Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Summer McIntosh
17
FL
Sarasota Sharks
3:59.42 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
2
Jillian Cox
18
ST
Longhorn Aquatics
4:07.61 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
3
Addie Sauickie
17
FL
Sarasota Sharks
4:08.94 9/4/23
2023 Junior World Champs
4
Lillie Nesty
17
FL
Gator Swim Club
4:14.60 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
5
Rylee Erisman
14
FL
Laker Swim
4:14.74 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
6
Sienna Angove
17
FL
Sarasota Sharks
4:15.23 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
7
Clarke Neace
16
NC
SwimMAC Carolina
4:17.38 3/6/24
2024 TYR Pro Swim Series - Westmont
8
Brinkleigh Hansen
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:17.76 2/8/24
Southern Zone South Sectional
9
Bailey O'Regan
17
FL
Sarasota Sharks
4:17.86 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
10
Arianna Wertheim
17
FL
Southwest Stars Swim Club
4:19.76 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
11
Lilla Bognar
17
SC
Team Greenville
4:20.50 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
12
Elise Clift
17
NT
Lakeside Aquatic Club
4:20.91 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
13
Nicole Zettel
17
NC
Tac Titans
4:21.25 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
14
Clare Custer
16
FL
Sarasota Sharks
4:22.22 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
15
Adele Sands
18
FL
Pipeline Swimming
4:22.82 2/8/24
Southern Zone South Sectional
16
Arianna Wertheim
16
FL
Southwest Stars Swim Club
4:22.86 2/8/24
Southern Zone South Sectional
17
Amelia Bodenstab
18
ST
Longhorn Aquatics
4:23.16 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
18
Mere Whelehan
16
NC
Tac Titans
4:23.23 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
19
Izzy Riva
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:23.39 2/8/24
Southern Zone South Sectional
20
Emma Herrera
17
FG
Flood Aquatics Swim Team
4:23.73 2/8/24
Southern Zone South Sectional
21
Haley McDonald
16
KY
Lakeside Swim Team
4:23.78 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
22
Lilliana Krstolic
15
FL
Laker Swim
4:23.83 2/8/24
Southern Zone South Sectional
23
Addy Domian
18
FL
Sarasota Sharks
4:25.11 2/8/24
Southern Zone South Sectional
24
Daisy Collins
15
NC
North Carolina Aquatic Club
4:25.16 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
25
Karrington Hansen
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:25.84 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
26
Jessica Robie
16
FL
Sarasota Sharks
4:25.89 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
27
Lily Andruss
14
NT
Lakeside Aquatic Club
4:25.98 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
28
Montse Spielmann
17
ST
Alamo Area Aquatic Association
4:26.15 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
29
Zoie Fjare
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:26.17 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
30
Lilly Abdella
16
SC
Team Greenville
4:26.22 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
31
Jenna Frost
15
FL
Loggerhead Aquatics
4:26.43 2/8/24
Southern Zone South Sectional
32
Carolina Daher
17
FL
Laker Swim
4:26.53 2/8/24
Southern Zone South Sectional
33
Neala Klein
16
FL
Bolles School Sharks
4:26.54 2/8/24
Southern Zone South Sectional
34
Amelia Lester
17
NT
Cor
4:26.58 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
35
Sidney Brann
17
FL
Sarasota Sharks
4:26.92 2/8/24
Southern Zone South Sectional
36
Emma Sundermeyer
17
FL
Southwest Stars Swim Club
4:27.36 2/8/24
Southern Zone South Sectional
37
Carli Cronk
18
ST
Alamo Area Aquatic Association
4:27.52 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
38
Olivia Corbi
18
NC
SwimMAC Carolina
4:27.76 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
39
Charlotte Driesse
16
FL
Loggerhead Aquatics
4:27.96 2/8/24
Southern Zone South Sectional
40
Averie Hager
16
ST
Streamline Aquatics
4:28.18 3/21/24
2024 AZ Speedo Sectionals
41
Ava Pape
16
NT
Texas Ford Aquatics
4:28.25 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
42
Isabel Wolk
16
NC
North Carolina Aquatic Club
4:28.34 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
43
Natalia Strezenicky Franko
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
4:28.43 2/8/24
Southern Zone South Sectional
44
Lucero MEJIA ARCE
16
FL
Bolles School Sharks
4:28.67 10/21/23
19th Pan American Games 2023
45
Brianna Deierlein
17
FL
Sarasota Sharks
4:29.03 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
46
Lolly Milbaum
16
FL
Sarasota Sharks
4:29.17 2/8/24
Southern Zone South Sectional
47
Grace Alegi
14
FL
Sarasota Sharks
4:29.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
48
Kate Guenther
14
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
4:29.32 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
49
Charlotte LePage
16
NC
SwimMAC Carolina
4:29.43 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
50
Peyton Williams
14
SE
City of Mobile Swim Associatio
4:29.50 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
51
Ashley Sampson
18
FL
Fast Falcons
4:29.51 2/8/24
Southern Zone South Sectional
52
Katy Jost
17
NT
Lakeside Aquatic Club
4:29.60 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
53
Carolina Daher
16
FL
Laker Swim
4:29.62 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
54
Madison Schmitz
15
NC
Marlins of Raleigh
4:30.14 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
55
Izzy Wilson
17
FG
South Florida Aquatic Club
4:30.17 2/8/24
Southern Zone South Sectional
56
Jaylee Hager
16
ST
Streamline Aquatics
4:30.27 3/21/24
2024 AZ Speedo Sectionals
57
Payton Griffin
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
4:30.51 2/8/24
Southern Zone South Sectional
58
Lily Doyle
16
FL
Planet Swim Aquatics
4:30.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
59
Aubrey Hull
18
NC
Mecklenburg Swim Association
4:31.03 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
60
Sami Rydzewski
18
NC
Raleigh Swimming Association
4:31.18 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
61
Ella Gotham
15
FL
Bolles School Sharks
4:31.38 2/8/24
Southern Zone South Sectional
62
Allison Kelly
14
FG
Jupiter Dragons Swim Team
4:31.53 2/8/24
Southern Zone South Sectional
63
Karolina Valko
13
NT
Dallas Mustangs
4:31.56 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
64
Hayden Penny
17
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
4:31.67 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
65
Danica Aten
15
FL
Sarasota Sharks
4:31.75 2/8/24
Southern Zone South Sectional
66
Natalie Doig
17
FL
Indian River Aquatics
4:32.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
67
Brynn Stoneburg
17
FL
Treasure Coast Aquatics
4:32.34 2/8/24
Southern Zone South Sectional
68
Maya Lambert
17
NC
North Carolina Aquatic Club
4:32.79 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
69
Emma Guglielmello
18
GU
Texas A&M University
4:32.79 4/11/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio TT
70
Zoe Nordmann
17
GU
Magnolia Aquatic Club
4:32.88 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
71
Alex Pope
18
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:33.03 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
72
Madison Schmitz
14
NC
Marlins of Raleigh
4:33.07 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
73
Marisa White
18
NC
New Wave Swim Team
4:33.08 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
74
Louisa Wendt
17
NC
Marlins of Raleigh
4:33.68 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
75
Ava Fuller
17
FL
Gator Swim Club
4:33.79 2/8/24
Southern Zone South Sectional
76
Abby Emrich
16
NC
North Carolina Aquatic Club
4:33.82 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
77
Meghan Hadsell
15
NC
Raleigh Swimming Association
4:33.86 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
78
Blakely Hammel
15
FL
Episcopal AmberJax
4:34.13 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
79
Alexandra Dunn
16
ST
Longhorn Aquatics
4:34.28 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
80
Alex Clark
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:34.46 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
81
Belen Morales
17
FG
TS Aquatics
4:34.60 9/4/23
2023 Junior World Champs
82
Gemma Gledhill
15
FL
Sarasota Sharks
4:34.64 2/8/24
Southern Zone South Sectional
83
Zoe Gruber
15
FL
Sarasota Sharks
4:34.65 2/8/24
Southern Zone South Sectional
84
Isabella Descent
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:34.76 2/8/24
Southern Zone South Sectional
85
Sophie Thornburg
15
NC
North Carolina Aquatic Club
4:34.91 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
86
Riley Leach
16
FL
Sarasota Sharks
4:35.33 2/8/24
Southern Zone South Sectional
87
Yari Brock
14
NC
North Carolina Aquatic Club
4:35.56 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
88
Ariel Kong
14
NC
SwimMAC Carolina
4:35.56 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
89
Avery Shuping
16
NC
North Carolina Aquatic Club
4:35.69 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
90
Erika Opdyke
14
FL
Fast Falcons
4:35.69 2/8/24
Southern Zone South Sectional
91
Eliza Wallace
16
NC
Mecklenburg Swim Association
4:35.98 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
92
Mckenna Patrick
18
NC
Mecklenburg Swim Association
4:36.00 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
93
Mae Winardi
15
NC
Mecklenburg Swim Association
4:36.03 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
94
Sophie Mokhiber
15
FL
T2 Aquatics
4:36.14 2/8/24
Southern Zone South Sectional
95
Caroline Frazier
18
GU
Magnolia Aquatic Club
4:36.44 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
96
Daniela Ferrara Fontes
16
NT
Texas Ford Aquatics
4:36.50 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
97
Courtney Cusack
14
NT
Metroplex Aquatics
4:36.74 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
98
Maria Champion
15
NC
SwimMAC Carolina
4:36.87 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
99
Siena Griffiths
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
4:36.89 2/8/24
Southern Zone South Sectional
100
Cher Patrick
16
SE
Coast Aquatics
4:36.92 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
101
Grace Alegi
15
FL
Sarasota Sharks
4:37.06 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
102
Zetta Bartee
16
NC
SwimMAC Carolina
4:37.12 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
103
Megan Horne
16
SE
Ensworth Aquatics
4:37.28 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
104
Chloe Mihaly
16
NC
North Carolina Aquatic Club
4:37.38 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
105
Campbell Stever
16
FL
Fast Falcons
4:37.39 2/8/24
Southern Zone South Sectional
106
Lucy Megginson
16
FL
Southwest Stars Swim Club
4:37.42 2/8/24
Southern Zone South Sectional
107
Hannah Schoenauer
18
FL
Patriot Aquatics
4:37.81 2/8/24
Southern Zone South Sectional
108
Sasha Schratwieser
18
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:37.81 2/8/24
Southern Zone South Sectional
109
Abby Druhan
18
NC
SwimMAC Carolina
4:37.84 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
110
Da'jah German
15
FG
Swim Fort Lauderdale
4:37.92 2/8/24
Southern Zone South Sectional
111
Mary Drummond
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
4:37.95 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
112
Gabriella Gonzalez
17
FL
Sarasota Sharks
4:37.98 2/8/24
Southern Zone South Sectional
113
Emily Wrenn
15
NC
Granite Falls Makos
4:37.98 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
114
Nicole Shanks
16
FL
Fast Falcons
4:38.08 2/8/24
Southern Zone South Sectional
115
Annie Shall
14
NC
SwimMAC Carolina
4:38.10 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
116
Layla Watson
15
FL
Fast Falcons
4:38.29 2/8/24
Southern Zone South Sectional
117
Kk LeBlanc
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:38.33 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
118
Sarah Virkler
18
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
4:38.42 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
119
Dakota Gayle
13
NC
SwimMAC Carolina
4:38.55 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
120
Taylor Goodwin
16
NC
YMCA OF Western North Carolina
4:38.57 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
121
Isabelle Henderson
17
NT
Texas Ford Aquatics
4:38.58 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
122
Lilly Allison
15
ST
Longhorn Aquatics
4:38.60 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
123
Izzy Thibodeau
17
NT
Metroplex Aquatics
4:38.69 12/9/23
2023 LC Time Trial Dec Extrava
124
Sarah Carrico
15
SE
Excel Aquatics
4:38.69 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
125
Kate Johnson
18
GA
Gwinnett Aquatics
4:38.84 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
126
Reese Briggs
17
NC
SwimMAC Carolina
4:38.85 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
127
Madi Hertzig
16
NC
Mecklenburg Swim Association
4:38.88 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
128
Millie Reddick
15
NC
SwimMAC Carolina
4:39.00 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
129
Tanith Mueller
17
NC
Marlins of Raleigh
4:39.08 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
130
Elle Loehr
16
FL
Bolles School Sharks
4:39.11 2/8/24
Southern Zone South Sectional
131
Ella Cowles
15
NC
SwimMAC Carolina
4:39.12 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
132
Sofia Krajewski
14
FL
Sarasota Sharks
4:39.12 2/8/24
