Swimmer
Current Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Isen Wolfe
8
FL
Saint Petersburg Aquatics
1:12.50 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
2
David Li
8
CA
Brea Aquatics
1:14.93 4/20/24
2024 CA GROUP C - SCAT April C
3
Kevin Kubasik
8
CA
Mission Viejo Nadadores
1:15.03 2/16/24
2024 CA MVN AAPI Lunar Festiva
4
Hoshi Aono
8
CA
Aquazot Swim Club
1:15.62 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
5
Francis Li
8
NJ
X-Cel Swimming
1:15.94 2/24/24
2024 12 & Under Silver Bronze
6
Robert Legg
8
PC
Crow Canyon Sharks
1:16.55 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
7
Stephen Huang
8
PC
De Anza Cupertino Aquatics
1:17.33 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
8
Declan Neth
8
CA
Mission Viejo Nadadores
1:17.66 2/16/24
2024 CA MVN AAPI Lunar Festiva
9
Nazar Antonyshyn
8
NJ
Clifton Boys & Girls Club -sea
1:17.72 4/12/24
2024 Boys & Girls Clubs Nation
10
Colton Mueller
8
VA
Coast Guard Blue Dolphins
1:18.18 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
11
Rubix Szolusha
8
PC
Santa Clara Swim Club
1:18.27 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
12
Sean Northup
8
KY
Lakeside Swim Team
1:18.42 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
13
Ethan Locke
8
PC
Milpitas Aquatic Club
1:19.44 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
14
Jeff Chiang
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:19.82 5/4/24
2024 CA NOVA May NSL Swim League #3 SCY
15
Legend Lambert
8
WI
Watertown Aquatic Team
1:20.24 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
16
Tyler Gibble
8
OH
Wtrc Sharks
1:20.50 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
17
Jacob Zechmeister
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:20.90 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
18
George Xuan
8
NE
Charles River Aquatics
1:21.15 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
19
Coen Mangum
8
MD
Annapolis Swim Club
1:21.43 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
20
Lucas Qi
8
NC
Tac Titans
1:21.46 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
21
Jefferson Aala
8
MI
Liquid Lightning
1:21.64 2/23/24
2024 USSC Junior Cup
22
Sebastian Gutierrez
7
NE
AnglerFish Aquatics
1:21.70 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
23
Ethan Duncan
8
PV
All Star Aquatics
1:21.79 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
24
Jacob Bao
8
NC
Tac Titans
1:22.13 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
25
Harrison Carr
8
MN
Aquajets Swim Team
1:22.47 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
26
Troy Marshall
8
IL
Life Time Illinois Swim Team
1:22.59 2/23/24
2024 IL LWSA Winter Regional Championship
27
Marcus Soetanto
8
CA
Rose Bowl Aquatics
1:22.94 2/23/24
2024 Pacific Committ SC Champ
28
Oliver Chapman
8
KY
Ashland Area YMCA
1:23.00 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
29
Solly Flowers
8
KY
Lakeside Swim Team
1:23.09 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
30
Declan BENTON
8
SR
Sawtooth Aquatic Club
1:23.39 12/16/23
2023 SR Boise Y Candy Cane Invite
31
Edmund Nguyen
8
MS
Sunkist Swim Team
1:23.47 12/1/23
2023 MS 16th Annual Santa's BEST Invitational
32
Jeffrey Moon
8
CA
Commerce Aquatics Swim Team
1:23.98 3/9/24
Armada Sc March Meet -March 9-
33
Lucas Stocker
8
CA
Coastal Machine Aquatics Club
1:23.99 4/20/24
2024 CA GROUP B - SCAT April C
34
Jaize Council
8
VA
Tide Swimming
1:24.00 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
35
Bonifacio Rodriguez
8
KY
Kentucky Aquatics
1:24.02 2/9/24
2024 KY LAK Dare to Care
36
Nico Bausher
8
FL
Southwest Stars Swim Club
1:24.14 11/10/23
2023 Patriot Aquatics Winter I
37
Angel Garcia III
8
CA
Golden West Swim Club
1:24.20 4/27/24
2024 CA SOCA April Closed Invi
38
Tucker McCullough
8
CA
Team Rebel Aquatics
1:24.25 11/9/23
2023 NV State SC Championship
39
Karbon Hock
8
WI
Green Bay Swim Club
1:24.59 12/9/23
2023 WI Single Age Sprint Cham
40
Micah Lamb
8
FL
Riptide Aquatics
1:24.62 1/28/23
2023 SLAC Hohne Memorial Invit
41
Thomas Afonin
8
MR
Shorefront Ym-Ywha
1:24.72 2/10/24
2024 MR FREE Championship Qual
42
Lucas Chen
7
CA
Brea Aquatics
1:24.82 2/2/24
2024 CA AZOT H/F Closed Invite
43
Logan Smith
8
SD
Aberdeen Swim Club
1:25.06 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
44
Marco Sun
8
PC
Crow Canyon Sharks
1:25.32 2/3/24
2024 Zone 2 SC Championship Me
45
Gavin Mahrous
7
SD
Sioux Falls Swim Team
1:25.33 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
46
Ryder Lu
8
CT
Stamford Sailfish Aquatic
1:25.37 3/14/24
2024 CT Age Group Championships
47
James Korner
8
CT
Ridgefield Aquatic Club
1:25.40 3/14/24
2024 CT Age Group Championships
48
Ryan Latronica
8
PC
Hills Hurricane Swimming
1:25.49 3/3/24
2024 Pacific Swimming Zone All
49
Harrison Yanke
8
WI
Southeastern Aquatics
1:25.62 3/15/24
2024 WI SSTY WIUP YMCA STATE CHAMPIONSHIP
50
Josh Gilbert
8
FL
Bolles School Sharks
1:25.63 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
51
Russell Choy
8
CA
Aquazot Swim Club
1:25.65 2/2/24
2024 CA AZOT H/F Closed Invite
52
Brooks Fraser
8
CO
Aquawolves Swimming
1:25.66 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
53
Alexander Lyavzin
8
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
1:25.67 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
54
Sebastian Gash
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:25.72 3/9/24
2024 RMSC Mini Championships
55
Nicolas Guzman
8
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
1:25.83 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
56
Ray Yu
8
CA
Aquazot Swim Club
1:25.88 4/20/24
2024 CA GROUP B - SCAT April C
57
Preston Mathis
8
FL
Saint Cloud Aquatic Team
1:26.12 2/24/24
2024 FL Spring Area 2 Champion
58
Tyson Wager
8
PV
MACH
1:26.14 4/5/24
2023 March Madness Invitationa
59
Luke Ready
8
ME
Kennebec Valley YMCA
1:26.24 3/14/24
2024 ME MESI Winter Championships
60
Titus Wu
8
VA
Lynchburg YMCA
1:26.29 2/10/24
Southwest 8 & Under District C
61
Bennett Montague
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:26.51 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
62
Isaac Dai
7
CA
Mission Viejo Nadadores
1:26.64 1/27/24
2024 CA TST January SCY
63
Jackson Coslick
7
MD
Annapolis Swim Club
1:26.84 4/14/24
2024 LBA Sprint to the Finish
64
Nathan Gutmanovich
8
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
1:26.86 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
65
Ian Jung
8
AR
Razorback Aquatic Club AquaHaw
1:26.90 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
66
Riccardo Sardena
8
CA
Swim Team of Placentia
1:27.02 3/9/24
2024 Riptide March SC Meet
67
Gabe Brown
8
IN
Greenfield Community Aquatic T
1:27.04 11/18/23
2023 IN MVP Turkey Splash
68
Colton Brendel
8
OH
RC Durr Family YMCA
1:27.13 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
69
Alex Xie
8
IN
Fishers Area Swimming Tigers
1:27.14 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
70
Isaac Chapman
8
VA
SwimRVA
1:27.26 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
71
Hudson Kieschnick
8
GU
Houston Hydra
1:27.31 12/15/23
2023 Gulf Fall Champs (KATY)
72
Poyraz Onerci
8
PV
MACH
1:27.34 4/5/24
2023 March Madness Invitationa
73
Timmy Acchione
8
MD
Loyola Blakefield Aquatics
1:27.38 4/14/24
2024 LBA Sprint to the Finish
74
Crosby Coleman
8
MN
Rochester Swim Club
1:27.44 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
75
Collier Jacobson
8
OR
Tualatin Hills Swim Club
1:27.45 2/17/24
2024 Arena Short Course 10&U C
76
Franco Martinez
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:27.52 2/17/24
2024 BD BLST Arctic BLAST Swim
77
Atticus Hendricks-Smith
8
NM
Roadrunners of Albuquerque Aq
1:27.57 3/7/24
2024 NM New Mexico Swimming Short Course State Cha
78
Ruslan Kondratenok
8
NE
YMCA of Greater Nashua
1:27.61 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
79
Kaveen Kasa
8
NC
Greensboro Community YMCA
1:27.63 4/26/24
GCY Spring Fling 2024
80
Jacob Weaver
8
LE
SwimUnited
1:27.71 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
81
Tyndale Posner
8
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
1:27.81 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
82
Theo Hovord
8
MI
Club Wolverine
1:27.99 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
83
Keegan Donnelly
8
PV
Mako Swimming
1:28.01 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
84
Nicholas Liu
7
PC
Alto Swim Club
1:28.13 3/29/24
Alto Rock the Blocks Invitatio
85
Vlad Sukharevich
8
VA
Nova South
1:28.15 1/19/24
NOVA New Year's Kick Off
86
Joseph Moore
8
OZ
CSP Tideriders
1:28.39 2/10/24
2024 OZ FAST Last Chance Meet
87
Aiden Chung
8
CA
Patriot Swim Club
1:28.47 3/9/24
2024 Riptide March SC Meet
88
Takahiro Aoyama
8
IL
Palatine Park Dist Swim Team
1:28.60 1/28/24
2024 IL SCST vs PPD
89
Kevin Liu
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:28.65 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (K
90
Arnas Thompson
8
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:28.73 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
91
Harrison Band
8
PV
Nations Capitol Swim Team
1:28.81 2/16/24
2024 ASA President's Day Class
92
Jerry Ji
8
CA
Brea Aquatics
1:28.95 4/20/24
2024 CA GROUP C - SCAT April C
93
Macklin Connolly
8
MN
Unattached
1:28.97 5/4/24
2024 MN TUNA Spring Splash
94
Oliver Grieshop
8
IN
Noblesville Swim Club
1:29.02 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
95
Connor Bombero
8
CT
Yankee Clippers Swim Team
1:29.06 3/2/24
2024 CT CDOG Regional Championships
96
Simon Clancy
7
MA
Friendship YMCA Swim Team
1:29.20 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
97
Daniel Hernandez
7
WI
Southwest Aquatic Team
1:29.23 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
98
Dongxin Xian
8
CA
Arcadia Riptides Swim Club
1:29.29 3/9/24
Armada Sc March Meet -March 9-
99
Kai Sett
8
CA
South Bay Swim Team
1:29.30 2/17/24
2024 SCSL Winter Championships
100
Brayden Herbert
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:29.31 2/3/24
2024 RMSC Gender Blender Mini
101
Sebastian Saade
8
CA
Los Angeles Swim Club
1:29.34 3/9/24
2024 CA BUEN Coastal Champ Las
102
Liam Johnson
8
VA
Winchester Swim Team
1:29.37 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
103
Landon Chavez
8
VA
Old Dominion Aquatic Club
1:29.38 3/23/24
NOVA Short Course Send Off
104
Jayden Cheng
8
CA
Brea Aquatics
1:29.43 12/2/23
2023 CA ORCA Short Course Age
105
Justus Waqainabete
8
HI
Aulea Swim Club
1:29.46 9/30/23
2023 HI Al Minn Invitational
106
Luke Jones
8
MV
Wichita Swim Club
1:29.48 2/28/24
2024 MV SC Age Group Champions
107
Ryan Malczewski
8
WI
Southwest Aquatic Team
1:29.54 1/28/24
2024 WI J-HAWK ALL STAR MEET
108
Will Moreno
8
NC
Carolina Aquatic Team
1:29.56 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
109
Artem Shtein
8
FG
Swim Fort Lauderdale
1:29.60 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
110
Hamilton Rule
8
SC
City of Charleston Southern Ma
1:29.64 3/22/24
2024 SC CAC Palmetto Champions
111
Jarvis Qu
7
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:29.65 2/24/24
CA 2024 NOVA February Age-Grou
112
Michael Navarro
8
FG
Swim Fort Lauderdale
1:29.67 11/17/23
2023 RAFC Almost Turkey Invita
113
Ewan Anderson
8
LE
Macedonia Manta Ray Swim Team
1:29.81 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
114
Charles Czekaj
8
AM
Allegheny North Swim Club
1:29.84 3/16/24
PRA Last Splash
115
Tate Harmon
8
WI
Dfac Swimming
1:29.92 1/28/24
2024 WI J-HAWK ALL STAR MEET
116
Christopher Buente
8
KY
Lakeside Swim Team
1:29.95 1/28/24
2024 Triton Super Sprint
117
Allen Chen
8
PN
Blue Dolphin Swim Team
1:29.97 2/4/24
2024 PN OCA John Walker Distan
118
Mark Pinto
8
NJ
New Jersey Race Club
1:29.97 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
119
Michael Gyulbudaghyan
8
MR
Match Point Nyc
1:30.02 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
120
Javi Cabral
8
NM
Roadrunners of Albuquerque Aq
1:30.04 3/7/24
2024 NM New Mexico Swimming Short Course State Cha
121
Ryan Tsuchitani
8
PV
