Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Thomas Heilman
16
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
1:57.23 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
2
Thomas Heilman
17
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
1:59.53 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
3
Patrick Branon
18
MD
North Baltimore Aquatic Club
1:59.86 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
4
Jacob Johnson
17
MA
Suburban Seahawks Club
2:00.23 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
5
Daniel Branon
15
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:01.28 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
6
JT Schmid
18
PV
Nations Capitol Swim Team
2:01.97 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
7
Richard Poplawski
17
NJ
Scarlet Aquatics
2:02.48 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
8
Landon D'Ariano
18
MA
Germantown Academy Aquatic Cl
2:02.59 2/18/24
2024 MA GAAC Easterns Trials Q Meet
9
Nasim Elkassem
18
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:03.00 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
10
Evan Mackesy
18
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:03.29 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
11
Luke Dwyer
17
MR
Condors Swim Club
2:03.32 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
12
Elliot Lee
17
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:03.36 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
13
Ethan Silver
16
MR
Long Island Aquatic Club
2:03.59 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
14
Alex Karahalis
18
MA
Western Wahoos
2:03.65 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
15
Paul Mullen
16
PV
Nations Capitol Swim Team
2:04.32 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
16
Sean Green
16
MR
Long Island Aquatic Club
2:04.49 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
17
Saadeddin Saadeddin
18
NJ
Scarlet Aquatics
2:04.54 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
18
Braedon Ando
16
NE
Bluefish Swim Club
2:04.58 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
19
Harry Belcher
18
VA
Nova South
2:04.73 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
20
Ryan Baldwin
14
MR
Long Island Aquatic Club
2:04.74 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
21
Noah Cakir
16
MR
Team Suffolk
2:04.75 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
22
Charlie Greenwood
17
PV
Nations Capitol Swim Team
2:04.87 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
23
Charlie Mayr
18
VA
Nova South
2:05.08 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
24
Rian Graham
17
PV
Nations Capitol Swim Team
2:05.74 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
25
Kyle Peck
18
VA
Stingrays Swim Team
2:05.92 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
26
Can Yeniay
17
MA
Suburban Seahawks Club
2:06.02 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
27
Michael Kaiser
18
PV
Rockville Montgomery Swim Club
2:06.23 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
28
Cooper Dillman
16
VA
Nova South
2:06.55 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
29
Teddy McQuaid
18
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:06.59 4/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - San Antonio
30
owyn Keiderling
16
NJ
Scarlet Aquatics
2:06.60 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
31
Evan Ingraham
17
PV
Arlington Aquatic Club
2:07.13 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
32
Joseph Busic
18
MA
Jersey Wahoos
2:07.23 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
33
Jack Mills
18
VA
Lynchburg YMCA
2:07.35 12/10/23
2023 OH Speedo Winter Jr East Long Course Time Tri
34
Theodore Morse
17
NE
Commonwealth Swimming
2:07.37 3/21/24
2024 AZ Speedo Sectionals
35
Owen Hoban
18
VA
Stingrays Swim Team
2:07.45 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
36
Ryan Smith
16
VA
Nova South
2:07.45 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
37
Spencer Campbell
16
VA
POSEIDON SWIMMING
2:07.47 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
38
Trevor Green
15
MR
Three Village Swim Club
2:07.50 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
39
Christian Jerome
15
AD
USAM
2:07.59 9/4/23
2023 Junior World Champs
40
Michael Anderson
16
VA
H2okie Aquatics
2:07.64 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
41
William Gao
18
AM
Team Pittsburgh Aquatics
2:07.88 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
42
Patrick O'Hagan
16
MR
Long Island Aquatic Club
2:08.25 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
43
Andre Brooks
17
PV
All Star Aquatics
2:08.40 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
44
Alex Goodman
14
MA
Jersey Wahoos
2:08.69 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
45
Jack Clancy
18
CT
Ridgefield Aquatic Club
2:08.91 4/11/24
2024 PR Puerto Rico International Swimming Open
46
Alex Grocholski
16
PV
Occoquan Swimming
2:08.92 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
47
Mac Clark
16
AM
Team Pittsburgh Aquatics
2:09.03 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
48
Alexander Ayers
18
VA
Nova South
2:09.10 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
49
Melson Arquillano
18
NE
Bluefish Swim Club
2:09.11 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champions
50
Brady Julian
16
VA
Nova South
2:09.40 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
51
Zach Parent
16
NE
Bluefish Swim Club
2:09.43 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
52
Ryan Strudgeon
17
VA
Nova South
2:09.45 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
53
Ethan Nus
17
MR
Team Suffolk
2:09.61 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
54
Ryan Baldwin
15
MR
Long Island Aquatic Club
2:09.62 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
55
Spencer Campbell
16
VA
POSEIDON SWIMMING
2:09.84 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
56
ERIC Lee
17
NJ
Scarlet Aquatics
2:09.99 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
57
Aiden Moy
17
MR
Badger Swim Club
2:10.24 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
58
Strahinja Maslo
17
MR
Long Island Aquatic Club
