Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Ryan Erisman
17
FL
Laker Swim
8:04.82 2/8/24
Southern Zone South Sectional
2
Lukas Vetkoetter
17
NT
Texas Ford Aquatics
8:07.07 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
3
Matthew Marsteiner
18
NC
New Wave Swim Team
8:08.24 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
4
Aidan Siers
17
FL
Sarasota Sharks
8:13.54 2/8/24
Southern Zone South Sectional
5
Bucky Gettys
17
ST
Texas Gold
8:13.63 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
6
Sam Marsteiner
16
NC
New Wave Swim Team
8:14.12 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
7
Hudson DeGroote
18
NC
Marlins of Raleigh
8:14.16 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
8
Evan Gluck
16
NT
Cor
8:15.77 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
9
Colin Jacobs
15
FL
Sarasota Sharks
8:18.21 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
10
Santi Alzate
15
NC
SwimMAC Carolina
8:18.48 3/6/24
2024 TYR Pro Swim Series - Westmont
11
Norvy Clontz
17
NC
Mecklenburg Swim Association
8:19.19 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
12
Freddy Klein
18
NC
SwimMAC Carolina
8:19.45 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
13
Norvy Clontz
16
NC
Mecklenburg Swim Association
8:19.49 11/29/23
2023 Toyota US Open Championships
14
Jack Rutledge
17
NC
SwimMAC Carolina
8:20.11 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
15
Wilson Tuttle
18
NC
Marlins of Raleigh
8:20.55 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
16
Juan Vallmitjana
14
FG
South Florida Aquatic Club
8:21.58 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
17
AJ Robinson
17
GU
Aggie Swim Club
8:22.16 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
18
Max Hatcher
18
NT
Lakeside Aquatic Club
8:22.26 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
19
Ian Platts-Mills
16
NC
North Carolina Aquatic Club
8:23.22 2/8/24
Southern Zone South Sectional
20
Ryan Turner
18
FL
Highlander Aquatic Club
8:23.48 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
21
Aaron Davidson
17
NC
New Wave Swim Team
8:24.15 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
22
Jackson Scheiber
17
NC
New Wave Swim Team
8:24.44 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
23
Henry Shoemaker
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
8:24.96 2/8/24
Southern Zone South Sectional
24
Dillon Brigman
15
FL
Bolles School Sharks
8:25.56 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
25
Tristan McCain
16
ST
Longhorn Aquatics
8:25.90 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
26
Juan Vallmitjana
15
FG
South Florida Aquatic Club
8:26.05 2/8/24
Southern Zone South Sectional
27
Jackson Irwin
15
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
8:26.65 2/8/24
Southern Zone South Sectional
28
Gideon Swan
16
GU
Swim Houston Aquatics Center
8:27.81 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
29
Alexander Rousseau
18
NC
Tac Titans
8:27.96 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
30
Tyler Barritt
16
NC
North Carolina Aquatic Club
8:29.76 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
31
Mack Schumann
17
SE
Nashville Aquatic Club
8:30.06 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
32
Alejandro Varon
17
FL
Laker Swim
8:30.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
33
Cooper Nicholson
17
NC
North Carolina Aquatic Club
8:31.49 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
34
Sabian Branch
17
FL
Fast Falcons
8:32.00 11/12/23
2023 FL FAST High School Open #2
35
Cobe Hehenberger
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
8:32.07 2/8/24
Southern Zone South Sectional
36
Nicholas Kwan
16
FL
Bolles School Sharks
8:32.77 2/8/24
Southern Zone South Sectional
37
Maddox Matyas
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
8:33.00 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
38
Evan Witte
18
NT
Lakeside Aquatic Club
8:33.05 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
39
Hudson Evans
17
GA
Dynamo Swim Club
8:33.47 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
40
Alex Schwartz
17
NT
Lakeside Aquatic Club
8:33.97 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
41
Seth Hyde
16
FL
Fast Falcons
8:34.97 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
42
Matt Cinque
17
NC
North Carolina Aquatic Club
8:35.02 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
43
Zaki Ibrahim
15
SE
Excel Aquatics
8:35.46 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
44
Samuel Wen
18
GU
Swim Houston Aquatics Center
8:35.55 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
45
Aaron Davidson
16
NC
New Wave Swim Team
8:35.85 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
46
Liam Drake
15
NC
Raleigh Swimming Association
8:36.07 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
47
Ewan Dalrymple
15
SC
Columbia Swimming
8:36.64 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
48
Clay Magyar
15
FL
Bolles School Sharks
8:36.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
49
Gip Crye
16
SE
Panama City Swim Team
8:36.97 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
50
Colt Chaires
15
NC
North Carolina Aquatic Club
8:37.71 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
51
Kurt Owens
17
NT
Texas Ford Aquatics
8:38.27 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
52
Camp Hartman
15
FL
Episcopal AmberJax
8:38.99 2/8/24
Southern Zone South Sectional
53
Chase Kendall
15
FL
Planet Swim Aquatics
8:39.23 2/8/24
Southern Zone South Sectional
54
Harrison Short
16
NC
SwimMAC Carolina
8:39.58 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
55
Bryce Labonte
16
FL
Fast Falcons
8:39.78 2/8/24
Southern Zone South Sectional
56
