Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
David Sammons
14
NC
SwimMAC Carolina
2:09.06 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
2
Wilson York
14
KY
Lakeside Swim Team
2:10.25 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
3
Luke Zardavets
14
FL
Planet Swim Aquatics
2:14.23 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
4
Eli Sweet
13
NC
SwimMAC Carolina
2:14.27 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
5
Cullen Kahl
13
GU
Magnolia Aquatic Club
2:16.89 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
6
Ethan Valerio
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:17.31 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
7
Kai McMeeking
14
FL
Hydro4 Swimming
2:17.51 4/7/24
2024 AUS AUSTRALIAN AGE AND MC AGE CHAMPIONSHIPS
8
Tom Cui
14
GA
Dynamo Swim Club
2:17.76 2/29/24
2024 GA DYNA LCM Time Trial
9
Brendan Hunt
14
NT
Texas Ford Aquatics
2:17.80 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
10
Liam Schermerhorn
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:17.95 2/8/24
Southern Zone South Sectional
11
Bobur Jakhangirov
14
ST
Nitro Swim Team
2:17.99 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
12
Hutch Paxton
14
SE
Nashville Aquatic Club
2:18.03 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
13
Christian Guettler
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:18.62 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
14
Alexander Thomas
13
GU
Dads Club Swim Team
2:18.66 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
15
Sergio Tan
14
GA
Dynamo Swim Club
2:19.20 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
16
Landon Hall
14
SE
Tennessee Aquatics
2:19.24 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
17
Scott Williams
13
NC
SwimMAC Carolina
2:19.26 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
18
Kaden Kiefer
14
FL
Southwest Stars Swim Club
2:19.38 2/8/24
Southern Zone South Sectional
19
Jonah Ruhl
14
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:19.89 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
20
Charlie Russell
13
FL
Bolles School Sharks
2:20.12 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
21
Nikolas Petzold
14
GU
Magnolia Aquatic Club
2:20.25 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
22
Bennett Aldrich
14
FL
Laker Swim
2:20.63 2/8/24
Southern Zone South Sectional
23
Jack Maddan
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:20.79 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
24
Max Simons
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:20.92 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
25
Evan Pan-Wang
14
NT
Metroplex Aquatics
2:20.94 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
26
Collier Stanton
14
GA
Gwinnett Aquatics
2:21.18 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
27
Reef McMeeking
13
FL
Hydro4 Swimming
2:21.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
28
Jacob Tsai
14
FL
Laker Swim
2:21.42 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
29
Ronan Cornpropst
14
NC
Marlins of Raleigh
2:21.64 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
30
Griffin Cagle
14
NC
SwimMAC Carolina
2:21.69 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
31
Cobe Hehenberger
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:21.72 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
32
Noah Walker
13
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:21.90 2/8/24
Southern Zone South Sectional
33
Leo Niemoller
14
NC
SwimMAC Carolina
2:21.96 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
34
Urķas Del Angel
14
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:22.04 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
35
Hudson McKinney
14
SE
Ensworth Aquatics
2:22.27 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
36
Landon Quinn
14
SE
Mountain Valley Aquatics
2:22.66 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
37
Ashton Hanna
14
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:22.85 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
38
Tavern Clarno
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:23.10 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
39
Jacob Clark
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:23.36 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
40
Joshua Carmichael
14
ST
Waterloo Swimming
2:23.49 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
41
Daniil Siutsou
14
FL
Sarasota Sharks
2:23.55 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
42
Jax Brodoski
14
SE
Ensworth Aquatics
2:23.70 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
43
Kenny Zhou
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:24.02 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
44
Rajko Radakovic
14
FL
Pipeline Swimming
2:24.16 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
45
Ethan Brotemarkle
14
SE
Winchester Swim Team
2:24.21 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
46
Xavier Edwards
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:24.29 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
47
Max Curran
14
GU
Magnolia Aquatic Club
2:24.35 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
48
Teddy Peterson
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:24.46 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
49
Matthew Culverhouse
14
FL
Highlander Aquatic Club
2:24.53 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
50
Edward Yang
14
GU
Aggie Swim Club
2:24.60 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
51
Austin Cooper
14
NC
SwimMAC Carolina
2:24.66 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
52
Alex Pham
14
NC
SwimMAC Carolina
2:24.75 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
53
Aaron Williams
14
GU
Conroe Area Team Swimmers
2:24.87 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
54
Julian Malecki
14
NC
SwimMAC Carolina
2:24.90 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
55
Grayson Bennett
13
FL
The Berkeley Barracudas
2:24.94 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
56
Charles Escobar
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:25.07 4/6/24
2024 AAAA-NE Blossom Into Spri
57
Noah Hardy
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:25.12 4/6/24
2024 AAAA-NE Blossom Into Spri
58
Simon Farias
14
ST
Nitro Swim Team
2:25.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
59
David Mendez
14
FL
Southwest Stars Swim Club
2:25.25 11/12/23
2023 FL FAST High School Open #2
60
Rowan Morris
13
ST
Longhorn Aquatics
2:25.33 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
61
Riley Opalka
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:25.63 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
62
Hiro Nilsson
13
NT
Life Time Swim Dallas
2:25.65 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
63
Caelan Tracy
13
FL
Highlander Aquatic Club
2:25.67 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
64
Carson Lu
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:25.97 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
65
Veer Puri
14
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:26.23 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
66
Lupo Sgroi
14
FL
Sarasota Sharks
2:26.26 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
67
Aarez Funaro
14
ST
Nitro Swim Team
2:26.26 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
68
Bryce Griffith
13
FL
Patriot Aquatics
2:26.29 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
69
Andrew Nguyen
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:26.36 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
70
Isaiah Cowles
14
NC
SwimMAC Carolina
2:26.47 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
71
Richard Keck
14
GU
Pearland Aquatics
2:26.69 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
72
Jorge Aguila
14
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:26.77 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
73
Chase Kitcey
14
NC
SwimMAC Carolina
2:26.91 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
74
Mark Crook
14
SE
Mountain Valley Aquatics
2:26.94 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
75
Anderson Smith
14
SE
Memphis Tiger Swimming
2:27.10 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
76
Bodhi Cummins
13
NC
Enfinity Aquatic Club
2:27.27 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
77
Shane Keough
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:27.42 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
78
Vijay Chopra
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:27.50 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
79
Edmond Reynolds
13
ST
Unattached
2:27.54 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
80
Jaxon Griffin
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:27.69 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
81
Charley Presley
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:27.96 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
82
Tyler Largen
14
NC
SwimMAC Carolina
2:27.97 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
83
Kai Liu
14
ST
Waterloo Swimming
2:27.99 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
84
Eli Hong
14
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:28.15 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
85
Preston Kendrick
14
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:28.26 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
86
Max Linenberg
14
GA
Dynamo Swim Club
2:28.27 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
87
Caleb Blair
14
SE
Excel Aquatics
2:28.28 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
88
Daniel Snitkovsky
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:28.42 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
89
Noah Acosta
13
NT
Mansfield Aquatic Club
2:28.45 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
90
Kyle Conboy
13
FL
Highlander Aquatic Club
2:28.90 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
91
Landon Banko
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:28.92 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
92
Brady Pishko
14
FL
Blue Dolfins
2:29.04 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
93
Matthew Alvarez
14
FL
Racers Swim Club
2:29.04 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
94
Abram Kinzel
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:29.06 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
95
Bryce Douglas
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:29.16 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
96
Evan Xu
14
SE
Excel Aquatics
2:29.23 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
97
Wyatt Merriken
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:29.23 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
98
Eli Kuvin
14
FL
Bolles School Sharks
2:29.41 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
99
Jack Martin
14
NC
Team Charlotte
2:29.54 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
100
Aarush Yaksh
13
ST
Waterloo Swimming
2:29.55 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
101
Troy Sopa
14
GA
Dynamo Swim Club
2:29.59 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
102
Ethan Jiang
14
GU
Aggie Swim Club
2:29.60 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
103
Freddy Strupe
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:29.64 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
104
Kyan Nguyen
13
ST
Nitro Swim Team
2:29.85 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
105
Ben Repella
14
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:29.87 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
106
Carter Medlin
14
NC
SwimMAC Carolina
2:30.02 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
107
Max Ong
13
FL
Highlander Aquatic Club
2:30.12 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
108
Clark Capps
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:30.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