2:10.48 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
59
Alexander Gertner
17
VA
Nova South
2:10.50 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
60
Aaron Mendoza
17
MR
Team Suffolk
2:10.59 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
61
Tyler Thompson
17
MR
Asphalt Green
2:10.76 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
62
Roman Torres
15
MA
York YMCA Swimming
2:10.81 4/7/24
2024 GCY LC Single-Day Splash
63
Zack Arnold
16
MR
Badger Swim Club
2:10.88 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
64
Nate Keenan
18
VA
Tide Swimming
2:10.98 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
65
Noah Serrano
17
MA
Jersey Wahoos
2:11.04 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
66
Zachary Pestrikov
18
MR
Badger Swim Club
2:11.05 3/21/24
2024 CAN Championnat canadiens de l'est
67
JD Moyer
18
MA
Jersey Wahoos
2:11.16 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
68
Kai Liang
17
MD
Eagle Swim Team
2:11.19 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
69
Jason Kellerman
17
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:11.23 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
70
Derek Estep
17
MA
Keystone Aquatics
2:11.27 1/10/24
2024 TYR Pro Swim Series - Knoxville
71
Aiden Nugent
17
NJ
Scarlet Aquatics
2:11.30 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
72
Caleb Wolf
18
PV
Arlington Aquatic Club
2:11.77 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
73
Jeffrey McArthur
17
MD
Eagle Swim Team
2:11.79 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
74
Satya Agashiwala
17
MR
Asphalt Green
2:11.88 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
75
Dylan Winthal
15
MR
Badger Swim Club
2:12.03 3/21/24
2024 CAN Championnat canadiens de l'est
76
Myles Koff
16
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:12.06 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
77
Nicolas Lugo
17
VA
Winchester Swim Team
2:12.20 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
78
William Trotman
17
CT
Ridgefield Aquatic Club
2:12.30 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
79
Brandon Anand
15
NJ
Scarlet Aquatics
2:12.35 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
80
Matthew Shnowske
18
VA
757swim
2:12.44 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
81
Griffin Koester
18
PV
MACH
2:12.55 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
82
Samuel Morse
16
NE
Commonwealth Swimming
2:12.63 3/21/24
2024 AZ Speedo Sectional Time Trial Thursday March
83
Levi Fulwiler
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:12.84 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
84
Owen Miao
17
MR
Long Island Aquatic Club
2:12.85 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
85
Kirk Morgan
15
PV
All Star Aquatics
2:12.93 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
86
Connor Hong
15
NJ
Scarlet Aquatics
2:13.07 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
87
Brody Reber
15
MA
Lancaster Aquatic Club
2:13.23 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
88
Anson Chen
16
NJ
Scarlet Aquatics
2:13.29 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
89
Julian Huynh
17
NJ
Peddie Aquatic Association
2:13.55 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
90
Will Erdtmann
16
NE
Executive Swim Club
2:13.57 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
91
Luke Mesco
18
MA
Suburban Seahawks Club
2:13.58 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
92
Michael Grzanko
16
NJ
Scarlet Aquatics
2:13.67 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
93
Gabe Isely
16
VA
Coast Guard Blue Dolphins
2:13.73 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
94
Bradin Norris
18
MD
Eagle Swim Team
2:14.05 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
95
Ben Latourelle
16
NE
Bluefish Swim Club
2:14.05 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champions
96
Bill Belcher
16
VA
Nova South
2:14.14 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
97
Jack Deppe
17
MD
Annapolis Swim Club
2:14.51 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
98
Zachary Goad
16
VA
Quest Swimming
2:14.51 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
99
Kohl Hanes
15
MD
Naval Academy Aquatic Club
2:14.79 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
100
Kirk Morgan
15
PV
All Star Aquatics
2:14.81 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
101
sean Lingafelt
16
PV
Occoquan Swimming
2:14.82 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
102
Dan Bellach
15
MR
Badger Swim Club
2:14.89 3/21/24
2024 CAN Championnat canadiens de l'est
103
Gavin Buckley
16
MR
Long Island Aquatic Club
2:15.03 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
104
John Appleton
16
NE
Weymouth Club Waves
2:15.03 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
105
James Darcy
15
MR
Long Island Aquatic Club
2:15.12 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
106
Matthew Bowman
18
PV
Mako Swimming
2:15.14 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
107
Zachary McNabb
16
VA
Old Dominion Aquatic Club
2:15.18 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
108
Ethan Chen
15
NI
Victor Swim Club
2:15.20 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
109
Carter Boone
17
MA
Nittany Lion Aquatic Club
2:15.29 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
110
Alex Goodman
15
MA
Jersey Wahoos
2:15.38 4/6/24
2024 Florida Senior Circuit #2
111
Ryan Southern
16
PV
Nations Capitol Swim Team
2:15.49 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
112
Ethan Hunter
18
MD
Monocacy Aquatic Club
2:15.52 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
113
Rohan Mehra
16
MR
Asphalt Green
2:15.55 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
114
Jonathan Feole-Haughey
14
NE
AnglerFish Aquatics
2:15.57 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
115
Nick Scheid
15
MD
Columbia Aquatics Association
2:15.70 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
116
Joey Stauss
17
NJ
Scarlet Aquatics
2:15.72 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
117
Patrick Jiminez
15
PV
The Fish
2:15.73 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
118
Ryan Maynard
16
PV