Liam Schermerhorn
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
8:39.84 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
57
Freddy Rosenthal
16
FG
Pine Crest Swim Team
8:39.89 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
58
Eli Nelson
16
NC
Marlins of Raleigh
8:39.90 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
59
Rex Biebel
16
FL
West Florida Lightning Aquatic
8:40.16 2/8/24
Southern Zone South Sectional
60
Michael Sachau
18
NT
Texas Ford Aquatics
8:40.38 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
61
Adam Polzien
16
NC
SwimMAC Carolina
8:40.59 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
62
Joey Kerkman
16
NT
Texas Ford Aquatics
8:40.84 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
63
Justin Freeman
18
SE
Huntsville Swim Association
8:41.23 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
64
Nicolas Kokidko
15
FG
Metro Aquatic Club of Miami
8:41.29 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
65
Ben Brock
16
NC
North Carolina Aquatic Club
8:42.12 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
66
Matt Strada
17
NC
North Carolina Aquatic Club
8:43.65 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
67
Aiden Tillis
17
SE
Wake Aquatics
8:43.91 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
68
Xavier Ventura
16
FG
Coral Springs Swim Club
8:44.51 9/4/23
2023 Junior World Champs
69
Filippo Sala
17
FG
Azura Florida Aquatics
8:44.70 2/8/24
Southern Zone South Sectional
70
Cash Strickland
17
NT
Lakeside Aquatic Club
8:44.88 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
71
David Melnychuk
16
FL
Sarasota Sharks
8:45.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
72
Philip Walker
18
SE
Huntsville Swim Association
8:45.65 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
73
Mario Granizo
16
FG
Azura Florida Aquatics
8:45.75 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
74
Kannen Crossland
16
GU
South Texas Aquatics
8:45.90 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
75
Vito Sgroi
15
FL
Sarasota Sharks
8:47.00 2/8/24
Southern Zone South Sectional
76
Nick Martin
17
NC
SwimMAC Carolina
8:47.09 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
77
Drew Davis
17
NC
Marlins of Raleigh
8:47.26 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
78
John Aegerter
18
NT
Lakeside Aquatic Club
8:47.30 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
79
logan Martin
16
FL
Fast Falcons
8:47.40 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
80
Daniel Gonzalez Jimenez
17
FG
Azura Florida Aquatics
8:47.47 2/8/24
Southern Zone South Sectional
81
Michael Traynor
18
FL
Sarasota Sharks
8:47.80 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
82
Joao Da Cruz Guedes
17
FL
Bolles School Sharks
8:48.19 11/5/23
2023 FL FAST High School Open #1
83
Alessandro Pereira
17
FG
Azura Florida Aquatics
8:48.20 2/8/24
Southern Zone South Sectional
84
Gabriel Tortola
17
FG
Plantation Swim Team
8:48.76 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
85
Matthew Amodio
17
SE
Excel Aquatics
8:49.34 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
86
Connor Jones
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
8:49.74 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
87
Carson West
15
NC
SwimMAC Carolina
8:49.79 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
88
Lucas Brown
16
FL
Rocket Swimming
8:50.15 2/8/24
Southern Zone South Sectional
89
Rylan Sepulveda
15
FL
Bolles School Sharks
8:50.17 2/8/24
Southern Zone South Sectional
90
Broder Swenson
17
NC
Marlins of Raleigh
8:50.48 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
91
Grady Bell
14
ST
Nitro Swim Team
8:50.53 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
92
Juan Moncada Pulgarin
18
NC
Unattached
8:50.62 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
93
Mark Lofye
17
SC
Hilton Head Aquatics
8:51.22 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
94
Clay Baumann
17
KY
Lakeside Swim Team
8:51.38 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
95
Julian Lozano
14
FG
Gulliver Swim Club
8:51.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
96
Charlie Camplin
15
NC
Marlins of Raleigh
8:51.58 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
97
Andreas Brooks
17
ST
Waterloo Swimming
8:51.68 4/11/24
2024 PR Puerto Rico International Swimming Open
98
Giovanni Medina
16
FL
Gulf Coast Swim Team
8:52.38 2/8/24
Southern Zone South Sectional
99
Brandon Gear
16
FL
Planet Swim Aquatics
8:52.57 2/8/24
Southern Zone South Sectional
100
William Shoesmith
14
FL
Bolles School Sharks
8:52.75 2/8/24
Southern Zone South Sectional
101
Sam Dellasega
15
NC
New Wave Swim Team
8:53.32 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
102
Alex Andre
16
NC
North Carolina Aquatic Club
8:53.52 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
103
Collin Magnus
16
FL
Laker Swim
8:53.71 2/8/24
Southern Zone South Sectional
104
Turner Mitten
16
FL
Sarasota Sharks
8:53.97 2/8/24
Southern Zone South Sectional
105
Noah Bose
16
ST
Nitro Swim Team
8:54.30 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
106
Landon Schemel
16
FL
Sarasota Sharks
8:54.41 2/8/24
Southern Zone South Sectional
107
Nicholas Kirby
15
FL
Gulf Coast Swim Team
8:54.94 2/8/24
Southern Zone South Sectional
108
Joey Campagnola
15
FL
West Florida Lightning Aquatic
8:55.62 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
109
Ronan Murphy
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
8:55.86 2/8/24
Southern Zone South Sectional
110
Denis Jones
17
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
8:56.40 2/8/24
Southern Zone South Sectional
111
William Domokos-Murphy
15
FG
Saint Andrew's Aquatics
8:56.70 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