109
Eric Wei
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:30.20 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
110
Elijah Hammons
14
NC
Marlins of Raleigh
2:30.27 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
111
Matias Mandolesi
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:30.31 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
112
Kaden Padilla
14
ST
Nitro Swim Team
2:30.33 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
113
Tred Bennington
14
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:30.34 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
114
Marcus Amores
13
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:30.38 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
115
Andrey Pelykh
14
FG
Pine Crest Swim Team
2:30.46 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
116
Parker Sloan
14
NT
Cor
2:30.46 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
117
Grant Martin
14
NC
SwimMAC Carolina
2:30.57 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
118
Bret Hays
14
GU
Blue Tide Aquatics
2:30.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
119
Derek Hernandez-Ojeda
13
ST
Nitro Swim Team
2:30.60 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
120
Evan Vidinha
14
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:30.64 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
121
Noah So
14
NT
Cor
2:30.82 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
122
Joseph Quave
14
GU
Aggie Swim Club
2:31.01 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
123
Miguel Gomez
14
ST
Longhorn Aquatics
2:31.04 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
124
Danny McMorris
14
GU
Tomball Area Swim Club
2:31.07 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
125
Luke Kim
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:31.18 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
126
Campbell Johnson
13
SE
Excel Aquatics
2:31.46 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
127
Ryan DuBrul
13
GU
Life Time Houston Swim Team
2:31.47 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
128
Winlon Knowles
14
GA
Dynamo Swim Club
2:31.51 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
129
Shepherd Rubin
14
SE
Wake Aquatics
2:31.60 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
130
Marcus Amores
13
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:31.70 4/8/24
RACE Eclipse your best times
131
MURILO RODRIGUES
14
FL
Planet Swim Aquatics
2:31.71 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
132
David Li
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:31.82 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
133
Samuel Carlson
13
NC
SwimMAC Carolina
2:32.00 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
134
Quinn Morris
14
NC
Lowe's YMCA
2:32.04 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
135
Reid Cooler
13
NC
SwimMAC Carolina
2:32.11 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
136
Oliver Huang
14
SE
Tennessee Aquatics
2:32.14 4/5/24
TNAQ Intersquad LCM 24
137
Liam Fuhrman
14
SE
Coast Aquatics
2:32.16 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
138
Gabriel Salles
14
GU
Texas Elite Swim Team
2:32.19 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
139
Milan Spodin
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:32.25 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
140
Levi Vaden
13
NC
SwimMAC Carolina
2:32.31 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
141
Chase Gray
13
NC
SwimMAC Carolina
2:32.34 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
142
Yufei Wang
13
FL
Gator Swim Club
2:32.36 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
143
Graham Wilson
13
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:32.51 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
144
Niko Meinen
14
ST
Nitro Swim Team
2:32.52 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
145
Seif Elshamy
13
GU
The Woodlands Swim Team
2:32.52 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
146
Kingsley Chen
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:32.56 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
147
Kipton Fenniman
14
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:32.61 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
148
Jason Pron
13
NC
SwimMAC Carolina
2:32.67 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
149
Harrison Smith
13
NC
SwimMAC Carolina
2:32.85 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
150
Sean Zhou
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:33.06 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
151
Adam Haggart
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:33.09 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
152
Harry Xiang
14
SE
Opelika Swim Team
2:33.10 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
153
Owen Taylor
13
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:33.11 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
154
Gabriel Gortarez
13
SE
Excel Aquatics
2:33.12 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
155
Griffin Petree
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:33.23 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
156
Jack Macgregor
14
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:33.26 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
157
Declan Komelasky
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:33.36 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
158
Sahil Singh
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:33.49 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
159
Matteo Baldanza
14
FG
Coral Springs Swim Club
2:33.54 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
160
Adam Spillman
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:33.56 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
161
Adam ARIS
13
NC
SwimMAC Carolina
2:33.56 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
162
David Beaird
13
NT
Texas Ford Aquatics
2:33.56 4/13/24
TFA April Open 2024
163
Tyler Ferraco
13
GU
Sharks Swim Club
2:33.61 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
164
Koki Yamamoto
14
GU
Dads Club Swim Team
2:33.87 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
165
Nathan Zhang
14
NC
SwimMAC Carolina
2:33.88 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
166
Enzo Cavaliere
13
FL
Southwest Stars Swim Club
2:33.94 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
167
Zechariah Utama
14
ST
Nitro Swim Team
2:34.01 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
168
Winston Bennett
13
ST
Texas Gold
2:34.03 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
169
Graeson Garcia
14
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:34.05 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
170
Ben McCoy
14
ST
Austin Swim Club
2:34.09 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
171
Chasyn Jones
14
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:34.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
172
Benji Engers
14
SE
Excel Aquatics
2:34.17 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
173
Porter Debruin
13
FL
Sarasota Sharks
2:34.18 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
174
Bryce Dadulla
13
NC
Team Charlotte
2:34.27 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
175
Caelen Murnane
13
FL
Patriot Aquatics
2:34.41 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
176
Zachary Rand
14
NT
Texas Ford Aquatics
2:34.43 4/13/24
TFA April Open 2024
177
Luke Salser
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:34.46 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
178
Leo Zhong
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:34.46 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
179
Ismail Elamrani
14
FL
South Lake Aquatic Club
2:34.55 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
180
Oliver Won
13
GA
Dynamo Swim Club
2:34.56 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
181
Jacob Keen
13
SE
Excel Aquatics
2:34.64 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
182
Bryant Butts
14
SE
Ensworth Aquatics
2:34.66 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
183
Jason Payne
14
GU
Swim Streamline at Northampton
2:34.66 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
184
Conor Samuels
14
LA
Nu Wave Swim Club
2:34.68 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
185
Adam Malaj
13
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:34.70 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
186
Lance Butler
13
FL
Sarasota Sharks
2:34.77 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
187
Oliver Fergus
14
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:34.80 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
188
Will Gibson
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:34.83 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
189
Cristian Nichi
14
FL
Sarasota Sharks
2:34.90 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
190
Caleb Kaplan
14
ST
Nitro Swim Team
2:34.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
191
Cullan Harding
14
NC
SwimMAC Carolina
2:35.01 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
192
Asher Chang
14
ST
Nitro Swim Team
2:35.02 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
193
Lewis Mattson
14
FL
Tampa Y Swimming
2:35.03 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
194
William Ozanus
14
ST
Nitro Swim Team
2:35.05 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
195
Tomas Franchak
14
FG
Hurricane Aquatics
2:35.06 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
196
Ant Whitney
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:35.15 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
197
William Xing
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:35.20 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
198
Brady Hoang
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:35.21 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
199
Will White
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:35.31 4/19/24
PACK April Long Course 2024
200
Pearce Miller
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:35.32 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
201
Ruchir Nithin
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:35.33 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
202
Jonathan Ruiz
13
FL
Gulf Coast Swim Team
2:35.34 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
203
Trevor Lambert
14
NT
Mansfield Aquatic Club
2:35.36 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
204
Elijah Gretarsson
14
LA
Nu Wave Swim Club
2:35.37 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
205
Clark Brooks
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:35.37 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
206
Caden Johnson
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:35.39 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
207
Christopher Kern
13
SE
Mountain Valley Aquatics
2:35.58 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
208
Ethan Swanson
14
GA
Southern Eagle Aquatics
2:35.61 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
209
Thomas Bai
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:35.79 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
210
Miguel Aguilar
14
FL
Bolles School Sharks
2:35.81 11/12/23
2023 FL FAST High School Open #2
211
Igusti Krishna
13
SE
Streamline & Sprint Human Per
2:35.90 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
212
Connor Trayer
14
NT
City of Plano Swimmers
2:36.20 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
213
Mateo Arias
14
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:36.23 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
214
Sam Kowalski
14
SE
Tennessee Aquatics
2:36.30 4/5/24
TNAQ Intersquad LCM 24
215
Daniel Wu
14
GA
Dynamo Swim Club
2:36.34 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
216
Cash Naylor
14
ST
Nitro Swim Team
