Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Elise Berl
12
NC
SwimMAC Carolina
2:33.74 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
2
Charissa Higgs
12
ST
Nitro Swim Team
2:37.16 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
3
Blake Beaver
12
FL
Bolles School Sharks
2:37.50 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
4
Wendy La Pietra
11
FG
Swim Fort Lauderdale
2:37.68 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
5
Madison Deeb
12
GA
Dynamo Swim Club
2:38.21 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
6
Sadie Stanley
11
SE
Tennessee Aquatics
2:38.58 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
7
Stella Moseng
12
SE
Ensworth Aquatics
2:39.01 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
8
Kora Griffin
12
FL
Highlander Aquatic Club
2:39.25 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
9
Parker Presley
12
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:39.37 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
10
Beibei Wu
12
GU
The Woodlands Swim Team
2:39.99 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
11
Bella Kallus
12
ST
Victoria Texas Aquatic Club
2:40.23 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
12
Charlotte Doyle
12
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:40.32 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
13
Mai Perez
12
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:40.57 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
14
Emma Michael
12
NC
SwimMAC Carolina
2:41.01 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
15
Raelin Harrielson
12
FL
Southwest Stars Swim Club
2:41.02 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
16
Emma Nguyen
12
NT
Life Time Swim Dallas
2:41.11 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
17
Miagrace Medlin
12
GU
Blue Tide Aquatics
2:41.15 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
18
Erin Weaver
12
NC
Carolina Aquatic Team
2:41.70 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
19
Jessie Li
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:41.82 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
20
Caylee Niehaus
12
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
2:41.93 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
21
Lexi Raimov
12
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:42.04 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
22
Ellie Layton
11
NC
SwimMAC Carolina
2:42.29 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
23
Delaney Michael
12
NC
SwimMAC Carolina
2:42.54 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
24
Camryn Kline
12
NC
Mecklenburg Swim Association
2:42.58 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
25
Penelope Lopez-Casula
12
FG
Eagle Aquatics
2:42.64 1/19/24
Piranhas January Invite
26
Allison Slaby
12
NC
SwimMAC Carolina
2:42.72 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
27
Samantha Roeloffs
12
FG
Jupiter Dragons Swim Team
2:43.82 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
28
Camdan Morris
12
ST
Longhorn Aquatics
2:43.86 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
29
Ashley Hoke
12
NC
Marlins of Raleigh
2:43.90 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
30
Chelsea Zhang
12
NC
SwimMAC Carolina
2:43.94 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
31
Anne Russell
12
SE
Birmingham Swim League
2:44.07 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
32
Mishka Machado
12
FG
Pompano Beach Piranhas
2:44.13 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
33
Klara Shoesmith
12
FL
Bolles School Sharks
2:44.17 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
34
Sage Shach
12
FG
Wellington Swim Team (Fg)
2:44.26 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
35
Peyton Cossey
12
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:44.62 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
36
Santi Phan
11
NT
Mansfield Aquatic Club
2:44.69 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
37
Kira Schneider
12
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
2:44.74 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
38
Aubri Holsenbeck
12
FL
Southwest Stars Swim Club
2:44.78 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
39
Andy Rosas Magos
12
GU
The Woodlands Swim Team
2:44.82 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
40
Grace Panna
12
FL
Gator Swim Club
2:45.22 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
41
Caroline Kuhl
12
FL
Bolles School Sharks
2:45.23 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
42
Ellie Zhang
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:45.30 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
43
Keira Druck
12
FL
Patriot Aquatics
2:45.40 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
44
Claire Stewart
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:45.41 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
45
Kariayn Mann
12
NT
Mansfield Aquatic Club
2:45.43 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
46
Riley Shoemaker
12
NC
Marlins of Raleigh
2:45.67 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
47
Yaya Sosa
12
GU
Swim Houston Aquatics Center
2:45.74 4/7/24
2024 ShAC LC Intra Squad
48
Ally Maryanski
12
NC
SwimMAC Carolina
2:45.75 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
49
Maddy Elam
11
NT
Cor
2:45.87 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
50
Taylor Marchan
12
GA
Aiken-Augusta Swim League
2:46.09 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
51
Emma Scoggin
11
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
2:46.14 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
52
Tricia Pacheco
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:46.18 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
53
Emily Timm
12
ST
Nitro Swim Team
2:46.23 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
54
Haley Horak
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:46.41 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
55
Ivey Hair
12
NC
Lifetime Swim Team North Carol
2:46.48 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
56
Varvara Dmitrova
12
FG
South Florida Aquatic Club
2:46.50 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
57
Abby Barbos
12
GA
Dynamo Swim Club
2:46.65 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
58
Merritt Bass
12
NC
SwimMAC Carolina
2:46.87 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
59
Avery Spencer
11
SE
Tennessee Aquatics
2:46.89 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
60
Olivia Rogers
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:46.93 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
61
Alisa Yakunina
11
SE
Tennessee Aquatics
2:47.08 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
62
Lili Davis
12
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:47.14 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
63
Luisa Soares
12
FL
Southwest Stars Swim Club
2:47.17 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
64
Elsa Babani
12
NC
SwimMAC Carolina
2:47.30 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
65
Ellie Sharrett
11
GU
Houston Hydra
2:47.62 4/19/24
PACK April Long Course 2024
66
Jilliam Henriquez
12
FG
Plantation Swim Team
2:47.64 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
67
Aubrey Taylor
12
NC
Mecklenburg Swim Association
2:47.74 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
68
Cami Galloway
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:47.76 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
69
Bryn Orchard
12
FL
Southwest Stars Swim Club
2:47.86 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
70
Addie Robinson
12
ST
Waterloo Swimming
2:47.98 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
71
Josie Preddy
12
GU
The Woodlands Swim Team
2:48.08 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
72
Christine Salmassian
12
NT
Dallas Mustangs
2:48.13 12/9/23
2023 LC Time Trial Dec Extrava
73
Amelia Robinson
12
NC
SwimMAC Carolina
2:48.16 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
74
Adriana Holliday
12
GU
Conroe Area Team Swimmers
2:48.27 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
75
Emily Fu
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:48.59 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
76
Lyla Whitebread
12
FL
Tampa Elite Aquatics
2:48.61 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
77
Michaela Cogill
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:48.64 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
78
Jade Barber
12
WV
Club Mountaineer Aquatics
2:48.65 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
79
Ainsley Levoy
11
FL
Loggerhead Aquatics
2:48.72 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
80
Zoey Wooten
12
FL
Southwest Stars Swim Club
2:48.81 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
81
Emerson Woods
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:48.97 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
82
Grace Goodman
11
FL
Patriot Aquatics
2:49.05 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
83
Shelby Dean
12
NT
Mansfield Aquatic Club
2:49.11 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
84
Liliana Broccolo
12
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
2:49.19 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
85
Arielle Cabanzo
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:49.21 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
86
Anshika Singh
12
NT
Iron Horse Aquatics
2:49.24 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
87
Audrey Simmons
12
NC
Marlins of Raleigh
2:49.29 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
88
Marcela Dos Santos
12
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
2:49.36 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
89
Sloane Bonnell
11
FL
Southwest Stars Swim Club
2:49.54 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
90
Sophia Lund
12
GU
Tomball Area Swim Club
2:49.65 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
91
Mallory Smithey
12
NC
SwimMAC Carolina
2:49.74 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
92
Donata Saldsieder
12
ST
Austin Swim Club
2:49.89 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
93
Purdey Cotterill
11
FL
T2 Aquatics
2:50.00 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
94
Olivia Bajzat
11
FL
Bolles School Sharks
2:50.03 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
95
Delaney Wheeler
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:50.12 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
96
Sienna Campbell
12
FL
Southwest Stars Swim Club
2:50.13 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
97
Greta Lukens
11
NC
SwimMAC Carolina
2:50.22 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
98
Hayley Cohen
11
FG
Coral Springs Swim Club
2:50.37 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