Southern Zone South Sectional
133
Alex Stevens
17
FL
Fast Falcons
4:39.15 2/8/24
Southern Zone South Sectional
134
Avery Whorton
15
NT
Texas Ford Aquatics
4:39.19 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
135
Taylor Schwenk
16
FL
Sarasota Sharks
4:39.32 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
136
Veronica Metz
13
FG
Wellington Swim Team (Fg)
4:39.39 2/8/24
Southern Zone South Sectional
137
Julianne Armstrong
16
NT
Iron Horse Aquatics
4:39.69 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
138
Evie Henry
15
FL
Bolles School Sharks
4:39.74 2/8/24
Southern Zone South Sectional
139
Jenesys Amores
15
FG
South Florida Aquatic Club
4:39.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
140
Morgan Farlow
15
NT
Texas Ford Aquatics
4:39.89 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
141
Bella Ekk
18
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
4:39.98 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
142
Emma Lee
17
NC
Mecklenburg Swim Association
4:40.02 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
143
Caroline Largen
17
NC
SwimMAC Carolina
4:40.23 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
144
Merritt Zieminick
17
SE
Tennessee Aquatics
4:40.34 2/11/24
NAC Long Course Invitation
145
Corina Wong
17
FG
YMCA of South Florida
4:40.38 2/8/24
Southern Zone South Sectional
146
Karter Seluk
13
FL
Gulf Coast Swim Team
4:40.53 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
147
Skye Persechino
15
FL
Swim Florida
4:40.66 2/8/24
Southern Zone South Sectional
148
Sienna Bruner
17
ST
Longhorn Aquatics
4:40.79 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
149
Penelope Lopez-Casula
12
FG
Eagle Aquatics
4:40.87 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
150
Katia Bushko
14
FL
Gulf Coast Swim Team
4:40.91 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
151
Sydney Hardy
13
FL
Sarasota Sharks
4:40.93 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
152
Lucy Gilbreath
14
ST
Longhorn Aquatics
4:40.94 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
153
Katie Buehler
17
NC
Mecklenburg Swim Association
4:41.10 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
154
Juli Cavalcanti
13
GU
Swim Streamline at Northampton
4:41.12 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
155
Amelia Amadio
17
NC
SwimMAC Carolina
4:41.30 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
156
Madalyn Petty
14
NT
Tyler Rose Aquatic Club
4:41.47 4/12/24
Best of Both Worlds
157
Lexie O'Keefe
15
FL
Hydro4 Swimming
4:41.48 2/8/24
Southern Zone South Sectional
158
Mary Smith
16
FL
Bolles School Sharks
4:41.62 2/8/24
Southern Zone South Sectional
159
Campbell Stever
17
FL
Fast Falcons
4:41.67 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
160
Bree Buchanan
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
4:41.82 2/8/24
Southern Zone South Sectional
161
Lauren Cochran
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
4:42.05 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
162
Ellie Bosque
16
FL
Southwest Stars Swim Club
4:42.21 2/8/24
Southern Zone South Sectional
163
CJ Bernardo
15
NC
SwimMAC Carolina
4:42.21 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
164
Nella Duty
14
FL
Sarasota Sharks
4:42.34 2/8/24
Southern Zone South Sectional
165
Audrey Pardue
16
NC
Mecklenburg Swim Association
4:42.55 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
166
Caroline Mallard
15
NC
SwimMAC Carolina
4:42.56 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
167
Bella Slagter
15
FL
Charlotte County Swimming
4:42.65 2/8/24
Southern Zone South Sectional
168
Annabel Townsend
14
NC
Marlins of Raleigh
4:42.76 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
169
Ellia Wolfe
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:42.89 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
170
Carson Grass
17
FL
Loggerhead Aquatics
4:43.12 2/8/24
Southern Zone South Sectional
171
Ellie Porter
18
SC
Carolina Aquatics Swim Club
4:43.18 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
172
Carley Kaplan
15
FG
South Florida Aquatic Club
4:43.21 2/8/24
Southern Zone South Sectional
173
Ella Mongenel
17
ST
Nitro Swim Team
4:43.34 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
174
Emily Connors
15
NC
SwimMAC Carolina
4:43.44 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
175
Hannah Parkin
15
FL
Fast Falcons
4:43.48 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
176
Sophia Malkowicz
13
FL
Sarasota Sharks
4:43.51 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
177
Isa Jickling
15
SC
City of Charleston Southern Ma
4:43.52 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
178
Mia Patton
17
FG
Azura Florida Aquatics
4:43.71 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
179
Gioia Balzano
16
FG
Eagle Aquatics
4:43.72 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
180
Finley Harroff
15
ST
Aqua Swift Aquatics
4:43.83 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
181
Mai Perez
12
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
4:43.86 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
182
Adeline Cloutier
16
FL
Tampa Elite Aquatics
4:44.03 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
183
Kailyn Kohn
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
4:44.22 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
184
Chloe Mihaly
17
NC
North Carolina Aquatic Club
4:44.28 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
185
Hannah Wooten
16
NC
Raleigh Swimming Association
4:44.32 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
186
Summer Taylor
17
FL
Episcopal AmberJax
4:44.36 2/8/24
Southern Zone South Sectional
187
Hannah Carpenter
14
SE
Memphis Tiger Swimming
4:44.44 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
188
Tessa Broedell
14
FG
North Palm Beach Swim Club
4:44.50 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
189
Alexis Szostek
15
NC
SwimMAC Carolina
4:44.53 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
190
Layne Smith
15
FG
Florida Keys Swim Club
4:44.61 2/8/24
Southern Zone South Sectional
191
Kayla McKinney
16
FL
Southwest Stars Swim Club
4:44.62 2/8/24
Southern Zone South Sectional
192
Logan Jaffe
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
4:44.64 2/8/24
Southern Zone South Sectional
193
Isabel Viera
15
FG
Metro Aquatic Club of Miami
4:44.73 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
194
Laura Rinker
15
NC
Sailfish Aquatics
4:44.78 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
195
Grace Tuchi
17
NC
SwimMAC Carolina
4:44.99 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
196
Allison Henschel
16
SE
Ensworth Aquatics
4:45.10 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
197
Myah Rayburn
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
4:45.12 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
198
June Delmar
14
NC
SwimMAC Carolina
4:45.26 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
199
Shea Cleary
13
NC
SwimMAC Carolina
4:45.26 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
200
Dana Most
17
FL
Tampa Y Swimming
4:45.40 2/8/24
Southern Zone South Sectional
201
Annika Davis
15
FL
Clearwater Aquatic Team
4:45.48 2/8/24
Southern Zone South Sectional
202
Wendy La Pietra
11
FG
Swim Fort Lauderdale
4:45.49 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
203
Isabella Cardenas
17
FL
Sarasota Sharks
4:45.61 2/8/24
Southern Zone South Sectional
204
Elizabeth Kern
14
NC
SwimMAC Carolina
4:45.68 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
205
Makenna Bowen
14
FL
Bolles School Sharks
4:45.70 2/8/24
Southern Zone South Sectional
206
Heba Fouitah
13
GA
Aiken-Augusta Swim League
4:45.72 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
207
Eden Addison
17
NT
Texas Ford Aquatics
4:45.87 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
208
Charlotte Eckert
17
NC
SwimMAC Carolina
4:45.95 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
209
Josephine Ferrari
15
NC
SwimMAC Carolina
4:46.00 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
210
Isahbel Krasht
17
NT
Texas Ford Aquatics
4:46.10 4/13/24
TFA April Open 2024
211
Sara Miller
15
FG
Pine Crest Swim Team
4:46.21 1/19/24
Piranhas January Invite
212
Emily Hissa
14
FL
Tampa Elite Aquatics
4:46.24 2/8/24
Southern Zone South Sectional
213
Cora Skoog
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
4:46.25 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
214
Abi Burke
13
FL
T2 Aquatics
4:46.94 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
215
Emily Ford
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
4:47.02 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
216
Ruby Broadfoot
16
FL
Sarasota Sharks
4:47.16 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
217
Saylor Hale
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
4:47.19 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
218
Suki Burgstiner
17
FL
Bolles School Sharks
4:47.21 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
219
Grace Burton
17
SE
Ensworth Aquatics
4:47.32 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
220
Avery Domitrovich
15
SE
Ensworth Aquatics
4:47.48 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
221
Kaylee Daniell
15
NC
SwimMAC Carolina
4:47.50 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
222
Leorah Rotchin
17
FG
Wellington Swim Team (Fg)
4:47.57 2/8/24
Southern Zone South Sectional
223
Anelle Guglielmello
14
GU
The Woodlands Swim Team
4:47.84 4/11/24
2024 PR Puerto Rico International Swimming Open
224
Kayda Geyer
16
NC
Mecklenburg Swim Association
4:47.85 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
225
Carly Vannote
18
NC
Mecklenburg Swim Association
4:47.95 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
226
Chelsea Andersen
16
FL
Tampa Elite Aquatics
4:47.95 2/8/24
Southern Zone South Sectional
227
Katie Dutrow
14
SE
Tennessee Aquatics
4:48.01 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
228
Isabel Sayag
17
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:48.03 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
229
Ivy Monk
18
NC
SwimMAC Carolina
4:48.03 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
230
Fina Hickmon
18
FL
T2 Aquatics
4:48.07 2/8/24
Southern Zone South Sectional
231
Caroline Meehan
16
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
4:48.20 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
232
Sophia Nguyen
15
ST
Nitro Swim Team
4:48.21 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
233
Delanee Williams
17
NC
Marlins of Raleigh
4:48.24 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
234
Tatum Elsberry
14
FL
Sarasota Sharks
4:48.24 2/8/24
Southern Zone South Sectional
235
Lyla Richards
18
GA
Dynamo Swim Club
4:48.28 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
236
Winnie Liu
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:48.30 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
237
Mimi Wygant
16
NT
Texas Ford Aquatics
4:48.34 2/11/24
TFA 2024 February LC Time Tria
238
Zan Morgan
18
SE
Life Time Southeast Swim Team
4:48.38 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
239
Ellie Druhan
15
NC
SwimMAC Carolina
4:48.43 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
240
Rileigh Revere
15
FL
Bolles School Sharks
4:48.50 2/8/24
Southern Zone South Sectional
241
Caroline Reis
13
MS
Shock Wave Aquatic Team
4:48.55 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
242
Kathryn Kern
16
NC
SwimMAC Carolina
4:48.69 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
243
Stella Estipona
15
ST
Nitro Swim Team
4:48.73 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
244
Chloe Gore
17
NC
Marlins of Raleigh
4:48.75 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
245
Clara Carson
16
NC
Marlins of Raleigh
4:48.84 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
246
Nella Duty
15
FL
Sarasota Sharks
4:48.92 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
247
Frankie Digiovanni
16
NC
Marlins of Raleigh
4:49.17 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
248
Maeve Eckerman
17
FL
Sarasota Sharks
4:49.19 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
249
Mariana Montes
16
FG
Coral Springs Swim Club
4:49.20 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
250
Emma Taylor
13
GU
Conroe Area Team Swimmers
4:49.26 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
251
Abigail Slater
16
NT
Mansfield Aquatic Club
4:49.41 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
252
Izabella Wreski
17
FL
Swim Florida
4:49.42 2/8/24
Southern Zone South Sectional
253
Emory Jacobson-Bertanzetti
16
FG
Pine Crest Swim Team
4:49.50 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
254
Julie Johnson
15
SC
Gamecock Aquatics
4:49.57 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
255
Anna Whitley
16
SE
Tennessee Aquatics
4:49.58 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
256
Kiera Rampersad
17
FG
Eagle Aquatics
4:49.59 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
257
Audrey Sturm
16
FL
Bolles School Sharks
4:49.74 2/8/24
Southern Zone South Sectional
258
Katelyn McClintock
17
GA
Dynamo Swim Club
4:49.75 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
259
Myra Cansler
17
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
4:49.81 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
260
Elena Rollen
15
FL
Rocket Swimming
4:49.83 2/8/24
Southern Zone South Sectional
261
Jocelyn LeGere
18
ST
Longhorn Aquatics
4:49.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
