Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Drew Hitchcock
18
SE
Baylor Swim Club
1:58.61 9/4/23
2023 Junior World Champs
2
Ryan Erisman
17
FL
Laker Swim
1:59.47 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
3
Cooper Lucas
18
NT
Lakeside Aquatic Club
2:00.08 9/4/23
2023 Junior World Champs
4
Logan Robinson
17
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:00.32 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
5
Sam Marsteiner
16
NC
New Wave Swim Team
2:00.86 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
6
Diego Balbi
17
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:00.92 9/4/23
2023 Junior World Champs
7
Yochanan Meza
17
NT
Texas Ford Aquatics
2:01.33 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
8
Matteo Palmisani
17
NT
Lakeside Aquatic Club
2:01.34 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
9
AJ Robinson
17
GU
Aggie Swim Club
2:02.68 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
10
David Sammons
14
NC
SwimMAC Carolina
2:02.80 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
11
Boone Wilcox
15
KY
Lakeside Swim Team
2:03.31 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
12
Matthew Marsteiner
17
NC
New Wave Swim Team
2:03.66 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
13
ROBERTO Zarate
16
FL
Southwest Stars Swim Club
2:03.77 2/8/24
Southern Zone South Sectional
14
Connor Wickerham
17
NC
SwimMAC Carolina
2:04.20 3/6/24
2024 TYR Pro Swim Series - Westmont
15
Baylor Stanton
16
GA
Gwinnett Aquatics
2:04.54 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
16
Aaron Davidson
17
NC
New Wave Swim Team
2:04.67 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
17
Andreas Brooks
17
ST
Waterloo Swimming
2:04.73 4/11/24
2024 PR Puerto Rico International Swimming Open
18
Andy Commins
18
NC
North Carolina Aquatic Club
2:04.78 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
19
Thomas Powers-Hammond
18
FG
Swim Fort Lauderdale
2:05.29 3/6/24
2024 TYR Pro Swim Series - Westmont
20
Collin Quickstad
18
NT
Lakeside Aquatic Club
2:05.39 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
21
Xavier Ventura
16
FG
Coral Springs Swim Club
2:05.54 9/4/23
2023 Junior World Champs
22
Ben Brock
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:05.87 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
23
Ewan Dalrymple
15
SC
Columbia Swimming
2:05.90 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
24
Nathan Jacobbe
17
NT
Metroplex Aquatics
2:05.92 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
25
Gideon Swan
16
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:06.02 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
26
Riccardo Osio
17
NT
Lakeside Aquatic Club
2:06.25 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
27
TJ Frost
17
FL
Loggerhead Aquatics
2:06.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
28
Collin Quickstad
18
NT
Lakeside Aquatic Club
2:06.53 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
29
HENRIQUE Labriola
17
FG
Azura Florida Aquatics
2:06.62 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
30
Joel Nace
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:06.72 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
31
Luke Bedsole
16
SE
Huntsville Swim Association
2:06.75 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
32
Aaron Davidson
16
NC
New Wave Swim Team
2:06.86 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
33
Wesley Foster
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:06.99 4/19/24
PACK April Long Course 2024
34
Johnny Crush
18
KY
Lakeside Swim Team
2:07.04 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
35
Charles Henage
18
NC
SwimMAC Carolina
2:07.06 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
36
Alejandro Michelena
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:07.13 4/19/24
PACK April Long Course 2024
37
Will D'Orazio
17
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:07.16 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
38
Aidan Siers
17
FL
Sarasota Sharks
2:07.23 2/8/24
Southern Zone South Sectional
39
Michael Traynor
18
FL
Sarasota Sharks
2:07.25 2/8/24
Southern Zone South Sectional
40
Alfredo Dominguez
16
FG
Blue Marlins Of Hialeah Garden
2:07.25 2/8/24
Southern Zone South Sectional
41
Michael Gumino
16
FL
Bolles School Sharks
2:07.37 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
42
Michael Sachau
18
NT
Texas Ford Aquatics
2:07.72 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
43
Grant Hu
18
NT
Metroplex Aquatics
2:07.74 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
44
Thomas Matheson
16
FL
Loggerhead Aquatics
2:07.76 2/8/24
Southern Zone South Sectional
45
Kayden Hedrick
17
LA
Nu Wave Swim Club
2:07.90 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
46
Oliver Rowe
17
ST
Nitro Swim Team
2:07.93 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
47
Ian Platts-Mills
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:07.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
48
Elijah Tong
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:08.13 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
49
Gavin McCarter
18
NC
SwimMAC Carolina
2:08.14 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
50
Alex Gonzalez
15
FL
Fast Falcons
2:08.23 11/12/23
2023 FL FAST High School Open #2
51
Tony Laurito
17
GU
South Shore Sails
2:08.34 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
52
Alejandro Varon
17
FL
Laker Swim
2:08.56 2/8/24
Southern Zone South Sectional
53
Alessandro Pereira
17
FG
Azura Florida Aquatics
2:08.99 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
54
Norvy Clontz
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:09.11 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
55
Rowan Cox
16
ST
Longhorn Aquatics
2:09.16 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
56
Luke Waldrep
17
SE
Baylor Swim Club
2:09.17 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
57
Lucas Fernandez-Chung
15
FG
Metro Aquatic Club of Miami
2:09.20 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
58
Dylan Ferguson
17
FG
Metro Aquatic Club of Miami
2:09.30 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
59
Alex Townsend
16
NC
Marlins of Raleigh
2:09.53 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
60
Bogdan Zverev
15
FL
Sarasota Sharks
2:09.54 2/8/24
Southern Zone South Sectional
61
Evan Witte
18
NT
Lakeside Aquatic Club
2:09.69 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
62
Grant Chapa
18
NT
Metroplex Aquatics
2:09.85 11/19/23
2023 LC Time Trial Nov Extrava
63
Hudson Evans
17
GA
Dynamo Swim Club
2:09.87 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
64
Landon Schemel
16
FL
Sarasota Sharks
2:10.08 2/8/24
Southern Zone South Sectional
65
William Zhang
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:10.25 4/11/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio TT
66
Lucas Knapp
16
FL
Bolles School Sharks
2:10.43 2/8/24
Southern Zone South Sectional
67
Maxwell Stanislaus
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:10.52 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
68
Rory Connelly
16
FL
South Lake Aquatic Club
2:10.54 2/8/24
Southern Zone South Sectional
69
Maika Ognoskie
17
ST
Longhorn Aquatics
2:10.58 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
70
Eli Edmondson
16
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:10.59 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
71
Hudson DeGroote
18
NC
Marlins of Raleigh
2:10.65 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
72
Mario Granizo
17
FG
Azura Florida Aquatics
2:10.66 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
73
Aaron Gordon
17
ST
Waterloo Swimming
2:10.66 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
74
Thomas Mercer
17
KY
Lakeside Swim Team
2:10.69 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
75
Noah Ott
18
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:10.88 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
76
Jacob Wimberly
18
NT
Metroplex Aquatics
2:10.92 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
77
Carson Day
16
NC
SwimMAC Carolina
2:11.00 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
78
Jeremiah Goodwin
17
FL
Blue Dolfins
2:11.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
79
Aidan Clements
17
FL
Academy Aquatic Club
2:11.13 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
80
Santi Alzate
15
NC
SwimMAC Carolina
2:11.29 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
81
Riccardo Osio
16
NT
Lakeside Aquatic Club
2:11.44 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
82
Bobur Jakhangirov
14
ST
Nitro Swim Team
2:11.45 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
83
David Fishberg
16
FL
Fast Lane Aquatics
2:11.51 2/8/24
Southern Zone South Sectional
84
Norvy Clontz
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:11.76 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
85
Landon Hall
14
SE
Tennessee Aquatics
2:11.88 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
86
Carter Lancaster
17
FL
Bolles School Sharks
2:11.94 2/8/24
Southern Zone South Sectional
87
Alex Andre
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:12.01 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
88
Nate Worsham
17
NC
Marlins of Raleigh
2:12.11 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
89
Kaden Kiefer
14
FL
Southwest Stars Swim Club
2:12.16 2/8/24
Southern Zone South Sectional
90
Daniel Krajewski
16
FL
Sarasota Sharks
2:12.23 2/8/24
Southern Zone South Sectional
91
Parker Stever
15
FL
Fast Falcons
2:12.26 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
92
Michael Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:12.36 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
93
Wyatt Ball
16
FL
Pipeline Swimming
2:12.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
94
Tommy Sites
15
WT
City Of Midland Swim Team
2:12.58 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
95
Kolby Martin
15
GU
Aggie Swim Club
2:12.64 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
96
Alessandro Pereira
17
FG
Azura Florida Aquatics
2:12.65 2/8/24
Southern Zone South Sectional
97
Luis Villalobos Matson
17
WT
City Of Midland Swim Team
2:12.65 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
98
Matthew Tripsa
15
NC
SwimMAC Carolina
2:12.94 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
99
Solomon Goins
17
NT
Mansfield Aquatic Club
2:12.96 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
