Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Summer McIntosh
17
FL
Sarasota Sharks
2:27.23 2/8/24
Southern Zone South Sectional
2
Danica Aten
15
FL
Sarasota Sharks
2:29.75 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
3
Emily Santos
18
FL
Montverde Aquatic Club
2:31.07 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
4
Avery Collins
17
NT
Lakeside Aquatic Club
2:33.47 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
5
Agatha Amaral
16
FL
Blue Dolfins
2:33.66 12/7/23
2023 BRA CAMPEONATO BRASILEIRO JUVENIL DE VERO
6
Gracie Weyant
18
FL
Sarasota Sharks
2:33.71 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
7
Grace Hunt
16
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
2:33.86 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
8
Ella Smoker
18
GU
The Woodlands Swim Team
2:33.89 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
9
Elle Scott
16
NC
SwimMAC Carolina
2:34.23 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
10
Sofia Plaza
18
NC
SwimMAC Carolina
2:34.56 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
11
Avery Klamfoth
16
NC
SwimMAC Carolina
2:34.66 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
12
Karina Plaza
13
NC
SwimMAC Carolina
2:35.01 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
13
Eliza Wallace
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:35.11 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
14
Kayda Geyer
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:35.56 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
15
Caroline Largen
16
NC
SwimMAC Carolina
2:35.79 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
16
Annie Shall
14
NC
SwimMAC Carolina
2:35.84 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
17
Caroline Largen
17
NC
SwimMAC Carolina
2:36.12 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
18
Aliana Marakovic
17
ST
Nitro Swim Team
2:37.28 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
19
Olivia Stewart
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:37.63 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
20
Madyson Hartway
16
FL
Sarasota Sharks
2:37.90 4/10/24
2024 CAN Speedo Canadian Swimming Open
21
Ellie Druhan
15
NC
SwimMAC Carolina
2:38.15 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
22
Karina Kanary
18
ST
Nitro Swim Team
2:38.18 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
23
Anna Winter
18
SE
Wake Aquatics
2:38.53 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
24
Lyla Richards
18
GA
Dynamo Swim Club
2:38.57 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
25
Aidyn Reese
15
FL
Laker Swim
2:38.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
26
Carolina Daher
17
FL
Laker Swim
2:39.01 2/8/24
Southern Zone South Sectional
27
Addison Reese
18
FL
Laker Swim
2:39.03 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
28
Ava Ippoliti
18
ST
Longhorn Aquatics
2:39.74 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
29
Ellen Garritson
17
NT
Lakeside Aquatic Club
2:39.98 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
30
Meagan Davis
18
GA
Marietta Marlins, Inc
2:40.05 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
31
Riley Leach
16
FL
Sarasota Sharks
2:40.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
32
Reese Cole
18
GU
South Shore Sails
2:40.37 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
33
Hannah O'Leary
18
GU
Texas A&M University
2:40.38 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
34
Abby Druhan
18
NC
SwimMAC Carolina
2:40.41 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
35
Lillie Sczech
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:40.61 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
36
Anna Nishizaki
18
NT
Metroplex Aquatics
2:40.70 12/9/23
2023 LC Time Trial Dec Extrava
37
Ellis McGraw
16
SE
Huntsville Swim Association
2:40.72 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
38
Marley Barnard
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.73 12/10/23
2023 West Long Course Time Tri
39
Ruby Broadfoot
16
FL
Sarasota Sharks
2:40.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
40
Danika Varda
18
FL
Sarasota Sharks
2:41.03 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
41
Kenzie Kim
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:41.22 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
42
Zoe Gruber
15
FL
Sarasota Sharks
2:41.25 2/8/24
Southern Zone South Sectional
43
June Delmar
14
NC
SwimMAC Carolina
2:41.25 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
44
Blythe Holloway
18
NC
Raleigh Swimming Association
2:41.62 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
45
Audrey Deras
16
NC
Marlins of Raleigh
2:41.72 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
46
SOPHIA Joos
17
FL
Bolles School Sharks
2:42.00 2/8/24
Southern Zone South Sectional
47
Sawyer Carlson
15
NC
SwimMAC Carolina
2:42.23 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
48
Aly Bozzuto
17
FG
Flood Aquatics Swim Team
2:42.29 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
49
Lilla Bognar
17
SC
Team Greenville
2:42.39 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
50
Livi Roberts
15
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:42.98 12/10/23
2023 West Long Course Time Tri
51
KC Braeger
16
KY
Lakeside Swim Team
2:43.66 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
52
Grace Tuchi
17
NC
SwimMAC Carolina
2:43.85 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
53
Paige Thome
17
NC
SwimMAC Carolina
2:43.99 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
54
Simone Kabbara
18
GU
Cypress Fairbanks Swim Club
2:44.03 11/19/23
2023 LC Time Trial Nov Extrava
55
Catherine Dieffenthaller
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:44.18 2/8/24
Southern Zone South Sectional
56
Olivia Parks
15
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
2:44.19 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
57
Isabella Cardenas
17
FL
Sarasota Sharks
2:44.33 2/8/24
Southern Zone South Sectional
58
Victoria Edgar
15
FL
Bolles School Sharks
2:44.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
59
Brooke Jorgenson
15
FL
Bolles School Sharks
2:44.68 2/8/24
Southern Zone South Sectional
60
Avery Vassil
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:44.68 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
61
Sydney Hardy
13
FL
Sarasota Sharks
2:44.73 2/8/24
Southern Zone South Sectional
62
Maddy Russell
18
FL
Bolles School Sharks
2:44.85 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
63
Bryce Winzenread
15
SE
Excel Aquatics
2:44.90 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
64
Hollace Stokes
17
FL
Laker Swim
2:45.44 2/8/24
Southern Zone South Sectional
65
Georgia Kahler
18
KY
Lakeside Swim Team
2:45.53 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
66
Grace Pereira
15
NC
Raleigh Swimming Association
2:45.66 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
67
Shannyn Lambert
17
GA
Chattahoochee Gold Swim Club
2:45.86 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
68
Bailey O'Regan
18
FL
Sarasota Sharks
2:45.91 2/8/24
Southern Zone South Sectional
69
Macie McCarter
16
NC
SwimMAC Carolina
2:45.95 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
70
Kathryn Kern
16
NC
SwimMAC Carolina
2:45.97 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
71
Ella Gotham
15
FL
Bolles School Sharks
2:46.10 2/8/24
Southern Zone South Sectional
72
Maria Champion
15
NC
SwimMAC Carolina
2:46.14 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
73
Lilly Allison
15
ST
Longhorn Aquatics
2:46.29 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
74
Ivanka Bukele
17
FL
Montverde Aquatic Club
2:46.38 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
75
Annabelle Macadams
17
FL
Planet Swim Aquatics
2:46.39 2/8/24
Southern Zone South Sectional
76
Neriah Giedrys
17
FL
Bolles School Sharks
2:46.64 2/8/24
Southern Zone South Sectional
77
Reese Benton
17
GA
Dynamo Swim Club
2:47.02 2/29/24
2024 GA DYNA LCM Time Trial
78
Savannah Branon
17
FL
Bolles School Sharks
2:47.29 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
79
Marin Schelble
16
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:47.35 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
80
Kaidy Stout
15
NC
Enfinity Aquatic Club
2:47.37 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
81
Elise Nguyen
15
ST
Nitro Swim Team
2:47.49 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
82
Brooklyn Poole
14
GU
Aggie Swim Club
2:47.50 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
83
Josephine Ferrari
15
NC
SwimMAC Carolina
2:47.56 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
84
Ivy Monk
17
NC
SwimMAC Carolina
2:47.68 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
85
Marley Pellegrin
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:47.68 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
86
Danka Ndubuisi
18
SC
Columbia Swimming
2:47.72 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
87
Campbell Chase
18
NT
Cor
2:47.81 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
88
Grace Marsaa
16
SC
City of Charleston Southern Ma
2:47.89 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
89
Emma Hackett
14
SE
Tennessee Aquatics
2:48.00 2/11/24
NAC Long Course Invitation
90
Nell Cagle
18
SC
South Carolina Swim Club
2:48.01 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
91
Sara Miller
15
FG
Pine Crest Swim Team
2:48.33 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
92
Isabel Wolk
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:48.46 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
93
Kathleen Kielbus
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:48.54 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
94
Addison Bitel
16
FL
Laker Swim
2:48.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
95
Lydia Wagner
13
FG
Lake Lytal Lightning
2:48.72 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
96
Emma Bibza
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:48.76 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
97
Makenzie Stewart
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:48.93 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
98
Amelia Harper
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:48.99 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
99
Lexi Alexander
16
NC
Granite Falls Makos
2:49.06 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
100
Cadence Johnson
14
GU
Houston Bridge Bats
2:49.26 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
101
Abbie Sargent
17
FG
Florida Keys Swim Club
2:49.40 2/8/24
Southern Zone South Sectional
102
Reese Messal
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:49.53 2/8/24
Southern Zone South Sectional
103
Carmen Bunt
16
FL
Sarasota Sharks
2:49.57 2/8/24
Southern Zone South Sectional
104
Isabel Viera
15
FG
Metro Aquatic Club of Miami
2:49.64 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
105
Reena Desireddi
13
ST
Longhorn Aquatics
2:49.70 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
106
Allison Henschel
16
SE
Ensworth Aquatics
2:49.83 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
107
Katelyn Cromar
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:49.83 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
108
Reese Vetor
15
FL
T2 Aquatics
2:50.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
109
Grace McCarthy
15
NC
SwimMAC Carolina
2:50.26 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
110
Ava Pell
13
FL
Bolles School Sharks
2:50.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
111
Gabriella Marim
15
FL
Bolles School Sharks
2:50.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
112
Annabel Townsend
14
NC
Marlins of Raleigh
2:50.45 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
113
Gabriella Gonzalez
17
FL
Sarasota Sharks
2:50.48 2/8/24
Southern Zone South Sectional
114
Abby Hite
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:50.82 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
115
Kylie Elrod
15
FL
Bolles School Sharks
2:50.84 2/8/24
Southern Zone South Sectional
116
Emily Connors
15
NC
SwimMAC Carolina
2:50.86 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
117
Kiera Rampersad
17
FG
Eagle Aquatics
2:50.90 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
118
Taylor Hall
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:50.90 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
119
Ryland Zuniga
18
FL
Planet Swim Aquatics
2:51.03 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
120
Jessica Robie
16
FL
Sarasota Sharks
2:51.40 2/8/24
Southern Zone South Sectional
121
Salem Bahr
13
SE
Ensworth Aquatics
2:51.52 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
122
Katelyn Lickfold
16
NC
Raleigh Swimming Association
2:51.59 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
123
Carolyn Wolking
17
FL
Gator Swim Club
2:51.61 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
124
Joelle Felt
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:51.69 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
125
Mckennah Greer
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:51.70 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
126
Grace Boyce
16
SC
Columbia Swimming
2:51.71 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
127
Sophia Malkowicz
13
FL
Sarasota Sharks
2:51.71 2/8/24
Southern Zone South Sectional
128
Madelyn Bussom
15
FL
Treasure Coast Aquatics
2:51.72 2/8/24
Southern Zone South Sectional
129
Paige Eskra
17
FG
Gulliver Swim Club
2:51.81 2/8/24
Southern Zone South Sectional
130
Jayne Steier
14
NC
SwimMAC Carolina
2:51.84 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
131
Emily Ford