262
Monica Digaetani
16
FL
Planet Swim Aquatics
4:50.02 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
263
Ella Warren
17
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
4:50.05 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
264
Lily Dourney
16
FL
Tampa Bay Aquatics
4:50.05 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
265
Kailah Thompson
13
FL
Episcopal AmberJax
4:50.06 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
266
Phoebe Johnson
18
NT
Dallas Mustangs
4:50.07 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
267
Ashleigh O'Banion
16
ST
Nitro Swim Team
4:50.45 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
268
Reese Jones
14
GA
Savannah Swim Team
4:50.82 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
269
Emery Callan
16
NT
City of Plano Swimmers
4:50.92 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
270
Paige Corbin
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
4:50.97 4/19/24
PACK April Long Course 2024
271
Kinnley Shanor
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
4:51.03 4/19/24
PACK April Long Course 2024
272
Rachel Nussbaum
15
FG
North Palm Beach Swim Club
4:51.05 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
273
Jilliam Henriquez
12
FG
Plantation Swim Team
4:51.05 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
274
Maecy Wells
17
SC
Gamecock Aquatics
4:51.21 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
275
Hanne Peeters
13
ST
Nitro Swim Team
4:51.34 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
276
Laila Chance
16
FL
Sarasota Sharks
4:51.36 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
277
Kay Deyoung
13
NT
Life Time Swim Dallas
4:51.38 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
278
Kara Walters
16
FL
Gator Swim Club
4:51.39 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
279
Allison Alfeo
15
NT
Cor
4:51.40 12/9/23
2023 LC Time Trial Dec Extrava
280
Brooke Billitto
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
4:51.46 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
281
Sarah Vasquez
16
FG
South Florida Aquatic Club
4:51.49 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
282
Anne Russell
12
SE
Birmingham Swim League
4:51.57 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
283
Louise Vidarsson
13
NC
Mecklenburg Swim Association
4:51.58 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
284
Ava Baldwin
15
FL
T2 Aquatics
4:51.60 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
285
Grace Boyce
16
SC
Columbia Swimming
4:51.63 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
286
Noelle Panna
16
FL
Gator Swim Club
4:51.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
287
Quinn Putchinski
15
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
4:51.85 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
288
Audrey Wolk
18
NC
North Carolina Aquatic Club
4:51.88 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
289
Avery Martin
15
NC
SwimMAC Carolina
4:51.90 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
290
Avery McGuinness
13
NT
Mansfield Aquatic Club
4:51.92 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
291
Annabelle Gangloff
14
NC
North Carolina Aquatic Club
4:51.94 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
292
Grace Belknap
17
NT
Cor
4:51.96 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
293
Charlie Zollinger
18
NC
Mecklenburg Swim Association
4:52.31 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
294
Lauren Gage
16
SE
Nashville Aquatic Club
4:52.36 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
295
Reese Paison
18
SC
Gamecock Aquatics
4:52.43 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
296
Sophie Phillips
15
NT
Iron Horse Aquatics
4:52.44 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
297
Eryn Quirsfeld
18
GU
Magnolia Aquatic Club
4:52.55 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
298
Lily Groves
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
4:52.57 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
299
Kenzie Kim
16
NC
North Carolina Aquatic Club
4:52.58 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
300
Reese Bednar
16
NC
SwimMAC Carolina
4:52.64 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
301
Cate Powell
13
NC
North Carolina Aquatic Club
4:52.69 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
302
Carolina Seoane
15
FL
Laker Swim
4:52.85 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
303
Dziah German
16
FG
Swim Fort Lauderdale
4:52.91 2/8/24
Southern Zone South Sectional
304
Claire Ciemania
14
WV
Club Mountaineer Aquatics
4:53.01 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
305
Kalena Au
13
NT
Mansfield Aquatic Club
4:53.03 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
306
Makayla Taggart
13
FL
Loggerhead Aquatics
4:53.09 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
307
Julia Foertsch
14
ST
Capital of Texas Aquatics
4:53.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
308
Abigail Lowman
16
GU
Sharks Swim Club
4:53.26 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
309
Alyssa Yates
13
SE
Manchester Makos Swim Team
4:53.27 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
310
Mely Ramos
13
FG
Hialeah Swim Club
4:53.30 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
311
Addie Carpenter
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
4:53.40 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
312
Sawyer Carlson
15
NC
SwimMAC Carolina
4:53.46 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
313
Emma Aumaugher
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
4:53.48 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
314
Rivkah Meza
14
NT
Texas Ford Aquatics
4:53.62 4/13/24
TFA April Open 2024
315
Chloe Yang
12
GU
Swim Streamline at Northampton
4:53.64 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
316
Layla Bleakley
14
FG
North Palm Beach Swim Club
4:53.69 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
317
Clara Ivey
15
GU
Magnolia Aquatic Club
4:53.71 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
318
Addie Williford
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:53.75 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
319
Brooklyn Peters
14
FL
Sarasota Sharks
4:53.78 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
320
Noah Morris
14
ST
Austin Swim Club
4:53.81 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
321
Jordan Musselman
18
GU
Katy Aquatic Team For Youth
4:53.83 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
322
Darielle Riddle
16
GU
South Shore Sails
4:53.89 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
323
Avery Vassil
17
NC
Mecklenburg Swim Association
4:53.90 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
324
Avery Lonergan
16
NT
Dallas Mustangs
4:54.07 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
325
Julia Pieniadz
13
FL
Swim Florida
4:54.07 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
326
Liliana Nelson
16
ST
Tiger Shark of Texas
4:54.20 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
327
Dru Hershberger
13
FL
Sarasota Sharks
4:54.22 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
328
Emma Hackett
14
SE
Tennessee Aquatics
4:54.33 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
329
Kendall Backus
15
NT
Iron Horse Aquatics
4:54.40 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
330
Amelia Miller
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
4:54.40 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
331
Emma Best
17
FL
Swim Florida
4:54.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
332
Clara Carson
17
NC
Marlins of Raleigh
4:54.84 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
333
Haley Ware
13
NT
Texas Ford Aquatics
4:54.91 4/13/24
TFA April Open 2024
334
Erin Weaver
12
NC
Carolina Aquatic Team
4:55.00 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
335
Charissa Higgs
12
ST
Nitro Swim Team
4:55.00 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
336
Alessandra Quintana
17
FL
Gator Swim Club
4:55.01 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
337
Parker Jacobson-Bertanzetti
16
FG
Pine Crest Swim Team
4:55.31 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
338
Addy Wilson
17
ST
Alamo Area Aquatic Association
4:55.32 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
339
Audrey Deras
16
NC
Marlins of Raleigh
4:55.36 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
340
Emma Emch
15
SE
Ensworth Aquatics
4:55.37 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
341
Juliette Bruijnzeel
15
FL
Gator Swim Club
4:55.47 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
342
Alessia Sciaraffia
12
ST
Nitro Swim Team
4:55.48 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
343
Andriana Reisyte
16
GU
Magnolia Aquatic Club
4:55.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
344
Delaney Householder
18
WV
Club Mountaineer Aquatics
4:55.65 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
345
Sara Henkel
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
4:55.69 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
346
Isabel Cabanzo
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
4:55.79 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
347
Isabel Rasmussen
16
FL
T2 Aquatics
4:55.88 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
348
Alex Orris
15
ST
Austin Swim Club
4:55.89 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
349
Ava Corbi
17
NC
SwimMAC Carolina
4:55.94 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
350
Elise Berl
13
NC
SwimMAC Carolina
4:55.94 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
351
Sarah Kirby
13
FL
Gulf Coast Swim Team
4:55.96 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
352
Allison Connors
14
FG
Wellington Swim Team (Fg)
4:56.02 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
353
Vivi Lester
13
GU
Swim Houston Aquatics Center
4:56.09 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
354
Mazie Moberly
15
FL
Gator Swim Club
4:56.12 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
355
Ava Berl
14
NC
SwimMAC Carolina
4:56.15 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
356
Alana Hauser
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
4:56.23 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
357
Anne Smith
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
4:56.31 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
358
Rebekah Rowe
15
ST
Waterloo Swimming
4:56.34 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
359
Karlin Smith
16
NC
SwimMAC Carolina
4:56.36 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
360
Alexandria Cogle
14
FG
Jupiter Dragons Swim Team
4:56.42 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
361
Gwen Angus
14
ST
Nitro Swim Team
4:56.43 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
362
Olivia White
14
NC
Mecklenburg Swim Association
4:56.44 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
363
Zoey Dam
14
FG
Jupiter Dragons Swim Team
4:56.59 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
364
Sophie Jones
13
ST
Nitro Swim Team
4:56.61 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
365
Kiera Rampersad
16
FG
Eagle Aquatics
4:56.63 1/19/24
Piranhas January Invite
366
Addison Vitulli
13
GU
Blue Tide Aquatics
4:56.82 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
367
Anna Curtis
14
SE
Tennessee Aquatics
4:56.85 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
368
Arianna Hulbert
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:57.23 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
369
Alana Schneider
12
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
4:57.25 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
370
Ella Roettger
15
SE
Tennessee Aquatics
4:57.37 2/11/24
NAC Long Course Invitation
371
Logan Jaffe
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
4:57.45 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
372
Reese Vetor
15
FL
T2 Aquatics
4:57.45 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
373
Maddie Barry
15
FL
Planet Swim Aquatics
4:57.49 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
374
Hallie Tanton
15
GU
Houston Hydra
4:57.63 4/19/24
PACK April Long Course 2024
375
Sophie Oldham
15
FL
Bolles School Sharks
4:57.65 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
376
Sabina La Pietra
13
FG
Swim Fort Lauderdale
4:57.67 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
377
Allie Duty
13
FL
Sarasota Sharks
4:57.85 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
378
Kayla Fu
18
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:57.86 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
379
Elise Williford
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:57.87 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
380
Lillie Sczech
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:57.92 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
381
Ansley Bess
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:57.95 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
382
Emilia Gutierrez Paredes
14
ST
Nitro Swim Team
4:58.04 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
383
Helen Barritt
13
NC
North Carolina Aquatic Club
4:58.09 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
384
Evie Munz
17
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
4:58.13 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
385
Sarah Heppe
15
GA
Gwinnett Aquatics
