New York Swimming
Boys Age 15 & 16
100 Yards Breaststroke
9/1/2023 to 8/31/2024
Short Course Yards (SCY)
Rankings by Current Season We offer two types of swimmer rankings:Current Season and Career Best. The Current Season rankings only include results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024.The Career Best rankings are based upon career best times for each event. This set of rankings is based only upon results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024. Age is the swimmer's age on the date of the swim meet.
Swimmer
Age at Meet
Team
Time
Date
Swim Meet
1Noah Cakir 16 Team Suffolk 53.28 12/06/23 Speedo Winter J
2Ryan McDonald 16 Badger Swim Club 54.86 2/15/24 MR TYR Senior M
3David Kushnirsky 16 Long Island Aquatic C 55.11 3/19/24 FL NCSA Swimmin
4Strahinja Maslo 16 Long Island Aquatic C 56.22 12/07/23 PV NCAP Invitat
5Seth Graber 16 Empire Swimming 56.68 12/07/23 NE CRA Winter I
6Peter Peyser 16 STAR SWIMMING 57.08 3/08/24 Niagara Open Ch
7Isak Brkanovic 16 Delmar Dolfins 57.14 3/21/24 EZ North Region
8Andrew Koek 16 Unattached 57.49 2/07/24 MR OB Section V
9Spyros Argeros 15 Asphalt Green 57.71 3/21/24 EZ North Region
10Liam Clark 16 Unattached 57.77 3/01/24 NI NYSPHSAA BOY
11Matt Zhao 16 Team Suffolk 57.77 2/15/24 MR TYR Senior M
12Eren Aydin 16 Phoenix Aquatic Club 58.22 2/15/24 MR TYR Senior M
13Kian Olsson 15 Northern Dutchess Aqu 58.45 3/19/24 FL NCSA Swimmin
14Kieran Lee 15 Westchester Aquatic C 58.47 2/15/24 MR TYR Senior M
15Peilin Yang 16 Qns Aquatic Club 58.76 3/21/24 EZ North Region
16Atticus Young 16 STAR SWIMMING 58.81 3/08/24 Niagara Open Ch
17Ethan Silver 16 Long Island Aquatic C 58.89 12/07/23 PV NCAP Invitat
18Noah Barrett 16 Westchester Aquatic C 58.91 3/21/24 SwimRVA Shamroc
19Ben Hinds 16 Unattached 58.93 3/01/24 NI NYSPHSAA BOY
20Isaih Francis 16 Condors Swim Club 59.19 11/03/23 MR LIE Fall Cla
21Alix Perras 16 Lake Champlain Waves 59.29 3/21/24 EZ North Region
22Jayden Bruzgul 16 Orchard Park Town Wre 59.30 11/30/23 STAR Short Cour
23Andriy Badovych 15 Freedom Aquatics 59.33 3/27/24 FL ISCA Interna
24Anthony Sanchez 16 Unattached 59.34 2/16/24 AD Section 2 Bo
25Troy Luley 16 New Hartford Aquatics 59.41 3/21/24 EZ North Region
26James Augustin 16 Farmingdale Aquatics 59.50 1/12/24 CT CPAC January
27Conner Dean 16 STAR SWIMMING 59.80 1/12/24 IN CSC Winter I
28Ethan Zhou 16 Condors Swim Club 59.91 2/02/24 MR COND Last Ch
29Chris Sweeney 15 Hauppauge Athletic As 59.92 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
30Artem Safroniuk 16 Asphalt Green 59.93 3/21/24 EZ North Region
31Ryan Choi 16 Asphalt Green 1:00.05 3/21/24 EZ North Region
32Andrew Woo 16 Unattached 1:00.06 2/10/24 MR OB PSAL A Bo
33Troy Speare 16 Unattached 1:00.10 2/03/24 MR OB OCIAA Div
34Matt Chang 15 Qns Aquatic Club 1:00.11 2/15/24 MR TYR Senior M
35Adam Jacuch 16 Team Suffolk 1:00.13 2/15/24 MR TYR Senior M
36Sergei Boudreau 16 Three Village Swim Cl 1:00.26 12/14/23 MA LAC Arena Ho
37Aiden Moy 16 Badger Swim Club 1:00.27 11/04/23 MR TRI Fall SCY
38Patrick O'Hagan 16 Long Island Aquatic C 1:00.35 12/07/23 PV NCAP Invitat
39Milo Devine 15 Asphalt Green 1:00.39 3/21/24 EZ North Region
40Andrew Vaynblat 15 Unattached 1:00.40 2/10/24 MR OB PSAL A Bo
41Ben Courtney 15 Suffern Sea Lions 1:00.41 3/21/24 EZ North Region
42Brady Keller 16 Unattached 1:00.45 2/16/24 AD Section 2 Bo
43Will Mulder 15 Phoenix Aquatic Club 1:00.51 2/15/24 MR TYR Senior M
44Anderson Baird 15 Schenectady-Saratoga 1:00.54 3/07/24 Adirondack Gold
45Derin Karadeniz 16 Hudson Valley Dolphin 1:00.63 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
46Justin Lerner 16 Unattached 1:00.63 2/10/24 MR OB PSAL A Bo
47Austin Carducci 16 Orchard Park Town Wre 1:00.67 11/30/23 STAR Short Cour
48Spencer Gilbert 16 Unattached 1:00.68 1/06/24 AD Schenectady-
49Matthew Simons 15 Long Island Aquatic C 1:00.70 11/30/23 STAR Short Cour
50Michael Gierucki 15 Qns Aquatic Club 1:00.71 3/21/24 EZ North Region
51Zhangfu Tian 15 Victor Swim Club 1:00.72 3/08/24 Niagara Open Ch
52Max Anderson 15 Unattached 1:00.78 2/14/24 NI Section VI B
53Arda Suer 16 Badger Swim Club 1:00.79 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
54Henry Ma 16 Long Island Express 1:00.81 4/12/24 MR LIE Black vs
55Sun-jin Shah 16 Cato-Meridian Otters 1:00.91 11/30/23 STAR Short Cour
56Steven Kong 16 Unattached 1:00.99 2/15/24 NI Section V Se
57Trevor Green 15 Three Village Swim Cl 1:01.02 1/12/24 TVSC MR TJ Kell
58Julian Kolenda 16 Victor Swim Club 1:01.03 3/08/24 Niagara Open Ch
59Dillon Singer 16 Trident Aquatic Club 1:01.05 3/21/24 EZ North Region
60Kyle Sundberg 16 Team Suffolk 1:01.06 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
61Xander Sohng 15 Storm Aquatics 1:01.07 4/05/24 GTSA TYR Spring
62Michael Geh 16 Badger Swim Club 1:01.09 2/02/24 MR BGNW Februar
63Sean Garvey 16 Qns Aquatic Club 1:01.12 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
64Max Maslov 16 Phoenix Aquatic Club 1:01.18 2/15/24 MR TYR Senior M
65Eric Ding 16 Qns Aquatic Club 1:01.21 12/07/23 PV NCAP Invitat
66Justin Chiang 16 Asphalt Green 1:01.23 12/01/23 CT CPAC Decembe
67Ilyan Lomeyko 16 Freedom Aquatics 1:01.25 3/16/24 MR FREE Freedom
68Gavin Van Kersbergen 16 Cato-Meridian Otters 1:01.28 3/08/24 Niagara Open Ch
69Aiden Agostini 16 Marlins Swimming, Inc 1:01.29 1/13/24 Niagara Jr/Sr P
70Derek Lian 16 Unattached 1:01.31 2/15/24 MR OB PSAL Boys
71Nick Castano 16 Long Island Express 1:01.43 4/12/24 MR LIE Black vs
72Ethan Zou 16 Victor Swim Club 1:01.55 10/28/23 Victor Hallowee
73Aaron Mendoza 16 Team Suffolk 1:01.57 9/23/23 MR SSC TYR Sept
74Iain Fulnecky 16 Asphalt Green 1:01.57 3/02/24 MR AGUA Last Ch
75Sam Button 16 Unattached 1:01.66 2/03/24 MR OB OCIAA Div
76Kareem Mosaad 16 New Hartford Aquatics 1:01.67 3/07/24 Adirondack Gold
77Declan Doran 15 Qns Aquatic Club 1:01.69 12/07/23 PV NCAP Invitat
78Max Packles 16 Asphalt Green 1:01.74 2/08/24 MR Agua Februar
79Danny Lezi 15 Unattached 1:01.75 2/10/24 MR OB NYCHSAA B
80Lorenzo Aquilino 16 Team Suffolk 1:01.76 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
81Zack Arnold 16 Badger Swim Club 1:01.77 11/17/23 MR LIAC Thanksg
82Ethan Nus 16 Team Suffolk 1:01.81 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
83Luca Fong 15 Asphalt Green 1:01.85 3/21/24 EZ North Region
84Ronan White 16 Bgc-N. Westchester Ma 1:01.86 4/12/24 Boys & Girls Cl
85William Levine 16 Asphalt Green 1:01.94 3/21/24 EZ North Region
86Ethan Pak 15 Asphalt Green 1:02.04 3/21/24 EZ North Region
87Sam Staudinger 15 ALBS-AD 1:02.05 3/07/24 Adirondack Gold
88Trevor Mulvey 16 Freedom Aquatics 1:02.11 2/16/24 MR TYR Senior M
89Beau Chan 16 Asphalt Green 1:02.12 2/15/24 MR TYR Senior M
90Jide Nwosu 16 Unattached 1:02.15 2/10/24 MR OB NYCHSAA B
