Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Jordan Willis
16
NC
SwimMAC Carolina
2:12.07 9/4/23
2023 Junior World Champs
2
Jordan Willis
17
NC
SwimMAC Carolina
2:13.26 4/10/24
2024 CAN Speedo Canadian Swimming Open
3
Joshua Chen
18
NT
Texas Ford Aquatics
2:13.46 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
4
Benjamin Delmar
18
NC
SwimMAC Carolina
2:13.48 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
5
Watson Nguyen
18
NT
Metroplex Aquatics
2:14.81 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
6
Jack Armour
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:14.81 3/7/24
2024 IA Central Zone North Spring Sectionals Time
7
Grayson Nye
18
NC
Tac Titans
2:15.40 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
8
Jacob Turner
18
NT
Metroplex Aquatics
2:15.81 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
9
Andrew Zou
18
ST
Longhorn Aquatics
2:17.54 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
10
Alex Primavera
17
FL
Bolles School Sharks
2:17.95 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
11
Wilson York
14
KY
Lakeside Swim Team
2:18.08 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
12
Kalen Anbar
18
NC
Duke University
2:18.54 11/29/23
2023 ISCA LC Open
13
Owen Von Weihe
17
NC
Marlins of Raleigh
2:18.99 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
14
Giulian Martin
17
FG
Hurricane Aquatics
2:19.47 2/8/24
Southern Zone South Sectional
15
Raphael Wang
17
ST
Waterloo Swimming
2:19.86 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
16
Chase Dai
16
NT
Cor
2:20.02 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
17
Ian Stutts
17
NC
Marlins of Raleigh
2:20.38 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
18
Norvy Clontz
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:20.54 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
19
Cohen Chiam
17
FL
Bolles School Sharks
2:21.00 2/8/24
Southern Zone South Sectional
20
William Savarese
18
NT
Cor
2:21.06 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
21
Travis Gulledge
18
NT
Texas Ford Aquatics
2:21.14 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
22
Max Nechydyuk
17
NC
SwimMAC Carolina
2:21.21 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
23
LOUIS Joos
16
FL
Bolles School Sharks
2:21.24 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
24
Emmanuel Gadson
17
SC
Gamecock Aquatics
2:21.35 10/21/23
19th Pan American Games 2023
25
Griffin Jones
17
NC
Swim Gsa
2:21.66 3/10/24
2024 GA Southeastern Meet Of Champions
26
Salvatore Lanzafame
17
FG
Azura Florida Aquatics
2:21.67 2/8/24
Southern Zone South Sectional
27
Danzhel Tuliao
17
FL
Patriot Aquatics
2:21.92 2/8/24
Southern Zone South Sectional
28
Lucas Young
16
FG
Hurricane Aquatics
2:22.36 9/20/23
2023 URU Uruguayan National Championship
29
John Ussery
18
SC
Hilton Head Aquatics
2:22.57 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
30
Liam Aleman
17
FL
Gator Swim Club
2:22.79 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
31
Alston Qin
18
FL
Bolles School Sharks
2:23.12 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
32
Carter Miller
17
SE
Ensworth Aquatics
2:23.71 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
33
Cody Ano
17
MS
Biloxi Elite Swim Team
2:23.72 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
34
Carter Lancaster
17
FL
Bolles School Sharks
2:23.73 2/8/24
Southern Zone South Sectional
35
Kamen Rangelov
18
FL
Bolles School Sharks
2:23.74 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
36
Parker Van Olst
14
NC
New Wave Swim Team
2:23.81 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
37
Adam Huynh
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:24.06 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
38
Luke Bezanilla
18
NT
Iron Horse Aquatics
2:24.10 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
39
Ian Call
15
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:24.21 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
40
Mason Hetzell
18
NC
Marlins of Raleigh
2:24.52 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
41
Norvy Clontz
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:24.67 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
42
Christian Losh
18
NC
SwimMAC Carolina
2:24.68 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
43
Cobi Wu
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:24.75 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
44
Asher Allebach
16
NC
SwimMAC Carolina
2:24.78 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
45
Daniel King
17
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:24.86 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
46
Charlie Camplin
15
NC
Marlins of Raleigh
2:25.48 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
47
Tyler Tannenberger
17
GU
Swim Streamline at Northampton
2:25.59 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
48
Evan Hepburn
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:25.93 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
49
Evan Witte
18
NT
Lakeside Aquatic Club
2:26.03 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
50
Gavin McCarter
18
NC
SwimMAC Carolina
2:26.03 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
51
Chase Dai
17
NT
Cor
2:26.05 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
52
Max Simons
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:26.10 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
53
Alex Townsend
16
NC
Marlins of Raleigh
2:26.13 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
54
Jake Jones
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:26.20 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
55
Cutter Shipman
17
FG
Martin County Swimming
2:26.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
56
Luke Stibrich
18
GU
Blue Tide Aquatics
2:26.39 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
57
Harper Johnson
17
GA
Dynamo Swim Club
2:26.47 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
58
Connor Peck
17
NC
North Carolina Aquatic Club
2:26.66 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
59
Gabriel Navarro
15
FG
Swim Fort Lauderdale
2:26.69 2/8/24
Southern Zone South Sectional
60
Coleman Kimmel
17
SE
Memphis Tiger Swimming
2:26.78 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
61
Matthew Doty
17
NC
SwimMAC Carolina
2:26.84 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
62
Casey Aten
18
FL
Sarasota Sharks
2:26.91 2/8/24
Southern Zone South Sectional
63
Ian Disosway
16
FL
Fast Falcons
2:26.95 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
64
Mike Rice
15
NC
SwimMAC Carolina
2:27.04 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
65
Daniel Keegan
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:27.06 2/8/24
Southern Zone South Sectional
66
Calvin Schaper
15
NC
Carolina Aquatic Team
2:27.08 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
67
Ian Stutts
16
NC
Marlins of Raleigh
2:27.22 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
68
Charley Sutorus
15
NC
SwimMAC Carolina
2:27.26 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
69
Javier Colmenares
17
FG
South Florida Aquatic Club
2:27.38 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
70
Elias Corn
18
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:27.39 2/8/24
Southern Zone South Sectional
71
Carlos Flores Pinedo
17
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:27.93 2/8/24
Southern Zone South Sectional
72
Matthew Schoenagel
18
NC
Raleigh Swimming Association
2:27.93 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
73
Maximilian Little
16
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:27.95 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
74
Artur Verchenov
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:28.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
75
Samuel Martin
16
SE
Excel Aquatics
2:28.85 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
76
Gannon Flynn
17
ST
Nitro Swim Team
2:28.94 12/10/23
2023 West Long Course Time Tri
77
Sebastien de Villiers
15
SC
Team Greenville
2:29.05 3/16/24
2024 SAF National Junior Age Group Champs
78
Freddy Klein
18
NC
SwimMAC Carolina
2:29.11 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
79
Adriano Corrieri
16
FG
Plantation Swim Team
2:29.13 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
80
Jayden Repak
17
FL
The Berkeley Barracudas
2:29.19 2/8/24
Southern Zone South Sectional
81
John McNamara
17
FL
Bolles School Sharks
2:29.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
82
Tripp Cooler
15
NC
SwimMAC Carolina
2:29.28 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
83
Gavin Fu
15
SE
Excel Aquatics
2:29.63 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
84
Mitchell Chao
16
FL
Bolles School Sharks
2:29.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
85
Kolby Martin
15
GU
Aggie Swim Club
2:29.95 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
86
Nicholas Aldrich
16
FL
Laker Swim
2:29.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
87
Josiah Tan
16
FL
Blue Wave Swimming
2:30.09 2/8/24
Southern Zone South Sectional
88
Noah Roettger
17
SE
Tennessee Aquatics
2:30.40 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
89
Krish Jain
15
FL
Bolles School Sharks
2:30.42 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
90
Charlie Wang
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:30.55 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
91
Sebastian Guio
16
FL
Episcopal AmberJax
2:30.55 2/8/24
Southern Zone South Sectional
92
Charlie Russell
13
FL
Bolles School Sharks
2:30.55 2/8/24
Southern Zone South Sectional
93
Fausto Angelone Lopez
16
FL
Bolles School Sharks
2:30.58 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
94
Charlie Heisig
18
NC
SwimMAC Carolina
2:30.64 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
95
Trey Chesney
15
FG
Jupiter Dragons Swim Team
2:30.75 2/8/24
Southern Zone South Sectional
96
Luke Zardavets
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:30.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
97
Simeon Prosinski
16
FL
Loggerhead Aquatics
2:31.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
98
Ty Shapley
16
ST
Longhorn Aquatics
2:31.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
99
Maika Ognoskie
17
ST
Longhorn Aquatics
2:31.24 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
100
Luke Zardavets
14
FL
Planet Swim Aquatics
2:31.41 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
101
Joey Kerkman
16
NT
Texas Ford Aquatics
2:31.51 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
102
Kaleb James
16
NC
Marlins of Raleigh
2:31.61 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
103
Ian Supplee
17
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:31.68 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
104
Raul Antadillas
15
FG
YMCA of South Florida
2:31.72 2/8/24
Southern Zone South Sectional
105
Robert Alvarez
17
FG
Hurricane Aquatics
2:31.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
106
Peter Wendol
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:31.91 2/8/24
Southern Zone South Sectional
107
Beck Armstrong
16
NC
SwimMAC Carolina
2:31.92 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
108
Alessandro Pereira
17
FG
Azura Florida Aquatics
2:31.99 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
109
Hudson DeGroote
18
NC
Marlins of Raleigh
2:32.27 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
110
Kai Larkin
16
FL
South Lake Aquatic Club
2:32.39 11/12/23
2023 FL FAST High School Open #2
111
Cy Matteson
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:32.51 2/8/24
Southern Zone South Sectional
112
Erik Petruzzi
17
NC
Swim Gsa
2:32.66 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
113
Santi Alzate
15
NC
SwimMAC Carolina
2:32.72 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
114
Christian Guettler
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:32.72 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
115
Peter Wendol
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:32.75 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
