Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Jordan Willis
16
NC
SwimMAC Carolina
2:12.07 9/4/23
2023 Junior World Champs
2
Chase Dai
16
NT
Cor
2:20.02 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
3
Norvy Clontz
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:20.54 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
4
LOUIS Joos
16
FL
Bolles School Sharks
2:21.24 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
5
Lucas Young
16
FG
Hurricane Aquatics
2:22.36 9/20/23
2023 URU Uruguayan National Championship
6
Adam Huynh
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:24.06 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
7
Ian Call
15
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:24.21 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
8
Cobi Wu
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:24.75 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
9
Asher Allebach
16
NC
SwimMAC Carolina
2:24.78 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
10
Charlie Camplin
15
NC
Marlins of Raleigh
2:25.48 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
11
Alex Townsend
16
NC
Marlins of Raleigh
2:26.13 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
12
Jake Jones
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:26.20 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
13
Gabriel Navarro
15
FG
Swim Fort Lauderdale
2:26.69 2/8/24
Southern Zone South Sectional
14
Ian Disosway
16
FL
Fast Falcons
2:26.95 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
15
Mike Rice
15
NC
SwimMAC Carolina
2:27.04 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
16
Daniel Keegan
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:27.06 2/8/24
Southern Zone South Sectional
17
Calvin Schaper
15
NC
Carolina Aquatic Team
2:27.08 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
18
Ian Stutts
16
NC
Marlins of Raleigh
2:27.22 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
19
Charley Sutorus
15
NC
SwimMAC Carolina
2:27.26 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
20
Maximilian Little
16
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:27.95 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
21
Artur Verchenov
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:28.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
22
Samuel Martin
16
SE
Excel Aquatics
2:28.85 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
23
Sebastien de Villiers
15
SC
Team Greenville
2:29.05 3/16/24
2024 SAF National Junior Age Group Champs
24
Adriano Corrieri
16
FG
Plantation Swim Team
2:29.13 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
25
Tripp Cooler
15
NC
SwimMAC Carolina
2:29.28 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
26
Gavin Fu
15
SE
Excel Aquatics
2:29.63 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
27
Mitchell Chao
16
FL
Bolles School Sharks
2:29.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
28
Kolby Martin
15
GU
Aggie Swim Club
2:29.95 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
29
Nicholas Aldrich
16
FL
Laker Swim
2:29.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
30
Josiah Tan
16
FL
Blue Wave Swimming
2:30.09 2/8/24
Southern Zone South Sectional
31
Krish Jain
15
FL
Bolles School Sharks
2:30.42 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
32
Charlie Wang
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:30.55 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
33
Sebastian Guio
16
FL
Episcopal AmberJax
2:30.55 2/8/24
Southern Zone South Sectional
34
Fausto Angelone Lopez
16
FL
Bolles School Sharks
2:30.58 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
35
Trey Chesney
15
FG
Jupiter Dragons Swim Team
2:30.75 2/8/24
Southern Zone South Sectional
36
Luke Zardavets
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:30.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
37
Simeon Prosinski
16
FL
Loggerhead Aquatics
2:31.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
38
Ty Shapley
16
ST
Longhorn Aquatics
2:31.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
39
Joey Kerkman
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:31.51 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
40
Kaleb James
16
NC
Marlins of Raleigh
2:31.61 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
41
Raul Antadillas
15
FG
YMCA of South Florida
2:31.72 2/8/24
Southern Zone South Sectional
42
Beck Armstrong
16
NC
SwimMAC Carolina
2:31.92 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
43
Kai Larkin
16
FL
South Lake Aquatic Club
2:32.39 11/12/23
2023 FL FAST High School Open #2
44
Cy Matteson
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:32.51 2/8/24
Southern Zone South Sectional
45
Santi Alzate
15
NC
SwimMAC Carolina
2:32.72 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
46
Peter Wendol
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:32.75 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
47
Dean Bezanilla
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:32.75 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
48
William Shoesmith
15
FL
Bolles School Sharks
2:32.87 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
49
Ethan Wang
15
NT
Metroplex Aquatics
2:32.87 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
50
Oliver Cannings
15
FG
Gulliver Swim Club
2:33.01 2/8/24
Southern Zone South Sectional
51
Jacob Bougaieff
15
GU
Dads Club Swim Team
2:33.22 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
52
Jason Li
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:33.39 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
53
Ian Platts-Mills
