Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Cooper Lucas
18
NT
Lakeside Aquatic Club
4:18.76 9/4/23
2023 Junior World Champs
2
Drew Hitchcock
18
SE
Baylor Swim Club
4:19.09 9/4/23
2023 Junior World Champs
3
Ryan Erisman
17
FL
Laker Swim
4:19.35 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
4
Hudson DeGroote
18
NC
Marlins of Raleigh
4:21.00 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
5
William Savarese
18
NT
Cor
4:22.74 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
6
Luke Waldrep
17
SE
Baylor Swim Club
4:23.39 2/29/24
2024 GA DYNA LCM Time Trial
7
Freddy Klein
18
NC
SwimMAC Carolina
4:23.91 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
8
Ian Platts-Mills
16
NC
North Carolina Aquatic Club
4:25.31 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
9
Jacob Turner
18
NT
Metroplex Aquatics
4:25.70 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
10
Benjamin Delmar
18
NC
SwimMAC Carolina
4:27.43 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
11
AJ Robinson
17
GU
Aggie Swim Club
4:27.68 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
12
Lukas Vetkoetter
18
NT
Texas Ford Aquatics
4:27.78 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
13
Kalen Anbar
18
NC
Duke University
4:27.97 11/29/23
2023 ISCA LC Open
14
Charlie Heisig
18
NC
SwimMAC Carolina
4:28.27 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
15
Santi Alzate
15
NC
SwimMAC Carolina
4:28.84 3/6/24
2024 TYR Pro Swim Series - Westmont
16
Maximus Williamson
17
NT
Lakeside Aquatic Club
4:30.37 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
17
Ian Stutts
17
NC
Marlins of Raleigh
4:30.45 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
18
Max Nechydyuk
17
NC
SwimMAC Carolina
4:30.57 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
19
Thomas Mercer
17
KY
Lakeside Swim Team
4:31.96 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
20
Logan Robinson
17
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
4:32.15 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
21
Cooper McDonald
17
GA
Dynamo Swim Club
4:32.81 2/8/24
Southern Zone South Sectional
22
TJ Frost
17
FL
Loggerhead Aquatics
4:33.13 2/8/24
Southern Zone South Sectional
23
Connor Peck
17
NC
North Carolina Aquatic Club
4:33.19 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
24
Carter Lancaster
17
FL
Bolles School Sharks
4:33.49 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
25
Wilson Tuttle
18
NC
Marlins of Raleigh
4:33.50 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
26
Owen Von Weihe
17
NC
Marlins of Raleigh
4:33.73 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
27
Mack Schumann
17
SE
Nashville Aquatic Club
4:33.78 2/11/24
NAC Long Course Invitation
28
Baylor Stanton
16
GA
Gwinnett Aquatics
4:33.91 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
29
Grant Hu
18
NT
Metroplex Aquatics
4:34.10 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
30
Gideon Swan
16
GU
Swim Houston Aquatics Center
4:34.18 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
31
Evan Witte
18
NT
Lakeside Aquatic Club
4:34.31 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
32
Nathan Jacobbe
17
NT
Metroplex Aquatics
4:34.36 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
33
Andreas Brooks
17
ST
Waterloo Swimming
4:34.76 4/11/24
2024 PR Puerto Rico International Swimming Open
34
Jack Haywood
18
NC
SwimMAC Carolina
4:35.09 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
35
Gavin McCarter
18
NC
SwimMAC Carolina
4:35.31 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
36
Colin Jacobs
15
FL
Sarasota Sharks
4:35.47 2/8/24
Southern Zone South Sectional
37
Maston Ballew
17
SE
Nashville Aquatic Club
4:35.76 2/11/24
NAC Long Course Invitation
38
Ewan Dalrymple
15
SC
Columbia Swimming
4:36.01 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
39
Norvy Clontz
16
NC
Mecklenburg Swim Association
4:36.31 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
40
Casey Aten
18
FL
Sarasota Sharks
4:36.37 2/8/24
Southern Zone South Sectional
41
Davis Dunham
18
NC
SwimMAC Carolina
4:36.50 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
42
Cooper Nicholson
17
NC
North Carolina Aquatic Club
4:36.51 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
43
Evan Gluck
16
NT
Cor
4:36.55 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
44
David Sammons
14
NC
SwimMAC Carolina
4:36.58 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
45
Ethan Ekk
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
4:36.83 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
46
Wilson York
14
KY
Lakeside Swim Team
4:36.87 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
47
Juan Vallmitjana
15
FG
South Florida Aquatic Club
4:36.95 2/8/24
Southern Zone South Sectional
48
Ian Heysen
16
FL
Blue Dolfins
4:37.07 2/8/24
Southern Zone South Sectional
49
Harrison Short
16
NC
SwimMAC Carolina
4:37.32 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
50
Bogdan Zverev
15
FL
Sarasota Sharks
4:37.48 2/8/24
Southern Zone South Sectional
51
Yochanan Meza
17
NT
Texas Ford Aquatics
4:37.69 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
52
Michael Traynor
18
FL
Sarasota Sharks
4:38.09 2/8/24
Southern Zone South Sectional
53
Liam Aleman
17
FL
Gator Swim Club
4:38.43 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
54
Vito Sgroi
15
FL
Sarasota Sharks
4:38.51 2/8/24
Southern Zone South Sectional
55
Jackson Irwin
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
4:38.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
56
Aidan Siers
17
FL
Sarasota Sharks
4:39.00 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
57
Alessandro Pereira
17
FG
Azura Florida Aquatics
4:39.41 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
58
Collin Quickstad
18
NT
Lakeside Aquatic Club
4:39.63 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
59
Collin Quickstad
18
NT
Lakeside Aquatic Club
4:39.78 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
60
Danzhel Tuliao
17
FL
Patriot Aquatics
4:39.84 2/8/24
Southern Zone South Sectional
61
Anthony Pineiro
15
FG
Eagle Aquatics
4:39.84 9/4/23
2023 Junior World Champs
62
LOUIS Joos
16
FL
Bolles School Sharks
4:40.40 2/8/24
Southern Zone South Sectional
63
Alejandro Varon
17
FL
Laker Swim
4:40.44 2/8/24
Southern Zone South Sectional
64
Jack Rutledge
17
NC
SwimMAC Carolina
4:40.92 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
65
Alex Primavera
17
FL
Bolles School Sharks
4:40.94 2/8/24
Southern Zone South Sectional
66
Dillon Brigman
15
FL
Bolles School Sharks
4:40.98 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
67
Ian Stutts
16
NC
Marlins of Raleigh
4:41.04 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
68
Tyler Barritt
16
NC
North Carolina Aquatic Club
4:41.59 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
69
Henry Shoemaker
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
4:42.15 2/8/24
Southern Zone South Sectional
70
Nico Rabinowitz
16
FL
Laker Swim
4:42.23 2/8/24
Southern Zone South Sectional
71
Daniel Gonzalez
17
GA
Dynamo Swim Club
4:42.30 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
72
Joey Campagnola
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
4:42.57 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
73
Matt Cinque
17
NC
North Carolina Aquatic Club
4:42.68 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
74
Carter Miller
17
SE
Ensworth Aquatics
4:42.92 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
75
Adam Picco
17
GU
Hydro Elite Aquatic Team
4:43.08 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
76
Cohen Chiam
17
FL
Bolles School Sharks
4:43.46 2/8/24
Southern Zone South Sectional
77
Dillon Spooner
16
FL
Indian River Aquatics
4:43.47 2/8/24
Southern Zone South Sectional
78
Colt Chaires
15
NC
North Carolina Aquatic Club
4:43.53 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
79
Alessandro Pereira
17
FG
Azura Florida Aquatics
4:44.15 2/8/24
Southern Zone South Sectional
80
Matthew Doty
17
NC
SwimMAC Carolina
4:44.30 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
81
Matt Strada
17
NC
North Carolina Aquatic Club
4:44.34 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
82
Daniel Krajewski
16
FL
Sarasota Sharks
4:44.98 2/8/24
Southern Zone South Sectional
83
Eli Sweet
13
NC
SwimMAC Carolina
4:45.09 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
84
Aiden Tillis
17
SE
Wake Aquatics
4:45.19 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
85
Charles Henage
17
NC
SwimMAC Carolina
4:45.52 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
86
Nicholas Kwan
16
FL
Bolles School Sharks
4:45.58 2/8/24
Southern Zone South Sectional
87
Bryce Labonte
16
FL
Fast Falcons
4:45.61 2/8/24
Southern Zone South Sectional
88
Asher Allebach
16
NC
SwimMAC Carolina
4:45.71 4/10/24
2024 CAN Speedo Canadian Swimming Open
89
Juan Moncada Pulgarin
18
NC
Unattached
4:45.92 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
90
Alejandro Varon
16
FL
Laker Swim
4:45.92 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
91
Cooper McDonald
17
GA
Dynamo Swim Club
4:45.99 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
92
Alex Gonzalez
15
FL
Fast Falcons
4:46.00 2/8/24
Southern Zone South Sectional
93
Maika Ognoskie
17
ST
Longhorn Aquatics
4:46.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
94
Gray Barker
17
NT
Texas Ford Aquatics
4:46.22 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
95
Will D'Orazio
17
ST
Alamo Area Aquatic Association
4:46.40 4/11/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio TT
96
Lucas Fernandez-Chung
15
FG
Metro Aquatic Club of Miami
4:46.46 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
97
Giulian Martin
17
FG
Hurricane Aquatics
4:46.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
98
Stephen Zhukov
17
SE
Tennessee Aquatics
4:46.60 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
99
Beck Armstrong
16
NC
SwimMAC Carolina
4:47.53 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
100
Eli Nelson
16
NC
Marlins of Raleigh
4:47.68 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
101
Simeon Prosinski
16
FL
Loggerhead Aquatics
4:47.98 2/8/24
Southern Zone South Sectional
102
Jordan Willis
16
NC
SwimMAC Carolina
4:48.21 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
103
Vincent Leek
17
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
4:48.24 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
104
Andrew Zou
18
ST
Longhorn Aquatics
4:48.26 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
105
Alex Townsend
16
NC
Marlins of Raleigh
4:48.27 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
106
Charlie Camplin
15
NC
Marlins of Raleigh
4:48.55 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
107
Ethan Wang
15
NT
Metroplex Aquatics
4:48.60 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
108
Alex Schwartz
17
NT
Lakeside Aquatic Club
4:48.89 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
109
James Gottfried
18
GU
Premier Aquatics Club of Klein
4:49.22 4/19/24
PACK April Long Course 2024
110
Elijah Tong
15
NT
Iron Horse Aquatics
4:49.33 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
111
Adam Polzien
16
NC
SwimMAC Carolina
4:49.49 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
112
Chase Kendall
15
FL
Planet Swim Aquatics
4:49.54 2/8/24
Southern Zone South Sectional
113
Hayden Sunman
17
FL
Planet Swim Aquatics
4:50.01 2/8/24
Southern Zone South Sectional
114
Watson Nguyen
18
NT
Metroplex Aquatics
4:50.02 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
115
Jacob Anderson
15
NC
Marlins of Raleigh
4:50.35 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
116
Cole Radnay
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
4:50.46 2/8/24
Southern Zone South Sectional
117
Collier Stanton
14
GA
Gwinnett Aquatics
4:50.98 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
118
Freddy Rosenthal
16
FG
Pine Crest Swim Team
4:51.22 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
