Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Baylor Stanton
16
GA
Gwinnett Aquatics
2:01.70 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
2
Ethan Ekk
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:04.81 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
3
Anthony Pineiro
16
FG
Eagle Aquatics
2:04.94 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
4
Vito Sgroi
15
FL
Sarasota Sharks
2:05.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
5
Colin Jacobs
15
FL
Sarasota Sharks
2:05.83 2/8/24
Southern Zone South Sectional
6
David Melnychuk
16
FL
Sarasota Sharks
2:06.03 2/8/24
Southern Zone South Sectional
7
Christian Wester
16
SE
Huntsville Swim Association
2:06.61 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
8
Ian Stutts
16
NC
Marlins of Raleigh
2:06.71 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
9
Chip Andrews
16
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:06.75 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
10
Boone Wilcox
15
KY
Lakeside Swim Team
2:07.07 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
11
Ben Liang
15
ST
Nitro Swim Team
2:07.50 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
12
Colt Chaires
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:08.94 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
13
Liam Carrington
15
FL
Bolles School Sharks
2:09.19 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
14
Joey Campagnola
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:09.24 2/8/24
Southern Zone South Sectional
15
Ian Foulk
15
FL
Bolles School Sharks
2:09.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
16
Harrison Short
16
NC
SwimMAC Carolina
2:09.84 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
17
Rex Biebel
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:09.89 2/8/24
Southern Zone South Sectional
18
Ethan Bathala
15
FL
Bolles School Sharks
2:11.15 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
19
Ewan Dalrymple
15
SC
Columbia Swimming
2:11.24 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
20
Dillon Spooner
16
FL
Indian River Aquatics
2:11.25 2/8/24
Southern Zone South Sectional
21
Rowan Cox
16
ST
Longhorn Aquatics
2:11.56 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
22
Elliott Darr
16
SE
Ensworth Aquatics
2:12.09 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
23
Bryce Labonte
16
FL
Fast Falcons
2:12.34 2/8/24
Southern Zone South Sectional
24
Cruz Eklund
16
ST
Longhorn Aquatics
2:12.35 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
25
Carter Wright
16
FL
Bolles School Sharks
2:12.67 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
26
Brady Bennett
16
ST
Texas Gold
2:13.07 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
27
Krish Jain
15
FL
Bolles School Sharks
2:13.25 2/8/24
Southern Zone South Sectional
28
Drew Carlson
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:13.36 4/19/24
PACK April Long Course 2024
29
Gideon Swan
16
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:13.67 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
30
George Groves
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:13.79 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
31
Cole Radnay
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:14.19 2/8/24
Southern Zone South Sectional
32
Chase Kendall
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:14.22 2/8/24
Southern Zone South Sectional
33
Mike Rice
15
NC
SwimMAC Carolina
2:14.70 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
34
Ronan Cornpropst
15
NC
Marlins of Raleigh
2:14.90 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
35
John Zhang
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:14.90 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
36
Jackson Debruin
16
FL
Sarasota Sharks
2:15.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
37
Rylan Sepulveda
16
FL
Bolles School Sharks
2:15.05 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
38
Christopher Jeong
15
FL
Gator Swim Club
2:15.09 2/8/24
Southern Zone South Sectional
39
Charlie Zuhoski
15
FL
Bolles School Sharks
2:15.33 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
40
Lucas Young
16
FG
Hurricane Aquatics
2:15.94 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
41
Hamilton Gates
15
FG
Flood Aquatics Swim Team
2:16.10 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
42
Austen Hays
15
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
2:16.33 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
43
Seth Hyde
16
FL
Fast Falcons
2:16.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
44
Daniel Ybarbo
16
ST
Nitro Swim Team
2:16.40 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
45
Ethan Hammontree
16
WT
City Of Midland Swim Team
2:16.47 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
46
Thomas Smith
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:16.55 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
47
Jacob Anderson
15
NC
Marlins of Raleigh
2:16.57 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
48
Landon Clark
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:16.60 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
49
Mat Esteves
16
FG
Gulliver Swim Club
2:16.64 2/8/24
Southern Zone South Sectional
50
Justin Shi
16
ST
Longhorn Aquatics
2:16.69 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
51
Conner Brinley
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:16.91 2/8/24
Southern Zone South Sectional
52
Jackson Irwin
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:16.97 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
53
Wyatt Ball
16
FL
Pipeline Swimming
2:16.97 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
54
Brayden Jones
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:16.98 4/13/24
TFA April Open 2024
55
Cannon Martenson
16
GA
Dynamo Swim Club
2:17.10 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
56
Tommy Sites
15
WT
City Of Midland Swim Team
2:17.14 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
57
Levi Skaistis
16
ST
Longhorn Aquatics
2:17.17 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
58
Jayden Phan
15
ST
Longhorn Aquatics
2:17.25 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
59
Logan Calhoun
16
GA
Dynamo Swim Club
2:17.27 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
60
Ethan Chen
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:17.38 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
61
Maddox Matyas
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:17.47 2/8/24
Southern Zone South Sectional
62
Collin Doan
15
FL
Tampa Y Swimming
2:17.56 2/8/24
Southern Zone South Sectional
63
Noah Jones
16
FL
Blue Wave Swimming
2:17.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
64
Kingsley Wickstrom
16
FL
Clearwater Aquatic Team
2:17.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
65
LOUIS Joos
16
FL
Bolles School Sharks
2:17.63 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
66
Meng Yeo
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:17.68 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
67
Nolan Schear
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:17.69 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
68
Aaron Yang
15
FL
Bolles School Sharks
2:17.70 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
69
Louis St. Petery
16
FL
Treasure Coast Swimming
2:17.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