100
Michael Baltodano
18
FG
Metro Aquatic Club of Miami
2:13.04 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
101
Anthony Murashkin
16
FL
Tampa Y Swimming
2:13.07 2/8/24
Southern Zone South Sectional
102
Mario Granizo
16
FG
Azura Florida Aquatics
2:13.25 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
103
Nathan Castano
18
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:13.27 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
104
George Dovellos
15
FL
Bolles School Sharks
2:13.30 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
105
Nick Hardt
17
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:13.31 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
106
Donald Palmer
18
NT
Metroplex Aquatics
2:13.34 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
107
Aaron Yang
15
FL
Bolles School Sharks
2:13.40 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
108
Anthony Pineiro
16
FG
Eagle Aquatics
2:13.65 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
109
Nick Hardt
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:13.74 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
110
Jacob Phillips
15
KY
Central Kentucky Aquatic Swim
2:13.78 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
111
Juan Vallmitjana
15
FG
South Florida Aquatic Club
2:13.80 2/8/24
Southern Zone South Sectional
112
Charlie Heisig
18
NC
SwimMAC Carolina
2:14.04 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
113
Charlie Hayden
16
FL
Patriot Aquatics
2:14.25 2/8/24
Southern Zone South Sectional
114
Broder Swenson
17
NC
Marlins of Raleigh
2:14.26 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
115
Matthew Jiampietro
16
ST
Nitro Swim Team
2:14.34 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
116
Turner Mitten
16
FL
Sarasota Sharks
2:14.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
117
Liam Aleman
18
FL
Gator Swim Club
2:14.53 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
118
Ricky Beebe
17
LA
Nu Wave Swim Club
2:14.64 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
119
Scott Lloyd
18
NC
North Carolina Aquatic Club
2:14.72 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
120
Jaden Amores
16
FG
South Florida Aquatic Club
2:14.89 2/8/24
Southern Zone South Sectional
121
Joao Da Cruz Guedes
17
FL
Bolles School Sharks
2:14.92 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
122
Teddy Peterson
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:14.96 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
123
Clay Magyar
15
FL
Bolles School Sharks
2:14.97 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
124
Jackson Kroh
15
NC
SwimMAC Carolina
2:14.98 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
125
Brady Zink
15
FL
Rocket Swimming
2:14.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
126
Lukas Avitia
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:15.02 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
127
Nate Farnham
16
SE
Baylor Swim Club
2:15.06 2/29/24
2024 GA DYNA LCM Time Trial
128
Tate Alexander
16
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:15.13 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
129
David Mendez
15
FL
Southwest Stars Swim Club
2:15.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
130
Nathan Kennedy
15
MS
Sunkist Swim Team
2:15.29 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
131
Vito Sgroi
16
FL
Sarasota Sharks
2:15.38 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
132
Brady Bennett
16
ST
Texas Gold
2:15.40 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
133
Adam Speedie
16
GU
Houston Hydra
2:15.48 4/19/24
PACK April Long Course 2024
134
Christopher Lin
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:15.55 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
135
Cole Conlan
16
FL
Hydro4 Swimming
2:15.58 2/8/24
Southern Zone South Sectional
136
Ricky Collingwood
15
FL
Loggerhead Aquatics
2:15.64 2/8/24
Southern Zone South Sectional
137
Eliasz Ndubuisi
16
SC
Columbia Swimming
2:15.67 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
138
Evan Gluck
16
NT
Cor
2:15.68 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
139
Ethan Wang
15
NT
Metroplex Aquatics
2:15.69 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
140
James Cotham
17
NC
Marlins of Raleigh
2:15.97 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
141
Aiden Tillis
17
SE
Wake Aquatics
2:16.07 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
142
Alexander White
16
SE
Excel Aquatics
2:16.09 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
143
Zack Lyle
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:16.16 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
144
Hayden Mok
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:16.18 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
145
Christian McAuley
17
FL
T2 Aquatics
2:16.23 2/8/24
Southern Zone South Sectional
146
Nathan Hall
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:16.31 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
147
Matt Strada
17
NC
North Carolina Aquatic Club
2:16.49 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
148
Joshua Hession
16
SE
Excel Aquatics
2:16.58 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
149
Noah Walcott
15
NC
Granite Falls Makos
2:16.61 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
150
Henry Lindeman
17
SE
Memphis Tiger Swimming
2:16.65 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
151
Alex Lou
16
GA
Dynamo Swim Club
2:16.84 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
152
Levi Del Angel
17
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:16.86 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
153
Nolan Mackay
18
GA
Dynamo Swim Club
2:16.87 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
154
Ronan Cornpropst
14
NC
Marlins of Raleigh
2:16.89 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
155
Anthony Simmons
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:16.96 2/8/24
Southern Zone South Sectional
156
Giancarlo Zamora
16
GU
Sharks Swim Club
2:16.99 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
157
Alexander Kuznetsov
18
SC
Riptides Racing Team
2:17.02 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
158
Noah Walker
13
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:17.02 2/8/24
Southern Zone South Sectional
159
Nicholas Kwan
16
FL
Bolles School Sharks
2:17.12 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
160
Jacob Wajnberg
15
GA
Dynamo Swim Club
2:17.21 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
161
Aiden Deluca
16
NC
SwimMAC Carolina
2:17.22 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
162
Daniel Krajewski
17
FL
Sarasota Sharks
2:17.25 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
163
Gip Crye
16
SE
Panama City Swim Team
2:17.30 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
164
Joey Campagnola
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:17.38 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
165
Nathaniel Schmidt
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:17.41 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
166
William Gray
18
NC
Carolina Aquatic Team
2:17.46 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
167
Leonardo Lopez-Casula
16
FG
Eagle Aquatics
2:17.47 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
168
Giulian Martin
17
FG
Hurricane Aquatics
2:17.72 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
169
Landon Clark
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:17.72 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
170
Matthew Tripsa
14
NC
SwimMAC Carolina
2:17.72 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
171
Wyatt Pierce
16
SE
Barracuda Swim Club of Northea
2:17.75 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
172
Jackson Kroh
14
NC
SwimMAC Carolina
2:17.81 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
173
Parker Childs
14
ST
Texas Gold
2:17.82 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
174
Caleb Peterson
18
NC
Mecklenburg Swim Association
2:17.83 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
175
Thomas Smith
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:17.83 2/8/24
Southern Zone South Sectional
176
Marcus Szabo
18
FG
Pompano Beach Piranhas
2:17.87 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
177
Walker Lanoue
17
FL
Planet Swim Aquatics
2:17.92 2/8/24
Southern Zone South Sectional
178
Zachary Joiner
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:17.98 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
179
Bryce Spangler
17
NC
SwimMAC Carolina
2:18.04 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
180
Christian Guettler
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:18.09 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
181
Wilson Tuttle
18
NC
Marlins of Raleigh
2:18.15 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
182
Gidean Karp
17
GU
The Woodlands Swim Team
2:18.19 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
183
Eric Gong
16
FL
Gator Swim Club
2:18.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
184
Noah Stotler
14
FL
Bolles School Sharks
2:18.27 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
185
Denali Cutbush-Taylor
15
NC
North Carolina Aquatic Club
2:18.39 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
186
Evan Prabhu
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:18.40 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
187
AJ Alfeo
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:18.40 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
188
Hayden Mok
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:18.43 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
189
Chase Kitcey
14
NC
SwimMAC Carolina
2:18.48 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
190
Henry Shoemaker
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:18.51 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
191
Alexander Thomas
13
GU
Dads Club Swim Team
2:18.52 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
192
Nohan Gomez
16
FG
Gulliver Swim Club
2:18.60 2/8/24
Southern Zone South Sectional
193
Timothy Guan
17
ST
Waterloo Swimming
2:18.63 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
194
Gabriel Martinez Cabrera
16
FG
Gulliver Swim Club
2:18.65 2/8/24
Southern Zone South Sectional
195
Gregory Murashkin
16
FL
Tampa Y Swimming
2:18.81 2/8/24
Southern Zone South Sectional