2:36.39 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
217
Zarek Gallus
13
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:36.44 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
218
Michael Kolenik
13
NC
SwimMAC Carolina
2:36.49 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
219
Mason Marco
14
FL
Southwest Stars Swim Club
2:36.54 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
220
Coby Werner
13
NC
SwimMAC Carolina
2:36.57 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
221
Charlie Jackoboice
13
SE
Ensworth Aquatics
2:36.58 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
222
Landon Toms
14
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:36.59 4/8/24
RACE Eclipse your best times
223
Darren Flechtner
13
FL
Highlander Aquatic Club
2:36.62 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
224
Micah Horne
14
NC
SwimMAC Carolina
2:36.71 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
225
Joe Li
14
FL
Sarasota Sharks
2:36.74 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
226
Cory Tan
14
NT
City of Plano Swimmers
2:36.75 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
227
Ethan Rostran
14
FG
Gulliver Swim Club
2:36.84 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
228
Stuart Morgan
14
SE
Huntsville Swim Association
2:36.88 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
229
Mccauley Sural
13
NC
Marlins of Raleigh
2:36.90 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
230
Connor Nguyen
13
NC
Marlins of Raleigh
2:37.00 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
231
Logan Sazykin
13
GU
Team 300
2:37.00 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
232
Preston Crowell
14
GU
South Shore Sails
2:37.01 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
233
Manny Gonzalez
14
FG
Martin County Swimming
2:37.11 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
234
Ilya Ersoz
14
GU
South Shore Sails
2:37.11 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
235
Mason Waechter
14
NC
Marlins of Raleigh
2:37.23 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
236
Trot Brazell
14
SE
Opelika Swim Team
2:37.31 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
237
Lincoln Miner
13
GU
The Woodlands Swim Team
2:37.36 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
238
Ben Denevi
14
FG
Coral Springs Swim Club
2:37.37 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
239
Santiago Pletcher-Rodriguez
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.43 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
240
Connor McCarthy
13
NC
SwimMAC Carolina
2:37.43 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
241
Hudson Phillips
14
NT
Iron Horse Aquatics
2:37.45 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
242
Liam Wenglar
14
ST
Nitro Swim Team
2:37.49 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
243
Eli Tsang
14
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:37.51 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
244
Andrew Lyell
13
GU
Houston Hydra
2:37.52 4/19/24
PACK April Long Course 2024
245
Braylon Mora
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.61 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
246
Finn Bonner
14
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:37.64 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
247
Gerard Borrell Shchelokov
13
ST
Longhorn Aquatics
2:37.65 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
248
Graham Brewer
13
GA
Dynamo Swim Club
2:37.66 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
249
Nate Flanders
13
GA
Cumming Waves
2:37.68 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
250
Frank Edwards
14
GA
Summit Family YMCA Titans
2:37.77 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
251
Sonny Shannon
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:37.78 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
252
Adrian Esteban
14
FL
Patriot Aquatics
2:37.79 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
253
Wesley Hatala
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:37.82 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
254
Seth Bauto
14
GU
Pearland Aquatics
2:37.83 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
255
Matthew Slavik
14
NC
Marlins of Raleigh
2:37.95 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
256
Jayden Gan
13
GA
Dynamo Swim Club
2:37.96 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
257
Marcos Machado
13
FG
Pompano Beach Piranhas
2:37.98 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
258
Beck Morrison
14
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
2:37.98 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
259
Richard Zhang
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:38.10 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
260
Grant Wilton
14
NT
Cor
2:38.16 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
261
Maximus Goodwin
13
FL
Blue Dolfins
2:38.18 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
262
Richard Li
13
GA
Dynamo Swim Club
2:38.22 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
263
Leo Georgiev
13
FG
TS Aquatics
2:38.32 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
264
Christian Garcia
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:38.36 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
265
Samuel Herreno
13
SE
Opelika Swim Team
2:38.37 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
266
Kauan De Santana Guidry
13
SE
Coast Aquatics
2:38.48 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
267
Ethan Tran
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:38.50 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
268
Kieran McWilliams
14
NC
Team Charlotte
2:38.51 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
269
Kevin Mulligan
13
ST
Nitro Swim Team
2:38.53 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
270
Merritt Jankun
13
FL
Patriot Aquatics
2:38.57 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
271
Aiden Williams
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:38.57 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
272
Owen Benner
13
GA
Dynamo Swim Club
2:38.60 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
273
Trustin Bonow
14
NT
Metroplex Aquatics
2:38.65 11/19/23
2023 LC Time Trial Nov Extrava
274
Reid Chapman
14
GU
Blue Tide Aquatics
2:38.68 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
275
Isaac Sohn
14
SE
Birmingham Swim League
2:38.79 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
276
Chauncey Gao
13
NC
SwimMAC Carolina
2:38.80 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
277
Caleb Koellhofer
14
ST
Great Hills Aquatics Rush
2:38.84 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
278
Aaron Abrego Sanchez
13
NC
Goldsboro YMCA Sharks
2:38.86 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
279
Allen Gu
14
GU
Pearland Aquatics
2:38.90 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
280
Grayson Peacock
14
SE
Tnt Swimming
2:38.93 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
281
Bruno Reis
13
GU
The Woodlands Swim Team
2:38.96 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
282
Jason Chai
14
GA
Dynamo Swim Club
2:39.04 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
283
Matthew Abshire
14
GU
Eagle Swimming Association
2:39.07 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
284
Kellen Condron
13
ST
Nitro Swim Team
2:39.08 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
285
Elias Lee
14
ST
Waterloo Swimming
2:39.08 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
286
Andrew Stern
14
SE
Opelika Swim Team
2:39.29 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
287
Graham Anderson
14
NC
Team Charlotte
2:39.42 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
288
Luke Gerdes
13
GA
Dynamo Swim Club
2:39.42 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
289
Kai Rivera
14
FG
Plantation Swim Team
2:39.44 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
290
Russell Lindeman
14
SE
Memphis Tiger Swimming
2:39.50 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
291
Briar Sessions
14
NC
Star Aquatics
2:39.54 4/19/24
2024 NC STAR April Friday Night Races
292
Ethan Guenther
13
NC
SwimMAC Carolina
2:39.55 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
293
Colin Faure
13
GA
Dynamo Swim Club
2:39.57 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
294
Charles Yuan
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:39.63 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
295
Decker Coffey
14
ST
Waterloo Swimming
2:39.63 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
296
Cade Clark
14
FL
Tampa Elite Aquatics
2:39.66 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
297
Jose Gamboa
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:39.68 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
298
Odin Magee
13
ST
Nitro Swim Team
2:39.69 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
299
Dylan Hoyt
14
GU
Escalate Aquatic Team
2:39.80 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
300
Jackson Johnston
14
GU
Houston Hydra
2:39.88 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
301
Jedi Hung
14
GA
Dynamo Swim Club
2:39.93 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
302
Henrik Koellhofer
14
ST
Great Hills Aquatics Rush
2:39.93 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
303
Gabe Kennedy-Quear
14
SE
Nashville Aquatic Club
2:39.95 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
304
Aiden Herod
13
FL
Patriot Aquatics
2:40.07 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
305
Streets Moore
13
GU
Sharks Swim Club
2:40.08 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
306
Sullivan Kothe
14
NC
SwimMAC Carolina
2:40.10 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
307
BARRETT Reeves
13
NT
Life Time Swim Dallas
2:40.12 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
308
Jonathan Todd
14
ST
Nitro Swim Team
2:40.15 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
309
Nolan Childress
13
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:40.21 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
310
Dylan Corbett
14
GA
Dynamo Swim Club
2:40.25 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
311
Wilson Le
13
NT
Arlington ISD Aquatic Club
2:40.26 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
312
Jett Henson
14
ST
Great Hills Aquatics Rush
2:40.27 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
313
Noah Tollon
13
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:40.30 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
314
Shane Rose
13
FL
Southwest Stars Swim Club
2:40.30 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
315
Jaxon Major
14
GU
Blue Tide Aquatics
2:40.37 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
316
Jayden Guo
14
FG
Coral Springs Swim Club
2:40.39 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
317
Hunter Oglesbee
14
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:40.42 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
318
Justin Baines
13
GU
The Woodlands Swim Team
2:40.42 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
319
Cole Sasser
14
NC
SwimMAC Carolina
2:40.54 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
320
Jake Boehmer
14
NC
Brunswick Aquatic Club
2:40.54 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
321
Alex Chinchilla
14
NC
Marlins of Raleigh
2:40.55 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
322
Gage Wright
13
FL
Loggerhead Aquatics
2:40.58 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
323
Ryan Broccolo
13
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:40.60 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
324
Ryley Pope
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:40.61 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
325
Atharva Anand
14
ST
Waterloo Swimming
2:40.64 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
326
Caleb Lucas
14
SE
Huntsville Swim Association
