Swimmer
Current Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Vanessa Delev
10
MR
Badger Swim Club
2:00.39 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
2
Collins Kim
10
NC
Lifetime Swim Team North Carol
2:07.03 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
3
Haley Bolduc
10
GA
SwimAtlanta
2:07.53 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
4
Penelope Chao
10
NC
North Carolina Aquatic Club
2:07.98 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
5
Vanessa Kuo
10
PC
California Dolphin Swim Team
2:07.99 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
6
Josie Sun
10
NT
Lakeside Aquatic Club
2:08.18 2/16/24
North Texas Short course 14 &
7
Annabelle Jia
10
PC
Santa Clara Swim Club
2:08.70 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
8
Josey Solt
10
MN
Aquajets Swim Team
2:09.43 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
9
Abby Fang
10
NJ
Whitewaters Swimming
2:09.76 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
10
Yara Tsybulina
10
VA
Nova South
2:09.98 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
11
Elin Finanger
10
GU
The Woodlands Swim Team
2:10.23 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
12
Claire Liu
10
KY
Lakeside Swim Team
2:11.56 1/12/24
2024 DYNA Eastern Classic
13
Jianna Kim
10
HI
Kamehameha Swim Club
2:11.57 2/22/24
2024 HI Hawaiian Swimming SCY
14
Riley Dindinger
10
NE
Crimson Aquatics
2:12.26 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
15
Amelia Alsina
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:12.40 3/27/24
2024 FL NCSA Age Group Swimming Championships
16
Teagan Peterson
10
NT
Life Time Swim Dallas
2:12.48 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
17
Mercedes Levell
10
MW
Brownell Talbot School
2:13.04 1/15/24
2024 MW BT MLK Day Intrasquad
18
Annabelle Hayes
9
CT
Stamford Sailfish Aquatic
2:13.43 3/14/24
2024 CT Age Group Championships
19
Quynn Buelke
10
CO
Woodmoor Tsunamis Swim Team
2:13.60 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
20
Abigail Finger
10
MA
Malvern Swimming Association
2:13.73 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
21
Ashley Lotano
10
FG
Jupiter Dragons Swim Team
2:13.83 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
22
Scarlet Martin
10
IN
Flashes Aquatics
2:13.91 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
23
Anastasia Morales
10
FG
Eagle Aquatics
2:13.99 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
24
Ava Baker
10
NI
Buffalo Area Aquatic Club
2:14.02 3/15/24
2024 14 and Under Championship
25
Tessa Jeltema
10
NC
Tac Titans
2:14.05 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
26
Emma Nakamaru
10
SI
Inland Coastal Aquatic Club
2:14.34 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
27
Morgan Wu
10
MR
Long Island Aquatic Club
2:14.54 3/8/24
2024 MR SC Junior Metropolitan
28
Natalia Cepparo
10
ST
Unattached
2:14.56 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
29
Abigail Scheufler
10
AZ
Life Time Arizona Swim Team
2:14.64 3/7/24
2024 AZ AZSI SC Age Group State Championship @FAST
30
Larissa Johannsen
10
OH
Rocket Swim Club
2:14.64 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
31
Hope Heumann
9
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
2:14.71 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
32
Stella Ratz
10
PC
QuickSilver
2:14.78 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
33
Molly Joseph
10
MR
Long Island Aquatic Club
2:14.83 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
34
Vivien Morris
10
IN
Westfield Aquatics
2:14.99 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
35
Amy Wang
10
PC
Santa Clara Swim Club
2:15.40 3/15/24
2024 Spring Age Group Champion
36
Stella Hellie
10
FL
Sarasota Sharks
2:15.48 11/30/23
2023 Winter Classic
37
Caitlyn Natalie
10
CT
Zeus Swim Team
2:15.50 12/7/23
2023 NE CRA Winter Invitational
38
Gia Saragossi
10
NC
Lifetime Swim Team North Carol
2:15.54 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
39
Gabrielle McCarthy
10
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
2:15.58 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
40
Keilah Steward
10
FL
Bolles School Sharks
2:15.71 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
41
Grace Wang
9
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
2:15.75 1/20/24
2024 SCS All-Star Festival
42
Emma Lucas
10
GU
Magnolia Aquatic Club
2:15.90 1/19/24
COPS Greater Southwest
43
Abbie Perr
10
MR
Twisters Swim Club
2:16.00 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
44
Nina Collins
10
IL
Springfield YMCA Swim Team
2:16.09 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
45
Maddie Longenecker-Webel
10
PN
Bellevue Club Swim Team
2:16.17 2/23/24
2024 PN February Age Group Inv
46
Madison Lord
10
MR
Badger Swim Club
2:16.17 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
47
Jaqueline Warner
10
CO
Front Range Barracudas Swim Cl
2:16.24 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
48
Evyn Cain
10
WI
Woodson Y Northern Swimmers
2:16.60 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
49
Cypi Lambert
10
WI
Watertown Aquatic Team
2:16.73 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
50
Alex Jackson
9
LA
Nu Wave Swim Club
2:16.82 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
51
Hannah Cho
10
IL
Palatine Park Dist Swim Team
2:16.84 2/9/24
2024 IL SCST Chicagoland Team Championship
52
Sadie Allen
10
LA
Crawfish Aquatics
2:16.87 1/26/24
2024 CA Winter Invitational
53
Melissa Zhao
10
PC
Santa Clara Swim Club
2:16.97 3/22/24
2024 Milpitas Aquatic Club SC
54
Piper Heavner
10
MI
Club Wolverine
2:16.99 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
55
Mia Bayan
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:17.06 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
56
Jocelyn Hodgkiss
10
NC
SwimMAC Carolina
2:17.06 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
57
Vivi Passos-Androvic
10
PV
York Swim Club of Northern Vir
2:17.35 12/7/23
Sport Fair Winter Classic 2023
58
Claire Gibbons
10
SI
Rancho San Dieguito
2:17.43 3/9/24
2024 SI 14U AGE GRP CHAMPIONSH
59
Natalia Filipovic
10
CO
Flatiron Athletic Club
2:17.45 3/1/24
2024 CO NCS Winter District Championships
60
Alex Pruneda
10
GU
South Shore Sails
2:17.55 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
61
Emma Lynch
10
FL
Sarasota Sharks
2:17.62 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
62
Elizabeth Goins
10
VA
Nova South
2:17.78 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
63
Sadie Minott
10
FL
T2 Aquatics
2:18.12 11/30/23
2023 Winter Classic
64
Andrea Chucaralao
10
NJ
Meadowlands Sharks
2:18.19 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
65
Violet Umstead
10
MI
Michigan Lakeshore Aquatics
2:18.24 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
66
Maya Mulholland
10
MR
Asphalt Green
2:18.25 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
67
Viktoriia Ermachenko
10
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
2:18.28 2/17/24
2024 Metro Committee Short Cou
68
Acelyn George
10
IN
Carmel Swim Club
2:18.28 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
69
Sharon Xia
10
NJ
Metro Area Life Time Swimming
2:18.37 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
70
Taylor Higgins
10
ST
Nitro Swim Team
2:18.42 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
71
Valerie Gan
10
PN
Pacific Dragons Swim Team
2:18.43 2/23/24
2024 PN February Age Group Inv
72
Linden Hall
10
VA
Nova South
2:18.43 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
73
Aliyah Parker
10
SI
Pacific Swim
2:18.61 11/30/23
2023 Holiday Swim Festival
74
Lucy Crutchfield
10
NC
Greensboro Community YMCA
2:18.65 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
75
Genevieve Mitchell
10
SN
Sierra Marlins Swim Team
2:18.68 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
76
Slate Koss
10
MR
Long Island Aquatic Club
2:18.68 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
77
Adelaide Wolf
10
MN
Edina Swim Club
2:18.74 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
78
Lily Hopkins
10
KY
Kentucky Aquatics
2:19.07 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
79
Addie Haupt
10
AM
Sampson Family YMCA
2:19.09 12/14/23
2023 AM 61st ANNUAL CHRISTMAS MEET
80
Natalie Ranta
10
CT
Greenwich Ywca Dolphins Swim T
2:19.10 3/14/24
2024 CT Age Group Championships
81
Marianne Kaneaster
10
FL
Hydro4 Swimming
2:19.15 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
82
Harper Sampieri
10
GA
Tidal Wave Swimming
2:19.21 3/16/24
2024 GA 10& Under Greater Atlanta Divisionals
83
Abigail Ferguson
10
VA
Nova South
2:19.22 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
84
Madilyne Hackett
10
NJ
Clifton Boys & Girls Club -sea
2:19.28 4/12/24
2024 Boys & Girls Clubs Nation
85
Alexandra Phillips
10
IL
Highland Park Aquatics Club
2:19.29 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
86
Annisten Hackley
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:19.32 1/26/24
2024 IA CIA Winter Blues Buster
87
Gabriela Sojka
10
IL
Hickory Willow Swim Associatio
2:19.34 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
88
Alicia Cheplo
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:19.41 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
89
Leilani Gainer
10
OK
Sooner Swim Club
2:19.43 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
90
Sofi Ageeva
10
CA
Downey Dolphins Swim Team
2:19.52 4/27/24
2024 CA SCSL Spring Meet #3
91
Kenzie Alex
10
PV
Nations Capitol Swim Team
2:19.57 1/26/24
2024 USAS IMX Games
92
Hannah Goracy
10
FG
Swim Fort Lauderdale
2:19.59 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
93
Avery Dulworth
10
GU
Swim Streamline at Northampton
2:19.59 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
94
Braylin Mitchell
10
OK
Sooner Swim Club
2:19.64 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
95
Kylie Fairbank
10
CO
Front Range Barracudas Swim Cl
2:19.75 3/22/24
Southwest Age Group Regional
96
Kyra Tan
9
SN
Dart Swimming
2:19.80 3/22/24
Southwest Age Group Regional
97
Sydney Morrison
10
NT
Life Time Swim Dallas
2:19.82 1/19/24
COPS Greater Southwest
98
Savvy Thompson
10
OH
Mason Manta Rays
2:19.83 12/8/23
2023 OH Mako Holiday Spirit C
99
Paige Cerna
10
SI
Swim Excellence Academy
2:19.87 3/22/24
Southwest Age Group Regional
100
Reese Brichetto
10
IL
Academy Bullets Swim Club
2:19.93 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
101
Briar Killar
10
MA
Parkland Aquatic Club
2:19.93 2/3/24
2024 MA PAAC Groundhog Day Meet
102
Brianna Wang
10
CA
Brea Aquatics
2:20.03 2/16/24
2024 CA MVN AAPI Lunar Festiva
103
Solomia Fesenko
9
FL
Bolles School Sharks
2:20.03 2/2/24
Groundhog Day Meet
104
Kaylie Smith
10
FL
Planet Swim Aquatics
2:20.04 2/2/24
Groundhog Day Meet
105
Ella Kearney
10
MA
Northeast Swimming and Aquatic
2:20.21 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championship
106
Ari Glacken
10
NJ
Scarlet Aquatics
2:20.24 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
107
Julianne Roldan
9
NJ
Clifton Boys & Girls Club -sea
2:20.28 4/12/24
2024 Boys & Girls Clubs Nation
108
Gemma Wagener
10
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
2:20.30 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
109
Violet Pianki
10
OH
Wtrc Sharks
2:20.30 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
110
Callie Stevens
10
VA
Coast Guard Blue Dolphins
2:20.34 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
111
Brooklyn Robinson
10
MW
Council Bluffs Swim Club
2:20.38 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
112
Saylor Hood
10
SC
City of Charleston Southern Ma
2:20.46 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
113
Brieleigh Adams
10
CA
Socal Aquatics Association
2:20.48 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
114
Mckenna Lloyd
10
IN
Flashes Aquatics
2:20.49 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
115
Ellie Hendel
10
MN
Mako Aquatics
2:20.54 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
116
Kasia Clark
10
MA
Northeast Swimming and Aquatic
2:20.55 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
117
Yan Zheng
10
KY
Kentucky Aquatics
2:20.59 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
118
Kelly Hughes
10
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:20.62 2/29/24
2024 MD LSC 14 & U Championshi
119
Aracely Diaz
10
CA
Desert Aquatics
2:20.63 1/20/24
2024 SCS All-Star Festival
120
Angela Guo
10
NT
Lakeside Aquatic Club
2:20.67 1/5/24
LAC Ice Breaker
121
Lexi Hynst
10
VA
SwimRVA
2:20.73 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
122
Alice Urazhdin
10
GA
DeKalb Aquatics