196
Gino Prabhu
15
NC
SwimMAC Carolina
2:18.85 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
197
Jaden Kwok
15
GU
Aggie Swim Club
2:18.86 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
198
Charlie Camplin
15
NC
Marlins of Raleigh
2:18.90 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
199
Christian Grden
17
FL
Bolles School Sharks
2:18.93 2/8/24
Southern Zone South Sectional
200
Daniel Keegan
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:19.02 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
201
David De La Garza
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:19.06 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
202
Parker Efird
16
GU
Dads Club Swim Team
2:19.11 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
203
Jackson Irwin
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:19.18 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
204
Domenico Trigilio
16
NC
Raleigh Swimming Association
2:19.27 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
205
Rex Biebel
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:19.38 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
206
Connor Jones
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:19.42 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
207
Josiah Tan
16
FL
Blue Wave Swimming
2:19.60 2/8/24
Southern Zone South Sectional
208
Lincoln Gage
15
NC
Marlins of Raleigh
2:19.79 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
209
Bryce Key
17
NT
Mansfield Aquatic Club
2:19.80 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
210
Max Simons
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:19.81 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
211
Elias Corn
18
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:19.84 2/8/24
Southern Zone South Sectional
212
Jackson Debruin
16
FL
Sarasota Sharks
2:19.89 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
213
Jake Sityar
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:19.89 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
214
Gabe Guglietta
16
FL
Indian River Aquatics
2:20.17 2/8/24
Southern Zone South Sectional
215
Samuel Casadiego
17
FL
Florida Elite Swimming
2:20.18 2/8/24
Southern Zone South Sectional
216
Santi Campuzano
15
FG
Lake Lytal Lightning
2:20.18 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
217
Otto Schonwalder
18
NC
Carolina Aquatic Team
2:20.29 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
218
Jeffrey Wolfe
18
FL
Fast Falcons
2:20.32 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
219
Ben Callan
16
NT
City of Plano Swimmers
2:20.33 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
220
Tristan Massey
17
FL
Blue Dolfins
2:20.41 2/8/24
Southern Zone South Sectional
221
Cullen Kahl
13
GU
Magnolia Aquatic Club
2:20.49 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
222
William Shoesmith
15
FL
Bolles School Sharks
2:20.52 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
223
Nicholas Kirby
15
FL
Gulf Coast Swim Team
2:20.52 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
224
Dillon Brigman
15
FL
Bolles School Sharks
2:20.53 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
225
Sam Strohecker
15
FG
Flood Aquatics Swim Team
2:20.54 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
226
Eric Xu
14
GA
Dynamo Swim Club
2:20.68 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
227
Carson Smith
18
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:20.72 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
228
Cole Haire
18
FL
Episcopal AmberJax
2:20.74 2/8/24
Southern Zone South Sectional
229
William Domokos-Murphy
15
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:20.74 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
230
Christian Perez
15
FL
Bolles School Sharks
2:20.74 2/8/24
Southern Zone South Sectional
231
Jake Walker
15
NC
Marlins of Raleigh
2:20.96 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
232
Ben Macgregor
18
FL
Radiant Aquatics
2:21.03 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
233
Jayden Kieffer
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:21.07 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
234
Brandon Wu
18
NT
Texas Ford Aquatics
2:21.08 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
235
Ansh Anand
17
NT
Iron Horse Aquatics
2:21.13 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
236
Santiago Salazar
17
GU
Power for Life
2:21.20 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
237
Joshua Carmichael
14
ST
Waterloo Swimming
2:21.24 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
238
Julian Barre
17
FL
Bolles School Sharks
2:21.36 2/8/24
Southern Zone South Sectional
239
Aaron Choi
15
NC
Marlins of Raleigh
2:21.37 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
240
Chase Kendall
15
FL
Planet Swim Aquatics
2:21.39 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
241
Cameron York
17
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:21.65 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
242
Liam Schermerhorn
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:21.65 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
243
Evan Fang
17
NT
Metroplex Aquatics
2:21.67 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
244
Charlie Burdulis
16
NC
SwimMAC Carolina
2:21.69 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
245
Ben Martin
17
NC
Mecklenburg Swim Association
2:21.70 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
246
Lucas Li
17
NC
North Carolina Aquatic Club
2:21.71 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
247
Gavin Schoeling
17
GA
Dynamo Swim Club
2:21.73 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
248
Nicolas Aldana Huelga
17
LA
Nu Wave Swim Club
2:21.85 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
249
Blake D'Spain
17
NT
Metroplex Aquatics
2:22.03 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
250
Peyton Gilliland
17
NT
Iron Horse Aquatics
2:22.03 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
251
Luke Zardavets
14
FL
Planet Swim Aquatics
2:22.19 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
252
Alexander Han
14
FL
Gator Swim Club
2:22.20 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
253
Will Shearin
15
NC
Raleigh Swimming Association
2:22.33 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
254
Casey Aten
18
FL
Sarasota Sharks
2:22.35 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
255
Daniel Orr
18
NT
Mansfield Aquatic Club
2:22.35 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
256
Devin Locklear
16
NC
Marlins of Raleigh
2:22.46 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
257
Lucas Kehn
18
NC
Raleigh Swimming Association
2:22.49 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
258
Dylan Bezdek
15
GU
Pearland Aquatics
2:22.53 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
259
Isaiah Cowles
13
NC
SwimMAC Carolina
2:22.58 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
260
Freddy Rosenthal
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:22.59 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
261
Cade Needham
18
NC
Brunswick Aquatic Club
2:22.66 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
262
Aiden Tokarski
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:22.66 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
263
Matthew Ritchie
16
FL
Bolles School Sharks
2:22.72 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
264
Dillon Metz
16
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:22.75 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
265
Sam Schultz
15
NT
Texas Ford Aquatics
2:22.86 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
266
Liam Lewis
16
ST
Waterloo Swimming
2:22.89 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
267
Callum Farneth
13
SE
Excel Aquatics
2:23.13 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
268
Luke Bruno
16
GU
Power for Life
2:23.23 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
269
Tom Cui
14
GA
Dynamo Swim Club
2:23.30 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
270
Blair Wootson
15
FL
Sarasota Sharks
2:23.35 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
271
Quinn Shilliday
16
NT
Metroplex Aquatics
2:23.41 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
272
Jack Rutledge
17
NC
SwimMAC Carolina
2:23.42 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
273
Jacob Tsai
14
FL
Laker Swim
2:23.59 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
274
Daniyal Eldridge
15
SC
City of Charleston Southern Ma
2:23.60 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
275
Bryce Spangler
16
NC
SwimMAC Carolina
2:23.68 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
276
Jack Maddan
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:23.78 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
277
Will King
15
NC
SwimMAC Carolina
2:23.83 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
278
Jacob Anderson
15
NC
Marlins of Raleigh
2:23.87 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
279
Brady Baur
15
FG
Pine Crest Swim Team
2:23.87 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
280
logan Martin
17
FL
Fast Falcons
2:24.04 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
281
Nolan Schear
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:24.08 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
282
Parker Sloan
14
NT
Cor
2:24.09 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
283
Jerry Wang
15
NT
Lakeside Aquatic Club
2:24.14 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
284
Auggie Kimmel
15
GU
Htx Swims
2:24.18 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
285
Daniel Gonzalez
17
GA
Dynamo Swim Club
2:24.22 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
286
Brenden Hamel
13
SE
Coast Aquatics
2:24.28 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
287
Nathaniel Washburn
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:24.31 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
288
David Davis
14
NC
Marlins of Raleigh
2:24.46 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
289
Preston Springer
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:24.55 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
290
Dylan Stewart
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:24.58 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
291
Kavon Clarke
15
FG
Swim Fort Lauderdale
