Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Ethan Ekk
17
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
1:59.22 4/10/24
2024 CAN Speedo Canadian Swimming Open
2
Baylor Stanton
16
GA
Gwinnett Aquatics
2:01.70 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
3
James Bennison
18
NC
New Wave Swim Team
2:02.86 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
4
Cole Witmer
17
NC
NSEA Swim Club
2:03.13 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
5
Aidan Siers
17
FL
Sarasota Sharks
2:03.87 2/8/24
Southern Zone South Sectional
6
Landon Kyser
17
FL
Bolles School Sharks
2:04.17 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
7
Cooper Nicholson
17
NC
North Carolina Aquatic Club
2:04.76 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
8
Wilson Tuttle
18
NC
Marlins of Raleigh
2:04.79 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
9
Ethan Ekk
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:04.81 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
10
Anthony Pineiro
16
FG
Eagle Aquatics
2:04.94 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
11
Thomas Mercer
17
KY
Lakeside Swim Team
2:05.13 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
12
Andrew Chou
17
SE
Atomic City Aquatic Club
2:05.16 2/29/24
2024 GA DYNA LCM Time Trial
13
Vito Sgroi
15
FL
Sarasota Sharks
2:05.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
14
Colin Jacobs
15
FL
Sarasota Sharks
2:05.83 2/8/24
Southern Zone South Sectional
15
Luke Amerson
17
GA
Dynamo Swim Club
2:05.85 2/29/24
2024 GA DYNA LCM Time Trial
16
James Harper
18
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:05.89 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
17
David Melnychuk
16
FL
Sarasota Sharks
2:06.03 2/8/24
Southern Zone South Sectional
18
David Sammons
14
NC
SwimMAC Carolina
2:06.35 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
19
Johnny Crush
18
KY
Lakeside Swim Team
2:06.46 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
20
Christian Wester
16
SE
Huntsville Swim Association
2:06.61 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
21
Ian Stutts
16
NC
Marlins of Raleigh
2:06.71 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
22
Chip Andrews
16
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:06.75 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
23
David Melnychuk
17
FL
Sarasota Sharks
2:07.00 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
24
Max Nechydyuk
17
NC
SwimMAC Carolina
2:07.00 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
25
Boone Wilcox
15
KY
Lakeside Swim Team
2:07.07 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
26
Cooper McDonald
17
GA
Dynamo Swim Club
2:07.38 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
27
Ben Liang
15
ST
Nitro Swim Team
2:07.50 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
28
Ian Stutts
17
NC
Marlins of Raleigh
2:07.83 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
29
Owen VanSchaick
17
NC
Marlins of Raleigh
2:08.14 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
30
Charlie Heisig
18
NC
SwimMAC Carolina
2:08.30 4/10/24
2024 CAN Speedo Canadian Swimming Open
31
Dylan Ferguson
17
FG
Metro Aquatic Club of Miami
2:08.72 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
32
Xavier Sohovich
17
FL
Bolles School Sharks
2:08.73 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
33
Colt Chaires
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:08.94 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
34
Oliver Stull
17
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
2:09.11 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
35
Hayden Sunman
17
FL
Planet Swim Aquatics
2:09.16 2/8/24
Southern Zone South Sectional
36
Drew Davis
17
NC
Marlins of Raleigh
2:09.18 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
37
Liam Carrington
15
FL
Bolles School Sharks
2:09.19 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
38
Ryan West
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:09.20 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
39
Joey Campagnola
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:09.24 2/8/24
Southern Zone South Sectional
40
Ian Foulk
15
FL
Bolles School Sharks
2:09.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
41
Teddy Blake
18
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:09.34 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
42
Tony Laurito
17
GU
South Shore Sails
2:09.44 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
43
Ethan Hadsell
18
NC
Raleigh Swimming Association
2:09.65 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
44
Harrison Short
16
NC
SwimMAC Carolina
2:09.84 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
45
Rex Biebel
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:09.89 2/8/24
Southern Zone South Sectional
46
Aaron Gordon
17
ST
Waterloo Swimming
2:10.21 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
47
Sascha Macht
17
FL
Bolles School Sharks
2:10.49 2/8/24
Southern Zone South Sectional
48
Rufus Bernhardt
18
FG
Azura Florida Aquatics
2:10.50 2/8/24
Southern Zone South Sectional
49
Christian Smith
17
NC
Marlins of Raleigh
2:10.79 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
50
Ethan Bathala
15
FL
Bolles School Sharks
2:11.15 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
51
Liam Schermerhorn
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:11.20 2/8/24
Southern Zone South Sectional
52
Grady Bell
14
ST
Nitro Swim Team
2:11.23 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
53
Ewan Dalrymple
15
SC
Columbia Swimming
2:11.24 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
54
Dillon Spooner
16
FL
Indian River Aquatics
2:11.25 2/8/24
Southern Zone South Sectional
55
Bucky Gettys
17
ST
Texas Gold
2:11.28 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
56
John Simmons
17
GU
Blue Tide Aquatics
2:11.28 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
57
Davis Dunham
18
NC
SwimMAC Carolina
2:11.46 4/10/24
2024 CAN Speedo Canadian Swimming Open
58
Dylan Matthews
17
FL
Loggerhead Aquatics
2:11.47 2/8/24
Southern Zone South Sectional
59
Rowan Cox
16
ST
Longhorn Aquatics
2:11.56 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
60
Chris Erickson
18
NC
Hillsborough Aquatic Club
2:11.80 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
61
Cobe Hehenberger
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:11.87 2/8/24
Southern Zone South Sectional
62
Elliott Darr
16
SE
Ensworth Aquatics
2:12.09 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
63
Michael Sachau
18
NT
Texas Ford Aquatics
2:12.14 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
64
Marshall Pifer
18
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:12.30 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
65
Bryce Labonte
16
FL
Fast Falcons
2:12.34 2/8/24
Southern Zone South Sectional
66
Cruz Eklund
16
ST
Longhorn Aquatics
2:12.35 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
67
Hayden Lester
17
FL
Titusville Swim Team
2:12.39 2/8/24
Southern Zone South Sectional
68
Jake Shelton
18
WT
City Of Midland Swim Team
2:12.49 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
69
Carter Wright
16
FL
Bolles School Sharks
2:12.67 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
70
James Pattillo
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:12.85 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
71
Coleman Kimmel
17
SE
Memphis Tiger Swimming
2:12.91 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
72
Denzo Senekal
14
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:12.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
73
Brady Bennett
16
ST
Texas Gold
2:13.07 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
74
Krish Jain
15
FL
Bolles School Sharks
2:13.25 2/8/24
Southern Zone South Sectional
75
Morgan Roszel
18
SE
Unattached
2:13.34 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
76
Drew Carlson
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:13.36 4/19/24
PACK April Long Course 2024
77
Blake Amlicke
17
SE
Nashville Aquatic Club
2:13.37 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
78
Austin Nelson
18
FG
South Florida Aquatic Club
2:13.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
79
Gideon Swan
16
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:13.67 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
80
Hudson DeGroote
18
NC
Marlins of Raleigh
2:13.71 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
81
George Groves
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:13.79 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
82
John McNamara
17
FL
Bolles School Sharks
2:14.13 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
83
Noah Smith
18
FG
Flood Aquatics Swim Team
2:14.16 2/8/24
Southern Zone South Sectional
84
Isaac Lee
18
SE
Manchester Makos Swim Team
2:14.18 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
85
Cole Radnay
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:14.19 2/8/24
Southern Zone South Sectional
86
Chase Kendall
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:14.22 2/8/24
Southern Zone South Sectional
87
Toby Schwenk
17
FL
Sarasota Sharks
2:14.47 2/8/24
Southern Zone South Sectional
88
Connor Jones
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:14.62 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
89
Mike Rice
15
NC
SwimMAC Carolina
2:14.70 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
90
Eric Xu
14
GA
Dynamo Swim Club
2:14.72 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
91
Travis Ayers
17
ST
Longhorn Aquatics
2:14.88 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
92
Ronan Cornpropst
15
NC
Marlins of Raleigh
2:14.90 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
93
John Zhang
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:14.90 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
94
Jackson Debruin
16
FL
Sarasota Sharks
2:15.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
95
Rylan Sepulveda
16
FL
Bolles School Sharks
2:15.05 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
96
Wiley Spinner
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:15.08 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
97
Christopher Jeong
15
FL
Gator Swim Club
2:15.09 2/8/24
Southern Zone South Sectional
98
Jack Barnes
17
NC
Raleigh Swimming Association
2:15.11 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
99
Charlie Zuhoski
15
FL
Bolles School Sharks
2:15.33 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
100
Jackson Kroh
14
NC
SwimMAC Carolina
2:15.40 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
101
Scott Lloyd
18
NC
North Carolina Aquatic Club
2:15.57 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
102
Jeffrey Wolfe
17
FL
Fast Falcons
2:15.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
103
Jaden Amores
17
FG
South Florida Aquatic Club
2:15.63 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
104
Baylor Weiler
17
NC
Fort Bragg Fighing Fish
2:15.69 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
105
Matt Cinque
17
NC
North Carolina Aquatic Club
2:15.75 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
106
Cooper Workman
17
WT
City Of Midland Swim Team
2:15.77 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
107
Seth Tolentino
18
FL
Bolles School Sharks
2:15.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
108
Parker Childs
14
ST
Texas Gold
2:15.83 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
109
Zachary Spicer
17
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:15.84 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
110
Aidan Eckard
18
NT
Iron Horse Aquatics
2:15.94 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
111
Lucas Young
16
FG
Hurricane Aquatics
2:15.94 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
112
Hamilton Gates
15
FG
Flood Aquatics Swim Team
2:16.10 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
113
Norvy Clontz
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:16.18 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
114
Austen Hays
15
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
2:16.33 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
115
Seth Hyde
16
FL
Fast Falcons
2:16.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
116
Daniel Ybarbo
16
ST
Nitro Swim Team
2:16.40 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
117
Xavier Washington
18
FL
Fast Falcons
2:16.43 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
118
Michael Tretyakov
18
SE
Huntsville Swim Association
2:16.43 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
119
Ethan Hammontree
16
WT
City Of Midland Swim Team
2:16.47 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
120
Thomas Smith
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:16.55 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
121
Jacob Anderson
15
NC
Marlins of Raleigh
2:16.57 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
122
Austin Pan
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:16.58 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
123
Landon Clark
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:16.60 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
124
Mat Esteves
16
FG
Gulliver Swim Club
2:16.64 2/8/24
Southern Zone South Sectional
125
Justin Shi
16
ST
Longhorn Aquatics
2:16.69 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
126
Zack Lyle
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:16.89 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
127
Conner Brinley
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:16.91 2/8/24
Southern Zone South Sectional
128
Nathan Castano
18
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:16.95 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
129
Jackson Irwin
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:16.97 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
130
Wyatt Ball
16
FL
Pipeline Swimming