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:33.45 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
54
Daniel Snitkovsky
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:34.33 2/8/24
Southern Zone South Sectional
55
Neal Pang
16
GU
Aggie Swim Club
2:34.42 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
56
Dillon Brigman
15
FL
Bolles School Sharks
2:34.54 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
57
David Fuentes
15
WT
City Of Midland Swim Team
2:34.62 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
58
Abraham Burangulov
16
FL
Gator Swim Club
2:34.78 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
59
Nick Marrero
16
FL
Bolles School Sharks
2:34.89 2/8/24
Southern Zone South Sectional
60
Nick Hardt
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:35.03 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
61
Adam Polzien
16
NC
SwimMAC Carolina
2:35.36 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
62
Kaua Pimentel
16
FL
Laker Swim
2:35.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
63
Jacob Wagner
15
FG
Lake Lytal Lightning
2:35.62 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
64
Elliott Angkriwan
15
FL
Bolles School Sharks
2:35.68 2/8/24
Southern Zone South Sectional
65
Jayden Chan
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:35.71 2/8/24
Southern Zone South Sectional
66
Levi Skaistis
16
ST
Longhorn Aquatics
2:35.72 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
67
Jerry Wang
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:35.86 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
68
Evan Nieders
16
SC
Carolina Aquatics Swim Club
2:35.91 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
69
Jacoby Corn
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:36.26 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
70
Austin O'Steen
16
SE
Opelika Swim Team
2:36.30 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
71
Sawyer Hackett
15
FL
Cocoa Beach Tsunami Swimmers
2:36.57 2/8/24
Southern Zone South Sectional
72
Michael Morris
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:36.57 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
73
Gabe Guglietta
16
FL
Indian River Aquatics
2:36.75 2/8/24
Southern Zone South Sectional
74
Carson West
15
NC
SwimMAC Carolina
2:36.98 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
75
Samuel Cook
15
FL
Bolles School Sharks
2:37.06 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
76
Liam Roberts
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:37.13 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
77
Cristian Doan
16
FL
Tampa Y Swimming
2:37.14 2/8/24
Southern Zone South Sectional
78
Stefano Mazzi
15
FL
Treasure Coast Swimming
2:37.21 2/8/24
Southern Zone South Sectional
79
Ethan Hodson
16
FL
Laker Swim
2:37.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
80
Abraham Penaloza
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:37.32 2/8/24
Southern Zone South Sectional
81
Jackson Partridge
16
NC
Raleigh Swimming Association
2:37.33 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
82
Trevor O'Sullivan
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:37.41 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
83
Seth Morgan
15
NC
Rocky Mount Family YMCA Racers
2:37.48 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
84
Gabe Hardy
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:37.56 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
85
Joey Campagnola
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:38.19 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
86
Tudor Vlad
15
FL
Bolles School Sharks
2:38.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
87
Lucas Brown
16
FL
Rocket Swimming
2:38.43 2/8/24
Southern Zone South Sectional
88
Collin Williams
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:38.61 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
89
Henry Harlan
16
FL
Sarasota Sharks
2:38.70 2/8/24
Southern Zone South Sectional
90
JohnJohn Garza
15
WT
City Of Midland Swim Team
2:38.74 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
91
Danny Garcia
16
FL
Patriot Aquatics
2:38.96 2/8/24
Southern Zone South Sectional
92
Bryce Labonte
16
FL
Fast Falcons
2:39.00 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
93
Alex Carroll
16
NC
Marlins of Raleigh
2:39.14 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
94
Ethan Chen
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:39.18 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
95
Frank Hassell
16
NC
Marlins of Raleigh
2:39.25 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
96
Luke Yaras
16
SE
Excel Aquatics
2:39.40 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
97
Adam Wang
15
FL
Bolles School Sharks
2:39.56 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
98
Asher Maurice
15
GA
Dynamo Swim Club
2:39.56 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
99
Asher Lin
16
GU
Power for Life
2:39.60 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
100
Michael Grenier
16
FG
Hurricane Aquatics
2:39.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
101
Mathew Timm
16
ST
Nitro Swim Team
2:39.83 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
102
Jake Thomas
15
SE
Tennessee Aquatics
2:39.85 2/11/24
NAC Long Course Invitation
103
Logan Flach
15
FL
Titusville Swim Team
2:40.13 2/8/24
Southern Zone South Sectional
104
Nicholas Chen
15
NT
Metroplex Aquatics
2:40.16 11/19/23
2023 LC Time Trial Nov Extrava
105
Nico Rabinowitz
16
FL
Laker Swim
2:40.17 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
106
Max Baumgartner
16
SE
Huntsville Swim Association
2:40.22 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
