Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Summer McIntosh
17
FL
Sarasota Sharks
2:06.81 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
2
Lilla Bognar
17
SC
Team Greenville
2:10.37 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
3
Charlotte Crush
16
KY
Lakeside Swim Team
2:11.27 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
4
Rylee Erisman
14
FL
Laker Swim
2:11.80 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
5
Roos Rottink
16
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:12.91 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
6
Lilla Bognar
16
SC
Team Greenville
2:13.19 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
7
Kayman Neal
17
NC
SwimMAC Carolina
2:13.31 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
8
Lillie Nesty
17
FL
Gator Swim Club
2:13.50 2/8/24
Southern Zone South Sectional
9
Haley McDonald
16
KY
Lakeside Swim Team
2:13.76 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
10
Ava Pape
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:14.30 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
11
Erika Pelaez
17
FG
Eagle Aquatics
2:15.65 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
12
Taylor Klein
16
NC
SwimMAC Carolina
2:15.68 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
13
Shaelyn Shields
16
NC
SwimMAC Carolina
2:15.99 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
14
Danka Ndubuisi
18
SC
Columbia Swimming
2:16.05 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
15
Alexia Sotomayor
17
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:16.62 10/21/23
19th Pan American Games 2023
16
Ava Pape
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:16.62 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
17
Lauren Bernardo
18
NC
SwimMAC Carolina
2:16.71 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
18
Aubrey Hull
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:16.93 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
19
Addie Sauickie
18
FL
Sarasota Sharks
2:16.96 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
20
Eva Rottink
15
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:17.11 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
21
KC Braeger
16
KY
Lakeside Swim Team
2:17.29 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
22
Reina Liu
13
NC
Tac Titans
2:17.35 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
23
Sami Rydzewski
18
NC
Raleigh Swimming Association
2:17.61 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
24
Clarke Neace
16
NC
SwimMAC Carolina
2:18.04 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
25
Carlie Tyler
17
KY
Lakeside Swim Team
2:18.42 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
26
Katie Buehler
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:18.50 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
27
Maeve Eckerman
17
FL
Sarasota Sharks
2:18.51 2/8/24
Southern Zone South Sectional
28
Lucero MEJIA ARCE
15
FL
Bolles School Sharks
2:18.74 9/4/23
2023 Junior World Champs
29
Brynn Lavigueur
16
FL
Sarasota Sharks
2:18.76 2/8/24
Southern Zone South Sectional
30
Hayden Penny
17
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
2:18.79 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
31
Julia Pou
16
NC
SwimMAC Carolina
2:19.22 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
32
Karrington Hansen
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:19.88 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
33
Abbey Cronin
16
NC
SwimMAC Carolina
2:19.89 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
34
Olivia Corbi
18
NC
SwimMAC Carolina
2:20.07 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
35
Paula Warren
18
GU
Texas A&M University
2:20.10 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
36
Macie McCarter
16
NC
SwimMAC Carolina
2:20.15 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
37
Brianna Deierlein
17
FL
Sarasota Sharks
2:20.19 2/8/24
Southern Zone South Sectional
38
Millie Reddick
15
NC
SwimMAC Carolina
2:20.20 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
39
Peyton Ross
17
FL
Sarasota Sharks
2:20.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
40
Abby Adams
17
SE
Barracuda Swim Club of Northea
2:20.41 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
41
Hattie Wasmuth
17
GA
Dynamo Swim Club
2:20.45 2/29/24
2024 GA DYNA LCM Time Trial
42
Brinkleigh Hansen
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:20.61 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
43
Adeline Cloutier
16
FL
Tampa Elite Aquatics
2:20.67 2/8/24
Southern Zone South Sectional
44
Macey DeGroot
16
GU
Sharks Swim Club
2:20.72 12/10/23
2023 West Long Course Time Tri
45
Georgia Wimberly
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:20.94 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
46
Avery Klamfoth
16
NC
SwimMAC Carolina
2:21.21 3/6/24
2024 TYR Pro Swim Series - Westmont
47
Mychal Morabito
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:21.30 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
48
Kk LeBlanc
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:21.37 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
49
Carly Vannote
18
NC
Mecklenburg Swim Association
2:21.42 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
50
Ivy Monk
17
NC
SwimMAC Carolina
2:21.48 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
51
Lila Higgo
16
FL
Bolles School Sharks
2:21.48 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
52
Elisabeth Erlendsdottir
18
FL
Bolles School Sharks
2:21.60 2/8/24
Southern Zone South Sectional
53
Lila Connor
17
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:21.67 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
54
Sofia Plaza
18
NC
SwimMAC Carolina
2:21.75 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
55
Sidney Brann
17
FL
Sarasota Sharks
2:21.83 2/8/24
Southern Zone South Sectional
56
Ella Glass
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:21.96 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
57
Bailey O'Regan
18
FL
Sarasota Sharks
2:22.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
58
Abby Emrich
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:22.23 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
59
Lily Andruss
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:22.55 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
60
Feagin Kaminski
14
FG
North Palm Beach Swim Club
2:22.82 2/8/24
Southern Zone South Sectional
61
Nicole Zettel
17
NC
Tac Titans
2:22.89 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
62
Kate Guenther
14
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:22.95 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
63
Daniela Misuthova
18
FG
Metro Aquatic Club of Miami
2:23.01 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
64
Sophia Malkowicz
13
FL
Sarasota Sharks
2:23.20 2/8/24
Southern Zone South Sectional
65
Leah Treglia
18
FG
University of Miami (Florida)
2:23.27 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
66
Ella Glass
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:23.39 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
67
Janae Sanders
14
FL
Blue Wave Swimming
2:23.50 2/8/24
Southern Zone South Sectional
68
Alexandra Dunn
16
ST
Longhorn Aquatics
2:23.64 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
69
Taylor Schwenk
16
FL
Sarasota Sharks
2:23.67 1/11/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville TT
70
Alyssa Claborn
16
NC
Lowe's YMCA
2:24.07 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
71
Izzy Riva
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:24.20 2/8/24
Southern Zone South Sectional
72
Regina Torres Pomar
17
FL
Montverde Aquatic Club
2:24.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
73
Ella Gotham
15
FL
Bolles School Sharks
2:24.41 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
74
Savannah Branon
17
FL
Bolles School Sharks
2:24.53 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
75
Ava Sugden
15
SE
Baylor Swim Club
2:24.55 2/29/24
2024 GA DYNA LCM Time Trial
76
Madison Schmitz
14
NC
Marlins of Raleigh
2:24.63 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
77
Anna Hulan
16
SE
Nashville Aquatic Club
2:24.69 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
78
Kaya Robertson
15
FL
Southwest Stars Swim Club
2:24.71 2/8/24
Southern Zone South Sectional
79
Grayson Brewster
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:24.75 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
80
Maria Perez
15
FG
Azura Florida Aquatics
2:24.95 2/8/24
Southern Zone South Sectional
81
Brynn Stoneburg
17
FL
Treasure Coast Aquatics
2:25.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
82
Emma Durham
16
SC
City of Charleston Southern Ma
2:25.33 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
83
Lyla Lusk
15
ST
Nitro Swim Team
2:25.33 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
84
Madison Schmitz
15
NC
Marlins of Raleigh
2:25.35 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
85
Natalie Doig
17
FL
Indian River Aquatics
2:25.42 2/8/24
Southern Zone South Sectional
86
Chloi Harper
16
NC
SwimMAC Carolina
2:25.68 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
87
Kate Meyers-Labenz
18
FL
Bolles School Sharks
2:25.69 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
88
Mackenzie Collins
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:25.78 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
89
Mere Whelehan
16
NC
Tac Titans
2:25.78 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
90
Audrey Wolk
17
NC
North Carolina Aquatic Club
2:25.81 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
91
Giovanna Musiello
17
FG
Eagle Aquatics
2:25.83 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
92
Suki Burgstiner
17
FL
Bolles School Sharks
2:25.84 2/8/24
Southern Zone South Sectional
93
Maria Champion
15
NC
SwimMAC Carolina
2:25.87 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
94
Haylee Hite
17
FL
Planet Swim Aquatics
2:26.12 2/8/24
Southern Zone South Sectional
95
Hannah Carpenter
14
SE
Memphis Tiger Swimming
2:26.31 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
96
Heba Fouitah
13
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:26.32 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
97
Livia Rodrigues
17
FL
Montverde Aquatic Club
2:26.37 12/12/23
2023 BRA Campeonato Brasileiro Junior de Natacao d
98
Isabel Sayag
17
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:26.42 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
99
Lilly Robertson
17
SE
Ensworth Aquatics
2:26.50 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
100
Jaylee Hager
16
ST
Streamline Aquatics
2:26.57 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
101
Reese Briggs
17
NC
SwimMAC Carolina
2:26.60 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
102
Abby Banks
15
SE
Huntsville Swim Association
2:26.78 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
103
Elise Clift
17
NT
Lakeside Aquatic Club
2:26.96 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
104
Juli Cavalcanti
13
GU
Swim Streamline at Northampton
2:27.00 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
105
Claire Ciemania
14
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:27.01 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
106
Toula Hickmon
14
FL
T2 Aquatics
2:27.24 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
107
Cameron Word
16
GU
Houston Bridge Bats
2:27.43 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
108
Bree Smith
15
NC
SwimMAC Carolina
2:27.44 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
109
Natalia Strezenicky Franko
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:27.45 2/8/24
Southern Zone South Sectional
110
Emily Connors
15
NC
SwimMAC Carolina
2:27.52 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
111
CJ Bernardo
15
NC
SwimMAC Carolina
2:27.52 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
112
Sofia Luper
17
GU
The Woodlands Swim Team
2:27.55 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
113
Avery Shuping
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:27.59 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
114
Arabella Newport Derbyshire
14
FL
Sarasota Sharks
2:27.70 2/8/24
Southern Zone South Sectional
115
Emma Christie
16
FL
Bolles School Sharks
2:27.71 2/8/24
Southern Zone South Sectional
116
Kaitlyn Phan
16
ST
Longhorn Aquatics
2:27.75 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
117
Jenesys Amores
15
FG
South Florida Aquatic Club
2:27.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
118
Megan Horne
16
SE
Ensworth Aquatics
2:27.87 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
119
Ellia Wolfe
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:27.92 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
120
Elise Berl
12
NC
SwimMAC Carolina
2:28.13 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
121
Kate Pelot
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:28.22 2/8/24
Southern Zone South Sectional
122
Yari Brock
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:28.62 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
123
Courtney Cusack
14
NT
Metroplex Aquatics
2:28.62 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
124
Mychal Morabito
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:28.63 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
125
Maddie Reynolds
17
FL
Laker Swim
2:28.66 2/8/24
Southern Zone South Sectional
126
Lylah Rigby
14
FL
Patriot Aquatics
2:28.67 2/8/24
Southern Zone South Sectional
127
Mae Winardi
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:28.68 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
128
Katherine Rasmussen
17
GU
Aggie Swim Club
2:28.69 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
129
Maddy Boland
14
NC
SwimMAC Carolina
2:28.79 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
130
Ava Easley
16
NT
Metroplex Aquatics