116
Dean Bezanilla
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:32.75 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
117
Tres Izquierdo
17
FL
Sarasota Sharks
2:32.81 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
118
William Shoesmith
15
FL
Bolles School Sharks
2:32.87 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
119
Ethan Wang
15
NT
Metroplex Aquatics
2:32.87 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
120
Oliver Cannings
15
FG
Gulliver Swim Club
2:33.01 2/8/24
Southern Zone South Sectional
121
Eli Sweet
13
NC
SwimMAC Carolina
2:33.03 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
122
Jack Bolte
17
GA
Dynamo Swim Club
2:33.04 2/29/24
2024 GA DYNA LCM Time Trial
123
Connor Jones
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:33.08 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
124
Dean Hamid
14
NC
SwimMAC Carolina
2:33.08 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
125
Jacob Bougaieff
15
GU
Dads Club Swim Team
2:33.22 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
126
Scott Williams
13
NC
SwimMAC Carolina
2:33.27 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
127
Jack Gessner
17
NC
SwimMAC Carolina
2:33.28 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
128
Jason Li
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:33.39 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
129
Ian Platts-Mills
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:33.45 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
130
Reef McMeeking
13
FL
Hydro4 Swimming
2:33.58 2/8/24
Southern Zone South Sectional
131
Isaac Holtham
17
NC
Lifetime Swim Team North Carol
2:33.80 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
132
Jack Maddan
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:33.87 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
133
David Ritchey
17
NC
Carolina Aquatic Team
2:33.97 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
134
Edmond Reynolds
13
ST
Unattached
2:34.05 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
135
Adrian Villalobos
17
NC
Raleigh Swimming Association
2:34.08 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
136
Corbin Songer
17
SE
Ensworth Aquatics
2:34.19 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
137
Vincent Leek
17
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:34.26 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
138
Kai Larkin
17
FL
South Lake Aquatic Club
2:34.27 2/8/24
Southern Zone South Sectional
139
Daniel Snitkovsky
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:34.33 2/8/24
Southern Zone South Sectional
140
Neal Pang
16
GU
Aggie Swim Club
2:34.42 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
141
Dillon Brigman
15
FL
Bolles School Sharks
2:34.54 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
142
David Fuentes
15
WT
City Of Midland Swim Team
2:34.62 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
143
Abraham Burangulov
16
FL
Gator Swim Club
2:34.78 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
144
Nick Marrero
16
FL
Bolles School Sharks
2:34.89 2/8/24
Southern Zone South Sectional
145
Maddox Mules
18
FL
Indian River Aquatics
2:34.95 2/8/24
Southern Zone South Sectional
146
Nick Hardt
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:35.03 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
147
Mason Horner
17
GA
DeKalb Aquatics
2:35.16 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
148
Adam Polzien
16
NC
SwimMAC Carolina
2:35.36 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
149
Kaua Pimentel
16
FL
Laker Swim
2:35.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
150
Bennett Aldrich
14
FL
Laker Swim
2:35.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
151
Caleb Caponera
13
FG
Florida Atlantic Aquatics
2:35.54 2/8/24
Southern Zone South Sectional
152
Kai McMeeking
14
FL
Hydro4 Swimming
2:35.61 4/7/24
2024 AUS AUSTRALIAN AGE AND MC AGE CHAMPIONSHIPS
153
Jacob Wagner
15
FG
Lake Lytal Lightning
2:35.62 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
154
Adam Picco
17
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:35.64 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
155
Ian Frazer
17
NC
Marlins of Raleigh
2:35.66 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
156
Alex Block
17
FL
Montverde Aquatic Club
2:35.66 2/8/24
Southern Zone South Sectional
157
Sander Izzi
17
FL
Greater Tampa Swim Association
2:35.66 2/8/24
Southern Zone South Sectional
158
Elliott Angkriwan
15
FL
Bolles School Sharks
2:35.68 2/8/24
Southern Zone South Sectional
159
Jayden Chan
16
FL
Montverde Aquatic Club
2:35.71 2/8/24
Southern Zone South Sectional
160
Levi Skaistis
16
ST
Longhorn Aquatics
2:35.72 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
161
Maximilian Little
17
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:35.75 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
162
Charles Henage
17
NC
SwimMAC Carolina
2:35.85 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
163
Jerry Wang
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:35.86 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
164
Evan Nieders
16
SC
Carolina Aquatics Swim Club
2:35.91 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
165
Jacoby Corn
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:36.26 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
166
Austin O'Steen
16
SE
Opelika Swim Team
2:36.30 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
167
Nick Hardt
17
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:36.42 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
168
Coleman Brown
17
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:36.48 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
169
Sawyer Hackett
15
FL
Cocoa Beach Tsunami Swimmers
2:36.57 2/8/24
Southern Zone South Sectional
170
Michael Morris
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:36.57 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
171
Gabe Guglietta
16
FL
Indian River Aquatics
2:36.75 2/8/24
Southern Zone South Sectional
172
Ben Macgregor
18
FL
Radiant Aquatics
2:36.88 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
173
Carson Lu
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:36.95 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
174
Carson West
15
NC
SwimMAC Carolina
2:36.98 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
175
Samuel Cook
15
FL
Bolles School Sharks
2:37.06 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
176
Liam Roberts
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:37.13 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
177
Cristian Doan
16
FL
Tampa Y Swimming
2:37.14 2/8/24
Southern Zone South Sectional
178
Stefano Mazzi
15
FL
Treasure Coast Swimming
2:37.21 2/8/24
Southern Zone South Sectional
179
Gavin Rochelle
17
WT
City Of Midland Swim Team
2:37.23 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
180
Ethan Hodson
16
FL
Laker Swim
2:37.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
181
Abraham Penaloza
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:37.32 2/8/24
Southern Zone South Sectional
182
Jackson Partridge
16
NC
Raleigh Swimming Association
2:37.33 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
183
Trevor O'Sullivan
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:37.41 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
184
Seth Morgan
15
NC
Rocky Mount Family YMCA Racers
2:37.48 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
185
Carter Gray
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.49 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
186
Gabe Hardy
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:37.56 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
187
Nathan Wu
18
NT
Metroplex Aquatics
2:37.83 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
188
Oscar Buitrago
17
WT
City Of Midland Swim Team
2:37.88 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
189
Channing Mouton
18
ST
Longhorn Aquatics
2:37.91 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
190
Nash Fuller
18
FL
Treasure Coast Swimming
2:38.06 2/8/24
Southern Zone South Sectional
191
Joey Campagnola
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:38.19 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
192
Tudor Vlad
15
FL
Bolles School Sharks
2:38.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
193
Lucas Brown
16
FL
Rocket Swimming
2:38.43 2/8/24
Southern Zone South Sectional
194
Collin Williams
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:38.61 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
195
Daniel Orr
18
NT
Mansfield Aquatic Club
2:38.70 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
196
Henry Harlan
16
FL
Sarasota Sharks
2:38.70 2/8/24
Southern Zone South Sectional
197
JohnJohn Garza
15
WT
City Of Midland Swim Team
2:38.74 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
198
Andrew McCarthy
18
FL
Bolles School Sharks
2:38.83 2/8/24
Southern Zone South Sectional
199
Danny Garcia
16
FL
Patriot Aquatics
2:38.96 2/8/24
Southern Zone South Sectional
200
Bryce Labonte
16
FL
Fast Falcons
2:39.00 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
201
Daniel Snitkovsky
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:39.05 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
202
Eldad Zamir
17
FL
Bolles School Sharks
2:39.09 2/8/24
Southern Zone South Sectional
203
Alex Carroll
16
NC
Marlins of Raleigh
2:39.14 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
204
Ethan Chen
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:39.18 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
205
Camden Mask
17
SE
Opelika Swim Team
2:39.20 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
206
Frank Hassell
16
NC
Marlins of Raleigh
2:39.25 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
207
Nik Pillai
17
NC
SwimMAC Carolina
2:39.36 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
208
Luke Yaras
16
SE
Excel Aquatics
2:39.40 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
209
James Johnson
18
SE
Ensworth Aquatics
2:39.48 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
210
Adam Wang
15
FL
Bolles School Sharks
2:39.56 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
211
Asher Maurice
15
GA
Dynamo Swim Club
2:39.56 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
212
Asher Lin
16
GU
Power for Life
2:39.60 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
213
Michael Grenier
16
FG
Hurricane Aquatics
2:39.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
214
Mathew Timm
16
ST
Nitro Swim Team
2:39.83 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
215
Jake Thomas
15
SE
Tennessee Aquatics
2:39.85 2/11/24
NAC Long Course Invitation
216
Nikolas Petzold
14
GU
Magnolia Aquatic Club
2:39.94 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
217
Jack Mainville
17
FL
Planet Swim Aquatics
2:39.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
218
Nicolas Ilonta
13
FG
Swim Fort Lauderdale
2:40.02 2/8/24
Southern Zone South Sectional
219
Alex Diaz
13
FG
YMCA of South Florida
2:40.05 2/8/24
Southern Zone South Sectional
220
Tito Borromeo
17
FL
Academy Aquatic Club
2:40.12 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
221
Logan Flach
15
FL
Titusville Swim Team
2:40.13 2/8/24
Southern Zone South Sectional
222
Lloyd Gomez
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:40.14 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
223
Nicholas Chen
15
NT
Metroplex Aquatics
2:40.16 11/19/23
2023 LC Time Trial Nov Extrava
224
Nico Rabinowitz
16
FL
Laker Swim
2:40.17 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
225
Max Baumgartner
16
SE
Huntsville Swim Association
2:40.22 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
226
Adan Bocian
16
NC
SwimMAC Carolina
2:40.22 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
227
AJ Robinson
17
GU
Aggie Swim Club
2:40.34 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
228
Finn Zubero
14
FL