2:24.70 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
292
Vincent Zhang
16
ST
Waterloo Swimming
2:24.70 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
293
Walker Aitchison
15
ST
Whitecaps of Westlake
2:24.78 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
294
Cooper Wiese
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:24.79 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
295
Tyler Largen
14
NC
SwimMAC Carolina
2:25.06 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
296
Ryan Lin
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:25.07 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
297
Luke LaBrose
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:25.11 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
298
Zach Garza
15
ST
Longhorn Aquatics
2:25.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
299
Benjamin Lajoie
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:25.21 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
300
Levi Grim
15
NC
SwimMAC Carolina
2:25.24 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
301
Joshua Barreto
16
FG
Olympus Swimming Club
2:25.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
302
Lucas Shah
15
NC
SwimMAC Carolina
2:25.32 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
303
Christian Hammer
15
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:25.37 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
304
Bobby Elder
16
NC
Raleigh Swimming Association
2:25.48 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
305
Asher Lin
16
GU
Power for Life
2:25.62 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
306
Bryce Labonte
16
FL
Fast Falcons
2:25.69 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
307
Alexander Yin
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:25.85 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
308
Owen Finn
16
FL
Bolles School Sharks
2:25.88 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
309
Andrew Caruso
17
FL
Gator Swim Club
2:25.89 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
310
Conner Brinley
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:26.02 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
311
Jack Zockoll
16
NC
Raleigh Swimming Association
2:26.10 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
312
Christian Currie
15
GU
Escalate Aquatic Team
2:26.20 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
313
William Shoesmith
14
FL
Bolles School Sharks
2:26.23 2/8/24
Southern Zone South Sectional
314
Marcus Amores
13
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:26.30 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
315
Kyle Lee
15
ST
Whitecaps of Westlake
2:26.36 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
316
Adam Haggart
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:26.36 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
317
Dylan Lewis
17
NT
Mansfield Aquatic Club
2:26.39 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
318
Jadon Do
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:26.39 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
319
Ethan Jiang
14
GU
Aggie Swim Club
2:26.42 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
320
Andrew McEachern
18
NT
Texas Ford Aquatics
2:26.58 4/13/24
TFA April Open 2024
321
Beck Armstrong
16
NC
SwimMAC Carolina
2:26.60 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
322
Cohen Mackay
17
GA
Dynamo Swim Club
2:26.79 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
323
Jack Humbert
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:26.79 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
324
Allen Heiermann
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:26.84 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
325
Jaxon Griffin
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:26.91 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
326
Anton Ho
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:27.02 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
327
Kenny Zhou
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:27.10 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
328
Luke Lary
16
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:27.11 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
329
Ian Velazquez
16
FL
Sarasota Sharks
2:27.21 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
330
Christopher Jeong
15
FL
Gator Swim Club
2:27.26 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
331
Boyer Cheadle
15
GU
Power for Life
2:27.33 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
332
Avery Bumbach
18
FL
Fast Falcons
2:27.44 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
333
Samuel Ospina
15
FL
Gator Swim Club
2:27.73 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
334
Seth Hyde
16
FL
Fast Falcons
2:27.85 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
335
Brody Metzger
17
FL
Treasure Coast Aquatics
2:27.96 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
336
Hunter Haberman
15
GU
Swim Streamline at Northampton
2:28.03 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
337
Ryan Chiu
15
NC
SwimMAC Carolina
2:28.04 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
338
Alex Pham
14
NC
SwimMAC Carolina
2:28.26 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
339
Freddy Strupe
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:28.33 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
340
Chase Gluck
16
NT
Cor
2:28.37 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
341
Eli Nelson
16
NC
Marlins of Raleigh
2:28.41 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
342
Anthony Simmons
17
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:28.46 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
343
Jarrid Dame
16
FL
Bolles School Sharks
2:28.58 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
344
Troy Sopa
14
GA
Dynamo Swim Club
2:28.63 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
345
Hayden Sunman
17
FL
Planet Swim Aquatics
2:28.68 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
346
Jonas Dark
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:28.76 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
347
Noah Kreye
15
FL
Academy Aquatic Club
2:28.78 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
348
Aiden Chang
16
FL
Fast Falcons
2:28.90 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
349
Boaz Collins
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:28.90 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
350
Bryce Debowsky
15
GA
Dynamo Swim Club
2:28.98 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
351
Winston Bennett
13
ST
Texas Gold
2:29.03 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
352
William Hager
16
NC
SwimMAC Carolina
2:29.07 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
353
Riley Potter
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:29.09 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
354
Watson Nguyen
18
NT
Metroplex Aquatics
2:29.12 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
355
Avery Coker
16
SE
Tennessee Aquatics
2:29.15 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
356
Dylan Smith
17
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:29.19 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
357
Arnas Monkelis
17
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:29.33 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
358
Aiden Nguyen
12
NT
Mansfield Aquatic Club
2:29.34 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
359
Zaki Ibrahim
15
SE
Excel Aquatics
2:29.44 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
360
Tyler Thurman
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:29.44 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
361
Carter Zieminick
16
SE
Tennessee Aquatics
2:29.45 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
362
Asher Maurice
15
GA
Dynamo Swim Club
2:29.46 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
363
Kaito Quiroz
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:29.69 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
364
Henry Scott
15
NT
Cor
2:29.79 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
365
Carter Gray
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:29.80 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
366
Luke Tjiong
15
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:29.83 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
367
Jackson Healy
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:29.88 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
368
Lucas Moise
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:29.94 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
369
Ethan Chen
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:30.09 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
370
Jack McCrae
15
NC
SwimMAC Carolina
2:30.26 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
371
Jacob Zhou
16
NC
SwimMAC Carolina
2:30.30 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
372
Landon Quinn
14
SE
Mountain Valley Aquatics
2:30.30 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
373
Sergio Tan
14
GA
Dynamo Swim Club
2:30.34 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
374
Jake Jones
16
FG
Pine Crest Swim Team
2:30.43 1/19/24
Piranhas January Invite
375
Jack Neudecker
16
NC
Marlins of Raleigh
2:30.51 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
376
Graham Evans
18
FL
SwimRise Aquatics
2:30.53 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
377
Parker Seluk
16
FL
Gulf Coast Swim Team
2:30.54 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
378
Aidan Eckard
18
NT
Iron Horse Aquatics
2:30.68 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
379
Merrick Vanscoy
14
FL
SwimRise Aquatics
2:30.71 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
380
Zarek Gallus
13
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:30.71 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
381
Brady Hoang
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:30.77 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
382
Grayson Ruppert
15
GU
Power for Life
2:30.80 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
383
Barrett Kirner
16
NT
Cor
2:30.82 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
384
Noah Ortiz
15
GU
Pearland Aquatics
2:30.86 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
385