70
Gip Crye
16
SE
Panama City Swim Team
2:17.93 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
71
Parker Efird
16
GU
Dads Club Swim Team
2:18.27 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
72
Juan Vallmitjana
15
FG
South Florida Aquatic Club
2:18.34 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
73
Jake Mowery
16
SE
Tennessee Aquatics
2:18.36 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
74
Alex Townsend
16
NC
Marlins of Raleigh
2:18.56 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
75
Tulio Figarola
15
MS
Sunkist Swim Team
2:18.60 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
76
Mathew Timm
16
ST
Nitro Swim Team
2:18.64 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
77
William Hager
16
NC
SwimMAC Carolina
2:18.80 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
78
Jack Neudecker
16
NC
Marlins of Raleigh
2:18.84 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
79
Antoine Destang
15
FL
Bolles School Sharks
2:18.84 2/8/24
Southern Zone South Sectional
80
Andy Kravchenko
16
FL
Bolles School Sharks
2:18.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
81
Julian Lozano
15
FG
Gulliver Swim Club
2:19.04 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
82
Ames Wu
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:19.10 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
83
Drew Watson
15
FL
Southwest Stars Swim Club
2:19.54 2/8/24
Southern Zone South Sectional
84
Jacoby Corn
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:19.61 2/8/24
Southern Zone South Sectional
85
Adan Carney
15
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
2:19.61 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
86
Vaughn Muir
15
NC
Enfinity Aquatic Club
2:19.70 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
87
Oliver Ford
16
NC
SwimMAC Carolina
2:19.71 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
88
Martin Montalvo
16
FL
Laker Swim
2:19.81 2/8/24
Southern Zone South Sectional
89
Dillon Brigman
15
FL
Bolles School Sharks
2:19.94 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
90
Tokugen Drake
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:19.96 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
91
Grey DeWalt
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:20.03 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
92
Paolo De Fabrique
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:20.29 2/8/24
Southern Zone South Sectional
93
Aidan Levine
16
FL
Tampa Bay Aquatics
2:20.34 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
94
Noah Bose
16
ST
Nitro Swim Team
2:20.37 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
95
Joshua Stewart
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:20.40 4/13/24
TFA April Open 2024
96
Benjamin Jaggers
15
ST
Great Hills Aquatics Rush
2:20.47 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
97
Jack McCrae
15
NC
SwimMAC Carolina
2:20.49 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
98
George Dovellos
15
FL
Bolles School Sharks
2:20.62 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
99
Liam Giles
15
NT
City of Plano Swimmers
2:20.70 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
100
Arthur Newton
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:20.92 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
101
Bobby Elder
16
NC
Raleigh Swimming Association
2:20.95 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
102
Peter Wendol
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:20.96 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
103
James Bravo
16
GU
Pearland Aquatics
2:20.99 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
104
Jacob Wajnberg
15
GA
Dynamo Swim Club
2:21.02 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
105
Evan Gluck
16
NT
Cor
2:21.04 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
106
Grant Castillon
16
LA
Nu Wave Swim Club
2:21.22 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
107
Dylan Hurtado
16
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
2:21.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
108
Brady Stangl
16
NT
Metroplex Aquatics
2:21.39 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
109
Riley Potter
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:21.42 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
110
Jaden Amores
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:21.44 2/8/24
Southern Zone South Sectional
111
Aaron Choi
15
NC
Marlins of Raleigh
2:21.68 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
112
Jaxon Lou
15
GA
Dynamo Swim Club
2:21.68 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
113
Lucas Ball
15
FL
Pipeline Swimming
2:21.70 2/8/24
Southern Zone South Sectional
114
Liam Lewis
16
ST
Waterloo Swimming
2:21.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
115
Jonathan Giddens
15
GA
Dynamo Swim Club
2:21.93 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
116
Parker Murphy
15
NC
SwimMAC Carolina
2:21.94 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
117
Kaleb James
16
NC
Marlins of Raleigh
2:21.97 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
118
Dylan Stewart
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:21.97 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
119
Chase Dai
16
NT
Cor
2:22.03 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
120
Ethan Pure
15
GA
Dynamo Swim Club
2:22.08 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
121
Collin Magnus
16
FL
Laker Swim
2:22.08 2/8/24
Southern Zone South Sectional
122
Landon Schemel
16
FL
Sarasota Sharks
2:22.11 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
123
Brendan Hunt
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:22.12 4/13/24
TFA April Open 2024
124
Aaron Gordon
15
FL
Cbs Islanders
2:22.13 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
125
Andy Serrano-Pena
16
FG
Eagle Aquatics
2:22.13 1/19/24
Piranhas January Invite
126
Selim Mahmoud
16
GU
Sharks Swim Club
2:22.13 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
127
Miles Roth
15
SE
Tennessee Aquatics
2:22.14 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
128
Kuba Shaw
16
SE
Tennessee Aquatics
2:22.21 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
129
Johnson Xiao
15
GA
Dynamo Swim Club
2:22.21 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
130
Stefano Mazzi
15
FL
Treasure Coast Swimming
2:22.24 2/8/24
Southern Zone South Sectional
131
Lucas Fernandez-Chung
15
FG
Metro Aquatic Club of Miami
2:22.24 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
132
Nohan Gomez
16
FG
Gulliver Swim Club
2:22.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
133
Maddax Harlan
15
FL
Sarasota Sharks
2:22.27 2/8/24
Southern Zone South Sectional
134
Gino Prabhu
15
NC
SwimMAC Carolina
2:22.31 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
135
Anderson Ranson
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:22.38 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
136
Jordan Matz
16
NC
Marlins of Raleigh
2:22.49 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
137
Alex Gonzalez
15
FL
Fast Falcons
2:22.59 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
138
Zachary Joiner
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:22.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
139
Bryce Spangler
16
NC
SwimMAC Carolina