112
Jack Haywood
18
NC
SwimMAC Carolina
8:57.07 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
113
Daniil Siutsou
14
FL
Sarasota Sharks
8:57.15 2/8/24
Southern Zone South Sectional
114
Cole Radnay
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
8:57.87 2/8/24
Southern Zone South Sectional
115
Ty Shapley
16
ST
Longhorn Aquatics
8:58.41 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
116
Alston Qin
17
FL
Bolles School Sharks
8:58.52 2/8/24
Southern Zone South Sectional
117
Simeon Prosinski
16
FL
Loggerhead Aquatics
9:00.21 2/8/24
Southern Zone South Sectional
118
Felix Gonzalez
17
FG
South Florida Aquatic Club
9:00.59 2/8/24
Southern Zone South Sectional
119
Ricky Collingwood
15
FL
Loggerhead Aquatics
9:00.81 2/8/24
Southern Zone South Sectional
120
Stephen Zhukov
17
SE
Tennessee Aquatics
9:01.08 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
121
George Groves
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
9:01.18 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
122
Justin Shi
16
ST
Longhorn Aquatics
9:01.18 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
123
Adam Speedie
15
GU
Houston Hydra
9:01.19 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
124
Mat Esteves
16
FG
Gulliver Swim Club
9:01.57 2/8/24
Southern Zone South Sectional
125
Campbell Noel
17
ST
Longhorn Aquatics
9:02.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
126
Jack Neudecker
16
NC
Marlins of Raleigh
9:02.30 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
127
Jordan Matz
16
NC
Marlins of Raleigh
9:02.74 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
128
Josef Florek
15
FL
Gulf Coast Swim Team
9:02.75 2/8/24
Southern Zone South Sectional
129
Luke Roman
16
NC
Hillsborough Aquatic Club
9:02.78 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
130
Alejandro Stoner
15
FL
Sarasota Sharks
9:02.93 2/8/24
Southern Zone South Sectional
131
Alex Gonzalez
15
FL
Fast Falcons
9:03.47 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
132
Henry Carlisle
15
FL
South Lake Aquatic Club
9:03.63 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
133
Jack McCrae
15
NC
SwimMAC Carolina
9:04.20 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
134
Hayden Tedhams
16
FL
Pine Island Aquatics
9:05.08 2/8/24
Southern Zone South Sectional
135
Kaden Townsend
16
FL
Bolles School Sharks
9:05.22 2/8/24
Southern Zone South Sectional
136
Kolby Martin
15
GU
Aggie Swim Club
9:05.63 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
137
William Brockman
17
FL
Saint Petersburg Aquatics
9:05.65 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
138
Christian McAuley
17
FL
T2 Aquatics
9:06.18 2/8/24
Southern Zone South Sectional
139
Dillon Metz
16
FG
Wellington Swim Team (Fg)
9:06.28 2/8/24
Southern Zone South Sectional
140
Denali Cutbush-Taylor
15
NC
North Carolina Aquatic Club
9:06.40 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
141
Joshua Carmichael
14
ST
Waterloo Swimming
9:06.44 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
142
Colton Roberts
15
NC
North Carolina Aquatic Club
9:06.72 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
143
Sam Podgoreanu
17
NC
North Carolina Aquatic Club
9:07.34 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
144
Eliasz Ndubuisi
16
SC
Columbia Swimming
9:07.62 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
145
Seth Morgan
15
NC
Rocky Mount Family YMCA Racers
9:07.76 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
146
Kuba Shaw
16
SE
Tennessee Aquatics
9:07.78 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
147
Caleb Blair
14
SE
Excel Aquatics
9:07.95 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
148
Ben Callan
16
NT
City of Plano Swimmers
9:08.19 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
149
Micah Tennison
15
GU
Swim Streamline at Northampton
9:08.30 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
150
Nicholas Aldrich
16
FL
Laker Swim
9:08.41 2/8/24
Southern Zone South Sectional
151
William Sollie
15
GA
DeKalb Aquatics
9:08.85 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
152
Fraser Scott
15
SE
Excel Aquatics
9:08.92 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
153
Austin Nelson
18
FG
South Florida Aquatic Club
9:09.14 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
154
Grey DeWalt
15
NC
North Carolina Aquatic Club
9:09.23 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
155
Samuel Wen
18
GU
Swim Houston Aquatics Center
9:09.83 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
156
Toby Schwenk
17
FL
Sarasota Sharks
9:09.96 2/8/24
Southern Zone South Sectional
157
Will Shearin
15
NC
Raleigh Swimming Association
9:10.16 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
158
Cole Haire
18
FL
Episcopal AmberJax
9:10.48 2/8/24
Southern Zone South Sectional
159
Parker Stever
15
FL
Fast Falcons
9:10.66 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
160
Josh Crook
17
GU
Magnolia Aquatic Club
9:11.02 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
161
David Ritchey
17
NC
Carolina Aquatic Team
9:11.27 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
162
Bryce Key
17
NT
Mansfield Aquatic Club
9:11.42 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
163
Lukas Avitia
16
NT
Mansfield Aquatic Club
9:11.45 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
164
Jayden Phan
15
ST
Longhorn Aquatics
9:11.46 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
165
Charles Henage
17
NC
SwimMAC Carolina
9:11.56 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
166
Kenny Zhou
13
GU
First Colony Swim Team, Inc.
9:11.56 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
167
Carter Gray
17
GU
First Colony Swim Team, Inc.