2:28.83 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
131
Madi Hertzig
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:28.91 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
132
Vania Zeledon
18
NC
SwimMAC Carolina
2:29.01 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
133
Grace Pereira
15
NC
Raleigh Swimming Association
2:29.03 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
134
Ella Warren
17
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:29.09 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
135
Angelina Lu
15
NC
Raleigh Swimming Association
2:29.10 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
136
Taylor Weaver
16
NC
SwimMAC Carolina
2:29.18 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
137
Avery Domitrovich
15
SE
Ensworth Aquatics
2:29.26 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
138
Natalie Holmes
16
ST
Longhorn Aquatics
2:29.38 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
139
Lucy Brown
13
NC
SwimMAC Carolina
2:29.42 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
140
Olivia White
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:29.45 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
141
Lily Powell
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:29.54 4/13/24
TFA April Open 2024
142
Sam Schoenborn
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:29.68 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
143
Lucy Gilbreath
14
ST
Longhorn Aquatics
2:29.68 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
144
Lilly Smith
18
GA
Dynamo Swim Club
2:29.87 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
145
Kaeli White
18
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:29.89 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
146
Keira Scott
17
FL
Bolles School Sharks
2:29.98 2/8/24
Southern Zone South Sectional
147
Courtney Tedesco
17
SC
City of Charleston Southern Ma
2:30.02 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
148
Elise Nguyen
15
ST
Nitro Swim Team
2:30.03 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
149
Sloane Stapleton
15
GU
Gulf Swimming
2:30.11 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
150
Kayden Bok
14
NC
SwimMAC Carolina
2:30.16 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
151
Hannah Parkin
15
FL
Fast Falcons
2:30.23 2/8/24
Southern Zone South Sectional
152
Louise Vidarsson
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:30.40 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
153
Alessandra Quintana
17
FL
Gator Swim Club
2:30.46 2/8/24
Southern Zone South Sectional
154
Mary Drummond
14
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:30.49 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
155
Calissa Kissinger
17
FL
Pipeline Swimming
2:30.70 2/8/24
Southern Zone South Sectional
156
Koto Kobukai
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:30.71 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
157
Ava Miller
14
NC
SwimMAC Carolina
2:30.92 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
158
Peyton Brooks
15
FL
Gator Swim Club
2:31.02 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
159
Laila Harran
14
FG
South Florida Aquatic Club
2:31.03 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
160
Haley Roberson
17
NT
Metroplex Aquatics
2:31.06 2/11/24
TFA 2024 February LC Time Tria
161
Cadence Johnson
14
GU
Houston Bridge Bats
2:31.10 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
162
Natasha Goodwin
15
FL
Blue Dolfins
2:31.12 2/8/24
Southern Zone South Sectional
163
Amie Perna
18
NT
Dallas Mustangs
2:31.15 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
164
Delaney Householder
18
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:31.17 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
165
Jaelyn Hardy
18
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:31.19 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
166
Zoe Schwartz
17
FL
Sarasota Sharks
2:31.22 2/8/24
Southern Zone South Sectional
167
Kenzie Kim
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:31.22 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
168
Jocelyn LeGere
18
ST
Longhorn Aquatics
2:31.24 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
169
Brianna Porter
17
FL
Academy Aquatic Club
2:31.27 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
170
Danika Senekal
16
FL
Blue Dolfins
2:31.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
171
Carley Kaplan
15
FG
South Florida Aquatic Club
2:31.29 2/8/24
Southern Zone South Sectional
172
Ava Ehinger
16
FL
Fast Falcons
2:31.32 2/8/24
Southern Zone South Sectional
173
Annie Schooff
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:31.34 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
174
Bella Brodoski
17
SE
Ensworth Aquatics
2:31.40 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
175
Julia Reed
17
SC
City of Charleston Southern Ma
2:31.43 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
176
Morgan Cogle
18
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:31.64 9/4/23
2023 Junior World Champs
177
Abby Druhan
18
NC
SwimMAC Carolina
2:31.72 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
178
Kayla McKinney
16
FL
Southwest Stars Swim Club
2:31.72 2/8/24
Southern Zone South Sectional
179
Savannah Branon
16
FL
Bolles School Sharks
2:31.79 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
180
Grace Descent
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:31.84 2/8/24
Southern Zone South Sectional
181
Annika Davis
15
FL
Clearwater Aquatic Team
2:31.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
182
Camdan Morris
12
ST
Longhorn Aquatics
2:32.02 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
183
Elise Panna
15
FL
Gator Swim Club
2:32.03 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
184
Dahee Seo
15
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:32.10 2/8/24
Southern Zone South Sectional
185
Alexis Schmidt
15
SE
Tennessee Aquatics
2:32.11 2/11/24
NAC Long Course Invitation
186
Bella Taliaferro
14
FL
Southwest Stars Swim Club
2:32.11 2/8/24
Southern Zone South Sectional
187
Lillian Fender
17
NC
Blues Aquatics Asheville
2:32.13 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
188
Madeline Webb
15
SE
Excel Aquatics
2:32.14 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
189
Maeve Keating
16
NC
SwimMAC Carolina
2:32.14 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
190
Charlotte Hill
16
SC
City of Charleston Southern Ma
2:32.19 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
191
Nella Duty
14
FL
Sarasota Sharks
2:32.20 2/8/24
Southern Zone South Sectional
192
Lilly Allison
15
ST
Longhorn Aquatics
2:32.33 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
193
Taylor Craft
18
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:32.34 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
194
Madison Joy
17
NC
NSEA Swim Club
2:32.38 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
195
Audrey Pardue
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:32.38 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
196
Grayson Brewster
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:32.38 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
197
Julia Mason
18
SE
Ensworth Aquatics
2:32.42 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
198
Dani O'Dwyer
16
FL
Bolles School Sharks
2:32.46 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
199
Sophie Mokhiber
15
FL
T2 Aquatics
2:32.50 2/8/24
Southern Zone South Sectional
200
Caragh Magner
15
NC
SwimMAC Carolina
2:32.53 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
201
Chloe Mihaly
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:32.60 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
202
Lily Wiles
15
GU
The Woodlands Swim Team
2:32.60 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
203
Josie Arbuckle
18
NT
Dallas Mustangs
2:32.61 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
204
Selena Nicor-Pereira
14
FL
Clearwater Aquatic Team
2:32.61 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
205
Myra Cansler
17
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:32.78 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
206
Kendall Backus
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:32.80 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
207
Victoria Buffum
15
NC
Marlins of Raleigh
2:32.83 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
208
Delaney Schwab
16
NC
Blues Aquatics Asheville
2:32.84 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
209
Maria Uranga
18
GU
The Woodlands Swim Team
2:32.89 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
210
Sofia Krajewski
14
FL
Sarasota Sharks
2:32.94 2/8/24
Southern Zone South Sectional
211
Rose Burns
15
NC
New Wave Swim Team
2:32.98 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
212
Kayda Geyer
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:33.07 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
213
Laura Rinker
15
NC
Sailfish Aquatics
2:33.10 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
214
Ava Corbi
16
NC
SwimMAC Carolina
2:33.17 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
215
Gabia Gelumbickas
15
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:33.19 2/8/24
Southern Zone South Sectional
216
Kylie Stuart
16
ST
Nitro Swim Team
2:33.20 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
217
Amy Pala
14
NT
Texas Ford Aquatics
2:33.24 4/13/24
TFA April Open 2024
218
Sophie Phillips
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:33.29 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
219
Amelia Miller
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:33.29 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
220
Eva Whitehead
16
FL
Gator Swim Club
2:33.33 2/8/24
Southern Zone South Sectional
221
Maya Szylkowski
13
FL
Southwest Stars Swim Club
2:33.38 2/8/24
Southern Zone South Sectional
222
Gracie Ward
15
NC
Raleigh Swimming Association
2:33.44 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
223
Carson Neumann
14
SE
Ensworth Aquatics
2:33.45 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
224
Emily Hissa
14
FL
Tampa Elite Aquatics
2:33.61 2/8/24
Southern Zone South Sectional
225
Maddie Swiss
13
FL
Indian River Aquatics
2:33.65 2/8/24
Southern Zone South Sectional
226
Eliza Wallace
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:33.66 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
227
AJ Hallbert
17
FL
Bolles School Sharks
2:33.68 2/8/24
Southern Zone South Sectional
228
Mariana Landim
14
FL
Southwest Stars Swim Club
2:33.68 2/8/24
Southern Zone South Sectional
229
Ava Berl
14
NC
SwimMAC Carolina
2:33.72 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
230
Campbell Chase
18
NT
Cor
2:33.78 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
231
Kaitlyn Jorgensen
17
FG
Sunrise Swimming
2:33.86 2/8/24
Southern Zone South Sectional
232
Sophie Ware
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:33.86 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
233
Lily Price
15
NC
SwimMAC Carolina
2:33.87 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
234
Mady Tulloch
14
FL
Planet Swim Aquatics
2:33.90 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
235
Blake Beaver
12
FL
Bolles School Sharks
2:33.97 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
236
Sandy Finn
14
SE
Ensworth Aquatics
2:33.98 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
237
Allie Chung
15
FL
Sarasota Sharks
2:34.00 2/8/24
Southern Zone South Sectional
238
Anna Curtis
14
SE
Tennessee Aquatics
2:34.05 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
239
Ava Dipasquale
12
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:34.06 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
240
Annie Shall
14
NC
SwimMAC Carolina
2:34.13 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
241
Belle Jensen
14
SE
Madison Swimming Association
2:34.21 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
242
Lyndel Laudencia
14
SE
Excel Aquatics
2:34.27 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
243
Mckenna Patrick
18
NC
Mecklenburg Swim Association
2:34.28 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
244
Kayla Fu
18
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:34.29 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
245
Tatum Elsberry
14
FL
Sarasota Sharks
2:34.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
246
Emerson Fitzgerald
15
ST
Austin Swim Club
2:34.32 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
247
Emma Kirby
13
GU
Houston Hydra
2:34.35 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
248
Mckennah Greer
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:34.37 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
249
Charissa Higgs
12
ST
Nitro Swim Team
2:34.38 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
250
Macy Williams
15
GU
Blue Tide Aquatics
2:34.42 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
251
Maggie Johnson
17
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:34.45 2/8/24
Southern Zone South Sectional
252
Jehzel Krasht
13
NT
Texas Ford Aquatics
2:34.55 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
253
Ivana Kerestes
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:34.66 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
254
Katie Key
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:34.67 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
255
Alexa Simmons
16
ST
Nitro Swim Team
2:34.69 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
256
Ellie Druhan
15
NC
SwimMAC Carolina
2:34.70 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
257
Neala Klein
16
FL
Bolles School Sharks
2:34.71 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
258
Paisley Albritton
16
MS
Sunkist Swim Team
2:34.73 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
259
Isabel Rasmussen
16
FL
T2 Aquatics
2:34.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
