Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Clare Custer
16
FL
Sarasota Sharks
16:49.26 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
2
Brinkleigh Hansen
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
16:50.18 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
3
Clarke Neace
16
NC
SwimMAC Carolina
17:07.76 3/6/24
2024 TYR Pro Swim Series - Westmont
4
Adele Sands
18
FL
Pipeline Swimming
17:14.34 2/8/24
Southern Zone South Sectional
5
Daisy Collins
15
NC
North Carolina Aquatic Club
17:14.63 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
6
Neala Klein
16
FL
Bolles School Sharks
17:18.50 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
7
Zoie Fjare
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
17:18.98 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
8
Amelia Lester
17
NT
Cor
17:25.23 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
9
Lolly Milbaum
16
FL
Sarasota Sharks
17:27.12 2/8/24
Southern Zone South Sectional
10
Lilliana Krstolic
15
FL
Laker Swim
17:33.01 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
11
Elise Clift
17
NT
Lakeside Aquatic Club
17:33.68 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
12
Arianna Wertheim
16
FL
Southwest Stars Swim Club
17:38.10 11/12/23
2023 FL FAST High School Open #2
13
Addy Domian
18
FL
Sarasota Sharks
17:38.57 2/8/24
Southern Zone South Sectional
14
Kate Guenther
14
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
17:39.09 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
15
Natalia Strezenicky Franko
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
17:39.17 2/8/24
Southern Zone South Sectional
16
Isabelle Henderson
17
NT
Texas Ford Aquatics
17:41.24 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
17
Charlotte LePage
16
NC
SwimMAC Carolina
17:45.65 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
18
Emma Guglielmello
18
GU
Texas A&M University
17:46.54 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
19
Jessica Robie
16
FL
Sarasota Sharks
17:48.12 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
20
Izzy Wilson
17
FG
South Florida Aquatic Club
17:49.70 2/8/24
Southern Zone South Sectional
21
Karrington Hansen
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
17:50.09 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
22
Ava Fuller
17
FL
Gator Swim Club
17:51.63 2/8/24
Southern Zone South Sectional
23
Grace Alegi
14
FL
Sarasota Sharks
17:53.05 2/8/24
Southern Zone South Sectional
24
Da'jah German
15
FG
Swim Fort Lauderdale
17:56.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
25
Siena Griffiths
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
18:00.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
26
Cher Patrick
16
SE
Coast Aquatics
18:03.74 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
27
Sophie Thornburg
15
NC
North Carolina Aquatic Club
18:03.78 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
28
Siena Griffiths
17
FG
Saint Andrew's Aquatics
18:04.10 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
29
Lily Doyle
16
FL
Planet Swim Aquatics
18:07.79 2/8/24
Southern Zone South Sectional
30
Tanith Mueller
17
NC
Marlins of Raleigh
18:08.28 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
31
Gemma Gledhill
15
FL
Sarasota Sharks
18:13.21 2/8/24
Southern Zone South Sectional
32
Meghan Hadsell
15
NC
Raleigh Swimming Association
18:16.43 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
33
Katherine Voet
16
FG
Swim Fort Lauderdale
18:16.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
34
Ellie Porter
18
SC
Carolina Aquatics Swim Club
18:20.37 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
35
Isabella Descent
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
18:21.98 2/8/24
Southern Zone South Sectional
36
Payton Griffin
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
18:23.26 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
37
Sophie Mokhiber
15
FL
T2 Aquatics
18:23.29 2/8/24
Southern Zone South Sectional
38
Nicole Shanks
16
FL
Fast Falcons
18:23.36 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
39
Summer Taylor
17
FL
Episcopal AmberJax
18:27.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
40
Skye Persechino
15
FL
Swim Florida
18:29.16 2/8/24
Southern Zone South Sectional
41
Rebekah Smith
12
GU
Conroe Area Team Swimmers
18:36.96 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
42
Katelyn Williams
17
SE
Barracuda Swim Club of Northea
18:38.08 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
43
Kailyn Kohn
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
18:38.96 2/8/24
Southern Zone South Sectional
44
Layne Smith
15
FG
Florida Keys Swim Club
18:41.33 2/8/24
Southern Zone South Sectional
45
Bree Buchanan
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
18:41.50 2/8/24
Southern Zone South Sectional
46
Evie Henry
15
FL
Bolles School Sharks
18:44.16 2/8/24
Southern Zone South Sectional
47
Claudia Nowakowski
15
FL
Sarasota Sharks