Nations Capitol Swim Team
1:30.06 4/20/24
2024 FXFX Pirate Pacer
122
Whitt Jaskot
8
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
1:30.06 3/17/24
Cavalier Aquatics Sprintsville
123
Jacob Myzie
8
VA
Tsc Torpedoes
1:30.19 4/20/24
2024 FXFX Pirate Pacer
124
Johann Gomez Ugalde
8
FL
Southwest Stars Swim Club
1:30.25 2/2/24
2024 FAST February Invite
125
Alex Tang
8
CA
Waterworks Aquatics Swim Club
1:30.26 3/23/24
2024 CA STOP BC Chmpionship SC
126
Daniel Lin
8
GU
Dads Club Swim Team
1:30.30 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
127
Luke Chen
8
MR
Three Village Swim Club
1:30.33 4/13/24
2024 MR AP ASCSC Suffolk County Championship
128
Henry Brannan
8
NJ
Wyckoff YMCA Sharks
1:30.35 12/8/23
2023 MR AP CIYFLY Holiday Invitational
129
Everett Peters
8
MV
Jefferson City Area Ymca
1:30.36 1/6/24
2024 MV JCAY AP Jefferson City Area YMCA
130
Brian Lee
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:30.36 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (K
131
Truman Brown
8
IL
Heartland Hurricanes
1:30.41 2/24/24
2024 Illini District Champions
132
Guoguo Liu
8
NC
Tac Titans
1:30.43 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
133
Trip Ash
8
NC
SwimMAC Carolina
1:30.48 3/2/24
2024 SwimMAC BC Championship
134
Rafe Schaefer
8
GU
Northeast Houston Aquatics
1:30.57 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
135
Grady Santiuste
8
VA
Atlantic Coast Athletic Club
1:30.61 2/10/24
Southwest 8 & Under District C
136
Luke Harriger
8
OH
Lima Family YMCA
1:30.62 1/5/24
2024 IN IA Tim Welsh Invitatio
137
Jacob YU
8
MR
Twisters Swim Club
1:30.68 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
138
Lucas Gamino
7
FG
Martin County Swimming
1:30.71 12/2/23
Santa Claus & Holiday Sprint I
139
Carson Zeiger
7
NC
New Wave Swim Team
1:30.81 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
140
Kirill Ermakov
8
NJ
Jersey Aquatic Club
1:30.81 1/5/24
2024 GSCY NEW YEAR'S SPLASH
141
Makar Migurskiy
8
IL
Chicago Park District
1:30.85 2/18/24
2024 IL CWAC Windy City Conference Championship
142
Arthur Pan
8
MR
Life Time Fitness New York Swi
1:30.88 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
143
Matthew Sha
8
SE
Nashville Aquatic Club
1:30.89 2/24/24
2024 SES Region 1 & 8 and Unde
144
Hoss Foreman
8
NT
Mansfield Aquatic Club
1:30.92 4/19/24
2024 NT MARS April BBBC Meet
145
Harvey Witherspoon
8
SC
Team Greenville
1:31.02 3/8/24
2024 SC YSSC March Swimming Madness Invitational
146
Joseph Nguyen
7
MR
Three Village Swim Club
1:31.02 4/13/24
2024 MR AP ASCSC Suffolk County Championship
147
Alexander Kovnatsky
8
CA
Los Angeles Swim Club
1:31.06 3/23/24
2023 CA PVST March Spring Flin
148
Christian Briscoe
8
NC
Marlins of Raleigh
1:31.10 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
149
Manning Xia
7
NJ
X-Cel Swimming
1:31.16 12/2/23
Scarlet SCY Winter Invitationa
150
Ozzy Su
8
PC
QuickSilver
1:31.17 3/22/24
2024 Milpitas Aquatic Club SC
151
Chris Porembka
8
NT
Fast Fins Elite
1:31.17 2/16/24
North Texas Short course 14 &
152
Grady Tompkins
8
NI
Genesee Valley Swim Team
1:31.21 1/13/24
2024 Niagara Jr/Sr Power Point
153
Croix Stickney
8
IA
DUBUQUE AREA SWIMMIN' HURRICAN
1:31.35 1/12/24
2024 IA ACAC Battle of the Blocks Invite
154
Chase Holthaus
8
IL
Decatur Family YMCA Gators
1:31.46 2/18/24
2024 HEAT YDSC DUAL
155
Harvey Zhang
8
PN
Pro Swimming
1:31.58 3/1/24
2024 PN PRO March Last Chance
156
Dylan Deahn
7
OZ
Rockwood Swim Club
1:31.58 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
157
Dakota Leigh
8
MA
Friendship YMCA Swim Team
1:31.65 3/2/24
2024 MA YSCAP League Championship Meet
158
Masaki Hase
8
NE
Charles River Aquatics
1:31.72 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
159
Roman Kuleshov
7
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:31.77 12/15/23
Holiday Champs - 2023
160
Walter Alde
8
WI
Southwest Aquatic Team
1:31.80 5/4/24
Rocket Aquatics Spring Sprints
161
Zachary Snyder
8
NJ
Madison Mariners
1:31.81 3/16/24
2024 STAC Final Finale
162
Kevin Zhou
8
CA
Speed Aquatics
1:31.83 11/17/23
2023 CA MVN Turkey Classic
163
Ty Teaters
8
WI
Green Bay Swim Club
1:31.86 12/9/23
2023 WI Single Age Sprint Cham
164
Mason Yu
8
MR
Qns Aquatic Club
1:31.88 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
165
Bryan Jing
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:31.90 1/7/24
2024 RMSC Frosty Pentathlon Mi
166
Noah Mobasseri
7
CA
Aquazot Swim Club
1:31.91 2/24/24
2024 CA EVO H/F Best of the Re
167
Nathan Liu
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:31.96 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (K
168
Zachary Zeng
8
ST
Waterloo Swimming
1:31.98 10/8/23
2023 ST TXLA 10&U Fall Kick Of
169
Bennett Wort
8
IL
Bloomington Normal Swim Club
1:32.03 2/9/24
2024 IL RAID Valentine Classic
170
Coleman McCheyne
7
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
1:32.03 3/2/24
2024 SwimMAC BC Championship
171
Jackson Lee
8
PC
Pacifica Sea Lions
1:32.06 1/27/24
2024 Zone 1 North Championship
172
Kyle Dotts
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:32.07 5/4/24
2024 CA NOVA May NSL Swim League #3 SCY
173
Jayden Yuen
8
NE
Arctic Aquatics
1:32.07 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
174
Aden Gursoy
8
IL
Hornet Age Group Swim Club
1:32.12 1/26/24
2024 IL LWSA Winter Whiteout
175
Camden Kern
8
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
1:32.23 2/10/24
2024 North District 8 & Under
176
Tyler Zhu
8
NE
Arctic Aquatics
1:32.25 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
177
Isaac Zhang
7
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:32.26 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (K
178
Lev Petrovskii
7
FG
Swim Fort Lauderdale
1:32.27 11/17/23
2023 RAFC Almost Turkey Invita
179
Arash Thokade
8
IN
Club Olympia Swim Team
1:32.29 12/1/23
2023 IN FAST Santa Claus Classic
180
Colton Alex
8
PV
Nations Capitol Swim Team
1:32.30 4/20/24
2024 FXFX Pirate Pacer
181
Will Mager
7
WI
Green Bay Swim Club
1:32.36 3/23/24
2024 MN MYAS Midwest Regional Swim Meet
182
Graham Greenblatt
8
GU
Tomball Area Swim Club
1:32.38 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (T
183
Collin Boyle
8
PV
Herndon Aquatic Club
1:32.39 2/16/24
2024 37th Black History Meet
184
Hank Li
8
KY
Kentucky Aquatics
1:32.42 12/8/23
2023 Ohio River Challenge
185
Sullivan Vaira
8
MT
Billings YMCA
1:32.48 3/1/24
2024 Northwest Region YMCA Swi
186
Trystan Kichoukov
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:32.48 2/3/24
2024 RMSC Gender Blender Mini
187
Alex Yang
8
MR
Three Village Swim Club
1:32.51 4/13/24
2024 MR AP ASCSC Suffolk County Championship
188
George Fox
8
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:32.53 2/10/24
2024 Pompano Friendship Meet
189
Daniel Dontsov
8
NJ
Metro Area Life Time Swimming
1:32.54 2/24/24
CAT 12 & Under Silver Bronze C
190
Acklin Whitford
8
MA
George School Aquatics
1:32.57 2/4/24
2024 MA FCA Winter Development Meet
191
Nathan Brunelli
8
NC
SwimMAC Carolina
1:32.59 10/14/23
2023 SwimMAC Fall Invite
192
Caleb Pelkey
8
OH
Buckeye Swim Club
1:32.63 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
193
Asa Davidson
8
NT
Lakeside Aquatic Club
1:32.75 1/5/24
LAC Ice Breaker
194
hunter Gehrke
8
AZ
Arizona Seals Swimming Academy
1:32.77 2/23/24
2024 AZ AZSI SC Regionals @NEP
195
Henry Means
8
OH
New Albany Aquatic Club
1:32.84 2/17/24
2024 OH UASC SC Regional Champ
196
Koku Saddawi-Banno
7
SI
Jbarracudas Swim Team
1:32.87 3/16/24
2024 SI HSA ALL AGES NTS
197
Rojan Kundey
8
MD
Monocacy Aquatic Club
1:32.87 1/27/24
2024 MAC Robert J. Hogan Memor
198
Mason Lankford
8
FL
Gator Swim Club
1:32.92 2/23/24
2024 Spring Area 4 Championshi
199
Luka O'Brien
8
GU
The Woodlands Swim Team
1:33.04 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
200
Preston Tran
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:33.11 5/4/24
2024 CA NOVA May NSL Swim League #3 SCY
201
Tate Robinson
8
GU
Eagle Swimming Association
1:33.11 1/12/24
2024 LA TAQ Mardi Gras Meet
202
Chandler Lourie
8
SE
Life Time Southeast Swim Team
1:33.13 12/9/23
2023 Santa Splash
203
Henry Goddard
8
OR
Cascadia Swimming
1:33.16 2/17/24
2024 Arena Short Course 10&U C
204
Mason Nguyen
8
CA
Aquazot Swim Club
1:33.17 4/20/24
2024 CA GROUP B - SCAT April C
205
Patrick Liu
8
NC
Tac Titans
1:33.22 5/4/24
2024 NC TAC Titans Cinco de Mayo Meet
206
Cooper Chen
8
MR
Asphalt Green
1:33.31 1/13/24
2024 MR AGUA MLK Invitational
207
Mason Stout
8
MN
Foxjets Swim Team
1:33.32 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
208
James Williams
8
MD
Eagle Swim Team
1:33.34 1/27/24
2024 MAC Robert J. Hogan Memor
209
Andres Gomez
8
FG
South Florida Aquatic Club
1:33.37 2/9/24
PST/CANES/CSSC/SOFLO Quad
210
Aaron Xu
7
NJ
X-Cel Swimming
1:33.37 2/4/24
2024 PTAC Kickoff
211
Ryu Ishibashi
8
MI
Novi Sturgeons
1:33.41 3/9/24
2024 Guppy Cup
212
Parker Sam
8
MI
Utica Shelby Swim Club
1:33.43 1/26/24
2024 USSC Winter Invite
213
Alex Evans
8
WI
Green Bay Swim Club
1:33.45 12/9/23
2023 WI Single Age Sprint Cham
214
Kurt Ramos
8
SN
Vacaville Swim Club
1:33.51 4/5/24
2024 SN VACA SCY AGO SEASON FINALE
215
Eliott Jackson
8
OR
Team Eugene Aquatics-YMCA
1:33.53 2/17/24
2024 Arena Short Course 10&U C
216
Keaton Weathers
8
PC
Walnut Creek Aquabears
1:33.54 11/18/23
LAC Nov 18 Quad Meet
217
Jackson Collier
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:33.58 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
218
Jonathan Nelson
8
UT
Utah Valley Aquatics
1:33.60 3/8/24
Beehive Finale 2024
219
Kennedy Whiting
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:33.60 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
220
Benjamin Bailey
8
NC
Raleigh Swimming Association
1:33.65 3/2/24
2024 MOR Reagan Martin Rocks S
221
Finn McGuire
8
FL
Swim Florida
1:33.66 9/23/23
2023 GCST FALL INVITE
222
Benjamin Leger
8
VA
Lynchburg YMCA
1:33.67 2/10/24
Southwest 8 & Under District C
223
Theodore Dicher
8
GA
Dynamo Swim Club
1:33.69 2/2/24
9th Annual Famous Last Words M
224
Pat Craine
8
PV
Occoquan Swimming
1:33.79 4/20/24
2024 FXFX Pirate Pacer
225
Will Parker
8
OH
Tidal Wave Aquatics
1:33.80 2/16/24
2024 OH WAVE SC Regional Champ
226
Marco Grove
8
IL
RISE Aquatic Club
1:33.81 1/20/24
2024 IL NTA TYR Rick Peterson Build The Base Invit
227
Wolfgang Wang
8
IL
NASA Wildcat Aquatics
1:33.83 1/19/24
2024 MMSC Winter Invite
228
Nolan Robertson
8
KY
Lakeside Swim Team
1:33.95 3/16/24
2024 Lakeside - The Future is
229
Connor West
8
CA
Spartans of La Canada
1:34.02 12/2/23
2023 Blast Sharks WAG Last Dit
230
Connor Sherman
8
MI
Grosse Pointe Gators
1:34.04 3/2/24
2024 Regional Meet - Metro
231
Jordan Sotelo
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:34.05 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
232
Will Cardoso
8
NE
Boston YMCA Bluefins
1:34.05 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
233
Patrick Rollins
8
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
1:34.06 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
234
Tristan Cohn
8
GU
Swim Ohana
1:34.10 12/15/23
MAC Hosted 2023 Gulf Fall Cham
235
Bentley Frost
8
SD
Pierre Swim Team
1:34.12 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
236
Emry Lotito
8
FL
West Florida Lightning Aquatic
1:34.22 11/17/23
2023 FL SPAPYP November Meet
237
Maximiliano Frehe
8
FL
Gulf Coast Swim Team
1:34.29 2/3/24
CCS Last Chance Meet 2024
238
Charles Chen
8
NT
A+ Swimming Team
1:34.33 2/24/24
2024 ATAC 6th Jerry Heidenreic
239
Kai Jo
8
HI
Hawaii Swimming Club Maui
1:34.35 2/22/24
2024 HI Hawaiian Swimming SCY
240
Peter McCormick
8
SC
Wahoo Aquatic Club
1:34.39 3/22/24
2024 SC CAC Palmetto Champions
241
Christian Hernandez
8
PC
Walnut Creek Aquabears
1:34.40 9/16/23
Crow Canyon Sharks - Shortcour
242
TJ Sayer
8
MN
Foxjets Swim Team
1:34.47 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
243
Asher Knapp
8
VA
Tide Swimming
1:34.47 12/1/23
757 SWIM Grand Illumination De
244
Aiden Cowles
8
NC
SwimMAC Carolina
1:34.50 3/2/24
2024 SwimMAC BC Championship
245
Cal McWha
