Texas Swimming
Boys Age 5 to 10
100 Yards Backstroke
Short Course Yards (SCY)
Rankings by Career Best We offer two types of swimmer rankings:Current Season and Career Best. The Current Season rankings only include results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024.The Career Best rankings are based upon career best times for each event. This set of rankings is based upon career best times for the 100 Yards Backstroke. Age is the swimmer's age on 5/20/2024 .
Swimmer
Current Age
Team
Time
Date
Swim Meet
1Adric Lam 10 Lakeside Aquatic Club 1:07.26 2/29/24 Texas Age Group
2Anthony Li 10 Nitro Swim Team 1:08.32 2/29/24 Texas Age Group
3Gabriel Laurito 10 Sharks Swim Club 1:08.36 2/29/24 Texas Age Group
4Cub Stickels 10 Texas Ford Aquatics 1:09.23 2/29/24 Texas Age Group
5Marcus Ognoskie 10 Longhorn Aquatics 1:09.51 12/07/23 ST TXLA Jingle
6Maverick Lippe 10 Nitro Swim Team 1:09.69 2/29/24 Texas Age Group
7Ashton Womack 10 Eagle Swimming Associ 1:10.25 2/29/24 Texas Age Group
8Max Norton 10 Nitro Swim Team 1:10.44 2/29/24 Texas Age Group
9Michal Valko 10 Dallas Mustangs 1:10.46 2/29/24 Texas Age Group
10Ryan Lemons 10 Cypress Fairbanks Swi 1:10.94 2/29/24 Texas Age Group
11Tyler Durkin 10 Alamo Area Aquatic As 1:11.38 2/16/24 ST STAGS Champi
12Tate Clowe 10 West Texas Typhoon 1:11.70 2/29/24 Texas Age Group
13Kevin Xiang 10 Katy Aquatic Team For 1:11.88 2/16/24 Gulf 14 & Under
14Wyatt Watkins 10 Mansfield Aquatic Clu 1:12.04 2/16/24 North Texas Sho
15Ezrah Shapiro 10 Capital of Texas Aqua 1:12.25 2/16/24 ST STAGS Champi
16Owen Hawkins 10 Ambush Swimming 1:12.73 2/29/24 Texas Age Group
17Kyle de Vries 10 Alamo Area Aquatic As 1:13.28 2/29/24 Texas Age Group
18Sutton Schauer 10 Cor 1:13.53 2/29/24 Texas Age Group
19Daniel Rauber 9 Lakeside Aquatic Club 1:13.69 1/05/24 LAC Ice Breaker
20Grayson Stallworth 10 Houston Hydra 1:13.85 2/29/24 Texas Age Group
21Reed Taylor 10 Ambush Swimming 1:13.88 2/29/24 Texas Age Group
22Jackson Bush 10 Lakeside Aquatic Club 1:14.04 1/19/24 COPS Greater So
23Ethan Heimbaugh 10 Swim Streamline at No 1:14.07 2/29/24 Texas Age Group
24Allen Phan 9 Tomball Area Swim Clu 1:14.15 9/09/23 Navy v Red Meet
25Ethan Pan-Wang 10 Metroplex Aquatics 1:14.28 2/16/24 North Texas Sho
26Abel Heavrin 10 Eagle Swimming Associ 1:14.57 12/01/23 Gulf Age Group
27Dat Vo 10 Life Time Swim Dallas 1:14.59 12/01/23 MAC Winter Invi
28Isaac Schaefer 9 Nitro Swim Team 1:14.59 2/16/24 ST STAGS Champi
29Jaxton Allen 10 Texas Ford Aquatics 1:14.60 2/16/24 North Texas Sho
30Garrett Hoolihan 10 Tomball Area Swim Clu 1:14.62 1/12/24 LA TAQ Mardi Gr
31Asa Keeler 10 City Of Midland Swim 1:14.75 2/29/24 Texas Age Group
32Misha Alpatov 10 Nitro Swim Team 1:14.98 2/16/24 ST STAGS Champi
33Bryce Magee 10 Nitro Swim Team 1:15.05 2/10/24 ST NTRO Fiery F
34Prin Songchitruksa 10 Cypress Fairbanks Swi 1:15.21 2/02/24 Fleet Mardi Gra
35Garrett Hoolihan 10 Tomball Area Swim Clu 1:15.49 2/16/24 Gulf 14 & Under
36Dean Pester 10 El Paso Aqua Posse 1:15.69 2/17/24 BD BLST Arctic
37Christian Kilpatrick 10 City of Plano Swimmer 1:16.02 2/24/24 Mustache Madnes
38Cooper Redden 10 South Shore Sails 1:16.26 2/16/24 Gulf 14 & Under
39Alex Toth 10 Swim Streamline at No 1:16.28 2/02/24 Fleet Mardi Gra
40Spencer Willis 10 Blue Tide Aquatics 1:16.64 1/19/24 COPS Greater So
41John Christensen 10 City Of Midland Swim 1:16.84 2/16/24 WT Flatland Wes
42Carter Murray 10 Cor 1:16.96 2/16/24 North Texas Sho
43Martin Herceg 10 Lone Star Aquatic Clu 1:17.03 4/13/24 ST LSAC 4th Ann
44Jackson Deaton 10 Nitro Swim Team 1:17.04 1/19/24 COPS Greater So
45Elijah McCoy 10 First Colony Swim Tea 1:17.08 2/02/24 Fleet Mardi Gra
46Toby Smeltzer 10 Eagle Swimming Associ 1:17.14 1/19/24 COPS Greater So
47Collier Shultz 9 Spring Swim Team 1:17.35 4/13/24 MAC 2024 April
48Carson Kleeman 10 Blue Tide Aquatics 1:17.38 2/16/24 Gulf 14 & Under
49Colin Carandang 10 Swim Houston Aquatics 1:17.64 2/16/24 Gulf 14 & Under
50Vance Habern 10 Lakeside Aquatic Club 1:17.64 2/16/24 North Texas Sho
51Hunter Nelson 10 Montgomery Aquatic Ra 1:17.69 1/19/24 MAC Neon New Ye
52Liam Kuo 10 The Woodlands Swim Te 1:17.75 2/16/24 Gulf 14 & Under
53Tristan Cary 10 Alamo Area Aquatic As 1:17.80 1/19/24 COPS Greater So
54Ryan Huang 10 Waterloo Swimming 1:17.96 2/02/24 ST STX Champion
55Liam Madsen 10 Lone Star Aquatic Clu 1:18.02 1/19/24 ST AAAA-NS Fros
56Armani Benjamin 9 Tomball Area Swim Clu 1:18.47 2/16/24 Gulf 14 & Under
57Kyle Pacoma 10 Cypress Fairbanks Swi 1:18.52 2/02/24 Fleet Mardi Gra
58Evan Valenzuela 10 Lakeside Aquatic Club 1:18.53 12/08/23 LAC Jingle Bell
59Caden Qu 10 Nitro Swim Team 1:18.97 2/02/24 ST STX Champion
60Mickey Gentry 10 Academy of Texas Aqua 1:19.09 2/24/24 ATAC 6th Jerry
61Andrew Shen 10 Whitecaps of Westlake 1:19.16 4/27/24 ST WOW Wildflow
62Dominic Bell 10 Swim Streamline at No 1:19.22 1/12/24 SSAN 2024 Winte
63Simon Absher 10 Lakeside Aquatic Club 1:19.28 4/13/24 LAC Season Open
64Logan Evans 10 Life Time Swim Dallas 1:19.31 2/24/24 ATAC 6th Jerry
65Ethan Hao 10 Nitro Swim Team 1:19.35 1/19/24 COPS Greater So
66Henry Gonchar 9 First Colony Swim Tea 1:19.42 2/16/24 Gulf 14 & Under
67Travis Pribanic 10 Life Time Swim Dallas 1:19.44 1/19/24 COPS Greater So
68Mateo Gamboa 10 Desert Sharks Swim Cl 1:19.68 2/17/24 BD BLST Arctic
69Jonah Taplett 10 Duncan Dragons Swim T 1:19.78 2/16/24 MAC Hosted 2024
70Matthew Lyell 10 Houston Hydra 1:19.79 2/16/24 Gulf 14 & Under
71Jason Tran 9 City of Plano Swimmer 1:19.80 2/16/24 North Texas Sho
72Santi Hernandez 10 Heart of Texas Swim T 1:19.94 10/27/23 ST SASA Sombrer
73Ayan Wilson 10 Lakeside Aquatic Club 1:20.03 2/02/24 Heart Racer
74James Huh 10 Metroplex Aquatics 1:20.25 5/04/24 NT MTRO May BBB
75Joseph Sorah 10 Fit N Wise Swim Team 1:20.28 4/19/24 NT MARS April B
76Blake Henderson 10 Swim Streamline at No 1:20.39 2/02/24 Fleet Mardi Gra
77Easton Hollis 9 Rockwall Aquatic Cent 1:20.46 2/24/24 Mustache Madnes
78Jaime Claros 10 Lakeside Aquatic Club 1:20.50 4/13/24 LAC Season Open
79Lex Werbeck 10 Capital Area Aquatics 1:20.70 3/02/24 ST SCY Surge Sp
80Grayson Wiley 10 Lakeside Aquatic Club 1:20.83 10/21/23 LAC Spooky Spla
81Evan Takeda 10 Sharks Swim Club 1:21.02 2/16/24 Gulf 14 & Under
82Nick Hernandez 10 El Paso Aqua Posse 1:21.11 1/20/24 BD Reyes y Rein
83Nate Grove 10 Houston Bridge Bats 1:21.13 2/16/24 Gulf 14 & Under
84Ryker Haecker 10 Pearland Aquatics 1:21.28 2/16/24 Gulf 14 & Under
85Jase White 10 Lighthouse Aquatics 1:21.29 1/19/24 MAC Neon New Ye
86Blake Huffman 10 Arlington ISD Aquatic 1:21.38 12/08/23 AAC December BB
87Max Bothner 10 Tyler Rose Aquatic Cl 1:21.43 2/16/24 North Texas Sho
88Naru Kim 10 Waterloo Swimming 1:21.46 1/12/24 ST TXLA New Yea
89Luke Gander 10 Blue Tide Aquatics 1:21.50 2/16/24 Gulf 14 & Under
90Marco Michieletto 10 Texas Elite Swim Team 1:21.54 1/12/24 LA TAQ Mardi Gr
91Colin Campbell 10 Southwestern Aquatics 1:21.56 10/21/23 SPA Annual Fall
92Nolan McCage 10 Whitecaps of Westlake 1:21.56 12/07/23 ST TXLA Jingle
93Jace Hartz 10 Texas Elite Swim Team 1:21.62 2/16/24 Gulf 14 & Under
94Zel Obi 9 Cypress Fairbanks Swi 1:21.66 2/02/24 Fleet Mardi Gra
95Nolan Yu 10 Iron Horse Aquatics 1:21.66 3/02/24 Iron Horse End
96Joshua Sadetsky 10 Katy Aquatic Team For 1:21.80 2/16/24 Gulf 14 & Under
97Julian James 9 Katy Aquatic Team For 1:21.95 1/05/24 KATY Westpark T
98Grant Stahlin 10 Swim Streamline at No 1:22.02 12/01/23 Gulf Age Group
99Owen Bai 10 Iron Horse Aquatics 1:22.04 2/16/24 North Texas Sho
100Kai Armitage 9 The Woodlands Swim Te 1:22.11 3/01/24 GA Speedo South
101Micah Bales 10 Greater Austin YMCA S 1:22.17 2/11/24 ST YMCA Swim Y'
102Christian Jones 10 Swim Streamline at No 1:22.22 2/02/24 Fleet Mardi Gra
103Luke Li 10 Katy Aquatic Team For 1:22.22 2/02/24 Fleet Mardi Gra
104Abraham Chen 10 Lakeside Aquatic Club 1:22.26 1/05/24 LAC Ice Breaker
105Timur Akhmetov 9 The Woodlands Swim Te 1:22.32 12/01/23 Gulf Age Group
106Yukio Komatsu 9 Lakeside Aquatic Club 1:22.32 2/02/24 Heart Racer
107Eduardo Garcia-Rojas 10 EL Paso Border Land S 1:22.34 11/11/23 TURKEY SPLASH I
108Krishna Jois 9 Houston Bridge Bats 1:22.34 1/13/24 LSST January Fr
109Elliott Chaney 10 Lakeside Aquatic Club 1:22.36 2/16/24 North Texas Sho
110Kikin Guajardo 9 EL Paso Border Land S 1:22.38 10/28/23 BD SWAToberfest
111Leo Dwyer 10 Dads Club Swim Team 1:22.41 2/16/24 Gulf 14 & Under
112Loukas Arghiropol 10 Hydro Elite Aquatic T 1:22.49 12/15/23 Gulf Fall Champ
113Wyatt Erkmann 10 Houston Bridge Bats 1:22.49 2/02/24 Fleet Mardi Gra
114Kaden Tong 10 Dads Club Swim Team 1:22.50 2/16/24 Gulf 14 & Under
115Austin Poordod 10 Aqua Swift Aquatics 1:22.51 2/02/24 ST SC STX Champ
116Hunter Somers 9 Eagle Swimming Associ 1:22.58 2/16/24 Gulf 14 & Under
117Nick Young 10 Rockwall Aquatic Cent 1:22.73 2/24/24 Mustache Madnes
118Jeremy Zhan 10 Texas Ford Aquatics 1:22.83 2/03/24 NT TFA Sweethea
119Kevin Liu 8 Katy Aquatic Team For 1:22.87 2/16/24 Gulf 14 & Under
120Sohan Sativada 10 Lakeside Aquatic Club 1:23.05 4/13/24 LAC Season Open
