Swimmer
Age
LSC
Club
Time
Date
Swim Meet
1
Benjamin McPherson
8
OH
Oak Hills Youth Athletics
1:04.38 3/7/24
2024 OH SC Junior Championship
2
Gabe Brown
8
IN
Greenfield Community Aquatic T
1:05.98 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
3
Legend Lambert
8
WI
Watertown Aquatic Team
1:10.16 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
4
Duncan Chandler
8
IN
Summit City Aquatics
1:10.44 3/15/24
2024 IN ISI Age Group State Championships SCY
5
Jameson Montiel
8
IL
Academy Bullets Swim Club
1:10.69 2/23/24
2024 IL CWAC M3A Winter Regional Championship
6
Luke Butters
8
WI
Schroeder YMCA Swim Team
1:11.14 9/23/23
2023 WI SSTY TRI MEET
7
Jacob Zechmeister
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:11.29 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
8
Zeke Boyer
8
LE
Penguin Swimming
1:11.55 11/17/23
The 2023 Mark J. Braun Fall Cl
9
Bennett Dunbar
8
MI
Club Wolverine
1:11.72 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
10
Harrison Carr
8
MN
Aquajets Swim Team
1:12.14 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
11
Brooks Gillis
8
MI
Byron Center
1:12.68 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
12
Gordon Liu
8
IL
Champaign Cnty YMCA
1:12.84 10/27/23
2023 Erin Block Memorial Invit
13
Oliver Grieshop
8
IN
Noblesville Swim Club
1:13.45 3/1/24
2024 Spring CE ISI Divisional
14
Luke Sayer
8
MN
Foxjets Swim Team
1:13.88 11/3/23
2023 MN EDI Invite - IMX
15
Ryan Tian
8
IN
Boilermaker Aquatics
1:14.08 10/7/23
2023 IN ACST Fall Classic
16
Will Mager
7
WI
Green Bay Swim Club
1:14.48 3/23/24
2024 MN MYAS Midwest Regional Swim Meet
17
Evan Johnson
8
IL
Joliet Y Jets Swim Team
1:14.51 11/4/23
2023 IL DCST Pilgrim Plunge
18
Harrison Hull
8
IN
Flashes Aquatics
1:14.68 10/27/23
2023 IN FA Spooky Sprints
19
Dylan Donato
8
IL
St Charles Swim Team
1:14.70 1/12/24
2024 IN CSC Winter Invite
20
Jefferson Aala
8
MI
Liquid Lightning
1:14.77 3/2/24
2024 Regional Meet - Northeast
21
Emmett Dahl
8
IL
RISE Aquatic Club
1:14.89 2/17/24
2024 IL MAVS Speedo Feed the Fire
22
Tyler Gibble
8
OH
Wtrc Sharks
1:15.09 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
23
Ian Jung
8
AR
Razorback Aquatic Club AquaHaw
1:15.15 3/1/24
2024 AR 2024 AR 14 and Under Age Group State Champ
24
Elliott Austin
8
MI
Grand Rapids Aquatics
1:15.15 11/11/23
2023 GR Gales of November Open
25
Wolfgang Wang
8
IL
NASA Wildcat Aquatics
1:15.22 2/2/24
2024 IL RISE A+
26
Karbon Hock
8
WI
Green Bay Swim Club
1:15.29 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
27
Gavin Mahrous
7
SD
Sioux Falls Swim Team
1:15.38 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
28
Ashton Eastman
8
OZ
Metro East Titans Swimming
1:15.48 12/16/23
2023 OZ METS Winter Invite
29
Mark Komsa
8
IL
Palatine Park Dist Swim Team
1:15.49 2/9/24
2024 IL SCST Chicagoland Team Championship
30
Troy Marshall
8
IL
Life Time Illinois Swim Team
1:15.51 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
31
Bennett Wort
8
IL
Bloomington Normal Swim Club
1:15.65 2/9/24
2024 IL RAID Valentine Classic
32
Walter McKeon
8
OH
Dayton Raiders Swim Club
1:15.74 10/21/23
2023 OH DR Gunnar Listerman
33
Logan Smith
8
SD
Aberdeen Swim Club
1:15.85 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
34
Philip Colar
8
MI
Royal Swimming
1:16.04 11/18/23
2023 SAC Thanksgiving Classic
35
Ryan Kim
8
MI
Club Wolverine
1:16.05 2/23/24
SST "Last Chance" Meet
36
Benny Johnson
8
OH
Dayton Raiders Swim Club
1:16.05 10/6/23
2023 OH WTRC Andrew Worley Mem
37
Sebastian Lim
8
OK
American Energy Swim Club
1:16.44 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
38
Harrison Yanke
8
WI
Southeastern Aquatics
1:16.55 3/15/24
2024 WI SSTY WIUP YMCA STATE CHAMPIONSHIP
39
Chase Holthaus
8
IL
Decatur Family YMCA Gators
1:16.55 1/26/24
2024 CGAC CHASESTRONG Prelim/F
40
Mateo Lopez
8
IL
Chicago Park District
1:16.59 12/2/23
2023 IL CWAC RISE Mid Season Challenge
41
Vincent Manson
8
IL
New Trier Aquatics
1:16.62 12/9/23
2023 IL NTA Blue vs White Intrasquad
42
Renzo Miyata
8
MI
Club Wolverine
1:16.81 11/17/23
SST Fall Classic
43
Nathaniel Maravolo
8
MI
Hurricane Penguins Swim Club
1:16.99 3/9/24
2024 10 & Under SC Championshi
44
Darren Schmidt
8
MN
Riptide Swim Team
1:17.14 10/28/23
2023 MN RIPT HALLOWEEN INVITE
45
Harry Zhou
8
MN
Aquajets Swim Team
1:17.22 2/3/24
2024 MN RIPT LAST CHANCE INVIT
46
Mason Landon
8
IA
Iowa Flyers Swim Club
1:17.23 2/10/24
2024 IA Winter Regional and 8 & under Championship
47
John Warner
8
IN
Warsaw Aquatic
1:17.31 2/18/24
2024 IN WAR Monster Championship Meet
48
Jake Brown
8
MI
Birmingham Family YMCA
1:17.32 1/26/24
2024 IN BBSC Circle City Classic
49
David Boland
8
OZ
CSP Tideriders
1:17.39 12/1/23
2023 OZ Holiday H2O Invitational
50
Ryan Malczewski
8
WI
Southwest Aquatic Team
1:17.45 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
51
Alex Xie
7
IN
Fishers Area Swimming Tigers
1:17.46 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
52
Joseph Moore
8
OZ
CSP Tideriders
1:17.49 2/10/24
2024 OZ FAST Last Chance Meet
53
Jacob Weaver
8
LE
SwimUnited
1:17.50 2/18/24
2024 SWIM Regional Age Group C
54
Colton Brendel
8
OH
RC Durr Family YMCA
1:17.57 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
55
Luke Jones
8
MV
Wichita Swim Club
1:17.64 2/9/24
2024 MV SC District Championships - West
56
Takahiro Aoyama
8
IL
Palatine Park Dist Swim Team
1:17.71 2/17/24
2024 IL AA Last Chance Splash
57
Duke Springs
8
MV
Empire KC Swim Club
1:17.81 2/28/24
2024 MV SC Age Group Champions
58
Hughes Briley
8
MV
Team Swim Academy
1:17.98 1/26/24
Tiger Invite
59
Theodore Hovord
8
MI
Club Wolverine
1:18.27 10/15/23
2023 CW Splash N Dash Intrasqu
60
Crosby Bass
8
SD
Watertown Area Swim Club
1:18.34 10/28/23
2023 SD Ghouls in the Pool Swi
61
Sully Gaff
8
IN
Plymouth Aquatics Club
1:18.38 1/5/24
2024 IN IA Tim Welsh Invitatio
62
James Ashton
8
SD
Rushmore Swim Team
1:18.40 12/9/23
2023 Christmas Classic
63
Dylan Deahn
7
OZ
Rockwood Swim Club
1:18.48 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
64
Makar Migurskiy
8
IL
Chicago Park District
1:18.54 2/18/24
2024 IL CWAC Windy City Conference Championship
65
Lex Vargas
8
IN
Valparaiso Swim Club
1:18.76 10/20/23
2023 IN VSC Kick Off to Fall Invite
66
Keaston Meek
8
OK
Bartlesville Splash Club
1:18.78 12/1/23
2023 OK BVSC Stars of Winter
67
Flynn Lindewald
8
IN
Munster Swim Club
1:18.82 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
68
Croix Stickney
7
IA
DUBUQUE AREA SWIMMIN' HURRICAN
1:18.91 2/10/24
2024 IA Winter Regional and 8 & under Championship
69
Max Tempest
8
IN
Club Olympia Swim Team
1:19.08 3/1/24
2024 Spring SE ISI Divisional
70
Bruno Stanglmaier
8
MN
Mantas Swim Club
1:19.36 1/27/24
2024 MN Hast Jan IMX
71
McCoy Lewis
8
MV
Hutchinson Y Swim Club
1:19.64 2/9/24
2024 MV SC District Championships - West
72
David Staperfenne
8
MI
Grosse Pointe Gators
1:19.70 3/2/24
2024 Regional Meet - Metro
73
Will Parker
7
OH
Tidal Wave Aquatics
1:19.76 2/16/24
2024 OH WAVE SC Regional Champ
74
Coltin Killip
8
IL
Knox County Krocodiles
1:19.86 10/7/23
2023 SPY Season Opener
75
Ty Teaters
8
WI
Green Bay Swim Club
1:19.87 2/9/24
2024 OSHY Winter Open
76
Cameron Benge
8
OH
Miami University Aquatic Club
1:19.88 2/16/24
2024 OH WAVE SC Regional Champ
77
Michael Drewitz
8
MN
South Metro Storm Swim Club
1:19.92 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
78
Cash Huntsman
8
MV
Riptide Aquatics
1:20.00 12/10/23
2023 MV NLU Future Stars 10 & Under Meet
79
Hayden Pehrson
8
ND
Williston Sea Lions Swim Team
1:20.15 1/12/24
2024 ND Category 5 Invite
80
Cooper Wilson
8
IL
Heartland Hurricanes
1:20.28 1/26/24
2024 CGAC CHASESTRONG Prelim/F
81
Bentley Frost
7
SD
Pierre Swim Team
1:20.35 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
82
Riaan Patel
8
MI
Romulus Torpedoes Swim Club
1:20.47 3/2/24
2024 Regional Meet - Metro
83
Kian Kashef
8
MI
Pointe Aquatics
1:20.70 11/18/23
2023 PA OLY dROP Tri-Meet
84
Charlie Werner
8
WI
Schroeder YMCA Swim Team
1:20.71 3/15/24
2024 WI SSTY WIUP YMCA STATE CHAMPIONSHIP
85
William England
8
MN
Aquajets Swim Team
1:20.73 1/12/24
2024 MN FOXJ Winter Classic
86
Toby Naylor
8
OH
Liberty Township Powell YMCA
1:20.77 12/17/23
2023 OH AP LTPY 17th Annual Pe
87
Alex Evans
8
WI
Green Bay Swim Club
1:20.77 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
88
Adler Odaniel
8
IN
Mt. Vernon Swim Team
1:20.96 3/1/24
2024 Spring SW ISI Divisional
89
Stefan Oconnor
8
IL
Fox Valley Swim Team
1:21.05 12/8/23
2023 FOX Holiday Classic
90
William Greene
8
MI
Club Wolverine
1:21.15 11/17/23
SST Fall Classic
91
Pete Willhelm
8
IN
Center Grove Aquatic Club
1:21.34 11/17/23
2023 IN CGAC Jingle Bell Classic
92
Aden Gursoy
7
IL
Hornet Age Group Swim Club
1:21.43 1/5/24
2024 IL HWSA 39th Annual TYR Winter Splash
93
Liam McKee
8
AR
Shark Wave Aquatic Team
1:21.50 10/20/23
2023 AR Racers Go Pink Halloween Meet
94
Drew Miller
8
IN
Southeastern Swim Club
1:21.54 10/7/23
2023 IN SSC Swim Fest
95
Bennett Wood
8
ND
Aquastorm
1:21.68 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
96
Jojo Jordan
8
IL
Fox Valley Family YMCA Aqua Fo
1:21.70 11/17/23
2023 IL LWSA Don Fritz Sprint for a Cure
97
Caleb Pelkey
8
OH
Buckeye Swim Club
1:21.83 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
98
Beckett Collins
8
MV
Columbia Swim Club
1:21.87 1/26/24
Tiger Invite
99
Luke Harriger
7
OH
Lima Family YMCA
1:21.87 1/20/24
2024 OH SYL NWOWI
100
Kai Sink
8
IL
Lincoln-Way Swim Association
1:21.96 2/9/24
2024 IN HSC TYR Love of Swimming
101
Landon Hartman
8
MV
Kansas City Blazers
1:21.98 12/1/23
2023 MV KCB Midwest Winter Classic
102
Ari Padilla
8
IN
Crown Point Swim Club
1:21.98 10/20/23
2023 IN VSC Kick Off to Fall Invite
103
Kegan Kasparek
8
SD
Watertown Area Swim Club
1:22.11 11/17/23
2023 ND FM Gators IMX and Fall Invite
104
Noah Cady
8
OH
Cincinnati Marlins
1:22.37 1/7/24
2024 OH CM IMR Wrap-Up Challen
105
Patrick Hogan
8
WI
Ozaukee Aquatics
1:22.42 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
106
Cale Clouse
8
IN
The Waves Swim Club
1:22.48 2/16/24
2024 IN CPSC Presidential Cchallenge
107
Walter Alde
8
WI
Southwest Aquatic Team
1:22.55 12/28/23
2023 WI SWAT DEC INTRASQUAD
108
Oliver Gist-Pitts
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:22.66 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
109
Owen Lowe
8
IN
Lake Central Barracudas
1:22.71 3/1/24
2024 Spring NW ISI Divisional
110
Everett Peters
8
MV
Jefferson City Area Ymca
1:22.84 3/15/24
2024 MV BWST Heartland Area Championships
111
Jack Judkins
8
MI
Swim Gators STR
1:22.85 2/10/24
2024 Guppy Bowl
112
Tristan Davis
8
IN
Franklin Regional Swim Team
1:22.87 10/20/23
2023 IN FRST Meet of Fall
113
Graham Lardo
8
MI
Club Wolverine
1:22.88 3/2/24
2024 Regional Meet - US-23
114
Henry Croke
7
IL
Springfield YMCA Swim Team
1:22.89 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
115
Nicholas Ries
8
MN
Riptide Swim Team
1:22.89 12/9/23
2023 MN SCSC Winter Carnival Invite
116
Justin Brown
8
OH
Countryside YMCA Torpedoes Swi
1:23.03 12/9/23
2023 OH AP CY Winter Polar Bear Invitational
117
Graham McDowell
8
IN
Wabash Valley Swim Team
1:23.08 2/23/24
2024 IN JAWS SWIM Conference Meet
118
Muyang Liu
8
OZ
Rockwood Swim Club
1:23.14 12/15/23
2023 OZ Parkway Jingle Bell Classic
119
Brooks Carroll
8
IN
Boonville Dolphins
1:23.14 11/17/23
2023 IN RAC Turkey Classic
120
Alec Chamberlain
8
IN
Indiana Swim Team
1:23.27 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
121
Nolan Stumpf
8
MN
Life Time Minnesota Swim Team
1:23.29 12/16/23
2023 MN AQJT Holiday Invite
122
Juan Leem
8
IN
Boilermaker Aquatics
1:23.32 1/6/24
2024 IN SCSC Penguin Plunge
123
Micah Fishman
8
IN
Fishers Area Swimming Tigers
1:23.33 2/2/24
2024 IN FAST February FAST Friday
124
Nolan Wittmer
8
OH
Ft. Meigs YMCA Stingrays
1:23.37 10/20/23
2023 OH SOS Black Swamp Invita
125
Jamison Kerber
8
IN
Southeastern Swim Club
1:23.45 10/7/23
2023 IN SSC Swim Fest
126
Noah Trentadue
8
WI