260
Erin Greathouse
12
NC
SwimMAC Carolina
2:34.80 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
261
Isabelle Henderson
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:34.83 4/13/24
TFA April Open 2024
262
Marianna Myers
14
FL
Planet Swim Aquatics
2:34.84 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
263
Averie Hager
15
ST
Streamline Aquatics
2:34.87 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
264
Maggie Cheves
16
NC
Watauga Swim Team
2:34.88 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
265
Maggie Simpson
13
SE
Tennessee Aquatics
2:35.01 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
266
Anna Whitley
16
SE
Tennessee Aquatics
2:35.02 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
267
Sophia Hirner
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:35.06 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
268
Sadie Smith
15
SE
Excel Aquatics
2:35.17 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
269
Thao Tran
14
FL
Patriot Aquatics
2:35.20 2/8/24
Southern Zone South Sectional
270
Kenna Kozlowski
14
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:35.21 2/8/24
Southern Zone South Sectional
271
Campbell Stever
16
FL
Fast Falcons
2:35.23 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
272
Kate Johnson
18
GA
Gwinnett Aquatics
2:35.25 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
273
Emma Hackett
14
SE
Tennessee Aquatics
2:35.27 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
274
Isabella Cardenas
17
FL
Sarasota Sharks
2:35.28 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
275
Zoe Gruber
15
FL
Sarasota Sharks
2:35.29 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
276
Athena Nikolakopoulos
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:35.29 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
277
Aubrey Mitchell
15
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:35.30 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
278
Kaylee Jones
15
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:35.32 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
279
Avery Dillon
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:35.41 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
280
Sawyer Carlson
15
NC
SwimMAC Carolina
2:35.41 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
281
Carolyn Levy-Powell
16
FG
Coral Springs Swim Club
2:35.42 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
282
Addyson Hamilton
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:35.44 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
283
Alyssa Stump
15
FG
North Palm Beach Swim Club
2:35.53 2/8/24
Southern Zone South Sectional
284
Vicky Olivares
15
GU
The Woodlands Swim Team
2:35.54 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
285
Sophia Brame-Goldthwaite
17
SE
Nashville Aquatic Club
2:35.55 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
286
Ainnara Lazzaro
16
FG
Azura Florida Aquatics
2:35.56 2/8/24
Southern Zone South Sectional
287
Reese Alfajora
16
FL
Tampa Y Swimming
2:35.56 2/8/24
Southern Zone South Sectional
288
Izzy Wilson
17
FG
South Florida Aquatic Club
2:35.66 2/8/24
Southern Zone South Sectional
289
Logan Jaffe
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:35.67 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
290
Lindsay Grant
17
NC
Raleigh Swimming Association
2:35.77 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
291
Anelle Guglielmello
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:35.78 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
292
Veronica Metz
14
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:35.88 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
293
Abi Cowart
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:35.88 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
294
Campbell Stever
17
FL
Fast Falcons
2:35.89 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
295
Maddie Barry
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:35.93 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
296
Georgia Morris
16
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:35.95 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
297
Annie Choate
18
SE
Nashville Aquatic Club
2:35.97 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
298
Brooke Frushour
15
ST
Nitro Swim Team
2:35.97 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
299
Priscilla Hocking
13
FL
Bolles School Sharks
2:35.99 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
300
Chloe Karkazis
14
SE
Nashville Aquatic Club
2:36.01 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
301
Ava Simpson
15
NC
Sailfish Aquatics
2:36.02 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
302
Gioia Balzano
15
FG
Eagle Aquatics
2:36.03 1/19/24
Piranhas January Invite
303
Courtney Scott
15
GU
Blue Tide Aquatics
2:36.03 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
304
Teagan Morris
15
ST
Longhorn Aquatics
2:36.03 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
305
Carson Grass
17
FL
Loggerhead Aquatics
2:36.06 2/8/24
Southern Zone South Sectional
306
Erika Opdyke
14
FL
Fast Falcons
2:36.08 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
307
Karoline Groves
13
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:36.09 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
308
Elise Ullman
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:36.10 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
309
Miagrace Medlin
12
GU
Blue Tide Aquatics
2:36.10 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
310
Isabella Muir
15
GU
The Woodlands Swim Team
2:36.11 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
311
Cora Eckard
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:36.16 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
312
Abigail Lowman
16
GU
Sharks Swim Club
2:36.18 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
313
Rakel Becraft
16
GA
Dynamo Swim Club
2:36.26 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
314
Ainsley Macadams
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:36.31 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
315
Devon Whitlock
15
NC
New Wave Swim Team
2:36.35 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
316
Isahbel Krasht
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:36.37 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
317
Haley Ware
13
NT
Texas Ford Aquatics
2:36.37 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
318
Audrey Bramlett
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:36.44 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
319
Amanda Feril
17
SE
Ensworth Aquatics
2:36.48 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
320
Annabelle Gangloff
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:36.51 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
321
Claire Diaz
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:36.55 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
322
Mary Drummond
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:36.55 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
323
Abigail Hahm
18
FL
Tampa Y Swimming
2:36.63 2/8/24
Southern Zone South Sectional
324
Reese Jones
14
GA
Savannah Swim Team
2:36.63 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
325
Skylar Revere
13
FL
Bolles School Sharks
2:36.69 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
326
Katie Kessell
15
GA
Dynamo Swim Club
2:36.75 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
327
Lucy Hefner
13
NC
Marlins of Raleigh
2:36.75 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
328
Stella Belmore
13
FL
Montverde Aquatic Club
2:36.76 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
329
Lila Dowell
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:36.79 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
330
Macy Monday
14
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
2:36.80 4/12/24
Best of Both Worlds
331
Christine Kim
16
ST
Tiger Shark of Texas
2:36.82 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
332
Grace Callahan
17
FL
Academy Aquatic Club
2:36.83 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
333
Kelsey Mayers
16
NC
SwimMAC Carolina
2:36.89 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
334
Izzie Merkin
16
ST
Waterloo Swimming
2:36.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
335
Cyrah Robinson
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:36.93 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
336
Chloe Yang
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:36.93 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
337
Parker Jacobson-Bertanzetti
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:36.98 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
338
Kiley Naramore
16
FL
Tampa Y Swimming
2:37.02 2/8/24
Southern Zone South Sectional
339
Morgan Farlow
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:37.06 4/13/24
TFA April Open 2024
340
Cora Craver
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:37.07 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
341
Karlin Smith
15
NC
SwimMAC Carolina
2:37.08 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
342
Ellory Carpenter
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:37.15 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
343
Morgan Etter
14
GU
Blue Tide Aquatics
2:37.15 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
344
Can Wang
15
GA
Dynamo Swim Club
2:37.23 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
345
Nella Duty
15
FL
Sarasota Sharks
2:37.25 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
346
Gracie Lanning
17
FL
Bolles School Sharks
2:37.41 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
347
Kathleen Kielbus
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:37.48 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
348
Grace Belknap
16
NT
Cor
2:37.52 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
349
Leah Chin
15
FL
Bolles School Sharks
2:37.55 2/8/24
Southern Zone South Sectional
350
Celia Castaneda Mencia
15
FL
Bolles School Sharks
2:37.58 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
351
Carys Crockwell
14
FL
Fast Falcons
2:37.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
352
Marley Pellegrin
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:37.63 4/13/24
TFA April Open 2024
353
Lizzie Yon
16
SE
Excel Aquatics
2:37.64 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
354
Isabelle Boyd
14
SE
Memphis Tiger Swimming
2:37.70 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
355
Shea Cleary
13
NC
SwimMAC Carolina
2:37.76 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
356
Lily Rossmann
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:37.90 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
357
Rowan Norton
13
SE
Huntsville Swim Association
2:37.91 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
358
Reeves Showfety
17
GA
Dynamo Swim Club
2:37.95 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
359
Winnie Liu
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.95 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
360
Alina Pan-Wang
12
NT
Metroplex Aquatics
2:37.96 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
361
Mackenzie MacLean
17
FL
Sarasota Sharks
2:37.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
362
Kaia Wickstrom
13
FL
Clearwater Aquatic Team
2:38.01 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
363
Addie Carpenter
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:38.04 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
364
Abigail Medina Guzman
14
FL
Swim Tampa Aquatics
2:38.05 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
365
Catherine Rippel
16
NT
Dallas Mustangs
2:38.09 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
366
Addison Petersen
14
ST
Texas Gold
2:38.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
367
Raygan Short
15
NC
SwimMAC Carolina
2:38.19 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
368
Olivia Kohr
14
SE
Nashville Aquatic Club
2:38.19 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
369
Paola Curet
16
SE
Memphis Tiger Swimming
2:38.24 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
370
Layla Watson
15
FL
Fast Falcons
2:38.30 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
371
Mimi Wygant
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:38.33 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
372
Sydney Burleigh
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:38.35 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
373
Brooklyn Poole
15
GU
Aggie Swim Club
2:38.42 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
374
Lauren Gage
16
SE
Nashville Aquatic Club
2:38.53 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
375
Lauren Philley
14
WT
City Of Midland Swim Team
2:38.53 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
376
Madelyn Glowacki
13
GU
Eagle Swimming Association
2:38.53 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
377
Trinity Zackary
16
GA
Hlhk Seals
2:38.54 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
378
Reagan May
15
SE
Excel Aquatics
2:38.56 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
379
Leila Teter
14
SE
Huntsville Swim Association
2:38.57 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
380
Delanee Williams
17
NC
Marlins of Raleigh
2:38.61 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
381
Marleigh Howes
15
FL
Bolles School Sharks
2:38.66 2/8/24
Southern Zone South Sectional
382
Kat Tilley
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:38.66 4/19/24
PACK April Long Course 2024
383
Madison Whidden
15
FL
Treasure Coast Aquatics
2:38.68 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
384
Jayla Covington
17
FL
Bolles School Sharks
2:38.73 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
385
May Liang
11
ST
Nitro Swim Team