Matthew Montenegro-Strunk
17
SE
Excel Aquatics
2:31.03 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
386
Denis Jones
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:31.19 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
387
Alejandro Lopez-Romero
18
FL
SwimRise Aquatics
2:31.23 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
388
Brayden Miller
17
GU
Northeast Houston Aquatics
2:31.23 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
389
Justin Shi
16
ST
Longhorn Aquatics
2:31.24 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
390
Devin Williams
14
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:31.24 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
391
Vincent Pham
15
GU
Pearland Aquatics
2:31.27 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
392
Lucas Wong
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:31.28 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
393
Reid Cooler
13
NC
SwimMAC Carolina
2:31.28 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
394
Austin Pan
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:31.42 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
395
Carston Silva
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:31.42 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
396
Julian Malecki
14
NC
SwimMAC Carolina
2:31.50 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
397
Drew Shippey
15
NT
Dallas Mustangs
2:31.52 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
398
Campbell Noel
17
ST
Longhorn Aquatics
2:31.64 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
399
Jackson Winston
17
SC
Gamecock Aquatics
2:31.68 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
400
Marvan Ekanayake
17
FG
South Florida Aquatic Club
2:31.77 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
401
Carlos Baez del Bosque
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:31.78 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
402
Roman Kondrashov
13
FG
Coral Springs Swim Club
2:31.78 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
403
Kai Liu
14
ST
Waterloo Swimming
2:31.78 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
404
Peyton Selts
16
FG
Eagle Aquatics
2:31.82 1/19/24
Piranhas January Invite
405
Caden Angelle
15
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:31.91 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
406
Cade Doherty
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:31.97 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
407
Jack White
16
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:32.00 4/19/24
PACK April Long Course 2024
408
Augustus Friedel
15
NT
Cor
2:32.05 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
409
Nico Meneses
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:32.13 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
410
Tres Lucio
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:32.16 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
411
Jonah Ruhl
14
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:32.18 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
412
Noah Ditmer
15
GA
Summit Family YMCA Titans
2:32.33 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
413
Urías Del Angel
14
GU
Hydro Elite Aquatic Team
2:32.40 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
414
Cash Naylor
14
ST
Nitro Swim Team
2:32.44 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
415
Grayson Bennett
14
FL
The Berkeley Barracudas
2:32.51 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
416
Matthew Graff
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:32.59 4/19/24
PACK April Long Course 2024
417
Hisato Kurosaki
15
SE
Tennessee Aquatics
2:32.59 2/11/24
NAC Long Course Invitation
418
Cy Matteson
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:32.63 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
419
Winlon Knowles
14
GA
Dynamo Swim Club
2:32.63 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
420
Phoenix Mielcarek
17
ST
Waterloo Swimming
2:32.66 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
421
Liam Moats
15
FL
Tampa Elite Aquatics
2:32.71 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
422
Thomas Perez
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:32.72 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
423
Andy Serrano-Pena
16
FG
Eagle Aquatics
2:32.76 1/19/24
Piranhas January Invite
424
Jaxon Lou
15
GA
Dynamo Swim Club
2:32.88 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
425
Milo Littenberg
15
SE
Madison Swimming Association
2:32.97 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
426
Griffin Clark
15
FL
St. Augustine Cyclones
2:33.18 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
427
Alexander Chernyak
16
NC
Mecklenburg Swim Association
2:33.21 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
428
Noalen Ni
15
NT
City of Plano Swimmers
2:33.25 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
429
Danny Greene
16
FL
Academy Aquatic Club
2:33.45 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
430
John Hughes
17
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:33.59 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
431
Braylon Mora
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:33.67 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
432
Kaleb James
16
NC
Marlins of Raleigh
2:33.68 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
433
Rigs Helmedag
15
NC
Marlins of Raleigh
2:33.84 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
434
Luke Engwall
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:33.91 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
435
Kason Dietzman
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:34.02 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
436
Derek Johnson
14
GU
Swim Streamline at Northampton
2:34.02 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
437
Ryan DuBrul
13
GU
Life Time Houston Swim Team
2:34.02 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
438
Daniel Reynolds
16
NC
Marlins of Raleigh
2:34.03 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
439
Kellen Condron
13
ST
Nitro Swim Team
2:34.08 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
440
Nathan Zhang
13
NC
SwimMAC Carolina
2:34.13 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
441
Kenny Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:34.16 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
442
Nate Sherrard
15
SC
Gamecock Aquatics
2:34.20 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
443
Max Linenberg
14
GA
Dynamo Swim Club
2:34.36 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
444
Marcos Machado
13
FG
Pompano Beach Piranhas
2:34.40 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
445
Mason Waechter
14
NC
Marlins of Raleigh
2:34.50 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
446
Jack Boysen
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:34.72 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
447
Merrick Blackman
14
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:34.79 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
448
Andrew Groves
18
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:34.87 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
449
Vane Stedman
16
GA
Dynamo Swim Club
2:34.87 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
450
Lucas Wang
16
NT
City of Plano Swimmers
2:34.89 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
451
Owen McNear
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:35.04 12/15/23
2023 US Paralympics Swimming National Championship
452
David Stewart
16
ST
Tiger Shark of Texas
2:35.05 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
453
Alexander Malaj
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:35.22 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
454
Cullen Descalzo
15
SE
Coast Aquatics
2:35.28 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
455
Adam ARIS
13
NC
SwimMAC Carolina
2:35.32 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
456
Finn Bonner
14
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
2:35.39 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
457
Timothy Oenga
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:35.41 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
458
Coleman Brown
17
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:35.50 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
459
Zion Buckner
15
GU
Eagle Swimming Association
2:35.50 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
460
Luigi Villani
14
FG
Eagle Aquatics
2:35.58 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
461
Logan Coakley
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:35.70 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
462
Neal Pang
16
GU
Aggie Swim Club
2:35.77 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
463
Michael Wang
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:35.98 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
464
Frank Edwards
14
GA
Summit Family YMCA Titans
2:36.03 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
465
Jonas Fleischer
16
GA
Dynamo Swim Club
2:36.08 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
466
Benjamin Spiegler
15
NC
SwimMAC Carolina
2:36.09 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
467
Campbell Johnson
13
SE
Excel Aquatics
2:36.11 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
468
Thomas Perez
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:36.24 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
469
Maddox Weddle
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:36.25 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
470
Cole Faerber
16
GU
Blue Tide Aquatics
2:36.31 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
471
Richard Keck
14
GU
Pearland Aquatics
2:36.45 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
472
Graham Chang
15
GA
Dynamo Swim Club
2:36.52 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
473
Carson Lu
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:36.65 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
474
Addison Richardson
17
ST
Tiger Shark of Texas
2:36.69 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
475
Caston Feazel
16
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
2:36.78 4/12/24
Best of Both Worlds
476
AJ Newton
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:36.80 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
