831
Barrett Gray
8
ST
Texas Gold
1
1
1
3
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
832
Matt Shen
7
ST
Nitro Swim Team
1
1
1
3
833
Aadit Ranade
7
ST
Nitro Swim Team
1
1
1
3
834
Arden Showalter
8
ST
Nitro Swim Team
1
1
1
3
835
Axel Dickman
8
LA
New Orleans Aquatics
1
1
1
3
836
Ian Dong
8
KY
Triton Swimming of Louisville
1
1
1
3
837
Raghav Katoria
8
GU
Houston Bridge Bats
1
1
1
3
838
Arjun Jois
6
GU
Houston Bridge Bats
1
1
1
3
839
Xander Ellison
7
GA
Savannah Swim Team
1
1
1
3
840
Julian Fisch
8
NC
Raleigh Swimming Association
1
1
1
3
841
Sai Ayyappaneni
8
NC
Raleigh Swimming Association
1
1
1
3
842
Michael Baum
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
1
1
3
843
Bryant Wheeler
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
1
1
3
844
Aariv Sharma
7
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1
1
1
3
845
Noah Pitchford
7
NC
New Wave Swim Team
1
1
1
3
846
Corbyn Mann
8
KY
Race Aquatics
1
1
1
3
847
Luke Criscuolo
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1
1
1
3
848
Samuel Orians
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1
1
1
3
849
Aaron Ngo
8
GA
YMCA Barracudas
1
1
1
3
850
John Mathew
8
GA
Gwinnett Aquatics
1
1
1
3
851
Alexander Miller
8
KY
Lakeside Swim Team
1
1
1
3
852
John Dobbins
8
KY
Lakeside Swim Team
1
1
1
3
853
Preston Burroughs
8
KY
Lakeside Swim Team
1
1
1
3
854
Henry Deal
8
KY
Lakeside Swim Team
1
1
1
3
855
Tony Yanik
8
KY
Kentucky Aquatics
1
1
1
3
856
Rivers Pfeiffer
8
SC
Team Greenville
1
1
1
3
857
Graham Morris
7
SC
Team Greenville
1
1
1
3
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
858
Foster Williams
8
SC
Team Greenville
1
1
1
3
859
Rishaan Chintalapani
8
NC
Tac Titans
1
1
1
3
860
Vihaan Ayithabathula
7
NC
Tac Titans
1
1
1
3
861
Callum Gregory
7
NT
Metroplex Aquatics
1
1
1
3
862
Caleb Newton
8
NT
Metroplex Aquatics
1
1
1
3
863
Callum Gregory
7
NT
Metroplex Aquatics
1
1
1
3
864
John Reilly
8
KY
Lexington Dolphins
1
1
1
3
865
Charles Dail
7
KY
Lexington Dolphins
1
1
1
3
866
Yadier Cruz-Cruz
8
MS
Sunkist Swim Team
1
1
1
3
867
Cole Elias
8
GA
DeKalb Aquatics
1
1
1
3
868
Aiden Wang
7
SE
Auburn Aquatics
1
1
1
3
869
Adam Sherman
8
FL
Lakewood Ranch Swim Associatio
1
1
1
3
870
Beckham Pannel
8
MS
Shock Wave Aquatic Team
1
1
1
3
871
Eric Kim
8
SE
Montgomery YMCA Barracudas
1
1
1
3
872
Callan Scribner
8
FL
SwimEnergy Aquatics
1
1
1
3
873
William Behenna
8
FL
Wahoos of Jacksonville
1
1
1
3
874
Nate Belmar
8
GU
Dads Club Swim Team
1
1
1
3
875
Henry Williams
7
NC
Star Aquatics
1
1
1
3
876
Nico Kroeber
8
NC
Carolina Aquatic Team
1
1
1
3
877
Benjamin Segebarth
8
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
1
1
1
3
878
Lucas Ferguson
7
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
1
1
1
3
879
Oliver Lux
7
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
1
1
1
3
880
Michael Kapaldo
7
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