2:16.97 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
131
Brayden Jones
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:16.98 4/13/24
TFA April Open 2024
132
Alessandro Pereira
17
FG
Azura Florida Aquatics
2:17.03 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
133
Cannon Martenson
16
GA
Dynamo Swim Club
2:17.10 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
134
Logan Solomon
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:17.14 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
135
Tommy Sites
15
WT
City Of Midland Swim Team
2:17.14 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
136
Levi Skaistis
16
ST
Longhorn Aquatics
2:17.17 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
137
Raphael Wang
17
ST
Waterloo Swimming
2:17.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
138
Aiden Tillis
17
SE
Wake Aquatics
2:17.23 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
139
Ronan Cornpropst
14
NC
Marlins of Raleigh
2:17.23 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
140
Jayden Phan
15
ST
Longhorn Aquatics
2:17.25 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
141
Wyatt Herger
17
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:17.26 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
142
Logan Calhoun
16
GA
Dynamo Swim Club
2:17.27 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
143
Kaden Kiefer
14
FL
Southwest Stars Swim Club
2:17.33 2/8/24
Southern Zone South Sectional
144
Mitchell Pearson
18
NC
Raleigh Swimming Association
2:17.37 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
145
Chase Kitcey
14
NC
SwimMAC Carolina
2:17.37 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
146
Ethan Chen
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:17.38 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
147
Cohen Chiam
17
FL
Bolles School Sharks
2:17.47 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
148
Granger Bartee
17
NC
SwimMAC Carolina
2:17.47 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
149
Maddox Matyas
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:17.47 2/8/24
Southern Zone South Sectional
150
Collin Doan
15
FL
Tampa Y Swimming
2:17.56 2/8/24
Southern Zone South Sectional
151
Casey Aten
18
FL
Sarasota Sharks
2:17.58 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
152
Noah Jones
16
FL
Blue Wave Swimming
2:17.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
153
Kingsley Wickstrom
16
FL
Clearwater Aquatic Team
2:17.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
154
LOUIS Joos
16
FL
Bolles School Sharks
2:17.63 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
155
Meng Yeo
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:17.68 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
156
Nolan Schear
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:17.69 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
157
Aaron Yang
15
FL
Bolles School Sharks
2:17.70 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
158
Donovan Vissers
17
FL
Southwest Stars Swim Club
2:17.72 2/8/24
Southern Zone South Sectional
159
Scott Robinson
17
FL
Southwest Stars Swim Club
2:17.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
160
Kurt Owens
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:17.80 4/13/24
TFA April Open 2024
161
Louis St. Petery
16
FL
Treasure Coast Swimming
2:17.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
162
Gip Crye
16
SE
Panama City Swim Team
2:17.93 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
163
Evan Prabhu
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:18.01 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
164
Luke Zardavets
14
FL
Planet Swim Aquatics
2:18.15 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
165
Jack Rutledge
17
NC
SwimMAC Carolina
2:18.18 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
166
Eli Sweet
13
NC
SwimMAC Carolina
2:18.22 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
167
Parker Efird
16
GU
Dads Club Swim Team
2:18.27 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
168
Ricky Beebe
17
LA
Nu Wave Swim Club
2:18.28 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
169
Juan Vallmitjana
15
FG
South Florida Aquatic Club
2:18.34 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
170
Jake Mowery
16
SE
Tennessee Aquatics
2:18.36 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
171
Owen Von Weihe
18
NC
Marlins of Raleigh
2:18.49 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
172
Alex Townsend
16
NC
Marlins of Raleigh
2:18.56 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
173
Tulio Figarola
15
MS
Sunkist Swim Team
2:18.60 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
174
Mathew Timm
16
ST
Nitro Swim Team
2:18.64 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
175
Michael Morrow
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:18.74 4/13/24
TFA April Open 2024
176
William Hager
16
NC
SwimMAC Carolina
2:18.80 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
177
Jack Neudecker
16
NC
Marlins of Raleigh
2:18.84 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
178
Antoine Destang
15
FL
Bolles School Sharks
2:18.84 2/8/24
Southern Zone South Sectional
179
Daniel Krajewski
17
FL
Sarasota Sharks
2:18.98 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
180
Andy Kravchenko
16
FL
Bolles School Sharks
2:18.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
181
Kevin Qian
17
ST
Waterloo Swimming
2:19.00 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
182
Patrick Quirk
18
SC
Carolina Aquatics Swim Club
2:19.00 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
183
Anderson Smith
14
SE
Memphis Tiger Swimming
2:19.00 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
184
Julian Lozano
15
FG
Gulliver Swim Club
2:19.04 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
185
Ames Wu
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:19.10 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
186
Rider Warner
17
NC
SwimMAC Carolina
2:19.35 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
187
Peter Wendol
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:19.39 2/8/24
Southern Zone South Sectional
188
Tyler King
18
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:19.51 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
189
Drew Watson
15
FL
Southwest Stars Swim Club
2:19.54 2/8/24
Southern Zone South Sectional
190
Jacoby Corn
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:19.61 2/8/24
Southern Zone South Sectional
191
Adan Carney
15
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
2:19.61 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
192
Giulian Martin
17
FG
Hurricane Aquatics
2:19.63 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
193
Carter Pike
14
FL
Planet Swim Aquatics
2:19.69 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
194
Vaughn Muir
15
NC
Enfinity Aquatic Club
2:19.70 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
195
Oliver Ford
16
NC
SwimMAC Carolina
2:19.71 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
196
Julian Lozano
14
FG
Gulliver Swim Club
2:19.75 2/8/24
Southern Zone South Sectional
197
Ashton Hanna
14
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:19.76 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
198
Martin Montalvo
16
FL
Laker Swim
2:19.81 2/8/24
Southern Zone South Sectional
199
Dillon Brigman
15
FL
Bolles School Sharks
2:19.94 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
200
Tokugen Drake
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:19.96 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
201
Jan Warcholinski
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:19.96 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
202
Grey DeWalt
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:20.03 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
203
Paolo De Fabrique
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:20.29 2/8/24
Southern Zone South Sectional
204
Aidan Levine
16
FL
Tampa Bay Aquatics
2:20.34 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
205
Nathan Hall
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:20.36 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
206
Noah Bose
16
ST
Nitro Swim Team
2:20.37 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
207
Joshua Stewart
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:20.40 4/13/24
TFA April Open 2024
208
Richard Tang
17
NC
SwimMAC Carolina
2:20.45 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
209
Benjamin Jaggers
15
ST
Great Hills Aquatics Rush
2:20.47 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
210
David Gellin
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:20.47 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
211
Jack McCrae
15
NC
SwimMAC Carolina
2:20.49 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
212
Lorenzo Herek
17
FG
TS Aquatics
2:20.50 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
213
Alex Meyers-Labenz
18
FL
Bolles School Sharks
2:20.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
214
Griffin Cagle
14
NC
SwimMAC Carolina
2:20.57 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
215
George Dovellos
15
FL
Bolles School Sharks
2:20.62 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
216
Asa Gerend
18
NC
Carolina Aquatic Team
2:20.65 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
217
Liam Giles
15
NT
City of Plano Swimmers
2:20.70 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
218
Caleb Winardi
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:20.82 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
219
David Hammond
17
SE
Ensworth Aquatics
2:20.89 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
220
Arthur Newton
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:20.92 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
221
Bobby Elder
16
NC
Raleigh Swimming Association
2:20.95 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
222
Peter Wendol
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:20.96 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
223
James Bravo
16
GU
Pearland Aquatics
2:20.99 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
224
Ethan Valerio
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:21.01 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
225
Jacob Wajnberg
15
GA
Dynamo Swim Club
2:21.02 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
226
Evan Gluck
16
NT
Cor
2:21.04 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
227
Daniel Bittner
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:21.05 4/19/24
PACK April Long Course 2024
228
Jorge Guzman
18
FL
Sarasota Sharks
2:21.09 2/8/24
Southern Zone South Sectional
229
Grant Castillon
16
LA
Nu Wave Swim Club
2:21.22 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
230
Dylan Hurtado
16
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
2:21.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
231
Brady Stangl
16
NT
Metroplex Aquatics
2:21.39 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
232
Riley Potter
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:21.42 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
233
Jaden Amores
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:21.44 2/8/24
Southern Zone South Sectional
234
Tom Cui
14
GA
Dynamo Swim Club
2:21.44 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
235
Bryce Spangler
17
NC
SwimMAC Carolina
2:21.54 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
236
Joao Da Cruz Guedes
17
FL
Bolles School Sharks
2:21.56 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
237
Aaron Choi
15
NC
Marlins of Raleigh
2:21.68 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
238
Jaxon Lou
15
GA
Dynamo Swim Club
2:21.68 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
239
Lucas Ball
15
FL
Pipeline Swimming
2:21.70 2/8/24
Southern Zone South Sectional
240
Julian Lezcano
17
FG
Metro Aquatic Club of Miami
2:21.74 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
241
Lucas Ball
14
FL
Pipeline Swimming
2:21.76 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
242
Liam Lewis
16
ST
Waterloo Swimming
2:21.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
243
Derek Hernandez-Ojeda
13
ST
Nitro Swim Team
2:21.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
244
Jonathan Giddens
15
GA
Dynamo Swim Club
2:21.93 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
245
Parker Murphy
15
NC
SwimMAC Carolina
2:21.94 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
246
Kaleb James
16
NC
Marlins of Raleigh
2:21.97 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
247
Dylan Stewart
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:21.97 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
248
Juan Sarmiento
17
FG
Homestead Wahoos Swim Club
2:22.00 1/19/24
Piranhas January Invite
249
Thai Koehnle
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:22.00 4/19/24
PACK April Long Course 2024
250
Sabian Branch
18
FL
Fast Falcons
2:22.01 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
251
Jack Boysen
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:22.03 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
252
Chase Dai
16
NT
Cor
2:22.03 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
253
Benjamin Lajoie
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:22.04 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
254
Ethan Pure
15
GA
Dynamo Swim Club
2:22.08 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
255
Collin Magnus
16
FL
Laker Swim
2:22.08 2/8/24
Southern Zone South Sectional
256
Landon Schemel
16
FL
Sarasota Sharks
2:22.11 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
257
Edward Yang
14
GU
Aggie Swim Club
2:22.11 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
258
Brendan Hunt
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:22.12 4/13/24
TFA April Open 2024
259
Aaron Gordon
15
FL