121Parke Struthers 9 The Woodlands Swim Te 1:23.12 1/12/24 TWST Speedo Win
122Andrew Kyle 10 Nitro Swim Team 1:23.16 1/12/24 ST TXLA New Yea
123Jacob Kazakevich 10 Houston Cougars 1:23.29 12/15/23 LSST-USA Gulf F
124Bryson Balmaceda 10 Alamo Area Aquatic As 1:23.42 1/19/24 ST AAAA-NS Fros
125Fernando Oyervides Linan 10 Nitro Swim Team 1:23.45 11/05/23 ST TXLA 10&U No
126Isaac Hulbert 9 First Colony Swim Tea 1:23.46 2/16/24 Gulf 14 & Under
127Aaron Villarreal 9 EL Paso Border Land S 1:23.50 1/12/24 COM Winter Invi
128Zhimo Zuo 10 Tuan Elite Swim Team 1:23.50 2/16/24 Gulf 14 & Under
129Doyeon Kim 10 Nitro Swim Team 1:23.54 2/10/24 ST NTRO Fiery F
130Andrew Kim 10 Katy Aquatic Team For 1:23.63 2/02/24 Fleet Mardi Gra
131Kristoffer Alberts 9 Eagle Swimming Associ 1:23.67 2/16/24 Gulf 14 & Under
132Aleksandar Tasic 10 Dallas Mustangs 1:23.67 2/16/24 North Texas Sho
133Harper Li 10 EL Paso Border Land S 1:23.77 9/29/23 NM LCAT Daniel
134William Ying 9 Katy Aquatic Team For 1:23.81 2/02/24 Fleet Mardi Gra
135Blake Manos 9 South Shore Sails 1:23.88 12/15/23 Gulf Fall Champ
136Cade Lockett 10 Nitro Swim Team 1:23.99 1/12/24 ST TXLA New Yea
137Ryan Zilinskas 10 Rockwall Aquatic Cent 1:24.02 1/13/24 Mr. Freeze
138Gaines Johnson 9 Texas Gold 1:24.04 2/23/24 ST TST Bedlam a
139DAWSON WANG 10 Lakeside Aquatic Club 1:24.06 5/04/24 NT LAC May Madn
140Caleb Woo 10 Rockwall Aquatic Cent 1:24.08 2/03/24 COR BB-B-C My V
141Adam Walcher 10 Tomball Area Swim Clu 1:24.10 2/16/24 Gulf 14 & Under
142Sean Odom 10 The Woodlands Swim Te 1:24.22 2/02/24 Fleet Mardi Gra
143Brandon Yang 10 Lakeside Aquatic Club 1:24.22 1/27/23 41st Annual Gre
144Bennett Montague 8 Cypress Fairbanks Swi 1:24.34 2/16/24 MAC Hosted 2024
145Liam Van Volkenburg 10 Dads Club Swim Team 1:24.37 2/16/24 Gulf 14 & Under
146Dax Reynolds 10 Life Time Swim Dallas 1:24.38 4/19/24 NT MARS April B
147Benjamin Mu 10 San Antonio Wave 1:24.44 2/02/24 ST SC STX Champ
148Matthieu Chossiere 10 Sharks Swim Club 1:24.50 2/16/24 Gulf 14 & Under
149Graham Jones 10 Rockwall Aquatic Cent 1:24.51 11/11/23 12th annual LPA
150Carter Stallworth 10 Houston Hydra 1:24.52 12/15/23 Gulf Fall Champ
151Andrew Sun 10 First Colony Swim Tea 1:24.59 2/16/24 Gulf 14 & Under
152Darren Feng 10 Alamo Area Aquatic As 1:24.72 3/08/24 AAAA SW SCY End
153Cam Roussin 9 Eagle Swimming Associ 1:24.78 1/12/24 LA TAQ Mardi Gr
154Jasper Shen 10 Texas Elite Swim Team 1:24.88 2/17/23 LSST Gulf 12 &
155Xurui Yang 10 First Colony Swim Tea 1:25.08 1/05/24 KATY Westpark T
156Hudson Kieschnick 8 Houston Hydra 1:25.20 2/16/24 Gulf 14 & Under
157Jameson Potter 10 Lakeside Aquatic Club 1:25.20 11/11/23 LAC A-maize-ing
158Andrew Bao 9 Lakeside Aquatic Club 1:25.24 2/02/24 Heart Racer
159Richard Bailey 10 Longhorn Aquatics 1:25.25 2/02/24 ST STX Champion
160Edison Gong 10 Southwest Aqua Swim 1:25.26 2/03/24 WT Winter C Cha
161Kyle Aung 10 Houston Hydra 1:25.28 2/16/24 Gulf 14 & Under
162Austin Nguyen 10 Mansfield Aquatic Clu 1:25.28 4/19/24 NT MARS April B
163Derek Zhang 10 Katy Aquatic Team For 1:25.39 2/16/24 Gulf 14 & Under
164Theodore Hendricks 10 City of Plano Swimmer 1:25.45 10/07/23 COR October A-B
165Sava Kantorovich 10 Lakeside Aquatic Club 1:25.49 2/02/24 Heart Racer
166Daniel Abair 10 The Woodlands Swim Te 1:25.52 2/02/24 Fleet Mardi Gra
167Marcos Butt 10 Lakeside Aquatic Club 1:25.53 4/13/24 LAC Season Open
168Micah Wood 10 Northeast Houston Aqu 1:25.54 11/10/23 BTA Turkey Spla
169Charlie Craig 10 Dads Club Swim Team 1:25.61 2/16/24 Gulf 14 & Under
170Alexander Mazry 10 Whitecaps of Westlake 1:25.61 11/10/23 AAAA ST Pete Wi
171Hayden Welter 10 Swim Houston Aquatics 1:25.62 2/16/24 Gulf 14 & Under
172Vincent Chen 10 Nitro Swim Team 1:25.79 1/06/24 ST NTRO Chilly
173Bobby Garland 9 Rockwall Aquatic Cent 1:25.82 2/16/24 North Texas Sho
174Brady Caldwell 9 Cypress Fairbanks Swi 1:25.83 2/02/24 Fleet Mardi Gra
175Tate Robinson 8 Eagle Swimming Associ 1:25.83 2/16/24 Gulf 14 & Under
176Daniel Lin 8 Dads Club Swim Team 1:25.83 2/16/24 Gulf 14 & Under
177Baraka Kogera 9 Iron Horse Aquatics 1:26.01 9/23/23 September Sprin
178Vivaan Kulkarni 10 Texas Ford Aquatics 1:26.08 5/04/24 NT MTRO May BBB
179Franco Martinez 8 EL Paso Border Land S 1:26.21 10/28/23 BD SWAToberfest
180Adam Garza 10 Eagle Swimming Associ 1:26.30 12/01/23 Gulf Age Group
181Hayes Morford 10 Iron Horse Aquatics 1:26.36 2/16/24 North Texas Sho
182Noah Hahn 9 Dads Club Swim Team 1:26.38 2/16/24 Gulf 14 & Under
183Adam Saada 10 Fulshear Racing Swim 1:26.39 2/16/24 Gulf 14 & Under
184Zachary Ballard 10 Cor 1:26.41 2/16/24 North Texas Sho
185Davis Cabaniss 10 Whitecaps of Westlake 1:26.55 4/27/24 ST WOW Wildflow
186Sebastian Borer 10 Lakeside Aquatic Club 1:26.66 1/05/24 LAC Ice Breaker
187Luke Brawn 9 Eagle Swimming Associ 1:26.92 12/15/23 LSST-USA Gulf F
188Anthony Fulmore 10 Texas Ford Aquatics 1:26.95 5/04/24 NT MTRO May BBB
189William Anderson 10 Lubbock Swim Club 1:27.10 1/12/24 COM Winter Invi
190Benjamin Christian 10 Northeast Houston Aqu 1:27.12 2/16/24 Gulf 14 & Under
191Krishnan Sundaresan 10 Lakeside Aquatic Club 1:27.34 1/05/24 LAC Ice Breaker
192Scotty Case 10 Select Team of Aquati 1:27.42 2/24/24 ATAC 6th Jerry
193Sully Lynch 9 Lakeside Aquatic Club 1:27.46 4/13/24 LAC Season Open
194Reyansh Nighojkar 10 Sailfish 1:27.53 2/02/24 ST STX Champion
195Kentaro Lange 10 Alamo Area Aquatic As 1:27.54 12/08/23 ST AAAA NS Wint
196Zachary Gomez 10 Life Time Houston Swi 1:27.55 7/08/23 GULF B & Under
197Henry Scheele 10 Life Time Swim Dallas 1:27.70 5/10/24 NT MARS May Div
198Marvin Yang 10 Nitro Swim Team 1:27.71 1/13/24 ST SC B Champio
199Noah Lawrence 10 Waterloo Swimming 1:27.78 11/03/23 ST ASC Fall Cla
200Logan Coyne 9 Waterloo Swimming 1:27.79 1/13/24 ST SC B Champio
201Emeric Jayr 10 Dads Club Swim Team 1:27.79 2/16/24 Gulf 14 & Under
202Aryan Mukundh 10 Lakeside Aquatic Club 1:27.86 3/02/24 Iron Horse End
203Vanja Cosic 10 The Woodlands Swim Te 1:27.91 3/01/24 GA Speedo South
204Luke Reno 10 Cypress Fairbanks Swi 1:27.98 2/16/24 MAC Hosted 2024
205Ryan Reid 9 Lakeside Aquatic Club 1:28.00 4/13/24 LAC Season Open
206Graham Greenblatt 8 Tomball Area Swim Clu 1:28.17 4/13/24 MAC 2024 April
207Nolan Shaw 10 Nitro Swim Team 1:28.29 2/10/24 ST NTRO Fiery F
208Isaac Bynum 9 City Of Midland Swim 1:28.35 1/12/24 COM Winter Invi
209Miles Morris 9 Tyler Rose Aquatic Cl 1:28.36 11/03/23 TRAC East Texas
210Jaden Mundo-Tipping 10 Rockwall Aquatic Cent 1:28.44 2/24/24 Mustache Madnes
211Holden Slough 10 Lakeside Aquatic Club 1:28.47 4/13/24 LAC Season Open
212Aiden Tan 10 First Colony Swim Tea 1:28.61 12/15/23 Gulf Fall Champ
213William Zhang 10 Pearland Aquatics 1:28.62 12/15/23 Gulf Fall Champ
214William Dufour 10 West Texas Typhoon 1:28.77 1/12/24 COM Winter Invi
215Enhan Shen 10 Dads Club Swim Team 1:28.81 2/16/24 Gulf 14 & Under
216Ronan Henry 10 Lakeside Aquatic Club 1:28.81 4/13/24 LAC Season Open
217Norvin liu 10 Tuan Elite Swim Team 1:28.83 2/16/24 Gulf 14 & Under
218Miles Conant 10 Fulshear Racing Swim 1:28.84 2/16/24 Gulf 14 & Under
219Wilson Wegley 9 Lakeside Aquatic Club 1:28.84 3/01/24 AAC Open March
220Alex Organek 10 Lakeside Aquatic Club 1:28.86 4/13/24 LAC Season Open
221Haojun Jiang 9 Katy Aquatic Team For 1:28.93 1/05/24 KATY Westpark T
222Adam Bunting 10 Duncan Dragons Swim T 1:28.93 2/16/24 MAC Hosted 2024
223Jayden Zhu 10 Lakeside Aquatic Club 1:28.99 4/13/24 LAC Season Open
224Hayden Nurre 10 Lakeside Aquatic Club 1:29.01 5/04/24 NT LAC May Madn
225Conor Perez 10 Tomball Area Swim Clu 1:29.03 2/16/24 Gulf 14 & Under
226Jackson Holleman 10 Alamo Area Aquatic As 1:29.14 1/13/24 ST SC B Champio
227Wyatt Sanders 10 Northeast Houston Aqu 1:29.18 2/16/24 Gulf 14 & Under
228Zachary Chan 9 Metroplex Aquatics 1:29.20 5/04/24 NT MTRO May BBB
229Ace Cao 10 Aggie Swim Club 1:29.25 5/12/24 GU MAC May Deve
230Kevin He 9 Dads Club Swim Team 1:29.28 2/16/24 Gulf 14 & Under
231Jackson Riebel 10 Cypress Fairbanks Swi 1:29.50 2/02/24 Fleet Mardi Gra
232Patrick Alano 9 Fit N Wise Swim Team 1:29.66 2/24/24 ATAC 6th Jerry
233Wyatt Hughes 10 Sharks Swim Club 1:29.67 12/15/23 Gulf Fall Champ
234Adam Aburas 8 First Colony Swim Tea 1:29.68 11/18/23 BATS November I
235Miles Ice 10 Whitecaps of Westlake 1:29.73 1/27/24 ST WOW Last Cha
236Curran Mackey 9 Lakeside Aquatic Club 1:29.73 5/04/24 NT LAC May Madn
237Ian Lin 10 Waterloo Swimming 1:29.79 1/20/24 ST WLOO Last Ch
238Alexander Olmedo Quinones 10 Nitro Swim Team 1:29.81 11/05/23 ST TXLA 10&U No
239Kevin Do 10 Tomball Area Swim Clu 1:29.84 10/13/23 MAC October Ope
240Christopher Yuan 9 First Colony Swim Tea 1:29.90 11/10/23 GU FCST TWST Fl
241Nolan Fang 10 City of Plano Swimmer 1:29.92 2/16/24 North Texas Sho
242Rayan Anjanappa 10 Lakeside Aquatic Club 1:29.92 4/13/24 LAC Season Open
243Nolan Xi 10 Sailfish 1:29.93 10/22/23 ST FISH Great P
244Jackson Collier 8 Cypress Fairbanks Swi 1:29.93 2/16/24 MAC Hosted 2024
245Sebastian Bezboruah 9 EL Paso Border Land S 1:29.94 2/24/24 BD Junior SCY C