Occoquan Swimming
2:16.12 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
119
Reid Oconnell
14
MR
Long Island Aquatic Club
2:16.13 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
120
Yitong Jian
15
NI
Victor Swim Club
2:16.32 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
121
Derek Carranza Cordero
15
NJ
Scarlet Aquatics
2:16.35 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
122
PJ Gorman
17
MD
Naval Academy Aquatic Club
2:16.37 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
123
Jack Mislow
16
MD
Eagle Swim Team
2:16.37 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
124
Justin Shi
14
PV
Dragon Swim Team
2:16.41 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
125
Lesha Kabunov
15
NI
Cato-Meridian Otters Swimming
2:16.44 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
126
James Chen
16
NJ
Peddie Aquatic Association
2:16.51 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
127
Alexander Parent
16
NE
Bluefish Swim Club
2:16.52 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
128
Quinn Caputo
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:16.52 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
129
Aaron Stinner
18
MA
Parkland Aquatic Club
2:16.54 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
130
Ben Butterfield
17
VA
Nova South
2:16.59 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
131
Victor Pan
15
MR
Long Island Aquatic Club
2:16.69 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
132
Zeke Wickham
15
MD
Eagle Swim Team
2:16.72 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
133
Keanne Hernandez
17
MR
Team Suffolk
2:16.74 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
134
Preston Broderick
15
VA
Williamsburg Aquatic Club
2:16.88 4/26/24
NOVA LC Kick Off
135
Jacob Winfield
18
NI
East Aurora Swim Team
2:16.93 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
136
Aiden St Hilaire
15
NE
Bluefish Swim Club
2:16.93 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
137
Will Charlton
15
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
2:16.95 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
138
Henry Paterson
16
MA
York YMCA Swimming
2:17.12 4/7/24
2024 GCY LC Single-Day Splash
139
Charlie Harrington
14
VA
Nova South
2:17.26 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
140
Troy Mayer
18
NJ
Scarlet Aquatics
2:17.30 3/21/24
2024 Central Zone East Spring Speedo Sectionals -
141
William Rees
15
MA
York YMCA Swimming
2:17.31 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
142
AJ Friend
18
PV
Occoquan Swimming
2:17.38 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
143
Aiden Moy
16
MR
Badger Swim Club
2:17.41 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
144
CJ Meier
16
MD
Eagle Swim Team
2:17.43 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
145
Adrian Cortez Martinez
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:17.45 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
146
Ethan Chan
17
MR
Long Island Aquatic Club
2:17.47 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
147
Jorge Bohabot
17
PV
Occoquan Swimming
2:17.48 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
148
Allan Chu
18
MR
Long Island Aquatic Club
2:17.56 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
149
Ben Battaglia
15
NI
Victor Swim Club
2:17.61 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
150
Curtis Johnson
18
NE
Ccsc
2:17.64 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
151
Matthew Franklin
16
MR
Long Island Aquatic Club
2:17.65 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
152
Doug Sims
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:17.67 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
153
Matthew Kweon
17
PV
Nations Capitol Swim Team
2:17.77 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
154
Julien Shao
16
MR
Asphalt Green
2:17.88 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
155
Aiden Grendysz
16
PV
Occoquan Swimming
2:17.89 3/19/24
2024 FL NCSA Swimming Championships
156
Jeremiah Tomioka
16
NJ
Scarlet Aquatics
2:17.90 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
157
Avery Heron
14
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:18.09 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
158
Evan Graham
18
MD
Annapolis Swim Club
2:18.20 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
159
Dan Bellach
14
MR
Badger Swim Club
2:18.21 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
160
Emre Sungur
17
MR
Phoenix Aquatic Club USA Llc
2:18.25 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
161
Andrew Takach
17
PV
Nations Capitol Swim Team
2:18.26 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
162
Caleb Jun
15
VA
Nova South
2:18.27 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
163
Chandler Rose
15
VA
Hanover Aquatics
2:18.33 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
164
Peter Coleman
17
NE
Commonwealth Swimming
2:18.35 3/21/24
2024 AZ Speedo Sectionals
165
Ben Franks
15
VA
Nova South
2:18.43 4/26/24
NOVA LC Kick Off
166
Brayden Green
17
VA
Nova South
2:18.47 4/26/24
NOVA LC Kick Off
167
Clayton Waterman
16
PV
Nations Capitol Swim Team
2:18.59 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
168
Ian Naranjo
16
PV
Nations Capitol Swim Team
2:18.62 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
169
Jeremiah Erb
16
MD
Monocacy Aquatic Club
2:18.67 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
170
Owen Miklos
14
VA
Nova South
2:18.67 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
171
Jackson Shirey
15
MA
Lancaster Aquatic Club
2:18.72 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
172
Jack Chiappetta
16
NE
Bluefish Swim Club
2:18.75 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
173
George Ferguson
18
VA
Nova South
2:19.07 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
174
Robert Eachus
16
PV
MACH
2:19.09 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
175
Brady Garcia
16
NI
STAR SWIMMING
2:19.20 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
176
Brayden King
16
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
2:19.43 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
177
Troy Utter