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:51.93 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
132
Shehani Venturi
17
FL
Bolles School Sharks
2:51.94 9/4/23
2023 Junior World Champs
133
Grace Burton
17
SE
Ensworth Aquatics
2:51.97 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
134
Sydney Player
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:51.98 2/8/24
Southern Zone South Sectional
135
Ivanka Bukele
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:52.02 2/8/24
Southern Zone South Sectional
136
Mackenzie MacLean
17
FL
Sarasota Sharks
2:52.09 2/8/24
Southern Zone South Sectional
137
Juli Cavalcanti
13
GU
Swim Streamline at Northampton
2:52.10 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
138
Haley Ware
13
NT
Texas Ford Aquatics
2:52.20 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
139
Emma Taylor
13
GU
Conroe Area Team Swimmers
2:52.23 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
140
Jessica Wang
16
SE
Nashville Aquatic Club
2:52.25 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
141
Elyse Wood
17
FG
Eagle Aquatics
2:52.31 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
142
Emma Han
15
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:52.51 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
143
Ella Freeman
17
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:52.54 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
144
Molli Back
15
SE
Ensworth Aquatics
2:52.55 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
145
Sydney Cronin
16
FG
Swim Fort Lauderdale
2:52.67 2/8/24
Southern Zone South Sectional
146
Brooklyn Poole
15
GU
Aggie Swim Club
2:52.71 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
147
Hannah-claire Jowers
17
GA
Gwinnett Aquatics
2:52.72 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
148
Ellie Porter
18
SC
Carolina Aquatics Swim Club
2:52.79 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
149
Mariann Catalasan
17
FG
South Florida Aquatic Club
2:52.93 2/8/24
Southern Zone South Sectional
150
Erin Maddan
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:52.98 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
151
Kate Baranova
17
FL
The Berkeley Barracudas
2:53.07 2/8/24
Southern Zone South Sectional
152
Naiyla Di Sarno
14
FG
YMCA of South Florida
2:53.13 2/8/24
Southern Zone South Sectional
153
Hailey Weigand
18
NC
Waves of Wilmington Swim Team
2:53.16 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
154
Charlize Tran
18
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:53.22 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
155
Cyrah Robinson
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:53.27 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
156
Paige Corbin
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:53.36 4/19/24
PACK April Long Course 2024
157
Zoey Dam
14
FG
Jupiter Dragons Swim Team
2:53.44 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
158
Allie Donkar
17
GA
Dynamo Swim Club
2:53.47 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
159
Kk LeBlanc
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:53.55 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
160
Georgia Berberian
14
NC
SwimMAC Carolina
2:53.59 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
161
Jenna Nave
17
SE
Tennessee Aquatics
2:53.70 2/11/24
NAC Long Course Invitation
162
Aley Williams
17
NC
Brunswick Aquatic Club
2:53.75 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
163
Mallory Baker
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:53.81 2/8/24
Southern Zone South Sectional
164
Avishi Sinha
16
NT
Metroplex Aquatics
2:54.15 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
165
Stella Estipona
15
ST
Nitro Swim Team
2:54.21 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
166
Brooks Sipes
16
MS
Shock Wave Aquatic Team
2:54.38 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
167
Peyton James
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:54.54 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
168
Monica Ianeva
16
GU
The Woodlands Swim Team
2:54.79 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
169
Macy Harper
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:54.82 3/10/24
2024 GA Southeastern Meet Of Champions
170
Giovanna Musiello
17
FG
Eagle Aquatics
2:54.87 1/19/24
Piranhas January Invite
171
Daisy Collins
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:54.87 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
172
Sophie Nichols
15
FL
Florida Elite Swimming
2:54.90 2/8/24
Southern Zone South Sectional
173
Campbell Hardin
16
SE
Ensworth Aquatics
2:54.92 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
174
Campbell Baumgartner
17
NC
SwimMAC Carolina
2:54.94 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
175
Evie Carnathan
13
FL
Racers Swim Club
2:54.96 2/8/24
Southern Zone South Sectional
176
Lily Glasgow
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:54.99 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
177
Madison Javier
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:55.09 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
178
Grace Higdon
15
FL
Bolles School Sharks
2:55.13 2/8/24
Southern Zone South Sectional
179
Zoee Fulton
14
FL
Hydro4 Swimming
2:55.19 2/8/24
Southern Zone South Sectional
180
Savannah Branon
16
FL
Bolles School Sharks
2:55.29 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
181
Alex Stevens
17
FL
Fast Falcons
2:55.32 2/8/24
Southern Zone South Sectional
182
Ellie Krause
14
FL
Sarasota Sharks
2:55.33 2/8/24
Southern Zone South Sectional
183
Logan Leckner
17
NC
SwimMAC Carolina
2:55.38 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
184
Alexis Mesina
16
GU
Tomball Area Swim Club
2:55.40 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
185
Sky Jones
16
SC
City of Charleston Southern Ma
2:55.41 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
186
Lucy Berry
13
ST
Longhorn Aquatics
2:55.53 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
187
Annabelle Martin
15
NC
Raleigh Swimming Association
2:55.59 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
188
Eden Jennings
16
FL
Academy Aquatic Club
2:55.68 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
189
Layla Bleakley
14
FG
North Palm Beach Swim Club
2:55.74 2/8/24
Southern Zone South Sectional
190
Alex Mackowiak
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:55.79 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
191
Maddie Polk
16
FL
Pipeline Swimming
2:55.86 2/8/24
Southern Zone South Sectional
192
Ashley Xu
14
NC
SwimMAC Carolina
2:55.87 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
193
Karolina Tilky
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:56.02 2/8/24
Southern Zone South Sectional
194
Athena Nikolakopoulos
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:56.07 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
195
McKenna Smith
16
FL
The Berkeley Barracudas
2:56.08 2/8/24
Southern Zone South Sectional
196
Molly Polk
14
FL
Pipeline Swimming
2:56.10 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
197
Regan Olson
15
GU
Power for Life
2:56.25 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
198
Cara Dyo
14
GU
Escalate Aquatic Team
2:56.30 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
199
Sadie Minich
16
FL
Tampa Elite Aquatics
2:56.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
200
Megan Speidel
14
FL
Southwest Stars Swim Club
2:56.38 2/8/24
Southern Zone South Sectional
201
Reese Rosenthal
17
FG
Gulliver Swim Club
2:56.39 2/8/24
Southern Zone South Sectional
202
Jenny Baumgartner
13
SE
Huntsville Swim Association
2:56.39 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
203
Sophia Hirner
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:56.43 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
204
Gabi Volpe
16
GU
Sharks Swim Club
2:56.50 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
205
Avery Martin
15
NC
SwimMAC Carolina
2:56.51 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
206
Hayden O'Leary
14
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
2:56.57 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
207
Haley Hopkins
16
FL
Patriot Aquatics
2:56.63 2/8/24
Southern Zone South Sectional
208
Vanessa Marsh
16
GU
Sharks Swim Club
2:56.75 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
209
Leslie Dame
18
FL
Bolles School Sharks
2:56.79 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
210
Amy Jiang
14
GA
Dynamo Swim Club
2:56.81 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
211
Kayla Fu
18
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:56.84 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
212
Brooklyn Peters
13
FL
Sarasota Sharks
2:56.85 2/8/24
Southern Zone South Sectional
213
Abby Santos
16
FG
Swim Fort Lauderdale
2:56.87 2/8/24
Southern Zone South Sectional
214
Marianna Myers
14
FL
Planet Swim Aquatics
2:56.89 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
215
Chloe Yang
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:56.93 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
216
Darielle Riddle
16
GU
South Shore Sails
2:56.94 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
217
Kay Deyoung
13
NT
Life Time Swim Dallas
2:57.03 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
218
Jillian Crenshaw
13
FL
Patriot Aquatics
2:57.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
219
Madeline Dolan
14
FL
Riptide Aquatics
2:57.05 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
220
Caitlyn VanderMeer
16
ST
Nitro Swim Team
2:57.14 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
221
Arlee Abbey
17
FL
Bolles School Sharks
2:57.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
222
Izzy Trim
16
ST
Waterloo Swimming
2:57.28 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
223
Morgan Gibson
15
FL
Sun Coast Swim Team
2:57.30 2/8/24
Southern Zone South Sectional
224
Maria Ganz
13
FG
Jupiter Dragons Swim Team
2:57.43 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
225
Elly Brackin
17
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:57.46 2/8/24
Southern Zone South Sectional
226
Lauren Larsen
18
FL
Southwest Stars Swim Club
2:57.46 2/8/24
Southern Zone South Sectional
227
Lindsey Annunziato
16
FL
Seminole Aquatics
2:57.50 2/8/24
Southern Zone South Sectional
228
Belle Jensen
14
SE
Madison Swimming Association
2:57.51 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
229
Emaleigh Nash
13
GU
Conroe Area Team Swimmers
2:57.51 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
230
Carolyn Wolking
17
FL
Gator Swim Club
2:57.54 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
231
Ava Marino
13
NC
SwimMAC Carolina
2:57.58 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
232
Gwyn Chen
14
GU
Houston Bridge Bats
2:57.65 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
233
Sarah Benvenuto
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:57.70 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
234
Izabella Wreski
17
FL
Swim Florida
2:57.74 2/8/24
Southern Zone South Sectional
235
Kokolo Foster
17
FG
North Palm Beach Swim Club
2:57.76 2/8/24
Southern Zone South Sectional
236
Ivy Sadler
14
KY
Central Kentucky Aquatic Swim
2:57.77 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
237
Reese Bednar
16
NC
SwimMAC Carolina
2:57.80 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
238
Evie Milak
14
FL
Fast Falcons
2:57.82 2/8/24
Southern Zone South Sectional
239
Millie Juergens
12
GU
Life Time Houston Swim Team
2:57.88 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
240
Winnie Liu
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:57.98 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
241
Addison Scott
12
FG
YMCA of South Florida
2:58.09 2/8/24
Southern Zone South Sectional
242
Makayla Taggart
13
FL
Loggerhead Aquatics
2:58.12 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
243
Alexis Petrosevich
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:58.15 2/8/24
Southern Zone South Sectional
244
Fina Hickmon
18
FL
T2 Aquatics
2:58.40 2/8/24
Southern Zone South Sectional
245
Megan Lickfold
18
NC
Raleigh Swimming Association
2:58.41 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
246
Caylee Hollar
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:58.46 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
247
Kolby Knag
13
NC
SwimMAC Carolina
2:58.51 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
248
Celina Myers
18
FL
Charlotte County Swimming
2:58.66 2/8/24
Southern Zone South Sectional
249
Lauren Chandler
16
WT
City Of Midland Swim Team
2:58.66 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
250
Juliana Dubray
17
FL
Laker Swim
2:58.68 2/8/24
Southern Zone South Sectional
251
Carley Kaplan
15
FG
South Florida Aquatic Club
2:58.69 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
252
Kylie Morton
16
FL
Bolles School Sharks
2:58.70 2/8/24
Southern Zone South Sectional
253
Ashlyn Anderson
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:58.75 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
254
Madison Mitton
15
SC
Gamecock Aquatics
2:58.78 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
255
Allison Connors
14
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:58.86 2/8/24
Southern Zone South Sectional
256
Kylie Morton
17
FL
Bolles School Sharks
2:58.92 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
257
Mariana Bustamante Garcia
15
FL
Montverde Aquatic Club
2:58.98 2/8/24
Southern Zone South Sectional
258
Elisabeth Chiu
13
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:59.02 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
259
Cameron Vetor
14
FL
T2 Aquatics
2:59.04 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