8
NJ
Princeton Tiger Aquatics Club
1:34.50 2/24/24
2024 12 & Under Silver Bronze
246
Kasper Young
8
NJ
Princeton Tiger Aquatics Club
1:34.54 2/24/24
2024 12 & Under Silver Bronze
247
ARTHUR Wang
8
OH
Sylvania Tsunami Swim Club
1:34.55 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
248
Kellan Naisbitt
8
CA
South Orange County Aquatics
1:34.57 4/27/24
2024 CA SOCA April Closed Invi
249
Jonah Kasiak
8
KY
Swimchester Sailfish
1:34.61 3/1/24
LEXD Race to State 2024
250
Carter Rogers
8
PV
Centreville Swim Club
1:34.61 1/28/24
2024 PV Polar Pentathlon
251
Zane Deshayes
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:34.63 1/7/24
2024 RMSC Frosty Pentathlon Mi
252
Sebastian Michel
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:34.67 12/15/23
2023 Gulf Fall Champs (KATY)
253
Kellan Lahey
8
CT
Wilton Y Wahoos
1:34.70 3/2/24
2024 CT WYW Regional Championships
254
Solomon Fox
8
PC
Burlingame Aquatic Club
1:34.72 1/14/23
South San Francisco C/B/A+
255
Wes Davisson
8
WV
Mountain State Storm
1:34.75 3/14/24
2024 WV Short Course State Championship
256
Henry Havens
8
OH
Northern KY Clippers
1:34.76 2/25/24
2024 OH CLPR 35th Mary Lou Min
257
David Powell
8
SI
Heartland Swimming Association
1:34.86 3/16/24
2024 SI HSA ALL AGES NTS
258
Anthony Ryan
8
VA
Valley Swim Team Phoenix
1:34.91 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
259
Oliver Gist-Pitts
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:34.98 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
260
Ashton Chen
8
CA
Circle City Aquatics
1:35.00 3/2/24
2024 CA PDSC Age Group Champs
261
Simon Miley
8
OH
Dayton Raiders Swim Club
1:35.03 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
262
LIAM Kwok
8
CA
Elite Aquatics Sports Team
1:35.07 10/7/23
2023 CA Sessions 2-4 SCAT A/G
263
Bennett Wood
8
ND
Aquastorm
1:35.08 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
264
Wyatt Larson
8
CO
Denver Swim Academy
1:35.09 1/5/24
2024 CO COSA New Year Open
265
WESLEY CAI
7
IL
Fox Valley Swim Team
1:35.09 1/5/24
2024 IL ACAD Speedo Invitational
266
Weston Bade
8
NJ
New Jersey Race Club
1:35.17 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
267
Keegan Brown
8
NE
Kingfish Rhode Island
1:35.21 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
268
Alexander Manguikian
8
PV
York Swim Club of Northern Vir
1:35.25 4/5/24
2023 March Madness Invitationa
269
Ben Li
8
NJ
Whitewaters Swimming
1:35.26 1/13/24
2024 PTAC Tiger Invitational
270
Colby Billingsley
8
KY
Tsunami Swim Club
1:35.30 3/1/24
2024 KY KYCSL State Championship-AP
271
Finn McCormick
8
GU
Northeast Houston Aquatics
1:35.32 1/5/24
PACK '24 Rubber Duckie Invite
272
Joey Hanik
7
PV
Fairfax Foxes Swimming
1:35.32 4/20/24
2024 FXFX Pirate Pacer
273
Pace Bui
8
PC
Sfrp Rossi Swim Team
1:35.34 2/24/24
NVST Short Course PC-C/B/A+
274
Vince Loguinov
8
GU
Aggie Swim Club
1:35.34 3/24/24
United Swim Series March 2024
275
Declan Wang
8
CA
Fast Swim Team
1:35.36 11/4/23
2023 STOP November SC Age Grou
276
Yutaka Marescot
8
NJ
Jersey Flyers Aquatic Club
1:35.43 1/26/24
2024 MR PAC Winter Invitationa
277
Aaron Luswata
8
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
1:35.45 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
278
Matthew Dormsjo
8
NC
SwimMAC Carolina
1:35.49 3/2/24
2024 SwimMAC BC Championship
279
Kort Mignery
7
OH
Powel Crosley Jr YMCA
1:35.51 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
280
Jayden Liu
8
PN
Pacific Dragons Swim Team
1:35.52 3/2/24
2024 PN PDST March Pentathlon
281
Marc Fat
8
NE
Maine Gators
1:35.53 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
282
Mason Petrocelli
8
MR
Team Suffolk
1:35.54 11/11/23
2023 MR SSC Turkey Trot Invita
283
Lucas Shi
8
CA
Brea Aquatics
1:35.56 2/2/24
2024 CA AZOT H/F Closed Invite
284
Spencer Ramsbottom
7
NC
Marlins of Raleigh
1:35.59 1/20/24
2024 MOR 8-Under Snowflake Mee
285
Tyler Fons
8
CO
North Jeffco Swim Team
1:35.67 3/1/24
2024 CO CSI 14&U Silver State
286
Jack Judkins
8
MI
Swim Gators STR
1:35.69 3/9/24
2024 Guppy Cup
287
Mason Bailey
8
PN
Puget Sound Swim Club
1:35.71 4/12/24
2024 PN UPAC Mark Olson Invita
288
Enzo Harter
8
OR
Beaverton Area Aquatics Club
1:35.75 2/17/24
2024 Arena Short Course 10&U C
289
Zakhary Udych
8
MA
Orca Swim Club
1:35.79 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
290
Thomas Sedano
8
PC
Monterey Bay Swim Club
1:35.83 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
291
Gilly Luna
8
CA
Paseo Aquatics Swim Team
1:35.83 4/6/24
2024 PVST April Aloha Meet
292
Max Be
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:35.83 1/7/24
2024 RMSC Frosty Pentathlon Mi
293
Miles Lee
7
NC
New Wave Swim Team
1:35.87 1/20/24
2024 MOR 8-Under Snowflake Mee
294
Viggo Spohn
7
WI
Howard Suamico Storm Breakers
1:35.88 4/26/24
AboveZero 2024
295
Matias Cardona
8
FG
SwimFast
1:35.90 2/17/24
NMST-BMHG February BC Invite 2
296
Xander Cuellar
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:35.91 3/1/24
2024 BD- SCY Championship
297
Vincent Henshue
8
WI
Badger Aquatics Club
1:35.92 12/9/23
2023 WI Single Age Sprint Cham
298
Jaxon Despain
7
CO
Denver Swim Academy
1:36.03 3/9/24
2024 CO ACES Might Mini
299
Miro Wang
8
PC
Santa Clara Swim Club
1:36.05 3/22/24
2024 Milpitas Aquatic Club SC
300
Christopher Rochester
8
MD
Columbia Aquatics Association
1:36.06 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
301
Aiden Meng
7
NI
Cpp River Hawks
1:36.13 3/15/24
2024 14 and Under Championship
302
Felix Chang
7
MV
Kansas City Blazers
1:36.17 12/1/23
2023 MV KCB Midwest Winter Classic
303
Colin O'Shea
8
MA
Greater Philadelphia Aquatic C
1:36.17 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
304
Ziyang Sun
7
CA
Arcadia Riptides Swim Club
1:36.18 2/17/24
2024 Metro Committee Short Cou
305
Henry Curtis
8
SE
McCallie / Gps Aquatics
1:36.23 1/12/24
2024 SE MCC January Invite
306
Cayden Lin
8
CA
Rosemead Rapids
1:36.24 10/14/23
2023 CA Cerritos SC Swim Meet
307
Pelkey Caleb
8
OH
Buckeye Swim Club
1:36.24 12/8/23
2023 OH GCST HOLIDAY CHEER INV
308
Adam Aburas
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:36.24 11/18/23
BATS November Invite 2023
309
Ian Jo
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:36.25 5/4/24
2024 CA NOVA May NSL Swim League #3 SCY
310
Nathaniel Maravolo
8
MI
Hurricane Penguins Swim Club
1:36.26 12/2/23
Penguin Holiday Bowl
311
Nello Licamele
8
NC
New Wave Swim Team
1:36.30 12/15/23
2023 TAC TITANS Jingle Bells M
312
Abraham Cheng
8
CA
Aquazot Swim Club
1:36.37 4/20/24
2024 CA GROUP B - SCAT April C
313
Yusuf Islam
8
MD
Naval Academy Aquatic Club
1:36.39 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
314
Austin Ren
7
GU
VillaSport Swim Team
1:36.42 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (K
315
Thomas Shearer
8
ST
Sailfish
1:36.45 2/23/24
2024 ST TST Bedlam at Burnet
316
Xander Schatz
8
CT
Stamford Sailfish Aquatic
1:36.45 10/14/23
2023 CT CP-AC Rocktober
317
Lukas Bell
8
VA
SwimRVA
1:36.48 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
318
Reid Kelly
8
CO
Front Range Barracudas Swim Cl
1:36.50 4/12/24
2024 CO CUDA vs LONG Dual
319
Carter Hollingsworth
8
CO
Castle Rock Swim Team
1:36.50 3/1/24
2024 CO CSI 14&U Silver State
320
Lars Daniel
8
NC
Marlins of Raleigh
1:36.50 11/10/23
2023 MOR Atlantic Invitational
321
Michael Evans
8
FL
Sea Dragon Aquatics
1:36.51 7/28/23
2023 Summer Area 5 Championshi
322
Luca Tricano
8
CA
Seal Beach Swim Club
1:36.54 10/7/23
2023 CA Seal Beach "Carl W Joh
323
Luke Rowan
8
MW
Club Husker
1:36.58 2/17/24
2024 MW BT 8 & U Championship
324
Owen Schulte
8
GU
South Shore Sails
1:36.61 7/8/23
2023 GULF B & Under Champs
325
Yo Abe
8
SE
Huntsville Swim Association
1:36.73 12/1/23
Ensworth Aquatics Holiday Clas
326
Beckham Meyers
8
LA
Hurricane Swim Club
1:36.74 11/11/23
2023 LA NuWave Fall Open
327
Winston Chase
8
UT
Utah Valley Aquatics
1:36.80 1/19/24
2024 HAST Winter Invitational
328
Oliver Klauke
7
IL
Fox Valley Family YMCA Aqua Fo
1:36.82 2/24/24
2024 IL DCST vs FVFY
329
ALEXANDER BOND
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:36.83 4/7/24
CA 2024 NOVA Swim League Dista
330
Charles Watts
8
NC
Waves of Wilmington Swim Team
1:36.83 2/10/24
BAC CUPID QUALIFIER 2024
331
Juwon Kang
8
GA
Carrollton Bluefins
1:36.84 1/6/24
2024 GA MLK Jr Holiday Classic
332
Austin Drozd
8
AM
Allegheny North Swim Club
1:36.84 3/16/24
PRA Last Splash
333
William Wang
8
PN
Pacific Dragons Swim Team
1:36.86 3/2/24
2024 PN PDST March Pentathlon
334
David Staperfenne
8
MI
Grosse Pointe Gators
1:36.86 12/16/23
2023-24 Super Fast and Furious
335
Adam Lum
8
CA
Lakewood Aquatics
1:36.88 2/17/24
2024 Metro Committee Short Cou
336
Yuri Igitkhanyan
8
FG
Bravo Swim Club
1:36.88 2/17/24
2024 BC Weekend
337
Walker Lewis
8
SE
Excel Aquatics
1:36.92 2/24/24
2024 SES Region 1 & 8 and Unde
338
Kenneth Huang
8
NE
Arctic Aquatics
1:36.92 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
339
Daithi McVeigh
8
MN
North Suburban Aquatic Club
1:37.07 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
340
Jacob Linnemeier
8
IN
Fort Wayne Swim Team
1:37.08 11/3/23
2023 IN SCA Fall in the Pool Invitational
341
Aleck Shakhbazyan
8
MR
Match Point Nyc
1:37.08 2/10/24
2024 MR FREE Championship Qual
342
Terence Kuang
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:37.10 1/5/24
CA 2024 NOVA January Intrasqua
343
Logan Snodgrass
8
CO
Denver Swim Academy
1:37.13 3/9/24
2024 CO ACES Might Mini
344
Callen Pressnall
8
IL
Springfield YMCA Swim Team
1:37.19 1/12/24
2024 IL SPY Snowball Invite
345
Michael Fan
8
ST
High Performance Aquatic
1:37.20 1/6/24
2024 HPAC New Year's Last Chan
346
Zachary Mokhiber
8
FL
T2 Aquatics
1:37.20 2/23/24
2024 Spring Area 5 Championshi
347
Austin Pham
8
CO
North Jeffco Swim Team
1:37.22 2/9/24
2024 CO NJ February Finale
348
Henry Sutton
8
OH
Ft. Meigs YMCA Stingrays
1:37.22 2/9/24
2024 Michigan Open
349
Owen Newton
8
CA
Mission Viejo Nadadores
1:37.26 1/27/24
2024 CA TST January SCY
350
Sebastian Miller
8
IL
NASA Wildcat Aquatics
1:37.27 1/12/24
2024 IL PAC Patriot Pride Winter Prelim Final
351
Caleb Nash
8
NC
Swim Gsa
1:37.28 3/15/24
2024 STAR Tarheel States
352
David Radu
8
CT
Farmington Valley YMCA Tsunami
1:37.28 3/16/24
2024 NE STRM YMCA New England Championship
353
Leif Borg
8
OR
Hillsboro Swim Team
1:37.29 2/17/24
2024 Arena Short Course 10&U C
354
Blake Sellers
8
SE
Excel Aquatics
1:37.31 2/24/24
2024 SES Region 1 & 8 and Unde
355
Walker Givan
8
VA
Lynchburg YMCA
1:37.32 2/10/24
Southwest 8 & Under District C
356
Aiden Abreu
8
MR
Hauppauge Athletic Association
1:37.33 3/27/24
2024 MR HAUP March Boys Intrasquad Meet
357
Mateo Torrelli
8
FL
Clearwater Aquatic Team
1:37.36 4/5/24
2024 GTSA TYR Spring Champions
358
William Power
8
NT
Lakeside Aquatic Club
1:37.37 5/4/24
2024 NT LAC May Madness Meet
359
Ibrahim Ghanem
7
MI
Romulus Torpedoes Swim Club
1:37.40 3/2/24
2024 Regional Meet - Metro
360
Charlie Toole
8
GU
Eagle Swimming Association
1:37.42 12/15/23
2023 LSST-USA Gulf Fall Champs
361
Hendrix Raulerson
8
VA
Nova South
1:37.43 12/1/23
NOVA December Dip
362
Ryan Kashani
8
GU
Duncan Dragons Swim Team
1:37.44 1/13/24
2024 LSST January Frosty Open
363
Joseph Tringali
8
NJ
Jersey Gators
1:37.45 2/24/24
SCAR 12 & Under Silver Bronze
364
Reid Boyer
8
MA
Chambersburg Memorial YMCA Cha
1:37.47 3/2/24
2024 MA YSCAP League Championship Meet
365
Conner LO
8
PC
De Anza Cupertino Aquatics
1:37.54 10/27/23
2023 SUNN Fall Classic
366
Yubo Wang
8
FL
Windermere Lakers
1:37.55 4/27/24
TYR Swim Your Own Age Meet
367
Graeme Gorsche
7
CA
Bay Club Aquatics
1:37.56 1/27/24
2024 CA TORR Polar Plunge
368
Ilan Rattner
7
PC
Sunnyvale Swim Club
1:37.60 3/3/24
2024 Pacific Swimming Zone All
369
Emilio Retana
8
BD
El Paso Aqua Posse
1:37.60 12/8/23
2023 BD EPAP Leo Cancellarie I
370
Jude Jeon
7
PV
Washingtonians Swim Club
1:37.60 3/9/24
2024 RMSC Mini Championships
371
Taimin McGowan
8
GU
Spring Swim Team
1:37.67 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
372
Jaxson Ransom
8
VA
Valley Swim Team Phoenix