91Julian Piedrahita 16 Long Island Express 1:02.16 12/07/23 NE CRA Winter I
92Callum Farrell 15 Condors Swim Club 1:02.19 3/21/24 SwimRVA Shamroc
93Yitong Jian 15 Victor Swim Club 1:02.23 3/08/24 Niagara Open Ch
94Justin Sulik 16 Unattached 1:02.26 2/16/24 AD Section 2 Bo
95Lucas Keahon 16 Condors Swim Club 1:02.28 2/15/24 MR TYR Senior M
96Caden Salamone 15 New York Sharks Aquat 1:02.35 1/12/24 MR NBS Sharks T
97Christian Burke 16 Condors Swim Club 1:02.36 3/21/24 SwimRVA Shamroc
98Alex Wang 15 Unattached 1:02.38 12/16/23 AD Shenendehowa
99Derrick Kuo 16 Unattached 1:02.43 2/12/24 MR OB Section O
100Matthew Temni 15 Freedom Aquatics 1:02.44 3/27/24 FL ISCA Interna
101Vincent Gookin 15 Asphalt Green 1:02.57 3/21/24 EZ North Region
102Tommy Yuan 16 Long Island Express 1:02.58 4/12/24 MR LIE Black vs
103Sean Green 16 Long Island Aquatic C 1:02.65 11/17/23 MR LIAC Thanksg
104Nael Clement 16 Webster BlueFins 1:02.66 3/08/24 Niagara Open Ch
105Peter Andrejczuk 16 Long Island Express 1:02.66 11/03/23 MR LIE Fall Cla
106Jason Shapiro 16 Long Island Express 1:02.67 1/12/24 MR LIE Winterfe
107Johnny Macko 15 Long Island Aquatic C 1:02.75 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
108Michael Debrah 16 Unattached 1:02.79 2/10/24 MR OB PSAL A Bo
109Curtis Chan 16 Unattached 1:02.90 12/21/23 MR OB Long Isla
110Dylan Winthal 15 Badger Swim Club 1:03.00 2/02/24 MR BGNW Februar
111Luke McCormack 15 Webster BlueFins 1:03.05 3/21/24 EZ SC Speedo Ch
112Thai Tran 16 Unattached 1:03.08 2/17/24 NI CLSC Dog Day
113Joey Swenton 15 Cato-Meridian Otters 1:03.08 11/11/23 NI WEBS Fall Sp
114Jacob Field 16 Three Village Swim Cl 1:03.08 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
115James DuTremble 16 Unattached 1:03.13 2/12/24 MR OB Section O
116Carlton Cabral 16 Webster BlueFins 1:03.17 3/08/24 Niagara Open Ch
117Shawn De Pedro 15 Unattached 1:03.18 2/17/24 NI CLSC Dog Day
118Daniel Mente 15 Asphalt Green 1:03.21 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
119Hamza Attuwaybi 16 Buffalo Area Aquatic 1:03.32 3/08/24 Niagara Open Ch
120Ernest Czeremcha 15 Team Suffolk 1:03.33 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
121Colin Veit 16 Three Village Swim Cl 1:03.40 1/12/24 TVSC MR TJ Kell
122Deklan McCarthy 16 New Hartford Aquatics 1:03.40 3/07/24 Adirondack Gold
123Max Schwalm 15 Qns Aquatic Club 1:03.40 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
124Oliver Reyes 16 Manhattan Makos 1:03.46 12/16/23 MR TRI Winter S
125Ewan Izzard 16 Delmar Dolfins 1:03.51 3/07/24 Adirondack Gold
126Joshua Insdorf 15 Monroe-Woodbury Devil 1:03.52 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
127Max Faybyshenko 16 Freedom Aquatics 1:03.54 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
128Aidan Hynes 15 Unattached 1:03.54 2/10/24 MR OB NYCHSAA B
129Ethan Eng 15 Unattached 1:03.57 12/21/23 MR OB Long Isla
130Benjamin Street 15 MIDDIES Wave Ryders 1:03.60 3/21/24 Sun Kissed Invi
131Riley Martinez 15 Long Island Express 1:03.64 12/07/23 NE CRA Winter I
132Keanne Hernandez 16 Team Suffolk 1:03.70 11/30/23 STAR Short Cour
133ETHAN Calhoun 16 Long Island Express 1:03.74 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
134Nuru Sherpa 16 Twisters Swim Club 1:03.74 11/04/23 MR TRI Fall SCY
135Hayden Schwartz 15 Asphalt Green 1:03.74 2/09/24 MR LIE Second C
136Dylan Liu 16 Unattached 1:03.76 2/10/24 MR OB PSAL A Bo
137Jake Han 16 Unattached 1:03.77 2/16/24 AD Section 2 Bo
138Aidan Chan 16 Qns Aquatic Club 1:03.80 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
139Matthew Wu 16 Unattached 1:03.85 2/10/24 MR OB PSAL A Bo
140Austin Li 16 Long Island Express 1:03.86 4/12/24 MR LIE Black vs
141Grady Moore 15 STAR SWIMMING 1:03.89 11/30/23 STAR Short Cour
142Connor McGeary 15 Unattached 1:03.91 2/16/24 MA Eastern Inte
143Carter Steele 16 ALBS-AD 1:03.92 3/07/24 Adirondack Gold
144Max Leroy 16 Team Suffolk 1:03.99 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
145Luke Splendido 16 Unattached 1:04.00 2/16/24 AD Section 2 Bo
146Miguel Gaviria 16 Condors Swim Club 1:04.00 11/03/23 MR LIE Fall Cla
147Evan Creter 16 Team Suffolk 1:04.11 11/30/23 STAR Short Cour
148Everest Kuang 16 Unattached 1:04.13 2/16/24 AD Section 2 Bo
149Julien Shao 16 Asphalt Green 1:04.14 12/01/23 CT CPAC Decembe
150Brayden Pettitt 15 Cpp River Hawks 1:04.16 3/08/24 Niagara Open Ch
151Nick Napoli 15 Hawks Swimming Associ 1:04.21 3/07/24 Adirondack Gold
152Shawn De Pedro 15 Southern Tier Aquatic 1:04.25 3/08/24 Niagara Open Ch
153Ian Ntrivalas 16 Empire Swimming 1:04.26 12/07/23 NE CRA Winter I
154Dylan Nagler 15 Phoenix Aquatic Club 1:04.27 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
155Alex Papp 15 Asphalt Green 1:04.28 12/01/23 CT CPAC Decembe
156Rhyse Ruffy 16 New York Sharks Aquat 1:04.41 12/08/23 CNY Invite
157Cormac Lapolla 15 Condors Swim Club 1:04.52 3/21/24 SwimRVA Shamroc
158Aidan Zhu 15 Asphalt Green 1:04.52 11/04/23 MA DST First St
159Liam Farrell 16 Unattached 1:04.61 2/14/24 NI Section VI B
160Aidan Hamilton 16 Farmingdale Aquatics 1:04.64 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
161Cohen Kelley 16 Unattached 1:04.71 2/15/24 NI Section V Se
162Lucas Park 15 Empire Swimming 1:04.71 12/07/23 NE CRA Winter I
163Jordyn Cristoff-Gonzalez 16 New York Sharks Aquat 1:04.81 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
164Henry Chang 16 Team Suffolk 1:04.96 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
165Kaden Zhang 15 Phoenix Aquatic Club 1:05.01 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
166Adam Wakelee 16 Victor Swim Club 1:05.05 3/08/24 Niagara Open Ch
167Liam Mac Colla 16 92nd Street Flying Do 1:05.06 3/07/24 CT WHAT Northea
168Andrew Krivenko 16 Staten Island Aquatic 1:05.06 1/12/24 MR LIE Winterfe
169Alexander Saharov 16 Freedom Aquatics 1:05.16 3/08/24 MR 15-18 Age Gr
170Alex Schuler 16 Tonawanda Titans 1:05.19 3/08/24 Niagara Open Ch
171Owen Znachowski 16 West Islip Swim Club 1:05.27 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
172Aidan Dwyer 15 Condors Swim Club 1:05.28 2/02/24 MR COND Last Ch
173David Grushovenko 15 Match Point Nyc 1:05.28 2/23/24 MR Metro Silver
174David Gutin 16 Asphalt Green 1:05.30 10/07/23 MR AGUA Season
175Henry Sungrab 15 Twisters Swim Club 1:05.38 11/24/23 MR LIE Thanksgi
176Sebastian Divina 15 Storm Aquatics 1:05.48 4/05/24 GTSA TYR Spring
177Adrian Lengyel 16 Qns Aquatic Club 1:05.60 2/23/24 MR Metro Silver
178Ethan Cheng 16 Qns Aquatic Club 1:05.70 2/23/24 MR Metro Silver
179Klevis Dauti 16 Trident Aquatic Club 1:05.72 11/04/23 MR TRI Fall SCY
180Brayden Savas 15 Three Village Swim Cl 1:05.76 10/13/23 MR TVSC Ann Wyc
181Fenlay Sainvil 15 Long Island Express 1:05.84 4/12/24 MR LIE Black vs
