Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Ethan Ekk
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
1:50.21 2/8/24
Southern Zone South Sectional
2
Ryan Erisman
16
FL
Laker Swim
1:51.51 9/4/23
2023 Junior World Champs
3
Norvy Clontz
16
NC
Mecklenburg Swim Association
1:51.90 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
4
George Gonzalez
16
FG
Unattached
1:52.44 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
5
Owen Ekk
15
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
1:53.11 4/10/24
2024 CAN Speedo Canadian Swimming Open
6
Anthony Pineiro
16
FG
Eagle Aquatics
1:53.16 4/5/24
2024 DOM IX Dominican Republic Int
7
Nicholas Kwan
16
FL
Bolles School Sharks
1:53.48 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
8
Mike Rice
15
NC
SwimMAC Carolina
1:53.53 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
9
Santi Alzate
15
NC
SwimMAC Carolina
1:54.67 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
10
Baylor Stanton
16
GA
Gwinnett Aquatics
1:55.10 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
11
Gideon Swan
16
GU
Swim Houston Aquatics Center
1:55.45 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
12
Bogdan Zverev
15
FL
Sarasota Sharks
1:55.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
13
Sawyer Stolarczyk
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:55.52 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
14
Boone Wilcox
15
KY
Lakeside Swim Team
1:55.76 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
15
Maxwell Stanislaus
16
NT
Lakeside Aquatic Club
1:55.83 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
16
Colin Jacobs
15
FL
Sarasota Sharks
1:55.87 2/8/24
Southern Zone South Sectional
17
Thomas Matheson
16
FL
Loggerhead Aquatics
1:56.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
18
Sam Marsteiner
16
NC
New Wave Swim Team
1:56.05 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
19
Lucas Knapp
16
FL
Bolles School Sharks
1:56.19 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
20
Kingsley Wickstrom
16
FL
Clearwater Aquatic Team
1:56.30 2/8/24
Southern Zone South Sectional
21
Aaron Davidson
16
NC
New Wave Swim Team
1:56.51 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
22
Andrew Malaj
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
1:56.60 2/8/24
Southern Zone South Sectional
23
Juan Vallmitjana
15
FG
South Florida Aquatic Club
1:56.63 2/8/24
Southern Zone South Sectional
24
Maddox Matyas
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
1:56.66 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
25
Ian Malone
16
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
1:56.70 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
26
Jackson Debruin
16
FL
Sarasota Sharks
1:56.74 2/8/24
Southern Zone South Sectional
27
Alfredo Dominguez
16
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
1:57.11 2/8/24
Southern Zone South Sectional
28
Lucas Li
16
NC
North Carolina Aquatic Club
1:57.18 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
29
Dillon Brigman
15
FL
Bolles School Sharks
1:57.21 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
30
George Dovellos
15
FL
Bolles School Sharks
1:57.39 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
31
Nicolas Kokidko
15
FG
Metro Aquatic Club of Miami
1:57.47 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
32
Mat Esteves
16
FG
Gulliver Swim Club
1:57.68 2/8/24
Southern Zone South Sectional
33
Logan Hall
16
SE
Tennessee Aquatics
1:57.71 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
34
Tyler Barritt
16
NC
North Carolina Aquatic Club
1:57.73 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
35
Liam Carrington
15
FL
Bolles School Sharks
1:57.89 1/11/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville TT
36
William Domokos-Murphy
15
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:58.12 2/8/24
Southern Zone South Sectional
37
Grant Lilly
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
1:58.13 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
38
Nelson Denny
16
SE
McCallie / Gps Aquatics
1:58.22 9/4/23
2023 Junior World Champs
39
Thomas Greathouse
15
NC
SwimMAC Carolina
1:58.24 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
40
Antoine Destang
15
FL
Bolles School Sharks
1:58.44 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
41
Cody Yount
16
ST
Nitro Swim Team
1:58.52 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
42
Carson Day
16
NC
SwimMAC Carolina
1:58.59 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
43
Landon Schemel
16
FL
Sarasota Sharks
1:58.67 2/8/24
Southern Zone South Sectional
44
Brayden Jones
16
NT
Texas Ford Aquatics
1:58.72 4/13/24
TFA April Open 2024
45
Carlos Flores Pinedo
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
1:58.82 12/15/23
2023 PER Campeonato Nacional Absoluto PL 2023
46
Samuel Brozek
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
1:58.84 2/8/24
Southern Zone South Sectional
47
Nico Rabinowitz
16
FL
Laker Swim
1:58.90 2/8/24
Southern Zone South Sectional
48
Carter Wright
16
FL
Bolles School Sharks
1:58.92 2/8/24
Southern Zone South Sectional
49
Drew Sito
15
NC
New Wave Swim Team
1:59.07 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
50
Gip Crye
16
SE
Panama City Swim Team
1:59.12 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
51
Ian Platts-Mills
16
NC
North Carolina Aquatic Club
1:59.18 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
52
Owen Lin
15
NC
East Carolina Aquatics
1:59.29 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
53
David Melnychuk
16
FL
Sarasota Sharks
1:59.36 2/8/24
Southern Zone South Sectional
54
Luke Bedsole
16
SE
Huntsville Swim Association
1:59.48 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
55
Colt Chaires
15
NC
North Carolina Aquatic Club
1:59.50 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
56
Harrison Short
16
NC
SwimMAC Carolina
1:59.50 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
57
Camp Hartman
15
FL
Episcopal AmberJax
1:59.65 2/8/24
Southern Zone South Sectional
58
Liam Drake
15
NC
Raleigh Swimming Association
1:59.74 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
59
Adam Polzien
16
NC
SwimMAC Carolina
1:59.77 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
60
Walter Kueffer
16
FL
Southwest Stars Swim Club
1:59.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
61
Jack McCrae
15
NC
SwimMAC Carolina
1:59.83 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
62
Clay Magyar
15
FL
Bolles School Sharks
1:59.96 2/8/24
Southern Zone South Sectional
63
Xavier Sohovich
16
FL
Bolles School Sharks
2:00.00 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
64
Tristan McCain
16
ST
Longhorn Aquatics
2:00.06 1/11/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville TT
65
Charlie Zuhoski
15
FL
Bolles School Sharks
2:00.10 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
66
Brady Bennett
16
ST
Texas Gold
2:00.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
67
Ian Cazella
16
FL
Southwest Stars Swim Club
2:00.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
68
Danny Garcia
16
FL
Patriot Aquatics
2:00.35 2/8/24
Southern Zone South Sectional
69
Tate Alexander
16
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:00.41 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
70
Walker Lanoue
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:00.49 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
71
Elliott Darr
16
SE
Ensworth Aquatics
2:00.54 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
72
Bryce Labonte
16
FL
Fast Falcons
2:00.62 2/8/24
Southern Zone South Sectional
73
Ewan Dalrymple
15
SC
Columbia Swimming
2:00.63 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
74
Lincoln Tomlinson
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:00.64 2/8/24
Southern Zone South Sectional
75
Aidan Levine
16
FL
Tampa Bay Aquatics
2:00.64 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
76
Ben Liang
15
ST
Nitro Swim Team
2:00.66 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
77
Walter Zeman
15
FL
Laker Swim
2:00.76 2/8/24
Southern Zone South Sectional
78
Micah Tennison
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:01.11 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
79
Evan Gluck
15
NT
Cor
2:01.11 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
80
Jackson Irwin
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:01.16 2/8/24
Southern Zone South Sectional
81
Michael Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:01.16 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
82
Kannen Crossland
16
GU
South Texas Aquatics
2:01.30 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
83
Ethan Hammontree
16
WT
City Of Midland Swim Team
2:01.31 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
84
Vito Sgroi
15
FL
Sarasota Sharks
2:01.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
85
Michael Gumino
16
FL
Bolles School Sharks
2:01.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
86
Jordan Matz
16
NC
Marlins of Raleigh
2:01.39 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
87
Arthur Newton
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:01.40 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
88
Cole Radnay
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:01.44 2/8/24
Southern Zone South Sectional
89
Brandon Gear
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:01.50 2/8/24
Southern Zone South Sectional
90
Cannon Martenson
16
GA
Dynamo Swim Club
2:01.52 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
91
Wyatt Ball
16
FL
Pipeline Swimming
2:01.54 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
92
John Zhang
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:01.54 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
93
Ethan Wang
15
NT
Metroplex Aquatics
2:01.63 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
94
Colton Roberts
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:01.71 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
95
Rylan Sepulveda
16
FL
Bolles School Sharks
2:01.76 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
96
Landon Clark
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:01.77 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
97
Joey Campagnola
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:01.84 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
98
Hamilton Gates
15
FG
Flood Aquatics Swim Team
2:01.87 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
99
William Zhang
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:01.91 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
100
Eli Nelson
16
NC
Marlins of Raleigh
2:01.91 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
101
Alexander Yin
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:01.95 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
102
Lucas Young
16
FG
Hurricane Aquatics
2:02.03 2/8/24
Southern Zone South Sectional
103
Daniel Krajewski
16
FL
Sarasota Sharks
2:02.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
104
Ian Heysen
16
FL
Blue Dolfins
2:02.06 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
105
Fausto Angelone Lopez
16
FL
Bolles School Sharks
2:02.29 2/8/24
Southern Zone South Sectional
106
Seth Morgan
15
NC
Rocky Mount Family YMCA Racers
2:02.30 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
107
Peyton Gilliland
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:02.31 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
108
Alex Gonzalez
15
FL
Fast Falcons
2:02.35 2/8/24
Southern Zone South Sectional
109
Alex Lou
16
GA
Dynamo Swim Club
2:02.37 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
110
Justin Shi
16
ST
Longhorn Aquatics
2:02.46 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
111
Luke Roman
16
NC
Hillsborough Aquatic Club
2:02.55 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
112
Andrew Jin
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:02.57 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
113
William Hager
16
NC
SwimMAC Carolina
2:02.61 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
114
LOUIS Joos
16
FL
Bolles School Sharks
2:02.62 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
115
Kaden Townsend
16
FL
Bolles School Sharks
2:02.67 2/8/24
Southern Zone South Sectional
116
Ashton Tan
16
GA
Dynamo Swim Club
2:02.69 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
117
Surfiel Santiago
16
FL
Indian River Aquatics
2:02.76 2/8/24
Southern Zone South Sectional
118
Logan Calhoun
16
GA
Dynamo Swim Club
2:02.81 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
119
Jaden Amores
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:02.94 2/8/24
Southern Zone South Sectional
120
Kuba Shaw
16
SE
Tennessee Aquatics
2:03.07 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
121
Dillon Metz
16
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:03.09 2/8/24
Southern Zone South Sectional
122
Ian Foulk
15
FL
Bolles School Sharks
2:03.11 2/8/24
Southern Zone South Sectional
123
Matthew Keiper
15
ST
Nitro Swim Team
2:03.11 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
124
Parker Hamilton
15
SC
City of Charleston Southern Ma
2:03.17 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
125
Liam Roberts
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:03.19 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
126
Ty Shapley
16
ST
Longhorn Aquatics
2:03.26 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
127
Dylan Stewart
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:03.30 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
128
Lucas Moise
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:03.35 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
129
Ben Callan
16
NT
City of Plano Swimmers
2:03.37 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
130
George Groves
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:03.43 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