1:37.67 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
373
Evan Hradecky
8
GU
Texas Elite Swim Team
1:37.69 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
374
Nicholas Bergfield
8
GU
Swim Streamline at Northampton
1:37.73 1/12/24
SSAN 2024 Winter Invite
375
Henry Chung
8
NE
Solo Aquatics
1:37.74 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
376
Ethan van Maanen
8
GA
Spartan Aquatic Club
1:37.75 3/16/24
2024 GA 10& Under Greater Atlanta Divisionals
377
Henrik Rink
8
CT
Sys - Soundview YMCA Stingrays
1:37.75 2/25/24
2024 CT HHAC 10Under Finale
378
Nathan Gordon
7
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:37.76 3/23/24
2024 CA STOP BC Chmpionship SC
379
Dane Palin
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:37.88 11/3/23
2023 OH AP ABLY Larry Lyons Fa
380
Teddy Teng
6
CT
Stamford Sailfish Aquatic
1:37.88 3/2/24
2024 CT GRYM Regionals Sat-Sun
381
Sebastien Gallant
8
MN
New Hope Crystal Plymouth Swim
1:37.93 5/4/24
2024 MN TUNA Spring Splash
382
Eli Dankof
8
OH
Central Ohio Aquatics
1:37.95 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
383
Mason Ryu
8
CA
Klg Sports Swim Team
1:37.97 2/17/24
2024 Metro Committee Short Cou
384
Max Matov
8
NE
Commonwealth Swimming
1:37.98 10/13/23
2023 NE SAC October Spooktacular
385
Rigel DuBrul
8
GU
Life Time Houston Swim Team
1:38.02 1/13/24
2024 LSST January Frosty Open
386
Sebastian Wood
8
FG
Lake Lytal Lightning
1:38.06 2/17/24
Lightning Winter BC Invitation
387
Jaxon Josephson
8
WI
Fox Valley Wave Swim Team
1:38.10 2/9/24
2024 OSHY Winter Open
388
Luke Newell
8
NI
Pack Swim Team of Pittsford
1:38.10 2/23/24
2024 NI Silver Championships
389
Kennedy Tang
8
MR
Harbor Seals
1:38.13 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
390
Malcolm Roodhuyzen
8
NT
Dallas Mustangs
1:38.18 11/11/23
12th annual LPA swim meet
391
Joshua Bond
8
CA
Socal Aquatics Association
1:38.24 3/9/24
2024 Riptide March SC Meet
392
Kelton Glover
8
OH
Dublin Community Swim Team
1:38.25 2/17/24
2024 OH WOR SC Regional Champi
393
Finlay Andrews
8
CT
Farmington Valley YMCA Tsunami
1:38.26 3/16/24
2024 NE STRM YMCA New England Championship
394
Ben Balmaceda
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:38.30 3/8/24
2024 AAAA SW SCY End of Season
395
Colt Sivells
8
FL
Southwest Stars Swim Club
1:38.31 11/30/23
2023 Winter Classic
396
Tristan Dickson
8
MA
Five Star Swim Club
1:38.35 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
397
Henry Kaiser
8
PV
All Star Aquatics
1:38.36 4/5/24
2023 March Madness Invitationa
398
EUAN KOBERSKY
8
OK
Bartlesville Splash Club
1:38.37 4/20/24
2024 OK BVSC vs ST Dual Meet
399
Ethan Gaffin
7
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:38.38 3/8/24
2024 AAAA SW SCY End of Season
400
Martin Takats
8
VA
Quest Swimming
1:38.40 10/6/23
SwimRVA BLASTOFF
401
Ezra Landsman
8
PV
The Fish
1:38.46 3/9/24
2024 RMSC Mini Championships
402
William Powell
8
NC
North Carolina Aquatic Club
1:38.50 11/18/23
YBAC Fall Invite 23
403
Hugo Linowski
8
PN
Olympic Cascade Aquatics
1:38.54 1/27/24
2024 PN PDST Winter Invitation
404
Dashel Dean
8
PV
Occoquan Swimming
1:38.55 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
405
Leo Stevens
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1:38.56 3/1/24
2024 GYSSA SC Championships
406
Jack Tan
8
GU
Texas Elite Swim Team
1:38.56 1/12/24
SSAN 2024 Winter Invite
407
Walter Speicher
7
MD
Monocacy Aquatic Club
1:38.56 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
408
Jozua Sugianto
8
PC
California Dolphin Swim Team
1:38.58 3/23/24
California Dolphins Swim Team
409
John Callarman
8
NT
Dallas Mustangs
1:38.66 5/4/24
2024 NT COPS BB & Under Meet
410
Edoardo Marelli
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:38.67 3/9/24
2024 Riptide March SC Meet
411
Lucas Wang
8
NT
A+ Swimming Team
1:38.73 12/16/23
Iron Horse Unclassified
412
Michael Yi
7
GA
Athens Bulldog Swim Club
1:38.73 12/8/23
Classic City Quad Meet 2023
413
Lucas Hansmann
8
WI
Southwest Aquatic Team
1:38.75 4/27/24
2024 WI SHOR PINEAPPLE PENTATHLON
414
Qurtis Lo
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1:38.80 3/1/24
2024 GYSSA SC Championships
415
Riker Cooley
8
NE
Addison Otters Swim Team
1:38.82 3/3/24
2024 NE UVAC Connecticut Valley Invitational
416
Joseph Jorgensen
8
CA
Coastal Machine Aquatics Club
1:38.86 4/20/24
2024 CA GROUP B - SCAT April C
417
Tyre McCrary
8
NC
Carolina Aquatic Team
1:38.93 1/6/24
2024 CAT Frozen Frenzy
418
Wes Sens
8
OH
Miami University Aquatic Club
1:38.94 2/16/24
2024 OH WAVE SC Regional Champ
419
Kieran Sherburne
8
NE
Amherst Tritons
1:38.94 1/5/24
2024 NE CRIM January Team Specialty w Distance
420
Cana Oyer
8
AZ
Swim Neptune
1:38.99 1/26/24
2024 AZ NEP 20th Annual Phil Levine Invite
421
John Calhoun
8
VA
Nova South
1:38.99 3/23/24
NOVA Short Course Send Off
422
Jackson Keen
8
GA
Dynamo Swim Club
1:39.02 9/16/23
2023 GA Doug Coers Memorial Pentathlon
423
Evan Yue
8
PV
Nations Capitol Swim Team
1:39.03 1/28/24
2024 Little Blue Penguin Penta
424
Marcus Kalmi
7
MN
Riptide Swim Team
1:39.05 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
425
Adler Odaniel
8
IN
Mt. Vernon Swim Team
1:39.05 2/23/24
2024 IN JAWS SWIM Conference Meet
426
Benjamin Lawrence
8
GA
Spartan Aquatic Club
1:39.12 3/16/24
2024 GA 10& Under Greater Atlanta Divisionals
427
Phinnaeus Johnson
8
PC
South Valley Makos
1:39.22 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
428
Nino Arndt
8
MA
Upper Main Line YMCA
1:39.27 1/7/24
2024 MA BCLY Hot Cocoa Mini Meet
429
Shane Young
7
PV
Tollefson Swimming
1:39.33 1/28/24
2024 Little Blue Penguin Penta
430
Magnar Reese-Boschuk
8
AM
Team Pittsburgh Aquatics
1:39.36 3/16/24
2024 AM SC PEAQ Last Splash
431
Sam Abelson
8
AZ
Phoenix Swim Club
1:39.42 1/13/24
2024 AZ PSC Age Group Dual Meet Championships
432
Nathan Campbell
7
GU
Southwestern Aquatics Team - S
1:39.42 9/30/23
SHARKS PENTATHLON
433
Kort Mignery
8
OH
Powel Crosley Jr YMCA
1:39.44 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
434
Nico Losada-Saputo
8
PC
Terrapins Swim Team
1:39.45 3/23/24
TERA SCY C/B/BB+ Meet
435
Owen Kramer
8
NC
New Wave Swim Team
1:39.45 3/2/24
2024 MOR Reagan Martin Rocks S
436
Hudson Pitts
8
GU
Magnolia Aquatic Club
1:39.47 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
437
Tristan Keough
8
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
1:39.51 3/1/24
2024 GYSSA SC Championships
438
Easson Ji
7
NE
Mei's Typhoons Swimming
1:39.53 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
439
Alonso Andrade
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:39.67 2/24/24
2024 BD Junior SCY Championshi
440
Luke Zhong
7
NJ
X-Cel Swimming
1:39.69 2/24/24
2024 12 & Under Silver Bronze
441
Graham McDowell
8
IN
Wabash Valley Swim Team
1:39.71 2/23/24
2024 IN JAWS SWIM Conference Meet
442
Koa Maday
8
HI
Kona Dolphin Swim Club
1:39.76 3/9/24
2024 HI Junior Age Group SCY C
443
William Yiengst
8
PV
MACH
1:39.79 4/5/24
2023 March Madness Invitationa
444
Rafael Parlato
8
FG
Swim Gym
1:39.81 1/27/24
CANES Winter Invite 2024
445
Winston Suber
8
GA
Marietta Marlins, Inc
1:39.82 1/28/24
MARLINS SUPERBOWL CHALLENGE
446
Ethan Wang
7
PC
Alto Swim Club
1:39.86 1/27/24
2024 Zone 1 North Championship
447
Alex Liu
8
NE
AnglerFish Aquatics
1:39.87 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
448
Ari King
8
IL
Heartland Hurricanes
1:39.89 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
449
Nathaniel Devine
8
NJ
Lakeland Hills YMCA
1:39.89 11/4/23
RY Gingerbread 11.4.23/11.5.20
450
Cullen Efsits
8
IN
Concord Swim Club
1:39.93 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
451
Anthony Studsrud
8
GU
Pearland Aquatics
1:39.93 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (A
452
Zubin Reuter
8
MR
Asphalt Green
1:39.93 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
453
Eason Kim
7
PV
All Star Aquatics
1:40.01 4/5/24
2023 March Madness Invitationa
454
Yoshitaka Mahony
8
PV
All Star Aquatics
1:40.01 4/5/24
2023 March Madness Invitationa
455
Owen Zhuang
8
PC
Santa Clara Swim Club
1:40.04 3/22/24
2024 Milpitas Aquatic Club SC
456
Reed Mock
8
CA
South Orange County Aquatics
1:40.05 3/23/24
2024 CA STOP BC Chmpionship SC
457
Jony Drichta
8
PV
All Star Aquatics
1:40.06 12/2/23
2023 PV Reindeer Mini Meet
458
Phillippe Choi
8
CA
Klg Sports Swim Team
1:40.10 11/4/23
2023 Downey Dolphins SC Meet
459
Luke Chai
7
PC
Pleasanton Seahawks
1:40.13 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
460
Daniel Korolev
8
NJ
Boys & Girls Clubs of New Jers
1:40.14 4/12/24
2024 Boys & Girls Clubs Nation
461
Matthew Frankovic
7
MR
Twisters Swim Club
1:40.23 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
462
Evan Neary
8
NC
Mecklenburg Swim Association
1:40.26 3/2/24
2024 MSA March Madness Invitat
463
Bradley Strauss
8
MA
Jersey Wahoos
1:40.26 11/11/23
2023 MA JW Thanksgiving Closed Developmental Meet
464
Mikey Governal
8
MV
Kansas City Blazers
1:40.27 12/10/23
2023 MV NLU Future Stars 10 & Under Meet
465
Aiden Mayer
8
GU
Htx Swims
1:40.28 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
466
Kip Bradley
8
IL
Champaign Cnty YMCA
1:40.29 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
467
Myles Grotenhuis
8
WI
Oregon Community Swim Club
1:40.30 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
468
Samik Dangol
8
VA
Stingrays Swim Team
1:40.32 2/10/24
2024 North District 8 & Under
469
Aaron Kim
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:40.36 2/17/24
2024 BD BLST Arctic BLAST Swim
470
Luke Nelson
8
IN
Northridge Area Swimming Assoc
1:40.38 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
471
Carson Lam
8
GU
Fulshear Racing Swim Team
1:40.38 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (T
472
Bo Kopinga
8
CA
Socal Aquatics Association
1:40.39 11/17/23
2023 CA MVN Turkey Classic
473
Christopher McGuinness
8
CT
Cp-Ac Swimming
1:40.39 2/9/24
2024 CT CPAC February AGQ
474
Lathan Su
8
CA
Arcadia Riptides Swim Club
1:40.45 3/9/24
Armada Sc March Meet -March 9-
475
Thiago Sun
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:40.46 2/3/24
2024 RMSC Gender Blender Mini
476
Joshua Walker
8
OH
Northern KY Clippers
1:40.47 11/3/23
2023 Kentucky Aquatics Autumn
477
Nathaniel Lewis
8
SE
Marshall County Swim Club
1:40.47 11/4/23
Splash From The Past (90's The
478
Aaron Yu
8
PC
Palo Alto Stanford Aquatics
1:40.51 1/27/24
2024 Zone 1 North Championship
479
Jaden Bae
8
GA
Spartan Aquatic Club
1:40.51 3/16/24
2024 GA 10& Under Greater Atlanta Divisionals
480
Selim Hassanien
8
IL
Fox Valley Swim Team
1:40.52 12/8/23
2023 FOX Holiday Classic
481
Judah Moss
8
MI
Grand Rapids Aquatics
1:40.52 12/9/23
2023 GR Rock the Blocks Winter
482
austin Brennan
8
MA
Greater Philadelphia Aquatic C
1:40.52 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
483
Nate Selinger
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:40.54 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
484
Enrique Acosta
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:40.58 2/17/24
2024 BD BLST Arctic BLAST Swim
485
Reed Larson
8
GU
Blue Tide Aquatics
1:40.59 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
486
Owen Lowe
8
IN
Lake Central Barracudas
1:40.60 2/2/24
2024 IN HHSC Swim your Heart Out
487
Will Dieterich V
8
WI
Ozaukee Aquatics
1:40.64 2/16/24
2024 WI Regional Championship
488
Hardy Dietrich
8
VA
Prince William Swim Club
1:40.67 2/10/24
2024 North District 8 & Under
489
Matvey Fadeev
8
PN
Issaquah Swim Team
1:40.71 11/5/23
2023 PN C Pentathlon
490
Keanu Gharib
7
CA
Ccat Swimmin
1:40.74 2/10/24
2024 Super Bowl Splash @ PVST
491
Declan Bratcher
8
PC
Orinda Aquatics
1:40.74 11/12/23
Fall Jamboree Invitational 202
492
Keller Roedel
8
LA
Crawfish Aquatics
1:40.74 1/26/24
2024 CA Winter Invitational
493
Ahmet Okyay
8
PC
Alto Swim Club
1:40.84 3/29/24
Alto Rock the Blocks Invitatio
494
Gavin Mendes
8
CA
Downey Dolphins Swim Team
1:40.86 3/9/24
Armada Sc March Meet -March 9-
495
Walter Hamrick
8
NC
New Wave Swim Team
1:40.88 12/2/23
2023 MOR Arctic Blast Meet