2:20.78 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
123
Maddie Shore
10
MD
Arena Club Aquatics
2:20.78 2/29/24
2024 MD LSC 14 & U Championshi
124
Skylyn Shipe
10
AM
Richard G. Snyder YMCA
2:20.83 3/7/24
2024 LE West PA Y
125
Elaine Leifheit
10
SC
Team Greenville
2:20.84 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
126
Renee Pang
9
PC
Palo Alto Stanford Aquatics
2:20.88 3/15/24
2024 Spring Age Group Champion
127
Lauren Hackett
10
SE
Tennessee Aquatics
2:20.92 1/5/24
Tennessee Aquatics January Inv
128
Ivy Zhang
10
PC
Pleasanton Seahawks
2:21.05 12/9/23
Livermore Aquacowboys SC C/B/B
129
Chloe Cantrell
10
MR
Three Village Swim Club
2:21.05 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
130
Tori Daniel
10
PC
Pleasanton Seahawks
2:21.15 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
131
Junna Anderson
10
PN
South Snohomish Co. Dolphins
2:21.15 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
132
Cassi Yang
10
NJ
X-Cel Swimming
2:21.15 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
133
Posey Howard
10
SE
Birmingham Swim League
2:21.19 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
134
Nora Carey
10
MR
Badger Swim Club
2:21.21 3/8/24
2024 MR SC Junior Metropolitan
135
Alexia Fullone
10
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:21.24 2/23/24
2024 Spring Area 3 Championshi
136
ADALYNN Grossman
10
NT
Mansfield Aquatic Club
2:21.26 2/16/24
North Texas Short course 14 &
137
Campbell Knecht
10
MA
Phoenixville YMCA Swim Team
2:21.36 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
138
Amelia Henry
10
PC
Albany Armada Aquatics
2:21.39 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
139
Olivia Rau
10
CA
Redlands Swim Team
2:21.48 2/3/24
2024 CA Eastern Committee AB C
140
QingYang Ge
10
PN
Pacific Dragons Swim Team
2:21.49 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
141
Melissa Frias
10
BD
EL Paso Border Land Swim Team
2:21.51 2/24/24
2024 BD Junior SCY Championshi
142
Morgan Glaser
10
OH
ME Lyons Anderson YMCA
2:21.54 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
143
Kinsley Cunningham
10
MD
Eastern Shore Aquatics
2:21.62 2/29/24
2024 MD LSC 14 & U Championshi
144
Abby Hendrick
10
VA
Nova South
2:21.64 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
145
Maleah Tolson
10
AZ
Rio Salado Swim Club
2:21.65 3/7/24
2024 AZ AZSI SC Age Group State Championship @FAST
146
Harper Paulic
10
LE
Great Lakes Sailfish Swimming
2:21.66 3/8/24
2024 LE 14UAGChamps
147
Emma Morgan
9
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:21.69 2/29/24
2024 Texas Age Group Swimming
148
Hannah Magouyrk
10
GA
Tidal Wave Swimming
2:21.71 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
149
Annie Lee
10
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
2:21.73 2/16/24
2024 CCS SCY AGC
150
Hannah Zifcak
10
AZ
Life Time Arizona Swim Team
2:21.75 3/7/24
2024 AZ AZSI SC Age Group State Championship @FAST
151
Laney Ochalek
10
IL
Dundee Dolphins Swim Team
2:21.76 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
152
Julia Carrick
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:21.78 1/26/24
2024 USAS IMX Games
153
Anna Harberts
10
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:21.83 2/29/24
2024 MD LSC 14 & U Championshi
154
Emery Baker
10
IN
Fort Wayne Swim Team
2:21.85 1/12/24
2024 IN CSC Winter Invite
155
Zoe Lavergne
10
NC
Tac Titans
2:21.87 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
156
Sophia Koski
10
GU
Swim Streamline at Northampton
2:21.88 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
157
Jillian Chobdee
10
CA
Swim Torrance
2:22.02 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
158
Caroline Rowe
10
FL
Blue Marlins Aquatic Club
2:22.03 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
159
Kelise Tripp
10
GU
Eagle Swimming Association
2:22.08 11/11/23
2023 NOCH Turkey Classic
160
Liberty Carpenter
10
OR
Beaverton Area Aquatics Club
2:22.13 2/17/24
2024 Arena Short Course 10&U C
161
Jada Jumani
10
PN
Bellevue Club Swim Team
2:22.17 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
162
Adeline Downing
10
IE
Coeur d'Alene Area Swim Team
2:22.19 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
163
Fiona Carmouche
10
LA
Crawfish Aquatics
2:22.24 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
164
Avery Young
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:22.25 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
165
Joanna Zhang
10
PC
Santa Clara Swim Club
2:22.34 3/15/24
2024 Spring Age Group Champion
166
Carmen Vanatta
10
MD
Y in Central Maryland Blue Cra
2:22.35 3/15/24
2024 MD YCM East Field South District Championshi
167
Victoria Rivera
10
PC
Almaden Riptide
2:22.37 3/29/24
Alto Rock the Blocks Invitatio
168
Brooke Lindsey
10
MI
Hurricane Penguins Swim Club
2:22.40 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
169
Lucy Sliwowski
10
NC
North Carolina Aquatic Club
2:22.42 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
170
Lyla Rischling
10
IN
Summit City Aquatics
2:22.45 1/19/24
2024 IN CON IMXtreme Challenge
171
Lily Tamura
10
MR
Westchester Aquatic Club
2:22.45 1/20/24
2024 MR WEST Chris Dewey IMX M
172
Grace Hansel
9
CO
Riptide Swim Team
2:22.47 1/6/24
2024 IA DSMY Midwest All Stars
173
Sabrina Arnold
10
FG
TS Aquatics
2:22.49 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
174
Katelyn Ma
10
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:22.50 12/14/23
2023 NBAC Christmas Invitation
175
Molly Slawinski
10
NC
New Wave Swim Team
2:22.56 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
176
Grace Cross
10
MN
Life Time Minnesota Swim Team
2:22.60 4/21/24
2024 MN EDI 12&U Gator Speedo
177
Maisy Meinke
10
MI
Macomb Octopus Swim Team
2:22.60 2/24/24
Life Time Michigan Last Chance
178
Sydney Doyle
10
MA
Greater Philadelphia Aquatic C
2:22.66 2/10/24
2024 MA JW Sweetheart Closed Developmental Meet
179
Hazel Jefferson
10
GA
Low Country Aquatic Club
2:22.68 1/26/24
2024 GA Last Chance
180
Annika Hansen
10
IN
Carmel Swim Club
2:22.72 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
181
Hayden Jakub
10
MT
Billings Aquatic Club Stingray
2:22.77 2/22/24
2024 MT Swimming SC State Cham
182
Lindley Jackson
10
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:22.86 3/15/24
2024 GA Southern Divisional Championships
183
Anna Outlaw
10
NC
Raleigh Swimming Association
2:22.91 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
184
Piper Hardt
10
PC
Reno Aquatic Club
2:22.96 2/9/24
2024 Valentines Day Age Group
185
Claire Manthei
10
CA
Rosemead Rapids
2:22.99 1/13/24
2024 CA Trident Swim Club Wint
186
Hannah Meza
10
NT
Texas Ford Aquatics
2:23.09 1/19/24
COPS Greater Southwest
187
Alison Chen
10
GU
Southwestern Aquatics Team - S
2:23.11 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
188
Mia Douglas
10
SI
Rancho San Dieguito
2:23.20 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
189
Parker Schatz
10
CT
Stamford Sailfish Aquatic
2:23.26 1/13/24
2024 PTAC Tiger Invitational
190
Charlotte Pelkey
10
OH
Buckeye Swim Club
2:23.34 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
191
Alyssa Forward
10
PC
GooseMonkeys Swim Club
2:23.40 12/1/23
PC Short Course Winter AGC
192
Meredith Guikema
10
NM
Four Corners Aquatic Team
2:23.42 3/7/24
2024 NM New Mexico Swimming Short Course State Cha
193
Ngoc Vo
10
NT
Life Time Swim Dallas
2:23.45 2/16/24
North Texas Short course 14 &
194
Polina Cygankova
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:23.54 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
195
Zoey Sayani
10
GA
SwimAtlanta
2:23.54 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
196
Mackenzie Leverenz
9
MI
Drop Aquatics
2:23.55 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
197
Alicia Zhang
9
GA
Dynamo Swim Club
2:23.55 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
198
Lilah Trinceri
10
NE
Yankee Clippers
2:23.59 3/15/24
2024 NE CRA March Invitational
199
Allison Sullivan
10
ST
Nitro Swim Team
2:23.65 2/10/24
2024 ST NTRO Fiery Flames Meet
200
Isabella Gonzalez
10
PC
San Benito Aquatics
2:23.67 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
201
Charlie Zupner
10
HI
Island Aquatics
2:23.71 2/22/24
2024 HI Hawaiian Swimming SCY
202
Bridget Ball
10
IN
Irish Aquatics
2:23.73 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
203
Ella Tchong
10
NE
Charles River Aquatics
2:23.73 12/7/23
2023 NE CRA Winter Invitational
204
Gaby Zuanich
10
IL
Lincoln-Way Swim Association
2:23.75 2/9/24
2024 IN HSC TYR Love of Swimming
205
Aubree Buss
10
IL
Wahoo Aquatic Club
2:23.76 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
206
Cora Bradley
10
IL
Dunlap Dolphins Swim Team
2:23.81 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
207
Sammie Malkowski
10
CA
Paseo Aquatics Swim Team
2:23.82 3/9/24
2024 CA BUEN Coastal Champ Las
208
Avery Bonis
10
MA
Blue Hen Aquatics
2:23.83 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
209
Willa Moser
10
MN
Edina Swim Club
2:23.89 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
210
Peyton Elam
10
PV
Nations Capitol Swim Team
2:23.90 1/26/24
2024 USAS IMX Games
211
Vrinda Chen
10
FL
Bolles School Sharks
2:23.91 3/22/24
2024 FL Sunshine State Showcase
212
Alyssa Rios
10
FG
Hialeah Swim Club
2:23.91 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
213
Ella Hines
10
IN
Indian Creek Swim Club
2:23.92 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
214
Sasha Adamec
10
NJ
Wyckoff YMCA Sharks
2:23.94 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
215
Molly Hart
10
IL
Red Raider Aquatics
2:23.99 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
216
Hiyori Hemmi
10
PV
All Star Aquatics
2:23.99 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
217
Kate Li
10
PV
Dragon Swim Team
2:24.01 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
218
Sophia Papazov
10
IL
FMC Aquatic
2:24.02 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
219
Keira Purohit
10
NJ
Y Greater Monmouth Swim Team
2:24.02 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
220
Hayden Yuen
10
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
2:24.05 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
221
Emma Schaefer
10
OZ
Rec-Plex Swim Team
2:24.07 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
222
Lily Schuldt
10
WI
Lake Country Swim Team
2:24.10 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
223
Tina Tang
10
CA
Aquazot Swim Club
2:24.12 10/7/23
2023 CA Sessions 2-4 SCAT A/G
224
Victoria Nechaeva
10
SE
Coast Aquatics
2:24.12 2/23/24
2024 SES Region 4 Championship
225
Katherine Lin
10
PC
Monterey Bay Swim Club
2:24.14 3/15/24
2024 Spring Age Group Champion
226
Nanami Soto
10
NJ
Scarlet Aquatics
2:24.17 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
227
Lauren McSwane
10
IL
Barrington Swim Club
2:24.18 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
228
Erica Wang
9
NT
Lakeside Aquatic Club
2:24.23 2/2/24
Heart Racer
229
Rosie Shessler
10
NE
Granite YMCA Tiger Sharks
2:24.23 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
230
Emersyn Rogers
9
MA
Delaware Swim Team
2:24.23 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
231
Marin Massie
10
MI
Egra Waves
2:24.24 2/16/24
2024 WMSL Winter A Championshi
232
Calliope Hall
10
OH
Lakota Family YMCA
2:24.25 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
233
Ngan Nguyen
10
SE
Tnt Swimming
2:24.26 2/23/24
2024 SES Region 4 Championship
234
Prima Sanders
10
PN
King Aquatic Club
2:24.30 2/2/24
2024 Thunderbolt Round Robin I
235
Ivy Zhang
10
CA
Brea Aquatics
2:24.34 4/20/24
2024 CA GROUP C - SCAT April C
236
Melissa Lebeda
10
IL
St Charles Swim Team
2:24.37 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
237
Addie Namey
10
AM
Racer X Aquatics
2:24.41 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
238
Laney Raeburn
10
VA
Tide Swimming
2:24.45 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
239
Penny McDonald
10
OH
Central Ohio Aquatics
2:24.53 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
240
Kaitlyn Conboy
10
FL
Highlander Aquatic Club
2:24.55 2/2/24
2024 Stanton C. Craigie Memori
241
Miriam Sarok
10
AZ
Tucson Ford Dealers Aquatics
2:24.58 3/7/24
2024 AZ AZSI SC Age Group State Championship @FAST
242
Penny Hocking
10
FL
Bolles School Sharks
2:24.58 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
243
Victoria Gu
9
OR
Tualatin Hills Swim Club
2:24.60 4/19/24
2024 THSC April Friday Night T
244
Ashley Kane
10
MA
Phoenixville YMCA Swim Team
2:24.61 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
245
Cooper Neely
10
GU
Eagle Swimming Association
2:24.63 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