119
Jackson Kroh
14
NC
SwimMAC Carolina
4:51.28 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
120
Drew Sito
15
NC
New Wave Swim Team
4:51.32 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
121
David Melnychuk
17
FL
Sarasota Sharks
4:51.33 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
122
Coleman Kimmel
17
SE
Memphis Tiger Swimming
4:51.40 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
123
Drew Davis
17
NC
Marlins of Raleigh
4:51.73 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
124
Connor Jones
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
4:51.80 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
125
Aidan Eckard
18
NT
Iron Horse Aquatics
4:51.84 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
126
Wyatt Porch
17
FL
Bolles School Sharks
4:52.35 2/8/24
Southern Zone South Sectional
127
Alston Qin
17
FL
Bolles School Sharks
4:52.39 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
128
Seth Hyde
16
FL
Fast Falcons
4:52.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
129
Logan Calhoun
16
GA
Dynamo Swim Club
4:52.61 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
130
Sebastian Guio
16
FL
Episcopal AmberJax
4:52.63 2/8/24
Southern Zone South Sectional
131
Brady Bennett
16
ST
Texas Gold
4:52.92 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
132
Parker Childs
14
ST
Texas Gold
4:52.93 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
133
Bobur Jakhangirov
14
ST
Nitro Swim Team
4:52.96 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
134
Calvin Schaper
15
NC
Carolina Aquatic Team
4:53.14 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
135
Gavin Rochelle
17
WT
City Of Midland Swim Team
4:53.23 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
136
Rex Biebel
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
4:53.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
137
Travis Zinzer
17
ST
Nitro Swim Team
4:53.40 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
138
Ethan Valerio
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:53.45 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
139
Broder Swenson
17
NC
Marlins of Raleigh
4:53.50 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
140
Joey Kerkman
16
NT
Texas Ford Aquatics
4:54.04 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
141
Felix Gonzalez
17
FG
South Florida Aquatic Club
4:54.57 2/8/24
Southern Zone South Sectional
142
Adam Huynh
16
NT
Lakeside Aquatic Club
4:54.60 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
143
Lucas Knapp
16
FL
Bolles School Sharks
4:54.77 2/8/24
Southern Zone South Sectional
144
Lucas Brown
16
FL
Rocket Swimming
4:54.80 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
145
Sabian Branch
18
FL
Fast Falcons
4:54.98 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
146
Benjamin Lajoie
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
4:54.99 4/7/24
2024 NC GCY LC Single Day Splash
147
Cody Ano
17
MS
Biloxi Elite Swim Team
4:55.00 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
148
Joel Nace
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
4:55.20 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
149
Nick Hardt
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
4:55.46 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
150
Nathan Kennedy
15
MS
Sunkist Swim Team
4:55.68 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
151
Daniel Krajewski
17
FL
Sarasota Sharks
4:55.90 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
152
Bryce Spangler
16
NC
SwimMAC Carolina
4:56.05 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
153
Harrison Tater
15
ST
Waterloo Swimming
4:56.10 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
154
Julian Lezcano
17
FG
Metro Aquatic Club of Miami
4:56.21 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
155
Mathew Timm
16
ST
Nitro Swim Team
4:56.29 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
156
Michael Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:56.30 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
157
Eric Xu
14
GA
Dynamo Swim Club
4:56.60 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
158
Jonah Ruhl
14
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
4:56.60 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
159
Charlie Russell
13
FL
Bolles School Sharks
4:56.86 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
160
Liam Drake
15
NC
Raleigh Swimming Association
4:57.11 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
161
Ben Brock
16
NC
North Carolina Aquatic Club
4:57.17 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
162
Hudson Evans
17
GA
Dynamo Swim Club
4:57.18 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
163
Kaleb James
16
NC
Marlins of Raleigh
4:57.21 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
164
Daniil Siutsou
14
FL
Sarasota Sharks
4:57.31 2/8/24
Southern Zone South Sectional
165
Nick Martin
17
NC
SwimMAC Carolina
4:57.32 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
166
Lukas Avitia
16
NT
Mansfield Aquatic Club
4:57.42 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
167
Daniel Gonzalez Jimenez
17
FG
Azura Florida Aquatics
4:57.45 2/8/24
Southern Zone South Sectional
168
Charley Sutorus
15
NC
SwimMAC Carolina
4:57.56 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
169
Connor Wickerham
17
NC
SwimMAC Carolina
4:57.69 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
170
Ken Ning
17
SE
Wake Aquatics
4:57.77 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
171
Leo Niemoller
14
NC
SwimMAC Carolina
4:58.10 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
172
Solomon Goins
17
NT
Mansfield Aquatic Club
4:58.14 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
173
Matthew Ritchie
15
FL
Bolles School Sharks
4:58.16 2/8/24
Southern Zone South Sectional
174
Christian Wester
16
SE
Huntsville Swim Association
4:58.21 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
175
Jacob Wajnberg
15
GA
Dynamo Swim Club
4:58.33 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
176
Scott Williams
13
NC
SwimMAC Carolina
4:58.50 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
177
Parker Stever
15
FL
Fast Falcons
4:58.53 2/8/24
Southern Zone South Sectional
178
Chase Dai
16
NT
Cor
4:58.53 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
179
Robert Alvarez
17
FG
Hurricane Aquatics
4:58.58 2/8/24
Southern Zone South Sectional
180
Jack Maddan
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:58.81 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
181
Ian Foulk
15
FL
Bolles School Sharks
4:58.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
182
Peter Wendol
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
4:59.06 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
183
Alexander Yin
16
GU
Blue Tide Aquatics
4:59.19 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
184
David Fuentes
15
WT
City Of Midland Swim Team
4:59.25 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
185
Teddy Peterson
14
NC
Mecklenburg Swim Association
4:59.30 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
186
Colton Roberts
15
NC
North Carolina Aquatic Club
4:59.35 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
187
Jordan Matz
16
NC
Marlins of Raleigh
4:59.52 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
188
Tripp Cooler
15
NC
SwimMAC Carolina
4:59.53 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
189
Christopher Jeong
15
FL
Gator Swim Club
4:59.56 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
190
Max Simons
14
GU
The Woodlands Swim Team
4:59.79 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
191
Jack Neudecker
16
NC
Marlins of Raleigh
4:59.91 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
192
Richard Tang
17
NC
SwimMAC Carolina
4:59.95 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
193
John Zhang
16
NC
North Carolina Aquatic Club
4:59.98 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
194
Liam Carrington
15
FL
Bolles School Sharks
5:00.00 2/8/24
Southern Zone South Sectional
195
James Cotham
17
NC
Marlins of Raleigh
5:00.17 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
196
Jackson Debruin
16
FL
Sarasota Sharks
5:00.24 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
197
Grey DeWalt
15
NC
North Carolina Aquatic Club
5:00.24 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
198
Jack McCrae
15
NC
SwimMAC Carolina
5:00.31 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
199
Tom Cui
14
GA
Dynamo Swim Club
5:00.36 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
200
Levi Grim
15
NC
SwimMAC Carolina
5:00.84 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
201
Blair Wootson
15
FL
Sarasota Sharks
5:01.02 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
202
Aaron Choi
15
NC
Marlins of Raleigh
5:01.12 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
203
Lucas Moise
15
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
5:01.17 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
204
Surfiel Santiago
16
FL
Indian River Aquatics
5:01.26 2/8/24
Southern Zone South Sectional
205
Adam Speedie
16
GU
Houston Hydra
5:01.28 4/19/24
PACK April Long Course 2024
206
Julian Malecki
15
NC
SwimMAC Carolina
5:01.47 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
207
Michael Gumino
16
FL
Bolles School Sharks
5:01.56 2/8/24
Southern Zone South Sectional
208
Cullen Kahl
13
GU
Magnolia Aquatic Club
5:01.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
209
Jeremiah Goodwin
16
FL
Blue Dolfins
5:01.70 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
210
Jacob Tsai
14
FL
Laker Swim
5:01.81 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
211
Matthew Jiampietro
16
ST
Nitro Swim Team
5:01.86 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
212
Austin Nelson
18
FG
South Florida Aquatic Club
5:02.08 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
213
Parker Seluk
15
FL
Gulf Coast Swim Team
5:02.14 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
214
Joshua Barreto
16
FG
Olympus Swimming Club
5:02.21 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
215
Landon Schemel
16
FL
Sarasota Sharks
5:02.27 2/8/24
Southern Zone South Sectional
216
Ethan Bathala
15
FL
Bolles School Sharks
5:02.30 2/8/24
Southern Zone South Sectional
217
Christopher Chu
16
FL
Gator Swim Club
5:02.44 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
218
Andrew Caruso
17
FL
Gator Swim Club
5:02.46 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
219
Luke Petric
15
NT
Lakeside Aquatic Club
5:02.49 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
220
Walker Aitchison
15
ST
Whitecaps of Westlake
5:02.72 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
221
Christian McAuley
17
FL
T2 Aquatics
5:02.79 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
222
Alex Block
17
FL
Montverde Aquatic Club
5:03.17 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
223
Edward Yang
14
GU
Aggie Swim Club
5:03.25 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
224
William Domokos-Murphy
15
FG
Saint Andrew's Aquatics
5:03.67 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
225
Coleman Brown
17
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
5:03.99 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
226
Andy Commins
18
NC
North Carolina Aquatic Club
5:04.02 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
227
logan Martin
16
FL
Fast Falcons
5:04.50 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
228
Landon Quinn
14
SE
Mountain Valley Aquatics
5:04.65 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
229
Mitchell Chao
16
FL
Bolles School Sharks
5:04.81 2/8/24
Southern Zone South Sectional
230
Noah Roettger
17
SE
Tennessee Aquatics
5:04.82 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
231
Dylan Bezdek
15
GU
Pearland Aquatics
5:04.84 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
232