2:22.68 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
140
Andrew Malaj
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:22.77 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
141
Ryan Vaughan
16
SE
Excel Aquatics
2:22.78 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
142
Riley Brownell
15
FL
Bolles School Sharks
2:22.80 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
143
Nate Caswell
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:22.86 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
144
Dylan Bezdek
15
GU
Pearland Aquatics
2:22.93 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
145
Harris Abernathy
16
NC
Enfinity Aquatic Club
2:22.99 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
146
Crosby Fenniman
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:23.06 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
147
Michael Choi
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:23.23 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
148
Josef Florek
15
FL
Gulf Coast Swim Team
2:23.24 2/8/24
Southern Zone South Sectional
149
Aiden Lee
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:23.27 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
150
Turner Mitten
16
FL
Sarasota Sharks
2:23.28 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
151
Austin Earle
16
FL
Sarasota Sharks
2:23.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
152
Aaron Willis
16
SC
Gamecock Aquatics
2:23.46 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
153
Nathan Kennedy
15
MS
Sunkist Swim Team
2:23.55 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
154
Clay Magyar
15
FL
Bolles School Sharks
2:23.61 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
155
Jacob Zhou
16
NC
SwimMAC Carolina
2:23.73 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
156
Ryder Racinelli
16
GA
Savannah Swim Team
2:23.86 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
157
Nathaniel Schmidt
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:23.87 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
158
Ian Disosway
16
FL
Fast Falcons
2:23.88 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
159
Owen Toole
15
GU
Blue Tide Aquatics
2:23.91 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
160
Jaden Kwok
15
GU
Aggie Swim Club
2:23.97 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
161
Christopher Chu
16
FL
Gator Swim Club
2:24.04 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
162
Levi Grim
15
NC
SwimMAC Carolina
2:24.08 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
163
Jack Chase
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
2:24.21 2/8/24
Southern Zone South Sectional
164
Garrett Peters
16
GA
Dynamo Swim Club
2:24.22 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
165
Giovanni Medina
16
FL
Gulf Coast Swim Team
2:24.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
166
Leo Frein
16
SE
Nashville Aquatic Club
2:24.48 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
167
Henry Carlisle
15
FL
South Lake Aquatic Club
2:24.60 2/8/24
Southern Zone South Sectional
168
Elliott Austin
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:24.65 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
169
Jake Macdonald
16
FL
Blue Dolfins
2:24.71 2/8/24
Southern Zone South Sectional
170
Morgan Carr
16
GU
Sharks Swim Club
2:24.82 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
171
Sully Smith
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:24.91 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
172
Isaiah Lewis
16
GA
Dynamo Swim Club
2:24.91 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
173
Adam Speedie
15
GU
Houston Hydra
2:24.91 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
174
Anatoli Monsalve
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:24.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
175
Giancarlo Zamora
16
GU
Sharks Swim Club
2:25.02 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
176
Jack Boyd
16
ST
Nitro Swim Team
2:25.03 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
177
Jake Sityar
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:25.21 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
178
Caleb Livesay
15
GU
Sharks Swim Club
2:25.26 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
179
Matthew Ritchie
16
FL
Bolles School Sharks
2:25.47 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
180
Kyle Goodwin
16
FL
Sarasota Sharks
2:25.48 2/8/24
Southern Zone South Sectional
181
Sebastian Guio
16
FL
Episcopal AmberJax
2:25.72 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
182
Will King
15
NC
SwimMAC Carolina
2:25.89 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
183
Chad Himes
16
FL
Episcopal AmberJax
2:25.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
184
Drew Hilsmier
15
SE
Wake Aquatics
2:26.02 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
185
Micah Tennison
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:26.02 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
186
Jonas Fleischer
16
GA
Dynamo Swim Club
2:26.17 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
187
Michael Morris
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:26.18 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
188
Elijah Ganio
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:26.34 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
189
John Wilcox
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:26.34 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
190
Kevin Luo
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:26.38 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
191
Christian Hammer
15
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:26.48 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
192
Christian Bowens
16
SE
Crimson Tide Aquatics
2:26.52 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
193
Julian Rusk
15
ST
Waterloo Swimming
2:26.56 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
194
Lee St. Petery
16
FL
Treasure Coast Swimming
2:26.60 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
195
Jack Sallee
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:26.63 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
196
Tyler Hebert
15
ST
Waterloo Swimming
2:26.74 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
197
Drew Shippey
15
NT
Dallas Mustangs
2:26.83 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
198
Boon Khunduang
15
FL
Pipeline Swimming
2:26.87 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
199
Asher Smith
15
FG
Flood Aquatics Swim Team
2:26.93 2/8/24
Southern Zone South Sectional
200
Zane Cherry
15
ST
Longhorn Aquatics
2:26.93 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
201
Dixon Hamilton
15
SE
Tennessee Aquatics
2:27.01 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
202
Alex Chung
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:27.03 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
203
Micah Mitchell
16
NC
Enfinity Aquatic Club
2:27.10 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
204
Hayden Tedhams
16
FL
Pine Island Aquatics
2:27.27 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
205
Albert Jiang
15
FL
Sarasota Sharks
2:27.33 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
206
Colton McBryde
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:27.34 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