131
Turner Mitten
16
FL
Sarasota Sharks
2:03.46 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
132
Chip Andrews
16
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:03.46 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
133
Kolby Martin
15
GU
Aggie Swim Club
2:03.48 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
134
Nicolai Ross
15
FG
South Florida Aquatic Club
2:03.58 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
135
David De La Garza
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:03.61 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
136
Michael Choi
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:03.70 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
137
Jonathan Lozano
16
FG
Plantation Swim Team
2:03.74 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
138
Jack Culberson
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:03.78 4/19/24
PACK April Long Course 2024
139
Dylan Schrock
16
ST
Longhorn Aquatics
2:03.79 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
140
Grant Smith
15
SC
Newberry YMCA Swim Team
2:03.84 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
141
Alex Townsend
16
NC
Marlins of Raleigh
2:03.86 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
142
Blair Wootson
15
FL
Sarasota Sharks
2:03.91 2/8/24
Southern Zone South Sectional
143
Ames Wu
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:03.91 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
144
Daniel Ybarbo
16
ST
Nitro Swim Team
2:03.94 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
145
Jacob Phillips
15
KY
Central Kentucky Aquatic Swim
2:03.96 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
146
Seth Hyde
16
FL
Fast Falcons
2:03.98 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
147
Eliasz Ndubuisi
16
SC
Columbia Swimming
2:03.98 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
148
Joey Kerkman
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:04.03 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
149
Julian Lozano
15
FG
Gulliver Swim Club
2:04.21 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
150
Lucas Brown
16
FL
Rocket Swimming
2:04.22 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
151
Lucas Ball
15
FL
Pipeline Swimming
2:04.22 2/8/24
Southern Zone South Sectional
152
Kyle Wilburn
15
NC
Sailfish Aquatics
2:04.32 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
153
Lukas Avitia
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:04.36 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
154
Nolan Schear
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:04.49 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
155
Thomas Smith
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:04.50 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
156
Gabriel Corkran
16
GA
DeKalb Aquatics
2:04.50 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
157
Ethan Hodson
16
FL
Laker Swim
2:04.59 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
158
Hudson Roybal
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:04.62 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
159
Mathew Timm
16
ST
Nitro Swim Team
2:04.66 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
160
Santi Campuzano
15
FG
Lake Lytal Lightning
2:04.75 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
161
Ethan Persten
15
FG
TS Aquatics
2:04.83 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
162
Cole Conlan
16
FL
Hydro4 Swimming
2:04.84 2/8/24
Southern Zone South Sectional
163
Kaden Kiefer
15
FL
Southwest Stars Swim Club
2:04.94 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
164
David Mendez
15
FL
Southwest Stars Swim Club
2:05.00 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
165
Parker Stever
15
FL
Fast Falcons
2:05.01 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
166
Henry Carlisle
15
FL
South Lake Aquatic Club
2:05.03 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
167
Christian Perez
15
FL
Bolles School Sharks
2:05.12 2/8/24
Southern Zone South Sectional
168
Calvin Provost
15
NC
New Wave Swim Team
2:05.12 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
169
Rex Biebel
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:05.14 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
170
Jeremiah Goodwin
16
FL
Blue Dolfins
2:05.16 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
171
Rayan Desai
16
GU
Swim Streamline at Northampton
2:05.18 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
172
William Shoesmith
15
FL
Bolles School Sharks
2:05.23 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
173
Aaron Gordon
15
FL
Cbs Islanders
2:05.34 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
174
Dixon Hamilton
15
SE
Tennessee Aquatics
2:05.39 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
175
Levi Skaistis
16
ST
Longhorn Aquatics
2:05.43 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
176
Parker Buhl
15
SE
Tennessee Aquatics
2:05.48 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
177
Kaleb James
16
NC
Marlins of Raleigh
2:05.52 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
178
Riley Potter
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:05.57 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
179
Colton Spaulding
16
ST
Waterloo Swimming
2:05.60 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
180
Hayden Tedhams
16
FL
Pine Island Aquatics
2:05.66 2/8/24
Southern Zone South Sectional
181
Louis St. Petery
16
FL
Treasure Coast Swimming
2:05.67 2/8/24
Southern Zone South Sectional
182
Devin Locklear
16
NC
Marlins of Raleigh
2:05.75 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
183
Adrian Hernandez-Fuentes
15
FL
Swim Tampa Aquatics
2:05.80 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
184
Mason Schaefer
16
SE
Excel Aquatics
2:05.83 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
185
Lucas Paez
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:05.86 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
186
Andy Serrano-Pena
16
FG
Eagle Aquatics
2:05.89 1/19/24
Piranhas January Invite
187
Alex Zendegui
15
FL
Tampa Elite Aquatics
2:06.04 11/12/23
2023 FL FAST High School Open #2
188
Levi Del Angel
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:06.10 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
189
Joshua Warrick
16
ST
Austin Swim Club
2:06.12 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
190
Alexander Malaj
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:06.13 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
191
Alex Burkhart
16
SC
Foothills Area YMCA Bluefins
2:06.18 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
192
Patrick Hooper
16
FL
Sea Dragon Aquatics
2:06.24 2/8/24
Southern Zone South Sectional
193
Murray Reed
16
FL
Bolles School Sharks
2:06.30 2/8/24
Southern Zone South Sectional
194
Vaughn Muir
15
NC
Enfinity Aquatic Club
2:06.33 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
195
Christian Currie
15
GU
Escalate Aquatic Team
2:06.33 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
196
Jack Zockoll
16
NC
Raleigh Swimming Association
2:06.35 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
197
Asher Lin
16
GU
Power for Life
2:06.36 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
198
Carson West
15
NC
SwimMAC Carolina
2:06.46 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
199
Christian Wester
16
SE
Huntsville Swim Association
2:06.47 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
200
Joshua Hession
16
SE
Excel Aquatics
2:06.48 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
201
Drew Hilsmier
15
SE
Wake Aquatics
2:06.48 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
202
Ethan Pure
15
GA
Dynamo Swim Club
2:06.53 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
203
Philippe Diaz
16
ST
Longhorn Aquatics
2:06.53 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
204
Eli Little
16
FL
Wahoos of Jacksonville
2:06.59 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
205
Taber Granquist
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:06.63 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
206
Bryce Spangler
16
NC
SwimMAC Carolina
2:06.63 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
207
Christopher Chu
16
FL
Gator Swim Club
2:06.67 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
208
Cole Coleman
16
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:06.69 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
209
Landon Crescioni
16
LA
Nu Wave Swim Club
2:06.69 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
210
Alexander Nichols
16
FG
TS Aquatics
2:06.70 2/4/24
2024 JAM Karl Dalhouse Memorial Invitational
211
LUIS LEBRONS MONTESINOS
16
FL
Bolles School Sharks
2:06.70 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
212
Maddax Harlan
15
FL
Sarasota Sharks
2:06.76 2/8/24
Southern Zone South Sectional
213
Max Baumgartner
16
SE
Huntsville Swim Association
2:06.77 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
214
Aaron Stephenson
16
FL
St. Cloud Thunderbolts Aquatic
2:06.79 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
215
Aaron Yang
15
FL
Bolles School Sharks
2:06.84 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
216
Drew Carlson
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:06.88 4/19/24
PACK April Long Course 2024
217
Zayden Bach
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:06.96 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
218
Tulio Figarola
15
MS
Sunkist Swim Team
2:07.03 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
219
Paolo De Fabrique
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:07.08 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
220
Liam Walsh
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:07.09 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
221
Charlie Camplin
15
NC
Marlins of Raleigh
2:07.20 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
222
Carston Silva
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:07.21 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
223
Cruz Eklund
16
ST
Longhorn Aquatics
2:07.30 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
224
Tripp Cooler
15
NC
SwimMAC Carolina
2:07.32 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
225
William Franzese
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:07.43 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
226
Parker Seluk
15
FL
Gulf Coast Swim Team
2:07.43 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
227
Colton Patison
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:07.52 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
228
Able Temiz
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:07.56 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
229
Ronan Cornpropst
15
NC
Marlins of Raleigh
2:07.57 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
230
Jacob Anderson
15
NC
Marlins of Raleigh
2:07.59 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
231
Eason Cormack
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:07.60 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
232
Freddy Rosenthal
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:07.60 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
233
Abraham Burangulov
16
FL
Gator Swim Club
2:07.61 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
234
logan Martin
16
FL
Fast Falcons
2:07.72 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
235
Nathaniel Schmidt
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:07.73 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
236
Allen Heiermann
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:07.74 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
237
Michael Morris
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:07.74 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
238
Matthew Tripsa
15
NC
SwimMAC Carolina
2:07.74 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
239
Jameson Koss
16
SE
Nashville Aquatic Club
2:07.75 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
240
Ivan Wilson
16
SC
City of North Charleston
2:07.75 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
241
Julian Malecki
15
NC
SwimMAC Carolina
2:07.76 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
242
Eamon Lappas-Ford
15
FG
North Palm Beach Swim Club
2:07.77 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
243
Manny Squitier
15
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:07.78 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
244
Zion Buckner
15
GU
Eagle Swimming Association
2:07.81 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
245
Brycen Andrews
16
SC
Team Greenville
2:07.84 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
246
Jordan Hewett
16
SC
Sumter YMCA Swimming
2:07.87 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
247
Jack Neudecker
16
NC
Marlins of Raleigh
2:07.88 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
248
Zachary Joiner
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:07.93 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
249
Denali Cutbush-Taylor
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:07.94 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
250
Grant Castillon
16
LA
Nu Wave Swim Club
2:07.95 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
251
Lucas Wong
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:07.98 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
252
Alexander Nichols
16
FG
TS Aquatics
2:07.99 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
253
Miguel Cervantes
16
ST
Longhorn Aquatics
2:08.01 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
254
Eric Gong
16
FL
Gator Swim Club
2:08.02 2/8/24
Southern Zone South Sectional
255
Ethan Chau
15
ST
Waterloo Swimming
2:08.04 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