477
Trevor Lambert
14
NT
Mansfield Aquatic Club
2:36.89 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
478
Reid Thompson
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:36.97 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
479
Karl Nolte
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:36.98 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
480
Weston Kemp
13
NT
Lakeside Aquatic Club
2:37.00 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
481
George Witte
17
SC
Gamecock Aquatics
2:37.04 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
482
Ashton Tan
16
GA
Dynamo Swim Club
2:37.07 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
483
Drew Henry
17
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:37.19 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
484
Graceson Ognoskie
14
ST
Longhorn Aquatics
2:37.19 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
485
Taylor Schmelzer
14
NC
Mecklenburg Swim Association
2:37.22 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
486
Ryan Miller
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:37.24 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
487
Lloyd Gomez
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.27 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
488
Artem Muzhev
13
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
2:37.42 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
489
Jose Gamboa
14
GU
The Woodlands Swim Team
2:37.45 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
490
Sean Zhou
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:37.51 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
491
Victor Cintron Rosario
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:37.57 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
492
Carter Moore
16
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:37.86 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
493
Joshua Miao
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:37.99 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
494
Luke Cole
14
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:38.01 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
495
Theo Ho
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:38.03 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
496
John Gasson
12
GU
Houston Hydra
2:38.03 4/19/24
PACK April Long Course 2024
497
Mitchell Evans
15
NC
Mecklenburg Swim Association
2:38.11 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
498
Max Leuchtmann
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:38.12 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
499
Joseph Folding
17
SC
Unattached
2:38.15 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
500
Riley Davis
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
2:38.15 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
501
Daniel Keiser
15
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:38.29 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
502
Drew McQueeney
16
FG
Flood Aquatics Swim Team
2:38.62 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
503
Andrew Deng
13
NT
Iron Horse Aquatics
2:38.63 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
504
Garrett Peters
16
GA
Dynamo Swim Club
2:38.79 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
505
Marcus Andal
13
NT
North Texas Nadadores
2:38.79 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
506
Ethan Luu
16
NT
Mansfield Aquatic Club
2:38.89 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
507
Jedi Hung
14
GA
Dynamo Swim Club
2:38.94 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
508
Gavin Chavira
15
SE
Ensworth Aquatics
2:39.04 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
509
Nolan Kurtz
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:39.04 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
510
Gavin Ivory
13
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:39.10 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
511
Johnathon Kirk
15
LA
Crawfish Aquatics
2:39.11 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
512
Matt Etchevers
17
FG
TS Aquatics
2:39.12 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
513
Nick Todorov
14
GA
Dynamo Swim Club
2:39.15 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
514
Jack Reburn
13
FL
South Lake Aquatic Club
2:39.45 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
515
Alex Lee
17
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:39.48 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
516
Arthur Newton
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:39.57 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
517
Janiel Espinosa
11
FG
SwimFast
2:39.61 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
518
Kaan Trentadue
11
FG
Pompano Beach Piranhas
2:39.64 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
519
Richard Li
13
GA
Dynamo Swim Club
2:39.70 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
520
Sahaj Patadia
18
GA
Dynamo Swim Club
2:39.72 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
521
Jason Li
16
NC
North Carolina Aquatic Club
2:39.97 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
522
Josh Decena
15
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:40.07 4/19/24
PACK April Long Course 2024
523
Michael Wang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:40.26 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
524
Adam Spillman
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:40.32 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
525
Aiden Sabocik
15
FG
Lake Lytal Lightning
2:40.33 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
526
Ibrahim Elmashad
15
NC
SwimMAC Carolina
2:40.54 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
527
Josh Meece
17
FL
Wahoos of Jacksonville
2:40.84 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
528
Miguel Aguilar
15
FL
Bolles School Sharks
2:40.88 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
529
William Alexander
15
SC
Gamecock Aquatics
2:40.88 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
530
Gage Wright
13
FL
Loggerhead Aquatics
2:40.88 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
531
Isaiah Lewis
16
GA
Dynamo Swim Club
2:41.20 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
532
Youssef Abou El Azm
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:41.26 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
533
Jonathan Ruiz
13
FL
Gulf Coast Swim Team
2:41.39 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
534
Elijah Kang
14
ST
Nitro Swim Team
2:41.49 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
535
Dalton Brown
12
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:41.58 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
536
Ryder Seluk
16
FL
Gulf Coast Swim Team
2:41.94 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
537
Jackson Strickland
14
FL
Bolles School Sharks
2:41.99 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
538
Bill Efting
13
GU
Dads Club Swim Team
2:42.11 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
539
Stephen Kirksey
12
NT
Mansfield Aquatic Club
2:42.16 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
540
Conner Florea
15
ST
Tiger Shark of Texas
2:42.17 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
541
Ben Desimone
15
NC
Carolina Aquatic Team
2:42.22 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
542
Aleksandar Mikic
16
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
2:42.42 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
543
Carlos Frosolono
14
FL
Fast Falcons
2:42.45 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
544
Noah Castaneda
13
GU
Escalate Aquatic Team
2:42.47 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
545
Jack Lofthus
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:42.58 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
546
Denzo Senekal
14
FL
Greater Orlando Aquatics Team
2:42.67 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
547
Erin Trichkovikj
12
GU
Power for Life
2:42.77 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
548
Grant Dionne
18
GU
Texas Elite Swim Team
2:42.79 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
549
Nicolas Sato
14
GA
Dynamo Swim Club
2:42.84 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
550
Josef Florek
15
FL
Gulf Coast Swim Team
2:42.98 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
551
Daniel Hammer
17
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:43.05 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
552
Benji Liu
16
GU
Aggie Swim Club
2:43.05 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
553
Ryan Speedie
12
GU
Houston Hydra
2:43.21 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
554
Giovanni Medina
16
FL
Gulf Coast Swim Team
2:43.28 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
555
Ethan Pure
15
GA
Dynamo Swim Club
2:43.41 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
556
Hampton Walker
17
FL
Bolles School Sharks
2:43.46 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
557
Matthew Wang
17
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:43.53 4/19/24
PACK April Long Course 2024
558
Max Fanjul
17
FG
Hurricane Aquatics
2:43.64 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
559
Peter Kim
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.67 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
560
Santiago Perez
15
ST
Brownsville Aquatics
2:43.71 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
561
Adrian Alfaro
12
GU
Houston Bridge Bats
2:43.76 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
562
David Li
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:43.78 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
563
Jason Chai
14
GA
Dynamo Swim Club
2:43.79 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
564
Zayden Bach
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:43.92 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
565
Ian Reynolds
12
ST
Unattached
2:43.94 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
566
Vlad Malyshev
13
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:44.06 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
567
Stephan Sol
15
GA
Dynamo Swim Club
2:44.19 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
568
Kyle Fionte
15
GA
Dynamo Swim Club