9:11.99 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
168
Aaron Yang
15
FL
Bolles School Sharks
9:12.12 2/8/24
Southern Zone South Sectional
169
Samuel Brozek
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
9:12.16 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
170
Ansh Anand
17
NT
Iron Horse Aquatics
9:12.42 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
171
Thomas Greathouse
15
NC
SwimMAC Carolina
9:12.42 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
172
Levi Skaistis
16
ST
Longhorn Aquatics
9:12.55 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
173
Cullen Kahl
13
GU
Magnolia Aquatic Club
9:12.86 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
174
Colton Spaulding
16
ST
Waterloo Swimming
9:12.87 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
175
Nolan Kurtz
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
9:12.90 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
176
Joel Nace
17
GU
Katy Aquatic Team For Youth
9:12.99 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
177
Cody Crawford
16
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
9:13.67 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
178
Taber Granquist
16
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
9:14.95 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
179
Andrew Caruso
17
FL
Gator Swim Club
9:15.42 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
180
Evan Stauffer
18
NC
Raleigh Swimming Association
9:15.90 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
181
Michael Choi
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
9:15.96 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
182
Will Glaser
17
FL
Blue Dolfins
9:16.40 2/8/24
Southern Zone South Sectional
183
Christian Guettler
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
9:16.73 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
184
Nick Hardt
17
GU
Hydro Elite Aquatic Team
9:16.81 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
185
Winston Bennett
13
ST
Texas Gold
9:17.29 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
186
Solomon Goins
17
NT
Mansfield Aquatic Club
9:18.24 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
187
William Franzese
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
9:18.40 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
188
Levi Del Angel
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
9:19.56 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
189
Eugene Novak
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
9:20.54 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
190
Henry Vaughn
18
FL
Blue Dolfins
9:21.04 2/8/24
Southern Zone South Sectional
191
Nathan Kennedy
15
MS
Sunkist Swim Team
9:21.36 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
192
Sawyer Hansen
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
9:22.02 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
193
Josef Florek
15
FL
Gulf Coast Swim Team
9:23.73 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
194
Zachary Joiner
16
GU
Hydro Elite Aquatic Team
9:23.93 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
195
Leonardo Ho
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
9:24.42 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
196
Jax Brodoski
14
SE
Ensworth Aquatics
9:24.97 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
197
Adriano Corrieri
16
FG
Plantation Swim Team
9:25.10 1/19/24
Piranhas January Invite
198
Christopher Chu
16
FL
Gator Swim Club
9:25.11 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
199
Jason Wang
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
9:25.61 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
200
Alexander Kuznetsov
18
SC
Riptides Racing Team
9:25.97 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
201
Luke Van Deusen
17
FL
Bolles School Sharks
9:26.40 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
202
Jack Dalrymple
16
SC
Columbia Swimming
9:26.78 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
203
John Albornoz
14
FG
Coral Springs Swim Club
9:26.92 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
204
James Pattillo
17
GA
Aiken-Augusta Swim League
9:27.01 2/16/24
2024 AR TYR Winter LC Invitational
205
Ryan Brown
15
SE
Excel Aquatics
9:27.09 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
206
Chad Himes
16
FL
Episcopal AmberJax
9:27.62 2/8/24
Southern Zone South Sectional
207
Mason Shirley
15
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
9:27.68 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
208
Benjamin Spiegler
15
NC
SwimMAC Carolina
9:27.87 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
209
Cade Needham
18
NC
Brunswick Aquatic Club
9:28.17 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
210
Carston Silva
16
NT
Mansfield Aquatic Club
9:28.71 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
211
Cullan Harding
14
NC
SwimMAC Carolina
9:28.88 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
212
Rory Connelly
17
FL
South Lake Aquatic Club
9:28.89 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
213
Nathaniel Schmidt
15
GA
Aiken-Augusta Swim League
9:29.03 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
214
Nicolai Ross
16
FG
South Florida Aquatic Club
9:29.22 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
215
Rowan Morris
13
ST
Longhorn Aquatics
9:29.39 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
216
Nathaniel Washburn
15
NT
Iron Horse Aquatics
9:29.73 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
217
Carson Day
16
NC
SwimMAC Carolina
9:29.86 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
218
Graceson Ognoskie
14
ST
Longhorn Aquatics
9:30.54 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
219
Aiden Chang
16
FL
Fast Falcons
9:30.78 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
220
Ryan Chiu
15
NC
SwimMAC Carolina
9:30.79 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
221
Jameson Coles
15
ST
Nitro Swim Team
9:31.22 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
222
Richard Tang
17
NC
SwimMAC Carolina
9:31.58 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
223
Jack Reburn
13
FL
South Lake Aquatic Club
9:31.98 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
224
Julian Malecki
15
NC
SwimMAC Carolina
9:32.80 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
225
Jonathan Lozano
16
FG
Plantation Swim Team
9:32.96 1/19/24
Piranhas January Invite
226
Beck Armstrong
16
NC
SwimMAC Carolina
9:33.31 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
227
Dean Hamid
15
NC
SwimMAC Carolina
9:33.97 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
228
Travis Ayers
17
ST
Longhorn Aquatics
9:33.99 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
229
Matthew Tripsa
15
NC
SwimMAC Carolina
9:34.17 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
230
William Hager
16
NC
SwimMAC Carolina