260
Rileigh Revere
15
FL
Bolles School Sharks
2:59.05 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
261
Anya Muminovic
16
NC
Marlins of Raleigh
2:59.07 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
262
Zara Kocak
15
SE
Excel Aquatics
2:59.09 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
263
Radiant Sickler
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:59.09 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
264
Moriah Ayres
13
FL
Bolles School Sharks
2:59.11 2/8/24
Southern Zone South Sectional
265
Gabriella Deluna
17
FG
South Florida Aquatic Club
2:59.24 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
266
Mina Sanford
14
SE
Ensworth Aquatics
2:59.29 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
267
Mackenzie Chen
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:59.37 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
268
Charlotte Eckert
17
NC
SwimMAC Carolina
2:59.46 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
269
Georgia Morris
16
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:59.47 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
270
Ella Fallyer
14
FL
Bolles School Sharks
2:59.51 2/8/24
Southern Zone South Sectional
271
Meredith Mendenhall
16
FL
Tampa Y Swimming
2:59.55 2/8/24
Southern Zone South Sectional
272
Caroline MacDonald
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:59.58 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
273
Sam Schoenborn
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:59.66 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
274
Rakel Becraft
16
GA
Dynamo Swim Club
2:59.69 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
275
Abi Burke
13
FL
T2 Aquatics
2:59.74 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
276
Gia Euseppi
13
FG
North Palm Beach Swim Club
2:59.88 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
277
Isabel Sayag
17
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:59.89 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
278
Tinley Harrison
13
ST
Nitro Swim Team
2:59.96 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
279
Katie Schischa
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:59.99 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
280
Sidney Stromberg
16
FL
South Lake Aquatic Club
3:00.14 2/8/24
Southern Zone South Sectional
281
Timerie Corn
13
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
3:00.14 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
282
Maggie Hurley
14
GA
Dynamo Swim Club
3:00.15 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
283
Isabella Frazier
15
FL
Patriot Aquatics
3:00.17 2/8/24
Southern Zone South Sectional
284
Madison Whidden
15
FL
Treasure Coast Aquatics
3:00.18 2/8/24
Southern Zone South Sectional
285
Kyleigh Cohil
16
FL
Patriot Aquatics
3:00.20 2/8/24
Southern Zone South Sectional
286
Claire Calhoun
13
SE
Excel Aquatics
3:00.22 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
287
Alejandra Perez
16
FL
Fast Falcons
3:00.35 2/8/24
Southern Zone South Sectional
288
Stella Chicles
17
FL
Blue Dolfins
3:00.40 2/8/24
Southern Zone South Sectional
289
Zoey Rushing
15
SE
Ensworth Aquatics
3:00.44 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
290
Lana Kurmay
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
3:00.47 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
291
Avery Aubrey
15
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
3:00.51 4/12/24
Best of Both Worlds
292
Hannah Carpenter
14
SE
Memphis Tiger Swimming
3:00.51 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
293
Alina Pan-Wang
12
NT
Metroplex Aquatics
3:00.60 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
294
Bella Taliaferro
14
FL
Southwest Stars Swim Club
3:00.61 2/8/24
Southern Zone South Sectional
295
Charlotte Lande
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:00.62 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
296
Rachel Seal
15
ST
Waterloo Swimming
3:00.70 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
297
Sarah Padurean
13
ST
Capital Area Aquatics
3:00.78 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
298
Alex LaBohn
17
FL
Tampa Y Swimming
3:00.88 2/8/24
Southern Zone South Sectional
299
Elena Bonilla
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:00.89 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
300
Reese Messal
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
3:00.93 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
301
Can Wang
15
GA
Dynamo Swim Club
3:00.93 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
302
Neika Gayle
16
FG
Sunrise Swimming
3:00.96 2/8/24
Southern Zone South Sectional
303
Sophia Nguyen
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:01.17 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
304
Emma Xia
14
ST
Nitro Swim Team
3:01.20 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
305
Autumn Flach
17
FL
Titusville Swim Team
3:01.25 2/8/24
Southern Zone South Sectional
306
Elise Williford
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:01.27 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
307
Ella Wang
12
NT
Lakeside Aquatic Club
3:01.42 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
308
Emily Rabeler
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:01.44 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
309
Natalie Honzik
16
FG
Wellington Swim Team (Fg)
3:01.45 2/8/24
Southern Zone South Sectional
310
Kaia Finanger
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:01.45 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
311
Camryn Brown
17
FL
Blue Wave Swimming
3:01.54 2/8/24
Southern Zone South Sectional
312
Kate Bolte
13
GA
Dynamo Swim Club
3:01.58 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
313
Grace Sorenson
14
GU
Magnolia Aquatic Club
3:01.68 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
314
Isabel Romero
15
SE
Nashville Aquatic Club
3:01.76 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
315
Sofia Luper
17
GU
The Woodlands Swim Team
3:01.79 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
316
Zharra Conner
16
FL
Sarasota Sharks
3:01.85 2/8/24
Southern Zone South Sectional
317
Samantha Rana
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:01.87 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
318
Mercedes Pelayes
17
FG
Unattached
3:02.11 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
319
Ellie Wells
13
SC
Gamecock Aquatics
3:02.12 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
320
Audrey Zajac
15
FL
Treasure Coast Swimming
3:02.16 2/8/24
Southern Zone South Sectional
321
Alison Li
14
NT
Lakeside Aquatic Club
3:02.23 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
322
Kayley Radford
18
GU
The Woodlands Swim Team
3:02.24 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
323
Alexa Paredes
17
FL
Tampa Bay Aquatic Club
3:02.30 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
324
Ella McNamee
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:02.37 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
325
Athena Nikolakopoulos
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:02.44 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
326
Maddie Kohler
16
NC
Mecklenburg Swim Association
3:02.44 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
327
Kaia Wickstrom
13
FL
Clearwater Aquatic Team
3:02.50 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
328
Erika Opdyke
14
FL
Fast Falcons
3:02.52 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
329
Kendall Hudgens
16
SE
Tennessee Aquatics
3:02.55 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
330
Athena Rilo
13
FG
Wellington Swim Team (Fg)
3:02.61 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
331
Emily Timm
12
ST
Nitro Swim Team
3:02.61 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
332
Campbell Stever
17
FL
Fast Falcons
3:02.62 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
333
Emma Aumaugher
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:02.66 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
334
Cailyn D'Onofrio
14
NC
SwimMAC Carolina
3:02.68 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
335
Satomi Ota
12
NT
Lakeside Aquatic Club
3:02.80 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
336
Esther Berger
15
GU
Texas Elite Swim Team
3:02.82 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
337
Brinkleigh Hansen
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
3:02.86 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
338
Victoria Buffum
15
NC
Marlins of Raleigh
3:02.89 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
339
Alannah Keough
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:02.90 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
340
Finley Harroff
15
ST
Aqua Swift Aquatics
3:03.07 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
341
Emma Pewitt
14
NT
Cor
3:03.22 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
342
Emma Nguyen
15
GU
Pearland Aquatics
3:03.41 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
343
Anna Weinheimer
14
NT
Prosper Aquatic Club
3:03.41 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
344
Eva Dziuba
13
NC
North Carolina Aquatic Club
3:03.42 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
345
Masha Tsvetkova
12
ST
High Performance Aquatic
3:03.49 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
346
Lauren Bernardo
18
NC
SwimMAC Carolina
3:03.53 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
347
Evie Henry
15
FL
Bolles School Sharks
3:03.54 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
348
Grace Belknap
17
NT
Cor
3:03.67 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
349
Addie Vogan
16
ST
Waterloo Swimming
3:03.67 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
350
Nikolina Dengerud
12
FG
Wellington Swim Team (Fg)
3:03.70 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
351
Marina Marchman
14
FL
Gator Swim Club
3:03.72 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
352
Olivia Ceraudo
15
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:03.78 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
353
Adelyne Lam
12
NT
Lakeside Aquatic Club
3:03.79 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
354
Abbey Amato
16
ST
Great Hills Aquatics Rush
3:03.94 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
355
Miranda Han
17
FG
Wellington Swim Team (Fg)
3:03.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
356
Maddie Light
15
NC
SwimMAC Carolina
3:04.00 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
357
Maya Coreas
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:04.11 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
358
Taylor Welch
14
GU
Hydro Elite Aquatic Team
3:04.15 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
359
Olive Jones-Torres
14
FG
YMCA of South Florida
3:04.19 2/8/24
Southern Zone South Sectional
360
Helen Barritt
13
NC
North Carolina Aquatic Club
3:04.25 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
361
Manuella Lima
14
FG
TS Aquatics
3:04.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
362
Ella McLaughlin
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:04.44 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
363
Sarah Hunter
17
WT
City Of Midland Swim Team
3:04.46 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
364
Anjali Singh
15
NC
Mecklenburg Swim Association
3:04.57 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
365
Rivkah Meza
14
NT
Texas Ford Aquatics
3:04.59 4/13/24
TFA April Open 2024
366
Estella Beltrami
13
FG
Hialeah Swim Club
3:04.61 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
367
Laura Lee
15
NT
Metroplex Aquatics
3:04.65 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
368
Kaeli White
18
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:04.72 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
369
Chloe Thompson
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:04.91 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
370
Sarah Heppe
15
GA
Gwinnett Aquatics
3:04.92 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
371
Abi Cowart
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:04.92 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
372
Alexis Horn
17
FL
Florida Elite Swimming
3:04.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
373
Mackenzie Corbin
14
NT
Lakeside Aquatic Club
3:04.98 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
374
Marin Tippy
14
GU
Blue Tide Aquatics
3:05.00 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
375
Addison Bennett
14
NC
SwimMAC Carolina
3:05.00 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
376
Emery Fox
16
WT
Lubbock Swim Club
3:05.03 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
377
Claire Whitaker
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
3:05.07 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
378
Ella Roettger
15
SE
Tennessee Aquatics
3:05.17 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
379
Addy Arthur
13
NT
Texas Ford Aquatics
3:05.22 4/13/24
TFA April Open 2024
380
Kamila Akhmetova
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:05.28 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
381
Elizabeth Belousov
14
ST
Nitro Swim Team
3:05.28 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
382
Hanne Peeters
13
ST
Nitro Swim Team
3:05.29 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
383
Ava Simpson
15
NC
Sailfish Aquatics
3:05.37 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
384
Lucy Trailov
17
SE
Ensworth Aquatics
3:05.39 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
385
Jordan Arbuckle
13
NT
Dallas Mustangs
3:05.39 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