Cbs Islanders
2:22.13 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
260
Andy Serrano-Pena
16
FG
Eagle Aquatics
2:22.13 1/19/24
Piranhas January Invite
261
Selim Mahmoud
16
GU
Sharks Swim Club
2:22.13 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
262
Miles Roth
15
SE
Tennessee Aquatics
2:22.14 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
263
Kingsley Bailey
17
FG
Pine Crest Swim Team
2:22.18 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
264
Kuba Shaw
16
SE
Tennessee Aquatics
2:22.21 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
265
Johnson Xiao
15
GA
Dynamo Swim Club
2:22.21 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
266
Stefano Mazzi
15
FL
Treasure Coast Swimming
2:22.24 2/8/24
Southern Zone South Sectional
267
Lucas Fernandez-Chung
15
FG
Metro Aquatic Club of Miami
2:22.24 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
268
Nohan Gomez
16
FG
Gulliver Swim Club
2:22.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
269
Maddax Harlan
15
FL
Sarasota Sharks
2:22.27 2/8/24
Southern Zone South Sectional
270
Alex Pham
14
NC
SwimMAC Carolina
2:22.27 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
271
Gino Prabhu
15
NC
SwimMAC Carolina
2:22.31 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
272
Anderson Ranson
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:22.38 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
273
Arturo Campuzano
17
FG
Lake Lytal Lightning
2:22.48 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
274
Jordan Matz
16
NC
Marlins of Raleigh
2:22.49 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
275
Bobur Jakhangirov
14
ST
Nitro Swim Team
2:22.54 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
276
Aiden Tokarski
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:22.58 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
277
Alex Gonzalez
15
FL
Fast Falcons
2:22.59 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
278
Zachary Joiner
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:22.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
279
Max Strohecker
17
FG
Flood Aquatics Swim Team
2:22.63 2/8/24
Southern Zone South Sectional
280
Jack Maddan
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:22.66 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
281
Bryce Spangler
16
NC
SwimMAC Carolina
2:22.68 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
282
Andrew Malaj
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:22.77 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
283
Ryan Vaughan
16
SE
Excel Aquatics
2:22.78 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
284
Riley Brownell
15
FL
Bolles School Sharks
2:22.80 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
285
Max Likins
17
NT
Tyler Rose Aquatic Club
2:22.81 4/12/24
Best of Both Worlds
286
Nick Hardt
17
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:22.84 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
287
Noah Walker
13
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:22.85 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
288
Nate Caswell
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:22.86 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
289
Dylan Bezdek
15
GU
Pearland Aquatics
2:22.93 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
290
Harris Abernathy
16
NC
Enfinity Aquatic Club
2:22.99 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
291
Easom Calfee
17
SE
Nashville Aquatic Club
2:23.00 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
292
Crosby Fenniman
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:23.06 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
293
Vincent Leek
17
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:23.18 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
294
Michael Choi
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:23.23 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
295
Josef Florek
15
FL
Gulf Coast Swim Team
2:23.24 2/8/24
Southern Zone South Sectional
296
Aiden Lee
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:23.27 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
297
Turner Mitten
16
FL
Sarasota Sharks
2:23.28 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
298
Abram Kinzel
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:23.31 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
299
Joshua Carmichael
14
ST
Waterloo Swimming
2:23.31 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
300
Austin Earle
16
FL
Sarasota Sharks
2:23.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
301
Aaron Willis
16
SC
Gamecock Aquatics
2:23.46 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
302
Evan Stauffer
18
NC
Raleigh Swimming Association
2:23.48 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
303
Matthew Tripsa
14
NC
SwimMAC Carolina
2:23.49 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
304
Arthur Newton
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:23.52 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
305
Nathan Kennedy
15
MS
Sunkist Swim Team
2:23.55 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
306
Noah Greer
18
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:23.61 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
307
Clay Magyar
15
FL
Bolles School Sharks
2:23.61 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
308
Jacob Zhou
16
NC
SwimMAC Carolina
2:23.73 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
309
Andrew Caruso
17
FL
Gator Swim Club
2:23.76 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
310
Marcus Szabo
18
FG
Pompano Beach Piranhas
2:23.79 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
311
Ryder Racinelli
16
GA
Savannah Swim Team
2:23.86 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
312
Nathaniel Schmidt
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:23.87 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
313
Ian Disosway
16
FL
Fast Falcons
2:23.88 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
314
Owen Toole
15
GU
Blue Tide Aquatics
2:23.91 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
315
Jaden Kwok
15
GU
Aggie Swim Club
2:23.97 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
316
Vijay Chopra
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:24.00 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
317
Ken Ning
17
SE
Wake Aquatics
2:24.01 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
318
Christopher Chu
16
FL
Gator Swim Club
2:24.04 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
319
Jack Toole
17
GU
Blue Tide Aquatics
2:24.06 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
320
Levi Grim
15
NC
SwimMAC Carolina
2:24.08 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
321
Dynamite Kruppi
13
WT
City Of Midland Swim Team
2:24.13 1/12/24
1st Annual Sawtooth Winter Inv
322
Charlie Russell
13
FL
Bolles School Sharks
2:24.15 2/8/24
Southern Zone South Sectional
323
Caleb Rojas
18
GU
The Woodlands Swim Team
2:24.18 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
324
Jack Chase
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
2:24.21 2/8/24
Southern Zone South Sectional
325
Garrett Peters
16
GA
Dynamo Swim Club
2:24.22 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
326
Giovanni Medina
16
FL
Gulf Coast Swim Team
2:24.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
327
Leo Frein
16
SE
Nashville Aquatic Club
2:24.48 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
328
Broder Swenson
17
NC
Marlins of Raleigh
2:24.53 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
329
Teddy Peterson
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:24.56 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
330
Sahaj Patadia
18
GA
Dynamo Swim Club
2:24.60 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
331
Henry Carlisle
15
FL
South Lake Aquatic Club
2:24.60 2/8/24
Southern Zone South Sectional
332
Nick Pelaez
17
FG
South Florida Aquatic Club
2:24.62 2/8/24
Southern Zone South Sectional
333
Noah Hall
18
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:24.64 2/8/24
Southern Zone South Sectional
334
Elliott Austin
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:24.65 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
335
Jake Macdonald
16
FL
Blue Dolfins
2:24.71 2/8/24
Southern Zone South Sectional
336
Morgan Carr
16
GU
Sharks Swim Club
2:24.82 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
337
Christian McAuley
17
FL
T2 Aquatics
2:24.88 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
338
Sully Smith
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:24.91 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
339
Isaiah Lewis
16
GA
Dynamo Swim Club
2:24.91 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
340
Adam Speedie
15
GU
Houston Hydra
2:24.91 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
341
Anatoli Monsalve
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:24.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
342
Aron Maloney
17
FL
Bolles School Sharks
2:24.98 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
343
Alex Block
17
FL
Montverde Aquatic Club
2:25.00 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
344
Sam Kibogo
17
FL
Bolles School Sharks
2:25.00 2/8/24
Southern Zone South Sectional
345
Giancarlo Zamora
16
GU
Sharks Swim Club
2:25.02 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
346
Jack Boyd
16
ST
Nitro Swim Team
2:25.03 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
347
Danny Molloy
17
ST
Waterloo Swimming
2:25.14 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
348
Jake Sityar
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:25.21 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
349
Logan Coakley
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:25.22 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
350
Caleb Livesay
15
GU
Sharks Swim Club
2:25.26 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
351
Matthew Ritchie
16
FL
Bolles School Sharks
2:25.47 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
352
Kyle Goodwin
16
FL
Sarasota Sharks
2:25.48 2/8/24
Southern Zone South Sectional
353
Troy Sopa
14
GA
Dynamo Swim Club
2:25.57 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
354
Christian Magruder
18
FL
Laker Swim
2:25.60 2/8/24
Southern Zone South Sectional
355
William Zhang
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:25.64 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
356
Sebastian Guio
16
FL
Episcopal AmberJax
2:25.72 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
357
Daniel Kim
14
NT
Texas Ford Aquatics
2:25.80 4/13/24
TFA April Open 2024
358
Finn Zubero
14
FL
Episcopal AmberJax
2:25.86 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
359
Konner Schneider
17
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:25.87 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
360
Will King
15
NC
SwimMAC Carolina
2:25.89 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
361
Joshua Osborne
18
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:25.91 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
362
Chad Himes
16
FL
Episcopal AmberJax
2:25.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
363
Drew Hilsmier
15
SE
Wake Aquatics
2:26.02 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
364
Micah Tennison
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:26.02 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
365
Mark Crook
14
SE
Mountain Valley Aquatics
2:26.07 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
366
Kyan Nguyen
13
ST
Nitro Swim Team
2:26.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
367
Jonas Fleischer
16
GA
Dynamo Swim Club
2:26.17 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
368
Edmond Reynolds
13
ST
Unattached
2:26.17 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
369
Michael Morris
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:26.18 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
370
Elijah Ganio
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:26.34 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
371
John Wilcox
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:26.34 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
372
Kevin Luo
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:26.38 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
373
William Shoesmith
14
FL
Bolles School Sharks
2:26.39 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
374
Devaughn Robe
18
FG
TS Aquatics
2:26.40 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
375
Christian Hammer
15
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:26.48 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
376
Christian Bowens
16
SE
Crimson Tide Aquatics
2:26.52 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
377
Graham Wilson
13
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:26.55 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
378
Julian Rusk
15
ST
Waterloo Swimming
2:26.56 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
379
Lee St. Petery
16
FL
Treasure Coast Swimming
2:26.60 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
380
Yufei Wang
13
FL
Gator Swim Club
2:26.61 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
381
Jack Sallee
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:26.63 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
382
Riley Opalka
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:26.69 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
383
Tyler Hebert
15
ST
Waterloo Swimming
2:26.74 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
384
Drew Shippey
15
NT
Dallas Mustangs
2:26.83 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
385
Boon Khunduang
15
FL
Pipeline Swimming
2:26.87 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
386
Levi Del Angel
17
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:26.88 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