207
Mason Shirley
15
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:27.37 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
208
Jack Culberson
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:27.44 4/19/24
PACK April Long Course 2024
209
Johann Palamattam
15
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:27.45 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
210
logan Martin
16
FL
Fast Falcons
2:27.57 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
211
Will Spendiff
16
FL
Loggerhead Aquatics
2:27.64 2/8/24
Southern Zone South Sectional
212
Brandon Gear
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:27.65 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
213
Luke LaBrose
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:27.69 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
214
Asher Maurice
15
GA
Dynamo Swim Club
2:27.73 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
215
Anh Nguyen
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:27.77 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
216
Michael Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:27.83 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
217
Josef Florek
15
FL
Gulf Coast Swim Team
2:27.91 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
218
Logan Chow
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:27.92 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
219
Joey Harrison
16
NC
Marlins of Raleigh
2:28.04 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
220
Jake Jones
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:28.08 1/19/24
Piranhas January Invite
221
Kolby Martin
15
GU
Aggie Swim Club
2:28.19 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
222
Miguel Cervantes
16
ST
Longhorn Aquatics
2:28.24 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
223
Brendon Braband
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:28.27 4/19/24
PACK April Long Course 2024
224
Ryan Lin
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:28.32 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
225
Adam Wang
15
FL
Bolles School Sharks
2:28.47 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
226
Henry Scott
15
NT
Cor
2:28.53 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
227
Blair Wootson
15
FL
Sarasota Sharks
2:28.65 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
228
Justin Chacon
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:28.67 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
229
Anthony Palumbo Jr
15
FG
Coral Springs Swim Club
2:28.80 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
230
Jayden Kieffer
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:28.83 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
231
Jack Rivera
16
ST
Longhorn Aquatics
2:28.95 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
232
Luke Heiman
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:29.00 4/19/24
PACK April Long Course 2024
233
Parker Hamilton
15
SC
City of Charleston Southern Ma
2:29.07 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
234
Dylan Schrock
16
ST
Longhorn Aquatics
2:29.10 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
235
Alejandro Escoto
15
FG
Gulliver Swim Club
2:29.11 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
236
Dylan Haver
16
GU
Sharks Swim Club
2:29.22 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
237
Jack Stowe
15
SE
Manchester Makos Swim Team
2:29.28 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
238
Kyle Fionte
15
GA
Dynamo Swim Club
2:29.31 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
239
Jackson Beck
16
NT
Metroplex Aquatics
2:29.31 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
240
Jonathan Lozano
16
FG
Plantation Swim Team
2:29.41 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
241
Jake Osucha
16
SE
Crimson Tide Aquatics
2:29.43 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
242
Jono Milicevic
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:29.75 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
243
Joseph Bria
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:29.79 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
244
Vane Stedman
16
GA
Dynamo Swim Club
2:29.83 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
245
Jack Bundy
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:29.84 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
246
Sebastian Illum
16
NT
Dallas Mustangs
2:29.86 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
247
Alfie Macasaet
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:29.89 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
248
Cole McIntosh
16
SE
Tennessee Aquatics
2:29.90 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
249
Auggie Kimmel
15
GU
Htx Swims
2:29.93 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
250
Augustus Friedel
15
NT
Cor
2:29.99 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
251
Ryan Lee
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:30.13 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
252
Krish Advani
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:30.17 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
253
Neal Pang
16
GU
Aggie Swim Club
2:30.33 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
254
Alexander Wong
16
ST
Nitro Swim Team
2:30.33 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
255
Kerry Nguyen
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:30.38 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
256
Carter Harmann
16
GU
Magnolia Aquatic Club
2:30.42 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
257
Hayden Mok
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:30.51 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
258
Nate Woolwine
16
NC
Sailfish Aquatics
2:30.59 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
259
Ryan Brown
15
SE
Excel Aquatics
2:30.71 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
260
Daniyal Eldridge
15
SC
City of Charleston Southern Ma
2:30.72 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
261
Bret Bezanilla
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:30.75 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
262
Holland Crenshaw
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:30.78 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
263
Michael Grenier
16
FG
Hurricane Aquatics
2:30.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
264
David De La Garza
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:31.07 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
265
Junhao Guan
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:31.17 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
266
Kenny Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:31.19 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
267
Cole Coleman
16
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:31.20 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
268
Thomas Sassen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:31.21 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
269
Wilson Marcum
15
FL
Academy Aquatic Club
2:31.23 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
270
Sidney Raditic Mehalso
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:31.23 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
271