99
Katherine Whorton
12
ST
Nitro Swim Team
2:50.37 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
100
Peyton Christian
12
NC
SwimMAC Carolina
2:50.40 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
101
Aida Jakhangirova
12
ST
Nitro Swim Team
2:50.48 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
102
Millie Juergens
12
GU
Life Time Houston Swim Team
2:50.62 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
103
Ella Dulworth
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:50.77 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
104
Sara Stigall
11
GA
Low Country Aquatic Club
2:50.77 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
105
Reese Balok
12
NC
SwimMAC Carolina
2:50.78 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
106
Isabella Guerrero
11
GU
Conroe Area Team Swimmers
2:50.78 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
107
Sky Muyskens
12
FL
Clearwater Aquatic Team
2:51.09 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
108
Warren Hawkins
11
GA
Dynamo Swim Club
2:51.18 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
109
Mackie Rutherford
12
FL
Gulf Coast Swim Team
2:51.33 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
110
Brielle Yakich
12
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:51.34 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
111
Kivy Moore
11
GU
Sharks Swim Club
2:51.34 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
112
Tracy Wang
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
2:51.66 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
113
Sophia Gamboa-Pereira
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
2:51.74 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
114
Camille Suenon-Nestar
11
FL
T2 Aquatics
2:51.95 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
115
Taley Cagas
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:51.95 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
116
Brynli Kelly
11
NT
Fit N Wise Swim Team
2:51.98 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
117
Izzy Verfaillie
12
FL
Clearwater Aquatic Team
2:52.05 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
118
Ellie Kidd
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:52.26 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
119
Alessia Sciaraffia
12
ST
Nitro Swim Team
2:52.32 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
120
Laci Metzler
12
GU
Escalate Aquatic Team
2:52.37 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
121
Agustina Martinez Bonavia
12
FL
Southwest Stars Swim Club
2:52.39 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
122
Chloe Winchester
12
NT
Mansfield Aquatic Club
2:52.40 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
123
Amy Tran
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:52.54 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
124
Quynh Tollon
12
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:52.67 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
125
Grace Hallmark
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:52.75 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
126
Margaret Schmelzer
12
NC
Mecklenburg Swim Association
2:52.81 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
127
Olivia Hernandez
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:52.93 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
128
Celeste Hung
12
GA
Dynamo Swim Club
2:52.97 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
129
Margaret Verina
12
FG
SwimRight Mar Jcc Swim Team
2:53.03 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
130
Sophia Boring
12
GU
Sharks Swim Club
2:53.18 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
131
Ella Cox
12
SE
Ensworth Aquatics
2:53.27 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
132
Masha Redka
12
FL
Loggerhead Aquatics
2:53.28 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
133
Makayla Steele
12
GU
South Texas Aquatics
2:53.31 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
134
Emory Burchfield
11
SE
Tennessee Aquatics
2:53.73 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
135
Amelie Shall
11
NC
SwimMAC Carolina
2:53.78 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
136
Addy Kieffer
12
FL
Tampa Bay Aquatic Club
2:53.86 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
137
Maddie Troutt
11
SE
Excel Aquatics
2:54.00 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
138
Lorraine Pilla
12
FL
Bolles School Sharks
2:54.04 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
139
Adelyn Gaslin
12
FL
Loggerhead Aquatics
2:54.06 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
140
Allison Vu
12
ST
Waterloo Swimming
2:54.15 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
141
Emmi Rodriguez
12
NC
SwimMAC Carolina
2:54.28 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
142
Tina Hanna
12
FL
Southwest Stars Swim Club
2:54.31 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
143
Gigi Karamikian
12
NC
SwimMAC Carolina
2:54.34 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
144
Brynn Anthony
12
NC
SwimMAC Carolina
2:54.36 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
145
Katey Lewis
12
FL
Bolles School Sharks
2:54.41 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
146
Katie Von Streeruwitz
12
NC
SwimMAC Carolina
2:54.53 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
147
Lorali Smith
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:54.55 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
148
Ryann Udagawa
12
FL
Swim Tampa Aquatics
2:54.62 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
149
Emma Williams
12
FL
Patriot Aquatics
2:54.67 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
150
Evyn Gideon
12
GU
Pacesetters Aquatic Club
2:54.67 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
151
Nika Shrestha
12
NC
SwimMAC Carolina
2:54.77 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
152
Danica Whitzel
11
ST
Tiger Shark of Texas
2:54.94 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
153
Ainslee Sears
12
NT
City of Plano Swimmers
2:55.06 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
154
Vivian Worthy
12
NT
Iron Horse Aquatics
2:55.08 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
155
Julia Muse
11
SE
Unattached
2:55.10 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
156
Amelia Williamson
12
SE
Tennessee Aquatics
2:55.16 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
157
Claire Lu
11
ST
Nitro Swim Team
2:55.16 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
158
Katie Krone
11
NT
Life Time Swim Dallas
2:55.35 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
159
Isabella Rubino
11
GU
The Woodlands Swim Team
2:55.44 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
160
Sophia Ruiz
11
NC
SwimMAC Carolina
2:55.53 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
161
Jameela Rashad
11
FG
TS Aquatics
2:55.56 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
162
Lexi Jaquins
12
FL
Gulf Coast Swim Team
2:55.61 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
163
Isabel Gil Borja
12
NT
Texas Ford Aquatics
2:55.66 4/13/24
TFA April Open 2024
164
Ashtyn Mandacina
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
2:55.69 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
165
Kate Johnston
12
NT
Iron Horse Aquatics
2:55.83 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
166
Piper Canaway
11
GA
Dynamo Swim Club
2:56.05 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
167
Audrey Davis
11
NT
Texas Ford Aquatics
2:56.22 4/13/24
TFA April Open 2024
168
Sophia Everett
11
FL
Patriot Aquatics
2:56.47 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
169
Ellie Tang
12
GA
Dynamo Swim Club
2:56.50 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
170
Mia Juergens
12
SE
Panama City Swim Team
2:56.52 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
171
Lauren Mizeski
11
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:56.60 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
172
Irene Revere
11
FL
Bolles School Sharks
2:56.61 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
173
Mindi Ly
12
GU
Aggie Swim Club
2:56.74 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
174
Sofia Chubina
12
FL
Gator Swim Club
2:56.78 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
175
Masha Tsvetkova
12
ST
High Performance Aquatic
2:56.80 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
176
Kylie Smalley
11
FL
West Florida Lightning Aquatic
2:56.84 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
177
Rosie MacDonald
12
SE
Tennessee Aquatics
2:56.90 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
178
Sofia Rufeev
12
FG
South Florida Aquatic Club
2:56.92 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
179
Adrianna Duncan
12
GU
Sharks Swim Club
2:56.95 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
180
Imogen Jugmans
12
ST
Nitro Swim Team
2:57.04 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
181
Mila Liu
11
ST
Waterloo Swimming
2:57.08 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
182
Harper Schafer
12
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
2:57.09 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
183
Abby Christian
11
SC
Gamecock Aquatics
2:57.12 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
184
Kathrine Chen
12
FL
Bolles School Sharks
2:57.18 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
185
Riley Hake
11
SE
Life Time Southeast Swim Team
2:57.23 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
186
Emily Jorgenson
12
FL
Bolles School Sharks
2:57.25 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
187
Perkins Smith
11
GA
Summit Family YMCA Titans
2:57.27 1/13/24
2024 NC SwimMAC Novant LC
188
Hannah Angerer
12
NC
Mecklenburg Swim Association
2:57.29 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
189
Bella FitzSullivan
12
GU
The Woodlands Swim Team
2:57.34 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
190
Olivia Ye
11
ST
Waterloo Swimming
2:57.42 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
191
Elle Dugan
12
NC
Mecklenburg Swim Association
2:57.43 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
192
Aida Petrovskaia
11
FG
Swim Fort Lauderdale
2:57.53 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
193
Anna Bushko
12
FL
Gulf Coast Swim Team
2:57.57 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
194
Amy Chang
12
SE
Opelika Swim Team
2:57.62 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
195
Emma Korn
12
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
2:57.73 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
196
Sansan Chen
11
NC
North Carolina Aquatic Club
2:57.79 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
197
Paige Songy
11
SE
Nashville Aquatic Club
2:57.83 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
198
Lacey Stroup