2:44.21 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
569
Christian Bowens
16
SE
Crimson Tide Aquatics
2:44.27 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
570
Jacob Barguez
14
FG
Speed World Swimming
2:44.56 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
571
Odin Magee
13
ST
Nitro Swim Team
2:44.58 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
572
Johnson Xiao
15
GA
Dynamo Swim Club
2:44.77 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
573
Austen Hays
15
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
2:44.84 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
574
Rocco Herran
13
FG
Plantation Swim Team
2:44.88 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
575
Kanyon Michaelis
15
NT
Cor
2:44.90 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
576
Noah Acosta
13
NT
Mansfield Aquatic Club
2:44.94 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
577
Sonny Shannon
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:44.99 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
578
Jason Payne
14
GU
Swim Streamline at Northampton
2:45.36 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
579
Dimash Baimakhan
15
NT
Iron Horse Aquatics
2:45.43 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
580
Gabriel Gortarez
13
SE
Excel Aquatics
2:45.69 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
581
Hunter Seluk
16
FL
Gulf Coast Swim Team
2:45.95 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
582
Sawyer Powell
14
FL
Bolles School Sharks
2:46.20 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
583
Charlie Waller
14
SE
Excel Aquatics
2:46.26 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
584
Tyler Ward
17
FL
Tampa Y Swimming
2:46.42 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
585
JP Pace
16
SE
Huntsville Swim Association
2:46.61 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
586
Aaron Maiorana
14
NC
North Carolina Aquatic Club
2:46.62 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
587
Cameron Stearns
16
GA
Dynamo Swim Club
2:46.71 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
588
Aiden Williams
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:46.83 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
589
Jiles Parker
13
GU
Pacesetters Aquatic Club
2:46.86 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
590
Milan Mehra
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:46.87 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
591
Oliver Natoli
13
FL
Bolles School Sharks
2:46.88 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
592
George Gerasim
13
FG
Eagle Aquatics
2:46.97 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
593
Lincoln Salazar
16
FG
Martin County Swimming
2:46.99 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
594
Oliver Won
13
GA
Dynamo Swim Club
2:47.08 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
595
Evan Sevast
16
NC
Brunswick Aquatic Club
2:47.11 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
596
Braeden Dao
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:47.52 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
597
Manny Squitier
15
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:48.13 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
598
Matthew Prieres
14
FG
Performance Aquatics Swim Club
2:48.17 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
599
Anderson McCurdy
14
ST
Austin Swim Club
2:48.23 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
600
Ben Lopez
14
FL
Gulf Coast Swim Team
2:48.31 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
601
Louis Zheng
15
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:48.54 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
602
Daniel Happy
15
SE
Middle Tennessee Swim Club
2:48.76 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
603
Saeed Azuara
15
GU
Power for Life
2:48.76 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
604
Bradon Fiore
15
FG
Martin County Swimming
2:48.88 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
605
Andres Cubero
15
SC
Gamecock Aquatics
2:49.34 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
606
Benji Engers
14
SE
Excel Aquatics
2:49.39 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
607
Alfie Macasaet
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:49.42 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
608
Jonathan Giddens
15
GA
Dynamo Swim Club
2:49.69 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
609
Rollins Powell
12
FL
Bolles School Sharks
2:49.82 4/20/24
2024 FL 11th Annual JAX50 Spring Dual Challenge
610
Alexander Gilson
15
GU
Power for Life
2:49.85 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
611
Krish Advani
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:50.12 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
612
Richard Zhang
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:50.18 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
613
Will Efting
13
GU
Dads Club Swim Team
2:50.24 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
614
Joaquin Seay
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:50.48 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
615
Caleb McKee
15
NT
Fit N Wise Swim Team
2:50.60 4/12/24
2024 OK BAC Oklahoma Sprint Festival
616
Luke Gerdes
13
GA
Dynamo Swim Club
2:50.78 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
617
Lewis Mattson
14
FL
Tampa Y Swimming
2:50.85 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
618
Colin Gray
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:50.93 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
619
Jake Osucha
16
SE
Crimson Tide Aquatics
2:50.99 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
620
Colin Faure
13
GA
Dynamo Swim Club
2:51.00 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
621
Simon Sheinfeld
14
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:51.13 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
622
Justin Fields
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:51.21 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
623
Cole Nelson
14
NC
Marlins of Raleigh
2:51.30 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
624
Dylan Sodolak
11
GU
Houston Hydra
2:51.56 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
625
Josh Bishay
18
GU
The Woodlands Swim Team
2:52.07 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
626
Tristan Tsang
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
2:52.14 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
627
Graham Brewer
13
GA
Dynamo Swim Club
2:52.20 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
628
Bailey Williams
17
NC
Sailfish Aquatics
2:52.38 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
629
Brendan Kun
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:52.72 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
630
Aiden Kennedy
14
FL
Treasure Coast Aquatics
2:52.76 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
631
Logan Wheeler
12
GU
Houston Hydra
2:53.04 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
632
Jayden Gan
13
GA
Dynamo Swim Club
2:53.12 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
633
Javier Ruiz
14
NT
Lakeside Aquatic Club
2:53.25 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
634
Jimmy Jackson
16
FL
Wahoos of Jacksonville
2:53.32 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
635
Ryan Broccolo
13
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:53.42 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
636
Hudson Powell
14
FL
Bolles School Sharks
2:53.56 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
637
Jacob Stepanek
13
FL
Tampa Y Swimming
2:53.83 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
638
Gabe Thompson
15
GU
South Shore Sails
2:53.86 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
639
Charlie Turner
12
SE
Excel Aquatics
2:53.92 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
640
Jack Lawrence
16
GA
Dynamo Swim Club
2:54.10 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
641
Dylan Xiao
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:54.13 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
642
Aaron Abrego Sanchez
13
NC
Goldsboro YMCA Sharks
2:54.40 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
643
Jackson Kelly
14
FL
South Lake Aquatic Club
2:54.48 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
644
Luke Tartaglione
14
GA
Dynamo Swim Club
2:54.51 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
645
Leo Cartaya
13
FG
Hurricane Aquatics
2:54.84 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
646
Luke Reid
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:55.08 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
647
Michael Hadden
16
GU
Fulshear Racing Swim Team
2:55.13 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
648
Ernesto Avellaneda III
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
2:55.30 4/19/24
PACK April Long Course 2024
649
Chris Ko
13
NT
Iron Horse Aquatics
2:55.34 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
650
Dylan Corbett
14
GA
Dynamo Swim Club
2:55.52 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
651
Noel Niemann
14
GU
Tomball Area Swim Club
2:55.79 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
652
Ian Swanson
15
GA
Dynamo Swim Club
2:56.26 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
653
John Breier
15
ST
Brownsville Aquatics
2:56.73 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
654
Albert Chen
11
GU
Houston Bridge Bats
2:56.91 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
655
Teague Latham
13
SE
Tennessee Aquatics
2:57.05 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
656
Manny Gonzalez
14
FG
Martin County Swimming
2:57.17 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
657
Leonardo De La Rosa
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:57.34 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
658
David Guerra
14
FG
Hurricane Aquatics
2:57.76 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
659
Micah Nail
15
GU
Tomball Area Swim Club
2:57.91 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
660
Elijah Murray
13
FL
St. Augustine Cyclones
2:58.05 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
661
Edmond Negrin
12
FG
Hialeah Swim Club
2:58.12 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
662
Seth Bauto
14
GU
Pearland Aquatics
2:58.37 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