107
Adan Bocian
16
NC
SwimMAC Carolina
2:40.22 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
108
Rowan Cox
16
ST
Longhorn Aquatics
2:40.42 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
109
Michael Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:40.56 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
110
Will Spendiff
16
FL
Loggerhead Aquatics
2:40.63 2/8/24
Southern Zone South Sectional
111
Crosby Fenniman
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:40.71 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
112
Lucas Moise
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:40.87 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
113
Alexzander Morales
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:40.89 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
114
Zach Marshall
15
ST
Nitro Swim Team
2:40.95 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
115
Freddy Rosenthal
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:41.21 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
116
Aaron Schmid
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:41.36 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
117
Maks Charnou
16
FG
Azura Florida Aquatics
2:41.42 2/8/24
Southern Zone South Sectional
118
Nathan Tran
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:41.43 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
119
Steven Eldridge
15
NC
SwimMAC Carolina
2:41.59 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
120
Tyler Barritt
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:41.63 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
121
Matthew Ritchie
15
FL
Bolles School Sharks
2:41.92 2/8/24
Southern Zone South Sectional
122
Ryan Chiu
15
NC
SwimMAC Carolina
2:41.94 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
123
Blair Wootson
15
FL
Sarasota Sharks
2:42.03 2/8/24
Southern Zone South Sectional
124
Kenneth Anderson
16
NC
SwimMAC Carolina
2:42.13 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
125
Maxwell Rand
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:42.17 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
126
Cole Radnay
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:42.26 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
127
Logan Calhoun
16
GA
Dynamo Swim Club
2:42.50 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
128
Liam Rossmann
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:42.69 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
129
Liam Lewis
16
ST
Waterloo Swimming
2:42.71 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
130
Franky Ou
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:42.93 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
131
Jake Macdonald
16
FL
Blue Dolfins
2:42.94 2/8/24
Southern Zone South Sectional
132
Noah Ortiz
15
GU
Pearland Aquatics
2:42.94 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
133
Andrea Bonino
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:42.97 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
134
Jack Culberson
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:43.05 4/19/24
PACK April Long Course 2024
135
Charlie Burdulis
16
NC
SwimMAC Carolina
2:43.06 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
136
Leo Vanek
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:43.09 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
137
AJ Alfeo
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:43.58 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
138
Joshua Gao
16
ST
Nitro Swim Team
2:43.65 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
139
Juanfra Gudino
16
FG
Gulliver Swim Club
2:43.79 2/8/24
Southern Zone South Sectional
140
Marios Gerasimopoulos
15
SE
Excel Aquatics
2:43.84 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
141
Jason Wang
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.85 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
142
Kerry Nguyen
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.90 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
143
Christopher Jeong
15
FL
Gator Swim Club
2:43.96 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
144
Robert Albertini
16
FG
Plantation Swim Team
2:44.05 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
145
Jack Dalrymple
16
SC
Columbia Swimming
2:44.29 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
146
Ben Rines
15
FL
Blue Dolfins
2:44.35 2/8/24
Southern Zone South Sectional
147
Alexander White
16
SE
Excel Aquatics
2:44.43 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
148
Lucas Franchak
16
FG
Hurricane Aquatics
2:44.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
149
Eli Waller
16
SE
Coast Aquatics
2:44.95 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
150
William Luo
16
GU
Aggie Swim Club
2:45.05 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
151
Nathan Kennedy
15
MS
Sunkist Swim Team
2:45.16 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
152
Alex Gonzalez
15
FL
Fast Falcons
2:45.26 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
153
Evan Gluck
16
NT
Cor
2:45.64 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
154
Jason Wu
15
NT
Metroplex Aquatics
2:45.89 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
155
Maksim Smirnov
15
NT
Life Time Swim Dallas
2:45.93 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
156
David Li
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:45.94 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
157
Seth Ayers
16
FL
SwimRise Aquatics
2:45.95 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
158
Javier Gutierrez Jaimes Jr.