496
Sam Pai
8
MN
Life Time Minnesota Swim Team
1:40.89 12/9/23
2023 MN SCSC Winter Carnival Invite
497
Ethan Qu
8
PC
Santa Clara Swim Club
1:41.01 3/22/24
2024 Milpitas Aquatic Club SC
498
Bryce Alpert
7
CA
Aquazot Swim Club
1:41.02 2/2/24
2024 CA AZOT H/F Closed Invite
499
Walid Ould Abbou
8
MR
Freedom Aquatics
1:41.02 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
500
Caleb Stone
8
PN
Bellingham Bay Swim Team
1:41.05 3/16/24
2024 PN WEST Show Up Invitational Meet
501
Isaac Sabers
8
SD
Sioux Falls Swim Team
1:41.08 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
502
Matteo Castro-Munoz
8
PV
Jfd Joe Flaherty's Dolphins
1:41.09 3/9/24
2024 RMSC Mini Championships
503
Christopher Beatty
8
GA
Tidal Wave Swimming
1:41.10 3/16/24
2024 GA 10& Under Greater Atlanta Divisionals
504
Scott Maley
8
MN
Rochester Swim Club
1:41.11 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
505
Matthew Baird
8
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
1:41.11 2/23/24
2024 MCSA Junior Cup
506
Jasper Albers
8
PV
Mako Swimming
1:41.11 3/15/24
2024 MAKO SPRING FLING
507
Micah Vargas
8
NT
Cor
1:41.12 2/3/24
COR BB-B-C My Valentine Meet
508
Robert Richards
8
FL
Bolles School Sharks
1:41.14 2/2/24
Groundhog Day Meet
509
Alfie Mobbs
7
OR
Lake Oswego Swim Club
1:41.15 2/17/24
2024 Arena Short Course 10&U C
510
Charlie Lockett
8
ST
Nitro Swim Team
1:41.16 1/6/24
2024 ST NTRO Chilly Icicles Me
511
Charles Qiao
7
LE
Firestone Akron Swim Team
1:41.17 1/28/24
2024 LE AndyKuhl 24
512
Batu Seyhan
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:41.20 2/3/24
2024 RMSC Gender Blender Mini
513
Silas Sebera
8
VA
Nova South
1:41.22 2/10/24
Central District 8 & Under Cha
514
Sava Sikirica
8
MA
Upper Main Line YMCA
1:41.25 7/29/23
2023 MA PA YMCA Summer Championships
515
Daniel Yoon
8
FL
Windermere Lakers
1:41.26 4/27/24
TYR Swim Your Own Age Meet
516
John Wallace
7
NT
Lakeside Aquatic Club
1:41.28 4/13/24
LAC Season Opener
517
Hanson Teng
8
OR
Cascadia Swimming
1:41.29 2/11/24
2024 OR CB Valentine Last Chan
518
Kellan Yosay
7
VA
SwimRVA
1:41.34 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
519
Jack Armbruster
8
CA
San Clemente Aquatic Team
1:41.36 1/20/24
2024 CA CMAC Closed Invite
520
Lyrik Atwater
8
NC
Granite Falls Makos
1:41.37 12/2/23
2023 MOR Arctic Blast Meet
521
Edison Smink
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:41.37 12/2/23
2023 PV Reindeer Mini Meet
522
Landon Wang
8
PN
Blue Dolphin Swim Team
1:41.45 9/30/23
2023 PN OCA Fall Invitational
523
Charlie Swinsick
8
NC
Marlins of Raleigh
1:41.46 3/1/24
2024 GYSSA SC Championships
524
Gabriel Goldman-Mohl
8
SN
Dart Swimming
1:41.47 12/16/23
2023 SN DART WINTER INVITE
525
Austin Yang
8
MR
Three Village Swim Club
1:41.47 10/29/23
2023 MR HAUP Halloween Meet
526
Lucas Akinc
8
NC
Marlins of Raleigh
1:41.48 3/2/24
2024 MOR Reagan Martin Rocks S
527
John Coimbra
8
FL
Tampa Y Swimming
1:41.49 2/2/24
2024 TBAC Winter Meet
528
Max Shaw
7
NE
Bluefish Swim Club
1:41.61 3/7/24
2024 NE SAC NES Gold Championship
529
Koa Jamison
8
IN
Fort Wayne Swim Team
1:41.68 12/8/23
2023 IN VSC Holly Jolly Invitational
530
George Laconte
7
MR
Asphalt Green
1:41.71 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
531
Everett King
8
OH
Worthington Swim Club
1:41.73 12/3/23
2023 OH NAAC Penguin Plunge
532
Christian Ballin
8
VA
757swim
1:41.73 3/23/24
NOVA Short Course Send Off
533
Connor Wood
8
NE
RIMA United
1:41.76 4/12/24
2024 Boys & Girls Clubs Nation
534
Elmer Grochowski
7
MT
Butte YMCA Swim Club
1:41.79 2/22/24
2024 MT Swimming SC State Cham
535
Grayson Jeter
8
NT
Mansfield Aquatic Club
1:41.81 11/11/23
MARS November Divisional B/C M
536
Mitch Eichorn
8
OH
Buckeye Swim Club
1:41.82 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
537
Alexander Cobb
7
NT
Metroplex Aquatics
1:41.82 12/8/23
2023 AAC December BB-B-C Meet
538
Emmett Fox
8
PV
Nations Capitol Swim Team
1:41.83 1/28/24
2024 PV Polar Pentathlon
539
Cooper Van Horn
8
LE
Colonel Crawford Swim Team
1:41.94 1/6/24
2024 OH SOS Puppy Mania
540
Cameron Day
8
CA
Mission Viejo Nadadores
1:41.96 4/20/24
2024 CA STOP April BC SC
541
Ari Padilla
8
IN
Crown Point Swim Club
1:41.96 12/1/23
2023 IN LCB Winter Blast Invite
542
Zalan Milak
8
CT
Ridgefield Aquatic Club
1:41.98 3/2/24
2024 CT WYW Regional Championships
543
Zuriel Omodunbi
8
CT
Cp-Ac Swimming
1:41.98 2/9/24
2024 CT CPAC February AGQ
544
Wyatt Seitz
8
OH
RC Durr Family YMCA
1:42.04 11/3/23
2023 OH AP ABLY Larry Lyons Fa
545
Gary Stoll
8
OR
Legacy Aquatics
1:42.06 4/20/24
Legacy Aquatics Spring KickOff
546
Carson Swift
8
ST
Waterloo Swimming
1:42.07 1/20/24
2024 ST WLOO Last Chance
547
Michael Cheng
7
CA
Brea Aquatics
1:42.08 4/20/24
2024 CA GROUP C - SCAT April C
548
Flynn Lindewald
8
IN
Munster Swim Club
1:42.10 2/7/24
2024 IN LCB vs MSC
549
Ethan Zhao
8
NC
Tac Titans
1:42.14 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
550
Sebastian DiDia
8
CA
Newport Beach Swimming
1:42.17 4/20/24
2024 CA STOP April BC SC
551
Jace Surber
8
OZ
Rockwood Swim Club
1:42.17 2/10/24
2024 RSCA Qualifier
552
Elon Amrani
8
MR
Staten Island Aquatics Club
1:42.19 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
553
Connor Woo
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:42.19 2/3/24
2024 RMSC Gender Blender Mini
554
Elias Rodriguez
8
GA
Gwinnett Aquatics
1:42.22 3/2/24
2024 GA March Invite
555
Ty Teaters
8
WI
Green Bay Swim Club
1:42.24 1/13/23
2023 WI GBSC SUBZERO
556
Luke Putman
8
MD
Frederick Area Swim Team
1:42.25 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
557
Nikoloz Zhorzholiani
7
PN
Seattle Metropolitan Aquatic
1:42.26 3/23/24
2024 PN WAVE 10&U Short Course Champs
558
Austin Ross
8
VA
Tide Swimming
1:42.27 12/1/23
757 SWIM Grand Illumination De
559
Caden Pratt
8
NC
Sailfish Aquatics
1:42.28 3/2/24
2024 MSA March Madness Invitat
560
Max Chao
7
NC
Tac Titans
1:42.32 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
561
Reed Bortner
8
PV
Fairfax Foxes Swimming
1:42.35 12/14/23
2023 AM 61st ANNUAL CHRISTMAS MEET
562
Jake Weingarten
8
CA
San Clemente Aquatic Team
1:42.38 2/2/24
2024 CA AZOT H/F Closed Invite
563
Brian Lin
8
OH
New Albany Aquatic Club
1:42.38 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
564
Long Ma
8
FL
Gator Swim Club
1:42.39 1/12/24
2024 FAST Polar Bear Plunge
565
Oliver Florey
8
IL
Sullivan Blue Dolphins
1:42.41 1/27/24
2024 IN THT Arctic Blast
566
Marco Gonzalez
8
SI
South Bay Aquatics
1:42.42 11/18/23
Mesa Aquatics Club IM Ready In
567
Alexander Wu
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:42.42 12/2/23
2023 PV Reindeer Mini Meet
568
Summit Bergman
8
SE
Birmingham Swim League
1:42.46 1/6/24
2024 SE BSL Southern Classic
569
Finn Riley
8
VA
Old Dominion Aquatic Club
1:42.46 2/10/24
Mega Auto Spa SE District 8&U
570
Graham Stoertz
8
SC
YMCA Columbia Swim Club
1:42.49 3/2/24
2024 SC TG Eight & Under Champ
571
Christian Edwards
8
PV
Arlington Aquatic Club
1:42.55 12/2/23
2023 PV Reindeer Mini Meet
572
Clayton Chester
8
SI
Heartland Swimming Association
1:42.60 3/16/24
2024 SI HSA ALL AGES NTS
573
Nicolas Martinez
8
VA
Nova South
1:42.60 1/19/24
NOVA New Year's Kick Off
574
Caleb Griffith
8
PV
Nations Capitol Swim Team
1:42.63 1/28/24
2024 Little Blue Penguin Penta
575
Isaac Varner
7
OH
Scc Swim & Dive
1:42.65 11/12/23
2023 OH GCST November Splash M
576
Lucas Saavedra
8
GU
Swim Streamline at Northampton
1:42.65 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
577
Beckham Lerma
7
AZ
Phoenix Swim Club
1:42.69 10/13/23
2023 AZ PSC Aqua-Toberfest
578
James Goodwillie
7
VA
Hanover Aquatics
1:42.71 2/10/24
Central District 8 & Under Cha
579
Duncan Kirby
7
OH
Ft. Meigs YMCA Stingrays
1:42.72 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
580
Saien Wu
8
PN
Bellevue Club Swim Team
1:42.73 3/29/24
2024 PN OCA March Mania Invita
581
Zach Ellison
8
CT
Cp-Ac Swimming
1:42.73 10/14/23
2023 CT CP-AC Rocktober
582
Sander Cart
7
NE
PVA-NE
1:42.74 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
583
Stewart Bye
8
OR
Corvallis Aquatic Team
1:42.78 2/11/24
2024 AAA Final Countdown Open
584
Cameron Goettel
8
OH
New Albany Aquatic Club
1:42.78 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
585
Austin Deng
7
NT
Lakeside Aquatic Club
1:42.78 5/4/24
2024 NT LAC May Madness Meet
586
Henry Elble
8
NJ
Metro Area Life Time Swimming
1:42.80 2/24/24
CAT 12 & Under Silver Bronze C
587
Isaac Kalsbeek
8
NC
New Wave Swim Team
1:42.82 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
588
Grayson Edds
8
KY
Triton Swimming of Louisville
1:42.82 1/28/24
2024 Triton Super Sprint
589
Jack Greenwood
8
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
1:42.89 3/17/24
Cavalier Aquatics Sprintsville
590
Sebastian Ott
8
MD
Meadowbrook Swim Team
1:42.90 1/27/24
2024 MAC Robert J. Hogan Memor
591
Noah Hess
8
MD
Y in Central Maryland Blue Cra
1:42.90 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
592
Lennox Luning
7
MD
Naval Academy Aquatic Club
1:42.91 2/18/24
2024 EST/CAA/LBA/NAAC Mini Mee
593
Justus McConnell
8
MA
Wilmington Aquatic Club
1:42.93 10/14/23
2023 MA BWA Developmental Meet
594
Zachary Smith
8
CA
Life Time Nevada Swim Club
1:42.95 12/2/23
2023 CA LVSCFROSTY FLING
595
Julian Augustyn
8
MI
Pointe Aquatics
1:42.95 3/9/24
2024 Guppy Cup
596
Kaiden Duong
8
GU
Lone Star Swim Team
1:42.95 7/8/23
2023 GULF B & Under Champs - M
597
Leroy Vitt
8
WY
Sublette County Swim Team
1:43.03 5/3/24
2024 WY SCST Pirate Plunge
598
Ryker Mahowald
8
SD
Vermillion Area Swim Team
1:43.03 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
599
Braden Dunlap
7
MD
Naval Academy Aquatic Club
1:43.03 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
600
Keegan Longano
8
OH
Huber Heights Hurricanes
1:43.06 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
601
Thedford Neely
8
GU
Eagle Swimming Association
1:43.06 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
602
Jason Feng
8
PC
Boys & Girls Club of SF
1:43.10 12/9/23
DCD Winter Holiday Splash CBA+
603
Gavin Earhart
8
OH
Mason Manta Rays
1:43.11 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
604
Maddox Chen
7
PV
Nations Capitol Swim Team
1:43.14 4/20/24
2024 FXFX Pirate Pacer
605
Ti Dawson
8
NC
SwimMAC Carolina
1:43.15 3/2/24
2024 MSA March Madness Invitat
606
Preston Kerchusky
8
SR
Boise YMCA Swim Team
1:43.16 2/16/24
2024 SR Winter Championships
607
Keaton Hawkins
8
MD
North Baltimore Aquatic Club
1:43.18 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
608
Luke Newman
8
FL
Treasure Coast Swimming
1:43.19 2/24/24
Area 6 Spring Championships
609
David Grant
8
CO
Fort Collins Area Swim Team
1:43.20 11/18/23
2023 CO CUDA Pentathlon XXXVI
610
Graham Bennett
7
CA
Coastal Machine Aquatics Club
1:43.21 2/2/24
2024 CA AZOT H/F Closed Invite
611
Kroy Riley
8
ST
Unattached
1:43.21 9/16/23
HPAC 2023 Kickoff to Fall
612
Ryan Griffith
8
MA
Wilmington Aquatic Club
1:43.29 2/10/24
2024 MA DSA Winter Classic Mini
613
Ayrton Rangan
8
GU
Southwestern Aquatics Team - S
1:43.33 11/18/23
BATS November Invite 2023
614
Lucas Pan
7
PC
Santa Clara Swim Club
1:43.35 3/22/24
2024 Milpitas Aquatic Club SC
615
Andrew Yang
8
PV
Washingtonians Swim Club
1:43.38 3/9/24
2024 RMSC Mini Championships
616
Andrew LI
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:43.39 3/23/24
2024 CA STOP BC Chmpionship SC
617
Ledger Seman
8
MA
North Penn Aquatic Club
1:43.39 1/7/24
2024 MA UDAC Winter Wonderland
618
Eames Meek
8
FL
Highlander Aquatic Club
1:43.40 11/30/23
2023 Winter Classic
619
Jacob Lietzke
8
NC
New Wave Swim Team
1:43.40 3/2/24
2024 MOR Reagan Martin Rocks S
620
Ethan Hartley
8
VA
Quest Swimming
1:43.45 2/10/24
Central District 8 & Under Cha
621
Kash James
7
SC
Coastal Aquatic Club
1:43.48 3/22/24
2024 SC CAC Palmetto Champions
622
David Goldenberg
8
PN
Seattle Metropolitan Aquatic
1:43.51 11/5/23
2023 PN SMAC Trick or Treat In
623
Antonio Pazaran
8
IL
Chicago Park District
1:43.52 1/5/24
2024 IL HWSA 39th Annual TYR Winter Splash
624
Kyle Bolduc
8
GA
SwimAtlanta