256
Adam Speedie
16
GU
Houston Hydra
2:08.04 4/19/24
PACK April Long Course 2024
257
Auggie Kimmel
15
GU
Htx Swims
2:08.08 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
258
Johnathon Kirk
15
LA
Crawfish Aquatics
2:08.12 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
259
Kingsley Bailey
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:08.14 1/19/24
Piranhas January Invite
260
Ian Disosway
16
FL
Fast Falcons
2:08.25 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
261
Cole Abril
16
GU
Swim Streamline at Northampton
2:08.25 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
262
Alex Gonzalez
16
FL
Southwest Stars Swim Club
2:08.29 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
263
Everett Baurle
16
SE
Excel Aquatics
2:08.33 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
264
Jarrid Dame
16
FL
Bolles School Sharks
2:08.36 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
265
Benjamin Jaggers
15
ST
Great Hills Aquatics Rush
2:08.37 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
266
Edmund Droege
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:08.38 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
267
Parker Murphy
16
NC
SwimMAC Carolina
2:08.38 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
268
Dean Hamid
15
NC
SwimMAC Carolina
2:08.39 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
269
Gino Prabhu
15
NC
SwimMAC Carolina
2:08.42 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
270
Trevor Novak
16
NT
City of Plano Swimmers
2:08.44 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
271
Dylan Bezdek
15
GU
Pearland Aquatics
2:08.45 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
272
Wilson Marcum
15
FL
Academy Aquatic Club
2:08.52 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
273
Brendan Hunt
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:08.55 4/13/24
TFA April Open 2024
274
Jayden Phan
15
ST
Longhorn Aquatics
2:08.60 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
275
Mark Morsy
15
FL
Laker Swim
2:08.62 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
276
Zane Cherry
15
ST
Longhorn Aquatics
2:08.69 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
277
Austin Ross
15
ST
Longhorn Aquatics
2:08.74 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
278
Jake Osucha
16
SE
Crimson Tide Aquatics
2:08.82 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
279
Fraser Scott
15
SE
Excel Aquatics
2:08.83 1/5/24
2024 Comfort Suites CAT LC Win
280
Aaron Schmid
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:08.83 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
281
Carter Zieminick
16
SE
Tennessee Aquatics
2:08.85 2/11/24
NAC Long Course Invitation
282
Trifon Walser
16
NT
Mars Swimming
2:08.85 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
283
Nate Caswell
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:08.96 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
284
Jackson Kroh
15
NC
SwimMAC Carolina
2:08.96 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
285
Calvin Schaper
15
NC
Carolina Aquatic Team
2:09.05 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
286
Ryan Lin
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:09.06 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
287
Kanyon Michaelis
15
NT
Cor
2:09.06 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
288
Leonardo Moncada
16
FG
Eagle Aquatics
2:09.09 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
289
Walker Aitchison
15
ST
Whitecaps of Westlake
2:09.10 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
290
Neal Pang
16
GU
Aggie Swim Club
2:09.11 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
291
Cruz Hickmon
15
FL
T2 Aquatics
2:09.12 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
292
Zachary Collins
16
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:09.12 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
293
Adam Wang
15
FL
Bolles School Sharks
2:09.13 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
294
Jackson Southern
16
ST
Victoria Texas Aquatic Club
2:09.15 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
295
Giancarlo Zamora
16
GU
Sharks Swim Club
2:09.18 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
296
Jake Sityar
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:09.20 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
297
Ethan Samuels
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:09.28 4/19/24
PACK April Long Course 2024
298
Albert Jiang
15
FL
Sarasota Sharks
2:09.34 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
299
Krish Advani
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:09.38 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
300
Luke LaBrose
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:09.44 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
301
Isaac Dinari
16
GU
Dads Club Swim Team
2:09.52 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
302
Joshua Starkey
16
SE
Birmingham Swim League
2:09.55 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
303
Cody Crawford
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:09.58 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
304
Jack Bundy
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:09.59 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
305
Benjamin Spiegler
15
NC
SwimMAC Carolina
2:09.66 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
306
Christopher Lin
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:09.67 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
307
Dane Mason
15
ST
Longhorn Aquatics
2:09.67 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
308
Matthew Ritchie
16
FL
Bolles School Sharks
2:09.72 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
309
Colt Kipp
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:09.73 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
310
Cobi Wu
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:09.73 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
311
Aaron Willis
16
SC
Gamecock Aquatics
2:09.79 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
312
Jake Mowery
16
SE
Tennessee Aquatics
2:09.84 4/5/24
TNAQ Intersquad LCM 24
313
Antonio Fraga
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:09.84 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
314
Lee St. Petery
16
FL
Treasure Coast Swimming
2:09.85 2/8/24
Southern Zone South Sectional
315
Nicholas Kirby
15
FL
Gulf Coast Swim Team
2:09.89 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
316
Augustus Friedel
15
NT
Cor
2:09.89 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
317
Peter De Boer
16
FL
Bolles School Sharks
2:09.91 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
318
Ryan Chiu
15
NC
SwimMAC Carolina
2:09.95 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
319
Jeremy Jimenez
16
GU
Conroe Area Team Swimmers
2:09.95 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
320
Nate Sherrard
15
SC
Gamecock Aquatics
2:09.96 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
321
Ryan Brown
15
SE
Excel Aquatics
2:09.98 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
322
Hisato Kurosaki
15
SE
Tennessee Aquatics
2:10.04 2/11/24
NAC Long Course Invitation
323
Nicholas Aldrich
16
FL
Laker Swim
2:10.06 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
324
Austen Hays
15
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
2:10.06 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
325
Daniel Mendez
15
FL
Southwest Stars Swim Club
2:10.07 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
326
Jack Weston
15
SC
Team Greenville
2:10.12 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
327
Jason Li
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:10.14 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
328
Brendan Kun
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:10.15 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
329
Xavier Phlegm
16
GU
Houston Hydra
2:10.16 4/19/24
PACK April Long Course 2024
330
Kerry Nguyen
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:10.18 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
331
Ethan Chen
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:10.19 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
332
Jordan Cobb
15
SE
Madison Swimming Association
2:10.20 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
333
William Benedict
16
SE
Tennessee Aquatics
2:10.21 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
334
Peter Kim
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:10.22 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
335
Matthew DeMoss
15
NC
Marlins of Raleigh
2:10.23 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
336
Jackson Healy
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:10.23 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
337
Oliver Cannings
15
FG
Gulliver Swim Club
2:10.28 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
338
AJ Alfeo
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:10.31 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
339
Alex Stinson
15
NC
SwimMAC Carolina
2:10.34 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
340
Johnathan Pearl
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:10.40 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
341
Heath Nowell
15
ST
Waterloo Swimming
2:10.47 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
342
Samuel Cook
15
FL
Bolles School Sharks
2:10.51 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
343
Oliver Ford
16
NC
SwimMAC Carolina
2:10.51 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
344
Egor Kuznetsov
16
FL
T2 Aquatics
2:10.52 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
345
Alexander Chernyak
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:10.52 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
346
Keegan Stahl
15
GA
Summit Family YMCA Titans
2:10.52 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
347
Grady Clark
15
SE
Huntsville Swim Association
2:10.63 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
348
Jackson Beck
16
NT
Metroplex Aquatics
2:10.63 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
349
Hayden Mok
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:10.64 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
350
Hunter Haberman
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:10.66 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
351
Owen Toole
15
GU
Blue Tide Aquatics
2:10.68 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
352
Kole Esselstyn
16
ST
Austin Swim Club
2:10.72 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
353
Weston Canty
16
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
2:10.73 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
354
Hayden Nielsen
16
GU
Sharks Swim Club
2:10.74 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
355
Alex Viazmetinov
15
FG
Plantation Swim Team
2:10.76 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
356
Andrew Clift
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:10.81 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
357
Jaden Kwok
15
GU
Aggie Swim Club
2:10.91 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
358
Nathan Angel
16
FG
Metro Aquatic Club of Miami
2:10.96 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
359
Aiden Lee
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:10.99 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
360
Hayden Holcomb
16
GU
Sharks Swim Club
2:10.99 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
361
Caleb Sager
16
GU
Life Time Houston Swim Team
2:11.01 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
362
Garrett Beeler
16
SE
Tennessee Aquatics
2:11.06 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
363
Jason Tao
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:11.07 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
364
Alfie Macasaet
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:11.12 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
365
Marshall Loomis
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:11.14 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
366
Jacob Anderson
16
NC
Marlins of Raleigh
2:11.15 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
367
Noah Ortiz
15
GU
Pearland Aquatics
2:11.20 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
368
Luke Bruno
16
GU
Power for Life
2:11.22 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
369
Noah Jacobs
15
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:11.25 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
370
Benjamin Caillouet
16
SE
Nashville Aquatic Club
2:11.29 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
371
Jacob Tsai
15
FL
Laker Swim
2:11.34 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
372
Gregory Murashkin
16
FL
Tampa Y Swimming
2:11.38 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
373
Joey Harrison
16
NC
Marlins of Raleigh
2:11.44 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
374
Lincoln Gage
15
NC
Marlins of Raleigh
2:11.49 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
375
Liam Lewis
16
ST
Waterloo Swimming
2:11.52 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
376
Jake Walker
15
NC
Marlins of Raleigh
2:11.59 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
377
Alejandro Stoner
15
FL
Sarasota Sharks
2:11.60 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
378
Cameron Kitching
15
GU
South Shore Sails
2:11.67 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
379
Liam Giles
15
NT
City of Plano Swimmers
2:11.67 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
380
Jack Sallee
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:11.70 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
381
Gabriel Martinez Cabrera
16
FG
Gulliver Swim Club