246
Gery Cabanca
10
CA
La Mirada Armada
2:24.82 1/20/24
2024 SCS All-Star Festival
247
Kate Simpson
10
SE
Tennessee Aquatics
2:24.83 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
248
Gia Blok
9
SC
Hilton Head Aquatics
2:24.85 12/8/23
2023 SC SCSC Blizzard Blast
249
Hazel Jefferson
10
GA
Low Country Aquatic Club
2:24.87 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
250
Juliana Kutscher
10
IN
Highland Hurricanes Swim Club
2:24.91 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
251
Ina Rutka
10
HI
Kamehameha Swim Club
2:24.92 2/22/24
2024 HI Hawaiian Swimming SCY
252
Elsie Reilly
10
IL
Barrington Swim Club
2:24.98 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
253
Ashley Brenenborg
10
AM
Racer X Aquatics
2:24.98 3/7/24
2024 AM 2024 SC Age Group Champs
254
Olivia Tomlinson
10
SN
North State Narwhals
2:24.99 3/8/24
2024 SN Sierra Nevada Swimming 14 & Under Short Co
255
Phoebe Faucette
10
PC
QuickSilver
2:25.00 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
256
Ana Molina
10
OH
Mason Manta Rays
2:25.01 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
257
Arina Sorina
10
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
2:25.04 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
258
Ava Encheff
10
CA
Aquazot Swim Club
2:25.05 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
259
Emma Blaho
9
MR
Empire Swimming
2:25.09 1/12/24
SGSA January Jump Start 2024
260
Hailey YU
10
MR
Twisters Swim Club
2:25.14 10/13/23
2023 MR LIE Octoberfest Invita
261
Vivienne Benton
10
UT
Olympus Aquatics Swimming
2:25.15 2/29/24
2024 UTAGS Short Course Champi
262
Olivia De La Rosa
10
ST
Nitro Swim Team
2:25.15 1/6/24
2024 ST NTRO Chilly Icicles Me
263
Hailey Wang
10
BD
El Paso Aqua Posse
2:25.18 12/8/23
2023 BD EPAP Leo Cancellarie I
264
Lena Filipovic
10
CO
Flatiron Athletic Club
2:25.19 2/9/24
2024 CO LOVE Sweetheart Last C
265
Emerson Bridges
10
NC
Marlins of Raleigh
2:25.23 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
266
Ayame Matsui
10
CA
Coastal Machine Aquatics Club
2:25.27 1/20/24
2024 SCS All-Star Festival
267
Audrey Proctor
10
PN
Metro Aquatics
2:25.27 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
268
Diana Sukharevich
10
VA
Nova South
2:25.28 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
269
Britton Johnson
10
IL
Lincoln-Way Swim Association
2:25.36 2/9/24
2024 IN HSC TYR Love of Swimming
270
Hannah Shober
10
MA
Reading and Berks County YMCA
2:25.39 3/8/24
2024 MA Pennsylvania YMCA Districts - Central
271
Ella Loyola
9
WI
Pleasant Prairie Patriots
2:25.44 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
272
Reagan Pollack
10
FL
Racers Swim Club
2:25.45 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
273
Aileen Vazquez
10
IL
Chicago Park District
2:25.47 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
274
Iris Hrncir
10
ST
San Antonio Wave
2:25.48 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
275
Victoria Hatvani
10
CT
Stamford Sailfish Aquatic
2:25.48 3/14/24
2024 CT Age Group Championships
276
Ella Engstrom
10
IL
Capital Area Aqua Phoenix
2:25.49 12/15/23
2023 IL CAAP Jump'n Jack Frost
277
Serena Hong
9
MV
Kansas City Blazers
2:25.50 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
278
Cora Deen
10
MN
Edina Swim Club
2:25.52 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
279
Iris Song
10
PC
Santa Clara Swim Club
2:25.58 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
280
Malayna Cox
10
MV
Riptide Aquatics
2:25.62 2/28/24
2024 MV SC Age Group Champions
281
Kayleigh Dela Cruz
10
GU
Conroe Area Team Swimmers
2:25.62 1/12/24
2024 TWST Speedo Winter Classi
282
Drew Stout
10
CA
Aquazot Swim Club
2:25.64 4/20/24
2024 CA GROUP B - SCAT April C
283
Amelia Crompton
9
OH
New Albany Aquatic Club
2:25.65 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
284
Eliana Abelson
10
AZ
Phoenix Swim Club
2:25.66 3/7/24
2024 AZ AZSI SC Age Group State Championship @FAST
285
Gloria Jiang
10
MR
Asphalt Green
2:25.66 3/2/24
2024 MR AGUA Last Chance Invit
286
Riddhima Soni
10
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
2:25.67 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
287
Raegin Poitras
10
MR
East Hampton Recenter YMCA
2:25.71 3/15/24
2024 MR AP New York State YMCA Championships
288
Clara Wiest
10
OH
Northern KY Clippers
2:25.72 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
289
Kaelyn Ho
10
NJ
Scarlet Aquatics
2:25.72 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
290
Kayla Frank
10
MA
Western Wahoos
2:25.73 2/16/24
2024 37th Black History Meet
291
Quincy Bradstreet
10
NE
JCC Sea Serpents
2:25.76 3/15/24
2024 NE CRA March Invitational
292
Brooklyn Cross
9
CA
Paseo Aquatics Swim Team
2:25.78 3/9/24
2024 CA BUEN Coastal Champ Las
293
Caroline Kortuem
10
OZ
Rockwood Swim Club
2:25.78 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
294
Ella Park
10
MW
Aquatic Club of Elkhorn
2:25.84 1/6/24
2024 IA DSMY Midwest All Stars
295
Lily Williams
10
MI
Dearborn Dolphins
2:25.84 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
296
Jessica Palattao
9
PC
Pleasanton Seahawks
2:25.85 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
297
Lily Harder
10
MW
Siouxland Wave Aquatic Team
2:25.85 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
298
Emily Slye
10
PC
Alto Swim Club
2:25.86 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
299
Abigail Jung
10
NI
Baldwinsville Sharks Swim Club
2:25.91 3/27/24
2024 Eastern Zone SC Age Group
300
Reagan Galloway
10
GU
Swim Streamline at Northampton
2:25.93 10/20/23
2023 SSAN Pink Out
301
Cassidy O'Mara
9
SI
Cali Piranha Swim Team
2:26.03 3/9/24
2024 SI 14U AGE GRP CHAMPIONSH
302
Logan Ford
10
MA
Jersey Wahoos
2:26.05 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
303
Erin O'Shea
10
MA
Greater Philadelphia Aquatic C
2:26.06 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
304
Violet Perrigue
10
CA
Rose Bowl Aquatics
2:26.07 2/23/24
2024 Pacific Committ SC Champ
305
Quinn Kellett
10
IN
Carmel Swim Club
2:26.08 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
306
Vera Muse
10
SE
Unattached
2:26.10 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
307
Leah Rahimi
10
CA
Socal Aquatics Association
2:26.11 11/4/23
2023 CA SCAL November SCY Age
308
Brooke Lagana
10
MD
Calvert Aquatics Club
2:26.12 2/29/24
2024 MD LSC 14 & U Championshi
309
Hayden Karasiewicz
10
MD
Bayside Aquatics
2:26.14 12/7/23
2023 WV Club Mountaineer Speedo Invite
310
Julia Paczewski
10
MA
Northeast Swimming and Aquatic
2:26.14 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championship
311
Nika Morozova
10
CA
Mission Viejo Nadadores
2:26.17 2/16/24
2024 CA MVN AAPI Lunar Festiva
312
Anaya Bhagat Ziemba
10
NC
Marlins of Raleigh
2:26.21 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
313
AB Carter
10
NC
SwimMAC Carolina
2:26.23 3/14/24
2024 TAC ESSZ AG Sectionals
314
Rayna Kanu
10
CO
Mission Aurora Colorado Swimmi
2:26.24 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
315
Regan Robinson
9
PV
MACH
2:26.26 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
316
Mckinley Anderson
10
WI
Lake Country Swim Team
2:26.27 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
317
Rachael Caggiano
10
NE
JCC Sea Serpents
2:26.27 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
318
Kaylee Wang
10
NC
Greensboro Community YMCA
2:26.30 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
319
Erin Gallant
10
CT
Rapids Swim Team
2:26.30 1/26/24
2024 USAS IMX Games
320
Sienna Cavaretta
10
FG
Pompano Beach Piranhas
2:26.31 3/9/23
2023 FG Age Group Championship
321
Clara Gellin
10
NC
North Carolina Aquatic Club
2:26.33 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
322
Violet Koeppen
10
PV
Nations Capitol Swim Team
2:26.34 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
323
Clarisa Rodriguez
10
FG
Boca Raton Swim Team
2:26.37 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
324
Callie Craver
10
NT
Iron Horse Aquatics
2:26.39 2/16/24
North Texas Short course 14 &
325
Ava DiGiovanni
9
CA
San Clemente Aquatic Team
2:26.41 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
326
Lily Sanders
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:26.41 2/23/24
2024 RMSC February Invitationa
327
Taylor Penrod
10
CA
Orange Regional Competitive Aq
2:26.47 3/9/24
2024 Riptide March SC Meet
328
Evelyn Lydek
10
LE
Firestone Akron Swim Team
2:26.47 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
329
Makenna Goldsmith
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:26.47 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
330
Kate Lee
10
CA
Rose Bowl Aquatics
2:26.51 2/23/24
2024 Pacific Committ SC Champ
331
Arya Woods
10
WI
Green Bay Swim Club
2:26.51 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
332
Olivia Poon
10
PC
Santa Clara Swim Club
2:26.54 3/22/24
2024 Milpitas Aquatic Club SC
333
Siena Cypert
10
PC
South San Francisco Aquatics
2:26.56 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
334
Brooklyn Czaplewski
10
NC
Watauga Swim Team
2:26.58 3/15/24
2024 BRSL Championships
335
Lilly Van Order
10
NC
New Wave Swim Team
2:26.64 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
336
Rylee Wagers
10
SD
Sioux Falls Swim Team
2:26.65 1/19/24
2024 SD SFST January Invite
337
Carly Trent
10
IN
Fort Wayne Swim Team
2:26.67 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
338
Bailey Wise
10
OK
Bixby Swim Club
2:26.68 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
339
Annie Zechmeister
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:26.72 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
340
Trinity Gevock
10
IA
OTTUMWA HURRICANES
2:26.72 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
341
Laila Nwaneri
10
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
2:26.74 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
342
Morgan Gaidos
10
CT
Laurel East Hartford YMCA
2:26.80 12/7/23
2023 NE CRA Winter Invitational
343
Kenzie Pope
10
GU
The Woodlands Swim Team
2:26.82 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
344
Audrey Perkins
10
IN
Brownsburg Swim Club
2:26.83 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
345
Charlie Psomas
10
AM
Steel City Aquatics
2:26.89 3/23/24
2024 AM SC BPR Last Splash
346
Addison Ball
10
IN
Indian Creek Swim Club
2:26.93 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
347
Shelby Bigby
10
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:26.93 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
348
Katherine Petrucci
9
NC
North Carolina Aquatic Club
2:26.94 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
349
Delaney Bade
10
NJ
New Jersey Race Club
2:26.97 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
350
Elle Chinea
10
MR
Life Time Fitness New York Swi
2:26.97 3/8/24
2024 MR SC Junior Metropolitan
351
Keila Beltz
10
CO
Mission Aurora Colorado Swimmi
2:27.01 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
352
Penelope Blackwell
10
IN
Indiana Swim Team
2:27.01 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
353
Bryn Byorick
10
CO
Aces Swim Club
2:27.04 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
354
Alice Buchanan
10
NC
Enfinity Aquatic Club
2:27.04 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
355
Isabella Stancombe
10
NC
Mecklenburg Swim Association
2:27.06 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
356
Gaby Zuanich
10
IL
Lincoln-Way Swim Association
2:27.08 1/26/24
2024 IL LWSA Winter Whiteout
357
Alex Smith-Ruttan
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:27.08 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
358
Anahi Chan
10
OR
Legacy Aquatics
2:27.09 3/22/24
Southwest Age Group Regional
359
Tallulah Shaub
10
MA
Lancaster Aquatic Club
2:27.10 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
360
Livie Vaden
9
NC
Lifetime Swim Team North Carol
2:27.11 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
361
Grace Zazzi
10
GA
SwimAtlanta
2:27.12 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
362
Elise Wranovics
10
FL
Bolles School Sharks
2:27.13 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
363
Wynslow Grigg
10
VA
H2okie Aquatics
2:27.14 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
364
Elise Schnee
10
MW
Lincoln Y Dolphins
2:27.15 1/19/24
2024 MW BSC NTS Carnival Meet
365
Madelyn Gonzalez
10
ST
Nitro Swim Team
2:27.17 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
366
Lillian Carter
10
IN
Duneland Swim Club
2:27.18 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
367
Josie Rollo
10
MI
Motor City Aquatics
2:27.18 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
368