2:40.65 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
327
William Harvey
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:40.70 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
328
Clark Wilt
14
SE
Panama City Swim Team
2:40.73 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
329
Joe Williams
13
GU
Blue Tide Aquatics
2:40.75 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
330
Angel Cerritos
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:40.84 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
331
Caden Faerber
14
GU
Blue Tide Aquatics
2:40.87 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
332
Jackson Hickok
13
GU
Pearland Aquatics
2:41.04 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
333
Logan King
13
NC
Lowe's YMCA
2:41.05 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
334
Heath Schuch
14
SC
Gamecock Aquatics
2:41.12 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
335
Harrison Biber
13
NC
SwimMAC Carolina
2:41.19 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
336
Michael Chen
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:41.21 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
337
Nico Alvarez
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:41.25 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
338
Vivahn Patel
13
NC
SwimMAC Carolina
2:41.25 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
339
Sam Green
13
FL
Southwest Stars Swim Club
2:41.26 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
340
Charlie Kutsak
13
NC
SwimMAC Carolina
2:41.34 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
341
Rhys Ehrhart
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:41.45 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
342
Jace Chamberlin
13
FL
Sarasota Sharks
2:41.51 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
343
Jayden Andresakis
14
ST
Nitro Swim Team
2:41.52 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
344
Brandon Ilyasov
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:41.54 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
345
Dillon Csuy
14
NC
SwimMAC Carolina
2:41.68 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
346
Robert White
14
SE
Birmingham Swim League
2:41.70 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
347
Ash Tobin
13
NC
Enfinity Aquatic Club
2:41.71 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
348
Ian Wang
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:41.77 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
349
Ryan Nettles
13
SE
Tennessee Aquatics
2:41.86 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
350
Campbell Batia
13
FL
Highlander Aquatic Club
2:41.99 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
351
Yuval Dinodia
14
NC
SwimMAC Carolina
2:42.05 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
352
Max Leuchtmann
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:42.06 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
353
Barney Cotterill
14
FL
T2 Aquatics
2:42.16 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
354
Aiden Gajowski
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:42.21 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
355
Santiago Batista
13
ST
Nitro Swim Team
2:42.28 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
356
Marcelo Akus
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:42.39 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
357
Isaac Weinstein
14
GU
Pearland Aquatics
2:42.44 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
358
Collin Landahl
13
GU
The Woodlands Swim Team
2:42.47 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
359
Carter Magnus
13
FL
Laker Swim
2:42.48 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
360
Bradley Hirsch
13
NT
Life Time Swim Dallas
2:42.49 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
361
Ryan Call
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:42.50 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
362
Eugene Saporito
13
SE
Nashville Aquatic Club
2:42.53 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
363
Jack Draper
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:42.65 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
364
Jacob Seifert
13
NT
Life Time Swim Dallas
2:42.67 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
365
Maximus Posey
13
ST
Longhorn Aquatics
2:42.68 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
366
Kenny Griffith
14
GA
Southern Eagle Aquatics
2:42.81 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
367
Caleb Brown
13
GU
Blue Tide Aquatics
2:42.82 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
368
Dylen Schmidt
14
FL
Loggerhead Aquatics
2:42.89 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
369
Aidan Pak
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:42.91 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
370
Ilan Villar
14
FG
Hurricane Aquatics
2:42.98 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
371
Marshall Goddard
14
SE
Tennessee Aquatics
2:43.04 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
372
Braeden Hager
14
ST
Streamline Aquatics
2:43.08 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
373
Jason Kaci
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:43.20 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
374
George Gerasim
13
FG
Eagle Aquatics
2:43.23 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
375
Grant Degner
13
NC
SwimMAC Carolina
2:43.30 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
376
Cameron Bescher
14
NC
Marlins of Raleigh
2:43.32 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
377
Malcolm McCown
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:43.32 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
378
Kellan Burge
13
FL
Episcopal AmberJax
2:43.37 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
379
Parker Smythe
14
GU
Magnolia Aquatic Club
2:43.37 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
380
Fabian Encarnacion
14
GU
South Shore Sails
2:43.44 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
381
Athan Babani
14
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:43.48 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
382
Nate Tonn
14
ST
Waterloo Swimming
2:43.50 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
383
Jake Stock
13
SE
Memphis Tiger Swimming
2:43.55 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
384
Noel Niemann
14
GU
Tomball Area Swim Club
2:43.56 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
385
Hosea Howard
14
SC
Gamecock Aquatics
2:43.61 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
386
Matthew Itkins
14
GU
Dads Club Swim Team
2:43.63 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
387
Colin Gray
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.65 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
388
Bennett White
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:43.66 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
389
Isaac Dong
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:43.77 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
390
Alessandro Balestrini
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:43.77 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
391
Henry Carreker
13
NC
Marlins of Raleigh
2:43.80 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
392
Jacob Lee
14
FL
Loggerhead Aquatics
2:43.82 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
393
Daniel Roberts
13
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:43.84 4/8/24
RACE Eclipse your best times
394
Moses Tao
14
NT
City of Plano Swimmers
2:43.87 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
395
Lucas Tong
14
ST
Nitro Swim Team
2:43.97 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
396
Brendan Stahl
14
SE
Panama City Swim Team
2:44.01 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
397
Luca Maya
14
ST
Nitro Swim Team
2:44.01 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
398
Austin Choi
13
NT
Metroplex Aquatics
2:44.07 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
399
Evan Moses
13
FL
Florida Elite Swimming
2:44.08 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
400
Jake Bakian
14
NT
Prosper Aquatic Club
2:44.14 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
401
Aiden Nguyen
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:44.15 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
402
Cade Valentine
13
NT
Cor
2:44.15 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
403
Warner Peck
14
NC
Marlins of Raleigh
2:44.20 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
404
Adrian Mauco
14
FL
Southwest Stars Swim Club
2:44.28 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
405
Eli Maslowski
14
GU
Texas Elite Swim Team
2:44.39 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
406
David Albertini
14
FG
Plantation Swim Team
2:44.40 1/19/24
Piranhas January Invite
407
James Groves
14
SE
Huntsville Swim Association
2:44.40 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
408
Lucas Lim
13
NT
Metroplex Aquatics
2:44.42 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
409
Tennysen Webb
13
SE
Ensworth Aquatics
2:44.46 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
410
Albrecht Yap
14
NC
SwimMAC Carolina
2:44.49 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
411
Haoyang Zhang
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:44.58 4/19/24
PACK April Long Course 2024
412
Jack Gilliam
13
FL
Sarasota Sharks
2:44.60 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
413
Mikey Vallillo
13
FL
Patriot Aquatics
2:44.61 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
414
Andy Saichua
14
FL
Loggerhead Aquatics
2:44.65 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
415
Bill Efting
13
GU
Dads Club Swim Team
2:44.67 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
416
Porter Pope
14
NT
Fast Fins Elite
2:44.79 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
417
Logan Atchison
14
GU
Sharks Swim Club
2:44.79 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
418
Nico Pickens
14
ST
High Performance Aquatic
2:44.88 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
419
Colton Werner
13
FL
Gator Swim Club
2:44.88 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
420
Fisher Lukens
13
NC
SwimMAC Carolina
2:44.89 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
421
Jack Hines
13
NC
SwimMAC Carolina
2:45.14 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
422
Wesley Riedel
14
GU
Swim Streamline at Northampton
2:45.16 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
423
Michael Breitkreuz
13
GU
Blue Tide Aquatics
2:45.18 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
424
Cole Ferguson
14
GU
Dads Club Swim Team
2:45.33 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
425
Sebastian Sanchez
14
FG
Hammerhead Aquatics
2:45.43 1/19/24
Piranhas January Invite
426
Maximo Rivera
14
NT
Texas Ford Aquatics
2:45.44 4/13/24
TFA April Open 2024
427
Brandon Bateh
14
FL
Loggerhead Aquatics
2:45.48 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
428
Patrick Land
13
FL
Loggerhead Aquatics
2:45.53 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
429
Simon Sheinfeld
14
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:45.54 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
430
Parker Dawson
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:45.62 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
431
Joel Lee
13
NC
Carolina Aquatic Team
2:45.63 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
432
Colton Li
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:45.73 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
433
Case Moore
13
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:45.77 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
434
Victor Soberon Lopez
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:45.86 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
435
Matthew Prieres