2:38.73 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
386
Avery Normand
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:38.75 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
387
Kinnley Shanor
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:38.75 4/19/24
PACK April Long Course 2024
388
Shelby Kolton
16
SE
Ensworth Aquatics
2:38.78 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
389
Lyla Johns
16
NC
Sailfish Aquatics
2:38.79 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
390
Sloane Kolton
14
SE
Ensworth Aquatics
2:38.79 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
391
Isabella Ott
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:38.80 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
392
Aurora Brame-Goldthwaite
15
SE
Nashville Aquatic Club
2:38.82 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
393
Ella Wang
12
NT
Lakeside Aquatic Club
2:38.83 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
394
Clara Carson
16
NC
Marlins of Raleigh
2:38.89 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
395
Brooke Billitto
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:38.91 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
396
Kadence Letchworth
13
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
2:38.96 4/12/24
Best of Both Worlds
397
Bailey Heldt
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:38.97 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
398
Elisabeth Lange
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:38.99 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
399
Arianna Hulbert
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:38.99 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
400
Kieren Ng
13
NC
Marlins of Raleigh
2:39.02 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
401
Rosi Gutierrez
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:39.05 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
402
Dakota Gayle
13
NC
SwimMAC Carolina
2:39.09 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
403
Channing Sweeney
15
ST
Whitecaps of Westlake
2:39.15 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
404
Teagan Markott
15
GA
Dynamo Swim Club
2:39.15 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
405
Christine Salmassian
13
NT
Dallas Mustangs
2:39.17 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
406
Ashleigh O'Banion
16
ST
Nitro Swim Team
2:39.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
407
Abi Burke
13
FL
T2 Aquatics
2:39.19 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
408
Cate Palmer
14
ST
Nitro Swim Team
2:39.20 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
409
Mary Smith
17
FL
Bolles School Sharks
2:39.21 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
410
Evelyn Richards
14
ST
Capital Area Aquatics
2:39.21 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
411
Daisy Yang
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:39.27 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
412
Tiernan White
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:39.29 4/19/24
PACK April Long Course 2024
413
Grace Belknap
17
NT
Cor
2:39.30 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
414
Ella Smoker
18
GU
The Woodlands Swim Team
2:39.32 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
415
Jessie Li
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:39.34 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
416
Casey Santos
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:39.38 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
417
Cora Foxwell-Jones
15
FL
Bolles School Sharks
2:39.44 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
418
Julieta Stolk
11
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:39.44 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
419
Alana Hauser
14
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:39.45 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
420
Lily Hansen
14
FL
SwimRise Aquatics
2:39.46 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
421
Isabella Kelly
15
ST
Waterloo Swimming
2:39.52 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
422
Kamila Makasheva
16
GU
Htx Swims
2:39.52 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
423
Grace Panna
12
FL
Gator Swim Club
2:39.57 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
424
Makenna Bowen
14
FL
Bolles School Sharks
2:39.59 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
425
Lauren Matula
18
GU
The Woodlands Swim Team
2:39.60 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
426
Jordan Musselman
18
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:39.62 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
427
Chloe Gore
17
NC
Marlins of Raleigh
2:39.65 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
428
Brooke Jorgenson
15
FL
Bolles School Sharks
2:39.65 2/8/24
Southern Zone South Sectional
429
Charlotte Lande
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:39.67 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
430
Sophie Oldham
15
FL
Bolles School Sharks
2:39.68 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
431
Chloe Mihaly
17
NC
North Carolina Aquatic Club
2:39.69 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
432
Lily Doyle
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:39.77 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
433
Mia Berryman
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:39.79 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
434
Cadence Randall
16
GU
Eagle Swimming Association
2:39.80 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
435
Ridley O'Regan
16
FL
Sarasota Sharks
2:39.84 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
436
Anneliese Sood
17
GU
Power for Life
2:39.88 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
437
Lily Dourney
16
FL
Tampa Bay Aquatics
2:39.88 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
438
Avery Shuping
17
NC
North Carolina Aquatic Club
2:39.89 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
439
Ainsley Lappas-Ford
17
FG
North Palm Beach Swim Club
2:39.95 2/8/24
Southern Zone South Sectional
440
Maggie Hurley
14
GA
Dynamo Swim Club
2:39.95 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
441
Wynne Bisque
14
ST
Austin Swim Club
2:39.96 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
442
Caylin Carter
18
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:40.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
443
Gabby Blaszczak
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:40.19 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
444
Carmen Laurito
14
GU
Sharks Swim Club
2:40.21 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
445
Harper Lucas
15
NC
Raleigh Swimming Association
2:40.29 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
446
Anna Ray
13
SC
Gamecock Aquatics
2:40.32 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
447
Kate Deykin
17
ST
Streamline Aquatics
2:40.38 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
448
Sophie Stowers
16
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:40.38 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
449
Sydney Modglin
16
GA
Dynamo Swim Club
2:40.45 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
450
Marley Barnard
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.49 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
451
Kaitlyn Wooten
13
NC
SwimMAC Carolina
2:40.49 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
452
Isabel Cabanzo
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.50 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
453
Emma Taylor
13
GU
Conroe Area Team Swimmers
2:40.50 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
454
Fiona Haefner
16
SC
City of Charleston Southern Ma
2:40.55 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
455
Erin Madigan
17
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:40.58 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
456
Tahlia Kofman
17
FL
Bolles School Sharks
2:40.63 2/8/24
Southern Zone South Sectional
457
Kayla Tran
17
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:40.71 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
458
Gina Faunce
17
FL
Planet Swim Aquatics
2:40.72 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
459
Ava Schneider
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:40.76 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
460
Emma Aumaugher
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.79 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
461
Amelia McEwan
16
GA
Dynamo Swim Club
2:40.80 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
462
Dziah German
16
FG
Swim Fort Lauderdale
2:40.82 2/8/24
Southern Zone South Sectional
463
Arielle Cabanzo
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.83 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
464
Alex Glenn
16
SE
Nashville Aquatic Club
2:40.91 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
465
Elle Vanderwall
13
NC
Marlins of Raleigh
2:40.96 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
466
Macy Harper
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:40.98 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
467
Taylor Marchan
12
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:40.99 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
468
Anna Burtscher
17
FL
Bolles School Sharks
2:41.02 2/8/24
Southern Zone South Sectional
469
Ayla Pulver
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:41.03 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
470
Cici Fang
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:41.11 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
471
Mia Stout
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:41.19 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
472
Isabel Cabanzo
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:41.19 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
473
Sarah Virkler
17
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:41.26 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
474
Bryce Winzenread
15
SE
Excel Aquatics
2:41.26 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
475
Allie Donkar
17
GA
Dynamo Swim Club
2:41.32 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
476
Evelyn Feng
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:41.35 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
477
Kady Boettcher
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:41.41 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
478
Ava Britto
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:41.42 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
479
Josie Chung
15
FL
Gator Swim Club
2:41.45 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
480
Aubrey Powell
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:41.47 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
481
Charlotte Ulewicz
16
FL
Gator Swim Club
2:41.50 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
482
Kendall Reno
17
GU
South Shore Sails
2:41.51 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
483
Amy Jiang
14
GA
Dynamo Swim Club
2:41.52 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
484
Birdie Douglas
15
ST
Nitro Swim Team
2:41.56 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
485
Zan Wernig
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:41.56 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
486
Izzy Thibodeau
17
NT
Metroplex Aquatics
2:41.59 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
487
Lauren Ferguson
17
GU
Sharks Swim Club
2:41.61 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
488
Claire Norris
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:41.81 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
489
Maggie Yang
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:41.86 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
490
Alison Li
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:41.86 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
491
Addie Williford
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:41.90 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
492
Anna Milheim
13
NC
SwimMAC Carolina
2:41.91 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
493
Nora Arender
15
SE
Nashville Aquatic Club
2:42.05 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
494
Julianne Armstrong
17
NT
Iron Horse Aquatics
2:42.09 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
495
Christina Gluck
15
SC
Fins Swim Team
2:42.11 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
496
Kori Wilborn
13
NT
Arlington ISD Aquatic Club
2:42.18 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
497
Lakshmi Prasanth
17
NC
Marlins of Raleigh
2:42.20 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
498
Charlotte Eckert
17
NC
SwimMAC Carolina
2:42.25 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
499
Kate Rutledge
18
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:42.27 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
500
Emma Huma
16
GU
Magnolia Aquatic Club
2:42.29 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
501
Martina Rapetti
14
FL
Swim Tampa Aquatics
2:42.29 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
502
Erin Kuly
14
NC
Sailfish Aquatics
2:42.31 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
503
Lizzy Stibrich
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:42.39 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
504
Isabel Rasmussen
16
FL
T2 Aquatics
2:42.43 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
505
Peyton James
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:42.44 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
506
Avery Hearon
15
GU
South Shore Sails
2:42.45 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
507
Danielle Greenwood
18
NT
Dallas Mustangs
2:42.49 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