4:58.23 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
386
Avery Shuping
17
NC
North Carolina Aquatic Club
4:58.28 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
387
Gina Smith
15
FL
Tampa Bay Aquatics
4:58.32 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
388
Christine Salmassian
13
NT
Dallas Mustangs
4:58.40 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
389
Katherine Lindahl
13
NT
City of Plano Swimmers
4:58.40 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
390
Tatum Scully
16
SE
Huntsville Swim Association
4:58.49 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
391
Ornella Giuliano
15
FG
Azura Florida Aquatics
4:58.52 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
392
Gg Sitter
13
ST
Nitro Swim Team
4:58.52 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
393
Christine Salmassian
12
NT
Dallas Mustangs
4:58.54 12/9/23
2023 LC Time Trial Dec Extrava
394
Sophia Bahr
15
NC
Mecklenburg Swim Association
4:58.59 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
395
Emaleigh Nash
13
GU
Conroe Area Team Swimmers
4:58.85 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
396
Sophie James
14
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
4:58.88 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
397
Eloise Orr
14
GU
Dads Club Swim Team
4:58.88 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
398
Toula Hickmon
14
FL
T2 Aquatics
4:58.89 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
399
Rosi Gutierrez
13
NC
North Carolina Aquatic Club
4:58.90 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
400
Tiernan White
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
4:58.96 4/19/24
PACK April Long Course 2024
401
Annie Schooff
13
NC
North Carolina Aquatic Club
4:58.98 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
402
Dani O'Dwyer
16
FL
Bolles School Sharks
4:59.00 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
403
Emma Smotek
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
4:59.04 4/19/24
PACK April Long Course 2024
404
Cailyn D'Onofrio
14
NC
SwimMAC Carolina
4:59.05 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
405
Lucy Berry
13
ST
Longhorn Aquatics
4:59.08 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
406
Paige Snyder
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
4:59.19 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
407
Rosemary Helmedag
17
NC
Marlins of Raleigh
4:59.47 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
408
Juliette Bruijnzeel
14
FL
Gator Swim Club
4:59.47 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
409
Julia Udrys
15
NT
Texas Ford Aquatics
4:59.50 4/13/24
TFA April Open 2024
410
Mackenzie Collins
16
NC
North Carolina Aquatic Club
4:59.55 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
411
Jenna Sinanis
14
NC
Marlins of Raleigh
4:59.56 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
412
Teagan Markott
15
GA
Dynamo Swim Club
4:59.61 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
413
Lanna Bingaman
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
4:59.63 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
414
Christine Kim
16
ST
Tiger Shark of Texas
4:59.80 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
415
Evelyn Richards
14
ST
Capital Area Aquatics
4:59.88 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
416
Gianna Kallus
15
ST
Victoria Texas Aquatic Club
5:00.10 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
417
Ella O'Shaughnessey
16
SC
Gamecock Aquatics
5:00.16 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
418
Mackenzie Chen
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:00.25 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
419
Sarah Padurean
13
ST
Capital Area Aquatics
5:00.27 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
420
Peyton James
13
NC
North Carolina Aquatic Club
5:00.31 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
421
Vanessa Marsh
16
GU
Sharks Swim Club
5:00.32 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
422
Sammy Valentine
16
NC
Marlins of Raleigh
5:00.43 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
423
Emily Vary
13
NC
Enfinity Aquatic Club
5:00.49 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
424
Peyton Shreve
13
NT
Dallas Mustangs
5:00.54 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
425
Olivia Perez
13
FL
Pipeline Swimming
5:00.72 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
426
Lindsey Brown
14
FL
Rocket Swimming
5:00.78 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
427
Ava Cuellar
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
5:00.79 4/19/24
PACK April Long Course 2024
428
Kate Shim
15
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
5:00.82 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
429
Stella Schuch
16
SC
Gamecock Aquatics
5:00.90 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
430
Madison Whidden
15
FL
Treasure Coast Aquatics
5:00.91 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
431
Kayden Bok
14
NC
SwimMAC Carolina
5:00.91 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
432
Brenna Kagels
12
FL
Sarasota Sharks
5:01.01 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
433
Anna Milheim
13
NC
SwimMAC Carolina
5:01.10 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
434
Kalea Weed
13
FG
North Palm Beach Swim Club
5:01.21 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
435
Heather Lim
14
NT
Select Team of Aquatic Racers
5:01.31 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
436
Ella Tyminski
17
NC
Mecklenburg Swim Association
5:01.32 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
437
Sydney Modglin
16
GA
Dynamo Swim Club
5:01.35 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
438
MARIANA Orozco
15
GU
Magnolia Aquatic Club
5:01.52 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
439
Triana Fraija
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:01.69 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
440
Marina Ibarra
15
GA
Dynamo Swim Club
5:01.75 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
441
Angelina Lista
15
FL
Sarasota Sharks
5:01.96 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
442
Alena Anderson
12
GU
Houston Hydra
5:02.00 4/19/24
PACK April Long Course 2024
443
Lexie Lucchese
13
FG
Saint Andrew's Aquatics
5:02.08 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
444
Michaela Cogill
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:02.18 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
445
Zona Smith
13
NC
Team Charlotte
5:02.22 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
446
Emily Fang
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:02.24 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
447
Kaylee Jarvis
15
NC
Brunswick Aquatic Club
5:02.27 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
448
Hannah Justice
14
NC
SwimMAC Carolina
5:02.30 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
449
Abigail Medina Guzman
14
FL
Swim Tampa Aquatics
5:02.33 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
450
Emma Ray
14
NC
Mecklenburg Swim Association
5:02.34 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
451
Amanda Grubbs
15
FG
South Florida Aquatic Club
5:02.36 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
452
Amelia McEwan
16
GA
Dynamo Swim Club
5:02.41 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
453
Kieren Ng
13
NC
Marlins of Raleigh
5:02.41 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
454
Grace McCarthy
15
NC
SwimMAC Carolina
5:02.44 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
455
Lily Price
15
NC
SwimMAC Carolina
5:02.49 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
456
Kaylinn Mize
14
ST
Longhorn Aquatics
5:02.60 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
457
Lauren Garagiola
16
NT
Iron Horse Aquatics
5:02.62 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
458
Noelle Panna
17
FL
Gator Swim Club
5:02.66 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
459
Hanna Eckart
16
SC
Gamecock Aquatics
5:02.68 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
460
Claire Mewbourne
17
SE
Excel Aquatics
5:02.69 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
461
Hailey Smith
17
GU
Blue Tide Aquatics
5:02.72 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
462
Bessie Hassell
15
NC
Marlins of Raleigh
5:02.75 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
463
Nora Schnellhardt
15
GU
Texas Elite Swim Team
5:02.77 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
464
Brooklyn Poole
15
GU
Aggie Swim Club
5:02.89 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
465
Athena Rilo
13
FG
Wellington Swim Team (Fg)
5:02.90 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
466
Farrah Ballouli
13
SC
Gamecock Aquatics
5:02.93 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
467
Gwen Clark
14
ST
Tiger Shark of Texas
5:02.96 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
468
Chloe Carandang
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:02.98 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
469
Emma McKendree
14
FL
Tampa Bay Aquatic Club
5:03.02 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
470
Madison Laski
14
FG
Coral Springs Swim Club
5:03.14 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
471
Susannah Ghitelman
12
NC
North Carolina Aquatic Club
5:03.16 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
472
Estella Beltrami
13
FG
Hialeah Swim Club
5:03.22 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
473
Isabel Cabanzo
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:03.29 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
474
Kaitlyn Adams
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:03.43 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
475
Allison Shaw
14
FL
West Florida Lightning Aquatic
5:03.44 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
476
Emma Scoggin
11
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
5:03.45 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
477
Brecken Meislahn
13
FL
Sarasota Sharks
5:03.55 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
478
Emylieth Varela-Zuleta
13
FL
Lakewood Ranch Swim Associatio
5:03.67 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
479
Bella Kallus
12
ST
Victoria Texas Aquatic Club
5:03.67 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
480
Athena Nikolakopoulos
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:03.78 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
481
Elise Bruijnzeel
13
FL
Gator Swim Club
5:03.79 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
482
Can Wang
15
GA
Dynamo Swim Club
5:03.84 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
483
Taylor Weaver
16
NC
SwimMAC Carolina
5:03.84 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
484
Adriana Holliday
12
GU
Conroe Area Team Swimmers
5:03.88 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
485
Mae Hershberger
13
FL
Sarasota Sharks
5:03.90 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
486
Lily Linscheid
18
WV
Club Mountaineer Aquatics
5:03.92 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
487
Ansley Webb
16
GA
Dynamo Swim Club
5:03.93 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
488
Avery Normand
16
NC
Mecklenburg Swim Association
5:03.98 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
489
June Cofty
12
GA
Summit Family YMCA Titans
5:04.02 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
490
Wynne Bisque
14
ST
Austin Swim Club
5:04.05 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
491
Ella McLaughlin
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:04.12 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
492
Riley Childress
14
SE
City of Mobile Swim Associatio
5:04.14 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
493
Emy Dupee
16
FL
Episcopal AmberJax
5:04.32 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
494
Caitlyn Rideout
17
FL
Cbs Islanders
5:04.38 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
495
Erin Greathouse
13
NC
SwimMAC Carolina
5:04.57 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
496
Ryann Udagawa
12
FL
Swim Tampa Aquatics
5:04.58 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
497
Rakel Becraft
16
GA
Dynamo Swim Club
5:04.74 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
498
Scarlett Bradley
13
FL
Bolles School Sharks
5:04.74 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
499
Hayden O'Leary
14
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
5:04.82 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
500
Gianna Riffel
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:04.87 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
501
Kira Schneider
12
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5:04.88 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
502
Morgan Etter
14
GU
Blue Tide Aquatics
5:04.94 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
503
Avery Hudzik
13
NC
SwimMAC Carolina
5:04.94 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
504
Virginia Hultgren
17
GA
Dynamo Swim Club
5:05.03 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
505
Belle Jensen
14
SE
Madison Swimming Association
5:05.17 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
506
Emma Richardson
13
NC
SwimMAC Carolina
5:05.34 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
507
Ezri McCue
14
NC
SwimMAC Carolina
5:05.41 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