Episcopal AmberJax
2:40.38 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
229
Jack Haywood
18
NC
SwimMAC Carolina
2:40.41 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
230
Rowan Cox
16
ST
Longhorn Aquatics
2:40.42 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
231
Diego Villalonga
17
FG
YMCA of South Florida
2:40.44 2/8/24
Southern Zone South Sectional
232
Michael Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:40.56 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
233
Noah Walker
13
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:40.56 2/8/24
Southern Zone South Sectional
234
Daniel Krajewski
17
FL
Sarasota Sharks
2:40.59 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
235
Ricky Beebe
17
LA
Nu Wave Swim Club
2:40.59 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
236
Will Spendiff
16
FL
Loggerhead Aquatics
2:40.63 2/8/24
Southern Zone South Sectional
237
Crosby Fenniman
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:40.71 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
238
Parker Childs
14
ST
Texas Gold
2:40.75 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
239
Reid Thompson
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:40.82 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
240
Lucas Moise
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:40.87 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
241
Alexzander Morales
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:40.89 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
242
Karthik Peddu
17
ST
Nitro Swim Team
2:40.92 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
243
Zach Marshall
15
ST
Nitro Swim Team
2:40.95 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
244
Addison Lee
17
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:41.05 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
245
Freddy Rosenthal
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:41.21 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
246
Grant Martin
14
NC
SwimMAC Carolina
2:41.28 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
247
Aaron Schmid
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:41.36 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
248
Maks Charnou
16
FG
Azura Florida Aquatics
2:41.42 2/8/24
Southern Zone South Sectional
249
Nathan Tran
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:41.43 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
250
Eli Kuvin
14
FL
Bolles School Sharks
2:41.44 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
251
Shane Keough
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:41.52 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
252
Steven Eldridge
15
NC
SwimMAC Carolina
2:41.59 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
253
Tyler Barritt
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:41.63 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
254
Jacob Clark
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:41.66 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
255
Matthew Ritchie
15
FL
Bolles School Sharks
2:41.92 2/8/24
Southern Zone South Sectional
256
Ryan Chiu
15
NC
SwimMAC Carolina
2:41.94 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
257
Gavin Gumieny
17
FL
Titusville Swim Team
2:41.96 2/8/24
Southern Zone South Sectional
258
Stephen Kim
18
FG
South Florida Aquatic Club
2:42.03 2/8/24
Southern Zone South Sectional
259
Blair Wootson
15
FL
Sarasota Sharks
2:42.03 2/8/24
Southern Zone South Sectional
260
Phoenix Mielcarek
17
ST
Waterloo Swimming
2:42.04 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
261
Kenneth Anderson
16
NC
SwimMAC Carolina
2:42.13 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
262
Maxwell Rand
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:42.17 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
263
Joey Leto
17
GU
Houston Hydra
2:42.22 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
264
Cole Radnay
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:42.26 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
265
James Cotham
17
NC
Marlins of Raleigh
2:42.33 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
266
William Russell
17
SE
Birmingham Swim League
2:42.36 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
267
Carter Souliere
17
SE
Excel Aquatics
2:42.44 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
268
Simon Farias
14
ST
Nitro Swim Team
2:42.48 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
269
Logan Calhoun
16
GA
Dynamo Swim Club
2:42.50 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
270
David Russell
17
GU
Magnolia Aquatic Club
2:42.63 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
271
Broder Swenson
17
NC
Marlins of Raleigh
2:42.67 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
272
Liam Rossmann
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:42.69 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
273
Liam Lewis
16
ST
Waterloo Swimming
2:42.71 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
274
Rylan Reasoner
17
ST
Tiger Shark of Texas
2:42.73 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
275
Tyler Leal
18
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:42.91 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
276
Franky Ou
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:42.93 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
277
Jake Macdonald
16
FL
Blue Dolfins
2:42.94 2/8/24
Southern Zone South Sectional
278
Noah Ortiz
15
GU
Pearland Aquatics
2:42.94 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
279
Andrea Bonino
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:42.97 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
280
Jack Culberson
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:43.05 4/19/24
PACK April Long Course 2024
281
Charlie Burdulis
16
NC
SwimMAC Carolina
2:43.06 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
282
Leo Vanek
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:43.09 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
283
Bryce Douglas
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:43.29 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
284
Armando Estrella
17
ST
Longhorn Aquatics
2:43.35 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
285
Nicolas Aldana Huelga
17
LA
Nu Wave Swim Club
2:43.38 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
286
Chase Gray
13
NC
SwimMAC Carolina
2:43.51 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
287
AJ Alfeo
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:43.58 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
288
Marcos Cabrera
14
FL
Blue Marlins Aquatic Club
2:43.64 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
289
Joshua Gao
16
ST
Nitro Swim Team
2:43.65 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
290
Benjamin Lajoie
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:43.79 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
291
Juanfra Gudino
16
FG
Gulliver Swim Club
2:43.79 2/8/24
Southern Zone South Sectional
292
Marios Gerasimopoulos
15
SE
Excel Aquatics
2:43.84 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
293
Jason Wang
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.85 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
294
Nathan Zhang
13
NC
SwimMAC Carolina
2:43.86 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
295
Kerry Nguyen
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.90 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
296
Kyan Nguyen
13
ST
Nitro Swim Team
2:43.95 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
297
Christopher Jeong
15
FL
Gator Swim Club
2:43.96 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
298
Leo Zhong
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.98 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
299
Robert Albertini
16
FG
Plantation Swim Team
2:44.05 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
300
James Cochran
17
FL
Bolles School Sharks
2:44.20 2/8/24
Southern Zone South Sectional
301
Jack Dalrymple
16
SC
Columbia Swimming
2:44.29 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
302
Ben Rines
15
FL
Blue Dolfins
2:44.35 2/8/24
Southern Zone South Sectional
303
Bobur Jakhangirov
14
ST
Nitro Swim Team
2:44.35 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
304
Alexander White
16
SE
Excel Aquatics
2:44.43 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
305
Brady Pishko
14
FL
Blue Dolfins
2:44.55 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
306
Santiago Lara
17
FL
Fast Lane Aquatics
2:44.63 2/8/24
Southern Zone South Sectional
307
William Shoesmith
14
FL
Bolles School Sharks
2:44.77 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
308
Lucas Franchak
16
FG
Hurricane Aquatics
2:44.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
309
Elijah Hammons
14
NC
Marlins of Raleigh
2:44.94 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
310
Luke Philpot
17
GU
Swim Streamline at Northampton
2:44.95 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
311
Eli Waller
16
SE
Coast Aquatics
2:44.95 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
312
Caleb Ayres
17
FL
Bolles School Sharks
2:45.05 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
313
William Luo
16
GU
Aggie Swim Club
2:45.05 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
314
Matt Strada
17
NC
North Carolina Aquatic Club
2:45.14 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
315
Joel Nace
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:45.16 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
316
Nathan Kennedy
15
MS
Sunkist Swim Team
2:45.16 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
317
Urías Del Angel
14
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:45.21 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
318
Alex Gonzalez
15
FL
Fast Falcons
2:45.26 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
319
Justin Roh
17
SE
Huntsville Swim Association
2:45.30 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
320
Noah So
13
NT
Cor
2:45.33 12/9/23
2023 LC Time Trial Dec Extrava
321
Ethan Dibkey
17
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:45.35 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
322
Joshua Johnson
18
NC
O'Neal Aquatics
2:45.36 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
323
Logan Sazykin
13
GU
Team 300
2:45.47 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
324
Andrew Yang
13
GA
Dynamo Swim Club
2:45.55 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
325
Evan Gluck
16
NT
Cor
2:45.64 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
326
Christopher Rector
17
SE
Atomic City Aquatic Club
2:45.66 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
327
Sadler Stewart
17
NC
Sailfish Aquatics
2:45.78 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
328
Anthony Simmons
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:45.81 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
329
Nash Fuller
18
FL
Treasure Coast Swimming
2:45.87 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
330
Rajko Radakovic
14
FL
Pipeline Swimming
2:45.87 2/8/24
Southern Zone South Sectional
331
Jason Wu
15
NT
Metroplex Aquatics
2:45.89 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
332
Nicolas Sato
14
GA
Dynamo Swim Club
2:45.90 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
333
Maksim Smirnov
15
NT
Life Time Swim Dallas
2:45.93 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
334
Ethan Valerio
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:45.93 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
335
David Li
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:45.94 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
336
Seth Ayers
16
FL
SwimRise Aquatics
2:45.95 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
337
David Li
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:45.96 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
338
Javier Gutierrez Jaimes Jr.