182Gregory Bazylko 16 Match Point Nyc 1:05.87 1/05/24 MR EAST New Yea
183Alex Khodosh 15 Phoenix Aquatic Club 1:05.89 3/02/24 MR AGUA Last Ch
184Andrew Chen 16 Saratoga Regional YMC 1:05.99 3/15/24 MR AP New York
185John Gregory 16 Schenectady-Saratoga 1:06.08 11/17/23 MR LIAC Thanksg
186Jake Stachowicz 16 Long Island Aquatic C 1:06.08 11/30/23 STAR Short Cour
187Oscar Wang 16 Huntington YMCA 1:06.22 3/15/24 MR AP New York
188Santiago Souberbielle 16 Long Island Express 1:06.25 12/07/23 NE CRA Winter I
189Jonah Kirschbaum 16 Team Suffolk 1:06.27 9/23/23 MR SSC TYR Sept
190Rana Tuttle 16 92nd Street Flying Do 1:06.27 10/13/23 MR LIE Octoberf
191Gabe CORTES 16 Sachem Swim Club 1:06.29 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
192Bobby Cordy 15 Unattached 1:06.37 2/08/24 NI Section V Cl
193Braden Felix 15 West Islip Swim Club 1:06.40 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
194Edin Hadzimujic 16 New Hartford Aquatics 1:06.42 3/01/24 AD Silver Short
195Yesum Lee 15 Phoenix Aquatic Club 1:06.44 11/03/23 MR PAC Maria Pa
196Austin Perillo 15 Monroe-Woodbury Devil 1:06.44 12/08/23 CNY Invite
197Billy DeWitt 15 Qns Aquatic Club 1:06.48 1/12/24 TVSC MR TJ Kell
198Joshua Yu 15 Phoenix Aquatic Club 1:06.51 2/23/24 MR Metro Silver
199Jacob Cerrato 16 Monroe-Woodbury Devil 1:06.52 12/16/23 MR NDAC Kevin S
200Daniel Wojciechowski 15 Asphalt Green 1:06.55 2/08/24 MR Agua Februar
201Owen Olsen 15 Unattached 1:06.57 2/08/24 NI Section VI B
202Thomas Mackey 15 Asphalt Green 1:06.61 1/13/24 MR AGUA MLK Inv
203Ethan Placencia-Nazareno 16 Three Village Swim Cl 1:06.64 10/13/23 MR TVSC Ann Wyc
204Jayden Thomas 16 Unattached 1:06.65 2/09/24 NI Section V Cl
205Samuel Farrell 15 Unattached 1:06.68 2/14/24 NI Section VI B
206Spencer Grayson 16 Bgc-N. Westchester Ma 1:06.80 1/19/24 CT GRYM January
207Miles Moore 15 STAR SWIMMING 1:06.82 1/26/24 STAR Winter Cha
208Logan Tang 16 Qns Aquatic Club 1:06.87 10/14/23 MR WEST Tina Fi
209Salvatore Bove 15 Asphalt Green 1:06.91 12/01/23 CT CPAC Decembe
210Vivek Malik 16 Unattached 1:06.94 2/12/24 MR OB Ivy Leagu
211Adam Kamal 15 Bgc-N. Westchester Ma 1:06.97 10/29/23 MR NCAC October
212Jay Kim 15 Condors Swim Club 1:07.05 11/03/23 MR LIE Fall Cla
213Mikey Ciardullo 16 Sachem Swim Club 1:07.06 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
214Anthony Bottar 16 Unattached 1:07.10 2/16/24 NI Section III
215Issac Chen 15 Unattached 1:07.17 12/21/23 MR OB Long Isla
216Charlie Sockey 15 Brooklyn Stingrays 1:07.23 3/02/24 MR AGUA Last Ch
217Matthew Spreter 16 Hilton Area Swim Team 1:07.24 3/08/24 Niagara Open Ch
218Kyle Farrington 15 Unattached 1:07.27 2/09/24 NI Section V Cl
219Jonas Emerson 15 Condors Swim Club 1:07.30 2/02/24 MR COND Last Ch
220Ryan Dissanayake 15 Qns Aquatic Club 1:07.30 3/22/24 MR Metro Bronze
221AJ Merced 16 Newark Wahoos Swim Cl 1:07.31 2/09/24 Victor Winter C
222Matt Renwick 16 Asphalt Green 1:07.40 11/04/23 MA DST First St
223Ben Battaglia 15 Victor Swim Club 1:07.43 1/26/24 STAR Winter Cha
224Tommy Zeliph 16 ALBS-AD 1:07.46 3/01/24 AD Silver Short
225Joe Skoumpris 16 STAR SWIMMING 1:07.49 3/08/24 Niagara Open Ch
226Miles Menu 15 East Hampton Recenter 1:07.51 3/15/24 MR AP New York
227Ryan Sommerstad 16 Three Village Swim Cl 1:07.51 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
228Zach Shields 16 Victor Swim Club 1:07.51 2/09/24 Victor Winter C
229Jack Cavallerano 16 Liverpool Jets Swim C 1:07.52 1/28/24 Salt City Racin
230Alex Nicita 16 Liverpool Jets Swim C 1:07.52 3/27/24 IMX Jets
231Koray Kiyici 15 Empire Swimming 1:07.52 3/21/24 Sun Kissed Invi
232Aiden Sanders 15 Freedom Aquatics 1:07.54 3/22/24 MR Metro Bronze
233Alexander Nguyen 15 USAM 1:07.57 3/07/24 Adirondack Gold
234Magavin Allen 15 Union Aquatic Club 1:07.58 3/08/24 Niagara Open Ch
235Keaton Lemieux 15 Unattached 1:07.59 2/08/24 NI Section VI B
236Nathaniel Hwang 16 MIDDIES Wave Ryders 1:07.60 12/08/23 CNY Invite
237Deven Thettu 15 Unattached 1:07.65 2/08/24 NI Section V Cl
238Connor Holland 15 New York Sharks Aquat 1:07.68 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
239Brady Garcia 16 STAR SWIMMING 1:07.72 10/28/23 Victor Hallowee
240Brendan So 16 Long Island Express 1:07.79 10/13/23 MR LIE Octoberf
241Chris Lewis 16 Mercury Swimming 1:07.81 11/30/23 STAR Short Cour
242Christian Jerome 15 USAM 1:07.91 2/10/24 Piranha's Penta
243Ryan Halls 16 Nu-Finmen Swimming 1:07.93 1/12/24 MR NFS 41st Dr.
244Ethan Isak 15 Empire Swimming 1:07.97 12/07/23 NE CRA Winter I
245Donald Truong 16 Harbor Seals 1:08.01 10/29/23 MR NCAC October
246Alex Boyarsky 16 Shorefront Ym-Ywha 1:08.03 1/12/24 MR LIE Winterfe
247Olan Chattanond 15 Team Suffolk 1:08.03 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
248Jared Liu 15 Condors Swim Club 1:08.03 10/13/23 MR COND October
249Mateu Williams 16 Manhattan Makos 1:08.04 3/22/24 MR Metro Bronze
250Derek Guo 15 Unattached 1:08.06 2/17/24 NI CLSC Dog Day
251Justin Zhang 16 Unattached 1:08.16 2/10/24 MR OB PSAL A Bo
252Jared Gallegos 16 Team Suffolk 1:08.24 10/21/23 MR LIAC Chappy'
253Owen Daniels 16 Red Fox Aquatics, Inc 1:08.25 12/16/23 MR NDAC Kevin S
254Adam Mosa 16 Huntington YMCA 1:08.26 3/15/24 MR AP New York
255Sebastian Gomez 16 Team Suffolk 1:08.27 9/23/23 MR SSC TYR Sept
256Stefano Magro 16 Mexico Tiger Sharks 1:08.28 3/08/24 Niagara Open Ch
257David Forte 16 Westchester Aquatic C 1:08.31 5/04/24 MR Wolverines M
258Brian Aldridge 16 Unattached 1:08.36 2/10/24 MR OB NYCHSAA B
259Danny Quinlan 15 Unattached 1:08.37 1/29/24 MR OB Section V
260Nicholas Voit 15 Amherst Tiger Sharks 1:08.38 2/23/24 Niagara Qualifi
261Rohan Srinivasan 15 Phoenix Aquatic Club 1:08.47 11/03/23 MR PAC Maria Pa
262Colm Driscoll 16 Condors Swim Club 1:08.49 2/02/24 MR COND Last Ch
263Bryce Cook 15 Springville Waves Aqu 1:08.59 3/08/24 Niagara Open Ch
264Koa Truong 15 Qns Aquatic Club 1:08.62 2/23/24 MR Metro Silver
265Benjamin Robins 16 Badger Swim Club 1:08.65 10/21/23 MR LIAC Chappy'
266Ryan Yang 15 92nd Street Flying Do 1:08.69 3/07/24 CT WHAT Northea
267Christopher Jacuch 16 Team Suffolk 1:08.71 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
268Vernon Lam 15 YMCA of Middletown Ba 1:08.79 2/03/24 MR MWDA & WSSC
269Keegan Burkhardt 16 KingstonYMCA Hurrican 1:08.80 3/02/24 AD Silver Short
270Calder Johnson 15 Skaneateles Lightning 1:08.82 3/08/24 Niagara Open Ch
271Georgios Kavouras 15 Team Suffolk 1:08.86 2/23/24 MR Metro Silver
272Roy Dafinoiu 16 Condors Swim Club 1:08.95 10/13/23 MR COND October
273Brian Wu 15 Badger Swim Club 1:08.95 11/17/23 MR LIAC Thanksg
274Preston Heaney 16 Connetquot Swim Club 1:09.05 4/03/24 MR CSDC April L
275Metehan Yilmaz 15 Long Island Aquatic C 1:09.06 1/12/24 MR NFS 41st Dr.