508
London Best
18
GA
Savannah Swim Team
5:05.46 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
509
Charlotte Ulewicz
16
FL
Gator Swim Club
5:05.62 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
510
Sammy Landry
15
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
5:05.65 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
511
Helaina Gunn
13
FL
Sarasota Sharks
5:05.67 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
512
Addison Wilson
14
NC
Watauga Swim Team
5:05.68 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
513
Reagan May
15
SE
Excel Aquatics
5:05.72 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
514
Eva Dziuba
13
NC
North Carolina Aquatic Club
5:05.78 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
515
Aniyah Ervin
13
GU
Conroe Area Team Swimmers
5:05.81 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
516
Maddie Kohler
16
NC
Mecklenburg Swim Association
5:06.00 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
517
Skye Yampolsky
15
NC
SwimMAC Carolina
5:06.03 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
518
Chloe Anders
13
FL
Greater Orlando Aquatics Team
5:06.13 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
519
Anna Pearson
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:06.15 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
520
Abbie Krot
17
SE
City of Mobile Swim Associatio
5:06.18 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
521
Sophie Perry
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5:06.20 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
522
Kinley McCalla
13
GA
Dynamo Swim Club
5:06.21 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
523
Eva Delaney
13
FL
Bolles School Sharks
5:06.22 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
524
Nina Chernev
15
SC
Gamecock Aquatics
5:06.26 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
525
Lily Kozel
12
WV
Club Mountaineer Aquatics
5:06.28 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
526
Gabi Volpe
16
GU
Sharks Swim Club
5:06.33 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
527
Madison Deeb
12
GA
Dynamo Swim Club
5:06.33 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
528
Addison Bennett
14
NC
SwimMAC Carolina
5:06.34 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
529
Elizabeth Christie
12
FL
Bolles School Sharks
5:06.39 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
530
Mia Mavigliano
16
FG
North Palm Beach Swim Club
5:06.40 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
531
Kiersten Mize
16
ST
Longhorn Aquatics
5:06.42 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
532
Naya Pearo
14
FL
T2 Aquatics
5:06.51 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
533
Taylor Hall
15
NC
Mecklenburg Swim Association
5:06.54 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
534
Kaylee Warfield
15
GU
Pearland Aquatics
5:06.59 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
535
Emma Kirby
14
GU
Houston Hydra
5:06.64 4/19/24
PACK April Long Course 2024
536
Haley Houtz
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5:06.85 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
537
Emilee Rogers
17
GU
Texas Elite Swim Team
5:06.87 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
538
Michaela Snook
14
FL
South Lake Aquatic Club
5:06.89 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
539
Grace Woolsey
16
SE
Huntsville Swim Association
5:06.93 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
540
Kaitlyn Wooten
13
NC
SwimMAC Carolina
5:06.95 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
541
Catherine Salmassian
11
NT
Dallas Mustangs
5:06.99 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
542
Zan Wernig
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:07.00 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
543
Susan Cushman
17
SC
Fins Swim Team
5:07.10 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
544
Blair Endicott
15
GA
Dynamo Swim Club
5:07.11 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
545
Meagan Gutierrez
17
ST
San Antonio Wave
5:07.18 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
546
Callie Caplin
11
FL
Loggerhead Aquatics
5:07.20 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
547
Alejandra Perez
16
FL
Fast Falcons
5:07.26 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
548
Lilly Price
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
5:07.34 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
549
Kaleea Zielinski
14
FL
Planet Swim Aquatics
5:07.36 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
550
Ashley Hoke
12
NC
Marlins of Raleigh
5:07.39 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
551
Tahlia Kofman
17
FL
Bolles School Sharks
5:07.44 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
552
Izabella Lesniewska
14
FL
Sarasota Sharks
5:07.49 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
553
Sydney Eastman
17
FL
Gulf Coast Swim Team
5:07.51 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
554
Kelsie Rasmussen
13
GU
Aggie Swim Club
5:07.54 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
555
Sophia Nguyen
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:07.60 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
556
Brynn Kennedy
14
SE
Nashville Aquatic Club
5:07.63 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
557
Graziana Gowdy
13
FL
Bolles School Sharks
5:07.68 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
558
Kariayn Mann
12
NT
Mansfield Aquatic Club
5:07.69 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
559
Marcella Orlandini
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
5:07.73 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
560
Chloi Harper
16
NC
SwimMAC Carolina
5:07.74 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
561
Eleanor Marti
13
ST
Longhorn Aquatics
5:07.77 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
562
Eliza McCormick
14
SE
Huntsville Swim Association
5:07.94 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
563
Katie Kessell
15
GA
Dynamo Swim Club
5:08.01 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
564
Anna Ray
13
SC
Gamecock Aquatics
5:08.02 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
565
Elise Panna
15
FL
Gator Swim Club
5:08.07 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
566
Hattie Wasmuth
17
GA
Dynamo Swim Club
5:08.10 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
567
Shelby Dean
12
NT
Mansfield Aquatic Club
5:08.11 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
568
Harper Maxwell
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5:08.16 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
569
Reese Kahla
13
NT
Mansfield Aquatic Club
5:08.16 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
570
Emma Michael
12
NC
SwimMAC Carolina
5:08.17 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
571
Sarah Meza
15
NT
Texas Ford Aquatics
5:08.18 4/13/24
TFA April Open 2024
572
Ella Smith
17
SE
Memphis Tiger Swimming
5:08.26 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
573
Payton Millard
15
NC
Marlins of Raleigh
5:08.27 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
574
Lydia Zhukovsky
16
FL
Sarasota Sharks
5:08.28 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
575
Holly Tinson
15
GU
South Shore Sails
5:08.32 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
576
Hailey Stargardt
18
FL
Tampa Bay Aquatic Club
5:08.38 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
577
Carolyn Levy-Powell
16
FG
Coral Springs Swim Club
5:08.46 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
578
Sophia Fu
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:08.61 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
579
Emilia Viera
13
FL
Swim Tampa Aquatics
5:08.71 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
580
Charlee Sexsmith
14
NC
Marlins of Raleigh
5:08.76 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
581
Savannah Bedford
12
GU
Conroe Area Team Swimmers
5:08.81 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
582
Isabella Estep
13
FL
South Lake Aquatic Club
5:08.83 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
583
Marin Tippy
14
GU
Blue Tide Aquatics
5:08.86 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
584
Ellie Perella
14
WV
Club Mountaineer Aquatics
5:08.89 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
585
Ava Ehinger
16
FL
Fast Falcons
5:08.97 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
586
Hadley Penny
14
NC
Marlins of Raleigh
5:09.00 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
587
Marjorie Hochard
13
ST
Nitro Swim Team
5:09.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
588
Sienna Campbell
11
FL
Southwest Stars Swim Club
5:09.20 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
589
Delaney Michael
12
NC
SwimMAC Carolina
5:09.26 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
590
Maggie Hurley
14
GA
Dynamo Swim Club
5:09.32 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
591
Anna Natter
15
ST
Nitro Swim Team
5:09.34 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
592
Lola Amos
14
SE
Huntsville Swim Association
5:09.56 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
593
Johanna Beauchamp
14
SE
Huntsville Swim Association
5:09.69 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
594
Ana Ospina
13
FG
Eagle Aquatics
5:09.83 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
595
Lexi Raimov
12
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
5:09.90 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
596
Taylor Tedhams
13
FL
Pine Island Aquatics
5:09.93 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
597
Simona Wills
14
NT
Mansfield Aquatic Club
5:09.99 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
598
Lucy Brown
13
NC
SwimMAC Carolina
5:09.99 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
599
Annagail Herzog
16
SE
Tennessee Aquatics
5:10.03 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
600
Jayne Steier
14
NC
SwimMAC Carolina
5:10.04 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
601
Abby McMichael
15
GU
Houston Hydra
5:10.09 4/19/24
PACK April Long Course 2024
602
Evie Milak
14
FL
Fast Falcons
5:10.11 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
603
Emma Xia
14
ST
Nitro Swim Team
5:10.13 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
604
Braylynn Moore
17
GU
Sharks Swim Club
5:10.18 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
605
Nicole Riopelle
16
FL
Rocket Swimming
5:10.20 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
606
Cayna Craver
13
NT
Iron Horse Aquatics
5:10.24 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
607
Caylin Carter
18
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
5:10.26 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
608
Kolby Knag
13
NC
SwimMAC Carolina
5:10.28 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
609
Diana Burke
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5:10.33 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
610
Emily Maycock
16
NT
City of Plano Swimmers
5:10.34 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
611
Nika Radenovic
13
GU
Dads Club Swim Team
5:10.34 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
612
Sierra Brom
15
SE
Huntsville Swim Association
5:10.35 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
613
Kylie Baucom
14
NC
SwimMAC Carolina
5:10.39 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
614
Carly Chin
14
FG
Coral Springs Swim Club
5:10.42 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
615
Santi Phan
11
NT
Mansfield Aquatic Club
5:10.43 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
616
Eli Ruiz
12
FL
Gulf Coast Swim Team
5:10.63 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
617
Megan Murphy
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
5:10.64 4/19/24
PACK April Long Course 2024
618
Abigail Fry
15
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
5:10.74 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
619
Elsa Babani
12
NC
SwimMAC Carolina
5:10.77 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
620
Caroline Almeida
13
FG
Performance Aquatics Swim Club
5:10.80 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
621
Avery Aubrey
15
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
5:10.87 4/12/24
Best of Both Worlds
622
Isabelle Boyd
14
SE
Memphis Tiger Swimming
5:10.89 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
623
Leehee Brauner
17
FL
Gator Swim Club
5:10.90 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
624
Olivia Esbeck
16
GU
Sharks Swim Club
5:10.98 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
625
Aelyn Gardner
13
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
5:10.99 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
626
Juliette Driscoll
13
FG
Pine Crest Swim Team
5:11.05 1/19/24
Piranhas January Invite
627
Chloe Wood
14
FL
Fast Falcons
5:11.13 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
628
Emily Mahan
13
GU
Texas Elite Swim Team
5:11.13 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
629
Haley Rocha
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
5:11.17 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
630
Nora Brooks
13
GA
Dynamo Swim Club
5:11.18 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
631
Taylor Dedon
18
FG
Hammerhead Aquatics
5:11.21 1/19/24
Piranhas January Invite
632
Emily Glen
14
GA
Valdosta Aquatics