2:11.75 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
382
Reed Moore
16
ST
Nitro Swim Team
2:11.75 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
383
Michael Wang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:11.75 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
384
Gavin Charcalla
15
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
2:11.80 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
385
Gavin Maish
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:11.81 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
386
Daniel Keegan
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:11.82 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
387
Brendon Braband
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:11.84 4/19/24
PACK April Long Course 2024
388
Cash Vinas
15
FG
Performance Aquatics Swim Club
2:11.85 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
389
Quinn Shilliday
16
NT
Metroplex Aquatics
2:11.86 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
390
Raymond Farland
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:11.92 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
391
Cooper Gray
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:11.95 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
392
Maddox Azuma-Hall
15
ST
Texas Gold
2:11.98 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
393
Arthur Romero Rabello
15
FL
Montverde Aquatic Club
2:12.00 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
394
Crosby Fenniman
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:12.01 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
395
Jake Kotz-Agramonte
15
FG
Gulliver Swim Club
2:12.07 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
396
Noah Walcott
15
NC
Granite Falls Makos
2:12.17 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
397
Barron Tate
16
FG
Plantation Swim Team
2:12.19 1/19/24
Piranhas January Invite
398
Joseph Brown
16
FL
Laker Swim
2:12.24 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
399
Ethan Luu
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:12.27 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
400
Elijah Ganio
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:12.30 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
401
Giovanni Medina
16
FL
Gulf Coast Swim Team
2:12.30 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
402
Zachary Brewer
15
GU
South Texas Aquatics
2:12.30 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
403
Eddie Anton
16
NC
SwimMAC Carolina
2:12.31 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
404
Alex Ilyasov
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:12.32 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
405
Adrian Yang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:12.36 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
406
Caleb Livesay
15
GU
Sharks Swim Club
2:12.41 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
407
Raoul Reinders
15
SE
Wake Aquatics
2:12.42 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
408
Boaz Collins
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:12.45 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
409
Elias Al-Ramahi
16
GU
Htx Swims
2:12.45 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
410
Josef Florek
15
FL
Gulf Coast Swim Team
2:12.46 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
411
Jude Yacoub
15
ST
Nitro Swim Team
2:12.46 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
412
Harrison Clements
15
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:12.48 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
413
Lucas Casey
15
FL
T2 Aquatics
2:12.49 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
414
Elijah Page
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:12.51 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
415
Chance Bottenfield
16
FL
Loggerhead Aquatics
2:12.56 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
416
Anthony Murashkin
16
FL
Tampa Y Swimming
2:12.67 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
417
Josef Florek
15
FL
Gulf Coast Swim Team
2:12.72 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
418
Junhao Guan
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:12.73 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
419
Ethan Scruggs
15
SE
Tennessee Aquatics
2:12.74 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
420
Artur Verchenov
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:12.86 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
421
Bayley Johnson
15
SC
Fins Swim Team
2:12.89 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
422
Cameron Darling
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:12.90 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
423
Drew Eckerman
15
SE
Tennessee Aquatics
2:12.91 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
424
Ben Fanjul
15
FG
Hurricane Aquatics
2:12.95 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
425
Dylan Haver
16
GU
Sharks Swim Club
2:12.95 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
426
Tyler Stargardt
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:12.99 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
427
Knox Neff
15
SE
Ensworth Aquatics
2:13.00 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
428
Daryl Guzman
16
ST
Nitro Swim Team
2:13.01 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
429
Franky Ou
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:13.04 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
430
Nick Marrero
16
FL
Bolles School Sharks
2:13.05 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
431
Grayson Banks
16
FL
United
2:13.07 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
432
Timothy Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:13.07 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
433
Levi Grim
15
NC
SwimMAC Carolina
2:13.07 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
434
Bruno Borowiec
16
FL
Academy Aquatic Club
2:13.14 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
435
Colton Allen
16
NC
Marlins of Raleigh
2:13.16 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
436
Cy Matteson
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:13.18 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
437
Liam Dulaney
15
ST
Longhorn Aquatics
2:13.19 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
438
William Loeffel
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:13.22 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
439
Henry Scott
15
NT
Cor
2:13.22 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
440
Jadon Do
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:13.23 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
441
Alex Pham
15
NC
SwimMAC Carolina
2:13.23 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
442
Joseph Berg
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:13.35 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
443
Tommy Healey
16
NC
Marlins of Raleigh
2:13.35 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
444
Luke Engwall
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:13.39 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
445
Kyle Goodwin
16
FL
Sarasota Sharks
2:13.47 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
446
Avery Nguyen
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:13.48 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
447
Connor Brown
16
FL
Rocket Swimming
2:13.49 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
448
Tokugen Drake
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:13.51 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
449
Zach Garza
15
ST
Longhorn Aquatics
2:13.51 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
450
Chase Gluck
16
NT
Cor
2:13.52 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
451
Gavin Conroy
16
NC
SwimMAC Carolina
2:13.59 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
452
Selim Mahmoud
16
GU
Sharks Swim Club
2:13.66 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
453
Will King
16
NC
SwimMAC Carolina
2:13.70 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
454
Caio Pierami
15
FL
South Lake Aquatic Club
2:13.73 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
455
Joel Roycik
15
FL
Highlander Aquatic Club
2:13.74 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
456
Tanner Antley
15
GU
Sharks Swim Club
2:13.74 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
457
Carlos Baez del Bosque
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:13.75 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
458
Everhart Fergus
16
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:13.79 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
459
Adam Wilks
15
GU
Escalate Aquatic Team
2:13.81 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
460
Kyle Wessel
16
FG
North Palm Beach Swim Club
2:13.84 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
461
Luke Heiman
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:13.84 4/19/24
PACK April Long Course 2024
462
Oliver Maynez
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:13.88 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
463
Brady Baur
15
FG
Pine Crest Swim Team
2:13.89 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
464
Owen Finn
16
FL
Bolles School Sharks
2:13.92 2/8/24
Southern Zone South Sectional
465
Avery Coker
16
SE
Tennessee Aquatics
2:13.93 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
466
Chase Wadley
15
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
2:13.94 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
467
Grey DeWalt
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:13.96 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
468
Leo Hauser
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:13.98 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
469
Carter Harmann
16
GU
Magnolia Aquatic Club
2:13.99 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
470
Ian Velazquez
16
FL
Sarasota Sharks
2:14.06 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
471
Abhinav Agnihotri
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:14.07 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
472
Sam Layne
16
SE
Nashville Aquatic Club
2:14.13 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
473
Michael Grenier
16
FG
Hurricane Aquatics
2:14.14 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
474
Eli Mathew
15
NT
Life Time Swim Dallas
2:14.14 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
475
Solomon Osborne
15
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:14.16 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
476
Jonathan Reynolds
16
NC
Marlins of Raleigh
2:14.22 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
477
Juan Sarmiento
16
FG
Azura Florida Aquatics
2:14.24 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
478
Tyler Chiang
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:14.25 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
479
Aiden Giroux
15
ST
Waterloo Swimming
2:14.25 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
480
Marios Gerasimopoulos
15
SE
Excel Aquatics
2:14.26 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
481
Sebastian Pacheco
15
FL
Sarasota Sharks
2:14.31 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
482
Derek Johnson
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:14.32 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
483
Brady Schermer
15
NC
Marlins of Raleigh
2:14.35 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
484
Elliott Austin
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:14.35 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
485
Aiden Chang
16
FL
Fast Falcons
2:14.36 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
486
Josiah Kilby
16
FL
Wahoos of Jacksonville
2:14.39 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
487
Daniel Keiser
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:14.43 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
488
Colton Markum
15
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:14.48 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
489
Carter Wells
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:14.52 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
490
Rylan Chaput
15
FL
Highlander Aquatic Club
2:14.53 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
491
Kyle Nguyen
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:14.57 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
492
Will Shearin
15
NC
Raleigh Swimming Association
2:14.58 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
493
David Stewart
16
ST
Tiger Shark of Texas
2:14.59 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
494
Cameron Conley
16
SE
Excel Aquatics
2:14.63 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
495
Cole Harclerode
15
NC
Marlins of Raleigh
2:14.68 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
496
Luke Yaras
16
SE
Excel Aquatics
2:14.68 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
497
Dylan Xiao
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:14.74 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
498
Noah Jones
16
FL
Blue Wave Swimming
2:14.75 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
499
Alex Delgadillo
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:14.75 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
500
Brendan Kolody
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:14.79 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
501
Joshua Gao
16
ST
Nitro Swim Team
2:14.82 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
502
Tyler Dugan
15
NC
SwimMAC Carolina
2:14.87 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
503
Andres Cruz
16
GU
Lighthouse Aquatics