16
ST
Longhorn Aquatics
2:45.97 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
159
Matthew DeMoss
15
NC
Marlins of Raleigh
2:46.04 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
160
Paul Chu
15
NT
City of Plano Swimmers
2:46.06 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
161
Oli Ward
15
ST
Austin Swim Club
2:46.07 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
162
Arthur Romero Rabello
15
FL
Montverde Aquatic Club
2:46.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
163
Vane Stedman
16
GA
Dynamo Swim Club
2:46.33 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
164
Logan Chan
16
FL
Bolles School Sharks
2:46.48 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
165
Luke Tjiong
15
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:46.59 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
166
Finn Kiper
16
SE
Excel Aquatics
2:46.70 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
167
Cannon Martenson
16
GA
Dynamo Swim Club
2:46.73 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
168
Kaden Townsend
16
FL
Bolles School Sharks
2:46.89 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
169
Landon Garcia
15
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:46.98 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
170
Luke LaBrose
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:47.06 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
171
Troy Reed
16
ST
Texas Gold
2:47.10 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
172
Anthony Murashkin
16
FL
Tampa Y Swimming
2:47.34 2/8/24
Southern Zone South Sectional
173
Sean Groeber
15
SC
City of Charleston Southern Ma
2:47.45 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
174
Levi Grim
15
NC
SwimMAC Carolina
2:47.53 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
175
James Bravo
16
GU
Pearland Aquatics
2:47.60 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
176
Jordan Matz
16
NC
Marlins of Raleigh
2:47.66 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
177
Bayley Johnson
15
SC
Fins Swim Team
2:47.66 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
178
Jameson Coles
15
ST
Nitro Swim Team
2:47.74 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
179
Kaleb Fielder
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:47.89 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
180
Joshua Barreto
16
FG
Olympus Swimming Club
2:47.93 2/8/24
Southern Zone South Sectional
181
George Patrocinio
15
FL
Tampa Y Swimming
2:47.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
182
Dylan Stewart
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:48.05 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
183
Harris Abernathy
16
NC
Enfinity Aquatic Club
2:48.12 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
184
Arshia Taheri
16
FL
Tampa Y Swimming
2:48.15 2/8/24
Southern Zone South Sectional
185
Chase Gluck
16
NT
Cor
2:48.30 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
186
Juan Vallmitjana
15
FG
South Florida Aquatic Club
2:48.45 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
187
Noah Rogers
15
FL
Bolles School Sharks
2:48.47 2/8/24
Southern Zone South Sectional
188
Henry Scott
15
NT
Cor
2:48.54 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
189
Chris de Vries
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:48.58 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
190
Yassine Hussein
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:48.76 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
191
Richard Wang
15
NT
Metroplex Aquatics
2:48.79 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
192
Cruz Hickmon
15
FL
T2 Aquatics
2:48.88 2/8/24
Southern Zone South Sectional
193
Jason Tao
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:48.97 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
194
Reece Rodriguez
16
GU
Life Time Houston Swim Team
2:49.02 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
195
Alex Chung
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:49.18 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
196
Dylan Bezdek
15
GU
Pearland Aquatics
2:49.20 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
197
Eli Beckner
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:49.22 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
198
Max Laine
15
ST
Waterloo Swimming
2:49.26 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
199
Colton Allen
16
NC
Marlins of Raleigh
2:49.49 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
200
Daniel Bomba
16
ST
Longhorn Aquatics
2:49.87 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
201
Ryder Racinelli
16
GA
Savannah Swim Team
2:49.90 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
202
Noah Bose
16
ST
Nitro Swim Team
2:49.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
203
Lucas Wong
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:50.03 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
204
Aaron Choi
15
NC
Marlins of Raleigh
2:50.16 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
205
Seth Hyde
16
FL
Fast Falcons
2:50.20 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
206
Sidney Raditic Mehalso
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:50.22 2/8/24
Southern Zone South Sectional
207
Wilson Marcum
15
FL
Academy Aquatic Club
2:50.34 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
208
Luca Lyn
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:50.55 1/19/24
Piranhas January Invite
209
Michael Wang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:50.73 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
210
George Kaltsounis
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:50.77 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
211
Bryce Debowsky
15
GA
Dynamo Swim Club
2:50.79 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
212
Chip Andrews
16
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:50.84 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
213
Kevin Saenz
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:50.93 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
214
Jacob Wajnberg
15
GA
Dynamo Swim Club
2:51.01 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
215
Harrison Lee
16
GA
Dynamo Swim Club
2:51.15 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
216
Cage Bready
15
SE
Opelika Swim Team
2:51.23 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
217
Anthony Zeiger
15
NC
New Wave Swim Team
2:51.23 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
218
Peter Kim
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:51.24 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
219
Yohan Rhee
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:51.27 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
220
Colton Roberts
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:51.28 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
221
Stephen Liu