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:19.79 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
178
Spencer Ridge
17
VA
Nova South
2:19.82 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
179
Soren Luhta
16
MD
Annapolis Swim Club
2:19.82 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
180
Connor McCarthy
16
VA
Quest Swimming
2:19.83 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
181
Connor Marshall
18
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
2:19.85 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
182
Tucker Burkey
16
VA
Quest Swimming
2:19.99 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
183
Vince Pell
18
MD
Eagle Swim Team
2:20.08 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
184
Reid Stellatella
16
NJ
Scarlet Aquatics
2:20.13 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
185
Leo Mayzel
14
NJ
Scarlet Aquatics
2:20.19 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
186
James Taylor
17
MA
Parkland Aquatic Club
2:20.43 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
187
Charlie Hilton
13
VA
Nova South
2:20.55 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
188
Teddy Sun
17
NE
Amherst Tritons
2:20.93 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
189
David Slowinski
18
NJ
Cougar Aquatic Team
2:20.95 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
190
Hudson Rice
15
VA
Lynchburg YMCA
2:21.09 4/7/24
2024 GCY LC Single-Day Splash
191
Ben Tungate
15
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
2:21.23 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
192
Danny Saunders
16
PV
MACH
2:21.24 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
193
Nicholas Roscetti
14
PV
All Star Aquatics
2:21.24 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
194
Luke Tinsley
16
MA
HERSHEY AQUATIC CLUB
2:21.29 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
195
Collin Lee
16
NJ
Scarlet Aquatics
2:21.36 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
196
Wesley Ross
16
NE
Phoenix Swimming
2:21.37 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champions
197
Alex Hoffmann
14
MR
Asphalt Green
2:21.40 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
198
Jack McKenna
17
MA
Jersey Wahoos
2:21.44 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
199
Will Rosenthal
15
MD
Annapolis Swim Club
2:21.52 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
200
Marcus Zhan
15
AM
Team Pittsburgh Aquatics
2:21.57 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
201
Kyan Siri
14
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:21.74 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
202
Andy Roose
17
VA
Williamsburg Aquatic Club
2:21.78 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
203
Bliss Hays
17
VA
Nova South
2:22.17 4/26/24
NOVA LC Kick Off
204
Ryan Choi
15
MR
Asphalt Green
2:22.17 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
205
Caisse Gaughan
18
NJ
Cougar Aquatic Team
2:22.22 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
206
Cameron Macmillan
18
MD
Columbia Aquatics Association
2:22.30 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
207
Nate Oppenheim
18
CT
Ridgefield Aquatic Club
2:22.31 4/9/24
2024 CT RYWC April LCM Qualifier
208
Aiden Oshea
14
MR
Long Island Aquatic Club
2:22.35 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
209
Kade Spencer
14
MA
PDR Swimming for Success
2:22.37 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
210
David Gutin
16
MR
Asphalt Green
2:22.42 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
211
Max Weber
14
CT
Ridgefield Aquatic Club
2:22.58 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
212
Brayden Savas
16
MR
Three Village Swim Club
2:22.61 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
213
Callen Carney
14
MR
Long Island Aquatic Club
2:22.63 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
214
Jason Juwana
16
NJ
Scarlet Aquatics
2:22.65 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
215
Jackson Goad
17
VA
Quest Swimming
2:22.66 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
216
Liam McQuaid
16
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:22.82 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
217
Leonardo Sislen
16
PV
Nations Capitol Swim Team
2:22.94 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
218
Max Maslov
16
MR
Phoenix Aquatic Club USA Llc
2:22.96 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
219
Jamie Arcarese
13
VA
Nova South
2:22.99 4/26/24
NOVA LC Kick Off
220
Tyler Turgeon
16
AM
Team Pittsburgh Aquatics
2:23.21 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
221
Matthew Elberson
14
MA
Jersey Wahoos
2:23.22 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
222
Aron Matsuyama
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:23.27 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
223
Greyson Smith
18
NE
Phoenix Swimming
2:23.41 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champions
224
Finn Jenkins
16
MD
Columbia Aquatics Association
2:23.52 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
225
Eddie Barnes
16
NE
Executive Swim Club
2:23.58 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
226
Robert Riccobon
16
CT
What Swimming
2:23.63 1/13/24
2024 CT WYW Winter Invitational
227
Connor Zhu
15
CT
Wilton Y Wahoos
2:23.76 1/13/24
2024 CT WYW Winter Invitational
228
Will Babik
15
NJ
Peddie Aquatic Association
2:23.79 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
229
Zachary Trenczer
15
MR
Condors Swim Club
2:23.98 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
230
Jack Rivet
14
VA
Nova South
2:23.99 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
231
Lucas Fontana
16
CT
Wilton Y Wahoos
2:24.05 1/13/24
2024 CT WYW Winter Invitational
232
Yesum Lee
15
MR
Phoenix Aquatic Club USA Llc
2:24.13 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
233
Charlie Penn
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:24.16 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
234
Charlie Brown
13
MA
York YMCA Swimming
2:24.37 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
235
Niles Commodore
17
MA
Diamond State Aquatics
2:24.42 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