12
FL
Southwest Stars Swim Club
2:57.99 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
199
Maddie Clendenin
12
SE
Excel Aquatics
2:58.12 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
200
Lila Murphy
12
GU
The Woodlands Swim Team
2:58.16 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
201
Brighton Pan
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:58.17 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
202
Sophia Martinez
12
NT
Mansfield Aquatic Club
2:58.17 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
203
Sahbrina Krasht
11
NT
Texas Ford Aquatics
2:58.23 4/13/24
TFA April Open 2024
204
Chloe Milanes
12
GU
Aggie Swim Club
2:58.24 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
205
Harper Gor
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:58.26 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
206
Aubrey Jarun
11
GA
Dynamo Swim Club
2:58.29 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
207
Kara Hughes
12
SE
Birmingham Swim League
2:58.30 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
208
Eloise Bartee
12
NC
SwimMAC Carolina
2:58.33 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
209
Sofia Oyervides Linan
12
ST
Nitro Swim Team
2:58.48 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
210
Valentina Remmele
12
FG
South Florida Aquatic Club
2:58.52 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
211
Carson Wise
11
FL
Area Tallahassee Aquatic Club
2:58.59 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
212
Madelyn Taylor
12
GU
Swim Streamline at Northampton
2:58.77 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
213
Vivian Velte
11
GA
Dynamo Swim Club
2:58.83 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
214
Kodi Chatman
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
2:58.85 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
215
Frances Entrekin
12
GA
Dynamo Swim Club
2:59.00 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
216
Ada Yang
12
ST
Sailfish
2:59.00 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
217
Lily Ainsworth
11
GU
Sharks Swim Club
2:59.03 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
218
Emma Jones
11
NC
Raleigh Swimming Association
2:59.08 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
219
Gabriela Ekht
12
FG
South Florida Aquatic Club
2:59.10 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
220
Ainsley Moran
12
ST
Nitro Swim Team
2:59.13 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
221
Kalen Iino
12
FG
South Florida Aquatic Club
2:59.22 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
222
Yoyo Du
12
NT
City of Plano Swimmers
2:59.24 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
223
Yana Nichols
12
NC
Raleigh Swimming Association
2:59.27 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
224
Ivy Williams
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
2:59.41 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
225
June Cofty
12
GA
Summit Family YMCA Titans
2:59.42 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
226
Izzy Hartley
12
NC
SwimMAC Carolina
2:59.44 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
227
Sydney Hunt
11
NC
SwimMAC Carolina
2:59.47 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
228
Emerson Ellsworth
11
GU
The Woodlands Swim Team
2:59.51 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
229
Rachel Lee
11
ST
Whitecaps of Westlake
2:59.59 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
230
Reshikaa Vijee
12
NT
Prosper Aquatic Club
2:59.62 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
231
Bella Ramos
11
NT
Mansfield Aquatic Club
2:59.87 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
232
Stephania Dmitrova
11
FG
South Florida Aquatic Club
2:59.94 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
233
Londyn Green
12
GU
Houston Hydra
2:59.95 4/19/24
PACK April Long Course 2024
234
Luci Craig
12
GU
Dads Club Swim Team
3:00.14 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
235
Sophie Spinale
12
FL
Saint Petersburg Aquatics
3:00.21 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
236
Madison Ritchie
11
FL
YMCA of Florida's First Coast
3:00.27 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
237
Chloe Clarke
12
GU
Magnolia Aquatic Club
3:00.47 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
238
Paige Laing
12
NC
Mecklenburg Swim Association
3:00.71 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
239
Mariana Kraynik
11
GU
Blue Tide Aquatics
3:00.75 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
240
Isabella Magro
12
FL
Southwest Stars Swim Club
3:00.76 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
241
Sophia Campa
12
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:00.80 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
242
Chloe Bolin
12
FL
Southwest Stars Swim Club
3:00.83 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
243
Ruby Whitehouse
11
FG
Swim Fort Lauderdale
3:00.89 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
244
Kalyssa Fontenot
12
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:00.90 4/7/24
2024 ShAC LC Intra Squad
245
Alexis Trigilio
11
NC
Raleigh Swimming Association
3:00.94 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
246
Natalye Duong
11
GU
Lone Star Swim Team
3:00.97 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
247
Ada Walter
11
NC
North Carolina Aquatic Club
3:00.98 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
248
Mikaela Cabral
12
NT
Iron Horse Aquatics
3:00.98 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
249
Phoenix Jur
11
NT
Life Time Swim Dallas
3:01.00 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
250
Elizabeth Hahn
11
GU
Dads Club Swim Team
3:01.06 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
251
Madelyn Moss
11
NC
Mecklenburg Swim Association
3:01.11 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
252
Allie Salazar
11
FL
T2 Aquatics
3:01.17 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
253
Hailey Jones
11
GU
Swim Streamline at Northampton
3:01.22 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
254
Caileen Wang
11
ST
Longhorn Aquatics
3:01.24 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
255
Mcglynn Shaver
11
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
3:01.25 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
256
Lilia Nowicki
12
NT
Texas Ford Aquatics
3:01.27 4/13/24
TFA April Open 2024
257
Riley Lyons
12
ST
Texas Gold
3:01.30 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
258
Ava Voss
12
NC
Star Aquatics
3:01.32 4/19/24
2024 NC STAR April Friday Night Races
259
Nakiyah Rucker
12
NT
Cor
3:01.43 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
260
Brenna Cornpropst
12
NC
Marlins of Raleigh
3:01.46 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
261
Savannah Campbell
12
ST
Capital Area Aquatics
3:01.52 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
262
Arianny Ruiz
12
FL
Patriot Aquatics
3:01.52 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
263
Ria Advani
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:01.69 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
264
Maddie Bradley
11
FL
Blue Dolfins
3:01.72 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
265
Jacqueline Huber
12
ST
Whitecaps of Westlake
3:01.74 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
266
Adela Cicirello
12
FL
Southwest Stars Swim Club
3:01.79 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
267
Casey Erwin
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:01.79 4/6/24
2024 AAAA-NE Blossom Into Spri
268
Ana Burger
11
NC
SwimMAC Carolina
3:01.79 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
269
Sophia Chen
11
ST
Waterloo Swimming
3:01.87 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
270
Caitlin Scholz
12
GU
Montgomery Aquatic Race Club
3:01.91 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
271
Anna Handey
11
SE
Birmingham Swim League
3:02.01 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
272
Philippa Going
11
NC
Carolina Aquatic Team
3:02.10 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
273
Anna Blain
12
GU
Texas Elite Swim Team
3:02.22 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
274
Eli Ruiz
12
FL
Gulf Coast Swim Team
3:02.27 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
275
Eleanor Elbakidze
12
WV
Club Mountaineer Aquatics
3:02.28 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
276
Adrina Soto
12
NC
Mecklenburg Swim Association
3:02.37 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
277
Harper Martin
12
FL
Southwest Stars Swim Club
3:02.41 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
278
Sidney Nelson
12
GA
Dynamo Swim Club
3:02.41 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
279
Taylor Kucic
11
NT
Iron Horse Aquatics
3:02.53 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
280
Anna Murphy
12
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
3:02.81 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
281
Uliana Antonyan
12
FG
Wellington Swim Team (Fg)
3:02.86 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
282
Brinlee Cavilla
12
FL
Southwest Stars Swim Club
3:02.93 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
283
Brynn Chambers
12
NT
Iron Horse Aquatics
3:02.94 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
284
Elliana Larkins
11
SE
Sevier Aquatic Club
3:02.99 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
285
Kaya Camarillo
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:02.99 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
286
Gia Costello
12
ST
Waterloo Swimming
3:03.02 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
287
Hope Justice
11
NC
SwimMAC Carolina
3:03.10 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
288
Yu-tsen Lin
12
ST
Waterloo Swimming
3:03.26 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
289
Yuhan Tong
11
ST
Nitro Swim Team
3:03.29 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
290
Rylie Buenviaje
11
NT
Cor
3:03.38 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
291
Carlota Gomez-Cisneros
11
ST
High Performance Aquatic
3:03.40 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
292
Ashley Frushour
11
ST
Nitro Swim Team
3:03.40 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
293
Madison Pisani
11
NT
Fast Fins Elite
3:03.50 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
294
Clare O'Dell
12
NC
Carolina Aquatic Team
3:03.54 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
295
Olivia Sticklin
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:03.56 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
296
Lily Irvine
12
SE
Excel Aquatics
3:03.57 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
297
Katherine Coxe
12
ST
Waterloo Swimming
3:03.64 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
298
Savannah Shore
11
SE
Excel Aquatics