14
FG
Performance Aquatics Swim Club
2:45.93 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
436
Simon Gorelick
14
GU
Htx Swims
2:45.98 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
437
Austen Riggen
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:46.01 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
438
James Kreel
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:46.04 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
439
Chayce Lee
13
ST
Nitro Swim Team
2:46.04 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
440
Lukash Eddy
13
FL
T2 Aquatics
2:46.07 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
441
Alejandro Camarena
14
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:46.22 4/7/24
2024 ShAC LC Intra Squad
442
Walter Bahr
14
GU
Texas Elite Swim Team
2:46.39 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
443
Jordan Nguyen
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:46.43 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
444
Leo Cartaya
13
FG
Hurricane Aquatics
2:46.45 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
445
Shea Rainey
13
SE
Tennessee Aquatics
2:46.49 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
446
Samuel Gomez
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:46.49 4/19/24
PACK April Long Course 2024
447
Joshua Miao
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:46.57 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
448
Nicholas Acquaro
13
FL
T2 Aquatics
2:46.59 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
449
Todd Haywood
13
NC
SwimMAC Carolina
2:46.67 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
450
Aiden Li
13
ST
Nitro Swim Team
2:46.77 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
451
Matt Dillon
13
GU
Magnolia Aquatic Club
2:46.91 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
452
Blake Carr
13
GU
Sharks Swim Club
2:46.96 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
453
Nathan Osode
14
GU
Dads Club Swim Team
2:47.06 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
454
Leo Daussat
14
GA
Dynamo Swim Club
2:47.13 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
455
Sebastian Arevalo Pernia
13
FG
Speed World Swimming
2:47.14 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
456
Will Efting
13
GU
Dads Club Swim Team
2:47.16 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
457
Nathan DeMoss
14
NC
Marlins of Raleigh
2:47.27 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
458
Dhruv Bhandarkar
13
NT
Dallas Mustangs
2:47.32 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
459
Peter Kelleter
13
FL
Bolles School Sharks
2:47.35 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
460
Paulo Soriano
13
GU
The Woodlands Swim Team
2:47.40 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
461
Matthew Xu
13
GU
The Woodlands Swim Team
2:47.42 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
462
Christopher Seawell
14
NC
Carolina Aquatic Team
2:47.43 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
463
Jacob Smith
14
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:47.43 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
464
Brayden Moore
13
SE
Tennessee Aquatics
2:47.45 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
465
Clayton Richards
13
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:47.50 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
466
Angel Flores
13
FL
Southwest Stars Swim Club
2:47.52 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
467
JP Gasiorowski
13
ST
High Performance Aquatic
2:47.62 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
468
Joseph Paiz
13
FG
Plantation Swim Team
2:47.66 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
469
MJ Kowal
13
GU
Texas Elite Swim Team
2:47.66 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
470
Miles Morgan
13
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:47.72 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
471
Carter Tschikof
14
SC
Gamecock Aquatics
2:47.78 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
472
Jesus Fulchini
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:47.83 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
473
Samuel Glassick
13
FL
Loggerhead Aquatics
2:47.86 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
474
Samuel Olivieri
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:47.86 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
475
Jacob Stepanek
13
FL
Tampa Y Swimming
2:48.08 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
476
Andrew Yang
13
GA
Dynamo Swim Club
2:48.16 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
477
Ryan Mock
14
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:48.30 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
478
Charlie Schader
13
SE
Ensworth Aquatics
2:48.37 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
479
Billy Luehrs
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:48.41 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
480
Grant Owens
13
NT
Texas Ford Aquatics
2:48.47 4/13/24
TFA April Open 2024
481
Arjun Sukhrani
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:48.49 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
482
Conor Wasko
14
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:48.50 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
483
Hudson Grubisich
14
NT
Cor
2:48.56 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
484
Anderson Adcock
13
SE
Tennessee Aquatics
2:48.64 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
485
Daniel Adan
14
FG
Speed World Swimming
2:48.70 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
486
Jonathan Biamonte
13
FL
Southwest Stars Swim Club
2:48.86 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
487
Ocean Nguyen
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:48.93 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
488
Niko Ramirez
13
FG
Speed World Swimming
2:48.94 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
489
Owen Reed
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:48.99 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
490
Zander Mauldin
13
FL
Gator Swim Club
2:49.03 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
491
Logan Hayles
13
SE
Huntsville Swim Association
2:49.05 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
492
Levi Ruckle
14
WV
Mountain State Storm
2:49.06 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
493
Miles Zajac
14
FL
Treasure Coast Swimming
2:49.08 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
494
Brody Franklin
14
SE
Marshall County Swim Club
2:49.15 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
495
Ian Reichert
13
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:49.19 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
496
Angel Medina Martinez
14
FL
Patriot Aquatics
2:49.20 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
497
Jack Breland
13
SE
Birmingham Swim League
2:49.23 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
498
Raj Isiguzo
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:49.25 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
499
Camden Macek
13
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:49.26 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
500
Liam Finley
13
SE
Tennessee Aquatics
2:49.34 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
501
Hugo Leijnse
13
GU
The Woodlands Swim Team
2:49.44 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
502
Kyle McGuire
13
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:49.49 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
503
Cameron Lowman
13
GU
Sharks Swim Club
2:49.49 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
504
Joshua Best
13
SE
Memphis Tiger Swimming
2:49.51 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
505
David Lamas
14
NT
Mars Swimming
2:49.51 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
506
Luke Tartaglione
14
GA
Dynamo Swim Club
2:49.57 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
507
Liam Rosanes
14
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:49.60 4/7/24
2024 ShAC LC Intra Squad
508
Marcus Andal
13
NT
North Texas Nadadores
2:49.75 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
509
Neev Nathani
14
NT
Texas Ford Aquatics
2:49.81 4/13/24
TFA April Open 2024
510
Gabriel Law
13
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:49.85 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
511
Hunter Tolan
13
NC
SwimMAC Carolina
2:49.87 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
512
Ben Lopez
14
FL
Gulf Coast Swim Team
2:49.90 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
513
Chase Rutledge
13
NC
SwimMAC Carolina
2:49.91 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
514
Cade Lowe
13
NC
Marlins of Raleigh
2:49.96 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
515
Aidan O'Connor
13
GA
Dynamo Swim Club
2:49.98 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
516
Nolan Deardorff
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:49.98 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
517
Teague Latham
13
SE
Tennessee Aquatics
2:50.01 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
518
Cheng Lee
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:50.01 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
519
Lakshya Kachroo
13
NT
Texas Ford Aquatics
2:50.02 4/13/24
TFA April Open 2024
520
Luke Shan
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:50.09 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
521
Luke Phillips
14
NT
Prosper Aquatic Club
2:50.19 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
522
Reid Miriovsky
13
SE
Huntsville Swim Association
2:50.29 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
523
Braden Taylor
14
SE
Huntsville Swim Association
2:50.41 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
524
Aiden Rigsby
13
SE
Nashville Aquatic Club
2:50.44 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
525
Hayden Haedge
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:50.49 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
526
James Case
13
NT
Select Team of Aquatic Racers
2:50.53 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
527
Nikolai Mezokh
14
ST
Waterloo Swimming
2:50.64 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
528
Mack Morgan
13
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:50.65 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
529
Gal Hernik-Bar
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:50.70 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
530
Taiyo Kurosaki
13
SE
Tennessee Aquatics
2:50.73 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
531
Logan Beale
14
NC
SwimMAC Carolina
2:50.83 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
532
Emilio Pena
14
GU
Magnolia Aquatic Club
2:50.90 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
533
Keegan Reeves
14
GU
Sharks Swim Club
2:51.00 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
534
Liam Watson
13
FL
Southwest Stars Swim Club
2:51.01 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
535
AOI Furuya
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:51.08 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
536
Philip Tegtmeier III
14
ST
Nitro Swim Team
2:51.09 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
537
Lucas Gutierrez Prada Melo
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:51.21 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
538
Dylan Johnson
13
SE
Memphis Tiger Swimming
2:51.22 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
539
Maxime Martini
13
FG
Pompano Beach Piranhas
2:51.27 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
540
Jack Overstreet
13
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:51.36 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
541
Henry Seessel
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:51.39 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