386
Erin Kuly
14
NC
Sailfish Aquatics
3:05.41 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
387
Melania Pruneda
15
GU
South Shore Sails
3:05.42 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
388
Kelsey Shand
18
SE
Excel Aquatics
3:05.55 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
389
Nicole Shanks
16
FL
Fast Falcons
3:05.55 2/8/24
Southern Zone South Sectional
390
Madi Hertzig
16
NC
Mecklenburg Swim Association
3:05.61 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
391
Hannah Parkin
15
FL
Fast Falcons
3:05.63 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
392
Lily Scott
14
NT
Cor
3:05.63 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
393
Adalynn Hacker
13
FL
Blue Dolfins
3:05.66 2/8/24
Southern Zone South Sectional
394
Makayla Muneio
13
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
3:05.71 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
395
Jossy Thompson
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:05.72 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
396
Bailey Heldt
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:05.76 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
397
Bree Silva
14
FG
Pompano Beach Piranhas
3:05.88 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
398
Tatum Tran
13
SE
Nashville Aquatic Club
3:05.91 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
399
Marjorie Hochard
13
ST
Nitro Swim Team
3:06.01 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
400
Parker Jacobson-Bertanzetti
16
FG
Pine Crest Swim Team
3:06.02 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
401
Amanda Kartawijaya
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:06.02 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
402
Mikaela Khan
17
GU
The Woodlands Swim Team
3:06.07 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
403
Tinsley Potter
14
NT
Lakeside Aquatic Club
3:06.10 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
404
Margaret Verina
12
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
3:06.13 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
405
Maddy Elam
11
NT
Cor
3:06.13 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
406
Priscilla Hocking
13
FL
Bolles School Sharks
3:06.15 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
407
Mina Overway
15
GA
Dynamo Swim Club
3:06.18 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
408
Lily Ewer
14
FL
Planet Swim Aquatics
3:06.22 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
409
Hattie Wasmuth
17
GA
Dynamo Swim Club
3:06.23 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
410
Aubrey Powell
14
NT
Lakeside Aquatic Club
3:06.25 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
411
Tori Bohland
11
NT
Metroplex Aquatics
3:06.26 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
412
Natalie Hymel
15
ST
Whitecaps of Westlake
3:06.33 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
413
Kate Shim
15
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:06.39 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
414
Christine Kim
16
ST
Tiger Shark of Texas
3:06.45 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
415
Brooke Frushour
15
ST
Nitro Swim Team
3:06.48 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
416
Myah Rayburn
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
3:06.53 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
417
Emily Jorgenson
12
FL
Bolles School Sharks
3:06.68 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
418
Yu-tsen Lin
12
ST
Waterloo Swimming
3:06.75 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
419
Taylor Hall
13
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:06.80 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
420
Naya Pearo
14
FL
T2 Aquatics
3:06.82 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
421
Sophie Szutkowski
14
FG
South Florida Aquatic Club
3:06.89 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
422
Ellie Kidd
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:06.89 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
423
Sophie Pellegrino
17
FL
Swim Florida
3:06.94 2/8/24
Southern Zone South Sectional
424
Helen Hunziker
16
GU
Aggie Swim Club
3:06.99 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
425
Isabella Robaina
15
NT
Mansfield Aquatic Club
3:07.02 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
426
Makenna Biernacki
13
FL
Planet Swim Aquatics
3:07.02 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
427
Lizzy Black
14
FL
YMCA of Southwest Florida Hur
3:07.19 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
428
Emma Arce
13
NT
Texas Ford Aquatics
3:07.25 4/13/24
TFA April Open 2024
429
Kailey Kennedy
18
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:07.27 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
430
Ella Rigot
15
NC
Marlins of Raleigh
3:07.27 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
431
Liliana Novak
14
FG
Azura Florida Aquatics
3:07.28 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
432
Angelina Pham
16
GU
Pearland Aquatics
3:07.37 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
433
Emma Richardson
13
NC
SwimMAC Carolina
3:07.40 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
434
Gianna Riffel
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:07.46 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
435
Armita Taheri
14
FL
Tampa Y Swimming
3:07.53 2/8/24
Southern Zone South Sectional
436
Abigail Neumann
13
ST
Waterloo Swimming
3:07.61 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
437
Miagrace Medlin
12
GU
Blue Tide Aquatics
3:07.66 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
438
Hailey Koid
13
NT
Iron Horse Aquatics
3:07.73 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
439
Lily Wiles
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:07.74 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
440
Tabby Nalepa
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:07.76 2/8/24
Southern Zone South Sectional
441
Isabella Anderson
16
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:07.77 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
442
Marley Lovick
17
GU
The Woodlands Swim Team
3:07.78 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
443
Nevina Xie
14
NT
Iron Horse Aquatics
3:07.80 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
444
Niya Matos
15
GU
Magnolia Aquatic Club
3:07.85 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
445
Brooke Chen
13
FG
Jupiter Dragons Swim Team
3:07.85 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
446
Simone Edwards
14
NT
Dallas Mustangs
3:07.90 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
447
Caylee Niehaus
12
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
3:07.94 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
448
Katie Wolfe
16
FL
Fast Falcons
3:07.99 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
449
Sophia Fu
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:08.01 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
450
Thea Ong
15
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:08.03 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
451
Cynthia Lo
15
GU
Dads Club Swim Team
3:08.06 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
452
Emme Deguise
15
GU
Houston Hydra
3:08.14 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
453
Ellis Murray
18
SC
Gamecock Aquatics
3:08.18 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
454
Sofi Pigulevsky
17
FL
Planet Swim Aquatics
3:08.38 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
455
Erin Madonia
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:08.41 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
456
Blakely Skelton
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:08.42 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
457
Kayla Busick
13
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
3:08.45 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
458
Julia Pieniadz
13
FL
Swim Florida
3:08.47 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
459
Mckenna Geiger
13
FL
Hydro4 Swimming
3:08.49 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
460
Claire Stewart
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:08.56 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
461
Taylor Hoopingarner
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:08.70 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
462
Lydia Hansen
17
SE
Germantown Swim Team
3:08.72 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
463
Didia Miccolis
13
FG
South Florida Aquatic Club
3:08.72 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
464
Hannah Voss
13
ST
Tiger Shark of Texas
3:08.76 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
465
Claire Cannon
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:08.77 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
466
Cecilia Duda
17
FL
Gator Swim Club
3:08.79 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
467
Jayde Morgan
14
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:08.89 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
468
Lindsay Macbeth
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:09.08 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
469
Avery Golightly
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:09.11 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
470
Julia Messinger-Nanni
14
FG
Eagle Aquatics
3:09.14 1/19/24
Piranhas January Invite
471
Avery Duncan
13
FL
Episcopal AmberJax
3:09.15 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
472
Holly Tinson
15
GU
South Shore Sails
3:09.20 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
473
Audrey Liu
15
NT
Metroplex Aquatics
3:09.22 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
474
Eden Byrd
15
NC
Marlins of Raleigh
3:09.27 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
475
Eva Klecha
13
NC
Marlins of Raleigh
3:09.53 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
476
Wylie Bailey
15
NC
SwimMAC Carolina
3:09.54 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
477
Sam Henkel
15
FL
Radiant Aquatics
3:09.55 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
478
Annaclaire Wilbeck
14
SE
Excel Aquatics
3:09.58 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
479
Abby Christian
11
SC
Gamecock Aquatics
3:09.60 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
480
Macy Williams
15
GU
Blue Tide Aquatics
3:09.62 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
481
Kirsten Hernandez
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:09.89 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
482
Karrington Hansen
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
3:09.93 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
483
Sofia Krajewski
14
FL
Sarasota Sharks
3:10.08 2/8/24
Southern Zone South Sectional
484
Catherine Payne
14
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
3:10.09 4/12/24
Best of Both Worlds
485
London Best
18
GA
Savannah Swim Team
3:10.13 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
486
Becca Wallace
14
SE
Life Time Southeast Swim Team
3:10.13 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
487
Jena Ruste
16
FL
Florida Elite Swimming
3:10.19 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
488
Alejandra Gil-Restrepo
15
FG
Saint Andrew's Aquatics
3:10.19 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
489
Kaia Robinson
14
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
3:10.20 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
490
Caroline Smith
16
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
3:10.25 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
491
Olive Norian
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:10.26 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
492
Arden McAnly
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
3:10.30 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
493
Julianna Wolfe
12
FL
Fast Falcons
3:10.32 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
494
Marien Martinez
14
GU
Blue Tide Aquatics
3:10.33 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
495
Alia Powers
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:10.40 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
496
Lara Braganza
16
FL
Fast Falcons
3:10.53 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
497
Lucy Hernandez
14
SE
Nashville Aquatic Club
3:10.54 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
498
Reagan Hix
16
NT
Prosper Aquatic Club
3:10.60 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
499
Amy Tran
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:10.61 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
500
Eilene Lau
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:10.64 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
501
Santi Phan
11
NT
Mansfield Aquatic Club
3:10.66 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
502
Anastasia Huddleston
14
NT
Texas Ford Aquatics
3:10.77 4/13/24
TFA April Open 2024
503
Alia Powers
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:10.86 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
504
Aaleyah Osouna
13
FG
TS Aquatics
3:10.89 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
505
Ella Shepherd
16
ST
Nitro Swim Team
3:11.04 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
506
Ellison Mandacina
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:11.13 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
507
Veronica Judd
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:11.20 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
508
Ashley Fuller