McFarland Spartan Sharks
1:23.51 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
127
TJ Eschmann
8
LE
Lake Erie Silver Dolphins
1:23.64 12/10/23
2023 BBA Winter Breakout Meet
128
Parker Sam
8
MI
Utica Shelby Swim Club
1:23.91 2/23/24
2024 USSC Junior Cup
129
Sam Pai
8
MN
Life Time Minnesota Swim Team
1:23.92 1/20/24
2024 MN RIPT SNOWBALL INVITE
130
Grady Templeton
8
SD
Rushmore Swim Team
1:23.99 12/9/23
2023 Christmas Classic
131
Hugh Washington
8
IA
Ames Cyclone Aquatics Club
1:24.07 12/1/23
2023 IA DSMY Snow Globe Classic
132
Gavin Terhar
8
OH
Mason Manta Rays
1:24.09 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
133
Michael Levell
8
MW
Brownell Talbot School
1:24.17 1/15/24
2024 MW BT MLK Day Intrasquad
134
Elliott Lesnau
8
MI
Plymouth Canton Cruisers
1:24.19 3/2/24
2024 Regional Meet - US-23
135
Truman Brown
8
IL
Heartland Hurricanes
1:24.28 1/12/24
2024 IL SPY Snowball Invite
136
Lincoln Rice
8
MV
Mexico YMCA Marlins Swim Team
1:24.38 2/2/24
2024 OZ Tom and Becky
137
Peter Hayes
8
IN
Hobart Swim Club
1:24.39 2/9/24
2024 IN HSC TYR Love of Swimming
138
Marcus Kalmi
7
MN
Riptide Swim Team
1:24.39 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
139
Tate Harmon
8
WI
Dfac Swimming
1:24.43 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
140
Gavin Earhart
8
OH
Mason Manta Rays
1:24.48 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
141
Nash Braker
8
IL
Peoria Area Water Wizards
1:24.58 1/12/24
2024 HEAT Mid-Winter Classic
142
Remi Allen
7
IN
Jaguar Aquatics
1:24.63 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
143
Caleb Swenson
8
IA
Central Branch YMCA
1:24.70 1/7/24
2024 IA LMST Winter Whiteout
144
Will Dieterich V
8
WI
Ozaukee Aquatics
1:24.70 4/27/24
Oz Spring Kick-Off 2024
145
ARTHUR Wang
8
OH
Sylvania Tsunami Swim Club
1:24.75 11/11/23
2023 OH GTAC DiSalle Holiday Turkey Meet
146
Arash Thokade
8
IN
Club Olympia Swim Team
1:24.76 10/27/23
2023 IN FA Spooky Sprints
147
Jude Gillibrand
8
IL
Fox Valley Family YMCA Aqua Fo
1:24.77 11/4/23
2023 IL DCST Pilgrim Plunge
148
Kennedy Whiting
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:24.81 4/3/24
2024 ISCA Elite Showcase Class
149
Oliver Monroe
8
MI
Royal Swimming
1:24.82 10/20/23
2023 USSC Trick or Treat Grab
150
Clark Soucie
8
MI
Riverview Buccaneers Swim Team
1:24.84 10/20/23
2023 USSC Trick or Treat Grab
151
Zac Holler
8
WI
Badger Aquatics Club
1:24.90 12/2/23
2023 BAC Holiday Splash
152
Grayson Cheng
8
MN
South East Metro Sharks
1:24.94 12/9/23
2023 MN SCSC Winter Carnival Invite
153
Cooper Van Horn
8
LE
Colonel Crawford Swim Team
1:24.98 2/18/24
2024 SWIM Regional Age Group C
154
Maks Skubiak
8
IL
Fox Valley Family YMCA Aqua Fo
1:25.04 11/4/23
2023 IL DCST Pilgrim Plunge
155
Corey Schlaud
8
IL
Lake Forest Swim Club IL
1:25.06 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
156
Guilherme Sposito
8
MV
Empire KC Swim Club
1:25.15 10/13/23
30th Annual Fall Roundup
157
Daniel Klementov
8
LE
North Coast Aquatic Team
1:25.42 2/11/24
2024 LE BBA Feb 11
158
Oliver Klauke
7
IL
Fox Valley Family YMCA Aqua Fo
1:25.44 1/13/24
18th Annual Penguin Challenge
159
Finn Hesse
8
MI
Oly Swimming
1:25.49 2/10/24
2024 Guppy Bowl
160
Dylan Montgomery
8
OH
Dublin Community Swim Team
1:25.54 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
161
Dane Palin
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:25.55 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
162
Fenix Lystad
8
MN
Red Wing Swim Club
1:25.57 3/13/24
2024 MN RWSC Short Course Mini
163
Jack Rendahl
8
MN
Edina Swim Club
1:25.61 2/11/24
2024 MN MTKA Minnows Minnows C
164
Beau Miner
7
IL
Wildkit Swimming Organization
1:25.67 2/16/24
2024 IL WSO North Shore Conference Championships
165
Judah Moss
8
MI
Grand Rapids Aquatics
1:25.70 11/11/23
2023 GR Gales of November Open
166
Michael Bielski-Russell
8
IN
Fishers Area Swimming Tigers
1:25.73 12/1/23
2023 IN FAST Santa Claus Classic
167
Cohen Lough
8
IN
Jaguar Aquatics
1:25.81 3/1/24
2024 Spring CM ISI Divisional
168
Logan Dedinsky
8
MI
Plymouth Canton Cruisers
1:25.82 11/10/23
Annual A3 Red, White, and Blue
169
Felix Chang
7
MV
Kansas City Blazers
1:25.83 1/26/24
Tiger Invite
170
TJ Sayer
8
MN
Foxjets Swim Team
1:25.88 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
171
Eli Dankof
8
OH
Central Ohio Aquatics
1:25.98 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
172
Kort Mignery
8
OH
Powel Crosley Jr YMCA
1:26.00 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
173
Carter Murtland
8
OH
Countryside YMCA Torpedoes Swi
1:26.05 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
174
Mikey Governal
8
MV
Kansas City Blazers
1:26.07 1/26/24
Tiger Invite
175
Archer Arth
8
MV
Club North Swimming
1:26.27 1/5/24
2024 AR NWAA Winter Invite
176
Matthew Baird
8
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
1:26.27 2/9/24
2024 Michigan Open
177
Crosby Coleman
8
MN
Rochester Swim Club
1:26.38 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
178
Anden Sobota
8
OH
Dayton Raiders Swim Club
1:26.46 2/24/24
2024 OH DR Winter Invite
179
Ethan Cox
8
IL
Decatur Family YMCA Gators
1:26.52 10/27/23
2023 Erin Block Memorial Invit
180
Hudson Eshbaugh
8
OH
Coffman Family YMCA
1:26.63 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
181
Declan Nangoy
8
MI
Utica Shelby Swim Club
1:26.69 2/23/24
2024 USSC Junior Cup
182
Luke Dobberfuhl
8
MN
Edina Swim Club
1:26.71 11/3/23
2023 MN EDI Invite - IMX
183
EUAN KOBERSKY
8
OK
Bartlesville Splash Club
1:26.73 1/12/24
2024 OK BVSC Meet of Champions
184
Olie Nielsen
8
MN
Aquajets Swim Team
1:26.74 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
185
Brennan Nance
8
MI
Club Wolverine
1:26.78 2/23/24
SST "Last Chance" Meet
186
Connor Maraone
8
IL
Palatine Park Dist Swim Team
1:26.78 11/3/23
2023 IN MSC Steve Burse SYOA Invitational
187
Kennedy Pierce
8
MN
Aquajets Swim Team
1:26.80 11/17/23
2023 MN STRM 2nd Annual Movemb
188
Daniel Hernandez
7
WI
Southwest Aquatic Team
1:26.80 2/16/24
2024 WI Regional Championship
189
Lochland Kelly
8
MN
New Hope Crystal Plymouth Swim
1:26.84 2/25/24
2024 MN MONC Core 94 Bronze Ch
190
Oliver Florey
8
IL
Sullivan Blue Dolphins
1:26.86 1/27/24
2024 IN THT Arctic Blast
191
Jace Surber
8
OZ
Rockwood Swim Club
1:26.91 2/10/24
2024 RSCA Qualifier
192
Louis Choi
7
MI
Saline Swim Team
1:26.94 2/23/24
SST "Last Chance" Meet
193
Beckem McAteer
8
WI
Oregon Community Swim Club
1:27.00 11/17/23
2023 OSHY Champion Meet
194
Jayden Duanmu
8
MN
Aquajets Swim Team
1:27.00 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
195
Jayden Lai
7
OZ
CSP Tideriders
1:27.00 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
196
Sebastian Miller
8
IL
NASA Wildcat Aquatics
1:27.02 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
197
Zee Hoffman
8
IN
Carmel Swim Club
1:27.05 12/8/23
2023 IN FRST Holiday Season Slam
198
Antonio Pazaran
8
IL
Chicago Park District
1:27.10 4/13/24
2024 IL CPD Spring Fling
199
Callen Pressnall
8
IL
Springfield YMCA Swim Team
1:27.14 1/12/24
2024 IL SPY Snowball Invite
200
Henry Means
8
OH
New Albany Aquatic Club
1:27.42 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
201
Brody Hinton
7
OH
Greater Toledo Aquatic Club
1:27.42 12/2/23
2023 OH BGSC Holiday Invite
202
Wes Sens
8
OH
Miami University Aquatic Club
1:27.44 2/16/24
2024 OH WAVE SC Regional Champ
203
Nolan Brungardt
8
MV
Club North Swimming
1:27.52 12/10/23
2023 MV NLU Future Stars 10 & Under Meet
204
Coen Vondal
8
ND
Aquastorm
1:27.58 1/27/24
2024 ND Winter Fun
205
Nate Selinger
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:27.61 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
206
oli Poppe
8
MV
Fort Leavenworth Lancers Swim
1:27.63 1/27/24
2024 MV NLU Winter Showdown
207
Austin Johnson
8
MV
Club North Swimming
1:27.66 1/27/24
2024 MV NLU Winter Showdown
208
Andrew Schlater
8
OH
Greater Toledo Aquatic Club
1:27.67 11/3/23
2023 OH UASC Golden Bear Invit
209
Ari King
7
IL
Heartland Hurricanes
1:27.74 1/20/24
HEAT vs HHSC Dual Meet 2024
210
Rain Chen
8
WI
LaCrosse Area Family YMCA
1:27.77 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
211
Ewan Anderson
8
LE
Macedonia Manta Ray Swim Team
1:27.77 12/10/23
2023 BBA Winter Breakout Meet
212
Linhao An
8
IN
Carmel Swim Club
1:27.78 12/8/23
2023 IN FRST Holiday Season Slam
213
Gus Kelly
8
MW
Siouxland Wave Aquatic Team
1:27.84 10/21/23
2023 MW SLS Spooky Splash Invi
214
Brooks King
7
OK
Trident Aquatics Club
1:27.87 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
215
Theo Adams
8
OK
King Marlin Swim Club
1:27.89 11/6/23
2023 OK KMS Marlin Mini Meet November
216
Charlie Gick
8
IN
Big 4 Swim Team
1:27.91 1/6/24
2024 IN SCSC Penguin Plunge
217
Elliott Atwood
8
MI
Chelsea Aquatic Club
1:27.97 2/3/24
DRD Ground Hog Splash
218
Luke Nelson
8
IN
Northridge Area Swimming Assoc
1:28.05 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
219
Tarik Bukvic
8
MI
Hudsonville Eagles Aquatics Te
1:28.09 10/20/23
2023 Boo Bash Invitational
220
Aiden Suffel
8
LE
Lakeshore Swim Club
1:28.28 1/6/24
New Year Stretch 2024
221
Koa Jamison
7
IN
Fort Wayne Swim Team
1:28.35 1/26/24
2024 IN BA Gold Fever Invitational
222
Leo Groneck
8
OH
RC Durr Family YMCA
1:28.36 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
223
Kansas Waugh
8
MI
Grosse Pointe Gators
1:28.46 2/25/24
GPG Last Chance Closed invite
224
Austin Smeltzer
8
OH
Ft. Meigs YMCA Stingrays
1:28.47 12/2/23
2023 OH BGSC Holiday Invite
225
Tetsuto Iida
8
MI
Club Wolverine
1:28.55 10/15/23
2023 CW Splash N Dash Intrasqu
226
Connor Sherman
8
MI
Grosse Pointe Gators
1:28.58 2/9/24
2024 Michigan Open
227
Cooper Overbay
8
OH
Mason Manta Rays
1:28.60 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
228
Noah Temesvari
8
IL
CORE Aquatics
1:28.64 1/13/24
2024 IL HOSC Polar Plunge
229
Marshall Kohout
8
MW
Swim Omaha
1:28.71 1/19/24
2024 MW BSC NTS Carnival Meet
230
Wyatt Seitz
8
OH
RC Durr Family YMCA
1:28.72 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
231
David Wang
8
IL
Patriot Aquatic Club
1:28.75 12/8/23
2023 FOX Holiday Classic
232
Hartley Sanner
8
MN
Hurricanes Swim Team
1:28.78 12/1/23
2023 MN MNSI Single Age State
233
Sebastien Gallant
8
MN
New Hope Crystal Plymouth Swim
1:28.80 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
234
Patrick Rollins
8
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
1:28.85 2/23/24
2024 MCSA Junior Cup
235
James Wells
7
WI
Schroeder YMCA Swim Team
1:28.97 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
236
Dominic Saunders
8
OH
Mason Manta Rays
1:29.00 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
237
Marcus Hernandez
8
IL
Academy Bullets Swim Club
1:29.05 12/8/23
2023 IL EST Snowball Bash
238
Mack Cooper
8
MI
Grosse Pointe Gators
1:29.06 12/16/23
2023-24 Super Fast and Furious
239
Emry Jennings
8
WI
Northern Lakes Aquatic Club
1:29.08 2/16/24
2024 WI Regional Championship
240
Coryel Harger
7
IN
Carmel Swim Club
1:29.20 3/9/24
2024 IN CSC March Maui Madness
241
Winston Du
8
MN
Aquajets Swim Team
1:29.20 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
242
Caleb Garrison
8
WI
Oregon Community Swim Club
1:29.23 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champs -
243
Simon Miley
8
OH
Dayton Raiders Swim Club
1:29.25 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
244
Harry Spiegelhoff
8
WI
Watertown Aquatic Team
1:29.28 11/11/23
2023 WI FAST FALL FRENZY
245
Ryan Yu
8
MI
Sailfish Swim Club
1:29.30 11/18/23
2023 SAC Thanksgiving Classic
246
Henrik Hayes
8
IL
NASA Wildcat Aquatics
1:29.32 12/1/23
2023 IL WILD NASA Winter Blast Off
247
Bennett Roche
8
IA
Piranhas Swim Club
1:29.32 11/17/23
2023 IA DASH Giving Thanks Invite
248
Joshua Walker
8
OH
Northern KY Clippers
1:29.34 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
249
Sebastian Hunte
8
MV
Topeka Swim Association
1:29.38 2/9/24
2024 MV SC District Championships - Central
250
Jack Edmondson
8
MV
Tsunami Swim Team of K.C.