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:51.40 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
222
Daryl Guzman
16
ST
Nitro Swim Team
2:51.53 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
223
Ethan Persten
15
FG
TS Aquatics
2:51.57 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
224
Garrett Peters
16
GA
Dynamo Swim Club
2:51.57 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
225
Alex Aplin
15
SE
Ensworth Aquatics
2:51.66 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
226
Kenny Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:51.77 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
227
Juan Steed
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:51.91 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
228
Brandon Gear
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:51.92 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
229
Brett Weaver
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:51.95 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
230
Zachary Taylor
15
SE
Excel Aquatics
2:51.97 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
231
Sebastian Lopez
16
FL
Bolles School Sharks
2:52.02 2/8/24
Southern Zone South Sectional
232
Johnson Xiao
15
GA
Dynamo Swim Club
2:52.05 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
233
Ryan Lee
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:52.11 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
234
Ibrahim Elmashad
15
NC
SwimMAC Carolina
2:52.14 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
235
Jacob Miller
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:52.18 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
236
Landon Clark
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:52.23 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
237
Luke Smeltzer
15
GU
Eagle Swimming Association
2:52.31 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
238
Lucas Hassell
15
ST
Nitro Swim Team
2:52.37 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
239
Luke Bruno
16
GU
Power for Life
2:52.40 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
240
Zach Poskon
16
FL
Pine Island Aquatics
2:52.44 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
241
Justin Chacon
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:52.45 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
242
Boon Khunduang
15
FL
Pipeline Swimming
2:52.49 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
243
Riley Pewitt
16
NT
Cor
2:52.51 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
244
Riley Potter
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:52.65 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
245
Daniel Saenz
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:52.85 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
246
Liam Walsh
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:53.02 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
247
Vaughn Muir
15
NC
Enfinity Aquatic Club
2:53.15 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
248
Kyle Lee
15
ST
Whitecaps of Westlake
2:53.17 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
249
Tyler Stargardt
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:53.19 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
250
Sam Schultz
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:53.43 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
251
Christopher Chu
16
FL
Gator Swim Club
2:53.76 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
252
Cristian Suescun
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:53.92 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
253
Nicolai Ross
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:53.96 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
254
Axel Torres-Torres
16
FG
Gulliver Swim Club
2:54.02 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
255
Jackson Irwin
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:54.05 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
256
Thomas Perez
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:54.14 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
257
Conner Broderick
16
NT
Metroplex Aquatics
2:54.23 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
258
Nickolay Samoylov
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:54.23 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
259
Parrie Charoenrattanaruk
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:54.24 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
260
Elliot Emch
15
SE
Ensworth Aquatics
2:54.32 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
261
Aaron Willis
16
SC
Gamecock Aquatics
2:54.36 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
262
Ethan Hogge
15
FL
Gator Swim Club
2:54.71 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
263
Youssef Abou El Azm
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:54.79 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
264
Mason Jimenez
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:54.82 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
265
Emmanuel Monjaras
15
GU
Houston Hydra
2:54.87 4/19/24
PACK April Long Course 2024
266
Gage Moore
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:54.90 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
267
John Doneker
16
GU
Htx Swims
2:55.08 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
268
Anatoli Monsalve
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:55.14 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
269
Stephan Sol
15
GA
Dynamo Swim Club
2:55.14 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
270
Alex Lou
16
GA
Dynamo Swim Club
2:55.14 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
271
Josh Decena
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:55.35 4/19/24
PACK April Long Course 2024
272
Ethan Watson
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:55.41 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
273
Travis Lewis
15
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:55.50 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
274
Greyson Bell
16
GU
South Shore Sails
2:55.55 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
275
David Platte
16
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:55.73 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
276
Tanner Antley
15
GU
Sharks Swim Club
2:55.82 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
277
Joe Klepar
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:56.25 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
278
William Benedict
16
SE
Tennessee Aquatics
2:56.27 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
279
Gabriel Miranda
15
GU
Houston Hydra
2:56.34 4/19/24
PACK April Long Course 2024
280
Kevin Luo
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:56.48 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
281
Dylan Xiao