3:03.65 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
299
Aubrielle Tremor
11
SE
Memphis Tiger Swimming
3:03.71 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
300
Petra Mirkovic
11
FL
T2 Aquatics
3:03.77 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
301
Riley Barnes
12
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
3:03.98 4/12/24
Best of Both Worlds
302
Mattie Furth
11
NT
Texas Ford Aquatics
3:03.98 4/13/24
TFA April Open 2024
303
Scarlett Ritchey
11
NC
Carolina Aquatic Team
3:04.00 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
304
Sloane Sallee
11
FL
Sarasota Tsunami Swim Team
3:04.03 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
305
Ianna Dong
12
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:04.04 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
306
Dani Vollbrecht
11
NC
SwimMAC Carolina
3:04.05 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
307
Gianna Demarchi
11
NC
Marlins of Raleigh
3:04.16 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
308
Madyson Green
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:04.17 4/8/24
RACE Eclipse your best times
309
Penelope Setty
12
NT
Cor
3:04.17 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
310
Teagan Kiser
12
SE
Tennessee Aquatics
3:04.33 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
311
Lily Anderson
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:04.35 4/8/24
RACE Eclipse your best times
312
Megan Wetta
12
SE
Birmingham Swim League
3:04.39 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
313
Parker Bell
12
NT
Prosper Aquatic Club
3:04.45 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
314
Fabiana Rodriguez
11
FL
Laker Swim
3:04.60 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
315
Peyton Osborne
12
FL
Tampa Elite Aquatics
3:04.69 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
316
Kinsey O'Neal
11
FL
Lakewood Ranch Swim Associatio
3:04.70 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
317
Samantha Mathew
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:04.77 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
318
Tessa Roberts
11
ST
Waterloo Swimming
3:04.92 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
319
Aurora Deyo
11
ST
Nitro Swim Team
3:05.03 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
320
Amelia Jarnagin
12
SE
Tennessee Aquatics
3:05.09 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
321
Hailey Houck
11
GA
Dynamo Swim Club
3:05.09 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
322
Kate Cooper
12
GA
Dynamo Swim Club
3:05.16 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
323
Sadie Bolin
11
FL
Southwest Stars Swim Club
3:05.20 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
324
Clara de Mello
11
NT
Texas Ford Aquatics
3:05.34 4/13/24
TFA April Open 2024
325
Ellie Johnson
12
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:05.37 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
326
Natalie Pascoe
12
NC
Marlins of Raleigh
3:05.39 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
327
Gracie Shang
12
NC
SwimMAC Carolina
3:05.42 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
328
Brynley Kugley
11
FL
Tampa Elite Aquatics
3:05.43 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
329
Grace Schnittger
11
NC
SwimMAC Carolina
3:05.43 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
330
Sophia Patrick
12
GU
Sharks Swim Club
3:05.69 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
331
Evie Bertha
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:05.74 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
332
Myrical Michanne
12
FL
Gator Swim Club
3:05.78 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
333
Sophia Chen
11
GU
Htx Swims
3:05.85 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
334
Mckenna Brice
11
FL
Tampa Bay Aquatic Club
3:05.94 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
335
Kate Hartmann
12
NC
Raleigh Swimming Association
3:06.04 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
336
Kris Liu
11
FL
Southwest Stars Swim Club
3:06.14 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
337
Skyla Carroll
12
FG
Coral Springs Swim Club
3:06.17 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
338
Bryn Jameson
11
NT
Iron Horse Aquatics
3:06.27 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
339
Mia Rop
11
FG
South Florida Aquatic Club
3:06.44 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
340
Saanvi Kodali
12
GA
Cumming Waves
3:06.46 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
341
Katherine Skiendziel
12
FL
Swim Tampa Aquatics
3:06.54 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
342
Molly Vanzandt
12
SE
Life Time Southeast Swim Team
3:06.64 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
343
Sarina Mulepati
12
GU
The Woodlands Swim Team
3:06.79 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
344
Danica Lin
12
GU
Htx Swims
3:06.94 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
345
Veronica Marrero-Ruiz
11
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:06.96 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
346
Sienna Mackie
11
FL
T2 Aquatics
3:06.98 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
347
Skylar Batten
11
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:07.03 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
348
Jillian Prince
11
NC
SwimMAC Carolina
3:07.04 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
349
Amelia Burns
12
GU
The Woodlands Swim Team
3:07.07 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
350
Anna Ross
12
NC
Marlins of Raleigh
3:07.08 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
351
Tenleigh Ingram
12
NC
Mecklenburg Swim Association
3:07.13 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
352
Lauryn Vaughn
12
NC
SwimMAC Carolina
3:07.18 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
353
Loryn Jones
12
NT
Cor
3:07.27 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
354
Evie Yang
11
NC
SwimMAC Carolina
3:07.39 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
355
Sherrie Yan
11
ST
Nitro Swim Team
3:07.41 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
356
Sofia Saavedra
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:07.44 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
357
Bella Childs
12
FL
Tampa Bay Aquatic Club
3:07.46 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
358
Sophie Rowe
11
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:07.53 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
359
Karina McSoley
12
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:07.64 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
360
Lily Jones
12
SE
Huntsville Swim Association
3:07.65 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
361
Meggie Karkus
11
NC
Raleigh Swimming Association
3:07.67 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
362
Erin Zhang
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:07.69 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
363
Clara Brown
11
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:07.74 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
364
Chloe Balac-Davies
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:07.74 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
365
Grace Furukawa
12
ST
Tiger Shark of Texas
3:07.88 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
366
Bri Gilstrap
12
GU
Tomball Area Swim Club
3:07.91 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
367
Abby Gordon
11
FL
Southwest Stars Swim Club
3:07.94 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
368
Eva Gamboa
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:07.94 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
369
Gianna Cabrera
12
GU
The Woodlands Swim Team
3:07.96 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
370
Lillian Smith
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:07.99 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
371
Sadella Schackert
11
NC
SwimMAC Carolina
3:08.02 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
372
Annabelle Chung
11
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:08.05 4/7/24
2024 ShAC LC Intra Squad
373
Savannah Rigoldi
12
NT
Iron Horse Aquatics
3:08.23 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
374
Audra Jang-Gutterman
11
ST
Nitro Swim Team
3:08.29 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
375
Lorena Nell
12
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:08.32 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
376
Madeline Laber
11
NC
Raleigh Swimming Association
3:08.45 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
377
Reece Bartemus
11
NC
SwimMAC Carolina
3:08.50 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
378
Mylinh Kearley
12
FL
Loggerhead Aquatics
3:08.64 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
379
Paige Arra
12
NC
Marlins of Raleigh
3:08.65 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
380
Sawyer Carter
12
ST
Waterloo Swimming
3:08.71 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
381
Mamie Harrington
12
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
3:08.77 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
382
Helen Zhang
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:08.92 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
383
Sophia Taliaferro
12
FL
Southwest Stars Swim Club
3:09.14 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
384
Paige Helm
12
ST
Nitro Swim Team
3:09.14 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
385
Claire Deykin
12
ST
Life ST
3:09.17 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
386
Abrianna Washington
12
ST
Nitro Swim Team
3:09.21 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
387
Isabella Escobar
12
ST
High Performance Aquatic
3:09.26 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
388
Liela Camarillo
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:09.32 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
389
Cynthia Zhang
11
ST
Nitro Swim Team
3:09.38 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
390
Launa Fiore
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:09.43 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
391
Quinn Stoker
11
GU
Blue Tide Aquatics
3:09.46 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
392
Yzahbella Millan
12
ST
Tri City Aquatics
3:09.49 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
393
Kim Johnson
11
SE
Birmingham Swim Team
3:09.50 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
394
Ruchika Sharma
12
NC
SwimMAC Carolina
3:09.59 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
395
Amelia Juran
11
SC
Gamecock Aquatics
3:09.66 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
396
Haines Williams
11
NC
SwimMAC Carolina
3:09.67 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
397
