Florida Swimming
Boys Age 13 & 14
100 Yards Butterfly
9/1/2023 to 8/31/2024
Short Course Yards (SCY)
Rankings by Current Season We offer two types of swimmer rankings:Current Season and Career Best. The Current Season rankings only include results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024.The Career Best rankings are based upon career best times for each event. This set of rankings is based only upon results from swim meets that have occurred between September 1, 2023 and August 31, 2024. Age is the swimmer's age on the date of the swim meet.
Swimmer
Age at Meet
Team
Time
Date
Swim Meet
1Luke Zardavets 14 Planet Swim Aquatics 49.55 12/06/23 Speedo Winter J
2Joey Campagnola 14 West Florida Lightnin 51.04 11/17/23 FL SPAPYP Novem
3Christian Perez 14 Bolles School Sharks 51.24 11/30/23 Winter Classic
4Christian Guettler 14 Saint Petersburg Aqua 51.65 2/29/24 Florida Swimmin
5Thomas Smith 14 Planet Swim Aquatics 51.74 12/08/23 SC SCSC Blizzar
6Sawyer Hackett 14 Unattached 51.75 11/10/23 FL FHSAA Class
7Andrew Malaj 14 Sarasota Tsunami Swim 52.87 12/01/23 Speedo Gator Ho
8Kaden Kiefer 14 Southwest Stars Swim 52.95 3/07/24 Florida Swimmin
9Noah Kreye 14 Unattached 52.96 11/11/23 FL FHSAA Class
10William Shoesmith 14 Bolles School Sharks 52.98 2/29/24 FL Spring Age G
11Merrick Vanscoy 14 SwimRise Aquatics 52.99 2/29/24 FL Spring Age G
12Luke McIntosh 14 Tampa Bay Aquatics 53.30 2/29/24 Florida Swimmin
13David Mendez 14 Southwest Stars Swim 53.42 9/30/23 Elizabeth Kazec
14Noah Walker 13 Piranhas YMCA Palm Ha 53.54 2/29/24 Florida Swimmin
15Yanni Blanco 14 Swim Tampa Aquatics 53.56 2/29/24 Florida Swimmin
16Noah Stotler 14 Bolles School Sharks 53.58 2/29/24 FL Spring Age G
17Adrian Hernandez-Fuentes 14 Swim Tampa Aquatics 53.92 12/01/23 CAT Jingle Bell
18Evan Finn 14 Episcopal AmberJax 53.96 2/29/24 FL Spring Age G
19Aaron Yang 14 Bolles School Sharks 54.01 11/30/23 Winter Classic
20Bennett Aldrich 14 Windermere Lakers 54.19 3/27/24 FL NCSA Age Gro
21Alexander Han 14 Gator Swim Club 54.22 3/22/24 FL Sunshine Sta
22Nicholas Kirby 14 Gulf Coast Swim Team 54.32 11/30/23 Winter Classic
23Kai McMeeking 14 Hydro4 Swimming 54.32 2/29/24 FL Spring Age G
24Finn Zubero 14 Episcopal AmberJax 54.35 12/01/23 Speedo Gator Ho
25Mark Morsy 14 Windermere Lakers 54.51 11/17/23 RAFC Almost Tur
26Max Ong 13 Highlander Aquatic Cl 54.76 2/29/24 FL Spring Age G
27Alex Gonzalez 14 Fast Falcons 54.89 9/24/23 FAST Pentathlon
28Liam Schermerhorn 14 Saint Petersburg Aqua 54.91 4/03/24 ISCA Elite Show
29Jacob Tsai 14 Windermere Lakers 54.97 2/29/24 FL Spring Age G
30Blair Wootson 14 Unattached 55.32 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
31Daniel Mendez 14 Southwest Stars Swim 55.61 12/01/23 Speedo Gator Ho
32Victor Nock 14 Tampa Bay Aquatic Clu 55.92 2/29/24 Florida Swimmin
33Daniel Snitkovsky 14 Sarasota Tsunami Swim 56.00 12/01/23 Speedo Gator Ho
34Denzo Senekal 13 Unattached 56.04 12/08/23 Friday Night Un
35Brady Pishko 14 Blue Dolfins 56.36 11/30/23 Winter Classic
36Lupo Sgroi 14 Sarasota Sharks 56.53 3/07/24 Florida Swimmin
37Leonardo HO 13 Saint Petersburg Aqua 56.69 2/29/24 Florida Swimmin
38Brennan Wunsch 13 SwimEnergy Aquatics 56.77 11/17/23 RAFC Almost Tur
39Lucas Rosello 14 Greater Orlando Aquat 56.77 11/30/23 Winter Classic
40Michael Murdono 14 Beaches Aquatic Club 56.86 2/29/24 FL Spring Age G
41Levi Reams 14 Loggerhead Aquatics 56.98 2/02/24 Groundhog Day M
42Devin Williams 14 Sarasota Tsunami Swim 57.04 2/29/24 Florida Swimmin
43Logan Coakley 14 Saint Petersburg Aqua 57.05 2/29/24 Florida Swimmin
44Boon Khunduang 14 Pipeline Swimming 57.11 10/13/23 GTSA TYR Swim C
45Emil Bartolomeo 14 Radiant Aquatics 57.13 2/29/24 Florida Swimmin
46Kyle Conboy 13 Highlander Aquatic Cl 57.48 2/29/24 FL Spring Age G
47Michael Shapira 14 Swim Melbourne 57.56 2/02/24 Stanton C. Crai
48Parker Stever 14 Fast Falcons 57.63 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
49Andy Saichua 14 Loggerhead Aquatics 57.82 2/29/24 FL Spring Age G
50Nolan Childress 13 Tampa Bay Aquatic Clu 57.94 2/29/24 Florida Swimmin
51Tyler Kulish 14 Tampa Y Swimming 57.98 2/29/24 Florida Swimmin
52Miguel Aguilar 14 Bolles School Sharks 58.05 11/30/23 Winter Classic
53Matthew Culverhouse 14 Highlander Aquatic Cl 58.07 11/30/23 Winter Classic
54Lewis Mattson 14 Tampa Y Swimming 58.08 2/29/24 Florida Swimmin
55Rajko Radakovic 14 Pipeline Swimming 58.09 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
56Robert Shapovalov 14 Swim Florida 58.11 1/12/24 T2 Aquatics Nap