16
ST
Longhorn Aquatics
2:45.97 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
339
Caden Wells
17
SE
McCallie / Gps Aquatics
2:45.99 2/11/24
NAC Long Course Invitation
340
Matthew DeMoss
15
NC
Marlins of Raleigh
2:46.04 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
341
Paul Chu
15
NT
City of Plano Swimmers
2:46.06 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
342
Oli Ward
15
ST
Austin Swim Club
2:46.07 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
343
Santiago Salazar
17
GU
Power for Life
2:46.11 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
344
Alonso Rojas
14
FG
Azura Florida Aquatics
2:46.16 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
345
Kevin Liu
17
FL
Bolles School Sharks
2:46.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
346
Arthur Romero Rabello
15
FL
Montverde Aquatic Club
2:46.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
347
Vane Stedman
16
GA
Dynamo Swim Club
2:46.33 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
348
Riley Opalka
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:46.34 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
349
Logan Chan
16
FL
Bolles School Sharks
2:46.48 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
350
Joseph Quave
14
GU
Aggie Swim Club
2:46.55 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
351
Luke Tjiong
15
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:46.59 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
352
Finn Kiper
16
SE
Excel Aquatics
2:46.70 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
353
Cannon Martenson
16
GA
Dynamo Swim Club
2:46.73 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
354
Kaden Townsend
16
FL
Bolles School Sharks
2:46.89 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
355
Landon Garcia
15
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:46.98 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
356
Luke LaBrose
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:47.06 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
357
Troy Reed
16
ST
Texas Gold
2:47.10 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
358
Max Inlow
18
GA
Gwinnett Aquatics
2:47.11 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
359
Carson Smith
18
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:47.12 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
360
Gabriel Salles
14
GU
Texas Elite Swim Team
2:47.22 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
361
Anthony Murashkin
16
FL
Tampa Y Swimming
2:47.34 2/8/24
Southern Zone South Sectional
362
Sean Groeber
15
SC
City of Charleston Southern Ma
2:47.45 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
363
Levi Grim
15
NC
SwimMAC Carolina
2:47.53 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
364
Matthew Wang
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:47.60 4/19/24
PACK April Long Course 2024
365
James Bravo
16
GU
Pearland Aquatics
2:47.60 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
366
Parker Sloan
14
NT
Cor
2:47.61 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
367
Jordan Matz
16
NC
Marlins of Raleigh
2:47.66 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
368
Bayley Johnson
15
SC
Fins Swim Team
2:47.66 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
369
Jameson Coles
15
ST
Nitro Swim Team
2:47.74 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
370
Frej Andersson Oberg
17
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:47.75 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
371
Christian Grden
17
FL
Bolles School Sharks
2:47.78 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
372
Kaleb Fielder
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:47.89 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
373
Joshua Barreto
16
FG
Olympus Swimming Club
2:47.93 2/8/24
Southern Zone South Sectional
374
George Patrocinio
15
FL
Tampa Y Swimming
2:47.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
375
Reid Cooler
13
NC
SwimMAC Carolina
2:47.98 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
376
Oliver Won
13
GA
Dynamo Swim Club
2:48.00 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
377
Ken Ning
17
SE
Wake Aquatics
2:48.01 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
378
Dylan Stewart
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:48.05 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
379
Richard Tang
17
NC
SwimMAC Carolina
2:48.10 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
380
Harris Abernathy
16
NC
Enfinity Aquatic Club
2:48.12 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
381
Arshia Taheri
16
FL
Tampa Y Swimming
2:48.15 2/8/24
Southern Zone South Sectional
382
Hunter Oglesbee
14
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:48.20 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
383
Lysander Mihaly
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:48.25 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
384
Chase Gluck
16
NT
Cor
2:48.30 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
385
Graham Evans
18
FL
SwimRise Aquatics
2:48.43 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
386
Juan Vallmitjana
15
FG
South Florida Aquatic Club
2:48.45 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
387
Noah Rogers
15
FL
Bolles School Sharks
2:48.47 2/8/24
Southern Zone South Sectional
388
Henry Scott
15
NT
Cor
2:48.54 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
389
Chris de Vries
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:48.58 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
390
Yassine Hussein
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:48.76 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
391
Mccauley Sural
13
NC
Marlins of Raleigh
2:48.76 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
392
Simon Gong
17
FL
Blue Dolfins
2:48.77 2/8/24
Southern Zone South Sectional
393
Logan Kwok
13
GU
Aggie Swim Club
2:48.77 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
394
Matt Leitheiser
17
FL
Planet Swim Aquatics
2:48.78 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
395
Austin Cooper
14
NC
SwimMAC Carolina
2:48.78 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
396
Richard Wang
15
NT
Metroplex Aquatics
2:48.79 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
397
Ben Zhang
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:48.81 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
398
Declan Komelasky
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:48.81 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
399
Nick Fabian
17
FL
T2 Aquatics
2:48.83 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
400
Noah Mejias
13
FG
South Florida Aquatic Club
2:48.83 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
401
Ethan Jiang
14
GU
Aggie Swim Club
2:48.86 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
402
Cruz Hickmon
15
FL
T2 Aquatics
2:48.88 2/8/24
Southern Zone South Sectional
403
Varekai Owens
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:48.92 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
404
Jason Tao
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:48.97 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
405
Eric Xu
14
GA
Dynamo Swim Club
2:49.00 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
406
Reece Rodriguez
16
GU
Life Time Houston Swim Team
2:49.02 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
407
Jaxon Griffin
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:49.08 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
408
Evan Xu
14
SE
Excel Aquatics
2:49.09 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
409
Alex Chung
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:49.18 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
410
Dylan Bezdek
15
GU
Pearland Aquatics
2:49.20 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
411
Lucas Rosello
14
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:49.21 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
412
Eli Beckner
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:49.22 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
413
Grayson Bennett
14
FL
The Berkeley Barracudas
2:49.24 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
414
Max Laine
15
ST
Waterloo Swimming
2:49.26 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
415
logan Martin
17
FL
Fast Falcons
2:49.33 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
416
Tommy Marstin
17
GA
Columbus Aquatic Club
2:49.33 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
417
Ethan Licata
17
NC
SwimMAC Carolina
2:49.35 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
418
Colton Allen
16
NC
Marlins of Raleigh
2:49.49 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
419
Wade Tolbert
17
GA
Dynamo Swim Club
2:49.81 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
420
Jeffrey Wolfe
18
FL
Fast Falcons
2:49.84 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
421
Daniel Bomba
16
ST
Longhorn Aquatics
2:49.87 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
422
Ryder Racinelli
16
GA
Savannah Swim Team
2:49.90 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
423
Noah Bose
16
ST
Nitro Swim Team
2:49.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
424
Noah Adams
17
FL
Montverde Aquatic Club
2:49.94 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
425
Taylor McCorkle
13
FG
North Palm Beach Swim Club
2:49.95 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
426
Devon Arnone
17
NC
SwimMAC Carolina
2:50.01 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
427
Lucas Wong
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:50.03 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
428
Aaron Choi
15
NC
Marlins of Raleigh
2:50.16 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
429
Isaiah Cowles
13
NC
SwimMAC Carolina
2:50.16 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
430
Seth Hyde
16
FL
Fast Falcons
2:50.20 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
431
Sidney Raditic Mehalso
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:50.22 2/8/24
Southern Zone South Sectional
432
Andrew Dawson
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:50.26 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
433
Vijay Chopra
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:50.32 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
434
Wilson Marcum
15
FL
Academy Aquatic Club
2:50.34 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
435
Jorge Aguila
14
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:50.35 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
436
Adam Spillman
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:50.36 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
437
Manny Gonzalez
14
FG
Martin County Swimming
2:50.48 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
438
Luca Lyn
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:50.55 1/19/24
Piranhas January Invite
439
Seth Phillips
18
GU
Eagle Swimming Association
2:50.62 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
440
Michael Wang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:50.73 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
441
George Kaltsounis
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:50.77 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
442
Bryce Debowsky
15
GA
Dynamo Swim Club
2:50.79 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
443
Chip Andrews
16
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:50.84 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
444
Ryan DuBrul
13
GU
Life Time Houston Swim Team
2:50.88 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
445
Kevin Saenz
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:50.93 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
446
Jacob Wajnberg
15
GA
Dynamo Swim Club
2:51.01 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
447
Kenny Zhou
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:51.03 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
448
Theo Rogers
18
NT
City of Plano Swimmers
2:51.10 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
449
Andrew Stern
14
SE
Opelika Swim Team
2:51.11 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
450
Eddie Feng
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:51.13 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
451
Harrison Lee
16
GA
Dynamo Swim Club
2:51.15 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
452
Frederic Burks
12
SE
Excel Aquatics
2:51.22 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
453
Cage Bready
15
SE
Opelika Swim Team
2:51.23 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
454
Anthony Zeiger
15
NC
New Wave Swim Team
2:51.23 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
455
Peter Kim
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:51.24 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
456
Yohan Rhee
16
NT
Iron Horse Aquatics
2:51.27 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
457
Colton Roberts
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:51.28 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
458
Pierce Chapman
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:51.29 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
459
Avery Bumbach
18
FL
Fast Falcons
2:51.37 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
460
Stephen Liu
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:51.40 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
461
Caleb Blair
14
SE
Excel Aquatics
2:51.51 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
462
Daryl Guzman
16
ST
Nitro Swim Team
2:51.53 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
463
Jeffrey Zhou
17
GA
Dynamo Swim Club
2:51.54 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
464
Ethan Persten
15
FG
TS Aquatics
2:51.57 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
465
Garrett Peters
16
GA
Dynamo Swim Club
2:51.57 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
466
Alex Aplin
15
SE
Ensworth Aquatics
2:51.66 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
467
Kenny Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:51.77 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
468
Charlie Wu
18
FL
T2 Aquatics
2:51.81 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
469
Javier Brenes-Quesada
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:51.90 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
470
Juan Steed
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:51.91 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
471
Brandon Gear
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:51.92 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
472
Theo Ho
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:51.95 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