542
Jonathan Nguyen
14
NT
Mansfield Aquatic Club
2:51.45 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
543
Dominic Velez
14
SE
Coast Aquatics
2:51.51 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
544
Jacob Dry
13
SE
Huntsville Swim Association
2:51.57 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
545
Quentin Purnama-Yang
13
NT
Life Time Swim Dallas
2:51.59 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
546
Will Bodiscomassink
14
SE
Tennessee Aquatics
2:51.69 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
547
Colton Laws
14
NC
SwimMAC Carolina
2:51.86 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
548
Brayden Niehaus
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:51.87 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
549
Ethan Ellington
13
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:51.90 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
550
Nickolas Wood
14
NC
SwimMAC Carolina
2:51.95 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
551
Luke Stojack
14
FG
SwimFast
2:51.96 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
552
Nigel Nagys
13
FL
T2 Aquatics
2:51.97 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
553
Richard Pan
14
NC
Marlins of Raleigh
2:52.06 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
554
Michael Ngo
14
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:52.06 4/7/24
2024 ShAC LC Intra Squad
555
Nathaniel Rouse
14
FL
Unattached
2:52.09 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
556
Cole Nelson
14
NC
Marlins of Raleigh
2:52.16 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
557
Jack Fuller
14
FG
North Palm Beach Swim Club
2:52.24 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
558
Leo Tattoli
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:52.27 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
559
Jacob Krymski
13
FG
Pine Crest Swim Team
2:52.31 1/19/24
Piranhas January Invite
560
Jason Choi
14
GA
Dynamo Swim Club
2:52.44 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
561
Shane Houston
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:52.44 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
562
Grant Applegate
14
NT
Texas Ford Aquatics
2:52.47 4/13/24
TFA April Open 2024
563
Danny Eck
13
SE
Opelika Swim Team
2:52.50 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
564
Wilfred Ramirez
13
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:52.61 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
565
Sunny Zhou
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:52.83 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
566
Maddox Wilson
14
NT
Select Team of Aquatic Racers
2:52.86 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
567
Kaleb Childress
14
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
2:52.89 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
568
Devin Velez
14
SE
Coast Aquatics
2:52.94 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
569
Ethan Li
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:53.12 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
570
Noah Ruhl
13
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:53.16 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
571
Tiernan Gleason
14
NC
SwimMAC Carolina
2:53.24 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
572
Jiles Parker
13
GU
Pacesetters Aquatic Club
2:53.24 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
573
Troy Carter
14
FL
Academy Aquatic Club
2:53.25 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
574
Noah Beers
14
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:53.26 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
575
Philip Helton
14
NC
Carolina Aquatic Team
2:53.27 4/19/24
2024 NC STAR April Friday Night Races
576
Omar Rivero
13
FL
Southwest Stars Swim Club
2:53.28 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
577
Ivan Espinosa-Agrait
13
GU
The Woodlands Swim Team
2:53.40 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
578
Ethan Acker
13
SE
Tennessee Aquatics
2:53.42 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
579
Jayden Sarmiento
14
FG
Hialeah Swim Club
2:53.43 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
580
Ocean Rigney
13
FL
Sarasota Sharks
2:53.46 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
581
Reagan Heckman
14
NT
Metroplex Aquatics
2:53.53 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
582
Matthew Kun
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:53.58 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
583
Eli Singer
14
ST
Longhorn Aquatics
2:53.64 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
584
Allen Skelton
13
GU
Magnolia Aquatic Club
2:53.65 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
585
Wyatt Maddox
13
GU
The Woodlands Swim Team
2:53.68 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
586
Nishant Ashri
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:53.75 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
587
Edwards Tate
14
SC
Gamecock Aquatics
2:53.81 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
588
Everett Aldridge
13
SE
Huntsville Swim Association
2:53.83 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
589
Porter Anderson
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:53.86 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
590
Riley Rodeffer
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:53.96 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
591
Matthew Padillo
14
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:54.01 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
592
Ethan Gu
13
ST
Longhorn Aquatics
2:54.07 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
593
Carter Oihus
13
FL
Southwest Stars Swim Club
2:54.08 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
594
Jacob Wang
13
NT
Metroplex Aquatics
2:54.11 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
595
Dat Tran
14
GU
Houston Hydra
2:54.19 4/19/24
PACK April Long Course 2024
596
Jorge Manjarrez
14
ST
Mission Marlins Aquatics
2:54.29 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
597
Parker Wilson
14
GU
Lone Star Swim Team
2:54.29 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
598
Zachary Shen
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:54.44 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
599
Riley Wagner
14
FL
Tampa Elite Aquatics
2:54.47 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
600
Aston Liu
13
GU
Dads Club Swim Team
2:54.73 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
601
Jack Parker
13
GU
Dads Club Swim Team
2:54.76 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
602
Matteo Declet
13
FG
Tsunami Swim Team
2:54.84 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
603
Logan Vogelsberg
13
GU
Texas Elite Swim Team
2:54.87 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
604
Ethan Sodolak
13
GU
Houston Hydra
2:54.94 4/19/24
PACK April Long Course 2024
605
Christopher Chatelain
14
FL
Clearwater Aquatic Team
2:55.02 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
606
SINA KIVANC
13
FL
Sarasota Sharks
2:55.37 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
607
Lance Warner
14
SE
Tennessee Aquatics
2:55.39 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
608
Ankith Ambil
14
NT
Texas Ford Aquatics
2:55.48 4/13/24
TFA April Open 2024
609
William Weber
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:55.53 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
610
Mason Eady
13
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:55.57 4/19/24
PACK April Long Course 2024
611
Jaxon Davis
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:55.59 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
612
Yelson Puozaa
14
SE
Memphis Tiger Swimming
2:55.61 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
613
Jason Cao
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:55.65 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
614
Isaac Prescod
13
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:55.66 4/7/24
2024 ShAC LC Intra Squad
615
Ekaksh Mehta
13
GU
Tomball Area Swim Club
2:55.66 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
616
Jack Barnes
13
GA
Dynamo Swim Club
2:55.69 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
617
Louie Fratarcangeli
13
FG
Swim Fort Lauderdale
2:55.70 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
618
Eshaan Shah
14
NT
City of Plano Swimmers
2:55.77 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
619
Alex Ivanenko
13
NC
SwimMAC Carolina
2:56.05 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
620
Will McAndrews
13
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:56.17 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
621
Jayden Lee
14
NT
Iron Horse Aquatics
2:56.23 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
622
Sebastian Zaballa
14
NT
Metroplex Aquatics
2:56.25 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
623
Benjamin Miner
14
NC
Marlins of Raleigh
2:56.28 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
624
Howard Pang
13
GU
Aggie Swim Club
2:56.35 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
625
Drew Kepchar
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:56.37 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
626
Parker Brewer
13
GA
Dynamo Swim Club
2:56.40 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
627
Hayden Letson
13
NC
SwimMAC Carolina
2:56.48 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
628
Henry Cherne
13
FL
Loggerhead Aquatics
2:56.50 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
629
Atticus Lewis
14
ST
Waterloo Swimming
2:56.55 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
630
William Phillips
13
FG
Ransom Everglades Aquatic Club
2:56.62 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
631
Eric Amirbekyan
14
NC
SwimMAC Carolina
2:56.65 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
632
Caden Chen
13
ST
Whitecaps of Westlake
2:56.91 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
633
Bennett Bush
13
NC
Mecklenburg Swim Association
2:57.00 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
634
Nathan Chan
14
GU
Pearland Aquatics
2:57.12 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
635
Ernesto Avellaneda III
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:57.16 4/19/24
PACK April Long Course 2024
636
Drennan Shall
13
NC
SwimMAC Carolina
2:57.22 12/15/23
2023 US Paralympics Swimming National Championship
637
Elijah Marmorstein
14
SE
Tennessee Aquatics
2:57.31 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
638
Ignatius Anderson
14
ST
Nitro Swim Team
2:57.37 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
639
Joshua Park
13
NT
A+ Swimming Team
2:57.43 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
640
Sealey Ross
14
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:57.51 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
641
Lucas Bloemen
14
FL
Tampa Y Swimming
2:57.54 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
642
Christopher Berd
13
NT
City of Plano Swimmers
2:57.79 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
643
Owen Bell
13
NC
SwimMAC Carolina
2:57.83 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
644
Aki Tamura
13
GA
Dynamo Swim Club
2:57.86 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
645
Gregory Huffaker
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:57.92 4/6/24
2024 AAAA-NE Blossom Into Spri
646
Evan McFarlin
13
GU
Magnolia Aquatic Club
2:57.95 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
647
Joseph Zurawski
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:57.99 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
648
Jack Edwards
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:58.03 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
649
Connor Rocha
13
GU
Pearland Aquatics
2:58.05 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
650
Reid Clair
13
NC
SwimMAC Carolina