Lily Sundermeyer
11
FL
Southwest Stars Swim Club
3:09.70 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
398
Alexis Wong
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:09.71 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
399
Esther Posner
11
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:09.73 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
400
Juliette Kelleter
11
FL
Bolles School Sharks
3:09.80 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
401
Poppy Garrett
11
ST
San Antonio Wave
3:09.80 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
402
Grace Gluski
12
FG
North Palm Beach Swim Club
3:09.87 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
403
Dawn Goines
12
SE
Panama City Swim Team
3:09.89 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
404
Laila Mackay
12
GA
Dynamo Swim Club
3:09.90 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
405
Elizabeth Knudtson
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:09.96 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
406
Valeria Gomez
11
FL
Southwest Stars Swim Club
3:10.03 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
407
Lillie Smyers
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:10.03 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
408
Lyla Davis
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:10.10 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
409
Callie Skelton
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:10.15 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
410
Lina Essafi
11
NT
Texas Ford Aquatics
3:10.16 4/13/24
TFA April Open 2024
411
Lena Ogwezi
11
NT
Mansfield Aquatic Club
3:10.20 4/26/24
2024 NT MAC ABB Meet
412
Penny Gardner
11
NC
SwimMAC Carolina
3:10.28 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
413
Olivia Breadon
11
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:10.31 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
414
Gianna Palmisano
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:10.36 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
415
Maci Young
11
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:10.38 4/8/24
RACE Eclipse your best times
416
Phoebe Broache
11
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:10.41 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
417
Grace Yan
12
NT
North Texas Nadadores
3:10.51 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
418
Emily Ferraco
12
GU
Sharks Swim Club
3:10.65 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
419
Molly Porcher
12
ST
Waterloo Swimming
3:10.74 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
420
Peyton Fry
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:10.81 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
421
Charley Ferguson
11
NT
Prosper Aquatic Club
3:10.98 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
422
Jacee Gormley
12
FG
Eagle Aquatics
3:11.02 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
423
Clara McGarvey
11
GU
Sharks Swim Club
3:11.04 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
424
Taylor Chu
12
NT
Cor
3:11.14 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
425
Harper Kelm
11
NC
SwimMAC Carolina
3:11.33 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
426
Charlotte Matthews
12
GU
Sharks Swim Club
3:11.36 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
427
Maddie Macaluso
11
FL
Tampa Elite Aquatics
3:11.47 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
428
Sephira Addo
12
ST
Waterloo Swimming
3:11.47 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
429
Charlotte Sutherland
11
ST
Nitro Swim Team
3:11.50 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
430
Angelina Parajon
11
FG
Martin County Swimming
3:11.89 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
431
Claire Coreas
12
GU
The Woodlands Swim Team
3:12.04 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
432
Sarah Wilcox
12
NC
Carolina Aquatic Team
3:12.08 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
433
Tzule Chao
11
ST
Waterloo Swimming
3:12.11 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
434
Emory Calver
12
ST
Longhorn Aquatics
3:12.16 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
435
Sophia Malhotra
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:12.22 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
436
Amanda Qiao
12
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:12.28 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
437
Ellie Ni
11
NT
City of Plano Swimmers
3:12.46 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
438
Skarlet McGrath
11
ST
Nitro Swim Team
3:12.61 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
439
Josephine Lee
11
ST
Waterloo Swimming
3:12.68 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
440
Ellie White
12
GU
Lighthouse Aquatics
3:12.85 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
441
Addison Capuano
12
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
3:12.86 4/19/24
2024 NC ATOM Friday Night Lights Invitational
442
Poliala Steinhoff
12
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:12.88 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
443
Ansley Brohm
12
GA
Dynamo Swim Club
3:12.93 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
444
Kyler Armstrong
12
GU
South Shore Sails
3:12.95 4/13/24
2024 GU Spring Open Series 1
445
Finley Dailey
12
FG
Jupiter Dragons Swim Team
3:13.01 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
446
Sloan Taylor
11
ST
South Texas Swimming Associat
3:13.03 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
447
Leyla Flores
11
FL
Southwest Stars Swim Club
3:13.15 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
448
Lyla Whitehurst
11
ST
High Performance Aquatic
3:13.23 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
449
Emi Iwamoto
12
GA
Dynamo Swim Club
3:13.28 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
450
Aniya Terrell
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:13.32 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
451
Emily Miller
12
SE
City of Mobile Swim Associatio
3:13.34 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
452
Amelia Edwards
11
NC
SwimMAC Carolina
3:13.34 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
453
Isabella Castillo
11
ST
Tri City Aquatics
3:13.42 4/6/24
2024 ST LC BAS Swim Meet
454
Kenzie Young
11
FL
Patriot Aquatics
3:13.44 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
455
Celia Haire
12
FL
Episcopal AmberJax
3:13.45 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
456
Ella Harrison
12
ST
Aquatex Swim & Water Polo Team
3:13.57 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
457
Charlotte Batia
11
FL
Highlander Aquatic Club
3:13.64 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
458
Addi Sparks
12
ST
Great Hills Aquatics Rush
3:13.69 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
459
Tatum Earnhardt
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:13.74 4/6/24
2024 AAAA-NE Blossom Into Spri
460
Sophie Freed
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:13.74 4/19/24
PACK April Long Course 2024
461
Emily Stegman
11
NC
Marlins of Raleigh
3:13.95 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
462
Aaliyah McKinley
12
FL
Gulf Coast Swim Team
3:13.97 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
463
Mia Vogelsberg
11
GU
Texas Elite Swim Team
3:13.99 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
464
Seven Raditic Mehalso
12
FL
Piranhas YMCA Palm Harbor
3:14.01 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
465
Keikilani Reyes
12
ST
Nitro Swim Team
3:14.06 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
466
Landry Ferguson
12
GU
Sharks Swim Club
3:14.15 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
467
Valentina Detillio
11
FL
Tampa Elite Aquatics
3:14.17 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
468
Savanna Alonso
11
FG
South Florida Aquatic Club
3:14.20 4/19/24
2024 FG 3rd Annual SoFlo White & Blue Dual Meet
469
Jordan Davis
12
ST
Streamline Aquatics
3:14.20 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
470
Bella O'Bannon
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:14.36 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
471
Selwyn Vann
12
NC
SwimMAC Carolina
3:14.49 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
472
Elyse Khoja
12
GU
Htx Swims
3:14.52 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
473
Hannah Robbins
11
GU
Sharks Swim Club
3:14.77 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
474
Emma McLaughlin
12
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
3:14.79 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
475
Charlotte Taylor
12
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:15.02 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
476
Kylie Ruffin
12
GU
Sharks Swim Club
3:15.03 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
477
Mariangel Silva
12
NC
SwimMAC Carolina
3:15.06 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
478
Emilia De la Maza
11
ST
Nitro Swim Team
3:15.08 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
479
Addison O'Neal
12
FG
Martin County Swimming
3:15.10 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
480
Brannon Reardon
12
SE
Ensworth Aquatics
3:15.17 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
481
Alyson Virasawmy
12
NT
Texas Ford Aquatics
3:15.36 4/13/24
TFA April Open 2024
482
Lily Noma
11
GA
Dynamo Swim Club
3:15.57 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
483
Isabella Tassin
11
NT
Texas Ford Aquatics
3:15.59 4/13/24
TFA April Open 2024
484
Anya Berry
11
FL
Trinity Prep Aquatics
3:15.62 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
485
Emily Chintala
11
NC
Mecklenburg Swim Association
3:15.64 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
486
Abby Soares
11
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:15.85 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
487
Valeria Juarez
11
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:15.92 4/19/24
PACK April Long Course 2024
488
Sophia Dykstra
12
GU
Spring Swim Team
3:15.95 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
489
Michelle Jia
11
NC
North Carolina Aquatic Club
3:15.99 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
490
Olivia Johnson
12
GU
Houston Hydra
3:16.00 4/19/24
PACK April Long Course 2024
491
Bella Van Hessen
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:16.01 4/8/24
RACE Eclipse your best times
492
Molly Halpin
11
NC
SwimMAC Carolina
3:16.01 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
493
Piper Blackman
11
SE
Life Time Southeast Swim Team
3:16.08 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
494
Reese Norman
12
FL
Highlander Aquatic Club
3:16.17 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
495
Amelia Reyes
12
SE
Coast Aquatics
3:16.40 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