508
Quinn Putchinski
15
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:42.53 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
509
Addie Vogan
16
ST
Waterloo Swimming
2:42.54 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
510
Noel Khan
13
SE
Nashville Aquatic Club
2:42.62 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
511
Jenny Baumgartner
13
SE
Huntsville Swim Association
2:42.64 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
512
Kamalei Schwab
16
SE
Ensworth Aquatics
2:42.68 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
513
Riley Smyth
13
GU
Conroe Area Team Swimmers
2:42.68 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
514
Lucy Hernandez
14
SE
Nashville Aquatic Club
2:42.69 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
515
Ansley Webb
16
GA
Dynamo Swim Club
2:42.71 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
516
Kendall Eller
14
NC
SwimMAC Carolina
2:42.77 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
517
Iris Woodall
17
NT
Mansfield Aquatic Club
2:42.82 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
518
Caty Gray
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:42.87 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
519
Parker Presley
12
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:42.87 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
520
Tinsley Potter
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:42.88 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
521
Sam Riggen
16
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:42.91 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
522
Sofia Papasakellariou
13
FG
Azura Florida Aquatics
2:42.91 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
523
Paige Gorman
17
GU
The Woodlands Swim Team
2:42.92 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
524
Nikita Mohanty
13
NT
Texas Ford Aquatics
2:42.92 4/13/24
TFA April Open 2024
525
Chloe Anders
13
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:42.94 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
526
Charlie Rockafellow
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:42.99 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
527
Reagan Sherrard
17
SC
Gamecock Aquatics
2:43.03 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
528
Whitney Moody
15
SC
Gamecock Aquatics
2:43.04 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
529
Alex Stevens
18
FL
Fast Falcons
2:43.06 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
530
Gracie Solis
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.09 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
531
Sage Shach
12
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:43.09 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
532
Erin Sung
12
NT
Lakeside Aquatic Club
2:43.12 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
533
Grace Paddock
18
NC
Mecklenburg Swim Association
2:43.14 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
534
Elin Jonsson
13
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:43.16 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
535
Taylor Hall
13
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:43.16 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
536
Leehee Brauner
17
FL
Gator Swim Club
2:43.17 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
537
London Best
18
GA
Savannah Swim Team
2:43.17 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
538
Ainsley Holden
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:43.23 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
539
Zoie Cataquis
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.25 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
540
Cayna Craver
13
NT
Iron Horse Aquatics
2:43.30 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
541
Megan Hageman
16
FL
Academy Aquatic Club
2:43.32 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
542
Ella Smith
17
SE
Memphis Tiger Swimming
2:43.33 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
543
Emily Timm
12
ST
Nitro Swim Team
2:43.33 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
544
Amelia Hagen
13
GA
Dynamo Swim Club
2:43.35 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
545
Skyler Ross
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:43.36 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
546
Diana Kolomytseva
14
GU
Dads Club Swim Team
2:43.37 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
547
Anya Burtak
15
FL
Sarasota Sharks
2:43.38 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
548
Addison Kipfer
14
FL
Planet Swim Aquatics
2:43.38 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
549
Mckenzie Baur
13
FG
Pine Crest Swim Team
2:43.39 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
550
Annabel Braun
15
FL
Tampa Bay Aquatics
2:43.41 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
551
Desi Britton
15
SE
Tennessee Aquatics
2:43.42 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
552
Kaylinn Mize
14
ST
Longhorn Aquatics
2:43.44 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
553
Emily McWilliams
13
SE
Ensworth Aquatics
2:43.51 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
554
Ava Snider
14
SE
Huntsville Swim Association
2:43.55 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
555
Kennedy Cleasant
18
SE
Streamline & Sprint Human Per
2:43.65 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
556
Olivia Messick
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:43.71 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
557
Claire Bathala
13
FL
Bolles School Sharks
2:43.73 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
558
Evie Houston
16
GA
Dynamo Swim Club
2:43.76 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
559
Kylie Baucom
14
NC
SwimMAC Carolina
2:43.76 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
560
Ainsley Moran
12
ST
Nitro Swim Team
2:43.76 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
561
Addison Vitulli
13
GU
Blue Tide Aquatics
2:43.77 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
562
Athena Nikolakopoulos
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:43.83 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
563
Harper Maxwell
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:43.83 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
564
Harper Dunham
13
GU
Blue Tide Aquatics
2:43.86 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
565
Kirra Martin
15
ST
Tiger Shark of Texas
2:43.93 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
566
Pepper Gunn
12
ST
Nitro Swim Team
2:43.99 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
567
Whitney Hutchison
12
GU
Lighthouse Aquatics
2:43.99 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
568
Ella Cundiff
13
SE
Excel Aquatics
2:44.01 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
569
Dorothy Grant
15
NC
Marlins of Raleigh
2:44.02 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
570
Sherry Chen
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:44.02 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
571
Mckay Yearty
15
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:44.03 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
572
Alexis Kovach
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:44.08 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
573
Grace Xiang
15
SE
Opelika Swim Team
2:44.11 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
574
Haasini Prabhakar
16
GU
The Woodlands Swim Team
2:44.11 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
575
Lily Scott
14
NT
Cor
2:44.11 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
576
Reese Kahla
13
NT
Mansfield Aquatic Club
2:44.12 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
577
Taylor Tedhams
13
FL
Pine Island Aquatics
2:44.18 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
578
Ariana Nahidi
13
ST
Waterloo Swimming
2:44.19 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
579
Gabriella Gonzalez
17
FL
Sarasota Sharks
2:44.21 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
580
Ellie Crosby
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:44.22 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
581
Kaiya Poole
15
NC
Marlins of Raleigh
2:44.23 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
582
Samantha Gideon
12
NT
Lakeside Aquatic Club
2:44.32 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
583
Grace Moody
16
SE
Excel Aquatics
2:44.35 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
584
Amanda Heredia
12
GU
Houston Hydra
2:44.36 4/19/24
PACK April Long Course 2024
585
Kinley McCalla
13
GA
Dynamo Swim Club
2:44.37 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
586
Mariann Catalasan
17
FG
South Florida Aquatic Club
2:44.38 2/8/24
Southern Zone South Sectional
587
Norah Harkin
15
ST
Sailfish
2:44.42 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
588
Ellie Williams
13
GA
Dynamo Swim Club
2:44.42 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
589
Nadia Futrell
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:44.46 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
590
Ava Cuellar
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:44.46 4/19/24
PACK April Long Course 2024
591
Mai Perez
13
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:44.49 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
592
Emory Modak
14
ST
Nitro Swim Team
2:44.68 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
593
Rebekah Smith
12
GU
Conroe Area Team Swimmers
2:44.74 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
594
Ava Cardwell
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:44.76 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
595
Olivia Bobrowski
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:44.77 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
596
Addison Diamond
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:44.78 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
597
Isabella Chao
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:44.83 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
598
Regan Olson
15
GU
Power for Life
2:44.86 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
599
Cecile Alcala
11
GU
Blue Tide Aquatics
2:44.86 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
600
Meyers Jackson
15
GU
Magnolia Aquatic Club
2:44.96 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
601
Skyler Ross
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:44.97 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
602
Sophia El Chantiry
15
FG
TS Aquatics
2:45.01 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
603
Olivia Esbeck
16
GU
Sharks Swim Club
2:45.02 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
604
Olivia Rogers
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:45.05 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
605
Maya Conrad
14
SE
Nashville Aquatic Club
2:45.14 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
606
Brynn Kennedy
14
SE
Nashville Aquatic Club
2:45.16 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
607
Kathrin Dickamore
14
GU
Sharks Swim Club
2:45.16 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
608
June Cofty
12
GA
Summit Family YMCA Titans
2:45.16 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
609
Emily Vary
13
NC
Enfinity Aquatic Club
2:45.20 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
610
Kennedy Spirk
17
SE
Excel Aquatics
2:45.22 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
611
Ellie McDonald
14
SE
Huntsville Swim Association
2:45.28 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
612
Eva Dziuba
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:45.29 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
613
Isabel Boldrick
15
ST
Nitro Swim Team
2:45.34 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
614
Claire Kizer
12
NT
Lakeside Aquatic Club
2:45.37 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
615
Arianna Reed
16
FL
Sea Dragon Aquatics
2:45.43 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
616
Addie Robinson
12
ST
Waterloo Swimming
2:45.45 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
617
Aryanna Harton
16
ST
Longhorn Aquatics
2:45.47 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
618
Addison Yates
16
SE
Manchester Makos Swim Team
2:45.51 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
619
Lizzie McWilliams
17
SE
Ensworth Aquatics
2:45.60 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
620
Maddie Kohler
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:45.60 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
621
Anna Burtscher
16
FL
Bolles School Sharks
2:45.61 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
622
Lori Shen
16
GA
Dynamo Swim Club
2:45.62 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
623
Sierra Brom
15
SE
Huntsville Swim Association
2:45.63 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
624
Natalie McKinney
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:45.65 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
625
Riley Harrison
13
GU
Blue Tide Aquatics
2:45.68 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
626
Katherine Feng
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:45.73 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
627
Paige Snyder
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:45.74 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
628
Reagan Wenglar
12
ST
Nitro Swim Team
2:45.75 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
629
Mayle Iwanski
18
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:45.78 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
630
Ella Roettger
15
SE
Tennessee Aquatics
2:45.83 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
631
Avery Martin
15
NC
SwimMAC Carolina
2:45.87 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