57Aaron Gordon 14 Cbs Islanders 58.13 9/30/23 Elizabeth Kazec
58Jackson Strickland 14 Bolles School Sharks 58.25 2/29/24 FL Spring Age G
59Tiernan Clements 14 Unattached 58.26 11/02/23 FL FHSAA Class
60Alex Zendegui 14 Tampa Elite Aquatics 58.30 9/08/23 KAH20 Coach Kel
61John Cusick 14 Bolles School Sharks 58.32 2/02/24 Groundhog Day M
62Jackson Irwin 14 Sarasota Tsunami Swim 58.32 9/23/23 GCST FALL INVIT
63Ashton Hanna 14 Tampa Bay Aquatic Clu 58.41 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
64Brody Tindoll 13 Greater Tampa Swim As 58.43 3/07/24 Florida Swimmin
65Adam Malaj 13 Sarasota Tsunami Swim 58.51 2/29/24 Florida Swimmin
66Graeme Towns 14 Radiant Aquatics 58.60 2/29/24 Florida Swimmin
67Jack Roycik 13 Highlander Aquatic Cl 58.60 2/29/24 FL Spring Age G
68Grayson Bennett 14 The Berkeley Barracud 58.64 2/16/24 Last Chance Mee
69Lukas Morrell 13 Loggerhead Aquatics 58.65 2/29/24 FL Spring Age G
70Maddax Harlan 14 Unattached 58.65 9/30/23 FL Tri-County I
71Abram Kinzel 13 Saint Petersburg Aqua 58.70 10/20/23 FRIDAY NITE RAC
72Mason Marco 14 Southwest Stars Swim 58.80 1/12/24 FAST Polar Bear
73Fiero Tiozzo 14 Tampa Bay Aquatics 58.81 12/01/23 Speedo Gator Ho
74Adrian Mauco 14 Southwest Stars Swim 58.87 2/29/24 FL Spring Age G
75Daniil Siutsou 14 Sarasota Sharks 58.97 1/19/24 Hot Chocolate I
76Charley Presley 13 Sarasota Tsunami Swim 58.97 2/29/24 Florida Swimmin
77Cobe Hehenberger 14 Saint Petersburg Aqua 59.00 2/23/24 Spring Area 3 C
78Evan Moses 13 Florida Elite Swimmin 59.02 2/29/24 Florida Swimmin
79Caelen Murnane 13 Patriot Aquatics 59.04 2/29/24 FL Spring Age G
80Eric Chen 13 Indian River Aquatics 59.06 2/29/24 Florida Swimmin
81Connor Smith 14 The Berkeley Barracud 59.19 11/17/23 FL SPAPYP Novem
82Aaron Koutereba 14 Saint Petersburg Aqua 59.21 2/29/24 Florida Swimmin
83Henry Sampson 14 Unattached 59.39 10/26/23 FL FHSAA Class
84Riley Brownell 14 Bolles School Sharks 59.46 10/13/23 October Meet
85Michael Mizrahi 14 Unattached 59.67 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
86Matthew Alvarez 14 U.S.R.P. Racers 59.71 11/10/23 Patriot Aquatic
87Barney Cotterill 13 T2 Aquatics 59.73 2/29/24 Florida Swimmin
88Caden Martinez 13 Indian River Aquatics 59.79 4/05/24 GTSA TYR Spring
89Kipton Fenniman 13 Area Tallahassee Aqua 59.86 1/26/24 MAC Crutchfield
90Joseph Merrell 14 Loggerhead Aquatics 59.89 2/29/24 FL Spring Age G
91Andres Narvaez 14 Swim Florida 59.93 2/29/24 Florida Swimmin
92Gage Wright 13 Loggerhead Aquatics 59.97 2/29/24 FL Spring Age G
93Kyle McGuire 13 Tampa Bay Aquatic Clu 59.98 2/29/24 Florida Swimmin
94Owen Taylor 13 West Florida Lightnin 59.99 2/29/24 Florida Swimmin
95Griffin Clark 14 St. Augustine Cyclone 1:00.02 12/01/23 Speedo Gator Ho
96Caelan Tracy 13 Highlander Aquatic Cl 1:00.11 1/12/24 FAST Polar Bear
97George Li 14 Gator Swim Club 1:00.14 2/29/24 FL Spring Age G
98Angel Medina Martinez 14 Patriot Aquatics 1:00.14 2/29/24 FL Spring Age G
99Jaxon Griffin 14 Sarasota Tsunami Swim 1:00.16 1/20/24 Winterfest Swim
100Isaac Rick 14 Gator Swim Club 1:00.18 2/02/24 FAST February I
101Bryce Griffith 13 Patriot Aquatics 1:00.25 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
102Jacob Stepanek 13 Tampa Y Swimming 1:00.41 2/23/24 Spring Area 3 C
103Adrian Esteban 14 Patriot Aquatics 1:00.53 2/29/24 FL Spring Age G
104Trey Davis 13 Carrollwood Village S 1:00.58 10/13/23 GTSA TYR Swim C
105IAN Barrios 14 Unattached 1:00.62 9/23/23 FL Lake Brantle
106Santiago Guio 13 Episcopal AmberJax 1:00.64 2/29/24 FL Spring Age G
107Cristian Nichi 14 Unattached 1:00.67 10/27/23 FL FHSAA Class
108Maximus Goodwin 13 Blue Dolfins 1:00.72 2/29/24 FL Spring Age G
109Will Rines 14 Blue Dolfins 1:00.75 2/29/24 FL Spring Age G
110Eugene Novak 13 Saint Petersburg Aqua 1:00.81 4/03/24 ISCA Elite Show
111Timur Kenzin 14 Tampa Elite Aquatics 1:00.91 2/29/24 Florida Swimmin
112Cade Clark 14 Tampa Elite Aquatics 1:01.11 2/29/24 Florida Swimmin
113Ethan Huynh 14 Montverde Aquatic Clu 1:01.13 2/29/24 FL Spring Age G
114Carson Radnay 14 Saint Petersburg Aqua 1:01.15 9/22/23 Kiefer - Speedo
115Darren Flechtner 13 Highlander Aquatic Cl 1:01.22 2/29/24 FL Spring Age G
116Josef Florek 14 Gulf Coast Swim Team 1:01.31 9/23/23 GCST FALL INVIT
117Rheimy Lian 14 Makos Aquatics Club o 1:01.33 2/29/24 FL Spring Age G
118John Slater 14 Seminole Aquatics 1:01.34 2/29/24 FL Spring Age G
119Chace Richards 13 Indian River Aquatics 1:01.40 4/05/24 GTSA TYR Spring
120Oscar Munoz 14 Haines City Tritons 1:01.40 10/14/23 TYR Pumpkinfest