Charlie Camplin
15
NC
Marlins of Raleigh
2:31.38 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
272
Tyler Farrens
16
ST
Longhorn Aquatics
2:31.41 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
273
Ricky Roman-Bocanegra
15
NT
City of Plano Swimmers
2:31.55 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
274
Hudson Villemain
16
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:31.61 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
275
Ian Given
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:31.65 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
276
Yassine Hussein
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:31.65 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
277
Hunter Haberman
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:31.66 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
278
William Pugh
15
SE
Coast Aquatics
2:31.71 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
279
Daniel Amirkan
15
NT
Metroplex Aquatics
2:31.87 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
280
Samuel Cook
15
FL
Bolles School Sharks
2:31.91 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
281
Hayden Nielsen
16
GU
Sharks Swim Club
2:31.98 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
282
Gavin Markle
15
NT
Metroplex Aquatics
2:31.99 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
283
Tarabay Tarabay
15
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:32.16 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
284
Cameron Darling
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:32.26 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
285
Maxwell Rand
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:32.28 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
286
Caleb Sager
16
GU
Life Time Houston Swim Team
2:32.33 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
287
Carter Zieminick
16
SE
Tennessee Aquatics
2:32.38 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
288
Maidar Gongor
16
FL
Bolles School Sharks
2:32.50 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
289
Elias Al-Ramahi
16
GU
Htx Swims
2:32.52 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
290
Cody Crawford
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:32.57 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
291
Brady Schermer
15
NC
Marlins of Raleigh
2:32.64 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
292
Johnathan Pearl
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:32.73 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
293
Gavin Chavira
15
SE
Ensworth Aquatics
2:32.76 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
294
Victor Cintron Rosario
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:32.88 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
295
Peter De Boer
16
FL
Bolles School Sharks
2:32.89 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
296
Aiden Chang
16
FL
Fast Falcons
2:32.91 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
297
Jake Walker
15
NC
Marlins of Raleigh
2:32.92 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
298
Bryce Debowsky
15
GA
Dynamo Swim Club
2:32.95 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
299
Lucas Paez
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:32.99 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
300
Dean Bezanilla
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:33.01 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
301
Heath Nowell
15
ST
Waterloo Swimming
2:33.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
302
David Stewart
16
ST
Tiger Shark of Texas
2:33.14 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
303
Reece Rodriguez
16
GU
Life Time Houston Swim Team
2:33.14 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
304
Trevor Novak
16
NT
City of Plano Swimmers
2:33.20 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
305
Justin Fields
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:33.25 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
306
Garrett Beeler
16
SE
Tennessee Aquatics
2:33.27 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
307
Ian Velazquez
16
FL
Sarasota Sharks
2:33.33 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
308
Asher Johnson
16
SE
McCallie / Gps Aquatics
2:33.33 2/11/24
NAC Long Course Invitation
309
Luke Bruno
16
GU
Power for Life
2:33.40 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
310
Andrew Zimmerman
16
GA
Low Country Aquatic Club
2:33.44 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
311
Colton Allen
16
NC
Marlins of Raleigh
2:33.48 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
312
Cameron Sustala
16
GU
Sharks Swim Club
2:33.54 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
313
Grady Clark
15
SE
Huntsville Swim Association
2:33.74 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
314
William Goldmon
15
SE
Huntsville Swim Association
2:34.04 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
315
Chase Gluck
16
NT
Cor
2:34.05 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
316
Harrison Lee
16
GA
Dynamo Swim Club
2:34.13 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
317
Graham Chang
15
GA
Dynamo Swim Club
2:34.22 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
318
Parker Stever
15
FL
Fast Falcons
2:34.22 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
319
Connor Schwarzkopf
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:34.31 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
320
Everett Baurle
16
SE
Excel Aquatics
2:34.43 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
321
Solomon Osborne
15
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:34.62 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
322
Peter Kim
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:34.62 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
323
Tyler Gosart
16
NC
Sailfish Aquatics
2:34.63 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
324
Alexander Nichols
16
FG
TS Aquatics
2:34.68 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
325
Nathan Seiders
16
NT
Metroplex Aquatics
2:34.83 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
326
Gabe Hardy
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:34.88 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
327
Cole Faerber
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:35.02 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
328
Hayden Sennett
15
NT
Select Team of Aquatic Racers
2:35.17 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
329
Jeremiah Paiz
15
FG
Plantation Swim Team
2:35.21 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
330
Phillip Samchuk
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:35.23 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
331
Mason Nash
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:35.26 4/19/24
PACK April Long Course 2024
332
Cameron Stearns
16
GA
Dynamo Swim Club
2:35.27 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
333
Arthur Solopenkov
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:35.42 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
334
Alex Zendegui
15
FL
Tampa Elite Aquatics
2:35.51 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
335
Noah Rogers
15
FL
Bolles School Sharks
2:35.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
336
Elliott Angkriwan
15
FL