Chase Kitcey
14
NC
SwimMAC Carolina
5:04.97 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
233
Adan Bocian
16
NC
SwimMAC Carolina
5:05.12 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
234
Jackson Kroh
15
NC
SwimMAC Carolina
5:05.16 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
235
Aiden Deluca
16
NC
SwimMAC Carolina
5:05.18 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
236
Gabriel Navarro
15
FG
Swim Fort Lauderdale
5:05.23 2/8/24
Southern Zone South Sectional
237
Brendan Hunt
14
NT
Texas Ford Aquatics
5:05.29 10/28/23
2023 TFA October LC Invite
238
Rylan Sepulveda
15
FL
Bolles School Sharks
5:05.42 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
239
Toby Schwenk
17
FL
Sarasota Sharks
5:05.49 2/8/24
Southern Zone South Sectional
240
AJ Alfeo
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
5:05.52 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
241
Evan Fang
17
NT
Metroplex Aquatics
5:05.63 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
242
Parker Murphy
15
NC
SwimMAC Carolina
5:05.80 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
243
Aaron Williams
14
GU
Conroe Area Team Swimmers
5:06.12 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
244
Riley Potter
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:06.16 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
245
Max Inlow
18
GA
Gwinnett Aquatics
5:06.22 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
246
James Bravo
16
GU
Pearland Aquatics
5:06.27 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
247
Zachary Joiner
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
5:06.29 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
248
Nathan Tran
16
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
5:06.39 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
249
Grant Bibza
18
NT
Lakeside Aquatic Club
5:06.44 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
250
Jacob Clark
14
NC
North Carolina Aquatic Club
5:06.52 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
251
Ethan Hodson
16
FL
Laker Swim
5:06.55 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
252
Chip Andrews
16
SE
City of Mobile Swim Associatio
5:06.74 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
253
Tyler Largen
14
NC
SwimMAC Carolina
5:06.83 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
254
Lincoln Gage
15
NC
Marlins of Raleigh
5:07.28 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
255
Dylan Schrock
16
ST
Longhorn Aquatics
5:07.28 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
256
Benjamin Spiegler
15
NC
SwimMAC Carolina
5:07.36 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
257
Otto Schonwalder
18
NC
Carolina Aquatic Team
5:07.88 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
258
Tavern Clarno
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:07.97 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
259
Edmund Droege
16
NT
Lakeside Aquatic Club
5:08.00 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
260
Jaxon Lou
15
GA
Dynamo Swim Club
5:08.33 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
261
Jonathan Lozano
16
FG
Plantation Swim Team
5:08.36 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
262
Ben Martin
17
NC
Mecklenburg Swim Association
5:08.38 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
263
Alex Lou
16
GA
Dynamo Swim Club
5:08.45 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
264
Eason Cormack
16
NT
Lakeside Aquatic Club
5:08.58 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
265
Benjamin Allahar
16
FG
North Palm Beach Swim Club
5:08.60 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
266
Ashton Hanna
14
FL
Tampa Bay Aquatic Club
5:08.60 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
267
Hayden Mok
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:08.67 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
268
Jake Walker
15
NC
Marlins of Raleigh
5:08.69 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
269
Arturo Campuzano
17
FG
Lake Lytal Lightning
5:08.74 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
270
Sergio Tan
14
GA
Dynamo Swim Club
5:09.26 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
271
Branden Beladi
18
NT
Lakeside Aquatic Club
5:09.38 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
272
Juan Sarmiento
17
FG
Homestead Wahoos Swim Club
5:09.59 1/19/24
Piranhas January Invite
273
Cy Matteson
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
5:09.62 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
274
Alex Andre
16
NC
North Carolina Aquatic Club
5:10.11 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
275
Henry Scott
15
NT
Cor
5:10.11 12/9/23
2023 LC Time Trial Dec Extrava
276
Adriano Corrieri
16
FG
Plantation Swim Team
5:10.19 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
277
Jeffrey Wolfe
18
FL
Fast Falcons
5:10.23 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
278
Anderson Smith
14
SE
Memphis Tiger Swimming
5:10.24 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
279
Carson West
15
NC
SwimMAC Carolina
5:10.42 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
280
Duy Vuong
14
FG
Jupiter Dragons Swim Team
5:10.59 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
281
Simon Farias
14
ST
Nitro Swim Team
5:10.75 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
282
Chase Gluck
15
NT
Cor
5:10.76 12/9/23
2023 LC Time Trial Dec Extrava
283
Jason Li
16
NC
North Carolina Aquatic Club
5:10.84 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
284
Karl Nolte
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:10.93 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
285
Asher Lin
16
GU
Power for Life
5:11.06 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
286
Henry Carlisle
15
FL
South Lake Aquatic Club
5:11.07 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
287
Levi Del Angel
17
GU
Hydro Elite Aquatic Team
5:11.08 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
288
Koen Farmer
17
NT
Lakeside Aquatic Club
5:11.11 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
289
Phoenix Mielcarek
17
ST
Waterloo Swimming
5:11.12 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
290
Bobby Elder
16
NC
Raleigh Swimming Association
5:11.12 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
291
Maddax Harlan
15
FL
Sarasota Sharks
5:11.14 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
292
Jake Macdonald
16
FL
Blue Dolfins
5:11.22 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
293
Josef Florek
15
FL
Gulf Coast Swim Team
5:11.45 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
294
Brady Pishko
14
FL
Blue Dolfins
5:11.47 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
295
Aaron Schmid
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:11.74 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
296
Austin Pan
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:12.10 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
297
Jaden Kwok
15
GU
Aggie Swim Club
5:12.11 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
298
Richard Keck
14
GU
Pearland Aquatics
5:12.11 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
299
Devin Locklear
16
NC
Marlins of Raleigh
5:12.18 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
300
Avery Bumbach
18
FL
Fast Falcons
5:12.32 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
301
Asher Maurice
15
GA
Dynamo Swim Club
5:12.40 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
302
Denali Cutbush-Taylor
15
NC
North Carolina Aquatic Club
5:12.42 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
303
Andrew McEachern
18
NT
Texas Ford Aquatics
5:12.57 4/13/24
TFA April Open 2024
304
Ryan Chiu
15
NC
SwimMAC Carolina
5:12.78 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
305
Ben Pritchard
18
NC
Carolina Aquatic Team
5:12.80 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
306
Reid Cooler
13
NC
SwimMAC Carolina
5:12.80 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
307
Jack Boysen
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:12.92 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
308
Jacob Su
13
NC
North Carolina Aquatic Club
5:13.15 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
309
Colton Allen
16
NC
Marlins of Raleigh
5:13.17 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
310
Carston Silva
16
NT
Mansfield Aquatic Club
5:13.34 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
311
Lucas Wong
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:13.37 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
312
Carson Lu
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:13.42 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
313
David Gellin
14
NC
North Carolina Aquatic Club
5:13.61 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
314
Emmanuel Gadson
18
SC
Gamecock Aquatics
5:13.62 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
315
Marcus Szabo
18
FG
Pompano Beach Piranhas
5:13.63 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
316
Evan Stepanek
16
FL
Tampa Y Swimming
5:13.65 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
317
Declan Komelasky
13
NC
North Carolina Aquatic Club
5:13.75 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
318
Augustus Friedel
15
NT
Cor
5:13.77 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
319
Caleb Winardi
13
NC
Mecklenburg Swim Association
5:13.78 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
320
Elias Corn
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
5:13.86 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
321
Ryan Lee
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:13.93 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
322
Aiden Chang
16
FL
Fast Falcons
5:13.95 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
323
Logan Kwok
13
GU
Aggie Swim Club
5:14.06 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
324
Matthew DeMoss
15
NC
Marlins of Raleigh
5:14.22 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
325
Luke LaBrose
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:14.27 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
326
Sidney Raditic Mehalso
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
5:14.39 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
327
Ben Macgregor
18
FL
Radiant Aquatics
5:14.41 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
328
Julian Malecki
14
NC
SwimMAC Carolina
5:14.55 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
329
Theo Ho
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:14.62 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
330
Colt Kipp
15
NT
Lakeside Aquatic Club
5:14.72 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
331
Jack Humbert
17
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5:14.73 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
332
Samuel Ospina
15
FL
Gator Swim Club
5:14.76 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
333
David Ritchey
17
NC
Carolina Aquatic Team
5:14.79 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
334
Garrett Peters
16
GA
Dynamo Swim Club
5:14.94 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
335
Jack Toole
17
GU
Blue Tide Aquatics
5:15.00 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
336
Hayden Tedhams
16
FL
Pine Island Aquatics
5:15.07 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
337
Johnson Xiao
15
GA
Dynamo Swim Club
5:15.08 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
338
Armando Estrella
17
ST
Longhorn Aquatics
5:15.09 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
339
Aarez Funaro
14
ST
Nitro Swim Team
5:15.09 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
340
Samuel Carlson
13
NC
SwimMAC Carolina
5:15.11 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
341
Egor Kuznetsov
16
FL
T2 Aquatics
5:15.14 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
342
Zach Garza