121Xavi Melendez 13 Blue Wave Swimming 1:01.43 2/23/24 Spring Area 3 C
122Hunter Oglesbee 14 West Florida Lightnin 1:01.45 2/29/24 Florida Swimmin
123Liam Talavera 14 Tampa Y Swimming 1:01.53 2/29/24 Florida Swimmin
124Jake Askey 13 Area Tallahassee Aqua 1:01.58 1/26/24 MAC Crutchfield
125Lance Butler 13 Sarasota Sharks 1:01.59 2/29/24 Florida Swimmin
126Peter Theodoseau 14 Greater Orlando Aquat 1:01.59 11/17/23 RAFC Almost Tur
127Enzo Cavaliere 13 Southwest Stars Swim 1:01.62 2/29/24 FL Spring Age G
128David Dieffenthaller 14 Saint Petersburg Aqua 1:01.62 11/17/23 FL SPAPYP Novem
129Thomas Chapman 13 Patriot Aquatics 1:01.64 11/30/23 Winter Classic
130Liam Moats 14 Tampa Elite Aquatics 1:01.65 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
131Alexander Klassen 13 Bolles School Sharks 1:01.70 4/03/24 ISCA Elite Show
132Alec Pointon 13 Southwest Stars Swim 1:01.70 2/29/24 FL Spring Age G
133Harivatsa Harsha Sondur 14 Blue Wave Swimming 1:01.74 2/29/24 Florida Swimmin
134Vlad Sofronov 14 Windermere Lakers 1:01.83 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
135Luke Tang 14 Tampa Elite Aquatics 1:01.86 2/23/24 Spring Area 3 C
136Cooper Dean 14 Saint Petersburg Aqua 1:01.97 2/29/24 Florida Swimmin
137Austin Tomas 13 Loggerhead Aquatics 1:01.99 2/29/24 FL Spring Age G
138Owen Anderson 13 Nocatee Bluetide Swim 1:02.12 2/02/24 Groundhog Day M
139Benjamin Poynton 14 Loggerhead Aquatics 1:02.15 2/24/24 Area 1 Spring C
140Noah Khan 14 Pipeline Swimming 1:02.22 1/26/24 MAC Crutchfield
141Brayden Tarkowski 14 Unattached 1:02.26 9/23/23 FL Lake Brantle
142Nolan Kurtz 13 Saint Petersburg Aqua 1:02.36 11/17/23 FL SPAPYP Novem
143Adam Fishberg 13 Fast Lane Aquatics 1:02.49 11/10/23 Patriot Aquatic
144Marcos Cabrera 14 Blue Marlins Aquatic 1:02.51 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
145Jack Draper 13 Saint Petersburg Aqua 1:02.53 2/23/24 Spring Area 3 C
146Jacob Tindall 13 Blue Dolfins 1:02.58 2/29/24 FL Spring Age G
147Miles Zajac 14 Treasure Coast Swimmi 1:02.64 12/09/23 FL Harry Meisel
148Joel Roycik 14 Highlander Aquatic Cl 1:02.66 11/10/23 Patriot Aquatic
149Jake Roberts 13 Tampa Bay Aquatic Clu 1:02.67 2/02/24 TBAC Winter Mee
150Carter Magnus 13 Windermere Lakers 1:02.68 2/02/24 FAST February I
151Will Bracken 13 Area Tallahassee Aqua 1:02.72 2/29/24 FL Spring Age G
152Landon Sagastume 13 Indian River Aquatics 1:02.76 4/05/24 GTSA TYR Spring
153Jackson Kelly 14 South Lake Aquatic Cl 1:02.83 1/12/24 SE Ralph Crocke
154Matthew Zet 13 Blue Wave Swimming 1:03.01 2/23/24 Spring Area 3 C
155Nicholas Ceballos 14 Greater Tampa Swim As 1:03.03 2/29/24 Florida Swimmin
156Trystan Crouch 14 Nocatee Bluetide Swim 1:03.09 4/21/24 Racers April 20
157Landon Baurhyte 13 Blue Dolfins 1:03.11 11/30/23 Winter Classic
158Carter Pike 13 Planet Swim Aquatics 1:03.14 2/02/24 Groundhog Day M
159Sam Page 14 Sarasota Tsunami Swim 1:03.20 1/20/24 Winterfest Swim
160Jackson Patchan 14 Unattached 1:03.21 10/24/23 FL FHSAA Class
161DJ Rivera 14 Patriot Aquatics 1:03.22 11/10/23 Patriot Aquatic
162Colton Werner 13 Gator Swim Club 1:03.23 11/17/23 RAFC Almost Tur
163Noah Tsipursky 14 Unattached 1:03.30 10/19/23 FL FHSAA Class
164Lachlan Culbreth 14 Patriot Aquatics 1:03.36 11/10/23 Patriot Aquatic
165Connor Darrow 14 Highlands Hurricanes 1:03.39 3/21/24 Destination Ath
166Carter Eby 14 Racers Swim Club 1:03.54 2/24/24 Area 6 Spring C
167Zealand Ploch 14 Blue Wave Swimming 1:03.60 12/01/23 CAT Jingle Bell
168Guy Wood 13 Indian River Aquatics 1:03.65 4/05/24 GTSA TYR Spring
169Lucas Bloemen 13 Tampa Y Swimming 1:03.67 2/23/24 Spring Area 3 C
170Paul Dobyns 14 West Volusia Swim Clu 1:03.70 2/24/24 FL Spring Area
171Matthew Qiu 14 Loggerhead Aquatics 1:03.83 2/02/24 Groundhog Day M
172JP Strombeck 14 Unattached 1:03.95 9/23/23 FL 3rd Annual F
173Alexander Kovalev 13 Saint Petersburg Aqua 1:03.95 2/23/24 Spring Area 3 C
174Alec Sonne 13 Indian River Aquatics 1:03.95 2/24/24 Area 6 Spring C
175Nick Schenk 14 Fast Falcons 1:04.00 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
176Elijah Bing 13 Planet Swim Aquatics 1:04.04 2/02/24 Groundhog Day M
177Merritt Jankun 13 Patriot Aquatics 1:04.10 11/10/23 Patriot Aquatic
178Beau Barry 14 Planet Swim Aquatics 1:04.11 2/02/24 Groundhog Day M
179Cesar Lopez 14 Gulf Coast Swim Team 1:04.15 2/03/24 CCS Last Chance
180Zevin Laracuente-Parpas 13 Swim Florida 1:04.16 10/27/23 T2 Spooktacular
181Max Krywonos 13 Trinity Prep Aquatics 1:04.20 12/09/23 Blue Dolfins De
182Juan Steed 14 Sarasota Tsunami Swim 1:04.26 10/14/23 TYR Pumpkinfest