246Marshal Adhikari 9 Eagle Swimming Associ 1:30.05 2/16/24 Gulf 14 & Under
247Patrick Eames 10 Lakeside Aquatic Club 1:30.06 5/04/24 NT LAC May Madn
248Kaleb Rayamajhi 10 Lakeside Aquatic Club 1:30.10 3/01/24 AAC Open March
249Dante Brix 10 First Colony Swim Tea 1:30.14 2/16/24 Gulf 14 & Under
250Michael Castaneda 10 Escalate Aquatic Team 1:30.16 2/16/24 Gulf 14 & Under
251Josh Orr 10 Dads Club Swim Team 1:30.16 2/16/24 Gulf 14 & Under
252Marek Shepko 9 Lakeside Aquatic Club 1:30.35 2/24/23 LAC Heart Racer
253Jeremy Hu 10 Lakeside Aquatic Club 1:30.40 5/04/24 NT LAC May Madn
254Hoss Foreman 8 Mansfield Aquatic Clu 1:30.45 4/19/24 NT MARS April B
255Haroon Aziz 10 Escalate Aquatic Team 1:30.46 1/20/23 SPA January Inv
256Taiyun McGowan 10 Spring Swim Team 1:30.53 12/10/21 Gulf 12 & Under
257Chris Porembka 8 Fast Fins Elite 1:30.54 1/26/24 OK AESC Winter
258Micah Vargas 8 Cor 1:30.59 2/24/24 Mustache Madnes
259Noti GELBMAN 9 Lakeside Aquatic Club 1:30.60 5/04/24 NT LAC May Madn
260Jackson Reed 10 Southwest Aquatic Tea 1:30.61 3/01/24 BD- SCY Champio
261Edwin Zhang 9 Lakeside Aquatic Club 1:30.63 5/04/24 NT LAC May Madn
262Callan Gillingham 10 Houston Hydra 1:30.72 10/13/23 PACK Pretty in
263Rowan McKenzie 10 Alamo Area Aquatic As 1:30.75 3/08/24 AAAA SW SCY End
264Hudson Jaeger 10 Blue Tide Aquatics 1:30.76 2/17/23 Gulf 12 & Under
265Jasper Tee 9 Sailfish 1:30.77 7/22/23 ST AAAA Summer
266Josh Kilpatrick 9 Streamline Aquatics 1:30.78 12/15/23 ST SASA 'Tis Th
267Ben Balmaceda 8 Alamo Area Aquatic As 1:30.88 3/08/24 AAAA SW SCY End
268Kai Tong 9 Iron Horse Aquatics 1:30.98 2/16/24 North Texas Sho
269Jaxon Matthews 8 City Of Midland Swim 1:30.99 1/12/24 COM Winter Invi
270William Sheridan 10 Waterloo Swimming 1:31.02 3/02/24 ST SCY Surge Sp
271Parker Robinson 10 Sharks Swim Club 1:31.04 1/12/24 Tracey Harper-S
272Parker Li 9 Lakeside Aquatic Club 1:31.05 5/04/24 NT LAC May Madn
273Filippo Tiziani 10 Waterloo Swimming 1:31.06 3/02/24 ST SCY Surge Sp
274Rafael Gabayan 10 Katy Aquatic Team For 1:31.09 1/19/24 MAC Neon New Ye
275Lucas Pitts 10 Magnolia Aquatic Club 1:31.15 2/16/24 MAC Hosted 2024
276Caleb Ingraham 8 Alamo Area Aquatic As 1:31.16 1/13/24 ST SC B Champio
277Emilio Retana 8 El Paso Aqua Posse 1:31.25 1/12/24 COM Winter Invi
278Collin Lange 9 Alamo Area Aquatic As 1:31.30 1/13/24 ST SC B Champio
279Logan Talk 10 Iron Horse Aquatics 1:31.33 3/02/24 Iron Horse End
280Alexander Cobb 7 Metroplex Aquatics 1:31.36 10/13/23 MAC B/C October
281Cooper Bozoarth 9 Fulshear Racing Swim 1:31.44 12/15/23 Gulf Fall Champ
282Nikhil Sharma 10 Waterloo Swimming 1:31.44 1/20/24 ST WLOO Last Ch
283Malcolm Roodhuyzen 8 Dallas Mustangs 1:31.45 5/04/24 NT COPS BB & Un
284Adler Dowdy 10 Cor 1:31.49 2/24/24 Mustache Madnes
285Philip Nguyen 10 Inspire Swimming 1:31.49 1/13/24 LSST January Fr
286Asa Davidson 8 Lakeside Aquatic Club 1:31.49 1/05/24 LAC Ice Breaker
287Oliver Nielson 9 Lakeside Aquatic Club 1:31.49 11/11/23 LAC A-maize-ing
288Guillermo Aldecoa 10 Nitro Swim Team 1:31.50 12/16/23 ST NTRO Holiday
289Joel Rodriguez 10 Southwest Aquatic Tea 1:31.75 2/17/24 BD BLST Arctic
290Arthur Yang 10 Prosper Aquatic Club 1:31.80 2/24/24 ATAC 6th Jerry
291Joseph Tomicic 8 Tuan Elite Swim Team 1:31.87 12/15/23 MAC Hosted 2023
292Artin Bonakchi 9 Alamo Area Aquatic As 1:32.02 1/19/24 ST AAAA-NS Fros
293Alexander Rounsavall 10 First Colony Swim Tea 1:32.10 2/02/24 Fleet Mardi Gra
294Tristen Rakowski 9 Lakeside Aquatic Club 1:32.12 5/04/24 NT LAC May Madn
295Caius Mayo 9 Johnnie Means Aquatic 1:32.15 2/16/24 Gulf 14 & Under
296Maximus Tedeschi 10 Magnolia Aquatic Club 1:32.16 12/15/23 MAC Hosted 2023
297Connor Thompson 10 Mars Swimming 1:32.17 11/11/23 MARS November D
298Casey Liang 10 Lakeside Aquatic Club 1:32.22 5/04/24 NT LAC May Madn
299Alex Farcas 8 Metroplex Aquatics 1:32.24 5/04/24 NT MTRO May BBB
300Ayden Schiller 10 Alamo Area Aquatic As 1:32.31 1/13/24 ST SC B Champio
301Jaxson Huggins 10 South Shore Sails 1:32.33 10/20/23 SSAN Pink Out
302Ilan Berdichevskiy 10 A+ Swimming Team 1:32.33 2/03/24 NT TFA Sweethea
303Josue Guerra 10 North Channel Aquatic 1:32.36 2/16/24 Gulf 14 & Under
304Anthony Fulmore 10 Texas Ford Aquatics 1:32.36 1/13/24 TFA 2024 Polar
305Charles Chen 8 A+ Swimming Team 1:32.42 2/24/24 ATAC 6th Jerry
306Greyson Bowman 9 Texas Ford Aquatics 1:32.45 10/14/23 Select Swim Oct
307Anthony Fulmore 10 Texas Ford Aquatics 1:32.50 2/03/24 NT TFA Sweethea
308Mario Fiocca 10 Sharks Swim Club 1:32.52 1/12/24 Tracey Harper-S
309Micah Barnett 10 Life Time Houston Swi 1:32.55 11/11/23 LSST November O
310Stefan Huh 9 Metroplex Aquatics 1:32.58 2/03/24 NT TFA Sweethea
311Micah Gaston-Bell 9 Rockwall Aquatic Cent 1:32.62 2/24/24 Mustache Madnes
312AJ Burds 10 West Texas Typhoon 1:32.65 2/17/24 BD BLST Arctic
313Shaurya Nannapaneni 10 Iron Horse Aquatics 1:32.65 5/04/24 NT MTRO May BBB
314Lucas Flaws 10 Nitro Swim Team 1:32.76 2/10/24 ST NTRO Fiery F
315Callen Mayo 10 Eagle Swimming Associ 1:32.79 2/16/24 Gulf 14 & Under
316Jackson Graham 10 Lone Star Swim Team 1:32.82 2/16/24 Gulf 14 & Under
317Andrew Pala 10 Texas Ford Aquatics 1:32.83 1/13/24 TFA 2024 Polar
318Nathaniel Du 10 Nitro Swim Team 1:32.84 2/10/24 ST NTRO Fiery F
319Vihaan Evuri 10 Houston Hydra 1:32.90 2/16/24 Gulf 14 & Under
320Cael Needham 10 Houston Cougars 1:32.92 2/16/24 Gulf 14 & Under
321Aiden Hoch 10 Swim Ohana 1:32.92 11/10/23 BTA Turkey Spla
322Carson Fasullo 9 Capital of Texas Aqua 1:32.93 11/18/23 ST WOW Harvest
323Ben Garcia 10 Corpus Christi Laredo 1:32.98 9/29/23 ST SASA Sombrer
324Jacob Marchbanks 9 Magnolia Aquatic Club 1:33.22 1/19/24 MAC Neon New Ye
325Arthur Kramer 9 Inspire Swimming 1:33.22 2/16/24 Gulf 14 & Under
326Mason Vo 9 Mansfield Aquatic Clu 1:33.29 5/10/24 NT MARS May Div
327Wesley Kraftson 10 Lakeside Aquatic Club 1:33.31 3/01/24 AAC Open March
328Xander Cuellar 8 EL Paso Border Land S 1:33.40 3/01/24 BD- SCY Champio
329Tristan Cohn 8 Swim Ohana 1:33.40 12/15/23 MAC Hosted 2023
330Jack Gibson 10 First Colony Swim Tea 1:33.40 10/21/23 DADS October In
331Henley Skinner 10 Lakeside Aquatic Club 1:33.46 4/13/24 LAC Season Open
332Ryder Olivier 10 Tomball Area Swim Clu 1:33.47 2/16/24 Gulf 14 & Under
333Ian Linan-Johnson 9 The Woodlands Swim Te 1:33.53 2/02/24 Fleet Mardi Gra
334Eric Chen 10 First Colony Swim Tea 1:33.53 12/15/23 Gulf Fall Champ
335Chai Cruz 9 Alamo Area Aquatic As 1:33.57 11/20/23 AAAA AH Turkey
336Gregory Haronitis 9 Lighthouse Aquatics 1:33.58 2/16/24 Gulf 14 & Under
337William Yun 9 Nitro Swim Team 1:33.58 9/16/23 ST NTRO Steve W
338Liam Choong 9 First Colony Swim Tea 1:33.65 1/20/24 January Develop
339Andy Lin 9 EL Paso Border Land S 1:33.66 2/24/24 BD Junior SCY C
340Theodore Busto 10 Katy Aquatic Team For 1:33.66 12/15/23 Gulf Fall Champ
341Zachary Zeng 8 Waterloo Swimming 1:33.76 3/02/24 ST SCY Surge Sp
342Jack Monti 9 Whitecaps of Westlake 1:33.77 12/16/23 ST WOW Hot Choc
343Nicholas Ochoa 9 Life Time Houston Swi 1:33.84 10/28/23 BATS October In
344Ben Ma 10 Katy Aquatic Team For 1:33.84 12/15/23 Gulf Fall Champ
345Albert Wang 9 Katy Aquatic Team For 1:33.93 12/15/23 Gulf Fall Champ
346George Chen 9 First Colony Swim Tea 1:33.94 2/16/24 Gulf 14 & Under
347Jude Coreas 9 The Woodlands Swim Te 1:33.97 12/15/23 Gulf Fall Champ
348Rhett Phillips 10 Lighthouse Aquatics 1:33.98 2/16/24 Gulf 14 & Under
349Alonso Andrade 8 EL Paso Border Land S 1:33.99 2/24/24 BD Junior SCY C
350Joao Pacheco 10 Tomball Area Swim Clu 1:34.01 12/15/23 Gulf Fall Champ
351Wyatt Pearson 10 Montgomery Aquatic Ra 1:34.07 5/12/24 GU MAC May Deve
352Austin Lin 10 Power for Life 1:34.08 12/15/23 Gulf Fall Champ
353Colton Wilson 10 Swim Ohana 1:34.13 12/15/23 MAC Hosted 2023
354Eric Chu 9 Life Time Swim Dallas 1:34.23 5/10/24 NT MARS May Div
355Dylan Wall 9 Lakeside Aquatic Club 1:34.26 5/04/24 NT LAC May Madn
356Matthew Reed 10 Htx Swims 1:34.29 4/13/24 MAC 2024 April
357Sawyer Jones 10 Houston Bridge Bats 1:34.34 2/16/24 Gulf 14 & Under
358Briggs Landry 9 Pacesetters Aquatic C 1:34.37 10/14/23 Autumn Invitati
359Michael Eydelzon 9 Texas Ford Aquatics 1:34.37 2/03/24 NT TFA Sweethea
360Mauro Carrasco 8 EL Paso Border Land S 1:34.50 2/17/24 BD BLST Arctic
361Luke Marek 9 Surge Aquatics 1:34.66 4/22/23 ST SRG SCY Eart
362Christian Chen 9 Katy Aquatic Team For 1:34.68 2/16/24 Gulf 14 & Under
363Noah Bales 10 Greater Austin YMCA S 1:34.72 2/04/23 ST SRG Punxsuta
364Myles White 10 Cor 1:34.74 11/11/23 12th annual LPA
365Brian Lee 8 Katy Aquatic Team For 1:34.82 2/16/24 Gulf 14 & Under
366Charlie Toole 8 Eagle Swimming Associ 1:34.94 2/16/24 Gulf 14 & Under
367Aaron Kim 8 EL Paso Border Land S 1:34.96 2/17/24 BD BLST Arctic
368Eric Chu 9 Life Time Swim Dallas 1:35.02 3/01/24 AAC Open March
369Jacob Osadchiy 10 A+ Swimming Team 1:35.02 11/11/23 Select Swim Nov
370John Jordan 9 Iron Horse Aquatics 1:35.04 5/04/24 NT MTRO May BBB
371Tomas Humphrey 10 Tomball Area Swim Clu 1:35.18 2/16/24 Gulf 14 & Under