2:14.87 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
504
Alex Ballance
16
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:14.88 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
505
Sidney Raditic Mehalso
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:14.93 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
506
Grady Wilkins
16
FL
Episcopal AmberJax
2:15.07 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
507
Cody Sha
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:15.12 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
508
Tyler Cloth
16
GU
Swim Streamline at Northampton
2:15.19 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
509
David Platte
16
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:15.24 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
510
Jack Rivera
16
ST
Longhorn Aquatics
2:15.24 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
511
Kevin Saenz
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:15.26 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
512
Max Niemoller
16
NC
SwimMAC Carolina
2:15.29 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
513
Will Cornish
15
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
2:15.35 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
514
Landon Berghoff
15
SC
City of North Charleston
2:15.40 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
515
Patrick Amann
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:15.40 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
516
Reece Rodriguez
16
GU
Life Time Houston Swim Team
2:15.42 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
517
Ryan Flugel
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:15.44 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
518
Micah Mitchell
16
NC
Enfinity Aquatic Club
2:15.46 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
519
Nick Venture
16
SE
Coast Aquatics
2:15.48 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
520
Rigs Helmedag
15
NC
Marlins of Raleigh
2:15.49 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
521
Joaquin Castro
15
ST
Nitro Swim Team
2:15.51 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
522
Caleb Williams
15
GU
Blue Tide Aquatics
2:15.55 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
523
Steven Eldridge
16
NC
SwimMAC Carolina
2:15.55 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
524
Jack Chase
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
2:15.61 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
525
Yaroslav Kutepov
15
FG
Hammerhead Aquatics
2:15.62 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
526
Clay Warner
16
SE
Tennessee Aquatics
2:15.63 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
527
William Lu
16
FL
Highlander Aquatic Club
2:15.63 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
528
John Corbett
15
FG
Plantation Swim Team
2:15.72 1/19/24
Piranhas January Invite
529
Bryan Campbell
15
GU
Ambush Swimming
2:15.76 4/12/24
Best of Both Worlds
530
Krishna Hariharan
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:15.78 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
531
Ian Sung
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:15.79 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
532
Colton McBryde
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:15.82 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
533
Barrett Kirner
16
NT
Cor
2:15.87 12/9/23
2023 LC Time Trial Dec Extrava
534
Aiden Sabocik
15
FG
Lake Lytal Lightning
2:15.88 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
535
Benjamin Lee
15
NC
Carolina Aquatic Team
2:15.88 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
536
Lucas Shah
15
NC
SwimMAC Carolina
2:15.88 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
537
Evan Smith
16
ST
Longhorn Aquatics
2:15.89 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
538
Aiden Bloomfield
15
FG
Flood Aquatics Swim Team
2:15.96 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
539
Joseph Caramato
16
FL
Tampa Elite Aquatics
2:16.01 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
540
Zach Maiorana
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:16.02 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
541
Pasha Sarrafi
15
NC
SwimMAC Carolina
2:16.02 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
542
Jack Smalley
16
NC
Marlins of Raleigh
2:16.04 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
543
Finn McAteer
15
NT
North Texas Nadadores
2:16.07 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
544
Max Stockdale
15
FL
Sarasota Sharks
2:16.15 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
545
Ben Desimone
15
NC
Carolina Aquatic Team
2:16.15 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
546
Luke Hudson
16
ST
Sailfish
2:16.15 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
547
Alex Carroll
16
NC
Marlins of Raleigh
2:16.18 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
548
Evan Stires
15
FL
South Lake Aquatic Club
2:16.24 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
549
Junior Enohmbi
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:16.24 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
550
Tyler Gosart
16
NC
Sailfish Aquatics
2:16.33 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
551
Henry Harlan
16
FL
Sarasota Sharks
2:16.39 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
552
Clay Partridge
16
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:16.41 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
553
Logan Clay
15
SE
Memphis Tiger Swimming
2:16.43 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
554
Gavin Markle
15
NT
Metroplex Aquatics
2:16.45 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
555
Conner Broderick
16
NT
Metroplex Aquatics
2:16.46 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
556
Jake Thomas
15
SE
Tennessee Aquatics
2:16.53 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
557
Mathias Alvarado Elizondo
16
FG
Gulliver Swim Club
2:16.60 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
558
Seth Ayers
16
FL
SwimRise Aquatics
2:16.67 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
559
Joe Klepar
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:16.73 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
560
Clark Steffen
16
SE
Nashville Aquatic Club
2:16.74 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
561
Max McBurney
15
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
2:16.74 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
562
Magnus Fuegner
15
ST
Waterloo Swimming
2:16.76 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
563
Braiden Titus
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:16.77 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
564
Tyler Hebert
15
ST
Waterloo Swimming
2:16.77 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
565
Elliot Emch
15
SE
Ensworth Aquatics
2:16.79 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
566
Carson Davis
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:16.86 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
567
Matthew Swett
15
NC
Team Charlotte
2:16.87 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
568
Thomas Ramos
15
FG
Gulliver Swim Club
2:16.89 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
569
Harry Davis
16
GU
Magnolia Aquatic Club
2:16.90 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
570
John Doneker
16
GU
Htx Swims
2:16.90 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
571
Lucas Rosello
15
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:16.93 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
572
Alex Swetckie
15
SC
South Carolina Swim Club
2:16.94 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
573
Charley Sutorus
15
NC
SwimMAC Carolina
2:16.95 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
574
Kevin Nguyen
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:16.98 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
575
Reagan Hankwitz
16
SC
Gamecock Aquatics
2:17.02 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
576
Kai Wilmot
16
SC
Coastal Aquatic Club
2:17.03 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
577
Axel Torres-Torres
16
FG
Gulliver Swim Club
2:17.19 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
578
Leonardo Lopez-Casula
16
FG
Eagle Aquatics
2:17.19 1/19/24
Piranhas January Invite
579
Carter Medlin
15
NC
SwimMAC Carolina
2:17.24 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
580
Evan Stepanek
16
FL
Tampa Y Swimming
2:17.29 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
581
Gabe Hardy
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:17.32 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
582
Zian Wang
15
NC
Tac Titans
2:17.32 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
583
Hudson Villemain
16
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:17.47 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
584
Justin Fields
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:17.50 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
585
William Pugh
15
SE
Coast Aquatics
2:17.52 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
586
Thomas Clayton
15
NC
Granite Falls Makos
2:17.52 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
587
Elijah Rodriguez
15
NT
Metroplex Aquatics
2:17.57 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
588
Jaxton Ravenel
16
NC
Tac Titans
2:17.61 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
589
Josh Decena
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:17.61 4/19/24
PACK April Long Course 2024
590
Joe Goulait
16
GU
Magnolia Aquatic Club
2:17.63 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
591
Gavin Golson
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:17.67 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
592
Carter Dumont
15
FL
T2 Aquatics
2:17.68 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
593
JP Pace
16
SE
Huntsville Swim Association
2:17.68 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
594
Max Brady
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:17.70 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
595
Alejandro Escoto
15
FG
Gulliver Swim Club
2:17.74 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
596
William Goldmon
15
SE
Huntsville Swim Association
2:17.77 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
597
Jack Rublewski
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:17.78 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
598
Javier Gamon
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:17.78 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
599
Luke Sondee
16
NC
SwimMAC Carolina
2:17.81 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
600
Reid Stephenson
16
SE
Birmingham Swim League
2:17.82 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
601
Owen Schoenauer
16
FL
Patriot Aquatics
2:17.87 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
602
Ethan Watson
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:17.87 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
603
Milan Mehra
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:17.88 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
604
Vincent Cao
15
ST
Nitro Swim Team
2:17.93 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
605
Kyle Chakery
16
NT
Metroplex Aquatics
2:17.96 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
606
Luis Diaz
16
FG
Speed World Swimming
2:17.99 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
607
Sully Smith
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:18.00 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
608
Daniel Dickamore
16
GU
Sharks Swim Club
2:18.07 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
609
Felipe Rodriguez
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:18.08 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
610
Brady Hamill
16
SE
Madison Swimming Association
2:18.10 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
611
Brian Dolan
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:18.14 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
612
Cameron Percival
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:18.14 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
613
Fernando Ehlers
15
FL
SwimRise Aquatics
2:18.23 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
614
Noah Kraxberger
16
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
2:18.23 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
615
Emilio Montero
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:18.25 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
616
Logan Chan
16
FL
Bolles School Sharks
2:18.29 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
617
Noah Reichert
16
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:18.32 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
618
Andres Arevalo Pernia
16
FG
Speed World Swimming
2:18.34 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
619
Joshua Delos Santos
15
NC
Granite Falls Makos
2:18.49 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
620
Nathan Lumsdaine
16
SE
Excel Aquatics
2:18.53 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
621
Alex Magargle
15
SC
Gamecock Aquatics
2:18.54 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
622
Drew Watson
15
FL
Southwest Stars Swim Club
2:18.56 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
623
Adriano Marmo
15
FL
Laker Swim
2:18.62 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
624
Haden Smith
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:18.64 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
625
Mattheus Jucoski
16
FG
TS Aquatics
2:18.64 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
626
Michael Tobin
15