632
Jocelyn Towns
13
GA
Dynamo Swim Club
2:45.91 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
633
Kayla Noe
18
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:45.93 4/19/24
PACK April Long Course 2024
634
Delaney Smith
17
NT
Mansfield Aquatic Club
2:45.94 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
635
Hayden Russell
15
SE
Nashville Aquatic Club
2:45.94 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
636
Salem Bahr
13
SE
Ensworth Aquatics
2:45.94 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
637
Jentry Ferguson
13
ST
Tiger Shark of Texas
2:45.95 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
638
Natalie Ramos
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:45.98 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
639
Sarah Vasquez
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:45.99 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
640
Gabi Campuzano
13
FG
Lake Lytal Lightning
2:46.01 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
641
Tera Choi
13
NC
Marlins of Raleigh
2:46.02 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
642
Reagan Allen
14
NT
Texas Ford Aquatics
2:46.03 4/13/24
TFA April Open 2024
643
Emily Brown
14
GU
Magnolia Aquatic Club
2:46.04 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
644
Ashley Sampson
18
FL
Fast Falcons
2:46.05 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
645
Clara Carson
17
NC
Marlins of Raleigh
2:46.06 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
646
Leah Abrams
13
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:46.06 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
647
Ava Pell
13
FL
Bolles School Sharks
2:46.11 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
648
Elsa Horcher
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:46.13 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
649
Taylor Cole
15
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:46.13 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
650
Virginia Christopherson
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:46.13 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
651
Marjory Ehlers
12
GU
Dads Club Swim Team
2:46.13 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
652
Harper Dickson
14
SE
Tennessee Aquatics
2:46.15 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
653
Sammy Valentine
16
NC
Marlins of Raleigh
2:46.16 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
654
Bea Bickham
13
GU
Aggie Swim Club
2:46.17 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
655
Cathryn Deffet
15
GU
Texas Elite Swim Team
2:46.21 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
656
Campbell Witte
15
SC
Gamecock Aquatics
2:46.25 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
657
Maddy Elam
11
NT
Cor
2:46.27 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
658
Sarah Fedoruk
15
GU
The Woodlands Swim Team
2:46.30 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
659
Mia Broccolo
14
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:46.31 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
660
Savannah Parker
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:46.32 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
661
Miri Levy
13
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
2:46.35 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
662
Emma Ray
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:46.36 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
663
Harper Burton
15
SE
Ensworth Aquatics
2:46.38 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
664
Abby Hissa
16
FL
Tampa Elite Aquatics
2:46.40 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
665
Jemma Baldwin
13
FG
South Florida Aquatic Club
2:46.40 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
666
Zoe Frith
14
GU
Blue Tide Aquatics
2:46.40 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
667
Gemma Gledhill
15
FL
Sarasota Sharks
2:46.41 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
668
Oana Kocak
12
SE
Excel Aquatics
2:46.45 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
669
Samantha Roeloffs
12
FG
Jupiter Dragons Swim Team
2:46.46 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
670
Holly Tinson
15
GU
South Shore Sails
2:46.47 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
671
Sophia Tisdall
14
GU
Inspire Swimming
2:46.47 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
672
Susanna Weimer
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:46.50 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
673
Ellie Perella
14
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:46.50 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
674
Lanna Bingaman
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:46.52 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
675
Morgan Cowan
18
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
2:46.56 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
676
Mai Perez
12
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:46.57 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
677
Wylie Bailey
15
NC
SwimMAC Carolina
2:46.60 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
678
Brook Hoogland
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:46.61 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
679
Ashlyn Anderson
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:46.67 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
680
Sarah Kirby
13
FL
Gulf Coast Swim Team
2:46.67 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
681
Madison Mitton
15
SC
Gamecock Aquatics
2:46.69 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
682
Laura Lee
15
NT
Metroplex Aquatics
2:46.73 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
683
Cassidy Masters
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:46.75 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
684
Heather Davis
14
NT
Prosper Aquatic Club
2:46.78 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
685
Lucki Patel
14
GA
Dynamo Swim Club
2:46.79 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
686
Olivia North
13
FL
Fast Falcons
2:46.79 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
687
Kirsten Hernandez
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:46.85 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
688
Emma Wei
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:46.87 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
689
Kaya Kaidel
16
NC
Marlins of Raleigh
2:47.00 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
690
Sophie Pavlicek
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:47.05 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
691
Ava Newsom
12
ST
Texas Gold
2:47.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
692
Hanna Whitney
18
NT
Dallas Mustangs
2:47.21 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
693
Nicole Shanks
16
FL
Fast Falcons
2:47.21 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
694
Phinley Wooldridge
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:47.23 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
695
Kaitlyn King
14
NC
Marlins of Raleigh
2:47.24 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
696
Ava Rojas
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:47.25 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
697
Lana Kurmay
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:47.33 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
698
Lara Braganza
16
FL
Fast Falcons
2:47.35 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
699
Caroline Dealy
11
SE
Excel Aquatics
2:47.39 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
700
Michelle Ivan
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:47.42 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
701
Taylor Welch
14
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:47.42 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
702
Lauren Higgins
13
ST
Nitro Swim Team
2:47.43 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
703
Morgan Bush
12
NT
Lakeside Aquatic Club
2:47.44 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
704
Taylor Klein
14
FL
T2 Aquatics
2:47.46 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
705
Annabel Qiu
14
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:47.49 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
706
Alia Powers
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:47.52 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
707
Emily Fang
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:47.53 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
708
Precious Babalola
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:47.57 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
709
Carrie Corgill
14
SE
Birmingham Swim League
2:47.58 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
710
Arantza Viera
17
FL
Swim Tampa Aquatics
2:47.59 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
711
Madison Wood
16
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:47.65 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
712
Adrianna Galliano
15
FL
Sarasota Sharks
2:47.66 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
713
Macy Organ
16
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:47.70 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
714
Nathalie Almanza
15
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
2:47.70 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
715
Scarlett Bradley
13
FL
Bolles School Sharks
2:47.80 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
716
Safia Gbamgbola
17
GU
Pearland Aquatics
2:47.82 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
717
Anya Muminovic
16
NC
Marlins of Raleigh
2:47.84 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
718
Ellie Toth
14
GU
Swim Streamline at Northampton
2:47.84 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
719
Laney Shavulsky
14
ST
Waterloo Swimming
2:47.89 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
720
Gianna Riffel
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:47.90 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
721
Lillian Tomczyk
17
FL
Sarasota Sharks
2:47.93 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
722
Reshikaa Vijee
12
NT
Prosper Aquatic Club
2:47.93 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
723
Angelina McGovern
15
FG
Florida Atlantic Aquatics
2:47.94 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
724
Olivia Ceraudo
15
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:47.95 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
725
Gabby Graham
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:48.06 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
726
Hanna Eckart
16
SC
Gamecock Aquatics
2:48.06 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
727
Emma Tadd
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:48.07 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
728
Ella Bradshaw
17
FL
T2 Aquatics
2:48.08 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
729
Shelby Dean
12
NT
Mansfield Aquatic Club
2:48.08 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
730
Abi Navarre
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:48.09 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
731
Emily Wall
11
NT
Lakeside Aquatic Club
2:48.13 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
732
Charlee Sexsmith
14
NC
Marlins of Raleigh
2:48.15 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
733
Ansley Mason
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:48.22 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
734
Kate Sydorchenko
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:48.23 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
735
Scarlett Bradley
13
FL
Bolles School Sharks
2:48.28 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
736
Sofia Ucedavelez
15
GA
Dynamo Swim Club
2:48.29 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
737
Sara Sanchez
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:48.39 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
738
Lydia Buechler
16
SE
Huntsville Swim Association
2:48.48 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
739
Caroline Perez
17
FG
Lake Lytal Lightning
2:48.54 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
740
Katia Bushko
14
FL
Gulf Coast Swim Team
2:48.55 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
741
Liz Reed
16
NC
Marlins of Raleigh
2:48.62 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
742
Molly Kuneman
12
GU
Tomball Area Swim Club
2:48.63 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
743
Millie Wood
13
SE
Excel Aquatics
2:48.66 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
744
Gabbi Brown
14
SE
Prattville Swim League
2:48.67 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
745
Ella Scanlon
17
FG
Boca Raton Swim Team
2:48.72 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
746
Mila Buchanan
13
FL
T2 Aquatics
2:48.74 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
747
Melania Pruneda
15
GU
South Shore Sails
2:48.78 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
748
Daniela Castro
16
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:48.78 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
749
Serena Zhao
14
GU
Houston Bridge Bats
2:48.78 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
750
Audrey Harms
13
GU
Tomball Area Swim Club
2:48.78 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
751
Alyssa Wheeler
15
NC
Greensboro Community YMCA
2:48.80 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
752
Ella McLaughlin
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:48.83 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
753
Elizabeth Christie
12
FL
Bolles School Sharks
2:48.88 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
754