183Aiden Cismowski 14 Pipeline Swimming 1:04.31 10/13/23 GTSA TYR Swim C
184Noah Vermeulen 14 Planet Swim Aquatics 1:04.40 2/02/24 Groundhog Day M
185Cade Respess 14 Saint Petersburg Aqua 1:04.45 11/05/23 SUNDAY MORNING
186Antonio Lewis 14 Fast Falcons 1:04.47 9/24/23 FAST Pentathlon
187Zachary Foster 13 Blue Wave Swimming 1:04.49 9/22/23 Kiefer - Speedo
188Andre Spekla 14 Southwest Stars Swim 1:04.68 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
189Aleksa Ranogajec Popadikj 14 Lakewood Ranch Swim A 1:04.72 2/23/24 Spring Area 5 C
190Griffin Kirby 14 Cbs Islanders 1:04.78 11/17/23 RAFC Almost Tur
191David Broydo 14 Bolles School Sharks 1:04.81 10/13/23 October Meet
192Diego Martinez 13 Kissimmee Swim Associ 1:04.83 12/09/23 FL Harry Meisel
193Tyler Wang 13 United 1:04.94 4/13/24 USC Last Chance
194Mason Baldwin 14 Wahoos of Jacksonvill 1:04.97 1/12/24 FAST Polar Bear
195Dominic Stefani 14 Indian River Aquatics 1:05.00 10/14/23 TCSC Fall Invit
196Eric Zhou 14 Tampa Elite Aquatics 1:05.08 2/23/24 Spring Area 3 C
197Carlos Frosolono 14 Fast Falcons 1:05.20 2/02/24 FAST February I
198Jack Reburn 13 South Lake Aquatic Cl 1:05.23 3/21/24 Destination Ath
199George Patrocinio 14 Tampa Y Swimming 1:05.26 9/22/23 Kiefer - Speedo
200Campbell Batia 13 Highlander Aquatic Cl 1:05.26 2/24/24 FL Spring Area
201JC Anunciacion 14 Planet Swim Aquatics 1:05.28 11/18/23 PSA Turkey Meet
202Samuel Lee 13 Bolles School Sharks 1:05.31 10/13/23 October Meet
203Zach Hartman 14 Pipeline Swimming 1:05.37 11/17/23 RAFC Almost Tur
204John Weldon 13 Episcopal AmberJax 1:05.39 2/24/24 Area 1 Spring C
205Max Berzsenyi 14 Episcopal AmberJax 1:05.43 2/02/24 Groundhog Day M
206Tudor Ratiu 13 Patriot Aquatics 1:05.48 2/24/24 FL Spring Area
207Adriano Marmo 14 Windermere Lakers 1:05.62 11/17/23 RAFC Almost Tur
208Jonathan Ruiz 13 Gulf Coast Swim Team 1:05.66 10/14/23 TYR Pumpkinfest
209Yueheng Li 14 Sarasota Sharks 1:05.82 9/15/23 SYS Fall Kickof
210Elijah Murray 13 St. Augustine Cyclone 1:06.02 1/13/24 GA Mark Case Wi
211Gabe Hogan 14 Tampa Elite Aquatics 1:06.13 9/08/23 KAH20 Coach Kel
212Case Moore 13 Area Tallahassee Aqua 1:06.29 2/17/24 FebATAC Meet
213Jayden Rodriguez Camacho 14 Florida Elite Swimmin 1:06.34 12/01/23 CAT Jingle Bell
214Aiden Kennedy 14 Treasure Coast Aquati 1:06.36 2/24/24 Area 6 Spring C
215Joshua Keeling 14 Windermere Lakers 1:06.41 11/17/23 RAFC Almost Tur
216Kaiden Snell 14 Highlands Hurricanes 1:06.45 12/09/23 FL CCS Holiday
217Branden Nelson 13 Blue Wave Swimming 1:06.65 12/01/23 CAT Jingle Bell
218Kegan Rapin 14 North Florida Swimmin 1:06.75 11/17/23 RAFC Almost Tur
219Ethan Mejia 14 Wahoos of Jacksonvill 1:07.05 2/17/24 8th Annual Smal
220Eli Kuvin 13 Bolles School Sharks 1:07.12 10/13/23 October Meet
221Brandon Bateh 14 Loggerhead Aquatics 1:07.21 2/24/24 Area 1 Spring C
222Diego Matos 14 Tampa Elite Aquatics 1:07.26 2/23/24 Spring Area 3 C
223Alex Gurgenidze 14 Swim Florida 1:07.39 2/03/24 CCS Last Chance
224Sebastian Gonzalez 14 Swim Tampa Aquatics 1:07.46 2/23/24 Spring Area 3 C
225Alex Fernandez 14 Blue Dolfins 1:07.52 2/24/24 FL Spring Area
226Max Duda 14 Gator Swim Club 1:07.55 2/23/24 Spring Area 4 C
227Max Morgan 13 Swim Melbourne 1:07.64 2/02/24 Stanton C. Crai
228Lucca Schouten 13 Southwest Stars Swim 1:07.67 9/30/23 Elizabeth Kazec
229Ocean Rigney 13 Sarasota Sharks 1:07.72 2/23/24 Spring Area 5 C
230Cole Dedekind 13 Blue Dolfins 1:07.73 2/24/24 FL Spring Area
231Cayden Broome 14 Unattached 1:07.83 9/23/23 FL Pinellas Cou
232Casey Quinn 13 Tampa Y Swimming 1:07.91 1/12/24 FAST Polar Bear
233Alexander Rudik 14 Hydro4 Swimming 1:08.06 11/10/23 Patriot Aquatic
234Camden Macek 13 Sarasota Tsunami Swim 1:08.09 2/23/24 Spring Area 5 C
235Axel Koontz 13 Rocket Swimming 1:08.10 2/24/24 Area 6 Spring C
236Yufei Wang 13 Gator Swim Club 1:08.13 9/24/23 FAST Pentathlon
237Milan Spodin 13 Saint Petersburg Aqua 1:08.44 11/17/23 FL SPAPYP Novem
238Dylen Schmidt 14 Loggerhead Aquatics 1:08.52 2/02/24 Groundhog Day M
239Wessam Samarah 13 Tampa Y Swimming 1:08.52 2/23/24 Spring Area 3 C
240Marc Zwickl 14 Southwest Stars Swim 1:08.55 2/02/24 FAST February I
241Jacob Birch 13 The Berkeley Barracud 1:08.58 11/17/23 FL SPAPYP Novem
242Jackson Wong 14 Kissimmee Swim Associ 1:08.64 12/09/23 FL Harry Meisel
243Caleb Giangreco 13 Montverde Aquatic Clu 1:08.72 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
244Jaxon Penick 14 Riptide Aquatics 1:08.77 11/17/23 FL SPAPYP Novem