1:43.52 1/27/24
Lanier Aquatics Qualifying Opp
625
Jaxon Matthews
8
WT
City Of Midland Swim Team
1:43.52 1/12/24
COM Winter Invite 2024
626
Roger Hanis
7
MR
Badger Swim Club
1:43.52 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
627
Andrew DiPaulo
8
CO
Denver Athletic Club
1:43.53 1/6/24
2024 CO MACS Winter Invitation
628
Arthur Gibson
8
WI
Watertown Aquatic Team
1:43.53 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
629
Oliver Heale
8
VA
Smac
1:43.53 1/12/24
Cavalier Aquatics Winter Rumbl
630
Jacob Liu
8
CA
Trident Swim Club
1:43.54 2/17/24
2024 Metro Committee Short Cou
631
Daniel Apasov
8
IL
St Charles Swim Team
1:43.54 12/3/23
2023 IL SCST Speedo 8 and Under Classic
632
Guo-Shiun Gau
8
PN
King Aquatic Club
1:43.56 10/21/23
2023 PN VAST Fall Classic & Ju
633
Grayson Bachkosky
7
MR
Bgc-N. Westchester Marlins
1:43.57 4/12/24
2024 Boys & Girls Clubs Nation
634
Noble Rickstrew
8
SE
Excel Aquatics
1:43.59 1/12/24
2024 Mardi Gras Invite
635
Noah Dean
8
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
1:43.60 2/2/24
9th Annual Famous Last Words M
636
Noah Yan
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:43.63 5/4/24
2024 CA NOVA May NSL Swim League #3 SCY
637
Lucas Monreal
8
GU
Blue Tide Aquatics
1:43.64 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
638
Jack Herron
8
OH
Greater Columbus Swim Team of
1:43.66 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
639
Mason Kutzenberger
8
GU
Aggie Swim Club
1:43.66 1/13/24
2024 LSST January Frosty Open
640
Hines Butler
8
FL
Sarasota Sharks
1:43.67 2/23/24
2024 Spring Area 5 Championshi
641
Cavan Clark
8
AD
CPP-AD
1:43.67 12/2/23
2023 NE NSSC St John's Prep Specialty
642
Luke Balez
8
GU
Life Time Houston Swim Team
1:43.69 1/13/24
2024 LSST January Frosty Open
643
Blake Berger
7
PV
All Star Aquatics
1:43.70 2/16/24
2024 ASA President's Day Class
644
Deklan Doescher
8
WI
Badger Aquatics Club
1:43.72 12/9/23
2023 WI Single Age Sprint Cham
645
Brett Baker
8
PC
Burlingame Aquatic Club
1:43.74 3/3/24
2024 Pacific Swimming Zone All
646
Jack Deneau
8
SE
Panama City Swim Team
1:43.75 2/23/24
2024 SES Region 4 Championship
647
Haoran Cong
8
PN
Bellevue Club Swim Team
1:43.76 11/4/23
PN BISC Bob Miller Sprint/Dist
648
Chip Hinsey
8
MA
Life Time Philly
1:43.77 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
649
Jamison Delaney
8
PV
Nations Capitol Swim Team
1:43.78 1/28/24
2024 PV Polar Pentathlon
650
Alex Jin
8
OZ
CSP Tideriders
1:43.79 2/10/24
2024 OZ FAST Last Chance Meet
651
Stepan Gribanov
7
MR
Staten Island Aquatics Club
1:43.81 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
652
Victor Zhu
8
NE
Shawmut Aquatic Club
1:43.82 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
653
Sylas York
8
CA
San Clemente Aquatic Team
1:43.85 12/2/23
2023 CA Orange County A/G #4 A
654
Everett Egbers
8
NI
Union Aquatic Club
1:43.87 2/23/24
2024 NI Silver Championships
655
Liam Chenier
8
MA
Pennsylvania Aquatics
1:43.87 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championship
656
Fleming Li
8
CA
Palos Verdes Aquatic Club
1:43.89 1/27/24
2024 CA TORR Polar Plunge
657
Leonardo Mora Carrillo
8
FL
Blue Marlins Aquatic Club
1:43.90 4/5/24
2024 GTSA TYR Spring Champions
658
Charles Knigge
8
IE
Spokane Waves Aquatic Team
1:43.97 3/9/24
2024 Shamrock Shake-Up
659
Sergey Sidorenko
7
NT
A+ Swimming Team
1:44.02 10/28/23
2023 NT "ATAC YOUR TIMES" Open
660
Matthew Sarver
8
KY
Kentucky Aquatics
1:44.05 2/9/24
2024 KY LAK Dare to Care
661
Mark Chechuy
8
CA
South Orange County Aquatics
1:44.07 4/27/24
2024 CA SOCA April Closed Invi
662
Liam Potsch
8
WI
Geneva Lakes Family YMCA
1:44.07 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
663
Harrison Smythe
8
GU
Magnolia Aquatic Club
1:44.08 4/13/24
MAC 2024 April Developmental M
664
Thomas Hummel
8
NC
Hillsborough Aquatic Club
1:44.09 2/10/24
2024 Carolina Aquatic Team's V
665
Isaac Waltuch
8
OH
New Albany Aquatic Club
1:44.11 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
666
Mason Cao
8
PC
QuickSilver
1:44.15 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
667
Theodore Scharper
7
MD
North Baltimore Aquatic Club
1:44.15 2/11/24
2024 NBAC /GTAC Last Chance -
668
Austin Moran
8
ST
Nitro Swim Team
1:44.17 10/8/23
2023 ST TXLA 10&U Fall Kick Of
669
Thomas McLain
8
SE
Huntsville Swim Association
1:44.21 1/12/24
2024 HSA TYR Invitational
670
Seth Benton
8
VA
SwimRVA
1:44.24 2/10/24
Central District 8 & Under Cha
671
Ezra Basch
8
SE
Cullman Swim Association
1:44.31 11/4/23
Splash From The Past (90's The
672
Calvin Yang
8
MD
Annapolis Swim Club
1:44.31 1/27/24
2024 MAC Robert J. Hogan Memor
673
Hunter Perfect
8
MN
River Falls Swim Club
1:44.32 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
674
Ryan Chen
7
ND
FM Gators Swim Club
1:44.37 1/28/24
2024 ND Mid-Winter Classic
675
Ezz Abdelhadi
8
PC
Burlingame Aquatic Club
1:44.40 3/29/24
Alto Rock the Blocks Invitatio
676
Liam Cockrum
8
IN
Fishers Area Swimming Tigers
1:44.40 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
677
Ekam Gill
8
NC
Tac Titans
1:44.40 5/4/24
2024 NC TAC Titans Cinco de Mayo Meet
678
Brandt Dunlap
8
MD
Naval Academy Aquatic Club
1:44.40 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
679
Robert Mello
8
SE
Excel Aquatics
1:44.42 2/24/24
2024 SES Region 1 & 8 and Unde
680
Aiden Suffel
8
LE
Lakeshore Swim Club
1:44.44 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
681
Anderson Smith
8
MR
Huntington YMCA
1:44.47 3/15/24
2024 MR AP New York State YMCA Championships
682
Isaiah Coupland
8
NC
Carolina Aquatic Team
1:44.49 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
683
Leo Maia
8
MR
Condors Swim Club
1:44.49 1/13/24
2024 MR AGUA MLK Invitational
684
Charlie Vazac
7
MN
St Croix Swim Club
1:44.50 2/24/24
2024 MN RFSC Last Chance Invit
685
Dean Intakeha
8
PC
Alto Swim Club
1:44.51 3/29/24
Alto Rock the Blocks Invitatio
686
Peter Surbeck
8
SR
Streamliner Aquatics
1:44.53 4/1/23
April Pools 2023
687
Max Tempest
8
IN
Club Olympia Swim Team
1:44.53 11/17/23
2023 IN CGAC Jingle Bell Classic
688
Kyle Tang
6
CA
Aquazot Swim Club
1:44.55 4/20/24
2024 CA GROUP B - SCAT April C
689
Lucas Jiang
7
PC
Santa Clara Swim Club
1:44.56 1/26/24
2024 Brian Malick Memorial Z1S
690
Mauro Carrasco
8
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:44.56 12/8/23
2023 BD EPAP Leo Cancellarie I
691
Charles Doran
8
VA
Nova South
1:44.57 2/10/24
Central District 8 & Under Cha
692
Jayden Lai
7
OZ
CSP Tideriders
1:44.58 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
693
Ira Soto
8
BD
Just Care Aquatics Tritons
1:44.62 4/6/24
2024 NM April Pool's Invite
694
Remi Allen
7
IN
Jaguar Aquatics
1:44.63 1/26/24
2024 IN WTSC Groundhog Invitational
695
Brody Donaldson
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:44.65 12/15/23
2023 Gulf Fall Champs (KATY)
696
jacob Royzman
8
MR
Empire Swimming
1:44.65 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
697
Landon Bowman
8
MD
Retriever Aquatic Club
1:44.68 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
698
Chappy Morgos
8
FL
Sea Dragon Aquatics
1:44.71 12/1/23
2023 Sea Dragon Aquatics Frost
699
Daniel Lazar
8
SE
Coast Aquatics
1:44.73 2/23/24
2024 SES Region 4 Championship
700
Miles Dunford
8
PN
Port Angeles Swim Club
1:44.75 11/4/23
PN BISC Bob Miller Sprint/Dist
701
Sasha Herischi
8
PV
All Star Aquatics
1:44.75 4/5/24
2023 March Madness Invitationa
702
Ben El-Alam
8
GA
Gwinnett Aquatics
1:44.76 3/22/24
2024 GA Northeastern Divisionals
703
Nolan Ferrier
7
OH
South YMCA
1:44.77 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
704
Jack McGill
8
GA
Dynamo Swim Club
1:44.77 3/9/24
2024 GA Warren Stephens Invitational
705
James Martin
8
VA
Nova South
1:44.81 12/1/23
NOVA December Dip
706
Jacob Stanwix
8
VA
Nova South
1:44.83 3/23/24
NOVA Short Course Send Off
707
Derek Folk
7
SE
Excel Aquatics
1:44.84 1/12/24
2024 Mardi Gras Invite
708
Mael Tedsen
8
SE
Tennessee Aquatic Club
1:44.87 12/1/23
2023 NAC SPEEDO Music City Inv
709
Derek Zhang
8
NI
Pack Swim Team of Pittsford
1:44.88 12/9/23
2023 NI WEBS Pentathlon
710
Andrew Lam
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:44.91 1/20/24
2024 January Developmental Mee
711
Briggs Mirda
8
FL
Swim Melbourne
1:44.92 4/27/24
TYR Swim Your Own Age Meet
712
Luke Jordan
8
VA
Virginia Peninsulas YMCA Swim
1:44.92 2/10/24
Mega Auto Spa SE District 8&U
713
Murphy Click
8
IL
Fox Valley Family YMCA Aqua Fo
1:44.93 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
714
Ethen Roden
8
SE
Huntsville Swim Association
1:44.93 11/4/23
2023 SE BSL Cranberry Classic
715
Landon Moses
8
WV
Kanawha YMCA
1:44.93 1/20/24
2024 WV Club Mountaineer January Age Group Splash
716
Aaden Meacham
8
LA
Thibodaux Regional Swim Club
1:45.00 1/12/24
2024 Gabrielle Rose Tiger Clas
717
Henry Croke
8
IL
Springfield YMCA Swim Team
1:45.02 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
718
Maddox Jordan
8
SE
Prime Aquatics
1:45.05 1/26/24
2024 SE Region 2 Championships
719
Beckett Groninger
8
IN
Center Grove Aquatic Club
1:45.08 1/6/24
2024 IN SCSC Penguin Plunge
720
Yaseer Owens
7
OH
ELDON AND ELSIE WARD FAMILY YM
1:45.08 2/16/24
2024 37th Black History Meet
721
Samuel Ramon
8
PV
The Fish
1:45.08 1/13/24
2024 PV Snowdude Mini Meet
722
Isaac Lee
8
SE
Auburn Aquatics
1:45.12 1/12/24
2024 SE Ralph Crocker Classic
723
Maverick West
8
SE
Mountain Valley Aquatics
1:45.20 12/1/23
Ensworth Aquatics Holiday Clas
724
Noah Thomas
7
VA
Tide Swimming
1:45.22 1/6/24
2024 VA ODAC Rising Star January Meet
725
Michael Levell
8
MW
Brownell Talbot School
1:45.25 12/8/23
2023 MW BT 14 & U Speedo Winte
726
Graham Cassella
8
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:45.27 11/10/23
2023 SC YSSC Thanksgiving Invitational
727
Jonathan Miriovsky
7
SE
Huntsville Swim Association
1:45.28 12/1/23
Ensworth Aquatics Holiday Clas
728
Oliver Jahshan
7
PV
The Fish
1:45.32 2/3/24
2024 PV Super FISH Bowl XIV
729
Anthony Mura
8
IL
Delta Aquatics
1:45.34 1/19/24
2024 IL DLTA Winter Classic Make Up Days
730
Paxton Marvray
8
NT
Metroplex Aquatics
1:45.39 1/27/24
2024 LA YNWL SC Last Chance
731
Seb Wassenaar
8
MR
92nd Street Flying Dolphins
1:45.42 1/15/24
2024 MR YMID MLK 8&under Meet
732
Noah Hashimoto
8
MR
Empire Swimming
1:45.46 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
733
Finn Hesse
8
MI
Oly Swimming
1:45.54 2/10/24
2024 Guppy Bowl
734
Evan Hou
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:45.56 2/3/24
2024 RMSC Gender Blender Mini
735
Joel Stees
8
CO
Aquawolves Swimming
1:45.57 2/9/24
2024 CO Aquawolves February In
736
Jonathan Wen
8
SI
Jbarracudas Swim Team
1:45.59 3/16/24
2024 SI HSA ALL AGES NTS
737
Lucius Leven
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:45.59 3/8/24
2024 AAAA SW SCY End of Season
738
Henry Giannini
8
CT
Piranha Swimming @ Darien YMCA
1:45.62 2/13/24
2024 CT WYW Valentine Pentathlon
739
Wyatt Chandler
8
CA
San Dimas Aquatics
1:45.63 3/23/24
2024 CA Otterfest BB/B/C Short
740
Brayden Dolliver
8
MN
River Falls Swim Club
1:45.68 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
741
Everett Armentrout
8
SE
Barracuda Swim Club of Northea
1:45.69 1/26/24
2024 SE Region 2 Championships
742
Jack Tomic
7
MW
Sarpy County
1:45.71 2/2/24
2024 MW SCSC President's Day M
743
Marcello Rinaldi
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:45.72 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
744
Evan Achivida
8
GU
Eagle Swimming Association
1:45.72 4/13/24
ESA 2024 Springtacular Develop
745
Jackson Staples
8
NM
Las Cruces Aquatic Team
1:45.75 1/12/24
COM Winter Invite 2024
746
Alex Broady
7
KY
North Lexington YMCA
1:45.78 3/1/24
2024 KY KYCSL State Championship-AP
747
Hiu Wong
8
MR
Asphalt Green
1:45.78 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
748
Logan Sharpe
8
MV
Mexico YMCA Mid-Mo Marlins
1:45.82 2/2/24
2024 OZ Tom and Becky
749
Alex Farcas
8
NT
Metroplex Aquatics
1:45.82 2/3/24
2024 NT TFA Sweetheart BBBC Meet
750
Otto Hutchins
8
PV
Potomac Marlins
1:45.86 12/2/23
2023 PV Reindeer Mini Meet