276Jonathan Blatt 16 Sachem Swim Club 1:09.09 2/02/24 MR SSC TYR Febr
277Freddy Pellumbi 15 Unattached 1:09.10 1/27/24 MR OB Section 1
278Nolan Nemeth 16 Unattached 1:09.17 2/02/24 MR OB OCIAA Div
279Dustin Nguyen 16 Kips Bay Makos 1:09.19 10/28/23 MR AP KBM Metro
280Daniel Luo 15 Unattached 1:09.23 2/14/24 NI Section III
281Brady Meyer 16 Unattached 1:09.24 2/08/24 NI Section VI B
282Ej Garmon 15 Sachem Swim Club 1:09.30 3/22/24 MR Metro Bronze
283Adi Feratovic 16 Freedom Aquatics 1:09.36 2/10/24 MR FREE Champio
284Andrew Shen 16 Pack Swim Team of Pit 1:09.37 1/13/24 Niagara Jr/Sr P
285Lucas Avni 15 Team Suffolk 1:09.41 2/23/24 MR Metro Silver
286Aston Martins 15 Bgc-N. Westchester Ma 1:09.44 2/23/24 MR Metro Silver
287Josh Johnson 16 Monroe-Woodbury Devil 1:09.46 10/20/23 MR RFAC Elizabe
288Luka Di Fabio 15 Adirondack Bluefins 1:09.47 10/21/23 Trick or Treat
289Gavin Ray 16 Victor Swim Club 1:09.48 3/08/24 Niagara Open Ch
290Nicholas Danielo 15 Farmingdale Aquatics 1:09.51 2/02/24 MR SSC TYR Febr
291Kai Brand 15 Bgc-N. Westchester Ma 1:09.52 4/12/24 Boys & Girls Cl
292Donte Mathelier 16 Sachem Swim Club 1:09.53 2/02/24 MR SSC TYR Febr
293Matt Rogliano 16 MIDDIES Wave Ryders 1:09.56 10/14/23 MR YMID Hispani
294Sam Dwyer 15 Cross Island YMCA Bar 1:09.59 3/15/24 MR AP New York
295Trevor Goodwill 16 CPP-AD 1:09.67 11/18/23 NE NSSC 11 & Ov
296Aiden Kim 16 Team Suffolk 1:09.67 1/12/24 MR NBS Sharks T
297Hideki Aizu 15 Freedom Aquatics 1:09.68 12/17/23 MR FREE Freedom
298Or Volpert 16 Match Point Nyc 1:09.70 2/10/24 MR FREE Champio
299Zachary Trenczer 15 Condors Swim Club 1:09.71 10/13/23 MR COND October
300Grant Hwang 15 Storm Aquatics 1:09.73 4/05/24 GTSA TYR Spring
301Gianluca Polenzani 16 Westchester Aquatic C 1:09.75 11/18/23 MR WEST Turkey
302Brayden Black 16 Connetquot Swim Club 1:09.82 3/05/24 MR CSDC Early S
303Jackson Cooper 16 Newburgh Sharks 1:09.87 2/23/24 MR Metro Silver
304Richy Karnisky 15 Hilton Area Swim Team 1:09.87 3/08/24 Niagara Open Ch
305Rowan Karaca 16 Delmar Dolfins 1:09.95 10/13/23 MR LIE Octoberf
306Yamen Ghaly 16 New York Sharks Aquat 1:10.05 1/12/24 MR NBS Sharks T
307Lesha Kabunov 15 Cato-Meridian Otters 1:10.06 11/11/23 NI WEBS Fall Sp
308Mac Bach 15 Westchester Aquatic C 1:10.19 10/14/23 MR WEST Tina Fi
309AJ Mugno 15 Empire Swimming 1:10.20 12/07/23 NE CRA Winter I
310Joshua Weber 15 Webster BlueFins 1:10.27 2/23/24 NI Silver Champ
311John Mummery 16 Newburgh Sharks 1:10.35 10/20/23 MR RFAC Elizabe
312Oscar Luczaj 16 Twisters Swim Club 1:10.36 1/12/24 MR NFS 41st Dr.
313Aidan Godbout 15 Unattached 1:10.40 2/10/24 MR OB Section X
314Alexander Gelvez Cisneros 15 Long Island Express 1:10.42 4/12/24 MR LIE Black vs
315Thomas Brown 16 Bgc-N. Westchester Ma 1:10.43 4/12/24 Boys & Girls Cl
316Dominic Falbo 16 Fairport Area Swim Te 1:10.47 4/20/24 NI PACK Spring
317Owen Timm 16 Three Village Swim Cl 1:10.50 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
318Max Colletti 15 Long Island Express 1:10.50 4/12/24 MR LIE Black vs
319Omar Mohamed 15 Staten Island Aquatic 1:10.51 12/17/23 MR FREE Freedom
320Ian Rodgers 15 Unattached 1:10.55 2/08/24 NI Section VI B
321James Vilics 15 CPP-AD 1:10.66 3/01/24 AD Silver Short
322Morgon Washington-Patterson 16 MIDDIES Wave Ryders 1:10.71 11/03/23 MR LIE Fall Cla
323Ian Savage 15 Delmar Dolfins 1:10.77 3/02/24 AD Silver Short
324Aidan Tat 16 New York Sharks Aquat 1:10.84 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
325Jax Pagano 16 Unattached 1:10.84 2/15/24 MR OB Section I
326Chance Townsend 16 Westchester Aquatic C 1:10.85 1/28/24 MR WEST New Yea
327Alejandro Castillo 16 Condors Swim Club 1:10.87 3/22/24 MR Metro Bronze
328Jack Kwitek 15 Unattached 1:10.89 12/22/23 NI Maj Andrew B
329Angelo Aldi 16 CPP-AD 1:10.91 10/21/23 Trick or Treat
330Xhayne Epperson 15 CPP-AD 1:11.05 10/21/23 Trick or Treat
331Felix Mao 15 MIDDIES Wave Ryders 1:11.05 2/23/24 MR Metro Silver
332Aiden Ramirez 16 Condors Swim Club 1:11.07 10/13/23 MR COND October
333Noah Loremil 15 Cross Island YMCA Bar 1:11.08 3/15/24 MR AP New York
334Sebastian Burgarelli 16 New York Sharks Aquat 1:11.08 1/12/24 MR NBS Sharks T
335Koen Anderson 15 Syracuse Chargers 1:11.10 3/28/24 FNL # 5@ Ithaca
336Conner Rudd 16 CPP-AD 1:11.13 10/21/23 Trick or Treat
337Bora Karaosmanoglu 15 Three Village Swim Cl 1:11.13 12/07/23 MR HAUP TYR Eag
338Will McCoy 16 CPP-AD 1:11.16 3/01/24 AD Silver Short
339Jack Shepler 15 STAR SWIMMING 1:11.23 10/28/23 Victor Hallowee
340Adam Dewalle 16 92nd Street Flying Do 1:11.24 10/13/23 MR LIE Octoberf
341Noah Vernon 16 Pack Swim Team of Pit 1:11.27 2/03/24 SDSC Snowball
342Connor Ha 15 Unattached 1:11.28 1/27/24 MR OB Section 1
343Danny Killian 16 CPP-AD 1:11.28 10/21/23 Trick or Treat
344Pierre Kavouras 15 Team Suffolk 1:11.28 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
345Elias Malionek 15 Storm Aquatics 1:11.41 11/30/23 STAR Short Cour
346Jonathan Harvey 16 Sachem Swim Club 1:11.42 10/25/23 MR SSC-FA Octob
347Tommy Purga 16 Sachem Swim Club 1:11.47 4/13/24 MR AP ASCSC Suf
348Eric Cen 16 Harbor Seals 1:11.51 1/12/24 MR NFS 41st Dr.