245Trevor Singley 14 Episcopal AmberJax 1:08.79 12/01/23 Speedo Gator Ho
246Miles Zajac 14 Treasure Coast Swimmi 1:08.82 9/22/23 Kiefer - Speedo
247Elijah Hodge 14 Unattached 1:08.92 11/02/23 FL FHSAA Class
248Xavier Posse 14 Planet Swim Aquatics 1:09.07 2/02/24 Groundhog Day M
249Jacob Lee 13 Loggerhead Aquatics 1:09.10 1/13/24 GA Mark Case Wi
250Riley Wagner 13 Tampa Elite Aquatics 1:09.10 2/23/24 Spring Area 3 C
251Ry Clements 14 Nocatee Bluetide Swim 1:09.15 2/17/24 8th Annual Smal
252Gavin Domboru 13 Swim Melbourne 1:09.20 2/24/24 Area 6 Spring C
253Carter Dumont 14 T2 Aquatics 1:09.27 1/12/24 T2 Aquatics Nap
254Cayden Ribas 13 Fast Falcons 1:09.28 2/23/24 Spring Area 4 C
255Alexander Li 13 United 1:09.28 10/13/23 GA Hurricanes F
256Jacob Voorhees 13 Loggerhead Aquatics 1:09.39 9/30/23 EAJ Speedo Sept
257Ryan Anderson 14 Loggerhead Aquatics 1:09.41 11/18/23 EAJ Fall Harves
258Aaron Chung 13 Tampa Bay Aquatic Clu 1:09.48 10/13/23 FL WFLA Hallowe
259Lucas Lieberman 13 Bolles School Sharks 1:09.51 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
260Ryan Troutman 14 YMCA of Southwest Flo 1:09.53 1/12/24 GCST WINTER INV
261Logan Alcock 14 Tekmasters Swim Club 1:09.58 12/02/23 Winter Invitati
262Hunter Dowell 13 Episcopal AmberJax 1:09.63 11/18/23 EAJ Fall Harves
263Nolan Best 14 Unattached 1:09.73 10/28/23 FL FHSAA Class
264Dvir Dror 13 Loggerhead Aquatics 1:09.74 9/30/23 EAJ Speedo Sept
265Grayson Paton 13 Episcopal AmberJax 1:09.79 2/02/24 Groundhog Day M
266Joaquin Frehe 14 Gulf Coast Swim Team 1:09.83 9/23/23 GCST FALL INVIT
267Jackson Gaudio 14 Seminole Aquatics 1:09.88 12/09/23 Blue Dolfins De
268Charles Shoemaker 14 Sarasota Tsunami Swim 1:09.89 11/04/23 CAT Fall Harves
269Lucas Zheng 13 Piranhas YMCA Palm Ha 1:09.93 12/08/23 HARRY MEISEL WE
270Andrew Gonzalez 14 Sarasota Sharks 1:09.94 2/23/24 Spring Area 5 C
271Johnny Maciel 13 Saint Petersburg Aqua 1:10.19 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
272Sam Green 13 Southwest Stars Swim 1:10.23 11/30/23 Winter Classic
273William Chen 13 United 1:10.25 2/10/24 USC Last Chance
274Tristan Cooper 14 Saint Petersburg Aqua 1:10.27 2/23/24 Spring Area 3 C
275Preston Thompson 13 The Berkeley Barracud 1:10.37 12/01/23 Speedo Gator Ho
276Yahya Soud 14 Piranhas YMCA Palm Ha 1:10.37 2/02/24 FAST February I
277Andrew Reeves 14 Sun Coast Swim Team 1:10.45 4/05/24 GTSA TYR Spring
278Skyler White 14 Racers Swim Club 1:10.48 2/24/24 Area 6 Spring C
279Henrik Lund 14 Southwest Stars Swim 1:10.50 10/29/23 Halloween Spook
280Aristotle Davenport 13 Gator Swim Club 1:10.58 2/02/24 FAST February I
281Nick Evans 14 Sea Dragon Aquatics 1:10.64 1/12/24 GCST WINTER INV
282Shane Fluck 13 Sarasota Tsunami Swim 1:10.87 9/23/23 GCST FALL INVIT
283Christian Santos 14 Planet Swim Aquatics 1:10.90 2/02/24 Groundhog Day M
284DJ Branon 13 Bolles School Sharks 1:10.93 2/02/24 Groundhog Day M
285trenton Payne 14 Titusville Swim Team 1:10.93 12/09/23 FL Harry Meisel
286David Petrishki 13 St. Augustine Cyclone 1:10.95 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
287Matthew Hoang 13 Seminole Aquatics 1:11.00 11/10/23 Patriot Aquatic
288Dario Tovar 13 SwimEnergy Aquatics 1:11.18 2/03/24 CCS Last Chance
289Filip Kabo 13 Episcopal AmberJax 1:11.19 2/02/24 Groundhog Day M
290Drew Thatavakorn 13 Tampa Y Swimming 1:11.32 9/22/23 Kiefer - Speedo
291Eli Domico 13 Radiant Aquatics 1:11.57 2/16/24 17th Annual TBA
292Ethan Arnstein 13 Swim Melbourne 1:11.71 2/02/24 Stanton C. Crai
293Lucas Johnson 13 Piranhas YMCA Palm Ha 1:11.76 2/23/24 Spring Area 3 C
294Yousef Alutaibi Pop 13 Tampa Bay Aquatics 1:12.09 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
295Jack Gilliam 13 Sarasota Sharks 1:12.11 2/23/24 Spring Area 5 C
296Logan Regar 13 Loggerhead Aquatics 1:12.16 2/24/24 Area 1 Spring C
297Thomas Phillips 14 YMCA of West Central 1:12.20 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
298Parker Woods 14 Treasure Coast Aquati 1:12.25 2/24/24 Area 6 Spring C
299James Boykins 13 Swim Tampa Aquatics 1:12.28 11/03/23 FL STATEAM Vete
300Marco Munera 13 Swim Florida 1:12.31 2/03/24 CCS Last Chance
301Peter Kelleter 13 Bolles School Sharks 1:12.36 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
302Oliver Pilichowski 13 Tampa Y Swimming 1:12.43 1/12/24 FAST Polar Bear
303Noah Tollon 13 West Florida Lightnin 1:12.45 10/13/23 FL WFLA Hallowe
304Rowan Keenan 14 Unattached 1:12.50 9/23/23 FL Pinellas Cou
305Sawyer Powell 13 Bolles School Sharks 1:12.53 10/13/23 October Meet
306Michael Huan 13 Makos Aquatics Club o 1:12.55 2/17/24 8th Annual Smal