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:56.54 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
282
Jake Walker
15
NC
Marlins of Raleigh
2:56.67 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
283
Harry Davis
16
GU
Magnolia Aquatic Club
2:56.80 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
284
Christian Dinh
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:56.87 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
285
Ben Fanjul
15
FG
Hurricane Aquatics
2:57.22 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
286
Andres Arevalo Pernia
16
FG
Speed World Swimming
2:57.34 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
287
Daniel Supelano
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:57.94 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
288
Caden Fluck
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:58.36 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
289
Ian Given
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:58.40 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
290
Brad Zhang
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:58.43 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
291
Ian Swanson
15
GA
Dynamo Swim Club
2:58.44 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
292
Brendan Kun
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:58.71 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
293
Zachary Brewer
15
GU
South Texas Aquatics
2:59.14 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
294
Brady D'Spain
15
NT
Metroplex Aquatics
2:59.15 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
295
Ronald Sturgis
15
SE
Panama City Swim Team
2:59.26 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
296
Rohan Dev
15
GU
Tomball Area Swim Club
2:59.28 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
297
Zach Poulin
15
NT
Tyler Rose Aquatic Club
2:59.47 4/12/24
Best of Both Worlds
298
Jonas Fleischer
16
GA
Dynamo Swim Club
2:59.49 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
299
Michael Choi
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:59.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
300
Augustus Friedel
15
NT
Cor
2:59.75 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
301
Daniel Dickamore
16
GU
Sharks Swim Club
2:59.92 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
302
Adrian Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:00.00 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
303
Jonathan Lozano
16
FG
Plantation Swim Team
3:00.02 1/19/24
Piranhas January Invite
304
Kyle Nguyen
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:00.04 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
305
Eric Robertson
16
NC
Mecklenburg Swim Association
3:00.07 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
306
Arturo Diaz
15
ST
Texas Gold
3:00.27 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
307
Cameron Stearns
16
GA
Dynamo Swim Club
3:00.35 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
308
Adam Yacoub
15
ST
Nitro Swim Team
3:00.65 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
309
Jack White
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:00.69 4/19/24
PACK April Long Course 2024
310
Esteban Espinosa-Agrait
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:00.71 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
311
Julian Rusk
15
ST
Waterloo Swimming
3:01.08 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
312
Matthew Van Dusen
15
NT
Iron Horse Aquatics
3:01.12 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
313
Isaiah Lewis
16
GA
Dynamo Swim Club
3:01.13 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
314
Abdullah Borji
16
GU
Sharks Swim Club
3:01.29 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
315
Ryan Miller
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
3:01.46 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
316
Riley Davis
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
3:01.68 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
317
Ike Heavrin
15
GU
Eagle Swimming Association
3:01.79 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
318
Owen Toole
15
GU
Blue Tide Aquatics
3:02.09 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
319
Gavin Maish
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:02.10 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
320
Sam Wolf
15
FL
YMCA of Florida's First Coast
3:02.21 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
321
Vincent Tappin
16
FG
Gulliver Swim Club
3:02.31 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
322
Alex Ragan
15
NC
Sailfish Aquatics
3:02.40 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
323
Josh Naumann
15
ST
Tiger Shark of Texas
3:02.41 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
324
Sam Page
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
3:02.75 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
325
Jake Osucha
16
SE
Crimson Tide Aquatics
3:02.87 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
326
Michael Crane
16
SE
Panama City Swim Team
3:02.92 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
327
Oliver Ferris
15
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
3:03.00 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
328
Aditya Bolledula
15
NT
Texas Ford Aquatics
3:03.31 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
329
Tyler Bartels
15
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
3:03.38 4/12/24
Best of Both Worlds
330
Tarabay Tarabay
15
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:03.53 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
331
Tristen Hepburn
16
SE
McCallie / Gps Aquatics
3:03.64 2/11/24
NAC Long Course Invitation
332
Nathan Edwards
16
FL
T2 Aquatics
3:03.95 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
333
Alexander Gilson
15
GU
Power for Life
3:04.07 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
334
Brandon Austin
15
GU
Lighthouse Aquatics
3:04.10 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
335
Blake Denton
15
NC
Rocky Mount Family YMCA Racers
3:04.18 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
336
Kevin Pinto
15
GU
Houston Hydra
3:04.25 4/19/24
PACK April Long Course 2024
337
Jack Rublewski
16
NC
Mecklenburg Swim Association
3:04.30 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
338
Jack Clark
16
NT
Tyler Rose Aquatic Club
3:04.31 4/12/24
Best of Both Worlds
339
Grayson Ruppert
15
GU
Power for Life
3:04.62 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
340
Daniel Xu
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:04.64 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
341
Hunter Haberman
15
GU
Swim Streamline at Northampton
3:04.81 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
342
Reagan Hankwitz
16
SC
Gamecock Aquatics
3:05.10 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
343
Kamil Bautista Tueme
15
ST
South Texas Swimming Associat
3:05.15 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