2:58.34 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
651
Ben Britva
13
ST
Waterloo Swimming
2:58.45 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
652
Luke Strassburg
13
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:58.63 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
653
Dillon Ozanne
14
NT
Prosper Aquatic Club
2:58.79 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
654
Rusty Walker
13
NC
SwimMAC Carolina
2:58.81 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
655
Novak Popovic
13
NT
Prosper Aquatic Club
2:58.81 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
656
Brody Mosley
14
NT
Metroplex Aquatics
2:59.02 4/12/24
Best of Both Worlds
657
Carter Martine
13
NT
Tyler Rose Aquatic Club
2:59.09 4/12/24
Best of Both Worlds
658
Mateo Olvera-Ortiz
13
GU
Pearland Aquatics
2:59.22 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
659
Isaiah Lamb
13
FL
Riptide Aquatics
2:59.24 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
660
luke stanley
13
NC
Goldsboro YMCA Sharks
2:59.30 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
661
Caden Li
13
ST
Waterloo Swimming
2:59.38 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
662
Tyson Neff
13
SE
Ensworth Aquatics
2:59.46 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
663
Noah McLeran
13
GU
Blue Tide Aquatics
2:59.49 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
664
Sammy Miller
14
NC
SwimMAC Carolina
2:59.49 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
665
Elliott Oliver
13
GU
Lighthouse Aquatics
2:59.55 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
666
Brian Shaughnessy
13
FL
Tampa Y Swimming
2:59.66 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
667
Robert Gelhardt III
13
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:59.68 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
668
Matthew Perez
14
FL
Tampa Elite Aquatics
2:59.84 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
669
Reed Mongenel
13
ST
Waterloo Swimming
2:59.94 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
670
Web Rugh
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:00.05 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
671
Jackson Williams
13
NC
Sailfish Aquatics
3:00.12 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
672
Ayaan Moharil
13
GU
Houston Hydra
3:00.40 4/19/24
PACK April Long Course 2024
673
Alex Davidjuk
13
FL
T2 Aquatics
3:00.44 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
674
Gaines Sewell
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:00.48 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
675
Lucas Zheng
14
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:00.58 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
676
Vivian Vankenic
13
NT
Wichita Falls Elite Swim Team
3:00.62 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
677
Liam Moore
13
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:00.66 4/7/24
2024 ShAC LC Intra Squad
678
Kieran Scott
14
ST
Tiger Shark of Texas
3:00.70 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
679
Carson Hurd
14
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
3:00.73 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
680
Claude Estel
14
FL
Blue Dolfins
3:00.79 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
681
Wyatt Farrell
14
SE
Birmingham Swim League
3:00.83 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
682
Brandin Malveaux
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:00.84 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
683
John Dudek
13
SE
Memphis Tiger Swimming
3:01.11 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
684
Jahmai McLeod
13
FL
Unattached
3:01.13 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
685
Camden Schroyer
14
NC
Star Aquatics
3:01.16 4/19/24
2024 NC STAR April Friday Night Races
686
Ian Haban
13
ST
Nitro Swim Team
3:01.72 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
687
James Martinez
13
FG
Speed World Swimming
3:01.85 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
688
Adrian Barichovich
13
ST
High Performance Aquatic
3:01.88 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
689
Zachary Hall
14
GU
Houston Hydra
3:01.93 4/19/24
PACK April Long Course 2024
690
Edward Lawler
13
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
3:01.95 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
691
Jacob Chao
13
SC
Gamecock Aquatics
3:02.11 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
692
Kirill Golikov
14
NC
SwimMAC Carolina
3:02.19 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
693
Ardley Hays Cabello
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:02.27 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
694
Adrian Sanchez Sierra
13
ST
Tri City Aquatics
3:02.37 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
695
Ean Massey
13
SE
Memphis Tiger Swimming
3:02.43 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
696
Hamdi Ramaj
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:02.47 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
697
Cameron Mehta
14
NT
Cor
3:02.61 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
698
Brody D'Souza
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:02.67 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
699
August Sandstrom
13
SE
Ensworth Aquatics
3:02.72 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
700
Elias Cartron-Mizeracki
14
SE
Panama City Swim Team
3:02.74 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
701
Aidan Lindwall
14
SE
Tennessee Aquatics
3:02.83 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
702
Max Wachtel
13
SC
Gamecock Aquatics
3:02.83 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
703
Preston Chu
13
NT
Cor
3:02.95 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
704
Mika Feliciano
13
FL
Tampa Elite Aquatics
3:03.18 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
705
Sagie Cohen Rotenberg
13
NT
City of Plano Swimmers
3:03.35 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
706
Goutham Koppolu
14
NT
Texas Ford Aquatics
3:03.48 4/13/24
TFA April Open 2024
707
Ben Wilgus
14
NC
Marlins of Raleigh
3:03.50 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
708
James Boykins
13
FL
Swim Tampa Aquatics
3:03.50 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
709
Kyle Tempest
14
FG
Pompano Beach Piranhas
3:03.50 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
710
Elias Khouri
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:03.65 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
711
Jake Bahner
13
FL
Fast Falcons
3:03.71 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
712
Adam Goodson
13
ST
Heart of Texas Swim Team
3:03.73 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
713
Noah Razote
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:03.79 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
714
Ethan Kreidler
13
ST
Nitro Swim Team
3:03.97 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
715
Tripp Nelson
14
SE
Wake Aquatics
3:04.12 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
716
Wyatt Deaton
13
FL
Tampa Elite Aquatics
3:04.27 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
717
Avanish Akula
14
NC
SwimMAC Carolina
3:04.38 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
718
DJ Loaiza
14
FG
Performance Aquatics Swim Club
3:04.40 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
719
Eric Xue
13
ST
Nitro Swim Team
3:04.54 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
720
Elijah Didier
13
ST
Streamline Aquatics
3:04.86 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
721
Austin Ji
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:05.03 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
722
Taylor Bouchard
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:05.31 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
723
Corbin Turner
13
NT
Select Team of Aquatic Racers
3:05.53 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
724
Enrique Rodriguez
14
FL
Academy Aquatic Club
3:05.59 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
725
Luke Fisher
13
ST
Nitro Swim Team
3:05.70 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
726
Ishan Patel
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:05.85 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
727
Charley Jinks
13
FL
Loggerhead Aquatics
3:05.87 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
728
Henry Allison
13
SE
Huntsville Swim Association
3:06.10 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
729
Oleg Burunov
13
FG
Hammerhead Aquatics
3:06.16 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
730
Victor Wagar
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:06.23 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
731
Yelisey Alyabyev
14
FL
Bolles School Sharks
3:06.24 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
732
Matthew Adan
13
FG
Speed World Swimming
3:06.35 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
733
Nicholas Ferrigno
13
SE
Tennessee Aquatics
3:06.41 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
734
Gabriel Dame
13
FL
Bolles School Sharks
3:06.52 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
735
Andric Martinez
14
FG
Lake Lytal Lightning
3:06.56 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
736
Ted Mao
14
NT
Iron Horse Aquatics
3:07.14 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
737
Niko Cortinas
13
NT
Iron Horse Aquatics
3:07.21 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
738
Myles Ondrias
13
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:07.37 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
739
Luke Dawson
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:07.68 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
740
Brian Youker
14
NC
SwimMAC Carolina
3:07.68 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
741
Jason Perillo
13
SE
Coast Aquatics
3:07.73 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
742
Maxime Dalmas
13
GU
Texas Elite Swim Team
3:08.01 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
743
Joseph Ridgell
13
NC
SwimMAC Carolina
3:08.03 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
744
Michaelis Mehra
13
SE
Life Time Southeast Swim Team
3:08.37 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
745
Jacob Bucciarelli
13
SE
Tnt Swimming
3:08.47 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
746
Lucas Ardeleanu
14
FG
Plantation Swim Team
3:08.54 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
747
Kai Carmona
14
FG
Eagle Aquatics
3:08.65 1/19/24
Piranhas January Invite
748
Kaden Kanatani
13
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:08.70 4/19/24
PACK April Long Course 2024
749
Ken Adachi
14
SE
Magic City Aquatic League
3:08.75 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
750
Benjamin Hung
14
FL
Swim Tampa Aquatics
3:08.91 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
751
Dylan Barral
13
FL
Treasure Coast Aquatics
3:09.15 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
752
Jack Baker
13
FL
Gator Swim Club
3:09.74 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
753
Vaughn Burns
14
GU
Aggie Swim Club
3:09.86 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
754
Caden Vissers
14
FL
Southwest Stars Swim Club
3:10.05 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
755
Evan Beard
14
NT
Iron Horse Aquatics
3:10.49 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
756
Luke Giedris
13
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:10.60 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
757
David Zhao
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:10.65 4/6/24
2024 AAAA-NE Blossom Into Spri
758
Andrew Sugunan
14
GU
Sharks Swim Club
3:10.86 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
759
Owen Follansbee
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:10.88 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
760
Andrey Arutyunov
13
FL
Lakewood Ranch Swim Associatio