Lauren Johnson
10
PV
Blue Wave Swim Team PV
2:27.19 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
369
Tomoha Oka
10
MR
Aquaracers Swim Club
2:27.21 2/2/24
2024 MR COND Last Chance Meet
370
Aanika Neville
10
MA
West Chester Area Y Marlins
2:27.22 2/17/24
2024 MA RAYS Frost Fest
371
Avery Bryant
10
IN
Greater Evansville Aquatic Tea
2:27.24 2/9/24
2024 IN FRST 14 &U Provincial Championships
372
Emma Bratcher
10
IN
Riverside Aquatic Club
2:27.25 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
373
Addison Adams
10
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:27.33 2/23/24
2024 SES Region 4 Championship
374
Alexa Pak
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:27.33 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
375
Emma Ge
10
PN
Pacific Dragons Swim Team
2:27.35 3/4/23
2023 PN MET Daffodil Classic
376
Ava Zepeda
10
WT
City Of Midland Swim Team
2:27.36 2/16/24
2024 WT Flatland West Texas Championship
377
Juliet Bennett
10
CT
New Canaan YMCA Caimans
2:27.36 2/17/24
2024 CT BULL February Invitational
378
Lauren Plinske
10
CO
Pueblo Swim Club
2:27.40 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
379
Jocelyn Dushek
10
WI
Madison Aquatic Club
2:27.42 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
380
Lorelei Brun
9
CO
North Jeffco Swim Team
2:27.43 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
381
Caitlin Zhu
10
AZ
Life Time Arizona Swim Team
2:27.45 3/7/24
2024 AZ AZSI SC Age Group State Championship @FAST
382
Marissa Chu
10
MR
Phoenix Aquatic Club USA Llc
2:27.46 3/8/24
2024 MR SC Junior Metropolitan
383
Anabella Tinajero
10
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:27.50 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
384
Aubrey Hadley
10
AZ
Tucson Country Club
2:27.55 3/7/24
2024 AZ AZSI SC Age Group State Championship @FAST
385
Adriana Harbut
10
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
2:27.56 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
386
Audrey Loudon
10
PN
Cascade Swim Club
2:27.56 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
387
Camryn Costello
10
OZ
CSP Tideriders
2:27.57 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
388
Giddel Resendiz
10
IL
Life Time Illinois Swim Team
2:27.59 2/9/24
2024 IL SCST Chicagoland Team Championship
389
Paige Gardner
10
SE
Birmingham Swim League
2:27.62 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
390
Olive Rao
8
SR
Streamliner Aquatics
2:27.63 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
391
Sofia Pickett
10
WT
City Of Midland Swim Team
2:27.64 2/16/24
2024 WT Flatland West Texas Championship
392
Charlee Luehmann
10
WI
Madison Aquatic Club
2:27.65 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
393
Sophia Guenther
10
IN
Irish Aquatics
2:27.66 1/19/24
2024 IN CON IMXtreme Challenge
394
Jemma Giles
10
ST
Austin Swim Club
2:27.68 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
395
Chloe Janisch
10
WI
Madison Aquatic Club
2:27.70 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
396
Nori Lorence
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:27.71 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
397
Piper Kirn
10
KY
Race Aquatics
2:27.72 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
398
Caitlin Cai
10
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:27.72 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
399
Sora Meyer
10
MR
Qns Aquatic Club
2:27.74 3/2/24
2024 MR AGUA Last Chance Invit
400
Ava Stepulla
9
MI
Grosse Pointe Gators
2:27.75 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
401
Bella Thompson
10
MV
Fort Leavenworth Lancers Swim
2:27.76 2/28/24
2024 MV SC Age Group Champions
402
Grace Eberhard
10
NC
Marlins of Raleigh
2:27.76 2/2/24
Speedo 2024 MOR Short Course Q
403
Angel Li
10
CA
Rosemead Rapids
2:27.77 1/13/24
2024 CA Trident Swim Club Wint
404
Emma Saragossi
9
NC
Lifetime Swim Team North Carol
2:27.77 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
405
Sophia Wei
10
NE
Life Time New England
2:27.78 1/27/24
2024 NE NSSC Blizzard Classic
406
Kamilah Ryan
9
CA
Coastal Machine Aquatics Club
2:27.80 4/20/24
2024 CA GROUP B - SCAT April C
407
Emma Cole
10
AM
Allegheny North Swim Club
2:27.80 3/7/24
2024 AM 2024 SC Age Group Champs
408
Nicole Goldshleger
10
CA
Evolution Racing Club
2:27.89 12/8/23
2023 CA SCAT/SCS WAG
409
Sophie Wagner
10
MV
Cool Swim Team
2:27.92 2/28/24
2024 MV SC Age Group Champions
410
Lauren Mager
10
WI
Howard Suamico Storm Breakers
2:27.93 4/26/24
AboveZero 2024
411
Reagan Walsh
10
NJ
Metro Area Life Time Swimming
2:27.93 12/14/23
2023 MA LAC Arena Holiday Cup
412
Caroline Curtis
10
SE
Tennessee Aquatics
2:27.95 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
413
Reilly Jehlik
10
GU
Houston Hydra
2:27.95 12/1/23
2023 Gulf Age Group Championsh
414
Kim Cao
10
CA
Arcadia Riptides Swim Club
2:27.97 1/20/24
2024 Downey Dolphins SC Meet
415
Lillian Fatt
9
VA
Nova South
2:27.97 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
416
Josie Calhoun
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:27.98 1/26/24
2024 IN BA Gold Fever Invitational
417
Caroline Bruning
10
VA
Nova South
2:28.02 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
418
Britton Johnson
10
IL
Lincoln-Way Swim Association
2:28.04 12/8/23
2023 IL LWSA 22nd Annual Holiday Splash
419
Aria Selvaggi
10
AM
Team Pittsburgh Elite Aquatics
2:28.05 3/7/24
2024 AM 2024 SC Age Group Champs
420
Molly DeVore
10
MI
Benton Harbor-St. Joesph YMCA
2:28.06 3/2/24
2024 Michigan YMCA State Champ
421
Eme Dommer
9
IN
Fort Wayne Swim Team
2:28.08 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
422
Rosie Kowalczyk
10
CT
YMCA Seals Swim Team
2:28.09 3/14/24
2024 CT Age Group Championships
423
Nicole Liesmanas
10
FL
Planet Swim Aquatics
2:28.10 12/8/23
2023 SC SCSC Blizzard Blast
424
Emma Pham
10
IL
B.R. Ryall YMCA Swim Team
2:28.15 2/9/24
2024 IL SCST Chicagoland Team Championship
425
Emmersyn Sledge
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:28.16 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
426
Meira Sweere
10
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:28.18 2/16/24
North Texas Short course 14 &
427
Peyton Krygier
10
IN
Highland Hurricanes Swim Club
2:28.20 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
428
Andrea Ngoumnai Nguimdo
10
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
2:28.20 1/5/24
PACK '24 Rubber Duckie Invite
429
Natalia Cundiff
10
LE
Massillon Y Gators
2:28.24 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
430
Kerrina Mozdzierz
10
IL
Fox Valley Swim Team
2:28.30 2/9/24
2024 IL FOX Winter Classic
431
Cathleen Cratty
10
AM
Greater Latrobe Aqua Club
2:28.30 3/7/24
2024 AM 2024 SC Age Group Champs
432
Emily Nichols
10
KY
Lakeside Swim Team
2:28.31 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
433
Josie Ludwig
10
IL
Heartland Hurricanes
2:28.32 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
434
Emily Ratajeski
10
AM
Sampson Family YMCA
2:28.34 3/22/24
2024 WV PA YMCA State Championships
435
Laila Griggs
9
FL
Swim Florida
2:28.39 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
436
Bri Jones
9
GU
Swim Streamline at Northampton
2:28.43 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
437
Margaret Kelly
10
PV
Hydro-Sonic Tiburones
2:28.46 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
438
Sarah Chiang
9
PN
Pacific Dragons Swim Team
2:28.48 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
439
Zara Tang
10
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
2:28.50 3/14/24
Time Trials - 2024 SCS Spring
440
Maryn Varga
9
MI
Farmington Family YMCA
2:28.50 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
441
Samara Jayawardhane
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:28.52 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
442
Charlotte Nicosia
10
VA
Tide Swimming
2:28.53 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
443
Amber Donlon
10
CC
Clovis Swim Club
2:28.54 2/16/24
2024 CCS SCY AGC
444
Madelynn King
10
KY
Lakeside Swim Team
2:28.55 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
445
Dylan Myszynski
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:28.57 2/2/24
2024 IL LYON TYR Classic
446
Addy McHugh
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:28.59 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
447
Reed Shaver
10
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:28.60 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
448
Sydney Horne
10
NT
Lakeside Aquatic Club
2:28.61 12/8/23
LAC Jingle Bell
449
Riley Doyle
10
MR
Condors Swim Club
2:28.64 2/2/24
2024 MR COND Last Chance Meet
450
Kensington Davis
10
SR
Caldwell Swim Club
2:28.67 2/16/24
2024 SR Winter Championships
451
Vanessa Galliano
10
FL
Sarasota Sharks
2:28.67 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
452
Harper Fly
10
VA
757swim
2:28.69 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
453
Amelia Smith
10
FL
Patriot Aquatics
2:28.70 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
454
Layla Jerrell
9
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:28.71 1/26/24
2024 TYR Western Open
455
Emma Malo
9
IL
Woodstock Dolphins
2:28.75 2/16/24
2024 IL BSC Final Countdown Meet
456
Emma Lee
10
MR
Badger Swim Club
2:28.76 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
457
Norah Frawley
10
MR
Club Fit Jefferson Valley
2:28.76 4/5/24
2024 GTSA TYR Spring Champions
458
Angelina Rios
10
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
2:28.77 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
459
Lisa Huma
10
GU
Magnolia Aquatic Club
2:28.79 1/19/24
MAC Neon New Year Open Meet
460
Yifei Chen
10
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
2:28.82 2/16/24
2024 CCS SCY AGC
461
Abby Brose
10
OH
Ft. Meigs YMCA Stingrays
2:28.82 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
462
Ava Van Slooten
10
GU
Sharks Swim Club
2:28.82 1/12/24
2024 Tracey Harper-Santiago Me
463
Addisyn Champ
10
IN
Jay County Swim Club
2:28.84 2/24/24
2024 IN CARDOAK Last Chance Invite
464
Olivia Weishaar
10
MI
Greater Kalamazoo Crocs
2:28.84 2/17/24
2024 Great Lakes Tropical Chal
465
Cristina Perdomo
10
GA
SwimAtlanta
2:28.86 12/15/23
2023 GA All Medal December Extravaganza
466
Ailsa Mendoza
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:28.87 2/16/24
2024 IN CPSC Presidential Cchallenge
467
Lillian Mills
10
PV
Nations Capitol Swim Team
2:28.87 3/1/24
2024 Cherry Blossom Champs
468
Sophia Mosendz
10
PC
Santa Clara Swim Club
2:28.88 4/20/24
2024 Pacific Swimming 10&U Cha
469
Ruby Speed
10
OH
Mason Manta Rays
2:28.89 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
470
Claire Kotkosky
10
CA
Golden West Swim Club
2:28.91 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
471
Greta Peterson
10
IA
DES MOINES SWIMMING FEDERATION
2:28.91 1/6/24
2024 IA DSMY Midwest All Stars
472
Helena Gallardo
10
CA
Monterey Park Manta Rays
2:28.93 2/17/24
2024 Metro Committee Short Cou
473
Layla Ripperger
10
MN
Hurricanes Swim Team
2:28.93 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
474
Annie Hou
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:28.93 1/19/24
2024 PV RMSC January Invitatio
475
Estelle Kipp
10
NE
Upper Valley Aquatic Club
2:28.94 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
476
Alexandra Mata
10
CA
Alpha Aquatics
2:28.96 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
477
Maeve Devaney
9
CA
Los Angeles Swim Club
2:28.99 3/9/24
2024 CA BUEN Coastal Champ Las
478
Violetta Eckel
10
NI
Cato-Meridian Otters Swimming
2:29.02 3/15/24
2024 14 and Under Championship
479
Mesa Josephson
10
WI
Fox Valley Wave Swim Team
2:29.06 2/9/24
2024 OSHY Winter Open
480
Lainie Behnke
9
MI
Supernova Swim Team
2:29.09 12/10/22
Life Time Michigan Candy Cane
481
Iylan Gustafson
10
MA
Lancaster Family YMCA
2:29.09 3/22/24
2024 WV PA YMCA State Championships
482
Kaeli Greer
10
AZ
Tucson J Stingrays Swim Team
2:29.10 2/23/24
2024 AZ Swimming SC Regional C
483
Abby Cochran
10
KY
Lakeside Swim Team
2:29.11 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
484
Sydnee Tamosunas
10
PC
East Bay Silver Dolphins
2:29.18 11/4/23
TCA November SC C/B/A+
485
Etta Ku
10
OR
Multnomah Athletic Club
2:29.18 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
486
Gracie Niu
10
CA
Los Angeles Swim Club
2:29.19 3/14/24
2024 SCS Spring Age Group Cham
487
Wilhelmina Morgan
10
MA
West Chester Area Y Marlins
2:29.20 3/8/24
2024 MA YMCA PA East Districts 2024
488
Vivienne Hess
10
VA
Virginia Gators
2:29.25 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
489
MacKenzie Sederland
10
LE
Massillon Y Gators