236
Rahul Shahani
16
MD
Eagle Swim Team
2:24.43 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
237
Owen Cullaty
16
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
2:24.43 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
238
Riordan Kelley
15
MD
Sprc Stingrays
2:24.44 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
239
Kyle Armitage
17
PV
MACH
2:24.49 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
240
Gerhardt Hoover
15
NE
Commonwealth Swimming
2:24.55 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
241
Carter Whetstine
18
VA
Tide Swimming
2:24.61 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
242
Leo Garlicki
16
MA
Nittany Lion Aquatic Club
2:24.94 3/26/24
2024 FL ISCA International Senior Cup
243
Caden Cho
14
NJ
Scarlet Aquatics
2:24.98 11/11/23
2023 NC SwimMAC November LC SC
244
Owen Gjertsen
14
MR
Westchester Aquatic Club
2:24.99 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
245
Noah Lang
17
AM
Team Pittsburgh Aquatics
2:25.22 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
246
Caleb Chen
17
PV
Nations Capitol Swim Team
2:25.27 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
247
Fisher Finnan
17
NI
Victor Swim Club
2:25.65 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
248
Roy Sung
16
NJ
Scarlet Aquatics
2:25.66 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
249
Lucas Gunter
15
VA
POSEIDON SWIMMING
2:25.75 4/26/24
NOVA LC Kick Off
250
Matthew Fries
17
NE
Ccsc
2:26.12 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
251
Andrej Gibson
17
MD
Monocacy Aquatic Club
2:26.23 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
252
Javier Hernandez
16
NJ
Scarlet Aquatics
2:26.23 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
253
Zack Pecora
13
NE
Bluefish Swim Club
2:26.49 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
254
Porter Mulgrew
14
NE
YMCA of the North Shore
2:26.52 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
255
Andrew Song
17
NE
Bluefish Swim Club
2:26.55 3/7/24
2024 IA Central Zone North Section Spring Champion
256
Micah Ladman
18
VA
Nova South
2:26.59 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
257
Eren Aydin
16
MR
Phoenix Aquatic Club USA Llc
2:26.72 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
258
Caden McKnight
17
MD
Spy Swim Team
2:26.90 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
259
Oliver Brown
13
NJ
Peddie Aquatic Association
2:26.98 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
260
Ryan Rhee
14
MD
Columbia Aquatics Association
2:27.11 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
261
Caleb Camet
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:27.15 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
262
Connor Duncan
14
MA
Jersey Wahoos
2:27.31 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
263
Owen McLellan
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:27.34 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
264
Benjamin Hunter
18
VA
Stingrays Swim Team
2:27.62 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
265
Erik Szabo
16
VA
POSEIDON SWIMMING
2:27.78 4/26/24
NOVA LC Kick Off
266
JR Zlogar
15
NE
Amherst Tritons
2:27.89 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
267
Jaden Bagley
13
MA
PDR Swimming for Success
2:27.94 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
268
Atticus Young
16
NI
STAR SWIMMING
2:27.98 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
269
Gibson Jones
13
VA
Nova South
2:28.08 4/26/24
NOVA LC Kick Off
270
Eric Friday
16
MA
Parkland Aquatic Club
2:28.11 1/13/24
2024 Al Soltis Memorial Invita
271
Simon Stryszak
17
NJ
Scarlet Aquatics
2:28.13 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
272
Jack Rivet
15
VA
Nova South
2:28.46 4/26/24
NOVA LC Kick Off
273
Ziv Shah
17
NJ
Scarlet Aquatics
2:28.47 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
274
Eric Henderson
14
NE
Bluefish Swim Club
2:28.52 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
275
Logan Edge
18
MA
Rocket Swimming
2:28.53 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
276
Thomas Pecora
17
MD
Columbia Aquatics Association
2:28.65 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
277
Nathan Gilley
17
VA
POSEIDON SWIMMING
2:28.78 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
278
Dawson Rice
17
NE
Bluefish Swim Club
2:28.82 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
279
Court Barrett
15
MD
Sprc Stingrays
2:28.94 1/14/24
2024 Fox Winter Long Course Ch
280
Danny Quinlan
16
MR
Long Island Aquatic Club
2:28.98 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
281
Joshua Kim
16
MA
Jersey Wahoos
2:29.24 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
282
Atticus Fogarty
12
MR
Asphalt Green
2:29.36 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
283
Roy Dafinoiu
16
MR
Condors Swim Club
2:29.38 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
284
Andrew Chen
17
MD
Eagle Swim Team
2:29.39 1/14/24
2024 Fox Winter Long Course Ch
285
Connor Hoy
17
MD
Columbia Aquatics Association
2:29.49 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
286
Nathan Kelley
14
MD
Sprc Stingrays
2:29.50 4/13/24
2024 Fox April Long Course Inv
287
Tommy Rockwell
13
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
2:29.71 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
288
Andrew Gaba
18
NJ
Scarlet Aquatics
2:29.83 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
289
Alex Pappas
14
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:30.03 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
290
Gabriel Olszyk
15
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:30.11 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
291
Landon Buschman
13
VA
SwimRVA
2:30.15 4/26/24
NOVA LC Kick Off
292
Evan Hong
16
NE
Bluefish Swim Club
2:30.17 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
293
Prince McCallister
13
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:30.26 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
294
Toby Su
16
NJ
Scarlet Aquatics
2:30.27 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
295
Ford Reams
14
VA
Nova South
2:30.45 4/26/24
NOVA LC Kick Off
296
Kevin Chang
14
PV
MACH