Bolles School Sharks
2:35.53 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
337
Landon Fike
16
NT
Dallas Mustangs
2:35.54 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
338
Milan Mehra
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:35.54 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
339
Morgan Calk
15
ST
Unattached
2:35.60 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
340
Kyle Nguyen
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:35.62 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
341
Jackson Brasfield
15
SE
Excel Aquatics
2:35.73 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
342
Daniel Happy
15
SE
Middle Tennessee Swim Club
2:35.78 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
343
Riley Pewitt
16
NT
Cor
2:35.83 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
344
Adrian Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:35.84 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
345
Tyler Thurman
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:35.89 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
346
Fraser Scott
15
SE
Excel Aquatics
2:35.91 1/5/24
2024 Comfort Suites CAT LC Win
347
Lucas Casey
15
FL
T2 Aquatics
2:36.09 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
348
Riley Davis
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
2:36.33 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
349
Caio Pierami
15
FL
South Lake Aquatic Club
2:36.34 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
350
William Tantillo
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:36.45 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
351
Landon Brown
15
GU
Eagle Swimming Association
2:36.45 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
352
Luke McVeigh
16
SE
Anniston Barracudas Swim Team
2:36.50 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
353
Leo Hauser
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:36.55 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
354
Michael Tobin
15
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:36.72 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
355
Grayson Ruppert
15
GU
Power for Life
2:36.77 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
356
Max Georgiev
16
FG
TS Aquatics
2:36.96 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
357
Dylan Nguyen
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:37.02 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
358
Ian Swanson
15
GA
Dynamo Swim Club
2:37.11 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
359
Akshat Pandey
16
NT
Prosper Aquatic Club
2:37.13 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
360
Everhart Fergus
16
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:37.30 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
361
Reid Stephenson
16
SE
Birmingham Swim League
2:37.37 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
362
Evan Sevast
16
NC
Brunswick Aquatic Club
2:37.45 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
363
Eli Little
16
FL
Wahoos of Jacksonville
2:37.55 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
364
Michael Wang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.57 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
365
William Loeffel
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:37.61 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
366
Aaron Schmid
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:37.83 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
367
Adrian Olmedo Quinones
15
ST
Nitro Swim Team
2:37.92 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
368
Grant Evans
15
GU
Inspire Swimming
2:37.95 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
369
Lucas Hassell
15
ST
Nitro Swim Team
2:38.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
370
Josh Lowenstein
15
FL
Rocket Swimming
2:38.12 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
371
Ben Fanjul
15
FG
Hurricane Aquatics
2:38.16 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
372
William Burton
15
GU
Blue Tide Aquatics
2:38.17 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
373
Jack Keller
15
NT
Metroplex Aquatics
2:38.30 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
374
Vincent Pham
15
GU
Pearland Aquatics
2:38.55 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
375
Carter Dumont
15
FL
T2 Aquatics
2:38.81 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
376
Jedrek Echevarria
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:38.88 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
377
Alexzander Morales
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:39.13 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
378
Yaroslav Kutepov
15
FG
Hammerhead Aquatics
2:39.16 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
379
Xavier Phlegm
16
GU
Houston Hydra
2:39.21 4/19/24
PACK April Long Course 2024
380
Stephan Sol
15
GA
Dynamo Swim Club
2:39.26 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
381
Steven Eldridge
16
NC
SwimMAC Carolina
2:39.32 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
382
Alexander Gilson
15
GU
Power for Life
2:39.41 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
383
Dean Schwebach
15
NT
Arlington ISD Aquatic Club
2:39.44 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
384
Derek Johnson
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:39.44 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
385
Conner Florea
15
ST
Tiger Shark of Texas
2:39.61 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
386
Grey Duncan
15
NC
Marlins of Raleigh
2:39.67 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
387
Karol Shaw
15
SE
Tennessee Aquatics
2:39.77 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
388
Blake Denton
15
NC
Rocky Mount Family YMCA Racers
2:39.79 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
389
Rigs Helmedag
15
NC
Marlins of Raleigh
2:39.82 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
390
Asher Lin
16
GU
Power for Life
2:39.86 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
391
Josh Decena
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:39.87 4/19/24
PACK April Long Course 2024
392
Michael Garr
16
FL
Riptide Aquatics
2:39.95 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
393
David Li
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.04 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
394
Jack Rimmele
15
NC
Marlins of Raleigh
2:40.44 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
395
Christian Currie
15
GU
Escalate Aquatic Team
2:40.45 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
396
Thomas Perez
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.48 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
397
Andres Cruz
16
GU
Lighthouse Aquatics
2:40.55 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
398
Dylan Xiao
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.68 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
399
Sebastian Pacheco
15
FL
Sarasota Sharks
2:40.72 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
400
Gavin Golson
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:40.94 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
401
Wyatt Terrell
15
ST
Texas Gold
2:40.99 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
402
Joshua Armstrong
15
NC
Marlins of Raleigh