2:29.26 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
490
Tatum Nye
10
AZ
Tucson Ford Dealers Aquatics
2:29.33 2/16/24
32nd Annual Lost Dutchman Invi
491
Julia Fiore
10
MR
Farmingdale Aquatics
2:29.33 2/23/24
2024 MR Metro Silvers Champion
492
Norah Hanson
10
WI
Oregon Community Swim Club
2:29.34 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
493
Aneesa Patel
10
VA
Coast Guard Blue Dolphins
2:29.35 2/16/24
2024 9-12 Southeast District
494
Ellie Phan
9
FG
South Florida Aquatic Club
2:29.36 1/19/24
2024 TYR SOFLO Open
495
Izzy DiPasquale
10
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:29.40 10/14/23
2023 TYR Pumpkinfest Swim Meet
496
Fiona Muggli
10
PC
Pleasanton Seahawks
2:29.45 3/1/24
TERA SCY C/B/BB+ Meet
497
Abby Redding
9
WI
Madison Aquatic Club
2:29.45 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
498
Morgan Simms
10
MN
Riptide Swim Team
2:29.46 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
499
Mariam Abed
10
SC
South Carolina Swim Club
2:29.47 3/22/24
2024 SC CAC Palmetto Champions
500
CC Struck
10
ST
Capital of Texas Aquatics
2:29.49 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
501
Chloe Erb
10
MR
Badger Swim Club
2:29.49 3/8/24
2024 MR SC Junior Metropolitan
502
Marlowe Castle
10
IN
Lake Central Barracudas
2:29.50 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
503
Evelyn Rizzo
10
MR
East Hampton Recenter YMCA
2:29.50 3/15/24
2024 MR AP New York State YMCA Championships
504
Hania Szczerba
10
NE
Bluefish Swim Club
2:29.52 3/7/24
2024 NE SAC NES Gold Championship
505
Brecklyn Lind
10
FL
T2 Aquatics
2:29.55 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
506
River Hale
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:29.60 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
507
Nora Zito
9
FL
Patriot Aquatics
2:29.63 1/19/24
2024 Hot Chocolate Invite
508
Milly Akmoldayeva
10
NC
Lifetime Swim Team North Carol
2:29.67 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
509
Izzy Supanich
10
VA
YMCA of Virginia Blue Ridge R
2:29.67 3/14/24
2024 USRY Short Course Champs
510
Leila Kail
10
PC
Alameda Ala-Gators
2:29.69 3/23/24
California Dolphins Swim Team
511
Kayli Stefanowicz
10
NJ
Raritan Valley YMCA Riptide
2:29.69 2/23/24
2024 NJ AP YMCA 12 Under State Championship
512
Tatum Held
10
NC
Mecklenburg Swim Association
2:29.73 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
513
Jacqueline Keister
10
VA
H2okie Aquatics
2:29.74 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
514
Reni Savage
10
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:29.75 2/2/24
2024 MA YY John deBarbadillo Invite
515
Amelia Sanderson
10
FL
Gulf Coast Swim Team
2:29.79 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
516
Arwen Arringdale
10
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:29.82 2/2/24
2024 ST SC STX Championship Sa
517
Sophia He
9
CA
Aquazot Swim Club
2:29.85 4/20/24
2024 CA GROUP B - SCAT April C
518
Blair Alcorn
10
AR
Berzerker Swimming
2:29.85 3/1/24
2024 AR 2024 AR 14 and Under Age Group State Champ
519
Klarisse Ureta
10
NJ
Y Greater Monmouth Swim Team
2:29.85 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
520
Maeve McKinley
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:29.86 1/19/24
2024 PV RMSC January Invitatio
521
Ellie Sungy
9
CO
Front Range Barracudas Swim Cl
2:29.91 1/12/24
2024 CO CUDA Classic
522
Nina Epstein
10
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:29.91 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
523
Stella Melocchi
10
AM
Team Pittsburgh Elite Aquatics
2:29.93 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
524
Lilly Stava
10
PC
Almaden Riptide
2:29.95 3/29/24
Alto Rock the Blocks Invitatio
525
Flavia Chacon Vasquez
10
GA
Dynamo Swim Club
2:29.95 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
526
Callie DeTemple
9
AM
Allegheny North Swim Club
2:29.98 3/7/24
2024 AM 2024 SC Age Group Champs
527
Addi Reighley
10
OH
Huber Heights Hurricanes
2:29.99 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
528
Elizabeth Burke
9
WI
Madison Aquatic Club
2:30.02 1/20/24
Express January Open 2024
529
Lwg Xiong
10
MN
South East Metro Sharks
2:30.02 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
530
Claudea Alfajora
10
FL
Tampa Y Swimming
2:30.04 1/12/24
2024 FAST Polar Bear Plunge
531
Chloe Fu
10
MR
Asphalt Green
2:30.05 1/13/24
2024 MR AGUA MLK Invitational
532
Victoria Bissell
10
AM
Richard G. Snyder YMCA
2:30.06 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
533
Quinn Chabak
10
IL
Springfield YMCA Swim Team
2:30.08 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
534
Violetta Eckel
10
NI
Cato-Meridian Otters Swimming
2:30.12 1/5/24
Mexico Tiger Sharks January Me
535
Caroline Horvath
10
LE
Blazing Barracudas
2:30.13 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
536
Alexandra Keelan
10
CA
Swim Torrance
2:30.15 2/23/24
2024 Pacific Committ SC Champ
537
Mackenzie Eby
9
AM
Bethel Park Recreation Swim Te
2:30.18 3/7/24
2024 AM 2024 SC Age Group Champs
538
Aubree Madison
10
NT
Tyler Rose Aquatic Club
2:30.20 2/24/24
2024 Mustache Madness
539
Caroline Cao
9
PN
Pacific Dragons Swim Team
2:30.22 2/4/24
2024 PN OCA John Walker Distan
540
Rumer Hagmann
9
NC
Tac Titans
2:30.26 1/12/24
2024 TAC TITANS Polar Plunge M
541
Alannah Rodriguez
9
AZ
Swim Neptune
2:30.27 1/26/24
2024 AZ NEP 20th Annual Phil Levine Invite
542
Claire Richer
10
CT
Stamford Sailfish Aquatic
2:30.27 2/17/24
2024 CT BULL February Invitational
543
Hadley Wheeler
8
GU
Swim Streamline at Northampton
2:30.29 2/2/24
2024 Fleet Mardi Gras Extravag
544
Micah Sison
10
CC
ACE Aquatics
2:30.30 2/16/24
2024 CCS SCY AGC
545
Elodie Fung
9
CA
Alpha Aquatics
2:30.30 2/23/24
2024 Pacific Committ SC Champ
546
Addison Beasley
10
FL
Bolles School Sharks
2:30.31 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
547
Adelaide Haynes
10
SN
Life Time Northern California
2:30.32 3/8/24
2024 SN Sierra Nevada Swimming 14 & Under Short Co
548
Allie Yahl
10
OH
Auglaize Mercer Counties YMCA
2:30.32 2/2/24
2024 OH CM TYR Winter Invite
549
Grayson Smith
10
IL
RISE Aquatic Club
2:30.33 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
550
Fiona Myers
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:30.33 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
551
Laila Dunlap
9
FG
Miami Country Day Aquatics
2:30.34 3/7/24
2024 FG Age Group SCY Champion
552
Emma Wilderman
10
IN
Newburgh Sea Creatures
2:30.36 1/5/24
2024 IN JAWS Medalfest
553
Priscilla Kim
10
SE
Huntsville Swim Association
2:30.41 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
554
Olivia Stowell
10
VA
Tide Swimming
2:30.45 3/9/23
2023 Virginia Swimming SC Age
555
Adi Schweikert
10
PN
Olympic Cascade Aquatics
2:30.48 2/23/24
2024 PN February Age Group Inv
556
Sage Rydberg
10
OR
Tualatin Hills Swim Club
2:30.50 2/2/24
2024 Thunderbolt Round Robin I
557
Madeline Feng
10
NC
Mecklenburg Swim Association
2:30.50 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
558
Kinley Hinrich
9
SD
Sioux Falls Swim Team
2:30.52 1/19/24
2024 SD SFST January Invite
559
Isabella Cheplo
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:30.54 1/26/24
2024 USAS IMX Games
560
Finnley Blazek
10
GA
Dynamo Swim Club
2:30.57 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
561
Aanya Kashyap
10
MR
Westchester Aquatic Club
2:30.57 2/23/24
2024 MR Metro Silver Champions
562
Tait Birdsong
10
IN
Seymour Swimming
2:30.60 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
563
Emily Wong
10
CA
Monterey Park Manta Rays
2:30.61 12/1/23
2023 CA Trident Swim Club SC D
564
Annalise Roberts
10
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
2:30.62 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
565
Callie Radford
10
PV
Nations Capitol Swim Team
2:30.64 1/26/24
2024 USAS IMX Games
566
Brooke Bowman
10
AM
Allegheny North Swim Club
2:30.69 12/14/23
2023 AM 61st ANNUAL CHRISTMAS MEET
567
Lesia Drozd
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:30.69 2/4/24
2024 MA LAC IM Extreme (IMXIMR)
568
Olivia Didaniels
10
AM
Team Pittsburgh Aquatics
2:30.70 2/23/24
2024 AMS Silver Champs
569
LUCIA D'Elia
10
LA
Swimpac
2:30.73 12/8/23
2024 LA TAQ Christmas Invitational
570
Harper Manzo
10
NJ
Princeton Tiger Aquatics Club
2:30.74 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
571
Georgie Huizinga
10
IL
North Aquatics Club
2:30.79 3/7/24
2024 IL Swimming SC Age Group
572
Zoe Greene
10
GA
Metro Atlanta Aquatic Club
2:30.79 3/22/24
2024 GA Central Divisional Championships
573
Mackenzie Marrero
10
NJ
New Jersey Race Club
2:30.80 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
574
Cambree Franks
10
PV
Nations Capitol Swim Team
2:30.82 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
575
Sloane Gazda
10
IL
Alligator Aquatics
2:30.83 12/16/23
2023 IL WDST Candy Cane Classic
576
Stella Anderson
9
IL
Kishwaukee YMCA Dekalb County
2:30.85 3/1/24
2024 IL ILVY Northwest District and Junior Distric
577
Katharine Lyons
10
VA
Nova South
2:30.94 2/16/24
Central District 9-12 Year Old
578
Wren Schotter
9
PV
Nations Capitol Swim Team
2:31.01 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
579
Laxmi Hattangadi
10
SI
Bay Club Aquatics San Diego
2:31.02 12/15/23
2023 SI Winter Age Group Champ
580
Sabrina Trepkowski
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:31.02 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
581
Sophie Xu
9
CA
Brea Aquatics
2:31.06 4/20/24
2024 CA GROUP C - SCAT April C
582
Faith Brennan
9
CO
Aspire Aquatics of Colorado
2:31.07 1/12/24
2024 HSA TYR Invitational
583
Abigail Lin
10
PC
Alto Swim Club
2:31.08 3/29/24
Alto Rock the Blocks Invitatio
584
Avery Hissa
10
FL
Tampa Elite Aquatics
2:31.08 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
585
Addie Chaney
10
LA
Franco's Fins
2:31.08 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
586
Bridget Beland
9
MI
Grosse Pointe Gators
2:31.09 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
587
Alivia Alanen
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:31.13 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
588
Nicole Ruan
10
IN
Carmel Swim Club
2:31.14 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
589
Eleanore Kaiser
10
AM
Butler Y Aquatic Club
2:31.14 3/7/24
2024 LE West PA Y
590
Cecelia Royster
10
LA
Nu Wave Swim Club
2:31.15 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
591
Bella Larson
10
IL
Decatur Family YMCA Gators
2:31.16 3/8/24
2024 IN IL YMCA SCY State Championship
592
Milania Brown
10
NE
Kingfish Rhode Island
2:31.18 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
593
Serena Zhang
10
NJ
Jersey Aquatic Club
2:31.20 11/17/23
JAC Fall Festival 23
594
Hazel Gundrum
10
MD
Fox Swim Club
2:31.20 2/9/24
2024 LBA Last Chance Invite Me
595
Eli Gutierrez
10
NC
North Carolina Aquatic Club
2:31.21 1/12/24
SGSA January Jump Start 2024
596
Kaitlyn Bui
9
PC
Unattached
2:31.22 4/4/24
Pacific Swimming SC Far Wester
597
Aliyah Lee
9
MR
Long Island Aquatic Club
2:31.26 3/8/24
2024 MR SC Junior Metropolitan
598
Tessa Bowen
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:31.26 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
599
June Diggans
10
VA
Atlantic Coast Athletic Club
2:31.27 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
600
Devyn Heal
10
NJ
New Jersey Race Club
2:31.28 1/13/24
2024 MA BHA Winter Blizzard
601
Julia Lin
10
MR
Long Island Aquatic Club
2:31.29 2/9/24
2024 CT WAC Everyone is Invited
602
Josie Vaughn
10
AZ
Arizona Dolphins
2:31.30 1/26/24
2024 AZ SAC Winter Invite
603
Brooklyn Davis
10
BD
El Paso Aqua Posse
2:31.30 12/8/23
2023 BD EPAP Leo Cancellarie I
604
Paloma Webb
9
MA
PDR Swimming for Success
2:31.30 5/5/24
2024 MA FCA Spring Development Meet
605
Savannah Delisle
10
BD
El Paso Aqua Posse
2:31.31 11/11/23
2023 TURKEY SPLASH INVITATIONA
606
Madeline Mayotte
10
MI
Liquid Lightning
2:31.34 2/17/24
2024 Great Lakes Tropical Chal
607
Emma Weinstein
10
CA
Sandpipers of Nevada
2:31.36 2/16/24
2024 TYR Desert Committee Cham
608
Kallie Harper
9
VA
757swim
2:31.37 2/16/24
2024 9-12 Southeast District
609
Adele Bizjak
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:31.37 1/26/24
2024 USAS IMX Games
610
Bryn Ingraham
10
CO
Univ of Denver Hilltoppers
2:31.38 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
611
Selena Liu
10
OK
King Marlin Swim Club
2:31.39 1/13/24
2024 OK KMS Winter Invitational
612
Ariana Truong
10
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:31.40 1/13/24
2024 LSST January Frosty Open
613
Madison Couch
10
IN
Hoosier Hills Otters
2:31.43 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
614
Emma Nielsen