349Sage Starks 15 Saratoga Regional YMC 1:11.61 3/01/24 AD Silver Short
350Sam Koenigsberg 15 Empire Swimming 1:11.62 12/15/23 MR EAST Holiday
351Dylan Tuchman 16 Empire Swimming 1:11.67 4/20/24 MR EAST April T
352Carter Kobielski 15 STAR SWIMMING 1:11.70 11/30/23 STAR Short Cour
353Draco Defeo 15 Shorefront Ym-Ywha 1:11.74 12/01/23 MR NYS Holiday
354Liam Harty 15 Long Island Express 1:11.76 4/12/24 MR LIE Black vs
355Jacob Skardinski 15 Camillus Swim Club 1:11.80 2/23/24 NI Silver Champ
356Kaleb Podoliak 16 Chemung Sailfish Swim 1:11.89 2/10/24 -24 STSL Meet #
357Shawn Liang 16 Bgc-N. Westchester Ma 1:11.93 10/13/23 MR COND October
358Henry Ortiz 16 Long Island Express 1:11.97 2/09/24 MR LIE Second C
359Justin Park 16 Phoenix Aquatic Club 1:11.99 2/23/24 MR Metro Silver
360Noah Hutzler 15 Hauppauge Swimming 1:12.01 10/21/23 MR LIAC Chappy'
361Ian Clay 16 Cato-Meridian Otters 1:12.01 2/23/24 NI Silver Champ
362Dylan Mrozinski 15 Manhattan Makos 1:12.02 1/13/24 MR AGUA MLK Inv
363Jack Reisert 15 Long Island Express 1:12.02 11/24/23 MR LIE Thanksgi
364Riccardo Serafini 16 Apex Swim Club 1:12.09 12/16/23 MR TRI Winter S
365Tyler Wong 15 Team Suffolk 1:12.13 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
366Winston Kan 16 Qns Aquatic Club 1:12.15 11/25/23 MR QNS Protect
367Talin Patel 15 Manhattan Makos 1:12.16 3/22/24 MR Metro Bronze
368Evan Kaplan 15 Unattached 1:12.17 1/27/24 MR OB Section 1
369Liam Knight 15 East Hampton Recenter 1:12.26 10/21/23 MR AP EHY MacNi
370Adam Yastion 16 Monroe-Woodbury Devil 1:12.30 10/20/23 MR RFAC Elizabe
371Devin Rothman 15 New York Sharks Aquat 1:12.35 10/27/23 MR MWDA Heats a
372Ethan Wang 16 Long Island Express 1:12.36 11/03/23 MR LIE Fall Cla
373Daniel Kim 15 Phoenix Aquatic Club 1:12.37 2/23/24 MR Metro Silver
374Oliver Tong 15 Westchester Aquatic C 1:12.42 4/14/24 MR WEST Spring
375Sion Siljkovic 15 New York Sharks Aquat 1:12.49 3/22/24 MR Metro Bronze
376Jackson Cooper 16 Empire Swimming 1:12.51 12/15/23 MR EAST Holiday
377Jonathan McCall 15 Storm Aquatics 1:12.53 10/20/23 CT RYWC Candlew
378Alex Dragic 16 Phoenix Aquatic Club 1:12.55 10/14/23 MR WEST Tina Fi
379Sean Takahashi 15 Unattached 1:12.60 2/10/24 MR OB PSAL A Bo
380Matthew Spence 16 STAR SWIMMING 1:12.61 10/28/23 Victor Hallowee
381Peter Park 16 Condors Swim Club 1:12.63 10/13/23 MR COND October
382Trey Johnston 15 Long Island Express 1:12.65 4/12/24 MR LIE Black vs
383Luis Coronel 16 Unattached 1:12.66 3/22/24 MR Metro Bronze
384Vladislav Tsoy 15 Match Point Nyc 1:12.74 2/10/24 MR FREE Champio
385Matthew Collado 15 Phoenix Aquatic Club 1:12.76 10/14/23 MR WEST Tina Fi
386Aidan Clark 15 Southern Tier Aquatic 1:12.78 3/01/24 Niagara Last Sp
387Parker Nagy 16 East Aurora Swim Team 1:12.79 2/23/24 Niagara Qualifi
388curtis CHENG 15 Long Island Express 1:12.80 11/03/23 MR LIE Fall Cla
389Michael Marfoglio 16 Qns Aquatic Club 1:12.83 1/07/24 MR FA New Years
390Dylan Esposito 16 Bgc-N. Westchester Ma 1:12.84 12/14/23 NBAC Christmas
391Zech Carrington 16 Cross Island YMCA Bar 1:12.85 1/06/24 MR AP CIYFLY YM
392Orlando Rodriguez 15 Sachem Swim Club 1:12.86 2/02/24 MR SSC TYR Febr
393Logan Ramos 15 Buffalo Area Aquatic 1:12.88 10/27/23 TTSC Halloween
394Tommy Lowe 16 Unattached 1:12.91 1/26/24 NI MCCI
395Alex Hyman 15 Central Queens Ym-Ywh 1:12.92 3/22/24 MR Metro Bronze
396Kevin Hertel 16 Long Island Express 1:12.94 11/03/23 MR LIE Fall Cla
397Richie Rines 16 New York Sharks Aquat 1:12.97 10/27/23 MR MWDA Heats a
398James Hyman 16 Phoenix Aquatic Club 1:13.04 10/14/23 MR WEST Tina Fi
399Shawn Farberov 15 Match Point Nyc 1:13.06 11/24/23 MR LIE Thanksgi
400Eddie McCoyd 15 Long Island Aquatic C 1:13.12 1/12/24 MR NFS 41st Dr.
401Connor Powell 16 Unattached 1:13.14 2/08/24 NI Section VI B
402James Hayden 15 Liverpool Jets Swim C 1:13.16 3/27/24 IMX Jets
403Parviz Makhmadaliev 15 Match Point Nyc 1:13.22 10/13/23 MR LIE Octoberf
404Joshua Lee 15 Phoenix Aquatic Club 1:13.43 3/02/24 MR AGUA Last Ch
405Jacob Hershberg 15 Delmar Dolfins 1:13.44 10/21/23 Trick or Treat
406Caleb Carlton 15 Webster BlueFins 1:13.45 12/09/23 NI WEBS Pentath
407Patrick Fanshawe 16 Condors Swim Club 1:13.51 2/02/24 MR COND Last Ch
408Sebastian Sequeiros 15 YMCA of Middletown Ba 1:13.54 10/27/23 MR MWDA Heats a
409Jonathan Cudzilo 16 Unattached 1:13.55 12/16/23 AD Shenendehowa
410Austin Penny 15 Freedom Aquatics 1:13.57 3/03/24 MR FREE Spring
411Liam O'Sullivan-Ulrich 15 Three Village Swim Cl 1:13.60 10/21/23 MR LIAC Chappy'
412Aiden Carr 15 Orchard Park Town Wre 1:13.75 11/04/23 East Aurora/Kiw
413Carter Leach 15 Clarence Swim Club 1:13.85 11/17/23 The 2023 Mark J
414Ozzie Aguilar 15 Condors Swim Club 1:13.87 10/13/23 MR COND October
415Reily So 15 Long Island Express 1:13.89 11/03/23 MR LIE Fall Cla
416Adam Nichols 16 Fairport Area Swim Te 1:13.90 4/26/24 NI WEBS 585 Tea
417Michael Gauthier 15 Unattached 1:13.96 1/27/24 MR OB Section 1
418Eric Zhao 16 Swim Tech 1:14.04 2/03/24 MR MR AP KBM Me
419Luke Krieger 15 Unattached 1:14.05 2/08/24 NI Section VI B
420Hyun Chavez 15 Long Island Aquatic C 1:14.05 1/12/24 MR NFS 41st Dr.
421Marvin Reimsnyder 15 Southern Tier Aquatic 1:14.06 10/28/23 Victor Hallowee
422Bryan Ramirez 16 Unattached 1:14.07 1/27/24 MR OB Section 1
423Fionn Fehilly 15 Unattached 1:14.07 2/03/24 MR OB OCIAA Div
424Matthew Wilkosz 16 Clinton Cudas 1:14.08 1/13/24 Niagara Jr/Sr P
425Joseph Tacca 15 Tonawanda Titans 1:14.09 3/08/24 Niagara Open Ch
426Emmett Merrick 15 East Aurora Swim Team 1:14.22 2/23/24 Niagara Qualifi
427Julian Mcleod 15 Auburn YMCA Stingrays 1:14.23 2/23/24 NI Silver Champ
428Ben Chang 16 Bgc-N. Westchester Ma 1:14.24 10/13/23 MR COND October
429Milan Lustig 16 Huntington YMCA 1:14.28 11/11/23 MR SSC Turkey T
430Brady Smith 15 Camillus Swim Club 1:14.30 2/23/24 NI Silver Champ
431Andrew Orcutt 16 USAM 1:14.32 10/21/23 Trick or Treat
432Keizo Chen-Suzuki 16 Unattached 1:14.33 12/09/23 MR OB Section I
433Max Pollio 15 MIDDIES Wave Ryders 1:14.35 1/12/24 MR NBS Sharks T
434Simon Makuyev 15 Match Point Nyc 1:14.39 10/13/23 MR LIE Octoberf
435Evan Walsh 16 Unattached 1:14.42 12/16/23 AD Shenendehowa
436Myles Brown 16 Long Island Aquatic C 1:14.48 2/03/24 MR YMID Februar
437Emmitt Wong 16 Unattached 1:14.49 2/10/24 MR OB PSAL A Bo
438Daniel Osekavage 15 Unattached 1:14.57 2/02/24 MR OB OCIAA Div
439Max Duravcevic 16 Manhattan Makos 1:14.59 1/13/24 MR AGUA MLK Inv
440Parker Forrest 16 Canajoharie Crocodile 1:14.61 2/04/24 Delmar Dolfins
441Ethan Weng 16 Long Island Express 1:14.63 10/13/23 MR LIE Octoberf
442Dmitri Yurko 15 Long Island Express 1:14.64 11/24/23 MR LIE Thanksgi
443Mikey Holmes 15 Connetquot Swim Club 1:14.72 10/13/23 MR TVSC Ann Wyc
444Jake Baudo 15 Farmingdale Aquatics 1:14.73 12/10/23 MR FA Intra-Squ
445Georgie Newsome 16 Victor Swim Club 1:14.74 1/06/24 VICTOR NEW YEAR
446Jesse Agor 16 Storm Aquatics 1:14.76 11/30/23 STAR Short Cour
447Jack Boyer 15 Empire Swimming 1:14.79 12/15/23 MR EAST Holiday
448Logan Viollis 16 Sachem Swim Club 1:14.81 12/17/23 MR SSC Reindeer