1:29.41 1/5/24
2024 MV TSA True Blue Igloo
251
Carter Tuisku
7
OH
Dublin Community Swim Team
1:29.44 1/21/24
2024 OH COA DCST Dual Meet
252
Nicholas Scarpitti
8
OH
Cincinnati Aquatic Club
1:29.45 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
253
Henry Havens
8
OH
Northern KY Clippers
1:29.45 1/7/24
2024 OH CM IMR Wrap-Up Challen
254
Kayson Stanger
8
WI
Northern Lakes Aquatic Club
1:29.46 3/23/24
2024 MN MYAS Midwest Regional Swim Meet
255
Sammy Kaakaji
8
MI
Livonia Community Swim Club (L
1:29.51 12/1/23
Snowball Splash
256
Wyatt Fuchsteiner
8
WI
YMCA of Dane County Swim Team
1:29.62 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
257
Connor O'Connell
8
MI
Hurricane Penguins Swim Club
1:29.73 2/17/24
2024 Best ValenTimes Meet
258
Mason Stout
7
MN
Foxjets Swim Team
1:29.75 1/12/24
2024 MN FOXJ Winter Classic
259
Aidan Lamb
8
OZ
Fast
1:29.81 11/17/23
2023 OZ Fall FASTival
260
Stanley Meyer
8
OZ
Rockwood Swim Club
1:29.83 11/17/23
2023 OZ Fall FASTival
261
Luke Reno
7
MI
Pointe Aquatics
1:29.85 12/1/23
2023 IN FAST Santa Claus Classic
262
Evren Thiess
8
WI
Fort Atkinson Swim Team
1:29.86 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
263
Daithi McVeigh
8
MN
North Suburban Aquatic Club
1:29.99 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
264
Cole Gagan
8
WI
Mke Cudas
1:30.01 10/13/23
2023 WI SSTY GREATER MILWAUKEE OPEN
265
Liam Potsch
7
WI
Geneva Lakes Family YMCA
1:30.08 2/16/24
2024 WI Regional Championship
266
Henry Sutton
8
OH
Ft. Meigs YMCA Stingrays
1:30.10 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
267
Dan-patrick Silasi
8
OZ
Rockwood Swim Club
1:30.16 2/10/24
2024 RSCA Qualifier
268
Maverick Meyers
8
MV
Jefferson City Area Ymca
1:30.19 3/15/24
2024 MV BWST Heartland Area Championships
269
Jacob Linnemeier
8
IN
Fort Wayne Swim Team
1:30.22 1/5/24
2024 IN IA Tim Welsh Invitatio
270
Ryker Mahowald
8
SD
Vermillion Area Swim Team
1:30.28 3/23/24
2024 MN MYAS Midwest Regional Swim Meet
271
Bryler Biller
8
OH
Sand Otter Swimming
1:30.31 2/3/24
2024 OH NAC 43rd Annual Valent
272
Charlie Vazac
7
MN
St Croix Swim Club
1:30.32 4/14/24
2024 MN MNSI 2nd Annual MN Ath
273
Hanwen Deng
8
IL
Dunlap Dolphins Swim Team
1:30.42 10/7/23
2023 IL BNSC Rachel A. Dean Me
274
Diego Sanchez
8
IN
Fishers Area Swimming Tigers
1:30.43 10/6/23
2023 IN FAST Monster Splash Closed Invite
275
Graham Messink
8
MI
Egra Waves
1:30.62 2/3/24
2024 Grand Rapids Open
276
Hunter Perfect
8
MN
River Falls Swim Club
1:30.65 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
277
DAWSON Sung
8
IL
Glenbrook Swim Club
1:30.66 2/2/24
2024 IL RISE A+
278
Marco Grove
8
IL
RISE Aquatic Club
1:30.69 11/17/23
2023 IL HPAC Fall Extravaganza
279
Cullen Efsits
8
IN
Concord Swim Club
1:30.69 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
280
Scott Maley
8
MN
Rochester Swim Club
1:30.71 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
281
George Peters
8
MN
Rochester Swim Club
1:30.74 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
282
Hawk Ocheltree
8
IA
Greater Des Moines YMCA
1:30.76 11/17/23
2023 IA DASH Giving Thanks Invite
283
Rodion Iakymenko
8
IN
Concord Swim Club
1:30.80 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
284
Mason Priebe
7
IL
Sheridan Swim Team
1:30.83 11/17/23
2023 IL RAID Harvest Classic
285
Tommy Lang
8
OH
Unified Aquatics Club
1:30.86 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
286
William Fransen Weinberger
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:30.91 12/1/23
2023 MN MNSI Single Age State
287
Luke Mucha
7
IL
Highland Park Aquatics Club
1:30.91 11/17/23
2023 IL HPAC Fall Extravaganza
288
Evan Buchanan
8
LE
Heat- Hudson Explorers Aquatic
1:30.94 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
289
Levi Lahr
8
MN
Hurricanes Swim Team
1:30.97 3/1/24
2024 MN RSC Minnesota Regional
290
Emerson Kuehnel
8
WI
Badger Aquatics Club
1:31.08 11/17/23
MSS 2023 Rock Star Splash
291
Kinnick Smiddy
8
MW
Council Bluffs Swim Club
1:31.11 3/1/24
2024 MW CBSC Champ Challenge
292
Adler Schmale
8
OZ
Centralia Recreation Complex
1:31.12 3/1/24
2024 Heartland Area YMCA East
293
Conal McEwen
8
IL
Lake Forest Swim Club IL
1:31.16 12/1/23
2023 IN FAST Santa Claus Classic
294
Conner Carpenter
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:31.21 2/11/24
2024 MN MTKA Minnows Minnows C
295
Mason Johnson
8
OZ
Centralia Recreation Complex
1:31.26 3/1/24
2024 Heartland Area YMCA East
296
Murphy Click
8
IL
Fox Valley Family YMCA Aqua Fo
1:31.32 1/26/24
2024 IL DCST Winter Classic
297
Seidon Ericksen
8
ND
Williston Sea Lions Swim Team
1:31.32 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
298
Patrick O'Connor III
8
OH
Northern KY Clippers
1:31.32 1/7/24
2024 OH CM IMR Wrap-Up Challen
299
Milo Caldwell
8
MW
Club Husker
1:31.33 11/18/23
2023 MW HLA Goggle Gobble
300
Nathan Plymale
8
OH
Bowling Green Swim Club
1:31.35 1/20/24
2024 OH SYL NWOWI
301
Keegan Brendemuhl
8
MN
Red Dragon Swimming
1:31.39 1/13/24
2024 MN DRGN Fire and Ice Invi
302
William Crossgrove
8
IL
NASA Wildcat Aquatics
1:31.40 2/16/24
2024 IL WSO North Shore Conference Championships
303
Owen Nguyen
8
MI
Hurricane Penguins Swim Club
1:31.41 2/23/24
SST "Last Chance" Meet
304
Harrison Urban
8
WI
McFarland Spartan Sharks
1:31.46 1/5/24
2024 MAC Short Course Midwest
305
Owen Vaiana
7
MI
Michigan Lakeshore Aquatics
1:31.46 2/3/24
2024 Grand Rapids Open
306
Connor Gantzer
8
OH
Cincinnati Marlins
1:31.55 12/8/23
2023 Ohio River Challenge
307
Peter Gerken
8
OH
Napoleon Aquatic Club
1:31.55 2/3/24
2024 OH NAC 43rd Annual Valent
308
Teague Perry
8
MN
Sea Devils
1:31.62 2/10/24
2024 MN SDVL Sweetheart Classi
309
Carson Lalime
8
IN
Northridge Area Swimming Assoc
1:31.63 11/4/23
2023 IN NASA Sprint Meet Plus
310
Arlo Anderson
8
OH
Northern KY Clippers
1:31.66 12/1/23
Cardinal Christmas Classic
311
Caleb Fett
8
MN
South East Metro Sharks
1:31.77 12/1/23
2023 MN MNSI Single Age State
312
Henry Leder
8
WI
Fort Atkinson Swim Team
1:31.79 2/16/24
2024 WI Regional Championship
313
Tatum Steven
8
IA
Central Iowa Aquatics
1:31.94 1/26/24
2024 IA CIA Winter Blues Buster
314
Matteo Guelfi Roseguini
8
IN
Boilermaker Aquatics
1:31.96 1/26/24
2024 IN BA Gold Fever Invitational
315
Beckett Flournoy
8
OK
Bison Aquatic Club
1:31.98 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
316
Brian Lin
8
OH
New Albany Aquatic Club
1:32.00 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
317
Colton Miller
7
MI
Oly Swimming
1:32.01 1/12/24
2024 IN SSC MLK Invite
318
Nathan Steenrod
8
WI
Southeastern Aquatics
1:32.06 2/16/24
2024 WI Regional Championship
319
JJ Rausch
7
WI
LaCrosse Area Family YMCA
1:32.09 3/23/24
2024 MN MYAS Midwest Regional Swim Meet
320
Brian Dietzel
8
OZ
Saint Louis Tsunami Swimming
1:32.15 10/28/23
2023 RSCA Halloween Howl
321
Isaac Waltuch
8
OH
New Albany Aquatic Club
1:32.33 2/17/24
2024 OH UASC SC Regional Champ
322
Leo Mathews
8
WI
Door County YMCA
1:32.34 2/9/24
2024 Iceberg Invitational
323
Kort Mignery
7
OH
Powel Crosley Jr YMCA
1:32.37 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
324
Veles Vais
8
MI
Sailfish Swim Club
1:32.46 10/20/23
2023 USSC Trick or Treat Grab
325
Jayden Li
8
AR
Northwest Arkansas Aquatics
1:32.49 1/19/24
2024 AR Friday Night Frenzy 10
326
Thomas Mieszczak
7
MI
Royal Swimming
1:32.49 2/16/24
Showdown in Motown
327
Kenta Landers
8
MI
Greater Kalamazoo Crocs
1:32.53 10/7/23
2023 Fall Tune-Up
328
Judd Allardt
7
IN
Cardinal Community Swim Club
1:32.56 1/13/24
2024 IN YSC Robbin Lindsey Memorial Meet
329
Ryland Heaver
8
IL
Illinois Valley YMCA
1:32.58 1/12/24
2024 IL SPY Snowball Invite
330
Jaxon Josephson
8
WI
Fox Valley Wave Swim Team
1:32.61 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
331
Elliott Ravestein
8
OH
Tidal Wave Aquatics
1:32.64 2/16/24
2024 OH WAVE SC Regional Champ
332
Jack Tomic
7
MW
Sarpy County
1:32.69 2/2/24
2024 MW SCSC President's Day M
333
Everett Vollmer
8
MI
Egra Waves
1:32.72 11/19/23
2023 NKAT Fall Frenzy + Day Af
334
Timothy Ruder
8
WI
YMCA Dodge County Sea Dragons
1:32.77 2/3/24
2024 FSC VALENTINE OPENER
335
Isaac Lickey
8
IN
Greater Evansville Aquatic Tea
1:32.85 2/23/24
2024 IN JAWS SWIM Conference Meet
336
Logan Ochalek
8
IL
Dundee Dolphins Swim Team
1:32.89 2/17/24
2024 IL AA Last Chance Splash
337
Miles Pittel
8
MI
Oly Swimming
1:32.91 11/10/23
OLY Swimming Turkey Bowl
338
Sean Unertl
7
WI
Schroeder YMCA Swim Team
1:32.92 3/15/24
2024 WI SSTY WIUP YMCA STATE CHAMPIONSHIP
339
Myles Grotenhuis
8
WI
Oregon Community Swim Club
1:32.94 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
340
Robert Botterill
8
MN
Granite City Aquatics
1:32.97 3/9/24
2024 MN FOXJ 10&U State Champi
341
Mason Lehmann
8
WI
Storm Aquatics
1:32.98 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
342
Jacob Petroske
8
MI
Great Lakes Tritons
1:32.98 1/26/24
2024 USSC Winter Invite
343
Ibrahim Ghanem
7
MI
Romulus Torpedoes Swim Club
1:32.98 2/10/24
2024 Guppy Bowl
344
Elliot Linder
8
IA
Black Hawk Area Swim Team
1:33.14 2/10/24
2024 IA Winter Regional and 8 & under Championship
345
Otto Tennes
8
IN
Wabash Valley Swim Team
1:33.16 10/25/23
2023 IN BOON Outside Smoke Invitational
346
Nathaniel Yeh
8
MV
Empire KC Swim Club
1:33.17 1/26/24
Tiger Invite
347
Brayden Dolliver
8
MN
River Falls Swim Club
1:33.17 2/3/24
2024 MN OMNI Winter Waves
348
Austin Zhou
8
OZ
Rockwood Swim Club
1:33.18 12/15/23
2023 OZ Parkway Jingle Bell Classic
349
Parker Hardy
8
MI
Sailfish Swim Club
1:33.18 10/13/23
2023 HVPSC IMX Challenge Open
350
WESLEY Bowman
8
IN
Cardinal Community Swim Club
1:33.19 12/1/23
2023 IN Christmas CARD invite
351
Conrad Turner
8
IL
Coho Swim Club
1:33.30 10/20/23
2023 IL RISE Josh Church Race Me
352
Rowen Anderson
8
ND
Aquastorm
1:33.34 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
353
Naveed Pohar
8
OH
Buckeye Swim Club
1:33.39 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
354
Edison Barnes
8
IN
Irish Aquatics
1:33.43 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
355
Elliott Bizzarro
8
OH
Wtrc Sharks
1:33.50 12/2/23
2023 OH WTRC "Swim Your Age" W
356
Marcello Rinaldi
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:33.52 4/28/24
2024 MN EDI April Sunday At Th
357
Mitch Eichorn
7
OH
Buckeye Swim Club
1:33.52 10/21/23
2023 OH BSC Spooktacular Invit
358
Cole Shrontz
8
OH
RC Durr Family YMCA
1:33.54 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
359
Joseph Borgerding
7
ND
Minot Swim Club
1:33.60 3/23/24
2024 MN MYAS Midwest Regional Swim Meet
360
Atticus Helton
8
IN
Plainfield Community Aquatics
1:33.66 2/9/24
2024 IN ACST Aquasprints
361
Kelton Glover
7
OH
Dublin Community Swim Team
1:33.77 1/14/24
2024 OH GCST Winter Open
362
Asher Vdovets
8
IL
NASA Wildcat Aquatics
1:33.78 1/20/24
2024 IL NTA TYR Rick Peterson Build The Base Invit
363
Donavan Rabourn
8
IN
Noblesville Swim Club
1:33.81 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
364
Grayson Hasse
8
OH
New Albany Aquatic Club
1:33.87 11/11/23
2024 OH WOR-NAAC November Dual
365
Cameron Goettel
8
OH
New Albany Aquatic Club
1:33.90 11/11/23
2024 OH WOR-NAAC November Dual
366
Carson Dedrick
8
OH
Miami County Ohio YMCA
1:34.01 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
367
Kruz Deleon
8
IL
Clinton YMCA Otters
1:34.01 10/7/23
2023 SPY Season Opener
368
Beckett Groninger
8
IN
Center Grove Aquatic Club
1:34.03 12/8/23
2023 IN NAT Jingle Jamboree
369
Ethan Stallings
8
IL
Elgin Cyclones Swim Team
1:34.12 10/21/23
2023 IL TIDE FVPD Halloween Spooktacular
370
Maanas Jadhav
7
IL
Team Turbo Turtles
1:34.14 4/27/24
2024 IL RAID Aquatics Spring Fling
371
Deklan Doescher
8
WI
Badger Aquatics Club
1:34.21 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champions
372
Zach Cheney
8
MN
High Tides Swim Club
1:34.25 3/1/24
2024 MN WEST Minnesota Regiona
373
Zander Nobleza
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:34.35 10/28/23
2023 MN MTKA Monster Mash
374
Jameson Knesek
8
MI
Supernova Swim Team
1:34.40 10/20/23
2023 OLY Fall Classic
375
Oscar Little
7
OH
Unified Aquatics Club
1:34.43 1/14/24
2024 OH GCST Winter Open
376
Hamza Yanis
7
MV
Columbia Swim Club
1:34.49 1/26/24
Tiger Invite
377
Julian Augustyn
8
MI
Pointe Aquatics
1:34.50 10/20/23
2023 USSC Trick or Treat Grab
378
Padraig Loughlin
8
MI
Grosse Pointe Gators
1:34.53 2/25/24
GPG Last Chance Closed invite
379
Cameron Wright
7
MN
Edina Swim Club
1:34.77 4/21/24
2024 MN EDI 12&U Gator Speedo
380
James Zechmeister
6
MN
Minnetonka Swim Club
1:34.84 3/1/24
2024 MN MTKA Minnesota Regiona
381
Cayden Willamowski
6
OH
Lima Family YMCA
1:34.85 1/5/24
2024 IN IA Tim Welsh Invitatio
382