9:34.81 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
231
Roger Henson
14
ST
Texas Gold
9:34.81 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
232
Luke Schaefer
14
ST
Nitro Swim Team
9:35.02 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
233
Drew Eckerman
15
SE
Tennessee Aquatics
9:35.22 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
234
Frank Edwards
14
GA
Summit Family YMCA Titans
9:36.06 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
235
Aaron Koutereba
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
9:36.16 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
236
Trevor Lambert
14
NT
Mansfield Aquatic Club
9:36.63 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
237
Campbell Johnson
13
SE
Excel Aquatics
9:36.72 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
238
Dylan Lewis
17
NT
Mansfield Aquatic Club
9:36.99 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
239
Evan Choi
13
NT
Lakeside Aquatic Club
9:37.00 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
240
Bobby Elder
16
NC
Raleigh Swimming Association
9:37.05 3/7/24
2024 Speedo ESSZ Spring SC Cha
241
Jack Rivera
16
ST
Longhorn Aquatics
9:37.08 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
242
Evan Hayes
17
SE
Excel Aquatics
9:37.17 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
243
Alex Pham
15
NC
SwimMAC Carolina
9:37.39 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
244
Auggie Kimmel
15
GU
Htx Swims
9:37.59 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
245
Miguel Gomez
14
ST
Longhorn Aquatics
9:37.94 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
246
Bayley Johnson
15
SC
Fins Swim Team
9:37.95 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
247
Guillermo Mantilla
13
FG
South Florida Aquatic Club
9:38.61 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
248
Cesar Sanchez
16
FG
Plantation Swim Team
9:38.72 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
249
Leo Niemoller
14
NC
SwimMAC Carolina
9:39.51 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
250
Ryan Seifert
14
NT
Lakeside Aquatic Club
9:39.76 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
251
Roman Kondrashov
13
FG
Coral Springs Swim Club
9:39.93 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
252
Levi Grim
15
NC
SwimMAC Carolina
9:40.08 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
253
Gino Prabhu
15
NC
SwimMAC Carolina
9:40.57 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
254
Rylan Reasoner
17
ST
Tiger Shark of Texas
9:40.96 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
255
Jan Warcholinski
14
NT
Lakeside Aquatic Club
9:41.02 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
256
Tyler Largen
14
NC
SwimMAC Carolina
9:41.04 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
257
Connor Trayer
14
NT
City of Plano Swimmers
9:41.55 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
258
Preston Springer
15
NT
Iron Horse Aquatics
9:42.23 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
259
Tyler Stargardt
15
FL
Tampa Bay Aquatic Club
9:42.68 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
260
Miguel Cervantes
16
ST
Longhorn Aquatics
9:43.02 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
261
Allen Heiermann
15
NT
Iron Horse Aquatics
9:43.60 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
262
Andy Wang
14
GU
Swim Streamline at Northampton
9:43.93 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
263
Braiden Titus
15
NT
Mansfield Aquatic Club
9:44.37 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
264
Logan Coakley
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
9:44.43 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
265
Luke Engwall
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
9:44.61 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
266
Jack Draper
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
9:44.87 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
267
Zane Cherry
15
ST
Longhorn Aquatics
9:44.88 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
268
Cade Clark
14
FL
Tampa Elite Aquatics
9:45.19 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
269
Vlad Roman
15
NC
SwimMAC Carolina
9:45.21 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
270
Christian Currie
15
GU
Escalate Aquatic Team
9:45.25 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
271
Julian Malecki
14
NC
SwimMAC Carolina
9:45.26 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
272
Steven Eldridge
16
NC
SwimMAC Carolina
9:46.16 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
273
Varekai Owens
14
NT
Lakeside Aquatic Club
9:46.61 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
274
Jackson Southern
16
ST
Victoria Texas Aquatic Club
9:46.65 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
275
Reece Rodriguez
16
GU
Life Time Houston Swim Team
9:46.86 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
276
Juan Sarmiento
16
FG
Azura Florida Aquatics
9:46.90 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
277
Alistair Bass
14
FG
Swim Fort Lauderdale
9:47.52 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
278
Luke Reid
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
9:47.79 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
279
Parker Murphy
16
NC
SwimMAC Carolina
9:47.80 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
280
Noah Tollon
14
FL
West Florida Lightning Aquatic
9:47.94 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
281
Aaron Dong
14
NT
Lakeside Aquatic Club
9:48.16 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
282
Carter Medlin
15
NC
SwimMAC Carolina
9:48.18 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
283
Tyler Hebert
15
ST
Waterloo Swimming
9:48.54 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
284
Chase Wadley
15
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
9:48.79 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
285
Ryan Lin
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
9:49.05 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
286
Peyton Selts
16
FG
Eagle Aquatics
9:49.29 1/19/24
Piranhas January Invite
287
Alex Chen
14
ST
Nitro Swim Team
9:49.33 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
288
Aiden Nguyen
12
NT
Mansfield Aquatic Club
9:49.96 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
289
Gabriel Gortarez
13
SE
Excel Aquatics
9:50.32 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
290
William Ozanus
14
ST
Nitro Swim Team
9:50.54 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
291
Paul Chu
15
NT
City of Plano Swimmers
9:51.13 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
292
Yufei Wang
13
FL
Gator Swim Club
9:51.13 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
293
Jayden Andresakis
14
ST
Nitro Swim Team
9:51.87 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
294
Caleb Kaplan
14
ST
Nitro Swim Team
9:52.46 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