372Matt Tran 10 First Colony Swim Tea 1:35.18 2/16/24 Gulf 14 & Under
373Maximus Rieger 9 Lakeside Aquatic Club 1:35.26 2/02/24 Heart Racer
374Tyler Degenstein 9 The Woodlands Swim Te 1:35.27 11/10/23 GU FCST TWST Fl
375Orlando Escutia 10 Iron Horse Aquatics 1:35.43 5/04/24 NT MTRO May BBB
376Zane Williams 9 Swim Houston Aquatics 1:35.48 7/08/23 GULF B & Under
377Grant Wright 10 Cypress Fairbanks Swi 1:35.57 2/02/24 Fleet Mardi Gra
378Dane Collette 10 Dads Club Swim Team 1:35.62 2/16/24 Gulf 14 & Under
379Harper Henley 10 Academy of Texas Aqua 1:35.66 5/04/24 NT COPS BB & Un
380Bill He 9 First Colony Swim Tea 1:35.79 2/16/24 Gulf 14 & Under
381Lu Chen 10 The Woodlands Swim Te 1:35.88 10/27/23 TWST Halloween
382Kyler Jenkins 8 Amarillo Swim Team 1:35.89 2/16/24 WT Flatland Wes
383Alex Ramirez 9 EL Paso Border Land S 1:35.91 2/17/24 BD BLST Arctic
384Andrew Huang 10 First Colony Swim Tea 1:35.93 10/13/23 FCST Oct Tri Me
385Landen Schukei 10 Waterloo Swimming 1:35.99 12/02/23 ST WLOO Winter
386Ryan Johnson 9 Houston Hydra 1:36.02 2/16/24 Gulf 14 & Under
387Joseph Wishin 10 Dallas Mustangs 1:36.02 10/20/23 36th BB/B/C Hau
388Paxton Lynch 10 Lakeside Aquatic Club 1:36.02 4/13/24 LAC Season Open
389Nathan Castellanos 9 Magnolia Aquatic Club 1:36.04 12/15/23 MAC Hosted 2023
390Cam Dang 10 Lakeside Aquatic Club 1:36.19 2/02/24 Heart Racer
391Austin Huffman 10 Arlington ISD Aquatic 1:36.21 12/08/23 AAC December BB
392Sebastian Michel 8 Katy Aquatic Team For 1:36.22 2/16/24 Gulf 14 & Under
393Adrian Chavez 9 Platinum Aquatics 1:36.25 3/01/24 AAC Open March
394Xavier Tong 10 Katy Aquatic Team For 1:36.25 10/27/23 TWST Halloween
395Hudson Pitts 8 Magnolia Aquatic Club 1:36.27 2/16/24 MAC Hosted 2024
396Kolton McVicker 9 Surge Aquatics 1:36.38 11/18/23 ST SRG SCY Surg
397Zander Bish 10 Cor 1:36.38 11/11/23 12th annual LPA
398Conor MacLean 10 Sienna Premier Aquati 1:36.41 1/12/24 LA TAQ Mardi Gr
399Caden Sandate Antonetty 9 Desert Sharks Swim Cl 1:36.42 11/11/23 TURKEY SPLASH I
400Peyton Crutsinger 10 Nitro Swim Team 1:36.49 12/16/23 ST NTRO Holiday
401Caleb Fuentes 10 City Of Midland Swim 1:36.53 2/16/24 WT Flatland Wes
402Kaiden Duong 8 Lone Star Swim Team 1:36.57 12/15/23 LSST-USA Gulf F
403Tony Wang 9 Metroplex Aquatics 1:36.71 12/08/23 Best Time Chall
404Levi Mccloy 9 High Performance Aqua 1:36.71 1/13/24 ST SC B Champio
405Apollo Phan 9 Mansfield Aquatic Clu 1:36.73 4/19/24 NT MARS April B
406Tristan Ahson 10 Texas Ford Aquatics 1:36.74 5/04/24 NT MTRO May BBB
407Brooks Waldrip 10 Aqua Swift Aquatics 1:36.85 1/13/24 ST SC B Champio
408Kai Wray 9 Southwest Aquatic Tea 1:36.89 11/11/23 TURKEY SPLASH I
409Franklin Xie 10 Nitro Swim Team 1:36.97 12/16/23 ST NTRO Holiday
410Matthew Maalouf 10 First Colony Swim Tea 1:37.00 2/16/24 Gulf 14 & Under
411Daniel Plake 10 Cor 1:37.01 6/10/23 COR "Beat the H
412Gavin Quickstad 8 Lakeside Aquatic Club 1:37.03 5/04/24 NT LAC May Madn
413Panshul Donthireddy 10 Texas Ford Aquatics 1:37.04 5/04/24 NT MTRO May BBB
414Anthony Hu 9 City of Plano Swimmer 1:37.19 5/04/24 NT COPS BB & Un
415Lucas Forshaw 10 High Performance Aqua 1:37.21 1/06/24 HPAC New Year's
416Tyler Morris 9 Surge Aquatics 1:37.26 4/20/24 ST SRG Earth Da
417Kevin Zhou 10 Lakeside Aquatic Club 1:37.29 5/04/24 NT LAC May Madn
418Athan Nguyen 10 Lakeside Aquatic Club 1:37.30 3/02/24 Iron Horse End
419Mason Kutzenberger 8 Aggie Swim Club 1:37.33 2/16/24 Gulf 14 & Under
420Tate Xu 10 Lakeside Aquatic Club 1:37.37 5/04/24 NT LAC May Madn
421Holden Hout 10 Schertz YMCA Swim Tea 1:37.39 4/20/24 ST SRG Earth Da
422Aiden Mayer 8 Htx Swims 1:37.45 2/16/24 Gulf 14 & Under
423Jake Kelly 9 Select Team of Aquati 1:37.51 2/24/24 ATAC 6th Jerry
424Luka O'Brien 8 The Woodlands Swim Te 1:37.51 12/15/23 Gulf Fall Champ
425Connor Gan 9 Katy Aquatic Team For 1:37.57 2/16/24 Gulf 14 & Under
426Jacob Ragsdale 10 Aquastar 1:37.58 12/15/23 Gulf Fall Champ
427Luther Power 10 Lakeside Aquatic Club 1:37.59 12/08/23 LAC Jingle Bell
428Malik Khuzaima 10 First Colony Swim Tea 1:37.61 11/18/23 BATS November I
429Johnny Gurr 8 Inspire Swimming 1:37.61 2/16/24 Gulf 14 & Under
430Quincy Jansz 10 Mansfield Aquatic Clu 1:37.65 10/13/23 MAC B/C October
431Oliver Killebrew 9 City of Plano Swimmer 1:37.69 5/04/24 NT COPS BB & Un
432Reed Larson 8 Blue Tide Aquatics 1:37.71 2/16/24 Gulf 14 & Under
433Duke Cameron 8 Johnnie Means Aquatic 1:37.72 2/16/24 Gulf 14 & Under
434Leonardo Gutierrez 8 Mars Swimming 1:37.72 3/01/24 AAC Open March
435Oris Mathew 10 First Colony Swim Tea 1:37.75 2/16/24 Gulf 14 & Under
436Harrison Smythe 8 Magnolia Aquatic Club 1:37.79 2/16/24 MAC Hosted 2024
437Jaiden Purnama-Sehgal 9 Life Time Swim Dallas 1:37.80 2/02/24 Heart Racer
438Hriday Baxi 10 First Colony Swim Tea 1:37.95 10/21/23 DADS October In
439Samuel Yin 10 Lakeside Aquatic Club 1:38.01 4/13/24 LAC Season Open
440Carson Swift 8 Waterloo Swimming 1:38.07 3/02/24 ST SCY Surge Sp
441Braxton Swink 10 Fit N Wise Swim Team 1:38.15 2/02/24 MARS BB_B_C Mee
442Nhat Le 10 Mansfield Aquatic Clu 1:38.16 5/10/24 NT MARS May Div
443Charles Galimore 10 Dads Club Swim Team 1:38.17 12/15/23 LSST-USA Gulf F
444Jayden Chau 10 Fulshear Racing Swim 1:38.19 10/28/23 BATS October In
445Ethan Evans 9 Dads Club Swim Team 1:38.20 2/16/24 Gulf 14 & Under
446Adrian Samson 9 Cypress Fairbanks Swi 1:38.21 2/16/24 MAC Hosted 2024
447Nathan Liu 8 First Colony Swim Tea 1:38.35 1/20/24 January Develop
448Eric Su 10 Nitro Swim Team 1:38.35 2/10/24 ST NTRO Fiery F
449Nolan Chen 10 Nitro Swim Team 1:38.37 2/10/24 ST NTRO Fiery F
450Jordy Wozniak 10 Rockwall Aquatic Cent 1:38.38 5/04/24 NT COPS BB & Un
451Lucas Wang 8 A+ Swimming Team 1:38.38 2/03/24 NT TFA Sweethea
452Daniel Chang 10 VillaSport Swim Team 1:38.39 1/19/24 MAC Neon New Ye
453Sergey Sidorenko 7 A+ Swimming Team 1:38.39 2/24/24 ATAC 6th Jerry
454Jayden Ho 10 Barracudas Open-Water 1:38.40 9/23/23 September Sprin
455Ryan Aflaki 10 Texas Ford Aquatics 1:38.43 1/13/24 TFA 2024 Polar
456Gabriel Tang 10 Waterloo Swimming 1:38.44 1/20/24 ST WLOO Last Ch
457Cole Hotzel 10 First Colony Swim Tea 1:38.47 12/15/23 Gulf Fall Champ
458Anderson Matlock 9 North Texas Nadadores 1:38.50 5/10/24 NT MARS May Div
459Anandra Halim 9 First Colony Swim Tea 1:38.50 2/16/24 Gulf 14 & Under
460Isaac Zhang 7 First Colony Swim Tea 1:38.58 2/16/24 Gulf 14 & Under
461Kevin Liu 9 First Colony Swim Tea 1:38.62 12/15/23 Gulf Fall Champ
462Grant Hermstein 10 South Shore Sails 1:38.67 11/10/23 SHARKS November
463Eli Davidson 10 Lakeside Aquatic Club 1:38.67 2/02/24 Heart Racer
464Mason McDonald 10 Mars Swimming 1:38.69 4/19/24 NT MARS April B
465Kian Kashani 10 Duncan Dragons Swim T 1:38.72 2/16/24 MAC Hosted 2024
466Liam Luu 10 First Colony Swim Tea 1:38.73 12/15/23 Gulf Fall Champ
467Grayson Jeter 8 Mansfield Aquatic Clu 1:38.74 5/10/24 NT MARS May Div
468Elliott Jones 10 Texas Ford Aquatics 1:38.75 5/04/24 NT MTRO May BBB
469Youssef Youssef 8 First Colony Swim Tea 1:38.75 2/16/24 Gulf 14 & Under
470Preston Cain 8 Streamline Aquatics 1:38.76 4/05/24 ST SASA SOMBRER
471Coen Crenshaw 10 Swim Streamline at No 1:38.78 9/22/23 SSAN 2023 Black
472Adrian Mares 10 Metroplex Aquatics 1:38.86 6/30/23 MARS Summer Div
473Aaron Luswata 8 Cypress Fairbanks Swi 1:38.88 2/16/24 MAC Hosted 2024
474Connor Meier 10 Dads Club Swim Team 1:38.91 2/16/24 Gulf 14 & Under
475Maverick Sullivan 9 South Shore Sails 1:38.93 12/15/23 Gulf Fall Champ
476Henry Gatto 10 Dads Club Swim Team 1:39.02 2/16/24 Gulf 14 & Under
477Luke Kologinczak 9 Magnolia Aquatic Club 1:39.03 2/16/24 MAC Hosted 2024
478Aditya Dardige 10 First Colony Swim Tea 1:39.06 2/16/24 Gulf 14 & Under
479Jordan Sotelo 8 Cypress Fairbanks Swi 1:39.08 2/16/24 MAC Hosted 2024
480Laith Kasem 10 Desert Sharks Swim Cl 1:39.09 11/11/23 TURKEY SPLASH I
481BRANDON NGUYEN 10 Southwestern Aquatics 1:39.13 10/21/23 SPA Annual Fall
482Owen Schulte 8 South Shore Sails 1:39.30 9/22/23 ESA IMX/IMReady
483Nolan Chan 10 Pearland Aquatics 1:39.37 12/15/23 Gulf Fall Champ
484Jameson Petric 9 Lakeside Aquatic Club 1:39.46 3/01/24 AAC Open March
485Boden Bakanauskas 10 The Woodlands Swim Te 1:39.52 2/16/24 Gulf 14 & Under
486Isaac Flatt 10 First Colony Swim Tea 1:39.52 12/09/22 MAC Hosted 2022
487Kade McCormick 10 Northeast Houston Aqu 1:39.54 10/22/23 GU United Swim
488Aidan Ahson 10 Texas Ford Aquatics 1:39.55 5/04/24 NT MTRO May BBB
489Milan Yaras 9 Nitro Swim Team 1:39.55 1/06/24 ST NTRO Chilly
490Jayce Jaimungal 10 Sienna Premier Aquati 1:39.57 1/12/24 LA TAQ Mardi Gr
491Samuel Carr 10 Sharks Swim Club 1:39.64 12/15/23 Gulf Fall Champ
492Gavin Joji 10 Eagle Swimming Associ 1:39.67 2/16/24 Gulf 14 & Under
493Evan Hradecky 8 Texas Elite Swim Team 1:39.73 2/16/24 Gulf 14 & Under
494Lincoln Tully 9 Nitro Swim Team 1:39.74 2/10/24 ST NTRO Fiery F
495Caleb Chen 9 Waterloo Swimming 1:39.80 9/24/23 ST WLOO Short C
496Lincoln LaVorgna 9 Unattached 1:39.83 3/02/24 Iron Horse End
497Henry Wong 10 Dads Club Swim Team 1:39.83 12/15/23 LSST-USA Gulf F