18:45.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
48
Brooklyn Peters
13
FL
Sarasota Sharks
18:48.23 2/8/24
Southern Zone South Sectional
49
Annika Davis
15
FL
Clearwater Aquatic Team
18:49.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
50
Emily Hissa
14
FL
Tampa Elite Aquatics
18:50.10 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
51
Wendy La Pietra
11
FG
Swim Fort Lauderdale
18:55.23 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
52
Rileigh Revere
15
FL
Bolles School Sharks
18:56.48 2/8/24
Southern Zone South Sectional
53
Sophie Phillips
15
NT
Iron Horse Aquatics
18:56.64 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
54
Julianne Armstrong
16
NT
Iron Horse Aquatics
18:58.63 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
55
Izabella Wreski
17
FL
Swim Florida
18:59.76 2/8/24
Southern Zone South Sectional
56
Chelsea Andersen
16
FL
Tampa Elite Aquatics
18:59.84 2/8/24
Southern Zone South Sectional
57
Isa Jickling
15
SC
City of Charleston Southern Ma
19:03.10 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
58
Katia Bushko
14
FL
Gulf Coast Swim Team
19:03.44 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
59
ALENA HOLTZ MINARRO
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
19:04.53 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
60
Brenna Reynolds
15
NT
Life Time Swim Dallas
19:06.01 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
61
Liliana Nelson
16
ST
Tiger Shark of Texas
19:11.53 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
62
Mia Patton
17
FG
Azura Florida Aquatics
19:13.75 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
63
Makenna Bowen
14
FL
Bolles School Sharks
19:16.60 2/8/24
Southern Zone South Sectional
64
Ansley Bess
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
19:18.05 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
65
Isabel Rasmussen
16
FL
T2 Aquatics
19:23.74 2/8/24
Southern Zone South Sectional
66
Penelope Lopez-Casula
12
FG
Eagle Aquatics
19:25.07 1/19/24
Piranhas January Invite
67
Parker Presley
12
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
19:27.11 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
68
Skyler Ross
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
19:32.90 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
69
Sidney Stromberg
16
FL
South Lake Aquatic Club
19:47.70 2/8/24
Southern Zone South Sectional
70
Allison Shaw
14
FL
West Florida Lightning Aquatic
20:06.71 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
71
Ava Domico
17
FL
Radiant Aquatics
20:25.16 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
72
Haley Rocha
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
20:25.24 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
73
Addy Kieffer
12
FL
Tampa Bay Aquatic Club
20:32.13 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
74
Erin Reid
15
FG
Saint Andrew's Aquatics
20:34.18 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
75
Izzy Sanderson
13
FL
Gulf Coast Swim Team
20:54.84 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
76
Alexandra Zamecki
15
FL
Fast Falcons
20:57.88 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
77
Kaitlyn Kreissl
13
FL
Gulf Coast Swim Team
21:05.51 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
78
Emily Johnson
14
GU
Fulshear Racing Swim Team
21:10.28 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
79
Aida Petrovskaia
11
FG
Swim Fort Lauderdale
21:10.80 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
80
Kylie Heminger
12
NT
Life Time Swim Dallas
21:14.02 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
81
Gabriela Bolivar
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
21:20.55 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
82
Avery Householder
16
WV
Club Mountaineer Aquatics
21:21.39 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
83
Bethany Allen
16
FL
Fast Falcons
21:21.56 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
84
Ruby Whitehouse
11
FG
Swim Fort Lauderdale
21:32.33 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
85
Pia Sanchez
16
ST
Mission Marlins Aquatics
21:43.50 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
86
Launa Fiore
12
GU
Swim Streamline at Northampton
21:54.67 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
87
Aly Kemp
16
FL
Sea Dragon Aquatics
22:29.75 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
88
Sloan Taylor
11
ST
South Texas Swimming Associat
22:48.35 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
89
Sofia Suarez
15
ST
Mission Marlins Aquatics
23:13.81 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
90
Rachael Turner
12
FG
Swim Fort Lauderdale
23:18.83 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
91
Cadence Hause
14
GU
Houston Hydra
24:19.30 12/15/23
2023 US Paralympics Swimming National Championship
92
Brianna Robinson
18
ST
Harlingen CISD SEAL
24:22.77 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application