496
Addison Blumenthal
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:16.44 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
497
Ysa Montojo
12
GU
Pearland Aquatics
3:16.44 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
498
Isabelle Ducayet
11
NT
Cor
3:16.47 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
499
Renata Gutierrez
12
GU
Dads Club Swim Team
3:16.51 4/20/24
2024 GU Dad's Club April Intrasquad
500
Garishma Kurmana
12
NC
Marlins of Raleigh
3:16.52 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
501
Ellie Kim
12
GU
Aggie Swim Club
3:16.63 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
502
Lara Nash
12
FL
Unattached
3:16.64 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
503
Aurora Lemire
12
GU
The Woodlands Swim Team
3:16.76 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
504
Elinor Sjogren
11
GA
Dynamo Swim Club
3:16.80 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
505
Vivi Arellano-Geddes
12
FG
Gulliver Swim Club
3:16.83 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
506
Amberly Brent
12
GU
Aggie Swim Club
3:16.90 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
507
Khloe Walawender
12
NC
Mecklenburg Swim Association
3:16.96 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
508
Gloria Cosio
12
GU
Pearland Aquatics
3:16.96 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
509
Anna McCoy
11
SE
Memphis Thunder Aquatic Club
3:17.08 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
510
Eva Koerner
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:17.26 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
511
Alaina Gingrich
11
GU
Swim Streamline at Northampton
3:17.27 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
512
Emilia Kelly
12
ST
Waterloo Swimming
3:17.35 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
513
Juliette Laitner
12
FL
Patriot Aquatics
3:17.44 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
514
Caroline Tibbetts
11
FL
Gulf Coast Swim Team
3:17.46 4/19/24
2024 FL GCST Spring Invite
515
Tingting Zhao
12
FL
Trinity Prep Aquatics
3:17.58 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
516
Defne Balog
12
GU
Aggie Swim Club
3:17.58 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
517
Annika Traktueva
11
FL
Gator Swim Club
3:17.64 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
518
Maddie Pinkerton
11
GA
Summit Family YMCA Titans
3:17.70 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
519
Reagan Foster
12
FL
St. Cloud Thunderbolts Aquati
3:17.73 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
520
Kailey Lu
11
NT
Iron Horse Aquatics
3:17.76 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
521
Megan Ta
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:17.98 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
522
Rosie Avella
12
FG
Saint Andrew's Aquatics
3:17.99 4/19/24
2024 FG Azura Spring Open LCM Invite
523
Klara Szalay
11
ST
Austin Swim Club
3:18.02 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
524
Olivia Rosete
12
NT
Cor
3:18.07 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
525
Anna Kraizman
11
ST
Longhorn Aquatics
3:18.11 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
526
Riley Vance
12
FL
Spartan Aquatic Club
3:18.12 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
527
Julia Rezai
12
NC
SwimMAC Carolina
3:18.28 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
528
Charlotte Brohm
11
GA
Dynamo Swim Club
3:18.51 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
529
Lucy Munn
11
GU
The Woodlands Swim Team
3:18.53 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
530
Taylor Henson
11
ST
Texas Gold
3:18.78 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
531
Anika Prakash
11
NC
Mecklenburg Swim Association
3:18.83 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
532
Amy Kimber
12
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:18.88 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
533
Rebecca Olin
12
NC
SwimMAC Carolina
3:18.94 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
534
Stella Johnson
12
GU
Texas Elite Swim Team
3:19.18 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
535
Liesl Haecker
12
GU
Pearland Aquatics
3:19.20 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
536
Olivia Calo Santiago
12
SE
Panama City Swim Team
3:19.21 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
537
Fraser Elliott
12
SE
Life Time Southeast Swim Team
3:19.27 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
538
Amelia Geiger
11
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:19.29 4/8/24
RACE Eclipse your best times
539
Eliza Hite
12
NC
SwimMAC Carolina
3:19.32 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
540
Elizabeth Slade
12
NT
Dallas Mustangs
3:19.59 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
541
Lisette Ortega
12
GU
Pearland Aquatics
3:19.61 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
542
Farryn Young
11
SE
Sevier Aquatic Club
3:19.62 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
543
Emma Chang
11
ST
Waterloo Swimming
3:19.73 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
544
Selina Huang
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:19.92 4/6/24
2024 AAAA-NE Blossom Into Spri
545
Anita Narayan
12
NT
Texas Ford Aquatics
3:19.93 4/13/24
TFA April Open 2024
546
Lauren Batten
12
NT
North Texas Nadadores
3:20.03 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
547
Mackenzie Shavulsky
12
ST
Waterloo Swimming
3:20.07 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
548
Nora Doyle
11
NT
City of Plano Swimmers
3:20.09 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
549
Catherine Kim
11
SE
Opelika Swim Team
3:20.11 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
550
Victoria Khan
11
FL
Southwest Stars Swim Club
3:20.14 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
551
Lucy Wu
11
GU
Aggie Swim Club
3:20.22 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
552
Sydney Bowman
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:20.30 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
553
Laila Saenz
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:20.32 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
554
Trinity Hooks
12
ST
Nitro Swim Team
3:20.35 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
555
Clara Van Hook
12
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:20.38 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
556
Sophia Castro
11
FL
Patriot Aquatics
3:20.40 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
557
Hannah Santos Espada
11
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:20.53 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
558
Devon Nelson
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:20.55 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
559
Jolie Gabriel
12
FG
Wellington Swim Team (Fg)
3:20.57 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
560
Adelyn Hill
11
ST
Waterloo Swimming
3:20.57 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
561
Makenzie Costakes
12
NT
City of Plano Swimmers
3:20.62 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
562
Cristiana Jimenez
12
ST
Life ST
3:20.64 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
563
Ranell Johnson-Jovee
11
SE
Sevier Aquatic Club
3:20.83 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
564
Mia Bartmann
12
NC
Mecklenburg Swim Association
3:20.83 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
565
Yenna Chang
12
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:20.87 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
566
Kylie Tousignant
12
FL
Southwest Stars Swim Club
3:21.05 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
567
Nora Fegley
12
LA
Christus Louisiana Aquatic Clu
3:21.06 4/12/24
Best of Both Worlds
568
Callie Rugenstein
11
NC
SwimMAC Carolina
3:21.06 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
569
Aubrey Bussom
11
FG
Martin County Swimming
3:21.14 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
570
Gianna Rendall
11
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:21.22 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
571
Scarlette Hankwitz
11
SC
Gamecock Aquatics
3:21.26 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
572
Ella Johnson
12
NC
SwimMAC Carolina
3:21.35 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
573
Hadley Lawrence
12
SE
Memphis Tiger Swimming
3:21.43 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
574
Paige Beaty
12
GU
Swim Streamline at Northampton
3:21.44 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
575
Margaret Haynes
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:21.53 4/19/24
PACK April Long Course 2024
576
Phoebe Angus
11
ST
Nitro Swim Team
3:21.58 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
577
Lilyana Clark
11
NC
SwimMAC Carolina
3:21.67 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
578
Jennah Agha
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:21.69 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
579
Adelyn Kalland
12
GU
Blue Tide Aquatics
3:21.89 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
580
Berkley Wagner
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:22.05 4/8/24
RACE Eclipse your best times
581
Sophia Herreno
11
SE
Opelika Swim Team
3:22.14 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
582
Zoe Giedris
12
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:22.14 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
583
Margaret Vinci
11
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:22.38 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
584
Nola Hines
11
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:22.43 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
585
Kate Flach
12
ST
San Antonio Wave
3:22.52 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
586
Brynn Gardner
11
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:22.53 4/8/24
RACE Eclipse your best times
587
Masha Golubeva
12
GU
Pearland Aquatics
3:22.53 1/5/24
KATY Westpark Tollway Classic
588
Sherli Yeo
12
NT
Prosper Aquatic Club
3:22.57 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
589
Abigail Dietz
12
GU
Blue Tide Aquatics
3:22.60 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
590
Leah Parker
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:22.67 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
591
Molly Lashbrook
12
FL
Loggerhead Aquatics
3:23.08 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
592
Maria Gutierrez
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:23.19 4/6/24
2024 AAAA-NE Blossom Into Spri
593
Ali Sharp
11
SE
Sand Mountain Park Swimmin
3:23.32 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
594
Naomi Shamis
12
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:23.34 4/12/24
2024 ST TXLA 11&O Long Course
595