15
ST
Longhorn Aquatics
5:15.27 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
343
Santiago Salazar
17
GU
Power for Life
5:15.32 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
344
Hunter Haberman
15
GU
Swim Streamline at Northampton
5:15.46 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
345
Nathan Zhang
13
NC
SwimMAC Carolina
5:15.55 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
346
Mark Crook
14
SE
Mountain Valley Aquatics
5:15.71 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
347
Kevin Qian
17
ST
Waterloo Swimming
5:15.72 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
348
Alex Mansur
17
FG
Pine Crest Swim Team
5:15.74 1/19/24
Piranhas January Invite
349
Giovanni Medina
16
FL
Gulf Coast Swim Team
5:15.78 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
350
Michael Wang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:15.97 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
351
Freddy Strupe
14
NC
Mecklenburg Swim Association
5:16.23 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
352
Jack Sallee
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
5:16.28 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
353
Max Curran
14
GU
Magnolia Aquatic Club
5:16.38 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
354
Chase Gray
13
NC
SwimMAC Carolina
5:16.42 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
355
Brandon Farrens
16
ST
Longhorn Aquatics
5:16.47 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
356
Griffin Cagle
14
NC
SwimMAC Carolina
5:16.48 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
357
Noah Ortiz
15
GU
Pearland Aquatics
5:16.60 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
358
George Witte
17
SC
Gamecock Aquatics
5:16.66 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
359
Hayden Holcomb
16
GU
Sharks Swim Club
5:16.66 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
360
Edmond Reynolds
13
ST
Unattached
5:16.73 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
361
Jacob Wagner
15
FG
Lake Lytal Lightning
5:16.82 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
362
Vane Stedman
16
GA
Dynamo Swim Club
5:16.83 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
363
Christian Currie
15
GU
Escalate Aquatic Team
5:16.88 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
364
Tanner Antley
15
GU
Sharks Swim Club
5:16.90 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
365
Artur Verchenov
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
5:16.99 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
366
Maxwell Rand
16
NT
Iron Horse Aquatics
5:17.01 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
367
William Alexander
15
SC
Gamecock Aquatics
5:17.04 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
368
Kenny Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:17.04 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
369
Steven Eldridge
16
NC
SwimMAC Carolina
5:17.17 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
370
Reid Thompson
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:17.23 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
371
Paul Chu
15
NT
City of Plano Swimmers
5:17.26 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
372
Isaiah Cowles
14
NC
SwimMAC Carolina
5:17.34 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
373
Joshua Starkey
16
SE
Birmingham Swim League
5:17.44 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
374
Joao Da Cruz Guedes
17
FL
Bolles School Sharks
5:17.55 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
375
William Luo
16
GU
Aggie Swim Club
5:17.57 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
376
Kai Liu
14
ST
Waterloo Swimming
5:17.92 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
377
Arthur Newton
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:18.00 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
378
Ethan Chen
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:18.15 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
379
Nicolas Sato
14
GA
Dynamo Swim Club
5:18.16 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
380
Jonathan Reynolds
16
NC
Marlins of Raleigh
5:18.50 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
381
Asa Gerend
18
NC
Carolina Aquatic Team
5:18.58 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
382
Shane Keough
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5:18.68 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
383
Jonas Fleischer
16
GA
Dynamo Swim Club
5:18.93 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
384
Josef Florek
15
FL
Gulf Coast Swim Team
5:19.14 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
385
Brady Hoang
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:19.14 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
386
Kyle Fionte
15
GA
Dynamo Swim Club
5:19.29 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
387
Bret Hays
14
GU
Blue Tide Aquatics
5:19.38 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
388
Jack Petric
17
NT
Lakeside Aquatic Club
5:19.41 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
389
Javier Brenes-Quesada
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:19.44 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
390
Luke Bruno
16
GU
Power for Life
5:19.49 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
391
Harrison Smith
13
NC
SwimMAC Carolina
5:19.54 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
392
Austin Cooper
14
NC
SwimMAC Carolina
5:19.60 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
393
Parker Sloan
14
NT
Cor
5:19.71 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
394
Isaiah Lewis
16
GA
Dynamo Swim Club
5:19.76 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
395
Jason Pron
12
NC
SwimMAC Carolina
5:19.76 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
396
Lysander Mihaly
14
NC
North Carolina Aquatic Club
5:19.78 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
397
Wade Tolbert
17
GA
Dynamo Swim Club
5:20.18 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
398
Julian Rusk
15
ST
Waterloo Swimming
5:20.24 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
399
Carter Williams
16
NC
Mecklenburg Swim Association
5:20.45 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
400
Ames Wu
16
NC
North Carolina Aquatic Club
5:20.61 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
401
Jack Frank
18
NC
Carolina Aquatic Team
5:20.63 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
402
Owen Toole
15
GU
Blue Tide Aquatics
5:20.92 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
403
Rylan Reasoner
17
ST
Tiger Shark of Texas
5:21.15 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
404
Troy Sopa
14
GA
Dynamo Swim Club
5:21.23 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
405
William Loeffel
15
GU
Swim Streamline at Northampton
5:21.35 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
406
Lloyd Gomez
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:21.39 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
407
Alex Delgadillo
16
NC
North Carolina Aquatic Club
5:21.46 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
408
Vijay Chopra
14
NC
Mecklenburg Swim Association
5:21.48 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
409
Ethan Chau
15
ST
Waterloo Swimming
5:21.66 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
410
Aaron Koutereba
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
5:21.68 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
411
Auggie Kimmel
15
GU
Htx Swims
5:21.79 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
412
Carson Davis
15
NT
Lakeside Aquatic Club
5:21.83 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
413
Kevin Mulligan
13
ST
Nitro Swim Team
5:21.88 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
414
Conner Brinley
16
FG
Saint Andrew's Aquatics
5:21.92 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
415
Yassine Hussein
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:21.94 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
416
Zechariah Utama
14
ST
Nitro Swim Team
5:22.56 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
417
Caleb Livesay
15
GU
Sharks Swim Club
5:22.59 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
418
Peter Kim
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:22.62 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
419
Jake Osucha
16
SE
Crimson Tide Aquatics
5:22.75 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
420
Luke Ham
17
SE
Huntsville Swim Association
5:22.88 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
421
Collin Williams
15
NC
Mecklenburg Swim Association
5:23.27 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
422
Elijah Kang
14
ST
Nitro Swim Team
5:23.29 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
423
Connor Trayer
14
NT
City of Plano Swimmers
5:23.62 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
424
Will Glaser
17
FL
Blue Dolfins
5:23.73 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
425
Merrick Vanscoy
14
FL
SwimRise Aquatics
5:23.73 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
426
Drew Hilsmier
15
SE
Wake Aquatics
5:23.80 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
427
Cole Haire
18
FL
Episcopal AmberJax
5:23.82 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
428
Thomas Watkins
18
SE
Huntsville Swim Association
5:24.02 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
429
Jack Smalley
16
NC
Marlins of Raleigh
5:24.07 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
430
Joshua Menezes
15
FG
South Florida Aquatic Club
5:24.38 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
431
Max Linenberg
14
GA
Dynamo Swim Club
5:24.43 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
432
Winlon Knowles
14
GA
Dynamo Swim Club
5:24.53 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
433
Noah Mejias
13
FG
South Florida Aquatic Club
5:24.80 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
434
Hayden Scholl
14
FG
Jupiter Dragons Swim Team
5:24.85 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
435
Kevin Luo
15
NC
North Carolina Aquatic Club
5:24.89 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
436
Wyatt Merriken
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:25.04 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
437
Harrison Lee
16
GA
Dynamo Swim Club
5:25.10 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
438
Noah Acosta
13
NT
Mansfield Aquatic Club
5:25.30 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
439
Henry Harlan
16
FL
Sarasota Sharks
5:25.51 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
440
Robert Albertini
16
FG
Plantation Swim Team
5:25.53 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
441
Gavin Golson
15
NT
Mansfield Aquatic Club
5:25.58 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
442
Lucas Wong
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:25.64 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
443
Tulio Figarola
15
MS
Sunkist Swim Team
5:25.71 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
444
Decker Coffey
14
ST
Waterloo Swimming
5:25.93 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
445
Hiro Nilsson
13
NT
Life Time Swim Dallas
5:26.05 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
446
Joseph Folding
17
SC
Unattached
5:26.17 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
447
Ian Swanson
15
GA
Dynamo Swim Club
5:26.57 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
448
Jonathan Ruiz
13
FL
Gulf Coast Swim Team
5:26.66 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
449
Nick Todorov
14
GA
Dynamo Swim Club
5:26.71 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
450
Clark Brooks
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:26.80 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
451
Javier Gutierrez Jaimes Jr.