Shiloh Pak
8
IN
Carmel Swim Club
1:34.86 10/7/23
2023 IN SSC Swim Fest
383
Hudson Klein
8
OH
Oak Hills Youth Athletics
1:34.93 2/15/24
2024 OH CM SC Regional Champio
384
Landon Angle
8
MI
Oly Swimming
1:35.04 2/10/24
2024 Guppy Bowl
385
Alex Jin
8
OZ
CSP Tideriders
1:35.06 1/6/24
2024 RSCA Polar Dash
386
Christian Campbell
8
MI
Birmingham Family YMCA
1:35.08 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
387
Avery Gropp
7
OH
Upper Arlington Swim Club
1:35.11 11/3/23
2023 OH UASC Golden Bear Invit
388
Cohen Bedard
8
MN
Life Time Minnesota Swim Team
1:35.12 2/3/24
2024 MN OMNI Winter Waves
389
Andrew Olson
8
SD
Vermillion Area Swim Team
1:35.14 11/11/23
2023 SD YST Upper Deck Veteran
390
Gavin Moore
8
OH
Greater Columbus Swim Team of
1:35.26 1/14/24
2024 OH GCST Winter Open
391
Breck Dirkschneider
8
MW
Aquatic Club of Elkhorn
1:35.30 12/3/23
2023 MW NA Fast and Frigid
392
Drew Tainter
8
WI
Northern Lakes Aquatic Club
1:35.37 2/16/24
2024 WI Regional Championship
393
Garrett Goumaz
8
OK
SwimTulsa
1:35.45 10/28/23
2023 Splash Club 10-under Invi
394
Keegan Longano
8
OH
Huber Heights Hurricanes
1:35.48 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
395
Anthony Mura
7
IL
Delta Aquatics
1:35.49 1/5/24
2024 IL ACAD Speedo Invitational
396
Hansen Zhang
8
LE
Beachwood Bison Swim Club
1:35.54 2/18/24
2024 LE Regionals NCAT
397
Henry Crabtree
8
OH
Northern KY Clippers
1:35.56 11/3/23
2023 Kentucky Aquatics Autumn
398
Devan Gupta
8
OH
Mason Manta Rays
1:35.63 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
399
Brody Carlson
8
ND
Aquastorm
1:35.64 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
400
Liam Kammeyer
8
OH
Greater Toledo Aquatic Club
1:35.67 1/20/24
2024 OH SYL NWOWI
401
Joseph Godshalk
7
OH
Powel Crosley Jr YMCA
1:35.77 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
402
Wynn Huang
7
IL
NASA Wildcat Aquatics
1:35.81 12/1/23
2023 IL WILD NASA Winter Blast Off
403
Roan Roddy
8
OH
Coffman Family YMCA
1:35.82 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
404
Logan Enlow
7
MV
Lifetime Fitness Kansas
1:35.86 12/10/23
2023 MV NLU Future Stars 10 & Under Meet
405
Jasper Nunn
8
OK
King Marlin Swim Club
1:35.88 11/18/23
2023 Bison Aquatic Club Turkey
406
Andrew Zdrada
7
MI
Saline Swim Team
1:35.88 11/17/23
SST Fall Classic
407
Alex Han
8
OH
Mason Manta Rays
1:35.90 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
408
Jackson Volpe
8
LE
Lake Erie Silver Dolphins
1:35.97 2/4/24
Last Chance Meet
409
Liam Cockrum
8
IN
Fishers Area Swimming Tigers
1:36.08 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
410
Atticus Zureick
8
OH
Oak Hills Youth Athletics
1:36.12 2/15/24
2024 OH CM SC Regional Champio
411
Duncan Kirby
7
OH
Ft. Meigs YMCA Stingrays
1:36.13 1/20/24
2024 OH SYL NWOWI
412
Luke Rowan
8
MW
Club Husker
1:36.15 3/1/24
2024 MW HLA Champ Challenge
413
Dawson Hodgson
8
MV
Club North Swimming
1:36.17 9/23/23
NLU Sprint Decathlon
414
Colin Kuriyama
8
MI
Greater Kalamazoo Crocs
1:36.18 11/18/23
Greater Kalamazoo Arena Challe
415
Sam Marquart
8
ND
West Fargo Flyers Swim Club
1:36.26 2/3/24
2024 ND Prochnow Invitational
416
Gavin Voss
8
OZ
Rec-Plex Swim Team
1:36.34 1/12/24
2024 MLK Celebration Invitati
417
Gabriel Bernasconi
8
OK
Jenks Trojan Swim Club
1:36.34 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
418
Broderick Kipp
8
OH
Liberty Township Powell YMCA
1:36.39 12/2/23
2023 OH BGSC Holiday Invite
419
Miles Shuboy
8
MI
Grosse Pointe Gators
1:36.41 12/1/23
2023 GLT Tsunami Meet
420
Landon Scheffler
7
IL
Springfield YMCA Swim Team
1:36.43 1/12/24
2024 IL SPY Snowball Invite
421
Everett King
8
OH
Worthington Swim Club
1:36.44 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
422
Jack Jeppson
8
MV
Northland United Swim Team
1:36.49 12/10/23
2023 MV NLU Future Stars 10 & Under Meet
423
Keshav Anand
8
MN
Aquajets Swim Team
1:36.50 3/1/24
2024 MN WEST Minnesota Regiona
424
Lee Kreutner
8
SD
Watertown Area Swim Club
1:36.51 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
425
Leo Mercier
8
MI
Egra Waves
1:36.61 12/1/23
2023 EGRA Winter Washout
426
William Burke
6
WI
Madison Aquatic Club
1:36.64 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champs -
427
Carter Mawhiney
8
SD
Sioux Falls Swim Team
1:36.69 11/11/23
2023 SD YST Upper Deck Veteran
428
Alex Escalona
7
IL
GILLS - Great Illinois Swimmer
1:36.70 1/5/24
2024 IN IA Tim Welsh Invitatio
429
Logan Sharpe
8
MV
Mexico YMCA Mid-Mo Marlins
1:36.72 2/23/24
2024 MV HEARTLAND AREA YMCA WEST REGIONAL CHAMPION
430
Sam Cronin
7
WI
Badger Aquatics Club
1:36.72 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champions
431
Rhett James
8
MW
Nebraska Aquatics
1:36.77 11/18/23
2023 MW HLA Goggle Gobble
432
Wyatt Krueger
8
WI
Elmbrook Swim Club
1:36.81 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
433
Elbert Wang
8
OH
Mason Manta Rays
1:36.93 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
434
Kip Bradley
7
IL
Champaign Cnty YMCA
1:37.00 10/27/23
2023 Erin Block Memorial Invit
435
Will Witt
8
MN
New Hope Crystal Plymouth Swim
1:37.00 1/12/24
2024 MN FOXJ Winter Classic
436
Carter Austermann
8
OZ
Saint Louis Tsunami Swimming
1:37.02 1/12/24
2024 MLK Celebration Invitati
437
Bennett Gidmark
8
IL
Knox County Krocodiles
1:37.03 10/7/23
2023 SPY Season Opener
438
Anders Eklund
8
MN
Great Wolf Swim Team
1:37.04 3/1/24
2024 MN MTKA Minnesota Regiona
439
Matthew Roche
7
IA
Piranhas Swim Club
1:37.04 2/10/24
2024 IA Winter Regional and 8 & under Championship
440
Elliott Baranack
8
LE
Firestone Akron Swim Team
1:37.09 11/11/23
NCAT Fall Breakout 23
441
Anton Todd
8
SD
Pierre Swim Team
1:37.09 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
442
Sullivan Fuhrer
8
LE
Lake Erie Silver Dolphins
1:37.12 2/18/24
2024 LE Regionals NCAT
443
Wyatt Broughten
8
MN
South Metro Storm Swim Club
1:37.12 12/16/23
2023 MN PRNH December Dual
444
Beau Lindsey
5
IL
Olympia Country Swimmers
1:37.19 1/26/24
2024 IL DCST Winter Classic
445
Zander Youngren
8
MN
Velocity Aquatics
1:37.20 12/9/23
2023 MN VCTY Winter Splash
446
Layton Aardahl
8
ND
Minot Swim Club
1:37.29 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
447
Arihaan Sohal
8
IL
Fox Valley Swim Team
1:37.30 12/8/23
2023 FOX Holiday Classic
448
Ryker Hutton
8
IL
Peoria Area Water Wizards
1:37.32 1/12/24
2024 HEAT Mid-Winter Classic
449
Neel Ramani
8
MI
Romulus Torpedoes Swim Club
1:37.36 2/10/24
2024 Guppy Bowl
450
Ethan Rodgers
8
IN
Washington Township Swim Club
1:37.38 11/3/23
2023 IN PCA Invitational
451
Jakob Yttre
8
WI
Elmbrook Swim Club
1:37.41 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
452
Anthony Ferlito
7
MI
Pointe Aquatics
1:37.45 1/20/24
2024 PA Closed Invitational
453
Jack Herron
8
OH
Greater Columbus Swim Team of
1:37.47 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
454
Sam Broadwater
8
OH
Miami University Aquatic Club
1:37.47 2/16/24
2024 OH WAVE SC Regional Champ
455
James Burrall
8
WI
Schroeder YMCA Swim Team
1:37.48 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
456
Elliott Renner
8
OH
Upper Arlington Swim Club
1:37.53 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
457
Cooper McDonald
6
LE
Perry Aquatic Club
1:37.59 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
458
Jack Fencyk
8
MI
Club Wolverine
1:37.66 10/15/23
2023 CW Splash N Dash Intrasqu
459
Nolan Shawhan
8
OK
Bartlesville Splash Club
1:37.74 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
460
Alexander Eaton
8
OK
Jenks Trojan Swim Club
1:37.75 2/23/24
2024 OKS 14-Under SCY State Ch
461
Archer Tornow
8
OH
Upper Arlington Swim Club
1:37.77 2/17/24
2024 OH UASC SC Regional Champ
462
Kolin Linko
8
IL
Joliet Y Jets Swim Team
1:37.77 12/2/23
2023 IL JPD Candy Cane Classic
463
Liam Schnobrich
8
MN
St Croix Swim Club
1:37.79 2/3/24
2024 MN OMNI Winter Waves
464
Henry Gay
8
OH
Unified Aquatics Club
1:37.86 10/29/23
2023 OH GCST WOR UAC Winter T
465
Carter Ripley
7
OH
Cincinnati Marlins
1:37.92 1/7/24
2024 OH CM IMR Wrap-Up Challen
466
Luka Cross
8
OH
Westerville Aquatic Club
1:37.92 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
467
Dominic Crnich
8
IL
Joliet Y Jets Swim Team
1:37.95 11/4/23
2023 IL DCST Pilgrim Plunge
468
Harrison Featherby
8
OK
Bartlesville Splash Club
1:37.97 1/12/24
2024 OK BVSC Meet of Champions
469
Lucas Hansmann
8
WI
Southwest Aquatic Team
1:38.02 1/12/24
2024 WI SWAT Winter Grand Prix
470
Max Sheleg
8
IL
Patriot Aquatic Club
1:38.05 2/9/24
2024 IL PAC Winter North Suburban Splash
471
Muhammad Rayyan
8
MN
Hurricanes Swim Team
1:38.06 11/11/23
2023 MN WEST Express Fall Invi
472
Leo Ricchetti
8
IL
Team Millennium
1:38.11 1/5/24
2024 IN IA Tim Welsh Invitatio
473
Abram Adams
8
OH
Mercy Healthplex Sea Wolves
1:38.19 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
474
Alexander Gearhart
8
IL
Peoria Area Water Wizards
1:38.20 11/17/23
2023 IL RAID Harvest Classic
475
Arlo Voiles
8
OH
Wtrc Sharks
1:38.23 2/16/24
2024 OH WAVE SC Regional Champ
476
Krish Jain
8
IN
Boilermaker Aquatics
1:38.37 11/3/23
2023 IN SCSC Pumpkin Paddle Invitational
477
Eric guo
8
OH
Sylvania Tsunami Swim Club
1:38.37 1/20/24
2024 OH SYL NWOWI
478
Lars Beermann
8
WI
Oregon Community Swim Club
1:38.38 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
479
Connor Burns
8
OZ
CSP Tideriders
1:38.41 1/6/24
2024 RSCA Polar Dash
480
Killian Bassett
8
SD
Sioux Falls Swim Team
1:38.45 11/11/23
2023 SD YST Upper Deck Veteran
481
Joshua Purvis
8
IN
Center Grove Aquatic Club
1:38.51 1/6/24
2024 IN SCSC Penguin Plunge
482
Jack Zerr
6
OH
Findlay YMCA Frogs
1:38.54 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
483
Ethan Judd
8
MI
Flint YMCA Falcons
1:38.60 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
484
Gabe Temeles
8
IN
Irish Aquatics
1:38.60 2/4/24
2024 IN IA Jr Superstar
485
Jorgen Newberg
8
MN
Willmar Aquatic Racing
1:38.60 1/13/24
2024 Optimist Swim Meet
486
Connor Thompson
8
MI
Plymouth Canton Cruisers
1:38.63 2/10/24
2024 Guppy Bowl
487
Rory Jordan
8
OH
South YMCA
1:38.67 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
488
JJ Umiker
8
SD
Pierre Swim Team
1:38.70 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
489
Arden Bilansky
8
WI
Swmke
1:38.71 1/19/24
2024 MMSC Winter Invite
490
Ollie Ollerton
8
SD
Sioux Falls Swim Team
1:38.73 9/29/23
2023 SFST Night at the Races p
491
Ian Addanki
7
LE
Heat- Hudson Explorers Aquatic
1:38.87 2/11/24
2024 LE BBA Feb 11
492
Henry Gray
8
MI
Egra Waves
1:38.89 12/16/23
2023 Zeeland Winter Classic
493
Nirvaan KC
8
MW
Brownell Talbot School
1:38.93 9/30/23
2023 MW ACE River Races
494
William Hebert
8
ND
Nlsa Marlins
1:38.93 12/9/23
2023 MN NLSA Marlins December
495
DeMario Cruz-Webb
7
OZ
Saluki Swim Club
1:39.24 12/9/23
Saluki Merry Swim Invitational
496
Ben Stenson
8
IL
Lincoln-Way Swim Association
1:39.26 2/9/24
2024 IN HSC TYR Love of Swimming
497
Timothy Wolfrum
8
OH
Liberty Township Powell YMCA
1:39.34 12/17/23
2023 OH AP LTPY 17th Annual Pe
498
Jason Liu
7
MW
Greater Nebraska Swim Team
1:39.38 3/1/24
2024 MW HLA Champ Challenge
499
Anderson Grant
7
OH
Upper Arlington Swim Club
1:39.42 1/26/24
2024 OH UASC CLASSIC
500
Timothy Clayton
8
OH
Central Ohio Aquatics
1:39.46 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
501
Grant Garland
8
LE
Piranha Aquatics
1:39.46 10/7/23
CCS Age Group and Open Swim Me
502
Harrison Beckley
8
IN
Zionsville Swim Club
1:39.50 1/19/24
2024 IN ZSC Friday Night Races 11924
503
Logan Shepherd
8
OH
Bowling Green Swim Club
1:39.51 1/20/24
2024 OH SYL NWOWI
504
Victor Bucur
8
OH
Wtrc Sharks
1:39.53 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
505
Myles Ruef
8
OH
Dayton Raiders Swim Club
1:39.53 2/24/24
2024 OH DR Winter Invite
506
John Balz
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:39.55 12/1/23
2023 IN FAST Santa Claus Classic
507
Archer Krumwiede
8
ND
Aquastorm
1:39.60 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
508
Dexter Ochs
8
OZ
Rockwood Swim Club
1:39.61 12/15/23
2023 OZ Parkway Jingle Bell Classic
509
Griffin Wilson
8
MV
Northland United Swim Team
1:39.62 9/23/23
NLU Sprint Decathlon
510
Ryan Chen
7
ND
FM Gators Swim Club
1:39.67 3/8/24
2024 ND Spring Invite
511
Wyatt Wood
8
OH
Miami University Aquatic Club
1:39.87 10/20/23
2023 OH City of Mason October
512
Augustine Nelson
8
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
1:39.91 12/1/23
2023 GLT Tsunami Meet
513
George Howe
7
MI
Birmingham Family YMCA
1:39.93 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
514
Jonathan Fiskin
7
IL
Mundelein Mustang Swim Club
1:39.96 12/2/23
COHO Speedo Winter Classic 202
515
Ian Coy
8
MV
Tsunami Swim Team of K.C.