1
1
1
3
881
Asher Kim
8
SE
Huntsville Swim Association
1
1
1
3
882
William Harritt
8
SE
Huntsville Swim Association
1
1
1
3
883
Marty Abel
8
SE
Huntsville Swim Association
1
1
1
3
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
884
James Mauldin
7
SE
Huntsville Swim Association
1
1
1
3
885
James Robinson
8
SE
Memphis Tiger Swimming
1
1
1
3
886
Brooks Bragg
7
SE
Memphis Tiger Swimming
1
1
1
3
887
Sawyer Nichols
8
SE
Opelika Swim Team
1
1
1
3
888
Aidan Schlegel
7
SE
Germantown Swim Team
1
1
1
3
889
Thomas Richardson
7
SE
Germantown Swim Team
1
1
1
3
890
Matthew Stec
5
FG
SwimFast
1
1
1
3
891
Charles Petoskey
8
NC
Mecklenburg Swim Association
1
1
1
3
892
Yunay Patel
8
FL
Fast Falcons
1
1
1
3
893
Kayden Fagan
8
FL
Fast Falcons
1
1
1
3
894
Evan Johnson
7
FL
Bolles School Sharks
1
1
1
3
895
Vihaan Patsamatla
8
FL
Planet Swim Aquatics
1
1
1
3
896
Shiloh Gibson
6
FG
Miami Country Day Aquatics
1
1
1
3
897
Emilio Carrascal
8
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
1
1
1
3
898
Matthew Fernandez
7
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
1
1
1
3
899
Oliver Pazmino
8
FG
Coral Springs Swim Club
1
1
1
3
900
Collin Taylor
8
SE
Mountain Valley Aquatics
1
1
1
3
901
John Driver
8
SE
Marshall County Swim Club
1
1
1
3
902
Maddox Fink
8
SE
Madison Swimming Association
1
1
1
3
903
Garry Smith
8
FL
Saint Petersburg Aquatics
1
1
1
3
904
August Perez
8
FL
Pipeline Swimming
1
1
1
3
905
Greyson Huddleston
7
FL
Patriot Aquatics
1
1
1
3
906
Kellan Simpkins
8
FG
North Palm Beach Swim Club
1
1
1
3
907
Santiago Childers
8
FG
Hurricane Aquatics
1
1
1
3
908
Omar Semlali
8
FG
Hurricane Aquatics
1
1
1
3
909
Ryan DePaul
7
FL
Indian River Aquatics
1
1
1
3
Swimmer
Age
LSC
Team
100FR
50BK
50BR
50FL
100IM
Score
910
John Golightly
7
FL
Indian River Aquatics
1
1
1
3
911
George Heintz
8
NC
Team Charlotte
1
1
1
3
912
Clifford Johnson
8
NC
Team Charlotte
1
1
1
3
913
Carter Little
8
SE
Excel Aquatics
1
1
1
3
914
Hunter Amaral
8
SE
Excel Aquatics
1
1
1
3
915
Brayden Byus
8
SE
Excel Aquatics
1
1
1
3
916
Sahil Patel
7
SE
Ensworth Aquatics
1
1
1
3
917
Jack Rohe
8
SE
Ensworth Aquatics
1
1
1
3
918
Henry Ehrhart
7
FL
Tampa Elite Aquatics
1
1
1
3
919
Aren Citak
7
FL
Sarasota Sharks
1
1
1
3
920
Conrad Postle
7
FL
West Florida Lightning Aquatic
1
1
1
3
921
Israel Flemming
8
FL
Rocket Swimming
1
1
1
3
922
William Dowling
8
NC
Marlins of Raleigh
1
1
1
3
923
Thomas Nash
7
NC
Marlins of Raleigh
1
1
1
3
924
Stuart Franks
7
NC
Marlins of Raleigh
1
1
1
3
925
Zachary Bryan
7
NC
Marlins of Raleigh
1
1
1
3
926
Everett Czimskey
8
ST
Capital Area Aquatics
1
1
1
3
927
Lucas Wang
6
ST
Capital Area Aquatics
1
1
1
3
928
Oliver Vaughan
7
ST
South Texas Swimming Associat
1
1
1
3
929
Desmond Steele
8
SE
Baylor Swim Club
1
1
1
3
930
Declan Parrish
8
GA
Marietta Jets Swim Team
1
1
1
3
931
Asa Paugh
8
WV
Chief Logan Swim Club
1
1
1
3
932
Brody Lin
8
FL
United
1
1
1
3