295
Chase Kitcey
14
NC
SwimMAC Carolina
9:52.82 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
296
Gavin Conroy
16
NC
SwimMAC Carolina
9:53.02 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
297
Crichton Vandertie
13
GU
South Shore Sails
9:53.09 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
298
William Alexander
15
SC
Gamecock Aquatics
9:53.13 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
299
Tyler Dugan
15
NC
SwimMAC Carolina
9:53.17 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
300
Lincoln Gage
15
NC
Marlins of Raleigh
9:54.29 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
301
Preston Crowell
14
GU
South Shore Sails
9:54.69 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
302
Miles Pattillo
14
GA
Aiken-Augusta Swim League
9:54.97 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
303
Benjamin Garwood
12
NT
Mansfield Aquatic Club
9:55.10 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
304
Kyle Nguyen
16
GU
Katy Aquatic Team For Youth
9:55.28 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
305
Jacob Zhou
16
NC
SwimMAC Carolina
9:55.62 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
306
Keegan Mack
17
FL
West Florida Lightning Aquatic
9:56.10 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
307
Luke Sondee
16
NC
SwimMAC Carolina
9:56.24 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
308
Jacob Seifert
13
NT
Life Time Swim Dallas
9:56.65 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
309
Benjamin Cupid
14
FG
Plantation Swim Team
9:56.72 1/19/24
Piranhas January Invite
310
Hudson Phillips
14
NT
Iron Horse Aquatics
9:56.97 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
311
Ehren Wetzel
18
ST
Tiger Shark of Texas
9:57.24 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
312
David Stewart
16
ST
Tiger Shark of Texas
9:57.87 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
313
Ben Zhang
14
NT
Lakeside Aquatic Club
9:58.85 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
314
Derek Johnson
14
GU
Swim Streamline at Northampton
9:59.00 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
315
Will King
16
NC
SwimMAC Carolina
9:59.08 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
316
Grant Applegate
14
NT
Texas Ford Aquatics
9:59.22 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
317
Ryan Harries
14
FG
South Florida Aquatic Club
9:59.54 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
318
Grant Wilton
14
NT
Cor
10:01.48 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
319
Sutton Hansen
11
FL
Saint Petersburg Aquatics
10:01.58 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
320
Anthony Palumbo Jr
15
FG
Coral Springs Swim Club
10:01.71 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
321
Joshua Menezes
15
FG
South Florida Aquatic Club
10:01.81 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
322
Pablo Duran De La Vega
15
NT
Iron Horse Aquatics
10:01.96 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
323
Jack Chase
16
FL
Makos Aquatics Club of Gainesv
10:02.41 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
324
Jack Hines
13
NC
SwimMAC Carolina
10:02.62 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
325
Aaron Locker
13
NT
Lakeside Aquatic Club
10:02.66 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
326
Addison Richardson
17
ST
Tiger Shark of Texas
10:02.79 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
327
Weston Kemp
13
NT
Lakeside Aquatic Club
10:02.86 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
328
Miguel Urquidiz Pena
13
FL
Swim Tampa Aquatics
10:03.72 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
329
Pasha Sarrafi
15
NC
SwimMAC Carolina
10:04.09 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
330
BARRETT Reeves
13
NT
Life Time Swim Dallas
10:04.43 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
331
Jayden Guo
14
FG
Coral Springs Swim Club
10:05.80 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
332
Aiden Kennedy
14
FL
Treasure Coast Aquatics
10:05.99 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
333
Thomas Perez
15
GU
Katy Aquatic Team For Youth
10:06.05 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
334
Cullen Dean
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
10:06.66 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
335
Ethan Finklea
13
NT
Lakeside Aquatic Club
10:07.11 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
336
Pierce Chapman
14
NT
Lakeside Aquatic Club
10:07.62 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
337
Matthew Montenegro-Strunk
17
SE
Excel Aquatics
10:07.74 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
338
Connor Brown
16
FL
Rocket Swimming
10:07.82 1/20/24
2024 Florida Senior Circuit #1
339
Charlie Waller
14
SE
Excel Aquatics
10:08.98 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
340
Alejandro Osorio
16
FG
Plantation Swim Team
10:09.83 1/19/24
Piranhas January Invite
341
Jackson Hickok
13
GU
Pearland Aquatics
10:10.02 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
342
Stephen Keena
15
NC
Brunswick Aquatic Club
10:10.10 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
343
Ethan Zhou
13
NT
Lakeside Aquatic Club
10:10.58 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
344
Elijah Rodriguez
15
NT
Metroplex Aquatics
10:11.76 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
345
John Doneker
16
GU
Htx Swims
10:12.36 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
346
Ethan Jetty
15
NT
North Texas Nadadores
10:13.23 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
347
Andrew Deng
13
NT
Iron Horse Aquatics
10:14.09 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
348
Finley Laurence
13
NT
North Texas Nadadores
10:14.18 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
349
John Corbett
15
FG
Plantation Swim Team
10:14.44 1/19/24
Piranhas January Invite
350
Bradley Hirsch
13
NT
Life Time Swim Dallas
10:14.50 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
351
Noah Reichert
16
NT
Academy of Texas Aquatic Champ
10:15.47 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
352
Jeffrey Wolfe
18
FL
Fast Falcons
10:15.49 4/6/24
2024 FAST Saturday Morning at
353
Will Nelson
14
SE
Manchester Makos Swim Team
10:15.84 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
354
Maxime Martini
13
FG
Pompano Beach Piranhas
10:15.93 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
355
Dean Bezanilla
16
NT
Iron Horse Aquatics
10:16.15 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
356
Rocco Herran
13
FG
Plantation Swim Team
10:16.17 1/19/24
Piranhas January Invite
357
Sebastian Bastidas
13
NT
Lakeside Aquatic Club
10:16.30 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
358
Cade Respess
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
10:16.87 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
359
Oliver Ford
16
NC
SwimMAC Carolina
10:16.99 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