2:41.12 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
403
Ethan Woodward
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:41.19 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
404
William Benedict
16
SE
Tennessee Aquatics
2:41.20 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
405
Adam Timm
15
GU
Texas Elite Swim Team
2:41.52 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
406
Joshua Menezes
15
FG
South Florida Aquatic Club
2:41.69 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
407
Haden Smith
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:41.70 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
408
Timothy Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:41.71 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
409
Garrison Mosley
16
NT
Metroplex Aquatics
2:41.76 4/12/24
Best of Both Worlds
410
Ronald Sturgis
15
SE
Panama City Swim Team
2:42.00 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
411
Joshua Jones
16
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:42.00 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
412
Nickolay Samoylov
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:42.25 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
413
Cameron Conley
16
SE
Excel Aquatics
2:42.58 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
414
Matias Gold
16
FG
TS Aquatics
2:42.80 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
415
Edwin Gao
15
GU
Pearland Aquatics
2:42.85 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
416
Jude Crookston
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:42.88 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
417
Christian Dinh
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:42.94 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
418
Ivan Leija
15
ST
Brownsville Aquatics
2:42.95 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
419
Truett Borel
15
ST
Waterloo Swimming
2:43.13 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
420
Alex Zheng
16
NT
Tyler Rose Aquatic Club
2:43.40 4/12/24
Best of Both Worlds
421
Benji Liu
16
GU
Aggie Swim Club
2:43.50 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
422
Noah Ortiz
15
GU
Pearland Aquatics
2:43.65 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
423
Killian Raleigh
16
FL
South Lake Aquatic Club
2:43.77 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
424
Stefano Fiocca
15
GU
Sharks Swim Club
2:43.97 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
425
Matthew Bahniuk
16
FG
Gulliver Swim Club
2:44.01 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
426
Felix Shen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:44.14 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
427
Luis Diaz
16
FG
Speed World Swimming
2:44.16 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
428
Aleksandar Mikic
16
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:44.45 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
429
Brendan Kun
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:44.48 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
430
Tarun Rajendran
15
GU
Tomball Area Swim Club
2:44.55 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
431
Ayden Johnson
15
NC
Carolina Aquatic Team
2:44.59 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
432
Andres El Khaouli
16
FG
Performance Aquatics Swim Club
2:44.61 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
433
Gavin Maish
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:44.65 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
434
Nathan Hedlund
16
GU
Swim Streamline at Northampton
2:45.15 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
435
Kayden Haxton
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:45.18 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
436
Charles Shoemaker
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:45.34 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
437
Charlie Arning
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:45.61 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
438
Nico Lugo
15
FG
Pine Crest Swim Team
2:45.72 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
439
Adrian Yang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:45.77 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
440
Luis Garate
16
FL
Kissimmee Swim Association
2:46.32 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
441
Caleb McKee
15
NT
Fit N Wise Swim Team
2:46.34 4/12/24
2024 OK BAC Oklahoma Sprint Festival
442
Zach Maiorana
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:46.62 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
443
Louis Zheng
15
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:46.63 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
444
Sam Rivera
16
GU
Texas Elite Swim Team
2:46.77 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
445
Justin Campos
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:46.81 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
446
Hayden Stewart
15
SE
Panama City Swim Team
2:46.87 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
447
Theodore Lau
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:46.90 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
448
Zion Buckner
15
GU
Eagle Swimming Association
2:47.11 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
449
Gabriel Miller
16
FL
T2 Aquatics
2:47.19 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
450
Franky Ou
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:47.23 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
451
Ethan Michel
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:47.50 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
452
Zayden Bach
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:47.75 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
453
Parrie Charoenrattanaruk
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:47.75 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
454
Madden Marez
16
SE
Coast Aquatics
2:48.04 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
455
Cade Respess
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:48.06 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
456
Youssef Abou El Azm
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:48.06 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
457
Asher Johnson
15
GU
Htx Swims
2:48.12 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
458
Jack Lawrence
16
GA
Dynamo Swim Club
2:48.30 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
459
Matt Harvey
15
FL
Bolles School Sharks
2:48.43 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
460
Cristopher Cabrero-Ruiz
15
FG
Gulliver Swim Club
2:48.54 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
461
Wesley McIntyre
15
ST
Unattached
2:48.55 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
462
Ari Franklin
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:48.55 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
463
Jackson Lewis
15
GU
Sharks Swim Club
2:48.66 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
464
Brendan Trittipo
15
GU
Swim Ohana
2:49.08 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
465
Stephen Keena
15
NC
Brunswick Aquatic Club
2:49.22 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
466
Mikel Kokas
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:49.33 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