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:18.66 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
627
August Heller
15
ST
Whitecaps of Westlake
2:18.67 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
628
Cullen Descalzo
15
SE
Coast Aquatics
2:18.68 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
629
Ezzeldeen Eltourky
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:18.70 4/13/24
TFA April Open 2024
630
Ricky Bolanos
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:18.72 4/19/24
PACK April Long Course 2024
631
Nathan Hedlund
16
GU
Swim Streamline at Northampton
2:18.75 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
632
Tijl Peeters
16
ST
Nitro Swim Team
2:18.77 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
633
Griffin Clark
15
FL
St. Augustine Cyclones
2:18.78 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
634
Ryan McFarland
16
NT
Metroplex Aquatics
2:18.79 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
635
Raleigh Hamilton
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:18.82 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
636
Joshua Jones
16
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:18.90 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
637
Brian Hepp
15
NC
Tac Titans
2:18.93 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
638
Jason Wu
15
NT
Metroplex Aquatics
2:18.98 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
639
Paul Do
16
SC
Y-Spartaquatics Swim Club
2:19.00 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
640
Caston Feazel
16
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
2:19.01 4/12/24
Best of Both Worlds
641
Conner Florea
15
ST
Tiger Shark of Texas
2:19.05 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
642
Henrik Koellhofer
15
ST
Great Hills Aquatics Rush
2:19.06 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
643
Kaleb Fielder
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:19.09 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
644
Austin Beaty
16
FL
Academy Aquatic Club
2:19.12 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
645
Matt Harvey
15
FL
Bolles School Sharks
2:19.25 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
646
Landon Bonomini
15
SC
Hilton Head Aquatics
2:19.27 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
647
Mateo Peralez
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:19.29 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
648
Jackson Kam
16
GU
Swim Ohana
2:19.40 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
649
Aleksandar Mikic
16
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:19.40 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
650
Darien Darouse
15
GU
South Shore Sails
2:19.42 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
651
Charlie Burdulis
16
NC
SwimMAC Carolina
2:19.47 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
652
MURILO RODRIGUES
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:19.48 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
653
Noah Harris
15
SC
YMCA of Upper Palmetto Rays
2:19.56 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
654
Jackson Patchan
15
FL
St. Augustine Cyclones
2:19.59 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
655
Gavin Mellet
16
FL
Blue Dolfins
2:19.65 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
656
Travis Lewis
15
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:19.67 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
657
Kristian Walker
16
FL
Tampa Y Swimming
2:19.78 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
658
Mason Nash
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:19.79 4/19/24
PACK April Long Course 2024
659
Morgan Carr
16
GU
Sharks Swim Club
2:19.83 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
660
Joshua Desouza
15
FG
Coral Springs Swim Club
2:19.88 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
661
Abraham Penaloza
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:19.91 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
662
Peanut Rademacher
15
SE
Panama City Swim Team
2:19.91 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
663
Sam Fasig
15
SE
Ensworth Aquatics
2:19.96 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
664
Adam Timm
15
GU
Texas Elite Swim Team
2:19.96 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
665
Benji Liu
16
GU
Aggie Swim Club
2:19.99 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
666
Dimash Baimakhan
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:20.19 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
667
Sebastian Sanchez
15
FG
Hammerhead Aquatics
2:20.20 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
668
Cade Respess
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:20.33 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
669
Daniel Xu
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:20.36 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
670
JC Anunciacion
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:20.42 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
671
Pierce Johnson
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:20.46 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
672
Ross Jurgens
16
FL
Kissimmee Swim Association
2:20.47 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
673
Zach Blauwkamp
16
SE
Huntsville Swim Association
2:20.47 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
674
Daniel Alpatov
16
ST
Nitro Swim Team
2:20.57 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
675
Parker Sealy
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:20.59 4/19/24
PACK April Long Course 2024
676
Liam Moats
15
FL
Tampa Elite Aquatics
2:20.62 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
677
Ethan Hogge
15
FL
Gator Swim Club
2:20.62 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
678
Logan Michel
16
SE
Coast Aquatics
2:20.65 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
679
Chance Swinburne
15
FL
Blue Marlins Aquatic Club
2:20.66 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
680
Truett Borel
15
ST
Waterloo Swimming
2:20.67 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
681
Ross Showan
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:20.69 4/19/24
PACK April Long Course 2024
682
Andres El Khaouli
16
FG
Performance Aquatics Swim Club
2:20.79 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
683
Jhepte Herrera
15
GU
Team 300
2:20.79 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
684
Morgan Calk
15
ST
Unattached
2:20.82 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
685
Riley Pewitt
16
NT
Cor
2:20.83 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
686
Armaan Newaskar
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:20.89 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
687
Matthew Bahniuk
16
FG
Gulliver Swim Club
2:20.89 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
688
Cooper Clair
15
NC
SwimMAC Carolina
2:20.89 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
689
Zayne Williford
15
ST
Tiger Shark of Texas
2:20.99 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
690
Danny Greene
16
FL
Academy Aquatic Club
2:21.02 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
691
Luke McVeigh
16
SE
Anniston Barracudas Swim Team
2:21.04 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
692
Sebastian Rincon-Villegas
16
FG
Coral Springs Swim Club
2:21.07 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
693
Jayden Cobb
15
SE
Madison Swimming Association
2:21.11 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
694
Caleb Gabler
16
LA
Nu Wave Swim Club
2:21.11 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
695
Nate Gonzales
15
ST
Capital Area Aquatics
2:21.17 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
696
Jackson Wyatt
16
FG
Martin County Swimming
2:21.23 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
697
Rowan Keenan
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:21.24 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
698
Enzo Widjaja
16
FL
Rocket Swimming
2:21.26 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
699
Cameron Sustala
16
GU
Sharks Swim Club
2:21.30 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
700
Zane Samms
15
FG
TS Aquatics
2:21.40 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
701
Wyatt Fenton
15
ST
Longhorn Aquatics
2:21.47 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
702
Adam Williams
15
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:21.50 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
703
Ben Williamson
15
GU
Montgomery Aquatic Race Club
2:21.55 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
704
Jayden Pettis
15
ST
Austin Swim Club
2:21.55 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
705
James Neely
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:21.57 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
706
Alexzander Morales
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:21.64 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
707
Nickolay Samoylov
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:21.77 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
708
Max Laine
15
ST
Waterloo Swimming
2:21.84 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
709
Hayden Sennett
15
NT
Select Team of Aquatic Racers
2:22.06 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
710
Mason Le
16
NT
Arlington ISD Aquatic Club
2:22.10 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
711
Daniel Supelano
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:22.13 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
712
Grant Mitchell
16
FL
YMCA of Florida's First Coast
2:22.14 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
713
Pete Clow
16
NT
City of Plano Swimmers
2:22.16 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
714
Henry Lipnik
15
NT
Dallas Mustangs
2:22.19 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
715
Nathan Seiders
16
NT
Metroplex Aquatics
2:22.21 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
716
Gavin Lopez
15
ST
Unattached
2:22.25 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
717
Karol Shaw
15
SE
Tennessee Aquatics
2:22.25 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
718
Evan Halastaras
15
GU
Htx Swims
2:22.43 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
719
Jimmy Jackson
16
FL
Wahoos of Jacksonville
2:22.47 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
720
Arturo Diaz
15
ST
Texas Gold
2:22.49 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
721
Corban Tripp
16
FL
Radiant Aquatics
2:22.53 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
722
Lucca Sanchez Partida
15
ST
Mission Marlins Aquatics
2:22.54 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
723
Landon Brown
15
GU
Eagle Swimming Association
2:22.54 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
724
Arsenii Aleshin
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:22.56 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
725
Miller Reardon
15
SE
Ensworth Aquatics
2:22.59 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
726
Benjamin Weymouth
16
FL
Spartan Aquatic Club
2:22.68 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
727
Daniel Happy
15
SE
Middle Tennessee Swim Club
2:22.70 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
728
Stefano Fiocca
15
GU
Sharks Swim Club
2:22.92 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
729
Josh Naumann
15
ST
Tiger Shark of Texas
2:22.93 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
730
Teddy Roberts
16
SE
Anniston Barracudas Swim Team
2:22.95 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
731
Andre Spekla
15
FL
Southwest Stars Swim Club
2:22.97 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
732
Aidan Hite
15
NC
SwimMAC Carolina
2:23.01 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
733
Jayden Samms
15
FG
TS Aquatics
2:23.03 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
734
David Cherry
15
SE
Madison Swimming Association
2:23.04 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
735
Piotr Pisarchyk
15
GA
Dynamo Swim Club
2:23.04 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
736
Charlie Arning
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:23.08 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
737
DJ Rivera
15
FL
Patriot Aquatics
2:23.10 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
738
Tyler Bartels
15
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
2:23.11 4/12/24
Best of Both Worlds
739
Gabe Thompson
15
GU
South Shore Sails
2:23.15 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
740
Aidan Bivins
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:23.17 4/13/24
TFA April Open 2024
741
Andy Shi
16
GU
Pearland Aquatics
2:23.21 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
742
Ty Fleming
16
FL
Southwest Stars Swim Club
2:23.22 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
743
Santi Balbis
16
FG
Gulliver Swim Club
2:23.37 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
744
Boden Grubisich
16
NT
Cor
2:23.37 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
745
Eli Waller
16
SE
Coast Aquatics
2:23.39 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
746
Hunter Seluk
16
FL
Gulf Coast Swim Team
2:23.42 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
747
Andres Cubero
15
SC
Gamecock Aquatics
2:23.45 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
748
Jack Rimmele
15
NC
Marlins of Raleigh
2:23.46 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
749
Gabriel Jackson
15
GU
Texas Elite Swim Team
2:23.47 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
750
Lior Chkoury
16
FL
Pine Island Aquatics
2:23.49 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
751
Austin McFatridge
15
SE
Opelika Swim Team
2:23.52 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