663
Daniel Armada
17
GU
Swim Streamline at Northampton
2:58.81 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
664
James Spriggs
12
GU
Houston Hydra
2:58.97 4/19/24
PACK April Long Course 2024
665
Jeffrey Zhou
17
GA
Dynamo Swim Club
2:58.98 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
666
Angel Guzman
15
NT
Mansfield Aquatic Club
2:58.98 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
667
Griffin Kirby
14
FL
Cbs Islanders
2:59.62 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
668
Daniel Romero
13
FG
Martin County Swimming
2:59.92 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
669
Fred Caskey
18
NC
Sailfish Aquatics
2:59.98 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
670
Igusti Krishna
13
SE
Streamline & Sprint Human Per
3:00.22 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
671
Samuel Trinh
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:00.25 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
672
Daniel Gil-Restrepo
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
3:00.36 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
673
Tristan Gore
17
GU
Power for Life
3:00.63 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
674
Leonardo Patino Hurtado
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:00.70 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
675
Finn Taylor
11
GU
Swim Streamline at Northampton
3:00.90 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
676
Simon Gorelick
14
GU
Htx Swims
3:01.64 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
677
Nelson Zhang
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:01.74 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
678
Andy Saichua
14
FL
Loggerhead Aquatics
3:01.78 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
679
Justin Baines
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:02.71 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
680
Charley Jinks
13
FL
Loggerhead Aquatics
3:03.26 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
681
Daniil Prokazov
12
ST
Waterloo Swimming
3:03.52 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
682
Brandon Ilyasov
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:03.54 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
683
Caden Garrison
15
GU
Sharks Swim Club
3:03.67 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
684
Kazuki Wells
15
GA
Dynamo Swim Club
3:03.93 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
685
Danh Vuong
12
FG
Jupiter Dragons Swim Team
3:04.20 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
686
Michael Grenier
16
FG
Hurricane Aquatics
3:04.45 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
687
Thien Luu
11
GU
Sharks Swim Club
3:05.01 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
688
David Wong
11
GU
Magnolia Aquatic Club
3:05.06 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
689
Kaiser Crenshaw
13
GU
Swim Streamline at Northampton
3:05.12 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
690
Tyler Gosart
16
NC
Sailfish Aquatics
3:05.18 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
691
Carson Hurd
14
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
3:05.45 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
692
Brooklyn Rogojina
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:05.47 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
693
Roman Clement
17
FG
Eagle Aquatics
3:05.92 1/19/24
Piranhas January Invite
694
Bryce Golden
13
NC
Sailfish Aquatics
3:06.08 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
695
Ant Whitney
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:06.31 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
696
Tristan Arghiropol
14
GU
Hydro Elite Aquatic Team
3:06.47 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
697
Jaxon Nelson
12
GU
Houston Bridge Bats
3:06.83 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
698
Alex Mayer
12
GU
Htx Swims
3:06.95 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
699
Javier Ortez
12
GU
Houston Hydra
3:07.54 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
700
Christopher Lupo
16
NC
New South Swimming
3:07.81 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
701
Aidan Pak
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:08.31 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
702
Hugo Leijnse
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:08.43 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
703
Andrew Yang
13
GA
Dynamo Swim Club
3:08.71 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
704
Ben Herrera
14
GU
Tomball Area Swim Club
3:09.26 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
705
Ivan Leija
15
ST
Brownsville Aquatics
3:09.31 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
706
Alejandro Leonardi
13
GU
Power for Life
3:09.62 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
707
Owen Benner
13
GA
Dynamo Swim Club
3:10.32 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
708
Ivan Arrindell
17
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
3:10.40 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
709
Hosea Howard
14
SC
Gamecock Aquatics
3:11.40 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
710
Liam Lewis
12
FG
Boca Raton Swim Team
3:11.42 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
711
Mathias Rivera
14
GU
Power for Life
3:11.45 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
712
Jason Kaci
14
GU
The Woodlands Swim Team
3:11.96 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
713
Samuel Gomez
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:12.57 4/19/24
PACK April Long Course 2024
714
Elliott Zhang
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:13.16 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
715
Forest Dark
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:14.04 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
716
Tomas Franchak
14
FG
Hurricane Aquatics
3:14.31 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
717
Maximilian Charles
13
GU
Team 300
3:14.47 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
718
Erik Clowney
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:15.23 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
719
Logan Atchison
14
GU
Sharks Swim Club
3:15.99 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
720
Grady Marici
11
GU
Sharks Swim Club
3:17.04 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
721
Samuel Hunniford
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:17.35 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
722
Reese John
13
GU
Power for Life
3:18.20 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
723
Eshaan Shah
14
NT
City of Plano Swimmers
3:18.22 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
724
Danny Lopez
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:18.38 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
725
Daniel Dibadj
12
NT
Lakeside Aquatic Club
3:19.31 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
726
Cutter Shipman
17
FG
Martin County Swimming
3:20.37 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
727
Filip Kabo
13
FL
Episcopal AmberJax
3:21.62 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
728
Tayte Reynolds
16
SE
Middle Tennessee Swim Club
3:23.01 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
729
Caleb Tort-Negron
16
ST
Tiger Shark of Texas
3:23.33 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
730
Lucas Setiadi
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:23.52 4/19/24
PACK April Long Course 2024
731
Preston Wade
17
NT
Select Team of Aquatic Racers
3:23.54 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
732
Paulo Soriano
13
GU
The Woodlands Swim Team
3:23.87 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
733
Rhodes Lian
13
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
3:24.72 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
734
Jose Barrios
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:25.01 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
735
Sebastian Gonzalez
14
FL
Swim Tampa Aquatics
3:25.21 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
736
Jack Childress
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:25.58 4/19/24
PACK April Long Course 2024
737
Kieran Scott
14
ST
Tiger Shark of Texas
3:25.69 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
738
Luc Martin
13
ST
Waterloo Swimming
3:27.16 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
739
Wesley Hatala
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:27.94 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
740
Farid Aounallah
13
ST
Harlingen CISD SEAL
3:29.08 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
741
Leo Daussat
14
GA
Dynamo Swim Club
3:29.38 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
742
Kaleb Childress
14
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
3:30.18 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
743
Matias Prieto
11
FG
Pine Crest Swim Team
3:30.84 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
744
Santiago Fernandez Zamora
13
GU
Power for Life
3:30.94 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
745
Parker Brewer
13
GA
Dynamo Swim Club
3:31.32 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
746
AJ Selva
11
GU
Pearland Aquatics
3:31.45 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
747
Eli Bumgarner
13
NC
Sailfish Aquatics
3:31.79 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
748
Diego Hernandez
15
GU
The Woodlands Swim Team
3:33.45 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
749
AJ Morales
15
FL
Fast Falcons
3:35.56 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
750
Zack Jordan
17
NC
Sailfish Aquatics
3:35.68 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
751
Gary Sparkman-Couillard
12
SC
Greenview Dolphin Swim Team
3:37.09 4/28/24
2024 SC GVST Long Course Developmental Invite
752
Chen Zhou
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:40.42 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
753
Paxton Goodspeed
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:42.16 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
754
Noah Brumbaugh
16
NC
Sailfish Aquatics
3:45.39 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
755
Brett Gibbs
12
FL
South Lake Aquatic Club
3:48.41 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application