5:11.21 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
633
Lily Jordan
18
GU
Houston Bridge Bats
5:11.23 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
634
Mary Noga
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
5:11.30 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
635
Lydia Wagner
13
FG
Lake Lytal Lightning
5:11.50 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
636
Brooklyn Baldwin
15
GA
Low Country Aquatic Club
5:11.52 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
637
Ava Miller
14
NC
SwimMAC Carolina
5:11.66 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
638
Teal Boles
13
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
5:11.75 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
639
Dana Conner
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:11.77 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
640
Arantza Viera
17
FL
Swim Tampa Aquatics
5:11.86 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
641
Lila Botham
13
GA
Dynamo Swim Club
5:11.91 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
642
Regan Bright
16
FL
Florida Elite Swimming
5:12.02 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
643
Taylor Klein
14
FL
T2 Aquatics
5:12.02 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
644
Olivia Rogers
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:12.02 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
645
Nicole Carpenter
18
GU
Power for Life
5:12.10 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
646
Quynh Tollon
12
FL
West Florida Lightning Aquatic
5:12.13 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
647
Lauren Ferguson
17
GU
Sharks Swim Club
5:12.22 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
648
Francesca Rolton
13
FL
Sarasota Sharks
5:12.25 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
649
Amy Jiang
14
GA
Dynamo Swim Club
5:12.26 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
650
Olivia North
13
FL
Fast Falcons
5:12.34 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
651
Ellie Hill
16
NC
North Carolina Aquatic Club
5:12.39 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
652
Taylor Marchan
12
GA
Aiken-Augusta Swim League
5:12.45 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
653
Sofia Papasakellariou
13
FG
Azura Florida Aquatics
5:12.47 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
654
Elise Stromberg
13
FL
South Lake Aquatic Club
5:12.48 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
655
Vanshika Patil
13
NT
Texas Ford Aquatics
5:12.50 4/13/24
TFA April Open 2024
656
Reef Edwards
14
FG
Jupiter Dragons Swim Team
5:12.52 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
657
Sara Stigall
11
GA
Low Country Aquatic Club
5:12.52 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
658
Julia Jones
15
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
5:12.57 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
659
Kathrin Dickamore
14
GU
Sharks Swim Club
5:12.59 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
660
Brooke Kehl
14
GA
Dynamo Swim Club
5:12.61 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
661
Chloe Hodges
17
GA
Southern Eagle Aquatics
5:12.79 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
662
Sofi Pigulevsky
16
FL
Planet Swim Aquatics
5:12.82 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
663
Emma Baker
14
FG
Coral Springs Swim Club
5:12.89 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
664
Miagrace Medlin
12
GU
Blue Tide Aquatics
5:12.94 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
665
Lexi Flanders
16
GA
Cumming Waves
5:12.99 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
666
Alex LaBohn
17
FL
Tampa Y Swimming
5:13.13 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
667
Alina Pan-Wang
12
NT
Metroplex Aquatics
5:13.14 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
668
Alia Powers
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:13.15 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
669
Sophia Wessel
14
FG
North Palm Beach Swim Club
5:13.27 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
670
Carmen Laurito
14
GU
Sharks Swim Club
5:13.48 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
671
Riley Shoemaker
12
NC
Marlins of Raleigh
5:13.48 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
672
Jade Barber
12
WV
Club Mountaineer Aquatics
5:13.51 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
673
May Liang
11
ST
Nitro Swim Team
5:13.52 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
674
Cate Palmer
14
ST
Nitro Swim Team
5:13.55 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
675
Bryn Mason
13
ST
Longhorn Aquatics
5:13.67 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
676
Evie Leamy
13
FL
Tampa Y Swimming
5:13.77 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
677
Vanessa Calva
15
FL
Riptide Aquatics
5:13.81 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
678
Amelia Hagen
13
GA
Dynamo Swim Club
5:13.82 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
679
Christie Lumsden
12
FG
South Florida Aquatic Club
5:13.84 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
680
Sydney Holden
15
SE
Huntsville Swim Association
5:13.91 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
681
Alana Kolano
14
NC
SwimMAC Carolina
5:13.94 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
682
Isabella Curet
15
SE
Memphis Tiger Swimming
5:13.98 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
683
Glory Sansano
15
ST
San Antonio Wave
5:14.08 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
684
Laney Shavulsky
14
ST
Waterloo Swimming
5:14.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
685
Iris Schemel
13
FL
Sarasota Sharks
5:14.12 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
686
Anna Bushko
12
FL
Gulf Coast Swim Team
5:14.13 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
687
Tessa Most
14
FL
Tampa Y Swimming
5:14.16 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
688
Gabi Campuzano
13
FG
Lake Lytal Lightning
5:14.24 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
689
Caragh Magner
16
NC
SwimMAC Carolina
5:14.25 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
690
Hannah Salum
14
NT
Texas Ford Aquatics
5:14.25 4/13/24
TFA April Open 2024
691
Tricia Pacheco
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:14.27 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
692
Georgia Henry
13
FL
Sarasota Sharks
5:14.33 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
693
Brielle McGonagle
14
GU
Sharks Swim Club
5:14.43 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
694
Olivia Penman
16
NT
Metroplex Aquatics
5:14.48 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
695
Allison Slaby
12
NC
SwimMAC Carolina
5:14.60 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
696
Brynlee Alder
15
GU
South Texas Aquatics
5:14.85 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
697
Madelyn Glowacki
13
GU
Eagle Swimming Association
5:14.90 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
698
Nathalie Almanza
15
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
5:14.95 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
699
Jessie Li
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:15.00 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
700
Anna Burtscher
16
FL
Bolles School Sharks
5:15.02 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
701
Braelyn McCall
11
FL
Treasure Coast Aquatics
5:15.09 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
702
Mackie Rutherford
12
FL
Gulf Coast Swim Team
5:15.10 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
703
Blair Bennett
13
FL
Gulf Coast Swim Team
5:15.14 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
704
Taylor Marston
14
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
5:15.16 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
705
Sloan Searight
13
NC
SwimMAC Carolina
5:15.16 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
706
Ana Preocanin
14
ST
Nitro Swim Team
5:15.23 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
707
Jayde Morgan
14
GU
Swim Houston Aquatics Center
5:15.30 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
708
Caroline Kuhl
12
FL
Bolles School Sharks
5:15.41 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
709
Anneliese Sood
17
GU
Power for Life
5:15.47 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
710
Madison Sennett
14
NT
Select Team of Aquatic Racers
5:15.51 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
711
Hayley Cohen
11
FG
Coral Springs Swim Club
5:15.55 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
712
Jordan Arbuckle
13
NT
Dallas Mustangs
5:15.59 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
713
Jocelyn Towns
13
GA
Dynamo Swim Club
5:15.65 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
714
Macy Davidson
15
NC
Marlins of Raleigh
5:15.68 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
715
Ava Rojas
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
5:15.70 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
716
Molly Bass
14
NC
SwimMAC Carolina
5:15.74 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
717
Isabella Lopez
14
FG
Hurricane Aquatics
5:15.75 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
718
Cia Schattle
15
GU
Dads Club Swim Team
5:15.81 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
719
Caitlin McCloud
15
SE
Huntsville Swim Association
5:15.82 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
720
Emme Deguise
15
GU
Houston Hydra
5:15.83 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
721
Abby Barbos
12
GA
Dynamo Swim Club
5:15.88 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
722
Citlali Rivera
16
GU
Dads Club Swim Team
5:15.90 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
723
Emily DeVany
15
GU
Dads Club Swim Team
5:16.04 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
724
Zaryna Wardlay
11
NT
Metroplex Aquatics
5:16.05 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
725
Nella Briceno
17
FL
Tampa Elite Aquatics
5:16.28 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
726
Mia Lang
13
NC
Marlins of Raleigh
5:16.28 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
727
Eva Schischa
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
5:16.34 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
728
Grace Panna
12
FL
Gator Swim Club
5:16.36 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
729
Cameron Vetor
14
FL
T2 Aquatics
5:16.46 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
730
Ella Eckert
15
NT
Tyler Rose Aquatic Club
5:16.54 4/12/24
Best of Both Worlds
731
Makayla Steele
12
GU
South Texas Aquatics
5:16.54 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
732
Savannah Shapley
17
ST
Nitro Swim Team
5:16.56 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
733
Sarah Benvenuto
14
NC
Mecklenburg Swim Association
5:16.61 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
734
Gracie Solis
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:16.63 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
735
Emma Nguyen
15
GU
Pearland Aquatics
5:16.76 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
736
Gigi Guydon
13
GU
Houston Bridge Bats
5:16.78 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
737
Anna Entrekin
15
GA
Dynamo Swim Club
5:16.80 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
738
Julia Hewitt
15
GU
Texas Elite Swim Team
5:16.81 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
739
Melia Sell
17
NT
Select Team of Aquatic Racers
5:16.93 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
740
Avery Ford
16
FL
Rocket Swimming
5:17.03 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
741
Camille Thelen
14
NT
Texas Ford Aquatics
5:17.04 4/13/24
TFA April Open 2024
742
Riley Harrison
13
GU
Blue Tide Aquatics
5:17.07 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
743
Kennedy Spirk
17
SE
Excel Aquatics
5:17.08 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
744
Macy Williams
15
GU
Blue Tide Aquatics
5:17.09 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
745
Claire Kostowicz
14
FL
Fast Falcons
5:17.11 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
746
Sage Shach
12
FG
Wellington Swim Team (Fg)
5:17.11 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
747
Nadia Hamadani
13
FL
Tampa Elite Aquatics
5:17.12 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
748
Lexi Landrum
14
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
5:17.15 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
749
Googie Bonakchi
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:17.16 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
750
Ella Scanlon
17
FG
Boca Raton Swim Team
5:17.35 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
751
Kelsie Caston
14
GU
Eagle Swimming Association
5:17.35 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
752
Riley Sica
15
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
5:17.38 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
753
Livi Klein
13
FL
South Lake Aquatic Club
5:17.47 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
754
Maya Lester
13
GU
Texas Elite Swim Team
5:17.51 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
755
Whitney Moody
15
SC
Gamecock Aquatics
5:17.53 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
756
Eden Tiscione
14
FG
Wellington Swim Team (Fg)
5:17.54 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