387
Asher Smith
15
FG
Flood Aquatics Swim Team
2:26.93 2/8/24
Southern Zone South Sectional
388
Zane Cherry
15
ST
Longhorn Aquatics
2:26.93 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
389
Duy Vuong
14
FG
Jupiter Dragons Swim Team
2:26.94 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
390
Charley Presley
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:26.99 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
391
Joel Nace
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:27.01 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
392
Dixon Hamilton
15
SE
Tennessee Aquatics
2:27.01 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
393
Alex Chung
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:27.03 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
394
Charles Henage
17
NC
SwimMAC Carolina
2:27.06 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
395
Jax Brodoski
14
SE
Ensworth Aquatics
2:27.08 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
396
Micah Mitchell
16
NC
Enfinity Aquatic Club
2:27.10 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
397
Tred Bennington
14
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:27.10 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
398
Justin Roh
17
SE
Huntsville Swim Association
2:27.18 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
399
Hayden Tedhams
16
FL
Pine Island Aquatics
2:27.27 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
400
Sergio Tan
14
GA
Dynamo Swim Club
2:27.28 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
401
Ryder Trent
17
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:27.29 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
402
Charlie Mitler
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:27.29 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
403
Albert Jiang
15
FL
Sarasota Sharks
2:27.33 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
404
Colton McBryde
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:27.34 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
405
Mason Shirley
15
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:27.37 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
406
Jack Culberson
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:27.44 4/19/24
PACK April Long Course 2024
407
Johann Palamattam
15
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:27.45 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
408
Benji Engers
14
SE
Excel Aquatics
2:27.49 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
409
Daniil Siutsou
14
FL
Sarasota Sharks
2:27.50 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
410
Marcus Gonzalez
13
GU
Houston Bridge Bats
2:27.52 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
411
Dylan Moreno
17
NT
Select Team of Aquatic Racers
2:27.55 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
412
logan Martin
16
FL
Fast Falcons
2:27.57 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
413
Will Spendiff
16
FL
Loggerhead Aquatics
2:27.64 2/8/24
Southern Zone South Sectional
414
Brandon Gear
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:27.65 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
415
Luke LaBrose
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:27.69 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
416
Asher Maurice
15
GA
Dynamo Swim Club
2:27.73 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
417
Anh Nguyen
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:27.77 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
418
Michael Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:27.83 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
419
Joaquin Espinal
17
FG
Gulliver Swim Club
2:27.90 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
420
Josef Florek
15
FL
Gulf Coast Swim Team
2:27.91 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
421
Logan Chow
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:27.92 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
422
Rajko Radakovic
14
FL
Pipeline Swimming
2:27.92 2/8/24
Southern Zone South Sectional
423
Josh Ambrose
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:27.98 2/8/24
Southern Zone South Sectional
424
Joey Harrison
16
NC
Marlins of Raleigh
2:28.04 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
425
Jake Jones
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:28.08 1/19/24
Piranhas January Invite
426
Bret Hays
14
GU
Blue Tide Aquatics
2:28.16 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
427
Chad Himes
17
FL
Episcopal AmberJax
2:28.19 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
428
Kolby Martin
15
GU
Aggie Swim Club
2:28.19 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
429
Jason Pron
12
NC
SwimMAC Carolina
2:28.20 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
430
Miguel Cervantes
16
ST
Longhorn Aquatics
2:28.24 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
431
Brendon Braband
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:28.27 4/19/24
PACK April Long Course 2024
432
Ryan Lin
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:28.32 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
433
Ben Martin
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:28.41 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
434
Adam Wang
15
FL
Bolles School Sharks
2:28.47 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
435
Adrien Steiger
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:28.50 2/8/24
Southern Zone South Sectional
436
Henry Scott
15
NT
Cor
2:28.53 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
437
Luke Salser
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:28.58 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
438
Blair Wootson
15
FL
Sarasota Sharks
2:28.65 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
439
Justin Chacon
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:28.67 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
440
Anthony Palumbo Jr
15
FG
Coral Springs Swim Club
2:28.80 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
441
Kai Liu
14
ST
Waterloo Swimming
2:28.82 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
442
Jayden Kieffer
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:28.83 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
443
Caysen Garbo
14
NT
Fit N Wise Swim Team
2:28.94 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
444
Jack Rivera
16
ST
Longhorn Aquatics
2:28.95 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
445
Karl Nolte
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:28.97 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
446
Luke Heiman
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:29.00 4/19/24
PACK April Long Course 2024
447
Parker Hamilton
15
SC
City of Charleston Southern Ma
2:29.07 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
448
Dylan Schrock
16
ST
Longhorn Aquatics
2:29.10 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
449
Alejandro Escoto
15
FG
Gulliver Swim Club
2:29.11 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
450
Ryan Qu
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:29.20 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
451
Dylan Haver
16
GU
Sharks Swim Club
2:29.22 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
452
Ryan Seifert
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:29.22 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
453
Keaton Kempel
17
SE
Excel Aquatics
2:29.23 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
454
Bennett Harris
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:29.25 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
455
Jack Stowe
15
SE
Manchester Makos Swim Team
2:29.28 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
456
Diego Herrera-Basurto
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:29.30 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
457
Reid Thompson
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:29.31 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
458
Kyle Fionte
15
GA
Dynamo Swim Club
2:29.31 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
459
Jackson Beck
16
NT
Metroplex Aquatics
2:29.31 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
460
Samuel Wen
18
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:29.34 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
461
Jackson Bowman
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:29.35 4/13/24
TFA April Open 2024
462
Kamen Rangelov
18
FL
Bolles School Sharks
2:29.37 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
463
Urías Del Angel
14
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:29.39 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
464
Jonathan Lozano
16
FG
Plantation Swim Team
2:29.41 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
465
Jake Askey
14
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:29.41 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
466
Jake Osucha
16
SE
Crimson Tide Aquatics
2:29.43 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
467
Owen McNear
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:29.54 12/15/23
2023 US Paralympics Swimming National Championship
468
Noah Stotler
14
FL
Bolles School Sharks
2:29.54 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
469
Theo Ho
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:29.70 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
470
Ronan Murphy
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:29.72 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
471
Jono Milicevic
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:29.75 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
472
Joseph Bria
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:29.79 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
473
Sheamus Horton
17
ST
Nitro Swim Team
2:29.80 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
474
Vane Stedman
16
GA
Dynamo Swim Club
2:29.83 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
475
Bodhi Cummins
13
NC
Enfinity Aquatic Club
2:29.83 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
476
Jack Bundy
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:29.84 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
477
Sebastian Illum
16
NT
Dallas Mustangs
2:29.86 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
478
Zayne Wieland
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:29.88 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
479
Hayden Scholl
14
FG
Jupiter Dragons Swim Team
2:29.88 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
480
Alfie Macasaet
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:29.89 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
481
Cole McIntosh
16
SE
Tennessee Aquatics
2:29.90 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
482
Auggie Kimmel
15
GU
Htx Swims
2:29.93 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
483
Augustus Friedel
15
NT
Cor
2:29.99 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
484
William Ozanus
14
ST
Nitro Swim Team
2:30.12 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
485
Ryan Lee
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:30.13 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
486
Krish Advani
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:30.17 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
487
Caden Kitson
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:30.17 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
488
Jack Smith
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:30.17 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
489
Jack Peden
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:30.17 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
490
Kevin Mulligan
13
ST
Nitro Swim Team
2:30.20 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
491
Winlon Knowles
14
GA
Dynamo Swim Club
2:30.23 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
492
Keith Willis
17
FL
Laker Swim
2:30.28 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
493
Graeson Garcia
14
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:30.30 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
494
Neal Pang
16
GU
Aggie Swim Club
2:30.33 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
495
Alexander Wong
16
ST
Nitro Swim Team
2:30.33 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
496
Kerry Nguyen
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:30.38 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
497
Knox St.Amant
18
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:30.40 4/19/24
PACK April Long Course 2024
498
Carter Harmann
16
GU
Magnolia Aquatic Club
2:30.42 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
499
Hayden Mok
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:30.51 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
500
Avery Bumbach
18
FL
Fast Falcons
2:30.54 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
501
Clark Capps
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:30.56 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
502
Nate Woolwine
16
NC
Sailfish Aquatics
2:30.59 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
503
Danny McMorris
14
GU
Tomball Area Swim Club
2:30.60 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
504
Anthony Simmons
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:30.71 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
505
Ryan Brown
15
SE
Excel Aquatics
2:30.71 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
506
Daniyal Eldridge
15
SC
City of Charleston Southern Ma
2:30.72 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
507
Bret Bezanilla
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:30.75 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
508
Holland Crenshaw