2:30.58 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
297
Declan MacDonald
14
NE
YMCA of the North Shore
2:30.63 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
298
Russell Engstrom
13
PV
York Swim Club of Northern Vir
2:30.83 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
299
William Wu
14
NE
Commonwealth Swimming
2:30.89 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
300
Erik Julian
14
VA
Nova South
2:30.94 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
301
Harrison St. Thomas
14
MR
Long Island Aquatic Club
2:30.96 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
302
Alex Pahlevanpour
16
PV
MACH
2:31.01 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
303
Jonathan Hernandez
15
NJ
Scarlet Aquatics
2:31.02 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
304
Adam Bouzarouata
13
MR
Qns Aquatic Club
2:31.03 4/27/24
2024 MR QNS It's Spring Again
305
Aaron Hong
13
NJ
Scarlet Aquatics
2:31.05 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
306
Cam Groves
16
PV
All Star Aquatics
2:31.33 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
307
Daniel Choi
14
NJ
Scarlet Aquatics
2:31.41 3/21/24
2024 Speedo Sectional Champion
308
Jason Lee
15
NJ
Scarlet Aquatics
2:31.50 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
309
Tate Bupp
17
VA
POSEIDON SWIMMING
2:31.75 4/26/24
NOVA LC Kick Off
310
Akay Say
15
NJ
Scarlet Aquatics
2:32.16 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
311
Carter Sittig
14
NE
Bluefish Swim Club
2:32.16 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
312
Jackson Bankard
13
MD
Eagle Swim Team
2:32.36 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
313
Samuel Lee
17
MD
Monocacy Aquatic Club
2:32.45 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
314
Mason Voigt
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:32.46 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
315
Wayne Li
14
NJ
Scarlet Aquatics
2:32.47 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
316
James Duprey
14
NE
Edge Swim Club
2:32.54 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
317
Ivan Yeryn
13
NJ
Scarlet Aquatics
2:32.64 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
318
Aidan Zeleniy
14
MR
Match Point Nyc
2:32.67 4/27/24
2024 MR QNS It's Spring Again
319
Noah Richardson
16
NE
YMCA of Greater Nashua
2:33.06 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
320
Evangelos Diamantis
13
MR
Long Island Aquatic Club
2:33.07 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
321
Phillip Petrovsky
13
NJ
Metro Area Life Time Swimming
2:33.18 1/20/24
JAC Winter LC Cup
322
Michael Philipov
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:33.27 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
323
Jonathan Katen
16
PV
Nations Capitol Swim Team
2:33.29 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
324
Foster Linehan
14
MD
Spy Swim Team
2:33.34 4/20/24
2024 EST Spring Into Long Cour
325
Preston Wong
13
VA
Nova South
2:33.42 4/26/24
NOVA LC Kick Off
326
Jack Jones
17
MD
Naval Academy Aquatic Club
2:33.51 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
327
Amilcar Flores-Caceres
17
MA
Diamond State Aquatics
2:33.64 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
328
Ben Lyons
18
NE
Bluefish Swim Club
2:33.81 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
329
Finn Davis
15
MD
Eagle Swim Team
2:33.83 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
330
Andrew Hatzis
14
CT
Regional YMCA of Western CT
2:33.87 4/9/24
2024 CT RYWC April LCM Qualifier
331
Aiden Church
13
PV
Nations Capitol Swim Team
2:34.03 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
332
Darren Nguyen
14
PV
Nations Capitol Swim Team
2:34.23 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
333
Emmanuel Yepez
14
MR
Westchester Aquatic Club
2:34.24 4/27/24
2024 MR QNS It's Spring Again
334
Luke Degraff
14
NE
Amherst Tritons
2:34.32 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
335
Jayden Yun
13
MR
Long Island Aquatic Club
2:34.34 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
336
Rachit Sakurikar
15
NJ
Scarlet Aquatics
2:34.59 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
337
Brenden Sharp
14
MA
Jersey Wahoos
2:34.73 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
338
Patrick Fanshawe
16
MR
Condors Swim Club
2:35.57 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
339
Mason Mudd
16
MD
Calvert Aquatics Club
2:35.80 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
340
Gabriel Erb
18
MD
Monocacy Aquatic Club
2:35.88 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
341
Aarav Gulati
14
NJ
Peddie Aquatic Association
2:35.91 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
342
James Lu
16
MD
Eagle Swim Team
2:36.04 1/14/24
2024 Fox Winter Long Course Ch
343
Kaidan Helmeczi
17
MA
York YMCA Swimming
2:36.23 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
344
Diego Ramos
15
PV
Arlington Aquatic Club
2:36.53 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
345
Peter Starvaggi
15
MD
Monocacy Aquatic Club
2:36.61 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
346
Zhanjun Pan
18
MR
Long Island Aquatic Club
2:36.69 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
347
William Kucmierczyk
14
NJ
Scarlet Aquatics
2:36.81 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
348
Christopher Connors
13
VA
Nova South
2:36.87 4/26/24
NOVA LC Kick Off
349
Jackson Van Deren
14
VA
Nova South
2:36.99 4/26/24
NOVA LC Kick Off
350
Aaron Roy
14
NJ
Scarlet Aquatics
2:37.50 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
351
John Ackerly
13
VA
Nova South
2:37.89 4/26/24
NOVA LC Kick Off
352
Griffin Wizenberg
14
PV
Nations Capitol Swim Team
2:38.06 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
353
Ned Scott
14
PV
Nations Capitol Swim Team
2:38.15 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
354
Dempsey Guyer
12
MD
Fox Swim Club
2:38.26 4/13/24
2024 Fox April Long Course Inv
355
Christopher Prills
13
CT
Ridgefield Aquatic Club
2:38.80 4/9/24
2024 CT RYWC April LCM Qualifier
356
Alex Kirin
14
MR
Long Island Aquatic Club
2:38.87 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
357
Ethan Chang
15
MA
Suburban Seahawks Club
2:39.18 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