752
Sansur Borijin
16
NC
SwimMAC Carolina
2:23.54 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
753
Wilson Lemke
16
SE
Marshall County Swim Club
2:23.63 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
754
Aaron Shaw
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:23.65 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
755
Finn Kiper
16
SE
Excel Aquatics
2:23.87 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
756
Connor Viere
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:23.88 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
757
Rafa Passaro
15
FG
Heritage Aquatic Team
2:23.89 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
758
Christopher Teufer
16
FL
Cbs Islanders
2:23.90 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
759
Mauricio Perez-Bonini
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:24.06 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
760
Tarun Rajendran
15
GU
Tomball Area Swim Club
2:24.17 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
761
Patrick Fitzgerald
16
SE
Tnt Swimming
2:24.18 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
762
Dace Farmer
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:24.22 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
763
Gus Hamilton
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:24.26 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
764
Madden Marez
16
SE
Coast Aquatics
2:24.38 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
765
Nick Chany
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:24.45 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
766
Noah Tsipursky
15
FL
T2 Aquatics
2:24.53 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
767
Hayden Stewart
15
SE
Panama City Swim Team
2:24.61 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
768
Wyatt Terrell
15
ST
Texas Gold
2:24.61 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
769
Maximo Zapata
15
FG
Gulliver Swim Club
2:24.62 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
770
Eric Robertson
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:24.65 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
771
Landon McDaniel
16
GU
Magnolia Aquatic Club
2:24.71 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
772
Nikita Sachenko
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:24.72 1/19/24
Piranhas January Invite
773
Aiden Watren
16
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:24.84 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
774
Santiago Lara
15
FG
Plantation Swim Team
2:24.84 1/19/24
Piranhas January Invite
775
Jedrek Echevarria
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:24.90 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
776
Killian Raleigh
16
FL
South Lake Aquatic Club
2:24.90 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
777
Gabriel Miller
16
FL
T2 Aquatics
2:24.92 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
778
Gage Moore
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:24.93 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
779
Carter Heckman
16
NT
Metroplex Aquatics
2:24.94 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
780
Angel Guzman
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:25.01 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
781
Uday VijayakumarNirmala
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:25.09 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
782
Ethan Woodward
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:25.16 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
783
Kameron Cyphers Bell
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:25.17 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
784
Charles Shoemaker
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:25.22 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
785
Liam Tamang
16
GU
Pearland Aquatics
2:25.22 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
786
Hunter Lorusso
15
SE
Tennessee Aquatics
2:25.23 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
787
Miles Riggall
15
NC
SwimMAC Carolina
2:25.28 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
788
Matias Gold
16
FG
TS Aquatics
2:25.30 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
789
Aayan Patel
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:25.31 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
790
Jonah Vangroll
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:25.36 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
791
Christian Reyes-Torres
15
GU
Dads Club Swim Team
2:25.50 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
792
Christian Nichols
15
FG
TS Aquatics
2:25.62 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
793
Ady Tala
16
NC
Tac Titans
2:25.68 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
794
Jose Jaramillo
16
FL
Swim Tampa Aquatics
2:25.72 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
795
Oliver Lieberman
15
FG
Eagle Aquatics
2:25.86 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
796
Alex Kovtushenko
16
NC
Tac Titans
2:25.93 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
797
Jacob Woods
15
FG
Plantation Swim Team
2:25.94 1/19/24
Piranhas January Invite
798
Nico Lugo
15
FG
Pine Crest Swim Team
2:26.01 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
799
Asher Johnson
15
GU
Htx Swims
2:26.02 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
800
Ronald Sturgis
15
SE
Panama City Swim Team
2:26.03 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
801
Jed Ferry
16
NC
Team Charlotte
2:26.09 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
802
Tyler Fitzjarrell
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:26.20 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
803
Liam Wenzel
15
SE
Coast Aquatics
2:26.25 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
804
Cage Bready
15
SE
Opelika Swim Team
2:26.28 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
805
Nolan Weisbruch
15
SE
Coast Aquatics
2:26.41 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
806
Abdullah Borji
16
GU
Sharks Swim Club
2:26.45 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
807
Owen O'Keefe
15
SC
South Carolina Swim Club
2:26.47 4/28/24
2024 SC Carolina Crown Swim Challenge
808
Patch McGuffie
16
GU
Swim Ohana
2:26.47 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
809
Ethan Isabell
16
SE
Middle Tennessee Swim Club
2:26.52 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
810
Jai Singh
16
GU
Swim Ohana
2:26.52 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
811
Ryder Seluk
16
FL
Gulf Coast Swim Team
2:26.53 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
812
Daniel Reynolds
16
NC
Marlins of Raleigh
2:26.58 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
813
Ari Franklin
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:26.65 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
814
Daniel Cunha
15
FG
Plantation Swim Team
2:26.68 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
815
Tyler Zundell
15
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:26.68 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
816
Alex Ragan
15
NC
Sailfish Aquatics
2:26.75 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
817
Connor Johnson
16
ST
Tiger Shark of Texas
2:26.76 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
818
Andy Butler
15
NC
SwimMAC Carolina
2:26.87 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
819
Daniel Saenz
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:26.90 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
820
Ian Wetterlind
16
GU
Tomball Area Swim Club
2:26.90 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
821
Berg Arrington
15
NT
City of Plano Swimmers
2:26.91 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
822
Nicholas Hunter
15
FL
Florida Elite Swimming
2:27.03 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
823
Man Dang
16
GU
Escalate Aquatic Team
2:27.05 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
824
Sebastian Rojas
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:27.33 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
825
Michael Crane
16
SE
Panama City Swim Team
2:27.47 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
826
Daniel Savelyev
15
NC
Team Charlotte
2:27.68 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
827
Louis Zheng
15
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:27.72 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
828
Justin Campos
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:27.76 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
829
Hudson Harris
16
NC
Team Charlotte
2:27.84 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
830
Isaiah Myles
15
FL
Unattached
2:27.99 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
831
Lucas Franchak
16
FG
Hurricane Aquatics
2:28.01 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
832
Conrad Heinzerling
16
NC
Tac Titans
2:28.10 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
833
Eann Hsiao
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:28.12 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
834
Daniel Quiroz
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:28.15 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
835
Luke Taylor
15
FL
Episcopal AmberJax
2:28.19 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
836
Ben Zhou
15
ST
Sailfish
2:28.27 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
837
Michael Liu
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:28.43 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
838
Nico Lugo
15
FG
Pine Crest Swim Team
2:28.50 1/19/24
Piranhas January Invite
839
Tate Jewett
15
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:28.51 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
840
Caden Garrison
15
GU
Sharks Swim Club
2:28.56 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
841
Parth Dadhe
15
NT
Prosper Aquatic Club
2:28.56 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
842
Maxwell Cretul
15
FL
Fast Falcons
2:28.78 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
843
William Klubben
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:28.86 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
844
Enzo Garcia
16
FG
Gulliver Swim Club
2:28.87 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
845
Ivan Leija
15
ST
Brownsville Aquatics
2:29.06 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
846
Daniel Zimpelman
16
NT
Metroplex Aquatics
2:29.11 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
847
Fhynn McCown
15
ST
San Antonio Wave
2:29.18 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
848
Luke Fell
15
ST
Waterloo Swimming
2:29.21 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
849
George Detwiler
15
SE
Madison Swimming Association
2:29.24 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
850
Mikael Lilyquist
15
NC
Tac Titans
2:29.24 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
851
Robert Hoffman Munoz
16
GU
Magnolia Aquatic Club
2:29.26 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
852
Tristan Tsang
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:29.50 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
853
Oliver Ferris
15
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:29.51 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
854
William Tantillo
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:29.58 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
855
Jackson Lewis
15
GU
Sharks Swim Club
2:29.59 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
856
Caleb McKee
15
NT
Fit N Wise Swim Team
2:29.59 4/12/24
2024 OK BAC Oklahoma Sprint Festival
857
Luis Garate
16
FL
Kissimmee Swim Association
2:29.64 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
858
Solomon Berg
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:29.70 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
859
Ethan Nixon
15
GU
Houston Bridge Bats
2:29.78 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
860
Vincent Tappin
16
FG
Gulliver Swim Club
2:29.84 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
861
Paul Pichon
16
GU
Htx Swims
2:29.84 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
862
Hersh Singh
15
ST
Waterloo Swimming
2:29.86 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
863
Gabe Stille
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:29.89 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
864
Alim Garipov
16
GU
Texas Elite Swim Team
2:30.11 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
865
Peyton Russo
15
GU
Houston Hydra
2:30.15 4/19/24
PACK April Long Course 2024
866
Harris Purcell
16
NT
Metroplex Aquatics
2:30.28 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
867
Anthony Nesheiwat
15
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:30.30 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
868
Jonathan Presbitero
15
NC
SwimMAC Carolina
2:30.45 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
869
Max Panneton
16
ST
Tiger Shark of Texas
2:30.47 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
870
Jack Graney
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:30.65 4/13/24
TFA April Open 2024
871
Jude Fuhrman
16
SE
Coast Aquatics
2:30.69 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
872
Ezra Barwick
15
SE
Nashville Aquatic Club
2:30.77 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
873
Wyatt Sidden
15
NC
Enfinity Aquatic Club
2:30.81 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
874
George Clow
16
NT
City of Plano Swimmers
2:31.01 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
875
Evan Tanaka
15
SE
Tennessee Aquatics
2:31.05 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
876
Justin Osmera
16
NC
Team Charlotte
2:31.25 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