307Omar Rivero 13 Southwest Stars Swim 1:12.58 1/12/24 FAST Polar Bear
308Jackson Moore 14 Unattached 1:12.59 10/05/23 FL Gateway Swim
309Christopher Chatelain 14 Clearwater Aquatic Te 1:12.63 4/05/24 GTSA TYR Spring
310Nigel Nagys 13 T2 Aquatics 1:12.72 10/27/23 T2 Spooktacular
311Parker Scarborough 13 YMCA of Florida's Fir 1:12.73 2/24/24 Area 1 Spring C
312Ocean Nguyen 13 Saint Petersburg Aqua 1:12.73 11/05/23 SUNDAY MORNING
313Eli Pepito 14 Unattached 1:12.95 10/05/23 FL Gateway Swim
314Miguel Perez 14 Lakewood Ranch Swim A 1:12.97 2/23/24 Spring Area 5 C
315Jude Mandakunis 13 Saint Petersburg Aqua 1:13.07 10/20/23 FRIDAY NITE RAC
316Harry Parkin 13 Fast Falcons 1:13.15 2/23/24 Spring Area 4 C
317Claude Estel 14 Blue Dolfins 1:13.27 1/26/24 MAC Crutchfield
318Lukash Eddy 13 T2 Aquatics 1:13.32 9/23/23 GCST FALL INVIT
319Lucas Huang 14 Unattached 1:13.36 9/23/23 FL TOI @ Indian
320Charley Jinks 13 Loggerhead Aquatics 1:13.39 2/24/24 Area 1 Spring C
321Rhodes Lian 13 Makos Aquatics Club o 1:13.42 2/17/24 8th Annual Smal
322Dion Jones III 13 Wahoos of Jacksonvill 1:13.44 2/17/24 8th Annual Smal
323Enrique Rodriguez 14 Academy Aquatic Club 1:13.76 2/02/24 TBAC Winter Mee
324Benjamin Hung 13 Swim Tampa Aquatics 1:13.99 9/08/23 KAH20 Coach Kel
325Gabriel Koefman Camacho 14 Swim Florida 1:14.16 10/27/23 T2 Spooktacular
326Sebastian Lozada-Certuche 13 Swim Melbourne 1:14.19 12/09/23 FL Harry Meisel
327Hudson Powell 14 Bolles School Sharks 1:14.25 2/02/24 Groundhog Day M
328Raider Mix 14 Tampa Bay Aquatics 1:14.40 2/16/24 17th Annual TBA
329Gaige Jackson 13 Spartan Aquatic Club 1:14.43 2/24/24 Area 1 Spring C
330Santi Ormedilla 13 Fast Falcons 1:14.56 9/24/23 FAST Pentathlon
331Nicholas Acquaro 13 T2 Aquatics 1:14.59 1/12/24 T2 Aquatics Nap
332Emilio Alvarez 14 Unattached 1:14.60 10/27/23 FL FHSAA Class
333Liam Pender 13 United 1:14.62 4/13/24 USC Last Chance
334Mark Obletsov 13 Clearwater Aquatic Te 1:14.65 10/13/23 GTSA TYR Swim C
335Tyler Li 14 Indian River Aquatics 1:14.70 2/24/24 Area 6 Spring C
336James O'Brien 14 Nocatee Bluetide Swim 1:14.85 9/30/23 EAJ Speedo Sept
337Grant Robertson 13 Spartan Aquatic Club 1:14.95 2/24/24 Area 1 Spring C
338Nicholas Adams 13 Swim Melbourne 1:15.12 1/19/24 TCA Winter Open
339Evan Cheney 14 Swim Florida 1:15.16 4/20/24 CCS Spring Clas
340Matthew Perez 13 Tampa Elite Aquatics 1:15.22 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
341Ryan Glatter-Gotz 14 Fast Falcons 1:15.24 9/24/23 FAST Pentathlon
342Finn Oshannon 14 Tampa Bay Aquatics 1:15.30 11/17/23 FL SPAPYP Novem
343Landon Cangiano 14 Ohana Swim Club 1:15.36 1/19/24 TCA Winter Open
344Dylan Graham 13 Loggerhead Aquatics 1:15.64 9/30/23 EAJ Speedo Sept
345Carlos Castaneda 13 Spartan Aquatic Club 1:15.86 9/30/23 EAJ Speedo Sept
346Sean Li 13 Treasure Coast Aquati 1:15.90 11/17/23 NPB Turkey Invi
347Samuel Glassick 13 Loggerhead Aquatics 1:15.97 11/18/23 EAJ Fall Harves
348Timothy Krumer 14 Gulf Coast Swim Team 1:15.98 2/03/24 CCS Last Chance
349Aiden Herod 13 Patriot Aquatics 1:16.01 11/10/23 Patriot Aquatic
350Ethan Nonato 14 Gator Swim Club 1:16.13 1/12/24 FAST Polar Bear
351Asser Abdellatif 14 Tampa Y Swimming 1:16.15 2/23/24 Spring Area 3 C
352Chad Oake 13 Swim Florida 1:16.31 1/12/24 T2 Aquatics Nap
353Raul Chavez Torres 13 Swim Tampa Aquatics 1:16.48 10/13/23 GTSA TYR Swim C
354Mika Feliciano 13 Tampa Elite Aquatics 1:16.71 2/23/24 Spring Area 3 C
355David Paquette 14 United 1:16.76 1/26/24 MAC Crutchfield
356Gabe Guevarra 13 West Florida Lightnin 1:16.87 10/13/23 FL WFLA Hallowe
357Noah Kunzweiler 13 Florida Elite Swimmin 1:16.87 11/04/23 CAT Fall Harves
358Grayson Haynes 13 Racers Swim Club 1:16.89 2/18/24 Racers Last Cha
359Yelisey Alyabyev 13 Bolles School Sharks 1:16.99 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
360Logan Baczek 13 Trinity Prep Aquatics 1:17.15 10/29/23 Halloween Spook
361Brian Shaughnessy 13 Tampa Y Swimming 1:17.24 12/08/23 HARRY MEISEL WE
362Eric Ma 13 Gator Swim Club 1:17.29 2/23/24 Spring Area 4 C
363Parker Roberts 13 Tampa Bay Aquatic Clu 1:17.54 2/02/24 TBAC Winter Mee
364Ryan Williams 14 Fast Falcons 1:17.56 2/23/24 Spring Area 4 C
365Marco Du 13 Fast Falcons 1:17.60 2/02/24 FAST February I
366Chase Myers 14 Unattached 1:17.66 9/30/23 FL Tri-County I
367Finnley Broderick 13 Clearwater Aquatic Te 1:17.71 4/05/24 GTSA TYR Spring
368Shane Duschen 14 St. Augustine Cyclone 1:17.73 2/24/24 Area 1 Spring C
369Jaxon Davis 14 Sarasota Tsunami Swim 1:17.92 2/03/24 CCS Last Chance