473
Brett Weaver
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:51.95 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
474
Zachary Taylor
15
SE
Excel Aquatics
2:51.97 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
475
Sebastian Lopez
16
FL
Bolles School Sharks
2:52.02 2/8/24
Southern Zone South Sectional
476
Johnson Xiao
15
GA
Dynamo Swim Club
2:52.05 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
477
Ryan Lee
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:52.11 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
478
Jack Smith
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:52.13 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
479
Ibrahim Elmashad
15
NC
SwimMAC Carolina
2:52.14 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
480
Jacob Miller
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:52.18 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
481
Jules Morris
13
ST
Austin Swim Club
2:52.18 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
482
Luke Salser
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:52.19 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
483
Aiden Tillis
17
SE
Wake Aquatics
2:52.22 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
484
Landon Clark
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:52.23 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
485
Zander Mauldin
13
FL
Gator Swim Club
2:52.24 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
486
Luke Smeltzer
15
GU
Eagle Swimming Association
2:52.31 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
487
Ismail Elamrani
14
FL
South Lake Aquatic Club
2:52.36 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
488
Lucas Hassell
15
ST
Nitro Swim Team
2:52.37 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
489
Luke Bruno
16
GU
Power for Life
2:52.40 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
490
Zach Poskon
16
FL
Pine Island Aquatics
2:52.44 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
491
Justin Chacon
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:52.45 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
492
Boon Khunduang
15
FL
Pipeline Swimming
2:52.49 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
493
Riley Pewitt
16
NT
Cor
2:52.51 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
494
Hayden Mok
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:52.60 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
495
Riley Potter
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:52.65 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
496
Teddy Peterson
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:52.71 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
497
Sahaj Patadia
18
GA
Dynamo Swim Club
2:52.84 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
498
Daniel Saenz
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:52.85 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
499
Andy Commins
18
NC
North Carolina Aquatic Club
2:52.87 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
500
Andrew Caruso
17
FL
Gator Swim Club
2:52.94 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
501
Liam Walsh
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:53.02 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
502
LEON JOOS
12
FL
Bolles School Sharks
2:53.05 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
503
Ethan Finklea
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:53.12 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
504
Vaughn Muir
15
NC
Enfinity Aquatic Club
2:53.15 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
505
Jack VanDagna
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:53.15 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
506
Kyle Lee
15
ST
Whitecaps of Westlake
2:53.17 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
507
Tyler Stargardt
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:53.19 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
508
Dylan Phan
12
ST
Longhorn Aquatics
2:53.39 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
509
Sam Schultz
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:53.43 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
510
Isaac Rick
14
FL
Gator Swim Club
2:53.45 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
511
Noah Boehlke
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:53.59 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
512
Jack Boysen
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:53.67 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
513
Christopher Chu
16
FL
Gator Swim Club
2:53.76 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
514
Luigi Villani
14
FG
Eagle Aquatics
2:53.77 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
515
Evan King
17
SE
Atomic City Aquatic Club
2:53.91 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
516
Cristian Suescun
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:53.92 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
517
Nicolai Ross
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:53.96 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
518
Axel Torres-Torres
16
FG
Gulliver Swim Club
2:54.02 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
519
Luke Keller
18
SE
Nashville Aquatic Club
2:54.03 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
520
Jackson Irwin
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:54.05 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
521
Eli Hong
14
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:54.13 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
522
Thomas Perez
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:54.14 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
523
Koki Yamamoto
14
GU
Dads Club Swim Team
2:54.19 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
524
Conner Broderick
16
NT
Metroplex Aquatics
2:54.23 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
525
Nickolay Samoylov
15
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:54.23 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
526
Parrie Charoenrattanaruk
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:54.24 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
527
Samuel Carlson
13
NC
SwimMAC Carolina
2:54.26 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
528
David Beaird
13
NT
Texas Ford Aquatics
2:54.31 4/13/24
TFA April Open 2024
529
Elliot Emch
15
SE
Ensworth Aquatics
2:54.32 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
530
Matias Mandolesi
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:54.34 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
531
Aaron Willis
16
SC
Gamecock Aquatics
2:54.36 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
532
Alexander Thomas
13
GU
Dads Club Swim Team
2:54.44 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
533
Aidan Pak
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:54.48 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
534
Zach Hardeman
17
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:54.50 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
535
Rodrigo Sanchez-Garcia
17
GU
Magnolia Aquatic Club
2:54.53 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
536
Corin Patel
18
GU
Tomball Area Swim Club
2:54.60 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
537
Thomas Perez
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:54.64 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
538
Ethan Hogge
15
FL
Gator Swim Club
2:54.71 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
539
Grant Owens
13
NT
Texas Ford Aquatics
2:54.75 4/13/24
TFA April Open 2024
540
Youssef Abou El Azm
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:54.79 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
541
Mason Jimenez
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:54.82 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
542
Leo Rojas
17
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:54.85 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
543
Emmanuel Monjaras
15
GU
Houston Hydra
2:54.87 4/19/24
PACK April Long Course 2024
544
Asher Chang
14
ST
Nitro Swim Team
2:54.89 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
545
Gage Moore
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:54.90 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
546
Jason Payne
14
GU
Swim Streamline at Northampton
2:54.94 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
547
John Doneker
16
GU
Htx Swims
2:55.08 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
548
Anatoli Monsalve
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:55.14 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
549
Stephan Sol
15
GA
Dynamo Swim Club
2:55.14 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
550
Alex Lou
16
GA
Dynamo Swim Club
2:55.14 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
551
Sean Zhou
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:55.15 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
552
Tanner McKay
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:55.16 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
553
Jacob Su
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:55.17 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
554
Ian Reynolds
12
ST
Unattached
2:55.26 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
555
Michael Navarro-Lenza
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:55.32 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
556
Josh Decena
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:55.35 4/19/24
PACK April Long Course 2024
557
Andrew Nguyen
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:55.37 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
558
Ethan Watson
16
FL
Planet Swim Aquatics
2:55.41 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
559
Travis Lewis
15
SE
City of Mobile Swim Associatio
2:55.50 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
560
Aaron Koutereba
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:55.51 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
561
Dylan Hoyt
14
GU
Escalate Aquatic Team
2:55.54 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
562
Greyson Bell
16
GU
South Shore Sails
2:55.55 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
563
Max Linenberg
14
GA
Dynamo Swim Club
2:55.58 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
564
Ryan Harries
14
FG
South Florida Aquatic Club
2:55.59 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
565
Eric Wei
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:55.68 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
566
John Shoffner
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:55.72 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
567
David Platte
16
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:55.73 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
568
Tanner Antley
15
GU
Sharks Swim Club
2:55.82 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
569
Luca Pichardo
13
FG
Heritage Aquatic Team
2:55.99 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
570
Luke Kim
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:56.04 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
571
Max Wolk
13
NC
North Carolina Aquatic Club
2:56.13 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
572
Joe Klepar
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:56.25 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
573
William Benedict
16
SE
Tennessee Aquatics
2:56.27 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
574
Ruchir Nithin
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:56.30 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
575
Gabriel Miranda
15
GU
Houston Hydra
2:56.34 4/19/24
PACK April Long Course 2024
576
Kevin Luo
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:56.48 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
577
Jack Peden
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:56.50 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
578
Kayden Sloatman
12
FL
Planet Swim Aquatics
2:56.51 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
579
Dylan Xiao
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:56.54 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
580
Jake Walker
15
NC
Marlins of Raleigh
2:56.67 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
581
Carter Medlin
14
NC
SwimMAC Carolina
2:56.78 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
582
Harry Davis
16
GU
Magnolia Aquatic Club
2:56.80 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
583
Christian Dinh
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:56.87 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
584
Ben Chernev
17
SC
Gamecock Aquatics
2:56.96 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
585
Lucas Rodriguez
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:57.00 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
586
Trustin Bonow
14
NT
Metroplex Aquatics
2:57.03 11/19/23
2023 LC Time Trial Nov Extrava
587
Hannes Petzold
12
GU
Magnolia Aquatic Club
2:57.05 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
588
Fabian Encarnacion
14
GU
South Shore Sails
2:57.08 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
589
Odin Magee
13
ST
Nitro Swim Team
2:57.19 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
590
Ben Fanjul
15
FG
Hurricane Aquatics
2:57.22 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
591
Nate Flanders
13
GA
Cumming Waves
2:57.22 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
592
Andres Arevalo Pernia
16
FG
Speed World Swimming
2:57.34 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
593
Lucas Wong
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:57.40 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
594
Ryan Call
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:57.59 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
595
Kevin King
18
NC
Sailfish Aquatics
2:57.70 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
596
Ryan Seifert
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:57.75 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
597
JayZhang Zhang
12
NC
North Carolina Aquatic Club
2:57.91 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
598
Stuart Morgan
14
SE
Huntsville Swim Association
2:57.93 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
599
Daniel Supelano
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:57.94 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
600
Fred Caskey
18
NC
Sailfish Aquatics
2:57.98 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
601
Caden Johnson
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:58.12 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