1:39.97 1/27/24
2024 MV NLU Winter Showdown
516
Theo Stofel
8
OH
Mason Manta Rays
1:40.00 11/10/23
2023 OH RAYS City of Mason Nov
517
Joshua Wiercinski
8
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
1:40.03 12/1/23
2023 GLT Tsunami Meet
518
Parker Drum
6
IL
CORE Aquatics
1:40.04 2/9/24
2024 IL PAC Winter North Suburban Splash
519
Michael Kallsnick
8
IL
Coho Swim Club
1:40.07 2/9/24
2024 IL PAC Winter North Suburban Splash
520
Rhett Hadley
7
IL
Capital Area Aqua Phoenix
1:40.09 12/1/23
2023 IN LCB Winter Blast Invite
521
Max Langan
8
IN
Center Grove Aquatic Club
1:40.12 11/17/23
2023 IN CGAC Jingle Bell Classic
522
Graham Mallott
8
OH
Dublin Community Swim Team
1:40.36 12/8/23
2023 OH GCST HOLIDAY CHEER INV
523
Noah Beimesche
6
OH
Cincinnati Marlins
1:40.43 2/15/24
2024 OH CM SC Regional Champio
524
Milos Pavic
7
IN
Lake Central Barracudas
1:40.44 1/19/24
2024 IN LCB New Years Splash Invite
525
Rylan Leimbach
8
OH
Cincinnati Marlins
1:40.55 1/7/24
2024 OH CM IMR Wrap-Up Challen
526
Keaton Visser
8
MI
Byron Center
1:40.56 1/20/24
Big Lake Invite
527
James Fisher
8
MI
Romeo Dolphins Swim Club
1:40.60 2/24/24
Life Time Michigan Last Chance
528
Charles Kimball
8
MI
Egra Waves
1:40.65 12/1/23
2023 EGRA Winter Washout
529
Ryan Elliott
8
IL
Springfield YMCA Swim Team
1:40.66 10/27/23
2023 Erin Block Memorial Invit
530
Bram Schawel
8
IL
Mundelein Mustang Swim Club
1:40.68 2/10/24
2024 PX3 Valentine Open
531
Madden Kiser
7
OH
Bobcat Swim Club
1:40.69 10/21/23
2023 OH BSC Spooktacular Invit
532
Warren Cann
7
OH
New Albany Aquatic Club
1:40.73 10/15/23
2023 OH NAAC Fall IMX
533
Ashwin Herek
8
MI
Novi Sturgeons
1:40.99 2/2/24
Polar Plunge
534
Bodhi Glaros
6
IN
Valparaiso Swim Club
1:41.10 2/2/24
2024 IN HHSC Swim your Heart Out
535
Owen King
7
SD
Rushmore Swim Team
1:41.11 1/12/24
2024 ND Category 5 Invite
536
Tycho Mullen
8
IN
Center Grove Aquatic Club
1:41.26 11/17/23
2023 IN CGAC Jingle Bell Classic
537
Alex McMahon
8
SD
Watertown Area Swim Club
1:41.27 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
538
Andrew Tomaszewski
8
WI
Elmbrook Swim Club
1:41.28 11/17/23
Express 2023 Arena Mid-Season
539
Ivan Voss
8
OZ
Rec-Plex Swim Team
1:41.34 1/12/24
2024 MLK Celebration Invitati
540
Pierce Anderson
7
WI
Lake Country Swim Team
1:41.45 2/2/24
2024 Schroeder YMCA A+ Present
541
David Plamadeala
8
MI
Bulldog Aquatic Club
1:41.45 2/3/24
DRD Ground Hog Splash
542
Axl Carroll
8
IN
Capital Aquatics
1:41.51 12/8/23
2023 Ohio River Challenge
543
Jaycob Eisenhauer
8
OH
Sand Otter Swimming
1:41.51 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
544
Ari Barua
8
MN
Edina Swim Club
1:41.52 2/25/24
2024 MN EDI Developmental Cham
545
Lawson Kroon
7
SD
Pierre Swim Team
1:41.55 1/6/24
2024 SD ASC Winter High Point
546
Charles Qiao
7
LE
Firestone Akron Swim Team
1:41.56 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
547
Jordan Todorinov
8
LE
Lake Erie Silver Dolphins
1:41.57 1/6/24
New Year Stretch 2024
548
Alec Citron
8
IL
Alligator Aquatics
1:41.59 1/26/24
2024 IN BA Gold Fever Invitational
549
Jase Dignan
8
LE
SwimUnited
1:41.61 12/10/23
2023 BBA Winter Breakout Meet
550
Case Kimes
8
OH
South YMCA
1:41.65 3/8/24
2024 OH AP SWOYSL AA Championships
551
Haddon Pike
8
MV
Mexico YMCA Mid-Mo Marlins
1:41.69 2/23/24
2024 MV HEARTLAND AREA YMCA WEST REGIONAL CHAMPION
552
Carter Lucio
7
OH
Ft. Meigs YMCA Stingrays
1:41.69 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
553
Barrett Kim
8
WI
Shorewood Swim Club
1:41.71 2/24/24
2024 WI 10 and Under SC State
554
Ivan Kempfer
8
WI
Storm Aquatics
1:41.72 11/17/23
MSS 2023 Rock Star Splash
555
Alex Howell
8
MI
Grand Rapids Aquatics
1:41.78 2/3/24
2024 Grand Rapids Open
556
Dominik Kratt
8
MV
Empire KC Swim Club
1:41.81 2/17/24
2024 MV EKC Tri Meet
557
Hank Sugar
8
OH
Upper Arlington Swim Club
1:41.82 11/3/23
2023 OH UASC Golden Bear Invit
558
Charles Lininger
8
MI
Byron Center
1:41.84 1/6/24
2024 JAWS New Year's Classic
559
Lucas Birschbach
8
IL
Decatur Family YMCA Gators
1:41.87 10/7/23
2023 IL BNSC Rachel A. Dean Me
560
Arnesh Saraswat
8
LE
SwimUnited
1:41.88 2/18/24
2024 SWIM Regional Age Group C
561
Briggs North
8
SD
Aberdeen Swim Club
1:41.94 1/6/24
2024 SD ASC Winter High Point
562
Grant Copper
7
OH
Blue Ash YMCA
1:41.96 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
563
Kai McGovern
7
MN
Hurricanes Swim Team
1:42.00 2/24/24
2024 MN FOXJ February Bronze
564
James Dockery
8
MI
Egra Waves
1:42.02 2/3/24
2024 Grand Rapids Open
565
Samuel Fuerstneau
8
MN
Edina Swim Club
1:42.04 4/21/24
2024 MN EDI 12&U Gator Speedo
566
Alex Routh
8
LE
Vacationland Swim Club
1:42.06 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
567
Tommy Ivanyi
8
OZ
Rockwood Swim Club
1:42.11 10/6/23
2023 Fall Festival Invitationa
568
Reid Aldridge
8
MV
Topeka Swim Association
1:42.11 1/5/24
2024 MV TSA True Blue Igloo
569
Isaac Sabers
8
SD
Sioux Falls Swim Team
1:42.12 11/11/23
2023 SD YST Upper Deck Veteran
570
Noah Engstrom
6
IL
Capital Area Aqua Phoenix
1:42.19 1/27/24
2024 IN THT Arctic Blast
571
August Looby
8
IL
Scout Aquatics
1:42.32 1/12/24
2024 IL PAC Patriot Pride Winter Prelim Final
572
Fletcher Knapp
8
WI
McFarland Spartan Sharks
1:42.33 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
573
Dylan Bachmann
8
MI
Oly Swimming
1:42.46 1/12/24
2024 IN SSC MLK Invite
574
Nolan Aerni
7
OH
Miami University Aquatic Club
1:42.52 1/19/24
2024 OH CLPR Midwinter Classic
575
Gabe Lydek
7
LE
Firestone Akron Swim Team
1:42.53 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
576
Ian AN
8
OZ
Rockwood Swim Club
1:42.56 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
577
Camden Evenson
7
SD
Aberdeen Swim Club
1:42.68 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
578
Conrad Leach
8
MW
Swim Omaha
1:42.80 11/18/23
2023 MW HLA Goggle Gobble
579
Noah Knox
8
WI
Verona Area Swim Team
1:42.81 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
580
Christophe Hayes
8
IL
NASA Wildcat Aquatics
1:42.82 12/1/23
2023 IL WILD NASA Winter Blast Off
581
Fwj Xiong
8
MN
South East Metro Sharks
1:42.89 3/1/24
2024 MN RSC Minnesota Regional
582
Brady Brayer
8
OH
Liberty Township Powell YMCA
1:42.90 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
583
Rayaan Malviya
8
IN
Club Olympia Swim Team
1:42.90 12/8/23
2023 IN FRST Holiday Season Slam
584
Henry Sallee
8
OK
American Energy Swim Club
1:42.93 1/26/24
2024 OK AESC Winter Ice Breaker Meet
585
Ezra Johnson
7
IN
Valparaiso Swim Club
1:43.00 1/26/24
2024 IN BA Gold Fever Invitational
586
Elijah Seck
8
OZ
Parkway Swim Club
1:43.05 12/15/23
2023 OZ Parkway Jingle Bell Classic
587
Grady Fogel
8
ND
FM Gators Swim Club
1:43.05 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
588
Cameron Dunn
7
OH
Kleptz
1:43.14 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
589
Elliot Mouton
8
MI
Birmingham Family YMCA
1:43.16 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
590
Isaac Dowling
8
MW
Millard Aquatic Club
1:43.18 2/17/24
2024 MW BT 8 & U Championship
591
Owen Hoots
6
SD
Watertown Area Swim Club
1:43.32 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
592
Cooper Mathis
8
OZ
Parkway Swim Club
1:43.35 1/12/24
2024 MLK Celebration Invitati
593
Liam Doyle
6
OH
Cincinnati Marlins
1:43.41 2/15/24
2024 OH CM SC Regional Champio
594
Bode Lanning
8
MW
Millard Aquatic Club
1:43.47 12/8/23
2023 MW BT 14 & U Speedo Winte
595
Hudson Marker
8
MN
Willmar Aquatic Racing
1:43.47 2/3/24
2024 MN HTSC Last Chance Meet
596
Oliver Grimes
8
MI
Livonia Community Swim Club (L
1:43.50 2/2/24
Polar Plunge
597
Asa Everett
8
OK
King Marlin Swim Club
1:43.56 1/8/24
2024 OK KMS Marlin Mini Meet January
598
Emerson Sanders
8
LE
SwimUnited
1:43.59 2/18/24
2024 SWIM Regional Age Group C
599
Parker Voiles
8
OH
Northern KY Clippers
1:43.61 1/7/24
2024 OH CM IMR Wrap-Up Challen
600
Oliver Ragsdale
8
LE
North Coast Aquatic Team
1:43.66 2/18/24
2024 LE Regionals NCAT
601
Cooper Brown
8
OH
Powel Crosley Jr YMCA
1:43.70 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
602
Archer MacMillan
7
MI
Oly Swimming
1:43.71 11/18/23
2023 PA OLY dROP Tri-Meet
603
Ethan Luo
8
OH
Mason Manta Rays
1:43.78 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
604
Mark Yavorski
8
IL
Highland Park Aquatics Club
1:43.80 1/19/24
2024 MMSC Winter Invite
605
Jordan Fox
8
IN
Riverside Aquatic Club
1:43.83 2/9/24
2024 IN RAC Winter Invitational
606
Kai Kadzielawski
8
IL
Sage YMCA Piranhas
1:43.85 1/19/24
2024 MMSC Winter Invite
607
Boston Boyeff
8
ND
Minot Swim Club
1:43.86 2/10/24
2024 ND Minot iSquad
608
Rowan Womack
8
OH
Greater Toledo Aquatic Club
1:43.88 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
609
Nolan Ferrier
7
OH
South YMCA
1:43.97 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
610
Henry Kornick
8
IL
Highland Park Aquatics Club
1:44.02 11/17/23
2023 IL HPAC Fall Extravaganza
611
Daniel Thorpe II
7
MN
Minnetonka Swim Club
1:44.25 3/1/24
2024 MN MTKA Minnesota Regiona
612
Tate Cody
8
MW
Fremont Area Swim Team
1:44.27 3/1/24
2024 MW HLA Champ Challenge
613
Mack O'Neill
8
OH
Blue Ash YMCA
1:44.29 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
614
Jacob Cox
7
IN
Avon Community Swim Team
1:44.29 11/3/23
2023 IN PCA Invitational
615
Rohan Banerjee
8
MI
Rapid Area YMCA
1:44.30 2/17/24
2024 Great Lakes Tropical Chal
616
William Burkett
8
MV
Team Swim Academy
1:44.32 9/23/23
NLU Sprint Decathlon
617
Miles Lundy
8
LE
Cleveland Swim Institute
1:44.40 10/22/23
2023 Stevie Grieshammer HS Pre
618
Braxton Podgorny
8
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
1:44.41 2/10/24
2024 Guppy Bowl
619
Chase Chang
8
ND
FM Gators Swim Club
1:44.63 2/3/24
2024 ND Prochnow Invitational
620
Ben Ruhl
8
MV
Empire KC Swim Club
1:44.68 12/10/23
2023 MV NLU Future Stars 10 & Under Meet
621
Judah Bosler
8
OH
Hydra Aquatics
1:44.68 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
622
Adam Routh
8
LE
Vacationland Swim Club
1:44.78 10/12/23
2023 OH SOS Oct Developmental
623
Harrison Poss
8
OZ
Seahawks Swim Club
1:44.85 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
624
Evan Rhodus
8
OZ
Seahawks Swim Club
1:44.85 2/2/24
2024 OZ Seahawks Sprint PentathlonSeptathlon
625
Logan Devine
8
MN
Willmar Aquatic Racing
1:44.87 2/3/24
2024 MN HTSC Last Chance Meet
626
Brody Dennis
8
MN
Foxjets Swim Team
1:44.89 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regiona
627
Allen Li
8
IN
Newburgh Sea Creatures
1:44.98 10/7/23
2023 IN NSC Fall Fling
628
Cesar Ventura
8
LE
Warren Harding Aquatics Team
1:45.01 2/11/24
2024 LE PA Winter Extravaganza
629
Jefferson Kalms
7
WI
Door County YMCA
1:45.06 2/9/24
2024 Iceberg Invitational
630
Mack Sallee
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:45.18 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
631
Dayne McGuire
8
IN
Northridge Area Swimming Assoc
1:45.21 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
632
PJ Sweeney
8
OH
Powel Crosley Jr YMCA
1:45.26 11/3/23
2023 OH AP ABLY Larry Lyons Fa
633
Liam Green
8
IN
Carmel Swim Club
1:45.35 12/8/23
2023 IN FRST Holiday Season Slam
634
Beckett Macmillan
7
MI
Oly Swimming
1:45.37 12/15/23
OLY Swimming Holiday Bowl
635
Jack Huebscher
8
MN
South East Metro Sharks
1:45.41 10/14/23
2023 MN FOXJ Fall Invitational
636
Xander Hilligas
8
OH
Wtrc Sharks
1:45.46 11/3/23
2023 OH Tidal Wave Aquatics Lu
637
James Enterkin
8
OK
Bartlesville Splash Club
1:45.52 2/9/24
OKS DII SCY East 2024
638
Panagiotis Chatzopoulos
8
MI
Royal Swimming
1:45.53 2/10/24
