Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Max Chen
12
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
5:13.51 4/19/24
CA 2024 NOVA April Intrasquad
2
Jonathan Li
12
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
5:15.16 4/19/24
CA 2024 NOVA April Intrasquad
3
Minh-Ky Kawamura
12
PC
Livermore Aqua Cowboys
5:19.01 1/12/24
LAC Jan 12 Intrasquad
4
Hanz Palattao
12
PC
Pleasanton Seahawks
5:19.79 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
5
Ethan Cheng
12
PC
Pleasanton Seahawks
5:35.10 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
6
Connor Ventura
11
HI
Maui Swim Club
5:36.28 4/27/24
2024 MAGSA LCM B-1
7
Holdin Spiczak
12
AZ
Phoenix Swim Club
5:37.29 4/19/24
2024 AZ PSC Spring Invitational
8
Jayden Kim
12
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
5:39.31 4/19/24
CA 2024 NOVA April Intrasquad
9
Nick Almiron
11
HI
Maui Swim Club
5:43.77 4/27/24
2024 MAGSA LCM B-1
10
Kai Barretto
12
PC
Pleasanton Seahawks
5:44.83 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
11
Nicholas Lacson
11
CA
Mission Viejo Nadadores
5:47.47 4/6/24
2024 CA MVN April Intrasquad LCM
12
Matthew Oram
12
CO
Univ of Denver Hilltoppers
5:49.04 4/26/24
2024 CO TOPS Arena Catch Me If
13
Blake Farrell
11
PC
Palo Alto Stanford Aquatics
5:57.64 4/19/24
VJO "Long Spring Thaw" C/B/A+
14
Justin Huang
11
PC
California Dolphin Swim Team
6:00.75 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
15
Aidan Kang
12
CA
Maywood Sparks Swim Team
6:00.77 4/6/24
Armada Lc April Meet -April 6
16
Liam Chung
12
CA
Mission Viejo Nadadores
6:03.21 4/6/24
2024 CA MVN April Intrasquad LCM
17
Leo Binder
12
CA
Maywood Sparks Swim Team
6:04.28 4/6/24
Armada Lc April Meet -April 6
18
Yuma Badamjav
12
SN
Sierra Marlins Swim Team
6:05.20 4/12/24
2024 SN Spring Splash Long Course Swim Meet
19
Jonathan Keller
12
PC
Terrapins Swim Team
6:05.31 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
20
Gabe Lungren
12
PC
Palo Alto Stanford Aquatics
6:06.00 4/27/24
Alto Spring Jam
21
Dean Andren
11
PC
Crow Canyon Sharks
6:07.21 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
22
Dominic Hamberson
12
CA
Lakewood Aquatics
6:09.37 4/20/24
2024 Lakewood Aquatics April L
23
Nicholas Kubasik
11
CA
Mission Viejo Nadadores
6:10.21 4/6/24
2024 CA MVN April Intrasquad LCM
24
Matthew Pushkarev
12
PC
Terrapins Swim Team
6:11.24 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
25
Kilian Wilson
12
SN
AquaSol Swim Team
6:12.30 4/12/24
2024 SN Spring Splash Long Course Swim Meet
26
Bruce Chen
11
PC
Pleasanton Seahawks
6:13.86 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
27
Greg Herndl
12
SI
Pacific Swim
6:15.34 4/19/24
2024 SI Pacific Swim A-BB LCM
28
Thomas Reed
11
PC
Terrapins Swim Team
6:15.34 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
29
Loic Beabeau
12
AZ
Phoenix Swim Club
6:15.40 4/19/24
2024 AZ PSC Spring Invitational
30
Jed Eliasen
12
PN
Seattle Metropolitan Aquatic
6:18.02 4/27/24
2024 PN SSCD Dick LaFave Class
31
Luke Henry
12
AZ
J Swim Club
6:19.76 4/19/24
2024 AZ PSC Spring Invitational
32
Dylan Cheng
11
PC
Burlingame Aquatic Club
6:20.14 4/27/24
Alto Spring Jam
33
Jin Nakajima
11
OR
Beaverton Area Aquatics Club
6:20.83 4/19/24
2024 MAC LONG-COURSE INVITATIO
34
Chance Worcester
12
PN
West Coast Aquatics
6:21.74 4/27/24
2024 PN SSCD Dick LaFave Class
35
Connor Neth
11
CA
Mission Viejo Nadadores
6:22.75 4/6/24
2024 CA MVN April Intrasquad LCM
36
Ethan Chu
11
PC
Montclair Swim Team
6:23.20 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
37
Jason Liang
12
PC
Pleasanton Seahawks
6:24.02 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
38
Patrick Forster
11
PC
Terrapins Swim Team
6:32.10 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
39
Ian Leung
11
PC
Tri Valley Aquatics
6:33.37 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
40
Liam Littrell
12
AZ
Phoenix Swim Club
6:37.66 4/19/24
2024 AZ PSC Spring Invitational
41
Alex Fleisch
12
UT
Olympus Aquatics Swimming
6:37.91 4/26/24
2024 UT Stingrays LC Kickoff
42
McMurray Seal
12
MT
Bozeman Barracudas Swim Club
6:38.20 4/20/24
Spring Chicken First Splash 20
43
Neil Deng
11
PN
West Coast Aquatics
6:42.76 4/27/24
2024 PN SSCD Dick LaFave Class
44
Chester Lo
12
CA
Irvine Novaquatics, Inc.
6:42.96 4/19/24
CA 2024 NOVA April Intrasquad
45
Johnny Donecker
11
PC
Sebastopol Sea Serpents
6:56.67 4/19/24
VJO "Long Spring Thaw" C/B/A+
46
Eli Kirk
11
PC
Palo Alto Stanford Aquatics
6:59.53 4/27/24
Alto Spring Jam
47
Liam Cobb
11
PC
Terrapins Swim Team
7:19.77 4/20/24
BSW Zone 2 C/B/B++ Long Course
48
Kaden Lambert
11
UT
Utah Valley Aquatics
7:20.01 4/19/24
2024 UVrays TriMeet - CHAT & S
49
Kaleb Sayre
11
UT
Utah Valley Aquatics
7:23.28 4/19/24
2024 UVrays TriMeet - CHAT & S
50
Benjamin Slesinger
12
PN
Bellingham Bay Swim Team
8:10.52 4/27/24
2024 PN SSCD Dick LaFave Class
51
David Maltz
11
PC
Piedmont Swim Team
8:39.11 4/19/24
VJO "Long Spring Thaw" C/B/A+
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application