877
Bryce Henderson
15
NC
Goldsboro YMCA Sharks
2:31.26 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
878
Joshua Reaves
15
SE
Anniston Barracudas Swim Team
2:31.44 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
879
Yamil Rodriguez
16
FG
Hialeah Swim Club
2:31.47 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
880
Max Kubik
15
GA
SwimAtlanta
2:31.54 4/11/24
2024 Citi Para Swimming World Series USA
881
Leon Baiye
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:31.68 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
882
Danie Ossa
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:31.83 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
883
James O'Brien
15
FL
Nocatee Bluetide Swim Team
2:31.86 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
884
EVAN Chavez
15
ST
Platinum Aquatics
2:31.88 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
885
Noah Lee
16
FL
Loggerhead Aquatics
2:31.89 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
886
Kayden Haxton
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:32.32 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
887
Ethan Cruz
16
FL
Celebration Cyclones Swim Tea
2:32.33 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
888
James McCarthy
15
FL
Bolles School Sharks
2:32.61 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
889
Nico Abanilla
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:32.76 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
890
Kenny Wu
15
GU
Dads Club Swim Team
2:32.81 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
891
Dillon Barker
15
NC
Granite Falls Makos
2:32.94 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
892
Robert Dasilva
15
SC
Anderson Area YMCA Makos
2:33.03 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
893
Barrett Waddles
15
ST
High Performance Aquatic
2:33.05 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
894
Grant Fortner
15
NT
Mars Swimming
2:33.21 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
895
Greg Kudryashev
15
GA
Dynamo Swim Club
2:33.27 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
896
Cristopher Cabrero-Ruiz
15
FG
Gulliver Swim Club
2:33.28 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
897
Brayden Davis
15
NC
Marlins of Raleigh
2:33.31 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
898
Griffin Kirby
15
FL
Cbs Islanders
2:33.37 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
899
Aaron Dunnigan
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:33.37 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
900
Jakob Karlsson
15
NC
New South Swimming
2:33.47 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
901
Logan Barnes
15
SE
Prattville Swim League
2:33.81 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
902
Luca Fernandez
15
FG
Eagle Aquatics
2:34.05 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
903
Zihang Xiang
15
NC
SwimMAC Carolina
2:34.17 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
904
Diego Reveron
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:34.21 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
905
Emi Herrera
16
GU
Dads Club Swim Team
2:34.28 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
906
Henrik Lund
15
FL
Southwest Stars Swim Club
2:34.35 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
907
Dante Scavo
15
FG
Performance Aquatics Swim Club
2:34.38 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
908
Sam Wolf
15
FL
YMCA of Florida's First Coast
2:34.39 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
909
Ivan Dorofieiev
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:34.40 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
910
Max Duda
15
FL
Gator Swim Club
2:34.41 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
911
Siddhanth Gummadi
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:34.59 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
912
Ibrahim Saraya
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:34.69 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
913
Max Marrero
16
FG
Heritage Aquatic Team
2:34.82 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
914
Wade Gonzago
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:35.01 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
915
Pablo Tafur
15
FG
Speed World Swimming
2:35.09 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
916
Jack O'Malley
15
FG
Eagle Aquatics
2:35.14 1/19/24
Piranhas January Invite
917
Max Kucherenko
16
NC
Tac Titans
2:35.31 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
918
Kanyen Gustin
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:35.31 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
919
Owen Huskey
15
FL
Loggerhead Aquatics
2:35.43 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
920
Malachi McAllister
16
NC
Team Charlotte
2:35.49 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
921
Damien Bell
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
2:35.79 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
922
Micah Nail
15
GU
Tomball Area Swim Club
2:35.81 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
923
Cole Walker
15
SE
Memphis Tiger Swimming
2:36.20 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
924
Jude Basurto
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:36.33 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
925
Caleb Tort-Negron
16
ST
Tiger Shark of Texas
2:36.57 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
926
Nirav Deo
16
NT
Select Team of Aquatic Racers
2:36.80 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
927
Christopher Lupo
16
NC
New South Swimming
2:36.82 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
928
Connor Newton
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:36.88 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
929
Cauldin Bays
15
SC
Anderson Area YMCA Makos
2:36.94 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
930
Krishna Agarwal
15
GA
Dynamo Swim Club
2:36.96 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
931
Abhiraj Palapally
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.05 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
932
Seth Grayson
15
GU
Power for Life
2:37.42 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
933
Kyle Tollefsbol
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:37.44 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
934
Owen Zhang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.49 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
935
Vicente Delgado
16
ST
Brownsville Aquatics
2:37.49 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
936
Noah Xia
15
NC
Tac Titans
2:37.89 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
937
Noah To
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:38.10 4/19/24
PACK April Long Course 2024
938
Andy Zhang
15
GA
Dynamo Swim Club
2:38.18 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
939
Jesse Grant
15
ST
Tiger Shark of Texas
2:38.64 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
940
Parker Labagh
15
FL
Fast Falcons
2:38.65 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
941
Paul Tirres
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:38.78 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
942
Noah Fontes-Marouf
15
FG
Boca Raton Swim Team
2:38.79 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
943
Aidan Fenton
16
ST
Tiger Shark of Texas
2:38.82 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
944
James Segrest
16
SE
Streamline & Sprint Human Per
2:38.90 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
945
Nicholas Santana
16
FL
Bolles School Sharks
2:38.93 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
946
Jayden Stilley
15
ST
Tiger Shark of Texas
2:38.95 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
947
Brayden Reed
16
GU
Aggie Swim Club
2:39.21 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
948
Ryan Yan
16
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:39.28 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
949
Sebastian Illueca
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:39.46 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
950
Cesar Perez
15
FL
Fast Falcons
2:39.57 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
951
Samuel Da Silva
15
SC
Anderson Area YMCA Makos
2:40.21 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
952
Micah Jordan
15
NC
Tac Titans
2:40.24 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
953
Tayte Reynolds
16
SE
Middle Tennessee Swim Club
2:40.53 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
954
Kenny Detmar
16
NC
Tac Titans
2:40.62 4/20/24
2024 NC TAC Titans Spring Sprint Meet
955
Eduardo Perez Villalba
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:40.65 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
956
Aiden Felts
15
GU
Aggie Swim Club
2:40.92 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
957
Chandler Boone
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:41.12 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
958
Miguel Perez
15
FL
Lakewood Ranch Swim Associatio
2:41.18 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
959
Carson Sibilrud
15
FL
South Lake Aquatic Club
2:41.21 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
960
Xerxes Gandhi
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:41.26 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
961
Bjorn Martinsson
16
ST
Whitecaps of Westlake
2:42.04 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
962
Nathan Young
15
FL
Tampa Elite Aquatics
2:42.10 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
963
Austin Rozmarynowycz
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:42.22 4/13/24
TFA April Open 2024
964
Jerryson Miao
15
GU
VillaSport Swim Team
2:42.35 4/19/24
PACK April Long Course 2024
965
Ethan Hughes
15
SE
Huntsville Swim Association
2:42.44 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
966
Connor Glass
16
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:42.69 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
967
Ben Kemmitz
16
FL
St. Augustine Cyclones
2:42.73 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
968
Roman Boswell
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:42.96 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
969
Albert Gordeev
16
FG
Hammerhead Aquatics
2:43.21 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
970
Michael Rocheleau
15
FG
Heritage Aquatic Team
2:43.43 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
971
Ryan Nguyen
15
GU
Power for Life
2:43.55 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
972
Aidan Sease
15
GU
Lighthouse Aquatics
2:43.75 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
973
Eduardo Roxo
15
NT
Life Time Swim Dallas
2:43.79 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
974
Owen Kosse
15
NC
SwimMAC Carolina
2:43.98 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
975
Carlos Jimenez
15
GU
Aggie Swim Club
2:44.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
976
Sebastian Scully
15
SE
Huntsville Swim Association
2:44.81 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
977
Joey Liu
16
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:45.35 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
978
Adler Perry
15
FL
Cbs Islanders
2:45.48 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
979
Lachlan Culbreth
15
FL
Patriot Aquatics
2:45.59 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
980
Yuta Giles
16
ST
Waterloo Swimming
2:45.71 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
981
Kayden McLean
16
FL
Wahoos of Jacksonville
2:45.80 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
982
Jesse Harrison
16
GU
Johnnie Means Aquatics
2:45.86 4/19/24
PACK April Long Course 2024
983
Jake Brent
16
GU
Aggie Swim Club
2:46.08 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
984
Noah Gordon
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:46.30 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
985
Diego Hernandez
15
GU
The Woodlands Swim Team
2:46.88 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
986
Noah Brumbaugh
16
NC
Sailfish Aquatics
2:47.19 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
987
Christopher Estrada
16
GU
Pearland Aquatics
2:47.22 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
988
Kaden Escobar
15
NT
Fit N Wise Swim Team
2:47.72 4/12/24
2024 OK BAC Oklahoma Sprint Festival
989
Benjamin Rivera
15
FG
Performance Aquatics Swim Club
2:47.88 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
990
Daniel Kuznietsov
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:48.54 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
991
Jayden Lopez
15
FG
Lake Lytal Lightning
2:48.88 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
992
Morgan Tulang
15
FL
SwimRise Aquatics
2:49.49 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
993
Matthew Garay
15
GU
Pearland Aquatics
2:49.49 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
994
Kaden Germain
16
FG
Heritage Aquatic Team
2:50.08 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
995
Jack Wheaton
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:50.21 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
996
Darwin Davis
15
FG
Azura Florida Aquatics
2:50.49 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
997
Caden Rogers
15
FG
Performance Aquatics Swim Club
2:50.88 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
998
Landon Symasek
15
SE
Lakeshore Foundation
2:51.58 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
999
Mengle Tong
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:51.82 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
1000
Yash Gadgil
15
FL
Lakewood Ranch Swim Associatio
2:52.87 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application