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:30.78 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
509
Michael Grenier
16
FG
Hurricane Aquatics
2:30.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
510
Rhys Ehrhart
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:30.81 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
511
Colton Beckett
17
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:30.82 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
512
Andrey Pelykh
14
FG
Pine Crest Swim Team
2:30.93 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
513
David De La Garza
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:31.07 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
514
Griffin Petree
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:31.07 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
515
Kenny Zhou
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:31.11 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
516
Alex Stinson
14
NC
SwimMAC Carolina
2:31.11 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
517
Junhao Guan
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:31.17 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
518
Kenny Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:31.19 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
519
Noah Sarbacker
18
SE
Excel Aquatics
2:31.20 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
520
Cole Coleman
16
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:31.20 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
521
Thomas Sassen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:31.21 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
522
Wilson Marcum
15
FL
Academy Aquatic Club
2:31.23 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
523
Sidney Raditic Mehalso
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:31.23 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
524
Max Linenberg
14
GA
Dynamo Swim Club
2:31.33 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
525
Charlie Camplin
15
NC
Marlins of Raleigh
2:31.38 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
526
Tyler Farrens
16
ST
Longhorn Aquatics
2:31.41 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
527
Ethan Ellington
13
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:31.41 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
528
Milan Spodin
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:31.42 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
529
Ricky Roman-Bocanegra
15
NT
City of Plano Swimmers
2:31.55 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
530
Cullan Harding
14
NC
SwimMAC Carolina
2:31.59 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
531
Hudson Villemain
16
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:31.61 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
532
Ben Zhang
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:31.63 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
533
Ian Given
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:31.65 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
534
Yassine Hussein
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:31.65 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
535
Hunter Haberman
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:31.66 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
536
William Pugh
15
SE
Coast Aquatics
2:31.71 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
537
Harrison Smith
13
NC
SwimMAC Carolina
2:31.75 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
538
Daniel Amirkan
15
NT
Metroplex Aquatics
2:31.87 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
539
Marvin Qian
12
ST
Waterloo Swimming
2:31.87 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
540
Samuel Cook
15
FL
Bolles School Sharks
2:31.91 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
541
Martin Gomez
17
GU
Sharks Swim Club
2:31.96 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
542
Evan Xu
14
SE
Excel Aquatics
2:31.96 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
543
Hayden Nielsen
16
GU
Sharks Swim Club
2:31.98 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
544
Gavin Markle
15
NT
Metroplex Aquatics
2:31.99 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
545
Tristan Atkins
14
NC
Enfinity Aquatic Club
2:32.02 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
546
Andrew Yahin
17
ST
Nitro Swim Team
2:32.04 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
547
Tarabay Tarabay
15
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:32.16 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
548
Matt Tan
18
FG
TS Aquatics
2:32.18 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
549
Carson Lu
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:32.18 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
550
logan Martin
17
FL
Fast Falcons
2:32.19 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
551
Talon Welch
17
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:32.22 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
552
Cameron Darling
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:32.26 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
553
Maxwell Rand
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:32.28 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
554
Elijah Kang
14
ST
Nitro Swim Team
2:32.30 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
555
Caleb Sager
16
GU
Life Time Houston Swim Team
2:32.33 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
556
Bryce Golden
13
NC
Sailfish Aquatics
2:32.35 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
557
Stephen Kim
18
FG
South Florida Aquatic Club
2:32.38 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
558
Carter Zieminick
16
SE
Tennessee Aquatics
2:32.38 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
559
Jack Lofthus
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:32.41 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
560
Sawyer Hansen
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:32.41 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
561
Maidar Gongor
16
FL
Bolles School Sharks
2:32.50 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
562
Elias Al-Ramahi
16
GU
Htx Swims
2:32.52 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
563
David Beaird
13
NT
Texas Ford Aquatics
2:32.53 4/13/24
TFA April Open 2024
564
Alex Kulkarni
17
SE
Huntsville Swim Association
2:32.56 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
565
Cody Crawford
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:32.57 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
566
Logan Wheeler
13
GU
Houston Hydra
2:32.63 4/19/24
PACK April Long Course 2024
567
Brady Schermer
15
NC
Marlins of Raleigh
2:32.64 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
568
Nicolas Sato
14
GA
Dynamo Swim Club
2:32.66 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
569
Andy Wang
14
GU
Swim Streamline at Northampton
2:32.67 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
570
David Davis
14
NC
Marlins of Raleigh
2:32.71 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
571
Johnathan Pearl
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:32.73 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
572
Patrick Ball
17
SE
Wake Aquatics
2:32.76 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
573
Gavin Chavira
15
SE
Ensworth Aquatics
2:32.76 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
574
Victor Cintron Rosario
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:32.88 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
575
Peter De Boer
16
FL
Bolles School Sharks
2:32.89 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
576
Aiden Chang
16
FL
Fast Falcons
2:32.91 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
577
Jake Walker
15
NC
Marlins of Raleigh
2:32.92 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
578
Bryce Debowsky
15
GA
Dynamo Swim Club
2:32.95 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
579
Graham Brewer
13
GA
Dynamo Swim Club
2:32.97 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
580
Logan Wheeler
12
GU
Houston Hydra
2:32.97 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
581
Lucas Paez
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:32.99 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
582
Dean Bezanilla
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:33.01 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
583
Joseph Quave
14
GU
Aggie Swim Club
2:33.01 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
584
Wyatt Higgs
17
SE
Excel Aquatics
2:33.04 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
585
Cooper Dean
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:33.05 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
586
Tristan Massey
17
FL
Blue Dolfins
2:33.07 2/8/24
Southern Zone South Sectional
587
Heath Nowell
15
ST
Waterloo Swimming
2:33.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
588
David Stewart
16
ST
Tiger Shark of Texas
2:33.14 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
589
Reece Rodriguez
16
GU
Life Time Houston Swim Team
2:33.14 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
590
Trevor Novak
16
NT
City of Plano Swimmers
2:33.20 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
591
Kevin King
18
NC
Sailfish Aquatics
2:33.21 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
592
Justin Fields
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:33.25 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
593
Garrett Beeler
16
SE
Tennessee Aquatics
2:33.27 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
594
Caleb Blair
14
SE
Excel Aquatics
2:33.29 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
595
Javier Brenes-Quesada
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:33.30 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
596
Ian Velazquez
16
FL
Sarasota Sharks
2:33.33 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
597
Asher Johnson
16
SE
McCallie / Gps Aquatics
2:33.33 2/11/24
NAC Long Course Invitation
598
Luke Bruno
16
GU
Power for Life
2:33.40 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
599
Bailey Williams
17
NC
Sailfish Aquatics
2:33.44 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
600
Andrew Zimmerman
16
GA
Low Country Aquatic Club
2:33.44 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
601
Colton Allen
16
NC
Marlins of Raleigh
2:33.48 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
602
Cameron Sustala
16
GU
Sharks Swim Club
2:33.54 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
603
Chasyn Jones
14
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:33.58 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
604
Sadler Stewart
17
NC
Sailfish Aquatics
2:33.66 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
605
Cristian Nichi
14
FL
Sarasota Sharks
2:33.67 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
606
Brady Hoang
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:33.67 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
607
Seif Elshamy
13
GU
The Woodlands Swim Team
2:33.72 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
608
Grady Clark
15
SE
Huntsville Swim Association
2:33.74 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
609
Steven Ying
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:33.91 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
610
Luke Gerdes
13
GA
Dynamo Swim Club
2:33.97 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
611
William Goldmon
15
SE
Huntsville Swim Association
2:34.04 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
612
Chase Gluck
16
NT
Cor
2:34.05 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
613
Artem Muzhev
13
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
2:34.06 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
614
Jax Garrett
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:34.10 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
615
Harrison Lee
16
GA
Dynamo Swim Club
2:34.13 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
616
Lucas Bang
13
GU
Dads Club Swim Team
2:34.21 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
617
Graham Chang
15
GA
Dynamo Swim Club
2:34.22 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
618
Parker Stever
15
FL
Fast Falcons
2:34.22 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
619
Ryley Pope
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:34.27 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
620
Aideen Alexander
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:34.30 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
621
Connor Schwarzkopf
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:34.31 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
622
Noah Vermeulen
14
FL
Planet Swim Aquatics
2:34.36 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
623
Dylan Corbett
14
GA
Dynamo Swim Club
2:34.37 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
624
Everett Baurle
16
SE
Excel Aquatics
2:34.43 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
625
Tyler Ferraco
13
GU
Sharks Swim Club
2:34.44 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
626
Ethan Jiang
14
GU
Aggie Swim Club
2:34.49 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
627
Simon Gong
17
FL
Blue Dolfins
2:34.54 2/8/24
Southern Zone South Sectional
628
Elijah Hammons
14
NC
Marlins of Raleigh
2:34.55 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
629
Jack Humbert
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:34.60 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
630
Solomon Osborne
15
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:34.62 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
631
Peter Kim
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:34.62 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