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:11.21 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
509
Haasini Prabhakar
16
GU
The Woodlands Swim Team
3:11.23 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
510
Izzy French
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:11.23 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
511
Isabella Callaway Coy
14
FG
South Florida Aquatic Club
3:11.29 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
512
Desirae Williams
13
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
3:11.41 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
513
Evelyn Feng
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:11.44 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
514
Lauren Higgins
13
ST
Nitro Swim Team
3:11.45 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
515
Anshika Singh
12
NT
Iron Horse Aquatics
3:11.45 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
516
Pepper Gunn
12
ST
Nitro Swim Team
3:11.55 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
517
Sofi Pigulevsky
16
FL
Planet Swim Aquatics
3:11.66 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
518
Haley Horak
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:11.68 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
519
Chloe Chen
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:11.74 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
520
Lily Wells
14
SE
Opelika Swim Team
3:11.77 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
521
Peyton Shreve
13
NT
Dallas Mustangs
3:11.77 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
522
Hannah Long
17
SE
Ensworth Aquatics
3:11.90 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
523
Delaney Wheeler
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:11.91 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
524
Mikayla Costello
11
FL
Planet Swim Aquatics
3:11.94 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
525
Nadia Preda
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:11.95 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
526
Alex Orris
15
ST
Austin Swim Club
3:12.00 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
527
Kate Burgin
13
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
3:12.06 4/12/24
Best of Both Worlds
528
Harper Dunham
13
GU
Blue Tide Aquatics
3:12.14 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
529
Sammy Valentine
16
NC
Marlins of Raleigh
3:12.22 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
530
Eleanor Elbakidze
12
WV
Club Mountaineer Aquatics
3:12.27 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
531
Isabella Wong
14
GU
Magnolia Aquatic Club
3:12.29 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
532
Gigi Martin
13
FG
South Florida Aquatic Club
3:12.36 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
533
Annabelle Grady
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
3:12.45 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
534
Addison Vitulli
13
GU
Blue Tide Aquatics
3:12.47 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
535
Ava Ehinger
16
FL
Fast Falcons
3:12.63 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
536
Fiona Scully
14
SE
Huntsville Swim Association
3:12.63 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
537
Ellie Sharrett
11
GU
Houston Hydra
3:12.65 4/19/24
PACK April Long Course 2024
538
Aida Jakhangirova
12
ST
Nitro Swim Team
3:12.68 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
539
Layla Watson
15
FL
Fast Falcons
3:12.69 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
540
Amelia Hagen
13
GA
Dynamo Swim Club
3:12.80 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
541
Ila Norton
12
ST
Nitro Swim Team
3:12.83 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
542
Taryn Fitzgerald
13
NT
City of Plano Swimmers
3:12.88 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
543
Iris Casey
14
SE
Nashville Aquatic Club
3:12.89 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
544
Dani Taylor
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:12.91 4/19/24
PACK April Long Course 2024
545
Andy Rosas Magos
12
GU
The Woodlands Swim Team
3:12.99 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
546
Johanna Beauchamp
14
SE
Huntsville Swim Association
3:13.00 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
547
Lyla Whitebread
12
FL
Tampa Elite Aquatics
3:13.01 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
548
Sienna Campbell
11
FL
Southwest Stars Swim Club
3:13.02 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
549
Kamila Makasheva
16
GU
Htx Swims
3:13.03 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
550
Macy Maggiore
15
SE
Panama City Swim Team
3:13.07 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
551
Isabel Darling
15
NC
Mecklenburg Swim Association
3:13.15 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
552
Hallie Tanton
14
GU
Houston Hydra
3:13.20 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
553
Tera Choi
13
NC
Marlins of Raleigh
3:13.23 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
554
Elizabeth Lisitsyn
15
FG
Azura Florida Aquatics
3:13.25 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
555
Anna Ray
13
SC
Gamecock Aquatics
3:13.25 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
556
Aniston McGhee
15
SE
Opelika Swim Team
3:13.27 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
557
Brooke Freeman
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:13.37 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
558
Sasha Mahl
14
GA
Dynamo Swim Club
3:13.40 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
559
Addison Wilson
14
NC
Watauga Swim Team
3:13.46 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
560
Ally Francis
14
NC
Marlins of Raleigh
3:13.58 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
561
Ansley Williams
17
NC
Mecklenburg Swim Association
3:13.62 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
562
Korinne Green
13
NT
Mansfield Aquatic Club
3:13.67 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
563
Isabella Muir
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:13.70 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
564
Kayleen Huynh
13
GU
Pearland Aquatics
3:13.70 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
565
Aspen Gray
16
NT
Arlington ISD Aquatic Club
3:13.73 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
566
Eloise Orr
14
GU
Dads Club Swim Team
3:13.81 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
567
Emma Tadd
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:13.82 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
568
Sofia Heaton
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:13.86 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
569
Arianna Hulbert
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:13.86 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
570
Lily Kozel
12
WV
Club Mountaineer Aquatics
3:13.88 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
571
Kenna Kozlowski
14
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:13.89 2/8/24
Southern Zone South Sectional
572
Sanaa Charles
15
GU
Pearland Aquatics
3:13.91 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
573
Avery Lotano
12
FG
Jupiter Dragons Swim Team
3:13.94 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
574
Tatum Poludniak
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:13.97 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
575
Audrey Bramlett
17
NT
Texas Ford Aquatics
3:14.06 4/13/24
TFA April Open 2024
576
Madison Sennett
14
NT
Select Team of Aquatic Racers
3:14.11 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
577
Koto Kobukai
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:14.13 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
578
Evie Houston
16
GA
Dynamo Swim Club
3:14.16 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
579
Karsyn Walker
13
SE
Huntsville Swim Association
3:14.16 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
580
Kat Michalski
13
NC
Sailfish Aquatics
3:14.27 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
581
Yoyo Du
12
NT
City of Plano Swimmers
3:14.28 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
582
Isabella Xiao
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:14.29 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
583
Lauren Matula
18
GU
The Woodlands Swim Team
3:14.31 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
584
Frankie Ninova
14
FG
Hurricane Aquatics
3:14.32 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
585
Avery Dillon
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:14.36 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
586
Baylinn Pisowicz
16
FL
Tampa Y Swimming
3:14.37 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
587
Evelyn Fields
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:14.38 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
588
Isabella Guerrero
11
GU
Conroe Area Team Swimmers
3:14.38 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
589
Nora Brooks
13
GA
Dynamo Swim Club
3:14.39 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
590
Parker Burch
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:14.42 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
591
Olivia Ye
11
ST
Waterloo Swimming
3:14.42 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
592
Karstyn Weintz
17
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
3:14.43 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
593
Annabel Qiu
14
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:14.43 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
594
Ella Smeltzer
14
GU
Eagle Swimming Association
3:14.47 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
595
Nadia Hamadani
13
FL
Tampa Elite Aquatics
3:14.48 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
596
Katelyn LeBlanc
14
GU
Pearland Aquatics
3:14.70 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
597
Mae Li
13
SE
Excel Aquatics
3:14.73 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
598
Kaylin Ly
16
GU
Houston Hydra
3:14.75 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
599
Katherine Roeloffs
12
FG
Jupiter Dragons Swim Team
3:14.81 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
600
Isabel Gil Borja
12
NT
Texas Ford Aquatics
3:14.81 4/13/24
TFA April Open 2024
601
Kayla Tran
17
ST
Waterloo Swimming
3:14.84 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
602
Payton Jones
15
ST
Whitecaps of Westlake
3:14.84 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
603
Lilly Smith
18
GA
Dynamo Swim Club
3:14.87 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
604
Sydney Wiles
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:14.88 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
605
Caty Gray
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:15.02 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
606
Marcail Keener
14
GU
Pacesetters Aquatic Club
3:15.02 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
607
Scarlett Novak
14
FL
West Florida Lightning Aquatic
3:15.03 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
608
Hannah Coreas
17
GU
The Woodlands Swim Team
3:15.14 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
609
Charleigh Bell
14
FL
Academy Aquatic Club
3:15.15 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
610
Kivy Moore
11
GU
Sharks Swim Club
3:15.16 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
611
Evelyn Bussey
13
FG
Hurricane Aquatics
3:15.18 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
612
Frances Percaccio
13
NT
Iron Horse Aquatics
3:15.18 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
613
Areiny Vaughn
13
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:15.20 4/19/24
PACK April Long Course 2024
614
Leilani Wood
13
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:15.22 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
615
Jordan Biggerstaff
16
NC
North Carolina Aquatic Club
3:15.27 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
616
Riley Harris
16
SE
Panama City Swim Team
3:15.29 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
617
Gina Faunce
17
FL
Planet Swim Aquatics
3:15.36 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
618
Mackenzie McPherson
14
FG
South Florida Aquatic Club
3:15.36 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
619
Kinley McCalla
13
GA
Dynamo Swim Club
3:15.36 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
620
Maya Samant
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:15.41 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
621
Sara Mendoza
15
FG
YMCA of South Florida
3:15.48 2/8/24
Southern Zone South Sectional
622
Donovan Rainey
15
SE
Tennessee Aquatics
3:15.48 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
623
Ella King
16
GA
Dynamo Swim Club
3:15.49 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
624
Mollie Wells
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:15.52 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
625
Valeria Garza
15
ST
Mission Marlins Aquatics
3:15.54 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
626
Sofia Almaguer
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:15.57 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
627
Fiona Loschke
14
ST
Great Hills Aquatics Rush
3:15.57 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
628
Claire Meermann
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:15.60 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
629
Morgan Bush
12
NT
Lakeside Aquatic Club
3:15.74 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
630
Talia Korobov
12
NT
A+ Swimming Team