602
Cade Doherty
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:58.17 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
603
Caden Fluck
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:58.36 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
604
Austin Pan
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:58.37 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
605
Ian Given
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:58.40 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
606
Jonathan Nguyen
14
NT
Mansfield Aquatic Club
2:58.42 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
607
Brad Zhang
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:58.43 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
608
Ian Swanson
15
GA
Dynamo Swim Club
2:58.44 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
609
Levi Woon
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:58.45 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
610
Jayden Gan
13
GA
Dynamo Swim Club
2:58.55 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
611
Bryant Butts
14
SE
Ensworth Aquatics
2:58.60 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
612
Andrew Nguyen
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:58.65 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
613
Jaxon Tschikof
18
SC
Gamecock Aquatics
2:58.68 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
614
Brendan Kun
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:58.71 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
615
Crichton Vandertie
13
GU
South Shore Sails
2:58.76 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
616
Jason Chai
14
GA
Dynamo Swim Club
2:58.79 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
617
Albert Chen
11
GU
Houston Bridge Bats
2:58.82 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
618
Gabriel Gortarez
13
SE
Excel Aquatics
2:58.86 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
619
Ryan Nettles
13
SE
Tennessee Aquatics
2:58.92 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
620
Leo Georgiev
13
FG
TS Aquatics
2:58.95 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
621
Zachary Brewer
15
GU
South Texas Aquatics
2:59.14 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
622
Brady D'Spain
15
NT
Metroplex Aquatics
2:59.15 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
623
Christopher Kern
13
SE
Mountain Valley Aquatics
2:59.15 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
624
Streets Moore
13
GU
Sharks Swim Club
2:59.17 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
625
Victor Sazykin
13
GU
Team 300
2:59.20 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
626
Ronald Sturgis
15
SE
Panama City Swim Team
2:59.26 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
627
Pearce Miller
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:59.27 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
628
Rohan Dev
15
GU
Tomball Area Swim Club
2:59.28 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
629
Jonathan Ruiz
13
FL
Gulf Coast Swim Team
2:59.39 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
630
Zach Poulin
15
NT
Tyler Rose Aquatic Club
2:59.47 4/12/24
Best of Both Worlds
631
Jonas Fleischer
16
GA
Dynamo Swim Club
2:59.49 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
632
Dominic Yip
13
GU
Htx Swims
2:59.49 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
633
Michael Choi
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:59.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
634
Ethan Han
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:59.60 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
635
TIMOTHY Jo
17
NT
Iron Horse Aquatics
2:59.67 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
636
Bennedict Nguyen
14
NT
Arlington ISD Aquatic Club
2:59.68 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
637
Augustus Friedel
15
NT
Cor
2:59.75 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
638
Mateo Arias
14
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:59.82 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
639
Daniel Dickamore
16
GU
Sharks Swim Club
2:59.92 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
640
Philip Mu
17
ST
San Antonio Wave
2:59.98 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
641
Leo Daussat
14
GA
Dynamo Swim Club
2:59.99 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
642
Adrian Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:00.00 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
643
Jonathan Lozano
16
FG
Plantation Swim Team
3:00.02 1/19/24
Piranhas January Invite
644
Kyle Nguyen
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:00.04 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
645
Eric Robertson
16
NC
Mecklenburg Swim Association
3:00.07 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
646
Troy Sopa
14
GA
Dynamo Swim Club
3:00.07 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
647
Krish Advani
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:00.08 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
648
Pedro Calado
14
FL
Planet Swim Aquatics
3:00.13 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
649
Arturo Diaz
15
ST
Texas Gold
3:00.27 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
650
Cameron Stearns
16
GA
Dynamo Swim Club
3:00.35 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
651
Kai Liu
14
ST
Waterloo Swimming
3:00.44 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
652
Landon Dehn
17
NT
Cor
3:00.48 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
653
Vincent Elliott
13
FG
Wellington Swim Team (Fg)
3:00.50 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
654
Gidean Karp
17
GU
The Woodlands Swim Team
3:00.57 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
655
Adam Yacoub
15
ST
Nitro Swim Team
3:00.65 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
656
Jack White
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:00.69 4/19/24
PACK April Long Course 2024
657
Esteban Espinosa-Agrait
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:00.71 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
658
Sabian Branch
18
FL
Fast Falcons
3:00.77 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
659
Haoyang Zhang
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:00.85 4/19/24
PACK April Long Course 2024
660
Kamran Varghese
13
FG
Coral Springs Swim Club
3:00.93 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
661
Owen Anderson
13
FL
Nocatee Bluetide Swim Team
3:01.03 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
662
Jakob Everett
14
NT
Lakeside Aquatic Club
3:01.04 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
663
Julian Rusk
15
ST
Waterloo Swimming
3:01.08 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
664
Matthew Van Dusen
15
NT
Iron Horse Aquatics
3:01.12 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
665
Isaiah Lewis
16
GA
Dynamo Swim Club
3:01.13 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
666
Dmitrijs Sterbs
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:01.14 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
667
Micah Haines
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:01.19 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
668
Ant Whitney
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:01.28 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
669
Abdullah Borji
16
GU
Sharks Swim Club
3:01.29 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
670
Seif Elshamy
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:01.30 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
671
Bret Hays
14
GU
Blue Tide Aquatics
3:01.43 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
672
Ryan Miller
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
3:01.46 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
673
Andrew Lyell
13
GU
Houston Hydra
3:01.58 4/19/24
PACK April Long Course 2024
674
Riley Davis
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
3:01.68 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
675
Ike Heavrin
15
GU
Eagle Swimming Association
3:01.79 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
676
Hudson Van Sickle
14
NT
Texas Ford Aquatics
3:01.90 4/13/24
TFA April Open 2024
677
Keegan Thompson
12
NT
Lakeside Aquatic Club
3:01.94 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
678
Owen Toole
15
GU
Blue Tide Aquatics
3:02.09 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
679
Gavin Maish
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:02.10 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
680
Joe Williams
13
GU
Blue Tide Aquatics
3:02.16 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
681
Sam Wolf
15
FL
YMCA of Florida's First Coast
3:02.21 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
682
Wilson Le
13
NT
Arlington ISD Aquatic Club
3:02.28 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
683
Javier Ortez
12
GU
Houston Hydra
3:02.28 4/19/24
PACK April Long Course 2024
684
Vincent Tappin
16
FG
Gulliver Swim Club
3:02.31 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
685
Aiden Kim
13
SE
Opelika Swim Team
3:02.36 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
686
Alex Ragan
15
NC
Sailfish Aquatics
3:02.40 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
687
Josh Naumann
15
ST
Tiger Shark of Texas
3:02.41 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
688
Zhongren Chen
13
NT
Metroplex Aquatics
3:02.49 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
689
Oliver Parkinson
14
SE
Madison Swimming Association
3:02.50 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
690
Arthur Newton
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:02.54 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
691
Jack Reburn
13
FL
South Lake Aquatic Club
3:02.57 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
692
Brandon Segura
14
FG
Hialeah Swim Club
3:02.69 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
693
Logan Hayles
13
SE
Huntsville Swim Association
3:02.70 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
694
Sam Page
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
3:02.75 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
695
Luca Maya
14
ST
Nitro Swim Team
3:02.79 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
696
Santiago Batista
13
ST
Nitro Swim Team
3:02.83 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
697
Jake Osucha
16
SE
Crimson Tide Aquatics
3:02.87 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
698
DJ Branon
14
FL
Bolles School Sharks
3:02.89 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
699
Michael Crane
16
SE
Panama City Swim Team
3:02.92 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
700
Santiago Pletcher-Rodriguez
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:02.96 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
701
Oliver Jones
11
ST
Longhorn Aquatics
3:02.98 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
702
Oliver Ferris
15
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
3:03.00 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
703
Alexander Kovalev
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
3:03.03 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
704
Cheyne Lee
17
FL
Tampa Y Swimming
3:03.10 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
705
Isaac Mayer
14
GU
Htx Swims
3:03.12 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
706
Kai Su
12
NC
North Carolina Aquatic Club
3:03.28 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
707
Aditya Bolledula
15
NT
Texas Ford Aquatics
3:03.31 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
708
Sonny Shannon
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:03.36 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
709
Tyler Bartels
15
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
3:03.38 4/12/24
Best of Both Worlds
710
Grayson Peacock
14
SE
Tnt Swimming
3:03.50 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
711
Luc Smith
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:03.51 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
712
Tarabay Tarabay
15
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:03.53 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
713
Daniel Armada
17
GU
Swim Streamline at Northampton
3:03.57 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
714
Jd Galvan
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:03.57 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
715
Igusti Krishna
13
SE
Streamline & Sprint Human Per
3:03.59 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
716
Tristen Hepburn
16
SE
McCallie / Gps Aquatics
3:03.64 2/11/24
NAC Long Course Invitation
717
Tyler Ferraco
13
GU
Sharks Swim Club
3:03.80 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
718
Benjamin Miner
14
NC
Marlins of Raleigh
3:03.87 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
719
Nathan Edwards
16
FL
T2 Aquatics
3:03.95 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
720
Uriah Campbell
17
FG
TS Aquatics
3:03.96 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
721
Alexander Gilson
15
GU
Power for Life
3:04.07 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
722
Brandon Austin
15
GU
Lighthouse Aquatics
3:04.10 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
723
Blake Denton
15
NC
Rocky Mount Family YMCA Racers
3:04.18 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
724
Kevin Pinto
15
GU
Houston Hydra
3:04.25 4/19/24
PACK April Long Course 2024
725
Jack Rublewski
16
NC
Mecklenburg Swim Association
3:04.30 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
726
Niko Ramirez
13
FG
Speed World Swimming
3:04.30 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
727
Jack Clark
16
NT
Tyler Rose Aquatic Club
3:04.31 4/12/24
Best of Both Worlds
728
Jovan Stojkovski
14
GU
Sharks Swim Club
3:04.32 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
729
Allen Gu
14
GU
Pearland Aquatics
3:04.36 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
730
Luke Cole
14
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
3:04.37 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
731
Tyler Quadrini
14
SE
Huntsville Swim Association
3:04.38 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
732
Kingsley Chen
13
NC
North Carolina Aquatic Club
3:04.44 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
733
Thomas Sassen
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:04.45 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
734
Eric Li
12
ST
Nitro Swim Team
3:04.52 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
735
Parker Dawson
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:04.53 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
736
Grayson Ruppert
15
GU
Power for Life