370Gregory Rankin 13 Indian River Aquatics 1:17.95 2/24/24 Area 6 Spring C
371Kyden Graston 14 Clearwater Aquatic Te 1:18.03 11/04/23 CAT Fall Harves
372Levy Andrusyshyn 14 Tampa Bay Aquatics 1:18.07 2/16/24 17th Annual TBA
373Henry Cherne 13 Loggerhead Aquatics 1:18.07 2/02/24 Groundhog Day M
374Nathaniel Schaeffer 14 Tampa Bay Aquatic Clu 1:18.21 9/08/23 KAH20 Coach Kel
375Dmitrii Panchenko 14 Sea Dragon Aquatics 1:18.26 3/21/24 Destination Ath
376Eli Meadows 14 Episcopal AmberJax 1:18.36 11/18/23 EAJ Fall Harves
377Nazarii Akymenko 13 Clearwater Aquatic Te 1:18.40 11/04/23 CAT Fall Harves
378Jacob Thomas 14 St. Cloud Thunderbolt 1:18.71 12/09/23 FL Harry Meisel
379Bryan Carlstedt 13 Greater Tampa Swim As 1:18.78 2/16/24 Last Chance Mee
380Sebastian Morosan 13 T2 Aquatics 1:18.99 1/12/24 T2 Aquatics Nap
381Akshit Ladegaonkar 14 YMCA of West Central 1:19.10 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
382August Lorei 14 Swim Florida 1:19.29 2/23/24 Spring Area 5 C
383Jarrett Wilburn 13 Rocket Swimming 1:19.51 2/02/24 Stanton C. Crai
384Ezekiel Freeman-Simonds 14 United 1:19.62 4/13/24 USC Last Chance
385Max Brodeur 13 Swim Florida 1:19.74 2/23/24 Spring Area 5 C
386Logan Williams 13 St. Augustine Cyclone 1:19.94 11/17/23 RAFC Almost Tur
387Italo Palacios 13 Planet Swim Aquatics 1:20.00 9/24/23 Planet Swim Sea
388Tristan Rudnik 13 West Florida Lightnin 1:20.06 10/13/23 FL WFLA Hallowe
389Abelard Heredia 14 Swim Florida 1:20.10 4/20/24 CCS Spring Clas
390Nico Vila 13 Piranhas YMCA Palm Ha 1:20.28 11/05/23 SUNDAY MORNING
391Josh Horowitz 14 Loggerhead Aquatics 1:20.52 2/02/24 Groundhog Day M
392Brody Smurdon 13 Hydro4 Swimming 1:20.74 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
393Jay Balakumar 13 Bolles School Sharks 1:20.85 9/30/23 EAJ Speedo Sept
394Jaden Langton 13 Unattached 1:20.86 10/17/23 FL FHSAA Class
395Will McInnis 13 Loggerhead Aquatics 1:21.13 2/02/24 Groundhog Day M
396Liam Averkamp 13 Charlotte County Swim 1:21.19 2/23/24 Spring Area 5 C
397Corbin Huynh 13 Montverde Aquatic Clu 1:21.31 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
398Logan Vloedman 14 Loggerhead Aquatics 1:21.32 2/02/24 Groundhog Day M
399Brody Bell 14 Blue Dolfins 1:21.34 1/13/24 BD January 2024
400Dominic Menezes 14 Fast Falcons 1:22.29 2/02/24 FAST February I
401Daniel Churyn 13 Sarasota Tsunami Swim 1:22.57 11/04/23 CAT Fall Harves
402Caden Vissers 14 Unattached 1:22.95 11/17/23 RAFC Almost Tur
403Jacob Horney 13 Unattached 1:23.12 10/17/23 FL FHSAA Class
404Wyatt Deaton 13 Tampa Elite Aquatics 1:23.17 1/19/24 BLOOMIN' FAST S
405Leo Medina 13 Florida Elite Swimmin 1:23.25 11/04/23 CAT Fall Harves
406Jack Mazewski 13 Windermere Lakers 1:23.35 9/30/23 Elizabeth Kazec
407Nathan Young 14 Tampa Elite Aquatics 1:23.42 12/08/23 HARRY MEISEL WE
408Tyler Law 14 Swim Tampa Aquatics 1:23.53 10/13/23 GTSA TYR Swim C
409Nofel Atir 13 Tampa Y Swimming 1:23.55 12/08/23 HARRY MEISEL WE
410Gabriel Vollmer 13 Swim Tampa Aquatics 1:23.56 10/13/23 GTSA TYR Swim C
411Jacob Ricke 13 Swim Florida 1:23.58 1/20/24 Winterfest Swim
412Alex Proulx 13 Greater Orlando Aquat 1:23.71 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
413Gabriel Dame 13 Bolles School Sharks 1:23.73 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
414Ricardo Martinez 14 Tampa Y Swimming 1:23.88 2/02/24 TBAC Winter Mee
415Nathan Jerkins 14 West Volusia Swim Clu 1:24.04 2/24/24 FL Spring Area
416Simon De la Pava 14 YMCA of Central Flori 1:24.07 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
417Tanner Goodwin 14 Unattached 1:24.63 9/23/23 FL 3rd Annual F
418Lucas Bohdanovskyi 14 T2 Aquatics 1:24.80 2/23/24 Spring Area 5 C
419Enzo Souza 13 Kissimmee Swim Associ 1:24.80 2/02/24 Stanton C. Crai
420Jesse Deng 13 Gator Swim Club 1:24.95 9/24/23 FAST Pentathlon
421Kaine O'Brien 14 Tampa Bay Aquatics 1:24.99 2/16/24 17th Annual TBA
422Jathan Doane 14 Wahoos of Jacksonvill 1:25.27 2/17/24 8th Annual Smal
423Harrison Gangl 13 Sarasota Sharks 1:25.36 2/23/24 Spring Area 5 C
424Noah Prada 14 Swim Florida 1:25.60 1/12/24 T2 Aquatics Nap
425Carson Sibilrud 14 South Lake Aquatic Cl 1:26.01 12/01/23 CAT Jingle Bell
426Jo Howell 14 Riptide Aquatics 1:26.24 10/13/23 FL WFLA Hallowe
427Cooper Teitelbaum 14 Greater Tampa Swim As 1:26.46 4/05/24 GTSA TYR Spring
428Ethan Chatterjee 14 Bolles School Sharks 1:26.58 2/02/24 Groundhog Day M
429Max Kellish-Williams 13 Sea Dragon Aquatics 1:26.66 2/03/24 CCS Last Chance
430Burhan Karagulle 13 Windermere Lakers 1:26.91 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