2024 Guppy Bowl
639
Mack Lowry
7
MW
Greater Omaha Aquatics Leopard
1:45.57 11/11/23
2023 MW ACE Salute to Service
640
Frederick Jackson
8
MI
Liquid Lightning
1:45.58 2/17/24
2024 Great Lakes Tropical Chal
641
Shepard Bowen
7
OH
Mason Manta Rays
1:45.60 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
642
Leon Petit
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:45.64 3/1/24
2024 OH AP SWOYSL A Championships South
643
Evan Gettelfinger
8
OH
Cincinnati Marlins
1:45.66 12/8/23
2023 Ohio River Challenge
644
Sohan Gupta
8
MI
Life Time Michigan Swim Team
1:45.72 11/18/23
2023 SAC Thanksgiving Classic
645
Arjun Shah
8
OH
Mason Manta Rays
1:45.78 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
646
Eli Delman
8
OH
Unified Aquatics Club
1:45.84 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
647
Mack Maiser
8
MN
Edina Swim Club
1:45.87 2/25/24
2024 MN EDI Developmental Cham
648
Tayden Lebold
7
IN
Concord Swim Club
1:45.92 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
649
Cooper Knapp
7
IN
Lawrence Swim Team
1:45.94 11/17/23
2023 WTSC Holiday Championship
650
Ryan Laudenberger
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:46.04 3/1/24
2024 OH AP SWOYSL A Championships South
651
Steven Kimeu
8
MN
Rochester Swim Club
1:46.08 3/1/24
2024 MN RSC Minnesota Regional
652
Elias Besselsen
8
MI
Grand Traverse Bay YMCA Breake
1:46.12 2/3/24
2024 Grand Rapids Open
653
Arjun Bag
8
IL
Scout Aquatics
1:46.13 11/10/23
2023 IL SWAQ Triple Crown
654
George Dai
8
OH
Mason Manta Rays
1:46.21 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
655
Andrew Holubetz
8
OH
Countryside YMCA Torpedoes Swi
1:46.23 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
656
Ryan Li
8
OH
Mason Manta Rays
1:46.24 1/19/24
2024 OH WAVE Bischoff Medal Trials
657
Tristan Au
7
OH
Mason Manta Rays
1:46.34 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
658
Evan Smucker
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:46.35 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
659
Shepherd Loula
8
MN
MN Flyers Swim Team
1:46.36 3/1/24
2024 MN EDI Minnesota Regional
660
Lucas Salseg
8
MN
South Metro Storm Swim Club
1:46.38 2/4/24
2024 MN STRM Cold as Ice Intra
661
Rhys Brownell
8
IN
Zionsville Swim Club
1:46.38 12/8/23
2023 IN NAT Jingle Jamboree
662
Landon Hoots
8
SD
Watertown Area Swim Club
1:46.40 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
663
Leo Steege
8
WI
Madison Aquatic Club
1:46.47 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champs -
664
Charlie Stout
8
IN
Concord Swim Club
1:46.47 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
665
Benjamin Wachter
8
OZ
CSP Tideriders
1:46.57 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
666
Miles Chen-Wreglesworth
8
MI
Life Time Michigan Swim Team
1:46.62 2/24/24
Life Time Michigan Last Chance
667
Marcus Pass
7
SD
Sioux Falls Swim Team
1:46.63 11/11/23
2023 SD YST Upper Deck Veteran
668
Grant Rooney
8
MV
Club North Swimming
1:46.69 1/27/24
2024 MV NLU Winter Showdown
669
Adam Murphy
8
SD
Dakota Riptide
1:46.71 10/8/23
2023 SD Swim Swim Series, Pt 1
670
Jameson Russell
8
ND
Williston Sea Lions Swim Team
1:46.82 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
671
Teddy Higgerson
8
OH
South YMCA
1:46.83 3/1/24
2024 OH AP SWOYSL A Championships Central
672
Griffin Sposeep
8
IL
Team Millennium
1:46.93 12/8/23
2023 IL EST Snowball Bash
673
Lane Hutmacher
8
SD
Watertown Area Swim Club
1:46.94 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
674
Thatcher Amburgey
8
OH
Sylvania Tsunami Swim Club
1:46.96 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
675
Elijah Linley
8
OH
Liberty Township Powell YMCA
1:47.02 12/17/23
2023 OH AP LTPY 17th Annual Pe
676
Deklan Francis
8
ND
Williston Sea Lions Swim Team
1:47.04 10/20/23
2023 ND Williston MonDak invite
677
Benjamin Idziak
7
MI
Livonia Community Swim Club (L
1:47.06 10/21/23
Halloween Town USA
678
Quinn Mitchell
8
IL
McGaw YMCA
1:47.10 11/10/23
2023 IL SWAQ Triple Crown
679
Harvey Cooley
8
OZ
Parkway Swim Club
1:47.15 10/6/23
2023 Fall Festival Invitationa
680
Logan Lorenz
8
WI
Northern Lakes Aquatic Club
1:47.16 2/3/24
2024 WI NLAC CONFERENCE SEASON ENDING MEET
681
Brady Mantonya
8
MW
Club Husker
1:47.27 3/1/24
2024 MW HLA Champ Challenge
682
Enzo Dangelo
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:47.41 3/1/24
2024 OH AP SWOYSL A Championships South
683
Reese Birsul
7
MI
Grosse Pointe Gators
1:47.42 2/10/24
2024 Guppy Bowl
684
Mason Nordin
8
MN
Foxjets Swim Team
1:47.56 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regiona
685
Ryan Morcelle
8
LE
Great Waves Aquatics
1:47.57 2/4/24
Last Chance Meet
686
James Verner
8
MN
Riptide Swim Team
1:47.64 1/20/24
2024 MN RIPT SNOWBALL INVITE
687
Zachary Harder
7
IL
St Charles Swim Team
1:47.64 2/9/24
2024 IL SCST Chicagoland Team Championship
688
Zachary Anderson
7
MI
Supernova Swim Team
1:47.77 11/18/23
2023 SAC Thanksgiving Classic
689
Matthew Sokotoff
7
MN
Rochester Swim Club
1:47.78 2/16/24
2024 MN RSC President's Day Me
690
Caleb Loy
8
MI
Dexter Community Aquatic Club
1:47.79 2/10/24
2024 Guppy Bowl
691
Moses Duong
8
LE
Firestone Akron Swim Team
1:47.80 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
692
Philip Lam
8
OZ
Seahawks Swim Club
1:47.84 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
693
Malek Abdelrahman
8
IN
Carmel Swim Club
1:47.86 12/8/23
2023 IN FRST Holiday Season Slam
694
Grayson Storm
8
MN
Red Wing Swim Club
1:47.87 12/2/23
2023 MN OMNI Winter Splash
695
Harrison McConnell
8
AR
Razorback Aquatic Club AquaHaw
1:47.92 12/1/23
2023 AR Friday Night at the Races 20
696
Colin Glosson
8
IL
Dundee Dolphins Swim Team
1:48.02 1/19/24
2024 MMSC Winter Invite
697
Matias Ortiz-Lindsey
8
OH
Upper Arlington Swim Club
1:48.06 11/3/23
2023 OH UASC Golden Bear Invit
698
Nova Eisel
7
MN
Great Wolf Swim Team
1:48.16 2/10/24
2024 MN SDVL Sweetheart Classi
699
Ben Boyewsky
8
IL
Glenbrook Swim Club
1:48.21 11/10/23
2023 IL SWAQ Triple Crown
700
Dylan Hunter
7
MI
Great Lakes Tritons
1:48.30 2/10/24
2024 Guppy Bowl
701
Cato Dobberke
8
MN
South East Metro Sharks
1:48.40 10/14/23
2023 MN FOXJ Fall Invitational
702
Dawson Cockrell
6
OZ
Rockwood Swim Club
1:48.42 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
703
Shun Mohri
8
MI
Farmington Family YMCA
1:48.45 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
704
Henry Xue
7
OH
Mason Manta Rays
1:48.53 11/10/23
2023 OH RAYS City of Mason Nov
705
Fucheng Bi
8
MN
Hurricanes Swim Team
1:48.56 12/16/23
2023 MN AQJT Holiday Invite
706
Sawyer Mathis
8
OZ
Parkway Swim Club
1:48.69 1/12/24
2024 MLK Celebration Invitati
707
Aiden Eng
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:48.82 3/1/24
2024 MN MTKA Minnesota Regiona
708
Evan Zuercher
8
SD
Sioux Falls Swim Team
1:48.85 12/1/23
2023 SD-TIDE SC Winter Invite
709
Ford Sykes
8
OH
New Albany Aquatic Club
1:48.87 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
710
Scout Nail
8
IN
Capital Aquatics
1:48.96 2/23/24
2024 IN JAWS SWIM Conference Meet
711
Thiago Orellana
7
OH
Wauseon Aquatic Swim Club
1:49.00 2/11/24
2024 OH Waus 10 and Under Invi
712
JJ Bradley
8
SD
Sturgis Swim Team
1:49.02 12/9/23
2023 Christmas Classic
713
Colson Glatzer
7
LE
Piranha Aquatics
1:49.07 1/21/24
2024 LE PA-KS Jan21
714
Cole Brungardt
8
MV
Club North Swimming
1:49.09 12/10/23
2023 MV NLU Future Stars 10 & Under Meet
715
Axel Hitchcock
7
WI
Oshkosh Community YMCA
1:49.15 2/3/24
2024 FSC VALENTINE OPENER
716
Quincy Kuzera
8
WI
West Bend Swim Club
1:49.18 2/10/24
2024 February Freeze
717
Ethan Manga
8
OZ
Parkway Swim Club
1:49.21 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
718
Will Schinnerer
8
OK
American Energy Swim Club
1:49.32 1/26/24
2024 OK AESC Winter Ice Breaker Meet
719
Alan Hu
6
LE
Blazing Barracudas
1:49.32 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
720
Nalin Dayanand
8
MI
Oly Swimming
1:49.34 2/10/24
2024 Guppy Bowl
721
George Hulick
7
IL
NASA Wildcat Aquatics
1:49.42 12/1/23
2023 IL WILD NASA Winter Blast Off
722
Jonah Pesola
8
SD
Sioux Falls Swim Team
1:49.45 11/11/23
2023 SD YST Upper Deck Veteran
723
Henry Fransen Weinberger
6
MN
Minnetonka Swim Club
1:49.50 2/11/24
2024 MN MTKA Minnows Minnows C
724
Coleson Nettling
8
OH
Mason Manta Rays
1:49.52 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
725
Robert Kramer
7
WI
Geneva Lakes Family YMCA
1:49.55 12/10/23
2023 WI GYD DECEMBER CONFERENCE MEET
726
Bennett Meusel
7
MN
South East Metro Sharks
1:49.62 4/21/24
2024 MN EDI 12&U Gator Speedo
727
Finn Finck
7
OH
Mason Manta Rays
1:49.70 11/10/23
2023 OH RAYS City of Mason Nov
728
Macklin Robson
8
OH
Blue Ash YMCA
1:49.71 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
729
Emerson Schenk
8
OH
Bobcat Swim Club
1:49.71 10/21/23
2023 OH BSC Spooktacular Invit
730
William Cao
7
LE
Great Lakes Sailfish Swimming
1:49.97 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
731
Nolan Wilkey
8
MN
Aquajets Swim Team
1:49.99 3/1/24
2024 MN WEST Minnesota Regiona
732
Christian Klamo
8
MI
Pointe Aquatics
1:50.03 10/20/23
2023 USSC Trick or Treat Grab
733
Connor Donnellon
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:50.04 3/1/24
2024 OH AP SWOYSL A Championships South
734
Joseph Li
7
IL
Dunlap Dolphins Swim Team
1:50.07 10/27/23
2023 Erin Block Memorial Invit
735
Ben Richards
8
OH
Cincinnati Marlins
1:50.11 2/15/24
2024 OH CM SC Regional Champio
736
Miles Langan
8
IN
Center Grove Aquatic Club
1:50.11 12/8/23
2023 IN NAT Jingle Jamboree
737
William Klister
8
WI
Fox Valley Wave Swim Team
1:50.25 2/16/24
2024 WI Regional Championship
738
Miles Homan
7
IN
Carmel Swim Club
1:50.32 3/9/24
2024 IN CSC March Maui Madness
739
Ryan Khalili
8
MI
Club Wolverine
1:50.33 2/23/24
SST "Last Chance" Meet
740
Rylan Wolkerstorfer
8
MN
Hastings Area Swim Team
1:50.33 1/27/24
2024 MN Hast Jan IMX
741
Joseph Grano
8
MI
Pointe Aquatics
1:50.33 11/18/23
2023 PA OLY dROP Tri-Meet
742
Vedang Joshi
8
OH
Mason Manta Rays
1:50.45 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
743
Landon Jones
7
OH
Wtrc Sharks
1:50.48 2/16/24
2024 OH WAVE SC Regional Champ
744
Henry Decker
8
WI
Lake Country Swim Team
1:50.68 2/10/24
2024 February Freeze
745
Jaxon Rogers
8
IL
Capital Area Aqua Phoenix
1:50.73 1/27/24
2024 IN THT Arctic Blast
746
Isaac Reed
7
IA
Central Branch YMCA
1:50.76 1/27/24
2024 IA Iowa Winter Games
747
Bryce Koehler
8
IL
GILLS - Great Illinois Swimmer
1:50.77 12/1/23
2023 IN LCB Winter Blast Invite
748
Jordan Lemmon
7
OH
Central Ohio Aquatics
1:50.78 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
749
Declan Otis
8
WI
Madison Aquatic Club
1:50.88 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champs -
750
Michael Campbell
7
MI
Birmingham Family YMCA
1:50.97 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
751
Everyn Knudson
7
ND
Aquastorm
1:51.11 11/12/23
2023 ND Aquastorm triangular
752
William Schulz
7
IN
Indian Creek Swim Club
1:51.12 1/13/24
2024 IN DON Winter Invitational
753
Ben Boyewsky
8
IL
Glenbrook Swim Club
1:51.15 1/19/24
2024 MMSC Winter Invite
754
Kane Smith
8
OK
Bartlesville Splash Club
1:51.16 2/9/24
OKS DII SCY East 2024
755
Will Metzger
7
IL
Capital Area Aqua Phoenix
1:51.26 1/12/24
2024 MLK Celebration Invitati
756
Henry Summy
7
IL
Blue Devil Swim Club
1:51.28 12/2/23
2023 WI AA-IL WINTER SPLASH
757
Lincoln Osborne
8
OH
Westerville Aquatic Club
1:51.33 11/3/23
2023 OH UASC Golden Bear Invit
758
Erik Benkelmann
8