10
MD
Monocacy Aquatic Club
2:31.43 2/29/24
2024 MD LSC 14 & U Championshi
615
Lily Jones
10
MN
Aquajets Swim Team
2:31.45 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
616
Matilda Basich
9
IN
Duneland Swim Club
2:31.45 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
617
Margaret Corn
9
MA
Penn Charter Aquatic Club
2:31.48 5/5/24
2024 MA FCA Spring Development Meet
618
Cassie Jimenez
10
ST
Life ST
2:31.52 2/16/24
2024 ST STAGS Championships
619
Mia Williams
10
IL
FMC Aquatic
2:31.55 11/17/23
2023 IL HSC FMC Speedo Classic
620
Eleanor Roberts
10
NC
North Carolina Aquatic Club
2:31.55 10/28/23
NCAC IMX Meet 2023
621
Harper McGill
10
GA
Dynamo Swim Club
2:31.59 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
622
Georgia Lindewald
10
IN
Munster Swim Club
2:31.61 1/5/24
2024 IL HWSA 39th Annual TYR Winter Splash
623
Frankie Gleeson
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:31.63 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
624
Paige Flannery
10
MA
George School Aquatics
2:31.63 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championship
625
Sloane Nguyen
10
PV
MACH
2:31.66 2/16/24
2024 37th Black History Meet
626
Piper Bowman
10
CO
Pikes Peak Athletics
2:31.70 11/17/23
2023 CO Loveland Fall Harvest
627
Blakelyn Newcomb
10
VA
Tide Swimming
2:31.70 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
628
Cayleigh Santos
9
MA
South Jersey Aquatic Club
2:31.73 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
629
Nicole Zimmermann
10
PC
Alto Swim Club
2:31.77 3/29/24
Alto Rock the Blocks Invitatio
630
Penelope Ozanus
10
ST
Nitro Swim Team
2:31.78 1/12/24
2024 ST TXLA New Year's Classi
631
Hayley Anderson
10
MV
Wichita Swim Club
2:31.79 2/2/24
2024 MV WSC Presidential Invitational
632
Ashley Fischer
10
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
2:31.79 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
633
Brydan Leuzzi
10
MR
Condors Swim Club
2:31.80 2/23/24
2023 MR Metro Silvers Champion
634
Clark Shaw
10
MA
PDR Swimming for Success
2:31.82 5/5/24
2024 MA FCA Spring Development Meet
635
Annaliese Saski
10
MI
Dexter Community Aquatic Club
2:31.83 1/26/24
2024 USSC Winter Invite
636
Alessandra Papa
10
SE
Excel Aquatics
2:31.84 2/15/24
2024 SE Southeastern Winter SC
637
Hailey Milliman
10
MI
Club Wolverine
2:31.85 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
638
Maeve Simpson
10
MA
Germantown Academy Aquatic Cl
2:31.86 11/3/23
2023 MA GAAC ABBC Meet
639
Kate Canida
9
IN
Hoosier Hills Otters
2:31.87 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
640
Grace Warling
9
OH
Dayton Raiders Swim Club
2:31.89 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
641
Olivia Skelton
10
FL
Blue Wave Swimming
2:31.89 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
642
Charley Hanoian
10
NC
Tac Titans
2:31.89 12/1/23
ATOM Winter Invite 2023
643
Isabella Rossi
9
PV
Occoquan Swimming
2:31.90 1/26/24
2024 USAS IMX Games
644
Anneliese Grohman
9
NC
Tyde
2:31.91 2/15/24
2024 NCS SC AG Champs
645
Aubrey Claggett
10
OH
Buckeye Swim Club
2:31.92 12/1/23
2023 NCAT Winter Invite
646
Ellery Wong
10
OR
Hillsboro Swim Team
2:31.99 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
647
Harper Johnson
10
VA
Nova South
2:31.99 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
648
Lesia Drozd
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:32.00 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
649
Natalie Heller
10
PC
Reno Aquatic Club
2:32.02 3/23/24
2024 NNA Age Group Open
650
Rosalynn Senn
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:32.03 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
651
Zoey Chappell
10
OR
Newport Swim Team
2:32.05 2/17/24
2024 Arena Short Course 10&U C
652
Skye Cinninger
10
IN
Irish Aquatics
2:32.05 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
653
Madeline Yam
10
MR
Long Island Aquatic Club
2:32.09 2/23/24
2024 MR Metro Silvers Champion
654
Kaylin Lund
9
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:32.09 3/22/24
2024 RMSC Spring Finale
655
Riddhi Subhedar
10
IL
Chicago Wolfpack Aquatic Club
2:32.11 2/18/24
2024 IL CWAC Windy City Conference Championship
656
Avery Wills
10
IN
Goshen Rays
2:32.13 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
657
Josephine Zuska
8
MI
Supernova Swim Team
2:32.19 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
658
Siena Kolb
10
CA
Palm Desert Swim Club
2:32.25 3/23/24
2024 CA Otterfest BB/B/C Short
659
Avery DeBolt
10
FL
Carrollwood Village Swim Team
2:32.27 2/9/24
CVST Last Chance Sweetheart Me
660
Reagan McClean
10
CO
Denver Swim Academy
2:32.29 11/3/23
2023 CO ACES Fall High Point I
661
Flora Hadley
10
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
2:32.30 3/22/24
2024 SC RAYS South Carolina Palmetto Championship
662
Sam Weisser
10
SE
Nashville Aquatic Club
2:32.31 12/1/23
2023 NAC SPEEDO Music City Inv
663
Josie Brons
10
IA
DES MOINES SWIMMING FEDERATION
2:32.33 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
664
Richelle Yang
10
AZ
Flying Fish Arizona Swim Team
2:32.35 2/23/24
2024 AZ Swimming SC Regional C
665
Annabelle Chang
10
CA
Alpha Aquatics
2:32.36 2/23/24
2024 Pacific Committ SC Champ
666
Lily Pettigrew
9
CA
Mission Viejo Nadadores
2:32.42 2/16/24
2024 CA MVN AAPI Lunar Festiva
667
Annabeth Sausman
9
MA
East Coast C-Cerpants
2:32.42 3/9/24
2024 MA MASI 10 & Under Short Course Championships
668
Gabri Jones
10
GA
Dynamo Swim Club
2:32.43 3/9/24
2024 GA Warren Stephens Invitational
669
Paige Kohner
10
MR
Long Island Aquatic Club
2:32.43 2/23/24
2024 MR Metro Silvers Champion
670
Ella Pinto
10
NJ
New Jersey Race Club
2:32.44 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
671
Hazel Petersen
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:32.45 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
672
Olivia Karp
9
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:32.46 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
673
Claire Connors
10
VA
Nova South
2:32.46 1/12/24
SGSA January Jump Start 2024
674
Lucy Klappenback
10
MW
Club Husker
2:32.49 2/17/24
2024 MW MAC NTS 9 and Over Mee
675
Lexi Glowiak
10
MA
Greater Philadelphia Aquatic C
2:32.56 1/13/24
2024 MA GPAC New Year's ABBC
676
Annelise Kuhnert
10
OH
Bobcat Swim Club
2:32.59 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
677
Grace Lardo
10
MI
Club Wolverine
2:32.60 3/24/23
2023 MAGS Championship Meet (S
678
Teagan Brownfield
9
IL
Hinsdale Swim Club
2:32.64 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
679
Hermine Lin
10
NJ
Whitewaters Swimming
2:32.68 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
680
Hadley Hugo
10
MI
Flint YMCA Falcons
2:32.71 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
681
Riley Hamlin
10
HI
Kamehameha Swim Club
2:32.75 4/27/24
42nd Annual Harry Mamizuka Inv
682
Lora Bitner
10
IN
Brownsburg Swim Club
2:32.79 2/9/24
2024 IN ACST Aquasprints
683
Julianna Eaton
10
OK
Jenks Trojan Swim Club
2:32.79 11/10/23
Gobbler Invitational
684
Avery Shackleford
10
MD
Monocacy Aquatic Club
2:32.79 1/27/24
2024 MAC Robert J. Hogan Memor
685
Ellie Haire
10
OH
Worthington Swim Club
2:32.81 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
686
Olivia Harrell
10
FL
Southwest Stars Swim Club
2:32.81 3/22/24
2024 FL Sunshine State Showcase
687
Sophia Liu
9
IN
Fishers Area Swimming Tigers
2:32.85 1/26/24
2024 CGAC CHASESTRONG Prelim/F
688
Maythet Lwin
10
KY
Lexington Dolphins
2:32.91 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
689
Sophia Zhang
10
CT
Cheshire Y/Sea Dog Swim Club
2:32.91 3/14/24
2024 CT Age Group Championships
690
Alice Kelty
10
IL
FMC Aquatic
2:32.92 2/10/24
2024 PX3 Valentine Open
691
Ellie Bonomo
10
CA
San Dimas Aquatics
2:32.95 12/8/23
2023 CA SCAT/SCS WAG
692
Louka Sarwat
10
NE
Weymouth Club Waves
2:32.95 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
693
Emma Lu
10
PC
Milpitas Aquatic Club
2:32.99 3/15/24
2024 Spring Age Group Champion
694
Abigail Contreras
10
CA
South Gate Aqua Coalition
2:32.99 4/27/24
2024 CA SCSL Spring Meet #3
695
Nola Molter
9
MI
Club Wolverine
2:33.00 1/26/24
2024 USSC Winter Invite
696
Claire Dera
10
FL
Bolles School Sharks
2:33.00 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
697
Hadley Edwards
10
IN
Brownsburg Swim Club
2:33.02 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
698
Addison Chung
10
FL
Sarasota Sharks
2:33.03 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
699
Isabella Gonzalez
10
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
2:33.04 12/8/23
2023 CA SCAT/SCS WAG
700
Mary Inniger
10
MI
Dexter Community Aquatic Club
2:33.05 2/23/24
SST "Last Chance" Meet
701
Emma Combet
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:33.07 3/22/24
2024 RMSC Spring Finale
702
Freja Symreng
10
MN
Riptide Swim Team
2:33.08 3/1/24
2024 MN MAN Minnesota Regional
703
Emma Danzinger
9
WI
Badger Aquatics Club
2:33.14 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
704
Sophie Warvel
10
IN
Jay County Swim Club
2:33.14 2/24/24
2024 IN CARDOAK Last Chance Invite
705
Zoe Badziong
10
LE
Heat- Hudson Explorers Aquatic
2:33.18 3/8/24
2024 LE 14UAGChamps
706
Madeleine Gould
10
MR
Badger Swim Club
2:33.18 1/12/24
2024 CT CPAC January TrialsFinals
707
Audrey Iacco
10
MI
Birmingham Family YMCA
2:33.20 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
708
Aria Trusty
10
IN
Newburgh Sea Creatures
2:33.22 3/1/24
2024 Spring SW ISI Divisional
709
Sydney Hines
10
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
2:33.28 2/16/24
MAC Hosted 2024 Gulf 14 & Unde
710
Miq Taylor
10
NT
Lakeside Aquatic Club
2:33.29 2/2/24
Heart Racer
711
Nina Schade
10
AM
Fox Chapel Killer Whales
2:33.30 3/16/24
2024 AM SC PEAQ Last Splash
712
Lily Comstock
10
NE
Charles River Aquatics
2:33.30 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
713
Kenzie Dzierwa
10
IL
Hornet Age Group Swim Club
2:33.31 2/9/24
2024 IL WCS Feb Frenzy
714
Mila Allen
10
CO
Falfins Swimming
2:33.35 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
715
Nora Eannotti
10
CT
Rapids Swim Team
2:33.35 1/26/24
2024 USAS IMX Games
716
Aya Yarbilova
10
AM
Bethel Park Recreation Swim Te
2:33.37 2/23/24
2024 AMS Silver Champs
717
Maya Coleman
10
GA
SwimAtlanta
2:33.38 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
718
Olivia Wolfgram
9
NI
Victor Swim Club
2:33.40 3/15/24
2024 14 and Under Championship
719
Elise Chuang
9
PC
Palo Alto Stanford Aquatics
2:33.41 3/15/24
2024 Spring Age Group Champion
720
Cora Pieters
10
IN
Valparaiso Swim Club
2:33.41 3/4/24
2024 IN MSC Blast off to state Time Trial
721
Keira Renick
10
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:33.43 10/14/23
2023 TYR Pumpkinfest Swim Meet
722
Riley Robertson
9
MN
Velocity Aquatics
2:33.45 3/1/24
2024 MN WEST Minnesota Regiona
723
Allie Schroeder
10
OH
Rocket Swim Club
2:33.45 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
724
Liv Bird
10
CT
Windsor Water Rats Express
2:33.45 3/14/24
2024 CT Age Group Championships
725
Isabel Drappatz
10
AM
Fox Chapel Killer Whales
2:33.46 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
726
Ivania Ulloa
10
MR
Flushing YMCA
2:33.46 3/15/24
2024 MR AP New York State YMCA Championships
727
Carolina Arreola
9
FL
Carrollwood Village Swim Team
2:33.48 2/9/24
CVST Last Chance Sweetheart Me
728
Sarah Beaty
10
FL
Palma Ceia Swim Team
2:33.55 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
729
Emma Pham
10
PV
Nations Capitol Swim Team
2:33.55 2/16/24
2024 ASA President's Day Class
730
Kate Carroll
10
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:33.59 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
731
Caroline Wager
10
PV
MACH
2:33.59 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
732
Alessandra Pino
10
FG
Ransom Everglades Aquatic Club
2:33.63 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
733
Kaci Hovanec
10
CA
Las Vegas Swim Club
2:33.64 1/26/24
2024 Las Vegas Swim Team Winte
734
Isla Hodge
10
CA
Socal Aquatics Association
2:33.65 2/24/24
2024 CA AAA February Orange Co
735
Genevieve Souder
10
GA
Dynamo Swim Club
2:33.67 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
736
Kara Pomerantz
10
SC
City of Charleston Southern Ma
2:33.69 10/27/23
2023 SC SCSC 18th Annual Spook
737
Mabel Seo
10
MA
PDR Swimming for Success
2:33.69 12/7/23
2023 PV NCAP Invitational
738
Linley Charette
10
CT
YMCA of Greenwich Marlins Swim
2:33.69 2/25/23
CT SC Regional Champs - GRYM
739
Teagan Miloser
10
AM
Peters Township Swim Club
2:33.71 3/23/24
2024 AM SC BPR Last Splash
740
Katie Caldwell
10
GA
SwimAtlanta
2:33.72 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
741
Caitlin Dame
10