358
Gabriel Lazaga-Lucila
15
MD
Columbia Aquatics Association
2:39.20 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
359
Jackson Morgan
13
VA
Nova South
2:39.50 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
360
Cooper Redfern
14
VA
Nova South
2:39.59 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
361
Jordan Smith
16
MD
Bayside Aquatics
2:39.60 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
362
Tyler Ip
14
MR
Long Island Aquatic Club
2:40.03 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
363
Reed Dodson
18
PV
Nations Capitol Swim Team
2:40.33 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
364
Sean Monahan
17
MD
Sprc Stingrays
2:40.34 4/13/24
2024 Fox April Long Course Inv
365
Jack Wiggins
14
MD
Gbsa - Greater Baltimore Swim
2:40.44 4/13/24
2024 Fox April Long Course Inv
366
Charlie Puttlitz
17
MD
Annapolis Swim Club
2:40.60 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
367
Andrew Quach
12
MR
Asphalt Green
2:40.70 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
368
Taron Divine-Lee
13
MA
PDR Swimming for Success
2:40.74 4/20/24
2024 Scarlet April LC Invitat
369
James Williams
14
VA
Nova South
2:40.82 4/26/24
NOVA LC Kick Off
370
Nolan Bernier
17
CT
Woodbridge Aquatic
2:40.97 4/27/24
2024 CT SAQ April Qualifier
371
Aiden Boyle
14
NE
Edge Swim Club
2:41.06 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
372
Joey Telewoda
16
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:41.38 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
373
Layton Hjelmen
17
MA
York YMCA Swimming
2:41.57 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
374
Connor Shives
15
MA
York YMCA Swimming
2:41.83 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
375
Wielz Arquillano
13
NE
Bluefish Swim Club
2:42.15 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
376
Caspian Cohen
12
VA
SwimRVA
2:42.20 4/20/24
2024 SRVA Long Course Kick-Off
377
Luke Allman
15
MD
Arena Club Aquatics
2:42.30 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
378
Graham Wick
17
PV
MACH
2:42.41 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
379
Michael Malikov
14
MD
Sprc Stingrays
2:42.43 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
380
Cooper Hardy
17
NE
YMCA of Greater Nashua
2:42.62 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
381
Matt Hart
13
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:42.84 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
382
Griffin Riebling
13
CT
Ridgefield Aquatic Club
2:42.94 4/9/24
2024 CT RYWC April LCM Qualifier
383
William Stone
13
PV
All Star Aquatics
2:42.95 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
384
Jonathan Gao
16
NE
YMCA of Greater Nashua
2:43.73 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
385
Joshua Black
18
PV
MACH
2:43.93 1/13/24
NOVA LC Winter Invitational
386
Kingston Li
11
MR
Long Island Aquatic Club
2:43.97 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
387
Xavier Fish
14
VA
Smac
2:44.60 4/20/24
2024 SRVA Long Course Kick-Off
388
Adam Haboussi
15
MD
Fox Swim Club
2:44.86 1/14/24
2024 Fox Winter Long Course Ch
389
Aarad Khalili
14
PV
Nations Capitol Swim Team
2:44.86 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
390
Hunter Zipperer
16
PV
York Swim Club of Northern Vir
2:45.51 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
391
Matthew McCoyd
13
MR
Long Island Aquatic Club
2:45.84 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
392
Henry Chemel
12
NE
YMCA of the North Shore
2:46.13 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
393
Carson Ellenberger
15
VA
SwimRVA
2:46.35 4/20/24
2024 SRVA Long Course Kick-Off
394
Galen Ferguson
13
NE
YMCA of Greater Nashua
2:46.40 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
395
Danny Murphy
17
PV
York Swim Club of Northern Vir
2:46.64 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
396
Zyad Hybl
16
PV
Nations Capitol Swim Team
2:47.33 4/27/24
2024 PAC Dive into Spring LC M
397
Sajan Ramachandran
18
MD
Fox Swim Club
2:47.47 1/14/24
2024 Fox Winter Long Course Ch
398
Theo Bayne
17
NE
Amherst Tritons
2:47.69 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
399
Michael McLoughlin
14
NJ
The Atlantic Club
2:48.51 1/20/24
JAC Winter LC Cup
400
Patrick McOsker
16
VA
Stingrays Swim Team
2:48.89 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
401
Aaron Kuang
12
PV
Arlington Aquatic Club
2:48.89 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
402
Owen Tongring
14
NJ
Monmouth Barracudas
2:48.96 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
403
Dominic Alleva
14
MD
Eastern Shore Aquatics
2:49.20 4/20/24
2024 EST Spring Into Long Cour
404
David Laganovskis
13
CT
Woodbridge Aquatic
2:49.22 4/27/24
2024 CT SAQ April Qualifier
405
Nathan Bregman
13
MR
Long Island Aquatic Club
2:49.44 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
406
Parker Faria
14
MD
Naval Academy Aquatic Club
2:49.67 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
407
Robbie Gibbons
14
NJ
Monmouth Barracudas
2:49.68 1/12/24
2024 TYR LC Winter Invitationa
408
Eric Danylov
13
MR
Match Point Nyc
2:49.76 4/27/24
2024 MR QNS It's Spring Again
409
Christopher Long
14
MD
Sprc Stingrays
2:49.84 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
410
Amirjon Bazarov
15
MR
Match Point Nyc
2:50.51 4/27/24
2024 MR QNS It's Spring Again
411
Mac Kelly
13
CT
Ridgefield Aquatic Club
2:50.86 4/9/24
2024 CT RYWC April LCM Qualifier
412
Bryce Haslem
15
PV
Potomac Marlins
2:51.29 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
413
Sam Valentine
14
NE
North Shore Swim Club
2:51.30 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
414
Jacob Richards
14
CT
Woodbridge Aquatic
2:51.50 4/27/24
2024 CT SAQ April Qualifier
415
Logan Crisler
14
MD
Merritt Athletic Swimming
2:51.79 1/14/24
2024 Fox Winter Long Course Ch
416
Luca Hurbon
13
MD
Columbia Aquatics Association
2:51.90 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
417
Wiliam Bryce
14
PV
Nations Capitol Swim Team
2:52.88 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
418
Austin Seager
15
PV
Hydro-Sonic Tiburones
2:52.91 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
419
Isaac Barton
15
AM