3:10.96 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
761
Wade Dailey
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:11.07 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
762
Adam Wang
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:11.16 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
763
Enzo Souza
13
FL
Kissimmee Swim Association
3:11.18 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
764
Maxwell Backover
14
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
3:11.27 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
765
Ryder Ireland
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:11.30 4/19/24
PACK April Long Course 2024
766
Chris Lan
13
GU
Aggie Swim Club
3:11.46 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
767
Walter Coffey
14
GU
Dads Club Swim Team
3:11.72 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
768
Marcus Phillips
13
ST
High Performance Aquatic
3:11.76 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
769
Alex Diller
14
NT
North Texas Nadadores
3:11.94 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
770
Nicholas Abuabara
13
GU
Aggie Swim Club
3:12.03 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
771
Jacob Do
13
NT
Prosper Aquatic Club
3:12.47 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
772
Michael Yakovlev
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:12.66 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
773
Vyas Vishnukumar
14
NT
Mars Swimming
3:12.66 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
774
Parth Joshi
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:12.75 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
775
Jake Hastings
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:12.95 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
776
Christian Gaona
13
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:13.32 4/7/24
2024 ShAC LC Intra Squad
777
Wes Gentile
14
NC
Marlins of Raleigh
3:13.42 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
778
Aiden Oleyar
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:13.50 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
779
Bentley Melvin
13
SC
Anderson Area YMCA Makos
3:13.52 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
780
Amir Bouaziz
13
GU
Sharks Swim Club
3:13.56 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
781
Nadav Parness
13
GA
Dynamo Swim Club
3:14.08 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
782
Aidan Mora
14
ST
Waterloo Swimming
3:14.19 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
783
Connor Evans
14
GU
Houston Hydra
3:14.46 4/19/24
PACK April Long Course 2024
784
Cooper Howell
13
FG
Wellington Swim Team (Fg)
3:14.49 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
785
Browning Turner
13
SE
Nashville Aquatic Club
3:14.86 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
786
Evan Carter
13
FG
Jupiter Dragons Swim Team
3:15.42 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
787
Brandon Hamisch
14
ST
Corpus Christi Laredo Del Rio
3:15.61 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
788
Jace Edwards
13
NT
Prosper Aquatic Club
3:15.78 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
789
Patrick Hendley
14
NC
New South Swimming
3:15.84 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
790
Carson Cox
14
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
3:15.92 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
791
Adrien Oros
13
ST
Tiger Shark of Texas
3:15.95 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
792
Tag Tribble
13
FL
Blue Dolfins
3:16.20 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
793
Colton Bronk
13
ST
High Performance Aquatic
3:16.22 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
794
Jared McElhannon
13
NC
Sailfish Aquatics
3:16.47 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
795
Asher Gambee
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:16.74 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
796
Speight Knowles
13
GA
Dynamo Swim Club
3:16.81 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
797
Abhay Akula
14
NC
SwimMAC Carolina
3:16.89 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
798
Mason Hicks-Rabell
13
FL
Gator Swim Club
3:16.92 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
799
David Krupnik
14
NT
Texas Ford Aquatics
3:18.26 4/13/24
TFA April Open 2024
800
Mason Mahayag
13
SE
Birmingham Swim League
3:18.36 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
801
Alan Smith
13
NT
Prosper Aquatic Club
3:18.62 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
802
Max Sullivan
14
NT
Prosper Aquatic Club
3:18.64 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
803
Colton Williams
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:19.12 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
804
Lucas Wolfe
13
FG
Gulliver Swim Club
3:19.31 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
805
Aaron Lopez
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:19.42 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
806
Ryder Larwa
13
NT
Prosper Aquatic Club
3:19.68 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
807
Christian Sharp
14
SE
Sand Mountain Park Swimmin
3:20.24 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
808
Ezekiel McManus
13
FG
Jupiter Dragons Swim Team
3:20.71 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
809
Thor Wengert
13
GA
Dynamo Swim Club
3:20.80 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
810
Jacob Ferrari
14
NC
SwimMAC Carolina
3:21.17 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
811
Austin Allen
13
NT
Prosper Aquatic Club
3:21.29 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
812
Luke Davis
13
SE
Streamline & Sprint Human Per
3:21.31 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
813
Eric Xiong
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:21.52 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
814
Danny Lopez
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:21.63 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
815
Ian Spinosa
14
FL
Gator Swim Club
3:21.70 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
816
Nicolas Hanvy
13
GA
Savannah Swim Team
3:21.97 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
817
Riyansh Balsekar
14
ST
Nitro Swim Team
3:21.97 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
818
Christian Diez
13
FG
Plantation Swim Team
3:21.98 1/19/24
Piranhas January Invite
819
Jose Hurtado
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:22.23 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
820
David Zuo
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:22.41 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
821
Austin Wilson
14
ST
San Antonio Wave
3:22.52 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
822
John Li
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:22.65 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
823
Timothy Perillo
14
SE
Coast Aquatics
3:22.80 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
824
Shaan Bhandari
13
ST
Nitro Swim Team
3:22.89 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
825
Andrew Smith
13
GU
Htx Swims
3:24.30 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
826
Evan Geisler
13
NC
SwimMAC Carolina
3:24.98 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
827
Caden Tersigni
13
ST
Nitro Swim Team
3:25.13 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
828
Rishabh Modak
13
FL
Gator Swim Club
3:25.73 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
829
Kenston Wade
13
NT
Select Team of Aquatic Racers
3:25.85 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
830
William Thompson
13
GU
Houston Hydra
3:26.40 4/19/24
PACK April Long Course 2024
831
Areev Pathak
13
GA
Dynamo Swim Club
3:26.74 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
832
Tommy Hollenkamp
14
FL
Academy Aquatic Club
3:26.94 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
833
Hussein Abou El Azm
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:27.03 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
834
Brett Blease
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:27.42 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
835
Nathan Short
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
3:28.21 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
836
Aadi Jain
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:28.69 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
837
Brandon Ho
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:29.07 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
838
Ivan Kory
13
FL
Gator Swim Club
3:29.37 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
839
Prahlad Ravindran
14
NT
Select Team of Aquatic Racers
3:29.54 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
840
Parker Chang
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:30.47 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
841
Lucas Liu
13
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:30.79 4/19/24
PACK April Long Course 2024
842
Andreas Russ
13
FL
Gator Swim Club
3:31.03 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
843
Rohan Ghosh
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:31.30 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
844
Logan Bond
13
NT
Prosper Aquatic Club
3:31.32 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
845
Crosby Pinkoski
14
GU
Sharks Swim Club
3:31.98 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
846
Charlie Kyle
13
SE
Panama City Swim Team
3:33.60 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
847
Wyatt Lintz
13
ST
Nitro Swim Team
3:34.09 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
848
Luis Gutierrez
13
GU
Aggie Swim Club
3:34.20 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
849
Bogdan Wieduwilt
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
3:34.65 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
850
Andrew Dobrovolny
13
FL
Bolles School Sharks
3:34.88 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
851
Ethan Liddy
13
NT
Metroplex Aquatics
3:34.97 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
852
Nishil Nath
13
ST
Nitro Swim Team
3:36.01 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
853
Ryan He
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:36.55 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
854
Abhi Ummedisetti
13
FL
Tampa Y Swimming
3:36.76 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
855
Derek Lohmann
14
GU
Htx Swims
3:38.34 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
856
Bryant Bichon
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:38.53 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
857
Garrett Blair
14
SE
Birmingham Swim League
3:39.59 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
858
Will Harmon
13
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
3:40.67 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
859
Gaige Vance
13
NC
Aquaventure Riptides
3:41.65 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
860
Donardo Henry
13
FL
Unattached
3:44.45 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
861
Preston Hill
14
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:46.28 4/7/24
2024 ShAC LC Intra Squad
862
Sean McHugh
13
GU
Aggie Swim Club
3:47.71 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
863
MJ Fornieri
13
FL
Lakewood Ranch Swim Associatio
3:55.71 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
864
Ian Brown
13
GU
Pacesetters Aquatic Club
3:56.40 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
865
Silas Golubchik
13
FG
Hammerhead Aquatics
3:58.53 1/19/24
Piranhas January Invite
866
Danny Yax-Paramo
14
NC
Xcell Aquatics
4:00.01 4/19/24
2024 NC STAR April Friday Night Races
867
Owen Nemes
13
FL
Fast Falcons
4:08.20 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
868
Om Patil
14
NT
Prosper Aquatic Club
4:22.28 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application