632
Tyler Gosart
16
NC
Sailfish Aquatics
2:34.63 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
633
Hiro Nilsson
13
NT
Life Time Swim Dallas
2:34.65 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
634
Nolan Kurtz
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:34.66 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
635
Alexander Nichols
16
FG
TS Aquatics
2:34.68 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
636
Matias Mandolesi
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:34.68 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
637
Evan Choi
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:34.82 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
638
Nathan Seiders
16
NT
Metroplex Aquatics
2:34.83 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
639
Addison Richardson
17
ST
Tiger Shark of Texas
2:34.86 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
640
Miles Pattillo
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:34.86 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
641
Gabe Hardy
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:34.88 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
642
Cole Faerber
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:35.02 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
643
Marcus Figueroa
17
NT
City of Plano Swimmers
2:35.08 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
644
Hayden Sennett
15
NT
Select Team of Aquatic Racers
2:35.17 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
645
Jeremiah Paiz
15
FG
Plantation Swim Team
2:35.21 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
646
Braeden Hager
14
ST
Streamline Aquatics
2:35.21 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
647
Phillip Samchuk
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:35.23 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
648
Kason Dietzman
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:35.23 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
649
Mason Nash
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:35.26 4/19/24
PACK April Long Course 2024
650
Cameron Stearns
16
GA
Dynamo Swim Club
2:35.27 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
651
Arlan Maskey
12
NT
Lakeside Aquatic Club
2:35.34 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
652
Lucas Tong
14
ST
Nitro Swim Team
2:35.41 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
653
Arthur Solopenkov
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:35.42 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
654
Alex Zendegui
15
FL
Tampa Elite Aquatics
2:35.51 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
655
Noah Rogers
15
FL
Bolles School Sharks
2:35.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
656
Elliott Angkriwan
15
FL
Bolles School Sharks
2:35.53 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
657
Landon Fike
16
NT
Dallas Mustangs
2:35.54 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
658
Milan Mehra
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:35.54 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
659
John Hughes
17
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:35.55 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
660
Reed Bellar
12
ST
Nitro Swim Team
2:35.56 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
661
Morgan Calk
15
ST
Unattached
2:35.60 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
662
Kyle Nguyen
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:35.62 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
663
Decker Coffey
14
ST
Waterloo Swimming
2:35.66 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
664
Zach Hardeman
17
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:35.71 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
665
Andrew Nguyen
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:35.71 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
666
BARRETT Reeves
13
NT
Life Time Swim Dallas
2:35.72 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
667
Jackson Brasfield
15
SE
Excel Aquatics
2:35.73 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
668
Miguel Urquidiz Pena
13
FL
Swim Tampa Aquatics
2:35.76 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
669
Daniel Happy
15
SE
Middle Tennessee Swim Club
2:35.78 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
670
Hayden Betts-Kitchen
14
NC
Marlins of Raleigh
2:35.78 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
671
Riley Pewitt
16
NT
Cor
2:35.83 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
672
Adrian Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:35.84 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
673
Will White
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:35.88 4/19/24
PACK April Long Course 2024
674
Tyler Thurman
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:35.89 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
675
Fraser Scott
15
SE
Excel Aquatics
2:35.91 1/5/24
2024 Comfort Suites CAT LC Win
676
Hudson Phillips
14
NT
Iron Horse Aquatics
2:35.97 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
677
Grant Martin
14
NC
SwimMAC Carolina
2:36.00 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
678
Caleb Brown
13
GU
Blue Tide Aquatics
2:36.01 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
679
Ian Paelicke
17
GU
Lighthouse Aquatics
2:36.04 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
680
Bennedict Nguyen
14
NT
Arlington ISD Aquatic Club
2:36.05 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
681
Carsten Mueller
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:36.05 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
682
Felix Gonzalez
17
FG
South Florida Aquatic Club
2:36.06 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
683
Igusti Krishna
13
SE
Streamline & Sprint Human Per
2:36.06 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
684
Asher Chang
14
ST
Nitro Swim Team
2:36.06 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
685
Sebastian Bastidas
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:36.07 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
686
Lucas Casey
15
FL
T2 Aquatics
2:36.09 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
687
Alex Mayer
12
GU
Htx Swims
2:36.11 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
688
Camden Holmes
17
FL
Episcopal AmberJax
2:36.12 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
689
Braeden Dao
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:36.17 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
690
Riley Davis
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
2:36.33 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
691
Caio Pierami
15
FL
South Lake Aquatic Club
2:36.34 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
692
Joaquin Seay
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:36.36 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
693
Luke Elliott
17
NT
Metroplex Aquatics
2:36.37 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
694
Warre Ceulemans
14
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:36.41 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
695
Santiago Salazar
17
GU
Power for Life
2:36.43 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
696
Levi Woon
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:36.44 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
697
William Tantillo
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:36.45 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
698
Landon Brown
15
GU
Eagle Swimming Association
2:36.45 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
699
Marcos Machado
13
FG
Pompano Beach Piranhas
2:36.46 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
700
Luke McVeigh
16
SE
Anniston Barracudas Swim Team
2:36.50 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
701
Leo Hauser
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:36.55 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
702
Eric Wei
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:36.61 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
703
Michael Tobin
15
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:36.72 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
704
Grayson Ruppert
15
GU
Power for Life
2:36.77 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
705
Wyatt Hamilton
13
SE
Excel Aquatics
2:36.77 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
706
Sean Zhou
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:36.83 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
707
Russell Lindeman
14
SE
Memphis Tiger Swimming
2:36.84 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
708
Gerard Borrell Shchelokov
13
ST
Longhorn Aquatics
2:36.86 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
709
Tristan Haver
18
GU
Sharks Swim Club
2:36.91 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
710
Devin Williams
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:36.92 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
711
Ryan Speedie
12
GU
Houston Hydra
2:36.94 4/19/24
PACK April Long Course 2024
712
Max Georgiev
16
FG
TS Aquatics
2:36.96 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
713
Ethan Tran
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.01 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
714
Dylan Nguyen
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:37.02 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
715
Ian Swanson
15
GA
Dynamo Swim Club
2:37.11 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
716
Akshat Pandey
16
NT
Prosper Aquatic Club
2:37.13 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
717
Dmitrijs Sterbs
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:37.13 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
718
Luke Tartaglione
14
GA
Dynamo Swim Club
2:37.24 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
719
Everhart Fergus
16
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:37.30 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
720
Parker Smythe
14
GU
Magnolia Aquatic Club
2:37.31 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
721
Isaac Sohn
14
SE
Birmingham Swim League
2:37.32 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
722
Atharva Anand
14
ST
Waterloo Swimming
2:37.32 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
723
Reid Stephenson
16
SE
Birmingham Swim League
2:37.37 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
724
Tomas Franchak
14
FG
Hurricane Aquatics
2:37.37 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
725
Miles Zajac
14
FL
Treasure Coast Swimming
2:37.38 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
726
Leo Zhong
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:37.42 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
727
Alejandro Camarena
14
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:37.43 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
728
Evan Sevast
16
NC
Brunswick Aquatic Club
2:37.45 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
729
Samuel Herreno
13
SE
Opelika Swim Team
2:37.51 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
730
Thomas Sassen
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.54 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
731
Eli Little
16
FL
Wahoos of Jacksonville
2:37.55 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
732
Michael Wang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.57 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
733
William Loeffel
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:37.61 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
734
Ant Whitney
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:37.67 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
735
Christian Garcia
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.72 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
736
Connor McCarthy
13
NC
SwimMAC Carolina
2:37.76 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
737
Aaron Schmid
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:37.83 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
738
Jonathan Todd
14
ST
Nitro Swim Team
2:37.84 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
739
Adrian Olmedo Quinones
15
ST
Nitro Swim Team
2:37.92 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
740
Grant Evans
15
GU
Inspire Swimming
2:37.95 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
741
Alistair Bass
14
FG
Swim Fort Lauderdale
2:38.01 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
742
Aaron Abrego Sanchez
13
NC
Goldsboro YMCA Sharks
2:38.01 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
743
Bo Bindewald
17
SE
Prattville Swim League
2:38.02 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
744
Lucas Hassell
15
ST
Nitro Swim Team
2:38.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
745
Josh Lowenstein
15
FL
Rocket Swimming
2:38.12 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
746
Ben Fanjul
15
FG
Hurricane Aquatics
2:38.16 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
747
William Burton
15
GU
Blue Tide Aquatics
2:38.17 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
748
Logan Atchison
14
GU
Sharks Swim Club
2:38.17 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
749
Jack Keller
15
NT
Metroplex Aquatics
2:38.30 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
750
Oliver Smith
14
SE
Huntsville Swim Association
2:38.45 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
751
Luke Reid
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:38.52 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
752
Michael Wang
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:38.53 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
753
Vincent Pham
15
GU
Pearland Aquatics
2:38.55 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