Kathryn Peterson
11
ST
Tiger Shark of Texas
3:23.38 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
596
Alisa Charoenrattanaruk
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:23.52 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
597
Kristiana Howard
11
SE
Tennessee Aquatics
3:23.86 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
598
Sam-yan Lei
11
ST
Sailfish
3:23.87 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
599
Camille Young
12
FL
Gator Swim Club
3:24.01 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
600
Emma Horiuchi
12
NC
SwimMAC Carolina
3:24.39 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
601
Grace Stephan
11
SE
Ensworth Aquatics
3:24.51 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
602
Mia Busby
11
GU
Swim Houston Aquatics Center
3:24.95 4/7/24
2024 ShAC LC Intra Squad
603
Abby Putnam
11
NC
SwimMAC Carolina
3:25.07 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
604
Louella Montgomery
11
ST
Austin Swim Club
3:25.08 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
605
Claire Starnes
11
ST
Nitro Swim Team
3:25.10 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
606
Valerie De Loera
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:25.10 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
607
Reagan Worden
11
GU
Pacesetters Aquatic Club
3:25.20 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
608
Adelynn Blake
11
NT
Prosper Aquatic Club
3:25.27 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
609
Claire McCarthy
11
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:25.51 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
610
Annika Monkman
12
ST
Austin Swim Club
3:25.70 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
611
Stella Blakeley
12
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:25.77 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
612
Emma Zimmerman
11
GA
Dynamo Swim Club
3:25.78 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
613
Livie McCollum
11
ST
Nitro Swim Team
3:26.11 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
614
Avery Koronka
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:26.14 4/19/24
PACK April Long Course 2024
615
Lindsey Wall
11
NC
SwimMAC Carolina
3:26.14 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
616
Bella Hutchens
11
NT
North Texas Nadadores
3:26.16 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
617
Lily Tusher
11
FL
Riptide Aquatics
3:26.25 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
618
Tatum Grundler
11
NT
Cor
3:26.26 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
619
Emmy Powell
12
SE
Crimson Tide Aquatics
3:26.37 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
620
Tia Kinsey
11
FG
Jupiter Dragons Swim Team
3:26.38 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
621
Ailey Gill
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:26.51 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
622
Chloe Wintzell
12
SE
Huntsville Swim Association
3:26.81 4/20/24
2024 SE NAC LC Spring Classic
623
Camille Wilson
12
NC
SwimMAC Carolina
3:26.92 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
624
Katie Gruet
12
NC
SwimMAC Carolina
3:27.31 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
625
Lillie Kusak
12
GU
Houston Hydra
3:27.31 4/19/24
PACK April Long Course 2024
626
Evelyn Nguyen
11
WV
Club Mountaineer Aquatics
3:27.35 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
627
Peyton Higgins
12
NC
SwimMAC Carolina
3:27.44 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
628
Faith Frost
12
FL
St. Cloud Thunderbolts Aquati
3:27.53 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
629
Lydia Mayhew
11
SE
Swim Birmingham YMCA
3:27.59 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
630
Eily Ramsey
11
ST
Waterloo Swimming
3:27.63 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
631
Martha Dillender
12
SE
Germantown Swim Team
3:27.72 4/5/24
2024 Thunder Long Course IMX T
632
Ashelyn Brannan
12
NT
Prosper Aquatic Club
3:27.84 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
633
Sarah Mansker
11
SC
Fins Swim Team
3:28.09 4/26/24
2024 SC GAME TYR Columbia Classic
634
Madilyn Schreiber
11
FL
Treasure Coast Swimming
3:28.24 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
635
Avery Markum
12
NT
Rockwall Aquatic Center of Exc
3:28.24 4/8/24
RACE Eclipse your best times
636
Charlotte Sze
11
ST
Sailfish
3:28.44 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
637
Audrey Reddin
11
NC
SwimMAC Carolina
3:28.64 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
638
Elsie Jenkins
11
FL
Episcopal AmberJax
3:28.74 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
639
Brooke McKay
11
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:28.81 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
640
Katelyn Adiguna
11
GU
The Woodlands Swim Team
3:28.83 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
641
Olivia Hansen
11
NC
SwimMAC Carolina
3:28.95 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
642
Emily Yavorsky
11
ST
Great Hills Aquatics Rush
3:29.39 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
643
Mallory McGrath
11
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
3:29.54 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
644
Ash Raorane
12
ST
Circle C Select Swim Team
3:29.63 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
645
Sofia McPhail
11
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:29.68 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
646
Sophia Steele
11
FL
Riptide Aquatics
3:29.78 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
647
Olivia Ellington
11
GU
Hydro Elite Aquatic Team
3:29.86 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
648
Alex Koerner
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:29.97 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
649
Natalia Mata
11
NT
Prosper Aquatic Club
3:30.06 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
650
Sutton Tanner
11
FL
Tampa Elite Aquatics
3:30.19 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
651
Fiona Fistner
11
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
3:30.33 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
652
Riley Lynch
11
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
3:30.50 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
653
Emilee Conine
12
SE
Panama City Swim Team
3:30.58 4/13/24
2024 PCST Speedo Invitational
654
Christina Capelli
11
FL
Patriot Aquatics
3:30.97 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
655
Natalia Anzures
11
GU
The Woodlands Swim Team
3:31.00 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
656
Kailyn An
12
GA
Dynamo Swim Club
3:31.12 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
657
Miekah Lawson
11
FL
West Florida Lightning Aquatic
3:31.29 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
658
Michaela Morgan
12
NC
SwimMAC Carolina
3:31.31 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
659
Niki Rose
12
SC
Greenview Dolphin Swim Team
3:31.38 4/28/24
2024 SC GVST Long Course Developmental Invite
660
Sam Wilderman
12
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
3:31.39 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
661
Lydia McKee
12
NT
Fit N Wise Swim Team
3:31.43 4/12/24
2024 OK BAC Oklahoma Sprint Festival
662
Emma Joachim
12
SE
Greater Pensacola Aquatic Club
3:31.45 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
663
Harper Klein
11
FL
Florida Elite Swimming
3:31.48 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
664
Gillian Magdaleno
12
ST
Alamo Area Aquatic Association
3:31.53 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
665
Elyse Wong
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:32.20 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
666
Isaa Seabrooks
11
SC
Greenview Dolphin Swim Team
3:32.53 4/28/24
2024 SC GVST Long Course Developmental Invite
667
Olivia Thomas
11
FL
Unattached
3:32.59 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
668
Izzy Wharton
11
NC
Aquatic Team of Mecklenburg
3:32.66 3/27/24
2024 NC ATOM Wednesday Night Lights
669
Sage McKenna
11
SE
Memphis Tiger Swimming
3:32.71 4/6/24
2024 Tiger Spring Splash
670
Isabella Espinosa Benton
11
NC
SwimMAC Carolina
3:32.83 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
671
Barbara Lohmann
12
GU
Htx Swims
3:32.99 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
672
Allana Langley
12
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:33.04 4/19/24
PACK April Long Course 2024
673
Lenore Cook
11
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
3:33.13 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
674
Lynn Zhang
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:33.19 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
675
Denise Duong
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:33.27 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
676
Celia Bahr
11
SE
Ensworth Aquatics
3:33.28 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
677
Whitaker Pearson
12
GA
Dynamo Swim Club
3:33.64 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
678
Isabel Brotten
11
FL
Clearwater Aquatic Team
3:33.71 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
679
Julianna Hao
12
ST
Nitro Swim Team
3:33.74 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
680
Harper Clayton
12
NC
Aquaventure Riptides
3:33.81 4/27/24
2024 NC GOLD Long Course Open
681
Helen Ma
11
GA
Dynamo Swim Club
3:33.89 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
682
Cora Nguyen
12
GU
Pearland Aquatics
3:33.92 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
683
Charis Lau
12
ST
Sailfish
3:34.12 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
684
Kayla Cooley
12
ST
Platinum Aquatics
3:34.53 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
685
Aahana Saxena
11
ST
Lone Star Aquatic Club
3:34.60 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
686
Kinsey Ralston
12
ST
Nitro Swim Team
3:34.83 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
687
Gabi Siddiqui
11
GA
Dynamo Swim Club
3:35.04 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
688
Summer Hahner
11
FG
Jupiter Dragons Swim Team
3:35.29 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
689
Audrie Li
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:35.39 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
690
Uswatul Munsiff
12
FL
Tampa Y Swimming
3:35.51 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
691
Emily Alonso
11
FG
Lake Lytal Lightning
3:35.67 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
692
Abby Wilbeck
11
SE
Excel Aquatics
3:35.99 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
693
Elizabeth Ingle
12
SE
Opelika Swim Team
3:36.00 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
694
Sarah Hardy
11
NC
Mecklenburg Swim Association
3:36.25 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
695