498Xaden Routh 10 Dads Club Swim Team 1:39.84 11/10/23 SSAN 2023 Fall
499Phearce Davis-Thompson 8 Texas Gold 1:39.93 1/06/24 ST SRG New Year
500Willie Beinert 10 First Colony Swim Tea 1:40.00 2/17/23 Gulf 12 & Under
501Gabriel Odindi 10 Metroplex Aquatics 1:40.06 9/23/23 September Sprin
502David Khachatryan 10 Texas Ford Aquatics 1:40.09 5/13/23 TFA MAY B/C
503Dayton Cooper 10 Texas Ford Aquatics 1:40.11 5/04/24 NT MTRO May BBB
504Grayson Webb 10 Lakeside Aquatic Club 1:40.13 5/04/24 NT LAC May Madn
505William Power 8 Lakeside Aquatic Club 1:40.19 5/04/24 NT LAC May Madn
506Mason Amspoker 9 Pearland Aquatics 1:40.23 2/16/24 Gulf 14 & Under
507Wyatt Rose 10 Pearland Aquatics 1:40.25 10/21/23 Battle of the B
508Asher Vargas 10 City of Plano Swimmer 1:40.26 1/13/24 Mr. Freeze
509Benjamin Thomas 7 The Woodlands Swim Te 1:40.28 2/16/24 Gulf 14 & Under
510Aaron Tu 10 Lakeside Aquatic Club 1:40.32 2/02/24 Heart Racer
511Christian Chen 9 Katy Aquatic Team For 1:40.34 12/15/23 Gulf Fall Champ
512Aahan Mulay 10 Fulshear Racing Swim 1:40.37 2/16/24 Gulf 14 & Under
513Christian Grabowski 10 Lakeside Aquatic Club 1:40.39 5/04/24 NT LAC May Madn
514Daro Radojicic 10 Nitro Swim Team 1:40.49 10/27/23 ST AAAA NS Spoo
515Austin Deng 7 Lakeside Aquatic Club 1:40.66 5/04/24 NT LAC May Madn
516Daniel Li 9 Aggie Swim Club 1:40.79 11/11/23 LSST November O
517Max Zhou 10 Pearland Aquatics 1:40.85 12/15/23 Gulf Fall Champ
518Robert Yaros 10 Lakeside Aquatic Club 1:40.89 5/04/24 NT LAC May Madn
519Peter Nguyen 10 Arlington ISD Aquatic 1:40.92 2/02/24 MARS BB_B_C Mee
520John Ned 10 Houston Hydra 1:40.95 1/12/24 SSAN 2024 Winte
521Benjamin Carroll 9 Lakeside Aquatic Club 1:41.13 11/11/23 LAC A-maize-ing
522Enrique Acosta 8 EL Paso Border Land S 1:41.14 2/17/24 BD BLST Arctic
523Finn Burchfield 9 Lone Star Swim Team 1:41.15 1/13/24 LSST January Fr
524Jordan Luo 10 First Colony Swim Tea 1:41.15 12/15/23 Gulf Fall Champ
525Jaxson Meyer 9 Sharks Swim Club 1:41.15 1/12/24 Tracey Harper-S
526Kane Hopperstad 9 Blue Tide Aquatics 1:41.16 2/16/24 Gulf 14 & Under
527RogerRey Lopez 9 San Antonio Wave 1:41.19 2/11/24 ST AAAA NS I He
528Feras Romman 9 Dads Club Swim Team 1:41.20 2/16/24 Gulf 14 & Under
529Ishaan Navuluri 10 Life Time Swim Dallas 1:41.21 3/01/24 AAC Open March
530John Callarman 8 Dallas Mustangs 1:41.26 1/13/24 Mr. Freeze
531Lawson Crenshaw 8 Swim Streamline at No 1:41.31 2/16/24 MAC Hosted 2024
532Joseph Philipp 9 Blue Tide Aquatics 1:41.37 11/10/23 BTA Turkey Spla
533Nicholas Bergfield 8 Swim Streamline at No 1:41.40 1/12/24 SSAN 2024 Winte
534Andres Jaquez 7 EL Paso Border Land S 1:41.42 1/12/24 COM Winter Invi
535Trevor Wiley 8 Lakeside Aquatic Club 1:41.44 5/04/24 NT LAC May Madn
536Ethan Gaffin 7 Alamo Area Aquatic As 1:41.48 3/08/24 AAAA SW SCY End
537Anish Tripathi 9 City of Plano Swimmer 1:41.49 2/24/24 Mustache Madnes
538Vihaan Apuri 9 Prosper Aquatic Club 1:41.68 3/02/24 Iron Horse End
539Lucas Yang 10 Nitro Swim Team 1:41.83 9/22/23 ST AQTX Round
540Travis Groover 9 Texas Elite Swim Team 1:41.90 2/16/24 Gulf 14 & Under
541Jordy Walzer 10 The Woodlands Swim Te 1:41.90 10/06/23 Fleet Fall Kick
542Marco Hines 8 Southwest Aquatic Tea 1:41.90 2/17/24 BD BLST Arctic
543Isaac Reyes 9 Texas Elite Swim Team 1:41.91 12/15/23 Gulf Fall Champ
544Noah Tomlin 10 Lakeside Aquatic Club 1:41.98 2/02/24 Heart Racer
545John Wallace 7 Lakeside Aquatic Club 1:41.99 3/02/24 Iron Horse End
546JJ Groover 10 Texas Elite Swim Team 1:42.02 12/15/23 Gulf Fall Champ
547Leo Grant 8 Texas Elite Swim Team 1:42.04 2/16/24 Gulf 14 & Under
548Corey Cowart 9 Alamo Area Aquatic As 1:42.05 11/10/23 AAAA ST Pete Wi
549Wesley Litherland 10 Swim Ohana 1:42.07 11/10/23 BTA Turkey Spla
550Ira Soto 8 Just Care Aquatics Tr 1:42.13 2/17/24 BD BLST Arctic
551Tiergan Daniel 8 Conroe Area Team Swim 1:42.14 9/23/23 CATS Candy Cane
552Neil Schmella 9 Dads Club Swim Team 1:42.16 2/16/24 Gulf 14 & Under
553Dominic Vega 10 Southwest Aquatic Tea 1:42.19 10/28/23 BD SWAToberfest
554Justin Chen 10 Lakeside Aquatic Club 1:42.20 4/13/24 LAC Season Open
555Quince Thambanchacheep 10 Tomball Area Swim Clu 1:42.35 11/11/23 LSST November O
556Nathaniel Smith 9 Conroe Area Team Swim 1:42.42 7/09/22 GULF 12 & Under
557Lucas Monreal 8 Blue Tide Aquatics 1:42.42 10/27/23 TWST Halloween
558Eric Lu 10 Katy Aquatic Team For 1:42.45 2/16/24 Gulf 14 & Under
559Pedro Franco 10 North Texas Nadadores 1:42.45 12/10/21 LAC Jingle Bell
560Cade Herman 10 Longhorn Aquatics 1:42.58 3/09/24 ST GOLD Spring
561Liam Kim 10 Lakeside Aquatic Club 1:42.66 4/13/24 LAC Season Open
562Joseph Kim 9 Texas Ford Aquatics 1:42.73 1/13/24 TFA 2024 Polar
563Jai Bassi 9 Cypress Fairbanks Swi 1:42.78 2/16/24 MAC Hosted 2024
564Ayansh Thukral 9 Lakeside Aquatic Club 1:42.86 1/05/24 LAC Ice Breaker
565Thayne Forrest 10 Arlington ISD Aquatic 1:42.99 10/13/23 MAC B/C October
566Darren Xu 7 Lakeside Aquatic Club 1:42.99 5/04/24 NT LAC May Madn
567Jacob Smith 9 Lakeside Aquatic Club 1:43.00 5/04/24 NT LAC May Madn
568JD Niederhofer 10 City Of Midland Swim 1:43.02 2/16/24 WT Flatland Wes
569Max Chou 9 Lakeside Aquatic Club 1:43.03 7/21/23 LAC Summer Swea
570Arthur Bregman 10 Life Time Swim Dallas 1:43.10 4/29/23 NT Select We l
571Daniel Zavala 10 Katy Aquatic Team For 1:43.13 2/16/24 Gulf 14 & Under
572Blake Holbrook 10 Houston Hydra 1:43.15 10/13/23 PACK Pretty in
573Archer Stephens 10 Dads Club Swim Team 1:43.25 12/15/23 LSST-USA Gulf F
574Braylon Ward 8 Texas Gold 1:43.27 12/03/23 ST TXLA Jingle
575Evan Hu 9 Life ST 1:43.28 12/03/23 ST TXLA Jingle
576Luke Jenkins 10 Mars Swimming 1:43.30 4/19/24 NT MARS April B
577Alex Pukaite 10 The Woodlands Swim Te 1:43.30 1/12/24 TWST Speedo Win
578Pierce Thompson 9 South Shore Sails 1:43.32 2/16/24 Gulf 14 & Under
579Udhiyan Gokulakrishnan 6 EL Paso Border Land S 1:43.33 2/17/24 BD BLST Arctic
580Victor Zhu 9 The Woodlands Swim Te 1:43.33 2/16/24 Gulf 14 & Under
581Charlie Lockett 8 Nitro Swim Team 1:43.38 2/10/24 ST NTRO Fiery F
582Teddy Herzogenrath 9 Aggie Swim Club 1:43.38 5/12/24 GU MAC May Deve
583Willie Guo 10 City of Plano Swimmer 1:43.42 5/04/24 NT COPS BB & Un
584Will Johnson 10 Austin Swim Club 1:43.43 10/14/23 ST SRG SCY Surg
585Bentley Truong 10 First Colony Swim Tea 1:43.44 7/08/23 GULF B & Under
586Sriyan Gollamudi 10 Prosper Aquatic Club 1:43.49 11/11/23 Select Swim Nov
587Connor McKey 10 Lone Star Swim Team 1:43.49 1/14/23 LSST January Fr
588Zeke Ogle 9 Houston Hydra 1:43.50 2/16/24 Gulf 14 & Under
589Caiden Everhart-Tin 10 VillaSport Swim Team 1:43.57 2/17/23 Gulf 12 & Under
590Jacob Prieto 10 Lakeside Aquatic Club 1:43.61 7/21/23 LAC Summer Swea
591Jaxon Graham 10 Tiger Shark of Texas 1:43.65 2/23/24 ST TST Bedlam a
592Jack Tan 8 Texas Elite Swim Team 1:43.66 2/16/24 Gulf 14 & Under
593Matthew Winkelmann 10 Tomball Area Swim Clu 1:43.75 7/08/23 GULF B & Under
594Reid McDonald 8 Eagle Swimming Associ 1:43.79 12/15/23 LSST-USA Gulf F
595Alexander Buchanan 10 Pearland Aquatics 1:43.82 2/16/24 Gulf 14 & Under
596Wesley Ruland 10 Iron Horse Aquatics 1:43.82 5/04/24 NT MTRO May BBB
597Taimin McGowan 8 Spring Swim Team 1:43.84 2/16/24 Gulf 14 & Under
598Cruz Godwin 10 Arlington ISD Aquatic 1:43.86 3/01/24 AAC Open March
599Logan Boettcher 10 Surge Aquatics 1:43.91 3/02/24 ST SCY Surge Sp
600Peyton Clark 9 Sharks Swim Club 1:43.94 10/21/23 DADS October In
601Joseph Ragsdale 9 Aquastar 1:43.95 12/15/23 Gulf Fall Champ
602Hayden Williams 9 Lakeside Aquatic Club 1:43.99 6/01/23 LAC Summer Sizz
603Axel Zimmer 9 City of Plano Swimmer 1:44.05 5/04/24 NT COPS BB & Un
604Nolan Hensle 9 Whitecaps of Westlake 1:44.07 12/16/23 ST WOW Hot Choc
605Christian Lazo 9 Swim Houston Aquatics 1:44.09 12/15/23 LSST-USA Gulf F
606Reid Thiessen 9 Tomball Area Swim Clu 1:44.13 4/13/24 MAC 2024 April
607Henry Lee 10 Team 300 1:44.25 1/14/23 AQUASTAR Januar
608Sawyer Kieselhorst 8 Sienna Premier Aquati 1:44.25 11/11/23 NOCH Turkey Cla
609Mitchell Novack 7 Platinum Aquatics 1:44.29 3/01/24 AAC Open March
610Esteban Ramos-Catalan 10 El Paso Aqua Posse 1:44.29 12/09/22 BD EPAP Leo Can
611Lucius Leven 8 Alamo Area Aquatic As 1:44.33 2/11/24 ST AAAA NS I He
612Caleb Leuenberger 10 Nitro Swim Team 1:44.36 11/05/23 ST TXLA 10&U No
613Aiden Sharp 9 Life ST 1:44.38 3/08/24 AAAA SW SCY End
614Max Xu 9 Life ST 1:44.43 11/05/23 ST TXLA 10&U No
615David Obonyano 10 Pearland Aquatics 1:44.45 2/17/23 Gulf 12 & Under
616Collin Mauntel 10 Katy Aquatic Team For 1:44.53 2/16/24 Gulf 14 & Under
617Leo Galeyev-Johnson 8 Mars Swimming 1:44.56 5/10/24 NT MARS May Div
618Daniel Radchenko Avondo 9 Nitro Swim Team 1:44.57 1/06/24 ST NTRO Chilly
619Zane Pinpin 10 City Of Midland Swim 1:44.58 1/12/24 COM Winter Invi
620Rush Worden 9 Pacesetters Aquatic C 1:44.61 11/12/22 NOCH Turkey Cla
621Saifideen Hito 10 Texas Ford Aquatics 1:44.61 12/08/23 Best Time Chall
622Yu-Fan Hsu 9 Nitro Swim Team 1:44.74 10/08/23 ST TXLA 10&U Fa
623Aiden Hernandez-Cox 10 Dads Club Swim Team 1:44.89 7/08/23 GULF B & Under
624Pavel Timchenko 10 Life ST 1:44.91 2/04/23 ST SRG Punxsuta