3:15.75 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
631
Mia Kopcikova
11
FL
Flagler Fluid Swim Club
3:15.76 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
632
Peyton Khan
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:15.77 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
633
Bria FitzSullivan
12
GU
The Woodlands Swim Team
3:15.85 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
634
Isabella Ott
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:15.87 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
635
Teagan Markott
15
GA
Dynamo Swim Club
3:15.88 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
636
Emma Saralegui Blanco
16
FG
North Palm Beach Swim Club
3:15.90 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
637
Sophia Bartlett
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:15.91 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
638
Toula Hickmon
14
FL
T2 Aquatics
3:16.04 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
639
Claire Kostowicz
14
FL
Fast Falcons
3:16.11 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
640
Cecile Alcala
11
GU
Blue Tide Aquatics
3:16.11 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
641
Donata Saldsieder
12
ST
Austin Swim Club
3:16.13 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
642
Avery Wilson
18
NT
Iron Horse Aquatics
3:16.19 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
643
Audrey Hymel
17
ST
Whitecaps of Westlake
3:16.20 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
644
Vivian Worthy
12
NT
Iron Horse Aquatics
3:16.24 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
645
Riley Sica
15
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:16.28 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
646
Addie Williford
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:16.37 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
647
Mia Beckstead
18
SE
Winchester Swim Team
3:16.43 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
648
Paige Snyder
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:16.43 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
649
Liliana Broccolo
12
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:16.46 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
650
Annabelle Wang
12
GU
Houston Hydra
3:16.48 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
651
Elizabeth Slade
12
NT
Dallas Mustangs
3:16.53 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
652
Jadyn Lite
17
SE
Birmingham Swim League
3:16.66 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
653
Olivia Sicarelli
13
ST
Austin Swim Club
3:16.67 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
654
Addison Blackburn
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:16.72 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
655
Ella Henderson
18
FL
Episcopal AmberJax
3:16.82 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
656
Emma Baker
14
FG
Coral Springs Swim Club
3:16.82 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
657
Abigail Hahm
18
FL
Tampa Y Swimming
3:16.86 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
658
Maggie Simpson
13
SE
Tennessee Aquatics
3:16.88 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
659
Natalie Ivins
16
GU
Swim Streamline at Northampton
3:16.90 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
660
Ella Delgross
13
NC
North Carolina Aquatic Club
3:16.91 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
661
Aubrey Hester
13
GA
Savannah Swim Team
3:16.91 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
662
Rafaela Dabus
13
FG
Gulliver Swim Club
3:16.95 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
663
Ansley Webb
16
GA
Dynamo Swim Club
3:17.01 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
664
Lila Botham
13
GA
Dynamo Swim Club
3:17.02 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
665
Mckaleigh Keough
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:17.04 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
666
Rosie Avella
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
3:17.04 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
667
Maddie Myers
17
SE
Crimson Tide Aquatics
3:17.05 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
668
Sophia Boring
12
GU
Sharks Swim Club
3:17.05 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
669
Ally Lake
16
FG
TS Aquatics
3:17.07 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
670
Sierra Brom
15
SE
Huntsville Swim Association
3:17.20 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
671
Katie Purcell
16
FL
Tampa Y Swimming
3:17.24 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
672
Ali Sorensen
14
FL
T2 Aquatics
3:17.27 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
673
Sophia Gamboa-Pereira
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
3:17.33 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
674
Jessica Harner
15
FL
Brevard Swim Club
3:17.37 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
675
Annie Gallagher
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:17.47 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
676
Luciana Pabon
15
GU
Texas Elite Swim Team
3:17.48 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
677
Sara Sanchez
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:17.48 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
678
Mindi Ly
12
GU
Aggie Swim Club
3:17.48 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
679
Ina Yu
11
ST
Waterloo Swimming
3:17.55 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
680
Millie Wood
13
SE
Excel Aquatics
3:17.58 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
681
Jacy Murray
13
SE
Manchester Makos Swim Team
3:17.61 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
682
Danica Whitzel
11
ST
Tiger Shark of Texas
3:17.64 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
683
Lily Stephens
15
SE
Panama City Swim Team
3:17.66 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
684
Mia Valentine
17
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:17.69 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
685
Aubrey Kelley
17
NC
Mecklenburg Swim Association
3:17.72 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
686
Julia Day
12
SE
Excel Aquatics
3:17.73 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
687
Camille Thelen
14
NT
Texas Ford Aquatics
3:17.75 4/13/24
TFA April Open 2024
688
Kelsie Caston
14
GU
Eagle Swimming Association
3:17.91 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
689
Blair Bennett
13
FL
Gulf Coast Swim Team
3:17.94 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
690
Chloe Carandang
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:18.06 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
691
Grace Kang
12
NT
Lakeside Aquatic Club
3:18.08 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
692
Kady Boettcher
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:18.13 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
693
Grace Paddock
18
NC
Mecklenburg Swim Association
3:18.15 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
694
Madeline Hicks
14
SE
Coast Aquatics
3:18.21 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
695
Michelle Carrasco
13
GA
Dynamo Swim Club
3:18.23 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
696
Addison Barber
15
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
3:18.29 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
697
Elizabeth Allhands
14
ST
Nitro Swim Team
3:18.32 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
698
Kenna Brimage
12
NT
Lakeside Aquatic Club
3:18.38 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
699
Trinity Lucas
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
3:18.44 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
700
Amelia Williamson
12
SE
Tennessee Aquatics
3:18.46 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
701
Camila Correa
12
FG
Gulliver Swim Club
3:18.47 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
702
Triana Fraija
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:18.49 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
703
Nikki Harrypersad
13
FG
TS Aquatics
3:18.53 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
704
Sofia Cepparo
12
ST
Unattached
3:18.55 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
705
Holly Finley
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:18.56 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
706
Addison Diamond
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:18.60 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
707
Peyton Johnson
14
GU
South Shore Sails
3:18.60 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
708
Kate Hairr
11
NT
Iron Horse Aquatics
3:18.60 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
709
Evie Leamy
13
FL
Tampa Y Swimming
3:18.66 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
710
Anna Leggate
16
ST
Nitro Swim Team
3:18.69 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
711
Ailsa Karvenz
12
ST
Sailfish
3:18.74 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
712
Audrey Huang
13
GU
Texas Elite Swim Team
3:18.77 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
713
Stephanie Piekarniak
17
FG
Speed World Swimming
3:18.88 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
714
Jessica Rubin
13
FL
Bolles School Sharks
3:18.92 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
715
Nadiya Koutereba
12
FL
Swim Tampa Aquatics
3:18.96 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
716
Sarah Fedoruk
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:18.97 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
717
Cia Schattle
15
GU
Dads Club Swim Team
3:18.99 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
718
Darcey Jenkinson
14
NT
Lakeside Aquatic Club
3:19.00 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
719
Fannin Livingston
11
GU
Magnolia Aquatic Club
3:19.01 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
720
Imogen Bouwman
12
FG
Jupiter Dragons Swim Team
3:19.02 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
721
Bella Ramos
11
NT
Mansfield Aquatic Club
3:19.02 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
722
Hailey Smith
17
GU
Blue Tide Aquatics
3:19.03 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
723
Chloe Heinsohn
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:19.16 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
724
Sophia Sears
13
ST
Waterloo Swimming
3:19.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
725
Reese Svatek
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:19.20 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
726
Sally Woolwine
15
NC
Sailfish Aquatics
3:19.22 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
727
Natalie Guenther
13
FL
Greater Orlando Aquatics Team
3:19.26 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
728
Reagan Lee
11
GU
Houston Hydra
3:19.27 4/19/24
PACK April Long Course 2024
729
Ana Zertuche
16
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:19.29 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
730
Mikaela Cabral
12
NT
Iron Horse Aquatics
3:19.47 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
731
Charlotte Roth
14
SE
Nashville Aquatic Club
3:19.57 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
732
Morgan Etter
14
GU
Blue Tide Aquatics
3:19.60 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
733
Ruya Balog
16
GU
Aggie Swim Club
3:19.66 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
734
Corinne Lo
13
GU
Htx Swims
3:19.67 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
735
Gracie Solis
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:19.70 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
736
Juliet Petric
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:19.72 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
737
Erin Reid
14
FG
Saint Andrew's Aquatics
3:19.75 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
738
Blair Endicott
15
GA
Dynamo Swim Club
3:19.93 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
739
Nikita Mohanty
13
NT
Texas Ford Aquatics
3:19.96 4/13/24
TFA April Open 2024
740
Marina Ibarra
15
GA
Dynamo Swim Club
3:19.98 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
741
Evyn Gideon
12
GU
Pacesetters Aquatic Club
3:19.99 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
742
Samy Carvajal
15
FG
Coral Springs Swim Club
3:20.04 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
743
Valeria Sosa
15
FG
Speed World Swimming
3:20.06 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
744
Camila Selva-Giraldo
13
GU
Dads Club Swim Team
3:20.08 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
745
Kenzi Hays
16
NT
Fit N Wise Swim Team
3:20.09 4/12/24
2024 OK BAC Oklahoma Sprint Festival
746
Caroline Williams
16
NT
Arlington ISD Aquatic Club
3:20.20 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
747
Olivia Messick
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:20.20 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
748
Emily Mahan
13
GU
Texas Elite Swim Team
3:20.20 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
749
Emma Marroquin
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
3:20.21 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
750
Mila Buchanan
13
FL
T2 Aquatics
3:20.24 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
751
Priyanka Chary
13
FL
Bolles School Sharks
3:20.24 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
752
Aleksa Camodeca
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:20.27 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
753
Kendall Reno
17
GU
South Shore Sails