Iliana Gray
11
GU
Fulshear Racing Swim Team
3:36.31 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
696
Julia Carlson
11
NC
Mecklenburg Swim Association
3:36.68 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
697
Katherine Underwood
11
SE
Birmingham Swim League
3:36.76 4/20/24
2024 SE BSL Carson Muir Cowgirl Classic
698
Julia Harner
11
FL
Brevard Swim Club
3:36.91 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
699
Scarlett Thompson
12
GU
Sharks Swim Club
3:36.91 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
700
Addison Beer
12
NC
Raleigh Swimming Association
3:36.95 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
701
Vada Gallas
11
SE
Excel Aquatics
3:37.31 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
702
Evelyn Varnell
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:37.46 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
703
Joanne Dunaway
11
GU
The Woodlands Swim Team
3:37.72 4/19/24
2024 TWST Spring Splash LC Mee
704
Georgia Humphrey
11
GU
Premier Aquatics Club of Klein
3:37.97 4/19/24
PACK April Long Course 2024
705
Fiona Wells
11
FL
Blue Dolfins
3:38.00 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
706
Vaishnavi Sadineni
12
NT
Texas Ford Aquatics
3:38.19 4/13/24
TFA April Open 2024
707
London Preston
11
SE
Tennessee Aquatics
3:38.84 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
708
Sage Williams
11
GU
Life Time Houston Swim Team
3:39.06 4/6/24
2024 LSST April LC Open Meet
709
Angela Yang
11
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:39.11 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
710
Emily Wu
11
ST
Nitro Swim Team
3:39.49 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
711
Alexis Sutterley
12
FL
Bolles School Sharks
3:40.14 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
712
Joanna Yuan
11
GU
Aggie Swim Club
3:40.70 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
713
Marilyn Vincent
12
SE
Tennessee Aquatics
3:41.10 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
714
Annalise Rogers
12
ST
Waterloo Swimming
3:41.17 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
715
Ande Perez-Luna
11
ST
San Antonio Wave
3:41.77 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
716
Lina Tang
11
FL
Tampa Elite Aquatics
3:41.79 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
717
Lucy Glen
11
GA
Valdosta Aquatics
3:41.89 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
718
Sophie Borroto
11
FL
Tampa Y Swimming
3:42.14 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
719
Daniela Diaz
11
NC
SwimMAC Carolina
3:42.48 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
720
Tori Cavazos
12
ST
Mission Marlins Aquatics
3:42.52 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
721
Lilu Fischer
12
FL
Treasure Coast Swimming
3:43.03 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
722
Emma Gallagher
11
FL
YMCA of Florida's First Coast
3:43.03 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
723
Kate Anderson
12
SE
Ensworth Aquatics
3:43.26 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
724
Max Paguio
11
NT
Prosper Aquatic Club
3:43.26 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
725
Eda Altun
11
GA
Dynamo Swim Club
3:43.64 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
726
Alston Shebala-Bolster
12
ST
High Performance Aquatic
3:44.71 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
727
Avni Bethadapura
11
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:44.79 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
728
Imelda Healey
12
FL
Swim Tampa Aquatics
3:44.91 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
729
Emily Parry
11
FL
Bolles School Sharks
3:44.95 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
730
Gianna Ardolino
11
FL
St. Augustine Cyclones
3:45.35 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
731
Kylie Stanfield
11
GU
Aggie Swim Club
3:45.42 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
732
Adele Schopfer
11
SE
Excel Aquatics
3:45.45 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
733
Esperanza Marcillo
11
SE
Tennessee Aquatics
3:45.54 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
734
Anya Arora
12
NC
SwimMAC Carolina
3:45.66 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
735
Rose Darder
11
NC
Raleigh Swimming Association
3:45.95 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
736
Claire Guan
12
ST
Nitro Swim Team
3:46.07 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
737
Anna Heinze
11
ST
Waterloo Swimming
3:46.28 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
738
Madeline Merritt
11
GU
Texas Elite Swim Team
3:46.33 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
739
Alyssa Blanc
11
ST
Platinum Aquatics
3:46.40 4/19/24
2024 Aggieland April Long Cour
740
Kiley Flippen
11
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:46.57 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
741
Vivian Ebbeling
11
ST
Greater Austin YMCA Swim Allia
3:47.26 4/27/24
2024 ST CCSS LC Unclassified
742
Emma Giddens
12
GA
Dynamo Swim Club
3:47.61 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
743
Rayne Andrews
11
SE
City of Mobile Swim Associatio
3:48.16 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
744
Paola Brummer
12
NT
North Texas Nadadores
3:49.25 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
745
Raylee Johnson
11
NC
Xcell Aquatics
3:49.46 4/19/24
2024 NC STAR April Friday Night Races
746
Kaavya Mehta
11
FL
Tampa Y Swimming
3:49.78 4/6/24
2024 TYR LCM Season Opener
747
Lillie Cheshier
12
ST
Nitro Swim Team
3:50.27 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
748
Ava Pollard
11
FL
Blue Dolfins
3:50.36 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
749
Olivia Liu
11
NT
Cor
3:50.89 4/20/24
2024 ATAC Spring Into Summer S
750
Indira Adiputra
11
ST
Waterloo Swimming
3:50.90 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
751
Claire Vreeland
11
ST
Nitro Swim Team
3:51.16 4/6/24
2024 ST NTRO LC Red vs Black
752
Scarlett Jimenez
11
GU
Lighthouse Aquatics
3:51.25 4/13/24
2024 TEST Spring Splash
753
Swara Lokhande
12
NT
Texas Ford Aquatics
3:51.45 4/13/24
TFA April Open 2024
754
Hana Youssef
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:51.63 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
755
Baran Khorshidi
12
GU
Katy Aquatic Team For Youth
3:52.04 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
756
Colleen Creek
11
NT
Prosper Aquatic Club
3:52.36 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
757
Ariana Hrybachova
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:53.54 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
758
Maggie Cross
11
GA
Dynamo Swim Club
3:54.04 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
759
Claire Fulkerson
11
NC
SwimMAC Carolina
3:54.32 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
760
Sienna Sippel
11
ST
Waterloo Swimming
3:54.41 4/13/24
2024 ST ASC Long Course Kickof
761
Eliza Zbojniewicz
12
ST
San Antonio Wave
3:54.84 4/20/24
2024 ST AAAA NS Spring into Lo
762
Katherine Greer
12
SE
Ensworth Aquatics
3:55.83 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
763
Deora Dilmurod
11
SE
Ensworth Aquatics
3:55.89 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
764
Abby Pennington
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:56.22 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
765
Elliana Jones
11
ST
Waterloo Swimming
3:56.56 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
766
Emi Mackowiak
11
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:57.06 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
767
Nicole Ryan
11
FG
Coral Springs Swim Club
3:57.08 4/19/24
2024 FG Coral Springs Closed Invitational
768
Avery Brown
11
NC
SwimMAC Carolina
3:57.84 4/12/24
2024 NC MAC Blue Orange Meet
769
Celia Srour
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
3:57.91 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
770
Ainsley Nemitz
11
GA
Georgia Coastal Aquatic Team
3:58.88 4/26/24
2024 GA Eric Wayner IMeXtreme
771
Angelina Chang
12
ST
High Performance Aquatic
4:00.45 10/20/23
HPAC 2023 Long Course Harvest
772
Lillian Hempelman
11
GA
Dynamo Swim Club
4:01.06 4/20/24
2024 GA Dynamo IMX-IMR
773
Lucie MacIntyre
11
NC
YMCA of the Triangle Area (Yot
4:01.23 4/27/24
2024 NC NCAC Quad Meet
774
Saanvi Malasamudra
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:02.96 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
775
Zoha Sanwarwala
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:03.32 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
776
Elle Marino
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:03.60 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
777
Sasha Kanaparthi
12
NT
Texas Ford Aquatics
4:03.60 4/13/24
TFA April Open 2024
778
Ainsley Gardner
11
FL
Gator Swim Club
4:03.80 4/6/24
EAJ Spring into Long Course
779
Sophia Gangoni
11
FL
Laker Swim
4:04.66 4/20/24
2024 FL Ron Nardozzi Pre-Derby Sprint Invitational
780
Oceana Gibson
11
FG
Martin County Swimming
4:05.35 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
781
Mary Fairley
11
FL
Clearwater Aquatic Team
4:05.68 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
782
Evelyn Harris
11
SE
Excel Aquatics
4:06.06 4/6/24
2024 Excel 2024 Long Course Ki
783
Mohithra Murugesan
11
NT
Prosper Aquatic Club
4:06.75 4/27/24
2024 NT STAR April ABB LC Meet
784
Alaina McGuire
11
FL
Lakewood Ranch Swim Associatio
4:07.06 4/19/24
2024 FL Anderson McQueen Swim Meet
785
Hailey Staut
12
SE
Ensworth Aquatics
4:08.35 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
786
Bre Lethco
11
SE
Sevier Aquatic Club
4:10.47 4/19/24
2024 SE TNAQ April Invite
787
Emily Rowe
12
FL
Treasure Coast Swimming
4:10.97 4/19/24
2024 FG Dragons Long Course Spring Invitational
788
Aarika Dwivedi
11
NT
Texas Ford Aquatics
4:11.12 4/13/24
TFA April Open 2024
789
Alice Fang
12
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:12.76 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
790
Avery Yuan
12
NT
North Texas Nadadores
4:15.54 4/21/24
2024 NT NTN LC Distance Meet
791
Ellie Cariman
11
GU
First Colony Swim Team, Inc.
4:17.57 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
792
Addison Fairchild
12
SE
City of Mobile Swim Associatio
4:23.37 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
793
Maddie Andrews
11
NC
Raleigh Swimming Association
4:26.66 4/26/24
2024 NC MSA LC Invite
794
Mary Sullivan
11
SE
Ensworth Aquatics
4:27.87 4/6/24
Ensworth Aquatics Spring Splas
795
Wendy Cho
11
GU
Sharks Swim Club
4:31.31 4/19/24
2024 FCST April LC Invite
796
Maisy Malone
12
SE
City of Mobile Swim Associatio
4:51.05 4/20/24
2024 SE CMSA Spirit of Mobile LC Invitational
797
Madeline Cabezas
11
ST
Waterloo Swimming
4:53.94 4/7/24
2024 ST WLOO Waterloo Classic
798
Lily Dobson
11
SE
Lakeshore Foundation
5:34.17 9/30/23
2023 The Fred Lamback
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application