16
ST
Longhorn Aquatics
5:26.81 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
452
Aaron Willis
16
SC
Gamecock Aquatics
5:26.84 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
453
Nicholas Kirby
15
FL
Gulf Coast Swim Team
5:26.85 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
454
Oliver Won
13
GA
Dynamo Swim Club
5:26.90 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
455
Bailey Koo
14
GU
Aggie Swim Club
5:26.91 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
456
Cole Wilson
17
FL
Gulf Coast Swim Team
5:26.93 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
457
Ethan Jiang
14
GU
Aggie Swim Club
5:27.04 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
458
Will White
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
5:27.04 4/19/24
PACK April Long Course 2024
459
Fraser Scott
15
SE
Excel Aquatics
5:27.05 1/5/24
2024 Comfort Suites CAT LC Win
460
William Lazenby
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
5:27.08 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
461
Asher Chang
14
ST
Nitro Swim Team
5:27.16 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
462
Nick Boyle
17
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
5:27.17 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
463
Evan Hayes
17
SE
Excel Aquatics
5:27.21 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
464
Taylor McCorkle
13
FG
North Palm Beach Swim Club
5:27.24 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
465
Karl Nolte
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:27.34 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
466
Vincent Pham
16
GU
Pearland Aquatics
5:27.40 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
467
Sean Zhou
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:27.43 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
468
Michael Grenier
16
FG
Hurricane Aquatics
5:27.67 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
469
Kellen Condron
13
ST
Nitro Swim Team
5:27.71 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
470
Stephen Kirksey
12
NT
Mansfield Aquatic Club
5:27.87 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
471
Jude Yacoub
15
ST
Nitro Swim Team
5:28.06 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
472
Odin Magee
13
ST
Nitro Swim Team
5:28.06 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
473
Barrett Kirner
16
NT
Cor
5:28.12 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
474
Kingsley Chen
13
NC
North Carolina Aquatic Club
5:28.45 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
475
Noah Ditmer
15
GA
Summit Family YMCA Titans
5:28.63 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
476
Frej Andersson Oberg
17
FL
Greater Orlando Aquatics Team
5:28.66 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
477
Ian Given
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:28.72 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
478
Grayson Ruppert
15
GU
Power for Life
5:28.94 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
479
AJ Newton
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:29.01 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
480
Hunter Seluk
16
FL
Gulf Coast Swim Team
5:29.08 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
481
Kanyon Michaelis
15
NT
Cor
5:29.15 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
482
Frank Edwards
14
GA
Summit Family YMCA Titans
5:29.23 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
483
Gavin Conroy
16
NC
SwimMAC Carolina
5:29.36 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
484
George Li
14
FL
Gator Swim Club
5:29.42 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
485
Adrian Yang
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:29.47 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
486
Cole Faerber
16
GU
Blue Tide Aquatics
5:29.55 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
487
Finn Bonner
14
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
5:29.58 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
488
Peyton Selts
16
FG
Eagle Aquatics
5:29.73 1/19/24
Piranhas January Invite
489
Jonathan Giddens
15
GA
Dynamo Swim Club
5:29.88 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
490
Carlos Frosolono
14
FL
Fast Falcons
5:30.03 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
491
Jacob O'Banion
12
ST
Nitro Swim Team
5:30.43 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
492
Cade Clark
14
FL
Tampa Elite Aquatics
5:30.44 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
493
Lucas Shah
15
NC
SwimMAC Carolina
5:30.79 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
494
Graham Chang
15
GA
Dynamo Swim Club
5:30.91 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
495
Patrick Ball
17
SE
Wake Aquatics
5:30.94 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
496
Christian Dinh
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:30.97 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
497
Daniel Dickamore
16
GU
Sharks Swim Club
5:30.99 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
498
Ian Reynolds
12
ST
Unattached
5:31.04 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
499
Aiden Nguyen
12
NT
Mansfield Aquatic Club
5:31.17 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
500
Max Stern
11
SE
Opelika Swim Team
5:31.22 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
501
Liam Wenglar
14
ST
Nitro Swim Team
5:31.30 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
502
Isaac Rick
14
FL
Gator Swim Club
5:31.55 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
503
Yufei Wang
13
FL
Gator Swim Club
5:31.71 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
504
Luke Cole
14
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
5:31.86 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
505
Trevor Lambert
14
NT
Mansfield Aquatic Club
5:32.03 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
506
Elijah Rodriguez
15
NT
Metroplex Aquatics
5:32.04 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
507
Cole Harclerode
15
NC
Marlins of Raleigh
5:32.26 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
508
Jedi Hung
14
GA
Dynamo Swim Club
5:32.35 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
509
Landon Dehn
17
NT
Cor
5:32.43 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
510
Ethan Tran
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:32.45 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
511
Dean Bezanilla
16
NT
Iron Horse Aquatics
5:32.57 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
512
Adrian Yuen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:32.81 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
513
Justin Chacon
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:32.83 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
514
Jason Chai
14
GA
Dynamo Swim Club
5:32.83 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
515
Victor Cintron Rosario
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:32.86 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
516
Jules Morris
13
ST
Austin Swim Club
5:32.86 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
517
Sam Podgoreanu
17
NC
North Carolina Aquatic Club
5:32.88 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
518
Thomas Perez
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:33.05 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
519
Alfie Macasaet
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:33.26 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
520
Eric Wei
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:33.28 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
521
Santi Campuzano
15
FG
Lake Lytal Lightning
5:33.43 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
522
Adam Yacoub
15
ST
Nitro Swim Team
5:33.45 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
523
Conner Broderick
16
NT
Metroplex Aquatics
5:33.52 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
524
Eli Kuvin
13
FL
Bolles School Sharks
5:33.52 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
525
Stephan Sol
15
GA
Dynamo Swim Club
5:33.53 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
526
Dylan Xiao
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:33.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
527
John Doneker
16
GU
Htx Swims
5:33.72 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
528
Leonardo Moncada
16
FG
Eagle Aquatics
5:33.75 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
529
William Xing
13
NC
North Carolina Aquatic Club
5:33.80 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
530
Evan Sevast
16
NC
Brunswick Aquatic Club
5:33.86 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
531
Nate Sherrard
15
SC
Gamecock Aquatics
5:33.88 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
532
Heath Schuch
14
SC
Gamecock Aquatics
5:33.98 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
533
Dylan Phan
12
ST
Longhorn Aquatics
5:33.99 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
534
Cole Wolaver
17
NT
Lakeside Aquatic Club
5:34.04 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
535
Joe Robbins
16
NT
Iron Horse Aquatics
5:34.12 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
536
Aiden Sabocik
15
FG
Lake Lytal Lightning
5:34.23 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
537
Alexander Gilson
15
GU
Power for Life
5:34.54 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
538
Matthew Van Dusen
15
NT
Iron Horse Aquatics
5:34.78 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
539
Ethan Hall
14
FG
South Florida Aquatic Club
5:34.82 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
540
Joshua Jones
16
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
5:34.83 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
541
Braylon Mora
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:34.99 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
542
Noah Khan
14
FL
Pipeline Swimming
5:35.02 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
543
Justin Fields
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:35.18 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
544
Mason Jimenez
16
FG
South Florida Aquatic Club
5:35.25 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
545
Jose Gamboa
14
GU
The Woodlands Swim Team
5:35.35 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
546
Krish Advani
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:35.36 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
547
Marvin Qian
12
ST
Waterloo Swimming
5:35.62 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
548
Gavin Maish
15
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:35.63 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
549
BARRETT Reeves
13
NT
Life Time Swim Dallas
5:35.66 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
550
Ant Whitney
14
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:35.81 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
551
Andrew Deng
13
NT
Iron Horse Aquatics
5:35.84 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
552
Joshua Lee
16
ST
Waterloo Swimming
5:35.85 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
553
Tyler Thurman
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:35.87 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
554
Sonny Shannon
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:35.90 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
555
Krishna Hariharan
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:35.95 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
556
Jacob Ilyasov
16
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
5:36.15 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
557
Sawyer Powell
14
FL
Bolles School Sharks
5:36.29 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
558
Ilya Ersoz
14
GU
South Shore Sails
5:36.35 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
559
Cole Sasser
14
NC
SwimMAC Carolina
5:36.40 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
560
Logan Wheeler
13
GU
Houston Hydra
5:36.51 4/19/24
PACK April Long Course 2024
561
Noah So
14
NT
Cor
5:36.65 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
562
Gabriel Reynolds
13
NT
Iron Horse Aquatics
5:36.70 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
563
Luca Lyn
16
FG
Pine Crest Swim Team
5:36.74 1/19/24
Piranhas January Invite
564
George Gerasim
12
FG
Eagle Aquatics
5:36.74 1/19/24
Piranhas January Invite
565
David Li