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:51.37 3/1/24
2024 OH AP SWOYSL A Championships South
759
Aaron Ouyang
8
LE
Blazing Barracudas
1:51.51 11/12/23
2023 BBA Fall Breakout Meet
760
James Deuster
8
WI
Fox Cities YMCA
1:51.59 11/17/23
2023 OSHY Champion Meet
761
Denis Groza
8
MN
Great Wolf Swim Team
1:51.71 11/14/23
2023 MN WOLF NOV NOVICE
762
Rory Clites
8
LE
North Coast Aquatic Team
1:51.72 2/18/24
2024 LE Regionals NCAT
763
Rhett Armstrong
8
IN
Northridge Area Swimming Assoc
1:51.73 1/5/24
2024 IN IA Tim Welsh Invitatio
764
Aiden Harrington
7
MI
Liquid Lightning
1:51.74 11/10/23
OLY Swimming Turkey Bowl
765
Maddox Sevcik
6
IL
Glenbrook Swim Club
1:51.77 2/9/24
2024 IL PAC Winter North Suburban Splash
766
Sheppie Smith
6
AR
Shark Wave Aquatic Team
1:51.85 10/20/23
2023 AR Racers Go Pink Halloween Meet
767
Ryu Anraku
6
OH
Mason Manta Rays
1:52.35 11/10/23
2023 OH RAYS City of Mason Nov
768
Mark MacKenzie
8
OH
Buckeye Swim Club
1:52.54 1/12/24
2024 IN FAST Mudsock Classic
769
Henry Ruesewald
6
OK
King Marlin Swim Club
1:52.70 11/18/23
2023 Bison Aquatic Club Turkey
770
Zayn Hoffman
7
IN
Carmel Swim Club
1:52.80 3/9/24
2024 IN CSC March Maui Madness
771
Pranav Sampath
8
OH
Mason Manta Rays
1:52.84 10/20/23
2023 OH City of Mason October
772
Lincoln Gansluckner
8
MN
South East Metro Sharks
1:52.92 4/23/24
2024 MN SEMS April Intrasquad
773
Logan Zhou
7
OH
Mason Manta Rays
1:53.18 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
774
Gabe Ashton
8
SD
Sioux Falls Swim Team
1:53.25 2/23/24
2024 SD 12 & Under Short Course State A Championsh
775
Nolan Stevens
8
OH
Mason Manta Rays
1:53.29 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
776
Lucas Kuhlman
8
MN
Hurricanes Swim Team
1:53.32 1/27/24
2024 MN HURR Rock Me Like a Hu
777
Theodore Hall
8
MI
Plymouth Canton Cruisers
1:53.34 11/10/23
Annual A3 Red, White, and Blue
778
Nathan Reynolds
8
OZ
River City Aquatics
1:53.41 12/9/23
Saluki Merry Swim Invitational
779
Sawyer Eastman
8
LE
Peninsula Wave Riders Swimming
1:53.46 10/29/23
2023 LE GWEAInvit Oct29
780
Jack Thompson
7
WI
LaCrosse Area Family YMCA
1:53.46 11/17/23
2023 OSHY Champion Meet
781
Judah Kuhnert
8
OH
Bobcat Swim Club
1:53.46 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
782
Beckham Parmely
7
SD
Watertown Area Swim Club
1:53.56 2/2/24
2024 SD Capital City Qualifier
783
Jonah Fenske
8
MN
Tigersharks Swim Club
1:53.66 1/6/24
2024 MN SHRK Freezing Your Fin
784
Lochlan McClary
7
MN
Hurricanes Swim Team
1:53.70 2/24/24
2024 MN FOXJ February Bronze
785
Malcolm Fickes
8
MW
Heartland Aquatics
1:53.72 9/23/23
2023 MW HLA September Splash
786
Hudson Naes
8
OZ
Fast
1:53.73 10/6/23
2023 Fall Festival Invitationa
787
Jerit Baumgartner
8
ND
Aquastorm
1:53.75 2/11/24
2024 ND Valentine Meet
788
Andrew Tomasik
8
MI
Egra Waves
1:53.75 11/19/23
2023 NKAT Fall Frenzy + Day Af
789
Oliver Byron
7
IN
Irish Aquatics
1:53.76 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
790
Brody Stock
8
IN
Milan Aquatics
1:53.99 12/1/23
2023 IN Seymour Winter Invitational
791
Hayden Swenson
8
IN
Irish Aquatics
1:54.00 12/8/23
2023 IN BA Winter Chmpions Classic
792
Hayden Neufeld
8
OK
Bison Aquatic Club
1:54.09 1/13/24
2024 OK KMS Winter Invitational
793
Isaac Sokol
8
MN
Great Wolf Swim Team
1:54.11 2/10/24
2024 MN SDVL Sweetheart Classi
794
Luke Olsen
6
MI
Birmingham Family YMCA
1:54.12 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
795
Jayden Zhong
8
IL
Hinsdale Swim Club
1:54.14 2/2/24
2024 IL LYON TYR Classic
796
Owen Andryc
8
MI
Saline Swim Team
1:54.15 2/3/24
DRD Ground Hog Splash
797
Patrick Ebner
7
LE
Great Waves Aquatics
1:54.16 10/29/23
2023 LE GWEAInvit Oct29
798
Andrew Sun
6
OH
Mason Manta Rays
1:54.16 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
799
Bryce Carlson
6
ND
Aquastorm
1:54.18 2/17/24
2024 ND 10U State Championship
800
Nolan Wilhelm
8
OH
Powel Crosley Jr YMCA
1:54.20 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
801
Derrick Coughlin
8
WI
Waunakee Wave
1:54.23 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champions
802
Colin Camacho
8
OH
Mason Manta Rays
1:54.39 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
803
Corben Michalek
8
MN
New Hope Crystal Plymouth Swim
1:54.39 1/27/24
2024 MN Tuna Sprint Meet
804
Ezra Tulett
8
LE
Lakeshore Swim Club
1:54.40 11/11/23
NCAT Fall Breakout 23
805
Kai McLeman
8
MI
Flint YMCA Falcons
1:54.56 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
806
Skyler Daugherty
8
OH
Westerville Aquatic Club
1:54.63 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
807
Reed Stamm
7
OH
Wtrc Sharks
1:54.65 11/3/23
2023 OH Tidal Wave Aquatics Lu
808
Simon Jameson
8
MW
Kearney YMCA Tsunami
1:54.65 3/15/24
2024 MW App Nebraska YMCA Champs
809
Charles Diebel
8
MN
Metro Marlins Swim Team
1:54.68 3/1/24
2024 MN WEST Minnesota Regiona
810
Vinny Auger
7
OH
Cincinnati Marlins
1:54.70 1/7/24
2024 OH CM IMR Wrap-Up Challen
811
Leo Tian
8
OH
Mason Manta Rays
1:54.77 10/20/23
2023 OH City of Mason October
812
Graham Ogden
8
MV
Ozark Tiger Sharks Swim Team
1:54.79 11/17/23
2023 MV Turkey Buster
813
Milo Pangborn
7
MN
Foxjets Swim Team
1:54.91 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regiona
814
Crosby Morris
8
MN
River Falls Swim Club
1:54.92 2/3/24
2024 MN OMNI Winter Waves
815
Jack Biteman
7
LE
Piranha Aquatics
1:54.93 1/21/24
2024 LE PA-KS Jan21
816
Michael Prew
8
OH
Dayton Raiders Swim Club
1:55.00 1/7/24
2024 OH CM IMR Wrap-Up Challen
817
Avyaan Deo
8
OH
Mason Manta Rays
1:55.01 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
818
Declan Connor
8
MW
Greater Omaha Aquatics Leopard
1:55.08 12/8/23
2023 MW BT 14 & U Speedo Winte
819
Eli Gajewski
8
WI
Green Bay Swim Club
1:55.14 2/16/24
2024 WI Regional Championship
820
niam Patel
8
IL
St Charles Swim Team
1:55.18 2/17/24
2024 IL DLTA Chase the Dream PrelimFinal Champions
821
Everett Dorschner
8
MN
Minnetonka Swim Club
1:55.28 3/1/24
2024 MN MTKA Minnesota Regiona
822
Duke Neligan
7
MI
South Lyon Aquatics
1:55.35 2/23/24
2024 USSC Junior Cup
823
Ruxin Ordway
8
WI
Northern Lakes Aquatic Club
1:55.43 2/16/24
2024 WI Regional Championship
824
James Klomparens
8
OH
New Albany Aquatic Club
1:55.52 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
825
Jack Stockett
8
MV
Team Swim Academy
1:55.68 1/27/24
2024 MV NLU Winter Showdown
826
Finn Longshore
7
IN
Center Grove Aquatic Club
1:55.76 12/8/23
2023 IN NAT Jingle Jamboree
827
Daniel Blume
8
OH
Mason Manta Rays
1:55.77 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
828
Julian Gagnon
8
MI
Grosse Pointe Gators
1:55.81 12/16/23
2023-24 Super Fast and Furious
829
Henry Kaiser
8
OH
Worthington Swim Club
1:55.92 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
830
Preston Parks
7
IL
Dunlap Dolphins Swim Team
1:55.93 1/12/24
2024 HEAT Mid-Winter Classic
831
Zayn Braker
7
IL
Peoria Area Water Wizards
1:55.98 1/12/24
2024 HEAT Mid-Winter Classic
832
Xander McGraw
8
MW
Swim Omaha
1:56.10 3/1/24
2024 MW CBSC Champ Challenge
833
Jack Jennings
8
OZ
Parkway Swim Club
1:56.11 1/12/24
2024 MLK Celebration Invitati
834
Luca Massenelli
8
OH
Upper Arlington Swim Club
1:56.15 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
835
Drew Uffman
7
MV
Columbia Swim Club
1:56.20 12/10/23
2023 MV NLU Future Stars 10 & Under Meet
836
Jimmie Jones
7
MI
Razor Aquatics
1:56.30 11/17/23
SST Fall Classic
837
Jack Schaffer
8
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
1:56.35 2/10/24
2024 Guppy Bowl
838
Harris Gaikowski
8
SD
Watertown Area Swim Club
1:56.39 12/8/23
2023 SD Candy Cane Swim Meet
839
Rafael Brown
8
OH
Dublin Community Swim Team
1:56.39 12/16/23
2024 OH WOR-WAC-DCST December
840
IAN FONG
6
IL
Patriot Aquatic Club
1:56.49 2/17/24
2024 IL AA Last Chance Splash
841
Reed Patterson
8
IN
Flashes Aquatics
1:56.62 10/27/23
2023 IN FA Spooky Sprints
842
Austin Wellmann
8
MN
New Hope Crystal Plymouth Swim
1:56.63 11/18/23
2023 MN- WAVE Tidal Wave Invit
843
Jacob Walters
8
OZ
Rec-Plex Swim Team
1:56.69 11/17/23
2023 OZ Fall FASTival
844
Grant Kendall
7
IL
Funky Fish Swim Club
1:56.77 2/3/24
2024 IL FFSC Laura Manikas Memorial
845
Rico Gasperin
6
IL
Wildkit Swimming Organization
1:56.78 11/10/23
2023 IL SWAQ Triple Crown
846
Hanwook Jung
8
IN
Fishers Area Swimming Tigers
1:56.97 12/1/23
2023 IN FAST Santa Claus Classic
847
Lucas Kroon
7
SD
Pierre Swim Team
1:57.06 1/6/24
2024 SD ASC Winter High Point
848
Wesley Roberson
7
MI
Pointe Aquatics
1:57.07 2/2/24
Polar Plunge
849
Wesley Veile
6
OZ
Seahawks Swim Club
1:57.15 2/2/24
2024 OZ Seahawks Sprint PentathlonSeptathlon
850
Robert Oliver
8
WI
Woodson Y Northern Swimmers
1:57.16 2/9/24
2024 Iceberg Invitational
851
Connor Perry
8
MI
Brimingham Bloomfield Alantis
1:57.22 2/10/24
2024 Guppy Bowl
852
Muxi Wang
8
LE
Lake Erie Silver Dolphins
1:57.41 12/10/23
2023 BBA Winter Breakout Meet
853
Kai Aho
7
WI
Northern Lakes Aquatic Club
1:57.49 2/16/24
2024 WI Regional Championship
854
Rocco DeSantis
7
OH
Miami County Ohio YMCA
1:57.51 12/17/23
2023 OH AP LTPY 17th Annual Pe
855
Cooper Johnson
8
OZ
CSP Tideriders
1:57.80 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
856
Jude Hoefgen
8
OZ
Saint Louis Tsunami Swimming
1:57.99 2/2/24
2024 OZ Parkway Be My Valentine
857
Wyatt LaRue
7
OZ
CSP Tideriders
1:58.11 3/9/24
2024 RSCA 8 & U Champs
858
Jakob Nowak
8
WI
Elmbrook Swim Club
1:58.16 2/16/24
2024 WI Regional Championship
859
Ewan Morris
7
OH
Powel Crosley Jr YMCA
1:58.21 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
860
Josh ONG
7
AR
Northwest Arkansas Aquatics
1:58.30 1/5/24
2024 AR NWAA Winter Invite
861
Brantley Barber
8
MI
Great Lakes Tritons
1:58.37 2/17/24
2024 Great Lakes Tropical Chal
862
Eric Ruan
7
MN
South East Metro Sharks
1:58.42 3/1/24
2024 MN RSC Minnesota Regional
863
Jack Olsen
8
MI
Birmingham Family YMCA
1:58.44 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
864
Caleb Miller
7
WI
Rocket Aquatics
1:58.47 1/20/24
2024 WI SHOR SYOA IMX CHALLENGE
865
Jett Logsdon
6
IN
Newburgh Sea Creatures
1:58.60 11/3/23
Owensboro Marlins Fast and Fur
866
Braydon Bennett
8
MI
Great Lakes Tritons
1:58.66 2/10/24
2024 Guppy Bowl
867
George Dougherty-Pease
8
OZ
Fast
1:58.71 2/10/24
2024 OZ FAST Last Chance Meet
868
Guns Flajs
8
IN
Indian Creek Swim Club
1:58.85 10/5/23
2023 IN FRST vs ICSC
869
Jack Richard
7
WI
Storm Aquatics
1:58.94 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champs -
870
Timothy Ianitelli
8
MI
Great Lakes Tritons
1:59.01 12/1/23
2023 GLT Tsunami Meet
871
Leland Mason
8
IN
Capital Aquatics
1:59.03 10/7/23
2023 IN NSC Fall Fling
872
Greyson Wolfe
8
MW
Club Husker
1:59.08 10/21/23
2023 MW LSS Spooky Splash
873
Reid Beavers
8
MV
Empire KC Swim Club
1:59.16 1/27/24
2024 MV NLU Winter Showdown
874
Lucas Guerrero
8
MN
Hastings Area Swim Team
1:59.16 1/6/24
2024 MN SHRK Freezing Your Fin
875
Kareem Elbaz
8
MI
Mid Michigan Aquatics Hurrican
1:59.27 10/7/23
2023 Fall Tune-Up
876
Elijah Gardner
8
OH
Sand Otter Swimming
1:59.32 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
877
Vlad Hornoiu
8
MI
Liquid Lightning
1:59.35 10/14/23
2023 Back to the Pool Meet
878
Rishi Patel
8
IL
Springfield YMCA Swim Team
1:59.52 10/7/23
2023 SPY Season Opener
879
Kaden Lu
7
MI
Bulldog Aquatic Club
1:59.57 11/18/23
2023 SAC Thanksgiving Classic
880
Calvin Chavez
8
IL
Lincoln-Way Swim Association
1:59.85 12/8/23
2023 IL LWSA 22nd Annual Holiday Splash
881
Tatum Hosking
7
OH
ME Lyons Anderson YMCA
1:59.87 3/1/24
2024 OH AP SWOYSL A Championships South
882
Evan Black
8
MI