Fox Chapel Killer Whales
2:52.95 12/15/23
2023 US Paralympics Swimming National Championship
420
Rajan Marwaha
14
MD
Eagle Swim Team
2:53.18 4/20/24
2024 EST Spring Into Long Cour
421
Gordon Beares
14
PV
Nations Capitol Swim Team
2:53.27 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
422
Mason Busch
15
MD
Eagle Swim Team
2:53.64 4/20/24
2024 EST Spring Into Long Cour
423
David Lewis
13
VA
POSEIDON SWIMMING
2:53.79 4/26/24
NOVA LC Kick Off
424
Liam Cunningham
12
MD
Sprc Stingrays
2:53.81 4/13/24
2024 Fox April Long Course Inv
425
Carter Giza
14
MD
Fox Swim Club
2:53.94 1/14/24
2024 Fox Winter Long Course Ch
426
Landon Eley
14
VA
Nova South
2:54.03 4/26/24
NOVA LC Kick Off
427
Kenny Chen
17
MD
North Baltimore Aquatic Club
2:54.27 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
428
Brody Kyzer
16
VA
Hanover Aquatics
2:54.53 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
429
Ivan Tyurin
12
CT
Charter Oak Aquatics
2:54.62 4/27/24
2024 CT SAQ April Qualifier
430
Jack Miller
16
MD
Annapolis Swim Club
2:54.79 4/27/24
2024 ASC Spring Long Course Me
431
Beckham Palmer
16
NE
Edge Swim Club
2:55.03 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
432
Joey Acchione
12
MD
Loyola Blakefield Aquatics
2:55.37 4/13/24
2024 Fox April Long Course Inv
433
Evan Lehman
15
PV
Hydro-Sonic Tiburones
2:55.57 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
434
Dominic Nelson
15
MD
Calvert Aquatics Club
2:55.87 4/6/24
2024 CAC Spring LCM Swim Meet
435
Layton Barrett
11
VA
SwimRVA
2:56.94 4/20/24
2024 SRVA Long Course Kick-Off
436
Christian Kibler
14
VA
Battlefield Area Star Swimmers
2:57.26 4/20/24
2024 SRVA Long Course Kick-Off
437
Sawyer Strebel
11
NE
Bluefish Swim Club
2:57.60 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
438
Everett Kelley
11
MD
Sprc Stingrays
2:57.64 4/13/24
2024 Fox April Long Course Inv
439
Brighton Du
11
NE
Amherst Tritons
2:57.71 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
440
Jacob Hoffman
17
NE
North Shore Swim Club
2:58.79 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
441
Eric Parker
14
NE
Bluefish Swim Club
2:58.84 4/26/24
2024 MR LIAC Speedo Long Islan
442
Reid Bryant
12
MD
Calvert Aquatics Club
2:59.34 4/6/24
2024 CAC Spring LCM Swim Meet
443
Dan Fratea
14
MR
Qns Aquatic Club
2:59.40 4/27/24
2024 MR QNS It's Spring Again
444
Leo Bravo
15
AM
Team Pittsburgh Aquatics
2:59.53 4/18/24
2024 WV Club Mountaineer April OT Qualifier
445
Noah Aronoff
15
PV
Nations Capitol Swim Team
2:59.69 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
446
Jackson Steele
14
MD
Fox Swim Club
2:59.71 1/14/24
2024 Fox Winter Long Course Ch
447
Owen Mollerup
14
PV
Nations Capitol Swim Team
2:59.72 1/6/24
2024 AAC LC Invitational
448
Matias Garcia
12
NE
Mei's Typhoons Swimming
2:59.83 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
449
Gregory Bazylko
17
MR
Match Point Nyc
3:00.26 4/27/24
2024 MR QNS It's Spring Again
450
Luke Luberski
16
MD
Eagle Swim Team
3:00.90 4/20/24
2024 EST Spring Into Long Cour
451
Anton Bereznitski
15
MR
Match Point Nyc
3:00.98 4/27/24
2024 MR QNS It's Spring Again
452
Alexander Robbins
18
PV
MACH
3:01.19 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
453
Jake Brown
15
VA
Stingrays Swim Team
3:01.85 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
454
Hobie Matulis
12
NE
YMCA of Greater Nashua
3:01.95 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
455
Max Ferroni
14
MA
York YMCA Swimming
3:02.33 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
456
Nathan Ferguson
18
NE
YMCA of Greater Nashua
3:03.75 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
457
James Hill
13
CT
What Swimming
3:03.77 1/13/24
2024 CT WYW Winter Invitational
458
Jack Devine
14
MD
Fox Swim Club
3:03.85 1/14/24
2024 Fox Winter Long Course Ch
459
Gil McCollum
12
NE
Amherst Tritons
3:04.92 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
460
Alex Xanthopoulos
15
NE
North Shore Swim Club
3:06.87 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
461
Eli Nigri
12
PV
Nations Capitol Swim Team
3:07.00 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
462
Max Tungate
14
VA
Cavalier Aquatics - Piedmont F
3:07.70 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
463
Bradley McLean
12
PV
MACH
3:08.94 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
464
Carson Kim
14
PV
Nations Capitol Swim Team
3:10.30 4/27/24
2024 PAC Dive into Spring LC M
465
Gabe Kraft
13
MD
Sprc Stingrays
3:11.53 4/26/24
2024 NAAC Carol Chidester Invi
466
Deepanshu Vankayalapati
14
PV
MACH
3:12.01 4/26/24
2024 PV Machine LC Classic
467
Elden Sullivan
13
VA
POSEIDON SWIMMING
3:12.21 4/26/24
NOVA LC Kick Off
468
Tyler Reuter
14
NE
North Shore Swim Club
3:13.47 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
469
Cale Strober
14
CT
Charter Oak Aquatics
3:13.59 1/13/24
2024 CT WYW Winter Invitational
470
Nikoloz Kochia
15
MR
Match Point Nyc
3:14.57 4/27/24
2024 MR QNS It's Spring Again
471
Logan Broderick
11
VA
Williamsburg Aquatic Club
3:14.98 4/26/24
NOVA LC Kick Off
472
Zach Carr
12
NE
North Shore Swim Club
3:16.88 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
473
Ethan Jacobson
12
MD
Columbia Aquatics Association
3:16.95 4/6/24
2024 CAC Spring LCM Swim Meet
474
Mark Zaynagetdinov
11
NE
North Shore Swim Club
3:18.15 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
475
Benjamin Williams
11
NE
Amherst Tritons
3:19.38 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
476
Ruffin Bell
17
MD
Eagle Swim Team
3:19.78 4/20/24
2024 EST Spring Into Long Cour
477
Dante Guerra
12
NE
Bluefish Swim Club
3:30.36 4/5/24
2024 NE ATST Here Comes the Sun Specialty
478
Grant Hoffman
16
PV
Nations Capitol Swim Team
3:35.88 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
479
Justin Vazquez
13
MR
Apex Swim Club
3:38.27 4/27/24
2024 MR QNS It's Spring Again
480
Caleb McLeod
11
VA
Prince William Swim Club
3:41.37 4/26/24
2024 Helen Wang Sunflower Clas
481
Ayo Akinmolayan
16
MD
Sprc Stingrays
3:49.12 4/13/24
2024 Fox April Long Course Inv
482
Joe Finn
11
NE
North Shore Swim Club
3:51.55 4/28/24
2024 NE YNS No Free Frenzy
483
Peyton Dowler
11
VA
SwimRVA
4:05.55 4/20/24
2024 SRVA Long Course Kick-Off
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application