Ellison Mandacina
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:48.90 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
755
Sophia Fu
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:48.90 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
756
Kaia Robinson
14
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
2:48.94 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
757
Mcclain Hardin
16
SE
Ensworth Aquatics
2:48.96 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
758
Ayva Wong
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:48.97 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
759
Abby Linehan
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:49.00 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
760
Taylor Messerschmitt
17
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:49.01 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
761
Mia Lang
13
NC
Marlins of Raleigh
2:49.01 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
762
Evelyn Chen
12
NT
Texas Ford Aquatics
2:49.04 4/13/24
TFA April Open 2024
763
Maria De Fex
15
ST
Nitro Swim Team
2:49.08 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
764
Samantha Parrella
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:49.08 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
765
Ella Schlorholtz
17
GU
Power for Life
2:49.13 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
766
Nora Brooks
13
GA
Dynamo Swim Club
2:49.16 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
767
Emma Crider
17
SE
Birmingham Swim League
2:49.17 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
768
Corinne Herbel
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:49.20 4/19/24
PACK April Long Course 2024
769
Arden McAnly
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:49.22 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
770
Blair Endicott
15
GA
Dynamo Swim Club
2:49.25 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
771
Tania Mantilla
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:49.28 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
772
Harper Wheeler
15
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:49.29 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
773
Paige Eskra
17
FG
Gulliver Swim Club
2:49.32 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
774
Jackie Regan
16
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:49.35 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
775
Mina Overway
15
GA
Dynamo Swim Club
2:49.41 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
776
Madeline Hoang
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:49.43 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
777
Vicky Robinson
12
GU
Aggie Swim Club
2:49.48 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
778
Anna Lynch
15
SE
Birmingham Swim League
2:49.51 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
779
Maya Coreas
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:49.51 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
780
Sarah Moreno
17
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:49.56 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
781
Luci Craig
12
GU
Dads Club Swim Team
2:49.56 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
782
Sally Woolwine
15
NC
Sailfish Aquatics
2:49.58 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
783
Chloe Carandang
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:49.64 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
784
Korinne Green
13
NT
Mansfield Aquatic Club
2:49.66 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
785
Haley Horak
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:49.67 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
786
Opal Boehmer
14
NC
Brunswick Aquatic Club
2:49.70 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
787
Emma McKendree
13
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:49.71 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
788
Mia Carey
14
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:49.71 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
789
Sofia Cepparo
12
ST
Unattached
2:49.71 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
790
Lillie Sczech
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:49.72 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
791
Zoey Rowe
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:49.72 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
792
Anna Entrekin
15
GA
Dynamo Swim Club
2:49.73 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
793
Emma Lewis
15
FG
Boca Raton Swim Team
2:49.73 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
794
Natty Meneses
15
GU
The Woodlands Swim Team
2:49.79 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
795
Liliana Nelson
16
ST
Tiger Shark of Texas
2:49.83 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
796
Charli Hayes
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:49.85 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
797
Kaitlyn Canfield
13
FL
Tampa Bay Aquatics
2:49.87 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
798
Madeline Bartoszek
14
NC
Marlins of Raleigh
2:49.89 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
799
Evie Milak
14
FL
Fast Falcons
2:49.91 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
800
Kelsie Rasmussen
13
GU
Aggie Swim Club
2:49.91 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
801
Amelie Bicerne
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:49.94 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
802
Sasha Mahl
14
GA
Dynamo Swim Club
2:49.97 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
803
Molly Maddan
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:49.97 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
804
Kaitlyn Choi
11
NT
Lakeside Aquatic Club
2:50.04 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
805
Abigail Bossert
14
FL
T2 Aquatics
2:50.08 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
806
Brooklyn Baldwin
15
GA
Low Country Aquatic Club
2:50.09 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
807
Maddie Kleypas
14
GU
Aggie Swim Club
2:50.11 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
808
Jade Barber
12
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:50.13 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
809
Riley Lyons
12
ST
Texas Gold
2:50.14 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
810
Nikki Harrypersad
13
FG
TS Aquatics
2:50.16 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
811
Isha Jayakumar
15
GA
Dynamo Swim Club
2:50.22 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
812
Abby Found
15
GA
Savannah Swim Team
2:50.29 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
813
Cheyenne Warren
13
ST
Lone Star Aquatic Club
2:50.30 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
814
Seren Haecker
15
GU
Pearland Aquatics
2:50.32 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
815
Emily Rabeler
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:50.35 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
816
Virginia Hultgren
17
GA
Dynamo Swim Club
2:50.39 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
817
Payton Millard
15
NC
Marlins of Raleigh
2:50.49 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
818
Lyla Conte
14
FL
South Lake Aquatic Club
2:50.53 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
819
Emma Nguyen
15
GU
Pearland Aquatics
2:50.58 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
820
Elise Williford
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:50.59 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
821
Madison Javier
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:50.60 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
822
Hannah Coreas
17
GU
The Woodlands Swim Team
2:50.63 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
823
Kiera Rampersad
16
FG
Eagle Aquatics
2:50.70 1/19/24
Piranhas January Invite
824
Natalie Dehring
17
NC
North Carolina Aquatic Club
2:50.74 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
825
Maddie Myers
17
SE
Crimson Tide Aquatics
2:50.75 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
826
Julianna Wolfe
12
FL
Fast Falcons
2:50.79 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
827
Vanessa Marsh
16
GU
Sharks Swim Club
2:50.80 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
828
Susan Cushman
17
SC
Fins Swim Team
2:50.82 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
829
Katie Wolfe
16
FL
Fast Falcons
2:50.82 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
830
Elena Gallini
13
GU
Eagle Swimming Association
2:50.82 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
831
Quinn Ferebee
16
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:50.86 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
832
Olivia Penman
15
NT
Metroplex Aquatics
2:50.90 11/19/23
2023 LC Time Trial Nov Extrava
833
Sawyer Carter
12
ST
Waterloo Swimming
2:50.92 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
834
Zoey Kollet
13
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:50.93 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
835
Allie Pearson
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:50.93 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
836
Kate VanVossen
13
GU
Montgomery Aquatic Race Club
2:50.94 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
837
Nadia Dawlett
16
GU
Lighthouse Aquatics
2:51.00 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
838
Avery Spencer
11
SE
Tennessee Aquatics
2:51.01 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
839
Samantha Pourbakhsh Valilo
15
GU
Pearland Aquatics
2:51.05 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
840
Bethany Fralic
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:51.05 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
841
Emily Deeb
16
GA
Dynamo Swim Club
2:51.06 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
842
Taylor Snook
16
FL
South Lake Aquatic Club
2:51.08 11/12/23
2023 FL FAST High School Open #2
843
Sophia Smith
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:51.09 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
844
Mia Taylor
15
GU
Blue Tide Aquatics
2:51.10 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
845
Isabella Curet
15
SE
Memphis Tiger Swimming
2:51.11 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
846
Caroline Johnson
15
GA
Dynamo Swim Club
2:51.15 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
847
Sophia Whitney
13
NT
Dallas Mustangs
2:51.19 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
848
Valentina Trovero
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:51.20 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
849
Millie Pattison
13
GU
Tomball Area Swim Club
2:51.25 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
850
Olivia Lewis
15
FL
Tampa Y Swimming
2:51.33 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
851
Camila Tremont
16
GU
The Woodlands Swim Team
2:51.36 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
852
Zoey Waters
16
NC
Rowan Aquatic Club YMCA
2:51.37 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
853
Olivia Hernandez
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:51.39 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
854
Caroline Daniel
13
SE
Huntsville Swim Association
2:51.41 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
855
Kathryn Fulton
14
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:51.43 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
856
Shiya Crawford
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:51.44 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
857
Elizabeth Dolberry
16
NT
Metroplex Aquatics
2:51.50 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
858
Giani Francis
17
FG
TS Aquatics
2:51.55 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
859
Angie Tat
13
ST
Nitro Swim Team
2:51.58 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
860
Danielle Deffet
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:51.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
861
Claire Kostowicz
14
FL
Fast Falcons
2:51.63 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
862
Thaisa Friedman
14
ST
Nitro Swim Team
2:51.70 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
863
Marjorie Hochard
13
ST
Nitro Swim Team
2:51.72 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
864
Alexandra Zamecki
15
FL
Fast Falcons
2:51.74 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
865
Rilie Reid
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:51.74 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
866
Ruhee Shakya
12
NT
Lakeside Aquatic Club
2:51.74 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
867
Cathren Aziz
13
SE
Nashville Aquatic Club
2:51.75 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
868
Sidney Stromberg
16
FL
South Lake Aquatic Club
2:51.79 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
869
Savannah Yates
17
GU
The Woodlands Swim Team
2:51.80 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
870
Emmy Wesch
13
SE
Prattville Swim League
2:51.83 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
871
Bryn Mason
13
ST
Longhorn Aquatics
2:51.85 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
872
Kaylee Jarvis
15
NC
Brunswick Aquatic Club
2:51.88 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
873
Chloe Winchester
12
NT
Mansfield Aquatic Club
2:51.89 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
874
Juliet Leonard
14
FL
Bolles School Sharks
2:51.97 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
875
Emma Mastrangelo
15
FL
T2 Aquatics
2:52.02 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
876
Livi Woolery
17
GU
Houston Bridge Bats
2:52.04 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
877
Isabella Jones
13
GA
Dynamo Swim Club