449Oskar Sokolowski 16 Huntington YMCA 1:14.84 3/15/24 MR AP New York
450Jack Powers 16 Amherst Tiger Sharks 1:14.85 5/03/24 NI AMTS Spring
451Arthur Zhamaryan 16 Match Point Nyc 1:14.89 1/05/24 MR EAST New Yea
452Brady Doherty 16 Unattached 1:15.01 2/03/24 MR OB OCIAA Div
453Michael Meng 15 Long Island Express 1:15.03 4/12/24 MR LIE Black vs
454Loic Goffioul 15 Unattached 1:15.06 12/16/23 AD Shenendehowa
455Anthony Ferranola 15 Sachem Swim Club 1:15.08 3/22/24 MR Metro Bronze
456Sebastian Iancu 16 Hes Hurricanes 1:15.09 3/22/24 MR Metro Bronze
457Erim Keresteci 16 92nd Street Flying Do 1:15.16 10/13/23 MR LIE Octoberf
458Lucas Porta 16 MIDDIES Wave Ryders 1:15.19 12/08/23 CNY Invite
459Jack Potter 16 Victor Swim Club 1:15.20 2/23/24 NI Silver Champ
460Daniel Zurakovski 15 Freedom Aquatics 1:15.23 3/22/24 MR Metro Bronze
461William Sionkiewicz 16 Tri-Town Aquatic Club 1:15.28 2/23/24 Niagara Qualifi
462Jacob Gordon 15 Unattached 1:15.38 2/14/24 NI Section III
463Matthew List 16 Orchard Park Town Wre 1:15.43 2/23/24 Niagara Qualifi
464Giovanni Asaad 15 Pack Swim Team of Pit 1:15.49 1/13/24 Niagara Jr/Sr P
465Billy-jazz Pique 15 Twisters Swim Club 1:15.49 2/09/24 MR LIE Second C
466Jierui Lin 15 New Hartford Aquatics 1:15.53 3/01/24 AD Silver Short
467Alexander Shearman 16 Qns Aquatic Club 1:15.57 12/16/23 MR TRI Winter S
468Wesley DeOliveira-Alves 16 Patriot Swim Team 1:15.58 1/27/24 MR HAWKS Trials
469Nicolas Vitale 15 Unattached 1:15.59 1/26/24 NI MCCI
470Ax Lofthouse 15 Marlins Swimming, Inc 1:15.60 3/23/24 GVSL Championsh
471Rayyan Malik 16 Unattached 1:15.67 12/16/23 AD Shenendehowa
472Owen Reynolds 15 Manta Rays 1:15.70 3/15/24 MR AP New York
473Dylan Cable 15 North Rockland Aquati 1:15.75 3/22/24 MR Metro Bronze
474Matthew DeBlasi 16 Brooklyn Stingrays 1:15.77 3/22/24 MR Metro Bronze
475Aaron Zhang 16 Badger Swim Club 1:15.85 10/21/23 MR LIAC Chappy'
476Anthony King 16 Hes Hurricanes 1:15.90 11/04/23 MR TRI Fall SCY
477Peyton Tuttle 16 Newburgh Sharks 1:15.95 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
478Tommy Huta 16 Connetquot Swim Club 1:15.95 4/03/24 MR CSDC April L
479Anthony Cucuzza 16 Unattached 1:16.03 1/06/24 AD Schenectady-
480Ryan Kittilsen 15 Sachem Swim Club 1:16.09 11/30/23 PV Turkey Claus
481James Tock 15 Bennington Marauders 1:16.14 3/02/24 AD Silver Short
482Philip Lettre 15 Tigers Aquatic Club 1:16.14 2/04/24 Delmar Dolfins
483Luke Cassella 15 ALBS-AD 1:16.31 11/12/23 Fall Frenzy 202
484Jonathan Zhu 16 Unattached 1:16.31 1/20/24 MR OB Rockland
485Drew Uhl 15 Tigers Aquatic Club 1:16.41 3/02/24 AD Silver Short
486Arnav Kohli 15 Long Island Express 1:16.41 11/03/23 MR LIE Fall Cla
487Patrick Noonan 16 Delmar Dolfins 1:16.42 10/21/23 Trick or Treat
488Lars Vezauskas 15 Brooklyn Stingrays 1:16.48 3/22/24 MR Metro Bronze
489Wes Warren 16 Webster BlueFins 1:16.48 12/09/23 NI WEBS Pentath
490Matt Fallis 16 Team Suffolk 1:16.48 10/21/23 MR LIAC Chappy'
491Samuel Beli 15 Staten Island Aquatic 1:16.50 2/02/24 MR SSC TYR Febr
492Benjamin Dorner 16 Northern Dutchess Aqu 1:16.52 12/16/23 MR NDAC Kevin S
493Brandon Aguila 15 Empire Swimming 1:16.52 4/20/24 MR EAST April T
494London Kinley 15 Clark Sports Center S 1:16.60 12/02/23 CVSL Tri Meet
495Colin Keller 15 Unattached 1:16.63 2/16/24 AD Section 2 Bo
496Christian Li 15 Long Island Aquatic C 1:16.64 10/21/23 MR LIAC Chappy'
497Axel Henriquez 15 Flushing YMCA 1:16.68 1/06/24 MR AP CIYFLY YM
498Braeden McManus 15 Bennington Marauders 1:16.72 2/10/24 Piranha's Penta
499Hudson Stevens 15 Long Island Express 1:16.76 4/12/24 MR LIE Black vs
500Jack Frenzel 15 Webster BlueFins 1:16.80 12/09/23 NI WEBS Pentath
501Cole Mason 16 CPP-AD 1:16.82 2/10/24 Piranha's Penta
502Joshua Stevens 16 Fairport Area Swim Te 1:16.82 12/28/23 NI WEBS Reindee
503Sam Rosen 16 Unattached 1:16.91 1/06/24 AD Schenectady-
504Jayden Kuo 15 Long Island Express 1:16.91 4/12/24 MR LIE Black vs
505E Taranto 16 New York Sharks Aquat 1:16.92 2/02/24 MR COND Last Ch
506Cory Yuen 15 Qns Aquatic Club 1:16.99 3/02/24 MR AGUA Last Ch
507Aidan Yang 15 Bgc-N. Westchester Ma 1:17.04 10/13/23 MR COND October
508Haniel Jing 16 Condors Swim Club 1:17.08 2/02/24 MR COND Last Ch
509Will Rudnicki 15 Orchard Park Town Wre 1:17.28 10/27/23 TTSC Halloween
510Dom Zuccari 15 Buffalo Area Aquatic 1:17.34 10/27/23 TTSC Halloween
511Trey Johnston 15 Long Island Express 1:17.42 11/24/23 MR LIE Thanksgi
512Charlie Beaudry 15 Sachem Swim Club 1:17.43 10/25/23 MR SSC-FA Octob
513Dillan Allyn-Nobles 16 Glen Gators Swim Team 1:17.47 2/10/24 -24 STSL Meet #
514Jackson Amenta 16 Clarence Swim Club 1:17.50 12/09/23 NI WEBS Pentath
515James Downes 15 Westchester Aquatic C 1:17.51 12/16/23 MR WEST Holiday
516Isai Sanchez 16 Mid Hudson Heatwaves 1:17.55 3/22/24 MR Metro Bronze
517Pierson Schwartz 15 CITY SWIM PROJECT/BUF 1:17.55 11/30/23 STAR Short Cour
518Zackary Rodriguez 16 North Rockland Aquati 1:17.57 3/22/24 MR Metro Bronze
519Kai Henrichs 16 Long Island Express 1:17.59 4/12/24 MR LIE Black vs
520Daniel Malkov 15 Freedom Aquatics 1:17.74 3/22/24 MR Metro Bronze
521Daniel Sawicki 16 Sachem Swim Club 1:17.75 3/22/24 MR Metro Bronze
522Victor Garcia Bory 15 92nd Street Flying Do 1:17.87 1/12/24 SGSA January Ju
523Elliott Marshall 16 Unattached 1:17.91 12/22/23 NI Maj Andrew B
524Jonathan Wang 15 Condors Swim Club 1:18.00 10/13/23 MR COND October
525Aaron He 15 Westchester Aquatic C 1:18.08 9/23/23 MR SSC TYR Sept
526Daniel Cassella 15 Phoenix Aquatic Club 1:18.15 3/22/24 MR Metro Bronze
527Asadbek Fatulaev 16 Match Point Nyc 1:18.20 10/13/23 MR LIE Octoberf
528Leo Straus 16 Long Island Aquatic C 1:18.23 2/03/24 MR YMID Februar
529Jax Rene 15 Mercury Swimming 1:18.26 10/21/23 SDSC Fire in th
530Andre Wixson 15 Unattached 1:18.31 1/05/24 NI Invitational
531Demetri Gonzalez 15 Empire Swimming 1:18.33 2/09/24 MR LIE Second C
532Eros Hanif 16 Unattached 1:18.36 2/10/24 MR OB NYCHSAA B
533Conner Klock 16 Liverpool Jets Swim C 1:18.47 2/11/24 CNY Last Chance
534Gavin Hook 16 CPP-AD 1:18.52 10/21/23 Trick or Treat
535Dominic Gentile 15 Webster BlueFins 1:18.54 12/09/23 NI WEBS Pentath
536Jacob Mitola 16 CPP-AD 1:18.58 2/10/24 Piranha's Penta
537Eric Teyf 15 Match Point Nyc 1:18.60 1/05/24 MR EAST New Yea
538Mark Colacioppo 16 MIDDIES Wave Ryders 1:18.63 12/08/23 CNY Invite
539Rowan Kim 15 Schenectady-Saratoga 1:18.63 10/21/23 Trick or Treat
540Thit-sar Kyaw 16 Hudson Valley Dolphin 1:18.66 12/01/23 MR NYS Holiday
541Tristan Schellenberg 16 Qns Aquatic Club 1:18.66 9/23/23 MR SSC TYR Sept
542Sage Johnson 15 New York Sharks Aquat 1:18.69 1/12/24 MR NBS Sharks T
543Jonathan Quinn 16 Clarence Swim Club 1:18.85 2/23/24 Niagara Qualifi
544Parker Eisner 15 Huntington YMCA 1:18.85 2/02/24 MR SSC TYR Febr
545Jashua Panora 16 Qns Aquatic Club 1:18.87 2/04/24 MR Queens Last
546Shane Roberts 15 Unattached 1:18.90 2/03/24 MR OB PSAL B Bo
547Oliver Sterling 15 92nd Street Flying Do 1:18.92 3/07/24 CT WHAT Northea
548Jeremy McKenzie 15 Nu-Finmen Swimming 1:18.97 1/12/24 MR NFS 41st Dr.