625Hayden Uran 8 Houston Hydra 1:44.93 2/16/24 Gulf 14 & Under
626Warren Wiseman 10 City of Plano Swimmer 1:44.94 5/20/23 RACE 2023 bb/b/
627Toti Vu 10 Cor 1:44.94 5/20/23 RACE 2023 bb/b/
628Jase Prunty 10 First Colony Swim Tea 1:44.95 2/16/24 Gulf 14 & Under
629Hugo Dodson 9 Mansfield Aquatic Clu 1:45.05 3/01/24 AAC Open March
630Lukas Nelson 9 Swim Houston Aquatics 1:45.11 7/08/23 GULF B & Under
631Jackson Agers 10 Premier Aquatics Club 1:45.14 11/10/23 PACK '23 Novemb
632Joshua Ong 10 First Colony Swim Tea 1:45.15 11/18/23 BATS November I
633Zachary Giroux 10 Waterloo Swimming 1:45.23 1/20/24 ST WLOO Last Ch
634Benjamin Garcia Villar 7 Texas Gold 1:45.23 3/08/24 AAAA SW SCY End
635Vincent Signer 9 Nitro Swim Team 1:45.23 2/10/24 ST NTRO Fiery F
636Nicholas Benitez Villegas 10 Surge Aquatics 1:45.24 4/22/23 ST SRG SCY Eart
637Massimo De Santis 9 Nitro Swim Team 1:45.26 1/06/24 ST NTRO Chilly
638Niesen White 9 Texas Ford Aquatics 1:45.27 1/13/24 TFA 2024 Polar
639Elijah Reece 9 Mansfield Aquatic Clu 1:45.36 3/01/24 AAC Open March
640Ayan Khan 10 Houston Hydra 1:45.40 12/15/23 Gulf Fall Champ
641Hamilton Orellana 9 Tomball Area Swim Clu 1:45.42 2/16/24 Gulf 14 & Under
642Rishi Pera 9 Southwestern Aquatics 1:45.51 2/16/24 Gulf 14 & Under
643Beau Meeks 8 Swim Houston Aquatics 1:45.51 10/28/23 GU SHAC 14 & Un
644Krish Chivukula 10 Swim Streamline at No 1:45.56 1/12/24 SSAN 2024 Winte
645Ian Wever 9 Lakeside Aquatic Club 1:45.61 5/04/24 NT LAC May Madn
646Reilly Weaver 9 Alamo Area Aquatic As 1:45.64 11/20/23 AAAA AH Turkey
647Sean Dang 10 Dads Club Swim Team 1:45.68 10/13/23 FCST Oct Tri Me
648Lawrence Wang 9 First Colony Swim Tea 1:45.74 2/16/24 Gulf 14 & Under
649Enhe Wang 8 Nitro Swim Team 1:45.80 2/10/24 ST NTRO Fiery F
650Jackson Foster 10 Prosper Aquatic Club 1:45.84 1/13/24 TFA 2024 Polar
651Maxi Contreras 10 West Texas Typhoon 1:45.87 1/12/24 COM Winter Invi
652Micah Boit 9 First Colony Swim Tea 1:45.88 2/16/24 Gulf 14 & Under
653Duc Phan 10 Tomball Area Swim Clu 1:45.90 4/13/24 MAC 2024 April
654Zaid Kasem 10 Desert Sharks Swim Cl 1:46.09 11/11/23 TURKEY SPLASH I
655Brayden Li 10 Team 300 1:46.11 10/27/23 TWST Halloween
656Thomas Hoemberg 9 Eagle Swimming Associ 1:46.15 2/16/24 Gulf 14 & Under
657Ethan Harrington 8 Westlake Excellence S 1:46.18 11/05/23 ST TXLA 10&U No
658Alexander Hannah 10 Ambush Swimming 1:46.25 2/16/24 Gulf 14 & Under
659Ren Jensen 10 Texas Ford Aquatics 1:46.28 2/03/24 NT TFA Sweethea
660Klein Durbin 8 Premier Aquatics Club 1:46.41 2/16/24 Gulf 14 & Under
661Myles Harris 9 Houston Hydra 1:46.51 2/16/24 Gulf 14 & Under
662Adam Zhou 9 VillaSport Swim Team 1:46.62 2/16/24 Gulf 14 & Under
663David Zheng 7 Cypress Fairbanks Swi 1:46.68 2/16/24 MAC Hosted 2024
664Luke Gennarini 9 Cypress Fairbanks Swi 1:46.70 2/16/24 MAC Hosted 2024
665Leo Bachman 10 Rockwall Aquatic Cent 1:46.72 2/25/23 Mallard Madness
666Olin Beerens 8 Longhorn Aquatics 1:46.76 3/09/24 ST GOLD Spring
667Roman Vidal 9 Desert Sharks Swim Cl 1:46.76 2/17/24 BD BLST Arctic
668Emmett Leigh 8 Cypress Fairbanks Swi 1:46.77 11/10/23 GU FCST TWST Fl
669Siddharth Jayachandran 10 Premier Aquatics Club 1:46.81 2/17/23 LSST Gulf 12 &
670Peter Feng 10 EL Paso Border Land S 1:46.96 2/17/24 BD BLST Arctic
671Evan Achivida 8 Eagle Swimming Associ 1:46.99 11/11/23 NOCH Turkey Cla
672Victor Cheng 10 First Colony Swim Tea 1:47.06 12/15/23 Gulf Fall Champ
673Roman Kovzelyuk 9 Lakeside Aquatic Club 1:47.13 10/21/23 LAC Spooky Spla
674Caden Shen 8 Lakeside Aquatic Club 1:47.21 5/04/24 NT LAC May Madn
675Daniel Klyzhko 9 Cypress Fairbanks Swi 1:47.24 9/16/23 GU Fleet Intras
676Lavit Khanna 9 Texas Ford Aquatics 1:47.25 1/13/24 TFA 2024 Polar
677Andre Olmedo Quinones 10 Nitro Swim Team 1:47.28 12/17/22 ST NTRO Holiday
678Henry Chen 8 Life Time Swim Dallas 1:47.31 2/02/24 MARS BB_B_C Mee
679William Northrup 9 Swim Streamline at No 1:47.39 1/12/24 SSAN 2024 Winte
680Jacob Day 8 Montgomery Aquatic Ra 1:47.44 9/22/23 ESA IMX/IMReady
681Rinat Hrydniev 9 A+ Swimming Team 1:47.44 2/24/24 ATAC 6th Jerry
682Nico Morolez 10 Lone Star Aquatic Clu 1:47.46 4/08/22 ST LSAC 2nd Ann
683Walter Edelman 10 Alamo Area Aquatic As 1:47.48 11/20/23 AAAA AH Turkey
684Jonathan Brunger 9 Longhorn Aquatics 1:47.50 3/09/24 ST GOLD Spring
685MARIANO Valdez 8 EL Paso Border Land S 1:47.52 2/17/24 BD BLST Arctic
686Neel Aggarwal 10 Lakeside Aquatic Club 1:47.52 3/02/24 Iron Horse End
687Jace Nowell 9 North Channel Aquatic 1:47.58 2/16/24 Gulf 14 & Under
688Reed Bohac 7 Houston Hydra 1:47.65 1/12/24 SSAN 2024 Winte
689Miles Cardwell 10 Fast Fins Elite 1:47.67 12/08/23 Best Time Chall
690Neil Quindt 9 Blue Tide Aquatics 1:47.75 2/16/24 Gulf 14 & Under
691Dante Martinez 9 El Paso Aqua Posse 1:47.78 9/29/23 NM LCAT Daniel
692Charlie Torres 10 El Paso Aqua Posse 1:47.78 11/11/23 TURKEY SPLASH I
693Kenneth Nguyen 10 Pearland Aquatics 1:47.92 12/15/23 Gulf Fall Champ
694Gabriel Sanchez 10 North Channel Aquatic 1:47.92 12/15/23 Gulf Fall Champ
695Apolos Adame 10 West Texas Typhoon 1:47.93 10/28/23 BD SWAToberfest
696Conrad Cole 9 Spring Swim Team 1:47.93 2/16/24 Gulf 14 & Under
697Patrick Abdallah 9 Lakeside Aquatic Club 1:47.93 1/05/24 LAC Ice Breaker
698Youssef Eltayeb 10 Tiger Shark of Texas 1:47.97 9/10/23 ST TST SS Attac
699Derek Fitch 9 Texas Elite Swim Team 1:47.98 1/12/24 SSAN 2024 Winte
700Anthony Studsrud 8 Pearland Aquatics 1:48.02 12/15/23 Gulf Fall Champ
701Carlisle Collett 10 Htx Swims 1:48.04 12/15/23 MAC Hosted 2023
702Luka Srour 10 First Colony Swim Tea 1:48.18 2/16/24 Gulf 14 & Under
703Ziggy Varnado 9 Johnnie Means Aquatic 1:48.24 10/21/23 Battle of the B
704Kian Saucier 9 Dads Club Swim Team 1:48.31 12/15/23 LSST-USA Gulf F
705Parker Zeid 9 Sharks Swim Club 1:48.46 11/10/23 SHARKS November
706Anton Billy 10 Waterloo Swimming 1:48.47 1/13/23 ST TXLA New Yea
707Ian Kim 9 The Woodlands Swim Te 1:48.55 10/27/23 TWST Halloween
708Andrew Lam 8 First Colony Swim Tea 1:48.56 2/16/24 Gulf 14 & Under
709Evan Ma 9 Lakeside Aquatic Club 1:48.60 4/13/24 LAC Season Open
710Maxwell Robbins 9 Sharks Swim Club 1:48.65 1/12/24 Tracey Harper-S
711Tinsley Lanzer 10 Blue Tide Aquatics 1:48.71 12/15/23 MAC Hosted 2023
712Henry Hoff 10 Capital Area Aquatics 1:48.72 3/02/24 ST SCY Surge Sp
713Leon Foley 9 Sharks Swim Club 1:48.76 11/10/23 SHARKS November
714Tristan Le 10 First Colony Swim Tea 1:48.77 2/16/24 Gulf 14 & Under
715Samuel Leven 8 Alamo Area Aquatic As 1:48.80 2/11/24 ST AAAA NS I He
716William Vaughan 10 Longhorn Aquatics 1:48.84 12/03/23 ST TXLA Jingle
717Ramzy Abdallah 10 Houston Cougars 1:48.86 12/15/23 LSST-USA Gulf F
718Santiago Castillo 10 Lakeside Aquatic Club 1:48.88 12/08/23 LAC Jingle Bell
719Bailey Wang 9 VillaSport Swim Team 1:48.89 2/16/24 Gulf 14 & Under
720Tyler Fultz 10 Oak Forest Swim Club 1:48.92 2/16/24 Gulf 14 & Under
721Caleb Reyes 8 Winning Waters Aquati 1:49.00 3/02/24 ST SCY Surge Sp
722Benjamin Brock 9 A+ Swimming Team 1:49.02 9/23/23 September Sprin
723Maddox Dudley 7 EL Paso Border Land S 1:49.08 2/17/24 BD BLST Arctic
724Rafael Johnson 10 First Colony Swim Tea 1:49.08 2/17/23 Gulf 12 & Under
725Lucas Hou 10 First Colony Swim Tea 1:49.10 12/15/23 Gulf Fall Champ
726Spencer Buchanan 8 Pearland Aquatics 1:49.13 2/16/24 Gulf 14 & Under
727Matthew Martinez 9 North Channel Aquatic 1:49.17 2/16/24 Gulf 14 & Under
728Samarth Viswanathan 10 Texas Ford Aquatics 1:49.17 5/04/24 NT MTRO May BBB
729Rio Diaz-Spilere 10 Premier Aquatics Club 1:49.26 11/10/23 PACK '23 Novemb
730Aaron Lu 9 First Colony Swim Tea 1:49.26 12/15/23 Gulf Fall Champ
731Julian Cisneros 10 El Paso Aqua Posse 1:49.29 12/08/23 BD EPAP Leo Can
732Lev Smetana 9 Pearland Aquatics 1:49.33 2/16/24 Gulf 14 & Under
733Nicholas Garcia 10 Laredo Nadadores 1:49.40 9/29/23 ST SASA Sombrer
734Nicolas Valdez 9 Corpus Christi Laredo 1:49.42 3/31/23 ST SASA SOMBRER
735Dexter Shahwan 10 Lakeside Aquatic Club 1:49.50 3/01/24 AAC Open March
736Nelson Ni 10 Lone Star Aquatic Clu 1:49.61 11/05/23 ST TXLA 10&U No
737Oliver Speer 9 Platinum Aquatics 1:49.61 3/01/24 AAC Open March
738Myles Walker 9 West Texas Typhoon 1:49.63 1/20/24 BD Reyes y Rein
739Liam Ho 7 First Colony Swim Tea 1:49.70 1/20/24 January Develop
740Julian Huk 10 Dads Club Swim Team 1:49.72 12/15/23 LSST-USA Gulf F
741Gael Reyes 10 Prosper Aquatic Club 1:49.73 10/28/23 NT "ATAC YOUR T
742Shawn Shahan 9 Blue Tide Aquatics 1:49.73 10/27/23 TWST Halloween
743William Jorgeson 8 Waterloo Swimming 1:49.77 11/03/23 ST ASC Fall Cla
744Franky Aguilar 8 El Paso Aqua Posse 1:49.78 2/17/24 BD BLST Arctic
745Henry Sanderson 8 Lakeside Aquatic Club 1:49.83 4/13/24 LAC Season Open
746Yehor Diedukhov 10 The Woodlands Swim Te 1:49.87 10/27/23 TWST Halloween
747Warren Gu 9 First Colony Swim Tea 1:49.88 2/16/24 Gulf 14 & Under
748Sebastian Velasco 9 The Woodlands Swim Te 1:49.98 10/27/23 TWST Halloween
749Hudson Maher 8 Sharks Swim Club 1:49.98 12/15/23 Gulf Fall Champ
750Isaac Pham 10 Dads Club Swim Team 1:50.00 1/13/24 LSST January Fr