757
Natalie Goza
17
GU
Sharks Swim Club
5:17.63 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
758
Ashtyn Mandacina
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:17.65 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
759
Nicole Reppert
14
ST
Whitecaps of Westlake
5:17.66 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
760
Lakshmi Garofalo
17
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
5:17.67 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
761
Jentry Ferguson
13
ST
Tiger Shark of Texas
5:17.70 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
762
Eden Byrd
15
NC
Marlins of Raleigh
5:17.76 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
763
Kaya Kaidel
16
NC
Marlins of Raleigh
5:17.84 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
764
Savannah Parker
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:17.87 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
765
Anna Hudson
13
ST
Waterloo Swimming
5:17.87 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
766
Madeline Dolan
14
FL
Riptide Aquatics
5:17.91 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
767
Ashley Fuller
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:17.97 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
768
Reagan Hix
16
NT
Prosper Aquatic Club
5:17.98 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
769
Lily Spriggs
14
GU
Houston Hydra
5:18.01 4/19/24
PACK April Long Course 2024
770
Kivy Moore
11
GU
Sharks Swim Club
5:18.07 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
771
Isabella Cary
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:18.12 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
772
Kat Tilley
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
5:18.29 4/19/24
PACK April Long Course 2024
773
Violet Goodwin
14
ST
Longhorn Aquatics
5:18.33 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
774
Emma Li
13
ST
Nitro Swim Team
5:18.35 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
775
Mary Connelly
13
GA
Dynamo Swim Club
5:18.48 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
776
Danielle Deffet
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:18.61 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
777
Fairlane Bynum
13
ST
Westlake Excellence Swim Team
5:18.62 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
778
Rilie Reid
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
5:18.64 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
779
Taley Cagas
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:18.64 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
780
Izzy Sanderson
13
FL
Gulf Coast Swim Team
5:18.68 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
781
Katherine Roeloffs
12
FG
Jupiter Dragons Swim Team
5:18.81 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
782
Addison Palumbo
15
FG
Coral Springs Swim Club
5:18.83 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
783
Ellie Wells
13
SC
Gamecock Aquatics
5:18.88 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
784
Caty Gray
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:18.90 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
785
El Costello
15
ST
Waterloo Swimming
5:18.91 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
786
Chelsea Zhang
12
NC
SwimMAC Carolina
5:18.95 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
787
Angelina Pham
16
GU
Pearland Aquatics
5:18.96 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
788
Molly Kuneman
12
GU
Tomball Area Swim Club
5:18.97 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
789
Evie Houston
16
GA
Dynamo Swim Club
5:18.99 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
790
Isobel Glover
17
GU
Houston Bridge Bats
5:19.11 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
791
Kori Wilborn
13
NT
Arlington ISD Aquatic Club
5:19.15 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
792
Reese Balok
12
NC
SwimMAC Carolina
5:19.15 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
793
Josie Pink
16
GU
Eagle Swimming Association
5:19.23 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
794
Alexa Anthony
14
FG
Coral Springs Swim Club
5:19.24 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
795
Ally Lake
16
FG
TS Aquatics
5:19.29 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
796
Maddie Schooff
11
NC
North Carolina Aquatic Club
5:19.31 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
797
Peyton Christian
12
NC
SwimMAC Carolina
5:19.31 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
798
Zoe Frith
14
GU
Blue Tide Aquatics
5:19.32 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
799
Kendal McCrackin
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
5:19.38 4/19/24
PACK April Long Course 2024
800
Perkins Smith
11
GA
Summit Family YMCA Titans
5:19.41 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
801
Morgan Williams
18
NC
Mecklenburg Swim Association
5:19.43 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
802
Emily Nisbet
13
NC
Mecklenburg Swim Association
5:19.46 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
803
Raegan Johnson
15
GU
Houston Hydra
5:19.47 4/19/24
PACK April Long Course 2024
804
Kirra Martin
15
ST
Tiger Shark of Texas
5:19.51 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
805
Lily Rich
14
ST
Longhorn Aquatics
5:19.51 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
806
Cassandra Genz
17
FG
Boca Raton Swim Team
5:19.56 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
807
Kaylor Hadley
16
GU
Houston Hydra
5:19.56 4/19/24
PACK April Long Course 2024
808
Katey Lewis
12
FL
Bolles School Sharks
5:19.57 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
809
Merritt Bass
12
NC
SwimMAC Carolina
5:19.60 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
810
Abby Croniser
13
GU
South Shore Sails
5:19.61 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
811
Ally Maryanski
12
NC
SwimMAC Carolina
5:19.62 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
812
Isabella Callaway Coy
14
FG
South Florida Aquatic Club
5:19.72 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
813
Andi Jeanes
17
GU
Sharks Swim Club
5:19.77 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
814
Leila Teter
14
SE
Huntsville Swim Association
5:19.78 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
815
Alex Mackowiak
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:20.07 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
816
Rachel Marland
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
5:20.23 4/19/24
PACK April Long Course 2024
817
Ellie McDonald
14
SE
Huntsville Swim Association
5:20.25 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
818
Mya Vail
14
FL
Fast Falcons
5:20.29 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
819
Piper Murphy
13
GA
Dynamo Swim Club
5:20.30 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
820
Ella Rigot
15
NC
Marlins of Raleigh
5:20.34 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
821
Kaitlyn Kreissl
13
FL
Gulf Coast Swim Team
5:20.36 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
822
Amanda Heredia
12
GU
Houston Hydra
5:20.50 4/19/24
PACK April Long Course 2024
823
Lexi Henry
16
FL
Tampa Y Swimming
5:20.57 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
824
Ava Lowrance
12
SE
Tnt Swimming
5:20.58 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
825
Emory Modak
14
ST
Nitro Swim Team
5:20.61 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
826
Olivia Sicarelli
13
ST
Austin Swim Club
5:20.63 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
827
Maddie Nhan
15
GU
South Shore Sails
5:20.67 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
828
Carolina Carrera
13
FG
South Florida Aquatic Club
5:20.71 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
829
Yael Zucker
14
NT
Life Time Swim Dallas
5:20.75 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
830
Cecilia Duda
17
FL
Gator Swim Club
5:20.80 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
831
Delaney Smith
17
NT
Mansfield Aquatic Club
5:20.85 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
832
Warren Hawkins
11
GA
Dynamo Swim Club
5:20.86 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
833
Anna Weinheimer
14
NT
Prosper Aquatic Club
5:20.90 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
834
Elizabeth Chojnacki
14
FL
Pipeline Swimming
5:20.97 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
835
Kaia Robinson
14
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
5:21.01 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
836
Reagan Wenglar
12
ST
Nitro Swim Team
5:21.08 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
837
Daniela Beery
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
5:21.10 4/19/24
PACK April Long Course 2024
838
Zariah VanHall
13
FL
Tampa Y Swimming
5:21.12 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
839
Emerson Schneider
16
SE
Birmingham Swim League
5:21.25 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
840
Audrey Cash
16
GU
Pearland Aquatics
5:21.26 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
841
Thea Ong
15
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
5:21.31 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
842
Lilly Burdick
14
NC
Marlins of Raleigh
5:21.41 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
843
Piper Canaway
11
GA
Dynamo Swim Club
5:21.41 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
844
Cecile Alcala
11
GU
Blue Tide Aquatics
5:21.42 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
845
Scotia Brown
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5:21.49 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
846
Allie Pearson
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:21.50 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
847
Chloe Thompson
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:21.60 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
848
Natalie Colvin
15
FL
Loggerhead Aquatics
5:21.63 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
849
Fisher Glasgow
14
SE
Nashville Aquatic Club
5:21.63 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
850
Juliana Hinman
14
NC
SwimMAC Carolina
5:21.66 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
851
Izzy Nishman
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
5:21.67 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
852
Riley Brown
18
SE
Tennessee Aquatics
5:21.71 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
853
Caroline Ellis
17
NT
Dallas Mustangs
5:21.77 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
854
Avery Taylor
14
NC
SwimMAC Carolina
5:21.78 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
855
Natalie McKinney
17
NC
Mecklenburg Swim Association
5:21.84 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
856
Sofia Cepparo
12
ST
Unattached
5:21.87 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
857
Alexa Eckert
14
ST
Nitro Swim Team
5:21.88 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
858
Ava Campbell
13
ST
Capital Area Aquatics
5:21.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
859
Alyssa Srdanovic
15
FL
T2 Aquatics
5:22.04 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
860
Camdan Morris
12
ST
Longhorn Aquatics
5:22.07 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
861
Isa Iglesias
15
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
5:22.10 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
862
Claire Novak
15
NT
City of Plano Swimmers
5:22.15 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
863
Sarah Wahl
16
NC
Goldsboro YMCA Sharks
5:22.16 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
864
Isla Van Hemert
13
NC
North Carolina Aquatic Club
5:22.16 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
865
Annabelle Weidenmiller
15
FL
T2 Aquatics
5:22.20 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
866
Hanna Whitney
18
NT
Dallas Mustangs
5:22.21 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
867
Reagan Allen
14
NT
Texas Ford Aquatics
5:22.27 4/13/24
TFA April Open 2024
868
Isabella Jones
13
GA
Dynamo Swim Club
5:22.30 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
869
Heather Davis
14
NT
Prosper Aquatic Club
5:22.37 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
870
Reese Svatek
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:22.51 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
871
Gigi Karamikian
12
NC
SwimMAC Carolina
5:22.52 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
872
Emme Nelson
15
NT
Iron Horse Aquatics
5:22.54 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
873
Kyra Blackmon
14
GU
Ambush Swimming
5:22.64 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
874
Genevieve Friend
12
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
5:22.67 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
875
Ivy Williams
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
5:22.75 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
876
Arielle Cabanzo
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:22.82 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
877
Katie Klepar
15
NC
Mecklenburg Swim Association
5:22.88 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
878
Cici Fang
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:22.92 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
879
Addie Gunn
14
ST
Nitro Swim Team
5:22.92 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