3:04.62 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
737
Clayton Sursa
17
ST
Tiger Shark of Texas
3:04.64 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
738
Daniel Xu
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:04.64 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
739
Karl Nolte
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:04.65 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
740
Maddox Johnson
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:04.74 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
741
Hunter Haberman
15
GU
Swim Streamline at Northampton
3:04.81 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
742
Aiden Williams
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:04.86 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
743
Carl Marti
13
ST
Longhorn Aquatics
3:04.90 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
744
Jacob Guerrero
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:04.98 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
745
Tennysen Webb
13
SE
Ensworth Aquatics
3:05.09 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
746
Reagan Hankwitz
16
SC
Gamecock Aquatics
3:05.10 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
747
Kamil Bautista Tueme
15
ST
South Texas Swimming Associat
3:05.15 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
748
Jedi Hung
14
GA
Dynamo Swim Club
3:05.20 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
749
Liam Fuhrman
14
SE
Coast Aquatics
3:05.21 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
750
Saeed Azuara
15
GU
Power for Life
3:05.22 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
751
Peter Theodoseau
14
FL
Greater Orlando Aquatics Team
3:05.22 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
752
Joshua Best
13
SE
Memphis Tiger Swimming
3:05.25 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
753
Bradley Hirsch
13
NT
Life Time Swim Dallas
3:05.42 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
754
Richard Li
13
GA
Dynamo Swim Club
3:05.44 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
755
Layton Jennings
14
FL
Academy Aquatic Club
3:05.50 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
756
Aiden Sabocik
15
FG
Lake Lytal Lightning
3:05.52 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
757
Pearson Brewer
17
NC
Mecklenburg Swim Association
3:05.54 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
758
Logan Kennedy
14
NT
Lakeside Aquatic Club
3:05.71 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
759
Theodore Lau
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:05.73 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
760
Leonardo Patino Hurtado
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:05.79 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
761
Reid Miriovsky
13
SE
Huntsville Swim Association
3:05.99 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
762
Luke Engwall
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:06.06 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
763
Gus Hamilton
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
3:06.07 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
764
Eric Hanel
16
FL
Planet Swim Aquatics
3:06.07 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
765
Colton Li
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:06.14 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
766
Kevin Mulligan
13
ST
Nitro Swim Team
3:06.32 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
767
Josiah Forgie
15
NC
Goldsboro YMCA Sharks
3:06.35 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
768
Timothy Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:06.35 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
769
Alejandro Torres
12
FG
Hialeah Swim Club
3:06.36 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
770
Noah Ditmer
15
GA
Summit Family YMCA Titans
3:06.42 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
771
Daniel Roberts
13
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:06.45 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
772
Ronin Van Skam
14
NT
Lakeside Aquatic Club
3:06.50 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
773
Keegan Kelley
15
NC
Mecklenburg Swim Association
3:06.65 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
774
Daniel Bovea garzon
16
FG
Wellington Swim Team (Fg)
3:06.69 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
775
Nithin Dev
12
GU
Tomball Area Swim Club
3:06.71 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
776
Nick Todorov
14
GA
Dynamo Swim Club
3:06.74 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
777
Graham Brewer
13
GA
Dynamo Swim Club
3:06.81 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
778
Tomas Franchak
14
FG
Hurricane Aquatics
3:06.83 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
779
Charlie Waller
14
SE
Excel Aquatics
3:06.97 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
780
Charles Yuan
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:06.99 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
781
Sean Goodman
16
ST
Nitro Swim Team
3:07.01 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
782
Michael Tobin
15
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
3:07.13 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
783
Sergio Tan
14
GA
Dynamo Swim Club
3:07.17 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
784
Erin Trichkovikj
12
GU
Power for Life
3:07.17 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
785
Haden Smith
16
FL
Tampa Bay Aquatic Club
3:07.18 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
786
Carlos Crane
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:07.25 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
787
Aaron Locker
13
NT
Lakeside Aquatic Club
3:07.27 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
788
Chayce Lee
14
ST
Nitro Swim Team
3:07.44 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
789
Boyer Cheadle
15
GU
Power for Life
3:07.46 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
790
Parker Mayers
15
GU
Houston Hydra
3:07.56 4/19/24
PACK April Long Course 2024
791
Jason Choi
14
GA
Dynamo Swim Club
3:07.63 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
792
Reese Dodd
13
ST
Texas Gold
3:07.66 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
793
Jackson Winston
17
SC
Gamecock Aquatics
3:07.67 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
794
Alexey Yakunin
12
SE
Tennessee Aquatics
3:07.79 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
795
Nate Woolwine
16
NC
Sailfish Aquatics
3:07.86 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
796
Kyle Fionte
15
GA
Dynamo Swim Club
3:07.87 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
797
Rishi Bokkisam
16
FL
Greater Orlando Aquatics Team
3:07.98 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
798
Parth Dadhe
15
NT
Prosper Aquatic Club
3:07.98 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
799
Tyler Thurman
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:07.99 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
800
Austin Ji
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:08.20 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
801
Cade Lowe
13
NC
Marlins of Raleigh
3:08.22 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
802
Jonathan Giddens
15
GA
Dynamo Swim Club
3:08.24 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
803
Noah Acosta
13
NT
Mansfield Aquatic Club
3:08.24 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
804
Campbell Johnson
13
SE
Excel Aquatics
3:08.28 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
805
Gal Hernik-Bar
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:08.28 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
806
Walter Bahr
14
GU
Texas Elite Swim Team
3:08.29 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
807
Joao Pacheco
13
GU
Tomball Area Swim Club
3:08.33 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
808
Finn Hehenberger
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
3:08.41 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
809
Joshua Jones
16
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:08.46 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
810
Aiden Chang
16
FL
Fast Falcons
3:08.49 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
811
Austin Choi
13
NT
Metroplex Aquatics
3:08.51 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
812
Colin Faure
13
GA
Dynamo Swim Club
3:08.67 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
813
Christian Garcia
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:08.67 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
814
Jaxon Major
14
GU
Blue Tide Aquatics
3:08.69 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
815
Ignatius Tong
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:08.69 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
816
Jake Boehmer
14
NC
Brunswick Aquatic Club
3:08.70 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
817
Ethan Mejia
14
FL
Wahoos of Jacksonville
3:08.72 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
818
Dalton Brown
12
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:08.76 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
819
MJ Kowal
13
GU
Texas Elite Swim Team
3:08.80 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
820
Jacob Taylor
14
GU
Swim Streamline at Northampton
3:08.84 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
821
Ethan Ingels
12
FL
Treasure Coast Aquatics
3:08.87 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
822
Sunny Zhou
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:08.88 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
823
Isaiah Lamb
13
FL
Riptide Aquatics
3:08.95 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
824
Heath Schuch
14
SC
Gamecock Aquatics
3:08.95 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
825
Uday VijayakumarNirmala
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:08.99 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
826
Connor Johnson
16
ST
Tiger Shark of Texas
3:09.00 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
827
Keegan Stahl
15
GA
Summit Family YMCA Titans
3:09.09 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
828
Michael Breitkreuz
13
GU
Blue Tide Aquatics
3:09.24 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
829
Wesley Hatala
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:09.37 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
830
Cheng Lee
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:09.48 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
831
Dixon Livingston
13
GU
Magnolia Aquatic Club
3:09.52 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
832
Aston Liu
13
GU
Dads Club Swim Team
3:09.53 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
833
Aayan Patel
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:09.54 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
834
Wade Gonzago
15
NC
Mecklenburg Swim Association
3:09.55 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
835
Brady Weeks
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:09.57 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
836
Jacob Payne
16
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
3:09.61 4/12/24
Best of Both Worlds
837
Zayne Williford
15
ST
Tiger Shark of Texas
3:09.62 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
838
Jack Lawrence
16
GA
Dynamo Swim Club
3:09.67 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
839
Demetrios Bean
13
FG
North Palm Beach Swim Club
3:09.72 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
840
Ryan Nguyen
14
NT
Mansfield Aquatic Club
3:09.82 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
841
Hudson Grubisich
14
NT
Cor
3:09.84 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
842
Jack Monroe
13
NC
North Carolina Aquatic Club
3:09.89 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
843
Will Gibson
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:10.00 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
844
Theodore Lau
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:10.05 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
845
Nam Nguyen
12
NT
Mansfield Aquatic Club
3:10.07 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
846
Miles Morgan
13
SE
City of Mobile Swim Associatio
3:10.10 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
847
Max Kubik
15
GA
SwimAtlanta
3:10.12 12/15/23
2023 US Paralympics Swimming National Championship
848
Charlie Turner
11
SE
Excel Aquatics
3:10.20 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
849
Caleb Brown
13
GU
Blue Tide Aquatics
3:10.25 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
850
Jack Draper
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
3:10.33 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
851
Brooklyn Rogojina
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:10.34 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
852
James O'Brien
15
FL
Nocatee Bluetide Swim Team
3:10.35 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
853
Hudson Phillips
14
NT
Iron Horse Aquatics
3:10.36 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
854
Dylan Corbett
14
GA
Dynamo Swim Club
3:10.37 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
855
Sealey Ross
14
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:10.46 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
856
Elias Lee
14
ST
Waterloo Swimming
3:10.48 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
857
Chance Tickell
14
NT
Metroplex Aquatics
3:10.52 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
858
Andrew Mccann
12
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:10.59 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
859
Cordin Nguyen
14
ST
Sailfish
3:10.62 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
860
Rowan Keenan
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
3:10.69 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
861
Jay Yang
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:10.74 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
862
Andy Shi
16
GU
Pearland Aquatics
3:10.75 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
863
Adrian Yang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:10.83 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
864
CJ Medrano
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:10.90 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
865
Vlad Malyshev
13
FG
Wellington Swim Team (Fg)
3:10.91 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
866
Alden Davis
12
FL
Clearwater Aquatic Team
3:10.96 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
867
Ammar Khan
12
NT
Arlington ISD Aquatic Club
3:10.97 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