3:20.41 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
754
Googie Bonakchi
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:20.41 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
755
Hanna Eckart
16
SC
Gamecock Aquatics
3:20.58 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
756
Bella Truyol
14
FG
Eagle Aquatics
3:20.63 1/19/24
Piranhas January Invite
757
Anna Pearson
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:20.67 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
758
Danielle Deffet
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:20.68 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
759
Kylie May
15
ST
Nitro Swim Team
3:20.69 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
760
Josie Chung
15
FL
Gator Swim Club
3:20.76 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
761
Chloe Hodges
17
GA
Southern Eagle Aquatics
3:20.81 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
762
Alexandra Zamecki
15
FL
Fast Falcons
3:20.86 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
763
Abigail Frazier
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:20.93 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
764
Norah Harkin
15
ST
Sailfish
3:20.96 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
765
Kaya Kaidel
16
NC
Marlins of Raleigh
3:20.99 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
766
Caitlin Scholz
12
GU
Montgomery Aquatic Race Club
3:21.04 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
767
Macy Boling
14
FL
Wahoos of Jacksonville
3:21.06 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
768
Emily Peterson
13
FL
SwimRise Aquatics
3:21.12 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
769
Piper Smith
12
ST
Austin Swim Club
3:21.13 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
770
Makena Miller
15
NT
City of Plano Swimmers
3:21.15 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
771
Kate Cashman
16
FL
Academy Aquatic Club
3:21.18 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
772
Isla Rodriguez
14
GU
Blue Tide Aquatics
3:21.18 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
773
Emma Smotek
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:21.22 4/19/24
PACK April Long Course 2024
774
Elise Stromberg
13
FL
South Lake Aquatic Club
3:21.28 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
775
Zan Wernig
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:21.35 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
776
Berit Guldbakke
16
FG
Flood Aquatics Swim Team
3:21.37 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
777
Isabella Cary
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:21.41 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
778
Samantha Parrella
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:21.44 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
779
Elliot Wilson
13
SE
Life Time Southeast Swim Team
3:21.44 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
780
Diana Kolomytseva
14
GU
Dads Club Swim Team
3:21.46 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
781
Allison Solonskyi
13
FL
SwimRise Aquatics
3:21.49 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
782
Maya Nalcakan
15
WV
Club Mountaineer Aquatics
3:21.59 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
783
McKenna Coris
16
FL
Ohana Swim Club
3:21.64 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
784
Emily Deeb
16
GA
Dynamo Swim Club
3:21.67 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
785
Katie Krone
11
NT
Life Time Swim Dallas
3:21.67 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
786
Denise Paul
12
FL
Fast Falcons
3:21.74 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
787
Jada Pettis
14
ST
Austin Swim Club
3:21.77 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
788
Skylar Ingram
13
GA
Dynamo Swim Club
3:21.91 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
789
Cici Bomba
14
ST
Longhorn Aquatics
3:21.95 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
790
Sophie Tran
15
GU
Houston Hydra
3:21.96 4/19/24
PACK April Long Course 2024
791
Brooklyn Stidham
12
GU
Ambush Swimming
3:21.99 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
792
Rachel Marland
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:22.01 4/19/24
PACK April Long Course 2024
793
Anelle Guglielmello
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:22.02 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
794
Catherine Hasell
15
GA
Dynamo Swim Club
3:22.06 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
795
Favorite Demotte
14
SE
Excel Aquatics
3:22.18 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
796
Cali Harries
17
FG
South Florida Aquatic Club
3:22.28 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
797
Cassidy Davis
16
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:22.28 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
798
Phoenix Jur
11
NT
Life Time Swim Dallas
3:22.38 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
799
Linden Corbett
14
GA
Dynamo Swim Club
3:22.49 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
800
Kate Gardner
13
ST
Waterloo Swimming
3:22.51 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
801
Sky Muyskens
12
FL
Clearwater Aquatic Team
3:22.52 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
802
Courtney Reilly
15
NT
Tyler Rose Aquatic Club
3:22.58 4/12/24
Best of Both Worlds
803
Cheney Jackoniski
14
GA
Dynamo Swim Club
3:22.65 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
804
Katie Scruggs
13
SE
Huntsville Swim Association
3:22.70 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
805
Ali Hawkins
14
GA
Dynamo Swim Club
3:22.82 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
806
Natalie McKinney
17
NC
Mecklenburg Swim Association
3:22.83 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
807
Caroline Johnson
15
GA
Dynamo Swim Club
3:22.83 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
808
Ansley Schiller
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:22.86 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
809
Charlotte Weger
13
FL
St. Augustine Cyclones
3:22.88 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
810
Sara Pirela
14
GU
Power for Life
3:22.89 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
811
Clara Laughlin
16
NT
Arlington ISD Aquatic Club
3:23.01 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
812
Kiley Menser
15
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
3:23.02 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
813
Brighton Pan
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:23.02 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
814
Kaylee Warfield
14
GU
Pearland Aquatics
3:23.03 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
815
Madison Stirman
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:23.07 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
816
AJ Jackson
16
NC
Brunswick Aquatic Club
3:23.14 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
817
Kirsten Engwall
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:23.15 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
818
Amanda Saiz
15
FL
Pine Island Aquatics
3:23.19 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
819
Kaitlyn Davis
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:23.36 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
820
Ellie Crosby
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:23.46 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
821
Brooklyn Harvel
13
SE
Middle Tennessee Swim Club
3:23.69 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
822
Caitlyn Thibodeaux
14
GU
Blue Tide Aquatics
3:23.69 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
823
Sophia Yurko
16
FL
T2 Aquatics
3:23.75 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
824
Jocelyn Towns
13
GA
Dynamo Swim Club
3:23.76 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
825
Carrie Wang
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:23.78 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
826
Ellie White
12
GU
Lighthouse Aquatics
3:23.79 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
827
Caroline Hackett
13
SE
Tennessee Aquatics
3:23.80 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
828
Gia DiNunzio
14
NC
Helios
3:23.89 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
829
Olivia Cassinelli
16
GA
Dynamo Swim Club
3:23.91 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
830
Savannah Fults
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:23.97 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
831
Luciana Miller
11
NT
Lakeside Aquatic Club
3:24.07 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
832
Santiana Meassick
13
FL
Kissimmee Swim Association
3:24.08 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
833
Ariana Larsen
14
GU
Aggie Swim Club
3:24.10 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
834
Holland Fagan
14
GA
Dynamo Swim Club
3:24.16 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
835
Liza Kovzelyuk
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:24.18 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
836
Yuhan Tong
11
ST
Nitro Swim Team
3:24.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
837
Jane Liang
12
GU
Team 300
3:24.20 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
838
Clara de Mello
11
NT
Texas Ford Aquatics
3:24.22 4/13/24
TFA April Open 2024
839
Sydney Shelton
17
NT
Cor
3:24.32 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
840
Harper Ludwig
16
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:24.33 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
841
Cali Treeman-Reinke
15
FL
Blue Dolfins
3:24.35 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
842
Morgan Cowan
18
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
3:24.46 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
843
Evie Lande
12
NT
Lakeside Aquatic Club
3:24.48 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
844
Graziana Gowdy
13
FL
Bolles School Sharks
3:24.53 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
845
Cate Palmer
14
ST
Nitro Swim Team
3:24.59 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
846
Scarlett Chen
13
GA
Dynamo Swim Club
3:24.67 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
847
Harper Gor
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:24.71 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
848
Harper Johnson
11
GU
Texas Elite Swim Team
3:24.75 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
849
Madeline Hoang
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:24.85 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
850
Kate Johnston
12
NT
Iron Horse Aquatics
3:24.86 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
851
Blake Stalnaker
13
GA
Savannah Swim Team
3:24.92 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
852
Alivia Butler
13
FL
Gator Swim Club
3:24.94 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
853
Mylee Dubin
17
GA
Dynamo Swim Club
3:24.95 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
854
Anisha Xavier
14
NT
Lakeside Aquatic Club
3:24.98 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
855
Annaliese Hughes
12
GU
Sharks Swim Club
3:25.00 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
856
Isabella Jones
13
GA
Dynamo Swim Club
3:25.01 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
857
Lucy Middleton
17
ST
Longhorn Aquatics
3:25.06 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
858
Gianna Sambevski
14
FL
Treasure Coast Aquatics
3:25.20 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
859
Suni Xu
13
GU
South Shore Sails
3:25.23 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
860
Claire Mayronne
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:25.26 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
861
Kyla Manzanares
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:25.31 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
862
Diana Hughes
13
ST
Great Hills Aquatics Rush
3:25.35 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
863
Chloe McNeeley
17
NT
Iron Horse Aquatics
3:25.39 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
864
Sophie Pan
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:25.45 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
865
Anna Blair
13
SE
Panama City Swim Team
3:25.49 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
866
Allie Pearson
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:25.52 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
867
Katie Kilgallen
17
NC
North Carolina Aquatic Club
3:25.64 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
868
Zayra Malvaiz
15
ST
Tiger Shark of Texas
3:25.66 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
869
Morgan Williams
18
NC
Mecklenburg Swim Association
3:25.67 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
870
Alina Mellow
14
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
3:25.73 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
871
Teryn Johnson
13
FL
Bolles School Sharks
3:25.74 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
872
Zelie Montgomery
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:25.77 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
873
Addie Gunn
14
ST
Nitro Swim Team
3:25.78 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
874
Victoria Chavez Hurtado
14
FL
Planet Swim Aquatics
3:25.83 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
875
Mckinley Miller
14
SE
Memphis Tiger Swimming
3:25.83 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
876
Ella Schlorholtz
17
GU
Power for Life
3:25.87 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