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:36.81 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
566
Benjamin Lee
15
NC
Carolina Aquatic Team
5:36.93 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
567
Aaron Abrego Sanchez
13
NC
Goldsboro YMCA Sharks
5:36.95 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
568
Jackson Winston
17
SC
Gamecock Aquatics
5:37.00 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
569
Zayden Bach
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:37.08 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
570
Austen Hays
15
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
5:37.20 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
571
Liam Moats
15
FL
Tampa Elite Aquatics
5:37.27 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
572
Aidan McCorkle
15
FG
North Palm Beach Swim Club
5:37.43 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
573
Morgan Carr
16
GU
Sharks Swim Club
5:37.96 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
574
Richard Li
13
GA
Dynamo Swim Club
5:37.96 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
575
Riley Davis
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
5:38.02 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
576
Spencer Crowder
15
NT
Lakeside Aquatic Club
5:38.08 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
577
Jonathan Todd
14
ST
Nitro Swim Team
5:38.16 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
578
Grayson Sullivan
15
NT
North Texas Nadadores
5:38.22 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
579
Ryan Miller
16
SE
Life Time Southeast Swim Team
5:38.83 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
580
Eddie Feng
14
NC
North Carolina Aquatic Club
5:38.83 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
581
Harry Xiang
14
SE
Opelika Swim Team
5:38.87 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
582
Jack Meyer
17
FL
Tampa Y Swimming
5:38.99 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
583
Luke Gerdes
13
GA
Dynamo Swim Club
5:39.01 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
584
Richard Zhang
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:39.22 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
585
Luke Engwall
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:39.38 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
586
Graham Brewer
13
GA
Dynamo Swim Club
5:39.54 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
587
Christian Bowens
16
SE
Crimson Tide Aquatics
5:39.74 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
588
Shepherd Rubin
14
SE
Wake Aquatics
5:39.81 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
589
Tomas Franchak
14
FG
Hurricane Aquatics
5:39.83 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
590
David Stewart
16
ST
Tiger Shark of Texas
5:39.89 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
591
Cameron Sustala
16
GU
Sharks Swim Club
5:40.00 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
592
Santiago Perez
15
ST
Brownsville Aquatics
5:40.17 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
593
Colin Faure
13
GA
Dynamo Swim Club
5:40.27 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
594
Jack VanDagna
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:40.31 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
595
Alex Chinchilla
14
NC
Marlins of Raleigh
5:40.48 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
596
Dalton Brown
12
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
5:40.50 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
597
Brendan Kun
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:40.59 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
598
Cameron Stearns
16
GA
Dynamo Swim Club
5:40.62 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
599
Henry Sampson
14
FL
Tampa Bay Aquatic Club
5:40.74 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
600
Caden Faerber
14
GU
Blue Tide Aquatics
5:40.86 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
601
Josh Bishay
18
GU
The Woodlands Swim Team
5:40.94 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
602
Nate Flanders
13
GA
Cumming Waves
5:40.95 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
603
Rheimy Lian
14
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
5:41.22 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
604
Mitchell Evans
15
NC
Mecklenburg Swim Association
5:41.25 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
605
Franky Ou
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:41.25 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
606
Adam Spillman
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:41.35 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
607
Colton Li
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:41.61 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
608
Aleksandar Mikic
16
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
5:41.77 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
609
Leo Shea
11
NC
North Carolina Aquatic Club
5:41.78 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
610
Coby Werner
13
NC
SwimMAC Carolina
5:41.83 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
611
Dillon Csuy
14
NC
SwimMAC Carolina
5:41.85 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
612
Santiago Pletcher-Rodriguez
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:41.91 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
613
Youssef Abou El Azm
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:42.12 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
614
Danny McMorris
14
GU
Tomball Area Swim Club
5:42.17 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
615
Barney Cotterill
14
FL
T2 Aquatics
5:42.19 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
616
Jason Sliwowski
13
NC
North Carolina Aquatic Club
5:42.26 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
617
Dylan Corbett
14
GA
Dynamo Swim Club
5:42.73 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
618
Carsten Mueller
14
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:42.89 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
619
Leonardo Patino Hurtado
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:43.10 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
620
Alex Mayer
12
GU
Htx Swims
5:43.13 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
621
Janiel Espinosa
11
FG
SwimFast
5:43.16 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
622
Sam Fasig
15
SE
Ensworth Aquatics
5:43.45 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
623
Jack Hines
13
NC
SwimMAC Carolina
5:43.56 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
624
Dmitrijs Sterbs
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:43.60 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
625
Seth Bauto
14
GU
Pearland Aquatics
5:43.86 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
626
Zach Maiorana
16
NC
North Carolina Aquatic Club
5:43.88 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
627
Jayden Gan
13
GA
Dynamo Swim Club
5:44.07 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
628
Ruchir Nithin
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:44.30 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
629
Jonathan Schneidau
18
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
5:44.42 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
630
Ethan Guenther
13
NC
SwimMAC Carolina
5:44.48 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
631
Maddox Johnson
12
GU
Swim Streamline at Northampton
5:44.72 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
632
Isaac Sohn
14
SE
Birmingham Swim League
5:44.79 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
633
Benji Liu
16
GU
Aggie Swim Club
5:44.86 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
634
Igusti Krishna
13
SE
Streamline & Sprint Human Per
5:45.10 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
635
Aiden Nguyen
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:45.15 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
636
Max Laine
15
ST
Waterloo Swimming
5:45.19 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
637
Luke Reid
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
5:45.23 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
638
Timothy Tran
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:45.36 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
639
Jacob Weaver
15
GU
Pearland Aquatics
5:45.68 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
640
Oliver Jones
11
ST
Longhorn Aquatics
5:45.87 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
641
JayZhang Zhang
12
NC
North Carolina Aquatic Club
5:46.16 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
642
Aaron Shaw
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
5:46.28 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
643
Darien Darouse
15
GU
South Shore Sails
5:46.28 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
644
Esteban Espinosa-Agrait
15
GU
The Woodlands Swim Team
5:46.30 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
645
Reed Bellar
12
ST
Nitro Swim Team
5:46.41 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
646
Lucas Rodriguez
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:46.49 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
647
Lukash Eddy
13
FL
T2 Aquatics
5:46.61 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
648
Jeffrey Zhou
17
GA
Dynamo Swim Club
5:46.73 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
649
Corin Patel
18
GU
Tomball Area Swim Club
5:46.79 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
650
Luke Tartaglione
14
GA
Dynamo Swim Club
5:46.89 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
651
Jackson Johnston
14
GU
Houston Hydra
5:46.92 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
652
Michael Best
12
NC
Brunswick Aquatic Club
5:46.99 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
653
Dace Farmer
15
NT
Lakeside Aquatic Club
5:47.02 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
654
Aiden Williams
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:47.08 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
655
Kai Kennedy
13
FG
Jupiter Dragons Swim Team
5:47.25 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
656
Isaac Mayer
14
GU
Htx Swims
5:47.58 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
657
Tyler Ferraco
13
GU
Sharks Swim Club
5:47.59 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
658
Noel Niemann
14
GU
Tomball Area Swim Club
5:47.59 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
659
Taylor Schmelzer
14
NC
Mecklenburg Swim Association
5:47.94 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
660
Nico Alvarez
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:47.99 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
661
Owen Stalnaker
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:48.17 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
662
Henry Quintanilla
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:48.28 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
663
Charles Yuan
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:48.36 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
664
Cameron Bescher
14
NC
Marlins of Raleigh
5:48.38 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
665
James Jones
12
NC
North Carolina Aquatic Club
5:48.40 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
666
Owen Benner
13
GA
Dynamo Swim Club
5:48.49 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
667
Alex Vonau
12
GU
South Shore Sails
5:48.51 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
668
Winston Jin
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:48.60 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
669
Grant Degner
13
NC
SwimMAC Carolina
5:48.99 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
670
Aayan Patel
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:49.71 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
671
Jaxon Major
14
GU
Blue Tide Aquatics
5:49.88 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
672
Parrie Charoenrattanaruk
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:49.98 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
673
Aidan Pak
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:50.09 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
674
Benett Christel
11
FL
Tampa Bay Aquatic Club
5:50.14 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