751
Kevin Lou
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:45.89 3/23/24
2024 CA STOP BC Chmpionship SC
752
William Truong
8
MR
Harbor Seals
1:45.89 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
753
Benton Bower
8
PV
The St. James
1:45.92 12/2/23
2023 PV Reindeer Mini Meet
754
Eli Cen
7
MR
Harbor Seals
1:45.95 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
755
Braylon Ward
8
ST
Texas Gold
1:46.00 12/3/23
2023 ST TXLA Jingle Bell Dash
756
Sebastian Shibata
8
CA
Chino Hills Aquatics Chs Swim
1:46.01 1/6/24
2024 CA FAC Winter Bash Short
757
Alexander Douglass
8
CT
Sys - Soundview YMCA Stingrays
1:46.01 2/3/24
2024 MR MWDA & WSSC Sink or Sw
758
Cameron Wright
7
MN
Edina Swim Club
1:46.05 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
759
Adam Crook
8
GU
Pearland Aquatics
1:46.11 1/20/24
2024 PEAK January Intrasquad
760
Joonsoo Kwon
8
MD
Columbia Aquatics Association
1:46.11 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
761
Aaron Niu
8
CA
Flying Fish Swim Club
1:46.13 3/23/24
2024 CA Otterfest BB/B/C Short
762
Kyle Whitley
8
FL
Fast Falcons
1:46.24 2/23/24
2024 Spring Area 4 Championshi
763
Mercan Ustun
8
CA
Alpha Aquatics
1:46.26 1/27/24
2024 CA TORR Polar Plunge
764
Rustam Odinaev
8
PV
Mako Swimming
1:46.27 4/20/24
MAKO SPRINT SPECTACULAR
765
Louis Choi
7
MI
Saline Swim Team
1:46.28 1/27/23
DRD's "Mid-Winter Meltdown" Cl
766
Kaden WU
8
CO
Denver Swim Academy
1:46.30 3/9/24
2024 CO ACES Might Mini
767
Cal Crocker
8
VA
Williamsburg Aquatic Club
1:46.34 2/10/24
Mega Auto Spa SE District 8&U
768
Thomas Westcott
8
MR
Twisters Swim Club
1:46.37 1/20/24
2024 MR WEST Chris Dewey IMX M
769
Nathan Plymale
8
OH
Bowling Green Swim Club
1:46.38 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
770
Logan Van
8
FL
YMCA of Central Florida
1:46.38 4/27/24
TYR Swim Your Own Age Meet
771
Lincoln Kelly
8
SE
Excel Aquatics
1:46.43 1/12/24
2024 Mardi Gras Invite
772
Zachariah Cornine
8
SE
Anniston Barracudas Swim Team
1:46.43 4/13/24
18th Annual Sprint Medal Meet
773
Preston Mueller
8
OZ
Seahawks Swim Club
1:46.46 2/2/24
2024 OZ Seahawks Sprint PentathlonSeptathlon
774
Declan Sederholm
8
UT
Hilltop Aquatic Swim Team
1:46.47 1/19/24
2024 HAST Winter Invitational
775
Cooper Everhart
8
OH
Miami County Ohio YMCA
1:46.48 12/17/23
2023 OH AP LTPY 17th Annual Pe
776
Elliott Lesnau
8
MI
Plymouth Canton Cruisers
1:46.48 2/23/24
2024 USSC Junior Cup
777
Daniel Wang
8
NT
Lakeside Aquatic Club
1:46.51 5/4/24
2024 NT LAC May Madness Meet
778
Matthew Ko
8
CO
Aspire Aquatics of Colorado
1:46.52 1/12/24
2024 HSA TYR Invitational
779
Adrian Riahi
8
CA
Ccat Swimmin
1:46.55 6/30/23
2023 CA AP CCAT SCY Intrasquad
780
Giovanni Mazzariello
8
NJ
New Jersey Race Club
1:46.55 11/17/23
2023 Thanksgiving Classic
781
Liam Sandstrom
6
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:46.61 3/9/24
2024 RMSC Mini Championships
782
Colton Bell
8
NC
Waves of Wilmington Swim Team
1:46.63 3/22/24
2024 ECSL Championship
783
Beau Hopkins
7
IE
Spokane Waves Aquatic Team
1:46.65 1/27/24
2024 Winter Open
784
Tucker Charles
8
OH
RC Durr Family YMCA
1:46.67 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
785
Carter Novak
8
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
1:46.67 1/13/24
ATOM Frosty Invitational 2024
786
Axton Santiago
8
HI
Pearl City Aquatics
1:46.69 3/9/24
2024 HI Junior Age Group SCY C
787
Paxton Coggins
7
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:46.70 3/22/24
2024 SC RAYS South Carolina Palmetto Championship
788
Borja Garrido
8
FG
Ransom Everglades Aquatic Club
1:46.75 1/27/24
CANES Winter Invite 2024
789
Toby McGrain
7
MD
Cardinal and Gold Aquatics
1:46.77 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
790
Hartley Sanner
8
MN
Hurricanes Swim Team
1:46.78 3/1/24
2024 MN RSC Minnesota Regional
791
Nolan Lees
8
FL
Greater Tampa Swim Association
1:46.78 12/1/23
2023 CAT Jingle Bell Invitatio
792
Gideon Singerman
8
AZ
Tucson J Stingrays Swim Team
1:46.79 2/3/24
2024 AZ RAYS February Freeze Last Chance
793
Jakob Yttre
8
WI
Elmbrook Swim Club
1:46.82 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
794
Kyle Matlick
8
CA
Palm Desert Swim Club
1:46.83 1/19/24
2024 CA Winter Intrasquad Shor
795
Evan Buchanan
8
LE
Heat- Hudson Explorers Aquatic
1:46.83 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
796
Carter Tuisku
8
OH
Dublin Community Swim Team
1:46.83 2/17/24
2024 OH WOR SC Regional Champi
797
Nicholas Mosendz
8
PC
Santa Clara Swim Club
1:46.89 12/8/23
Zone 1 South AGC Minus Year En
798
Parker Voiles
8
OH
Northern KY Clippers
1:46.91 2/25/24
2024 OH CLPR 35th Mary Lou Min
799
Zayne Bazil
8
GU
Katy Aquatic Team For Youth
1:46.92 1/19/24
MAC Neon New Year Open Meet
800
Matthew Dolan
8
PV
Life Time Mid Atlantic Club Sw
1:46.95 2/3/24
2024 PV MAKO Qualifier
801
Coryel Harger
8
IN
Carmel Swim Club
1:46.96 1/26/24
2024 IN WTSC Groundhog Invitational
802
Reid McDonald
8
GU
Eagle Swimming Association
1:46.98 12/15/23
2023 LSST-USA Gulf Fall Champs
803
Henry Hales
8
MD
Loyola Blakefield Aquatics
1:46.98 10/6/23
2023 Aimee McCormick Turrall M
804
Austin Xue
7
ST
Waterloo Swimming
1:46.99 12/2/23
2023 ST WLOO Winter Qualifier
805
Bennett Mckown
6
FL
Patriot Aquatics
1:47.00 2/2/24
Hydro4 Arena Winter Open
806
Luke Faustine
8
CT
Stamford JCC Stingrays
1:47.03 2/9/24
2024 CT CPAC February AGQ
807
Jose Braga
8
MD
Loyola Blakefield Aquatics
1:47.03 4/14/24
2024 LBA Sprint to the Finish
808
Arthur Gartrell
8
MD
Y in Central Maryland Blue Cra
1:47.04 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
809
Daniel Rasoulian
8
PV
Nations Capitol Swim Team
1:47.06 1/28/24
2024 Little Blue Penguin Penta
810
Pierce Anderson
7
WI
Lake Country Swim Team
1:47.13 1/28/24
2024 WI J-HAWK ALL STAR MEET
811
Brooks King
8
OK
Trident Aquatics Club
1:47.14 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
812
Dylan Sheatsley
8
MA
Emmaus Aquatic Club
1:47.14 3/3/24
2024 MA EMAC Spring Tri-Meet
813
Grayson Sawicki
7
NE
Salem Boys & Girls Club Sea L
1:47.17 4/12/24
2024 Boys & Girls Clubs Nation
814
Leo Gazzard
7
PN
Bellevue Club Swim Team
1:47.20 3/29/24
2024 PN OCA March Mania Invita
815
Sebastian Hunte
8
MV
Topeka Swim Association
1:47.20 2/3/24
2024 MV AAAA Mid-America League Championships & 9-
816
Colin Paget
8
VA
Nova South
1:47.20 2/10/24
Central District 8 & Under Cha
817
Brody Carlson
8
ND
Aquastorm
1:47.22 12/2/23
2023 ND Winter meet
818
Wyatt Pope
8
AZ
Phoenix Swim Club
1:47.24 1/13/24
2024 AZ PSC Age Group Dual Meet Championships
819
Zachary Brill
8
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
1:47.25 10/22/23
2023 ST FISH Great Pumpkin Mee
820
Tanner Matheson
8
CA
San Clemente Aquatic Team
1:47.26 4/20/24
2024 CA GROUP C - SCAT April C
821
Blake Baisch
7
PN
Seattle Metropolitan Aquatic
1:47.28 2/10/24
2024 PN UPAC 3rd Annual Februa
822
Ata Balikcioglu
8
NC
Tac Titans
1:47.38 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
823
Clayton Williams
8
SN
Redding Swim Club
1:47.39 12/16/23
2023 SN Shasta Y Sharks North State Winter Champi
824
Mars Tremblay
7
MD
Meadowbrook Swim Team
1:47.41 3/23/24
2024 Maryland 8 & Under Champi
825
Valton Watts
8
GU
Houston Hydra
1:47.45 4/13/24
MAC 2024 April Developmental M
826
Mikey Wright
8
AM
Seneca Valley Swim Club
1:47.48 2/3/24
2024 ANSC Mini Champs
827
Sebastian Diaz
8
NJ
Water Warriors Aquatic Team
1:47.51 12/17/23
2023 MR FREE Freedom Festival
828
Lucas Chen
8
PV
All Star Aquatics
1:47.52 2/16/24
2024 ASA President's Day Class
829
Nathaniel Yeh
8
MV
Empire KC Swim Club
1:47.53 12/10/23
2023 MV NLU Future Stars 10 & Under Meet
830
William Crossgrove
8
IL
NASA Wildcat Aquatics
1:47.60 2/16/24
2024 IL WSO North Shore Conference Championships
831
Carson Logar
8
NC
Mecklenburg Swim Association
1:47.60 3/2/24
2024 MSA March Madness Invitat
832
Charlie Lockett
8
CO
Pikes Peak Athletics
1:47.62 11/10/23
2023 CO PPA Finals
833
Nicholas Janz
8
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
1:47.63 2/10/24
2024 Guppy Bowl
834
Colton Miller
7
MI
Oly Swimming
1:47.69 2/10/24
2024 Guppy Bowl
835
Jon Lao
8
CA
Cerritos Aquatic Club
1:47.71 3/9/24
Armada Sc March Meet -March 9-
836
Liam Schnobrich
8
MN
St Croix Swim Club
1:47.72 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
837
Cam Ecklof
8
FL
Loggerhead Aquatics
1:47.72 2/24/24
2024 Area 1 Spring Championshi
838
Cole Nemmers
8
NC
New Wave Swim Team
1:47.73 3/2/24
2024 MOR Reagan Martin Rocks S
839
Nicholas Scarpitti
8
OH
Cincinnati Aquatic Club
1:47.75 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
840
Tristan MA
8
MR
Twisters Swim Club
1:47.76 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
841
Zackary Chuck
8
PC
Boys & Girls Club of SF
1:47.78 12/9/23
DCD Winter Holiday Splash CBA+
842
Lincoln Robertson
8
KY
Lakeside Swim Team
1:47.82 2/9/24
2024 KY LAK Dare to Care
843
Parker Sampson
8
CO
Denver Swim Academy
1:47.83 3/9/24
2024 CO ACES Might Mini
844
Ari Barua
8
MN
Edina Swim Club
1:47.84 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
845
Isaac Wright
8
SE
Madison Swimming Association
1:47.84 11/4/23
Splash From The Past (90's The
846
Bryant Yang
8
NC
Tac Titans
1:47.84 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
847
Travis Zhu
8
SE
Excel Aquatics
1:47.87 1/12/24
2024 Mardi Gras Invite
848
Ryan Troutman
8
IL
Fox Valley Swim Team
1:47.90 11/17/23
2023 IL BSC Suzy Gavars Memorial Meet
849
Kaden Sun
8
NT
Lakeside Aquatic Club
1:47.90 5/4/24
2024 NT LAC May Madness Meet
850
Zacharia Labyed
7
SI
North Coast Aquatics
1:47.92 4/20/24
2024 CA GROUP A - SCAT April C
851
Cole Shrontz
8
OH
RC Durr Family YMCA
1:47.92 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
852
Oscar Little
8
OH
Unified Aquatics Club
1:47.92 1/14/24
2024 OH GCST Winter Open
853
Adam Lum
8
CA
Lakewood Aquatics
1:47.95 10/28/23
2023 Lakewood Aquatics Hallowe
854
Kian Bryson
7
OR
Lake Oswego Swim Club
1:47.97 2/2/24
2024 Thunderbolt Round Robin I
855
Aaron Yang
6
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:47.98 1/28/24
CA 2024 NOVA Bronze-Developmen
856
Ward Kranz
7
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:48.02 3/2/24
2024 SC TG Eight & Under Champ
857
Joe Nacca
8
CT
Sys - Soundview YMCA Stingrays
1:48.03 12/3/23
2023 CT CDOG 10U Quadrathon
858
Marcus Kim
8
MR
Asphalt Green
1:48.07 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
859
Seth Snyder
8
VA
Lynchburg YMCA
1:48.07 11/4/23
CA-Y & LY & RAYS Tri Meet
860
Seth Overstreet
8
VA
Quest Swimming
1:48.09 2/10/24
Central District 8 & Under Cha
861
Beau Miner
8
IL
Wildkit Swimming Organization
1:48.10 12/1/23
2023 IL WILD NASA Winter Blast Off
862
Kolbe Bell
7
PV
Unattached
1:48.13 2/3/24
2024 PV MAKO Qualifier
863
Ethan Wyzykowski
7
MA
Greater Philadelphia Aquatic C
1:48.13 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
864
Mason Wong
8
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
1:48.19 1/12/24
Cavalier Aquatics Winter Rumbl
865
Brooks Switaj
7
PN
Bellevue Club Swim Team
1:48.21 3/29/24
2024 PN OCA March Mania Invita
866
Colin Yip
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:48.23 1/28/24
CA 2024 NOVA Bronze-Developmen
867
Leonard Levenkov
8
NJ
Scarlet Aquatics
1:48.23 2/24/24
SCAR 12 & Under Silver Bronze
868
Christian Bertram
8
MD
Naval Academy Aquatic Club
1:48.23 12/1/23
2023 NAAC Holiday Blast Mini M
869
Ryan Sanders
7
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:48.24 1/7/24
2024 RMSC Frosty Pentathlon Mi
870
YALE Shen
7
CA
Aquazot Swim Club
1:48.27 2/24/24
2024 CA EVO H/F Best of the Re
871
Matthew Pelkey
8
FL
Episcopal AmberJax
1:48.27 2/2/24
Groundhog Day Meet
872
Franklin Chao
8
NC
North Carolina Aquatic Club
1:48.27 1/20/24
2024 MOR 8-Under Snowflake Mee
873
Frank Rubino
8
MR
MIDDIES Wave Ryders
1:48.27 1/15/24
2024 MR YMID MLK 8&under Meet
874
Leon Wu
7
MR
92nd Street Flying Dolphins
1:48.28 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
875
Reese Baxter
8
NE
Maine Gators
1:48.31 3/15/24
2024 NE ABF ME Rock the Maine Blocks
876
David Shoer
8
FL