NE
Phoenix Swimming
2:33.72 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
742
Emma Goode
10
PV
Nations Capitol Swim Team
2:33.75 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
743
Camila Cepparo
8
ST
Unattached
2:33.76 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
744
Elise Galan
10
KY
Highbridge Aquatics
2:33.76 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
745
Connie Li
9
MD
Columbia Aquatics Association
2:33.76 2/29/24
2024 MD LSC 14 & U Championshi
746
Emma Romano
10
MD
Gbsa - Greater Baltimore Swim
2:33.78 2/9/24
GBSA - 2024 Last Chance Quali
747
Emily Musser
10
MI
Mid Michigan Aquatics Hurrican
2:33.79 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
748
Nat Chelius
10
SE
Nashville Aquatic Club
2:33.79 3/1/24
2024 GA Speedo Southern Premier
749
Julia Fleming
10
OH
Upper Arlington Swim Club
2:33.84 12/1/23
2023 NCAT Winter Invite
750
Isla Wensmann
9
MN
Edina Swim Club
2:33.86 3/1/24
2024 MN EDI Minnesota Regional
751
Taylor Colquhoun
10
NT
Lakeside Aquatic Club
2:33.88 4/13/24
LAC Season Opener
752
Peyton L'Roy
10
GA
SwimAtlanta
2:33.89 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
753
Madelyn Baron
10
VA
Nova South
2:33.89 3/7/24
2024 Virginia Swimming SC Age
754
Ann Pavarolarvidya
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:33.91 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
755
Harper Totman
10
MN
West Express Swim Team
2:33.93 3/1/24
2024 MN WEST Minnesota Regiona
756
Maddie Trujillo
10
CO
North Jeffco Swim Team
2:33.94 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
757
Nessy Compton
10
MI
Greater Kalamazoo Crocs
2:33.96 1/5/24
2024 IN IA Tim Welsh Invitatio
758
Julia Czaja
10
MR
Twisters Swim Club
2:34.03 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
759
Avery Smith
10
CT
Meriden YMCA Seals
2:34.04 3/14/24
2024 CT Age Group Championships
760
Courtney Moretz
10
PV
The St. James
2:34.05 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
761
Victoria Young
10
PV
The St. James
2:34.06 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
762
Charlotte Feingold
10
MV
Kansas City Blazers
2:34.07 2/28/24
2024 MV SC Age Group Champions
763
Natalie Curnutte
10
VA
Tide Swimming
2:34.07 3/23/24
NOVA Short Course Send Off
764
Alicia Zhang
10
UT
Cache Valley Marlins Swim Team
2:34.10 2/29/24
2024 UTAGS Short Course Champi
765
Ava Quinn
9
AM
Shaler Area Swim Club
2:34.10 3/7/24
2024 AM 2024 SC Age Group Champs
766
Kashia Her
10
CC
Clovis Swim Club
2:34.12 2/16/24
2024 CCS SCY AGC
767
Emily Schnacke
10
OH
ME Lyons Anderson YMCA
2:34.12 2/15/24
2024 OH CM SC Regional Champio
768
Ashley Melvin
10
OH
Buckeye Swim Club
2:34.15 1/26/24
2024 OH UASC CLASSIC
769
Lydia Freppon
10
OH
Cincinnati Marlins
2:34.16 2/26/24
2024 OH CM Swimville USA Champ
770
Emmaline Christie
10
OH
New Albany Aquatic Club
2:34.16 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
771
Morgan Schaber
10
AM
Fox Chapel Killer Whales
2:34.18 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
772
Jordan Rioux
10
FL
Hydro4 Swimming
2:34.22 2/29/24
2024 FL Spring Age Group Championships-North
773
Gigi Barker
9
GU
Escalate Aquatic Team
2:34.23 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (T
774
Ella Ramirez
10
GU
Texas Elite Swim Team
2:34.26 1/12/24
2024 LA TAQ Mardi Gras Meet
775
Isla Smith
9
VA
Tide Swimming
2:34.27 2/16/24
2024 9-12 Southeast District
776
Kennedy Kuehn
9
WI
Verona Area Swim Team
2:34.28 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
777
Taylor Brown
10
GA
Savannah Swim Team
2:34.28 1/13/24
2024 GA Mark Case Winter Classic
778
Caitlyn McIntosh
10
NT
Mansfield Aquatic Club
2:34.30 2/2/24
MARS BB_B_C Meet 02022024
779
Brielle Knudson
10
ND
Aquastorm
2:34.31 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
780
Abigail Kingery
10
GA
SwimAtlanta
2:34.31 12/8/23
Classic City Quad Meet 2023
781
Olivia Nelson
10
NC
SwimMAC Carolina
2:34.36 2/10/24
2024 SwimMAC Fast Festival
782
Amity Zuber
10
IN
Wabash Valley Swim Team
2:34.37 12/8/23
2023 IN NAT Jingle Jamboree
783
Yihan Yang
10
AZ
Flying Fish Arizona Swim Team
2:34.39 10/6/23
2023 AZ HEAT Yuma Fall Territorial Classic
784
Sophia Tozser
10
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:34.39 1/20/24
2024 Winterfest Swim Meet
785
Avery Swift
10
MA
Greater Philadelphia Aquatic C
2:34.39 2/10/24
2024 MA JW Sweetheart Closed Developmental Meet
786
Rosie Ackermann
9
IN
Franklin Regional Swim Team
2:34.40 1/12/24
2024 IN CSC Winter Invite
787
Elin Hendricks
10
CO
Aquawolves Swimming
2:34.42 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
788
Luciana Lee
10
NC
North Carolina Aquatic Club
2:34.43 3/21/24
2024 NCAC Spring Tar Heel Stat
789
Lily Wilson
10
PV
MACH
2:34.44 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
790
Maddie Loseth
10
SN
Wolverine Aquatics Club
2:34.48 3/8/24
2024 SN Sierra Nevada Swimming 14 & Under Short Co
791
Nalani Aragona
10
FL
Treasure Coast Aquatics
2:34.48 2/29/24
2024 Florida Swimming FLAGS-SO
792
Alevia Callaway
10
NC
New South Swimming
2:34.48 2/9/24
2024 TYDE Be My Valentine Qual
793
Cloris Tjondro
10
CA
Mission Viejo Nadadores
2:34.53 2/16/24
2024 CA MVN AAPI Lunar Festiva
794
Rachel Larson
10
IA
Greater Des Moines YMCA
2:34.55 2/16/24
2024 IA IASI Age Group Championships
795
Ann Guo
9
OH
Mason Manta Rays
2:34.56 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
796
Emery Governal
10
MV
Kansas City Blazers
2:34.58 1/5/24
2024 MV TSA True Blue Igloo
797
Cora Avon
9
CA
Alpha Aquatics
2:34.59 12/8/23
2023 CA RAA/SCS WAG
798
Lena Granovsky
10
MN
St Croix Swim Club
2:34.59 2/17/23
2023 MN RSC President's Day Sw
799
Molly Hart
10
IL
Red Raider Aquatics
2:34.61 2/9/24
2024 IL RAID Valentine Classic
800
Kinlee Roppel
10
KY
Triton Swimming of Louisville
2:34.61 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
801
Morgan Hazlett
10
MA
York YMCA Swimming
2:34.64 3/8/24
2024 MA Pennsylvania YMCA Districts - Central
802
Savannah Alise
10
PC
Santa Clara Swim Club
2:34.66 3/22/24
2024 Milpitas Aquatic Club SC
803
Kayla Zhang
10
CA
Brea Aquatics
2:34.66 4/20/24
2024 CA GROUP C - SCAT April C
804
Siya Verma
10
PC
Milpitas Aquatic Club
2:34.68 11/18/23
Last Chance for Age Group Cham
805
Yazmin Schwartz
10
VA
Quest Swimming
2:34.69 2/16/24
Central District 9-12 Year Old
806
Kyra Lavigne
10
OR
Lake Oswego Swim Club
2:34.71 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
807
Katharine Sykes
10
VA
Williamsburg Aquatic Club
2:34.71 1/6/24
2024 VA ODAC Rising Star January Meet
808
Allie Suherman
10
SN
Dart Swimming
2:34.72 10/6/23
2023 SN CCA SPOOK-TACULAR AGO Swim Meet
809
Lida Tomycz
10
AM
Steel City Aquatics
2:34.72 2/23/24
2024 AMS Silver Champs
810
Michaela Richards
10
IE
Coeur d'Alene Area Swim Team
2:34.73 1/27/24
2024 Winter Open
811
Brynn Emmert
10
NE
Kingfish Rhode Island
2:34.73 5/3/24
2024 NE KING-RI MayFair Meet
812
Lingyi Li
10
PN
Wave Aquatics
2:34.75 3/21/24
2024 Northwest Region Age Grou
813
Charlotte McNulty
10
NJ
Y Greater Monmouth Swim Team
2:34.75 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
814
Ally Miller
10
NC
SwimMAC Carolina
2:34.78 3/22/24
2024 SwimMAC Tar Heel States
815
Isabelle Carroll
9
PV
Mako Swimming
2:34.80 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
816
Payton Farmer
10
PV
MACH
2:34.82 4/5/24
2023 March Madness Invitationa
817
Amelia Xu
9
NE
Charles River Aquatics
2:34.83 1/26/24
2024 NE SOLO Snowball Special
818
Zoya Sheikh
10
NI
Pack Swim Team of Pittsford
2:34.86 4/26/24
2024 NI WEBS 585 Team Challeng
819
Abigail Henry
10
CT
Meriden YMCA Seals
2:34.88 3/14/24
2024 CT Age Group Championships
820
Sophia Lu
10
PV
Potomac Marlins
2:34.89 2/24/24
2024 FXFX Forty Niner
821
Ayla Balfour
10
NC
SwimMAC Carolina
2:34.91 3/22/24
2024 SwimMAC Tar Heel States
822
Abigail Boyer
10
VA
Tide Swimming
2:34.91 1/12/24
Splash & Dash2024 Marina Elect
823
Emma Ramirez
10
NT
Texas Ford Aquatics
2:34.92 1/13/24
TFA 2024 Polar Bear
824
Olivia Manuel Faria
10
NT
Mansfield Aquatic Club
2:34.97 4/19/24
2024 NT MARS April BBBC Meet
825
Rosie Rankin
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:34.97 1/26/24
2024 USAS IMX Games
826
Claire Gustafson
10
VA
SwimRVA
2:34.98 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
827
Dilini Gamage
10
NC
Marlins of Raleigh
2:35.00 3/21/24
2024 TAC TITANS Tarheel States
828
Claire Dudebout
10
NJ
Summit Area YMCA
2:35.04 2/23/24
2024 NJ AP YMCA 12 Under State Championship
829
Clara Vandermolen
10
MA
North Penn Aquatic Club
2:35.04 2/17/24
2024 MA UDAC Closed Invite
830
Arwen Dassen
9
MR
Three Village Swim Club
2:35.07 2/23/24
2024 MR Metro Silvers Champion
831
Savannah Johnsson
10
CC
ACE Aquatics
2:35.08 2/16/24
2024 CCS SCY AGC
832
Ava Liakhovetski
10
CA
Ccat Swimmin
2:35.11 10/14/23
2023 CA PATH Fall Kickoff Seas
833
Gracie Chukhvantsev
9
MN
Life Time Minnesota Swim Team
2:35.16 4/14/24
2024 MN MNSI 2nd Annual MN Ath
834
Mila Maximov
10
IL
Patriot Aquatic Club
2:35.16 2/23/24
2024 IL SCT Winter Regional Ch
835
Ella Kichline
10
MA
Keystone Aquatics
2:35.16 10/20/23
2023 MA KA Spooky Splash ABBC Invitational
836
Scarlet Tomlinson
10
MD
Fox Swim Club
2:35.16 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
837
Chloe Choi
10
CA
Blast Sharks
2:35.18 2/23/24
2024 Pacific Committ SC Champ
838
Emily Brand
10
PV
Nations Capitol Swim Team
2:35.18 3/22/24
2024 SA Spring Championships
839
Jenna Greenwell
10
MD
Sprc Stingrays
2:35.20 2/29/24
2024 MD LSC 14 & U Championshi
840
Aria Grabisch
10
PC
Palo Alto Stanford Aquatics
2:35.21 11/30/23
2023 Holiday Swim Festival
841
Ava Senn
10
IN
Carmel Swim Club
2:35.21 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
842
Jill Kerkman
9
NT
Texas Ford Aquatics
2:35.22 2/16/24
North Texas Short course 14 &
843
Aria Herbst
10
OH
Mason Manta Rays
2:35.24 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
844
Adelyn Patton
10
OH
Dayton Raiders Swim Club
2:35.28 12/8/23
2023 OH Mako Holiday Spirit C
845
Caroline Ni
10
AR
Jets Aquatic Club
2:35.31 9/29/23
2023 Tiger Fall Splash
846
Alivia Singley
10
MA
Boyertown Area YMCA
2:35.31 3/22/24
2024 WV PA YMCA State Championships
847
Mira Emhoff
10
PC
Orinda Aquatics
2:35.32 3/23/24
TERA SCY C/B/BB+ Meet
848
Amber Cahoy
10
NE
Maine Gators
2:35.33 3/7/24
2024 NE SAC NES Gold Championship
849
Avery Johnson
10
ST
Nitro Swim Team
2:35.34 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
850
Ella Morales
10
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:35.36 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (N
851
Elise Kneuertz
10
OH
New Albany Aquatic Club
2:35.38 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
852
Ava Baley
9
NC
Asheville Jewish Comm. Center
2:35.38 3/15/24
2024 STAR Tarheel States
853
Isabela Romero
10
MR
Long Island Aquatic Club
2:35.38 2/23/24
2024 MR Metro Silvers Champion
854
Calli Carter
10
WI
Schroeder YMCA Swim Team
2:35.39 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
855
Quinn Reinke
10
KY
Lakeside Swim Team
2:35.39 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
856
Alice Coulter
9
VA
Nova South
2:35.40 3/21/24
2024 SwimRVA Shamrock Showdown
857
Finley Wilson
10
CC
Clovis Swim Club
2:35.42 2/16/24
2024 CCS SCY AGC
858
Celina Wang
10
CA
Rose Bowl Aquatics
2:35.42 12/8/23
2023 CA SCAT/SCS WAG
859
Abigail Kimber
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:35.49 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
860
Abby Hohenbery
10
IL
Peoria Area Water Wizards
2:35.56 12/8/23
2023 FOX Holiday Classic
861
Claire Wetta
9
SE
Birmingham Swim League
2:35.56 2/2/24
2024 SE BSL Region 3 Champions
862
Paige Seesholtz
10
IE
Spokane Waves Aquatic Team
2:35.60 11/10/23
2023 Adam England Memorial Fal
863
Allie Rojas
10
GU
The Woodlands Swim Team
2:35.65 1/12/24
2024 TWST Speedo Winter Classi
864
Mirah Ellison
10
GA
Low Country Aquatic Club
2:35.65 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
865
Jane Brinkman
10
MN
Edina Swim Club
2:35.66 3/1/24
2024 MN EDI Minnesota Regional
866
Reagan Coon
10
IN
Rochester Royals Swim Club
2:35.68 3/1/24
2024 Spring NE ISI Divisional
867
Francie Lehr
10
SE
Huntsville Swim Association
2:35.78 1/12/24
2024 HSA TYR Invitational
868
Cameron Natale
10
NJ
New Jersey Race Club
2:35.79 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
869
Maddison Huitt
10
SI
North Coast Aquatics
2:35.80 3/9/24
2024 SI 14U AGE GRP CHAMPIONSH
870
Madison Villagracia
10
MR
Three Village Swim Club
2:35.81 1/26/24
2024 USAS IMX Games
871
Kelsie Cook
10
OH
Northern KY Clippers
2:35.85 12/1/23
Cardinal Christmas Classic
872
Elsie Kimbrell
10
AZ
Swim Neptune
2:35.86 2/16/24
32nd Annual Lost Dutchman Invi
873
Evelyn Smith
10
CA
Rose Bowl Aquatics
2:35.86 2/23/24