549Logan Potter 16 Gananda Racing Aquati 1:18.97 11/11/23 NI WEBS Fall Sp
550Luke Na 15 Phoenix Aquatic Club 1:18.98 11/03/23 MR PAC Maria Pa
551Liam Zenker 15 Sachem Swim Club 1:19.07 2/02/24 MR SSC TYR Febr
552Cooper Simmons 16 CPP-AD 1:19.10 11/18/23 NE NSSC 11 & Ov
553Alexander Maddalena 15 Huntington YMCA 1:19.21 2/02/24 MR SSC TYR Febr
554Kaden Pook 15 Trident Aquatic Club 1:19.26 12/16/23 MR TRI Winter S
555Gabriel Leonard 16 Flushing YMCA 1:19.32 3/15/24 MR AP New York
556Gavin Kirsch 15 Fairport Area Swim Te 1:19.32 4/26/24 NI WEBS 585 Tea
557Peter Ritiu 15 Condors Swim Club 1:19.36 2/02/24 MR COND Last Ch
558Luke Peters 15 Delmar Dolfins 1:19.37 11/12/23 Fall Frenzy 202
559Oliver Korzeniewski 15 Unattached 1:19.41 1/29/24 MR OB Section V
560Billy Furnia 16 Auburn YMCA Stingrays 1:19.43 3/15/24 MR AP New York
561Ethan Wu 15 Long Island Express 1:19.46 4/12/24 MR LIE Black vs
562Ethan Gluzman 16 Condors Swim Club 1:19.48 3/22/24 MR Metro Bronze
563Christopher Wong 15 Swim Tech 1:19.67 3/22/24 MR Metro Bronze
564Raymond Eckert 15 Northern Dutchess Aqu 1:19.69 12/16/23 MR NDAC Kevin S
565Gregory Racz 16 Rivertown Aquatics 1:19.72 10/13/23 CT Marlins Octo
566Miles Davis 16 Newburgh Sharks 1:19.84 3/22/24 MR Metro Bronze
567Xander Frassetto 16 Fairport Area Swim Te 1:19.93 1/13/24 Niagara Jr/Sr P
568Nik Kochia 15 Match Point Nyc 1:20.03 2/10/24 MR FREE Champio
569Sasha Reyes 15 Brooklyn Stingrays 1:20.04 2/10/24 MR FREE Champio
570Teddy Polancic 15 Cross Island YMCA Bar 1:20.20 3/15/24 MR AP New York
571Dean O'Dea 16 Brooklyn Stingrays 1:20.22 3/02/24 MR AGUA Last Ch
572Noah Stern 15 Long Island Express 1:20.31 4/12/24 MR LIE Black vs
573Matt Weiman 15 KingstonYMCA Hurrican 1:20.40 12/16/23 MR NDAC Kevin S
574Brock Meddaugh 16 Northern Dutchess Aqu 1:20.51 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
575Mark Mednikov 16 Trident Aquatic Club 1:20.53 11/04/23 MR TRI Fall SCY
576Tyler Wilson 15 West Islip Swim Club 1:20.58 11/03/23 MR LIE Fall Cla
577Jack Greenleaf 16 CPP-AD 1:20.58 10/21/23 Trick or Treat
578Andrew Pereira 16 New Hartford Aquatics 1:20.66 1/28/24 Stingray Splash
579Matteo Somma 16 Long Island Aquatic C 1:20.73 10/21/23 MR LIAC Chappy'
580Kevin Milo 15 Cato-Meridian Otters 1:20.74 10/28/23 Victor Hallowee
581Owen Sliwinski 15 Washingtonville Seaha 1:20.80 1/12/24 MR NBS Sharks T
582Gabriel Margulies 15 Condors Swim Club 1:20.83 2/02/24 MR COND Last Ch
583Benjamin Priestley 16 ALBS-AD 1:20.88 3/01/24 AD Silver Short
584Yuming Zhou 15 Long Island Aquatic C 1:20.96 1/12/24 MR NFS 41st Dr.
585Jaidyn Del Rosario 16 Kips Bay Makos 1:20.97 2/03/24 MR MR AP KBM Me
586Caleb Doney 16 Unattached 1:20.98 1/06/24 AD Schenectady-
587Nathan Mitchell 16 East Aurora Swim Team 1:21.00 10/27/23 TTSC Halloween
588Luke Struble 16 YMCA of Middletown Ba 1:21.01 12/16/23 MR NDAC Kevin S
589Adam Smith 15 Mexico Tiger Sharks 1:21.09 12/08/23 CNY Invite
590Aidan Brown 16 Greater Glens Falls F 1:21.29 11/12/23 Fall Frenzy 202
591Rafael Liao 15 Match Point Nyc 1:21.29 2/10/24 MR FREE Champio
592Justin Gries 15 Qns Aquatic Club 1:21.45 10/29/23 MR HAUP Hallowe
593Artem Lakhtikov 16 Qns Aquatic Club 1:21.47 10/07/23 MR AGUA Season
594Samuel Klaaren 15 Huntington YMCA 1:21.52 10/21/23 MR AP EHY MacNi
595Griffin Halter 16 Orchard Park Town Wre 1:21.63 10/27/23 TTSC Halloween
596Alex Gandica 16 Qns Aquatic Club 1:21.64 11/25/23 MR QNS Protect
597Noah Arnone 15 Unattached 1:21.64 1/31/24 NI Niagara Fron
598Ryan Bosque 15 Farmingdale Aquatics 1:21.65 1/12/24 CT CPAC January
599Michal Mignone 15 Long Island Express 1:21.79 4/12/24 MR LIE Black vs
600John Colacioppo 16 MIDDIES Wave Ryders 1:21.83 3/03/24 MR AP Westchest
601Rohan Kumar 16 MIDDIES Wave Ryders 1:21.86 12/08/23 CNY Invite
602SAKSHAM Kumar 16 CPP-AD 1:21.90 10/21/23 Trick or Treat
603Hadrian Pezzino 16 Union Aquatic Club 1:21.99 12/08/23 CNY Invite
604Reese Sinkevich 15 Connetquot Swim Club 1:22.01 3/22/24 MR Metro Bronze
605Kevin McNamara 16 Sachem Swim Club 1:22.11 2/02/24 MR SSC TYR Febr
606Jakob Dobles 15 Club Fit Jefferson Va 1:22.13 3/22/24 MR Metro Bronze
607Jack Southworth 16 Connetquot Swim Club 1:22.16 4/03/24 MR CSDC April L
608Carter Walser 16 Unattached 1:22.20 1/27/24 NI ECIC Boys Di
609Aidan Murphy 15 Sachem Swim Club 1:22.26 3/22/24 MR Metro Bronze
610Liam Sugar 15 Oswego Laker Swim Clu 1:22.37 11/19/23 NI Greater Syra
611Paxton Marsh 15 Unattached 1:22.37 1/26/24 NI MCCI
612Adam Sabatini 15 Northern Tribs Swimmi 1:22.40 12/02/23 North Country I
613Jack LeRoy 15 92nd Street Flying Do 1:22.45 2/09/24 MR LIE Second C
614Henry Zhou 15 Unattached 1:22.48 1/29/24 MR OB Section V
615Grant Yaeger 15 Webster BlueFins 1:22.53 4/26/24 NI WEBS 585 Tea
616Collin Lo 15 Qns Aquatic Club 1:22.61 10/07/23 MR AGUA Season
617Alden Moore 16 Syracuse Chargers 1:22.71 3/28/24 FNL # 5@ Ithaca
618Flavio Hilari 16 METRO DYNASTY SWIM TE 1:22.84 2/16/24 37th Black Hist
619LOGAN Hall 15 Auburn YMCA Stingrays 1:22.94 1/13/24 Niagara Jr/Sr P
620Richie Reichart 16 Staten Island Aquatic 1:23.01 10/13/23 MR LIE Octoberf
621Derek Sellers 15 Mid Hudson Heatwaves 1:23.13 10/20/23 MR RFAC Elizabe
622Robert Lebert 15 Bennington Marauders 1:23.13 1/13/24 Canajoharie Dev
623Daniel Lee 15 Sachem Swim Club 1:23.13 3/22/24 MR Metro Bronze
624Ryan Ramchand 15 Sachem Swim Club 1:23.21 3/22/24 MR Metro Bronze
625John Haymson 15 Bgc-N. Westchester Ma 1:23.28 3/02/24 MR AGUA Last Ch
626Payton Greenberg 16 Hauppauge Swimming 1:23.34 10/21/23 MR LIAC Chappy'
627Connor Gray 15 Condors Swim Club 1:23.36 11/03/23 MR LIE Fall Cla
628Dylan Stampfel 16 Long Island Express 1:23.38 11/24/23 MR LIE Thanksgi
629Lincoln Hatch 16 Mexico Tiger Sharks 1:23.52 1/05/24 Mexico Tiger Sh
630Logan Tyo 15 Liverpool Jets Swim C 1:23.52 11/19/23 NI Greater Syra
631Carter Walser 16 Amherst Tiger Sharks 1:23.61 10/27/23 TTSC Halloween
632Erdem Togay 16 Fairport Area Swim Te 1:23.68 3/08/24 Niagara Open Ch
633Michael Wellington 16 Hudson Valley Dolphin 1:23.69 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
634Carson Thaete 15 Glen Gators Swim Team 1:23.72 12/02/23 STSL Meet #2 20
635Skyler Patterson 15 CPP-AD 1:23.74 3/01/24 AD Silver Short
636Maximo Riquelme 15 Genesee Valley Swim T 1:23.78 2/11/24 GVST Last Chanc
637Simon Long 15 Long Island Aquatic C 1:23.99 1/12/24 MR NFS 41st Dr.