754
Brendan Stahl
14
SE
Panama City Swim Team
2:38.55 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
755
Jacob O'Banion
12
ST
Nitro Swim Team
2:38.57 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
756
Charlie Waller
14
SE
Excel Aquatics
2:38.58 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
757
Cade Doherty
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:38.60 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
758
Louie Koslin
13
SE
Excel Aquatics
2:38.63 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
759
David Guerra
14
FG
Hurricane Aquatics
2:38.76 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
760
Aaron Dong
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:38.79 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
761
Carter Dumont
15
FL
T2 Aquatics
2:38.81 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
762
Conor Wasko
14
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:38.81 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
763
Matthew Abshire
14
GU
Eagle Swimming Association
2:38.82 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
764
Mccauley Sural
13
NC
Marlins of Raleigh
2:38.83 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
765
Kiptyn Patterson
13
SE
Mountain Valley Aquatics
2:38.83 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
766
Jedrek Echevarria
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:38.88 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
767
Frank Edwards
14
GA
Summit Family YMCA Titans
2:38.93 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
768
Beck Morrison
14
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
2:38.94 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
769
Albert Chen
11
GU
Houston Bridge Bats
2:38.96 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
770
Parker Sloan
14
NT
Cor
2:38.99 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
771
Louie Fratarcangeli
13
FG
Swim Fort Lauderdale
2:39.08 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
772
Jason Chai
14
GA
Dynamo Swim Club
2:39.10 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
773
Alexzander Morales
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:39.13 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
774
Yaroslav Kutepov
15
FG
Hammerhead Aquatics
2:39.16 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
775
Carter Toole
12
GU
Blue Tide Aquatics
2:39.20 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
776
Xavier Phlegm
16
GU
Houston Hydra
2:39.21 4/19/24
PACK April Long Course 2024
777
Stephan Sol
15
GA
Dynamo Swim Club
2:39.26 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
778
James Cochran
17
FL
Bolles School Sharks
2:39.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
779
Cade Valentine
13
NT
Cor
2:39.31 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
780
Asher Morris
12
GU
Blue Tide Aquatics
2:39.31 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
781
Steven Eldridge
16
NC
SwimMAC Carolina
2:39.32 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
782
AJ Newton
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:39.36 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
783
Leo Georgiev
13
FG
TS Aquatics
2:39.38 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
784
Alexander Gilson
15
GU
Power for Life
2:39.41 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
785
Dean Schwebach
15
NT
Arlington ISD Aquatic Club
2:39.44 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
786
Derek Johnson
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:39.44 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
787
Jake Bakian
14
NT
Prosper Aquatic Club
2:39.46 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
788
Dylan Phan
12
ST
Longhorn Aquatics
2:39.49 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
789
Nick Barresi
17
FL
Sarasota Sharks
2:39.53 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
790
Owen McNear
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:39.53 9/30/23
2023 The Fred Lamback
791
Brennan Carnahan
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:39.60 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
792
Conner Florea
15
ST
Tiger Shark of Texas
2:39.61 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
793
Grey Duncan
15
NC
Marlins of Raleigh
2:39.67 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
794
Karol Shaw
15
SE
Tennessee Aquatics
2:39.77 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
795
Blake Denton
15
NC
Rocky Mount Family YMCA Racers
2:39.79 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
796
Rigs Helmedag
15
NC
Marlins of Raleigh
2:39.82 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
797
Jett Henson
14
ST
Great Hills Aquatics Rush
2:39.83 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
798
Aidan O'Connor
13
GA
Dynamo Swim Club
2:39.85 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
799
Asher Lin
16
GU
Power for Life
2:39.86 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
800
Josh Decena
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:39.87 4/19/24
PACK April Long Course 2024
801
Lucas Wong
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:39.89 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
802
Gabriel Gortarez
13
SE
Excel Aquatics
2:39.89 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
803
Michael Garr
16
FL
Riptide Aquatics
2:39.95 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
804
Declan Komelasky
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:39.96 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
805
Caden Faerber
14
GU
Blue Tide Aquatics
2:39.97 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
806
Santiago Pletcher-Rodriguez
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:39.97 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
807
Elijah Bing
13
FL
Planet Swim Aquatics
2:39.98 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
808
Ethan Han
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:40.01 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
809
Noah So
14
NT
Cor
2:40.02 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
810
David Li
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.04 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
811
Max Remmele
14
FG
South Florida Aquatic Club
2:40.09 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
812
Richard Li
13
GA
Dynamo Swim Club
2:40.16 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
813
Adam Truelove
14
ST
Austin Swim Club
2:40.20 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
814
David Valdiviezo
14
FG
South Florida Aquatic Club
2:40.23 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
815
Jaxon Major
14
GU
Blue Tide Aquatics
2:40.23 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
816
Noah Castaneda
13
GU
Escalate Aquatic Team
2:40.32 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
817
Carlos Frosolono
14
FL
Fast Falcons
2:40.34 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
818
Michael Gao
11
ST
Nitro Swim Team
2:40.34 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
819
Daniel Hammer
17
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:40.40 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
820
Kellen Condron
13
ST
Nitro Swim Team
2:40.40 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
821
Lloyd Gomez
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:40.43 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
822
Jack Rimmele
15
NC
Marlins of Raleigh
2:40.44 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
823
Christian Currie
15
GU
Escalate Aquatic Team
2:40.45 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
824
Thomas Perez
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.48 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
825
Colin Faure
13
GA
Dynamo Swim Club
2:40.51 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
826
Andres Cruz
16
GU
Lighthouse Aquatics
2:40.55 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
827
Aiden Kennedy
14
FL
Treasure Coast Aquatics
2:40.55 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
828
Janiel Espinosa
11
FG
SwimFast
2:40.56 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
829
Tanner McKay
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:40.66 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
830
Luke Phillips
14
NT
Prosper Aquatic Club
2:40.66 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
831
Dylan Xiao
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.68 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
832
Noah Ruhl
13
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:40.70 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
833
Noah Isaac
14
SE
Germantown Swim Team
2:40.71 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
834
Sebastian Pacheco
15
FL
Sarasota Sharks
2:40.72 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
835
Ash Tobin
13
NC
Enfinity Aquatic Club
2:40.81 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
836
Dakoda Keener
12
GU
Pacesetters Aquatic Club
2:40.89 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
837
Gavin Golson
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:40.94 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
838
David Meza
12
NT
Texas Ford Aquatics
2:40.98 4/13/24
TFA April Open 2024
839
Wyatt Terrell
15
ST
Texas Gold
2:40.99 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
840
Eli Kuvin
14
FL
Bolles School Sharks
2:41.00 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
841
Reid Chapman
14
GU
Blue Tide Aquatics
2:41.01 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
842
Weston Kemp
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:41.04 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
843
Carter Simpson
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:41.06 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
844
Noel Niemann
14
GU
Tomball Area Swim Club
2:41.08 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
845
Joshua Armstrong
15
NC
Marlins of Raleigh
2:41.12 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
846
Colton Werner
13
FL
Gator Swim Club
2:41.17 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
847
Ethan Woodward
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:41.19 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
848
William Benedict
16
SE
Tennessee Aquatics
2:41.20 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
849
David Caldera
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:41.35 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
850
Logan Kennedy
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:41.37 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
851
Cameron Bescher
14
NC
Marlins of Raleigh
2:41.38 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
852
William Harvey
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:41.41 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
853
Jack VanDagna
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:41.41 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
854
Ruchir Nithin
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:41.48 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
855
Seth Bauto
14
GU
Pearland Aquatics
2:41.48 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
856
Adam Timm
15
GU
Texas Elite Swim Team
2:41.52 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
857
Noah Tollon
14
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:41.52 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
858
Josh Bishay
18
GU
The Woodlands Swim Team
2:41.54 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
859
Ryan Liu
12
NT
Lakeside Aquatic Club
2:41.55 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
860
Michael Chen
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:41.59 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
861
Cheyne Lee
17
FL
Tampa Y Swimming
2:41.65 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
862
Keaton Hubbard
11
SE
Excel Aquatics
2:41.65 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
863
Joshua Menezes
15
FG
South Florida Aquatic Club
2:41.69 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
864
Haden Smith
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:41.70 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
865
Timothy Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:41.71 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
866
Garrison Mosley
16
NT
Metroplex Aquatics
2:41.76 4/12/24
Best of Both Worlds
867
Kiet Luong
17
SE
Panama City Swim Team
2:41.77 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
868
Jacob Seifert
13
NT
Life Time Swim Dallas
2:41.83 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
869
Marshall Goddard
14
SE
Tennessee Aquatics
2:41.86 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
870
Ethan Sutphin
13
WV
Mountain State Storm
2:41.88 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
871
Aleksander Futrell
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:41.98 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
872
Ronald Sturgis
15
SE
Panama City Swim Team
2:42.00 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
873
Joshua Jones
16
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:42.00 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
874
Jovan Stojkovski
14
GU
Sharks Swim Club
2:42.08 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
875
Keyan McFarlin
12
GU
Magnolia Aquatic Club
2:42.18 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
876
Nickolay Samoylov
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:42.25 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
877
Jayden Gan
13
GA
Dynamo Swim Club
2:42.30 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
878
Kaikai You
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:42.31 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