675
Kiptyn Patterson
13
SE
Mountain Valley Aquatics
5:50.85 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
676
Jude Crookston
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:51.11 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
677
Oliver Boehmer
14
NC
Brunswick Aquatic Club
5:51.35 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
678
Andrew Stern
14
SE
Opelika Swim Team
5:51.43 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
679
Aaron Maiorana
14
NC
North Carolina Aquatic Club
5:51.52 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
680
Christopher Seawell
14
NC
Carolina Aquatic Team
5:52.48 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
681
Matthew Slavik
14
NC
Marlins of Raleigh
5:52.56 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
682
Gavin Lopez
15
ST
Unattached
5:52.60 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
683
David Meza
12
NT
Texas Ford Aquatics
5:52.81 4/13/24
TFA April Open 2024
684
Jonathan Presbitero
15
NC
SwimMAC Carolina
5:52.85 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
685
Jack Lawrence
16
GA
Dynamo Swim Club
5:52.92 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
686
Jovan Stojkovski
14
GU
Sharks Swim Club
5:52.92 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
687
Felix Shen
16
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:53.01 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
688
Ivan Arrindell
17
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
5:53.13 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
689
Forest Dark
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:53.19 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
690
Ike Heavrin
15
GU
Eagle Swimming Association
5:53.21 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
691
Carter Tschikof
14
SC
Gamecock Aquatics
5:53.62 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
692
Peyton Adkisson
14
NC
Brunswick Aquatic Club
5:53.64 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
693
Adriano Marmo
14
FL
Laker Swim
5:53.69 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
694
Nelson Zhang
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:53.69 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
695
Luke Shan
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:53.71 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
696
Jaxon Tschikof
18
SC
Gamecock Aquatics
5:53.74 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
697
Adam Williams
15
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
5:53.99 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
698
PJ Hackett
17
FL
Laker Swim
5:54.06 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
699
Josiah Forgie
15
NC
Goldsboro YMCA Sharks
5:54.34 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
700
Kamil Bautista Tueme
15
ST
South Texas Swimming Associat
5:54.73 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
701
Jacob Stepanek
13
FL
Tampa Y Swimming
5:54.88 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
702
Jackson Kelly
14
FL
South Lake Aquatic Club
5:54.89 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
703
Tarun Rajendran
15
GU
Tomball Area Swim Club
5:54.95 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
704
Ethan Lei
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:54.97 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
705
Leonardo De La Rosa
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:54.98 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
706
Cheyne Lee
17
FL
Tampa Y Swimming
5:54.99 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
707
Saeed Azuara
15
GU
Power for Life
5:55.26 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
708
Ethan Woodward
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:55.52 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
709
Ian Wang
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:55.62 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
710
Ryder Seluk
16
FL
Gulf Coast Swim Team
5:55.76 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
711
Leo Zhong
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
5:55.87 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
712
Reagan Hankwitz
16
SC
Gamecock Aquatics
5:55.98 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
713
Joaquin Seay
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:56.01 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
714
Kai Su
12
NC
North Carolina Aquatic Club
5:56.40 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
715
David Lamas
14
NT
Mars Swimming
5:56.62 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
716
Conner Florea
15
ST
Tiger Shark of Texas
5:56.75 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
717
Tristan Gore
17
GU
Power for Life
5:56.91 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
718
Wilson Lemke
16
SE
Marshall County Swim Club
5:56.97 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
719
Jack Frey
15
GU
South Shore Sails
5:57.16 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
720
Jeen Choi
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
5:57.24 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
721
Ben Lopez
14
FL
Gulf Coast Swim Team
5:57.50 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
722
Joshua Hwang
13
ST
Nitro Swim Team
5:57.50 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
723
Jonah Hearne
13
GU
Swim Ohana
5:58.24 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
724
Reid Chapman
14
GU
Blue Tide Aquatics
5:58.25 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
725
Blake Carr
13
GU
Sharks Swim Club
5:58.33 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
726
Theodore Lau
15
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:58.39 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
727
Jason Kaci
14
GU
The Woodlands Swim Team
5:58.55 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
728
Matthew Kisling
18
NC
Aquaventure Riptides
5:58.69 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
729
Caleb Brown
13
GU
Blue Tide Aquatics
5:58.96 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
730
Cullen Dean
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
5:59.16 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
731
Jude Crookston
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
5:59.20 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
732
felix Zhou
12
NC
North Carolina Aquatic Club
5:59.32 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
733
Jake Boehmer
14
NC
Brunswick Aquatic Club
5:59.33 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
734
Will McAndrews
13
FG
Saint Andrew's Aquatics
5:59.49 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
735
Daniel Happy
15
SE
Middle Tennessee Swim Club
5:59.50 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
736
Jacob Payne
16
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
5:59.52 4/12/24
Best of Both Worlds
737
Ibrahim Elmashad
15
NC
SwimMAC Carolina
5:59.54 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
738
Simon Sheinfeld
14
FG
Saint Andrew's Aquatics
6:00.06 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
739
Dominic Yip
13
GU
Htx Swims
6:00.08 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
740
Jack Collins
12
NC
North Carolina Aquatic Club
6:00.40 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
741
Julian Sibug
13
FG
South Florida Aquatic Club
6:00.52 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
742
JP Gasiorowski
13
ST
High Performance Aquatic
6:00.56 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
743
Ivan Leija
15
ST
Brownsville Aquatics
6:00.99 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
744
Cole Nelson
14
NC
Marlins of Raleigh
6:01.01 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
745
Joshua Best
13
SE
Memphis Tiger Swimming
6:01.04 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
746
Elijah Murray
13
FL
St. Augustine Cyclones
6:01.58 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
747
Jeffrey Qu
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
6:01.59 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
748
Man Dang
16
GU
Escalate Aquatic Team
6:01.90 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
749
Erik Clowney
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
6:02.33 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
750
Evelio Claro
12
FL
Treasure Coast Aquatics
6:02.57 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
751
Andres Cubero
15
SC
Gamecock Aquatics
6:02.75 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
752
Leo Daussat
14
GA
Dynamo Swim Club
6:02.88 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
753
Tiernan Gleason
14
NC
SwimMAC Carolina
6:02.91 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
754
Tristan Arghiropol
14
GU
Hydro Elite Aquatic Team
6:03.07 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
755
Parker Mayers
15
GU
Houston Hydra
6:03.13 4/19/24
PACK April Long Course 2024
756
Tanner Goins
13
GU
Sharks Swim Club
6:03.51 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
757
Hunter Tolan
13
NC
SwimMAC Carolina
6:03.59 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
758
Daniel Lutfi
12
ST
Nitro Swim Team
6:04.22 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
759
Andrew Yang
13
GA
Dynamo Swim Club
6:04.50 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
760
Samuel Rico
13
FG
South Florida Aquatic Club
6:04.58 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
761
Angelo Tuapen
14
NT
North Texas Nadadores
6:04.60 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
762
Eshaan Shah
14
NT
City of Plano Swimmers
6:05.52 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
763
Colin Gray
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
6:05.57 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
764
Ernesto Avellaneda III
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
6:05.81 4/19/24
PACK April Long Course 2024
765
Ethan Sodolak
13
GU
Houston Hydra
6:05.84 4/19/24
PACK April Long Course 2024
766
Malcolm McCown
13
ST
Alamo Area Aquatic Association
6:05.91 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
767
Everett Heavrin
13
GU
Blue Tide Aquatics
6:06.04 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
768
Jett Henson
14
ST
Great Hills Aquatics Rush
6:06.30 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
769
Parker Brewer
13
GA
Dynamo Swim Club
6:06.55 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
770
Hayden Letson
13
NC
SwimMAC Carolina
6:06.57 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
771
Uday VijayakumarNirmala
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
6:06.61 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
772
Nicholas Acquaro
13
FL
T2 Aquatics
6:06.72 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
773
Yuval Dinodia
14
NC
SwimMAC Carolina
6:06.87 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
774
Logan Atchison
14
GU
Sharks Swim Club
6:06.99 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
775
Paul Pichon
16
GU
Htx Swims
6:07.04 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
776
Nickolas Jesurum
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
6:07.14 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
777
Maximo Rivera
14
NT
Texas Ford Aquatics
6:07.54 4/13/24
TFA April Open 2024
778
Drennan Shall
14
NC
SwimMAC Carolina
6:07.84 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
779
Fintan Villanueva-Delaney
18
ST
Alamo Area Aquatic Association
6:08.08 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
780
Aidan O'Connor
13
GA
Dynamo Swim Club
6:08.61 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
781
Josh Ungab
17
SE
Memphis Tiger Swimming
6:08.94 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
782
Daniel Supelano
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
6:09.03 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
783
Will McAndrews
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
6:09.20 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
784
Evan Jackson
13
NC
SwimMAC Carolina
6:09.26 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
785
Miguel Cabral
15
NT
Iron Horse Aquatics
6:09.33 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
786
Samuel Gomez
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
6:09.44 4/19/24
PACK April Long Course 2024
787
Reza Hanggoro
14
GU
First Colony Swim Team, Inc.