2:52.13 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
878
Chloe Wood
14
FL
Fast Falcons
2:52.15 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
879
Blair Bennett
13
FL
Gulf Coast Swim Team
2:52.19 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
880
Kaitlyn Adams
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:52.25 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
881
Sydney Haire
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:52.28 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
882
Holland Fagan
14
GA
Dynamo Swim Club
2:52.29 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
883
Iris Casey
14
SE
Nashville Aquatic Club
2:52.30 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
884
Natali Delozier
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:52.34 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
885
Lauren Ronsman
15
GU
The Woodlands Swim Team
2:52.41 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
886
Cassidy Stewart
15
NC
Sailfish Aquatics
2:52.48 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
887
Sanaa Charles
15
GU
Pearland Aquatics
2:52.55 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
888
Natalye Duong
11
GU
Lone Star Swim Team
2:52.56 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
889
Caitlin Daniels
14
SE
Tennessee Aquatics
2:52.59 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
890
Elena Bonilla
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:52.68 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
891
Isabel McKinney
15
GU
Blue Tide Aquatics
2:52.70 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
892
Maya Woods
14
SE
Ensworth Aquatics
2:52.70 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
893
Lila Botham
13
GA
Dynamo Swim Club
2:52.70 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
894
Julia Pieniadz
13
FL
Swim Florida
2:52.72 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
895
Samantha Lee
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:52.73 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
896
Cecilia Duda
17
FL
Gator Swim Club
2:52.74 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
897
Madison Kelley
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:52.78 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
898
Ella Organ
13
SE
Nashville Aquatic Club
2:52.78 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
899
Alexa Anthony
14
FG
Coral Springs Swim Club
2:52.80 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
900
Emma Michel
14
SE
Coast Aquatics
2:52.83 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
901
Alex Mackowiak
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:52.83 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
902
Grace Kang
12
NT
Lakeside Aquatic Club
2:52.85 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
903
Emma Pewitt
14
NT
Cor
2:52.95 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
904
Katherine Coxe
12
ST
Waterloo Swimming
2:52.95 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
905
Charli Schafer
14
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:52.96 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
906
Katie Klepar
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:52.98 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
907
Brooke Franks
12
ST
Nitro Swim Team
2:53.16 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
908
Siobhan Murphy
14
FL
Episcopal AmberJax
2:53.20 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
909
Sophia Chen
11
ST
Waterloo Swimming
2:53.21 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
910
Ashtyn Mandacina
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:53.31 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
911
Ali Sorensen
14
FL
T2 Aquatics
2:53.36 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
912
Olivia Edwards
13
NC
Marlins of Raleigh
2:53.37 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
913
Erin Reid
14
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:53.42 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
914
Addison Blackburn
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:53.45 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
915
Izzy Bahr
16
GU
Texas Elite Swim Team
2:53.48 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
916
Emily Heller
15
NT
Tyler Rose Aquatic Club
2:53.49 4/12/24
Best of Both Worlds
917
Simone Edwards
14
NT
Dallas Mustangs
2:53.55 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
918
Kameron McNary
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:53.58 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
919
Sydney Holden
15
SE
Huntsville Swim Association
2:53.63 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
920
Evie Mayfield
14
SE
Birmingham Swim League
2:53.63 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
921
Kaitlyn Pham
14
GU
Texas Elite Swim Team
2:53.65 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
922
Rachel Keehn
16
GA
US Aquatics Club
2:53.68 12/15/23
2023 US Paralympics Swimming National Championship
923
Ally White
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:53.69 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
924
Mae Watkins
15
SE
Huntsville Swim Association
2:53.73 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
925
Santiana Meassick
13
FL
Kissimmee Swim Association
2:53.74 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
926
Emily Mahan
13
GU
Texas Elite Swim Team
2:53.74 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
927
Scarlett Chen
13
GA
Dynamo Swim Club
2:53.76 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
928
Katy Jones
14
FL
Clearwater Aquatic Team
2:53.78 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
929
Amelia Blevins
15
GA
Valdosta Aquatics
2:53.82 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
930
Claire Mayronne
15
GU
The Woodlands Swim Team
2:53.82 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
931
Lilly Holtzclaw
15
NC
SwimMAC Carolina
2:53.86 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
932
Olivia Ballis
17
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:53.89 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
933
Sofia Jandera Chambless
14
FL
Sarasota Sharks
2:53.94 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
934
Alexa Ranney
13
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:53.97 4/19/24
PACK April Long Course 2024
935
Blayne Cutbirth
13
ST
Tiger Shark of Texas
2:53.97 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
936
Mary Moffitt
18
NC
Sailfish Aquatics
2:54.04 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
937
Grace Pitchford
13
NC
Marlins of Raleigh
2:54.04 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
938
Claire Stewart
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:54.07 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
939
Leilani Wood
13
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:54.09 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
940
Piper Voorhees
14
FL
Nocatee Bluetide Swim Team
2:54.11 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
941
Savannah Bedford
12
GU
Conroe Area Team Swimmers
2:54.11 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
942
Logan Barcelo
15
FL
Sarasota Sharks
2:54.18 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
943
Amarissa Galvan
15
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:54.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
944
Reagan Greenaway
13
FL
T2 Aquatics
2:54.20 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
945
Fairlane Bynum
13
ST
Westlake Excellence Swim Team
2:54.22 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
946
Kiana Young
13
FG
Lake Lytal Lightning
2:54.23 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
947
Elena Breedlove
14
GA
Dynamo Swim Club
2:54.30 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
948
Eva Gudeman
17
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:54.45 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
949
Angelica Forsyth
14
FG
South Florida Aquatic Club
2:54.45 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
950
Jordan Biggerstaff
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:54.47 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
951
Gigi Guydon
13
GU
Houston Bridge Bats
2:54.51 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
952
Annabelle Weidenmiller
15
FL
T2 Aquatics
2:54.53 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
953
Maris Green
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:54.53 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
954
Vivian Yang
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:54.54 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
955
Triana Fraija
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:54.63 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
956
Julia Cook
13
NT
Life Time Swim Dallas
2:54.66 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
957
Eliza McCormick
14
SE
Huntsville Swim Association
2:54.67 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
958
Rita Lowe
11
ST
Waterloo Swimming
2:54.68 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
959
Kiley Renick
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:54.72 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
960
Mackenzie Kalmbach
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:54.74 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
961
Blakely Skelton
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:54.74 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
962
Abigail Long
15
NC
Brunswick Aquatic Club
2:54.77 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
963
Isabel Gil Borja
12
NT
Texas Ford Aquatics
2:54.77 4/13/24
TFA April Open 2024
964
Ava Baldwin
15
FL
T2 Aquatics
2:54.78 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
965
Emi Romanczuk
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:54.82 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
966
Holly Finley
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:54.91 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
967
Sophia Jordan
14
SE
Tennessee Aquatics
2:54.92 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
968
Maddy McKever
14
SC
Anderson Area YMCA Makos
2:54.94 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
969
Sam Marston
14
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:54.98 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
970
Savannah Fults
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:54.98 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
971
Nishka Gupta
14
ST
Waterloo Swimming
2:54.98 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
972
Isabel Moerbe
15
ST
Platinum Aquatics
2:55.02 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
973
Josie Palmer
14
SE
Tennessee Aquatics
2:55.08 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
974
Savanna Doyle
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:55.09 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
975
Rilyn Royer
13
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
2:55.21 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
976
Gabriela Bolivar
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:55.21 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
977
Chloe Clarke
12
GU
Magnolia Aquatic Club
2:55.21 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
978
Teryn Johnson
13
FL
Bolles School Sharks
2:55.29 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
979
Nora Schnellhardt
15
GU
Texas Elite Swim Team
2:55.31 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
980
Addie Barowsky
15
FL
Blue Dolfins
2:55.32 2/8/24
Southern Zone South Sectional
981
Kylie Pelzel
13
NT
Iron Horse Aquatics
2:55.34 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
982
Alena Anderson
11
GU
Houston Hydra
2:55.34 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
983
Anna Pearson
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:55.37 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
984
Keatynn Baquero
15
GU
Houston Bridge Bats
2:55.38 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
985
Mia Jasme
13
GU
Life Time Houston Swim Team
2:55.39 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
986
Paige Helm
12
ST
Nitro Swim Team
2:55.40 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
987
Summer Stevens
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:55.42 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
988
Charlotte Banister
13
ST
Longhorn Aquatics
2:55.42 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
989
Ashley Frushour
11
ST
Nitro Swim Team
2:55.42 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
990
Tiffany Li
14
GU
Htx Swims
2:55.44 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
991
Kamille Green
14
NT
Mansfield Aquatic Club
2:55.46 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
992
Rachel Heo
13
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:55.48 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
993
Olivia Mandrell
14
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:55.50 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
994
Valeria Garza
15
ST
Mission Marlins Aquatics
2:55.55 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
995
Jameela Rashad
11
FG
TS Aquatics
2:55.58 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
996
Nora Haynes
16
GA
Dynamo Swim Club
2:55.60 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
997
Isabella Cary
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:55.63 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
998
Layla-Jean Smith
14
GU
Escalate Aquatic Team
2:55.65 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
999
Julia Rupp
16
GU
Sharks Swim Club
2:55.66 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
1000
Corinne Lo
13
GU
Htx Swims
2:55.73 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application