877
Evelyn Culberson
11
GU
Swim Streamline at Northampton
3:25.87 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
878
Myrical Michanne
12
FL
Gator Swim Club
3:25.90 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
879
Morgan O'Brien
15
SE
Middle Tennessee Swim Club
3:25.91 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
880
Reagan Yarbrough
13
SE
Tennessee Aquatics
3:25.91 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
881
Scarlet Wright
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:25.94 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
882
Olivia Ledesma
11
ST
Tri City Aquatics
3:26.11 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
883
Madelyn Taylor
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:26.16 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
884
Sienna Morvant
15
GU
Escalate Aquatic Team
3:26.21 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
885
Elena Murguia
14
ST
Waterloo Swimming
3:26.21 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
886
Piper Crowther
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:26.40 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
887
Nakiyah Rucker
12
NT
Cor
3:26.41 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
888
Grace Cornell
14
SE
Panama City Swim Team
3:26.44 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
889
Daisy Yang
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:26.45 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
890
Cana Yao
15
NC
North Carolina Aquatic Club
3:26.54 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
891
Neva Gumbayan
16
FL
SwimRise Aquatics
3:26.55 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
892
Clara Luginbill
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:26.56 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
893
Kathryn Fulton
14
SE
Life Time Southeast Swim Team
3:26.68 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
894
Mary Connelly
13
GA
Dynamo Swim Club
3:26.75 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
895
Sherry Chen
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:26.76 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
896
Sophia Chen
11
GU
Htx Swims
3:26.82 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
897
Sam Novick
13
NT
Texas Ford Aquatics
3:26.87 4/13/24
TFA April Open 2024
898
Adrianna Duncan
12
GU
Sharks Swim Club
3:26.90 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
899
Ava Murillo
14
GU
Conroe Area Team Swimmers
3:26.96 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
900
Emilie Illum
14
NT
Dallas Mustangs
3:26.98 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
901
Lina Essafi
11
NT
Texas Ford Aquatics
3:27.02 4/13/24
TFA April Open 2024
902
Sofia Ortiz
12
ST
Lone Star Aquatic Club
3:27.11 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
903
Kamille Green
14
NT
Mansfield Aquatic Club
3:27.12 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
904
Mimi Wygant
16
NT
Texas Ford Aquatics
3:27.15 4/13/24
TFA April Open 2024
905
Ella Dulworth
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:27.20 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
906
Addison Jenkins
14
FL
Episcopal AmberJax
3:27.22 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
907
Taylor Klein
14
FL
T2 Aquatics
3:27.25 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
908
Ashley Frushour
11
ST
Nitro Swim Team
3:27.26 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
909
Sophia Jordan
14
SE
Tennessee Aquatics
3:27.29 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
910
Emma Du
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:27.36 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
911
Isha Jayakumar
15
GA
Dynamo Swim Club
3:27.41 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
912
Kirra Martin
15
ST
Tiger Shark of Texas
3:27.56 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
913
Jordana Zhao
12
GU
Pearland Aquatics
3:27.57 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
914
Daniela Castro
16
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:27.67 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
915
Layla-Jean Smith
14
GU
Escalate Aquatic Team
3:27.71 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
916
Rosalie Navarro
14
GU
Texas Elite Swim Team
3:27.75 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
917
Lillie Smyers
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:27.89 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
918
Lilly Dreher
15
ST
San Antonio Wave
3:27.96 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
919
Blayne Cutbirth
13
ST
Tiger Shark of Texas
3:27.96 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
920
Brooklyn Baldwin
15
GA
Low Country Aquatic Club
3:27.97 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
921
Siena Evert
13
FG
Saint Andrew's Aquatics
3:28.04 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
922
Simona Wills
14
NT
Mansfield Aquatic Club
3:28.04 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
923
Nora Haynes
16
GA
Dynamo Swim Club
3:28.08 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
924
Riley Harrison
13
GU
Blue Tide Aquatics
3:28.11 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
925
Amaleah Gray
13
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:28.30 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
926
Riley Ward
13
GA
Dynamo Swim Club
3:28.37 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
927
Yaya Sosa
12
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:28.40 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
928
Lily Ainsworth
11
GU
Sharks Swim Club
3:28.54 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
929
Elle Wall
14
ST
Brownsville Aquatics
3:28.66 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
930
Brie Fair
15
FL
Columbia Swim Team
3:28.68 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
931
Morgan Walker
13
SE
Ensworth Aquatics
3:28.73 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
932
Allye Mutch
14
GU
South Shore Sails
3:28.73 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
933
Ashlyn Jendrusch
14
ST
Aqua Swift Aquatics
3:28.75 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
934
Brielle Gregory
12
FL
Pipeline Swimming
3:28.75 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
935
Lauren Fuller
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:28.81 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
936
Leila Brown
17
GU
Texas Elite Swim Team
3:28.92 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
937
Sophia Bonin
14
NT
Life Time Swim Dallas
3:28.94 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
938
Kylie Dollagaray
13
GU
Swim Streamline at Northampton
3:28.99 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
939
Julia Pearson
14
GU
Montgomery Aquatic Race Club
3:29.14 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
940
Katie Kessell
15
GA
Dynamo Swim Club
3:29.17 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
941
Reagan Greenaway
13
FL
T2 Aquatics
3:29.24 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
942
Reagan Wenglar
12
ST
Nitro Swim Team
3:29.24 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
943
Summer Stevens
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:29.31 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
944
Lori Shen
16
GA
Dynamo Swim Club
3:29.32 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
945
Kailyn Abramczyk
13
FG
SwimFast
3:29.33 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
946
Emmy Vacek
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:29.34 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
947
Grace Bourque
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:29.41 4/19/24
PACK April Long Course 2024
948
Madison Henderson
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:29.47 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
949
Annabele Germanese
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:29.48 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
950
Kalli Enyart
11
GU
Montgomery Aquatic Race Club
3:29.51 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
951
Jadyn McGrew
18
SE
Middle Tennessee Swim Club
3:29.57 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
952
Maia Brewster
14
GU
Escalate Aquatic Team
3:29.60 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
953
viviane Bueno
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:29.63 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
954
Louisa Sanoff
15
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:29.64 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
955
Riley Clements
12
GU
Tomball Area Swim Club
3:29.80 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
956
Amanda Shen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:29.90 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
957
Abigail Wesneski
13
NT
City of Plano Swimmers
3:29.92 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
958
Chloe Wood
14
FL
Fast Falcons
3:29.97 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
959
Evah Rosen
13
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
3:29.99 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
960
Zoie Cataquis
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:30.03 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
961
Sarah Karim
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:30.04 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
962
Lucki Patel
14
GA
Dynamo Swim Club
3:30.08 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
963
Emi Romanczuk
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
3:30.25 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
964
Viv Johnston
14
GU
Sharks Swim Club
3:30.33 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
965
Remy Bosquez
11
GU
Tomball Area Swim Club
3:30.33 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
966
Mikaela Manley
12
NT
Iron Horse Aquatics
3:30.35 4/13/24
TFA April Open 2024
967
Lily Griffith
12
GU
Houston Hydra
3:30.46 4/19/24
PACK April Long Course 2024
968
Emery Blaylock
15
SE
Middle Tennessee Swim Club
3:30.48 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
969
Abigail Blaize
13
SE
City of Mobile Swim Associatio
3:30.50 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
970
Ceci Haas
15
SC
Gamecock Aquatics
3:30.54 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
971
Rafaela Savoia
14
FG
Gulliver Swim Club
3:30.56 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
972
Maggie Ninova
17
FG
Hurricane Aquatics
3:30.58 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
973
Anna Kraizman
11
ST
Longhorn Aquatics
3:30.63 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
974
Quinn Behr
14
GU
Tomball Area Swim Club
3:30.66 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
975
Silvanna Arce-Ceron
13
FG
TS Aquatics
3:30.79 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
976
Loretta Wells
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:30.82 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
977
Karina McSoley
12
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:30.97 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
978
Mimi Lazzarino
14
ST
Capital Area Aquatics
3:30.98 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
979
Anna Entrekin
15
GA
Dynamo Swim Club
3:31.05 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
980
Sydney Griser
14
ST
Longhorn Aquatics
3:31.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
981
Taylor Nguyen
12
GU
Dads Club Swim Team
3:31.19 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
982
Audrey Davis
11
NT
Texas Ford Aquatics
3:31.19 4/13/24
TFA April Open 2024
983
Jennae Sykes
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:31.22 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
984
Kate Putnam
14
GU
Houston Hydra
3:31.27 4/19/24
PACK April Long Course 2024
985
Kaitlyn Fulmer
14
GU
Montgomery Aquatic Race Club
3:31.27 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
986
Kyra Blackmon
14
GU
Ambush Swimming
3:31.42 4/12/24
Best of Both Worlds
987
Lana Lin
14
ST
Austin Swim Club
3:31.43 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
988
Cici Fang
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:31.46 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
989
Maria Francescotti
16
SC
Hilton Head Aquatics
3:31.48 12/15/23
2023 US Paralympics Swimming National Championship
990
Hannah Nelson
13
NT
Prosper Aquatic Club
3:31.56 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
991
Isabelle Ducayet
11
NT
Cor
3:31.56 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
992
Camille Bedore
13
FL
Academy Aquatic Club
3:31.60 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
993
Norah Reno
15
FG
Hurricane Aquatics
3:31.66 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
994
Dianna Vricos
15
FL
Radiant Aquatics
3:31.86 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
995
Blake Durham
14
NT
Dallas Mustangs
3:31.91 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
996
Emerson Woods
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:31.91 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
997
Annika Wong
14
NT
City of Plano Swimmers
3:31.97 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
998
Abby Soares
11
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:31.98 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
999
Taylor Wilson
13
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:32.12 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
1000
Scarlett Bradley
13
FL
Bolles School Sharks
3:32.13 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application