6:09.75 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
788
Christopher Berd
13
NT
City of Plano Swimmers
6:09.88 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
789
Grant Applegate
14
NT
Texas Ford Aquatics
6:09.90 4/13/24
TFA April Open 2024
790
Jake Stock
13
SE
Memphis Tiger Swimming
6:10.14 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
791
Wesley Hatala
13
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
6:10.30 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
792
Evan Nguyen
12
ST
Nitro Swim Team
6:10.41 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
793
Ezekiel Montaner
12
NT
Texas Ford Aquatics
6:10.57 4/13/24
TFA April Open 2024
794
Zander Mauldin
13
FL
Gator Swim Club
6:11.13 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
795
Ethan Ellington
13
GU
Hydro Elite Aquatic Team
6:12.37 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
796
Jason Choi
14
GA
Dynamo Swim Club
6:13.31 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
797
Luke Stojack
14
FG
SwimFast
6:13.81 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
798
Kaleb Childress
14
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
6:13.84 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
799
Jonah Goodwin
11
NT
Texas Ford Aquatics
6:14.03 4/13/24
TFA April Open 2024
800
Harry Parkin
13
FL
Fast Falcons
6:14.38 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
801
Damien Bell
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
6:14.91 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
802
Keegan Reeves
14
GU
Sharks Swim Club
6:15.01 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
803
Bowen Davis
13
FL
Gulf Coast Swim Team
6:15.16 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
804
Tyler Fitzjarrell
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
6:15.73 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
805
Finn Taylor
11
GU
Swim Streamline at Northampton
6:15.83 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
806
Caden Garrison
15
GU
Sharks Swim Club
6:16.03 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
807
Eric Amirbekyan
14
NC
SwimMAC Carolina
6:16.79 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
808
Daniel Roberts
16
GU
The Woodlands Swim Team
6:16.92 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
809
Connor Johnson
16
ST
Tiger Shark of Texas
6:17.02 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
810
Walker Pridgen
11
SE
Life Time Southeast Swim Team
6:18.09 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
811
Reid Clair
13
NC
SwimMAC Carolina
6:18.49 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
812
Ian Wetterlind
16
GU
Tomball Area Swim Club
6:19.20 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
813
Shawn Zhang
11
NC
North Carolina Aquatic Club
6:19.35 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
814
Mason Eady
13
GU
Premier Aquatics Club of Klein
6:19.53 4/19/24
PACK April Long Course 2024
815
Henry Collis
12
SE
Birmingham Swim League
6:19.72 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
816
Lucas Zheng
14
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
6:20.02 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
817
William Benson
14
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
6:20.10 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
818
Ross Davis
13
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
6:20.22 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
819
Clayton Sursa
17
ST
Tiger Shark of Texas
6:21.28 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
820
Samuel Hunniford
14
GU
Katy Aquatic Team For Youth
6:21.46 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
821
Marcus Andal
13
NT
North Texas Nadadores
6:21.83 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
822
Jagger Natoli
12
FL
Bolles School Sharks
6:22.10 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
823
Brady Weeks
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
6:22.11 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
824
Charlie Susilovich
14
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
6:23.04 4/12/24
Best of Both Worlds
825
Eric Wu
12
NC
North Carolina Aquatic Club
6:23.26 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
826
Yukai Hu
12
SC
Gamecock Aquatics
6:23.64 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
827
Timber Wright
11
FG
SwimFast
6:24.94 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
828
Alex Ivanenko
13
NC
SwimMAC Carolina
6:25.42 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
829
Kazuki Wells
15
GA
Dynamo Swim Club
6:25.48 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
830
Adam Goodson
13
ST
Heart of Texas Swim Team
6:25.76 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
831
Jake Bahner
13
FL
Fast Falcons
6:25.78 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
832
Nirav Deo
16
NT
Select Team of Aquatic Racers
6:26.51 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
833
Mateo Balcazar
13
GU
Katy Aquatic Team For Youth
6:27.30 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
834
Moiz Shaikh
14
GU
Tomball Area Swim Club
6:27.44 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
835
Jake Brent
16
GU
Aggie Swim Club
6:28.37 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
836
Omar Mahmoud
12
GU
Sharks Swim Club
6:28.89 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
837
Zayne Williford
15
ST
Tiger Shark of Texas
6:29.20 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
838
Luchen Lin
13
NT
Metroplex Aquatics
6:29.54 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
839
Liam Lewis
12
FG
Boca Raton Swim Team
6:30.67 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
840
Osher Mathew
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
6:31.70 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
841
Yelisey Alyabyev
13
FL
Bolles School Sharks
6:33.24 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
842
Jake Trost
13
GA
Dynamo Swim Club
6:33.32 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
843
Paulo Soriano
13
GU
The Woodlands Swim Team
6:33.48 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
844
Kirill Golikov
14
NC
SwimMAC Carolina
6:33.73 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
845
Jack Childress
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
6:33.89 4/19/24
PACK April Long Course 2024
846
Wilks Smith
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
6:33.96 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
847
Nazar Lebedzeu
13
NC
SwimMAC Carolina
6:34.02 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
848
Farid Aounallah
13
ST
Harlingen CISD SEAL
6:34.03 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
849
Nate Swaringen
13
ST
Mission Marlins Aquatics
6:34.24 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
850
Lawrence Jones
15
SC
Gamecock Aquatics
6:34.52 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
851
Henry Jones
11
ST
Waterloo Swimming
6:35.66 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
852
Santiago Fernandez Zamora
13
GU
Power for Life
6:36.64 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
853
Reese John
13
GU
Power for Life
6:36.94 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
854
Kevin Huang
13
GU
Power for Life
6:38.06 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
855
Yelson Puozaa
14
SE
Memphis Tiger Swimming
6:38.27 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
856
Carson Hurd
14
SE
Bartlett Xtreme Swim Team
6:38.88 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
857
Dat Tran
14
GU
Houston Hydra
6:39.60 4/19/24
PACK April Long Course 2024
858
Sagie Cohen Rotenberg
13
NT
City of Plano Swimmers
6:40.02 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
859
Oliver Bekesi
13
FG
Lake Lytal Lightning
6:40.36 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
860
Hudson Powell
14
FL
Bolles School Sharks
6:40.79 1/13/24
2024 G.O.A.T. TYR Team Challe
861
Rusty Walker
13
NC
SwimMAC Carolina
6:40.82 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
862
Hudson Klein
12
NT
Iron Horse Aquatics
6:40.84 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
863
Ian Trejo
11
FG
SwimFast
6:40.88 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
864
Warner Sheldon
11
NC
North Carolina Aquatic Club
6:41.06 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
865
Lucas Setiadi
14
GU
Premier Aquatics Club of Klein
6:44.31 4/19/24
PACK April Long Course 2024
866
Everette Schmidt
12
GU
Texas Elite Swim Team
6:47.10 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
867
Chaz Wallace
14
GU
Sharks Swim Club
6:48.11 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
868
Liam Chaires
11
NC
North Carolina Aquatic Club
6:50.24 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
869
Jayden Dickamore
11
GU
Sharks Swim Club
6:51.90 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
870
Tristan Rivera
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
6:52.82 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
871
Jack Terrell
11
SE
Excel Aquatics
6:56.64 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
872
Joseph Ridgell
13
NC
SwimMAC Carolina
6:56.65 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
873
Maximus Bradchulis
11
FG
Jupiter Dragons Swim Team
6:57.41 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
874
Alex Helm
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
6:58.22 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
875
Preston Ho
14
GU
Power for Life
7:02.85 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
876
Justin West
11
GU
South Shore Sails
7:03.76 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
877
Kyle Du
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
7:03.79 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
878
Caleb Tort-Negron
16
ST
Tiger Shark of Texas
7:04.47 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
879
Levi Vilson
11
FG
Wellington Swim Team (Fg)
7:10.35 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
880
Stephen Gurd
13
NC
Aquaventure Riptides
7:12.36 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
881
Juan Rodriguez
14
FL
Fast Falcons
7:18.49 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
882
Ryan Nguyen
15
GU
Power for Life
7:19.47 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
883
Stratton Arnold
13
GU
Power for Life
7:23.35 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
884
Kai Arenz
12
GU
South Shore Sails
7:36.71 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application