344
Saeed Azuara
15
GU
Power for Life
3:05.22 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
345
Aiden Sabocik
15
FG
Lake Lytal Lightning
3:05.52 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
346
Luke Engwall
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:06.06 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
347
Gus Hamilton
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
3:06.07 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
348
Eric Hanel
16
FL
Planet Swim Aquatics
3:06.07 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
349
Josiah Forgie
15
NC
Goldsboro YMCA Sharks
3:06.35 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
350
Timothy Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:06.35 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
351
Noah Ditmer
15
GA
Summit Family YMCA Titans
3:06.42 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
352
Keegan Kelley
15
NC
Mecklenburg Swim Association
3:06.65 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
353
Daniel Bovea garzon
16
FG
Wellington Swim Team (Fg)
3:06.69 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
354
Sean Goodman
16
ST
Nitro Swim Team
3:07.01 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
355
Michael Tobin
15
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
3:07.13 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
356
Haden Smith
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
3:07.18 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
357
Carlos Crane
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:07.25 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
358
Boyer Cheadle
15
GU
Power for Life
3:07.46 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
359
Parker Mayers
15
GU
Houston Hydra
3:07.56 4/19/24
PACK April Long Course 2024
360
Nate Woolwine
16
NC
Sailfish Aquatics
3:07.86 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
361
Kyle Fionte
15
GA
Dynamo Swim Club
3:07.87 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
362
Rishi Bokkisam
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
3:07.98 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
363
Parth Dadhe
15
NT
Prosper Aquatic Club
3:07.98 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
364
Tyler Thurman
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:07.99 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
365
Jonathan Giddens
15
GA
Dynamo Swim Club
3:08.24 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
366
Joshua Jones
16
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:08.46 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
367
Aiden Chang
16
FL
Fast Falcons
3:08.49 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
368
Uday VijayakumarNirmala
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:08.99 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
369
Connor Johnson
16
ST
Tiger Shark of Texas
3:09.00 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
370
Keegan Stahl
15
GA
Summit Family YMCA Titans
3:09.09 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
371
Aayan Patel
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:09.54 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
372
Wade Gonzago
15
NC
Mecklenburg Swim Association
3:09.55 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
373
Jacob Payne
16
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
3:09.61 4/12/24
Best of Both Worlds
374
Zayne Williford
15
ST
Tiger Shark of Texas
3:09.62 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
375
Jack Lawrence
16
GA
Dynamo Swim Club
3:09.67 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
376
Theodore Lau
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:10.05 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
377
Max Kubik
15
GA
SwimAtlanta
3:10.12 12/15/23
2023 US Paralympics Swimming National Championship
378
James O'Brien
15
FL
Nocatee Bluetide Swim Team
3:10.35 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
379
Rowan Keenan
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
3:10.69 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
380
Andy Shi
16
GU
Pearland Aquatics
3:10.75 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
381
Adrian Yang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:10.83 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
382
Justin Fields
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:10.98 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
383
Michael Guerrero
15
GU
Lone Star Swim Team
3:11.08 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
384
Mason Le
16
NT
Arlington ISD Aquatic Club
3:11.23 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
385
Pratik Gurijala
15
ST
Longhorn Aquatics
3:11.29 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
386
Benji Liu
16
GU
Aggie Swim Club
3:11.93 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
387
Aidan Sease
15
GU
Lighthouse Aquatics
3:12.09 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
388
Ivan Dorofieiev
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
3:12.23 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
389
Man Dang
16
GU
Escalate Aquatic Team
3:12.32 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
390
Kade Riley
16
ST
Unattached
3:12.42 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
391
Victor Cintron Rosario
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:12.49 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
392
Daniel Zimpelman
16
NT
Metroplex Aquatics
3:12.51 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
393
Hunter Seluk
16
FL
Gulf Coast Swim Team
3:12.65 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
394
William Burton
15
GU
Blue Tide Aquatics
3:12.69 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
395
Jack Kantor
16
NC
Mecklenburg Swim Association
3:12.79 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
396
Gabe Stille
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:12.83 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
397
Alfie Macasaet
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:12.88 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
398
Vasisht Menon
16
NT
Texas Ford Aquatics
3:13.28 4/13/24
TFA April Open 2024
399
Zayden Bach
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:13.34 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
400
Tristan Tsang
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:13.65 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
401
Brennan Ministrelli
16
NT
Tyler Rose Aquatic Club
3:14.19 4/12/24
Best of Both Worlds
402
George Clow
16
NT
City of Plano Swimmers
3:14.29 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
403
Davis Hobbs
15
SE
Cleveland Aquatics
3:14.52 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
404
Samuel Da Silva
15
SC
Anderson Area YMCA Makos
3:14.53 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
405
Leon Baiye