Life Time Michigan Swim Team
2:00.05 12/1/23
2023 GLT Tsunami Meet
883
Grayson Wagner
8
AR
Arkansas Racers
2:00.08 10/20/23
2023 AR Racers Go Pink Halloween Meet
884
Oscar Gu
8
MI
Mid Michigan Aquatics Hurrican
2:00.08 12/1/23
2023 EGRA Winter Washout
885
Lucas Herrmann-Holden
8
IL
Highland Park Aquatics Club
2:00.29 2/18/24
2024 IL CWAC Windy City Conference Championship
886
Connor Kimener
7
MV
Kansas City Blazers
2:00.36 9/23/23
2023 MV KCB Ann Ketterer
887
Toby Lesch
7
OH
Countryside YMCA Torpedoes Swi
2:00.37 12/9/23
2023 OH AP CY Winter Polar Bear Invitational
888
Levi Burrows
8
MN
Mako Aquatics
2:00.42 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regiona
889
Isaiah Auger
8
OH
Powel Crosley Jr YMCA
2:00.74 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
890
Ian Wallace
8
OK
Bison Aquatic Club
2:00.82 11/18/23
2023 Bison Aquatic Club Turkey
891
Ethan McCool
8
MN
St Croix Swim Club
2:00.86 11/3/23
2023 MN EDI Invite - IMX
892
Joshua Webster
7
MN
Minnetonka Swim Club
2:00.88 2/11/24
2024 MN MTKA Minnows Minnows C
893
Jacob Starr
7
WI
Storm Aquatics
2:00.94 2/3/24
Waunakee Wave Super Splash
894
Shepard Elenkiwich
7
MN
Minnetonka Swim Club
2:00.99 2/11/24
2024 MN MTKA Minnows Minnows C
895
Zachary McDonnell
7
LE
Firestone Akron Swim Team
2:01.12 1/13/24
2024 Jim Scullion Age Group Sh
896
Liam Pranin
8
OK
King Marlin Swim Club
2:01.35 11/18/23
2023 Bison Aquatic Club Turkey
897
Ellis Jones
8
IL
Springfield YMCA Swim Team
2:01.42 10/7/23
2023 SPY Season Opener
898
Charles Jodrey
8
OH
Mercy Healthplex Sea Wolves
2:01.42 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
899
Ewan Reynolds
8
IN
Fort Wayne Swim Team
2:01.43 12/8/23
2023 IN VSC Holly Jolly Invitational
900
Colin Tegerdine
7
MV
Columbia Swim Club
2:01.50 1/26/24
Tiger Invite
901
Yousuf Elabd
7
OH
Mason Manta Rays
2:01.51 11/10/23
2023 OH RAYS City of Mason Nov
902
Nicholas Miller
8
OH
Dublin Community Swim Team
2:01.54 2/17/24
2024 OH WOR SC Regional Champi
903
Sean Person
8
OH
Dublin Community Swim Team
2:01.56 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
904
Adam Safin
8
WI
Waukenna Express Swim Team
2:01.64 11/28/23
2023 WI WEST NOV AG INTRASQUAD MEET
905
Dimitrije Jovanovich
8
LE
Kraken Swimming
2:01.99 11/12/23
2023 BBA Fall Breakout Meet
906
Austin Allen
8
ND
Jamestown Jaws Swim Team
2:02.03 2/3/24
2024 ND Prochnow Invitational
907
Ian Jung
8
OZ
Saluki Swim Club
2:02.07 12/9/23
Saluki Merry Swim Invitational
908
Jack West
8
OH
Powel Crosley Jr YMCA
2:02.13 3/1/24
2024 OH AP SWOYSL A Championships South
909
Parker Huez
8
ND
Aquastorm
2:02.25 2/11/24
2024 ND Valentine Meet
910
Easton Coppes
8
OH
Bowling Green Swim Club
2:02.33 2/11/24
2024 OH Waus 10 and Under Invi
911
James Wills
8
IN
Capital Aquatics
2:02.36 1/5/24
2024 IN JAWS Medalfest
912
Fallon Hill
8
IL
Springfield YMCA Swim Team
2:02.55 10/27/23
2023 Erin Block Memorial Invit
913
Adam Azzam
7
MN
South East Metro Sharks
2:02.63 4/21/24
2024 MN EDI 12&U Gator Speedo
914
Abdulkarim Othman
8
MI
Life Time Michigan Swim Team
2:02.66 10/14/23
2023 Back to the Pool Meet
915
William Vocke
7
OH
Napoleon Aquatic Club
2:02.83 2/3/24
2024 OH NAC 43rd Annual Valent
916
Clark Williams
7
MV
Northland United Swim Team
2:02.84 12/10/23
2023 MV NLU Future Stars 10 & Under Meet
917
Darsh Pokale
6
MN
South East Metro Sharks
2:02.90 1/7/24
2024 MN SEMS January Invite
918
Rafael Garza
6
IL
Springfield YMCA Swim Team
2:02.98 12/8/23
2023 FOX Holiday Classic
919
Everett Turner
7
IL
Coho Swim Club
2:03.10 2/9/24
2024 IL PAC Winter North Suburban Splash
920
Seth Leslie
8
SD
Aberdeen Swim Club
2:03.11 11/17/23
2023 ND FM Gators IMX and Fall Invite
921
Niko Siery
8
IN
Irish Aquatics
2:03.15 1/19/24
2024 IN CON IMXtreme Challenge
922
Max Chen
7
AR
Razorback Aquatic Club AquaHaw
2:03.18 10/28/23
2023 Splash Club 10-under Invi
923
Christian Matyja
8
MI
Utica Shelby Swim Club
2:03.25 2/10/24
2024 Guppy Bowl
924
Karthik Dirisinala
8
OH
Mason Manta Rays
2:03.46 10/20/23
2023 OH City of Mason October
925
Brandon Liu
7
OH
Mason Manta Rays
2:03.48 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
926
Nico Liebermann
8
OZ
CSP Tideriders
2:03.65 2/10/24
2024 OZ FAST Last Chance Meet
927
Kyler Robson
6
OH
Blue Ash YMCA
2:03.70 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
928
Jayce Chapman
8
OH
Greater Toledo Aquatic Club
2:03.72 2/17/24
2024 OH SOS SC Regional Champi
929
Liam Flaherty
7
OH
New Albany Aquatic Club
2:03.85 11/3/23
2023 OH UASC Golden Bear Invit
930
Oscar Miller
8
OZ
CSP Tideriders
2:03.95 11/3/23
2023 OZ Seahawks Fall Invite
931
Rocco Kugler
8
LE
Warren Harding Aquatics Team
2:03.97 2/11/24
2024 LE PA Winter Extravaganza
932
Mickey Cadagin
6
IL
Springfield YMCA Swim Team
2:03.99 1/12/24
2024 IL SPY Snowball Invite
933
Dominic DeTellem
8
OH
Powel Crosley Jr YMCA
2:04.05 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
934
Weston Fossee
7
MI
Pointe Aquatics
2:04.24 1/20/24
2024 PA Closed Invitational
935
Dutch Hanford
8
OH
Powel Crosley Jr YMCA
2:04.34 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
936
Christopher Frescas
8
OK
American Energy Swim Club
2:04.42 10/27/23
AESC Halloween Meet 2023
937
Dely Pope
8
OH
Mount Carmel Force Aquatics
2:04.50 2/23/24
2024 OH BSC SC Regional Champs
938
Mason Russell
8
MW
Life Time Omaha
2:04.56 11/4/23
2023 MW SCSC November Classic
939
Andrew Kim
8
OH
Dublin Community Swim Team
2:04.60 1/14/24
2024 OH GCST Winter Open
940
Summer Zhu
7
IN
Carmel Swim Club
2:04.69 3/9/24
2024 IN CSC March Maui Madness
941
Paul Aicholtz
7
OH
Mercy Healthplex Sea Wolves
2:04.95 2/17/24
2024 OH RAYS SC Regional Champ
942
Lincoln Krawczyk
8
MI
Livonia Community Swim Club (L
2:04.99 12/1/23
Snowball Splash
943
Ethan Xu
6
IL
Dunlap Dolphins Swim Team
2:05.14 2/9/24
2024 IL RAID Valentine Classic
944
Liam Cotton
7
OH
RC Durr Family YMCA
2:05.17 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
945
Arlo Nagy
7
MN
Minnetonka Swim Club
2:05.43 3/1/24
2024 MN MTKA Minnesota Regiona
946
Ben Bauman
8
OH
Wtrc Sharks
2:05.53 11/3/23
2023 OH Tidal Wave Aquatics Lu
947
Martin Wilkins
7
WI
Shorewood Swim Club
2:05.82 1/20/24
2024 WI SHOR SYOA IMX CHALLENGE
948
Walter Hitchings
8
IL
Capital Area Aqua Phoenix
2:05.87 1/12/24
2024 MLK Celebration Invitati
949
Bodhi Aryal
8
IL
Mundelein Mustang Swim Club
2:06.27 12/2/23
COHO Speedo Winter Classic 202
950
Samuel Knific
7
LE
Lakewood Rangers Swim Team
2:06.32 1/6/24
New Year Stretch 2024
951
Quincy Alwerdt
7
IL
Capital Area Aqua Phoenix
2:06.56 12/15/23
2023 IL CAAP Jump'n Jack Frost
952
Josiah Metzger
8
OH
Kleptz
2:06.70 1/5/24
2024 OH AP PCY Winter Invitati
953
Tobi Sinkler
8
MV
Columbia Swim Club
2:06.97 10/27/23
CSC Jim Devine Memorial Invite
954
Graham Burks
8
MN
Hastings Area Swim Team
2:07.05 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regiona
955
Grayson Schmandt
7
WI
Storm Aquatics
2:07.15 2/16/24
2024 WI LSC Regional Champs -
956
Ezra Krisch
8
LE
Heat- Hudson Explorers Aquatic
2:07.79 2/25/24
LAKE ERIE 10 & UNDER CHAMPIONS
957
Charles Reed
7
IN
Donner Swim Club
2:07.80 12/8/23
2023 Ohio River Challenge
958
George Zhang
7
MI
Club Wolverine
2:07.81 2/23/24
SST "Last Chance" Meet
959
Caleb Radtke
8
MN
West Express Swim Team
2:08.15 2/3/24
2024 MN WEST Express Last Chan
960
Michael Hogan
6
WI
Ozaukee Aquatics
2:08.17 1/20/24
2024 WI SHOR SYOA IMX CHALLENGE
961
Emri Jenkins
5
MI
Razor Aquatics
2:08.18 2/10/24
2024 Guppy Bowl
962
Garrett Guthrie
8
OZ
Twin Pike Family YMCA
2:08.29 10/7/23
2023 SPY Season Opener
963
Dominic Phillips
8
WI
Fort Atkinson Swim Team
2:08.32 12/3/23
WAT's Polar Plunge
964
Henry Zheng
6
MN
Aquajets Swim Team
2:08.50 2/10/24
2024 MN AQJT February Invite
965
Liam Ross
8
OH
Jerry L. Garver YMCA
2:08.50 12/17/23
2023 OH AP LTPY 17th Annual Pe
966
Dash Gutierrez
8
MV
Kansas City Blazers
2:08.53 12/10/23
2023 MV NLU Future Stars 10 & Under Meet
967
Ashton VanKeulen
7
SD
Sioux Falls Swim Team
2:08.76 12/1/23
2023 SD-TIDE SC Winter Invite
968
Lucas Heine
7
MN
Foxjets Swim Team
2:08.93 3/1/24
2024 MN STRM Minnesota Regiona
969
Landen McVeigh
8
MW
Swim Omaha
2:08.93 3/1/24
2024 MW CBSC Champ Challenge
970
Codey Farmer
8
MV
Northland United Swim Team
2:09.26 9/23/23
NLU Sprint Decathlon
971
Sameer Rangoon
8
LE
Lakeshore Swim Club
2:09.48 11/11/23
NCAT Fall Breakout 23
972
Frankie Allega
7
LE
Green YMCA Barracudas Swim Tea
2:09.55 12/10/23
2023 LE CFYN Sleigh23
973
Lennon Troxell
7
IN
Concord Swim Club
2:09.57 2/23/24
2024 IN CON R Yoder Last Chance Showdown
974
Joshua Thompson
8
OH
Buckeye Swim Club
2:09.61 2/3/24
2024 OH WOR Barbara Kay Mini C
975
Edison Ngo
7
MI
Club Wolverine
2:09.98 2/23/24
SST "Last Chance" Meet
976
Charlie Thibault
6
MI
Pointe Aquatics
2:09.99 2/2/24
Polar Plunge
977
Steven Ruzicka
8
MN
Hurricanes Swim Team
2:10.02 10/28/23
2023 MN MTKA Monster Mash
978
Kallan White
7
IN
Warriors Swim Club
2:10.12 10/27/23
2023 IN FA Spooky Sprints
979
Jack Lorentz
7
WI
LaCrosse Area Family YMCA
2:10.24 10/6/23
2023 MN RSC Fall Frenzy
980
Benjamin Modarressian
8
LE
Firestone Akron Swim Team
2:10.28 2/4/24
Last Chance Meet
981
Elias Harlow
7
MW
Brownell Talbot School
2:10.48 2/17/24
2024 MW BT 8 & U Championship
982
Henry Roberts
6
MV
Kansas City Blazers
2:10.49 9/23/23
2023 MV KCB Ann Ketterer
983
Owen Vollmer
6
OH
Wtrc Sharks
2:10.60 10/6/23
2023 OH WTRC Andrew Worley Mem
984
Ethan Zhang
7
ND
FM Gators Swim Club
2:10.69 11/17/23
2023 ND FM Gators IMX and Fall Invite
985
Angel Hernandez
6
OH
Bowling Green Swim Club
2:10.82 1/20/24
2024 OH SYL NWOWI
986
Landon Paucar
7
IL
Red Raider Aquatics
2:10.88 2/9/24
2024 IL RAID Valentine Classic
987
Braxton Henke
7
WI
Oshkosh Community YMCA
2:10.97 11/17/23
2023 OSHY Champion Meet
988
JJ Johnston
7
SD
Aberdeen Swim Club
2:11.04 2/9/24
2024 SD Short Course B Champio
989
Jingxi Xu
8
OZ
CSP Tideriders
2:11.33 11/3/23
2023 OZ Seahawks Fall Invite
990
Teddy Hunek
8
IL
Lyons Aquatics
2:11.37 2/2/24
2024 IL LYON TYR Classic
991
Aiden Ruan
8
MI
Life Time Michigan Swim Team
2:11.42 1/13/24
2024 LIFE & Royal Swimming Fro
992
Marko Jankovich
7
IL
Scout Aquatics
2:11.53 11/17/23
2023 IL HPAC Fall Extravaganza
993
Anthony Tresch
8
IN
Center Grove Aquatic Club
2:11.54 11/17/23
2023 IN CGAC Jingle Bell Classic
994
Rowen Vesely
8
SD
Rushmore Swim Team
2:11.61 1/6/24
2024 Deadwood Swimming Invitat
995
Bentley Parsons
8
OK
King Marlin Swim Club
2:11.62 11/18/23
2023 Bison Aquatic Club Turkey
996
Ethan Estill
7
OH
Mason Manta Rays
2:11.67 2/2/24
2024 OH RAYS February Invitati
997
Benjamin Johnson
7
OH
Delaware Community Center YMCA
2:12.02 12/17/23
2023 OH AP LTPY 17th Annual Pe
998
David Herrera
7
OH
Mason Manta Rays
2:12.05 11/10/23
2023 OH RAYS City of Mason Nov
999
Parker Leighton
8
MI
Oly Swimming
2:12.14 10/28/23
Lisa Ferris Fall Festival Meet
1000
Nash Adams
7
LE
Firestone Akron Swim Team
2:12.21 1/13/24
2024 Jim Scullion Age Group Sh
Disclaimer: This Website is not affiliated with USA Swimming nor any Local Swim Committee. The information on this website is not to be viewed as official times nor as official rankings.
While we use reasonable efforts to include the most up to date and accurate information on our website,
we make no representations as to the accuracy, timeliness, or completeness of the information.
The information provided within this website is provided for entertainment purposes only.
The information on this website is not intended to be used in any form as part of a College or University Admission Application