879
Dalton Brown
12
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:42.31 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
880
Shepherd Rubin
14
SE
Wake Aquatics
2:42.34 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
881
Oliver Boehmer
14
NC
Brunswick Aquatic Club
2:42.34 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
882
Nick Todorov
14
GA
Dynamo Swim Club
2:42.37 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
883
Jeffrey Zhou
17
GA
Dynamo Swim Club
2:42.41 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
884
Jack Reburn
13
FL
South Lake Aquatic Club
2:42.48 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
885
Cameron Conley
16
SE
Excel Aquatics
2:42.58 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
886
Pearce Miller
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:42.62 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
887
Christopher Kern
13
SE
Mountain Valley Aquatics
2:42.65 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
888
Jackson Hickok
13
GU
Pearland Aquatics
2:42.66 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
889
Peter Kelleter
13
FL
Bolles School Sharks
2:42.68 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
890
Taylor Schmelzer
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:42.71 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
891
Andrew Gonzalez
14
FL
Sarasota Sharks
2:42.76 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
892
Matias Gold
16
FG
TS Aquatics
2:42.80 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
893
Shane Keough
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:42.83 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
894
Edwin Gao
15
GU
Pearland Aquatics
2:42.85 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
895
Jude Crookston
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:42.88 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
896
Kaleb Elcock
12
ST
Longhorn Aquatics
2:42.88 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
897
Christian Dinh
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:42.94 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
898
Ivan Leija
15
ST
Brownsville Aquatics
2:42.95 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
899
Alex Lee
17
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:42.99 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
900
William Erkmann
12
GU
Houston Bridge Bats
2:43.06 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
901
Grant Owens
13
NT
Texas Ford Aquatics
2:43.12 4/13/24
TFA April Open 2024
902
Truett Borel
15
ST
Waterloo Swimming
2:43.13 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
903
Kaan Trentadue
11
FG
Pompano Beach Piranhas
2:43.16 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
904
Aarush Yaksh
13
ST
Waterloo Swimming
2:43.20 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
905
Luc Smith
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:43.28 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
906
Luigi Villani
14
FG
Eagle Aquatics
2:43.31 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
907
Chris Ko
13
NT
Iron Horse Aquatics
2:43.32 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
908
Oliver Won
13
GA
Dynamo Swim Club
2:43.35 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
909
Cole Wilson
17
FL
Gulf Coast Swim Team
2:43.37 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
910
Tres Lucio
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.37 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
911
Krish Advani
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:43.39 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
912
Alex Zheng
16
NT
Tyler Rose Aquatic Club
2:43.40 4/12/24
Best of Both Worlds
913
Alessandro Balestrini
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:43.41 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
914
Benji Liu
16
GU
Aggie Swim Club
2:43.50 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
915
William Crisp
11
ST
Streamline Aquatics
2:43.56 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
916
Noah Ortiz
15
GU
Pearland Aquatics
2:43.65 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
917
Joshua Hwang
13
ST
Nitro Swim Team
2:43.70 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
918
Liam Talavera
14
FL
Tampa Y Swimming
2:43.72 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
919
Elliott Zhang
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.73 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
920
Killian Raleigh
16
FL
South Lake Aquatic Club
2:43.77 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
921
Kingsley Chen
12
ST
Nitro Swim Team
2:43.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
922
Bill Efting
13
GU
Dads Club Swim Team
2:43.91 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
923
Stefano Fiocca
15
GU
Sharks Swim Club
2:43.97 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
924
Matthew Bahniuk
16
FG
Gulliver Swim Club
2:44.01 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
925
Josh Meece
17
FL
Wahoos of Jacksonville
2:44.03 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
926
Cullen Dean
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:44.03 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
927
Christian Garcia
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:44.08 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
928
Ian Reynolds
12
ST
Unattached
2:44.08 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
929
Caden Barnaky
12
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:44.10 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
930
Shane Feehan
11
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:44.10 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
931
Felix Shen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:44.14 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
932
Luis Diaz
16
FG
Speed World Swimming
2:44.16 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
933
Jacob Kim
13
SE
Madison Swimming Association
2:44.25 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
934
John Gasson
12
GU
Houston Hydra
2:44.25 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
935
Rheimy Lian
14
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
2:44.30 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
936
Paxton Lawrence
12
ST
Waterloo Swimming
2:44.40 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
937
Moses Tao
14
NT
City of Plano Swimmers
2:44.43 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
938
Grant Berry
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:44.45 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
939
Aleksandar Mikic
16
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:44.45 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
940
Brendan Kun
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:44.48 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
941
Christopher Seawell
14
NC
Carolina Aquatic Team
2:44.48 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
942
Streets Moore
13
GU
Sharks Swim Club
2:44.48 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
943
Jason Payne
14
GU
Swim Streamline at Northampton
2:44.51 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
944
Tarun Rajendran
15
GU
Tomball Area Swim Club
2:44.55 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
945
Nate Mapp
18
NT
Mansfield Aquatic Club
2:44.57 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
946
Ayden Johnson
15
NC
Carolina Aquatic Team
2:44.59 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
947
Andres El Khaouli
16
FG
Performance Aquatics Swim Club
2:44.61 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
948
Ray Tseng
13
NC
Marlins of Raleigh
2:44.61 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
949
Alex Chinchilla
14
NC
Marlins of Raleigh
2:44.63 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
950
Richard Keck
14
GU
Pearland Aquatics
2:44.63 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
951
Gavin Maish
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:44.65 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
952
Connor Nguyen
13
NC
Marlins of Raleigh
2:44.66 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
953
AOI Furuya
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:44.67 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
954
Cade Clark
14
FL
Tampa Elite Aquatics
2:44.68 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
955
Greyson McLaughlin
14
ST
Nitro Swim Team
2:44.68 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
956
Malcolm McCown
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:44.68 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
957
Samuel Gomez
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:44.74 4/19/24
PACK April Long Course 2024
958
DJ Branon
14
FL
Bolles School Sharks
2:44.75 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
959
Haoyang Zhang
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:44.80 4/19/24
PACK April Long Course 2024
960
Joshua Miao
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:44.98 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
961
Owen Benner
13
GA
Dynamo Swim Club
2:45.01 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
962
Nathan Hedlund
16
GU
Swim Streamline at Northampton
2:45.15 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
963
Ethan Acker
13
SE
Tennessee Aquatics
2:45.17 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
964
Kayden Haxton
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:45.18 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
965
Forest Dark
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:45.30 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
966
Charles Shoemaker
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:45.34 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
967
Austin Choi
13
NT
Metroplex Aquatics
2:45.45 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
968
Charlie Arning
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:45.61 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
969
Jedi Hung
14
GA
Dynamo Swim Club
2:45.61 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
970
Owen Cannella
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:45.68 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
971
Nico Lugo
15
FG
Pine Crest Swim Team
2:45.72 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
972
Isaac Mayer
14
GU
Htx Swims
2:45.73 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
973
Tristan Arghiropol
14
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:45.75 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
974
Adrian Yang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:45.77 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
975
Troy Corbitt
14
SE
Opelika Swim Team
2:45.79 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
976
Richard Zhang
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:45.84 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
977
LEON JOOS
12
FL
Bolles School Sharks
2:45.84 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
978
Jordan Nguyen
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:45.92 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
979
Benjamin Garwood
12
NT
Mansfield Aquatic Club
2:45.93 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
980
Fred Caskey
18
NC
Sailfish Aquatics
2:45.94 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
981
Blake Carr
13
GU
Sharks Swim Club
2:45.97 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
982
Keegan Reeves
14
GU
Sharks Swim Club
2:46.01 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
983
Barney Cotterill
14
FL
T2 Aquatics
2:46.04 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
984
Brian Nguyen
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:46.06 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
985
Elijah Murray
13
FL
St. Augustine Cyclones
2:46.24 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
986
Ivan Arrindell
17
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
2:46.30 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
987
Owen Reed
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:46.31 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
988
Luis Garate
16
FL
Kissimmee Swim Association
2:46.32 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
989
Caleb McKee
15
NT
Fit N Wise Swim Team
2:46.34 4/12/24
2024 OK BAC Oklahoma Sprint Festival
990
Oscar Green
17
SE
Nashville Aquatic Club
2:46.43 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
991
Lukas Tetmeyer
13
ST
Longhorn Aquatics
2:46.44 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
992
Aiden Gajowski
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:46.61 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
993
Zach Maiorana
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:46.62 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
994
Louis Zheng
15
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:46.63 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
995
Will Gibson
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:46.68 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
996
Jeffrey Qu
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:46.72 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
997
Sam Rivera
16
GU
Texas Elite Swim Team
2:46.77 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
998
Justin Campos
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:46.81 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
999
Hayden Stewart
15
SE
Panama City Swim Team
2:46.87 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
1000
Theodore Lau
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:46.90 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application