751Bryan Huang 10 First Colony Swim Tea 1:50.25 12/15/23 Gulf Fall Champ
752Henry Royal 10 Htx Swims 1:50.27 11/11/23 NOCH Turkey Cla
753Benjamin Salinas 10 EL Paso Border Land S 1:50.28 2/17/24 BD BLST Arctic
754Amay Aggarwal 10 Lakeside Aquatic Club 1:50.28 5/04/24 NT LAC May Madn
755Troy Strand 9 Magnolia Aquatic Club 1:50.36 2/16/24 MAC Hosted 2024
756James Dyal 8 Texas Elite Swim Team 1:50.56 2/16/24 Gulf 14 & Under
757Shrikar Attili 9 Waterloo Swimming 1:50.62 3/02/24 ST SCY Surge Sp
758Alexander Van Volkenburg 8 Dads Club Swim Team 1:50.62 11/10/23 SSAN 2023 Fall
759Lucas Bell 8 O2 Performance Aquati 1:50.67 4/13/24 LAC Season Open
760Dylan Lowman 9 Sharks Swim Club 1:50.67 12/15/23 Gulf Fall Champ
761Bryan Weber 10 First Colony Swim Tea 1:50.69 2/16/24 Gulf 14 & Under
762Jason Wang 9 EL Paso Border Land S 1:50.71 2/11/23 BD BLST Arctic
763August Venghaus 8 Eagle Swimming Associ 1:50.74 11/11/23 NOCH Turkey Cla
764Ayaan Sutrave 9 City of Plano Swimmer 1:50.82 5/04/24 NT COPS BB & Un
765Owen Johnson 10 Waterloo Swimming 1:50.82 3/02/24 ST SCY Surge Sp
766Max Xiang 9 Life Time Swim Dallas 1:50.84 10/13/23 MAC B/C October
767Khang Pham 9 Katy Aquatic Team For 1:50.84 10/27/23 TWST Halloween
768Preston Cooper 9 Tomball Area Swim Clu 1:50.86 1/05/24 PACK '24 Rubber
769Spencer Reed 9 Surge Aquatics 1:50.89 1/14/23 ST SRG SCY New
770Aarav Sinha 10 Lakeside Aquatic Club 1:50.89 2/02/24 Heart Racer
771Asher Shebaro 10 Pearland Aquatics 1:51.00 10/21/23 Battle of the B
772Kabir Malhotra 10 Iron Horse Aquatics 1:51.05 1/13/24 TFA 2024 Polar
773Olo Anderson 9 Greater Austin YMCA S 1:51.08 11/06/22 ST TXLA 10&U No
774Nico Martinez 9 Cypress Fairbanks Swi 1:51.23 9/16/23 GU Fleet Intras
775Jasper Senko 8 Swim Streamline at No 1:51.25 11/10/23 SSAN 2023 Fall
776Adrien Rios 9 South Shore Sails 1:51.36 11/10/23 SHARKS November
777Weston Erkmann 8 Swim Streamline at No 1:51.36 7/08/23 GULF B & Under
778London Pongco 9 Southwestern Aquatics 1:51.40 2/16/24 Gulf 14 & Under
779Elliot Brooks 10 Alamo Area Aquatic As 1:51.45 1/19/24 ST AAAA-NS Fros
780Mahmoud Alhataba 10 Cypress Fairbanks Swi 1:51.51 2/16/24 MAC Hosted 2024
781Jaxson Rose 10 North Texas Nadadores 1:51.53 2/24/23 LAC Heart Racer
782Jack Cunningham 10 Mars Swimming 1:51.54 2/02/24 MARS BB_B_C Mee
783Vadim Chernikov 10 Iron Horse Aquatics 1:51.54 9/23/23 September Sprin
784Luke Barghi 9 Dads Club Swim Team 1:51.70 2/16/24 Gulf 14 & Under
785Grant Boyd 9 Nitro Swim Team 1:51.75 9/16/23 ST NTRO Steve W
786Evan Baca 10 Blue Tide Aquatics 1:51.84 4/06/24 BTA April Sprin
787Collin Webster 10 Power for Life 1:51.91 11/11/23 LSST November O
788Levi Ballew 9 Lakeside Aquatic Club 1:51.93 5/04/24 NT LAC May Madn
789Rodrigo Medina 10 EL Paso Border Land S 1:51.95 2/12/22 BD BLST Arctic
790Taarush Adhikari 10 North Texas Nadadores 1:51.96 7/22/23 MAC 14U Unclass
791Nikhil Boominathan 9 Iron Horse Aquatics 1:51.97 5/04/24 NT MTRO May BBB
792Ellis Burton 9 City of Plano Swimmer 1:52.04 6/10/23 COR "Beat the H
793Luke Battles 8 Alamo Area Aquatic As 1:52.06 1/19/24 ST AAAA-NS Fros
794David Nevado 9 Dads Club Swim Team 1:52.09 5/12/24 GU MAC May Deve
795Isaac Osegueda 8 Greater Austin YMCA S 1:52.18 9/23/23 ST YMCA Septemb
796Ryan Hankey 8 Wichita Falls Elite S 1:52.19 10/13/23 MAC B/C October
797Sawyer Clay-Graef 9 Texas Ford Aquatics 1:52.19 2/03/24 NT TFA Sweethea
798Luke Regetz 10 Unattached 1:52.21 10/14/23 LSST October Op
799Ethan Pyhtila 10 Mars Swimming 1:52.23 2/02/24 MARS BB_B_C Mee
800Atticus Sze 9 Sailfish 1:52.31 10/08/23 ST TST: SSS Rev
801Xu Ma 10 South Shore Sails 1:52.31 11/10/23 SHARKS November
802Saarth Prasad 10 First Colony Swim Tea 1:52.31 2/16/24 Gulf 14 & Under
803Ian Liu 9 Katy Aquatic Team For 1:52.43 2/16/24 Gulf 14 & Under
804Zachary Guillaume 10 Cypress Fairbanks Swi 1:52.53 2/16/24 MAC Hosted 2024
805Saad Shaikh 10 Tomball Area Swim Clu 1:52.54 1/12/24 LA TAQ Mardi Gr
806Lucas McGuire 10 Texas Gold 1:52.60 3/25/23 ST YMCA Lets Go
807Henry Robertson 10 Blue Tide Aquatics 1:52.72 2/16/24 Gulf 14 & Under
808Siddharth Kumar 10 City of Plano Swimmer 1:52.79 1/13/24 Mr. Freeze
809Phoenix Stull 9 Swim Ohana 1:52.90 1/19/24 MAC Neon New Ye
810Arjun Katoria 10 Texas Elite Swim Team 1:52.95 11/19/22 BATS November I
811Maddux Hawkins 10 Wichita Falls Elite S 1:52.97 2/02/24 MARS BB_B_C Mee
812Julian Logan 9 Mars Swimming 1:53.02 4/19/24 NT MARS April B
813Keegan Quindt 9 Blue Tide Aquatics 1:53.03 2/16/24 Gulf 14 & Under
814Mason Wong 8 Dallas Mustangs 1:53.07 10/20/23 36th BB/B/C Hau
815Avir Verma 7 The Woodlands Swim Te 1:53.18 1/12/24 TWST Speedo Win
816Levi Carl 9 Dads Club Swim Team 1:53.18 2/16/24 Gulf 14 & Under
817Guillermo Vargas 9 North Channel Aquatic 1:53.27 2/16/24 Gulf 14 & Under
818Micah Chua 9 Pearland Aquatics 1:53.36 12/15/23 Gulf Fall Champ
819Nicholas Bednarski 9 Texas Elite Swim Team 1:53.36 12/15/23 Gulf Fall Champ
820Tyler Katsoulis 9 Cor 1:53.36 12/09/23 COPS Reindeer G
821Zayne Bazil 8 Katy Aquatic Team For 1:53.36 10/27/23 TWST Halloween
822David Ganuza Montes DE Oca 10 Katy Aquatic Team For 1:53.42 10/27/23 TWST Halloween
823Sam Dearing 9 Cypress Fairbanks Swi 1:53.43 12/15/23 MAC Hosted 2023
824Theodore Meyers 10 EL Paso Border Land S 1:53.49 2/17/24 BD BLST Arctic
825Edgar Lyashchuk 10 Houston Hydra 1:53.56 11/10/23 MAC Great Goggl
826Elijah Sarrett 9 Just Care Aquatics Tr 1:53.62 1/20/24 BD Reyes y Rein
827Joshua Liu 9 The Woodlands Swim Te 1:53.63 10/27/23 TWST Halloween
828Calvin Higgs 8 Nitro Swim Team 1:53.77 10/27/23 ST AAAA NS Spoo
829Kallum Shaffer 9 Cypress Fairbanks Swi 1:53.89 11/10/23 GU FCST TWST Fl
830Fidelis Wang 8 Arlington ISD Aquatic 1:53.93 12/08/23 AAC December BB
831Daniel Lee 9 Tomball Area Swim Clu 1:53.96 12/15/23 Gulf Fall Champ
832Max Byrne 9 El Paso Aqua Posse 1:53.99 12/08/23 BD EPAP Leo Can
833Sebastian Campolieto-Morales 8 First Colony Swim Tea 1:54.07 1/20/24 January Develop
834Jordan Shannon 10 Blue Tide Aquatics 1:54.08 11/10/23 BTA Turkey Spla
835Bejar O'Bannon 10 First Colony Swim Tea 1:54.12 2/16/24 Gulf 14 & Under
836Paxton Marvray 8 Metroplex Aquatics 1:54.12 9/23/23 September Sprin
837Sebasti Gonzalez de Mendoza 9 Pearland Aquatics 1:54.18 2/16/24 Gulf 14 & Under
838Eli Thampi 9 Pearland Aquatics 1:54.21 12/15/23 Gulf Fall Champ
839Fabricio Durazo 10 EL Paso Border Land S 1:54.27 2/17/24 BD BLST Arctic
840Legend Coleman 10 Sienna Premier Aquati 1:54.31 2/17/23 Gulf 12 & Under
841Jamie Bacon 9 Inspire Swimming 1:54.36 11/11/23 NOCH Turkey Cla
842Adam Abdelaty 10 Prosper Aquatic Club 1:54.40 9/23/23 September Sprin
843Wit Boles 10 Capital Area Aquatics 1:54.40 3/02/24 ST SCY Surge Sp
844Owen Livingston 9 Rockwall Aquatic Cent 1:54.54 11/11/23 12th annual LPA
845Dominic Bergonzi 8 Magnolia Aquatic Club 1:54.54 12/15/23 MAC Hosted 2023
846Abel Kwan 9 First Colony Swim Tea 1:54.56 11/18/23 BATS November I
847FEDERICO Balestrini 8 First Colony Swim Tea 1:54.69 1/20/24 January Develop
848Michael Salinas 10 Alamo Area Aquatic As 1:54.69 1/19/24 ST AAAA-NS Fros
849Robin Ochoa 6 Conroe Area Team Swim 1:54.78 10/27/23 TWST Halloween
850Adam Johnson 7 The Woodlands Swim Te 1:54.79 1/12/24 TWST Speedo Win
851Nathan Jiang 10 Aggie Swim Club 1:54.81 7/08/23 GULF B & Under
852Malloy Hays 10 Inspire Swimming 1:54.81 7/08/23 GULF B & Under
853Jayden Mei 10 Katy Aquatic Team For 1:54.83 7/08/23 GULF B & Under
854Liam Frazier 10 First Colony Swim Tea 1:54.91 2/16/24 Gulf 14 & Under
855Eli VanTatenhove 10 Aquatex Swim & Water 1:54.92 10/22/23 ST FISH Great P
856Amol Bansal 10 The Woodlands Swim Te 1:54.96 12/15/23 Gulf Fall Champ
857Alex Namkung 10 Tiger Shark of Texas 1:54.98 1/27/24 ST WOW Last Cha
858Keson Zheng 9 Metroplex Aquatics 1:55.04 10/22/22 Select Swim Fal
859Collin Manos 7 South Shore Sails 1:55.11 2/16/24 Gulf 14 & Under
860Elliot Graham 9 Mars Swimming 1:55.12 5/10/24 NT MARS May Div
861Brent Poitevint 8 El Paso Aqua Posse 1:55.14 2/17/24 BD BLST Arctic
862Wesley Hill 8 Sharks Swim Club 1:55.15 1/12/24 Tracey Harper-S
863Caden Bowling 10 San Antonio Wave 1:55.19 1/06/24 ST SRG New Year
864Noah Ramos 10 Laredo Vortex Aquatic 1:55.22 12/02/23 ST HPAC 3rd Ann
865Andrew Lee 10 Wichita Falls Elite S 1:55.45 2/02/24 MARS BB_B_C Mee
866Brian Kha 9 Nitro Swim Team 1:55.53 11/05/23 ST TXLA 10&U No
867Isaac Wilkinson 10 Alamo Area Aquatic As 1:55.57 3/08/24 AAAA SW SCY End
868Celyn West 10 Tiger Shark of Texas 1:55.60 3/02/24 ST SCY Surge Sp
869Evan Hong 7 Team 300 1:55.64 10/27/23 TWST Halloween
870Brodie Carlson 10 Rockwall Aquatic Cent 1:55.68 11/11/23 12th annual LPA
871Brycen Bartz 9 Life Time Swim Dallas 1:55.85 4/13/24 LAC Season Open
872Josiah Hearns 8 North Channel Aquatic 1:56.03 2/16/24 Gulf 14 & Under
873William Borchardt 10 Htx Swims 1:56.13 12/15/23 MAC Hosted 2023
874Ollie Craig 10 Wichita Falls Elite S 1:56.16 11/18/23 Bison Aquatic C
875Nirvaan Das 10 Select Team of Aquati 1:56.21 9/23/23 September Sprin
876Blake Wayman 9 Houston Hydra 1:56.24 1/12/24 SSAN 2024 Winte