868
Justin Fields
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:10.98 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
869
Paulo Soriano
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:10.98 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
870
Owen Reed
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
3:10.99 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
871
Edwin Zhong
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:10.99 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
872
Colin Gray
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:11.00 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
873
Michael Guerrero
15
GU
Lone Star Swim Team
3:11.08 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
874
Owen Benner
13
GA
Dynamo Swim Club
3:11.10 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
875
Mason Xiao
11
NT
Lakeside Aquatic Club
3:11.14 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
876
Mason Le
16
NT
Arlington ISD Aquatic Club
3:11.23 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
877
Pratik Gurijala
15
ST
Longhorn Aquatics
3:11.29 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
878
Bryce Golden
13
NC
Sailfish Aquatics
3:11.29 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
879
Liam Richardson
12
GU
Houston Hydra
3:11.30 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
880
Ethan Ellington
13
GU
Hydro Elite Aquatic Team
3:11.31 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
881
Cade Clark
14
FL
Tampa Elite Aquatics
3:11.46 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
882
Evelio Claro
12
FL
Treasure Coast Aquatics
3:11.46 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
883
Alex Aberant
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:11.50 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
884
Zachary Shen
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:11.53 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
885
Huyquang Nguyen
14
NT
Texas Ford Aquatics
3:11.69 4/13/24
TFA April Open 2024
886
Sawyer Hansen
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
3:11.78 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
887
Dat Tran
14
GU
Houston Hydra
3:11.84 4/19/24
PACK April Long Course 2024
888
Bruno Reis
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:11.85 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
889
Jacob Stepanek
13
FL
Tampa Y Swimming
3:11.86 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
890
Winlon Knowles
14
GA
Dynamo Swim Club
3:11.91 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
891
Alex Davidjuk
13
FL
T2 Aquatics
3:11.92 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
892
Benji Liu
16
GU
Aggie Swim Club
3:11.93 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
893
Ethan Tran
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:11.98 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
894
Luke Reid
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
3:11.98 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
895
Jake Bakian
14
NT
Prosper Aquatic Club
3:11.99 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
896
Aidan Sease
15
GU
Lighthouse Aquatics
3:12.09 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
897
Jaxon Nelson
13
GU
Houston Bridge Bats
3:12.14 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
898
Ivan Dorofieiev
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
3:12.23 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
899
George Gerasim
13
FG
Eagle Aquatics
3:12.30 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
900
Man Dang
16
GU
Escalate Aquatic Team
3:12.32 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
901
Jesus Fulchini
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:12.39 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
902
Kade Riley
16
ST
Unattached
3:12.42 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
903
Victor Cintron Rosario
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:12.49 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
904
Daniel Zimpelman
16
NT
Metroplex Aquatics
3:12.51 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
905
Julian Sibug
13
FG
South Florida Aquatic Club
3:12.61 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
906
Hunter Seluk
16
FL
Gulf Coast Swim Team
3:12.65 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
907
William Burton
15
GU
Blue Tide Aquatics
3:12.69 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
908
Jason Brunshteyn
14
FG
Coral Springs Swim Club
3:12.78 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
909
Jacob Lee
14
FL
Loggerhead Aquatics
3:12.78 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
910
Yuri Ross
12
NT
A+ Swimming Team
3:12.78 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
911
Jack Kantor
16
NC
Mecklenburg Swim Association
3:12.79 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
912
Jeffrey Qu
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:12.79 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
913
Gabe Stille
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:12.83 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
914
Matthew Xu
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:12.83 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
915
Alfie Macasaet
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:12.88 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
916
Will McAndrews
13
FG
Saint Andrew's Aquatics
3:12.88 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
917
Daniel Braniff
13
WV
Mountain State Storm
3:12.92 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
918
Michael Gao
11
ST
Nitro Swim Team
3:12.99 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
919
David Guerra
14
FG
Hurricane Aquatics
3:13.10 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
920
Jake Fedoruk
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:13.11 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
921
Ryan Broccolo
13
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:13.15 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
922
Anish Sheela
12
ST
Nitro Swim Team
3:13.15 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
923
Michael Best
12
NC
Brunswick Aquatic Club
3:13.20 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
924
Banks Cooler
11
NC
SwimMAC Carolina
3:13.21 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
925
Wyatt Maddox
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:13.22 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
926
Bailey Williams
17
NC
Sailfish Aquatics
3:13.23 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
927
Vasisht Menon
16
NT
Texas Ford Aquatics
3:13.28 4/13/24
TFA April Open 2024
928
Logan Atchison
14
GU
Sharks Swim Club
3:13.30 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
929
Lukash Eddy
13
FL
T2 Aquatics
3:13.33 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
930
Zayden Bach
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:13.34 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
931
Parker Brewer
13
GA
Dynamo Swim Club
3:13.36 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
932
Beckett Wernig
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:13.37 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
933
Jacob May
12
ST
Nitro Swim Team
3:13.50 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
934
Tomas Santos
13
FG
Eagle Aquatics
3:13.55 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
935
Maddox Wilson
14
NT
Select Team of Aquatic Racers
3:13.59 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
936
Zachary Phillips
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:13.63 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
937
Tristan Tsang
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:13.65 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
938
Samuel Olivieri
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:13.67 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
939
Mason Shepley
12
FG
Lake Lytal Lightning
3:13.74 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
940
Blake Carr
13
GU
Sharks Swim Club
3:13.77 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
941
Wilks Smith
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:13.93 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
942
Richard Pan
14
NC
Marlins of Raleigh
3:14.00 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
943
Yuelei Zhao
12
ST
Nitro Swim Team
3:14.04 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
944
Reid Chapman
14
GU
Blue Tide Aquatics
3:14.13 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
945
Brennan Ministrelli
16
NT
Tyler Rose Aquatic Club
3:14.19 4/12/24
Best of Both Worlds
946
Alex Mayer
12
GU
Htx Swims
3:14.19 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
947
George Clow
16
NT
City of Plano Swimmers
3:14.29 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
948
Dillon Ozanne
14
NT
Prosper Aquatic Club
3:14.36 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
949
Luke Dawson
14
NC
Mecklenburg Swim Association
3:14.41 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
950
Aiden Nguyen
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:14.43 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
951
Winston Jin
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:14.48 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
952
Howard Pang
13
GU
Aggie Swim Club
3:14.49 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
953
Davis Hobbs
15
SE
Cleveland Aquatics
3:14.52 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
954
Samuel Da Silva
15
SC
Anderson Area YMCA Makos
3:14.53 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
955
Leon Baiye
15
NC
Mecklenburg Swim Association
3:14.57 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
956
Brayden Von Dohlen
12
GU
Houston Hydra
3:14.57 4/19/24
PACK April Long Course 2024
957
Matthew Larsen
14
GU
Houston Hydra
3:14.58 4/19/24
PACK April Long Course 2024
958
Jayden Lee
14
NT
Iron Horse Aquatics
3:14.59 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
959
Chris Qiu
14
GU
Htx Swims
3:14.76 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
960
Caden Garrison
15
GU
Sharks Swim Club
3:14.83 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
961
Preston Crowell
14
GU
South Shore Sails
3:14.83 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
962
Christian Nichols
15
FG
TS Aquatics
3:15.13 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
963
Ethan Park
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:15.14 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
964
Mengle Tong
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:15.14 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
965
Tyler Rowlan
12
GU
Lighthouse Aquatics
3:15.18 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
966
Eric Ferrer
13
FG
South Florida Aquatic Club
3:15.21 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
967
Owen Sassen
13
GU
Southwestern Aquatics Team - S
3:15.21 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
968
Jack Sanderson
12
NT
Lakeside Aquatic Club
3:15.23 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
969
Jude Crookston
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:15.30 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
970
Housen Chen
12
ST
Austin Swim Club
3:15.43 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
971
Luke Gerdes
13
GA
Dynamo Swim Club
3:15.44 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
972
Reza Hanggoro
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:15.44 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
973
Ben Kemmitz
16
FL
St. Augustine Cyclones
3:15.45 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
974
Brayden Moore
13
SE
Tennessee Aquatics
3:15.55 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
975
Joshua Miao
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:15.77 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
976
Ayon Bhowmick
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:15.77 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
977
Nicholas Acquaro
13
FL
T2 Aquatics
3:15.80 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
978
Leonardo De La Rosa
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:15.93 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
979
Charles Byers
17
FG
Performance Aquatics Swim Club
3:15.99 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
980
Brighton Kowal
13
ST
Nitro Swim Team
3:15.99 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
981
Arush Sunkavally
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:16.00 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
982
Peter Kelleter
13
FL
Bolles School Sharks
3:16.03 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
983
Liam Finley
13
SE
Tennessee Aquatics
3:16.04 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
984
Victor Wagar
13
NC
Mecklenburg Swim Association
3:16.10 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
985
Ryan Harris
11
FG
Heritage Aquatic Team
3:16.15 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
986
Peter Bouras
11
FL
Bolles School Sharks
3:16.16 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
987
Wyatt Farrell
14
SE
Birmingham Swim League
3:16.17 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
988
Luke Shan
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:16.20 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
989
Shea Rainey
13
SE
Tennessee Aquatics
3:16.23 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
990
Logan Michel
16
SE
Coast Aquatics
3:16.34 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
991
Billy Luehrs
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:16.35 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
992
Summit Yannotta
12
FG
Jupiter Dragons Swim Team
3:16.35 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
993
Evan Tanaka
15
SE
Tennessee Aquatics
3:16.38 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
994
Wyatt Bisque
14
ST
Austin Swim Club
3:16.40 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
995
Ari Franklin
15
NC
Mecklenburg Swim Association
3:16.43 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
996
Maximilian Charles
13
GU
Team 300
3:16.44 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
997
Patrick Land
13
FL
Loggerhead Aquatics
3:16.48 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
998
Bray Womble
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:16.64 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
999
Cole Nelson
14
NC
Marlins of Raleigh
3:16.71 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
1000
Emi Herrera
16
GU
Dads Club Swim Team
3:16.74 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application