2024 Pacific Committ SC Champ
874
Sofia Sanchez-Lara
9
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:35.90 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (A
875
Samantha Patten
10
OH
Mason Manta Rays
2:35.91 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
876
Parker Nesmith
10
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:35.92 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (K
877
Cecily Clifton
10
IL
New Trier Aquatics
2:35.97 2/16/24
2024 IL WSO North Shore Conference Championships
878
Emerson Bushong
10
IN
Fort Wayne Swim Team
2:35.98 11/3/23
2023 IN SCA Fall in the Pool Invitational
879
Braxton Shepard
9
GU
The Woodlands Swim Team
2:35.98 1/12/24
2024 TWST Speedo Winter Classi
880
London Ring
10
NE
Crimson Aquatics
2:35.99 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
881
Quinn Taylor
10
CA
Los Angeles Swim Club
2:36.00 3/23/24
2023 CA PVST March Spring Flin
882
Maya Thynes
10
AK
Viking Swim Club
2:36.01 4/5/24
2024 AK 2024 Savannah Cayce SE Champs
883
Charlie Tench
9
CO
Riptide Swim Team
2:36.01 12/15/23
2023 CO Loveland Holiday Showd
884
Alicia Kang
10
NT
Lakeside Aquatic Club
2:36.01 4/13/24
LAC Season Opener
885
Katherine Ballis
9
GU
The Woodlands Swim Team
2:36.02 1/12/24
2024 TWST Speedo Winter Classi
886
Sonja Capella
10
MR
Rivertown Aquatics
2:36.03 2/23/24
2023 MR Metro Silvers Champion
887
Brooklyn Dalton
10
PV
Nations Capitol Swim Team
2:36.05 12/7/23
2023 PV NCAP Invitational
888
Aliza Gardner
10
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:36.06 3/15/24
2024 Swim Atlanta Best of the
889
Rebecca Viollis
10
MR
Sachem Swim Club
2:36.06 1/12/24
2024 TVSC MR TJ Kelly Memorial
890
Karleigh Dolan
10
VA
Lynchburg Aquatic Club
2:36.06 1/27/24
2024 SMAC Winter Invitational
891
Joyce Luo
10
CA
Brea Aquatics
2:36.12 12/8/23
2023 CA RAA/SCS WAG
892
Olivia Hartnagel
9
MR
Three Village Swim Club
2:36.14 1/26/24
2024 USAS IMX Games
893
Ira Gupta
9
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:36.16 12/14/23
2023 Riley Eaton Holiday Invit
894
Logan Cotter
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:36.17 2/23/24
2024 IL HSC Winter Regional Ch
895
Allison Lo Bianco
10
IL
Chicago Park District
2:36.18 12/2/23
2023 IL CWAC RISE Mid Season Challenge
896
Kennedy Kirksey
10
NT
Mansfield Aquatic Club
2:36.21 2/16/24
North Texas Short course 14 &
897
Henley Murse
10
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:36.22 1/20/24
2024 Winterfest Swim Meet
898
Cristina Perdomo
10
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
2:36.23 11/11/23
2023 Rays IMX IMR Invite
899
Maiya Tam
10
CA
Brea Aquatics
2:36.24 4/20/24
2024 CA GROUP C - SCAT April C
900
Erin Eum
9
CA
Maywood Sparks Swim Team
2:36.24 2/17/24
2024 Metro Committee Short Cou
901
Charlotte Kelly
10
NJ
Y Greater Monmouth Swim Team
2:36.24 2/23/24
2024 NJ AP YMCA 12 Under State Championship
902
Sophia Zhang
10
OK
King Marlin Swim Club
2:36.25 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
903
Veronica Ni
10
MS
Shock Wave Aquatic Team
2:36.25 2/15/24
2024 MS MSI Short Course State Championship
904
Sam Dougherty
10
LA
Franco's Fins
2:36.25 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
905
Mila Janssen
10
NJ
Princeton Piranhas Swim Team
2:36.25 2/24/24
2024 12 & Under Silver Bronze
906
Eleanor McCamish
10
NJ
Y Greater Monmouth Swim Team
2:36.25 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
907
Daphne Grotenhuis
10
WI
Oregon Community Swim Club
2:36.28 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
908
Taylor Wilhoit
10
OZ
Parkway Swim Club
2:36.28 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
909
Katie Hollenbeck
10
OK
Aquatic Club of Enid
2:36.29 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
910
Sadie Moore
10
NE
Stowe Swimmers
2:36.32 2/16/24
2024 NE UVAC 10 & Under Championship
911
Madison Tsai
10
CA
Swim Torrance
2:36.33 11/11/23
2023 CA CITI Fall Festival
912
Leah Yeon
10
MI
Midland Dolphins
2:36.33 12/1/23
2023 EGRA Winter Washout
913
Maddelyn Montana
10
NC
Greensboro Community YMCA
2:36.37 1/12/24
SGSA January Jump Start 2024
914
Sofi Slogrove
10
FG
Swim Fort Lauderdale
2:36.38 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
915
Angie Cenarruzabeitia
10
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
2:36.38 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
916
Yimo Liu
9
PC
Milpitas Aquatic Club
2:36.39 11/4/23
QSS Short Course Distance/CBA+
917
Ruby Frey
9
CO
Fort Collins Area Swim Team
2:36.41 2/16/24
2024 CO FAST Aquarius Last Cha
918
Harper Duddleston
10
AZ
Rio Salado Swim Club
2:36.43 2/23/24
2024 AZ Swimming SC Regional C
919
Iris Tan
10
CA
Dare Aquatics
2:36.43 2/17/24
2024 Metro Committee Short Cou
920
Kinsley Riancho
10
OH
Huber Heights Hurricanes
2:36.43 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
921
Sophie Hao
10
OH
Mason Manta Rays
2:36.47 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
922
Lena Gaubert
10
LA
Thibodaux Regional Swim Club
2:36.47 2/22/24
2024 LA Louisiana Age Group Short Course State Cha
923
Reagan George
10
AM
Allegheny North Swim Club
2:36.49 3/16/24
PRA Last Splash
924
Annabel Theccanat
10
IL
Coho Swim Club
2:36.50 2/23/24
2024 IL SCT Winter Regional Ch
925
Keira Kelly
10
OH
Dayton Raiders Swim Club
2:36.51 11/10/23
2023 OH RAYS City of Mason Nov
926
Daisy Lange
8
GA
Summit Family YMCA Titans
2:36.51 3/22/24
2024 GA Central Divisional Championships
927
Piper Eddy
10
VA
Stingrays Swim Team
2:36.51 2/16/24
2024 North District 9-12 Champ
928
Hanna Chae
10
MR
Condors Swim Club
2:36.52 2/23/24
2023 MR Metro Silvers Champion
929
Fiona O'Connell
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:36.53 3/14/24
2024 PV 14 & Under Championshi
930
Ryan Rich
9
ST
Nitro Swim Team
2:36.56 2/2/24
2024 ST STX Championship - Bel
931
Maggie Karamian
10
MD
Naval Academy Aquatic Club
2:36.56 1/20/24
2024 Duck Bowl
932
Dior Webb
10
PN
Seattle Metropolitan Aquatic
2:36.59 1/27/24
2024 PN SMAC IMXIMR Invitational
933
Maivy Le
10
AM
Millcreek Swim Team
2:36.59 3/23/24
2024 AM SC BPR Last Splash
934
Jessica Kram
10
IL
Fox Valley Swim Team
2:36.60 2/23/24
2024 IL TIDE Winter Regional Championship
935
Elise Greiber
10
MN
Minnetonka Swim Club
2:36.62 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
936
McKenna Kay
10
NJ
Greater Somerset County YMCA
2:36.64 1/5/24
2024 GSCY NEW YEAR'S SPLASH
937
Ruby Benedict
10
NM
Roadrunners of Albuquerque Aq
2:36.66 2/17/24
2024 NM Last Chance
938
Reid Crider
10
KY
Swimchester Sailfish
2:36.67 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
939
Katie Kennedy
9
CT
New Canaan YMCA Caimans
2:36.68 12/8/23
2023 MR AP CIYFLY Holiday Invitational
940
Molly Miller
10
WI
Green Bay Swim Club
2:36.69 1/5/24
2024 MAC Short Course Midwest
941
Madeline Orani
10
WI
Madison Aquatic Club
2:36.72 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
942
Alice Kamm
10
IL
B.R. Ryall YMCA Swim Team
2:36.73 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
943
Maggie Franz
10
OH
Mason Manta Rays
2:36.74 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
944
Zoa Bruno
10
CO
Univ of Denver Hilltoppers
2:36.75 2/23/24
2024 CO CSI SCY Age Group Cham
945
Adelyn Bennington
10
NJ
Lakeland Hills YMCA
2:36.75 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
946
Francesca Garcia
10
SI
Pacific Swim
2:36.76 11/30/23
2023 Holiday Swim Festival
947
Reese Kavanaugh
10
WI
Oregon Community Swim Club
2:36.77 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
948
Cami Moreira Aviles
10
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:36.77 3/22/24
2024 RMSC Spring Finale
949
Kyleigh Murphy
10
GA
Gwinnett Aquatics
2:36.80 3/22/24
2024 GA Northeastern Divisionals
950
Addy Meisel
10
NC
Waves of Wilmington Swim Team
2:36.83 1/12/24
2024 BAC BATTLE at the BEACH
951
Clara Baack
10
MW
Greater Omaha Aquatics Leopard
2:36.84 3/8/24
2024 MW Midwestern Short Cours
952
Clara Burton
10
NC
Enfinity Aquatic Club
2:36.85 10/13/23
EAC Autumn Invitational 2023
953
Adelyn Pham
10
PC
QuickSilver
2:36.88 3/22/24
2024 Milpitas Aquatic Club SC
954
Sydney Morris
10
UT
Cedar Swim Club
2:36.88 2/14/24
2024 CSC Final Countdown
955
Chloe Shockley
10
AK
Chugiak Aquatics Club
2:36.88 12/8/23
2023 AK Central Area Championship
956
Dalyah Bouti
10
FG
South Florida Aquatic Club
2:36.88 2/23/24
2024 FG SCY BB Championships S
957
Jacqueline Chen
9
NT
Lakeside Aquatic Club
2:36.93 4/13/24
LAC Season Opener
958
Kiley Natali
10
AM
Allegheny North Swim Club
2:36.93 3/16/24
PRA Last Splash
959
Fiona Yang
10
MR
Empire Swimming
2:36.94 2/23/24
2023 MR Metro Silvers Champion
960
Izzy Bialy
10
MD
Naval Academy Aquatic Club
2:36.94 12/2/23
2023 NAAC Holiday Blast
961
Maliyah Wermiel
9
SI
South Bay Aquatics
2:36.95 12/15/23
2023 SI Winter Age Group Champ
962
Layla Brackett
9
GA
Carpet Capital Aquatics Club
2:36.95 3/15/24
2024 GA Northwestern Divisonal Championship
963
Stella Shirley
10
UT
Wasatch Front Fish Market
2:36.96 11/17/23
2023 MAC Thanksgiving Invitati
964
Julianne Abbott
9
VA
Nova South
2:36.96 1/12/24
SGSA January Jump Start 2024
965
Ava Rahimi
10
CA
Socal Aquatics Association
2:36.97 11/17/23
2023 CA MVN Turkey Classic
966
Lauren Tain
10
PV
MACH
2:36.99 2/23/24
2024 Machine Spring Qualifier
967
Leo Franco
10
IL
NASA Wildcat Aquatics
2:37.00 10/28/23
LFSC Monster Mash
968
Carsyn Guggenbiller
9
IN
Jay County Swim Club
2:37.00 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
969
Lilliana Breyer
9
MN
Life Time Minnesota Swim Team
2:37.02 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
970
Charlotte Teufel
10
OH
Blue Ash YMCA
2:37.06 3/15/24
2024 LE Greal Lakes Y Meet
971
Dionna Estephan
10
AZ
Scottsdale Aquatic Club
2:37.07 2/24/23
2023 AZ AZSI SC Regional Championship (SAC)
972
Julia Kosowski
9
PV
Mako Swimming
2:37.08 2/3/24
2024 PV MAKO Qualifier
973
Hannah Park
10
AZ
Life Time Arizona Swim Team
2:37.10 2/23/24
2024 AZ AZSI SC Regionals @AZAC
974
Maika Miyata
10
MI
Club Wolverine
2:37.11 11/17/23
SST Fall Classic
975
Frankie Gleeson
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:37.12 12/1/23
2023 Speedo Gator Holiday Clas
976
Olivia Tricano
10
CA
Seal Beach Swim Club
2:37.13 2/24/24
2024 CA ORCA February Orange C
977
Simone Fredericks
10
CO
Colorado Springs Swim Team
2:37.13 12/1/23
2023 CO CSI Pioneer Open
978
Jordan Ho
10
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.13 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (K
979
Sophia Parrotta
10
NJ
Lakeland Hills YMCA
2:37.13 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
980
Emma Litschke
10
GA
Ace Aquatic Club
2:37.14 3/22/24
2024 GA Central Divisional Championships
981
Charlotte Zhong
10
IL
Hinsdale Swim Club
2:37.15 11/17/23
2023 IL HSC FMC Speedo Classic
982
Mia Jukic
9
MR
Asphalt Green
2:37.15 3/8/24
2024 MR SC Junior Metropolitan
983
Gabriella Botello
8
FL
Gulf Coast Swim Team
2:37.16 2/16/24
2024 GCST FRIDAY NIGHT TIME TR
984
Elise Howes
10
KY
Swimchester Sailfish
2:37.16 3/8/24
2024 12 & UNDER Kentucky SCY C
985
Annie Heit
10
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:37.17 1/13/24
2024 YBAC Blizzard Invitationa
986
Amilia Norman
10
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:37.19 2/23/24
2024 Spring Area 3 Championshi
987
Alexis Miele
10
MR
Asphalt Green
2:37.19 3/2/24
2024 MR AGUA Last Chance Invit
988
Katherine James
10
PV
Nations Capitol Swim Team
2:37.20 11/4/22
2022 Mid-Atlantic AG Champions
989
Henriette Scudder
10
NJ
Central Jersey Aquatic Club
2:37.22 3/14/24
2024 NJS & Scarlet Gold Champi
990
Chloe Liu
9
OH
Mason Manta Rays
2:37.24 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
991
Addison Magnus
10
FL
Southwest Stars Swim Club
2:37.24 1/12/24
2024 FAST Polar Bear Plunge
992
Abby Smith
10
MR
Long Island Express
2:37.24 2/9/24
2024 MR LIE Second Chance Meet
993
Sofia Leal
10
IL
Academy Bullets Swim Club
2:37.26 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
994
Arisa Yamamoto
10
GU
Dads Club Swim Team
2:37.29 2/16/24
2024 Gulf 14 & Under Champs (D
995
Ellie Forman
10
OZ
Metro East Titans Swimming
2:37.31 2/23/24
2024 OZ Division I Championship
996
Aloisa Permar
9
AM
Steel City Aquatics
2:37.31 1/27/24
2024 AM PTSC Single Age High Point
997
Kylie Choi
10
PV
MACH
2:37.34 2/23/24
2024 Machine Spring Qualifier
998
Violet Fleming
10
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
2:37.36 3/22/24
2024 SC RAYS South Carolina Palmetto Championship
999
Bellamy Elrod
9
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
2:37.38 2/16/24
2024 GA Age Group State Champi
1000
Eloise Wichman
10
WI
Waukenna Express Swim Team
2:37.39 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application