880
Clara Bland
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:23.13 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
881
Emerson Ward
13
NC
SwimMAC Carolina
5:23.14 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
882
Miona Drew
14
NT
Prosper Aquatic Club
5:23.16 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
883
Elena Breedlove
14
GA
Dynamo Swim Club
5:23.17 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
884
Emma Korn
12
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
5:23.22 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
885
Addie Robinson
12
ST
Waterloo Swimming
5:23.28 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
886
Kaitlyn Fulmer
14
GU
Montgomery Aquatic Race Club
5:23.30 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
887
Caroline Daniel
13
SE
Huntsville Swim Association
5:23.31 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
888
Lindy Klein
15
NT
Iron Horse Aquatics
5:23.38 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
889
Addy Arthur
13
NT
Texas Ford Aquatics
5:23.40 4/13/24
TFA April Open 2024
890
Kalen Iino
12
FG
South Florida Aquatic Club
5:23.40 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
891
Ema Whitzel
13
ST
Tiger Shark of Texas
5:23.42 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
892
Morgan Cowan
18
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
5:23.46 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
893
Abigail White
13
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
5:23.46 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
894
Alexandra Zamecki
15
FL
Fast Falcons
5:23.47 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
895
Brooke Freeman
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:23.49 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
896
Isabel Darling
15
NC
Mecklenburg Swim Association
5:23.52 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
897
Zoe Bailey
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:23.57 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
898
Nikolina Dengerud
12
FG
Wellington Swim Team (Fg)
5:23.59 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
899
Landry Cason
13
NT
Fast Fins Elite
5:23.60 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
900
Radiant Sickler
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
5:23.61 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
901
Gwen Metz
13
FL
Sarasota Sharks
5:23.64 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
902
Sloane Kerman
13
SC
Gamecock Aquatics
5:23.64 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
903
Sasha Mahl
14
GA
Dynamo Swim Club
5:23.65 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
904
Brooklynn Clements
13
GU
Swim Streamline at Northampton
5:23.72 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
905
Avery Duncan
13
FL
Episcopal AmberJax
5:23.78 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
906
Greta Lukens
11
NC
SwimMAC Carolina
5:23.79 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
907
Helen Clechenko
15
GU
Dads Club Swim Team
5:23.86 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
908
Katie Fraley
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:23.88 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
909
Rowan Sebek
13
ST
Tiger Shark of Texas
5:23.90 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
910
Vicky Robinson
12
GU
Aggie Swim Club
5:23.91 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
911
Ivylynn Spruill
11
NC
North Carolina Aquatic Club
5:23.93 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
912
Katie Aldridge
12
NC
Marlins of Raleigh
5:23.94 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
913
Ellie Layton
11
NC
SwimMAC Carolina
5:24.05 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
914
Elizabeth Lisitsyn
15
FG
Azura Florida Aquatics
5:24.06 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
915
Julia Cook
13
NT
Life Time Swim Dallas
5:24.12 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
916
Josephine Ryan
15
GA
Dynamo Swim Club
5:24.13 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
917
Bethany Allen
16
FL
Fast Falcons
5:24.16 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
918
Ellie Pink
15
GU
Eagle Swimming Association
5:24.18 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
919
Mae Watkins
15
SE
Huntsville Swim Association
5:24.22 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
920
Ally Maryanski
13
NC
SwimMAC Carolina
5:24.25 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
921
Kylie Heminger
12
NT
Life Time Swim Dallas
5:24.25 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
922
Sarah Moreno
17
FL
Greater Orlando Aquatics Team
5:24.36 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
923
Victoria Butoiu
16
GA
Dynamo Swim Club
5:24.40 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
924
Amy Tran
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:24.41 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
925
Mallory Matthews
15
ST
Nitro Swim Team
5:24.42 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
926
Caroline Schaper
13
NC
Carolina Aquatic Team
5:24.42 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
927
Addison Thomasson
13
NC
SwimMAC Carolina
5:24.55 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
928
Amelia Robinson
12
NC
SwimMAC Carolina
5:24.67 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
929
Eryn Harris
17
GA
Summit Family YMCA Titans
5:24.68 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
930
Kennedy Stoner
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5:24.70 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
931
Abby Linehan
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:24.81 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
932
Aylin Korkmaz
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:24.88 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
933
Lauren Niclair
16
ST
Whitecaps of Westlake
5:24.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
934
Hayden Hall
13
SC
Gamecock Aquatics
5:25.00 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
935
Gabrielle Rivarola
13
FG
Wellington Swim Team (Fg)
5:25.01 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
936
Emma Lin
16
FG
Coral Springs Swim Club
5:25.13 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
937
Sofia Oyervides Linan
12
ST
Nitro Swim Team
5:25.22 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
938
Isabella Anderson
16
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
5:25.30 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
939
Ava VanHall
12
FL
Tampa Y Swimming
5:25.35 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
940
Samantha Riddle
14
SC
Anderson Area YMCA Makos
5:25.36 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
941
Aubrie Nichols
17
FL
Pipeline Swimming
5:25.46 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
942
Sam Marston
14
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
5:25.47 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
943
Caroline McEachern
15
NT
Texas Ford Aquatics
5:25.55 4/13/24
TFA April Open 2024
944
Karlye Berck
14
SE
Birmingham Swim League
5:25.56 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
945
Savannah Fults
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:25.56 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
946
Abigail Wesneski
13
NT
City of Plano Swimmers
5:25.60 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
947
Matilda Ramthun
12
FG
South Florida Aquatic Club
5:25.60 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
948
Jacqueline Fernandez
13
GU
Dads Club Swim Team
5:25.70 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
949
Lili Davis
12
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
5:25.71 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
950
Kaia Zaney
16
FG
Eagle Aquatics
5:25.78 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
951
Kate Bolte
13
GA
Dynamo Swim Club
5:25.79 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
952
Maggie Smith
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
5:25.88 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
953
Sarah Wilkinson
12
FL
Episcopal AmberJax
5:25.89 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
954
Anna Csizmadia
13
ST
Great Hills Aquatics Rush
5:25.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
955
Mallory Smithey
12
NC
SwimMAC Carolina
5:25.91 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
956
Eme Cowart
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:25.96 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
957
Emma LaDuc
13
ST
Nitro Swim Team
5:25.97 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
958
Katie Von Streeruwitz
12
NC
SwimMAC Carolina
5:26.06 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
959
Lexi Jaquins
12
FL
Gulf Coast Swim Team
5:26.09 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
960
Rachel Zou
14
GU
Dads Club Swim Team
5:26.19 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
961
Allison Vu
12
ST
Waterloo Swimming
5:26.22 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
962
Brynn Anthony
12
NC
SwimMAC Carolina
5:26.31 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
963
Evie Mayfield
14
SE
Birmingham Swim League
5:26.37 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
964
Sophia Lund
12
GU
Tomball Area Swim Club
5:26.38 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
965
Evelyn Chen
12
NT
Texas Ford Aquatics
5:26.43 4/13/24
TFA April Open 2024
966
Laird Galvin
13
FG
South Florida Aquatic Club
5:26.50 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
967
Kaleena Buckner
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:26.50 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
968
Anna Blain
12
GU
Texas Elite Swim Team
5:26.53 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
969
Nori Jones
13
SE
Decatur Area Swim Team
5:26.59 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
970
Mikayla Christman
14
NT
Life Time Swim Dallas
5:26.62 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
971
Lily Turner
14
SE
Excel Aquatics
5:26.64 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
972
Savannah Hill
16
FG
Martin County Swimming
5:26.66 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
973
Sofia Rufeev
12
FG
South Florida Aquatic Club
5:26.66 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
974
Lilliana Acker
14
SE
Birmingham Swim League
5:26.76 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
975
Lydia Peterson
12
NC
Mecklenburg Swim Association
5:26.79 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
976
Sansan Chen
11
NC
North Carolina Aquatic Club
5:26.85 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
977
Grace Roberts
16
NC
Carolina Aquatic Team
5:26.86 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
978
Laila Carlesimo
15
NC
SwimMAC Carolina
5:26.87 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
979
Skyla Carroll
12
FG
Coral Springs Swim Club
5:26.92 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
980
Kodi Chatman
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:27.04 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
981
Kiana Young
13
FG
Lake Lytal Lightning
5:27.08 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
982
Ruby Whitehouse
11
FG
Swim Fort Lauderdale
5:27.13 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
983
Aida Petrovskaia
11
FG
Swim Fort Lauderdale
5:27.29 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
984
Sophia Martinez
12
NT
Mansfield Aquatic Club
5:27.33 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
985
Rylen Heinz
12
FG
Lake Lytal Lightning
5:27.38 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
986
Avery Householder
16
WV
Club Mountaineer Aquatics
5:27.39 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
987
Valentina Trovero
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5:27.45 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
988
Kyla Manzanares
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:27.47 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
989
Ashlyn McManus
12
GU
Pearland Aquatics
5:27.50 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
990
Lydia Schad
13
GU
Dads Club Swim Team
5:27.52 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
991
Blakely Skelton
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:27.60 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
992
Chloe Winchester
12
NT
Mansfield Aquatic Club
5:27.66 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
993
Holland Fagan
14
GA
Dynamo Swim Club
5:27.69 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
994
Erin Maddan
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:27.82 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
995
Emma Backest
15
NT
Tyler Rose Aquatic Club
5:27.84 4/12/24
Best of Both Worlds
996
Sofia Ucedavelez
15
GA
Dynamo Swim Club
5:27.90 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
997
Annabele Germanese
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:28.11 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
998
Nila Jayakumar
15
GA
Dynamo Swim Club
5:28.15 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
999
Kayla Lasher
14
SE
Excel Aquatics
5:28.21 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
1000
Sarah O'Dell
15
NC
SwimMAC Carolina
5:28.32 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application