360
Nikita Galkin
17
FG
Performance Aquatics Swim Club
10:17.34 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
361
Noah Castaneda
13
GU
Escalate Aquatic Team
10:17.60 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
362
Ryan Slogrove
12
FG
Swim Fort Lauderdale
10:18.08 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
363
Andre Porras
17
FG
Pine Crest Swim Team
10:18.27 1/19/24
Piranhas January Invite
364
Jonathan Li
12
FG
South Florida Aquatic Club
10:18.34 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
365
Nolan Childress
13
FL
Tampa Bay Aquatic Club
10:19.17 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
366
Grant Parrott
12
NT
Life Time Swim Dallas
10:19.63 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
367
Luke Deghetto
16
SE
Sevier Aquatic Club
10:19.77 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
368
Caden Barnaky
12
FL
West Florida Lightning Aquatic
10:19.97 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
369
Logan Kennedy
14
NT
Lakeside Aquatic Club
10:20.68 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
370
Michael Kolenik
13
NC
SwimMAC Carolina
10:20.90 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
371
Dean Marshall
14
NT
Iron Horse Aquatics
10:20.98 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
372
Reagan Hankwitz
16
SC
Gamecock Aquatics
10:21.18 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
373
Boyer Cheadle
15
GU
Power for Life
10:21.65 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
374
Dylan Hoyt
14
GU
Escalate Aquatic Team
10:21.81 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
375
Aaron Abrego Sanchez
13
NC
Goldsboro YMCA Sharks
10:21.87 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
376
Charlie Schader
13
SE
Ensworth Aquatics
10:22.12 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
377
Nathan Zhang
14
NC
SwimMAC Carolina
10:22.44 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
378
Jacob Barguez
14
FG
Speed World Swimming
10:22.70 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
379
Robert Albertini
16
FG
Plantation Swim Team
10:22.72 1/19/24
Piranhas January Invite
380
Kamran Varghese
13
FG
Coral Springs Swim Club
10:22.77 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
381
Lucas Barnard
11
FG
Swim Fort Lauderdale
10:23.22 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
382
Cameron Kitching
15
GU
South Shore Sails
10:23.85 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
383
Jacob Woods
15
FG
Plantation Swim Team
10:23.96 1/19/24
Piranhas January Invite
384
Gus Lott
15
ST
Great Hills Aquatics Rush
10:24.36 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
385
Sidney Raditic Mehalso
16
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
10:25.89 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
386
Evelio Claro
12
FL
Treasure Coast Aquatics
10:28.06 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
387
Matt Malaussena
14
FG
South Florida Aquatic Club
10:28.10 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
388
Noah Wolpert
17
GU
Spring Swim Team
10:28.85 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
389
Daniel Wilke
15
NT
Metroplex Aquatics
10:29.18 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
390
Carter Morrison
12
NT
Life Time Swim Dallas
10:29.62 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
391
Lucas Shah
15
NC
SwimMAC Carolina
10:30.64 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
392
Noah Blevins
12
FL
Tampa Elite Aquatics
10:30.90 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
393
Chauncey Gao
13
NC
SwimMAC Carolina
10:30.92 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
394
Jack Peden
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
10:31.90 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
395
Alexander Kovalev
13
FL
Saint Petersburg Aquatics
10:33.41 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
396
Urķas Del Angel
14
GU
Hydro Elite Aquatic Team
10:33.65 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
397
Killian Raleigh
16
FL
South Lake Aquatic Club
10:34.41 4/20/24
2024 FL 9th Annual Matt & Karen Hohne Memorial Inv
398
Alexander Ross
14
FG
South Florida Aquatic Club
10:34.50 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
399
Benji Liu
16
GU
Aggie Swim Club
10:34.89 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
400
Charlie Kutsak
13
NC
SwimMAC Carolina
10:35.66 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
401
Jeremiah Paiz
15
FG
Plantation Swim Team
10:35.78 1/19/24
Piranhas January Invite
402
Daniel Happy
15
SE
Middle Tennessee Swim Club
10:36.09 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
403
Josiah Forgie
15
NC
Goldsboro YMCA Sharks
10:36.55 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
404
Ethan Ci
14
GU
Pearland Aquatics
10:37.29 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
405
Dillon Csuy
14
NC
SwimMAC Carolina
10:38.13 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
406
Corin Patel
18
GU
Tomball Area Swim Club
10:38.63 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
407
Levi Woon
14
NT
Lakeside Aquatic Club
10:39.22 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
408
Colton Laws
14
NC
SwimMAC Carolina
10:39.39 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
409
Noel Niemann
14
GU
Tomball Area Swim Club
10:40.34 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
410
Tarun Rajendran
15
GU
Tomball Area Swim Club
10:40.95 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
411
Nickolas Jesurum
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
10:42.82 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
412
Drennan Shall
14
NC
SwimMAC Carolina
10:45.66 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
413
Harry Parkin
13
FL
Fast Falcons
10:45.96 4/6/24
2024 FAST Saturday Morning at
414
Cade Respess
15
FL
Saint Petersburg Aquatics
10:46.07 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
415
Ben Chernev
17
SC
Gamecock Aquatics
10:46.24 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
416
Jack Wood
16
ST
Waterloo Swimming
10:46.56 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
417
Ethan Guenther
13
NC
SwimMAC Carolina
10:47.16 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
418
Cole Domeier
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
10:48.67 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
419
Atharv Agashe
14
FG
South Florida Aquatic Club
10:48.80 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
420
Harrison Biber
13
NC
SwimMAC Carolina
10:52.19 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
421
Jacob Taylor
14
GU
Swim Streamline at Northampton
10:52.59 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
422
Sean Tee
11
FG
South Florida Aquatic Club
10:53.14 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
423
Ignatius Anderson
14
ST
Nitro Swim Team
10:53.55 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