638Reginald Jean-Louis 16 Condors Swim Club 1:24.03 11/03/23 MR LIE Fall Cla
639Robbie London 16 USAM 1:24.05 10/21/23 Trick or Treat
640Diego Martinez 16 Mid Hudson Heatwaves 1:24.08 12/16/23 MR NDAC Kevin S
641Owen Kane 16 Camillus Swim Club 1:24.29 12/08/23 CNY Invite
642Jameson Bixby 16 Jammin' Jellyfish Swi 1:24.39 2/24/24 CVSL Championsh
643Ezra Menard 15 USAM 1:24.58 2/10/24 Piranha's Penta
644Ichiro Iizuka 15 Club Fit Jefferson Va 1:24.73 3/22/24 MR Metro Bronze
645Lucas Ackerman 15 Hauppauge Athletic As 1:25.03 3/15/24 NE CRA March In
646Ryan Bargellini 15 Long Island Express 1:25.04 1/12/24 MR LIE Winterfe
647William Zhang 15 CPP-AD 1:25.11 2/10/24 Piranha's Penta
648David Moretti 16 Staten Island Aquatic 1:25.42 12/17/23 MR FREE Freedom
649Maksym Pyliavskiy 16 Match Point Nyc 1:25.43 12/17/23 MR FREE Freedom
650Vaan Ng 16 Swim Tech 1:25.46 12/03/23 MR AP KMB Metro
651Griffin Gold-Rogers 15 Syracuse Chargers 1:25.48 3/28/24 FNL # 5@ Ithaca
652Maxwell Poromon 15 Webster BlueFins 1:25.51 12/28/23 NI WEBS Reindee
653Kazuichi Carter-McGinty 15 Brooklyn Stingrays 1:25.57 12/16/23 MR TRI Winter S
654Lou Villone 15 YMCA of Middletown Ba 1:25.64 10/27/23 MR MWDA Heats a
655Carlos Chavez 15 Apex Swim Club 1:25.65 12/16/23 MR TRI Winter S
656Gregory Wilber 16 East Aurora Swim Team 1:25.67 10/27/23 TTSC Halloween
657Quinzi Williams 16 Skaneateles Lightning 1:25.72 11/19/23 NI Greater Syra
658Ian Steiner 16 Orchard Park Town Wre 1:25.80 11/19/23 NI TWST Turkey
659Eoin Clive 15 New Hartford Aquatics 1:25.86 12/02/23 North Country I
660Jonathan Baldomir 16 Lake Champlain Waves 1:26.08 3/01/24 AD Silver Short
661Jedadiah Gonzalez 15 Mid Hudson Heatwaves 1:26.29 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
662Dari Zell 15 Brooklyn Stingrays 1:26.34 2/10/24 MR FREE Champio
663Alex Chelpinski 16 Stingrays Swim Club 1:26.56 11/04/23 East Aurora/Kiw
664Evan Rabin 16 Aquaracers Swim Club 1:26.86 2/02/24 MR COND Last Ch
665Christopher Lema 16 Sachem Swim Club 1:26.93 2/02/24 MR SSC TYR Febr
666Dhanwanth Parameswar 16 Unattached 1:26.95 12/02/23 NI Hilton Boys
667Robert Hennigan 15 Connetquot Swim Club 1:26.98 3/05/24 MR CSDC Early S
668Timothy Suen 15 Webster BlueFins 1:27.00 1/13/24 Niagara Jr/Sr P
669Emanuel Castro Rodriguez 16 Connetquot Swim Club 1:27.14 12/15/23 CT SAQ Holiday
670Isaac Gruneich 16 New Hartford Aquatics 1:27.25 10/21/23 Trick or Treat
671Armando Castillo 15 Condors Swim Club 1:27.32 3/22/24 MR Metro Bronze
672Mitchell Coen 15 STAR SWIMMING 1:27.38 11/10/23 NI STAR Fall Cl
673Evan Sousa 16 Fairport Area Swim Te 1:27.45 11/09/23 NI FAST Cider S
674Kevin Davidian 15 Apex Swim Club 1:28.24 3/22/24 MR Metro Bronze
675Adam Menwer 15 Long Island Express 1:28.25 3/22/24 MR Metro Bronze
676Khalid Elmarasy 15 New Hartford Aquatics 1:28.39 1/28/24 Stingray Splash
677Gary Huang 16 Swim Tech 1:28.41 11/12/23 MR AP KBM Metro
678Kai Patrone 15 Syracuse Chargers 1:28.66 3/28/24 FNL # 5@ Ithaca
679Grady Molnar 16 Schenectady-Saratoga 1:28.69 10/21/23 Trick or Treat
680Maddox Murphy 16 Manhattan Makos 1:28.96 10/07/23 MR AGUA Season
681Mark Wishnia 15 New York Sharks Aquat 1:29.02 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
682River Abreu 15 YMCA of Middletown Ba 1:29.25 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
683Carlos Coronel 16 Unattached 1:29.34 3/16/24 MR AP Kips Bay
684Ian Yang 15 Aquaracers Swim Club 1:29.37 11/24/23 MR LIE Thanksgi
685Spencer Dingwall 15 CPP-AD 1:29.67 10/21/23 Trick or Treat
686Pi Robles 15 Sachem Swim Club 1:29.79 11/11/23 MR SSC Turkey T
687Logan Murray 15 Lake Champlain Waves 1:30.07 2/24/24 Starfish Last C
688Matthew Kowalski 15 ALBS-AD 1:30.69 3/01/24 AD Silver Short
689Braden Spears 15 Turbine Swim Club 1:30.70 10/22/23 Swimtober
690William Payne 16 Rivertown Aquatics 1:30.77 12/17/23 MR RA December
691Everett Norris 15 Team Suffolk 1:30.86 3/22/24 MR Metro Bronze
692Nico Colagiovanni 15 Unattached 1:30.92 3/01/24 AD Silver Short
693Kaden Nagel 16 New York Sharks Aquat 1:31.04 11/10/23 MR VAC/NYS Viki
694Dylan Camping 15 Amherst Tiger Sharks 1:31.06 10/27/23 TTSC Halloween
695Barnabas Kui 15 Red Fox Aquatics, Inc 1:31.12 1/27/24 MR HAWKS Trials
696Jakob Little 15 Hilton Area Swim Team 1:31.53 5/10/24 NI MRLN GVSL Sp
697Jack Dalziel 16 Auburn YMCA Stingrays 1:31.62 12/09/23 NI WEBS Pentath
698Adam Kui 15 Red Fox Aquatics, Inc 1:31.75 12/16/23 MR NDAC Kevin S
699Gabe Tallant 16 Chenango Valley Swim 1:32.23 10/20/23 Mexico Fall Mee
700Ethan Ching 16 Swim Tech 1:32.63 2/03/24 MR MR AP KBM Me
701Anthony Stahlman 15 Saratoga Regional YMC 1:34.69 10/29/23 Starfish Fall S
702George Rojek 15 Storm Aquatics 1:35.21 12/01/23 CT RYWC Decembe
703Eli Kirkwood 15 Turbine Swim Club 1:35.50 1/21/24 Winter Blast
704Kenny Lin 16 Swim Tech 1:36.02 3/22/24 MR Metro Bronze
705Jack O'Connor 15 Orchard Park Town Wre 1:36.55 10/27/23 TTSC Halloween
706Aidan Tierney 15 Farmingdale Aquatics 1:37.07 1/12/24 CT CPAC January
707Colin Hernandez 15 Liverpool Jets Swim C 1:37.72 3/27/24 IMX Jets
708Aidan Murray 15 Lake Champlain Waves 1:37.80 2/24/24 Starfish Last C
709Jose Espinal 15 Trident Swim Club 1:37.99 3/03/24 MR FREE Spring
710Marcus Simo 16 West Islip Swim Club 1:38.05 1/12/24 MR NFS 41st Dr.
711Boris Wechsler 15 CPP-AD 1:39.33 3/01/24 AD Silver Short
712Conner Sumersford 15 Club Fit Jefferson Va 1:40.44 10/13/23 MR COND October
713Aidan Geis 15 Delmar Dolfins 1:42.49 10/21/23 Trick or Treat
714Zac Nicita 16 Liverpool Jets Swim C 1:43.16 10/28/23 Victor Hallowee
715Aaron Valentin 15 Long Island Express 1:43.22 2/09/24 MR LIE Second C
716Bryson Duncan 16 Liverpool Jets Swim C 1:50.19 11/19/23 NI Greater Syra
717Gautam Donepudi 16 Delmar Dolfins 1:51.62 10/21/23 Trick or Treat
718Aaron Marmolejos 16 Kips Bay Makos 1:57.88 3/16/24 MR AP Kips Bay
719Nicolas Merlino 15 Hauppauge Swimming 2:06.13 12/07/23 MR HAUP TYR Eag
720Ilver Pacheco 15 Nu-Finmen Swimming 2:08.41 11/17/23 MR LIAC Thanksg
Dominate The Competition With The Latest & Greatest Girls' Tech & Training Suits Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application