877Sulaiman Aziz 8 Escalate Aquatic Team 1:56.26 1/20/23 SPA January Inv
878Hai-Phong Nguyen 10 Tuan Elite Swim Team 1:56.27 2/16/24 Gulf 14 & Under
879Michael Brimmage 9 Rockwall Aquatic Cent 1:56.39 7/21/23 Summer Medal Ma
880Cole Torres 10 Alamo Area Aquatic As 1:56.46 3/08/24 AAAA SW SCY End
881Maverick Compton 8 Northwest Texas Swim 1:56.47 11/18/23 Bison Aquatic C
882Patrick Wang 10 Lakeside Aquatic Club 1:56.51 2/02/24 Heart Racer
883Cooper Kositkanawuth 10 Lakeside Aquatic Club 1:56.53 5/04/24 NT LAC May Madn
884Jacob Pena 10 Sharks Swim Club 1:56.57 2/16/24 Gulf 14 & Under
885Lucas Nguyen 9 Mansfield Aquatic Clu 1:56.69 1/12/24 MAC B/C January
886Yeshaiah Meza 8 Texas Ford Aquatics 1:56.70 1/13/24 TFA 2024 Polar
887John Dunlap 10 Magnolia Aquatic Club 1:56.71 1/19/24 MAC Neon New Ye
888Luka Rotula 10 Texas Elite Swim Team 1:56.74 2/17/23 LSST Gulf 12 &
889Luke Ren 9 Texas Ford Aquatics 1:56.83 1/13/24 TFA 2024 Polar
890Wyatt Morgan 10 McAllen Swim Club 1:56.87 1/06/24 HPAC New Year's
891Robert Czar 10 Laredo Vortex Aquatic 1:56.92 6/23/23 ST SASA Last Ch
892Ian Tan 9 First Colony Swim Tea 1:56.95 2/16/24 Gulf 14 & Under
893Rafael Munoz 10 Aquatex Swim & Water 1:57.01 10/09/22 ST TXLA 10&U Fa
894Humberto Arevalo 8 El Paso Aqua Posse 1:57.09 10/28/23 BD SWAToberfest
895Tanner Dodd 9 Nitro Swim Team 1:57.28 9/17/22 ST NTRO Red vs
896Hisoo Do 10 Prosper Aquatic Club 1:57.31 10/28/23 NT "ATAC YOUR T
897Arhan Mahesh 9 City of Plano Swimmer 1:57.33 2/24/24 Mustache Madnes
898Isaac Therriault 10 Metroplex Aquatics 1:57.35 10/14/23 Select Swim Oct
899Dexter Lacey 9 First Colony Swim Tea 1:57.41 10/21/23 DADS October In
900Milo Xu 10 North Texas Nadadores 1:57.50 2/24/23 LAC Heart Racer
901Parker Dekow 9 Nitro Swim Team 1:57.54 1/06/24 ST NTRO Chilly
902Joseph Zaid 10 Sharks Swim Club 1:57.55 2/16/24 Gulf 14 & Under
903Lucas Xiao 10 Tiger Shark of Texas 1:57.56 11/10/23 ST TST Fall Fre
904Alfonso Salinas 7 EL Paso Border Land S 1:57.58 11/11/23 TURKEY SPLASH I
905DOMINIC PETROVSKI 9 Cor 1:57.63 5/04/24 NT COPS BB & Un
906Greyson Lucher 10 Escalate Aquatic Team 1:57.92 9/22/23 ESA IMX/IMReady
907Brant Lopez 9 Alamo Area Aquatic As 1:57.95 12/13/23 ST AAAA NS Race
908Michael Valadez 10 Lakeside Aquatic Club 1:57.99 6/01/23 LAC Summer Sizz
909Vince Rudzinskas 10 Rockwall Aquatic Cent 1:58.00 2/24/24 Mustache Madnes
910Mason Fetherlin 10 Unattached 1:58.01 2/11/23 WT Winter C Cha
911Diego Mora 8 Alamo Area Aquatic As 1:58.07 11/20/23 AAAA AH Turkey
912Cole Gnan 9 The Woodlands Swim Te 1:58.10 1/12/24 TWST Speedo Win
913Jaxon Paul 9 Tomball Area Swim Clu 1:58.15 10/13/23 MAC October Ope
914Nihal Panati 9 Cypress Fairbanks Swi 1:58.23 12/15/23 MAC Hosted 2023
915Leif Reiersen 8 El Paso Aqua Posse 1:58.31 11/11/23 TURKEY SPLASH I
916RINGO Fuentes 9 Swim Houston Aquatics 1:58.31 12/15/23 LSST-USA Gulf F
917Grayson Powell 8 Prosper Aquatic Club 1:58.46 5/04/24 NT MTRO May BBB
918Dillon Desgraves 10 Johnnie Means Aquatic 1:58.48 12/15/23 Gulf Fall Champ
919Shrihan Varanasi 10 Dads Club Swim Team 1:58.51 12/15/23 LSST-USA Gulf F
920Zane Hoffpauir 10 South Shore Sails 1:58.63 2/16/24 Gulf 14 & Under
921Tyson Blunck 10 Austin Swim Club 1:58.77 11/03/23 ST ASC Fall Cla
922Zachary Snell 10 The Woodlands Swim Te 1:58.95 1/13/23 TWST Speedo Cla
923Nicholas Escobari 9 McAllen Swim Club 1:59.02 7/28/23 ST SRG SCY Surg
924Sam Yuan 7 Katy Aquatic Team For 1:59.15 10/27/23 TWST Halloween
925Mauro Reyes-Ortiz 9 Pearland Aquatics 1:59.22 12/15/23 Gulf Fall Champ
926Hurley White 8 Texas Ford Aquatics 1:59.24 1/13/24 TFA 2024 Polar
927Jack Doolin 9 Htx Swims 1:59.25 11/11/23 NOCH Turkey Cla
928Aarush Datar 9 Sailfish 1:59.26 2/23/24 ST TST Bedlam a
929Bennett Davidson 9 Tomball Area Swim Clu 1:59.30 2/16/24 Gulf 14 & Under
930Aarav Kulkarni 8 Life Time Swim Dallas 1:59.38 5/10/24 NT MARS May Div
931Mariano Villarreal 9 The Woodlands Swim Te 1:59.40 1/12/24 TWST Speedo Win
932Hunter Perez 10 Harlingen CISD SEAL 1:59.41 11/12/22 ST SEAL SC Than
933Logan Lambert 7 South Shore Sails 1:59.49 2/16/24 Gulf 14 & Under
934Ansh Gupta 10 Texas Ford Aquatics 1:59.64 2/03/24 NT TFA Sweethea
935Kevin Kang 10 Katy Aquatic Team For 1:59.68 7/08/23 GULF B & Under
936Isaiah Mojares 9 United Swim Aquatics 1:59.72 12/15/23 LSST-USA Gulf F
937George Xue 9 Team 300 1:59.75 7/09/22 GULF 12 & Under
938Matias Alizo Arends 10 Katy Aquatic Team For 1:59.81 1/20/23 SPA January Inv
939Ian Gebhart 10 Sailfish 1:59.83 9/23/22 ST AQTX Round
940Zihan Xu 10 Katy Aquatic Team For 1:59.83 2/16/24 Gulf 14 & Under
941Dylan Lou 10 Htx Swims 1:59.84 2/16/24 Gulf 14 & Under
942Zihan Desai 8 Lone Star Swim Team 1:59.85 2/16/24 Gulf 14 & Under
943Iker Malvaiz 9 Tiger Shark of Texas 2:00.02 10/14/23 ST SRG SCY Surg
944Evan Lugo 10 Eagle Swimming Associ 2:00.08 2/17/23 LSST Gulf 12 &
945Joseph Nash 10 Sienna Premier Aquati 2:00.08 10/08/22 SPA Fall Invita
946Nicco Santana 7 Cor 2:00.23 12/09/23 COPS Reindeer G
947Cullen Turner 9 Texas Gold 2:00.28 3/09/24 ST GOLD Spring
948Jayce Jenkins 8 Amarillo Swim Team 2:00.32 1/13/24 OK KMS Winter I
949Elliott Parks 10 South Texas Aquatics 2:00.36 10/28/23 GU SHAC 14 & Un
950Adam Elshamy 8 The Woodlands Swim Te 2:00.39 2/16/24 Gulf 14 & Under
951Kuzma Nosko 10 Sailfish 2:00.45 10/22/23 ST FISH Great P
952Karson Jesrani 9 First Colony Swim Tea 2:00.45 1/20/24 January Develop
953Parker Nguyen 9 First Colony Swim Tea 2:00.47 12/15/23 Gulf Fall Champ
954Walkera Miller 10 Tiger Shark of Texas 2:00.62 12/03/23 ST TST: The Sha
955Neythan Molinares 10 Katy Aquatic Team For 2:00.62 2/17/23 Gulf 12 & Under
956Mason Smyth 9 South Shore Sails 2:00.65 10/20/23 SSAN Pink Out
957Coen Yazdani 8 San Antonio Wave 2:00.67 1/06/24 ST SRG New Year
958Owen Egap 7 The Woodlands Swim Te 2:00.67 2/16/24 Gulf 14 & Under
959Tanner McCallister 9 Houston Hydra 2:00.72 10/13/23 PACK Pretty in
960Andre Rubio 8 Desert Sharks Swim Cl 2:00.82 11/11/23 TURKEY SPLASH I
961Bodhi Rosch 9 Greater Austin YMCA S 2:00.84 11/05/23 ST TXLA 10&U No
962Vander Vorauer 9 Capital Area Aquatics 2:00.88 12/16/22 ST SASA 'Tis Th
963Evan McGuire 8 Texas Gold 2:00.91 3/25/23 ST YMCA Lets Go
964Blayr Tucker-Harvey 9 Johnnie Means Aquatic 2:01.13 7/08/23 GULF B & Under
965Noah Tran 9 Houston Hydra 2:01.28 2/16/24 Gulf 14 & Under
966Matthew Garcia 9 El Paso Aqua Posse 2:01.33 2/24/24 BD Junior SCY C
967Sreejith Pullimamidi 9 Lakeside Aquatic Club 2:01.38 5/04/24 NT LAC May Madn
968Prann Vimuktananda 8 First Colony Swim Tea 2:01.55 1/20/24 January Develop
969Nicholas Colson 9 Rockwall Aquatic Cent 2:01.60 2/25/23 Mallard Madness
970Lucas Chen 8 Lakeside Aquatic Club 2:01.65 5/04/24 NT LAC May Madn
971Dangelo Castrejon 10 El Paso Aqua Posse 2:01.70 10/28/23 BD SWAToberfest
972Riaan Purohit 7 Whitecaps of Westlake 2:01.81 4/27/24 ST WOW Wildflow
973Rusbel Cantu 10 Tri City Aquatics 2:02.02 12/02/23 ST HPAC 3rd Ann
974George Frayne 10 The Woodlands Swim Te 2:02.07 11/12/21 Nov Tri Meet
975Noah Xiang 10 Katy Aquatic Team For 2:02.13 11/10/23 MAC Great Goggl
976Preston Younts 8 Academy of Texas Aqua 2:02.22 1/07/23 NT 5th Annual J
977Steven Dinh 10 Hydro Elite Aquatic T 2:02.35 7/08/23 GULF B & Under
978Jai Vomaravelli 10 O2 Performance Aquati 2:02.36 2/02/24 Heart Racer
979Anthony Lukina 8 Iron Horse Aquatics 2:02.41 5/04/24 NT MTRO May BBB
980Riley Haines 9 Johnnie Means Aquatic 2:02.44 12/15/23 Gulf Fall Champ
981Robert Fowler 10 VillaSport Swim Team 2:02.47 12/15/23 MAC Hosted 2023
982Zayd Omran 9 Houston Hydra 2:02.66 10/13/23 PACK Pretty in
983Lucas Lin 9 Katy Aquatic Team For 2:02.73 7/08/23 GULF B & Under
984Atharv Marathe 10 Katy Aquatic Team For 2:02.78 1/19/24 MAC Neon New Ye
985Aiden Leathers 10 Mars Swimming 2:02.90 2/02/24 MARS BB_B_C Mee
986Trent Conlon 10 Sharks Swim Club 2:02.96 11/13/21 Sharks November
987Dillan Trinh 10 Escalate Aquatic Team 2:03.01 9/22/23 ESA IMX/IMReady
988Holten Edelman 10 Cypress Fairbanks Swi 2:03.07 2/16/24 MAC Hosted 2024
989Matthias Amores 8 Rockwall Aquatic Cent 2:03.10 2/24/24 Mustache Madnes
990Maximiliano Hernandez 7 EL Paso Border Land S 2:03.37 2/17/24 BD BLST Arctic
991Giovanni De los Reyes 9 El Paso Aqua Posse 2:03.37 12/09/22 BD EPAP Leo Can
992Milton Lewis 7 First Colony Swim Tea 2:03.53 1/20/24 January Develop
993Eric Valentin 10 El Paso Aqua Posse 2:03.62 11/11/23 TURKEY SPLASH I
994Oliver Berron 9 Pearland Aquatics 2:03.68 2/16/24 Gulf 14 & Under
995William Stawicki 8 First Colony Swim Tea 2:03.85 11/18/23 BATS November I
996Luke Rubino 7 The Woodlands Swim Te 2:03.91 10/27/23 TWST Halloween
997Efe Ozpagda 9 Tomball Area Swim Clu 2:03.95 12/15/23 Gulf Fall Champ
998Kaiden Tran 10 Cor 2:04.00 6/10/23 COR "Beat the H
999Lukas Noreika 10 Dads Club Swim Team 2:04.06 2/16/24 Gulf 14 & Under
1000Arjun Jois 6 Houston Bridge Bats 2:04.19 2/16/24 Gulf 14 & Under
Train For The Best Results With The Latest Women's Tech Suits, One & Two-Pieces & More Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application