424
Sullivan Kothe
14
NC
SwimMAC Carolina
10:55.23 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
425
James Benardete
14
ST
Whitecaps of Westlake
10:56.03 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
426
Andres Cubero
15
SC
Gamecock Aquatics
10:56.51 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
427
Jack Sanderson
12
NT
Lakeside Aquatic Club
10:56.77 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
428
Santiago Lara
15
FG
Plantation Swim Team
10:58.57 1/19/24
Piranhas January Invite
429
Rohan Dev
15
GU
Tomball Area Swim Club
10:59.20 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
430
Wyatt Nelson
14
ST
Tiger Shark of Texas
10:59.25 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
431
Cooper Dean
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
11:00.70 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
432
Danny McMorris
14
GU
Tomball Area Swim Club
11:01.39 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
433
Fabian Encarnacion
14
GU
South Shore Sails
11:02.58 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
434
Michael Mizrahi
14
FL
Saint Petersburg Aquatics
11:04.06 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
435
Joseph Paiz
13
FG
Plantation Swim Team
11:04.42 1/19/24
Piranhas January Invite
436
Ivan Dorofieiev
16
FL
Saint Petersburg Aquatics
11:05.65 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
437
Fisher Lukens
13
NC
SwimMAC Carolina
11:06.66 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
438
Reed Mongenel
13
ST
Waterloo Swimming
11:08.97 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
439
Neil Scheepers
15
GU
Montgomery Aquatic Race Club
11:09.02 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
440
Noah McLeran
13
GU
Blue Tide Aquatics
11:12.40 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
441
Zayne Williford
15
ST
Tiger Shark of Texas
11:15.54 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
442
Bryce Henderson
15
NC
Goldsboro YMCA Sharks
11:16.07 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
443
Ronin Van Skam
14
NT
Lakeside Aquatic Club
11:16.63 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
444
Tyson Sloan
12
NT
Iron Horse Aquatics
11:18.22 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
445
Jake Bahner
13
FL
Fast Falcons
11:19.95 4/6/24
2024 FAST Saturday Morning at
446
David Gonzalez
13
FG
South Florida Aquatic Club
11:20.48 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
447
Jordan Jerigan
17
ST
Platinum Aquatics
11:23.16 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
448
Luke Everleth
15
SE
Mountain Valley Aquatics
11:27.99 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
449
Linus Tamang
11
GU
Pearland Aquatics
11:31.14 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
450
Luca Russell
14
FL
Treasure Coast Aquatics
11:31.43 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
451
Moiz Shaikh
14
GU
Tomball Area Swim Club
11:32.02 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
452
Max Panneton
16
ST
Tiger Shark of Texas
11:32.53 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
453
Ekaksh Mehta
13
GU
Tomball Area Swim Club
11:32.86 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
454
Hunter Tolan
13
NC
SwimMAC Carolina
11:33.74 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
455
Joshua Silveira
12
FL
Fast Falcons
11:33.95 4/6/24
2024 FAST Saturday Morning at
456
Clayton Sursa
17
ST
Tiger Shark of Texas
11:34.51 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
457
Neeraj Kakarla
16
FG
Plantation Swim Team
11:35.88 1/19/24
Piranhas January Invite
458
Jesse Grant
15
ST
Tiger Shark of Texas
11:35.93 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
459
Kieran Scott
14
ST
Tiger Shark of Texas
11:37.04 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
460
Brian Mutuliga
12
FG
Tsunami Swim Team
11:37.29 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
461
John Defazio
14
GU
Life Time Houston Swim Team
11:38.02 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
462
Xerxes Gandhi
15
NT
Iron Horse Aquatics
11:41.82 4/13/24
2024 Iron Horse Aquatics Sprin
463
Toma Petkov
12
FG
South Florida Aquatic Club
11:42.96 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
464
Alex Ivanenko
13
NC
SwimMAC Carolina
11:45.99 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
465
Michael Reeves
14
ST
Tiger Shark of Texas
11:46.61 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
466
Finn Hehenberger
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
11:50.14 1/12/24
2024 TRIALS FUNDRAISER MEET
467
Michael Bergfield
12
GU
Swim Streamline at Northampton
11:54.31 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
468
Liam Lewis
12
FG
Boca Raton Swim Team
11:54.91 1/20/24
2024 FG Azura Winter Open LCM Invite
469
Paskal Nedeltchev
17
FL
Fast Falcons
11:55.05 4/6/24
2024 FAST Saturday Morning at
470
Michael Brewer
15
NC
Goldsboro YMCA Sharks
12:03.45 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
471
luke stanley
13
NC
Goldsboro YMCA Sharks
12:05.14 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
472
Ian Wetterlind
16
GU
Tomball Area Swim Club
12:07.18 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
473
Barron Tate
16
FG
Plantation Swim Team
12:07.71 1/19/24
Piranhas January Invite
474
Sam Atha
12
GU
Htx Swims
12:11.79 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
475
Ashton Nguyen
13
SE
Ensworth Aquatics
12:17.03 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
476
Evan Hightower
12
FL
Fast Falcons
12:23.70 4/6/24
2024 FAST Saturday Morning at
477
Connor Benton
12
FL
Treasure Coast Aquatics
12:25.17 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
478
Lawton Haygood
12
SC
Anderson Area YMCA Makos
12:26.02 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
479
Adrian Ortiz Santiago
12
GU
Life Time Houston Swim Team
12:26.08 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
480
Marco Du
13
FL
Fast Falcons
12:28.14 4/6/24
2024 FAST Saturday Morning at
481
Lincoln Callaway Coy
11
FG
South Florida Aquatic Club
12:34.06 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
482
Rylan Chang
13
FL
Fast Falcons
12:45.69 4/6/24
2024 FAST Saturday Morning at
483
Jack Terrell
11
SE
Excel Aquatics
12:45.81 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
484
Andrew Smith
13
GU
Htx Swims
12:47.32 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
485
AJ Morales
15
FL
Fast Falcons
13:11.65 4/6/24
2024 FAST Saturday Morning at
486
Juan Rodriguez
14
FL
Fast Falcons
13:24.38 4/6/24
2024 FAST Saturday Morning at
487
Miles Godwin
12
GU
South Shore Sails
13:52.59 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
488
Sawyer Mayne
11
GU
Lone Star Swim Team
13:56.97 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
489
David Madera
11
FL
Fast Falcons
14:27.82 4/6/24
2024 FAST Saturday Morning at
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application