467
Daniel Supelano
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:49.80 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
468
Miguel Moreira
15
FG
TS Aquatics
2:49.98 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
469
Cole Walker
15
SE
Memphis Tiger Swimming
2:50.15 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
470
Daniel Reynolds
16
NC
Marlins of Raleigh
2:50.18 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
471
Sebastian Sanchez
15
FG
Hammerhead Aquatics
2:50.35 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
472
Lucas Franchak
16
FG
Hurricane Aquatics
2:50.80 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
473
Luke Buchanan
15
GU
Pearland Aquatics
2:50.89 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
474
Andy Shi
16
GU
Pearland Aquatics
2:51.38 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
475
Bryce Henderson
15
NC
Goldsboro YMCA Sharks
2:51.59 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
476
Esteban Espinosa-Agrait
15
GU
The Woodlands Swim Team
2:51.66 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
477
Uday VijayakumarNirmala
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:51.70 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
478
Luke Everleth
15
SE
Mountain Valley Aquatics
2:52.10 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
479
Aaron Dunnigan
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:52.38 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
480
Tuke Laiming
16
ST
Waterloo Swimming
2:52.63 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
481
Parker Mayers
15
GU
Houston Hydra
2:53.57 4/19/24
PACK April Long Course 2024
482
Connor Newton
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:53.59 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
483
Saeed Azuara
15
GU
Power for Life
2:53.75 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
484
Tristan Tsang
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:53.95 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
485
Arush Sunkavally
15
GU
The Woodlands Swim Team
2:53.97 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
486
Logan Clay
15
SE
Memphis Tiger Swimming
2:53.99 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
487
Arjun Kumar
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:54.30 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
488
Jayden Stilley
15
ST
Tiger Shark of Texas
2:54.45 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
489
Damien Bell
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
2:54.80 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
490
Luca Fernandez
15
FG
Eagle Aquatics
2:54.98 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
491
Eli Pepito
15
FL
Nocatee Bluetide Swim Team
2:55.51 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
492
Robert Dasilva
15
SC
Anderson Area YMCA Makos
2:55.61 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
493
Caden Garrison
15
GU
Sharks Swim Club
2:55.80 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
494
Wilson Lemke
16
SE
Marshall County Swim Club
2:55.87 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
495
Sebastian Illueca
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:55.96 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
496
Christian Nichols
15
FG
TS Aquatics
2:56.48 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
497
Sean Goodman
16
ST
Nitro Swim Team
2:56.80 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
498
Carlos Jimenez
15
GU
Aggie Swim Club
2:57.60 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
499
Aidan Fenton
16
ST
Tiger Shark of Texas
2:57.66 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
500
Brayden Reed
16
GU
Aggie Swim Club
2:57.69 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
501
Michael Crane
16
SE
Panama City Swim Team
2:57.95 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
502
Daniel Roberts
16
GU
The Woodlands Swim Team
2:58.49 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
503
Jake Brent
16
GU
Aggie Swim Club
2:58.69 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
504
Jude Basurto
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:59.31 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
505
Cole Anderson
15
SE
Excel Aquatics
2:59.36 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
506
Roman Boswell
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:59.69 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
507
Aayan Patel
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:00.73 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
508
Connor Glass
16
WV
Club Mountaineer Aquatics
3:03.08 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
509
Kazuki Wells
15
GA
Dynamo Swim Club
3:03.74 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
510
Aiden Felts
15
GU
Aggie Swim Club
3:04.70 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
511
Nolan Weisbruch
15
SE
Coast Aquatics
3:05.33 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
512
EVAN Chavez
15
ST
Platinum Aquatics
3:05.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
513
Tyler Fitzjarrell
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:05.73 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
514
Jacob Freeman
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:06.68 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
515
Mengle Tong
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:06.76 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
516
Caleb Tort-Negron
16
ST
Tiger Shark of Texas
3:06.95 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
517
Adrian Hernandez
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:08.37 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
518
Carlos Ursua-Sanchez
16
GU
The Woodlands Swim Team
3:09.55 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
519
Seth Grayson
15
GU
Power for Life
3:09.94 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
520
Javi Perez
15
NC
Mecklenburg Swim Association
3:14.98 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
521
Ryan Nguyen
15
GU
Power for Life
3:17.54 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
522
Ethan Hughes
15
SE
Huntsville Swim Association
3:18.67 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
523
Miro Ghoorchian
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:18.94 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
524
Fernando Camarena
16
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:19.45 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
525
Austin Song
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:21.96 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
526
Kit Newburn
15
SE
Ensworth Aquatics
3:25.29 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
527
Noah Brumbaugh
16
NC
Sailfish Aquatics
3:25.43 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
528
Jonas Rela
15
ST
Tiger Shark of Texas
3:29.05 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
529
Landon Symasek
15
SE
Lakeshore Foundation
3:29.49 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
530
Christopher Lupo
16
NC
New South Swimming
3:40.23 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
531
Logan Montero
15
SC
Fins Swim Team
4:10.24 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application