15
NC
Mecklenburg Swim Association
3:14.57 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
406
Caden Garrison
15
GU
Sharks Swim Club
3:14.83 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
407
Christian Nichols
15
FG
TS Aquatics
3:15.13 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
408
Ethan Park
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:15.14 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
409
Mengle Tong
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:15.14 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
410
Jude Crookston
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:15.30 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
411
Ben Kemmitz
16
FL
St. Augustine Cyclones
3:15.45 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
412
Arush Sunkavally
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:16.00 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
413
Logan Michel
16
SE
Coast Aquatics
3:16.34 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
414
Evan Tanaka
15
SE
Tennessee Aquatics
3:16.38 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
415
Ari Franklin
15
NC
Mecklenburg Swim Association
3:16.43 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
416
Emi Herrera
16
GU
Dads Club Swim Team
3:16.74 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
417
Luca Fernandez
15
FG
Eagle Aquatics
3:16.87 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
418
Graham Chang
15
GA
Dynamo Swim Club
3:17.15 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
419
Austen Hays
15
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
3:17.20 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
420
Luke McCutcheon
16
SE
Panama City Swim Team
3:17.43 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
421
Leo Martinez
15
FG
Speed World Swimming
3:17.77 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
422
Nico Abanilla
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:17.79 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
423
Carlos Jimenez
15
GU
Aggie Swim Club
3:17.94 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
424
Cameron Kitching
15
GU
South Shore Sails
3:18.29 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
425
Andreas Raimov
15
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
3:18.38 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
426
Karol Shaw
15
SE
Tennessee Aquatics
3:18.87 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
427
Isaiah Myles
15
FL
Unattached
3:18.96 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
428
Ethan Woodward
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:18.97 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
429
Austin Song
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:19.47 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
430
Nathan Young
15
FL
Tampa Elite Aquatics
3:19.80 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
431
Luke Taylor
15
FL
Episcopal AmberJax
3:19.97 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
432
Daniel Roberts
16
GU
The Woodlands Swim Team
3:20.10 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
433
Max Duda
15
FL
Gator Swim Club
3:20.36 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
434
Andrew Zimmerman
16
GA
Low Country Aquatic Club
3:20.79 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
435
Jack O'Malley
15
FG
Eagle Aquatics
3:20.90 1/19/24
Piranhas January Invite
436
Connor Newton
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:21.68 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
437
Ryan Yan
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:22.18 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
438
Josh Starin
15
NC
Carolina Aquatic Team
3:23.56 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
439
Tate Jewett
15
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:23.86 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
440
John Breier
15
ST
Brownsville Aquatics
3:24.30 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
441
Ahmed Ayub
15
NT
Prosper Aquatic Club
3:24.61 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
442
Noah To
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:24.69 4/19/24
PACK April Long Course 2024
443
Jonas Rela
15
ST
Tiger Shark of Texas
3:26.19 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
444
Brayden Reed
16
GU
Aggie Swim Club
3:26.20 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
445
Wilson Lemke
16
SE
Marshall County Swim Club
3:27.99 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
446
Kyle Tollefsbol
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
3:28.42 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
447
Tyler Fitzjarrell
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:29.12 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
448
Akhil Nandamuri
16
NT
Prosper Aquatic Club
3:29.99 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
449
Iliyan Hemani
15
GU
Aggie Swim Club
3:30.09 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
450
Kazuki Wells
15
GA
Dynamo Swim Club
3:30.97 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
451
Raleigh Rhodes
15
NT
Tyler Rose Aquatic Club
3:31.27 4/12/24
Best of Both Worlds
452
Daniel Kuznietsov
15
NT
Iron Horse Aquatics
3:32.44 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
453
Jayden Stilley
15
ST
Tiger Shark of Texas
3:33.26 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
454
Shepherd Gibson
15
GU
Texas Elite Swim Team
3:33.30 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
455
Jesse Grant
15
ST
Tiger Shark of Texas
3:34.32 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
456
Austin Sellers
16
GU
Aggie Swim Club
3:34.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
457
Jack Ahlers
16
FL
YMCA of Florida's First Coast
3:35.26 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
458
Austin Beaty
16
FL
Academy Aquatic Club
3:35.48 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
459
Ashton Juarez
15
FL
Planet Swim Aquatics
3:36.62 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
460
Noah Brumbaugh
16
NC
Sailfish Aquatics
3:39.53 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
461
Owen Nesbit
16
NC
Mecklenburg Swim Association
3:41.15 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
462
Sebastian Rojas
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:45.15 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
463
Jacob Freeman
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:49.12 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
464
Caleb Tort-Negron
16
ST
Tiger Shark of Texas
4:02.82 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
465
Timofey Perezhogin
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
4:03.07 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
466
Stilian Stoytchev
15
GU
Tomball Area Swim Club
4:13.33 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application