431Daniel Morrell 13 Lakewood Ranch Swim A 1:27.24 2/23/24 Spring Area 5 C
432Layton Jennings 14 Academy Aquatic Club 1:27.73 9/22/23 Kiefer - Speedo
433Preston Stanoch 13 Lakewood Ranch Swim A 1:27.74 10/13/23 SYS Halloween M
434Michael Rivera 13 St. Cloud Thunderbolt 1:27.88 12/09/23 FL Harry Meisel
435Lukas Kiser 13 Rocket Swimming 1:28.09 2/24/24 Area 6 Spring C
436Mohamad Hajj Hassan 14 Blue Dolfins 1:28.31 11/10/23 Patriot Aquatic
437Chaitanya Kollu 13 Gator Swim Club 1:29.10 9/24/23 FAST Pentathlon
438Rishabh Modak 13 Gator Swim Club 1:29.56 2/23/24 Spring Area 4 C
439Aidan Reed 13 Swim Tampa Aquatics 1:29.58 11/03/23 FL STATEAM Vete
440Gage Rich 14 Isle Swim Club 1:30.01 2/02/24 Groundhog Day M
441Mason McHenry 13 Indian River Aquatics 1:30.21 2/02/24 Stanton C. Crai
442Oliver Kurtz 14 Unattached 1:30.26 9/30/23 FL Tampa Bay Cl
443Tiaan Boshoff 13 Piranhas YMCA Palm Ha 1:30.38 9/22/23 Kiefer - Speedo
444Boston Coleman 13 Gator Swim Club 1:30.52 9/24/23 FAST Pentathlon
445William Benjamin 14 Unattached 1:30.54 10/18/23 FL FHSAA Class
446Viadel Vega Roman 14 Blue Wave Swimming 1:30.56 1/12/24 FAST Polar Bear
447Christian Yazbeck 14 Tampa Y Swimming 1:30.60 2/23/24 Spring Area 3 C
448Frank Pettinato 13 Sarasota Sharks 1:31.08 1/19/24 Hot Chocolate I
449Rylan Chang 13 Fast Falcons 1:31.13 2/02/24 FAST February I
450Robert Gelhardt III 13 Area Tallahassee Aqua 1:31.43 9/22/23 SE PCST Speedo
451Ian Spinosa 13 Gator Swim Club 1:32.35 9/08/23 Hydro4 Fall Cla
452Andrew Guan 13 Sarasota Sharks 1:32.62 10/13/23 SYS Halloween M
453Raul Diaz-Perera 14 Swim Florida 1:32.65 10/13/23 FL WFLA Hallowe
454Hemsurya Bodavula 13 Bolles School Sharks 1:33.01 2/02/24 Groundhog Day M
455Collin Bledsoe 13 Tampa Bay Aquatic Clu 1:33.06 9/22/23 Kiefer - Speedo
456Foster Sherman 13 Swim Florida 1:33.67 12/01/23 Sea Dragon Aqua
457Kaleb McLean 14 Wahoos of Jacksonvill 1:33.81 2/02/24 Groundhog Day M
458Jules Janson 13 Bolles School Sharks 1:33.93 10/13/23 October Meet
459AJ Morales 14 Fast Falcons 1:33.99 10/13/23 FAST Pumpkin Pl
460Joseph Finster 13 Saint Petersburg Aqua 1:34.13 9/22/23 Kiefer - Speedo
461Timofei Bestuzhev 13 The Berkeley Barracud 1:34.18 2/16/24 Last Chance Mee
462Max Mu 14 Blue Dolfins 1:34.28 11/10/23 Patriot Aquatic
463Hunter Chase 13 Sarasota Tsunami Swim 1:34.61 12/09/23 FL CCS Holiday
464Orlando Clarke 13 Swim Florida 1:35.08 2/03/24 CCS Last Chance
465Sam Davis 13 Makos Aquatics Club o 1:35.18 2/17/24 8th Annual Smal
466Joshua Nguyen 14 Trinity Prep Aquatics 1:35.89 11/10/23 Patriot Aquatic
467Darran Glenn 13 Hydro4 Swimming 1:35.99 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
468Toby Haggerty 14 Unattached 1:36.11 10/17/23 FL FHSAA Class
469Ian Batjiaka 14 Lakewood Ranch Swim A 1:36.17 1/19/24 Hot Chocolate I
470Aydin Shirazi 14 Bolles School Sharks 1:36.73 11/18/23 EAJ Fall Harves
471William Jefferson 13 Indian River Aquatics 1:37.21 2/02/24 Stanton C. Crai
472Hesham Samarah 13 Tampa Y Swimming 1:37.51 1/12/24 FAST Polar Bear
473Jackson Salter 13 South Lake Aquatic Cl 1:37.80 2/17/24 SLAC Last Chanc
474Landon duTreil 13 Patriot Aquatics 1:37.90 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
475Conlan Larson 14 St. Augustine Cyclone 1:38.60 2/24/24 Area 1 Spring C
476Filip Dziecina 14 Lakewood Ranch Swim A 1:38.79 10/13/23 SYS Halloween M
477Abhi Ummedisetti 13 Tampa Y Swimming 1:39.75 12/08/23 HARRY MEISEL WE
478Ronald Crawford 13 Bolles School Sharks 1:40.37 1/13/24 G.O.A.T. TYR T
479Sebastian Saldarriaga 13 Blue Dolfins 1:40.59 11/10/23 Patriot Aquatic
480Juan Rodriguez 14 Fast Falcons 1:40.71 9/24/23 FAST Pentathlon
481Andreas Russ 13 Gator Swim Club 1:40.86 1/12/24 FAST Polar Bear
482Bryce Shumacker 13 Tampa Bay Aquatics 1:41.16 10/13/23 FL WFLA Hallowe
483Alejandro Montilla 13 Planet Swim Aquatics 1:41.28 2/02/24 Groundhog Day M
484Brady Thomas 14 Unattached 1:43.44 10/17/23 FL FHSAA Class
485Nate Lewandowski 13 Piranhas YMCA Palm Ha 1:44.40 9/22/23 Kiefer - Speedo
486Josh Uttech 13 Swim Tampa Aquatics 1:44.57 2/09/24 CVST Last Chanc
487Aaron Zhang 13 Tampa Elite Aquatics 1:46.51 12/01/23 CAT Jingle Bell
488Noah Zanios 13 Piranhas YMCA Palm Ha 1:49.34 9/08/23 KAH20 Coach Kel
489Kyle liu 13 Planet Swim Aquatics 1:51.63 2/24/24 Area 1 Spring C
490Kolbey Cheston 14 Blue Marlins Aquatic 1:52.99 2/02/24 Hydro4 Arena Wi
Train For The Best Results With The Latest Women's Tech Suits, One & Two-Pieces & More Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application