Patriot Aquatics
1:48.37 5/4/24
2024 FL Blue Dolfins Winter Invitational
877
Marcus Burger
7
NC
SwimMAC Carolina
1:48.37 2/10/24
10th Annual Chris Peterson Inv
878
Blake Wu
8
MR
Bgc-N. Westchester Marlins
1:48.40 12/1/23
2023 MR BGNW December 14-Under
879
Jace Hovey
8
NI
Lansing Water Cats Swim Club
1:48.40 3/2/24
2024 NI Last Splash
880
Sebastian Reilly
8
PV
Nations Capitol Swim Team
1:48.42 1/28/24
2024 Little Blue Penguin Penta
881
Yining Qian
7
CA
Aquazot Swim Club
1:48.43 2/2/24
2024 CA AZOT H/F Closed Invite
882
Vincent McAndrews
8
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:48.43 9/16/23
2023 Sunrise September Open In
883
Daniel Lee
8
MR
Life Time Fitness New York Swi
1:48.45 12/16/23
2023 MR TRI Winter SCY Invitat
884
Carter English
8
MI
Farmington Family YMCA
1:48.46 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
885
Aryan Mehta
8
NC
Marlins of Raleigh
1:48.54 3/2/24
2024 MOR Reagan Martin Rocks S
886
Xander Smith
8
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
1:48.63 3/2/24
2024 SC TG Eight & Under Champ
887
Hampton Lober
8
SE
City of Mobile Swim Associatio
1:48.69 3/3/23
2023 SES Region 4 Championship
888
Samuel Leven
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:48.69 3/8/24
2024 AAAA SW SCY End of Season
889
Maxwell Alred
7
SE
Marshall County Swim Club
1:48.72 10/14/23
2023 6th Annual Tyson Green Me
890
Michael Pastor
8
MR
Club Fit Jefferson Valley
1:48.72 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
891
Maxwell Chen
8
PV
Life Time Mid Atlantic Club Sw
1:48.72 3/22/24
2024 SA Spring Championships
892
Sammy Ryan
7
NI
Buffalo Area Aquatic Club
1:48.73 1/13/24
2024 Niagara Jr/Sr Power Point
893
Willy Melonas
8
NE
Commonwealth Swimming
1:48.74 3/22/24
2024 NE NSSC MIT Specialty Meet
894
Mason Yoon
8
MR
Asphalt Green
1:48.77 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
895
Brian Pan
8
MR
Westchester Aquatic Club
1:48.78 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
896
Cody Graves
8
FL
Saint Petersburg Aquatics
1:48.80 2/23/24
2024 Spring Area 3 Championshi
897
Jackson Tokarsky
8
SC
South Carolina Swim Club
1:48.80 1/26/24
2024 SCSC SC Super Moc Bowl:
898
Wyatt Gladfelter
8
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
1:48.81 3/22/24
2024 SC RAYS South Carolina Palmetto Championship
899
William Hancock
8
NJ
Princeton Tiger Aquatics Club
1:48.82 2/24/24
2024 12 & Under Silver Bronze
900
James Lee
8
CA
La Mirada Armada
1:48.84 1/20/24
2024 Downey Dolphins SC Meet
901
Josh Vitale
8
OR
Multnomah Athletic Club
1:48.89 2/2/24
2024 Forest Grove B/C Coast Ra
902
Yusef Hito
8
NT
Texas Ford Aquatics
1:48.89 12/8/23
2023 Best Time Challenge
903
Leo Galeyev-Johnson
8
NT
Mars Swimming
1:48.90 4/19/24
2024 NT MARS April BBBC Meet
904
Asa Heath
8
NE
YMCA of Greater Nashua
1:48.90 3/16/24
2024 NE STRM YMCA New England Championship
905
Ryan Elliott
8
IL
Springfield YMCA Swim Team
1:48.92 2/24/24
2024 Illini District Champions
906
Kevin Ward
8
NE
Concord YMCA Sailfish
1:48.92 1/5/24
2024 NE CRIM January Team Specialty w Distance
907
Kian Sotomayor
8
CA
Rose Bowl Aquatics
1:48.93 2/23/24
2024 Pacific Committ SC Champ
908
Kruz Deleon
8
IL
Clinton YMCA Otters
1:48.93 2/24/24
2024 Illini District Champions
909
Sam Fagin
8
NE
Charles River Aquatics
1:48.94 10/13/23
2023 NE CRA October Distance & Specialty Meet
910
Flint Wright
8
FG
SwimFast
1:49.00 10/14/23
2023 FG NMST-BMHG October Invite
911
Theodore George
8
PV
Nations Capitol Swim Team
1:49.01 1/28/24
2024 Little Blue Penguin Penta
912
Gavin Quickstad
8
NT
Lakeside Aquatic Club
1:49.02 5/4/24
2024 NT LAC May Madness Meet
913
Cade DeGraw
8
MT
Bozeman Barracudas Swim Club
1:49.03 2/22/24
2024 MT Swimming SC State Cham
914
Andres Jaquez
7
BD
EL Paso Border Land Swim Team
1:49.03 2/17/24
2024 BD BLST Arctic BLAST Swim
915
Archer Dary
7
NC
Carolina Aquatic Team
1:49.06 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
916
Andrew Paragh
8
NI
Buffalo Area Aquatic Club
1:49.09 11/10/23
2023 NI STAR Fall Classic
917
Layton Groneck
8
OH
RC Durr Family YMCA
1:49.10 11/3/23
2023 OH AP ABLY Larry Lyons Fa
918
Filip Paraschiv
8
MR
Badger Swim Club
1:49.10 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
919
Grayson McKinney
8
KY
Southern Kentucky Swim Club
1:49.11 11/3/23
2023 SKY Fall Festival
920
Matthew Ryckaert
8
MI
Flint YMCA Falcons
1:49.15 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
921
Reyan Dhwajad
8
NC
SwimMAC Carolina
1:49.15 3/2/24
2024 SwimMAC BC Championship
922
Francisco Diaz
8
CA
Lynwood Marlins Swim Team
1:49.20 3/30/24
2024 CA SCSL Spring Meet #2
923
Ben Burkett
8
GU
Spring Swim Team
1:49.21 1/19/24
MAC Neon New Year Open Meet
924
Tommy Zundel
8
GA
Tidal Wave Swimming
1:49.22 3/16/24
2024 GA 10& Under Greater Atlanta Divisionals
925
Youssef Youssef
8
GU
First Colony Swim Team, Inc.
1:49.25 12/15/23
2023 Gulf Fall Champs (ESCA/NO
926
Shane Krempa
8
MR
MIDDIES Wave Ryders
1:49.25 11/11/23
2023 MR SSC Turkey Trot Invita
927
Aiden Serralta
8
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
1:49.27 1/27/24
CANES Winter Invite 2024
928
Lawson Williford
8
NC
Carolina Aquatic Team
1:49.28 2/10/24
2024 Carolina Aquatic Team's V
929
William Silva
8
CT
Panther Aquatic
1:49.29 3/2/24
2024 CT HHAC Regional Championship
930
Ian Addanki
8
LE
Heat- Hudson Explorers Aquatic
1:49.30 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
931
Timothy Batanov
8
MR
Asphalt Green
1:49.33 12/1/23
2023 MR NYS Holiday Classic Tr
932
Charles Pryce
8
NI
Webster BlueFins
1:49.37 2/23/24
2024 NI Silver Championships
933
Arjun Nimmagadda
8
NJ
Princeton Tiger Aquatics Club
1:49.38 2/24/24
2024 12 & Under Silver Bronze
934
Harry Releford
8
NJ
Madison Mariners
1:49.40 3/16/24
2024 STAC Final Finale
935
Chance Scovel
8
MD
Naval Academy Aquatic Club
1:49.40 1/20/24
2024 Duck Bowl
936
Joon Chi
8
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
1:49.42 1/28/24
CA 2024 NOVA Bronze-Developmen
937
Edison Barnes
8
IN
Irish Aquatics
1:49.43 1/5/24
2024 IN IA Tim Welsh Invitatio
938
Owen Vaiana
7
MI
Michigan Lakeshore Aquatics
1:49.43 1/6/24
2024 JAWS New Year's Classic
939
Conrad Shwe
7
CC
Clovis Swim Club
1:49.44 1/13/24
2024 Clovis Swim Club Winter
940
Luke Song
8
IE
Tri-city Channel Cats
1:49.46 1/27/24
2024 Winter Open
941
Steve Guo
8
NC
Tac Titans
1:49.46 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
942
Lee Kreutner
8
SD
Watertown Area Swim Club
1:49.48 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
943
Brian Dietzel
8
OZ
Saint Louis Tsunami Swimming
1:49.48 1/6/24
2024 RSCA Polar Dash
944
Harrison Kyin
8
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
1:49.48 1/27/24
Cavalier Aquatics Dual vs Lync
945
Johnny Gurr
8
GU
Inspire Swimming
1:49.50 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
946
Cullen Owen
8
NC
SwimMAC Carolina
1:49.52 3/2/24
2024 SwimMAC BC Championship
947
Henry Barnes
8
NC
Raleigh Swimming Association
1:49.56 11/4/23
WAVE - RSA Dual Meet 2023
948
Cai Curristin
8
MR
Condors Swim Club
1:49.56 3/2/24
2024 MR Metro 8 & Under Champi
949
Ryan Karapostoles
7
FL
South Lake Aquatics Club
1:49.58 3/21/24
2024 Destination Athlete Cente
950
Drew Dolphin
8
WI
Verona Area Swim Team
1:49.60 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
951
Cale Clouse
8
IN
The Waves Swim Club
1:49.61 12/16/23
2023 IN DUNE Rumble in the Region
952
Brian Brown
8
CA
Anaheim Aquatics Association
1:49.64 3/23/24
2024 CA STOP BC Chmpionship SC
953
Wells Dunmire
8
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:49.65 1/7/24
2024 RMSC Frosty Pentathlon Mi
954
Braxton Podgorny
8
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
1:49.71 2/10/24
2024 Guppy Bowl
955
August Liao
8
CA
Canyons Aquatic Club
1:49.73 3/23/24
2024 Canyons B&G Intersquad
956
Kamden Striker
8
AD
CPP-AD
1:49.73 2/10/24
Piranha's Pentathlon
957
Tang Zheng
7
FL
Clearwater Aquatic Team
1:49.74 4/5/24
2024 GTSA TYR Spring Champions
958
Anders Hammond
8
CO
Riptide Swim Team
1:49.81 4/6/24
2024 CO Loveland Snow Cone #1
959
Tiergan Daniel
8
GU
Conroe Area Team Swimmers
1:49.81 9/23/23
CATS Candy Cane Open
960
Luke Reno
8
MI
Pointe Aquatics
1:49.83 12/1/23
2023 IN FAST Santa Claus Classic
961
Andrew Lindenmoyer
7
MA
Emmaus Aquatic Club
1:49.87 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
962
Ian Coy
8
MV
Tsunami Swim Team of K.C.
1:49.89 1/27/24
2024 MV NLU Winter Showdown
963
Grayson Tidwell
8
SC
Wahoo Aquatic Club
1:49.89 3/2/24
2024 SC TG Eight & Under Champ
964
Landen Chen
7
NE
Maine Gators
1:49.92 1/12/24
2024 NE SAC January Jubilee
965
Peter Bricker
8
PV
The Fish
1:49.93 2/3/24
2024 PV Super FISH Bowl XIV
966
Joseph Teelin
8
WI
YMCA of Dane County Swim Team
1:49.94 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champs -
967
Luke Mucha
8
IL
Highland Park Aquatics Club
1:50.02 11/17/23
2023 IL HPAC Fall Extravaganza
968
Hank Sugar
8
OH
Upper Arlington Swim Club
1:50.05 2/17/24
2024 OH UASC SC Regional Champ
969
Ethan Harrington
8
ST
Westlake Excellence Swim Team
1:50.11 11/5/23
2023 ST TXLA 10&U November Unc
970
Daniel Paragh
8
NI
Buffalo Area Aquatic Club
1:50.12 1/26/24
2024 STAR Winter Challenge
971
Benjamin Idziak
8
MI
Livonia Community Swim Club (L
1:50.15 2/23/24
2024 MCSA Junior Cup
972
Trevor Wiley
8
NT
Lakeside Aquatic Club
1:50.20 5/4/24
2024 NT LAC May Madness Meet
973
Henry Chenier
8
NC
YMCA OF Western North Carolina
1:50.22 3/1/24
2024 GYSSA SC Championships
974
Neo Perera
8
PC
Los Altos Mountain View Aquati
1:50.23 3/23/24
Los Altos Mountain View AC C/B
975
Connor Finlayson
7
MD
Annapolis Swim Club
1:50.28 4/14/24
2024 LBA Sprint to the Finish
976
Gregory FitzGerald
8
MD
Fox Swim Club
1:50.28 2/9/24
2024 LBA Last Chance Invite Me
977
Jordan Goh
8
NJ
New Jersey Race Club
1:50.28 2/24/24
2024 12 & Under Silver Bronze
978
Rossi Cofield
7
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:50.28 3/9/24
2024 RMSC Mini Championships
979
Ronan O'Malley
8
NC
Tac Titans
1:50.29 12/15/23
2023 TAC TITANS Jingle Bells M
980
Tyler Ashby
7
VA
Hanover Aquatics
1:50.29 2/10/24
Central District 8 & Under Cha
981
Bennett Upton
7
NC
Greensboro Community YMCA
1:50.30 3/1/24
2024 GYSSA SC Championships
982
Regis Scott
8
MD
Annapolis Swim Club
1:50.30 12/1/23
2023 NAAC Holiday Blast Mini M
983
Demid Mozgov
8
CO
Bure-Aqua Academy
1:50.32 2/4/24
2024 CO FORM February Freeze
984
Ralph Haman
8
SE
Tennessee Aquatic Club
1:50.32 1/26/24
2024 SE Region 2 Championships
985
Mateo Sumar
7
AM
Bethel Park Recreation Swim Te
1:50.35 3/23/24
2024 AM SC BPR Last Splash
986
Bryce Greenstreet
7
PV
Rockville Montgomery Swim Club
1:50.36 2/3/24
2024 RMSC Gender Blender Mini
987
James Mayo Reynoso
8
FL
Gulf Coast Swim Team
1:50.38 2/24/23
2023 Spring Area 5 Championshi
988
Everett Lan
6
MR
Asphalt Green
1:50.44 1/13/24
2024 MR AGUA MLK Invitational
989
Justin Migiano
8
CT
Wilton Y Wahoos
1:50.47 2/13/24
2024 CT WYW Valentine Pentathlon
990
Wesley Baird
7
MR
Empire Swimming
1:50.48 2/3/24
2024 MR YMID February Classic
991
Nathaniel Rocha
8
NE
Ccsc
1:50.48 12/15/23
2023 CT SAQ Holiday TrialsFinals Meet
992
Kolin Linko
8
IL
Joliet Y Jets Swim Team
1:50.50 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
993
Jasper Senko
8
GU
Swim Streamline at Northampton
1:50.51 1/12/24
SSAN 2024 Winter Invite
994
Caleb Ingraham
8
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:50.55 2/11/24
2024 ST AAAA NS I Heart Swim
995
Lucas Jiang
8
NE
Kingfish Rhode Island
1:50.56 3/22/24
2024 NE NSSC MIT Specialty Meet
996
Dev Nandi
8
IL
Fox Valley Swim Team
1:50.58 12/3/23
2023 IL SCST Speedo 8 and Under Classic
997
Tripp Liberman
8
CO
Rocky Mountain Rapids Swim Tea
1:50.61 5/4/24
2024 CO Falfins Summer Series #1
998
George Younger
8
KY
Lakeside Swim Team
1:50.62 1/28/24
2024 Triton Super Sprint
999
Benjamin Du
8
PC
Santa Clara Swim Club
1:50.64 1/26/24
2024 Brian Malick Memorial Z1S
1000
River Briscoe
7
SE
Madison Swimming Association
1:50.64 1/12/24
2024 GPAC Winter Invitational
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application